Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Archiwum - różowa sukienka do ślubu

DORIANNA - Pią Lut 11, 2005 12:19 am
Temat postu: różowa sukienka do ślubu
Witam drogie forumowiczki!
przeczytalam wszystkie posty dot kupna i poszukiwan stroju.Prosze was o podpowiedź ,gdzie w ktorym salonie widzialyscie rozwa sukienke kroj ,fason a co najwazniejsze koloru takiego jak na fotce


rudka77 - Pią Lut 11, 2005 1:13 am
Temat postu: Re: różowa sukienka do ślubu
troche cienko kolor widac, na moim monitorze to jest łososiowy.... tak? Ale jesli sie myle to popatrz na te które znalazlam :)

Najpierw HERVE (salon SŁAWA na Piłsudskiego



a teraz z kolekcji Alexis Mariage (najprawdopodobniej w tym samym salonie:

oczywiście ta różowa :) )

Na stronie PRONUPTI jest pare pieknych różowych ale niestety zdjęć skopiowac sie nie da więc podaje adres:
www.pronuptia.com

a modele różowe to: CLEA, YOKO, DEDICACE, ARC EN CIEL :) )
Mam nadzieje, że troche pomogłam :) )

I jeszcze z włoskiej firmy LiLea:



Kiedys widziałam, że sporo różowych było na Jaracza w salonie bodajże NajNa, to jest chyba Jaracza 6, wiz a wie Cymbeline.

Przejzyj tez suknie na stronie www.galasuknieslubne.com tak pare modeli jest w różu :) )

gambi - Pią Lut 11, 2005 9:19 am

Rozowa suknie widzialam wczoraj na wystawie salonu Loris na Jaracza przed Wschodnia idac Jaracza od Kilinskiego do Piotrkowskiej
joa - Pon Lut 14, 2005 4:44 pm

A ja widziałam rózową /ale blado rózową/ w salonie na 6 sierpnia 3.

Nie wiem czy to firma Gala, ale mozliwe, obejrzalam strone Gali:

http://www.galasuknieslubne.com , jest tam jakas rózowa, ale nie wiem czy to ta , ktora widzialam.

Kati - Pon Lut 14, 2005 5:23 pm

Bladoróżowa suknia jest też w Loris na Jaracza :wink: Ale tamta jest z szyfonem na wierzchu - a ta ze zdjęcia jest satynowa lub jedwabna... :roll:
gregory - Czw Mar 17, 2005 4:33 pm
Temat postu: Re: różowa sukienka do ślubu
PI?KNA RÓ?OWA SUKNIA, PODOBNA DO TEJ NA ZDJ?CIU JEST W GALERII ?LUBNEJ NA PIŁSUDSKIEGO NAPRZECIW PALMIARNI. BAJKA !!
megi - Czw Mar 17, 2005 4:34 pm

bardzo ładna ale moze nie koniecznie z ta róża!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group