Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - CODEX z Tomaszowa Mazowieckiego

Karolcia - Nie Lut 20, 2005 8:36 pm
Temat postu: CODEX z Tomaszowa Mazowieckiego
A kto słyszał o zespole Codex???????? Macie jakieś informacje????
ir - Pią Mar 16, 2007 9:59 am
Temat postu: Codex
czy macie jakies wiesci na temat tego zespolu? cos cichutko tutaj o nich. Skladaja sie z 4 panow i podobno graja na zywo.
motylek_madzia - Sro Sie 24, 2011 2:10 pm
Temat postu: Zespół Codex
Cicho tu na temat tego zespołu, dziwię się, bo to właśnie mój typ. Szukałam i szukałam aż w końcu zdecydowałam się na Panów. Jest ich czterech, mają w ofercie bardzo fajne instrumenty i grają na żywo, podobali się zarówno mnie jak tacie, który jest muzycznym krytykiem :) Zostałam zaproszona na wesele, gdzie mogłam Panów usłyszeć na żywo i grają uważam bardzo dobrze. Może małą populanością cieszą się na forum dlatego, że nie są z Łodzi. Sympatyczni ludzie, relację całkowitą zdam dopiero po ślubie w czerwcu 2012 ale raczej jestem spokojna :) Warto czasem uderzyć do kogoś spoza Łodzi, bo mogą być mniej znani, ale warci swojej ceny i zdecydowanie lepsi niż "oklepane" zespoły łódzkie.
Malwina i Paweł - Sro Lis 23, 2011 10:17 am

Zespół Codex grał u mnie na weselu w listopadzie 2011. Już kilka lat temu, kiedy nie znałam jeszcze swojego męża :) wiedziałam, że kiedyś na moim weselu zagra właśnie zespół Codex. Nawet po kilku latach nie zawiodłam się. Dziękuję Panowie za wspaniałą zabawę. Moi goście ciągle pytają gdzie ja Was znalazłam, ja po prostu opowiadam: w Tomaszowie :) Jesteście super.
motylek_madzia - Czw Lis 24, 2011 12:21 pm

No niby tyle grają ale opinii tu niewiele. Mam nadzieję, że to dobry wybór był i może poprostu nie trafili na ten portal żadni fani... :)
Malwina i Paweł - Czw Lis 24, 2011 1:26 pm

Motylek_madzia jeśli zdecydowałaś się na Codex nie masz się o co martwić. Panowie są świetni. Zobaczysz nie będziesz żałowała. Odezwij się jak już będziesz po swoim weselu i zdaj relację. Pozdrawiam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group