Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Auta retro / zabytkowe

Edyta - Sob Lis 08, 2003 1:12 pm
Temat postu: Auta retro / zabytkowe
ja dodaje strone z zabytkowym mercedesem oczywiscie z Łodzi

www.auto-slub.usc.pl

550zl z przybraniem

Madlen_ - Pon Lis 24, 2003 1:58 pm

Coś takiego znalazłam....
-------------------------------------------------------------------------------
Godan s.c.

Cadillac 1973 -biały, Cadillac 1982 -złoty.

Łódź i okolice
tel. 042 658 50 40

--------------------------------------------------------------------------------

Wołgą do ślubu

Elegancka biała Wołga 24 zawiezie Was do ślubu lub innych uroczystości.

Łódź
tel. 0606 699 494

Agni - Sro Gru 22, 2004 1:18 pm
Temat postu: stare samochody w Łodzi
znalazłam !! !
namiary na właścicieli też są! ale czy wynajmują to jeszcze nie wiem - pewnie część tak - bedziemy sparwdzać. Są tu wszystkie łącznie z tymi z fabryki ślubów

http://www.oldtimer.400.pl/auta.html

miłego oglądnia...

Kasia21 - Sro Gru 29, 2004 5:56 pm

Takim tez wioza do slubu?

kryszka - Sro Gru 29, 2004 6:07 pm

Kasiu21 - to nie są samochody przeznaczone akurat do ślubu, tylko zbiór starych zabytkowych aut. I jakby ktoś chciał jechać którymś np. do ślubu to wtedy może się indywidualnie skontaktować z właścicielem i umówić. :)
Kasia21 - Sro Gru 29, 2004 6:16 pm

Niektóre są śliczne. Hmmm.....
A to moje ulubione







Cudowne :P Strasznie mi sie podobają.

tusia_queen - Pon Sty 03, 2005 4:05 pm

Piękne te autka, szczególnie 2 mi sie podoba!!
ja tez marzę o taklim samochodziku ale ze względu na koszty to chyba odpada..

Kati - Sob Lut 05, 2005 3:52 pm
Temat postu: Auta retro
Five
Limuzyny
Fovilim
Autoamoc
Armila

tusia_queen - Sob Lut 05, 2005 6:44 pm

Strona Limuzyny u mnie nie działa,
samochód Princess ze strony Armila jest cudowny!!

kryszka - Nie Lut 06, 2005 4:38 pm

tusia_queen napisał/a:
Strona Limuzyny u mnie nie działa,

Kati zapomniała postawić w adresie kropkę po www, ale już poprawiłam i działa. :)

Kati - Nie Lut 06, 2005 5:04 pm

Dzięki :graba:
Agni - Czw Kwi 07, 2005 11:17 am

taki mieliśmy samochód - znaleziony przez podaną przeze mnie stronkę :mrgreen:
Mika - Czw Kwi 07, 2005 11:24 am

Bardzo ładne autko ciekawa jestem tylko ile się płaci za taką klasykę?
shima - Czw Kwi 07, 2005 11:27 am

Mika napisał/a:
Bardzo ładne autko ciekawa jestem tylko ile się płaci za taką klasykę?

800PLN

Mika - Czw Kwi 07, 2005 11:45 am

Shima za cały dzień tylko 800PLN?? Ja słyszałam, że ok 1500PLN...
Agni - Czw Kwi 07, 2005 12:05 pm

Mika napisał/a:
Shima za cały dzień tylko 800PLN?? Ja słyszałam, że ok 1500PLN...


no nie zupełnie za cały dzień - za obsługe uroczystości - pan pojechał po młodego potem do mnie, potem w drodze do kościoła pół Piotrkowskiej przejechaliśmy 8) i z kościoła na salę - ale nie było limitu czasowego i kilometrowego - znaczy się w granicach rozsądku :) pewnie wszystko się wyjasnia przy wynajmowaniu. U nas wszystko było w Łodzi wiec odległości dużych nie mieliśmy.

Mika - Czw Kwi 07, 2005 12:14 pm

Agni napisał/a:
no nie zupełnie za cały dzień - za obsługe uroczystości - pan pojechał po młodego potem do mnie, potem w drodze do kościoła pół Piotrkowskiej przejechaliśmy 8) i z kościoła na salę - ale nie było limitu czasowego i kilometrowego - znaczy się w granicach rozsądku :) pewnie wszystko się wyjasnia przy wynajmowaniu. U nas wszystko było w Łodzi wiec odległości dużych nie mieliśmy.

Właśnie o taki pełny dzień mi chodziło a nie o jakieś kilometrówki czy godziny. Nasz kierowca od chwili pojechania po młodego aż do odwiezienia nas na sale będzie nam cały czas towarzyszył a to prawie będzie cały dzień bo przed ślubem mamy jeszcze zdjęcia.

megi - Sro Maj 04, 2005 12:12 am

A JA MAM TE STRONKE www.auta-na-sluby.prv.pl
Kasiawka - Sro Maj 04, 2005 9:33 am

Piękne autka :D
A nas będzie wiózł mój chrzestny, który ma mercedesa ( nie powiem bardzo zadbane auto, chociaż ma juz z 10-13 lat, kolor- jasny metalik) i odkąd go kupił zawsze powtarzał, że trzyma go, zeby mnie zawieźć do slubu, więc nawet o innym autku nie myślimy. :wink:
Takie życie...

fjona - Czw Maj 12, 2005 9:49 am

jak dla mnie takie kwoty to za drogo, na szczęście jesli chodzi o samochód to jest mi to zupełnie obojętne czym będziemy jechać. ale takiej kwoty w zyciu bym nie zapłaciła, kurcze to jest całoroczne ubezpieczenie naszego autka :) nie ma mowy!
megi - Czw Maj 12, 2005 12:02 pm

dlatego ja też jade swoim, hehe, szkoda kaski, a mój nawet nie jest najgorszy, za tą cene założyliśmy felgi i jest limuzynka. I wcale nie musze jechać jakims autkiem retro bo nie pasuje do mojej sukienki, jade( michubischi carisma granatowa prawie nowa!) :lol: z białymi wstęgami i kokardkami na klamkach
tusia_queen - Czw Maj 12, 2005 4:11 pm

Megi,
czy orientujesz się ile kosztują samochody z tej stronki, która podałaś??
i jakie warunki??

megi - Pią Maj 13, 2005 1:07 am

podam meil wszystko ci napisza adro2@o2.pl tel 501-58-78-37 , 680-13-14 jak bedzie potrzeba mam jeszcze adres pozdrawiam










pozdrawiam Gość

Maciej - Sro Maj 18, 2005 4:51 pm
Temat postu: Zabytkowy Cadillac w Łodzi
Cadillac w Łodzi: www.cadillac1973.republika.pl
Gallathea - Czw Paź 06, 2005 1:02 pm

Mam pytanie: Czy ktoś z Was korzystał z usług Pana Mieczysława Bojgen? Samochód "Dodge Brothers 1931". Jeżeli tak to proszę informację jak sie układałam współpraca, jakie warunki?. Jeżeli informacja taka nie powinna być umieszaczana na forum to poproszę na mail ludmilka@op.pl.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

monique - Pią Paź 07, 2005 8:17 am

a My pojechaliśmy takim:
Stara kochana Warszawa :D

szczako - Czw Mar 16, 2006 3:40 pm

znalazlam taka stronke:
http://www.adenauer.com.pl/

Mercedes 300B Adenauer.

nasza data juz zajeta ... a na takie autko moglabym sie skusic :)

Alma_ - Czw Mar 16, 2006 6:42 pm

szczako napisał/a:
znalazlam taka stronke:
http://www.adenauer.com.pl/

Mercedes 300B Adenauer.

Hmmm... baaardzo fajny :smilegirl:
Musze to sobie jeszcze przemyśleć...

Nie mogę się dodzwonić, ciekawe, ile kosztuje?

emilkaa - Czw Maj 18, 2006 5:16 pm

ja jade jaguarem (piaskowy kolorek).. jak ktos bedzie zainteresowany to na priv podam info
misia-misia - Pią Maj 19, 2006 7:39 pm

?liczne auto :lol: sama bym chciala takim jechać do slubu, no lae musze cię nacieszyć tylko widokiem ze zdjęcia. Zostanie mi tylko Ford Fokus
Ale auto naprawdę cool i fajnie sie prezentuje

Klaudia22 - Sob Maj 20, 2006 2:48 pm

A mi sie wogole takie auta nie podobaja :) wole jakies nowości MmmMMmMmM
Magda2 - Sob Maj 20, 2006 9:16 pm

Nasze bedzie takie, jak na obrazku, tylko w kolorze perlowym
Sylwiątko - Sob Wrz 16, 2006 8:35 pm

Na stronce www.e-nowa.com jest fajne Alfa Romeo z 1929r. Polecam
Kati - Sob Wrz 16, 2006 8:45 pm

Takim Alfa Romeo replika 1929r ja jechałam do ślubu :mrgreen:

Tylko nasz był koloru bordo/kość słoniowa :wink:

morena - Czw Lis 02, 2006 11:10 am
Temat postu: Re: Auta retro / zabytkowe
[czesc tu morena ja dopiero sie zarejestrowalam :D


moj slub jest 06.10.2007 i rowniez poszukujemy starego klasycznego auta
morena

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 11:19 am ]
Agni napisał/a:
taki mieliśmy samochód - znaleziony przez podaną przeze mnie stronkę :mrgreen:


czesc angi tu morena
czy moglabym prosic o adres albo numer telefonu bo jestem zainteresowana tym autkiem pozdro :lol:

dzieki za mile przywitanie od

moniqe :wink:

Michauek - Pią Lis 10, 2006 9:50 pm

My jedziemy takim samochodzikiem



pinia_pinia - Sob Lis 11, 2006 11:19 am

Michauek , mogę prosić cenę na priv ?
Michauek - Sob Lis 11, 2006 12:03 pm

Przy okazji napisze cos o naszym autku:

Kierowca bedzie w smokingu

Poniewaz zdjecia plenerowe robimy w poniedzialek a w sobote samochod bedzie potrzebny tylko na 3godzinki (zawieżć Monikę do kościoła, zawieżć nas na sale, postać chwilę i papa) to umowilismysie ze bedziemy go miec do dyspozycji na 4h na sesje fotograficzna.

Samochod mozna obejrzec kolo M1 (tam mieszka wlasciciel)


Cene wyslalem na prv

lmyszka - Sro Gru 13, 2006 7:40 pm

ale fajne są te stare autka :)
retrowawa - Pon Sty 15, 2007 10:52 am
Temat postu: FSO Warszawa
Kolejny raz usuwam treść posta, bo zawiera reklamę.
Proszę o kontakt z Administratorem.
szczako

cosola - Nie Sty 21, 2007 7:59 pm

Podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry ?wiątecznej Pomocy po Piotrkowskiej można było przejechać się retro-samochodem. Oczywiście nie omieszkałam skorzystać z okazji by wypróbować ten potencjalny ślubno-weselny środek transportu :smile:
Wrażenia mam następujące:
:arrow: w samochodziku było strasznie ciasno, ale jechałam takim dwu osobowym, a pan kierowca powiedział, że są też czteroosobowe, gdzie para młoda siedzi z tyłu i że tam jest luźniej, choć i tak nie jestem przekonana, czy suknia by się zmieściła i wyszłaby z tego bez szwanku..
:arrow: strasznie wiało :!: :!: :!: tu znowu pan kierowca: że trzeba jechać bardzo wolno, liczyć na cudowną pogodę, albo wybrać samochód z szybami bocznymi (są takie), ale nie wiem czy fryzura ma szanse...
:arrow: samochodzik robi duże wrażenie, ludzie reagują pozytywnie, będą machać i uśmiechać się do nas :D

Dowiedziałam się także firma posiadająca te samochody jest ze ?ląska, ale właściciel przeniósł się do Łodzi. My raczej się nie zdecydujemy na ten środek transportu, ale dla zainteresowanych podaję adres strony, gdzie jest dużo fajnych fotek: http://salvador.retro.webpark.pl/salvador.htm

Ela_i_Adam - Nie Sty 21, 2007 9:34 pm

cześć Michauek my pojedziemy najprawdopodobniej takim samym autkiem jak wy ale białym i to tego samego dnia co wy 21 lipca :) pozdrawiam
Nadia1982 - Nie Sty 21, 2007 11:18 pm
Temat postu: :)
Szczako

super autko....ten mercedes....niestety na nasz date 15.09 tez juz zajete:(((Jaka szkoda;(

Kati - Pon Sty 22, 2007 7:40 am

Ja też takim jechałam :) :)
kiciucha - Pią Lut 09, 2007 10:39 am

a mnie jakos nie zachwycają autka retro.....samochód jak samochód :razz:
Michauek - Czw Lut 15, 2007 10:33 pm

Ela_i_Adam napisał/a:
cześć Michauek my pojedziemy najprawdopodobniej takim samym autkiem jak wy ale białym i to tego samego dnia co wy 21 lipca :) pozdrawiam


He, moze sie miniemy

haniak - Sro Mar 21, 2007 3:14 pm
Temat postu: najpiekniejsze są zabytkowe autka!
a my też jechaliśmy zabytkowym, nawet nie było drogo, a wrażenia niezapomniane!!! wszystkim polecam, szczególnie tym dziewczynom co mają sukienki w kolorze ecru, bo samochód jest też ecru i wtedy idealni pasuje a samochód znalazłam w necie pod www.zabytkoweauto.pl byl problem z terminem, ale sie udalo :) Poza tym zawsze moge się pochwalić że jechałam MERCEDESEM :lol:


poprawiłam link - kati

Maja_Kris - Sro Mar 21, 2007 3:22 pm

a nie boicie sie ze sie wam rozkraczy???
citroen - Sro Mar 21, 2007 6:36 pm

Maja_Kris napisał/a:
a nie boicie sie ze sie wam rozkraczy???


nowy też się może rozkraczyć :wink:

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

haniak - Sro Mar 21, 2007 10:35 pm

a nam sie nie rozkraczył, jechał pięknie i kierowca była fajny i :razz: przystojny :oops: i jeszcze dwie znajome pary jechały nim do ślubu i tez wszystko było ok. Jednym znajomym to zafundowalimsy ten samochodzik jako prezent ślubny od nas
tekila - Wto Kwi 17, 2007 1:32 pm

witam Ja też będe jechała zabytkowym autkiem :smile: W naszym przypadku bedzie to warszwa :lol: :lol:
Agacia - Pią Maj 25, 2007 4:09 pm

tekila napisał/a:
W naszym przypadku bedzie to warszwa :lol: :lol:

witam :smile: mam prośbę, czy możesz dać mi namiary na tę warszawę? Bardzo mi zależy na tym samochodzie, a w necie nie mogę znaleźć żadnych sensownych ofert :( z góry dziękuje :smile:

tajchi - Czw Maj 31, 2007 10:51 am

A my własnie zmienilismy auto i jedziemy jedynym takim autem w Polsce,marka
EXCALIBUR, jest to limuzyna w stylu retro biała 6-osobowa, zdjęcia moge pokazać po ślubie bo teraz jeszcze nie mam mam na wizytówce, cena odpowiednia do unikatu w Polsce, ale na ten dzień napewno warto.

Magda76 - Sro Wrz 12, 2007 1:35 pm
Temat postu: Mercedes Retro
A ja jechałam do ślubu takim ślicznym białym mercedesem z 1938 roku. POLECAM.



Post został wyedytowany ze względu na powtórzwenie i zawarty w nim link do strony internetowej. przypominamy, że podawanie jakichkolwiek namiarów dozwolone jest wyłącznie na priv - na wyraźną prośbę ze strony zainteresowanych.
Pusiak

Pusiak - Sro Wrz 12, 2007 2:53 pm

Witamy i zapraszamy do działu "Powitania" :)
aness - Sob Wrz 15, 2007 8:30 pm

pan od BACÓWKI z Ksawerowa ma do zaoferowania samochód - Warszawa, kolor: kawa z mlekiem - 450 zł,podczas oglądania sali padła taka propozycja :mrgreen:
oleczkaaa - Nie Wrz 16, 2007 9:58 am
Temat postu: Re: Mercedes Retro
[quote="Magda76"]A ja jechałam do ślubu takim ślicznym białym mercedesem z 1938 roku. POLECAM.



Czy moglabys przeslac mi namiary na tego mercedes na priv i ewentualnie podac cene?? Bylabym bardzo wdzieczna :) Widzialam w necie mercedesa z 1954 roku i bardzo mi sie podobal! ale cena wg mnie zbyt wysoka! a moj jedyny tatus chcialby zobaczyc swoja jedyna corcie w takim zabytkowym mercedesie :) heh

superbuzia - Sob Paź 20, 2007 10:21 pm

My szukaliśmy i szukaliśmy aż sie udało http://www.daimler-jaguar.pl/ no i jest juz zaklepane na 14 czerwca 2008 :)
Martysia - Wto Paź 23, 2007 10:49 am

owszem jest śliczny, też byliśmy umówieni z tym panem bo miał nasz termin ale odwołałam bo wygrał Lincoln, taki jakim jechała kochecka...
tekila - Czw Sty 17, 2008 10:59 am

witam
kobitki jak któraś z was będzie zainteresowana namiarami na Warszawę to zapraszam na priva :smile:

Agiii - Nie Mar 23, 2008 1:21 am

Haniak a jakie koszty wynajecia?
ava - Wto Kwi 01, 2008 12:30 pm

My ciągle zastanawiamy się nad samochodzikiem- na początku byliśmy strasznie napaleni na Chrystlera PT Cruiser, ale w związku z tym że trudno takiego znaleźć w naszym regionie, zaczęliśmy się zastanawiać nad autem zabytkowym czy retro. Kilka dni temu na targach w Bełchatowie spotkaliśmy taką warszawę, co o niej sądzicie (na żywo jej kolor wyglada trochę inaczej, można go określić chyba jako blady róż metalik :) )?

agunia84 - Wto Kwi 01, 2008 4:41 pm

Ładny :) Ava jaka cena jest tego autka ?
ava - Wto Kwi 01, 2008 7:06 pm

Właściciel powiedział nam 400zł, no chyba że byłoby naprawdę dużo jeżdżenia to cena może wzrosnąć, ale raczej niedużo. Także myślę, że cena jest bardzo atrakcyjna, no ale jak dla mnie jest jeden minus- o ile na zewnątrz auto prezentuje się naprawdę nieźle, to w środku niestety już tak nie jest- choć właściciel mówił coś, że bedzie wymieniana tapicerka.
agunia84 - Wto Kwi 01, 2008 9:41 pm

Nie jest tak dużo za takie autko, ale chyba ze względu na tapicerkę ;)
fiona83 - Wto Kwi 01, 2008 9:54 pm

ava - świetna fura.
Ja bym się nie wahała :)

Markasiak - Wto Kwi 01, 2008 10:42 pm

:)
Ja jdę dodge z 1928 roku. Mój przyszły mąż ma fiołka na punkcie starych aut. To które znalazł to autentyk z drewniana podłogą i drewnianymi kołami bez świateł mijania. Cacuśko :) Chyba dobrze że nie wiem ile kosztuje... :roll:

ava - Sro Kwi 02, 2008 12:16 pm

fiona83 napisał/a:
ava - świetna fura.
Ja bym się nie wahała :)


Pewnie w końcu się zdecydujemy, jeśli nie znajdziemy czegoś fajniejszego- bardzo podoba mi się autko ze podawanej już w tym wątku strony http://www.zabytkoweauto.pl/index.html ale spodziewam się, że cena będzie duuuużo wyższa niż 400 zł :(

[ Dodano: Sro Kwi 02, 2008 12:18 pm ]
agunia84 napisał/a:
Nie jest tak dużo za takie autko, ale chyba ze względu na tapicerkę ;)


Też tak myślę

Agha - Sro Kwi 23, 2008 9:08 am

A my będziemy jechali tym cudeńkiem: http://www.slub.auto.pl/

Stare samochody mają klasę i są niesamowicie oryginalne.

lobuziak - Pią Cze 13, 2008 8:51 pm

Markasiak napisał/a:
:)
Ja jdę dodge z 1928 roku. Mój przyszły mąż ma fiołka na punkcie starych aut. To które znalazł to autentyk z drewniana podłogą i drewnianymi kołami bez świateł mijania. Cacuśko :) Chyba dobrze że nie wiem ile kosztuje... :roll:


Dobrze ze ma pasje :P

a moze twoj przyszly maz podrzucilby mnie swoim slicznym autkiem na slub???

marysia - Sob Sty 31, 2009 12:13 pm

Na tej stronie są 3 zabytkowe auta - http://www.fajnebryki.pl/
My wybraliśmy Rolls Royca Silver Shadow '73 :)

rajeczka - Sro Lut 11, 2009 10:49 pm

My tez zmienilismy wizje...na poczatku mial byc lincoln,pozniej bmv5..a na koniec alfa romeo z 1929r. :) teraz cieszymy sie z tej decyzji...nie codziennie jezdzi sie takim autkim :) tylko zeby pogoda dopisala
caixa - Pią Lut 13, 2009 10:49 am

My wygraliśmy coś takiego na Targach Ślubnych tylko 4 drzwiowe (to jest 6-o) i w innym kolorze ;)

rajeczka - Pią Lut 13, 2009 11:07 am

wow niezly i do tego wygraliscie ;) kurcze niektorzy to maja szczescie :)
caixa - Pią Lut 13, 2009 2:34 pm

Jak to mówią głupi ma zawsze szczęście ;P ;P hehe
A tak poważnie... To pierwszy raz mi się coś udało wygrać. Miło, że akurat na ślub :) Widzieliśmy już "nasz" samochodzik... pan jest przesympatyczny... Do autka mamy szampana no i jest na 8 osób :) W razie co namiary podaję na priv... Co prawda to nie jest dokładnie to autko co na zdjęciu ale i tak robi wrazenie :)

Majka - Pią Mar 27, 2009 3:32 pm
Temat postu: Fiat 132
Przeglądałam forum i chyba my będziemy jednak jechali czymś wyjątkowym, bo nie widziałam, żeby ktoś jechał FIATEM 132 z '73 :-) kolor kremowy.

Samochód od początku jest w rodzinie (ma oryginalne fotele - jasne) - był dziadka, a teraz taty i jest śliczny, więc tylko trochę pracy (nie jeździł ostatnie 2 lata) musimy w niego włożyć (zmiana oleju, akumulatora, umycie, odkurzanie) i będziemy mieć coś wyjątkowego.

Klaudynka - Pią Cze 05, 2009 8:27 pm

I jeszcze jeden namiar na zabytkowe auta:
http://www.auto-slub.witryna.info/

xmichalx - Pią Cze 19, 2009 8:20 am

My jedziemy Lincolnem Continentalem z 77 roku, piekna, ogromna maszyna z silnikim V8 o niezeimskim brzmieniu:)
widzialem go na slubie mojego kolegi i robi naprawde niesamowite wrazenie, goraco polecam,


wlasciciele bardzo sympatyczni i z tego co slyszalem to maja jeszcze wolne terminy, bo autko maja od niedawna,



www.retro-automobil.pl

gklm - Czw Lip 30, 2009 4:51 pm

a my polecamy takie autko...duże...wygodne...bez klimatyzacji, ale i tak jechało sie świetnie i było chłodno:)
marcysia82 - Wto Sie 11, 2009 12:29 pm

ja myślę, że każdym jest ładnie, ale autka te stare są słodkie i fajnie jak mąż wiezie do ołtarza :)
martynapop - Pią Sie 28, 2009 11:46 am

Stare autka rządzą!! Ja pojadę Warszawą... :razz:
Bella - Pią Sie 28, 2009 1:36 pm

bardzo mi się podobają takie zabytkowe autka, chciałabym jechać takim np. jak jechała Kati,

Kati napisał/a:
Takim Alfa Romeo replika 1929r ja jechałam do ślubu


zobaczyłam je kiedyś na stronie i mnie oczarowało :wink:

w kwestii auta jesteśmy z moim Misiem bardzo zgodni, że chcemy jechać właśnie takim bardziej niezwykłym autkiem
:wink:

KASIASi - Wto Wrz 01, 2009 4:05 pm

mi równiez takie autka się bardzo się podobają. Moj siostra jechała czymś podobnym.
Ma mi znależć namiar, bo miała wizytówkę firmy.

Wrażenie też robią Ecalibury - wielkie stylizowane limuzyny.
Czy ktoś ma namiar na coś takiego??

Woosterka - Sob Paź 03, 2009 1:13 pm

Ja polecam Nestor-Baron piękny, stylowy retro kabriolet.
Łatwo znaleźć w internecie.

kasia_m85 - Sob Paź 03, 2009 3:21 pm

Woosterka napisał/a:
Ja polecam Nestor-Baron piękny, stylowy retro kabriolet.

My będziemy nim jechali :smile:

Woosterka - Sob Paź 03, 2009 10:11 pm

to bardzo gratuluję - świetnie prezentuje się na zdjęciach
kasztaanka - Pon Paź 05, 2009 7:45 pm

A czy dowiem się o ceny takich samochodów, bo zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać :roll:
owieczka_foto - Pon Paź 05, 2009 8:09 pm

kasztaanka napisał/a:
A czy dowiem się o ceny takich samochodów, bo zupełnie nie wiem czego mam się spodziewać :roll:

My za retro płacilismy 1000 PLN w ubiegłym roku.

kasia_m85 - Pon Paź 05, 2009 10:08 pm

My zapłacimy 1200 zł
Nieogolona_Roza - Nie Paź 25, 2009 2:02 pm

My zastanawiamy się nad Excalibur`em. Fajna długa limuzyna. Połączenie oldmobila z nutka nowocześnosci :)
misiao1983 - Nie Paź 25, 2009 3:00 pm

rajeczka napisał/a:
alfa romeo z 1929r. :) teraz cieszymy sie z tej decyzji...nie codziennie jezdzi sie takim autkim :) tylko zeby pogoda dopisala
my będziemy jechać tym samym, koszt 1400zł (bez limitu czasu i km, bo jadąc po pana młodego i po mnie kierowca zrobi ok 150 km) tu stronka i foty auta http://www.slub.auto.pl/
Kati - Nie Paź 25, 2009 3:49 pm

Moje autko :) żona właściciela na zdjęciach :smile:
Nieogolona_Roza - Nie Paź 25, 2009 9:13 pm

Ja bardziej zastanawialam sie nad takim
Greginia - Pon Paź 26, 2009 9:20 pm

Nieogolona_Rozo, myślę że chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Autko jest oryginalne i robi wrażenie :)
Nieogolona_Roza - Pon Paź 26, 2009 10:47 pm

Greginia napisał/a:
Nieogolona_Rozo, myślę że chyba nie ma się nad czym zastanawiać. Autko jest oryginalne i robi wrażenie


eh powiedz to mojemu M. :( (

Greginia - Wto Paź 27, 2009 8:15 am

Hehe, już Twoja w tym głowa, by przekonać swojego Lubego :) A jak wiadomo, my Narzeczone, najlepiej wiemy, jak to uczynić :razz:
U nas sytuacja była odwrotna, ale nie dałam się długo namawiać na długie autko.

kasztaanka - Wto Lis 17, 2009 3:51 pm

Szukam namiarów na Lincolna Excalibur. Dotychczas znalazłam tylko jedną firmę (tę w Zgierzu), która wyskakuje mi cokolwiek nie wpiszę w wyszukiwarkę. Wdzięczna będę za jakiekolwiek info.
A poza tym szukam też namiarów na autka w stylu Nestor-Baron lub wspomniane już Alfa Romeo 1929r.

misiao1983 - Wto Lis 17, 2009 5:22 pm

kasztaanka napisał/a:
Alfa Romeo 1929r.
namiary na alfa romeo są tu - jest podany nr kom http://www.slub.auto.pl/
Agata1234 - Wto Lis 17, 2009 6:02 pm

misiao1983 napisał/a:
rajeczka napisał/a:
alfa romeo z 1929r. :) teraz cieszymy sie z tej decyzji...nie codziennie jezdzi sie takim autkim :) tylko zeby pogoda dopisala
my będziemy jechać tym samym, koszt 1400zł (bez limitu czasu i km, bo jadąc po pana młodego i po mnie kierowca zrobi ok 150 km) tu stronka i foty auta http://www.slub.auto.pl/



My też mamy to autko, ale za 1200. Pewnie chodzi o ilość kilometrów. A wiecie coś moze na temat tego, ze jedzie na to samo wesele drugie takie samo auto?? Bo coś mi się o uszy obiło, jak już go zarezerwowaliśmy, ale pewna nie jestem.

misiao1983 - Wto Lis 17, 2009 6:48 pm

Agata1234 napisał/a:
A wiecie coś moze na temat tego, ze jedzie na to samo wesele drugie takie samo auto?? Bo coś mi się o uszy obiło, jak już go zarezerwowaliśmy, ale pewna nie jestem.
no mi się o uszy obiło coś podobnego, ale Ci nie powiem o co dokładnie chodzi,, bo umowe spisywał z kierowcą mój szwagier - i coś takiego nam pow że jedzie drugie auto w razie gdyby to 1wsze się popsuło. To nasze prowadzi p.Sebastian a to drugie jego żona - która wiezie też szyby - w razie gdyby pogoda nie dopisała i by trzeba montować je nagle. ale nie wiem czy to aby na pewno chodzi o 2 auto identyczne - chociaż właśnie zauważyłam że na stronie tego auta w galerii są zdjęcia z jakiegoś wesela i widać 2 identycznme auta - więc może i jadą 2 te same :)
Agata1234 - Wto Lis 17, 2009 8:13 pm

misiao1983 napisał/a:
Agata1234 napisał/a:
A wiecie coś moze na temat tego, ze jedzie na to samo wesele drugie takie samo auto?? Bo coś mi się o uszy obiło, jak już go zarezerwowaliśmy, ale pewna nie jestem.
no mi się o uszy obiło coś podobnego, ale Ci nie powiem o co dokładnie chodzi,, bo umowe spisywał z kierowcą mój szwagier - i coś takiego nam pow że jedzie drugie auto w razie gdyby to 1wsze się popsuło. To nasze prowadzi p.Sebastian a to drugie jego żona - która wiezie też szyby - w razie gdyby pogoda nie dopisała i by trzeba montować je nagle. ale nie wiem czy to aby na pewno chodzi o 2 auto identyczne - chociaż właśnie zauważyłam że na stronie tego auta w galerii są zdjęcia z jakiegoś wesela i widać 2 identycznme auta - więc może i jadą 2 te same :)


Dokładnie to samo nam powiedzieli. Tak sobie pomyślałam, ze skoro jadą oba to moze w drugim swiadków by umieścić... Chociaz to będzie trzeba przedyskutować z właścicielem. Dzwonił nawet dziś do mnie, ale nie mogłam rozmawiać więc nie zapytałam...

misiao1983 - Wto Lis 17, 2009 8:58 pm

Agata1234 napisał/a:
Tak sobie pomyślałam, ze skoro jadą oba to moze w drugim swiadków by umieścić...
To jest całkiem fajny pomysł! Jeśli się dogadasz z właścicielem do daj znać!
Agata1234 - Sro Lis 18, 2009 8:08 pm

Kiedy się dowiem to dam znać... Pozdrawiam
Bella - Pon Lis 23, 2009 9:22 pm

My też już zamówilismy auto retro - Alfa Romeo z 1929 roku :smile:
misiao1983 napisał/a:
ale nie wiem czy to aby na pewno chodzi o 2 auto identyczne - chociaż właśnie zauważyłam że na stronie tego auta w galerii są zdjęcia z jakiegoś wesela i widać 2 identycznme auta - więc może i jadą 2 te same :)


W sobotę jak byliśmy podpisywać umowę to pytałam o to (bo czytałam już o tym pomyśle) ale Sebastian mi wyjaśnił, że jego żona, lub ktoś inny jedzie drugim autem, ale to jest takie zwykle autko jeśli dobrze pamiętam bmw lub audi. Śmieliśmy się ze fajnie by było jakby świadkowie jechali drugim takim a On powiedział że jego znajomy prawie identyczne autko Nestor Baron (i to jest to drugie na zdjęciach,bo czasem razem współpracują) i jak coś to można je zamówić dla świadków. Jedno jest pewne pan Sebastian nie ma drugiego takiego auta.

misiao1983 - Pon Lis 23, 2009 10:35 pm

Bella napisał/a:
że jego żona, lub ktoś inny jedzie drugim autem, ale to jest takie zwykle autko jeśli dobrze pamiętam bmw lub audi.
no to już wszystko jasne. A jeszcze takie pytanie - żona jedzie drugim autem bo wiezie szyby od alfa romeo 1929r. oraz w razie gdyby alfa romeo nawaliło - czy wtedy cena spadnie? Pytaliście o to? Za nas umowę podpisywał szwagier,(jesteśmy w UK) więc nawet nie widzieliśmy auta na żywo, no i nie mamy tak szczegółowych odpowiedzi a z tego co wiem w umowie nic nie ma na ten temat.
Bella - Wto Lis 24, 2009 8:23 pm

misiao1983 napisał/a:
A jeszcze takie pytanie - żona jedzie drugim autem bo wiezie szyby od alfa romeo 1929r. oraz w razie gdyby alfa romeo nawaliło - czy wtedy cena spadnie? Pytaliście o to?

Nie pytaliśmy o taką ewentualność zamiany aut bo nie przewidujemy takiej opcji :p Natomiast do standardowej umowy dopisaliśmy sobie dwa dodatkowe punkty.
1. Kierowcę obowiązuje strój wizytowy. (niby oczywiste ale wolimy żeby nie było niedomówień)
2. W przypadku odstąpienia od wykonania ustaleń umowy przez którąkolwiek ze stron, strona ta jest zobowiązana do wypłacenia drugiej stronie kary umownej w wysokości 50% wartości umowy.
Myślę, że ten punkt jest w porządku i chroni zarówno nas przed "zostaniem na lodzie" jak i pana Sebastiana, który ma pewność że nie zrezygnujemy tydzień przed.
misiao1983 napisał/a:
Za nas umowę podpisywał szwagier,(jesteśmy w UK) więc nawet nie widzieliśmy auta na żywo, no i nie mamy tak szczegółowych odpowiedzi a z tego co wiem w umowie nic nie ma na ten temat.

Jestem pewna że Ci się spodoba :smile:

Agata1234 - Czw Lis 26, 2009 3:05 pm

Trochę szkoda, ale trudno. Mam nadzieję, że to Audi lub BMW przyda się jedynie do wiezienia szyb bo z Alfa Romeo nic się nie stanie, a pogoda będzie piękna :razz:
Bella - Czw Lis 26, 2009 5:14 pm

Agata1234 napisał/a:
Trochę szkoda, ale trudno. Mam nadzieję, że to Audi lub BMW przyda się jedynie do wiezienia szyb bo z Alfa Romeo nic się nie stanie, a pogoda będzie piękna :razz:

Oczywiście, że tak! :razz: Poza tym to auto ma współczesny silnik, a bardziej bym się obawiała gdyby to był taki oryginalny stary silnik :P bo wtedy to rzeczywiście różnie by mogło być...

Weira - Czw Lis 26, 2009 6:02 pm

A ja wolę nowoczesne autko, jakoś retro mnie nie przekonuje.
zae - Sro Gru 16, 2009 9:43 pm

retro jest super.
Ja mieszkam koło łodzi ale koszty sa bardzo duże.... :(

mitrok - Pon Gru 21, 2009 2:26 pm

A może coś takiego?
To auta z Warszawy z jednej firmy, ale przyjeżdżają gdzie się chce.. Info na prv jakby co żeby nie łamać regulaminu.

reni - Sro Gru 30, 2009 9:02 pm

My poszukujemy jakiegoś retro mercedesa najlepiej cabrio. Widziałam kiedyś fotki ale samochód był z Torunia, więc koszty by nas zabiły.
gosluk - Pią Maj 21, 2010 10:28 am

A my będziemy jechać Cadillackiem w Cabrio z 68 r :lol:
ola88 - Pią Maj 21, 2010 10:37 am

A my takim mercedesikiem


allbino - Wto Sie 03, 2010 9:40 am

A ja zabytkowym Triumph Renown
gohnia - Sro Sie 04, 2010 10:14 am

My jechaliśmy takim :] Kierowca baaardzo sympatyczny :wink:


laDy - Sro Sie 04, 2010 3:23 pm

Cześć,
a my jechaliśmy skrzydlakiem - 1959 Plymouth Belvedere - super wspomnienie !! !
Autko rzecz ważna, a kierowca jeszcze ważniejszy tego wyjątkowego dnia dlatego pozwolę sobie zrobić pozytywny PR parze prowadzącej biznes pod przekorną nazwą Klamot.
Świetni ludzie, tworzą super atmosferę za co jestem im niezmiernie wdzięczna. A samo autko super - mnie się bardzo podobało. Sedecznie polecam !

skalimonka - Czw Sie 05, 2010 12:00 pm

My jechaliśmy zabytkowym Oplem Super 6 z 1936 roku :smile:
Wspaniałe autko, jechanie nim tego dnia czysta przyjemność ;) Kierowca, Pan Marcin wspaniały i przygotowany na każdą ewentualność. :smile: Wstawiam kilka fotek opelka :D





[ Dodano: Czw Sie 05, 2010 12:05 pm ]
Jeszcze 2 fotki :razz:


tomcia - Wto Lip 19, 2011 9:30 am

a czy ktoś może jechał autami tej firmy: http://www.daimler-jaguar.pl/. Cena jaką mi zaproponowano za przejazd na trasie os. Janów-ul.Piotrkowska-ul.Rokicińska (Andrespol) (3 h wynajmu) to 800 zł i jak na takie piękne, zabytkowe auto jest raczej niska, w porównaniu z konkurencją... zastanawiam się czy nie ma żadnych haczyków, czy auta na pewno są w dobrym stanie technicznym (a nie tylko wizualnym)...
joanna8411 - Wto Lip 19, 2011 11:14 am

My jechaliśmy opelkiem od Marcina było super, auto jest w dobrym stanie cudownie wygląda nasz kierowca byl bardzo mily:)
wiec jak najbardziej wam polecam!!!

tomcia - Wto Lip 19, 2011 11:51 am

joanna8411, Twój Opel był wynajęty w tej samej firmie, do której link wkleiłam? Ile płaciliście?
slubzcharakterem - Wto Lip 19, 2011 12:23 pm

tomcia napisał/a:
joanna8411, Twój Opel był wynajęty w tej samej firmie, do której link wkleiłam? Ile płaciliście?


Tomcia, Opelek jest tylko jeden i należy do mnie :)

Pozdrawiam

Marcin

tomcia - Wto Lip 19, 2011 1:20 pm

zgadzam się-auto jest wyjątkowe, bardzo ładne :D
Mac-erson - Sro Lip 20, 2011 11:38 am

dla przypomnienia autka retro / zabytkowe wraz z danymi kontaktowymi i zdjęciami można zobaczyć pod linkiem:

http://www.slubnyportal.pl/zabytkowe_pojazdy.php

marciami - Pią Sie 05, 2011 5:32 pm

my jedziemy takim:



a świadkowie takim:


adamus007p - Sob Sie 06, 2011 12:18 am

niektóre są śliczne
MlodaGaska - Nie Sie 07, 2011 4:01 pm

marciami a możesz zdradzić, skąd wzięliście tego fantastycznego dużego Fiata?
Maja1988 - Pon Sie 08, 2011 10:46 pm

A ja polecam takie autko :)
marciami - Pon Sie 08, 2011 11:48 pm

MlodaGaska, już wysłałam Ci informację na priv :)
MałaMi - Wto Sie 09, 2011 1:43 am

marciami - super auta, też poproszę namiary jeśli można :)
grejpfrut - Sro Sty 25, 2012 4:17 pm

Wiecie co, ja jestem zakochana w takich starych samochodach :) Ale właśnie wpadłam na pomysł, żeby namówić mojego tatę na małe odświeżenie naszego dużego czerwonego fiata, który od paru lat stoi w garażu... Marzę, że będzie wyglądało to tak:


slubzcharakterem - Sro Sty 25, 2012 5:21 pm

Śliczne autko na zdjęciu. Nie znam stanu Waszego fiata ale jeśli da się go doprowadzić do takiego stanu to na pewno warto.
grejpfrut - Sro Sty 25, 2012 5:52 pm

Myślę, że stan naszego samochodu rokuje dobrze na przyszłość :razz: Na pewno jeśli mój pomysł dojdzie do skutku, to zamieszczę gdzieś zdjęcie.

PS. slubzcharakterem, jestem pod wrażeniem Opla na Twojej stronie, a i Warszawa zapowiada się rewelacyjnie!!

patafianka - Pią Mar 16, 2012 11:00 am

http://www.daimler-jaguar.pl/
nasze autko to Daimler Jaguar DB818
Śliczny jest

slubzcharakterem - Sro Sie 15, 2012 8:05 pm

grejpfrut napisał/a:
Myślę, że stan naszego samochodu rokuje dobrze na przyszłość :razz: Na pewno jeśli mój pomysł dojdzie do skutku, to zamieszczę gdzieś zdjęcie.

PS. slubzcharakterem, jestem pod wrażeniem Opla na Twojej stronie, a i Warszawa zapowiada się rewelacyjnie!!


No i nareszcie do mojej kolekcji dołączył piękny Fiat 125p. Co ciekawe to nie potrzebna mu renowacja. Przebieg 28 tys km to tak jakby niedawno wyjechał z Polmozbytu :)

Darunia - Wto Sie 21, 2012 2:48 pm

Pokaż zdjęcia nowego cuda
slubzcharakterem - Wto Sie 21, 2012 11:11 pm

Darunia napisał/a:
Pokaż zdjęcia nowego cuda


Tak wygląda to cudeńko :)
A więcej ciekawszych zdjęć Fiaciora na www.facebook.com/RetroPasjonaci

Darunia - Sro Sie 22, 2012 10:35 pm

kolor zostaje taki jaki jest czy zamierzacie go pomalować na inny kolor?? w sumie to jak go pomalujecie to straci na swoim wyglądzie.
slubzcharakterem - Sro Sie 22, 2012 10:53 pm

Darunia napisał/a:
kolor zostaje taki jaki jest czy zamierzacie go pomalować na inny kolor?? w sumie to jak go pomalujecie to straci na swoim wyglądzie.


W tym przypadku nawet się nie zastanawiam, właśnie takiego koloru szukałem a do tego jest to oryginalny lakier jak i reszta tego auta o przebiegu zaledwie 28 tys km. Nie sądziłem nigdy, że historie o takich "samochodach od dziadka" mogą być realne a okazało się, że sam kupiłem samochód od emerytowanego oficera wojskowego urodzonego w 1923 roku :)

P.S.
Pod maską wygląda lepiej niż jak wyjeżdżał z Polmozbytu :)

grejpfrut - Pon Wrz 03, 2012 10:39 am

slubzcharakterem, piękny fiacik!! że też dało się znaleźć auto w takim dobrym stanie... Gratuluję :D

A skoro już jesteśmy przy dużych fiatach - muszę to wrzucić, buzia mi się nie przestaje śmiać:

Poznaniak Szymon Rakowski skonstruował replikę taksówki z serialu "Zmiennicy", którą pojechał do ślubu. Żeby marzeniu z dzieciństwa stało się zadość, za kierownicą usiadł aktor Mieczysław Hryniewicz, który w "Zmiennikach" wcielił się w rolę taksówkarza. Więcej tutaj: http://wiadomosci.wp.pl/g...bu,galeria.html




dagii - Pon Lis 11, 2013 11:47 pm

Witam serdecznie i ja miałam przyjemność korzystać z usług ślubuzcharakterem.
Od zawsze wiedziałam , że nasze auto do ślubu musi być retro...a nasza Złota Warszawa była najpiękniejsza :)






koniczynka84 - Wto Gru 10, 2013 2:11 pm

No i nasze cudo, które było niewątpliwym strzałem w 10, ze względu na dużą przestrzeń dla Pary Młodej (nie miałam problemów z zapakowaniem sukienki) i możliwość zabrania świadków

fot. A&K Zakrzewscy






Marta Kulesza - Sro Gru 11, 2013 12:05 am

A my jechaliśmy fioletowym cadillakiem
Terry - Sro Gru 11, 2013 12:38 pm

Moja kuzynka jechała różowym. Wszystkie dodataki były różowe (w tym strój świadkowej). Uważam, że wyglądało to super.
pilszka - Wto Lut 25, 2014 10:13 pm

Super wygladają retro autka :) chociaż nie wiem czy bym sie odważyła, gdyż już kilkakrotnie byłam swiadkiem jak np. auto nie chciało odpalić spod koscioła (czekalismy z 20 min i w końcu popchnięte przez gosci ruszyło) lub strasznie dymiło mu się spod maski. Ale wizualnie super :lol:
slubzcharakterem - Sro Lut 26, 2014 10:08 am

Oj tam, z tym odpalaniem zabytkowych aut wcale nie jest tak źle, jak ktoś jest pasjonatem to z reguły aż przesadnie dba o auto i prędzej nawali mu "zwykły" samochód, którym jeździ na co dzień niż jego "perełka". No i jest jeszcze jeden plus - w tych autach nie ma komputera, który unieruchomi auto bo się przepaliła żarówka albo wysiadła bateria w pilocie ;)
Aniełek - Sro Lut 26, 2014 4:04 pm

ta limuzyna Kończynki84 piękna jest, czy ten Pan pracuje też poza Łodzią
Moniak - Sob Mar 08, 2014 12:12 am

a to był nasz :) naprawdę super, poza tym kolor bordo, czyli nasz kolor przewodni wesela :D no i Citroen... Francuzom zwłaszcza bardzo się podobał :D


to jest Ich stronka internetowa: www.auto-slub.witryna.info


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group