Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Prezent dla przyszłego męża

Calebrimir - Pią Mar 13, 2020 1:04 pm
Temat postu: Prezent dla przyszłego męża
Cześć,

czy dla męża wypada kupować jakiś prezent z okazji ślubu? Prezent i tak dostaniemy od groma, bo wesele będzie duże, ale zastanawiam się czy są jakieś takie zwyczaje, o których ja nie wiem... Znaczy i tak na pewno drobny upominek zakupię dla naszej dwójki a mianowicie ślubną tablicę rejestracyjna, bo mąż często jeździ autem po Europie :) Myślałam też o puzzlach z naszym zdjęciem ze ślubu, ale nie wiem czy mu się taka forma rozrywki spodoba, bo on woli pograć na konsoli jak jest w domu :)

herbatnik - Pon Mar 16, 2020 3:03 pm

Nigdy nie słyszałam o zwyczaju dawania sobie nawzajem prezentów z okazji ślubu. Skoro prezentów i tak jest dużo od innych gości, to mógłby zniknąć w tłumie. Znacznie fajniej jest przeznaczyć fundusze na podróż poślubną ;)
alimenciarz - Pon Maj 25, 2020 1:10 pm

Też myślę, że to niezbyt dobry pomysł z tym prezentem dla męża z okazji ślubu... A co w sytuacji gdy on taki prezent otrzyma od Ciecie a dla Ciebie nic nie będzie miał?
Viktoria Ludows - Nie Lis 01, 2020 11:08 am

Kupiłem jakościowy skórzany komplet, teczkę, pasek, portfel, pomysł dobry, bo takie będzie na lata i zawsze z nim
coco15 - Wto Lis 24, 2020 3:03 pm

Może jakaś fajna wycieczka albo masaż? Ja bym też napisała jakiś miły list, który wręczysz mu dopiero w dniu ślubu :) na pewno to doceni, a dodatkowo, będziecie mieć z tego dnia piękną pamiątkę!
stanbara - Wto Wrz 28, 2021 7:10 am

Wielkie dzięki za porady, własnie takiego tematu szukałem.

[ Dodano: Sro Lut 02, 2022 11:51 am ]
Czy według Was zegarek to dobry pomysł na prezent?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group