Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Adresy sklepow z zaproszeniami

just_Kate - Pią Kwi 23, 2004 1:55 pm
Temat postu: Adresy sklepow z zaproszeniami
Jeśli szukacie tanich zaproszeń (ja takich szukam :D bo będę za nie sama płacić) to moja mama ostatnio znalazła dosyć tanie (od 2 zł za zaproszenie z nadrukiem) na Rzgowskiej przy Paderewskiego, w punkcie ksero, podobno ładne, chociaż sama nie widziałam. Jak się wybiorę, to wam je opiszę. A może ktoś jeszcze wie, gdzie można kupić tanie zaproszenia??
just_Kate - Czw Maj 06, 2004 11:14 pm

Byłam na Rzgowskiej - okazało się że mają tam zaproszenia firmy 4m i to z całkiem niezłą marżą... a więc odpada
Aneczka - Wto Cze 01, 2004 2:42 pm

Na ul. Piotrkowskiej 87 jest pracownia poligraficzna i tam mają bardzo fajne zaproszenia. Zaczynają się już od 1.95 i są bardzo ładne. Mają bardzo dużo katalogów, z których mozna wybrać wzór. Można też modyfikować-my trochę zmieniliśmy, dodaliśmy ramki i serduszka. Wyszły naprawdę fajnie
just_Kate - Wto Cze 01, 2004 5:39 pm

A ja jeszcze słyszłam, że jest też pracownia na Więckowskiego (pewnie niedaleko Barbary), tam mają bardzo duży wybór (podobno 500 wzorów zaproszeń) i druk - 0,90 zł. Też można sprawdzić :D
Edyta - Wto Cze 01, 2004 5:45 pm

just_Kate napisał/a:
A ja jeszcze słyszłam, że jest też pracownia na Więckowskiego (pewnie niedaleko Barbary), tam mają bardzo duży wybór (podobno 500 wzorów zaproszeń) i druk - 0,90 zł. Też można sprawdzić :D


Jeśli dobrze kojarzę to przy Zachodniej

tweety - Sro Cze 02, 2004 9:11 pm

just_Kate napisał/a:
A ja jeszcze słyszłam, że jest też pracownia na Więckowskiego (pewnie niedaleko Barbary), tam mają bardzo duży wybór (podobno 500 wzorów zaproszeń) i druk - 0,90 zł. Też można sprawdzić :D



Na więckowskiego żeczywiście jest duży wybór ale nie widziałam tam nic czego bym nie zobaczyła w innym punkcie. Poza tym liczą sobie 95 złotych za wydruk niezależnie czy bierzesz 25 sztuk czy 100.

just_Kate - Czw Cze 03, 2004 9:24 am

Tweety, jesteś pewna? Moja mama była pewna że ok. 90 gr za zaproszenie, ale może coś pokręciła. Ale jak 95 zł, to niczym się nie różnią od większości pracowni, niestety. :(
tweety - Czw Cze 03, 2004 10:40 pm

Pewna. Dlatego się nie zdecydowalismy na zakup zaproszeń na wieckowskiego (chyba 9).
SaraLee - Nie Cze 20, 2004 12:08 am

Mam złe dośwaidczenia, jeśli chodzi o punkt na Więckowskiego. Strrasznie niemiła pani wypłoszyła mnie skutecznie. Ostatecznie zamówiłam zaproszenia przez Internet w ITD (zdjęcie poniżej), wydrukowałam je sama na zwykłym HP i wyszło kapitalnie!
To zaproszenie ma w środku kartonik w kolorze ecru, więc w całości będzie pod kolor mojej sukienki :wink:

AgnieszkaG. - Pią Lip 30, 2004 9:34 am

Swoje zaproszenia kupiłam w salonie sukien ślubnych na ul. Rzgowskiej 8 lub 10 nie jestem pewna (przy Suwalskiej). Są tam 2 salony ale w tym co ja kupiłam mają taniej. Kosztują od 1,40/szt. Ja płaciłam 1,30/szt gdyż potrzebowałam ich 80szt. Można tam też kupić tanio etykiety na butelki i inne akcesoria (ale to nie ten dział by je wymieniać).
gambi - Pią Lut 11, 2005 4:18 pm
Temat postu: Adresy sklepow z zaproszeniami
Zebralam adresy sklepow z zaproszeniami, o których pisałyście w innych postach. Oto one:
:arrow: Piotrkowska 87
:arrow: Więckowskiego 9
:arrow: Rzgowska 8 lub 10
:arrow: ?wirki 16

Jesli ktos zna jeszcze jakies adresy zapraszam do dopisania. Napewno sie przydadza :wink:

[ Dodano: Nie Lut 13, 2005 1:10 pm ]
kolejne adresy, które udało mi się znalezc:
:arrow: Aleksandrowska 67/93
:arrow: Gdańska 76
:arrow: Stary Central Ip
:arrow: Elsnera 21
:arrow: Piotrkowska 83
:wink:

opium - Pon Lut 14, 2005 8:34 am

:arrow: ul. Stefanii Skwarczyńskiej 16 http://zaproszenia-itd.pl/
:arrow: ul. ?niwna 4/8 http://www.4m.pl/

:!: adres mailowy do sklepu na ?wirki 16 http://zaproszenia.printia.pl/pl/main/ można zamówić jedno zaproszenie, jako próbka, które przysyłają do domku

gambi - Pon Lut 28, 2005 7:48 pm

Bylam dzis obejrzec zaproszenia robione recznie przez pania, ktora wystawiala sie na Gali Slubnej. bardzo mi sie podobaly i wcale nie sa strasznie drogie. nie ma narazie wielu wzorow, ale jak stwierdzila dopiero zaczyna dzialalnosc.
mysle ze wlasnie u niej zamowie, ciesze sie ze udalo mi sie znalezc takie, z ktorych jestem zadowolona :D
chetnie podam namiary dla zainteresowanych.

megi - Pon Lut 28, 2005 9:21 pm

Ja swoje odbieram w niedziele, zaczynamy od swiąt zapraszanie, firmy 4m
malina - Sro Mar 23, 2005 9:06 am
Temat postu: Re: Adresy sklepow z zaproszeniami
gambi napisał/a:
:arrow: Aleksandrowska 67/93

- TAM JU? NIE MA - oni przenieśli się na Stefanii Skawarczyńskiej 16

dorka - Pią Mar 25, 2005 9:16 pm

Ja swoje robiłam na piotrkowskiej 111
aggna - Pią Lis 18, 2005 7:44 pm
Temat postu: Re: Adresy sklepow z zaproszeniami
Sliczne widzialam w sklepie na ul Kilinskiego (na przeciwko SWSPiZ) i nie drogie.
szczako - Wto Lis 29, 2005 10:14 am

oto, co znalazlam w necie. moze ktorejs sie przyda:

http://binert.printia.pl/pl/slubne/miniatury.php?

oryginalne, ale ... troche drogawe

Alma_ - Sro Sty 18, 2006 4:43 pm

:arrow: http://www.printko.pl/zaproszenia/zaproszenia.htm
:arrow: http://www.zaproszenia-slubne.com/
:arrow: http://www.zaproszenia.com/
:arrow: http://www.zaproszeniaslubne.com.pl/
:arrow: http://www.zaproszenie.com/
:arrow: http://www.4m.pl/
:arrow: http://www.creation.com.pl/
:arrow: http://poliarts.pl/

lenka - Nie Sty 29, 2006 10:19 pm

Pojawiła się nowa firma z zaproszeniami przy Piotrkowskiej 16 wejście w podwórku.
Mają szeroki wybór zaproszeń po przystępnych cenach.
Można obejżec na ich stronie www.zaproszenia-lodz.com

Agatka_P - Nie Sty 29, 2006 10:28 pm

Fajne mają zaproszenia :mrgreen:
Alma_ - Nie Sty 29, 2006 11:54 pm

Lenko - witamy :graba:

I dziękujemy za radę ;)

dr Dolittle - Sro Lut 01, 2006 11:05 am

http://www.delta-graphix.com/ - za zaproszenie potrójnie składane z wkładką o weselu chcą bodajrze 7.78 plus vat za 10 sztuk. Niestety na stronie nie ma wszystkiech wzorów więc trzeba by chyba prosić w mailu.
Pusiak - Sro Lut 01, 2006 1:26 pm

Nie wiem czy już tego gdzies nie było:
Abagraf: Piotrkowska 83, tel. 673-94-71, podobno robia równiez według indywidualnych projektów - niestety nie znam ceny :(

lenka - Pon Lut 06, 2006 3:51 pm

ja wam moge powiedzieć że na piotrkowskiej 16 są ładne i tanie zaproszenia.
Żaneta - Wto Lut 07, 2006 9:24 pm

Pusiak napisał/a:
Nie wiem czy już tego gdzies nie było:
Abagraf: Piotrkowska 83, tel. 673-94-71, podobno robia równiez według indywidualnych projektów - niestety nie znam ceny :(


Abagraf ma nawet swoją stronkę www.abagraf.com.pl
i e-mail abagraf@pf.pl

emilkaa - Czw Maj 18, 2006 4:18 pm

chyba nikt nie podawal tutaj tej stronki..

my juz wybralismy zaproszenia ze stronki warszawskiej firmy

www.kobis.com.pl

ceny zaskakujaco male a niektore wzory sliczne :D

Alma_ - Pią Maj 19, 2006 11:01 pm

Znalazłam jeszcze: www.drukarenka.pl
Asiek78 - Pon Maj 29, 2006 4:12 pm
Temat postu: dzięki
lenka napisał/a:
Pojawiła się nowa firma z zaproszeniami przy Piotrkowskiej 16 wejście w podwórku.
Mają szeroki wybór zaproszeń po przystępnych cenach.
Można obejżec na ich stronie www.zaproszenia-lodz.com

Dzięki za informację :lol: Sprawdziłam i faktycznie mają bardzo fajne ceny- zwłaszcza gdy ktoś bierze niedużo zaproszeń.

kryszka - Pon Maj 29, 2006 4:32 pm

O, to właśnie o tym sklepie i miłym Panu pisałam przy okazji poszukiwania kopert. :D Wzory zaproszeń mają bardzo fajne, do tego robią też wizytówki.
polly21 - Sro Wrz 06, 2006 12:55 pm

just_Kate napisał/a:
Tweety, jesteś pewna? Moja mama była pewna że ok. 90 gr za zaproszenie, ale może coś pokręciła. Ale jak 95 zł, to niczym się nie różnią od większości pracowni, niestety. :(
tak to prawda biora 95 zl za druk, to chory pomysl
mls - Sob Lis 11, 2006 12:24 pm

Ja szukając zaproszeń na allegro trafiłam na firmę z Łodzi. Za zaproszenia zapłaciłam 1,30 pln z nadrukiem. Swoją siedzibę mają na Traktorowej 639 wejście przez zakład szewski). Zaproszenia dostałam zapakowane w ładne pudełeczko firmowe. Na allegro mają naprawdę wiele fajnych zaproszeń wystawionych. wystawiają się pod nazwą: poligrafiaexpres. A jak ktoś jest ciekawy to tu znajdziecie zaproszenia, które zamówiłam http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=5099 :D

To te, które są wklejone. Z napisem miłość i te różowe :D . Link odnosi się do zaproszeń z papieru czerpanego :D

Ciril - Nie Lis 19, 2006 12:47 pm

Termin mam na 20 października 2007... Niestety żadne z zaproszeń mi się nie podoba, a planujemy w czerwcu wysyłać. Zostaje mi więc chyba tylko wybrać sie do drukarni ze swoim własnym wzorem... Jak coś wymyślę...
Misiamo - Nie Lis 19, 2006 1:40 pm

Ciril, zapraszamy do działu "Powitania" :) Macie jeszcze sporo czasu, więc na pewno coś wymyślicie.
lmyszka - Sob Gru 09, 2006 9:08 pm

Emilkaa a czy w tym Kobis to ceby są z nadrukiem czy bez? i czy jeśli bez to czy robia odrazu druk :)

pozdrawiam

Róża - Sro Sty 10, 2007 8:02 pm
Temat postu: Zaproszenia
Witam

Ja właśnie zaczynam poszukiwania zaproszeń.
Jest w Łodzi sporo miejsc, które polecacie odwiedzić.
Na pewno skorzystam a potem podziele się obserwacjami.

Pozdrawiam

lenka - Sob Sty 13, 2007 1:00 am

Przy ulicy Pomorskiej 8 w oficynie (przy sklepie żabka) otworzył się nowy punkt z zaproszeniami. Mają ktalogi z nowymi bardzo ciekawymi wzorami. Ich strona www.zaproszenia-lodz.com
madzia8181 - Sro Sty 17, 2007 10:31 pm

jutro tam jade :P zdam relacje :)
kolorowa441 - Pią Sty 26, 2007 9:39 pm
Temat postu: sklep na więckowskiego
Byłam tam i nie polecam z zaplecza wyszła okropnie nie miła kobita i próbowała nam pokazac jaka ona jest tu ważna. mają duży wybór zaproszeń w cenach od 3zł + 75 zł za druk ale jeśli chcemy na zaproszeniach nazwiska gości to + 1.9 za sztukę. Trochę drogo ponieważ dwie bramy dalej za personalizację dopłaca się 0.50gr za sztukę.
Szpilka - Sro Sty 31, 2007 8:15 pm

Ja znalazłam takie
JustynaBristol - Czw Lut 01, 2007 7:34 pm
Temat postu: zaproszenia
Zamawialismy nasze zaproszenia na Gdanskiej 10, w salonie Martika, duzo wzorow, ceny od 2,5 we wrzesniu, my wybralismy takie po 3,5 ,ktore na Wieckowskiego przy Zachodniej byly po 7,0. Bardzo mila obsluga. Tak nam sie tam spodobalo, ze potem zamowilismy makijaz, fryzjera, samochod, kwiaty, do tego czesc dodatkow i zabiegi kosmetczne przed. Po podsumowaniu bylismy wiecej niz mile zaskoczeni.
goraco i szczerze polecam, bo warto.

lukrecja - Pon Lut 12, 2007 10:42 am

Zauważyłam,że nikt nie wymienił punktu z zaproszeniami na Piotrkowskiej 109,
na przeciwko Urzędu Miasta.
Ta firma istnieje od lat i wielu moich znajomych zamawiało tam zaproszenia.
Cenowo są rewelacyjni, mają małą marżę na zaproszenia ITD i 4M, ale najfajniejsze jest to,że mają swoje oryginalne wzory, których nigdzie indziej znajdziecie.Zaczynają sie od 1.70zł w górę.
Poza tym zaproszenia z ich firmowego katalogu można sobie dowolnie zmieniać lub od początku zaprojektować swoje zaproszenie.
Naprawdę są elastyczni i otwarci na propozycje.
Pozdrawiam :lol:

nieszka - Pon Mar 05, 2007 7:14 pm

byłam na Piotrkowskiej 109, jest w czym wybierać i chetnie spełniaj zachcianki klientów
Agunia - Wto Mar 06, 2007 2:08 pm
Temat postu: adresy sklepow z zaproszeniami
My zamowilismy zaproszenia z wrszawkiej strony www.kartkaodciebie.com.pl
Zaprozenia sa sliczne,recznie robione a ceny wedlug mnie calkiem przystepne.Firme cechuje pelen profesjonalizm,jestesmy baaaardzo zadowoleni:)

=MiLi= - Wto Mar 06, 2007 3:01 pm

My zamówiliśmy z firmy Abagraf, Piotrkowska 83, Łódź :)
Mariola80 - Nie Kwi 15, 2007 9:36 am

Bardzo fajne i tanie zaproszenia kupiłam na Piotrkowskiej 111 w podwórzu.
Naprawdę duzy wybór, naprawdę dobre ceny, a obsługa też bardzo miła.
Aha, i krótko czekałam na odbiór, kilka dni.

Gabro - Czw Kwi 19, 2007 11:50 am

My kupiliśmy na ul. Skwarczyńskiej 16, http://zaproszenia-itd.pl. Przy wiekszej ilości zamówień są zniżki. Osobom, którym wręczyliśmy zaproszenia, bardzo sie one podobały:)
anna - Sob Gru 08, 2007 12:39 pm

My własnie odebralismy zaproszenia na Piotrkowskiej 24 Avanti. Jestesmy bardzo zadowoleni.
madlena - Sro Lut 06, 2008 6:42 pm

Byłam pewna, że przy zamawianiu zaproszeń skorzystam z jakiejś popularnej firmy, np. na Pomorskiej w Łodzi. Ktoś mi polecał mały punkt na Piotrkowskiej 109, ale nie chciałam słuchać. Weszłam jednak kiedyś w bramę i, o dziwo, zaproszenia ładniejsze i tańsze!! Firmę prowadzi fajna dziewczyna, plastyczka. Można, naprawdę, liczyć na jej pomoc.
kasiunia_u - Sob Mar 08, 2008 2:07 pm
Temat postu: zaproszenia laserowe Pomorska 8 UWA?AJCIE
Kochani,
zamówilismy zaproszenia na Pomorskiej 8. Laserowo wycinane wzorki. Zaakceptowaliśmy wzór na podstawie katalogu a przy odbiorze okazało się, ze przy wyciętych imionach i dacie slubu jest paskudna smuga. wygląda to tak jakby ktoś je utłuścił, lub wycierał gumką. przyjeto reklamację, na której realizajće czekaliśmy 2 tygodnie (mieli dzwonić, ale tego nie zrobili)i okazało się, ze (podobno są nowe) jest to samo:(.zastanawiam się czy w ogóle zostały one wyslane do poprawy, bo nie roznią się niczym od sztuki, którą mam w domu.
Pan twierdził, ze laser taki ślad zostawia. Szkoda tylko, że w katalogu nie ma na wzorze tego efektu. ale podobno " tam papier jest stary". Jesteśmy rozczarowani, zero dbania o klienta!
Jesli zdecydujecie sie na laserowe zaproszenia to ządajcie "świeżego" wzoru do akceptacji

Pozdrawiam
Kaśka

cosola - Sob Mar 08, 2008 9:13 pm

Ja tez tam zamawiałam zaproszenia na wesele i ślub, też laserowo wycinane i jestem bardzo zadowolona, wyszły bardzo ładne :) moje są w kolorze bordowym i nie mają żadnych smug, a ty jaki miałaś kolor? jak wybierałam okładkę to pani ostrzegała mnie że jak będzie za jasna to może być widoczny ślad po laserze - taki jakby przypalony, wiec wybrałam ciemniejsze.
Szkoda, że ten Pan cie nie poimformował dokładnie - ewidentnie jego wina.

kasiunia_u - Sob Mar 08, 2008 9:47 pm

moje też są ordowe i niestety widać ślad po laserze. A w dodatku nikt mnie nie ostrzegał, ze może być taki efekt. Co lepsze pan probował udawać, że nic nie widzi i jak porównywałam to w katalogu z moim to za przeproszeniem "udawał głupka"
:(
Dlatego postanowiłam napisac na forum żeby inny nie byli zaskoczeni koncowym efektem.
Teraz jeśli ktoś zapyta o slad już nie bedą mogli się wykrecić, że czegoś takiego nie ma.

poazdrawiam
kasia

[ Dodano: Sob Mar 08, 2008 10:03 pm ]
bordowe oczywiście :)

aga009 - Pią Mar 21, 2008 11:04 pm
Temat postu: piotrkowska 111
właśnie odebrałam zaproszenia ze studia poligrafii przy piotrkowskiej 111, boże smierdzą papierosami że aż wstyd dać. Oprócz ukrytych dodatkowych cen nie obyło się bez niespodzianek typu : poprzekręcane nazwiska i imiona oraz bonus zamiast Marta i Tomasz w zaproszeniu Marek i Tomasz!!!!!!! NIE POLECAM. :zly:
mischelle22 - Pią Mar 21, 2008 11:19 pm
Temat postu: Re: piotrkowska 111
aga009 napisał/a:
oraz bonus zamiast Marta i Tomasz w zaproszeniu Marek i Tomasz!!!!!!! NIE POLECAM. :zly:


Chętnie zobaczyłabym zdjęcie tego zaproszenia ;)

Lidia1983 - Wto Kwi 22, 2008 11:10 pm
Temat postu: zaproszenia forum na pomorskiej 8
Witam dziewczyny ;)

mój ślub już lada chwila
Ostatni tydzień poświęciłam na szukanie zaproszeń
Wybrałam firmę na Pomorskiej Forum ( w bramie koło ?abki)
Mają bardzo duży wybór
Chodząc po całej Łodzi miałam wrażenie że każda firma oferuje to samo a tu znalazłam super wzory, których wcześniej nie widziałam
Wybrałam zaproszenia które rewelacyjnie będą pasowały do wystroju restauracji i do mojej sukni :D
Pani doradziła mi tekst i czcionki...
Ogólnie miła atmosfera

Polecam

Agazinha - Wto Cze 03, 2008 1:31 pm

Naprawde z czystym sumieniem moge polecic firme Cartalia (na Zwirki i chyba w calej Polsce jak i w Londynie) - piekne, stylowe zaproszenia ze smakiem - wiem, moze nie tanie - ale najlepsza jest kolekcja 'Atlantis' - prawdziwa klasa - bez serduszek, kwiatkow i obraczek...
vera5 - Sob Sie 09, 2008 12:14 pm

Cartalia na ?wirki, ITD na Skwarczyńskiej ale w Avanti maja tez ich katalogi i wiele innych wzorów, warto zajrzeć bo mają bogatą ofertę i przystępne ceny.
Piotr_ - Sob Sie 09, 2008 12:31 pm

Nie polecam robienia zakupów w sklepie na Więckowskiego 9. Zamawiałem u nich zaproszenia przez internet przez stronę zaproszenia.lodz.pl. Jest tam dosyć drogo i zaproszenia trzeba sobie składać samemu bo są nieskompletowane, ale te informacje akurat są dostępne więc każdy może przeczytać regulamin oraz cennik i kupić bądź nie.

Głównym powodem dla którego nie polecam tego sklepu to niedbałość o klienta i niestety to kosztowało mnie to 300 złotych.
Najpierw złożyłem zamówienie przez formularz rejestracyjny. Przyszła pierwsza propozycja zaproszenia, wyglądało ono całkiem inaczej niż na formularzu ale ok, przesłałem info z listą niezgodności. Potem przyszła druga propozycja. Też z błędami. Potem Pan przysłał 3 propozycje z prośbą o akceptacje. Niby była ok, jeżeli chodzi o pierwsze poprawki ale skojarzyliśmy ze brakowało cytatu który daliśmy na formularzu a dodatkowo nie ma miejsca na wpisanie nazwisk osób zaproszonych. Niestety poprawki zajmowały właścicielowi cały dzień i odpowiedź wysyłał w godzinach popołudniowych. Stwierdziliśmy że to nie ma sensu i kupiliśmy gdzie indziej też przez neta, ale w tempie expresowym. Zanim zdążyłem napisać że rezygnujemy, właściciel z Więckowskiego 9 już mi te zaproszenia wysłał bez mojej akceptacji czyli niezgodnie ze swoim regulaminem w którym napisał
13.Sprzedający zobowiązuje się wysłać przesyłkę, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w ciągu od 3 do 7 dni roboczych od daty otrzymania akceptacji nadruku.
Napisałem maila że to jakaś pomyłka, po czym otrzymałem bardzo nieprzyjemny telefon w którym oprócz **** odzywek usłyszałem że jak nie odbiorę przesyłki to sprawa pójdzie do sądu. Po konsultacjach z rzecznikiem konsumenta, i dwoma prawnikami dowiedziałem się że sprawa jest nie jasna i sędzia zdecyduje kto ma racje. Ponieważ nie chciałem się narażać na koszy sądowe, odebrałem te zaproszenia.

Sklepów z zaproszeniami jest naprawdę dużo, po co więc ryzykować że właściciel obciąży was kosztami swojego błędu.

Pozdrawiam i życzę wszystkim samych udanych zakupów.

555 - Nie Sie 10, 2008 8:02 pm

Piotr_ napisał/a:
[...]zaproszenia wysłał bez mojej akceptacji czyli niezgodnie ze swoim regulaminem w którym napisał
13.Sprzedający zobowiązuje się wysłać przesyłkę, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w ciągu od 3 do 7 dni roboczych od daty otrzymania akceptacji nadruku.
Napisałem maila że to jakaś pomyłka, po czym otrzymałem bardzo nieprzyjemny telefon w którym oprócz **** odzywek usłyszałem że jak nie odbiorę przesyłki to sprawa pójdzie do sądu. Po konsultacjach z rzecznikiem konsumenta, i dwoma prawnikami dowiedziałem się że sprawa jest nie jasna i sędzia zdecyduje kto ma racje. Ponieważ nie chciałem się narażać na koszy sądowe, odebrałem te zaproszenia.

bardzo Ci dziwnie prawnicy poradzili, skoro ewidentnie nie wyslales akceptacji, to nie bylo powodu odbierac zaproszen, a koszty sadowe najpierw musialby poniesc ten pan.. i szczerze mowiac watpie, zeby sie na to zdecydowal.. wyegzekwuj od swoich prawnikow 300 zlotych, albo wyslij im te zaproszenia ;))

ps. tego punktu rowniez nie polecam, bo uwazam, ze jest tam badzo nieprzyjemna obsluga i wygorowane ceny..

Piotr_ - Pon Sie 11, 2008 8:47 am

Tak tylko krótko odpisuje bo wybiegam już poza temat tego posta :)

Faktycznie źle się wyraziłem z tymi kosztami chodziło mi o ew. koszty w wypadku przegrania sprawy. Nie licząc już kosztów dojazdu do Łodzi na rozprawę, koszty dwóch wizyt i były by wyższe niż koszt tych zaproszeń. Poza tym mam teraz dużo załatwień związanych ze ślubem i on pewno też na tym bazował, nie miałbym za bardzo czasu żeby jeździć się z nim sądzić...

Na początku też uważałem że sprawa jest czysta i sprzedawca nie ma szans tego wygrać. Ale ponoć umowa była zawarta w momencie złożenia zamówienia i powinienem był od niej odstąpić zanim zamówiłem gdzie indziej. Dodatkowo sędzia mógł orzec, że skoro sprzedawca poprawił zaznaczone błędy to oznacza że zaproszenia są zaakceptowane, te i kilka innych uwag skutecznie zniechęciły mnie do zostawienia tego do rozstrzygnięcia sądowi. W skrócie sprawa nie była pewna do wygrania. Mówili mi również że on raczej do sądu nie pójdzie.... ale raczej nie oznacza że by tego nie zrobił. Podjęliśmy więc z narzeczoną decyzję że odbierzemy te zaproszenia.

Acha a tak jeszcze na koniec w temacie tego posta, to gorąco polecam sklep z zaproszeniami ITD www(kropka)zaproszenia-kartki(kropka)pl . To tam właśnie załatwiłem sprawę ekspresowo. Tanio szybko i miło te 3 słowa najbardziej mi pasują do tej firmy :)

KatarzynaPsyk - Nie Lis 09, 2008 3:30 pm

polecam firme "Cartalia" na żwirki 16.
bardzo duzy wybór, ceny różne.

Belluszi - Pią Lis 14, 2008 1:12 pm

Znalazłam firmę graficzną "DiD Studio" ul. Wspólna 6. Mają bardzo duży wybór zaproszeń. Potrafią doradzić, piękny laserowy nadruk. Ceny jak w internecie, a odpada cena za przesyłkę.
asiak - Nie Lis 16, 2008 7:14 pm

Ja polecam sklep zaproszeniaslubne.bazarek.pl wszystko przebieglo bez problemow.
EwuniaS - Wto Gru 02, 2008 10:55 am

A ja właśnie zamówiłam zaproszenia na Więckowskiego 9, powiem szczerze jak tylko weszłam to Pani obsługująca również nie wydawała mi się zbyt przyjemna, ale muszę powiedzieć szczerze że to mylne wrażenia, przede wszystkim doradziła co i jak umówiła się z nami na korektę, nie stała nad nami kiedy oglądaliśmy modele.
Jak na razie w porządku, zobaczymy po odbiorze,

Wujaszek - Sob Gru 27, 2008 6:52 pm

Polecam zakład introligatorski w Pabianicach na ulicy Torowej. Ceny znacznie niższe od większości polecanych. Wybór ogromny. Warto ich odwiedzić.
Marika007 - Pią Sty 02, 2009 2:07 pm

A ja polecam salon Martika przy ul. Gdańskiej 10. Mają tam sporo wzorów od producenta, ale również mają swoje wzory, bardzo eleganckie, które w porównaniu z cenami producentów są bardzo tanie. My zamówiliśmy zaproszenia właśnie tam. Koszt zaproszeń z nadrukiem i z kopertą ok 2 zł ;) Teraz czekamy na realizację zamówienia :D
Wujaszek - Nie Sty 04, 2009 8:34 pm

Przepraszam, pomyliłem ulice we wcześniejszym poście. Chodzi o ulice Wspólną. Za pomyłkę przepraszam.
ergokryptyna - Pią Sty 09, 2009 9:32 pm
Temat postu: poligrafiaexpres na Piotrkowskiej
poligrafiaexpres, pietryna 123 - ogólnie mają ładne zaproszenia, ale uważajcie na terminy! bardzo się spóźniają!
potem się w ostatnim momencie okazuje (jak np w weekend chcecie pozapraszać gości) że nie ma wszystkich zaproszeń i że zostały w "sklejarni" - jak nazywają osoby które gdzieś tam ręcznie to sklejają.

rajeczka - Wto Lut 10, 2009 7:21 pm

Ja zamowilam swoje na piotrkowskiej 111,fajna obsluga ..w pewnym momencie myslaalam ze kobietka zwariuje ze mna ..ale juz taka jestem ,ze musze miec wszytsko ddopiete i wiedziec jak to wszytsko bedzie wygladalo...za tydzien odbior..mam nadzieje ze sie nie rozczaruje
caixa - Pią Lut 13, 2009 10:37 am

rajeczka napisał/a:
Ja zamowilam swoje na piotrkowskiej 111

Ja też ja tez... 18 mamy odbiór... mam nadzieję, że wszystko będzie wyglądało super. Jak tylko odbiorę zaproszenia dam wam znac :) Poki co moge napisac, ze obsluga fantastyczna, maja spory wybor nie tylko zaproszen 9sa albumy slubne, ksiegi gosci, prezenciki, naklejki itp) Uff ju sie nei moge doczekac kiedy dostane swoje zaproszenia :)

rajeczka - Pią Lut 13, 2009 11:24 am

Wlasnie tam kupilam rowniez album i ksiege gosci ;) a moja mama na dodatek koperte taka ozdobna z zyczeniami i na kasiorke ;) a zaproszenia tez odbieram 18 :smile:
caixa - Pią Lut 13, 2009 2:37 pm

To może się spotkamy :) Ja już wiem jak wyglądasz więc w razie co się przywitam :) Chyba tez tam kupię album i księge gości... czy oni mają to na miejscu czy trzeba zamawiać?
rajeczka - Sob Lut 14, 2009 10:07 am

ja chyba pojde po odbior tak po 16 ;) bo wczesniej mam egzamin buuu..co do ksiag i album maja tam na miejscu ,chyba ze cos ci sie nie spodoba to moga pewnie zamowic.mi odpowiadaly wiec bralam od razu :)
szaraczarownica - Czw Lut 19, 2009 4:52 pm

vera5 napisał/a:
ITD na Skwarczyńskiej


Nikt chyba o tym nie napisał, więc ja wspomnę. Firma ITD przeniosła się na Morgową 21 na Teofilowie.

smerfetk@ - Sro Lut 25, 2009 3:11 pm

My również polecamy zaproszenia z piotrkowskiej 111 bardzo mila pani obsluguje niedawno odbieralismy swoje sa sliczne ;) , a teraz czekamy na odbior zaproszen na sama ceremonie ;)
loletka1986 - Pią Kwi 10, 2009 6:41 am

Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie :)

ppola - Pią Kwi 10, 2009 12:51 pm

Cytat:
Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie


Szkoda ze obsłudze jest wszystko jedno czy klient cos u nich kupi czy nie, malo kontaktowe dziewczynki bardzo mocno zainteresowane byly rozmowa miedzy soba. Zaproszenia takie same jak na piotrkowskiej 111 czy 109, ceny takie same lub podobne. A ze obsluga kiepska to nie zamowilam tam zaproszen.



edit: poprawiłam cytat
kryszka

loletka1986 - Nie Kwi 12, 2009 9:32 pm

ppola napisał/a:
Cytat:
Ja polecam Forum Design Cards na Pomorskiej 8

sama tam kiedyś pracowałam i wiem, że firma podchodzi do tego profesjonalnie


Szkoda ze obsłudze jest wszystko jedno czy klient cos u nich kupi czy nie, malo kontaktowe dziewczynki bardzo mocno zainteresowane byly rozmowa miedzy soba. Zaproszenia takie same jak na piotrkowskiej 111 czy 109, ceny takie same lub podobne. A ze obsluga kiepska to nie zamowilam tam zaproszen.


Ja jak pracowałam bardzo chętnie pomagałam klientom w wyborach, zawsze podchodziłam i doradzałam jeżeli narzeczeni byli zainteresowani. Starałam się odpowiedzieć na pytania i dobrać wzór zaproszenia do gustu przyszłych Młodych. Troszkę znałam tą branżę, ponieważ pracowałam tam 2 lata, jeździłam po targach i lubiłam tą pracę. Teraz nie wiem kto pracuje w biurze. Ale drukarnia i właściciel moim zdaniem ok. Jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne to jest tam kilka katalogów, które powtarzają się w całej Łodzi bo są to producenci z okolic Łodzi. Natomiast około 8 katalogów jest unikatowych. Najbliżej można je znaleźć w Warszawie.



edit: poprawiłam cytat
kryszka

aapsik - Sro Kwi 29, 2009 10:23 am

Firma DiD studio na ul. Wspólnej, o której wspomina Beluszi, ma też swoją stronę internetową przez która można oglądać, zamawiać, a rzeczywiście odebrać osobiście jak się jest z Łodzi albo poprosic o dostarczenie do domu.
cacek - Nie Sty 31, 2010 8:50 pm
Temat postu: Re: Adresy sklepow z zaproszeniami
aggna napisał/a:
Sliczne widzialam w sklepie na ul Kilinskiego (na przeciwko SWSPiZ) i nie drogie.


Ale tam musisz zapłacić 50 zł za rozpoczęcie projektu.Nie wiem czy pani cię poinformowała jak z nią rozmawiałaś.

myszkatygryska - Czw Lut 18, 2010 1:22 am

My zamówiliśmy zaproszenia w "Ślubnych propozycjach" ul. Rydzowa 26. Projekt indywidualny, pomysł zaczerpnięty oczywiście z forum :D , lekko zmieniony. Wyszło super. Dzisiaj odebraliśmy zaproszenia. Kreatywni młodzi ludzie z tych właścicieli. Ta firma wystawiała się w tym roku na targach ślubnych w Łodzi.
roxanna - Pon Mar 08, 2010 9:22 pm

Biorąc pod uwagę ze cena jest dla Was bardzo ważna zamówcie na Allegro. Tam jest duuuży wybór a ceny konkurencyjne.
Weira - Pon Mar 08, 2010 9:39 pm

Ja polecam firmę z zaproszeniami na Piotrkowskiej 109. Duży wybór i świetne zaproszenia.
Monika Ulanska - Sob Mar 13, 2010 8:28 pm

Czesc wszystkim

Prosze OMIJAJCIE szerokim lukiem CARTALIA na żwirki 16 w lodzi!!!
Fakt zaproszenia maja sliczne jaki i rowniez moje uwazam, ze sa piekne ALE...
zamowilam u nich 100 zaproszen na wesele plus 40 do kosciola kosztowaly mnie 8 zl za szt plus 3 zaproszenia dla rodzicow za ktore musialam zaplacic dodatkowo 40 zl za szt z powodu braku mniej niz 30 szt do druku, plus za personalizacje, wymiane wkladek, etc do wszystkich zaproszen. W sumie zaplacilam 1000 zl za wszystko.
Po ich otrzymaniu nastapilo pierwsze wielkie rozczarowanie niestety na moich zaproszeniach osoba zaproszona (czyli ta personalizacja) za ktora za placilam dodatkowo do kazdego zaproszenia zlala sie z calym tekstem i nie widac gdzie dokladnie jest osoba zapraszana jezeli nie przeczyta sie calego tekstu, nastepne wielkie rozczarowanie nastapilo w chwili kiedy poszlam do mowic nastepne 20 szt zaproszen do kosciola i na slub za ktore znow mialam doplacic 2x po 40 zl za ruszenie druku ponizej 30 szt, zostawilam zaliczke bo nie bylam pewna co na to moj narzeczony, zaliczka przepadla poniewaz zrezygnowalismy z dodatkowych zaproszen ze wzgledu na ogromny koszt jaki ponieslimy za nasze zaproszenia i jakie dodatkowo mielismy jeszcze doplacic. Obydwoje czujemy sie oszukani, okradzeni i potraktowani bez zadnej wachowej, profesjonalnej porady i obslugi przez ta firme.
Zalezy im tylko i wylacznie na kasie a nie na klientach, Jestesmy bardzo rozczarowani!!!!
A teraz sami ocencie co o tym myslicie

diatoma - Pon Kwi 19, 2010 9:52 pm

Oj jak dobrze ze jest takie forum!!!
Nastawiłam sie na zaproszenia na Wieckowskiego, ale już widzę że tam ni zajrzę.
A polecilibyście na Pomorskiej? i jakie są tam ceny? czy na przyklad za drukowanie z imienia i nazwiska osób zapraszanych są dodatkowe opłaty?I jak długo się czeka?

Belluszi - Wto Kwi 20, 2010 10:26 am

My korzystaliśmy z firmy DiD Studio na ul Wspólnej w Łodzi .
Wszystko było od początku do końca bardzo klarowne i jasne. Za przygotowanie składu tekstu do druku placiliśmy tylko 10zł, personalizacja chyba wszędzie kosztuje dodatkowo. My dostalismy gotowy skład mailem do zatwierdzenia i dodatkowo przyszliśmy obejrzeć próbny wydruk, a właściwie dwa wydruki, bo 10 zaproszeń mieliśmy w języku angielskim ( ten skład kosztował osobno 10zł)
Wszystko było w jak najlepszym prządku wiedzieliśmy dokładnie ile płacimy i za co i dostaliśmy jeszcze e-zaproszenie. Zaproszenia mieliśmy gotowe w ciągu 7 dni. Trafiliśmy na ta firmę właściwie przez przypadek, bo jest w tym samym miejscu co nasz fotograf.

brawurka2910 - Pią Kwi 23, 2010 8:16 am

Piekne zaproszenia mają przy ulicy Morgowej 21 . Jeszcze co prawda nie bylismy oglądać osobiście ale widziałam juz stronke internetowa.
Polecam

ryba - Czw Cze 03, 2010 10:38 am

My zamawialiśmy w DiD studio. Wszystko super jasno i profesjonalnie. Zaproszenia bardzo ładne. Wykonanie bardzo szybkie - czekaliśmy niecały tydzień.
fiolka_84 - Sro Cze 09, 2010 6:11 pm

Nie polecam punktu na Piotrkowskiej 111. Zaproszenia dostałam po trzech tygodniach a nie 10 dniach jak była mowa z czego 5 brakowało. O odbiór zaproszeń musiałam sama się dopominać bo nie byłam o niczym informowana oprócz maila z projektem. O 5 zaproszeń toczyłam bój bo po odebraniu reszty Pani się nie spieszyło. Twierdziła że nie ma czasu aby pojechać do hurtowni bo jeździ tam tylko przy okazji. Ostatecznie dostałam 5 innych zaproszeń bo podobno przestali je produkować. Ogólnie to wszystkie zaproszenia mam po 6tygodniach i naprawdę nie mogę nic miłego powiedzieć o tej firmie. SZCZERZE ODRADZAM.
bianka - Sob Cze 19, 2010 12:18 pm

Co sądzicie o zaproszeniach ŚLUBNE PROPOZYCJE UL. RYDZOWA 26 ŁÓDŹ ;) osobiście jeszcze nie byłam w tej firmie ale oglądałam zaproszenia na stronie. naprawdę inne i wzory nie powielane. Mają też wiele atrakcji weselnych i podziękowań dla rodziców i gości, może ktoś już korzystał z usług tej firmy???
Na prezent dla rodziców chciałam zamówić duże powiększone nasze zdjęcie z naniesioną dedykacją , czy ktoś już to praktykował??
chciałabym zamówić u nich wiele rzeczy ale czekam na wasze opinie.
;)

cacek - Sob Lip 10, 2010 9:17 am

My juz mamy zaproszenia.Zamawialiśmy na Piotrkowskiej w poblizu Pasażu Schillera.
Dokładny Adres: Piotrkowska 111, 90-425 Łódź
Telefon: (42) 639-73-95
Pani tam jest bardzo sympatyczna.Zrobi wszystko co tylko bedziecie chcieli doradzi profesjonalnie co do wygladu zaproszenia.My mielismy kombinacje z dwóch zaproszeń (opis tekstowy). 8) Mowiąc prościej takie firmy poleca sie z reką na sercu.

AmeliaGabryel - Sro Lis 03, 2010 11:09 am
Temat postu: Zaproszenia ręcznie robione
Ja zamówiłam w Studiu Kartek, co prawda w Warszawie, na Ul. Czerniakowskiej 71 pokój 410 (czwarte piętro). mają też stronę internetową: studiokartek.pl. Bardzo miła obsługa, pani Agnieszka była bardzo cierpliwa bo ja jestem bardzo wymagająca! :) No i często mają promocje! Teraz chyba jakąś związaną z kartkami świątecznymi dla firm. Fajnie, bo ja bym na pewno skorzystała, pracuję w banku i szef wysyła co roku, a na zaproszenia macie 20% rabatu... :)
aNusia^^ - Sro Lis 24, 2010 4:12 pm

Nie wiem czy jest gdzieś temat o zaproszeniach z Piotrkowa lub Bełchatowa bo nie mogłam nigdzie znaleźć :? A więc polecacie jakieś miejsca w tych miastach gdzie można kupić wyjątkowe zaproszenia w cenie do 3,50 :?:
Karolcia_68 - Wto Lut 22, 2011 12:37 pm
Temat postu: zaproszenia
Witam,
własnie z narzeczonym zaczęliśmy szukać jakiegoś ciekawego i oryginalnego pomysłu na zaproszenia, stwierdziliśmy że chcemy wypróbować coś mniej tradycyjnego może zaproszenia przez internet czy ktoś zna jakąś firmę która się tym zajmuje? albo słyszał o czymś takim?
Pozdrawiam Karolcia

wiolancia - Sob Lut 26, 2011 7:51 pm

Jeśli któraś z Was szuka niedrogich zaproszeń,to znalazłam w necie firmę abagraf w Łodzi na Kościuszki 22.Wiecie coś na ich temat(bo ja jeszcze tam nie dotarłam).Ceny mają przystępne od 2 do 3 złotych.
pokahontaz - Nie Mar 13, 2011 8:43 pm

Witam, ja też jak karolcia_68 zastanawiam się na wysłaniem zawiadomień na ślub przez internet ale nie wiem czy wypada zrobić coś takiego... co wy na to ??
Anna202 - Nie Kwi 03, 2011 5:48 pm

Dla osób szukających niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych, ręcznie wykonanych, rzetelnej i miłej obsługi oraz dobrych cen. Zapraszam do sklepu (adres podaje na maila)
Dodam tylko że na terenie Łodzi i okolic dojeżdża konsultantka :)
W cenie zaproszeń wliczony jest nadruk i "personalizacja", za co inne firmy karzą sobie słono płacić.
Do tego firma jest elastyczna i pozwala na przeróżne zmiany w projektach, od koloru po fakturę i formę zaproszeń. Można też zdecydować się na zaprojektowanie swoich niepowtarzalnych zaproszeń.

[ Dodano: Wto Maj 03, 2011 9:47 am ]
Dla osób szukających niepowtarzalnych zaproszeń ślubnych, ręcznie wykonanych, rzetelnej i miłej obsługi oraz dobrych cen. Zapraszam do sklepu zaproszenia-rozne.pl
Dodam tylko że na terenie Łodzi i okolic dojeżdża konsultantka
W cenie zaproszeń wliczony jest nadruk i "personalizacja", za co inne firmy karzą sobie słono płacić.
Do tego firma jest elastyczna i pozwala na przeróżne zmiany w projektach, od koloru po fakturę i formę zaproszeń. Można też zdecydować się na zaprojektowanie swoich niepowtarzalnych zaproszeń.

rebus - Nie Cze 05, 2011 5:19 am

polecam Piotrkowska 111 ;)
Aga K - Wto Cze 28, 2011 10:49 pm
Temat postu: Nie polecam
Nie polecam robienia zaproszeń na Pomorskiej 8. Ceny dość wysokie, personalizacja dodatkowo płatna, projekt zaproszenia musieliśmy sami poprawiać , a i tak nie byli w stanie w szybki tempie wykonać poprawek. Same poprawki w projekcie trwały prawie tydzień, bo a to nie zauważyli tego, a to tamtego. Najprościej z ich strony było usunięcie części wybranego przez nas wiersza, niż jego logiczne umieszczenie na projekcie zaproszenia. Za nie wywiązanie się z powodu ich błędu z terminu realizacji wykonania zamówienia usłyszeliśmy przecież przepraszaliśmy. Zero rabatu. Widać nie zależy im na kliencie. JEŻELI KOMUŚ ZALEŻY NA CZASIE I RZETELNOŚCI TO NA PEWNO NIE ZAMAWIAJCIE TAM!
ola_82 - Pon Lip 04, 2011 9:49 pm

ja też :) my tam kupiliśmy i moi znajomi również i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny przystępne, my mamy w sumie jedne z najtańszych bo kosztowały 2,7 już z personalizacją a wszystkim bardzo się podobają i mówią, że pewnie drogie były ;)
Panie bardzo sympatyczne, dobry kontakt telefoniczny albo mailowy a czas oczekiwania krótki więc można spokojnie polecić ten punkt.

debiecm - Pon Lip 11, 2011 1:17 pm

Warto dowiedziec sie w Caritasie poniewaz robia tez ladne zaproszenia i tanio.
lauraadamczyk - Czw Gru 01, 2011 12:30 pm

A ja już kupiłam...:) Zaglądam tu jednak po to, aby zobaczyć, jakiego pary dokonali wyboru... W większości polecanych sklepów byłam. Przereklamowane. Dotarłam w końcu na Piotrkowską 109 i tam zrobiłam zakupy, bo naprawdę było z czego wybierać. My zdecydowaliśmy się na takie za 2,98zł. To niedrogo. Bardzo ładne.
Pa pa. "Lecę" teraz do zespołow :lol:

kasiakali - Nie Sty 01, 2012 4:24 pm

Polecam zaproszenia z salonu na ulicy Morgowej w Łodzi. Salonik mieści się w (chyba?) domu właścicieli, ale wejście jest od frontu, więc nie ma problemu z dostaniem się do środka :)
Szeroki wybór zaproszeń w różnych cenach - najnowsze modele oraz takie z wyprzedaży w cenach między 2 - 9 zł. My wybraliśmy dosyć proste, ale urocze zaproszenie :) Płaci się 10 zł za ułożenie tekstu a potem za zaproszenia (cena od sztuki). Już za pierwszym podejściem można zamówić zaproszenia. Nie ma też problemu z domawianiem dodatkowych ilości (już bez opłaty 10 zł), czy w innym języku.
Obsługa bardzo miła. Szczerze polecam! :)

anulkaB - Sro Sty 04, 2012 9:55 pm

A my zaprojektowalismy zaproszenia sobie sami. Kolega pomogl przenies pomysl do komputera i wyszly supeeeer :lol:
galene - Czw Sie 16, 2012 5:27 pm

Ja nie mam doświadczeń z kupowaniem zaproszeń w sklepie bo te zamówiliśmy na allegro, ale winietek już tak. Stanowczo ODRADZAM poligrafię/zaproszenia na ul. Więckowskiego pomiędzy Zachodnią a Piotrkowską (numery nieparzyste, tak prawie na rogu Zachodniej). Drogo koszmarnie i bardzo, bardzo nie miła obsługa. Mnie baba tam tak wkurzyła, że trzasnęłam wszystkim, odwróciłam się i wyszłam. I trafiłam do super poligrafii na Zachodniej. Niestety tutaj też numeru nie znam, ale to po stronie Teatru Nowego, idąc Zachodnią w stronę Bałut zaraz za malarzami. Ogólnie pierwsza poligrafia na jaką traficie idąc od Więckowskiego po stronie Teatru w stronę pl. Wolności. (wiem, kiepsko tłumaczę, zero orientacji w terenie). Winietki zrobili z takim wzorem jak chcieliśmy, nazwiskami, ekspres, w cenie 1,50 zł od sztuki. Bardzo się wszystkim podobały :) No i mega miła obsługa :)
goya1551 - Pią Wrz 14, 2012 10:12 pm

nIE POLECAM FIRMY Magia ślubu w Łodzi. W życiu nie miałam do czynienia z bardziej nieodpowiedzialnym właścicielem oraz nierzetelną firmą. Zamówiliśmy w niej zaproszenia szt bagatela 50, nie 300 nie 100 a ledwo 50, miały być na za pięć dni co było ustalane na samym wejściu. Tekstu malutko, żeby problemów nie było. Z pięciu dni zrobiły sie trzy tygodnie, Dwie interwencje w siedzibie firmy nic nie wskórały, poczułam się olana i miałam wrażenie że przeszkadzam zapracowanemu panu, który nie ma czasu przesłać mi projektu pomimo podpisanej umowy. Najgorsze, że ten Pan był właścicielem firmy. Nie wiem jak tak można postępować z klientem kiedy uprzedzałam że bardzo zależy mi na czasie. Ostatecznie rozwiązałąm umowe z firmą i osobiście nikomu bym ich nie poleciła a już nie w szczególności kiedy zależy nam na czasie. Gdybym miała pół roku to może bym poczekała...
oliwiabednarek - Czw Lis 28, 2013 3:13 pm

czy robił ktoś zaproszenia z wydrukowanym zdjęciem? Gdzie coś takiego mogę zrobić, albo dopytać jak to wyjdzie..?
kamejka - Sob Sty 10, 2015 9:43 pm

Na targach dostałam ulotki z dwóch sklepów:
Kiwi Design
Łagiewnicka 54/56
http://kiwi-design.pl/

Efekt Dekoracje
Rokicińska 46
http://www.efekt-dekoracje.pl/


Ja przejrzałam ofertę w necie i nic mi nie wpadło w oczy, ale może ktoś inny skorzysta z namiarów :)

jemioła - Czw Lut 12, 2015 9:42 am

Polecam zaprojektować własne zaproszenia. W sieci jest bardzo wiele kreatorów tak wiec można sobie pofantazjować. Sama zdecydowałam sie na takie rozwiazanie ponieważ zależało mi na oryginalności Nie chciałam kupować nudnego zaproszenia na allegro ( wszystkie takie same i ze wstążeczkami...).
W koncu stworzyłam własny projekt i zamówiłam zaproszenia w drukarni openprint: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek . Mają tam dobre ceny no i można się dogadać przez telefon.

adagio85 - Sob Mar 21, 2015 1:05 pm

Czy ktoś zamawiał zaproszenia na Allegro? jakie opinie?

Dzieki za info

MmmBŁW - Czw Lip 30, 2015 8:02 am

Jeśli szukacie fajnych zaproszeń, zdecydowanie polecam firmę SKANER w Bełchatowie. Zaprojektują je tak, jak będziesz chciała. Są świetni, mają mnóstwo pomysłów, moje zaproszenia zrobiły SZAŁ, od wielu osób usłyszałam, że są bardzo oryginalne, i że się jeszcze z takimi nie spotkali. SĄ NAJLEPSI!!!
wilencia82 - Czw Sty 14, 2016 12:45 pm

Dziewczyny, czy była któraś na targach styczniowych? Było coś fajnego w kwestii zaproszeń?
mspp - Czw Sty 14, 2016 12:58 pm

Jedynie produkty "no coś pięknego", ale oni się cenią... nic innego z Łodzi nie wydaje mi się być sensowne... z innych poza łódzkich firm polecam - ślub i papier, będziemy u nich robić zaproszenia i całą resztę papeterii ślubnej, na bazie tych gotowych z lekkimi zmianami kolorystycznymi, wychodzi wtedy bardzo tanio.
LinaMiódMalina - Czw Sty 14, 2016 11:08 pm

mspp, piękne te prace Ślub&papier! Super strona, nie znałam wcześniej.
Szczególnie zachwycił mnie poniższy projekt, bo myślałam o temacie przewodnim wesela związanym z astronomią (nasze wspólne zainteresowanie, poza katowaniem się na korcie :P )

Większość znanych mi Panien Młodych samodzielnie komponowało zaproszenia (w tym niedawno moja siostra - z nadrukowanym narzeczeńskim zdjęciem), ja też zastanawiam się nad zrobieniem projektu (bardziej jego zarysu) sama, ale wolałabym, żeby edycją i drukiem zajął się ktoś kto robi to na co dzień i ma doświadczenie. Fajnie, bo widzę, że Ślub&papier też podejmują się indywidualnych projektów i w nie tak zabójczych cenach jak niektóre firmy :D

Ja stawiam raczej na zamówienia przez internet, jest zdecydowanie większy wybór, no chyba, że mamy w opcji papeterie własnoręcznie zrobione ;) Niedrogie i naprawdę estetyczne wzory przeglądałam na stronce decorisus ( np. "malowane" http://decorisus.pl/cs/2/48/akwarele.html )
Trochę droższe, ale naprawdę bajeczne są wykonane przez Robimy Śluby :smile: ( http://robimysluby.com ) - to moje pozostałe typy.

sasaneczka - Wto Sty 30, 2018 9:15 pm

Dziewczynki, ja też sie przygotowuje małymi kroczkami choc najpierw czeka mnie poród :) a potem Chrzciny chcemy zrobic razem ze ślubem :) hihihi no i kwestia zaproszeń. Mam pytanko. Zamawiała któras z Was przez internet w firmie Biały Kot zaproszenia? Ręcznie robione, personalizowane. Napiszcie czy polecacie firmę bo po przeglądnięciu ilus stronek tam nam sie obojgu spodobały a powiem Wam ze Mój ma ciezko na cos sie zdecydować więc chyba juz sie przy firmie upieram :)
xgosiekx - Pią Mar 16, 2018 2:48 pm

Hej, czy jakiś sklep stacjonarny w Łodzi w tym roku godny polecenia? :?
zuzanka385 - Pią Cze 10, 2022 12:51 pm

podłączę się do tematu :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group