Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kuchnia - Szybkie przekąski

Kati - Wto Sty 11, 2005 5:27 pm
Temat postu: Szybkie przekąski
Jakie dania lub "dania" lubicie jeść w przelocie, w mieście...?


Ja uwielbiam kebaby tureckie w cienkim cieście. To taka nasza (moja i A.) słabość :P

Do tego zawsze kupujemy brzoskwiniową nestea :D
Lubię też zapiekanki 8)

Niecierpię za to chińskiego jedzonka w pudełeczkach :shakeU:

Mery5 - Pią Sty 14, 2005 3:34 pm

Ja niestety zbyt często kuszę się na lody z karmelem :D .
Czasami zdarza mi się zjeść jakieś frytki albo pizzę.

just_Kate - Pią Sty 14, 2005 11:08 pm

Ja "w przelocie" raczej nie jadam. Nie za często bywam w przelocie... :wink:
Czasem w trakcie zakupów zapraszam się nawzajem z siostrą czy mamą na kawę. Czasem na kawę i ciastko... to wszystko. :)
Kiedyś, jak byłam licealistką, szło się do "Bagietki" na bagietkę, i z tą bagietką się chodziło po Pietrynie... ale to dawno było. :D :wink:

opium - Sob Sty 15, 2005 1:19 pm

hmm
ja raczej tez nie jadam w przelocie,
a jesli juz mnie dopadnie glód - to
w okresie zimowym jest to wafelek w czekoladzie,
a w letnim - jabłuszko kupione na pobliskim straganie :)

hehe - na bagietkę też chodziłam ...
ale teraz mamy tam sklep z ciuchami :(

gosiaczek - Sob Sty 15, 2005 2:34 pm

Frytki mocno solone :) Po których obiecuję sobie, że nigdy więcej frytek... aż do następnego razu
mischelle22 - Pon Sty 17, 2005 1:12 pm

Ja natomiast lubię kurczaka słodko-kwaśnego, lub w pięciu smakach.
A jem go tylko wtedy gdy wychodzę ze znajomymi na piwko (po piwku zawsze jestem głodna :) )
A że z piwka wracam późno to jedyne co wtedy jest otwarte to budki z chińszczyzną.
Lubię też sfinksburgery.

Ewela - Pon Sty 17, 2005 2:23 pm

Niestety mnie od zawsze nęciły słodycze. Nie potrafię oprzeć się pokusie. Jeśli dopada mnie głodek sięgam po batonika, bułeczkę słodką itp.
kaskapawell - Czw Sty 24, 2013 6:55 pm

ja ogólnie uwielbiam jeść:)
grejpfrut - Pon Kwi 15, 2013 2:04 pm

Gdy wracamy z lubym z Pietryny po paru piwach w weekend i dopada nas głód - zdarza się nam zahaczyć o hamburgery na Placu Wolności lub o Zapiekarnię&Plackolandię ;) To takie "pogotowia" dla poalkoholowych żarłoków :smile: Czasami lubiłam też zjeść yema z tuńczykiem, ale zazwyczaj stwierdzam, że to nie po trasie do domu i rezygnuję :razz:
Szatynka - Wto Lip 23, 2013 12:34 am

Ja nie lubie dla odmiany jesc po %:))
małamiii - Nie Lip 28, 2013 5:53 pm

a mi po % kababy najlepiej smakują :smile:
masterszef - Sob Sie 10, 2013 2:50 pm

Jak już się trochę wypije to można sobie zjeść ostrego kebaba i można iść dalej pić. Ostry kebab sprawia że chce się pić, trochę się trzeźwieje i nie jest się głodnym. Przyjemne z pożytecznym!
dred - Pon Wrz 09, 2013 2:04 pm

masterszef święte słowa, mam tak samo.
MilenaD - Czw Paź 03, 2013 11:58 am

Czasem zdarza mi sie zjeść jakieś fast foody, które przyznam sie bez bicia - bardzo lubię :) Jednak staram sie pilnować i nie jadać tego za często, wiadomo nie jest to zdrowe
wiśniowa - Wto Paź 29, 2013 12:29 pm

Ja sobie robię przekąski i jedzenie sama, nie lubię jedzenia nieswojego, tak samo z przetworami - nie zjem ogórka ze słoiczka kupionego w sklepie, sama muszę zrobić;] Lubię bardzo starte jabłka z ryżem preparowanym (wiecie o co chodzi na pewno) ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group