Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Sukienka dla małej dziewczynki i flower girl

Lily - Pią Mar 11, 2005 9:10 am
Temat postu: Sukienka dla małej dziewczynki i flower girl
Moja corka bedzie zucala kwiatkami przedemna. Wiec zaczelam szukac sukienki dla niej. Co myslicie o tej
juttah - Pią Mar 11, 2005 8:46 pm

A ile córka ma lat?
Lily - Pią Mar 11, 2005 9:18 pm

Corka ma 6 lat
ice - Nie Mar 13, 2005 11:58 pm

Sukienka sliczna :)
Swietny pomysl z Flower Girl :)

Żaneta - Wto Sie 09, 2005 10:30 pm
Temat postu: Może coś dla malych dziewczynek!











































Jak się podobają sukieneczki dla malych druhenek?
Będziecie mialy druhenki lub druhny?

pipi - Wto Sie 16, 2005 1:45 pm

A mnie z tych propozycji podoba się może 1-2 szt.
Głównie dlatego że są to zminiaturyzowane suknie ślubne i chyba jestem zwolenniczką krótszych sukienek dla dziewczynek :wink:

Kati - Wto Sie 16, 2005 4:43 pm

Oj zgadzam się z Pipi :?

Te dziewczynki w większości wyglądają jak stare- maleńkie.... takie nie dziewczęce... :dno:

Żaneta - Wto Sie 16, 2005 4:47 pm

A ja się wylamię! Mnie te sukieneczki się podobają! Zgadzam się ze są to zminiaturyzowane suknie ślubne,ale są O,K!
kryszka - Wto Sie 16, 2005 9:35 pm

Niektóre są przesłodkie. :serduszka: Te małe panny młode już mniej mi się podobają.
Żaneta - Wto Sie 16, 2005 9:41 pm

mnie najbardziej się podoba ta:


Wiem,że super elegancka i raczej dla doroslej kobiety,ale tak mnie urzekla....

Malgoosia - Sro Sie 17, 2005 8:42 am

duza czesc tych sukienek moglaby rzeczywiscie w wersji max byc spokojnie sukniami slubnymi i nie wiem, czy mi sie to podoba u takich dziewczynek :? no i te buty na obcasie zupelnie nie pasujace do wieku, nie, to mi sie nie podoba :smut:

te maluchy wystepujace na boso sa najslodsze :D

Kasiawka - Sro Sie 17, 2005 9:08 am

Malgoosia napisał/a:
duza czesc tych sukienek moglaby rzeczywiscie w wersji max byc spokojnie sukniami slubnymi i nie wiem, czy mi sie to podoba u takich dziewczynek :? no i te buty na obcasie zupelnie nie pasujace do wieku, nie, to mi sie nie podoba :smut:

te maluchy wystepujace na boso sa najslodsze :D


zgadzam się, sukienki same w sobie ładne, ale te dziewczynki stare-młode strasznie wyglądają, takie umalowane, na szpilkach w ogóle mi się to nie podoba, jakaś karykatura z tego dla mnie wyszła

Pusiak - Sro Sie 24, 2005 1:51 pm

No własnie... brakuje niektórym tej naturalności... no i te dziewczynki w welonach i z tiarami...
Ale niektóre sukienki sa fajne :)

Żaneta - Sro Sie 24, 2005 6:53 pm
















Następne sukieneczki!

szczako - Pią Lip 21, 2006 4:56 pm

sporo modeli:
http://www.usangels.com/index.jsp

misia-misia - Pią Lip 21, 2006 5:16 pm

Hmmm.... tak szczerze mówiąc to tylko kilka modeli mi sie podoba. Reszta to postarzanie na siłę tych dziewczynek.
Rzeczywiście....takie młode-stare. :zdziwko:
NO i to upodabnianie sukienek dziewczynek-druhenek no panny młodej.Takie miniaturki sukni slubnej... To nie dla mnie.
No i ten kolor... wszystkie na jedno kopyto kremowe, ecri. Jak byjm już miała miec takie druhenki to wolałabym widzieć je w czymś bardziej kolorowym :wink:

szczako - Wto Wrz 12, 2006 11:13 am

coś dla 5th ;)


fiona83 - Sob Wrz 16, 2006 11:09 am


FifthAvenue - Sob Wrz 16, 2006 10:31 pm

Te dziewczynki mnie rozbrajają.... coraz bardziej mi się taki pomysł podoba. Nei wiem tylko czy bedzie wykonalny technicznie....
Teraz nagle widzę jak mało mam w sumie czasu na organizację wszystkiego, jak dużo zajeć i innych ważnych rzeczy.
Być może nie będzie to nawet jedyna "fanaberia ślubna" z jakiej będę musiała zrezygnować....

Klaudynka - Pią Lip 25, 2008 11:02 pm

A tak dla odświeżenia tematu: Aniołki :buja w oblokach:

miluka - Pon Lip 28, 2008 10:22 am

U nas też będzie dziewczynka 4-latka rzucała kwiatuszki. Sukienusia juz zakupiona i koniecznie barnsoletka na rączkę.
A te sukieneczki sa przecudowne.

Klaudynka - Pią Gru 05, 2008 3:14 pm

I takie 2 propozycje:



Kubarrts - Wto Lip 21, 2015 2:52 pm

Teraz coraz lepsze kreacje robią te sukienki są bardzo fajne na ślub bardzo dobrze się prezentują na dziecku jeżeli chce dobrze wyglądać to naprawdę jest to modne.
Usunęłam podpis z reklamą - zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group