Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - cos z warkoczem

szoko - Pią Maj 27, 2005 10:49 pm
Temat postu: cos z warkoczem
Ostatnio byłam na fryzurze próbnej. Wyszło tragicznie- zupełnie mi się nie podobało- niby koczek niby upięcie a upitolone bardzo nieciekawie.
no i wymyśliłam że moze uczesałabym się(to znaczy fryzjer uczesałby mnie) w warkocz dobierany - mam bardzo gęste włosy i taki gęsty warkocz prtzez całą głowę- dół podwinięty- chyba niexle by wyglądał-jak myslicie?

gosiaczek - Pią Maj 27, 2005 11:44 pm

Myślę, że to świetny pomysł! Inaczej niż wszyscy
megi - Nie Maj 29, 2005 7:54 pm

ja myśle że nie ! hm warkocz na codzien mozna zrobic, chyba ze chcesz jakis bujny , ale ja tego nie widze. a w co welon wepniesz w warkocz?
bajeczka - Nie Maj 29, 2005 8:48 pm

Skoro dobrze się bedziesz czuła w takiej fryzurze to czemu nie. :wink:
Dotka - Nie Maj 29, 2005 8:54 pm

Zgadzam się z Megi. Uważam, że na dłuższe włoski lepiej zrobić podpięcie, kok lub podpięcie i reszte zostawić luzem. Ale jesli bardzo podoba Ci się warkocz i czułlabyś się w nim ok to dlaczego nie, każdy robi to na co ma ochotę. :)
bajeczka - Nie Maj 29, 2005 9:01 pm

Według mnie to każda fryzura jest akceptowalna, jeżeli 'duchowo' odpowiada pannie młodej i swobodnie się w niej czuje. :)
Mika - Nie Maj 29, 2005 10:20 pm

Warkocz dobierany nie musi wyglądać klasycznie. W tej sposób robioną miałam koronę w koło głowy jak byłam mała. Można pokombinować :wink:
megi - Nie Maj 29, 2005 10:41 pm

ale i tak mi sie to nie podoba, welon wisi na takiej fryzurze , a warkocz dobierany to kazdy wie jak on wyglada i raczej wysoko nie da sie postawic, i cudow tez sie z niego nie zrobi, a korona to nie warkocz i mozna sobie zrobic ja na komunie do wianuszka :wink:
Mika - Nie Maj 29, 2005 10:46 pm

Megi nie chodziło mi dokładnie o koronę. Podałam przykład, że jednak można pokombinować z takim upięciem. Ja również tego do końca nie widzę. Z włosów w miarę w rozsądnej długości można fajne upięcie zrobić wystarczy dobry fryzjer. Skoro jednak Szoko wpadła na taki pomysł to tylko dałam propozycję, żeby to nie był klasyczny warkocz.
bajeczka - Pon Maj 30, 2005 8:45 pm

megi napisał/a:
ale i tak mi sie to nie podoba, welon wisi na takiej fryzurze , a warkocz dobierany to kazdy wie jak on wyglada i raczej wysoko nie da sie postawic, i cudow tez sie z niego nie zrobi, a korona to nie warkocz i mozna sobie zrobic ja na komunie do wianuszka :wink:


A może ona nie bedzie mieć welonu tylko coś innego na głowie............... skąd wiesz? :)

gambi - Pon Maj 30, 2005 8:53 pm

Wydaje mi sie ze warkocz dobierany to tak samo dobra fryzura jak kazda. wszystko zalezy od tego jak sie ktos w czyms czuje i czy danej osobie sie to podoba.
przeciez fryzura slubna nie zawsze musi byc kok :wink:

megi - Pon Maj 30, 2005 10:10 pm

bo wiem ze bedzie miała welon bajeczko!!!! i ja tego nie widze i juz! mam swoje zdanie! w warkocz nie pasuje do kazdego stroju, moze w nim wygladac jak kobieta ze śląska, ale wtedy inna suknia pasuje. fryzura ma pasowac do sukni,osoby miejsca w ktorym jest wesele. pewnie moze miec rozpuszczone wlosy i isc w wiannku z polnych kwiatow w sukni drapowanej z gorsetem i wesele miec w eleganckim hotelu.. mysle ze wyglada to pieknie :hm:
gosiaczek - Pon Maj 30, 2005 11:07 pm

Ależ Szoko nie napisała o wiszącym warkoczu, tylko o samym dobieranym na głowie, a reszta do podwinięcia. Ja tam nie wiem, jak długie włosy ma Szoko, ale sam pomysł mi się podoba
Kasiawka - Wto Maj 31, 2005 10:06 am

Dla mnie dobierany warkocz nie za bardzo pasuje do sukni slubnej, chociaż zależy do jakiej i jaki warkocz, ale to mi się jakoś kojarzy tak mało elegancko.
No nie wiemw tj kwestii zgadzam się z Megi. :lol:

megi - Wto Maj 31, 2005 10:43 am

:graba: i tak jest kasiu malo elegancko. znam sie troszke na takich rzexzach ale pewnie moga laski mieć inne zdanie! :wink:
Kasiawka - Wto Maj 31, 2005 11:33 am

megi napisał/a:
:graba: i tak jest kasiu malo elegancko. znam sie troszke na takich rzexzach ale pewnie moga laski mieć inne zdanie! :wink:


On moga mieć swoje zdanie i my Megi swoje :graba:

szoko - Wto Maj 31, 2005 8:18 pm

dla mnie kwestia fryzury jest sporym problemem- jeste osoba dość pokaźnych rozmiarów-każdy kok mnie postarza a rozpuszczone już zupełnie nie wchodzą w grę. W warkoczu czuję się stosunkowo najlepiej- ale macie po części rację- gdzie przypnę welon (3 metry) i czy będzie to pasowało do drapowanej sukni??
Fryzjerka na którą liczyłam pokpiła sprawę- i co ja teraz biedna mam zrobić?

bajeczka - Wto Maj 31, 2005 8:49 pm

Znajdziesz drugą :D
Mika - Sro Cze 01, 2005 6:00 am

Szoko a może coś w takim stylu? Albo jakieś luźne upięcie nie w stylu tradycyjnego koka. Najlepszym rozwiązaniem jest jednak pójście do dobrego fryzjera, który Ci doradzi.
Kasiawka - Sro Cze 01, 2005 8:03 am

A może jakieś niewinne loczki, albo fale zrobisz z włosów, nie wiem mosze poszukaj w internecie sobie fryzur slubnych, które nie postarzają... ja tez poszukam jak coś znajdę dam znak
pipi - Sro Cze 01, 2005 8:12 am

Szoko a może wykończenie fryzury tak w stylu lat dwudziestych? takie (nie wiem jak to opisać) bardzo wyraźne ułożone loko-fale i upięcie z tyłu.
Przedewszystkim znajdź dobrą inną fryzjerkę, ja też miałam ten problem, pierwsza fryzura była do bani, fryzjerka mi jakieś dziwne fochy robiła co do moich włosów. Zmiana pani foch na inną w innym miejscu i duża ulga :mrgreen:

Kasiawka - Sro Cze 01, 2005 9:12 am

Nie doczytałam się nigdzie jakie długie masz włosy, ani czy proste ani kręcone, ale jeśli nie chcesz koka, ani żadnych upięć, może zrób je tak jak na zdjęciach, albo opisz jakie masz włosy łatwiej mi będzie poszukać czegoś dla Ciebie... :lol:






Kot - Sro Cze 01, 2005 9:38 am

Szoko pomyslałam może spróbój rozpuszczone tzw. hollywoodzkie fale?
szoko - Sro Cze 01, 2005 10:50 am

ja mam włosy dość krótkie ( w chwili zaręczyn- rok temu byłam ścięta na zapałkę) teraz są do ramion. Hollywoodzkie fale- raczej mnie nie pociągają. Stylizacja na lata 20-te nie wyjdzie- rozmawiałam juz o tym z fryzjerką - mam za krótką grzywkę i się nie ułoży .
Bardziej pociaga mnie luźne upięcie na dole, na karku. Myślałam o drobnych loczkach- ale mam bardzo gęste i grube włosy i z reguły w takim rozwiązaniu przypominam pudla.
Pomysł warkocza podwiniętego wziął się stąd, ze chciałam coś ugładzonego co jednocześnie nada ładny kształt głowie.

bajeczka - Sro Cze 01, 2005 9:01 pm

Ja mam dla odmiany cieniutkie piórka i też nie wiem co z nimi zrobić aby dodać im objętości.

A Ty narzekasz, że za grube. Kobietom to sie nie dogodzi :)

Dotka - Sro Cze 01, 2005 9:24 pm

Szoko ja myślę, że powinnaś zrobić taką fryzurę jaka Ci najbardziej podpasowała. Jeśli najlepiej czujesz się w warkoczu dobieranym i ładnie podpiętym (do tego jakieś ładniutkie spineczki np. z malutkimi różyczkami białymi) to bedzie świetnie. Zastanowiłam się i stwierdziłam, że taki warkocz dobierany to też ładna fryzurka może z tego wyjść (ale koniecznie muszą być te spineczki lub inna ozdoba).
Podoba mi się też fryzurka, którą pokazała KasiaK (pierewsza fryzurka) i Mika. Ja osobiście to jeszcze nie wiem w co będę uczesana.
Szoko jak już zdecydujesz to napisz. :girl :

kryszka - Czw Cze 02, 2005 7:26 pm

Osobiście nie mam nic przeciwko dobieranemu, bo bardzo go lubię, :D ale martwi mnie sposób wpięcia w niego welonu. Z jednej strony będzie się w takiej konstrukcji chyba lepiej trzymał, ale w przypadku szarpnięcia welonu to już niestety rozleci się cała fryzurka.

Może coś takiego:


szoko - Czw Cze 02, 2005 9:57 pm

Kryszko
fryzury zaprezentowane przez ciebie bardzo mi się podobają. Zważywszy ze bardzo chciałabym do włosów wpiać żywe kwiaty- wydają się byc wrecz idealne.
Dzięki wielkie
Teraz tylko pozostało mi wydrukować to i pokazać fryzjerce- myślę ze pójdę tym tropem- bo faktycznie trzymetrowy welon może zostać w połowie kościoła przy warkoczu dobieranym.

kryszka - Czw Cze 02, 2005 10:14 pm

No proszę jak trafiłam. :lol:
Jak trafisz na pomysłową fryzjerkę to i bez podpatrzonych zdjęć wyczaruje ci cudo. :)

Mam nadzieję że się uda. :kciuki:

bajeczka - Pią Cze 03, 2005 4:07 pm

A może coś takiego?

Zdjęcie za jasne, ale pomysł ok :)

epox - Sob Cze 04, 2005 7:00 pm

Dziękuję wszystkim za pozdrowienia,życzę również Wszystkim miłego dnia :)
a jeżeli chodzi o ten warkocz,to myślę że może by i pasował,ale najlepiej to podepnij część włosów,nie spinaj w misterny koczek,albo lużno upnij całość,dobry fryzjer napewno da radę :)
Pozdrawiam cieplutko

szoko - Nie Cze 05, 2005 8:33 pm

dziewczyny ! udało się!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Znalazłam świetną fryzjerkę która zrozumiała o co mi chodzi we fryzurze-że ma być na głowie dużo że ma być coś dobieranego - ogólnie ciekawy miszmasz .
No i udało się- z przodu - podobnie jak na zdjęciach od Kryszki będę mieć kręcone ślimaczki zas z tyłu koczka z dużą ilością luźno spiętych loczków- całość polakierowana i sypnięta brokatem- mówię wam istne cudo.
A ta fryzjerka jest superrrrrr!!!
Dziewczyny - jeśli którać chce czegoś innego na głowie poza sztampowym koczkiem - polecam serdecznie- babka ma doświadczenie i polot!
Nie sądziłam ze będe się tak cieszyć z powodu fryzury a tym bardziej próbnej fryzury-
Hurrraaaaa :graba:

kryszka - Nie Cze 05, 2005 9:17 pm

Bardzo się cieszę że trafiłaś na odpowiednią osobę i będziesz miała swoją niepowtarzalną fryzurkę. :D :graba:
Mika - Nie Cze 05, 2005 9:24 pm

Szoko bardzo się cieszę i gratuluję :graba:
Kot - Pon Cze 06, 2005 10:21 am

Szoko poproszę o namiary na tą genijalną panią :D
szoko - Pon Cze 06, 2005 12:08 pm

Kot napisał/a:
Szoko poproszę o namiary na tą genijalną panią :D

Adres genialnej pani przesłałam na priva :D

Kot - Pon Cze 06, 2005 12:16 pm

Jeszcze raz wielkie dzięki Szoko :jumpingmrgreen:

Na razie jeszcze troszkę pozapuszczam i tak gdzieś koniec sierpnia oczątek września rozpocznę poważne poszukiwania fryzury ślubnej :oops:

a że zupełnie nie interesują mnie tradycyjne koczki to udam się pod wskazany adres na 100% :D

Kasiawka - Pon Cze 06, 2005 12:23 pm

Ciekawe co ja mam zrobić sobie na głowie, bo w sobotę oglądaliśmy zdjęcia z wesela mojej siostry i mój R. już mnie prosi bym się nie czesała tak ulizańczo do tyłu.
Mam włosy kręcone do ramion i on chce by jak najwięcej było rozpuszczonych, ciekawe co ja mam z nimi zrobić :roll:

lazy - Pon Cze 06, 2005 12:37 pm

Szoko, ja tez poproszę namiary na tą super fryzjerkę. Mam nadzieję, że kobieta jest cierpliwa, bo moje wlosy są okrutnie nieposłuszne ;)
szoko - Sro Cze 08, 2005 9:08 am

Pani biega wokół włosów wraz z dwoma pomocnicami- nie ma szans że sie nie ułożą :D
szczako - Wto Sty 17, 2006 9:55 am

mnie sie marzy cos z warkoczem.
tzn. mam jasna wizje sukni, fryzury i makijazu. suknia juz jest :) teraz przyszla kolej na blizsze obmyslanie fryzury.

myslalam o koronie i znalazlam nawet zdjecie, ale cos mi sie to wydaje malo trwale ...

kryszka - Wto Sty 17, 2006 11:31 am

Ja kiedyś chodziłam w takiej koronie cały dzień. Ogólnie upięcie trzyma się w całości, ale jednak pojedyńcze kosmyki wychodzą - tak jak na pierwszym zdjęciu takie luźne fifroki. :wink:

Ale przy ślubnym uczesaniu to na pewno pójdą na fryzurę tony lakieru, to wytrzyma bez ruszenia się jednego kosmyka. 8)

szczako - Wto Sty 17, 2006 11:36 am

jak sobie wyjda pojedyncze kosmyki, to nawet lepiej, bo bedzie wtedy ta fryzura na zywa wagladala.
zastanawiaja mnie tylko te wszystkie hulanki i swawole podczas wesela :)

no i dlugosc wlosow, ktore trzeba miec, zeby takie cudo zaplesc ...

ja bedac w domu na Swieta postanowilam poszalec i zrobilam sobie grzywke :) po raz pierwszy od ... prawie 10 lat.

szukam jakichs zdjec z warkoczami, bo wiem juz definitywnie, ze bede miala cos z warkoczem.
oto, co znalazlam:




Alma_ - Pon Sty 30, 2006 2:04 pm

Może to jest dobre rozwiązanie na moje długie, totalnie niepodatne na układanie włosy? Tylko boję się, że z moją słowiańską urodą i okrągłą buzią będę wyglądała już zupełnie jak Pyza na polskich dróżkach... :lol:
rorrim - Pon Sty 30, 2006 2:10 pm

Zupełnie "inne" te fryzurki. Warkocz wygląda tak dziewczęco - ech żebym to ja miała dłuższe włosy.
Korony co prawda podobają mi się średnio, ale ta fryzurka z warkoczem dobieranym "na wierzchu", na skos jest super!

Alma_ Pyza na polskich dróżkach - :lol: Mnie to grozi w każdej fryzurze :wink:

szczako - Pon Sty 30, 2006 2:30 pm

Alma_ napisał/a:
Może to jest dobre rozwiązanie na moje długie, totalnie niepodatne na układanie włosy? Tylko boję się, że z moją słowiańską urodą i okrągłą buzią będę wyglądała już zupełnie jak Pyza na polskich dróżkach... :lol:


oj Alma ... :D ja jestem typowa pyza na polskich drozkach. ale nie lubie sie 'na gladko', wiec padla decyzja na warkocz. nie wiem jeszcze dokladnie w jakiej formie, ale warkocz. ja sie tez na warkocz dlatego zdecydowalam, bo jest wlasnie taki ... polski ...

1.

2.

3.


wklejam jeszcze zdjecie, ktore Alma wkleila w innym watku.
to jest jak na raziei najblizsze mojej wizji.
tylko, ze ja chce miec te warkocze wyzej zaplecione i mylse raczej o dobieranym. przedzialek po lewej stronie i dwa niesymetrycznie zaplecione warkocze, ktore zeszlyby sie w cos w rodzaj koka z warkoczy.
4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

EwaM - Nie Paź 07, 2007 8:50 pm

Ale ekstra! Ja warkocza nie rozważałam, ale może powinnam?

A co do zwykłego warkocza, to moja znajoma jako panienka miała bardzo długie, gęste, lekko falujące, piękne włosy. Zawsze czesała je w warkocz dobierany. Robiła go sama i wyglądała w nim nieodmiennie przepięknie. Potem rozstała się z facetem, którego bardzo kochała i jak prawie każda zraniona kobieta poleciała do fryzjera i ścięła te swoje piękne, kasztanowe włosy na krótko i w dodatku ufarbowała na blond :o . Też wyglądała ładnie, ale to już nie było to samo.
Jakie było moje zdziwienie gdy dwa lata później poszłam na jej ślub (cywilny) i zobaczyłam ją ubraną w piękną koronkową suknię w kolorze złamanej bieli, taka kość słoniowa, długie koronkowe rękawiczki, na głowie kapelusz, a pod kapeluszem, o radości, WARKOCZ!. Powaliła mnie tym na kolana. Wyglądała tak pięknie, że aż się wzruszyłam. To było naprawdę niesamowite.

truskawka_ja - Pią Maj 23, 2008 2:31 pm

Odświeżam temat. :)
Wymyśliłam sobie do slubu fryzurę warkocz dobierany typu "korona". Niebardzo wiem jak to się fachowo nazywa, ale wklejam zdjęcia żebyście wiedziały o co chodzi - znalazłam takie fryzury tylko na dziewczynkach komunijnych. :razz:

Do tego wplecione drobne kwiaty, prosta sukienka (żadne koła, treny). Co o tym sądzicie?

Klaudynka - Pią Maj 23, 2008 10:22 pm

Moim zdaniem ślicznie i subtelnie-bardzo mi się podoba :buja w oblokach:
cosola - Nie Maj 25, 2008 1:27 am

Ja na swój ślub strzeliłam sobie taką oto fryzurkę z warkoczami, bałam się że będę wyglądać jak Julia Tymoszenko, ale wszystkim się podobało :wink:


truskawka_ja - Nie Maj 25, 2008 8:53 am

Cosola - fryzura przesliczna! :)
Suelen - Pon Maj 26, 2008 12:45 am


Klaudynka - Nie Cze 08, 2008 2:01 pm

dodam coś jeszcze :)
Suelen - Nie Cze 08, 2008 9:25 pm


Abudabi - Sob Lip 05, 2008 2:28 pm






No i moja faworytka :oops: wersja alternatywna bez zielonej wstążki :wink:


Klaudynka - Pią Sie 01, 2008 11:28 pm

Inspiracja od Sienny Miller lub Anny Cieślak.


kaskazdunia - Czw Sie 07, 2008 10:06 pm

truskawka_ja napisał/a:
Odświeżam temat. :)
Wymyśliłam sobie do slubu fryzurę warkocz dobierany typu "korona". Niebardzo wiem jak to się fachowo nazywa, ale wklejam zdjęcia żebyście wiedziały o co chodzi - znalazłam takie fryzury tylko na dziewczynkach komunijnych. :razz:

Do tego wplecione drobne kwiaty, prosta sukienka (żadne koła, treny). Co o tym sądzicie?


strasznie podoba mi sie ta fryzurka:)tylko problem jak ja zrobic ?? ? :? może jakiejś małe instrukcje??? gdzie jest schowany warkocz??? a może któraś z Was ma linka do strony gdzie pokazuje się takie cuda
pomóżcie bo dziś nie usnę i będę myśleć jak wykonać taką fryzurkę :)

Klaudynka - Pią Wrz 12, 2008 5:27 pm

Kaskazdunia, nie mam zielonego pojęcia jak taką fryzurkę można by wykonać i wątpię aby gdzieś były "instrukcje" do takiej fryzurki. Myślę że jak pójdziesz do fryzjera ze zdjęciem fryzurki to nie powinno być problemu z jej wykonaniem :)
truskawka_ja napisał/a:
Do tego wplecione drobne kwiaty, prosta sukienka (żadne koła, treny). Co o tym sądzicie?
Truskawko, bezapelacyjnie :)

Dołączam jeszcze jedno zdjęcie, tym razem inspiracja od Emmy Watson 8)

truskawka_ja - Pią Wrz 12, 2008 5:38 pm

Klaudynka napisał/a:
Myślę że jak pójdziesz do fryzjera ze zdjęciem fryzurki to nie powinno być problemu z jej wykonaniem :)

Właśnie niestety może być problem. Chciałam przetestować jak będę wygladała w takiej fryzurze - poprosiłam o takie uczesanie na wesele do znajomych ale pani fryzjerka mi powiedziała, że dobieranego to ona musi się dopiero nauczyć robić. :roll:

Klaudynka - Pią Wrz 12, 2008 9:29 pm

Truskawko, jeżeli szukasz fryzjera który byłby w stanie wykonać taką fryzurę, to przy okazji mogę się podpytać swojego zaufanego fryzjera. Jeżeli nie byłby to dla niego problem-a myślę że nie powinien, to zawsze mogę Ci dać na niego namiar :wink:

[ Dodano: Nie Paź 26, 2008 9:27 pm ]
I takie propozycje:




PositiveAga - Pon Maj 31, 2010 6:44 pm

Fryzury z warkoczem są bardzo dziewczęce i delikatne, jeśli ktoś ma dłuuugie włosy to takie fryzurki wyglądają ślicznie

kilka propozycji:










asinek - Czw Lip 22, 2010 9:24 pm

Klaudynka, obie fryzury są świetne... Mnie marzy się na głowie coś w połączeniu właśnie z warkoczem dobieranym :)


AAA>>>ostatnie zdjęcie (w czerwonej sukience) ... IDEALNA fryzura - właśnie taka mi się wyśniła....

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 9:07 pm ]
Kilka propozycji w podobnym stylu w załącznikach

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 9:09 pm ]
Warkoczyk pleciony od czoła łacznie z grzywką.

[ Dodano: Wto Lip 27, 2010 9:10 pm ]
3 propocycje

ewex - Pon Wrz 20, 2010 8:53 pm

Ostatnia fryzura faktycznie piękna... moim zdaniem pasuje bardzo do sukni w stylu greckim :)
Moje propozycje na warkocz ślubny...



PositiveAga - Pią Lut 04, 2011 11:49 pm



[ Dodano: Pon Cze 06, 2011 10:31 pm ]

dagii - Pią Cze 17, 2011 11:08 am

ja wybieram się za 2 tyg na wesele i planuję właśnie coś w warkoczykiem... jak mi się to uda to zamieszczę jakieś zdjęcie :)
PositiveAga - Pią Lip 01, 2011 1:02 pm

i kolejne propozycje :-)




jola87 - Pon Lip 04, 2011 7:17 pm

jestem zachwycona tą ostatnią fryzurą :) ciekawe jak ona wygląda z przodu...
Fijołkowa - Pon Lip 11, 2011 8:24 pm

Moja fryzura ślubna również miała motyw przewodni w postaci warkocza, gdyż uważam, że są one bardzo kobiece :)
Może kogoś zainspiruje moja fryzurka :)


tomcia - Pon Lip 11, 2011 11:30 pm

Fijołkowa, bardzo ładna fryzura! :D
jola87 - Wto Lip 12, 2011 5:02 pm

mi tez sie bardzo podoba:) Śliczna delikatna i ma cos w sobie:) A miałaś welon? Jeśli tak to gdzie ?
anuszkaa - Pon Lip 18, 2011 1:17 pm

ja tez mialam warkocza dobieranego. Megi zrobila mi takiego wokoł glowy a'la korona i z boku wlosy opadaly. Niestety zdjec jeszcze nie mam. Ale na pewno wkleje
Fijołkowa - Pon Lip 18, 2011 6:59 pm

jola87 napisał/a:
A miałaś welon? Jeśli tak to gdzie ?

welon miałam tuż nad tym "koczkiem". Mniej więcej tak to wyglądało


Po zdjęciu welonu fryzura wyglądała niemal jak po wyjściu od fryzjera :) )

dagii - Pon Lip 18, 2011 10:45 pm

Fijołkowa, super Twoja fryzurka wygląda...:)
anuszkaa - Wto Lip 19, 2011 8:56 am


calipsoo - Wto Lip 19, 2011 10:29 am

Sama nie przypuszczałam, że tak bardzo mogą podobać mi się fryzury z warkoczem :)
Malena - Wto Lip 19, 2011 11:33 am

Mnie sie podobaja te z warkoczem splecionym nad karkiem i wlosy na bok, wyglada to rewelacyjnie, a warkocz dodaje lekkosci i dziewczecosci:)
Hatifnatka - Wto Lip 19, 2011 2:00 pm

mnie też się takie fryzurki podobają :)
marciami - Wto Lip 19, 2011 6:33 pm

też szukam czegos z motywem warkocza i już tu znalazłam jedną fryzurę, która mi się podoba :)
ewa.krzys - Wto Lip 19, 2011 7:06 pm

Niektóre warkoczykowe fryzury wyglądają całkiem efektownie. Szkoda, że na moich włosach coś takiego nigdy się nie utrzyma :razz:
Aga_*** - Wto Lip 19, 2011 9:51 pm

a ja mam włosy do ramion, nie zdążyłam zapuścić ;( dziewczyny poradźcie coś ;)
paulinkaaMU - Sro Lip 20, 2011 12:51 am

ja jestem prawie pewna, że będę miała fryzurę z warkoczem - specjalnie zapuściłam grzywkę (której właściwie już nie mam :wink: ), a na ostatnie wesele miałam właśnie warkocz zapleciony po bokach i czułam się super :D
Niusia80 - Sro Lip 20, 2011 2:51 pm

Nawet nie przypuszczałam, że fryzury z warkoczem mogą być aż tak fajne. Dotychczas kojarzyły mi się mało pozytywnie - z takimi wiejskimi naleciałościami. A te są naprawdę super. Za miesiąc będę świadkową na ślubie, więc może uczeszę się w ten sposób.
marciami - Sro Lip 20, 2011 9:44 pm

Aga_***, zawsze mogą ci zrobić dopinkę :)
Aga_*** - Sro Lip 20, 2011 11:04 pm

marciami napisał/a:
Aga_***, zawsze mogą ci zrobić dopinkę :)


ale ile to kosztuje ? ? ? :)

Ambrozja - Pon Lip 25, 2011 1:18 pm

Aga_*** napisał/a:
a ja mam włosy do ramion, nie zdążyłam zapuścić ;( dziewczyny poradźcie coś ;)


Ja w tej chwili mam włosy do ramion i sama czeszę się w różnorakie warkocze, francuzy, kłosy itd :)

Hellen - Pon Lip 25, 2011 2:46 pm

ja tez miałam elementy warkoczyków we włosach na ślubie. Fotkę wkleiłam w wątku Magi, bo ona mnie czesała.
ppola - Pon Lip 25, 2011 2:52 pm

Mi się strasznie podoba ta fryzurka

tulipan87 - Pon Lip 25, 2011 3:38 pm

ppola, super ta fryzura :)
Jezu, jak ja żałuję, że nie trafiłam do tego wątku przed swoim ślubem... :?

astrid - Pon Lip 25, 2011 11:31 pm

bardzo mi sie podobają fryzurki z warkoczami, wiec możliwe że w slubnej lub poprawinowej fryzurze uda się coś zapleść:)
marciami - Wto Lip 26, 2011 2:12 pm

Aga_***, zapytaj agulkę1989, ona miała zdaje się robioną dopinkę
justys - Wto Paź 11, 2011 5:39 pm

Niektóre fryzury z warkoczem są przecudne, tylko trzeba trafić na dobrą fryzjerkę żeby nie wyglądały na takie "codzienne"
diamond - Czw Lut 23, 2012 12:10 am

aż mam ochotę na fryzurę ślubną z "warkoczem" :smile:
kasienka.1988 - Czw Lut 23, 2012 3:00 pm

Ja równiez mysle o warkoczyku ale jakims cienkim wplecionym delikatnie w rozpuszczone włosy:)
kasik_1987 - Sro Lut 29, 2012 9:07 pm

Warkocze są super, dodają subtelności i delikatności uczesaniu. Dlatego na ślub są wręcz idealne.
nalinn - Sro Lut 29, 2012 10:42 pm

Kolejna ciekawa inspiracja!
Lubię te delikatne, dziewczęce.

AgaNika - Czw Mar 01, 2012 1:38 am

Fijołkowa napisał/a:
Moja fryzura ślubna również miała motyw przewodni w postaci warkocza, gdyż uważam, że są one bardzo kobiece
Może kogoś zainspiruje moja fryzurka

Śliczna ta Twoja fryzurka - właśnie się zorientowałam, że mam już Twoje zdjęcia w tej fryzurze ściągnięte ze strony Twojego fotografa :smile:

Malwina_łódź - Czw Mar 01, 2012 7:07 am

Moja szwagierka w zeszłym roku miała do ślubu fryzurę z warkoczem. Warkocz dodawał lekkości. Zapleciony był dookoła głowy i wpięte miała 4 storczyki.
Zuza12345 - Pon Cze 18, 2012 4:38 pm

zrobie teraz podejscie nr 2 do opcji z warkoczem/dobierańscem.. znalazlam bardzo fajna inspiracje na ostatnim slubie..
demonka - Wto Cze 19, 2012 8:58 am

fryzurki z warkoczem wyglądają bardzo dziewczęco, ale niestety nie każdemu pasują...ja np. nie wyglądam dobrze z warkoczem, bo mam raczej okrągłą twarz i warkocz dodaje jeszcze krągłości...
stefka100 - Sob Sie 18, 2012 7:14 pm

hmm cudne te warkocze:D sama zaczynam o takiej mysleć, tylko muszą mi jeszcze wloski urosnąć
AgaNika - Nie Sie 26, 2012 12:34 pm

i jeszcze coś takiego :-)

caixa - Nie Sie 26, 2012 2:43 pm

ppola, zapraszam to kiedyś ci zrobię. :wink:
ppola - Nie Sie 26, 2012 4:58 pm

caixa, post jest sprzed ponad roku :smile:
caixa - Nie Sie 26, 2012 5:39 pm

ppola, nie zauważyłam. :smile: Spojrzałam na czerwiec :D .
bambolea - Czw Lut 14, 2013 10:34 pm

Wrzucam kilka inspiracji.



Sama się zastanawiam nad takim przeplatańcem, niektóre fryzurki bardzo mi się podobają :)

zakochana999 - Pon Kwi 22, 2013 6:40 pm

Czyż nie piękne? :)


iduczek - Wto Lut 04, 2014 10:10 am

Odświeżam temat ponieważ poszukuję kogoś kto wykonałby fryzurę z elementami warkocza.

Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek kontakty na priv. Dzięki!

ithanielle - Pon Mar 17, 2014 8:58 am


ZuzM - Pon Mar 17, 2014 11:30 am

Dołączam się do tematu, mam taki pomysł na coś z warkoczem - moja sukienka nie pozwala mi na bardzo rozbudowaną fryzurkę!
Dorotka_ - Wto Mar 18, 2014 9:20 pm

przez Was i ja się zastanawiam nad warkoczem :wink:
karolina99 - Sro Mar 19, 2014 7:49 pm

też chciałabym warkocz, ale żeby zaczynał się już od grzywki...poszukiwania trwają :)
Karollka - Sro Mar 19, 2014 8:12 pm

ithanielle, muszę podejrzeć to co uryłaś :p
ithanielle - Sro Mar 19, 2014 8:17 pm

Karollka napisał/a:
ithanielle, muszę podejrzeć to co uryłaś :p


Ładne? :P

Catylyn89 - Sro Mar 19, 2014 10:27 pm

ithanielle, też muszę zobaczyć, bo sama kiedyś myślałam nad warkoczem :)

edit:
fryzurka nie dla mnie niestety :P ale ładna sama w sobie :)

ithanielle - Sro Mar 19, 2014 10:31 pm

Catylyn89 napisał/a:


edit:
fryzurka nie dla mnie niestety :P ale ładna sama w sobie :)


Dla mnie też nie, ale ładnie wykonana :)

lovinlizard - Czw Mar 20, 2014 10:42 pm

o warkocze cos dla mnie :smile: ładnie zrobiona na fryzurka nie podoba mi się ten niby kwiatek czy coś ale wykonanie super :)
Yoanna - Pią Mar 21, 2014 1:06 pm

Uwielbiam fryzury z warkoczami :D Te co wkleiła bambolea, podobają mi się :razz:
Blue89 - Pon Mar 31, 2014 5:36 pm

Te co dała zakochana bardzo romantyczne :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group