Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - THE TIME

kryszka - Nie Gru 19, 2004 10:38 pm
Temat postu: THE TIME
Już po weselu, więc mogę już szczerze polecić ten zespół - spisali się na 5. :D
Super grali i świetnie bawili gości. Robili akuratne przerwy, grali różne kawałki, i dla młodszych i dla starszych, takie które wszyscy mogli śpiewać. Nie było niczego czego sobie nie życzyliśmy (typu zabawy weselne), za to było to co specjalnie zaznaczyliśmy że ma być. I nawet jak dałam im tydzień wcześniej piosenkę dla rodziców której nie znali to bez problemu ją przygotowali i wyszła nawet lepiej niż oryginał. :) Oczepiny zrobili tak jak obiecali - krótko i sensownie, sami proponowali co trzeba zrobić za oddanie pantofelka, więc nie było żadnych krzykliwych licytacji itp. Wódki nie pili, nawet nie chcieli żeby im stawiać.
Główny wodzirej bardzo dużo wychodził do gości, śpiewał, zagadywał, wszystkim się podobał taki sposób prowadzenia zabawy. :)

A tak się prezentowali:



Acha, niedługo będą mieli swoją stronę internetową.

Agni - Pon Gru 20, 2004 11:07 am

bardzo się cieszę i myśle że i u nas się sprawdzą - nie wiemy jeszcze tylko jaką pierwszą piosenkę im podesłać :roll:
gambi - Czw Sty 06, 2005 12:06 am

Kryszka
czy moge Cie prosic o podanie namiarow na ten zespol. czytam o nim duzo dobrego, a nie udalo mi sie nic znalezc narazie o nich.dzieki

gambi - Sro Sty 19, 2005 9:37 pm

Kryszko

bardzo serdecznie dziekuje za namiary.
Bylam dzis na przesluchaniu i zrobili na mnie naprawde dobre wrazenie.musze jeszcze przesluchac kogos innego, zeby miec porownianie, ale narazie sa moimi faworytami.
:D

PIT - Pią Lut 04, 2005 1:51 pm

A propos TIME to jest także Time Music :hm: to tyle
gambi - Sro Lut 16, 2005 10:10 pm

mam pytanie do wszystkich którzy bawili sie na weselu, na którym gral Time

Prowadzacy zespoł, podczas przesluchania, mowil o jakiejs "zabawie integracyjnej" podczas wesela laczacej 2 rodziny. po chwili stwierdzil ze w naszym przypadku moze sie nie udac, z powodu roznych jezykow. czy ktos moze wie na czym polega ta zabawa, jak sie to odbywa?

wylecialo mi z glowy podczas rozmowy z nim, a teraz sie zastanawiam. :wink:
dzieki za info

kryszka - Sro Lut 16, 2005 11:38 pm

Zabawa integracyjna u nas wyglądała tak:

Wodzirej zaczął od tego że jest nas tu dużo i żeby było raźniej to trzeba się poznać, a trudno żeby każdy robił to sam. No więc poprosił na środek po dwóch przedstawicieli z każdej rodziny: w sumie dwóch panów i dwie panie, w różnym wieku.
Każdemu dał w rękę kieliszek z wódką, i w imieniu wszystkich gości kazał im pić brudzia, oczywiście miało być z całowaniem i liczeniem do 10. ?miechu było co nie miara, bo przecież nie zamierzali się całować, tylko było niewinne buzi buzi w policzek.


Także gambi - znajomość języków tu raczej nie jest przeszkodą jeśli się wcześniej (przy sprzyjającej okazji :wink: ) zagranicznym gościom objaśni pojęcie "wypić brudzia". :)

gambi - Czw Lut 17, 2005 8:19 am

kryszka
dziekuje za wyjasnienia.
czytalam o tej karecie i nasunal mi sie pomysl, ze to pewnie ta zabawa, ale dobrze ze zapytalam, bo rzeczywiscie to nic trudnego a Slowacy maja podobne zwyczaje.
no to pewnie sprobujemy, bo przeciez smiech to zdrowie :D

kryszka - Czw Lut 17, 2005 9:34 pm

Gambi - będzie dobrze, warto to zrobić. Od razu atmosfera się rozluźni. :mrgreen: Zresztą w końcu te języki są podobne, więc goście dadza sobie radę.
gambi - Czw Lut 17, 2005 9:39 pm

a propo jezykow to juz sama nie wiem co myslec.
dla mnie jest bardzo podobny i nie sprawia zadnych problemow, ale ja slucham mojego J. od 2,5 w tym jezyku.
niektorzy tez tak mowia jak Ty, ale moi rodzice sa zalamani po rozmowach z siostrami J., mam niestety nadzieje ze alkohol rozluzni atmosfere :lol:

a co do zabawy, to mysle ze sprobujemy, dzieki za rady :D

kryszka - Czw Lut 17, 2005 9:47 pm

Ja tam jestem pewna że sobie poradzą. :spoko: W końcu to ta sama grupa języków, no i mają ręce. :wink:

W mojej rodzinie było wesele hiszpańsko-polskie i jakoś goście sobie radzili. :D

Agni - Pon Kwi 04, 2005 5:10 pm

Teraz - po weselu - moge już napisać swoją opinie, a raczej przyłączyć się do grona chwalacego zespół :graba:
grali super - zrobili na wszystkich gościach super wrażenie, dziewczyna śpiwa cudnie, a gitarzysta daje popisy solówkowe 8) Oczywiście prowadzący i jednocześnie szef zespołu, Krzysiek, cały czas o gości bawiących się na parkiecie i również tych siedzących za stołem, zabiega i to z pozytywnym skutkiem

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

tak trzymać !

gambi - Pon Kwi 04, 2005 8:08 pm

Agni
Super ze sie dobrze bawiliscie!!!
a ciesze sie tym bardziej, ze sama tez wybralam ten zespol i jak chyba kazdego ogarniaja watpliwości i chwile zastanowienia. ale bardzo mnie uspokoilas.
wielkie dzieki

Moje Gratulacje i Szczescia na nowej drodze zycia!!

kryszka - Pon Kwi 04, 2005 8:39 pm

No to bardzo się cieszę że się spisali. :mrgreen:
bajeczka - Pią Maj 13, 2005 9:30 pm
Temat postu: Re: "TIME"
kryszka napisał/a:

Acha, niedługo będą mieli swoją stronę internetową.


Czy ktoś wie coś nowego na ten temat?

kryszka - Pią Maj 13, 2005 10:41 pm

Jak będę pamiętała to napiszę do nich e-maila to się zapytam. :) Ale szukałam przez Googla i jeszcze nic nie wyskoczyło.
joanna_25 - Pią Maj 20, 2005 3:26 pm

Poproszono mnie, więc przekazuję pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów od zespołu Time!
:graba:

gambi - Pią Maj 20, 2005 3:29 pm

Dziekujemy :D :D :D
kryszka - Pią Maj 20, 2005 5:21 pm

A dziękuję bardzo. :D

A pytałaś się o ich stronę internetową?

joanna_25 - Sob Maj 21, 2005 10:16 am

zapomniałam spytać :( ale pewnie jakby mieli to by się pochwalili :wink: W necie sprawdzałam i też nic nie ma.
agnieszka - Czw Maj 26, 2005 12:45 pm

...ja również ostatnio rozmawiałam z Krzyskiem, bo to juz niedługo będa grali na moim weselu -( i oczywisci obiecuje zdać wam dziewczynki relacje) (ma nadziej ze bedzie tak samo pozytywna jak relacja Kryszki i Agni) :)

a co do strony internetowej- jeszcze jej nie mają ale niedługo ma być gotowa :D




...

Agni - Pią Maj 27, 2005 3:35 pm

przypomniało mi się że posiadam bardzo fajne zdjęcie -
Kuba - Sro Cze 15, 2005 7:17 pm

Jak ktoś chce zamówić zespół "TIME" na 3 września 2005 proszę o kontakt ze mną.
szoko - Sro Sie 03, 2005 2:17 pm

Ja również dołączam sie do gorących zwolenników zespołu Time- faktycznie graja bardzo profesjonalnie i mają różnorodny repertuar.
Polecam takze- jesli ,macie taka możliwość zrobienie wyprowadzenia panny młodej z domu- obciach totalny ale strasznie miły;)
Nam dodatkowo zdarzyła się ciekawa historia- ponieważ wesele skończyło się stosunkowo wcześnie- bo o 5 rodzina była już spakowana do samochodów wraz z kwiatami i częścia prezentów, my zostalismy na sali sami. Zespół przez ładne pół godziny grał tylko dla nas. Wirowalismy po sali tylko my w rytm naszych ulubionych piosenek... echhhh JA CHC? JESZCZE!!

Calinka - Sro Sie 03, 2005 3:24 pm

Bardzo się cieszę, że następna para zadowolona z zespołu :) . My tez wybraliśmy Time i każda pozytywna uwaga jest bardzo uspokajająca.
Szoko jak to wyprowadzenie wyglądało, ja się niezdecydowałam a Krzysiek też jakoś specjalnie nie nalegał bo w bloku to trochę obciach :wink: i najpierw spytał czy jestem co do tego przekonana, ale jak chce to nie ma sprawy wyprowadzenie oczywiście zrobi .

szoko - Sro Sie 03, 2005 3:36 pm

Ja miałam wyprowadzenie z domku- po błogosławieństwie w ogrodzie, gdzie zgromadziła sie część rodziny przy dźwiękach muzyki pomaszerowaliśmy do dorożki. Obciachowo grają- ale mnie tego dnia wprawiło to w swietny nastrój :lol:
Calinka - Sro Sie 03, 2005 4:19 pm

Chyba jednak nie dam satysfakcji lupasom :lol:
Kati - Sro Sie 03, 2005 4:51 pm

A moim zdaniem wyprowadzenie "z bloku" jest ekstra ;) Obciach to i jest, ale jaki wesoły :lol: Sąsiedzi klaszczą z balkonu - przyjazne twarze, które znam od dziecka :mrgreen:
agnieszka - Czw Sie 04, 2005 7:00 pm

dziewczyny ja tylko dodam,iż za nic na świecie nie wymieniłaby "TIme"na inny zespół
...naprawdę są świetni....a gości to tak rozbawią...:

Calinka - Sob Sie 06, 2005 10:26 pm

Agnieszko można powiedzieć, że po twoim weselu zdecydowaliśmy, że już na 100% będzie grał u nas Time :wink: Pamiętasz drugą parę, która przyszła posłuchać zespołu na żywo? Akurat wypadło, że trafiliśmy na twoje wesele w Andrespolu. Pozdrawiamy i dziekujemy za ciepłe przyjęcie chociaz pewnie goście byli zaskoczeni przybyłą wizytacją:wink: .
agnieszka - Pon Sie 15, 2005 12:14 pm

Calinko a wiec to ty!!!
...miło było was goscić na maszym weselu...szkoda że tylko przez chwilę...
a tak pozatym bardzo się cieszę iz pomogliśmy w wyborze(napewno nie będziecie żałować)..bo wiem jakie to trudne ...gdyby nie Kryszka ja pewnie szukałabym jeszcze długo..
Calinko życzę ci abyś była tak samo zadowolona i tak samo świetnie sie bawiła jak i my na naszym weselu! :D

Pusiak - Pią Sie 26, 2005 11:49 am

Calinko, ja też poproszę :)
kryszka - Pią Sie 26, 2005 7:52 pm

Pusiak, a po co Tobie namiary na "Time"? Planujesz drugie wesele? :wink:
joanna_25 - Pią Sie 26, 2005 10:52 pm

Właśnie!
Pusiak z Twoją orkiestrą jednak nie udało się dogadać i szukasz nowej?

kryszka - Pią Sie 26, 2005 11:17 pm

Też się dziwię, bo w innym poście Pusiak napisała że z orkiestrą załatwione i umowa podpisana.
Pusiak, co kombinujesz? :wink: Jak dobrze uzasadnisz to wyślę ci te namiary. :wink:

Mefiu - Pon Sie 29, 2005 10:10 am

No ładnie...ja o czymś nie wiem?? :evil: Pusiak kombinuje za moimi plecami?? Z Naszą orkiestrą podpisaliśmy już umowe a na ewentualne poprawiny (o których nie było mowy przy podpisywaniu z orkiestrą umowy, bo wyszły one od Mojej mamuśki ostatnio) zespół załatwi właściciel Naszej sali.
Pusiak - Pon Sie 29, 2005 7:38 pm

Właściciel sali włascicielem sali :) Ale ja też poszukam :) Lubię wiedzieć co mnie czeka, a o tamtych zespołach nic nie wiem :) Natomiast o Time nasłuchałam sie tyle dobrego, że ewentualnie zamierzam spróbować :0
Czy to wytłumaczenie jest wystarczające :?: :mrgreen:

kryszka - Pon Sie 29, 2005 9:47 pm

Strasznie naciągane i raczej nierealne czasowo, ale żeby się temat zakończył to ci wysyłam na priv. :wink: :lol:
Pusiak - Pon Sie 29, 2005 9:57 pm

?e czasowo nierealne, to sie może i zgodzę, ale spróbować nie zaszkodzi :) Dzięki kryszko :)
Calinka - Wto Sie 30, 2005 10:12 am

Dopiero wrócilam po tygodniu, ale widzę że już namiary dostałaś. Napisz jak ci poszło chociaż szanse nieduże,ale próbować warto!
rorrim - Czw Wrz 01, 2005 9:13 pm

My też zdecydowaliśmy się na TIME :D
I to od pierwszego "kopa", czyli dzisiejszego, pierwszego spotkania. Nie myślałam, że pójdzie to nam aż takim piorunem...:wink:

Nie ukrywam, że sugerowałam się wypowiedziami przeczytanymi tutaj na forum, ale sam Krzysiek też od razu wzbudził nasze zaufanie, co nie zdarzyło nam się przy innych zespołach...
Nigdy nie zapomnę pana "orkiestranta" deklarującego, że jego zespół gra tylko na niewielkim, ale jednak "gazie". I jeśli państwo młodzi alkoholu nie zapewnią, to zespół sam sobie go kupi i wypije na weselu... :roll:

just_Kate - Czw Wrz 01, 2005 11:37 pm

Gratulacje rorrim :graba:
Ale wiesz, to chyba zawsze tak jest, że na tą jedyną orkiestrę, która nam się najbardziej podoba, decydujemy się za pierwszym razem po przesłuchaniu. No bo muszą mieć to coś, co nas 'wciąga'. :wink: :lol:

Ja z perspektywy patrząc widzę, że jak nie jesteśmy pewni orkiestry, to zapewne jej w ogóle drugi raz nie posłuchamy.

Pusiak - Wto Wrz 06, 2005 11:44 am

Czyli wychodzi, że muszą być na gazie żeby dobrze grać :) Faktycznie... zaufania to nie budzi...
Calinko... sprawa na razie utknęła w martwym punkcie... ale dzieki za dobre chęci :)

Calinka - Wto Wrz 06, 2005 12:15 pm

Pusiaku jaśniej, dlaczego w martwym punkcie?
Pusiak - Wto Wrz 06, 2005 2:11 pm

Aj bo mi teściowa raz mówi że są poprawiny innym razem że nie ma... więc na razie nie dzwonię póki nie będzie wiadomo po co :) Co będę człowiekowi głowe zawracać, żeby dzwonić za dwa dni, że jednak nie...
pawel.musaszi - Pią Wrz 30, 2005 4:51 pm

Ja też wiele dobrego o nich słyszałem!!!I też jadę ich posłuchać w najbliższym czasie
Mario - Nie Paź 02, 2005 10:30 pm

Postaram się obiektywnie przedstawić plusy i minusy tego zespołu. Słuchałem ich i widziałem na weselu

+
Dobre i łodne głosy wokalistki i wokalisty
Entuzjazm i otwartość
Bardzo dobre bawienie gości
Gotowość dostosowania się do wymagań i gustów młodych

-
Słabe instrumentalium (tylko klawisze i gitara) reszta z minidisków a co za tym idzie
Trochę ubogie brzmienie
Dość drodzy jak na 3 osoby w zespole

Jak widać plusy przeważają i prawie się na nich zdecydowaliśmy. Byli na 2 miejscu z ok.20 przesłuchanych zspołów

Dan - Pon Paź 17, 2005 3:58 pm

Miałem okazję widzieć zespół TIME. I zgadzam się z większością opinii, które padły tu na forum. Moim zdaniem największym atutem tego zespołu jest:
1. świetny kontakt z gośćmi,
2. lider zespołu (Pan Krzysztof) prowadzi bardzo dobrą konferansjerkę, robi to lekko, naturalnie, wesoło i przyjemnie (pod tym względem jest to najlepszy zespół jaki miałem okazję widzieć)
3. elastyczność - zespół jest otwarty na prośby i sugestie pary młodej.
4. przyzwoity wokal, szeroki repertuar.

Ale jak każdy zespół ma też pewne minusy:
1. trochę słabsze instrumentarium, więc jeśli ktoś liczy na biesiadę z akordeonem, saksofonem itp. to tu niestety TIME ma braki.
2. moim zdaniem, minimalnie za wysoka cena (ale pewnie to kwestia negocjacji).

Podsumowując ocena zespołu jest na czwórke z małym plusem. Moim zdaniem na wesela do stu osób, to zespół naprawdę bardzo dobry. Jeśli chodzi o wesela grubo powyżej stu osób to już troche gorzej, szczególnie jeśli ktoś chce biesiadę (gitara, akordeon, saksofon)przy stole.

magda81 - Sro Paź 19, 2005 11:21 pm
Temat postu: :)
wiec....... wybralam TIME :)
Alma_ - Pią Gru 02, 2005 6:42 pm

Zaczynam właśnie poszukiewania orkiestry i zastanawiam się nad Timem (kierując się opinią większości forumowiczów ;) ).

Czy moglibyście mi napisać (Ci, u których Time grał):
:arrow: kto śpiewa?
Kobieta? Mężczyzna? (możecie wskazać, który na zdjęciu Kryszki wyżej ;) )

:arrow: jaki mają repertuar?
Zależy nam zwłaszcza na utworach wykonawców zagranicznych (Rod Stewart, Eric Clapton, Elton John, Elvis Presley, Joe Coker, Leonard Cohen, Lou Reed, Louis Armstrong, Aerosmith, Bonnie Tyler, Metallica, The Beatels) - czy będą w stanie je zagrać i zaśpiewać dobrze?

:arrow: z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć?

:arrow: czy mają stronę internetową?

Dziękuję :D

kryszka - Pią Gru 02, 2005 6:49 pm

?piewa kobieta i ten mężczyzna w środku. Jest on jednocześnie wspaniałym wodzirejem i prowadzi całe wesele. :D A z ostatnich rozmów z nim wiem, że mają w planach zatrudnienie jeszcze jednej wokalistki.

Repertuar mają różnorodny. Nie wiem czy akurat to grają, bo ja nie miałam konkretnych preferencji. Byle dobrze grali i bawili gości. Ale jeśli czegoś nie znają uczą się. :D

O kosztach nie piszę, bo moje już są nieaktualne.

Niestety nadal nie mają strony internetowej - pracują nad wersją doskonałą. :30:

Alma_ - Pią Gru 02, 2005 6:51 pm

kryszka napisał/a:
Repertuar mają różnorodny. Nie wiem czy akurat to grają, bo ja nie miałam konkretnych preferencji. Byle dobrze grali i bawili gości. Ale jeśli czegoś nie znają uczą się. :D

Kryszko, ale choć trochę w tym kierunku, który podałam? ?piewają w ogóle anglojęzyczne utwory?

kryszka napisał/a:
O kosztach nie piszę, bo moje już są nieaktualne.

A rząd wielkości? Raczej 2000 czy 4000?

No i będę wdzięczna za kontakt :D

kryszka - Pią Gru 02, 2005 6:56 pm

Oczywiście że śpiewają anglojęzycznie. :)

Będziesz jutro w Łodzi, tak? Zadzwoń do nich dzisiaj i umów się może na zobaczenie ich w akcji na żywo właśnie jutro. Oczywiście po cichutko, nie rzucając się w oczy. :wink: Kontakt na privie. :)


Ja płaciłam 1600 zł bez poprawin i bez wyprowadzenia.

pluszak - Wto Gru 06, 2005 10:47 am

teraz biora 2000 bez poprawin i 3000 z poprawinami.
Alma_ - Wto Gru 06, 2005 11:06 am

Na 2007 usłyszłam cenę wyjściową 2.200 (bez poprawin, bez wyprowadzenia) za 10h grania.
kryszka - Wto Gru 06, 2005 10:03 pm

:shock: O kurcze, ale cena! Coś mi się wydaje, że forum jest tu dużo winne... :twisted:
Alma_ - Wto Gru 06, 2005 10:14 pm

kryszka napisał/a:
:shock: O kurcze, ale cena! Coś mi się wydaje, że forum jest tu dużo winne... :twisted:

Jeśli ktoś tu jest komuś coś winien - to Time Tobie i Galionce Kryszko ;)

Kati - Sro Gru 07, 2005 6:02 pm

Reklama robi swoje - zaczęli się cenić...

A moi, choć mniej znani ;) też biora 500 zł więcej

pinia_pinia - Pon Gru 12, 2005 5:19 pm

I u nas nastał czas wyboru orkiestry, a że nie chcemy się zbytnio nalatać to najpierw przesłuchamy TIME i jak nam się spodoba to jak z kamerzytą- nie wypuścimy ich z rąk :)
magda81 - Pon Gru 12, 2005 6:36 pm

A ja czekam na płytkę....miała powstać listopad /grudzień, chyba będę musiała przeddzwonic :)
pluszak - Sob Gru 17, 2005 1:51 pm

mnie pan z Time zrazil tym ze nie mial zadnego materialu , ktory moglibysmy zabrac do domu i w spokoju ocenic. moim zdaniem jak bierze sie taka kase to powinno sie nagrac jakas plytke dla potencjanych klientow.
Mario - Pon Gru 19, 2005 11:27 pm

Jak dla mnie Time ma trochę kiepskie instrumetalium. Klawisze + git. basowa. To trochę ubogo, reszta podkładu leciała z mini disców i było to bardzo słyszalne (tak jakby puszczać muzykę z magnetofonu albo CD). Wokale natomiast maja bardzo dobre i faktycznie ma dojść jeszcze jedna dziewczyna
gambi - Sob Gru 24, 2005 12:03 am

U nas na weselu na probe spiewala nowa wokalistka. w sumie zapowiadala sie w porzadku.

A cena - chyba wszystko niestety idzie w gore, wiec i oni podnosza cene.
a 2200zl to slyszalam od innego zespolu w styczniu 2005, wiec na 2007r to chyba nie tak drogo.

Lucky - Pią Sty 27, 2006 9:06 pm

Mam pytanie dziewczynki :D

Czy ta wokalistka ze zdjęcia Kryszki to nie ma przypadkiem na imię Dorota :?:
Bo coś mi sie wydaje, że to moja znajoma :D

kryszka - Pią Sty 27, 2006 9:16 pm

Prawdę powiedziawszy, nie mam bladego pojęcia. :roll:
Lucky - Pią Sty 27, 2006 9:39 pm

Kryszko ale oni są z Łodzi :?:

Mogę Cię prosić o namiary na nich :D
No chyba, że powstała wreszcie ich strona :?:

lazy - Pią Sty 27, 2006 10:37 pm

My też wybraliśmy TIME :D Jutro podpisujemy umowę. Odpowiadając na niektóre pytania: grają teraz w czwórkę, a strona www jest nadal w budowie. Co do ceny, to nie jest taka strasznie wygórowana, bo dzwoniłam do zespołów, które chciały nawet o 500 zł więcej.

Jestem pewna, że będziemy zadowoleni :)

kryszka - Pią Sty 27, 2006 10:51 pm

Tak, anik są z Łodzi.

Tutaj znajdziesz namiary: http://www.forum.wesele-l...p?p=32691#32691 . :)

Lucky - Sob Sty 28, 2006 12:21 pm

dzięki kobitki za namiary :D

Ale ja raczej szukam zespołu, który będzie miał perkusje :D
A z tego co mówisz Almo to nie tego nie wykorzystują :(

No nic szukam dalej :?

kryszka - Sob Sty 28, 2006 7:25 pm

Anik - to zapewne w tym wątku znajdziesz potrzebne namiary: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=3327. :)
rorrim - Wto Kwi 25, 2006 1:56 pm

I u nas TIME sprawdził się w 100% :D
Goście pytali co to za zajeb...a orkiestra :wink:

Rozbawili towarzystwo niesamowicie - na hasło "dziewczyny piszczą - panowie ryczą" odzew był natychmiastowy i baaardzo głośny :wink:
A poza tym dostałam mikrofon do łapki i śpiewałam "cała sala spiewa z nami" razem z gościmi. Oj było super...

Fajnie poprowadzili oczepiny - zgrabnie i szybko i co najważniejsze nie było nudno :mrgreen:

marcia.przemas - Sob Maj 20, 2006 1:53 am

Prosimy o namiary na TIME i pytanko czy ktos zna zespół BIS???
Alma_ - Sob Maj 20, 2006 9:01 am

marcia.przemas, namiary na nasze zespoły znajdziesz tutaj :arrow: WIZYTÓWKI / NASZE ZESPOŁY
Agati - Pią Maj 26, 2006 10:04 pm

Dołączamy do "fanów" zespołu TIME
Zespół zarezerwowany, zaliczka wpłacona, umowa podpisana... :haha:

Mihrican - Sro Maj 31, 2006 5:41 pm
Temat postu: Time
Agati,

Dołączamy do Was - też zarezerwowaliśmy Time na 2 czerwca 2007 :)

Mihrican

magda81 - Sob Cze 10, 2006 8:12 am
Temat postu: Re: Time
My juz za miesiac zdamy relacje jak wypadlo weselicho z TIME :)
Szkoda ze coraz mniej mnie tu :(
ale niestety..obowiazki ;)
w kazdym razie po 15 lipca napewno zdam relacje jak to wszystko bylo :)
Ipozdrawiam Was wszystkie!!!!!!!!!! ,bo facetow to tu malo ;)

gosc - Sro Lip 26, 2006 1:25 pm

Idę dziś na rozmowę z Zespołem TIME. Pan Krzysztof chyba się ucieszył, jak Mu powiedziałam, że wiem o Zespole z Forum. Cena nieco wyższa niż podawana wcześniej na Forum ale nie jest tak tragicznie.

Jak będę po to zdam relację.

radbezel - Nie Lip 30, 2006 1:15 pm
Temat postu: "Time"
juz ponad 2 miesiące, nie odzywałem się zbyt długo, ale wpadłem napisać coś o kapeli na moim weselu,
więc zespół "Time" - nic do zarzucenia wręcz przeciwnie, można się dogadać w każdej kwestii, od a do z, na weselu spisali się w 200%, goście byli bardzo zadowoleni,
skład swój powiększyli o jeszcze jedną wokalistkę co daje piękny efekt, trzy wokale po prostu piękne, a panie wokalistki gdy zaśpiewały dwie bajki - dody (nie przepadam za jej twórczością), zrobiło to efekt na mnie i mojej żonie, zabawa na tyle była udana, że jedna z par, która bierze ślub we wrześniu 2007 też zaprosiła tą kapelę.

coż mi tylko wystarczy się cieszyć, że się z nimi spotkam poraz drugi i to na weselu i wiem, że zabawa bedzię bardzo dobra i "Time" polecam każdemu

pozdro

pinia_pinia - Nie Lip 30, 2006 4:47 pm

A z tego co ja widzę to na forum jeszcze nigdy się nie odzywałeś ..... :?
magda81 - Nie Lip 30, 2006 9:37 pm
Temat postu: Re: "Time"
Wiec juz po :)
W skrocie, bo ostatnio kiepsko z czasem ;(
Time spisal sie :) najwazniejsze ze doslownie w kazdej kwestii mozna sie dogadac, Krzysiek przychodzi co jakis czas do pary mlodej , pyta sie czy to czy tamto :)
Czyli to co kto chce to ma :)
polecam

radbezel - Wto Sie 01, 2006 11:09 am

bylem tu kiedys i szukalem orkiestry i dzieki temu forum ją znalazlem, wiec doszdlem do wniosku, ze napisze o nich to co mysle, no i jestem

pozdrawiam i zycze wszystkim szczescia i powodzenia

rorrim - Wto Sie 01, 2006 2:31 pm

radbezel napisał/a:
bylem tu kiedys i szukalem orkiestry i dzieki temu forum ją znalazlem, wiec doszdlem do wniosku, ze napisze o nich to co mysle


A gdzie Twoja opinia?

Zagapiłam się :oops: - opinia jest trochę wyżej.

kryszka - Wto Sie 01, 2006 2:35 pm

Spokojnie, spokojnie. Radbezel chyba nawet mnie jakiś czas temu prosił o namiary na zespoół, bo nicka kojarzę.
pinia_pinia - Wto Sie 01, 2006 2:41 pm

Raczej jest to mało możliwe bo zarejestrował się na forum 2 min przed napisaniem pierwszego posta...

W sumie nieważne.... z powodu tych kryptoreklam jestem już chyba przewrażliwiona

Alma_ - Wto Sie 01, 2006 2:46 pm

To dziwne, bo ja też kojarzę :?
kryszka - Wto Sie 01, 2006 2:48 pm

pinia_pinia myślisz, że bym nie zauważyła kiedy ktoś się zarejestrował? 8)

Ale prawda jest taka, że posty z powitań są kasowane oraz że forumowicze, którzy się nie udzielają również są usuwani po pewnym czasie. Tu właśnie mogła być taka sytuacja. Podkreślam - mogła - bo głowy sobie uciąć nie dam. :wink:

radbezel - Wto Sie 01, 2006 11:06 pm

kryszka masz racje, nie uczestniczylem aktywnie i mnie wywalilo z forum, wiec rejestrowalem sie po raz drugi

pozdro dla forumowiczow

Agati - Sro Sie 02, 2006 9:52 am

Bardzo cieszą mnie Wasze wypowiedzi :)
Przynajmniej mogę być pewna, że z zespołem wszystko wypali :D

Madlen_ - Sob Sie 19, 2006 8:20 am

A tak wyglądali na moim weselu:)

Oni

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 9:22 am ]
Alma_ napisał/a:
kryszka napisał/a:
:shock: O kurcze, ale cena! Coś mi się wydaje, że forum jest tu dużo winne... :twisted:

Jeśli ktoś tu jest komuś coś winien - to Time Tobie i Galionce Kryszko ;)


tak, piszę czasami z KK i faktycznie jest bardzo wdzięczny, widać mają ful zleceń

tekila - Sro Sie 23, 2006 1:01 pm
Temat postu: time
witam! jak mozna to ja tez poprosze o namiar na ten zespół, bo szukam , szukam i lipa! I juz sama nie wiem czy to ze mna jest coś nie tak czy z tymi zespołami. Stwierdzam,ze znalezienie sali przy tym do był pikuś :kwasny:
kryszka - Sro Sie 23, 2006 2:11 pm

Namiary są w tym wątku: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1426, a link był już wpisywany w ten wątek - polecam uważne czytanie.
tekila - Sro Sie 23, 2006 2:59 pm

Kryszka barrrdzo mi wstyd :oops: :oops: już znalazłam! A wiecie jaki jest najlepszy numer? My dzisiaj jesteśmy z nimi umówieni, tyle,że nie znaliśmy nazwy zespołu. Dotarło to do mnie jak zobaczyłam numer telefonu ! HE He :rotfl:

[ Dodano: Czw Sie 24, 2006 8:34 am ]
powiem wam tylko tyle ,że są ok i pewnie będa grać na moim weselu :lol: dzięki za pomoc :rotfl:

Alma_ - Czw Sie 24, 2006 9:57 am

Gratuluję szybkiej decyzji ;)
Obyście byli równie zadowoleni, co pozostałe klientki TIME'u! :)

Nana - Pią Wrz 08, 2006 9:12 pm

Hei! Ja piszę dopiero po raz pierwszy an tym forum (chociaż obserwuje je już od jakiegoś czasu). Dziś spotkaliśmy się z panem Krzysztofem z TIME... jest to 5 zespół jaki słyszeliśmy (wcześniej wyjątkowo spodobał nam sie Szoker, ale miał zajęty termin). mamy zamiar jeszcze zobaczyć ostatni, z wesela znajomych, ale po dzisiejszej wizycie jestesmy już właściwie zdecydowani na Time. Fajnie grają, widać że ten człowiek umie zachęcić ludzi do zabawy... generalnie wydają sie być bardzo profesjonalni (przy wizycie u innego pana, chociaż także przemiłego, widać było że to jego drugorzędne hobby). Minusem jest to że nei ma strony internetowej i nie można wziąć do domu płyty (żeby spokojnie przesłuchać, czy pokazać rodzicom). Obiecali że to się w krótce zmieni. Cena wydawała mi sie wysoka, ale teraz, kiedy zaczełam sie orientować okazuje sie że nie jest tak źle:).
Dodam że duże znaczenie miały właściwie same pozytywne opinie na forum!
pozdrawiam
Nana

lmyszka - Pon Lis 27, 2006 5:49 pm

heja :)

no chociaż tu widzę pozytywne opienie na temat zespołu który bedzie u mnie grał w sierpniu, bo sale mi objechali ;) Krzysiek - szef zespołu jest bardzo miłym kolesiem i gra też bomba, wszystkim gorąco polecam, więcej szczegółów za pare mięsięcy - po weselu :D

podrozniczka - Pon Lis 27, 2006 10:42 pm

Imyszka! A kiedy masz wesele w sierpniu? Ja szukam ciagle zespolu na 4 sieprnia i wszedzie zajete.
lmyszka - Wto Lis 28, 2006 4:41 pm

no hej :)

niestety mam złą wiadomość właśnie mam 4.08.
życzę powodzenia w szukaniu, na pewno coś znajdziesz :)

pozdrawiam

Nana - Pon Gru 04, 2006 10:10 pm

Jak zamawiałam TIME, to pan mi powiedział ze mają jakąś nową piękną piosenkę na pierwszy taniec (walc angielski)... czy moze ktoś wie co to? (za wcześnie trochę dla mnie żeby wydzwaniać i pytać, a jestem ciekawa bo mi wyleciało z głowy:( )
Agati - Pon Gru 04, 2006 11:40 pm

Nana napisał/a:
Jak zamawiałam TIME, to pan mi powiedział ze mają jakąś nową piękną piosenkę na pierwszy taniec (walc angielski)... czy moze ktoś wie co to? (za wcześnie trochę dla mnie żeby wydzwaniać i pytać, a jestem ciekawa bo mi wyleciało z głowy:( )


Nana zadzwoń do Krzyśka i poproś o przesłanie piosenki na maila. My tak zrobiliśmy i dostaliśmy na maila dwie propozycję na pierwszy taniec :wink: Zupełnie nie stanowiło to problemu mimo, że do wesela mamy jeszcze ho-ho 8)

eve1980 - Pon Lut 19, 2007 8:59 pm

Witam Wszystkich!
Przegladam to forum juz od pol roku, az w koncu zdecydowalam sie odezwac :oops:
Zespol Time niewatpliwie zbiera najwiecej pozytywnych opinii.

Do naszego wesela kupa czasu (28,06,2007)...ale zbieramy juz informacje..
Moja mam kontaktowala sie z zespolem Time, ale jak ktos juz wspomnial z forumowiczow-mozna tylko posluchac na miejscu ich utworow. Dostalam na maila 2 piosenki, jedynie w wykonaniu Pana Krzysztofa jako wokalisty, a jestem ciekawa ja spiewaja dziewczyny..?
Czy ktos moglby byc tak mily i podeslac na mojego maila cokolwiek od zespolu Time?
Nie chce molestowac ich prosbami o wiecej...

..ufff
Bede dozgonnie wdzieczna.

P.S. Swietne jest to forum..kopalnia informacji!!

[ Dodano: Pon Lut 19, 2007 9:00 pm ]
i ze stresu wpisalam date wesela zle..ale wpadka. To oczywiscie 2008!!!

lmyszka - Pon Lut 19, 2007 9:17 pm

wiesz co Krzysiek jest tak fajnym i miłym kolesiem że jak go porosisz o utwór jakis co śpiewa Dorota czy ta druga dziewczyna napewno Ci wyśle :)
ja słuchałam ich na płytach z wesela i szczerze powiem że dziewczyny śpiewaja cudnie :)
Moi rodzice spotkali Dorote z zespołu na wakacjach i tak trafiłam na ten zepół, śpiewała dla nich i tez byli oczarowani :)

eve1980 - Pon Lut 19, 2007 9:25 pm

Dzieki wielkie. Zaraz pisze!!!

Pozdrawiam!!:))

doris_lew - Wto Mar 06, 2007 9:00 am

czesc -jestem dorota :)
jestem z krakowa, a moj narzeczony z lodzi. slub planujemy kolo sierpnia -pazdziernika 2008. jeszcze nie mamy dokladnej daty. niestety (dla mnie :wink: ) slub i wesele odbeda sie w lodzi.
od dluzszego czasu czytam to forum. po tylu pozytywnych opiniach dotyczacych zespolu time zdecydujemy sie wlasnie na nich. niestety nigdzie nie moge znalezc ich strony www ani adresow mailowych???
bardzo proszę o informacje czy maja strone lub namiary na ich maila. w zwiazku z duza odlegloscia byloby mi latwiej napisac do nich i przeslac liste pytan, ktora mam im do zadania :)

z gory wszystkim dziekuje i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
dorota

fiona83 - Wto Mar 06, 2007 9:09 am

Witaj Doroto :graba:

W tym temacie znjdziesz namiary na zespół TIME :)

doris_lew - Wto Mar 06, 2007 9:37 am

czesc fionko83 :smile:
ten temat przeczytalam, ale tam niestety nie ma tego czego szukam. a szukam ADRESU MAILOWEGO lub STRONY WWW zespolu TIME :wink:

nie chcialabym do nich dzwonic bo mam mase pytan i raczej wolalabym napisac to wszystko w mailu, bo tego naprawde jest sporo.
gdzies wyczytalam, ze dziewczyny do niego pisaly i ten pan z zespolu im odpisywal oraz przesylal im piosenki na maila. niestety nigdzie nie znalazlam tego adresu.
dlatego moja prosba- jesli ktos ma takowy adres bardzo prosze o namiary!!!
bede wdzieczna :)

Madlen_ - Wto Mar 06, 2007 11:39 am

doris_lew napisał/a:
ale tam niestety nie ma tego czego szukam. a szukam ADRESU MAILOWEGO lub STRONY WWW zespolu TIME :wink:



oni nie mają strony www, ale adres e-mail podaję:

Post zmodyfikowano, adres mailowy przesunięto do tematu "Nasze zespoły"
Pusiak

doris_lew - Wto Mar 06, 2007 1:10 pm

Madlen bardzo, bardzo dziękuję :)
magda81 - Wto Mar 06, 2007 6:43 pm

Fakt, Dorota ma bardzo ładny głosik.... :)
W sumie to nie wiedzialam ze ona jest w zespole, mialam spore zdziwienie gdy ja zobaczylam..bo od kilkunastu lat mieszka w bloku obok mnie :)
To dopiero zbieg okolicznosci

dominiqsz - Wto Mar 06, 2007 6:58 pm

My jak wybieraliśmy zespół to rzeczywiście braliśmy ich pod uwagę, jednak wada ich jestto że maja mało instrumentów takich jak na przykład saksofon czy akordeon, wiec niemoga iść do stołów i zabawić gości, no chyba że robia to ze sceny.
magda81 - Wto Mar 06, 2007 7:05 pm

Tez dlatego kazdy wybiera to co lubi, ostatnio zaskoczyla mnie moja kumpela , ktora powiedziala :) : chce miec "wiejskie" weselicho ,chce akordeon, chce miec dlugie poprawiny itd... To jest wlasnie wybor, jedni wybieraja akordeon, drudzy glos, trzeci dj
lmyszka - Wto Mar 06, 2007 7:08 pm

Z tego co widziałam na filmach to Krzysiek wychodzi do ludzi, ma tamburyno czy cuś i bawi ich przy stołach a reszta gra na scenie :) też jakieś wyjście :)
zresztą moja sala jest tak ułożona że nawet jak by śpiewał ze sceny i zabawiał gości to i tak wszyscy będą w jego zasięgu :)

magda81 - Wto Mar 06, 2007 7:13 pm

Ale niektorzy twarda siedza uparcie przy tym co chca...
Nie rozumiem jak mozna pisac cos czego sie nie przezylo i nie widzialo....

dominiqsz - Wto Mar 06, 2007 7:14 pm

Jasne, nawet widzielismy na kasecie jak to wygladało i jeśli chodzi o bawienie gości to ten Pan jest rewelacyjny, ale za te pieniażki wymagałabym czegoś więcej...
kryszka - Wto Mar 06, 2007 8:28 pm

W moim pierwszym poście już wspominałam, że Krzysiek bardzo fajnie bawi gości, właśnie do nich wychodząc.

Ja akurat nie rozumiem idei wychodzenia do gości z instrumentami, ale dokładnie - co kto lubi. :)

magda81 - Sro Mar 07, 2007 6:06 pm

kryszka napisał/a:

Ja akurat nie rozumiem idei wychodzenia do gości z instrumentami, ale dokładnie - co kto lubi. :)

popieram, tylko denerwuja mnie posty typu: jak orkiestra moze nie miec akordeonu?! etc. jak juz kiedys pisalam dla jednych bedzie cos super dla drugich wiocha :)

Madlen_ - Czw Mar 08, 2007 9:24 am

Oj nie dacie innym mieć swojego zdania!

Mnie osobiście podobają się dawne tradycje weselne i np: wychodzenie do ludzi /z akordeonem czy bez/. To kwestia gustu.

Podobało mi sie również wyprowadzanie młodej z domu przy muzyce, i tak też miałam-tyle, że Krzysiek nie miał innego instrumentu i grał na dole na klawiszach. /i faktycznie do tego przydałby się akordeon/

Kati - Czw Mar 08, 2007 4:46 pm

Szanując zdanie innych :cool: uważam mimo wszystko, że akordeon być powinien :) :):)

Uwielbiam ten dźwięk :)

Przy wyprowadzeniu moja kapela miała akordeon, tamburyn, saksofon i trąbkę - :)

magda81 - Czw Mar 08, 2007 5:34 pm

Kati napisał/a:
uważam mimo wszystko, że akordeon być powinien :) :):)

Tez mi sie wydaje ze przy wyjsciu to powinien byc, na weselu mniej sie to odczuwa, chyba ze jest zabawianie przy stolach, prawda jest taka ze na to wyjscie TIME powinien jakos "zalatwic" akordeon :)
My nie bralismy wyjscia z domku przy muzyce, eskortowaly nas autka(należymy do klubu) :) narobily tyle halasu, ze nawet nie byloby slychac jakiegokolwiek instrumentu, jednakze jesli bysmy tego nie mieli to uwazam ze czegos by jednak brakowalo :(

Kati - Czw Mar 08, 2007 5:41 pm

Hmm jak ruszać to z pompą :)

koniec OT

Ela_i_Adam - Czw Mar 08, 2007 6:14 pm

tak akordeon jest wazny i jak dla mnie na weselu równiez nigdy nie słyszałam lepszego tanga jak to grane na akordeonie przez orkiestre którą wybralismy ;) oni maja w skladzie akordeon gitary chyba saksofon jakies organki i klawisze słowem graja na wszystkim :) i to dobrze
kryszka - Nie Mar 11, 2007 11:37 pm

No to info dotyczące akordeonu z samej góry, czyli od zespołu TIME:
teraz już, a na pewno od 2008 roku, jest możliwość dodatkowej opcji w postaci akordeonu - trzeba się pytać.

edys_lu - Pon Mar 12, 2007 1:20 am

Jak ogladalismy plyte zespolu TIME to rzeczywiscie w oczy sie rzuca fantastyczny kontakt z goscmi...jednak jak za ta cene maja stanowczo za male intrumentarium - nam przede wszystkim zalezalo na perkusji...ale ogole wrazenie dobre
k_uba - Wto Mar 20, 2007 6:38 pm

jeśli ma ktoś małą prezentacje zespołu TIME to proszę podzielcie się. a może ktoś pokaże filmik ze swojego wesela z udziałem TIME
pozdrawiam
k_uba@op.pl

dominiqsz - Wto Mar 20, 2007 7:52 pm

rzeczywiście mają w 2008 roku opcje akordeonu, pytaliśmy o to, ale za pana który bedzie grał na akordeonie rzeba zapłacic tak jak za kolejna osobę... czyli najmniej około 600 zł
k_uba - Wto Kwi 03, 2007 7:22 pm
Temat postu: akordeon
bylem pytalem i nie 600 tylko 300!!!! doplaty za akordeon
kryszka - Wto Kwi 03, 2007 11:03 pm

To chyba oczywiste, że za dodatkową osobę trzeba zapłacić.
lmyszka - Wto Maj 01, 2007 7:48 pm

coś ucichło o Time może grał u którejś z was na weselu ostatnio?? jakaś relacja :D
tekila - Pią Cze 15, 2007 10:12 pm

No właśnie dołączam sie do Imyszki :smile: Cos tak nagle ucichło?? Czekamy na relację :smile: U mnie grają za tydzień i obiecuję,że coś na ich temat powiem po weselu :smile:
lmyszka - Pią Cze 15, 2007 10:28 pm

tekila czekam z niecierpliwościa na relacje :D
tekila - Czw Cze 28, 2007 1:27 pm

Słuchajcie było sssssuper!!!!!!!!!!!!!! A raczej byli super!!! Wesele dzięki nim udało sie na 102 :smile: Wszyscy ale to dosłownie wszyscy mówili ,że na takim weselu gdzie tak bawili sie ludzie to jeszcze nie byli :lol: Nawet sam Krzysiek z orkiestry był zaskoczony. Grali super a szczególnie ujęli mnie tym ,że jak byliśmy u nich przed weselem poprosiłam o Kanikuły. I wiecie co???!!! BYŁY :D Wszystko było na 6. Krzysiek cały czas podchodził pytał się czy wszystko jest ok , czy nam sie podoba to co grają itp. Przerwy były odpowiednie( bo to też jest ważne) Generalnie ja polecam ich tym bardziej ,że byłam przeciwna orkiestrze i chciałam dj a. Teraz wiem ,że nie zamieniłabym ich nigdy w życiu!!!! :smile:
lmyszka - Czw Cze 28, 2007 1:34 pm

no to super wieści :) a grali u was może piosenke Kukulskiej " zakochani"? bo maja przygotowac ja na nasz pierwszy taniec i moze jzu to zrobili :)

bardzo sie ciesze że jestescie z nich zadowolonie mam nadzieję że ja tez bede :)

sistermonn - Wto Lip 17, 2007 9:04 pm

Witam wszystkich panów i panie :) ) Jak narazie jestem zupełnie zielona na tym forum, ale machina przygotowań ślubnych ruszyła. Jak narazie TIME po tylko pochwałach jest u Nas liderem wśród zespołów :) Mam tylko małe pytanko. Otóż parokrotnie spotkalam sie Waszymi opiniami że najlepiej jest pojechać gdzieś na wesele, gdzie zespoł który nas interesuj gra...I oto moje pytanie - jak zrobić to po cichu i dyskretnie, tak żeby nikt nie zauważył naszej obecności. Może ktoś z Was już próbował czegoś takiego.
magda81 - Sro Lip 18, 2007 8:23 pm

Mam najnowsze wiesci , 2 tygodnie temu odeszla z Timu wokalistka , nie dziewczyna Krzyska tylko ta druga, dowiedzialam sie o tym wiec i Wam dziewczyn ki pisze o tym :)
lmyszka - Sro Lip 18, 2007 8:28 pm

ale maja jakąś nową czy coś więcej wiesz??
magda81 - Sro Lip 18, 2007 8:32 pm

Nie mam zielonego pojecia niestety :( mysle ze skoro ktos podpisywal umowe na 4 osoby to powinno tak byc :) Jesli wybralas Time to po prostu zadzwon do nich i sie spytaj wprost czy jest "stara" wokaistka a jesli nie to czy ktos bedzie :) i cena 2400 w tym roku o ile dobrze kojarze
lmyszka - Sro Lip 18, 2007 8:33 pm

powiem szczerze że nie podoba mi się to, decydowałam się jak była Dorota, bardzo ładnie śpiewała, mam nadzieje że będzie ok, w przyszłym tygodniu będę się z nimi kontaktować
magda81 - Sro Lip 18, 2007 8:39 pm

No fakt ze Dorota glos ma piekny, nie urazajac wydaje mi sie ze o wiele lepszy od drugiej wokalistki :roll: a ostatnia piosenka whitney - i will always wyszla cudnie u nas, w kazdym razie zadzwon i sie dowiedz czy ktos bedzie, moim zdaniem powinien byc :)
Rozumieme ze masz sie kontaktowac w przyszlym tyg, ale z czystej ciekawosci zadzwon i spytaj :) sama jestem ciekawa......

kryszka - Sro Lip 18, 2007 9:56 pm

sistermonn napisał/a:
Otóż parokrotnie spotkalam sie Waszymi opiniami że najlepiej jest pojechać gdzieś na wesele, gdzie zespoł który nas interesuj gra...I oto moje pytanie - jak zrobić to po cichu i dyskretnie, tak żeby nikt nie zauważył naszej obecności. Może ktoś z Was już próbował czegoś takiego.

Spytać o pozwolenie zespół i organizatora, i oczywiście dyskretnie Młodych lub rodziców, najlepiej przez posłańca, np. kelnera.
Nie rzucać się w oczy gościom i młodej parze, idealnie byłoby gdyby faktycznie ograniczyć się do słuchania, a nie oglądania. Np. stanąć pod salą albo w jakimś holu, nie wchodząc na salę weselną.

sistermonn - Czw Lip 19, 2007 5:41 pm

dzięki kryszka za podpowiedź. Szczerze mówiąc, to jak przeczytałam o odejsciu wokalistki trochę mój zapał żeby brać Ten zespoł opadł. :-? W każdym bądź razie jutro ide na spotkanie i ciekawa jestem, co powie p. Krzysztof. Ew. zostaje jeszcze drugi zespół - ZODIAk - który tutaj na forum wiele pozytywnych opinii zbiera.
Jeżeli będziecie zainteresowane ( zainteresowani) najświeższymi newsami, napisze co i jak:)
Pozdrowionka :-)

lmyszka - Czw Lip 19, 2007 5:56 pm

koniecznie napisz jak się czegos dowiesz :)
sistermonn - Wto Lip 24, 2007 12:49 pm

Przepraszam, że tak późno pisze, ale z wizytą u "TIME" byłam dopiero wczoraj. Zespół faktycznie zmienił wokalistkę i to na lepszą :) Aż cierki po plecacach mi przeszły jak zaśpiewała piosenkę ABBY.
A sam Krzysiek wydaje sie być facetem znającym sie na rzeczy, kompetnentym i do tego z pasją. Nie pije na weselu, co wydaje sie byc bardzo ważne.
Obejrzeliśmy film z jakiegos wesela i naprawde mi sie podobało to w jaki sposób proawdzi tego typu imprezy. Wypośrodkowane tak, aby starsi i młodis goście nie mieli nic do zarzucenia. Wprawdzie to był pierwszy zespół jaki przesłuchiwaliśmy, ale mam wrażenie że z Krzyskiem spotkam sie raz jeszcze...w celu podpisania umowy :) Tak więc sala i zespół już jest :) Teraz tylko kamerzysta i kościół i chwilowy spokój :)
A z innym zespołem spotkam sie tak tylko, żeby nie mieć wyrzutów sumienia :)
Pozdrawiam ;)

magda81 - Wto Lip 24, 2007 2:09 pm

To dobrze ze maja nowa wokaistke :)
Przeciez Krzysiek nie moze powiedziec ze gorsza :wink:
Szkoda ze w Time czesto sie zmieniaja wokalistki :znudzony: my jak podpisywalismy umowe to widzielismy inna, a na weselu okazalo sie ze jest juz tez inna-Dorota, moglaby zagoscic jakas na troche dluzej :)
Jednak dobrze ze sa dwie, bo naprawde ladnie brzmi jak sa dwa glosiki kobiece :)

sistermonn - Wto Lip 24, 2007 9:01 pm

Wydaje mi się, że to jest to bardziej kwestia udoskonalania zespołu, a nie "nudzenia sie" wokalistką. Przynajmniej mam taką nadzieję, i tak właśnie zabrzmiało to na spotkaniu.
magda81 - Wto Lip 24, 2007 10:43 pm

sistermonn napisał/a:
Wydaje mi się, że to jest to bardziej kwestia udoskonalania zespołu, a nie "nudzenia sie" wokalistką. Przynajmniej mam taką nadzieję, i tak właśnie zabrzmiało to na spotkaniu.

Ja wcale nie chcialam zniechecic nikogo :) sama na weselu mialam Time :) z inna wokaistka niz widzialam na filmie gdy podpisywalam umowe i bylo super, moze poza tylko jedna rzecza...ktora najchetniej bym wyciela na filmie..
A kwestia udoskonalania zespolu?....chyba nie, po prostu niezgodnosc poszczegolnych osob w zespole...Kazdy zna wersje poszczegolnych stron, a wiadomo ze kazda bedzie trzymala swoja strone..

kryszka - Sob Lip 28, 2007 1:11 pm

Skleroza nie boli. :oops: Miałam już dawno umieścić tutaj info od zespołu.

Wokalistka została zmieniona w połowie lipca, a nie dużo wcześniej. Tutaj wyjaśnienie Krzysztofa:
TIME napisał/a:
Była to decyzja przemyślana i sprawdzona więc opisze to tak.
Mamy bardzo dobrą wokalistkę myślę że najlepszą w mojej skromnej karierze muzycznej, i nie pozwolił bym żeby ktoś z was się na nas zawiódł, dlatego zostanie wprowadzonych jeszcze wiele ulepszeń organizacyjnych polepszający naszą jakość.

sistermonn - Sro Sie 01, 2007 10:16 pm

Tak więc z TIME widziałam sie drugi raz. W celu podpisania umowy ( lalalala lalala lala :D ). Z drugim zespołem sie nie widziałam. Zabrakło czasu i chęci.
Dzisiaj znów ciary przeszły mi po plecach i po nogach jak usłyszałam nową wokalistkę, co jedynie utwierdziło mnie w podjętej decyzji. Tylko tak na marginesie dodam, że nie ma co roztrząsać zmian w zespole, ani przyczyn takiego zajścia. jest to sprawa wyłącznie zespołu.

Teraz tylko jeszcze mała awanturka z teściową o kościół i o jakieś "wyprowadzanie z domu" (wtf?) i będzie weselicho :)

Pozdrawiam

lmyszka - Nie Sie 05, 2007 9:05 pm

no to jestem po weselu z time'em :) i jestem STRASZNIE zadowolona :) było super, pełna klasa, niesamowicie zabawili gości, pytali się czy wszystko jest ok, reagowali na nasze prośby a nad ranem to juz się zrobiła impreza na życzenie :) grali co chcieli goście :) poprostu REWELACJA, jestem im bardzo wdzięczna gdyz dzięki im to będzie niezapomniane wspomnienie :) polecam ich goraco i z całego serca moga liczyc na moją rekomendację :D
sebastian - Pią Sie 10, 2007 7:22 pm

Solidna kapelka choć bez rewelacji. Typowo z aranży. Według mnie Panie wokalistki trochę za sztywne na scenie i za mało się odzywają.
=MiLi= - Pią Sie 10, 2007 8:56 pm

A ja się dowiedziałam, że Arti, chłopak mojej kumpeli też gra w tym zespole :D
lmyszka - Pią Sie 10, 2007 9:32 pm

ale to nie Krzysiek :)
=MiLi= - Pią Sie 10, 2007 10:51 pm

Nie, to nie Krzysiek, to Arti ;)
beacia - Sob Sie 18, 2007 12:54 pm

Hejka, mam do Was pytanko..jak wyglądał marsz weselny wykonany przez zespół Time skoro Oni nie mają akordeonu? Podobno wogóle nie wychodzą przed salę witać młodych tylko witają dopiero na sali.Jak to było u Was??
lmyszka - Sob Sie 18, 2007 1:02 pm

ja miałam powitanie na sali, nawet nie pomyślałam o tym aby było przed :) sala to uniemożliwiała :) a co do marsza weselnego, to gra się go na sali?? myślałam że tylko na wyjściu z kościoła
kryszka - Sob Sie 18, 2007 9:33 pm

U mnie było przed salą - orkiestra była w środku, prowadzący z mikrofonem przed. Marsza chyba nie grali, nie pamiętam. Po "100 lat" była chyba jakaś przygrywka do siadania za stołami.
magda81 - Pon Sie 20, 2007 11:13 am

beacia napisał/a:
Hejka, mam do Was pytanko..jak wyglądał marsz weselny wykonany przez zespół Time skoro Oni nie mają akordeonu? Podobno wogóle nie wychodzą przed salę witać młodych tylko witają dopiero na sali.Jak to było u Was??

U nas grali na sali, a goscie odspiewali sami sto lat przed salka, Pan kamerzysta "sklepal" :cool: wszystko ladnie w calosc i na filmiku podlozyl muzyke orkiestry pod powitanie

beacia - Sro Sie 22, 2007 3:01 pm

Oki, dzięki za odpowiedzi :) My też zdecydowaliśmy się na Time :)
Aniaa - Nie Sie 26, 2007 10:48 pm

czy zespol time ma juz jakas strone. tak wszyscy zachwalaja ze chcialabym sie przekonac na wlasne uszy
z gory dziekuje

lmyszka - Nie Sie 26, 2007 11:16 pm

na razie strony nie mają, ale podobno już ją tworzą :)
JulkaE - Pon Sie 27, 2007 12:48 pm
Temat postu: strona
Niedługo będę na weselu z tym właśnie zespołem ;) Po pobieżnym przewertowaniu paru stron, odnalazłam stronę THE TIME :cool:

Post zmodyfikowano, link do stronki przeniesiono do tematu "Nasze zespoły"
Pusiak


[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 5:46 pm ]
Obiecałam sobie, że podzielę się moimi spostrzeżeniami po weselu...a więc :cool: :
Odpowiednio dobrany repertuar (trafili w gusta)
Zabawa do końca (do białego rana)
Piosenki na życzenie (to miłe)
Szczególną uwagę, ja i mój mężczyzna skierowaliśmy w stronę delikatnej bląd wokalistki (niestety ze strony www nie można dowiedzieć się jak ma na imię. Na stronie w rudych włosach :razz: ), która śpiewała z taką energią, zaangażowaniem i emocją, że aż nas ciarki przechodziły. To nie tylko nasze odczucia. Taka perełka :) Niestety na stronie nie ma utworów w jej wykonaniu (niezrozumiałe dla mnie), więc musicie wierzyć na słowo.
Goście i młodzi wybawieni i zadowoleni. Polecam

sistermonn - Wto Paź 02, 2007 3:23 pm

Postaram się to wytłumaczyć :)
Dziewczyna o rudych włosach to nowa wokalistka, a Krzysiek dośc długo przygotowywał sam stronę www. Może nie zdążył nagrać zadnych piosenek z nią ( choć to raczej niemożliwe), albo chowa taką perełkę przed światem.

Cieszy mnie pozytywna opinia o tym zespole. W końcu to nam będę grać na weselu :)
Pozdrawiam.

doni_iza - Pon Sty 14, 2008 9:13 am

Polecam zespół TIME, to właśnie oni zagraja na naszym weselu :D Mili, profesjonalni i sprawdzeni, bawiliśmy sie przy ich muzyce na weselu i sylwestrze - było bardzo fajnie! [smilie=banana.gif]
Exotic - Pią Sty 25, 2008 1:28 pm

Bardzo prosilabym na priv o nr telefonu do tej kapeli ;)
kryszka - Pią Sty 25, 2008 2:28 pm

Namiary są w wątku Nasze zespoły - http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=1426
k_uba - Pon Kwi 14, 2008 8:47 pm
Temat postu: witamy
mamy ogromną prośbę a nawet dwie: czy możecie odstąpić do przesłuchania płytę z Waszego wesela i czy moglibyśmy zajrzeć dyskretnie na Wasze wesele, posłuchać jak gra TIME. proszę o kontakt e-mail: k_uba@op.pl lub 509020829
Pozdrawiam
anetka i kuba

doni_iza - Wto Kwi 15, 2008 10:05 am

a nie łatwiej umówić się z zespołem i ich obejrzec, posłuchać?
k_uba - Wto Kwi 15, 2008 1:51 pm
Temat postu: time
Byliśmy i słuchaliśmy ale jednak chcieliśmy posłuchać ich w realu. Nagranie nigdy nie odda całego brzmienia ale chcemy też usłyszeć ich nagranie (nie tylko takie co chciał nam sam krzysiek pokazać). pozdrawiam
kryszka - Wto Kwi 15, 2008 10:18 pm
Temat postu: Re: time
k_uba napisał/a:
Nagranie nigdy nie odda całego brzmienia ale chcemy też usłyszeć ich nagranie (nie tylko takie co chciał nam sam krzysiek pokazać).

Zaręczam, że materiał pokazowy nie różni się od tego, co prezentują na weselu. :)

Raczej trudno będzie ci zdobyć czyjeś nagranie z wesela (np. ja w życiu bym nikomu obcemu go nie wypożyczyła, bo licho wie co się z tym może stać).
Najlepiej zapytać się bezpośrednio zespołu kiedy i gdzie grają i poprosić w waszym imieniu o zgodę Młodych na kilkuminutową wizytę na ich weselu w celu posłuchania zespołu.

Tissaia - Pon Maj 19, 2008 11:28 pm

Szczerze mówiąc, jak wyszliśmy od pana Krzysia z Time, byliśmy niesamowicie oczarowani. A ponieważ droga do drugiego zespołu była długa i dojazd ciężki, to cały czas zastanawialiśmy się, czy już nie olać i nie zostać przy Time. Odwiedziliśmy jednak drugi zespół (to był Paradox) i było to niezwykle ciekawe porównanie, bo gruntownie zweryfikowaliśmy nasze poglądy na temat orkiestry.

Po pierwsze, w tej chwili nie jesteśmy zdecydowani ani na jedno, ani na drugie, natomiast porównanie uświadomiło nam plusy i minusy obu zespołów oraz obu sposobów podejścia do wesela.

Pan Krzysiek był sympatyczny i bardzo podobało nam się nagranie pod względem dźwiękowo-muzycznym, natomiast nie wydawał się nam wspaniałym konferansjerem. Nie wiem, jak się sprawdza na żywo, ale to, co prezentował na taśmie nie powalało. A przecież osoba konferansjera dużo znaczy. W dodatku jeśli chodzi o indywidualne podejście do wesela, to nie stwierdziliśmy, żeby się specjalnie interesował, czego oczekujemy, a pewną moją propozycję zbył kpiącą uwagą. W przeciwieństwie do niego pani Małgosia z Paradoksu była bardzo zainteresowana tym, jak sobie wyobrażamy imprezę i podeszła do nas z dużą ilością serca i zaangażowania. Jeśli chodzi o osobowość, to dystansowała go o kilka długości niestety. Natomiast Time zdecydowanie zrobił na nas lepsze wrażenie, jeśli chodzi o muzykę.

Kajulecka - Sro Lip 16, 2008 10:46 pm
Temat postu: TIME - nasz zespół
28 czerwca :)
Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i gości, że Time zagrał u nas na weselu. Wszyscy wspaniale się bawili, wszystkim się podobała muzyka!
Kontakt z Krzysztofem super, bez żadnych zastrzeżeń!
Wokalistki niesamowite!
Już pożałowaliśmy, że nie mieliśmy kamerzysty. Wóczs moglibyśmy posłuchać i teraz świetnej muzyki :(
Krzysiu! Czekam na obiecane wspólne piwko!

Pozdrawiamy
Karolina i Marcin

marzen.marzen - Nie Sie 31, 2008 11:06 pm
Temat postu: dziękuję
Chciała bym Wam wszystkim podziękować, dzięki Waszym opiniom zdecydowaliśmy się na zespół Time, mimo, że ja nawet nie miałam przyjemności porozmawiać z Panem Krzysztofem. Niemniej jednak mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu to nadrobię.:-) bo umowa już jest podpisana :)
Paulina.Nowa - Czw Gru 18, 2008 11:57 pm

Witam.

Moi znajomi polecili mi zespół Time bawili się z nimi 2 razy na sylwestrze bardzo go chwalili i właśnie czytałam o nich wasze opinie no i widzę że ich polecenie może okazać się strzałem w 10.

Niebawem wybierzemy się do nich na spotkanie.

pozdrowienia paulina

Madlen_ - Pią Sty 16, 2009 11:47 pm

Hej
info dla sympatyków teraźniejszych i przyszłych zespołu TIME.

Sam Krzysztof się ożenił:)))

Wreszcie go jakaś dziewczyna dopadła:) :D


P.S.> Mam nadzieję, ze się nie pogniewa, że tak to ogłosiłam...ale nie mogłam:)))))))))

sistermonn - Nie Sty 18, 2009 9:39 pm

To w takim razie gratulujemy Krzysiowi :) i Marcie :) i Zyczymy wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i zdrowego i szczęsliwego małego człowieka :)
Paulina.Nowa - Nie Lut 08, 2009 2:07 pm

Hej.

Dołączamy do fanów zespołu:-).
My również zdecydowaliśmy się na T.Time.

Przesłuchaliśmy kilka zespołów ale po prezentacji zespołu Time nie mamy wątpliwości że jest to najlepszy wybór. Niektóre utwory śpiewają lepiej niż w oryginale a to się rzadko zdarza jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

To co widzieliśmy na płycie jest rewelacyjne.
Krzysiek wspaniale prowadzi imprezę nie tylko przy stole ale również ze sceny, takiego kontaktu z gośćmi nie widzieliśmy nigdzie indziej. Krzysiek jest wspaniałym wodzirejem, podchodzi do ludzi i widać że potrafi rozruszać całą imprezę, cały czas jesteśmy pod wrażeniem klimatu z płyty a podobno na żywo jest rewelacja.

Pozdrawiamy serdecznie.

Olsika - Czw Mar 05, 2009 10:15 am

U nas też 15 sierpnia 2009 zagra the time,zobaczymy jak sie spiszą :) :)
arturo34 - Czw Cze 25, 2009 9:25 pm

przeglondajac internet znalazlem duzo ciekawych opini na temat zespolu ktory gral u mnie na weselu a mianowice zespol TIME i musze sie podzielic bardzo pozytywna opinia na ten temat mnie nie zdziwila bo u mnie tez nie zawiedli i spisali sie na medal ......... :)
doni_iza - Pią Cze 26, 2009 9:23 am

U nas na weselu zagrał właśnie zespół TIME i spisali się znakomicie :) . Goście nie schodzili z parkietu :) . Nie dosyć, że fajnie grają, śpiewają i prowadzą imprezę to jeszcze są przesympatyczni. Polecam gorąco :)
bajla83 - Pon Sie 10, 2009 9:20 am

Byłam na weselu na którym grał the Time i była rewelka. Jedyne co to po godzinie 3 ciej rzadziej grali (robili dłuższe przerwy) z tego co zauważyłam a niektórzy czuli niedosyt.
gabi1986 - Pon Sie 17, 2009 7:21 pm

Witam,jestem coraz bardziej przekonana żeby podpisać umowę z zespołem Time.Po przeczytaniu waszych opinii i spotkaniu z P.Krzysztofem ;)
Mam tylko pytanie do osób,które korzystały w usług tego zespołu,czy p.Krzysztof proponował Wam wideofilmowanie które wykonuje ''jego firma''? Jestem ciekawa,czy to jakaś nowość którą wprowadzili czy już od dawna zespól zajmuje się także wideofilmowaniem??

doni_iza - Wto Sie 18, 2009 8:30 am

Gabi1986 to jest nowość, Krzysiek wprowadził filmowanie od tego sezonu :-)
agataka - Nie Wrz 13, 2009 12:45 pm

Nasze wesele dopiero w lipcu ale bedzie i zespol time i ich filmowanie...filmowanie nie bylo w planach ale na przesluchaniu w sprawie zespolu, bardziej czulam sie jak na spotkaniu w sprawie filmowania:) chyba go to wkrecilo i nie mogl przestac mowic o filmach ktore nam puszczal. Ja mialam chwile ze sama sobie tlumaczylam w glowie "skup sie na muzyce!!":) Wrazenie mam bardzo pozytywne ale konkretną reklame (lub antyreklame;) wystawie za rok. Ahha...filmy które nam puścił a nagrywane przez jego firmę były naprawde dobrej jakości...i takie malo nudne, bardziej mobilne:) kamerzysta starał się uchwycic ciekawe momenty a nie stal przy jakieis jednej cioci w kacie sali, osoby sie nie swiecily:) nie wiem od czego to zalezy pewnie od sily lampy...ale strasznie sie wychodzi jak wszyscy sie tak blyszcza...
Dodoam jeszcze ze film ktory nam pokazal byl przed zmontowaniem prosto z kamery bo sie upieralismy by zoabaczyc cos swiezszego. Ale to chyba swiadczy ze nie maja nic do ukrycia;)

Aga1986 - Czw Paź 08, 2009 11:38 pm

Jak pięknie śpiewają wokalistki :D
byliśmy tylko na przesłuchaniu, ale wystarczyło :smile: . Dopóki nie zobaczyliśmy kolejnego zespołu to ten jako pierwszy był numerem jeden :)
to nas zauroczyło najbardziej :) jednakże chyba jednak nie zdecydujemy się na nich bo brakuje nam trochę takiej biesiady z akordeonem przy stole. Oczywiście można zamówić dodatkowo, ale wiadomo to też dodatkowy koszt...
o Filmowaniu też się nasłuchaliśmy i naoglądaliśmy, aczkolwiek raczej nie powaliło mnie to filmowanie, czegoś w nim brakowało :/ nie lubię przesadnych kwiatków, motylków serduszek i mozaik ale no coś by się jednak przydało...
Siedzieliśmy tam z godzinę, przez to spóźniliśmy się do kolejnego zespołu, ale warto było, bo to naprawdę przemiły człowiek i życzliwy, chociaż trochę chwalipięta, ale chyba chwali się bo faktycznie ma czym i nie są to puste słowa. Zespół gra rewelacyjnie. :)

Paulina.Nowa - Pon Paź 12, 2009 11:29 am

My też wybraliśmy filmowanie robione przez Krzyśka i jakość rzeczywiście jest rewelacyjna.

Cytat:
nie lubię przesadnych kwiatków, motylków serduszek i mozaik ale no coś by się jednak przydało...


Te animacje i serduszka można sobie wybrać nawet nam pokazywał różne kwiatki i inne rzeczy na filmie ale my nie chcemy za dużo takich i tak ma być zrobione tylko w kilku miejscach. Najważniejsze że film jest bardzo fajnie zrobiony i rzeczywiście bardzo mobilny :D .

Wzieliśmy również z biesiadą gdyż uważam że na zespole nie ma co oszczędzać bo najwięcej można stracić a to przecież ślub i wesele to będzie pamiątka na całe życie. :)

Olsika - Wto Paź 20, 2009 12:57 pm

U nas grał The time 15 sierpnia i baaardzo sie nam podobał:)spisali się rewelacyjnie!!
gaga_83 - Sob Lis 07, 2009 1:40 pm

Hmmm ... chwalipięta troszkę owszem :) Ale nie przeszkadza im to w pracy, czego się bardzo obawiałam :) Naszą przygodę z zespołem THE TIME zaczęliśmy w styczniu ubiegłego roku, gdy podpisaliśmy umowę. Przesądziło o tym troszkę zrządzenie losu - grali oni u mojej koleżanki na weselu - po obejrzeniu płyty stwierdziliśmy, że są rewelacyjni i bardzo byśmy chcieli by grali u nas. Jednak koleżanka zgubiła do nich kontakt, a nawet nie pamiętała jak się nazywają... Ja w tym czasie znalazłam jakiś zespół w internecie, pokazałam jej go i się okazało, że ... to właśnie jej zespół :) Spotkanie było bardzo sympatyczne. Wówczas nie mieli w ofercie kamerzysty, którego załatwiliśmy sobie osobno. Kolejne spotkanie odbyło się półtora roku później, dwa tygodnie przed ślubem - wówczas pojawiły się wątpliwości, a wszystko przez zachowanie Krzysztofa. Nie dość, że cały czas wspominał o swoim kamerzyście (oczywiście w samych superlatywach) to na dodatek troszkę przesadzał z opinią o innych kamerzystach - nikomu nic nie ujmując oczywiście :) . A ustalenia związane z muzyką zostały przełożona na "w trakcie wesela", gdyż nie wiadomo było jak się będą zachowywać goście i jak potoczy się impreza. Dzisiaj, po weselu, z czystym sumieniem mogę ich reklamować wzdłuż i wszez po calej szerokości geograficznej :) Ludzie z parkietu nam nie schodzili (moja siostra - wróg nr 1 wesel - także :) , kolega, który nie umie tańczyć stwierdził, że na nasze kolejne wesele (??) przyleci jako pierwszy - przetańczył całą noc, a koleżanka, której to było wesele nr 6 w tym roku powiedziała, że na żadnym nie widziała tylu ludzi bawiących się na parkiecie:):):) ), wszystko było tak jak chcieliśmy, a ustalenia dotyczące przebiegu imprezy w trakcie nikomu nie przeszkadzały :) A nawet nasz kamerzysta był calkiem całkiem :) Także, jak dla nas i naszych gości, zespół był REWELACYJNY !!
PositiveAga - Wto Lis 10, 2009 6:01 pm

Hej dziewczynki :)
Jestem już prawie na 100% zdecydowana na ten zespół ale jeszcze napiszcie jak wyglądają oczepiny?, czy zespół ma dużo pomysłów na zabawy?, czy goście bawili się dobrze?

kryszka - Wto Lis 10, 2009 6:09 pm

PositiveAga napisał/a:
jak wyglądają oczepiny?

Tak jak chcecie. :lol: My zabaw nie lubimy, więc było krótko i treściwie.

doni_iza - Czw Lis 12, 2009 1:31 pm

kryszka napisał/a:
Tak jak chcecie.


Dokładnie tak jak napisała kryszka, zespół dostosowuje oczepiny do życzenia młodych. U nas świetnie się sprawdzili, było zabawnie i treściwie, bez zbędnego przedłużania i przynudzania :) .

anuszkaa - Wto Lis 24, 2009 8:35 am

ja jestem świeżo po rozmowie z p. Krzyskiem. Bo to nasz pierwszy zespol i wlasciwie jestesmy juz na nich zdecydowani. Pokazal nam praktycznie caly film z wesela, opowiadal o muzyce i samym filmowaniu. i zdecydujemy sie chyba na te obie opcje. Jednak zespol i kamerzysta musza byc zgrani :)
Siedzielismy dwie i pol godziny(!) u niego, ale bylo warto. Jutro mam niby kolejne spotkanie z innym zespolem, ale zobaczymy czy w ogole pojedziemy.
Krzysiek to fajny czlowiek i widac, ze to co robi to jego pasja

Paulina.Nowa - Wto Gru 29, 2009 12:50 pm

Już po naszym weselu, więc mogę w 200% polecić ten zespół - spisali się rewelacyjnie.
Wspaniale grali i mieli super podejście do wszystkich gości.
Piosenki które śpiewają to same najlepsze przeboje do tego wykonane naprawdę na najwyższym poziomie, nawet przeszło to moje oczekiwania które i tak były wysokie :D .
Rozruszali nawet najmniej tanecznych gości z mojej rodziny którzy nie lubią tańczyć a przy ich muzyce hulali pod sam sufit.
Krzysiek ma wspaniałe wyczucie prowadzenia zabawy i od początku do końca profesjonalne podejście do wszyskich.

Polecam zespół The Time moim zdaniem jest REWELACYJNY !! !

gocharoz - Wto Lut 02, 2010 8:56 pm

Ile chcą za wesele i poprawiny??
Amira - Sob Mar 20, 2010 8:52 pm

gocharoz napisał/a:
Ile chcą za wesele i poprawiny??


najlepiej skontaktuj sie z zespolem :wink: oni udziela Ci pelnych informacji :cool:

niootka - Pią Maj 21, 2010 4:25 pm

no i klamka zapadła.. Też zdecydowaliśmy się na ten zespół i mam nadzieję że nie będziemy żałować.. 8) Ale spotkanie przebiegło w naprawdę miłej atmosferze i jesteśmy pełni nadziei, że zespół spełni nasze oczekiwania :)
Paulina.Nowa - Pon Wrz 13, 2010 11:18 pm

Witam

Ponownie spotkaliśmy się z zespołem The Time w sierpniu na weselu u mojej kuzynki i byliśmy bardzo mile zaskoczeni jak weszliśmy na salę a tu zespół który u nas grał :D
Była nawet dedykacja dla Nas(pierwszy taniec z naszego wesela)za co bardzo bardzo dziękujemy Krzyśkowi. Ponownie Super zabawa do białego rana.

Gorąco polecam i pozdrawiam.

agnieszka1984 - Czw Wrz 30, 2010 8:11 pm

Zespół The Time grał również na naszym weselu i jesteśmy z nich mega zadowoleni. Rewelacyjnie bawili gości, mieli krótkie przerwy i pięknie śpiewali, wszyscy goście byli zachwyceni ich występem, spełniali wszystko co było ustalone. Grają naprawdę dla każdego i rzeczywiście odniosłam wrażenie że niektóre piosenki lepiej niż oryginalne wersje. U Nas grali też przy stołach z akordeonem i wyszło naprawdę super Krzysiek doskonale potrafi rozruszać ludzi.
Pierwszy taniec dostali parę dni przed weselem i zaśpiewali nam go wspaniale za co serdecznie dziękujemy.
Nasze wesele zapamiętamy jako wspaniałą uroczystość do końca życia a to wszystko dzięki zespołowi The Time.
Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim.:-).

Amira - Nie Paź 10, 2010 3:33 pm

zespol gral wczoraj u nas na weselu i jestesmy zachwyceni :D goscie nie moga sie ich nachwalic i bardzo dobrze sie bawili :smile:
bardzo serdecznie dziekujemy i z calego serca polecamy ich :D

malapipi84 - Sob Paź 16, 2010 10:21 pm

U nas też będą grali na weselu
w sierpniu:):):) mam nadzieje ze wszystko wyjdzie super !! :lol:

etylinek - Wto Paź 19, 2010 12:07 pm

Jak wygląda sprawa konferansjerki na przyjęciach?
Zabawa jest prowadzona dowcipnie czy raczej w stonowany sposób?
Ciekawi mnie to, czy np. potrafią sobie poradzić z "upierdliwymi" gośćmi którzy np. "walczą" o flaszki przy oczepinach itp. i w sposób kulturalny uspokoić tych niepokornych.

Ciekawi mnie również kwestia muzyczna, na stronie słyszałem że panie ślicznie śpiewają co do męskich głosów hm.. miałem lekkie zastrzeżenia. A jak to wygląda na żywo na weselu?

Czy zespół proponuje jakieś swoje innowacyjne zabawy (nie kolejne odgrzewane kotlety jak na większości wesel)?

Z góry dzięki za wyczerpującą i obiektywną odpowiedź :)

Paulina.Nowa - Wto Paź 19, 2010 10:58 pm

Cytat:
Jak wygląda sprawa konferansjerki na przyjęciach?


Myślę że możecie być spokojni, według mnie Krzysiek poradzi sobie bez problemu z każdym weselem wystarczy pojechać na spotkanie i porozmawiać i już będziecie wiedzieć że to jest to. My po spotkaniu nie mieliśmy wątpliwości co do konferansjerki.
Poza tym jest tutaj bardzo dużo o ich prowadzeniu imprezy trzeba poczytać więc jeżeli wszystkim się podobało to chyba coś znaczy :) .

Męski wokal to głównie Krzysiek śpiewa bardzo dużo piosenek i jest w tym naprawdę dobry bez żadnych zastrzeżeń.
Na żywo śpiewa Pięknie więc bez obaw.
Co do zabaw to wszystko się da załatwić z nimi najlepiej pojechać i porozmawiać są naprawdę bardzo otwarci na propozycje.

My jesteśmy bardzo wdzięczni Krzyśkowi za wspaniale poprowadzone wesele. :lol:

taja - Czw Gru 23, 2010 10:23 am

no i my się zdecydowaliśmy :) nie widzielismy się jeszcze z zespołem, wiemy tylko tyle co wyczytaliśmy na forum i posłuchaliśmy na stronie internetowej zespołu.

wybór zupełnie w ciemno. dzieki waszym pozytywnym komentarzom.
teraz czekamy na odpowiedź mailową kiedy pojechac na podpisanie umowy.

szczerze wam powiem, że nie myślałam, że może być taki problem z zespołami. na 529 :) dni przed weselem na 11 napisanych przeze mnie maili z zapytaniem, czy są wolni, dostałam tylko 4 odpowiedzi na tak.hmmm...później zaczęłam się zastanawiać, dlaczego zespół the time, skoro jest taki dobry, ma wolny termin...
ale cóż.
zdania już nie zmienimy, teraz tylko pozostaje nam podpisac umowę i liczyc na to, że na naszym weselu spiszą się na medal.

a tak to własnie jest, o gustach nie ma co gadać. ja na przykład nie chciałam mieć nic wspólnego z wiejska biesiadą, zależało mi przede wszystkim na pięknym wokalu :)

mam nadzieję, że dobrze wybrałam.
szkoda tylko, że nie mają perkusji...
ojjj, marudzę!! ważne, aby gości bawili

The Time - Wto Sty 04, 2011 7:15 pm

Witam bardzo serdecznie wszystkich Forumowiczów.

To będzie z tego co widzę 200 post dotyczący naszego zespołu, jest więc wspaniała okazja żeby oficjalnie i po raz pierwszy powitać Was na tym Forum w imieniu zespołu The Time.

Dla tych którzy mnie nie znają: mam na imię Krzysiek i jestem założycielem zespołu.

Natomiast tym którzy mnie znają chciałbym oficjalnie podziękować za zaufanie i za to że nas wybraliście.

Wszystkim którzy wyrazili wspaniałe opinie o zespole The Time, bardzo, bardzo Dziękujemy.

Szczególnie dziękuję Kryszce i Magdalenie(Galionce)(choć nie widzę jej już w naszym wątku, być może została przez przypadek usunięta lub występuje pod inną nazwą)które jako jedne z pierwszych napisały opinię o naszym zespole. Z całego serca, bardzo dziękujemy.

Jak większość z Was zauważyła zespół The Time cały czas się rozija.
Rok 2011 będzie na pewno czasem kolejnych rozwiązań doprowadzających nasze występy do jak najwyższego możliwego poziomu artystycznego. I dlatego możecie być pewni jednego: włożymy całe nasze serce i możliwości w to żeby Wasze wpaniałe i niepowtarzalne uroczystości były zrealizowane na najwyższym możliwym poziomie.

Jeszcze raz pozdrawiam i witam Wszystkich na Forum Weselnym.

Krzysztof
THE TIME

Paulina.Nowa - Sob Sty 08, 2011 10:48 pm

No nareszczie coś:-). Witamy nasz zespół i Ciebie Krzysiu. Przy okazji pozdrawiamy Martusię. :lol: ;)
justysiaw - Nie Sty 16, 2011 12:52 pm

Zespol już wybrany, na naszym weselu zagra The Time:-):-):-).

Dużo nam pomogly wasze opinie przy wyborze. ale najwiecej przekonalo nas spotkanie z zespolem a konkretnie z Krzysztofem po spotkaniu nie mielismy juz watpliwosci ze to bedzie wlasnie Time, wspaniale spiewaja a takze bardzo fajnie i dynamicznie prowadzone wesele, mojemu Piotrusiowi takze podobalo sie jak gitarzysta gral santane, sam gral kiedys na gitarze i byl pod duzym wrazeniem.

Wierzymy ze nasze wesele tez bedzie na takim poziomie, chociaz Krzysiek mowil ze bedzie duzo wyzszy poziom i duzo nowych atrakcji oby tak bylo :lol: :lol: :lol:

zanka - Pią Sty 21, 2011 3:35 pm

Mam pytanie jak kształtuje się mniej więcej cena na rok 2012 wesele + poprawiny?
I kto wchodzi w skład zespołu bo widzę że zespól trochę zmieniał skład przez lata?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Paulina.Nowa - Pią Sty 21, 2011 10:34 pm

najlepiej zadzwoń do zespołu i zapytaj o cenę i skład napewno wszystkiego się dowiesz z pierwszej ręki :-) u nas był 4 osobowy, ale chyba może być większy jak ktoś chce...

możesz być pewna że jest rewelka :razz: :lol: :lol: :D

teix - Czw Kwi 14, 2011 10:48 pm

Post został całkowicie wymoderowany, wpis konkurencyjnego zespołu - Alive, nieładne!!!!!!
anuszkaa - Pią Kwi 15, 2011 8:21 am

no wlasnie, moze ci panowie o ktorych piszesz teix to zupelnie inny zespol. Wkoncu zespol o ktorym jest ten watek to sie nazywa The Time :P
malapipi84 - Pią Kwi 15, 2011 11:12 am

Chyba ktoś pomylił zespół!!
bo w THE TIME śpiewa kobieta i mężczyzna i oprócz nich są jeszcze inni co graja !! !

Paulina.Nowa - Pią Kwi 15, 2011 9:36 pm

tak rzeczywiście opinia użytkownika "teix" wygląda niewiarygodnie albo pomylił zespół albo jest z konkurencji i próbuje namieszać.

zresztą jeżeli wszyscy piszą że im się zespół The Time podoba a "teix" takie głupoty wypisuje na tak dobry zespół to widocznie jemu: słoń na ucho nadepnął.

justysiaw - Nie Kwi 24, 2011 8:57 pm

też czytałam opinię teixa i to co pisał wydawało mi się dziwne, no i się okazało jednak że to inny zespół próbował tak namieszać w dobrych opiniach o wybranym też przez nas zespole, rzeczywiście bardzo nieładnie ze strony tej konkurencji. :kwasny:
marzeneczka - Pon Cze 06, 2011 6:49 pm

U Nas na weselu też zagra The Time :smile: :lol:

Przejrzeliśmy trochę zespołów i wybraliśmy Time, pięknie śpiewają i podobała się nam profesjonalna organizacja.

Czekamy na występ z niecierpliwością.

anuszkaa - Wto Cze 28, 2011 12:00 pm

i u nas w końcu zagrał zespół The Time :)
Dziękujemy bardzo - było super ekstra pozytywnie :) Gościom naprawdę się podobało :)
Krzysztof jest naprawdę fajnym ciepłym facetem. Super poprowadził wesele. Dziewczyny maja świetne głosy. A mój tata cały czas wspomina solówki gitarzysty :)
A Dżagą mnie wykończyliście hehehe :smile:
No i ten quiz!!!! Znajomi mówili, że świetnie sie przy tym bawili :P

pozdrawiamy i do zobaczenia ;)

marzeneczka - Pon Lip 25, 2011 4:43 pm

No to super mamy nadzieję że też będziemy zadowoleni jak i Wy. :) ten quiz jest super, my jeszcze do tego zrobimy konkursy.
megi - Pon Sie 08, 2011 8:10 am

najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!
szok!!!!! moje nogi jeszcze chyba przez tydzien nie dojda do siebie:)

powiem szczerze ze bedac na tylu weselach , nie widzialam jeszcze tak dobrej orkiestry, mistrzostwo swiata!!!!!!!!!
wesele odbywalo sie na dwoch salach ( jedna jedzonko , druga tance) i powiem wam ze z parkietu ludzie nie schodzili, super kawalki, piekne glosy
a wczorajsze karaoke.........wymiatalo

do tego to sa super ludzie, mozna prosic o wszystko.......i nie uslyszycie slowa (nie!)

malapipi84 - Pon Sie 08, 2011 1:58 pm

NOOO I COO KOCHANI PO WESELEUU !! A SZKODA BOO ZABAWA BYŁA ZAJEBIST...........NAJLEPSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA PO PROSTU SPISAŁA SIE REWELACYJNIEEEEEEE!!! WESELE MIELIŚMYY CUDOWNE ,DZIĘKUJEMY , DZIĘKUJEMY POLECAMY I BĘDZIEMY ZAWSZE POLECAĆ TIME !! ! LUDZIE SĄ ŚWIETNI Z POCZUCIEM HUMORU , BRAK SŁÓW ŻEBY TO NAPISAĆ KOZACKA !! ! ORKIESTRA 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
TE BUŻKI SPECJALNIE DLA DJ .KRISA HEHEHEHEHEHE ON BEDZIE WIEDZIAŁ O CO CHODZI BUŻKAAA!!

aniolek1987 - Czw Paź 06, 2011 10:31 am

Witam!
Czy ktoś z Was korzystał z całej oferty jaką proponuje zespół the time tzn. muzyka, fotografia i video? jakie macie spostrzeżenia i uwagi jeśli chodzi o zespół i ich ofertę?

kamyk83 - Sro Gru 28, 2011 7:24 pm
Temat postu: zespół The Time
Witam
Mieliśmy ślub we wrześniu b.r. Na naszym weselu grał zespół The Time z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Potwierdzili swój pełen profesjonalizm pod każdym względem. Mają bardzo bogaty repertuar, wykonują utwory polskie i zagraniczne. Świetne głosy zespołu powodują że super się ich słucha i nogi same rwą się do tańca. Pan Krzysztof potrafi świetnie prowadzić imprezę, cała nasza rodzina jest pod wrażeniem, ma świetne wyczucie sytuacji. Dobrze bawili gości zarówno za stołami jak i na parkiecie. Super oczepiny, wszystko z klasą, potrafią dobrać zabawy do charakteru gości. Wesele było świetne i cieszymy się że zdecydowaliśmy się właśnie na zespół The Time. Bardzo ważna jest również dobra współpraca zespołu z salą weselną co u nas było perfekcyjne. Polecamy wszystkim!!!!!! :) :) :)

vesepia - Pią Cze 08, 2012 12:16 pm

Czy ktoś może zamieścic jaką świezą opinię na temat zespołu? :)
nataliaja - Wto Cze 26, 2012 1:53 pm

przyłączam się do prośby... dajcie zanć...
krzysiekchn - Pon Sie 20, 2012 10:44 am

No ok juz po weselu i poprawinach które odbyly sie 18/19.08
Grał u nas zespół The time. Balismy sie o zespol jak to kazdy ale impreza byla przednia grali prawie bez przerw (przerwy na cieple posilki) kazdy gosc zadowolony, polowo gosci juz zaklepała sobie the time na swoje wesela. polecamy naprawde z calego serca zespol. Spiewaja bardzo bardzo pieknie. Jesli sie zastanawiacie nad Tym zespolem to dzwoncie od razu bo terminy sami wiemy jakie sa oblezone.
P.S. DZIEKUJEMY PANIE KRZYSZTOFIE !! !!!! POLECAMY !! !!!!!!!!!!!!!
GOSIA I KRZYSIEK :)

The Time - Pon Paź 01, 2012 6:27 pm

Witamy.

Informujemy Wszystkie osoby zainteresowane zespołem The Time, że chwilowo nasza strona jest nieczynna z powodu ataku Hakerów niestety :-( .

Chwilowo można odwiedzać tylko nasze strony na Youtube, i Facebooku.

Pozdrawiamy serdecznie.

ps: dziękujemy też wszystkim powyżej :-) .

[ Dodano: Pią Lis 23, 2012 3:55 pm ]
Witamy.

Naszej starej strony która została całkowicie zniszczona przez Hakerów nie udało się odzyskać.

Informujemy że nowa strona zespołu "The Time" już działa.

Pozdrawiamy serdecznie.
Zespół muzyczny "The Time"

Marcelo - Sro Lis 28, 2012 12:40 pm

U nas na weselu grał "THE TIME" Cały Zespół Jest REWELACYJNY !! !, doskonałe głosy, oraz wymiatacz AKORDEONISTA i GITARZYSTA, do tego doskonałe prowadzenie imprezy i głos KRZYSZTOFA, jak by tego było mało - MARTA ma cudowny głos który zachwyca wszystkich, śpiewa cudownie, bo goście rozpływali się jak jej słuchali, PRZEPIĘKNIE !! ! .

Nasi Goście byli zachwyceni i Mówili, Że Zespół Był GENIALNY i nigdy się jeszcze nie spotkali z takim zespołem i muzyką.

Jeżeli szukacie Zespołu Muzycznego Na Swoją Imprezę, Decydujcie się na " THE TIME" Profesjonalizm w 110%. Zaskoczyli nas ponad nasze oczekiwania

Jeszcze raz Wam Dziękujemy ŚWIETNA WSPÓLNA ZABAWA, GENIALNIE GŁOSY I Poprowadzenie imprezy.

Pozdrawiamy
Marcin i Ania

vesepia - Nie Gru 16, 2012 10:12 pm

Pytałam, pytałam...i się dowiedziałam... nawet widziałam na żywo... :lol:
oto wnioski z perspektywy gościa weselnego (żeby nie było potem że coś na mnie będzie, bo nie wiem jacy sa przy współpracy):

PLUSY:
:) WOKALISTKA po prostu baaaajka!!!! naprawdę gratuluję, wszyscy przy stołach sie zachwycali -głos przepiękny
:) z tego co wiem spełnili wszystkie muzyczne prośby młodych, a nawet mieli jakieś niespodzianki, których nie było w planach, tzn młoda para nic o tym nie wiedziała ale ogólnie im sie podobało
:) gitazysta wymiata;P
:) "zmusili" młodych do zaśpiewania sto lat gosciom, od razu ich polubiłam :razz:
:) repertuar fajny...ale znając młoda to podejrzewam że ingerowała...tzn. troche się wypowiedziała na ten temat :P
:) zabawiali gości całkiem nieźle

MINUSY:
:( główny dowodący - zbyt wyniosły i zarozumiały jak na moje oko...chodził z głową w górze jakby był gwiazdą estrady...
:( za mało zabaw przy stołach..ale tak może akurat uzgadniali z młodymi...nie wiem..chociaż uważam, że powinni trochę jeszcze pośpiewac słyszac, że goscie sami sobie przyspiewywali przy stołach..
:( przerwy od oczepin coraz dłuuuuzsze...wiec goście sie pospali, a pod koniec wesele troche zdechło i szkoda że nie próbowali wciagnąć gości do zabawy, na parkiet tylko siedzieli przy swoim stoliku....
:( podobno drogo... nie wiem dokładnie ile, bo mi nie chcą powiedzieć - twierdzą że to tajemnica umowy :razz:

The Time - Pon Gru 17, 2012 12:49 pm

vesepia napisał/a:

MINUSY:
:( główny dowodący - zbyt wyniosły i zarozumiały jak na moje oko...chodził z głową w górze jakby był gwiazdą estrady...


1. Z pewnością na swoje wesele wybrała Pani "Główno dowodzącego" który chodzi z głową do dołu i nie potrafi zapanować na gośćmi.

2. Zapracowałem sobie na to latami ciężkiej pracy, setkami zadowolonych klientów i wielu wyrzeczeń związanych z prowadzeniem imprez muzycznych, więc nie mam powodu żeby chować głowę w piasek.

vesepia napisał/a:
za mało zabaw przy stołach..ale tak może akurat uzgadniali z młodymi...nie wiem..chociaż uważam, że powinni trochę jeszcze pośpiewac słyszac, że goscie sami sobie przyspiewywali przy stołach..


1. Skoro Pani nie wie to proszę nie pisać rzeczy których Pani NIE WIE.
(ilość piosenek na Biesiadzie jest ustalana z młodymi i Para młoda decyduje o tym jak długo ma trwać)(od roku 2012 biesiada jest wyjątkowo długa i tak, bo wykorzystujemy FAKT że gra z nami DWUKROTNY MISTRZ POLSKI AKORDEONU, LAUREAT WIELU MIEDZYNARODOWYCH KONKURSÓW AKORDEONOWYCH(czego o dziwo Pani nie zauważyła) więc zawsze staramy się to wyeksponować dodatkowo dodając występy akustyczne przy Biesiadzie.


vesepia napisał/a:
przerwy od oczepin coraz dłuuuuzsze...wiec goście sie pospali, a pod koniec wesele troche zdechło i szkoda że nie próbowali wciagnąć gości do zabawy, na parkiet tylko siedzieli przy swoim stoliku....


1. Nie przypominam sobie żebym kiedyś nie próbował wyciągnąć gości zza stołów, ZAWSZE TO ROBĘ.

2. Gramy wyjątkowo długie bloki muzyczne ! minimum 45min do1h, krótsze bloki muzyczne są zawsze NIEZALEŻNE OD ZESPOŁU(typu posiłki)(na życzenie kuchni)

vesepia napisał/a:
podobno drogo... nie wiem dokładnie ile, bo mi nie chcą powiedzieć - twierdzą że to tajemnica umowy


Następna rzecz której Pani NIE WIE. ale Pani pisze.(jest to rzecz indywidualna dla każdego)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Podsumowując.
Już kiedyś ktoś napisał na tym forum o Pani negatywnych wypowiedziach w wątkach różnych zespołów(próbując poddać w wątpliwość Pani wypowiedzi).

Może pochwali się Pani wreszcie rzeczą która najbardziej Pani dotyczy w odpowiednich wątkach czyli o swoim weselu podobno w 2012roku, bo pisze Pani o różnych rzeczach i zespołach a nic o swoim CUDOWNYM WESELU(tak mniemam biorąc pod uwagę WIĘDZĘ I KOMPETENCJĘ KTÓRE PANI POSIADA DO OCENIANIA INNYCH) które podobno odbyło się w 2012roku.
- czy to jakaś tajemnica ?

Ewa_Ewi - Wto Gru 18, 2012 10:09 pm

The Time napisał/a:
Może pochwali się Pani wreszcie rzeczą która najbardziej Pani dotyczy w odpowiednich wątkach czyli o swoim weselu podobno w 2012roku, bo pisze Pani o różnych rzeczach i zespołach a nic o swoim CUDOWNYM WESELU(tak mniemam biorąc pod uwagę WIĘDZĘ I KOMPETENCJĘ KTÓRE PANI POSIADA DO OCENIANIA INNYCH) które podobno odbyło się w 2012roku.
- czy to jakaś tajemnica ?
Od razu zaznacze, że nigdy nie miałam zadnej stycznosci z zespolem The Time, natomiast czytając odpowiedź na post forumowiczki vesepia dziwi mnie sposob, w jakim przedstawiciel zespolu odnosi sie do tej wypowiedzi, skąd od razu taki afront i złośliwości? Rozumiem, ze post pisany był pewnie pod wplywem emocji,ale takie odpowiedzi (cytat powyżej) są wg dla mnie nieprofesjonalne i ewidentnie przedstawiciel zespołu ma problem z przyjmowaniem krytyki. Zauważam ze jest to na forum częste niestety - każda krytyka, kazde odmienne zdanie natychmiastowo spotka sie z atakiem. Jest to dla mnie niezrozumiale, szczególnie w przypadku firm, ktore powinny odniesc sie do krytycznych wypowiedzi na swoj temat jedynie, jak uważam, w konstruktywny, merytoryczny sposób,
The Time napisał/a:
Zapracowałem sobie na to latami ciężkiej pracy, setkami zadowolonych klientów i wielu wyrzeczeń związanych z prowadzeniem imprez muzycznych, więc nie mam powodu żeby chować głowę w piasek.
zapewne tak, ale są artyści pewnie jeszcze bardziej zapracowani, mający jeszcze wiecej zadowolonych klientów i wyrzeczeń a jednak nie grzeszą taka nieskromnością i nie mają potrzeby takiej złośliwej obrony na tym forum, jak pisze wyżej pan z The Time. Zyczę Wesołych Swiat i więcej pokory :)
The Time - Sro Gru 19, 2012 1:37 pm

Droga Pani Ewa Ewi.

Czy nie zauważyła Pani że wypowiedź Pani Vesepia w moim kierunku jest bardzo osobista i nie ma nic wspólnego z prowadzeniem imprezy.

Natomiast reszta wypowiedzi jest manipulacją, raz pisze że zabawiamy gości całkiem nieźle potem że źle, jest kilka rozbieżności w tym poście moim zdaniem kłamie o tej końcówce imprezy.

Dlaczego ? dlatego że zawsze staramy się kończyć imprezę mocnym akcentem. A prawie wszystkie nasze imprezy trwają dłużej niż powinny.

- wyciąga rzeczy o których nie wie próbując dodać jakieś minusy(bez wiedzy o nich) jeżeli Pani czegoś nie wie czy pisze Pani to jako czyjś minus ?

tutaj cytat o użytkowniku Vesepia.
Mariposa. napisał/a:
Ehe... Oglądałam stronke zespołu i moim zdaniem jest jak najbardziej OK. No ale cóż... nie ma to jak zalogować sie po to, aby strzelić AŻ 2 posty: znegować jeden zespół z Ozorkowa (ESC), a wychwalić drugi... (flipper) :/


jest to cytat z dość dawna potem użytkownik napisał kilka postów i znów wchodzi i tym razem mnie obraża.

Szanowna Pani Eva Evi zdarzają się na tym Forum użytkownicy tacy jak członkowie zespołu Alive którego posty usunięto powyżej, wchodzą i próbują obrażać innych niestety.
I gdyby nie szybka reakcja pisali by bzdury o innych zespołach oraz o naszym.

Gdyby nie ten post powyżej może bym nic nie napisał i przeszedł obojętnie ale nie uważam że to przypadek.

Dlatego dziwi mnie fakt nie pisania o swoim weselu tylko o Weselach swoich przyjaciół.

Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT :-)

vesepia - Sro Gru 19, 2012 5:54 pm

Napisałam wyraznie -opinia z perspektywy gościa... nie atakuję tylko piszę co myśle.
Nie chwalę sie swoim slubem, gydż zaszlam w ciaze i wesele na ten moment odwołane - ale dziekuję za przypomnienie

The Time - Czw Gru 20, 2012 6:46 pm

vesepia napisał/a:
Napisałam wyraznie -opinia z perspektywy gościa...


To nie jest żaden argument - użytkownik "teix" też pisał z perspektywy gościa weselnego a jednak został usunięty

vesepia napisał/a:
nie atakuję tylko piszę co myśle
- też pisał to co myśli a nie fakty

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Osobiście znam przypadki gdzie Para Młoda była bardzo rozczarowana i zawiedziona zachowaniem gości Weselnych i przepraszała za ich nieodpowiednie nieraz skandaliczne zachowanie co w ogóle nie powinno mieć miejsca podczas Wesela.

Z perspektywy gościa weselnego wypada dostosować się do tego co przygotowała Para Młoda wielkim wysiłkiem i kosztem i robić wszystko żeby ten najważniejszy Ich dzień oraz wspomnienia z Wesela był jak najlepszy nie tylko podczas Wesela ale i po nim.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :newy

Asiek - Czw Gru 20, 2012 7:47 pm

The Time napisał/a:

Z perspektywy gościa weselnego wypada dostosować się do tego co przygotowała Para Młoda wielkim wysiłkiem i kosztem i robić wszystko żeby ten najważniejszy Ich dzień oraz wspomnienia z Wesela był jak najlepszy nie tylko podczas Wesela ale i po nim.

Co nie oznacza, że jako gość nie można wyrazić swojej opinii. :roll: Także tej negatywnej.
Pomijam osoby, które idąc na wesele tylko szukają do czego się przyczepić. Takie też się zdarzają. Ale np. ja będąc w swiom życiu na wielu weselach - a więc mając porównanie i własny rozum - potrafię powiedzieć na jakim weselu było dobre jedzenie, a na jakim nie za bardzo, podobnie jest z salą, obsługą, muzyką, filmowaniem, fotografią, itd.
Jasne, miło jest zarówno dla Młodych, jak i gości, gdy wszystko jest tip top i wszyscy są zadowoleni.
Vesepia wyraziła swoją opinię z perspektywy gościa, ma do tego prawo, nie złamała regulamiu forum.
A ja podzielam zdanie Ewa_Ewi.

The Time - Pią Gru 21, 2012 9:38 am

Z całym Szacunkiem i Pokorą przyjmuję do wiadomości zdanie Eva Evi, oraz Asiek.

Ale byłem pewny w 100% że Wesela Vesepia nie było. Stąd moja wypowiedź.

Mam też prawo napisać podobnie jak użytkownik "Mariposa" że Vesepia - Zalogowała się tylko po to: żeby obrażać inne zespoły.

marzeneczka - Czw Gru 27, 2012 2:27 pm

No i znalazłam chwilkę żeby napisać o naszym MEGA EXTRA CUDOWNYM ZESPOLE, Grali 20 października na naszym Weselu.
Wszystko wypaliło wspaniale dzięki Zespołowi THE TIME !! !
Możemy ich polecić na 1000% - pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta – wspaniałe głosy, no i Krzysztof który robi Cuda z ludźmi na parkiecie i przy stołach- REWELKA.
W sumie byliśmy pewni już po spotkaniu że będzie ZAJEBIS..E ale było MEGA SUPER ZAJEBIS..E sprawdzili się dużo lepiej niż tego oczekiwaliśmy po prostu DOSKONALE.
KRZYSIEK to super profesjonalista o świetnym głosie potrafiący zaśpiewać i rozruszać wszystkich jak nikt inny – do tego super człowiek :-) .
Doskonałe solówki na gitarze, a także akordeonista- MISTRZ, który na parkiecie rozgrzał(również MNIE:-))) do czerwoności.
Cała impreza była doskonała wszystkie piosenki super dobrane i zaśpiewane...
Oczepiny MEGA ODLOTOWE kupa śmiechu, oraz test małżeński przy którym goście zrywali boki ze śmiechu – tego wszystkiego nie nie można opisać w takim skrócie to po prostu PROFESKA.
MARTA – też CUDOWNIE:-) , nie dosyć że pieknie śpiewa, to jeszcze ma to Coś, co zwala wielu facetów z nóg ;-)
THE TIME to wszechstronni, MEGA utalentowani i wyjątkowi ludzie którzy robią to wszystko z wielką pasją i zaangażowaniem które jest niespotykane na co dzień są NAJLEPSI !! !, Przy nich wszyscy szaleją na parkiecie do białego rana i jeszcze trochę dłużej :-) :-):-).
Nawet mój tata który ma poważne problemy z kolanami tańcował tak że oglądając film z wesela nie może uwierzyć w to co widzi ;-) ;-);-). Niemożliwe stało się możliwe…
Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwi że wybraliśmy zespół The Time – jesteście NAJLEPSI NA ŚWIECIE !! !!!!!!!

Pozdrawiamy i dziękujemy !! !

MonikaLukasz - Sro Sie 21, 2013 3:50 pm

Witamy,
Wesele odbyło sie 17 Sierpnia.
Zespół THE TIME spisał sie REWELACYJNIE!!!
Ogromne umiejętności wokalne i instrumentalne. Zabawy z akordeonem, saksofonem, Boki zrywać, wspaniałe popisy gitarzysty. Pani Marta oraz Krzysztof pięknie śpiewali do samego końca. Duża kultura, poczucie humoru.
Przy stołach było pusto, ludzie bawili sie na parkiecie.
Brak nam słów żeby opisać wdzięczność dla zespołu za stworzenie wspaniałego klimatu i tak dobrej zabawy w tym najważniejszym dla nas dniu.
Pochwał dla zespołu od gości weselnych nie było końca... "skąd Wy ich wzieliście" , "wspaniała kapela" itp.
BARDZO DZIĘKUJEMY I POLECAMY ZESPÓŁ THE TIME!!
Monika i Łukasz

Kingulinka - Pon Paź 21, 2013 9:47 pm

U na zagra THE TIME
27,09,2014

[ Dodano: Sro Paź 23, 2013 7:36 am ]
karolaa masz zablokowane wiadomosci... nie moge odp;))

Kingulinka - Czw Paź 24, 2013 7:39 am
Temat postu: do : karolaa
Jesli chodzi o zespól po rozmowie z Krzysztofem...w sumie sie nie zastanawiałam
Byliśmy zdecydowani -Pełen profesjonalizm;) Przede wszystkim prowadzenie wesela jest dla mnie najbardziej istotne -zespół moze super grac a zabawa bedzie drętwa. Mojego narzeczonego przekonał saksofon -Rewelacja i mistrz akordeonu ;p
(oczywiscie spawdzilam kilka innych zespołów ale to już nie to samo...;p)

Co do filmowania i zdjec też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybralismy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.

A tak w 100% wypowiem sie po 27.09.2014 :D

karolaa - Czw Paź 24, 2013 7:52 am
Temat postu: Re: do : karolaa
[quote="Kingulinka"]Jesli chodzi o zespól po rozmowie z Krzysztofem...w sumie sie nie zastanawiałam
Byliśmy zdecydowani -Pełen profesjonalizm;) Przede wszystkim prowadzenie wesela jest dla mnie najbardziej istotne -zespół moze super grac a zabawa bedzie drętwa. Mojego narzeczonego przekonał saksofon -Rewelacja i mistrz akordeonu ;p
(oczywiscie spawdzilam kilka innych zespołów ale to już nie to samo...;p)

Co do filmowania i zdjec też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybralismy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.

A tak w 100% wypowiem sie po 27.09.2014 :D[/quote]

jak podoba ci się ich granie i prowadzenie imprezy? nie boisz się że bardziej skupią się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu? chodzi mi o to by ludzie dobrze się bawili i muzyka była fajna. My właśnie nie oglądaliśmy żdanych firm foto i viedo, jedynie ze stron to ceny są powyżej 1000 zł. aa i jeszcze jedna rzecz, w pakiecie foto u P. Krzyśka jest sesja plenerowa? czy dopłata? bo już się pogubiłam.
a mogę się zapytać w jakiej sali masz wesele?

PS chyba udało mi się odblokować dostawanie wiadomości :)

Kingulinka - Czw Paź 24, 2013 7:57 am

Jesli chodzi o zespół chyba nie skupią bardziej się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu ponieważ maja swojego operatora... Z reszta o to trzeba by było spytać forumowicz-ki które miały zespół u siebie na weselu . Jestem dobrej myśli ;)



Ps Uciekamy na prywatne :P

karolaa - Czw Paź 24, 2013 8:21 am

[quote="Kingulinka"]Jesli chodzi o zespół chyba nie skupią bardziej się na robieniu zdjęć i kamerowaniu niż na graniu ponieważ maja swojego operatora... Z reszta o to trzeba by było spytać forumowicz-ki które miały zespół u siebie na weselu . Jestem dobrej myśli ;)



Ps Uciekamy na prywatne :P[/quote]

napisz do mnie na priv bo dopiero ogarniam tą stronę :)

Dodano: Czw Paź 24, 2013 8:31 am
jak myślicie forumowiczki!
jak wygląda to robienie zdjęc i spiewanie przez jedną osobę, czy to ze sobą nie koliduje? proszę wypowiedzcie się?

The Time - Pią Paź 25, 2013 2:10 pm

Witamy serdecznie.

1. Wyjaśniam sprawę akordeonu. Ponieważ wiele osób pyta, "czy akordeon trzeba zamawiać dodatkowo".

Wcześniej w naszym wątku można przeczytać, że akordeonista był jako opcja więc odpowiadam: już zrezygnowaliśmy z pomniejszania składu, w tej chwili gramy tylko w składzie 4 osobowym(ewentualnie większym), nie ma opcji rezygnacji z Akordeonisty.

2. Saksofon został już wdrożony i będzie na wszystkich imprezach.

3. Niebawem kolejne atrakcje i ulepszenia w zespole The Time – Show must go on ;-) , ale o tym już niebawem.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kingulinka i Karolaa :-)

Dziękujemy Wam za zdecydowanie się na nasz Zespół i nasze usługi.

karolaa napisał/a:
napisz do mnie na priv bo dopiero ogarniam tą stronę :)


Kingulinka i Karolaa, ponieważ jak każdy z kim współpracujemy jesteście dla nas bardzo ważne, podpowiadamy:

- zapraszamy do odpowiednich wątków na forum, w dziale Video i Foto, gdzie możecie już przeczytać opinie forumowiczów którzy korzystali z innych usług naszej firmy.

Do zobaczenia na Waszych imprezach. Damy Czadu ;-) i kupcie bardzo wygodne buty bo Wam się przydadzą na imprezie i po:-)

Zespół The Time.

Marcelo - Pią Lis 22, 2013 3:58 pm

Możecie być pewne że wszytko jest na najwyższym poziomie ;-) , my oraz nasi goście byliśmy bardzo zachwyceni The Time i resztą. Z tym że u Nas nie było Saxofonu jeszcze, a szkoda... :lol: Życzymy udanych imprez i pozdrawiamy.
Alicjamil - Nie Gru 08, 2013 6:46 pm

My już na 99,9% wybieramy The Time, jak dla mnie rewelacja, mają bardzo dobrą ofertę no i ładnie śpiewają. :-)
Julia_ja - Nie Gru 08, 2013 9:31 pm

Jak dla mnie są bardzo profesjonalni i brzmią wspaniale, jednak mnie i mojego narzeczonego zabiła przede wszystkim cena. Oprócz tego bardzo bardzo nachalna prezentacja podczas spotkania z Panem Krzysztofem, kiedy umowilismy sie na spotkanie w sprawie zespołu muzycznego, natomiast 1,5 godziny z dwugodzinnego spotkania sluchalismy na temat wideofilmowanie i zdjęć (od samego poczatku zaznaczylismy, ze nie bedziemy nimi zainteresowani). Bardzo nas to zraziło - takie trochę wyciąganie pieniędzy na siłę.
Jesli kogos stać, to mysle, ze nie znajdzie sie lepszego zespołu. :)

Alicjamil - Wto Gru 10, 2013 9:16 am

Jeżeli chodzi o cenę to sprawdzaliśmy już jak to jest u innych i uważamy że nie jest wygórowana w porównaniu z konkurencją, trzeba jeszcze wziąć pod uwagę co firma oferuje w zamian za cenę, a u nich oferta jest wyjątkowo bogata w różnego typu atrakcje, więc jak napisała Kingulinka i Karola powyżej, też uważamy że ceny są korzystne w ogólnym porównaniu.

My na spotkaniu z Krzysztofem byliśmy prawie 3 godziny i jesteśmy oczarowani przedstawioną ofertą i profesjonalizmem który prezentują.

Jesteśmy już umówieni na podpisanie umów, dla mnie najlepszy wybór, mam nadzieję że będziemy tak zadowoleni jak inni i że spiszą się na medal :-) .

Julia_ja - Wto Gru 10, 2013 7:02 pm

Alicjamil napisał/a:

My na spotkaniu z Krzysztofem byliśmy prawie 3 godziny i jesteśmy oczarowani przedstawioną ofertą i profesjonalizmem który prezentują.

Jesteśmy już umówieni na podpisanie umów, dla mnie najlepszy wybór, mam nadzieję że będziemy tak zadowoleni jak inni i że spiszą się na medal :-) .


A bierzecie też wideofilmowanie i fotografię? :)

Alicjamil - Czw Gru 12, 2013 8:19 pm
Temat postu: Re: do : karolaa
Kingulinka napisał/a:
Co do filmowania i zdjęć też jestem jak najbardziej za . Miałam okazje ogladac kilka firm video i wybraliśmy to w pakiecie u Krzysztofa. Cena videofilmowania korzystna w porównaniu z konkurencja.


Jeżeli chodzi o filmowanie i fotografię to dokładnie się zgadzam z tym co napisała Kingulinka, sprawdzaliśmy też kilka firm i podjeliśmy decyzję że bierzemy ich, mają bardzo dobrą ofertę i dobrą cenę, tym bardziej że u nas mają być na weselu 2 kamery.

Więc jak napisaliśmy powyżej decyzja na Tak :-)

Ale najważniejsze żeby zespół dał czadu :-)

kiciaeudezet - Wto Maj 27, 2014 3:13 pm

Byłam na spotkaniu z jednym z członków grupy. Pan abrdzo sympatyczny, pokazał naganie z wesela na którym śpiewali. Nie miałam nic im do zarzucenia bo głosy mają bardzo dobre. :)
Jedyne co mi się nie podobało to fakt, że trzeba brać orkiestre razem z filmowaniem...... troche dla mnie to dziwne ...... i to głównie zadecydowało, że wybraliśmy coś innego.

Do tego jeszcze Pan zachwalał Panią Fotograf, którą jest osoba śpiewająca w orkiestrze...... średnio to widzę, że ktoś kto akurat nie będzie śpiewał będzie robił zdjęcia.... przecież może nie udać się uchwycić jakiegoś ciekawego wydarzenia na ślubie bo akuart Pani będzie śpiewała piosneke na scenie ..... Ja chciałabym ,żeby na moim ślubie fotograf był do mojej pelnej dyspozycji :)

Dodam jeszcze, że jeżeli komus takie rozwiązanie odpowiada to zdjęcia były całkiem niezłe :)

Alicjamil - Sro Maj 28, 2014 1:03 pm

kiciaeudezet napisał/a:
Ja chciałabym ,żeby na moim ślubie fotograf był do mojej pelnej dyspozycji :) :)


Z tego co mówił nam Krzysztof na spotkaniu gdy o to zapytaliśmy, to mogą też dać fotografa z ich firmy na "Sali" który będzie robił tylko zdjęcia, gdyby ktoś miał taką potrzebę, więc nie ma problemu :-)

My wybraliśmy Panią Martę :-) , bo podobały nam się bardzo jej zdjęcia.

kiciaeudezet - Czw Maj 29, 2014 1:08 pm

Alicjamil, zdjęcia faktycznie są niezłe, ale mi się nie podobało, że nie mam Pani fotograf do pełnej dyspozycji :) Powodzenia, i daj znac jak się spisali:):)
Kingulinka - Wto Cze 03, 2014 9:00 am

Chetnie obejrze film . Z wesela na którym był The Time . Wiec jesli ktoś cos była bym wdzieczna :)
Alicjamil - Czw Lis 20, 2014 1:55 pm

No i stało się :-) )), już po weselu, wspaniała impreza, zespol dał tak czadu że nie byliśmy w stanie sie zebrać na plener we wtorek po imprezie, tak mnie nogi bolały :-)

Dzięki The Time nie zapomnimy tego dnia do końca życia, Wszyscy tańczyli tak, że musielismy przedluzac impreze. Nie tylko doskonale spiewaja i prowadza impreze ale też doskonale wspolpracuja ze sobą.

Śpiewali dużo nowosci co szczegolnie nam się podobało, bo te kawalki najbardziej podrywaly do tańca.

Jeszcze raz dziękujemy :lol: :) :D JESTEŚCIE THE BEST

Martiusz - Pon Lut 23, 2015 2:55 pm

Uff, trochę się naczytałam, mają bardzo dużo pozytywnych opinii, nie znaleźliśmy też żadnych złych, no i widzę że mocno się rozwinęli, na stronie piszą, że teraz mają skład z perkusją a my chcemy też perkusję. Ale najbardziej podoba nam się jak śpiewają.
Alicjamil - Pon Mar 02, 2015 12:02 pm

Martiusz napisał/a:
na stronie piszą, że teraz mają skład z perkusją a my chcemy też perkusję.


U nas już zrobili z perkusją, ale chyba byliśmy jednymi z pierwszych 8) :)

młodzi2015 - Nie Lip 26, 2015 9:31 pm

Na samym wstępie chcielibyśmy serdecznie podziękować Zespołowi TheTime za wspaniałą zabawę ,oraz za całkowite zaangażowanie jak i profesjonalizm jakim się wykazali na weselu i poprawinach począwszy od zdjęć w domu, całą oprawę muzyczną skończywszy na zdjęciach w plenerze . W trakcie wesela przekazaliśmy im pełną władzę widząc jak świetnie zabawiają gości ,którzy byli nimi zachwyceni . Fantastycznie dobrane repertuary dla starszych jak i młodszych uczestników wesela , niesamowite konkursy również dla dzieci , przygrywanie przy stołach rewelacyjne, goście do dziś dnia dzwonią do nas z pytaniem czy nie chcemy powtórzyć imprezy :)Zespól sprawdził się w każdym aspekcie : videofilmowania , fotografii i oczywiście grania. Współpraca z Wami była dla nas przyjemnością , więc jeżeli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru zespołu to z czystym sumieniem możemy polecić Zespół TheTime .JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO ZAPEWNIAMY WAS ŻE DŁUGO BĘDZIEMY WAS WSPONINAĆ I POLECAĆ ALEKSANDRA I ANDRZEJ GÓRA . :)
martapt - Wto Lis 03, 2015 9:19 pm

Jakieś nowe opinie o ym zespole ?
Martiusz - Pon Lut 29, 2016 6:30 pm

martapt napisał/a:
Jakieś nowe opinie o ym zespole ?


Gdy szukaliśmy sali, aż w 3 przypadkach właściciele polecali właśnie TheTime, podobno bardzo dobrze zabawiają gości przy biesiadzie i podczas tańca.
Wesele z pewnych przyczyn musimy zrobić w późniejszym terminie niż planowaliśmy więc chyba wyjdzie nam to na dobre, bo według tego co się teraz orientuję zespół teraz będzie grał z saksofonem, a w tamtym roku mieli dołożoną perkusję. Swoją drogą muszę przyznać że bardzo nam się podoba wykananie nowych piosenek na ich stronie. Trzeba przyznać że mają też bardzo duży i różnorodny repertuar...

Mac-erson - Sob Lis 19, 2016 11:44 pm

Ze względu na brak potwierdzenia wiarygodności postów użytkowników Jakub i Kawa ostatnia dyskusja została ukryta do czasu potwierdzenie lub wyjaśnienia.
Bardzo prosimy nie kontynuować dalej sporu na łamach wątku.

Martiusz - Czw Sie 17, 2017 2:19 pm

No to my już po imprezie :-) . Trzeba przyznać że zespół The Time spisał się u nas rewelacyjnie :-) . Przepięknie śpiewali i prowadzili impreze, wszyscy pytali skąd taki super zespół wzieliśmy... do tego perkusista rewelacja i sax też. Polecamy zespół The Time wszystkim którzy planują wesele.

Marta i Mariusz

PatiM - Pon Lis 27, 2017 9:04 pm

Time grał tez na naszym weselu. Jesteśmy z nich mega zadowoleni. Grali w składzie 4 osobowym bez saxu i też było czadowo. Był perkusista i brzmieli rewelacyjnie, do tego wspaniale bawili wszystkich gości, robili bardzo krótkie przerwy, wszyscy goscie byli zachwyceni i pytali skąd taki super zespół wzieliśmy.
Mają bardzo różnorodny repertuar, wspaniale śpiewają, wychodzą do stolu z biesiadą, potrafią złapać świetny kontakt z gośćmi do tego stopnia że wszyscy tańczyliśmy na krzesłach :-) a niektorzy nawet na stole :-) )) Na parkiecie nogi same rwały się do tańca. Jak wokalistka zaśpiewała piosenkę dla rodziców to łzy nam popłynęły ze wzruszenia, niektórre piosenki śpiewają dużo lepiej niż oryginalne wykonania.

Time spisał się na medal i stanął na wysokości zadania !! ! Jeszcze nigdy się tak nie ubawiliśmy jak na swoim weselu. Z całego serducha polecamy bo są najlepsi. Patrycja


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group