Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Nasze najpiękniejsze obrączki ślubne-który salon jubilerski?

NataliaKa - Sro Sie 09, 2017 1:39 pm
Temat postu: Nasze najpiękniejsze obrączki ślubne-który salon jubilerski?
Hej, z racji tego, że mam już mętlik cenowy i ofertowy, który salon jubilerski mi polecacie (z własnego doświadczenia, bądź jeszcze nie z własnego;) ), który według Was ma najlepszą ofertę obrączek ślubnych? Dziękuję z gór za pomoc i pozdrawiam :) :smile:
Dorotka_ - Sro Sie 09, 2017 2:54 pm

Wigury 9. Robi według Waszego projektu. My u Niego zamawialiśmy ponad 3 lata temu i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Karmelova - Pon Sie 14, 2017 8:40 pm

My robiliśmy w salonie Domańskich i też było i jest ok. Po ponad dwóch latach "użytkowania" obrączek nie mają one śladu większego zużycia :)
Makówka88 - Czw Wrz 28, 2017 2:00 pm

Dużą pewność dobrej jakości i wygodę zakupów oferują duże sklepy jubilerskie, np. Yes, W.Kruk czy Apart. Znana biżuteria, być może trochę droższa niż ta sama oferta w małym sklepiku ale daje dużą pewność, że nic się nie zepsuje i że zawsze będzie można zareklamować, jeżeli tylko zajdzie potrzeba.
kapatka - Czw Wrz 28, 2017 3:44 pm

Makówka88 napisał/a:
Znana biżuteria, (...) daje dużą pewność, że nic się nie zepsuje i że zawsze będzie można zareklamować, jeżeli tylko zajdzie potrzeba.

Polemizowałabym z tym twierdzeniem. A nawet znam przypadki, że właśnie w dużych salonach był problem z późniejszą reklamacją, a u mniejszego jubilera nie było z tym żadnego problemu. Znany niekoniecznie znaczy lepszy.

RudaNiepoprawna - Czw Wrz 28, 2017 5:08 pm

Mam pierścionek zaręczynowy ze znanego, dużego salonu jubilerskiego.... Cyrkonia wypadła z niego po dwóch latach, oczywiście zareklamować się nie dało. Wiem, że jeśli pierścionek jest noszony codziennie to jest narażony, ale z drugiej strony jest to taka biżuteria, która w zasadzie przez dużą ilość kobiet jest noszona codziennie nawet przez kilkadziesiąt lat, a tak naprawdę nie robiłam z nim nie wiadomo co
Joanna67 - Pon Wrz 07, 2020 10:36 pm

Kupiliśmy z meczem najzwyklejsze i sługa do dzisiaj a to juz 13 lat
florinskia - Sro Wrz 16, 2020 12:02 pm

Jak dla mnie nie ma znaczenia jaki jubiler dopóki jakość jest dobra. Widziałam świetne obrączki z sieciówek i mega słabe od jubilerów robiących na zamówienie. więc moim zdaniem nie ma reguły raczej

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group