Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Problemy z wysyłaniem prywatnych wiadomości..

tusia_queen - Pon Maj 09, 2005 5:50 pm
Temat postu: Problemy z wysyłaniem prywatnych wiadomości..
Nie wiem od czego to zależy,
ale do niektórych osób nie mogę wysłać prywatnych wiadomości.
Leżą u mnie w skrzynce dniami i nic...

a do niektórych forumowiczów wysyłają się bez problemów.

czy można z tym coś zrobić??

kryszka - Pon Maj 09, 2005 6:31 pm

Wiadomość do tej pory będzie w przegródce "do wysłania" dopóki adresat jej nie przeczyta. Sprawdź więc czy Twoi adresaci byli po napisaniu priva już na forum (w profilu jest coś takiego jak "ostatnie logowanie").
tusia_queen - Pon Maj 09, 2005 10:00 pm

ok, rozumiem
myślałam, że ja coś robię nie tak..

dzięki Kryszko!

Kiniusia - Czw Sty 15, 2009 9:34 pm
Temat postu: [Problem] Prywatne wiadomości
Mam pytanie,gdy wysyłam pw,to czy wiadomość jest wysłana,nawet gdy nie zapisała się w wiadomościach wysłanych?Może troszkę głupie pytanie,ale naprawdę nie wiem. :oops:
szaraczarownica - Czw Sty 15, 2009 9:36 pm

Sprawdź w "do wysłania". Przenosi się do "wysłanych", gdy ta druga osoba pojawi się na forum.
Kiniusia - Czw Sty 15, 2009 10:00 pm

Łooo matkooo :oops: Szaraczarownica,masz rację.Dziękuję bardzo za pomoc. :)
ava - Wto Sty 20, 2009 5:37 pm

W czwartek wieczorem, tj. 15 stycznia 2009, po wpisaniu się w wątku o darmowych zaproszeniach na targi ślubne dla forumowiczow, tak jak tam było napisane wysłałam do @Mac-ersona wiadomość na priv z numerem telefonu, ale ciagle znajduje się ona u mnie w folderze "do wysłania".
Nie wiem czy @Mac-erson jej jeszcze nie odczytał, czy może z mojej strony jest coś nie tak? :roll:

Pusiak - Wto Sty 20, 2009 5:40 pm

Wiadomość będzie "wisiała" w folderze DO WYSŁANIA dopóki Mac jej nie odbierze :) Wszystko jest u Ciebie ok :)
Mac-erson - Wto Sty 20, 2009 11:10 pm

wszystkie wiadomości odebrałem. numery telefonów przesłałem Panu Gontarzowi. Na dniach powinny dotrzeć do zainteresowanych sms-y wejściówki na targi.,
Nie wiem tylko dlaczego doszło do mnie 53 telefony :)

kryszka - Sro Sty 21, 2009 9:01 am

Bo pewnie każdy ci wysłał priva, a ja po napisaniu tych 51 postów usunęłam chyba właśnie dwa posty spoza puli dostępnych wejściówek.
rajeczka - Sob Sty 24, 2009 11:07 am

ja tez mam pytanie ,bo wyslalam 2 razy na pw wiadomosc do Mac ersona i nie mam tych wiadomosci zapisanych ,nei wiem co sie dzieje... ;(
kryszka - Sob Sty 24, 2009 11:28 am

A sprawdziłaś w foldzerze "wysłane" lub "do wysłania"?
rajeczka - Sob Sty 24, 2009 11:30 am

nie ma nic :( a to dziwne ,bo jak wysylam do jednej z forumowiczek to mam w wyslanych .i teraz nie wiem czy moj numer doszedl do Mac-ersona o wejsciowki
niesia2708 - Nie Sty 25, 2009 10:25 pm

rajeczka, a czy jak pisałas wiadomość wpisałaś tytuł?? Niestety bez tego się nie wyśle,a czasem można przeoczyć i potem zamknąć okno-ja tak kiedyś myślałam,że wysłałam a jednak nic nie poszło
rajeczka - Nie Sty 25, 2009 10:47 pm

szczerze to nie pamietam ...no ale juz trudno ..ta targach bylam wiec nic wielkiego sie nie stalo :)tylko troche w kieszeni lzej ;)
elisa69 - Sro Mar 25, 2009 5:13 pm

A ja mam inny problem - dostalam dzis na prywatna poczte na onecie info, ze mam prywatna wiadomosc, weszlam na Forum, rzeczywiscie, na czerwono mialam sygnal, ze mam nowa wiadomosc, jak kliknelam na ikonke i weszlam do skrzynki pocztowej, to nic mi sie nie wyswietlilo, tzn. zadna nowa wiadomosc, tylko same stare, a jednoczesnie ikonka powyzej "przerobila sie" sama na "Nie masz wiadomosci".
Juz raz tak sie mi zdarzylo, wtedy nie sygnalizowalam problemu, ale poniewaz sie to powtarza, to chcialabym wiedziec, co jest nie tak?

kryszka - Sro Mar 25, 2009 7:38 pm

Elisa69 - w e-mailu masz na pewno info od kogo dostałaś prywatną wiadomość. Napisz do tego ktosia z pytaniem czy faktycznie ci coś wysyłał.
Może być tak, że nadawca w ostatniej chwili się rozmyślił i skasował wysłaną do ciebie wiadomość.

elisa69 - Wto Mar 31, 2009 4:43 pm

Zrobilam, jak radzilas, ale osoba nie odpowiedziala... :?:
kryszka - Sro Kwi 01, 2009 7:54 am

Może napisała jakąś głupotę i się wstydzi. :cool: Jeśli odebrała od ciebie wiadomość będziesz ją miała w Wysłanych, jeśli nie odebrała, to w Do wysłania.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group