Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Forum to nie czat

kryszka - Wto Cze 21, 2005 10:13 am
Temat postu: Forum to nie czat
Jest w Regulaminie taki punkt o treści jak wyżej.

Ja wiem, że na forum jest fajnie i się wzajemnie lubimy i chcemy mieć przyjazną atmosferę. Ale proszę, stosujmy się do tego punktu Regulaminu i nie przytakujmy sobie niepotrzebnie przez pół strony wątku, a zauważyłam że ostatnio stało się to nagminne.

Forum ma ograniczone możliwości i nie zajmujmy miejsca na nic nie wnoszące posty, zaśmiecając bazę forum. Do takich rozmów można wykorzystać czat (na dole forum jest link do niego), shoutbox, gadu-gadu czy prywatne wiadomości.


Dziękuję za uwagę.

ice - Pią Cze 24, 2005 10:43 pm

Zgadzam sie z kryszka w pelni i dodam ze wszystkie posty w stylu "Tak", "Nie" , "Nie wiem" itd. , itp. jakie zauwaze beda usuwane .. jesli ktos po usunieciu jego postow bedzie nadal zachowywal sie w ten sam sposob .... coz ... pewnie posypia sie ostrzezenia.
kryszka - Pią Paź 21, 2005 7:22 pm

Chciałabym dodać, że wszelkie uwagi typu "xxx prześlij mi dane na twój zespół, orkiestrę, foto itp." również będą usuwane. Takie posty niepotrzebnie zaśmiecają wątek.
Dużo prościej i szybciej można napisać priva do tej osoby, będzie przynajmniej pewność że odczyta ona tą prośbę, bo do starego wątku może już nie zaglądać.


Tak samo jako wszelkie posty typu "wiadomość wysłałam na priv" - przecież jak adresat tej wiadomości wejdzie na forum to od razu zobaczy że ma priva.

mischelle22 - Czw Kwi 19, 2007 11:42 pm

Zmuszona jestem reaktywować ten wątek i ponownie prosić Was - Drodzy forumowicze -
o przestrzeganie tego punktu Naszego regulaminu.
W pogoni za postami i zdobywaniem kolejnych gwiazdek - zapomniałyście, że Forum to nie czat .
Dlatego też posty "nic nie wnoszące do tematu" będą (w miarę Naszych możliwości oczywiście) Usuwane.

[ Dodano: Nie Kwi 22, 2007 1:22 pm ]
Jeszcze jedno - prosiłabym Was aby wszelkie prośby typu "poproszę o przesłanie zdjęcia :sukni, makijażu itp " były wysyłane na PW aby nie zaśmiecały wątków.
Te już istniejące będą usuwane.

kryszka - Czw Sty 31, 2008 10:32 am

Kwestią przypomnienia, żeby potem nie było zdziwienia:
kryszka napisał/a:
Chciałabym dodać, że wszelkie uwagi typu "xxx prześlij mi dane na twój zespół, orkiestrę, foto itp." również będą usuwane.

słonko - Czw Sty 31, 2008 12:26 pm

Postaram się o tym pamiętać :) A jak mi sie zdarzy zapomnieć i skasujecie, to nie będę miała żalu :razz:
Canaves - Nie Lut 03, 2008 11:26 pm

I bardzo mądrze! Takie nic nie wnoszące posty powinny być usuwane...
Jest cała masa dialogów typu:
-ładna suknia
-mnie tez sie podoba
-no... super
-a ja nie wiem czy super..
-a ja mam inną i ją opisze..
-tak tak.. opisz...

A na końcu człowiek przykładowo dowiaduje się ze chodziło o salon mody ostatecznie inny niż w tytule..

Jest cała masa takich bzdurnych postów, które są pisane albo z nudów, albo ich autorki na nic więcej nie stać.. nie wiem skąd to się bierze.. :? Później przegląda sie forum i zanim sie do czegoś człowiek dokopie przejrzy dobre kilka stron spamu. Absolutnie jestem za usuwaniem takich rzeczy bez uprzedzenia. Bo jak się takiej autorce postu napisze ze smaruje posty dla samego pisania to sie robi niepotrzebna awantura o urażoną dumę.. :-? Już palcem nie chce wytykać... :znudzony:

gosc - Sro Lut 06, 2008 10:26 pm

Canaves napisał/a:
Jest cała masa takich bzdurnych postów, które są pisane albo z nudów, albo ich autorki na nic więcej nie stać.. nie wiem skąd to się bierze.. :? Później przegląda sie forum i zanim sie do czegoś człowiek dokopie przejrzy dobre kilka stron spamu. Absolutnie jestem za usuwaniem takich rzeczy bez uprzedzenia.

to w takim razie ponawiam prośbę o zgŁaszanie takich postów do Moderatora - sŁuży do tego wykrzyknik w prawym górnym rogu okienka z postem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group