Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Dom - Mop parowy

lorien - Sro Kwi 19, 2017 10:40 am
Temat postu: Mop parowy
Dziewczyny, macie, używacie, polecacie?
Przy dwójce dzieci zależy mi na czystej podłodze i ułatwieniu sobie życia. Rzuciła mi się w oczy oferta na allegro na taki sprzęt i szczerze mówiąc wydaje mi się to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe, myje podłogę, płytki i czyści dywan?
Ktoś ma doświadczenie w temacie?




AGIS - Sro Kwi 19, 2017 9:29 pm

Kiedyś pożyczyłam mop parowy od znajomej. Spodziewałam się spektakularnych efektów, ale niestety efekt był jak po czyszczeniu zwykłym mopem i zajęło to tyle samo czasu, albo nawet i więcej. Dodatkowo materiałowy wkład do mopa był biały, więc można sobie wyobrazić jak wyglądał po użyciu. Być może jakiś droższy mop parowy będzie lepszy ten był za ok 150zł i było to kilka lat temu.
Marland - Pią Kwi 21, 2017 2:33 pm

To chyba zależy co się kupi. Ja mam dobrą myjkę i rzeczywiście się sprawdza.
sienna_081 - Sro Maj 10, 2017 7:19 pm

Nigdy nie korzystałam z takiego mopa, ale w sumie moje podłogi nie są jakoś specjalnie brudzone, ani też nie mam tak dużo powierzchni żeby zwykłym mopem było za ciężko.
Kopryniaszka - Czw Maj 18, 2017 1:50 pm

Szczerze? Ja kupuję mopa za 3 złote i wymieniam go co dwa tygodnie :D
kaledonia - Pon Cze 05, 2017 5:02 pm

lorien napisał/a:
Dziewczyny, macie, używacie, polecacie?
Przy dwójce dzieci zależy mi na czystej podłodze i ułatwieniu sobie życia. Rzuciła mi się w oczy oferta na allegro na taki sprzęt i szczerze mówiąc wydaje mi się to zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe, myje podłogę, płytki i czyści dywan?
Ktoś ma doświadczenie w temacie?

Jeśli już to zobacz Karcher. Te tanie no name są do niczego.
Cieszę się bardzo, że pożyczyliśmy najpierw myjkę parową od znajomego, taką właśnie tanią, bo była beznadziejna! Coś co reklamowali w tv,że myje w 10minut zajęło nam blisko 10 godzin.

Mamy myjkę Karcher sc1, do której można dokupić końcówkę do podłóg i to jest super rozwiązanie. Prysznic, okna i podłogi myjemy jednym urządzeniem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group