Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Boże Narodzenie 2017

Dorotka_ - Czw Gru 07, 2017 5:06 pm

a ja mam już choinkę w domu :D
kalinka - Pon Gru 11, 2017 1:59 pm

Ja miałam tak mało czasu, że teraz się ocknęłam, że prawie nic nie mam zrobione. Będę siedzieć po nocach i lepić pierogi :( choinki też nie mam przystrojonej.
herbatnik - Wto Gru 12, 2017 9:29 am

Ja trochę słabo stoję z czasem i nic jeszcze nie mam-oprócz części prezentów. Może w weekend uda się kupić i ubrać choinkę, żeby się trochę nacieszyć, bo Wigilia i BN wyjazdowe.
adam1974 - Wto Gru 12, 2017 10:39 am

My z lenistwa to mamy malutką gotową choinkę, którą po okresie świątecznym przechowujemy owiniętą w folię w piwnicy.
Asiek - Sro Gru 13, 2017 12:12 pm

Wydzieliłam posty o tegorocznych przygotowaniach z tematu "Ustroimy forum" :)

Prezenty mam już prawie wszystkie "załatwione", oprócz choinki (ubierzemy jak co roku kilka dni przed Wigilią) dekoracje świąteczne w całym domu i na zewnątrz już od początku adwentu.

Planuję powoli menu na Swięta. :lol3:

kfr89 - Sro Gru 13, 2017 4:35 pm

Ja też już mam ubraną choinkę :-) prezenty kupione, jeszcze tylko ozdobię pierniczki lukrem, dokończę mydełka własnej produkcji i voila :-) robienie prezentów własnoręcznie to czysta przyjemność :-)
Dorotka_ - Sob Gru 23, 2017 5:00 pm

Kochane i Kochani :)

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym Wam życzyć zdrowia, szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń, aby nadchodzący Nowy 2018 rok był dla Was lepszy od obecnego. W same Święta życzę Wam dużo miłości, rodzinnego ciepła i sporej dawki odpoczynku, bo zapewne jesteście teraz strasznie zabiegani i zajęci przygotowaniami :) niech Wasze wszystkie smutki odpłyną w siną dal, wszelkie troski i problemy znikną, a szczęście niech sprzyja. Dodatkowo dla wszystkich Par Młodych 2018 :) niech wszystko będzie po Waszej myśli, w razie czego służymy radą :)

Asiek - Sob Gru 23, 2017 7:02 pm

Wesołych Świąt! :lol3:


kapatka - Nie Gru 24, 2017 12:32 pm

Ja również życzę Wam wszystkim ciepłych, rodzinnych świąt; przyszłym parom młodym - pięknych ślubów w nadchodzącym roku, przyszłym mamom - spokojnych ciąż i zdrowych dzieci; a wszystkim bez wyjątku spokoju i odpoczynku w te święta, zdrowia, realizacji marzeń i planów na nowy rok, no i wymarzonych prezentów pod choinką. Wesołych Świąt!
Hachiko - Pon Gru 25, 2017 12:14 pm

Spóźnione, ale najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe!
Klaudijka - Pon Gru 25, 2017 1:58 pm

Dla wszystkich przyszłych i już zamężnych zdrowych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze :)
Atko - Pon Gru 25, 2017 8:03 pm

Trochę późno, ale spokojnych Świąt dla wszystkich! Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń :)
herbatnik - Pon Gru 25, 2017 8:49 pm

Też z lekkim opóźnieniem, ale życzę wszystkim przyszłym panna młodym udanych ślubów i wesel, a przyszłym mamom sprawnych rozwiązań :) starającym się rychłych ciąż, pozostałym szczęścia rodzinnego, ale każdemu bez wyjątku zdrowia i radości z życia :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group