Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - biały dywan ślubny

kfr89 - Pon Kwi 24, 2017 1:50 pm
Temat postu: biały dywan ślubny
Czy kupowała/wypożyczała któraś z Was biały dywan do kościoła? Znacie firmy godne polecenia?
Dorotka_ - Pon Kwi 24, 2017 3:07 pm

Ja byłam strasznie napalona na biały dywan, ale mi przeszło jak zobaczyłam jak wygląda u mojej znajomej z Warszawy. Goście zadeptali i wyglądało to średnioestetycznie ;) w Łodzi chyba Azea ma w swojej ofercie biały chodnik, bo koszt białego dywanu to prawie 1000 zł :wink:
kfr89 - Pon Kwi 24, 2017 8:45 pm

*Dorotka_, 1000 zł to stanowczo za dużo :( widziałam, że wypożyczenie grubszego dywanu z obsługą kosztuje około 300 zł, można też kupić dość tanio włókninę ale nie wiem czy nie prześwituje i czy nie będzie się ślizgać... na kościelnego nie mam co liczyć, weźmie kasę za to co ma w kościele... co do gości, dywan zostanie rozwinięty tuż przed naszym ślubem a goście będą siadać w ławkach od zewnątrz, bo chcę zrobić dekoracje ławek, która odgrodzi środek ;-) marzy mi się biały dywan ale nie wiem jak to zorganizować...
Dorotka_ - Pon Kwi 24, 2017 9:20 pm

kfr89, absolutnie żadna włóknina... wiesz, może teraz cena spadła ja szukała tego 3,5 romu temu ;)
Pifka - Sro Wrz 27, 2017 11:15 am

Dorotka_ napisał/a:
Ja byłam strasznie napalona na biały dywan, ale mi przeszło jak zobaczyłam jak wygląda u mojej znajomej z Warszawy. Goście zadeptali i wyglądało to średnioestetycznie ;)

Też tak miałam. Zwłaszcza, że podoba też była taka średnia, to ten biedny dywanik wyglądał jak szmata do podłogi niestety. Pomysł sam w sobie fajny ale już sama cena mnie przeraża. Ja bym tylko ozdobiła ławki tak jak pisałaś. To zawsze ślicznie wygląda.

GdzieWesele - Wto Lis 08, 2022 3:33 pm

Sprawdź na portalu weselnym, z pewnością znajdziesz piękny dywan do ślubny. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group