Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - Autko..

Madlen_ - Pią Paź 10, 2003 3:10 pm
Temat postu: Autko..
Ja proponuję coś takiego....



i moje piękne MI?KI....




Edyta - Czw Paź 23, 2003 11:18 pm

a mnie sie strasznie podobaja zabytkowe autka. szukam ciagle gdzie takie moga byc.
kryszka - Pią Paź 24, 2003 9:37 am

Edyto, zależy jak bardzo zabytkowe auto byś chciała. Jeśli np. pierwszą Warszawę to znajomi po prostu wypatrzyli ją na ulicy, poczekali na właściciela i się dogadali.
wiewiorka - Pon Gru 08, 2003 12:51 am

Edytko autko retro,to ktore pokazala Galionka mozna wynajac na caly dzien za 1200zl .Na stronie masz kontakt , mozesz dowiedziec sie szczegolowo wszystkiego od wlascicielki.
A to inna stronka www.muzeum-motoryzacji.com.pl Polecam bardzo duzy wybor.

Edyta - Pon Gru 08, 2003 3:08 pm

dziekuje wiewiorko

w koncu cos konkretnego

magda - Wto Sty 13, 2004 4:54 pm

na naszym cywilnym mielismy kemowa warszawe

bardzo sympatycznie

pipi - Czw Lut 19, 2004 1:41 pm

Kolor jak kolor, a co byście powiedziały na wypożyczenie z salonu samochodowego modelu z napisem "Jazda próbna" :hahaha:
gosia - Czw Lut 19, 2004 6:38 pm

Dla mnie bomba :D
turman - Czw Lut 19, 2004 7:22 pm

Co powiecie na to??
Jestem zapalonym miłośnikiem samochodu Toyota Celica 2 generacji i należe do klubu Strona Klubowa Mam ochotę pojechać do ślubu z narzeczoną swoim własnym autkiem oczywiście po jego remoncie (remont właśnie trwa).
Najprzyjemniejsze dla mnie było to,że propozycja wyszła od mojej narzeczonej :D

Jak podoba wam się taki pomysł??

kryszka - Pią Lut 20, 2004 1:13 am

pipi napisał/a:
Kolor jak kolor, a co byście powiedziały na wypożyczenie z salonu samochodowego modelu z napisem "Jazda próbna" :hahaha:

:frajer: Ekstra pomysł.

Ale przy zastosowaniu odpowiedniej folii można taki napis samemu sobie nakleić, bez uszczerbku na lakierze. 8)



turman napisał/a:
Jak podoba wam się taki pomysł??

Osobiście nie jestem za takim rozwiązaniem, bo chyba bym się za bardzo stresowała w tym dniu. Myśląc o niebieskich migdałach mogłoby się to źle skończyć. Rolling Eyes Ale chyba faceci podchodzą do tego inaczej... :wink:

olenka - Pią Lut 20, 2004 10:46 am

Ja jestem za!!!! Zapros kolegów z klubu i jedzcie całym konduktem i trabcie ile wlezie. To dopiero bedzie uciecha:)))


Fajowe te autka:)
A doslubu takim proponuje



ale by sie ludzie oglądali:)

Mi - Pią Lut 20, 2004 6:26 pm

Popieram Oleńkę - autko SUPER!!!!!!!!!!!!!
tweety - Pią Lut 20, 2004 8:02 pm

:zdziwko:
turman - Pią Lut 20, 2004 8:48 pm

Mój samochodzik jest identycznym modelem ale w kolorze brąz metalic
Ma dokładnie taki kolorek jak samochodzik na drugim zdjęciu

Może byc?? :roll:

Asiek - Pią Lut 20, 2004 8:56 pm

Obejrzałam Twój samochód na stronie, którą podałeś.
Jeśli jesteś fanem tej Toyoty (a na to wygląda, prawda? :) ), to chyba nasze zdanie na niewiele Ci się przyda.
Bez urazy - osobiście wybrałabym inny samochód.
Ale jeśli oboje chcecie nim pojechać i jest to takie Twoje "wypieszczone autko", to czemu nie?

gosia - Pią Lut 20, 2004 11:54 pm

Twojej narzeczonej tez sie podoba ten samochód, chodzi mi o jechanie do ślubu :roll:
mischelle22 - Sob Lut 21, 2004 9:22 am

A co to jest za model?Też Toyota?
Bo ten brązowy napewno, a ten ktorym bedziecie jechac do ślubu - ten czarny?

kryszka - Sob Lut 21, 2004 12:02 pm

Mischelle, przecież one są identyczne. :D
mischelle22 - Sob Lut 21, 2004 12:20 pm

Ale ten czarny wygląda tak dostojniej -ładniej.
Takim brązowym bym się na własny ślub nie wybrała.
Czarnym prędzej.Chociaż też nie.
:? :abashedgirl:

tweety - Sob Lut 21, 2004 12:53 pm

Wydaje się być taki bardzo amerykański. Ale ja się nie znam :mrgreen:
olenka - Sob Lut 21, 2004 5:05 pm

no turman kolorek ciekaw. nie cierpie czarnych aut:) pamietaj do brazu złoto pasuje i zółte kwiaty. A samochód fajny, przód ma taki dłuuugi. Jak sama narzeczona mowi zeby nim jechac to słychaj tylko jej i serca i w droge....
anna.b - Pon Lut 23, 2004 12:31 am

JAZDA PROBNA

SUPER POMYSL!!!!!!!!! Powiedzialam mojemu P. i kto wie, kto wie... moze my sobie cos takiego zaserwujemy, tylko nie wiem, jak przezyja to nasi Rodzice, jak zobacza samochod (bo oczywiscie nic wczesniej bysmy Im nie powiedzieli :jumpingmrgreen: )

Ania

turman - Pon Lut 23, 2004 8:30 pm

Dzięki za opinie :)
Wziąłem je sobie do serca :D

Miło poznać zdanie innych w tak ważnej dla mnie sprawie.

Kati - Czw Mar 11, 2004 9:03 pm

U mnie będzie prawdopodobnie srebrny mercedes klasy S. Mnie się wydaje ok. Udekorujemy kwiatuszkami i balonikami. Maskotki, obrączki - nie, ewentualnie w grę wchodzą kwiaty na masce
lesia - Sob Mar 20, 2004 11:00 pm

Edyta napisał/a:
a mnie sie strasznie podobaja zabytkowe autka. szukam ciagle gdzie takie moga byc.


Ha ,ha z takimi autkami trzeba uwazac ,slyszalam ze jednej parze takie autko rozkraczylo sie po drodze, co nie znaczy ze te nowe nie moga sie popsuc.

Mi - Pon Kwi 12, 2004 4:54 pm

Dziewczyny może wam się to przyda, mogę podać namiary na kilka fajnych pojazdów: powozy, karety, Alfa Romeo z 1934r., Cadillac z 1973r.
gosia - Pon Kwi 12, 2004 10:25 pm

slonkoplock napisał/a:
gosia napisał/a:
my mieliśmy cos takiego

Obrazek



Gosiu my o czyms bardzo podobym myślimy, wydaje nam sie, ze jest to ubranie w miare niedrobie a zarazem ładne i praktyczne.


Dziekuje :przytul:
Słonkoplock, całe ubranie samochodu wyniosło nas:
:arrow: serce na samochód 35 zł
:arrow: wstęgi 45 zł
:arrow: balony 10 zł były styłu samochodu
:arrow: tablice ''Młoda para'' 10 zł

100 zł to jeszcze nie tak duzo :) no i w zależności co sie komu podoba

gosia - Sro Maj 12, 2004 9:12 pm

Jaguar MK II bardzo mi sie podoba :D
Moja koleżanka jechała własnie takim do slubu :girl : :D

Asiek - Sro Maj 12, 2004 9:18 pm

A mnie jakoś nie wzruszają stare samochody... :roll:
Kati - Czw Maj 13, 2004 12:28 am

Ale najśmieszniejsze jest to, że jak pisałam, będę miała srebrnego mesia S klasy a nie żaden antyk. Podobać to może i mi się podobają, ale jednak wolę nowoczesność :wink:
Asiek - Czw Maj 13, 2004 12:31 am

Kati, pytam tak z ciekawości, jaki rocznik tego mercedesa, bo my nie znaleźliśmy w zeszłym roku żadnego przyzwoitego mercedesa klasy S w całej Łodzi (oglądaliśmy 3) - jeden przyjechał nawet z Warszawy. :roll:
Kati - Czw Maj 13, 2004 12:44 am

Rocznik 2002 - właściciel jest Warszawiakiem :) i jest znajomym rodziców A.

Wgląda identycznie jak ten. Nawet kolor ten sam :P

gosia - Czw Maj 13, 2004 7:54 am

Edyta ten samochodzik ktory wkleiłas jest poprostu piekny, prawdziwe dzieło sztuki :D
Edyta - Czw Maj 13, 2004 10:10 am

gosia napisał/a:
Edyta ten samochodzik ktory wkleiłas jest poprostu piekny, prawdziwe dzieło sztuki :D

Gosiu
Ty znasz się najbardziej na samochodach :graba:


nie pamiętam, w którym poście, ale jedna z dziewczyn podawała namiary na ALFA ROMEO

tak wiec dzisiaj mój R. dzwonił i .... cena 1000zł z dekoracją bez ograniczenia czasowego
Autko naprawdę super, bo widzieliśmy je w informatorze (o którym wam wspominałam)



Jeszcze jeden samochodzik wpadł nam w oko CADILLAC DE VILLE...........i ku naszemu zdziwieniu cena wynosi 500zł z dekoracją :zdziwko: (za całą usługę)
jesteśmy w szoku, bo samochodzik jest cudo (jak dla nas)



aaaaaa zapomnialam jeszcze , że Kasik dała nam zdjęcie też całkiem fajnego samochodu do ślubu :graba:

Edyta - Sro Maj 19, 2004 3:19 pm

just_Kate napisał/a:
Edytko - a wiesz może ile to cudo kosztuje?


no pewnie, że wiem :mrgreen:


juz pisałam o tym samochodzie wcześniej, to Cadillac de Ville (1995)

my jesteśmy bardzo zaskoczeni, że koszt wynajmu na cały dzień = 500zł z dekoracją!!!


nam ten samochód spodobała się z wyglądy zewnętrznego, kwestia ceny była drugorzędna :wink:

filmowiec - Nie Maj 23, 2004 11:46 am

moj kumpel ma omege i krzyczy chyba cos kolo 200zl tlyko bez przybrania,chociaz pewnie mozna by sie z nim dogadac
Edyta - Nie Maj 23, 2004 1:18 pm

filmowiec napisał/a:
moj kumpel ma omege i krzyczy chyba cos kolo 200zl tlyko bez przybrania,chociaz pewnie mozna by sie z nim dogadac


hmmm jak wyglada ta omego???

ja kompletnie nie znam się na samochodzch.

może "bysta Gosia" cos tu wklei :graba:

Asia - Nie Maj 23, 2004 1:43 pm

filmowiec napisał/a:
moj kumpel ma omege i krzyczy chyba cos kolo 200zl tlyko bez przybrania,chociaz pewnie mozna by sie z nim dogadac


Jakiego koloru jest ta omega?

filmowiec - Nie Maj 23, 2004 2:01 pm

grafit,wkrotce bede mial fotke zeby ja promowac:)
Kati - Nie Maj 23, 2004 8:50 pm



Ten jest ładny 8) Straaaasznie mi się podoba.
To limuzyna koronacyjna Elżbiety II królowej Wielkiej Brytanii... heh zwie się Princess

Szkoda że koszty są dobijające................................. ale jak ktoś chce to www.armila.com

anna.b - Pon Maj 24, 2004 12:24 am

Kati, ta limuzyna to cudo!!!
Kati - Pon Maj 24, 2004 7:46 am

Szkoda, że to cudo jest tylko w Wawie, wypozyczenie kosztuje 1800 ( w tym kierowca i 150 km - tylko) Za każdy kilometr ponad limit 3zł
just_Kate - Pon Maj 24, 2004 10:45 am

filmowiec - czekamy na fotkę z niecierpliwością :D
anna.b - Pon Maj 24, 2004 7:46 pm

Troche sobie licza za te samochody. Ach!!!...
Kati - Pon Maj 24, 2004 9:52 pm

To chyba ja pojadę Mesiem, a A. pojedzie jakimś zabytkiem i spotkamy się w kościele :hahaha:

hehehe

gosia - Pon Maj 24, 2004 9:54 pm

O, tak :D
Bylibyście wyjatkowi
Ciekawe co by goscie powiedzieli jak by zobaczyli że przyjechaliście oddzielnie, każdy innym samochodem :lol:

Asiek - Pon Maj 24, 2004 10:28 pm

gosia napisał/a:
Ciekawe co by goscie powiedzieli jak by zobaczyli że przyjechaliście oddzielnie, każdy innym samochodem :lol:

U nas tak było. :lol:

Kati - Pon Maj 24, 2004 10:30 pm

hahahaha trafiłam :frajer:
Edyta - Pon Maj 24, 2004 11:45 pm

Gosiu czy ponizszy samochód , to właśnie Alfa Romeo (ten o którym juz pisałam)????

jeśłi tak to w Łodzi kosztuje on 1000zł (oczywiscie bez ograniczenia czasowego)


Kati - Pon Maj 24, 2004 11:47 pm

Edytko skąd go wziąć? 8)
Edyta - Pon Maj 24, 2004 11:48 pm

Kati napisał/a:
Edytko skąd go wziąć? 8)



wysyłam namiary na prv

właśnie taki samochodzik jest w Informatorze ślubnym


właśnie patrzę na ten informator i samochód wydaje się taki sam jak ten co wkleiła Gosia

i posiada zakrywany dach!!!!!!!!!

Alfa Romeo z 1934 r. :)

szalenie mi się podoba, tylko dużo kosztuje

magdolek - Wto Maj 25, 2004 9:01 am

Edyta napisał/a:
właśnie patrzę na ten informator i samochód wydaje się taki sam jak ten co wkleiła Gosia

i posiada zakrywany dach!!!!!!!!!



jestem tu nowa ale też posztrzebuje autka do ślubu! a co to za informator ślubny??????????? :hm: :hm:

Edyta - Wto Maj 25, 2004 2:41 pm

magdolek napisał/a:
jestem tu nowa ale też posztrzebuje autka do ślubu! a co to za informator ślubny??????????? :hm: :hm:

Makdołek zapraszam na tą stronę (tutaj pisałam o informatorze) :graba: :arrow: informator ślubny


filmowiec napisał/a:
obiecalem zdjecia fury mojego kolegi,co moze zawiesc po cienkich kosztach oto one (to jest wlasnie omega)

ładny jest ten samochód :D

just_Kate - Pon Maj 31, 2004 3:57 pm

ja też jestem ciekawa ile ten crysler kosztuje :)
Aneczka - Wto Cze 01, 2004 11:38 am
Temat postu: do just Kate
wypożyczenie chryslera kosztuje ok. 500zł
just_Kate - Wto Cze 01, 2004 11:51 am

Dzięki Aneczko - ten model to jest marzenie mojego P., zawsze jak go widzi gdzieś na ulicy to wzdycha :) a to 500 zł to nie jest wcale taki majątek.
Kati - Wto Cze 01, 2004 7:32 pm

Fajne fury - ale już się zorientowałam, że nie będzie nas na nie stać :roll: Kosztują w okolicach 2000 lub więcej :(
Asiek - Wto Cze 01, 2004 8:32 pm

A mnie się nie podobają.

A taką długą limuzyną do ślubu? :shock: No, thanks.
Nie jestem szejkiem... :jezyk1:
Osobiście dla mnie - szczyt snobizmu (i kiczu) jechać taką furą do ślubu. :roll:

Kati - Wto Cze 01, 2004 8:40 pm

hmm kicz nie kicz, ale lizmuzyny typu Lincoln nie rozważaliśmy nawet.
A stare - są za drogie. Zresztą jednego dnia mi się podobaja innego nie... :?

mercedes S... 8)

gosia - Wto Cze 01, 2004 8:56 pm

Bardzo mi się ''Lincoln'' podoba, ale cenowo był dla nas za drogi





Asiek napisał/a:
A mnie się nie podobają.

A taką długą limuzyną do ślubu? :shock: No, thanks.
Nie jestem szejkiem... :jezyk1:
Osobiście dla mnie - szczyt snobizmu (i kiczu) jechać taką furą do ślubu. :roll:


Kicz :shock:
Za ładny i za elegancki na tak brzydkie słowo :roll:

Asiek - Wto Cze 01, 2004 9:47 pm

gosia napisał/a:
Kicz :shock:
Za ładny i za elegancki na tak brzydkie słowo :roll:

Nie uważam słowa "kicz" za brzydkie słowo. :roll:
I wcale nie uważam zajechanie takim autem na "zwykły" ślub za szczyt elegancji. 8)

gosia - Wto Cze 01, 2004 11:12 pm

Asiek napisał/a:
gosia napisał/a:
Kicz :shock:
Za ładny i za elegancki na tak brzydkie słowo :roll:

Nie uważam słowa "kicz" za brzydkie słowo. :roll:
I wcale nie uważam zajechanie takim autem na "zwykły" ślub za szczyt elegancji. 8)


Dla każdego z nas ślub nie jest ''zwykły'' lecz to coś bardzo wyjatkowego i osobistego.
Dla jednego ten samochód będzie marzeniem, a dla drugiego limuzyną.
Kazdy z nas ma inne gusta :wink:
Dla mnie osobiście ten samochód jest wart tej niezapomnianej chwili.


Moim zdaniem kiczem było by przybranie malucha i jechanie tym własnie autkiem do ślubu

Edyta - Wto Cze 01, 2004 11:27 pm

Asiek napisał/a:
A taką długą limuzyną do ślubu? :shock: No, thanks.

:zdziwko:

Nie no jestem zaskoczona!!!

A czemu nie jeśli kogoś stać i tym bardziej, że się podoba.

Asiek napisał/a:
szczyt snobizmu (i kiczu) jechać taką furą do ślubu. :roll:


:frajer:

trochę to zabawne co napisałaś


Asiek, to powiedz w takim razie jaki samochód według Ciebie jest najodpowiedniejszym do ślubu i nie jest kiczem ?? ??

Asiek - Wto Cze 01, 2004 11:43 pm

Edyto, nie musisz się tak bardzo oburzać. :roll:
Napisałam co sądzę i tyle.
Absolutnie nie robi na mnie wrażenia taka długa limuzyna, także jako auto do ślubu.
Nie podoba mi się i zachwyty innych tego nie zmienią.
Nie trawię snobizmu, a pojechanie takim autem do ślubu (zakładając, że nie jest to ślub w rodzinie milionerów czy koronowanych głów) tym snobizmem dla mnie jest.
Każdy ma inny gust. Jeżeli ktoś to lubi, to OK.
A ja nie muszę piać z zachwytu jeśli coś mi się nie podoba. :?

kryszka - Czw Cze 03, 2004 2:22 am

Asiek - zgadzam się w 100 % z tym co napisałaś. :graba:
Jak dla mnie właśnie samochód jest doskonałym przykładem przesadności w oprawie całej uroczystości. Musi być pięknie, wyjątkowo, tak żeby wszystkim oko zbielało. Byłam na ślubie gdzie fotograf bardziej skupiał się na samochodzie niż na Młodych. :roll:
Marzenia marzeniami, ale czy warto wydawać kupę kasy na w sumie niezbyt ważną rzecz? Przecież za 1000 zł można sobie kupić np. lodówkę.

just_Kate - Czw Cze 03, 2004 10:14 am

Zgadzam się :) - na taki zbędny wydadetk stać jedynie tych, którzy "śpią na pieniądzach". Ja bym sobie zdecydowanie wolała kupić coś potrzebnego do domu.
Ale oczywiście każdy ma swoje marzenia, jeśli ktoś sobie nie wyobraża pojechać do ślubu niczym innym jak tylko samochodem od 1000 zł w górę to nie ma sesnu tych marzeń psuć. Ja np. wiem, że dużo wydam na makijaż i fryzjera, bo jest to dla mnie ważne, ale niektóre dziewczyny do ślubu malują i czeszą się same...

Magdzia - Pią Cze 04, 2004 1:42 pm

Wlasnie dostalam wiadomosc, ze moze dostaniemy inny samochod na slub. Mielismy jechac naszym, jest duzy, ladny i reprezntacyjny, no i granatowy, wiec nie byloby problemu az tu nagle szef mojego Manusia zaproponowal nam swojego srebrnego mercedesa :shock: Nie powiem, byloby fajnie, tylko ze kupilam juz biale wstazki i nie wiem czy beda pasowac :? Co myslicie :?:
Asiek - Pią Cze 04, 2004 2:46 pm

Magdzia, ja miałam do ślubu właśnie srebrnego mercedesa z białymi ozdobami (wstążki).
Magdzia - Pią Cze 04, 2004 2:55 pm

I nie zlewaly sie z kolorem auta? Troche sie tym martwie, bo mam jeszcze bialo rozowe zajaczki :oops: I zlote i srebrne balony.
Asiek - Pią Cze 04, 2004 5:21 pm

Białe wstęgi na masce i te przy klamkach nie zlewały się z kolorem samochodu.
Kierowca zaproponował białe lub niebieskie przystrojenie auta.
Ponieważ niebieski w ogóle nie przewijał się wśród kolorów naszego ubioru, wiązanki, itp. a biały jak najbardziej tak :) , więc wybraliśmy białe przystrojenie.

filmowiec - Wto Cze 08, 2004 1:05 am

w zeszla sobote mlodzi jechali mercedesem slk cabrio,prowadzil mlody mi sie podobalo na maksa,na mojej stronie ktora mam nadzieje niedlugo powstnaie bedzie zdjecie:)
Kati - Wto Cze 08, 2004 8:44 am

czekamy na link :graba:
Asiek - Wto Cze 08, 2004 11:20 am

filmowiec napisał/a:
w zeszla sobote mlodzi jechali mercedesem slk cabrio,prowadzil mlody mi sie podobalo na maksa,na mojej stronie ktora mam nadzieje niedlugo powstnaie bedzie zdjecie:)

Też mieliśmy ten pomysł (moja teściowa ma ten samochód), ale odpadł w przedbiegach - zdecydowanie za mało miejsca na suknię ślubną!!!

Kati - Wto Cze 08, 2004 11:39 am

A jaki to jest :?: :oops: :mrgreen:
Asiek - Wto Cze 08, 2004 11:49 am

Sportowy kabriolet, dwuosobowy, z automatycznie chowanym dachem.
Kati - Wto Cze 08, 2004 12:10 pm

Fajny :mrgreen:

muszę poszukać na stronce mercedesa


Mercedes Slk

Asiek - Wto Cze 08, 2004 12:25 pm

No, właśnie taki. :graba:
Choć one też się różnią między sobą.



P.S. To właśnie nim jechałam 250 km/h :)

Kati - Wto Cze 08, 2004 12:26 pm

Asiek ja to chyba bym jechała z głową między nogami :oops: ,
bo o samodzielnej jeździe 250km/h nawet nie myślę....

Asiek - Wto Cze 08, 2004 12:31 pm

Kati, wcale nie czułam tej prędkości i jestem trochę rozczarowana. :?
Czułam się tak jak przy 170/180 km/h, czyli luzik. :)
Nawet nie mogę zmyślać, że nami rzucało albo opony odrywały się od autostrady, itp. :P

Magdzia - Wto Cze 08, 2004 12:47 pm

Piekne auto, az sie rozmarzylam :roll:
filmowiec - Wto Cze 08, 2004 1:43 pm

mlody mowil ze jak wlasciciel mu przyprowadzil to musial przetestowac i mu przy 150 glowe chcialo urwac:)a dach automatyczny to chyba raczej nie byl...mowcie co chcecie mi sie podobalo bardzo...
Asiek - Wto Cze 08, 2004 1:48 pm

:shock:
Jak to bez automatycznego dachu?
To jaki on miał model (z którego roku)?

Sprostowanie : te 250 km/h jechaliśmy z zamkniętym dachem.
Powiem szczerze, że powyżej setki z otwartym dachem przestaje być dla mnie fajnie - wieje jak cholera! :? Taaa, ale mój Mężuś uwielbiał "pruć" do 200 km/h z otwartym dachem... :roll: Po takiej jeździe wyglądałam zawsze jakby nietoperz wkręcił mi się we włosy....

filmowiec - Wto Cze 08, 2004 1:55 pm

tzn moze zle sie zrozumielismy naciskal przycisk i dach sie zamykal,to chyba jednak autoamtyczny tylko zle zrozumialem:)bo autko bylo dosc nowe co prawda w dowod nie zagladalem
Asiek - Wto Cze 08, 2004 1:56 pm

To jest właśnie automatycznie otwierany dach. :lol:

Jakiego koloru był ten samochód? Też srebrny metalic?

filmowiec - Wto Cze 08, 2004 1:57 pm

granat:)
Kati - Wto Cze 08, 2004 8:11 pm

Asiek napisał/a:
Kati, wcale nie czułam tej prędkości i jestem trochę rozczarowana. :?
Czułam się tak jak przy 170/180 km/h, czyli luzik. :)
Nawet nie mogę zmyślać, że nami rzucało albo opony odrywały się od autostrady, itp. :P


Podobno droga się wydaje wąska jak niteczka i wszystko strasznie się szybko dzieje. Ale nigdy z nikim nie jechałam tak szybko :(

Asiek - Wto Cze 08, 2004 8:13 pm

Kati napisał/a:
Podobno droga się wydaje wąska jak niteczka i wszystko strasznie się szybko dzieje. Ale nigdy z nikim nie jechałam tak szybko :(

I tak powstaje legenda. :mrgreen:
Zadne niteczki, ani nic takiego. :frajer:
Wrażenie prędkości takie jak przy 180 km/h. No tylko inne samochody jakoś tak szybko są wymijane. :lol:

filmowiec - Wto Cze 08, 2004 8:15 pm

ja jechalem 180 autostrata prawie pusta,to nie bylo az tak szybko,ale jakbym tak wyskoczyl na trasie z lodzi do rawy to mysle ze byloby bardzo szybko:)
Kati - Wto Cze 08, 2004 8:17 pm

Asiek napisał/a:
Kati napisał/a:
Podobno droga się wydaje wąska jak niteczka i wszystko strasznie się szybko dzieje. Ale nigdy z nikim nie jechałam tak szybko :(

I tak powstaje legenda. :mrgreen:
Zadne niteczki, ani nic takiego. :frajer:
Wrażenie prędkości takie jak przy 180 km/h. No tylko inne samochody jakoś tak szybko są wymijane. :lol:

Hmm właśnie - ja nie umiem nic powiedzieć... ale wierzę na słowo 8)

filmowiec - Nie Cze 13, 2004 4:35 pm

i coraz lepiej tydzien temu slk cabrio a wczoraj kareta i koniki, piekna sprawa
gosia - Nie Cze 13, 2004 5:17 pm

:D
Kati - Nie Cze 13, 2004 9:05 pm

Dziś pobiłam swój rekord prędkości. Wracając z Beskidów rozwinęłam corsiarą prędkość 160 km/h :twisted:
gosia - Nie Cze 13, 2004 10:49 pm

Kati rajdowiec :P
Magdzia - Pon Cze 14, 2004 11:54 am

gosia napisał/a:
:D



Hihi bardzo podobnym jechalam tylko srebrnym i czterodrzwiowym, rocznik 2003.

gosia - Pon Cze 14, 2004 8:32 pm

Magdziu super autko miałas :P
Magdzia - Pon Cze 14, 2004 9:50 pm

gosia napisał/a:
Magdziu super autko miałas :P



Na szczescie autko bylo gratis tzn na ten dzien, i dostalismy je juz dzien wczesniej wiec poglismy troche porozbijac sie po miescie. No i byla bardzo zaskoczona bo pali mniej niz moj.

adawe - Wto Sie 03, 2004 6:03 pm

a ja chce do slubu pojechac warszawa ale nie wiem czy sie uda taka nam znalezc

slubuje 24092005 :graba:

Kati - Czw Sie 26, 2004 5:35 pm

Wpłacilismy zaliczkę na auto :)

replika alfa romeo z lat 20 czy 30 ubiegłego stulecia, ale rocznik produkcji 2004 8)
kolor kość słoniowa i bordo

leminka - Czw Sie 26, 2004 7:50 pm

Kati napisał/a:
Wpłacilismy zaliczkę na auto :)

replika alfa romeo z lat 20 czy 30 ubiegłego stulecia, ale rocznik produkcji 2004 8)
kolor kość słoniowa i bordo


Kati,
A nie masz zdjęcia autka? Może jest gdzieś w sieci?

Dziewczyny,
jak możecie wstawiajcie zdjęcia swoich autek, wtedy będziemy mogły zachwycać się nimi podwójnie i kolorem i autkiem :D
Ja się średnio znam na autach i czasami nie wiem o czym piszecie :( dobrze, że chociaż kolory znam, to mogę napisać że ładny albo brzydki ;)

LEMINKA

leminka - Czw Sie 26, 2004 7:59 pm

A tu można wypożyczyć autko, dla smakoszy zabytkowych aut

Może się przyda...

http://neo.info.pl/?pageid=1779

Firma Cantoneo, oferują dość duży wybór aut, zabytkowych modeli.

Nie sprawdzałam cen ani warunków wynajmu gdyż dosłownie kilka dni temu zamówiłam już autko i zadatkowaliśmy już nawet :cry: a co najgorsze... nie jest to takie autko jak sobie wymarzyła, buuuu

LEMINKA

Kati - Czw Sie 26, 2004 11:26 pm

Leminko właśnie szukamy... ale ten pan dopiero je kupił...
Nie ma swojej stronki.

ale jak znajdę to wkleję :D

W sumie to mogę zaprezentować to autko, tyle że "nasz" ma kolor bordowo-kremowy

leminka - Pią Sie 27, 2004 8:57 am

Kati! SUPER :!: :!: :!:

Takie autko to nawet mojemu wybrednemu w tym temacie Meżowi by się spodobało.
Ile płacisz Kati za wynajęcie? Czy po znajomości je załatwiałaś?
Pytam z czystej ciekawości bo ja już mam swoje zadatkowane więc i tak mi się te informacje nie przydadza, a szkoda :(

LEMINKA

Kati - Pią Sie 27, 2004 2:35 pm

To żadna tajemnica Leminko... 1000 zł bez limitów.
Może to i dużo, ale nam się podoba :)

leminka - Sob Sie 28, 2004 6:52 pm

Tak właśnie myślałam, że w tych granicach, ale rzeczywiście warto :)
My płacimy 400 zł też bez limitów no ale nie za taki samochód, zwykły mercedes okularnik :( Ale mam nadziejże, że jak przystroimy to też będzie piekny...


LEMINKA

just_Kate - Nie Sie 29, 2004 1:56 am

Leminka - będzie piękny ten okularnik, nie bój nic :D

A ja dzisiaj widziałam autko całe (nie przesadzam) przystrojone margaretkami przyklejonymi do maski. Nie wiem, czy margaretki żywe, czy sztuczne, ale wyglądało to super, a samochód był bardzo przeciętny, ale chyba nikt nie zwrócił na to uwagi, każdy podziwiał pomysł. :)

A my do ślubu jechaliśmy nowym Audi A6 za (o ile mnie pamięć nie myli) 400 zł. Samochodzić śliczny, wygodny, z klimą (aż się nie chciało wysiadać :) ).

leminka - Nie Sie 29, 2004 10:06 am

just_Kate napisał/a:
A ja dzisiaj widziałam autko całe (nie przesadzam) przystrojone margaretkami przyklejonymi do maski. Nie wiem, czy margaretki żywe, czy sztuczne, ale wyglądało to super, a samochód był bardzo przeciętny, ale chyba nikt nie zwrócił na to uwagi, każdy podziwiał pomysł. :)


Mam nadziejże, że własnie u Nas też tak będzie :mrgreen: dzieki Just :)

just_Kate napisał/a:
A my do ślubu jechaliśmy nowym Audi A6 za (o ile mnie pamięć nie myli) 400 zł. Samochodzić śliczny, wygodny, z klimą (aż się nie chciało wysiadać :) ).


No właśnie.. też chciałam Audii [bo miałam możliwość załatwienia, a poza tym bardzo efektywne auto :!: :!: gratuluje Wam wyboru :!: :!: :) ], ale mój mąż się uparł na tego mercedesa i nic nie było wstanie zmienić jego zdania :cry: A Audii na pewno byłoby 100 razy ładniejsze niż ten nasz mecedes :(
Nawet teraz świadek nam proponuje, że zawiezie nas nową hondą accord - odbiera ją 4 wrzesnia z salonu - ale mój mąż jest nieugiety w tych sprawach, wrrrr a ja mu obiecałam, że w temat samochodu nie będę sie mu wtracała więc siedze cicho jak ta myszka.... i kombinuje jak tu ubrać auto, żeby nie było go widać ;)


LEMINKA

just_Kate - Nie Sie 29, 2004 1:34 pm

Oj, leminka, na pewno będzie śliczny ten mercedes. Poza tym jeśli chodzi o samochody 'współczesne' to jeśli ktokolwiek zwraca na nie uwagę, to chyba właśnie na to jak są przystrojone, i że są ślubne, niż na markę. Tylko te zabytkowe zwracają uwagę tak naprawdę...

A propos auta w margaretki - widzieliśmy ich później na Pietrynie - w orszaku harleyowców - suuuuuper :D - od razu sobie wyobraziłam Mi.

suhotnikowa - Czw Paź 14, 2004 11:11 pm

To ja się chyba lekko wyłamię :wink:
Mój K. i po części ja należymy do klubu miłośników Opla Vectry, K. jest nawet przewodniczącym Oddziału Dolnośląskiego Klubu. Szczerze mówiąc nie wyobrażaliśmy sobie, żeby do slubu jechać czymś innym niż Nasz Oplik. Niesety mieliśmy ten nieszczęsny wypadek i Vectra jest rozbita, bez szans na naprawę :( :cry: Teraz aktualnie mamy Forda Mondeo i chyba nim pojedziemy. Choć oboje mamy nadzieję, że do przyszłego roku będziemy jednak posiadaczami Vectry :D :) :lol: :lol: A Nasi znajomi z klubu już zapowiedzieli się, że stawią się Vectrami pod kościołem :wink:

just_Kate - Nie Paź 17, 2004 1:56 pm

suhotnikowa napisał/a:
To ja się chyba lekko wyłamię :wink:
Mój K. i po części ja należymy do klubu miłośników Opla Vectry, K. jest nawet przewodniczącym Oddziału Dolnośląskiego Klubu. Szczerze mówiąc nie wyobrażaliśmy sobie, żeby do slubu jechać czymś innym niż Nasz Oplik. Niesety mieliśmy ten nieszczęsny wypadek i Vectra jest rozbita, bez szans na naprawę :( :cry: Teraz aktualnie mamy Forda Mondeo i chyba nim pojedziemy. Choć oboje mamy nadzieję, że do przyszłego roku będziemy jednak posiadaczami Vectry :D :) :lol: :lol: A Nasi znajomi z klubu już zapowiedzieli się, że stawią się Vectrami pod kościołem :wink:


Mój P. by się chętnie do tego klubu zapisał :D - bardzo by chciał mieć Vectrę (na razie niestety tylko BY chciał)

suhotnikowa - Nie Paź 17, 2004 2:06 pm

just_Kate napisał/a:
suhotnikowa napisał/a:
To ja się chyba lekko wyłamię :wink:
Mój K. i po części ja należymy do klubu miłośników Opla Vectry, K. jest nawet przewodniczącym Oddziału Dolnośląskiego Klubu. Szczerze mówiąc nie wyobrażaliśmy sobie, żeby do slubu jechać czymś innym niż Nasz Oplik. Niesety mieliśmy ten nieszczęsny wypadek i Vectra jest rozbita, bez szans na naprawę :( :cry: Teraz aktualnie mamy Forda Mondeo i chyba nim pojedziemy. Choć oboje mamy nadzieję, że do przyszłego roku będziemy jednak posiadaczami Vectry :D :) :lol: :lol: A Nasi znajomi z klubu już zapowiedzieli się, że stawią się Vectrami pod kościołem :wink:


Mój P. by się chętnie do tego klubu zapisał :D - bardzo by chciał mieć Vectrę (na razie niestety tylko BY chciał)

Just Kate, największy liczebnościowo jest Oddział Łódzki VKP :D :) nawet Prezes jest z Łodzi :wink: Trzymam kciuki,aby marzenie się spełniło :wink: :wink:

megi - Sro Mar 02, 2005 7:33 pm

A my jedziemy swoim, gdyż nie jest zły, ładnie ustroimy, i zaoszczędzimy! limuzyny przezytek, ja tak uwazam. retro mi sie nie podoba, gdyz wszystko powinno byc w tym stylu, a nie suknia nowoczesna , wesele w restauracji- też ma swój urok i do tego auto retro, pięknie,to w moich oczach wyglada! jestem za elegancją, :lol:
Kati - Sro Mar 02, 2005 9:29 pm

Ja nigdy nie myślałam o autku retro, a takie właśnie mam....

swoim - raczej nie: astra combi, corsa ani skoda felicja nie pasują :roll: :wink:

Czemu limuzyny to przeżytek? Czemu musimy być "na czasie"??? Hmm wg mnie limuzyna to eleganckie wykończenie :)

just_Kate - Sro Mar 02, 2005 11:33 pm

Ja, powiem szczerze, też za limuzynami nie przepadam. :? Chyba bez konkretnego powodu. Ale że są one na czasie jak najbardziej, to można sobie pooglądać na MTV. :wink:
Tylko że większość tych u nas to wygląda niestety trochę jak z lat 80-tych, przykurzone i kanciaste....

Kati - Czw Mar 03, 2005 8:20 am

Achaaa... wy myśląc limuzyna - widzicie stare Lincolny :?

Hmm bo dla mnie limuzyna to luksusowy samochód (Maybach, Jaguar, Audi itp heh)

Nieporozumienie :wink:

just_Kate - Czw Mar 03, 2005 10:34 am

Kati napisał/a:
Achaaa... wy myśląc limuzyna - widzicie stare Lincolny :?

Hmm bo dla mnie limuzyna to luksusowy samochód (Maybach, Jaguar, Audi itp heh)

Nieporozumienie :wink:


Kati, nie wiem, co myślą inne dziewczyny, ale dla mnie właśnie stary Lincolln=limuzyna. Tu w Polsce. Jeszcze mi się nie udało na ślubie innej zobaczyć... A luksusowe samochody na ślubach to normalka. :wink:

Kati - Czw Mar 03, 2005 9:38 pm

No tak ;) tyle że ja własnie luksusowy samochód nazywam limuzyną hihi

A lincoln to lincoln.... brrr
nie podoba mi się

Sąsiadka miała na ślubie lincolna - przybrany wyglądał wg mnie i mojego taty jak hmm biały karawan :roll:

gambi - Pon Mar 07, 2005 3:25 pm

mi tez nie podobaja sie limuzyny, ktore jezdza po naszych drogach.wygladaja tak, jakby ktos je cofnol w czasie. :lol:
a propo auta to jeszcze nie zdecydowalismy, ale planujemy miec jakis bardziej elegancki, choc "normalny", a co z tego wyjdzie zobaczymy :roll:

gosiaczek - Wto Mar 08, 2005 8:02 am

Lincolna skreśliłam zaraz na początku poszukiwań.

Ale auta cały czas nie mamy :( I obniżają się nam wymagania. Jest namiar na model wymarzony, a przy tym duże wątpliwości czy prywatny właściciel bardzo drogiego samochodu nie rozmyśli się dwa dni przed 4 czerwca. I czy naprawdę będzie chciał przyjeżdżać aż zza Tomaszowa.
I pewnie skończy się na passacie od taksówkarza :)

gambi - Wto Mar 08, 2005 9:36 am

gosiaczek napisał/a:
I pewnie skończy się na passacie od taksówkarza :)


Gosiaczek
wiesz moze jak to wyglada z autami od firm taksowkarskich? czy oni maja nieoznakowane samochody? bo nie chce mi sie wierzyc ze beda sciagac te wszystkie oznaczenia na kilka godzin. i ile kosztuje wynajecie takiego auta?
bede wdzieczna za info

gosiaczek - Wto Mar 08, 2005 10:48 am

Narzeczony dzwonil do dwóch firm.... w jednej pani powiedziała, że mercedes ok 1000, w drugiej, że z 250 zł to trzeba szykować jak nic. Dealer Peugeota chciał 500, ale ma czarny model :( (( I oczywiście ściągają te wszystkie naklejki i koguty, szykują auto jak trzeba, o to nie musisz się martwić.
dagmara - Wto Mar 08, 2005 9:03 pm

Mam kolegę który ma czarnaego chryslera jak ktoś chce to mogę zagadać :D
gosiaczek - Wto Mar 08, 2005 11:21 pm

Hmmmm, brzmi obiecująco, gdyby nie fakt, że mój przyszły odrzuca czerń. Czy to 300M???
Gniesia - Sro Mar 09, 2005 1:04 pm

My w ramach oszczędności będziemy jechać samochodem mojego brata i zarazem świadka. A będzie to Senator.
aggna - Sro Mar 09, 2005 10:37 pm

My bedziemy do slubu jechac srebna BMW7 :mrgreen:
Viola - Wto Mar 22, 2005 8:09 pm

A my dużym wygodnym srebnym Roverem (hi hi.... ale takim z czterema kółkami :lol: )
gosiaczek - Sro Mar 23, 2005 2:40 pm

Aggna!!! Podziel się proszę informacją, skąd go weżmiecie??
Ewela - Sro Mar 23, 2005 9:50 pm

Aggna ja także proszę o informacje.
aggna - Sro Mar 23, 2005 11:31 pm

Wypozyczamy go z firmy dekoratorskiej SAVARES to jest ta stronka http://www.bai.pl/savares/
Nic wiecej wam nie powiem, bo tylko tyle wiem. Samochodem zajmuje sie moj K.
Dekoracji z tej firmy nie polecam (dekorowali mi sale na studniowke zrobili to okropnie :cry: )

Mika - Czw Mar 24, 2005 2:09 pm

Alfa romeo 156 srebrny metalik :D
Basia - Sro Kwi 06, 2005 7:08 pm

A my jedziemy takim. To Austin Princess. Wypozyczony w Radomsku - dobre rozwiazanie dla wszystkich z okolic Belchatowa...
Żaneta - Wto Sie 09, 2005 9:03 pm












Garbusy też mają coś w sobie........

Alma_ - Pią Paź 28, 2005 4:42 pm

A my jedziemy naszym własnym autkiem. Ł. je kocha i nie wyobraża sobie nie mieć go przy sobie w tak uroczystej chwili :lol:
AiD - Sob Gru 10, 2005 2:46 pm

alfa romeo 166 :D srebrne
Agatka_P - Sob Gru 10, 2005 2:54 pm

Czyli takie??

AiD - Sob Gru 10, 2005 2:59 pm

dokladnie :graba: tylko szyby nie zaciemniane :)
Mika - Pon Gru 12, 2005 6:53 am

Podobnym jechałam do ślubu fajne autko :)
szczako - Pią Lut 17, 2006 2:02 pm

podsylam jeszcze kilka zdjec stylowych autek.

a my pojedziemy do slubu samochodem mojego, albo M. Taty. sami jeszcze sie nie dorobilismy :)






emilkaa - Wto Mar 14, 2006 6:11 pm

A ja chcialam bardzo podziekowac na forum EWELIANNIE za pomoc w znalezieniu samochodu jakiego szukalam. Jest to piekny mercedes starego typu ale dokladnie jaki on tam jest to Wam nie powiem bo ja wiem tylko ze mi sie ze zdjecia podoba :) Ale tego nie moge wkleic bo jest na nim wspomniana Ewelianna takze nie powinnam czyjegos zdjecia bez zgody raczej publikowac.

W kazdym razie kolezanka podala mi namiary, termin okazal sie wolny, cena jest atrakcyjna.. wiec w czwartek tylko jade i jak bedzie tak uroczy jak na zdjeciu (a raczej bedzie) to juz i samochod bede mogla dodac do mojej listy rzeczy zalatwionych!

Bardzo bardzo dziekuje w imieniu swoim i mojego Misia!!

emilkaa

dorota20w - Pią Mar 31, 2006 7:58 pm

my tydzień temu zamówiliśmy Vanden Plas Princess 1962r :D dokładnie ten :D :rotfl: :lol:

http://www.armila.com.pl/czarna.htm













Mika - Pią Mar 31, 2006 8:01 pm

Dorotko super autko :D
strawberrytea - Pią Mar 31, 2006 8:10 pm

też uważam że super :)
fiona83 - Pią Maj 05, 2006 10:00 am

A my ostatnio widzieliśmy na ślubie cudnego srebrnego Lexusa - i do tego miał takie delikatne łososiowe , delikatne dekoracje (szarfy i kokardki przy kalmkach). Urzekł mnie swą prostotą a jednocześnie elegancją :)
FifthAvenue - Sob Maj 20, 2006 3:20 pm

Moje Kochanie wymyslilo, ze pojedziemy Hummerem....




Dla mnie bomba, tylko ciekawe skad wezmiemy cos takiego w Lodzi akurat tego dnia na nasz slub.... To jest wlasnie ten element organizacji slubu, ktory zostawiam calkowicie jemu.
Co myslicie o takim autku ?

kryszka - Sob Maj 20, 2006 9:13 pm

Mnie się podoba, jak każdy duży samochód. ;) Do ślubu myśleliśmy o dużym jeepie, nawet mieliśmy go już zaklepanego u znajomego, ale że się trafił w prezencie mercedes to i on był. :)
Olusia - Sob Maj 20, 2006 10:12 pm

Fajny byłby taki hummer, ostatnio jeżdził jeden taki po Retkinii, ale był żółty, to chyba odpada :
SylTom - Nie Maj 21, 2006 2:08 pm

Moj narzeczony rowniez zaproponowal mi hummera (to on zajmuje sie naszym autem slubnym) ale mimo iz uwielbiam to auto to obawialam sie o wsiadanie i wysiadanie z niego...jest przeciez dosc wysoki. A wiadomo w bialej sukni i w eleganckich bucikach ciezko jest skakac po stopniach... :]
szczako - Pon Maj 22, 2006 9:39 am

w Pradze widzielismy limuzyne Hummera w roli samochodu slubnego. wygladalo to bardzo fajnie.
trzeba tylko uwazac przy wysiadaniu, bo jest to troche wyzszy samochod od innych i czeska panna po delikatnym zeskoczeniu z progu wyladowala z halka pod pachami. mlody rzucil sie na pomoc, ale Japonczycy i tak zrobili swoje i teraz pewnie pokazuja w domu zdjecia z 'typowego czeskiego slubu' ;)

pluszak - Czw Maj 25, 2006 9:39 pm

hummera ma posel Misztal:) widzialem go na parkingu pod silverscreenem.
fiona83 - Pią Maj 26, 2006 8:02 am

Maybacha też - może dorabiać, gdyby tanio wynajmował młodym parom te swoje samochody ;) I tak ma już tyle pieniędzy ...
Agati - Pią Maj 26, 2006 11:14 pm

Hummera ma równiez Mandarynka. Może przy okazji zaśpiewa na weselu.
Chociaż nie wiem czy w takiej sytuacji ktoś by się zdecydował... :]

[ Dodano: Pią Maj 26, 2006 11:18 pm ]
Nie odbiegając od tematu dodam tylko. Może jestem "dziwna" ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się nad wynajęciem samochodu. Mój M. też nie.
Myślę, że zawiezie nas jakiś znajomy swoim autkiem i w ogóle mi nie zależy, żeby to był jakiś "cud". Byleby było czyste, zadbane i ładnie udekorowane.

Kati - Nie Maj 28, 2006 1:02 pm

Heh to wprost przeciwnie do mnie :) Zawsze chciałam jechać do ślubu starym kabrioletem :)

I udało się!

misia-misia - Pon Maj 29, 2006 7:08 pm

Oj my z racji "cięć budżetowych" nie wypożyczamy auta do ślubu. Pojedziemy autem naszego świadka, czyli Fordem Focusem w kolorze srebrnym. Już mam dekorację do auta. Dokupi się tylko ze 3-4 białe albo kremowe balony nad tylną szybę (widziałam podobnie przystrojone autko i wyglądało superowo :lol: )...
Alma_ - Pon Maj 29, 2006 8:53 pm

Agati napisał/a:
Może jestem "dziwna" ale jakoś nigdy nie zastanawiałam się nad wynajęciem samochodu. Mój M. też nie.
Myślę, że zawiezie nas jakiś znajomy swoim autkiem i w ogóle mi nie zależy, żeby to był jakiś "cud". Byleby było czyste, zadbane i ładnie udekorowane.

Nie jesteś dziwna ;)
My też pewnie pojedziemy własnym samochodem.

Klaudia22 - Wto Maj 30, 2006 2:44 pm

U nas autko załatwia mój narzeczony i pewnie bedzie to autko jakiegos sasiada. Jak dla mnie musi byc czyste i ladnie udekorowane... a jakby P. przyjechał po mnie swoim autkiem to bym sie wcale nie obraziła :) - mimo ze nie ma Mercedesa hehe
misia-misia - Wto Maj 30, 2006 7:50 pm

Ja mam to samo podejście do sprawy auta co Alma i Klaudia22 :lol:
Spalinka - Pią Cze 02, 2006 8:47 pm

Witam drogie narzeczone ja juz po. Bylo super i kazdemu zycze takiej zabawy na weselu. My jechalismy wydaje mi sie bardzo orginalnym autkiem. Troche nas to kosztowalo bo autko jechalo z Białej Podlaskiej - choc tak naprawde jakies 200zl wiecej niz z lodzi ale to bylo jedna z marzen mojego Misia. Ale do rzeczy byl to cadillac de vile cabrio z 1968 bodajrze. Znalezlismy Pana poprzez allegro. Autko wielkie ma jakies 6 metrow dlugosci czyli srednio dwa normalne autka - ale bylo warto bo robilismy zarabiste szczegolnie jak jechalismy przez Piertyne z otwartym dachem (nawet policja wlaczyla nam koguta) - pan bardzo mily szczerze polecam.

PS my placilismy 1150 ale jesli popatrzymy ze Pan jechal 300 km w jedna strone (600 km w dwie) to nie jest wygorowana cena oczywiscie jak dla nas ale to rzecz gustu.

tysia - Pią Cze 02, 2006 9:04 pm

No my też znależliśmy z allegro. My jechaliśmy warszawą! I muszę wam powiedzieć że super uczucie jak się wszyscy na ulicy ogladają i machają. Kierowca tez był przebrany jakby był z tamtej epoki. Super. Polecam :lol: :lol: :lol:
adriannaaa - Pią Cze 02, 2006 9:40 pm

Spalinka - wysłałam ci priva.. nam też marzy się cadilac de ville cabrio... niestety ten z łodzi ma termin już zajęty:(((
Ania K.J. - Nie Cze 04, 2006 10:32 pm

Cześc.Mieliśmy ślub 20 maja 2006.Jechaliśmy ślicznym białym Audi S8.Auto jest bardzo komfortowe, swietnie wyposażone i naprawdę pięknie sie prezentuje. W środku jest skóra, nagłośnienie z najwyższej półki,TV i wszystkie inne dodatki co jest bardzo ważne dla rozładowania stresu.Jest mnóstwo miejsca i dzięki temu nie pogniotłam sukienki i siedziałam naprawdę wygodnie.Panów młodych zapewne zainteresuje fakt,że jest to wersja S8 czyli jeszcze dodatkowo piekielnie szybka.w rozegranych 4 czerwca 2006 zawodach na 1/4 mili zdobyło 2 miejsce!!!!!!!!!!! Gorąco polecam tą komfortową i super szybką limuzynę. Kontakt do przesympatycznego właściciela mogę udostępnic mailem.POZDRAWIAM.
Kati - Pon Cze 05, 2006 3:26 pm

Wyczuwam delikatną reklamę...
bajeczka - Pon Cze 05, 2006 8:26 pm

Kati napisał/a:
Wyczuwam delikatną reklamę...


Tylko delikatną? :hyhy:

Ania K.J. - Sro Cze 07, 2006 10:39 pm

Nie chciałam żeby zabrzmiało jak reklama...Po prostu jesteśmy świeżutko po weselu i wciąż jeszcze je przeżywamy.A ponieważ wszystko od A do Z nam się udało opowiadamy o tym wszem i wobec.Jesteśmy także bardzo wdzięczni całej obsłudze wesela że nad wszystkim czuwali i temu zawdzięczamy powodzenie tej uroczystości.Pozdrawiam.
fiona83 - Pon Cze 19, 2006 7:28 am

Po świeżych ślubnych obserwacjach dzielę się wrażeniami.
W sobotę miałam przyjemność być gościem na ślubie kuzynki.
I przed , i po jej ślubie także były ceremonie, zatem w sumie obejrzałam trzy śluby i tym samym trzy autka. W pamięć zapadły mi dwa z nich :mrgreen:

1. Para wcześniejsza (on Anglik) przyjechała czarnym terenowym Volkswagenem :



Wersja była angielska (kierownica z prawej strony). Młody był kierowcą, Młoda siedziała obok ;) Co ważne - ZERO dekoracji.


2. Moja kuzynka Ania przyjechała najpiękniejszym samochodem jaki do tej pory miałam okazję widzieć. Granatowy jaguar S-type:



Kolor boski - z daleka wyglądał na czarny, ale z bliska okazał się cudownym granatem (wcale nie takim ciemnym :zdziwko: )
Jedyna dekoracja - delikatne kokardki przy klamkach.
Byliśmy ze Shrekiem zauroczeni :mrgreen: :mrgreen:

adriannaaa - Pon Cze 19, 2006 10:28 am

no my w sobotę również byliśy na ślubie - para młoda miala przyjechac wstępnie pięknym żółtym ciagnikiem siodłowym DAF:)) jednak panna młoda uznała - ze będzie miała chyba problemy z wysiadaniem. aczkolwiek i tak ciągnik poprowadził kondukt samochodów z kościoła do sali:) współczuję tym co jechali zaraz za nim, i parze młodej przed - bo przez 3/4 drogi kierowca DAFa trąbił.. aż ludzie powychodzili na balkony zobaczyc co się dzieje:))

green_tea - Pon Lip 24, 2006 4:19 pm

Witam.
Czy jest może wątek, w którym wymienione są wszystkie oferty samochodów ślubnych w Łodzi, ale w jednym poście? Nie mogę znaleźć takowego, ale jeżeli nie ma, to co Wy na to, żeby go stworzyć.
Szukam samochodu w stylu retro, najlepiej w kolorze ciemnego fioletu lub brązu złamany fioletem. Może macie jakieś propozycje?

szczako - Pon Lip 24, 2006 8:16 pm

o zabytkowych autkach poczytać można tutaj.
evcia84 - Pon Lip 31, 2006 5:21 pm

My pojedziemy czarnym mercedesem klasy S :)
szczako - Pon Lip 31, 2006 5:33 pm

czyżby zdjęcie z targów we Frankfurcie? mam podobne ;)
evcia84 - Wto Sie 01, 2006 11:28 am

Przypadkowe z internetu ale się nie mylisz :)
Karolcia - Sro Sie 02, 2006 2:19 pm

evcia84 napisał/a:
My pojedziemy czarnym mercedesem klasy S :)



A czy mogłabyś podac jakieś namiary na Mercedesa ?? ? i ile kosztuje??

evcia84 - Sro Sie 02, 2006 7:00 pm

Karolcia napisał/a:
evcia84 napisał/a:
My pojedziemy czarnym mercedesem klasy S :)



A czy mogłabyś podac jakieś namiary na Mercedesa ?? ? i ile kosztuje??


Zapytam sie przyszłej teściowej bo to ona łatwiła i nie wiem czy oni worzą czy tylko my tak mamy po znajomości. Odpowiem na dniach

FifthAvenue - Czw Sie 03, 2006 1:22 pm

Ja chce jechac takim...... Tak w ogole to bardzo chce miec ten samochod na wlasnosc. Jesli udaloby nam sie jakims cudem zakupic takie cacko PRZED slubem, to jechalibysmy wlasnym...
Fifth_ :buja w oblokach:

Nissan X-Trail....


Klaudia22 - Czw Sie 03, 2006 1:39 pm

A my ostatnio sie zastanawialiśmy czy nie jechać samochodem P. czarnym Golfem :) Sami. Noo ale do slubu duzo czasu takze pewnie nam sie jeszcze zmieni z piec razy hehe
Michauek - Pią Sie 18, 2006 10:16 pm

Edyta napisał/a:
Gosiu czy ponizszy samochód , to właśnie Alfa Romeo (ten o którym juz pisałam)????

jeśłi tak to w Łodzi kosztuje on 1000zł (oczywiscie bez ograniczenia czasowego)

Obrazek


Wiem ze minely dwa lata ale czy moge prosic namiary na to autko?

dzarusia - Pią Sie 18, 2006 11:50 pm

Klaudia22 ... pewnie że golfem :mrgreen: musiałam to napisać bo szaleje za tymi autkami [smilie=serduszka.gif]
Klaudia22 - Sob Sie 19, 2006 10:17 am

dzarusia napisał/a:
Klaudia22 ... pewnie że golfem :mrgreen: musiałam to napisać bo szaleje za tymi autkami [smilie=serduszka.gif]


TO jeszcze duzo czasu takze mamy czas do zastanowienia ale jesli nie trafimy na cos fajnego to raczej to bedzie Golfik narzeczonego ;)

kryszka - Pon Sie 21, 2006 3:39 pm

Michauek napisał/a:
Edyta napisał/a:
Gosiu czy ponizszy samochód , to właśnie Alfa Romeo (ten o którym juz pisałam)????

jeśłi tak to w Łodzi kosztuje on 1000zł (oczywiscie bez ograniczenia czasowego)

Obrazek


Wiem ze minely dwa lata ale czy moge prosic namiary na to autko?

Michauek - Edyta już nie udziela się na forum od dawna, ale podczytuje - napisz do niej priva - może odbierze.

dzarusia - Pon Sie 21, 2006 3:43 pm

ostatnio wracając z miasta widziałam jak goście weselni podjeżdzali pod katedre takim starym, zabytkowym tramwajem (chyba) .... dość fajny pomysł :D
puella - Pią Sie 25, 2006 1:41 pm

My pojedziemy białą skodą octavią znajomego :) Może to nic oryginalnego, ale niestety - za dużo wydatków i na czymś musielismy "zaoszczędzić" ;)
Misiamo - Pią Wrz 01, 2006 11:33 am

My pojechaliśmy do ślubu ciemnozielonym Oplem Astrą. Wiózł nas przyjaciel M., który nawet sam udekorował samochód.
Po ślubie stwierdziliśmy, że to był bardzo dobry pomysł. Oprócz oszczędnosci plusem było to, że mieliśmy kierowcę, którego dobrze znaliśmy, który rozluźniał atmosferę i na którego można było liczyć - patrz nasze (Misiamo i Xonicman) relacje z wesela :)

szczako - Pią Wrz 01, 2006 11:59 am

my też już mamy autko. poprosiliśmy o podwiezienie wujka Michała, który ma czarną Toyotę Avensis. bardzo nam się podoba, a wujek zaszczycony się zgodził.
misia-misia - Pią Wrz 01, 2006 12:48 pm

znalazłam swojego poprzedniego posta w którym pisałam że do slubu jedziemy Fordem Focusem.
Niestety (a może stety) autko nam się zmieniło z Forda na Mercedesa.
Efekt był taki ze do slubu pojechalismy pięknym srebrnym Mercedesem CL500 Coupe :hyhy:

evcia84 - Nie Wrz 03, 2006 8:59 pm

Avensis jest bardzo ładna :) Też mieliśmy nią jechać :) ale mieli termin zajęty :(
Sylwiątko - Sob Wrz 16, 2006 8:33 pm

Ja dzisiaj podpisałam umowę na takie autko:
Alfa Romeo z 1929 r.
Jest po prostu śliczny.Jest zadbany i bardzo ładnie się prezentuje

Kati - Sob Wrz 16, 2006 8:54 pm

Gratuluję znakomitego wyboru :wink:



p.s. miałam ten sam model auta :mrgreen:

emilkaa - Sob Wrz 16, 2006 10:17 pm

piekne autko.. gratuluje wyboru!!
imbrulka - Nie Wrz 17, 2006 4:28 pm

Sylwiątko! Piękne autko, rewelacja :D
Pusiak - Sro Wrz 27, 2006 10:00 pm

Piękne autko :) jestem pod wrażeniem :) A czy ono ma jakiś dach w razie czego :?:
Kati - Czw Wrz 28, 2006 5:25 pm

Ma :wink: dach i szyby :)

jechałam identycznym

Oli - Sob Wrz 30, 2006 12:11 am



My już zamówiliśmy i jesteśmy przeszczęśliwi, bo tak długo go szukalismy - a jednak udało sie!
Austin Princess- voila!

Sylwiątko - Sob Wrz 30, 2006 9:44 am

Pusiak napisał/a:
Piękne autko :) jestem pod wrażeniem :) A czy ono ma jakiś dach w razie czego :?:


O tym też pomyśleliśmy. Ma normalnie rozkładany dach i dokładane szyby więc w razie deszczu (odpukać) nic nam nie grozi :]

kryszka - Pon Paź 02, 2006 11:21 pm

Oli - powiem jedno - wow! Cudny! :mrgreen:
Oli - Wto Paź 03, 2006 1:33 pm

Dziekuje, dziekuje nam tez sie podoba , a ta "stuletnia whisky" w samochodzie nam jeszcze bardziej w tym wyborze pomogła :wink:
katarzynka1 - Czw Lis 09, 2006 4:02 pm

Na dzień dzisiejszy pojedziemy do ślubu samochodem mojego wujka - Mercedes klasy E kolor srebrny.
Nana - Nie Gru 10, 2006 12:58 pm

Miał być jaguar za 700zl..... ale doszliśmy do wniosku, ze przyoszczędzimy... i własnie wstępnie zarezerwowałam Forda Mondeo (za 250 zł za 6 h).... http://www.mondeodoslubu.com/galeria.html

Jesli ktoś szuka zwykłych samochodów to polecam Gratkę (www.ale.gratka.pl).

Kati - Nie Gru 10, 2006 1:16 pm

Oli - wspaniały :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Nie Gru 10, 2006 1:17 pm ]
Nana - nawet zwykły gdy jest pięknie ozdobiony ma odświętny charakter :)

lmyszka - Nie Gru 10, 2006 3:41 pm

a ja chyba będe jechała do ślubu renault laguna ( granatowy )
ale sie jeszcze ustali, rodzina się przebija w ofertach :)
napewno nie będe wypożyczała, szkoda kasy ;)

kiciucha - Pią Sty 05, 2007 2:08 pm

Cześć:
przeczytałam wszystkie posty dotyczące samochów jakimi jechaliście do ślubu. Szkoda tylko ze tak mało z Was zamieściło fotki.......wielu nie mogłam odczytać. Jestem własnie na etapie szukania czegoś fajnego. Wiem ze chetnie pojechalibyśmy czymś nowszym. Nana napisałaś o Fordzie Mondeo. Czy mogłabyś dać mi jakieś namiary na tego Pana co Was podwozi. byłabym bardzo wdzieczna.

Jesli ktos z Was ma jakichś znajomych lub zna jakies namiary na ciekawe samochody to bardzo prosze o kontakt.
pozdrawiam

Nana - Pią Sty 05, 2007 5:38 pm

Kiciucha, zamieściłam w swoim poście link do strony tego pana, tam jest wszystko - i namiary i zdjęcia samochodu:)
pozdrawiam

kiciucha - Pią Sty 05, 2007 5:57 pm

tak jak wspomniałam miałam problemy pewne z odtwarzaniem linków.....ale tym razem udało się......autko jest śliczne....chyba czegos takiego szukamy.....nieomieszkam skontaktowac się....dzięki :)
M-P - Sob Sty 27, 2007 9:14 pm

mi tez szkoda kasy na samochód-pojedziemy ciemno-granatowym Audi(modelu nie pamietam,ale to wielka fura;))
lukaszpiorun1 - Czw Lut 01, 2007 1:52 pm
Temat postu: Autko
Zauważyłem, że nikt wogóle nie porusza tematu np BMW do ?lubu.
Czyżby tylko kojarzyło się np z Mafią, albo niedobrymi ludzmi.
Dziwna sprawa, tyle postów ale żaden na temat takich samochodów!!

edys_lu - Czw Lut 08, 2007 1:35 am
Temat postu: Stary Cabriolet
A oto nasz samochodzik...(mam nadzieje ze uda mi sie zamiescic zdjecie, bo robie to pierwszy raz) :)
Kati - Czw Lut 08, 2007 7:04 am

Ojej :) Taki jak mój :)

?liczny :mrgreen:

lukaszpiorun1 - Czw Lut 08, 2007 11:08 am
Temat postu: Autko
?liczny rzeczywiście, ale pewnie piekielnie drogi!!!
edys_lu - Czw Lut 08, 2007 3:37 pm

no cena nie jest najniższa ale mysle ze warto...w koncu taki dzien jest raz w zyciu, a zdjecia przy nim beda cudowne :)
Kati - Czw Lut 08, 2007 9:24 pm





:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jpuasz - Pią Lut 09, 2007 6:59 am

Hmmm mam wrażenie, że to jest dokładnie ten sam samochód :P Ma swój urok, ale jednak nie dla mnie - nie lubię "zabytków" i raczej bym nie wybrała :twisted: Ale rozumiem osoby, które wybierają starsze samochody, bo rzeczywiście wygląda to całkiem, całkiem ;)
lukaszpiorun1 - Pią Lut 09, 2007 10:15 am

Ja jednak pozostaje przy swoim, mi się najbardziej podobają terenowe!!!
jpuasz - Pią Lut 09, 2007 10:31 am

Hmm no cóż - jak dla mnie terenowe zdecydowanie odpad :roll: to nie jest samochód na ślub. No ale co kto woli. Już zdecydowanie wolałabym taki jaki miała Kati.
Ela_i_Adam - Sob Lut 10, 2007 11:06 am

A ja tez będę jechała takim samochodzikiem jak Kati :) tylko nasz jest cały biały bo tego co Keti miała już nie było na nasz termin :( a podobno mamy nie popularna date 21 lipiec ;)
edys_lu - Sob Lut 10, 2007 1:50 pm

Hmm, nie wiem czy wiesz ale sa dwa autka takie jak Kati w okolicach Łodzi..
Jeden jest na Dolach kolo M1, a drugi w Zgierzu :)
Ale jak juz macie inne autko to tez dobrze :)

Kati - Sob Lut 10, 2007 2:46 pm

To drugie jest w Rąbieniu k. Aleksandrowa
Ela_i_Adam - Sob Lut 10, 2007 3:39 pm

są trzy takie auta w łodzi ale żadne nie ma terminu na 21 lipiec. poza tymi które sa dwuosobowe a takiego nie chcieliśmy więc zamówilismy na targach auto z katwic :) może troche daleko ale co tam cena była przystępna :)
madzia8181 - Pon Lut 19, 2007 9:51 pm

a my wlasnie zamowilismy


lukaszpiorun1 - Wto Lut 20, 2007 8:39 am
Temat postu: autko
A jak szukaliście samochodu??
madzia8181 - Wto Lut 20, 2007 8:39 am

przez internet :)
lukaszpiorun1 - Wto Lut 20, 2007 8:48 am
Temat postu: ??
Ale na jakich stronach??
Coś mogła byś podpowiedzięć!!

marza25 - Pią Mar 02, 2007 10:46 am

fiona83 jak masz jakis namiar na samochod kuzynki(jaguar s-type) to bardzo prosze o przeslanie mi na e-maila marza25@o2.pl


Super autko!!!!!

miszka_7 - Pon Mar 05, 2007 1:37 am

Mam prośbe może ktoś z Was ma jakiś orginalny pomysł na dekoracje autka, będzie to Honda CRV niebieska. Pragnęłabym, żeby wyglądała bardzo orginalnie. Chciałabym coś z żywych kwiatów i tkaniny, ale nie wiem jak...
Pozdrawiam

gosc - Pon Mar 05, 2007 11:26 pm

Kiedyś widziaŁam jak MŁodzi jechali do ślubu ciemno niebieskim/granatowym BMW caŁym ubranym w gŁówki biaŁych kwiatów; oczywiście nie jedna tuż przy drugiej tylko w pewnych odstępach. Beż żadnych dodatkowych ozdób. WyglądaŁo to oszaŁamiająco. Nie pamiętam jak byŁy przybrane klamki. Sama chciaŁam tak ubrać swoje autko ślubne ale wybraliśmy z Crissem Jaguara w kolorze szampana. miszka_7 spróbujcie tak przybrać auto, naprawdę wygląda to niezwykle efektownie
MonikaZgierz - Pon Mar 12, 2007 2:26 pm

A ja niestety jeszcze nie wiem czym pojadę do ślubu. Bardzo chciałabym pojechać motorem tzn. trajką. Pojawia się niestety pewne ale.... Po pierwsze pogoda, bo nie wiadomo jak to będzie, a ja mam zawsze pecha i pewnie będzie padało. Po drugie szukamy trajki trzyosobowej a o to dosyć trudno. Poza tym do fotografa musielibyśmy jechać autem, bo zdjęcia będą w Ozorkowie. Ale do zdjęć zawsze może zawieźć nas nasz kolega, który ma audi A6. Do ślubu w sumie też by mógł, ale chyba się uparłam na ten motor. Chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie? Dodam, że na pewno nasi znajomi i tak będą nas "prowadzić" motorami do kościoła i na salę.
citroen - Pon Mar 12, 2007 6:40 pm

MonikaZgierz napisał/a:
A ja niestety jeszcze nie wiem czym pojadę do ślubu. Bardzo chciałabym pojechać motorem tzn. trajką. Pojawia się niestety pewne ale.... Po pierwsze pogoda, bo nie wiadomo jak to będzie, a ja mam zawsze pecha i pewnie będzie padało. Po drugie szukamy trajki trzyosobowej a o to dosyć trudno. Poza tym do fotografa musielibyśmy jechać autem, bo zdjęcia będą w Ozorkowie. Ale do zdjęć zawsze może zawieźć nas nasz kolega, który ma audi A6. Do ślubu w sumie też by mógł, ale chyba się uparłam na ten motor. Chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie? Dodam, że na pewno nasi znajomi i tak będą nas "prowadzić" motorami do kościoła i na salę.


wiesz co, popytaj na forach motocyklistów:

www.forum.swiatmotocykli.info

www.forum.motocyklistow.pl/

www.forum.scigacz.pl/

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

MonikaZgierz - Pon Mar 12, 2007 7:33 pm

Sami jeździmy motocyklem i mamy mnóstwo znajomych motocyklistów w całej Polsce ( we wakacje jeździmy po zlotach motocyklowych). Niestety jak dotąd widziałam tylko jedną trajkę trzyosobową, która by nadawała się aby jechać nią do ślubu. Jak nie znajdziemy, to najwyżej pojedziemy dwuosobową ( taką ma nasz znajomy ), albo własnym motorem. Tylko jak ja się z sukienką zabiorę.
citroen - Sob Mar 17, 2007 12:51 pm

MonikaZgierz napisał/a:
Sami jeździmy motocyklem i mamy mnóstwo znajomych motocyklistów w całej Polsce ( we wakacje jeździmy po zlotach motocyklowych). Niestety jak dotąd widziałam tylko jedną trajkę trzyosobową, która by nadawała się aby jechać nią do ślubu. Jak nie znajdziemy, to najwyżej pojedziemy dwuosobową ( taką ma nasz znajomy ), albo własnym motorem. Tylko jak ja się z sukienką zabiorę.

to może ruskiem z koszem? :razz:

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

MonikaZgierz - Sob Mar 17, 2007 1:12 pm

Na pewno by było zabawnie. I prościej znaleźć niż trajkę trzyosobową. Już sobie wyobrażam jakie miny by mieli nasi znajomi.
A tak serio to u mnie wszystko jest możliwe :o . Lubię wszystko co nietypowe.

Ilona83 - Nie Mar 18, 2007 8:38 pm

my mieliśmy wiele propozycji od znajomych i rodziny ( seat leon , alfa romeo ) ale jednak jedziemy granatowym mercedesem :)
Agnieszka19 - Nie Mar 18, 2007 8:53 pm

Mojej maie bardzo podoba się jak młodzi na motocyklu jadą, alebo jak za lub przed samochodem młodych jadą motocykle :smile:
q - Nie Mar 18, 2007 9:19 pm

a ja chciałbym jechać tramwajem typu ogórek - takim fajnym jak 45 czy jakiś podobny numer. ale niestety na tatrzańskiej nie ma torów, a do przybysza, mimo, że blisko, chyba jednak nie będziemy paradowali :) i zbyt krótką drogę do kościoła mamy :(
citroen - Nie Mar 18, 2007 10:37 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Mojej maie bardzo podoba się jak młodzi na motocyklu jadą, alebo jak za lub przed samochodem młodych jadą motocykle :smile:


miałem kilka ślubów z eskortą motocyklową - naprawdę super to wygląda :)

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

q - Nie Mar 18, 2007 11:00 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Mojej maie bardzo podoba się jak młodzi na motocyklu jadą :smile:

wynajmę komara z 1975 roku. niestety jednoosobowy i pali z popychu, ale za to jakie przeżycie :)

MonikaZgierz - Pon Mar 19, 2007 12:37 pm

Widzę, że nie tylko ja jestem zwolenniczką motocykli. U nas eskora motocykli będzie na pewno, bo nie wyobrażam sobie inaczej. A my zobaczymy czym pojedziemy. Jeszcze kilka zlotów motocyklowych przed weselem, to może coś wykombinujemy.
milcza3j - Wto Mar 20, 2007 11:38 am

:) A my jedziemy do ślubu własnym samochodzikiem . [xxx] Nasz ślub jet w lato więc jeśli tylko nie będzie deszczu(odpukać ) jedziemy z otwartym daszkiem. :razz:




Post wyedytowany ze względu na treści reklamowe - kryszka

yanush - Pon Kwi 02, 2007 10:17 pm
Temat postu: Jakim samochodem jechaliście lub będziecie jechać do ślubu?
Pochwalcie się czym jechaliście lub będziecie jechać do ślubu? Jestem ciekaw, bo jestem na etapie wyboru 'transportera'. Prawdopodobnie padnie na srebrne bmw 5, ale może coś ciekawszego zaproponujecie? Proszę o markę i kolor, niekoniecznie muszą być samochody, bo wiem, że zdarzają się motory, bryczki, ... :smile:
citroen - Pon Kwi 02, 2007 10:36 pm
Temat postu: Re: Jakim samochodem jechaliście lub będziecie jechać do ślu
yanush napisał/a:
Pochwalcie się czym jechaliście lub będziecie jechać do ślubu? Jestem ciekaw, bo jestem na etapie wyboru 'transportera'. Prawdopodobnie padnie na srebrne bmw 5, ale może coś ciekawszego zaproponujecie? Proszę o markę i kolor, niekoniecznie muszą być samochody, bo wiem, że zdarzają się motory, bryczki, ... :smile:


ja tam jeszcze nie jechałem i się nie spieszę :razz: tak czy inaczej wiele wskazuje na to, że będę miał całkiem dużą eskortę motocyklową :peace:

Agnieszka19 - Pon Kwi 02, 2007 11:05 pm

ja będe jechac bordowym OPEL VECTRA C :smile:
Kati - Wto Kwi 03, 2007 2:59 pm

Połączyłam tematy, ponieważ ich treść była podobna :) O naszych autkach przeczytaj wyżej :)
efina - Nie Kwi 22, 2007 7:54 pm

a my bedziemy takim jechac do slubu-sami:)
gosc - Nie Kwi 22, 2007 8:05 pm

efina to chyba mercedes jest?
milcza3j boskie auto

ale ja bym się chyba jednak nie zdecydowaŁa kabrioletem do ślubu jechać. MógŁby być problem z utrzymaniem fryzury i welonu w należytym stanie

efina - Nie Kwi 22, 2007 8:09 pm

nie,nie jest to mercedes..To jest BMW..a co do fryzurki to ja sie nie martwie,bo do kosciola mam zaledwie 2 minuty autkiem wiec nic sie nie stanie..mam nadzieje ze pogoda nam dopisze i nie bedziemy musieli sie kryc pod dachem tego cabrio:)ale jesli tak sie stanie ze pogoda niedopisze to trudno..ale my od zawsze chcielismy jechac sami do slubu i to cabrioletem ale nie do konca wierzylismy ze tak sie stanie..
gosc - Nie Kwi 22, 2007 8:20 pm

efina to w takim razie gratuluję speŁnionego marzenia :D
magda26 - Nie Cze 24, 2007 7:19 pm

A naszym marzeniem (szczególnie mojego Misia) było coś takiego :) :
gosc - Sob Cze 30, 2007 8:15 pm

Magdo26 i udaŁo się speŁnić to marzenie :?:
magda26 - Nie Lip 01, 2007 9:25 pm

Tak,udało się.Do poprzedniego postu dołączony był plik ze zdjęciem samochodzika,ale gdzieś się zapodział... :( (w innym poście też po dwóch dniach pliki zniknęły,pewnie coś źle dołączyłam...nie znam się tak dobrze na tym.
Chciaż teraz po ponownym zalogowaniu,widzę pliki..jedno jest pewne autko jest takie jak oboje chcieliśmy :)

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 12:39 pm ]
To jest to autko :) :

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 12:48 pm ]
Bardzo podobał mi się wybór M.

superbuzia - Sob Paź 20, 2007 10:26 pm

My już dokonaliśmy wyboru i jedziemy daimlerem-jaguarem z 1939 roku zaklepane na 14 czerwca 2008 .
Meerkat - Nie Paź 21, 2007 12:54 pm

Superbuzia, bardzo fajny ten wasz samochodzik. Nam też marzy się coś podobnego, ale dopiero w przyszłym tygodniu bierzemy się na poważnie za poszukiwania:)
gosiaczek1 - Pon Gru 31, 2007 7:35 pm

A my jeszcze nie wiemy czym będziemy jechać :( i tu jest pies pogrzebany
ales - Wto Sty 01, 2008 4:15 pm

A to nasz klasyczny mercedes z 1957 roku
Martysia - Czw Sty 03, 2008 5:24 pm

olciap jedziemy taką samą limuzynką:-) jest niemożliwa, jak wsiadłam to nie chciałam już wysiadać:-) czy też korzystasz z usług Lakeland Services z Tomaszowa bodajże?
MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 6:17 pm

ja limuzynke załatwiam , ze tak powiem po znajomości :] właścicielem tego auta jest nasz znajomy (czy jakoś tak, że limuzyna jest kogoś z jego rodziny-nie wiem dokładnie), wiec przez nikogo tego nie załatwiam, tylko przez niego właśnie :] a dokładniej-załatwiał nam ja mój ukochany :]
KaMi1982 - Sro Sty 09, 2008 5:38 pm

My jedziemy Skoda Octavią.



Tylko kolor będzie jaśniejszy (szaro-zielony).

Znajomy Nas zawiezie, więc jeden wydatek z głowy...

marta_s3 - Nie Mar 02, 2008 3:04 pm

Witam wszystkich serdecznie.
My z narzeczonym zdecydowaliśmy się pojechać do ślubu czarnym jaguarem S-Type bo bardzo nam się to autko podoba.

agunia84 - Nie Mar 16, 2008 6:08 pm

To już się poprawiam (może wkleję inne to będzie widać).


Tylko, że ja mogę jechać czarnym.

lmyszka - Nie Mar 16, 2008 6:09 pm

moim zdaniem to nieto, za mało ślubny, brak mu elegancji i tego "czegoś" :) ale to moje odczucia :)
MałaMi1 - Nie Mar 16, 2008 6:15 pm

jak dla mnie bardziej on się nadaje na tereonowe wyprawy niz do ślubu... :]
agunia84 - Nie Mar 16, 2008 6:23 pm

Ten samochód na tych zdjęciach jakoś dziwnie wygląda :kwasny: Widziałam go na żywca i jest o wiele ładniejszy. Jak się zdecyduje na to autko to będę mieć go gratis :)
fewka - Nie Mar 16, 2008 6:33 pm

My jedziemy samochodem mojego ojca. wypucuje sie go wystroi i jazda :)
I tez jest terenowy bo to Mercedes ML lecz nie zamierzam sie tym przejmować...Każdy samochód jak sie go odrobinę przystroi staje sie ślubnym...
Kto powiedział, ze musi być limuzyna :)
Poza tym jak oglądałam w zeszłym roku na targach te cudowne limuzyny to w środku, na zewnatrz zreszta też, prawię się rozpadały ze starości...

agunia84 - Nie Mar 16, 2008 7:12 pm

Zgadzam sie z tobą fewko, ja mam to samo zdanie co do limuzyn większość jest bardzo starych i zniszczonych.
MałaMi1 - Nie Mar 16, 2008 8:23 pm

oj to chyba nie bylyscie na targach w tym roku.... zreszta kto by brał limuzynę rozspypującą się ? :? ja ta mysle,ze kazdy osobowy jest ok,ale kombi i terenowy totalnie mi nie leży... pytałas o opinię, więc sie wypowiadam :]
fewka - Nie Mar 16, 2008 9:10 pm

Olcia byłam na targach w tym roku i widzialam wystawione samochody.. Limuzyn było mało (chodzi mi o takie jak Twoja) nie mówię o jaguarach itp. Bo one naprawde były reprezentacyjne... Natomiast te wszystkie podłużne jakie udało mi się obejrzeć w zeszłym roku, dla mnie trąciły myszką. Obdrapana karoseria , powycierana skóra w środku... Tak to jest, długo musiały na siebie pracować wiec wyglądają nieciekawie.

Co do Twoich uprzedzeń odnośnie terenówek i kombi to przemyśl, ze wszystko zależy od wystroju takiego samochodu. Ja chcę z tyłu samochodu umocować wielką różową kokarde. Samochód będzie w tedy wyglądał jak ciastko z lukrem :)

Ty wolisz pompatycznie w limuzynie, dla mnie też ok chociaż wg mnie to mało oryginalne :)

555 - Czw Mar 20, 2008 7:22 pm

ja mysle, ze czarne kombi, nawet przystrojone, bedzie wygladac jak karawan.. przepraszam, ale tak mi sie kojarzy..
evelinka - Pią Kwi 04, 2008 8:22 pm

zastanawiam się nad czarną limuzyna Lincoln Town Car New Model Executive. Uważamy, że jeśli wybierzemy jakieś autko to na pewno będzie czarne. Sami mamy zamiar przy kupnie nowego auta kupić tylko i wyłącznie czarne :)
Agha - Pią Kwi 11, 2008 8:33 am

A my planujemy Alfa Romeo z 1929 roku. Jest prześliczne, kremowo bordowe (chyba ze określicie inaczej te kolory). Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?
owieczka_foto - Pią Kwi 11, 2008 8:37 am

Agha napisał/a:
Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?


Znam, widziałam... robi bardzo dobre wrażenie. Młodzi byli bardzo zadowoleni. Sami nad nim się zastanawialiśmy, ale zwyciężyła opcja retro z założeniem, że jedziemy sami, tutaj nie było takiej możliwości.

Agha - Pią Kwi 11, 2008 2:13 pm

Powiem szczerze, że też zastanawialiśmy się czy nie jechać sami. Ale taki samochód każdy chętnie by poprowadził, więc ja mimo sukni ślubnej sama chętnie usiadłabym za kółkiem.
Z drugiej strony zastanawialiśmy czy nie jechać rodzinnym, ale wtedy albo tata musiałby prowadzić (a tata ma inną ważniejszą funkcję - w końcu jest ojcem panny młodej) albo któreś z nas.

A poza tym raz w życiu ma się taka okazję, ze można się przejechać w strojach ślubnych przez całe miasto, pięknym samochodem, cieszyć się tą chwilą i sobą nawzajem. Oraz z kierowcą, który patrzy na drogę, omija dziury, patrzy na światła, znaki, innych kierowców etc etc etc

owieczka_foto - Pią Kwi 11, 2008 9:29 pm

Agha napisał/a:
Powiem szczerze, że też zastanawialiśmy się czy nie jechać sami. Ale taki samochód każdy chętnie by poprowadził, więc ja mimo sukni ślubnej sama chętnie usiadłabym za kółkiem.


nasze retro też mnie kusi i coś mi się zdaje, że przynajmniej przez chwilę mimo sukni siądę za kierownicą. Do Kościoła i z prowadził będzie narzeczony, ale po zdjęciach pewnie się podzieli :)

Agha napisał/a:
Z drugiej strony zastanawialiśmy czy nie jechać rodzinnym, ale wtedy albo tata musiałby prowadzić (a tata ma inną ważniejszą funkcję - w końcu jest ojcem panny młodej) albo któreś z nas.


my od poczatku myśleliśmy o czymś niestandardowym, nienowoczesnym... stad retro było super rozwiązaniem... chociaż w trakcie szukania jak nic nie spełniało do końca naszych wymagań pojawił się pomysł jechania własnym, ale też tylko we dwoje.

mietka - Nie Kwi 13, 2008 8:39 pm

fewka napisał/a:
My jedziemy samochodem mojego ojca. wypucuje sie go wystroi i jazda :)
I tez jest terenowy bo to Mercedes ML lecz nie zamierzam sie tym przejmować...Każdy samochód jak sie go odrobinę przystroi staje sie ślubnym...
Kto powiedział, ze musi być limuzyna :)
Poza tym jak oglądałam w zeszłym roku na targach te cudowne limuzyny to w środku, na zewnatrz zreszta też, prawię się rozpadały ze starości...


my jechalismy blekitnym ML-em bez dekoracji, (bo nie lubie) :) i bylo ok :) fajnie wygladal..
i mamy bombowe zdjecie jak odjezdzamy spod kosciola a ja z welonem wystaje przez szyberdach....

gosc - Nie Kwi 20, 2008 8:57 pm

Agha napisał/a:
Alfa Romeo z 1929 roku... Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?

Agha tym autem do ślubu jechali Ela_i_Adam. Skontaktuj się z nimi na prv. Auto prezentowaŁo się fantastycznie a Państwo MŁodzi z tego co pamiętam byli bardzo zadowoleni :)

Agha - Pon Kwi 21, 2008 12:44 am

Sajonara6 dzięki za cynk. Jak na razie dzwoniłam do właściciela, w tygodniu obejrzymy auteczko i damy znać czy "in real" prezentuje się równie pięknie jak na zdjęciach:-)
agunia84 - Pon Kwi 21, 2008 9:41 am

Jeżeli mojemu K. uda się załatwić to do ślubu pojedziemy Subaru Impreza, a jeżeli nie da rady to pojedziemy Audi A6 lub Audi A4. Do tego będziemy mieć orszak z 6 motocykli jak będzie ładna pogoda:)
Kati - Pon Kwi 21, 2008 5:48 pm

Agha napisał/a:
A my planujemy Alfa Romeo z 1929 roku. Jest prześliczne, kremowo bordowe (chyba ze określicie inaczej te kolory). Ktoś je zna, jechał nim do ślubu, bądź widział jako samochód ślubny?



Ja jechałam takim :)

justinaa - Pon Kwi 21, 2008 7:27 pm

my będziemy jechać Lincolnem, o takim :)



tylko oczywiście z dekoracjami :)

marta_s3 - Pon Kwi 21, 2008 7:34 pm

A oto zdjęcie naszego autka. Jest to Jaguar S-Type
agunia84 - Pon Kwi 21, 2008 9:40 pm

Jak pisałam wcześniej jak się uda K. załatwić Subaru to tym samochodzikiem pojedziemy do ślubu - wiem, że nie wszystkim to auto nie będzie się podobało ale my kochamy sportowe samochody i chcieliśmy zawsze takim jechać :)


Albo Audi A6

lub Audi A4

I te dwa ostatnie samochody są pewniakami (tylko wystarczy sobie wybrać, którym chcemy pojechać):) ale mamy nadzieję, że się da załatwić to pierwsze autko ;)

Agha - Pon Kwi 21, 2008 11:54 pm

Kati czyżby Twój ślub był w Zgierzu u Katarzyny?
Dzięki za zdjęcia, coraz bardziej się cieszę, ze udało mi się właśnie to auteczko znaleźć. O co możesz powiedzieć o właścicielu-kierowcy? Ja mam kontakt do Sebastiana z Rąbienia, to ten sam?

Kati - Wto Kwi 22, 2008 7:49 am

Tak ślub był w Zgierzu u Katarzyny

Tak, to ten sam Sebastian wiózł mnie do ślubu ;) Bardzo miły, rzeczowy i uczynny chłopak, elegancko ubrany, punktualny ;) Jego żona jeździ z nim innym autem i parkuje sobie dyskretnie z boku - wozi szyby ;)

Chcieliśmy żeby pojechał po Arka do Warszawy i zapytaliśmy za ile pojedzie - a on na to, że za symboliczną stówkę na benzynę :)

SUPER POLECAM KA?DEMU

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 7:54 am ]
Agha napisał/a:

Dzięki za zdjęcia


Łap jeszcze jedno ;) Większe





Agha - Wto Kwi 22, 2008 8:36 am

Kati napisał/a:
Tak ślub był w Zgierzu u Katarzyny


poznałam po schodach :-) bardzo mi się spodobało, że na stronie parafii jest informacja, że jest to idealny kościół na ślub, bo ma tyle a tyle stopni :-)

Kati napisał/a:
Tak, to ten sam Sebastian wiózł mnie do ślubu ;) Bardzo miły, rzeczowy i uczynny chłopak, elegancko ubrany, punktualny ;)


To się cieszę, jak nie wiem. w końcu kierowca musi być elegancki, skoro będzie na zdjęciach w rodzinnym albumie :-) A i ze zdjęć widać, że przystojny i uśmiechnięty 8)

Kati napisał/a:
Jego żona jeździ z nim innym autem i parkuje sobie dyskretnie z boku - wozi szyby ;)


Jak to szyby? Zapasowe?
A przy okazji, Kati czy to autko ma dach? Ze zdjęć wyglada, że ma składany, czyżby to o te boczne szyby chodziło? ale jazda :-)

Kati napisał/a:
Chcieliśmy żeby pojechał po Arka do Warszawy i zapytaliśmy za ile pojedzie - a on na to, że za symboliczną stówkę na benzynę :)


Ja jak mu na początku napisałam, że trasa z pod kościoła do sali to 15km, odpisał, że liczy za usługę, bez względu na czas jazdy i ilość km :-) To może do Paryża :lol:

Kati - Wto Kwi 22, 2008 8:43 am

:D Dobra - dawaj do Paryża


A poważnie to Autko ma składany dach i żona wozi właśnie boczne szyby (bo bagażnik zwykle zajmują inne gadżety (%) :hah a nie jest on duży)

Myślę, że będziecie zadowoleni :wedding:

Agha - Wto Kwi 22, 2008 8:52 am

A jak wygląda sprawa przystrajania, jest to nasza działka czy on sam coś oferuje i przystraja auteczko?
Kati - Wto Kwi 22, 2008 8:56 am

My zażyczyliśmy sobie kokardy jak na zdjęciu i oni to załatwili. Natomiast nie wiem jak jest z większą dekoracją, bo mnie się wydawało, że to autko jest już samo w sobie dość strojne i dodatkowych upiększeń nie potrzebuje... ale musicie dopytać

btw ta dekoracja na zdjęciu co wstawiłaś to mnie się zdaje że mocno przesadzona jest :roll: :-?


Auto z dachem

Agha - Wto Kwi 22, 2008 9:10 am

Kati napisał/a:
(...) to autko jest już samo w sobie dość strojne i dodatkowych upiększeń nie potrzebuje... ale musicie dopytać (...)
btw ta dekoracja na zdjęciu co wstawiłaś to mnie się zdaje że mocno przesadzona jest :roll: :-?


To było zdjęcie ze strony, nawet podoba mi się to autko z kwiatkami. Ale masz rację, autko jest tak ładne samo w sobie i tak się wyróżnia, że nie trzeba go chyba dodatkowo upiększać.
A tablicę sami załatwialiście?

Kati - Wto Kwi 22, 2008 9:20 am

Tak, przez internet ;) ale nie pamiętam z jakiej stronki

KONIEC OT :mrgreen: :ups:

Agha - Sro Kwi 23, 2008 9:03 am

Wczoraj podpisaliśmy umowę z Sebastianem. Będziemy jechali przepięknym cabrioletem Alfa Romeo z 1929roku. Właściciel autka, jak pisała Kati, jest przesympatyczny. Nie liczy za godziny, ani za km, ale za usługę. Przed ślubem zabierze nas w plener, korzystając, że będziemy wypoczęci, odprasowani, wymalowani etc. Będziemy mogli przy okazji zrobić sobie zdjęcia z auteczkiem - a także, zrelaksować się, przed nocą wrażeń.
Powiedział nam także, że już nie raz blokował główne ulice, jadąc środkowym pasem, mając po bokach samochód kamerzysty i kogoś jeszcze, którzy kręcili jadących młodych.
Doradził jeżeli chodzi o fryzurę młodej, że do tego typu samochodu musi być "trwalsza" :-)
Super sprawa, nie mogę się doczekać.
Auteczko jest jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Zadbane, cudne. Skórzane fotele - bajka.

izunia_82 - Nie Cze 01, 2008 8:47 pm

My jedziemy do ślubu srebrno-stalowym BMW3 (jakiś najnowszy model). Wiezie nas kuzynki mąż, a samochód będzie pożyczony od jego siostry.
=MiLi= - Czw Cze 05, 2008 7:13 pm

Nasze autko:

mietka - Czw Cze 19, 2008 11:20 am

a to nasze + moja glowa :)


evelinka - Czw Cze 19, 2008 12:46 pm

Ja wczoraj wpadłam na pomysł, żeby jechać tirem. Tzn. samym ciągnikiem siodłowym. Maciek mógłby sam kierować bo ma odpowiednią kategorię.
Ale by było zdziwienie gości 8)

MałaMi1 - Czw Cze 19, 2008 12:55 pm

hahhahhaha-nie mów evelinko, że Ty tak na powaznie? :?
elisa69 - Czw Cze 19, 2008 1:01 pm

A to nasz samochodzik.... A. sam prowadzil i to sie gosciom ( i nam) bardzo podobalo
szept - Sob Cze 21, 2008 4:16 pm

bardzo fajne
elisa,ile płaciliście za wynajęcie?

izunia_82 - Nie Cze 22, 2008 2:03 pm

elisa 69 jechaliście do ślubu moim ulubionym samochodem. Jest śliczny. I ten kolorek :buja w oblokach: :buja w oblokach: :buja w oblokach:
elisa69 - Nie Cze 29, 2008 12:45 pm

Placilismy 120 pln za dobe.... bo to byl normalnie wynajety samochod z wypozyczalni. Plus 800 pln kaucji trzeba bylo zostawic, ale nam oddali. No i uzupelnic benzyne do pelnego baku przed oddaniem.
Dorotka847 - Sro Lip 02, 2008 12:50 pm

To ja też się pozachwycam Twoim samochodzikiem elisa 69 :D to jest bajer :smile: . Piękny i w rozsądnej cenie :wink: .
Debussy - Pią Lip 04, 2008 9:25 am

Widzę, że ten samochodzik jest tu popularny :razz:
Mam na myśli Alfa Romeo z 1929 r. Zresztą, namiar miałam od Kati.
Też nim będę jechać :mrgreen:


agunia84 - Pon Lip 07, 2008 10:17 pm

evelinka napisał/a:
Ja wczoraj wpadłam na pomysł, żeby jechać tirem. Tzn. samym ciągnikiem siodłowym. Maciek mógłby sam kierować bo ma odpowiednią kategorię.
Ale by było zdziwienie gości 8)



Super pomysł :)
Mój K. wpadł na pomysł abyśmy do ślubu pojechali na motorze, ale zaraz wybiłam mu to z głowy, to wymyślił, że przyjedzie po mnie na motorze, a razem do kościoła pojedziemy autkiem. Na razie nic sie nie odzywam, ale ten pomysł za bardzo mi sie nie podoba.

Malwina_łódź - Wto Lip 29, 2008 1:29 pm

My będziemy jechać Audi A6. Kuzynostwo ma takowy, więc nic nie będziemy płacić.
Pamcia - Pon Sie 04, 2008 4:01 pm

My pojedziemy bordową Toyota Avensis :D
djgraba - Wto Sie 12, 2008 10:19 pm

a ja będę jechał czymś takim tylko że czerwonym. Pan bierze 250 zł. Nam sie podoba i autko i cena:)
Martysia - Czw Sie 14, 2008 3:37 pm

my jechaliśmy białym lincolnem i czułam się jak królowa :smile: POLECAM LIMUZYNKE, super było! gości zamurowało i fajnie było oglądać twarze ludzi na ulicach. nie wyobrażam sobie jechania jakimś zwykłym autem, typu ford mondeo itd. :razz:
fiona83 - Sro Wrz 03, 2008 8:56 pm

Oto nasza bryka (z nami w środku :) ):


asia84 - Sro Wrz 03, 2008 9:38 pm

Nasze autko :mrgreen: :




Agha - Sro Wrz 03, 2008 10:09 pm

Wow, fiona asia widzę, że też kochacie stare autka.
Trzeba przyznać,ze jak takim autkiem jedzie młoda para to każdy się obejrzy.
Za nami się chyba wszyscy wodzili wzrokiem i się uśmiechali a jechaliśmy jak Kati, Debussy i inne dziewczyny cud Alfąz 1929 :-)

ewcia29 - Sro Paź 15, 2008 3:40 pm

ja bym chiała jechać hummerem!!!
mamy do wyboru limuzyny i stare autka! ale do nas one nie pasują obydwoję jeżdzimy na motorkach (nie mogę jechac motorem do śluby bo suknia się przypali o rure wydechową :( ) i dlatego stwierdziliśmy że terenówka a najlepiej nasze wspólne marzenie hummer H1 lub H2 :) :smile:

ppola - Sro Paź 15, 2008 3:44 pm

Widzialam na Alllegro ze sa do wypozyczenia humery także humery limuzyny ;) wiec moze warto sprobowac ziscic marzenie ;)
Dorotka847 - Pon Lis 17, 2008 6:48 pm

My z autem problemu nie mieliśmy było jasne że pojedziemy takim w którym się poznaliśmy :smile: 4lata temu na oblany :mrgreen: egzaminie na prawo jazdy. Do ślubu zawiózł nas instruktor u którego oboje uczyliśmy się jeździć i od którego K. dostał mój nr telefonu :D .

Kati - Pon Lis 17, 2008 6:51 pm

Zarąbista opcja :) SUUPER! :mrgreen:
mietka - Pon Lis 17, 2008 6:59 pm

rewelacja!
marysia - Wto Lis 18, 2008 4:46 pm

Mieliście świetny pomysł :!: fajnie ze instruktor zgodził sie na to ;)
rajeczka - Pią Sty 16, 2009 11:45 am

My bedziemy jechali Alfa Romeo 1929 :)
marysia - Sob Sty 31, 2009 12:16 pm

My jedziemy Rolls Roycem Silver Shadow '73




edit Kati
namiary na priv....

spinka12 - Czw Mar 26, 2009 11:40 am

a to nasze

toldi_gamoniu - Pon Maj 25, 2009 3:12 pm

My do ślubu będziemy jechać zabytkowym autkiem z 1926 roku - Buick Brougham :)
Od zawsze było to moim marzeniem i teraz będzie miało okazję się spełnić.
To auto oraz wiele innych znajdziecie na stronie [xxx]
Wiem, że zabytkowe auta wynajmują za 1.200,- (cały dzień z kierowcą i bez limitu kilometrów).



edit: zgodnie z pkt 7 Regulaminu Zasady ogólne proszę o podawanie namiarów na priv (Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych)
kryszka

Karolka_23 - Wto Maj 26, 2009 3:20 pm

Nasze autko to audi S6, a dekoracja będzie taka jak na zdjęciu, prosta, skromna i zarazem elegancka :)
evelinka - Wto Maj 26, 2009 4:27 pm

To ja dodam nasze auta. Tym mniejszym jechaliśmy do Kościoła, a większym z Kościoła na salę
martitka - Sro Maj 27, 2009 4:25 pm

Kapitalny pomysł evelinka, bardzo mi się spodobał :) mój tata jeździ TIRem, powiedz, kierowcą był mąż czy zmieściliście się w 3 osoby? Bo tak trochę niewyraźnie widać :)
evelinka - Sro Maj 27, 2009 9:32 pm

Planowaliśmy początkowo, że Maciek będzie kierował, bo ma prawko na tiry, ale w końcu stwierdziliśmy, że w takim dniu nie ma co przesadzać. Kierowcą był jego kolega :)
koh-lanta - Wto Cze 09, 2009 3:54 pm

A to cudo jak Wam się podoba?

LANCIA THESIS

- superelegancka i niepowtarzalna limuzyna. Można się zakochać. Znam kogoś kto czymś takim jeździ :wink: Auto jest bardzo wygodne i przestronne - w środku zmieści się nawet ogromna suknia ślubna. A tak nawiasem mówiąc - warto zawczasu pomyśleć, że do samochodu musi się zmieścić też kilka metrów materiału oprócz samej Panny Młodej !!


namiary na priv

ava - Pon Cze 22, 2009 8:26 pm

My pojedziemy toyotą avalon :)

gacus - Wto Lip 14, 2009 2:29 pm

My mieliśmy czarne Audi A4 S- line. Auto jest bardzo eleganckie,jest to wersja S-line z pieknymi 17" alu felgami i bogatym wyposażeniem. Kierowca przesympatyczny polecamy go bardzo serdecznie, jeżeli ktoś jest zainteresowany to bardzo chętnie podamy jego namiary.
pozdrawiamy

naz - Pią Lip 17, 2009 12:06 pm

My jechaliśmy czarnym Mercedesem S500. Niestety aktualnie nie mogę jeszcze żadnego zdjęcia dodać. W krótke spróbuje coś wrzucić ;)
Misiak87 - Nie Lip 19, 2009 11:55 am

Nasze autko to Chrysler Sebring- biały. :)




lodzia - Sro Lip 22, 2009 2:28 pm

ja planuję pojechac do ślubu zwykłą osobówką, na tym planuję trochę zaoszczędzic... 8)
joli - Czw Sie 13, 2009 7:03 am

Znacie może namiary na osobę wynajmującą motory? Chcemy zrobić motocyklową eskortę :)
bubuja1 - Czw Sie 20, 2009 1:52 pm

A to nasze autko ;-)
gklm - Czw Sie 20, 2009 5:30 pm

super:):):)

a to nasze:)

i3utch - Nie Lis 01, 2009 11:25 am

Co do kabrioletów to świetnie wyglądają gorzej jak zacznie padać :) Wiadomo że w dzień ślubu chociaż trochę powinno popadać - ach te przesądy :)

My samochodu na razie nie mamy i raczej nie będziemy szukać. Z doświadczenia wiem - to znaczy ślubu mojej siostry - że nikt po ślubie nie pamięta jakim autem para młoda jechała. Więc zobaczymy kto ze znajomych będzie miał fajną bryczkę i tyle :) Trzeba umieć się ustawić :)

A w ostateczności pożyczę z pracy jakąś maszynkę. To dopiero byłby wstrząs dla gości. Chociaż już z moja Kasia się śmialiśmy aby tak zrobić.

owieczka_foto - Nie Lis 01, 2009 11:37 am

i3utch napisał/a:
nikt po ślubie nie pamięta jakim autem para młoda jechała.

zupełnie się z tym nie zgadzam... ktoś nie będzie pamiętał, inny będzie... wszystko zależy od tego co kogo interesuje...

i3utch - Nie Lis 01, 2009 6:26 pm

Jeżeli po ślubie ktoś pamięta o aucie to albo się nudził albo jest fanem motoryzacji. Samochód to tylko dodatek i nie ma co z nim przesadzać.
kakonka - Nie Lis 01, 2009 7:13 pm

i3utch napisał/a:
Jeżeli po ślubie ktoś pamięta o aucie to albo się nudził albo jest fanem motoryzacji. Samochód to tylko dodatek i nie ma co z nim przesadzać.



eh Ci faceci :) pewnie że fajnie jest jechać ładnym samochodem a młodzi na pewno nawet po kilku latach będą pamiętać czym jechali :) my faktycznie jeszcze nie wiemy jakie to będzie autko i mimo, że bardzo chciałabym żeby top był kabriolet to ze względu na miesiąc ślubu i nieprzewidywalność pogody chyba się zdecyduję na coś dachem :)

owieczka_foto - Nie Lis 01, 2009 8:42 pm

i3utch napisał/a:
Jeżeli po ślubie ktoś pamięta o aucie to albo się nudził albo jest fanem motoryzacji. Samochód to tylko dodatek i nie ma co z nim przesadzać.

to, że Ty nie zwracasz uwagi jeśli się nie nudzisz lub nie jesteś fanem motoryzacji nie oznacza, że tak postępują inni.

Dla części osób może być to ciekawy element z wielu wyborów państwa młodych.

Jeśli nie ma to dla Ciebie znaczenia możesz pisać przecież we własnym imieniu...

PositiveAga - Pon Lis 23, 2009 8:41 pm

My na początku zdecydowaliśmy się na CHRYSLER PT CRUISER (załącznik)
ale chyba wolimy jakąś większa limuzynę typu Audi bądź BMW

Bella - Pon Lis 23, 2009 9:10 pm

i3utch napisał/a:
Co do kabrioletów to świetnie wyglądają gorzej jak zacznie padać :) Wiadomo że w dzień ślubu chociaż trochę powinno popadać - ach te przesądy :)

Z doświadczenia wiem - to znaczy ślubu mojej siostry - że nikt po ślubie nie pamięta jakim autem para młoda jechała.


Nie koniecznie! Pewnie i tak może być gdy jedzie się współczesnym autkiem, co innego gdy młodzi jada jakimś zabytkowym autkiem. Taki się zapamiętuje, podobnie jak np. bryczkę z końmi czy jakiś inny mało popularny środek transportu ;) My np jedziemy retro kabrioletem



i3utch napisał/a:
Co do kabrioletów to świetnie wyglądają gorzej jak zacznie padać :) Wiadomo że w dzień ślubu chociaż trochę powinno popadać - ach te przesądy :)

Nasz ma rozkładany dach :) tak w razie czego ;)

Misiak87 - Wto Lis 24, 2009 3:36 pm

i3utch napisał/a:
Co do kabrioletów to świetnie wyglądają gorzej jak zacznie padać :)

Są dachy.
i3utch napisał/a:
nikt po ślubie nie pamięta jakim autem para młoda jechała.

Ja biorę ślub dla siebie, a nie dla gości. To nasza wyjątkowa chwila, my wybraliśmy autko i to my mamy je zapamiętać, a nie goście.

kasia_m85 - Wto Lis 24, 2009 4:32 pm

i3utch napisał/a:
nikt po ślubie nie pamięta jakim autem para młoda jechała

Wszystko zależy od tego jakie to auto.Jak jest co pamiętać to pamiętają.

justinaa - Sob Sty 09, 2010 8:37 pm

całkowicie się z Tobą zgadzam, jak para młoda jedzie czymś wyjątkowym, to goście to wbrew pozorom długo pamiętają
katekate - Wto Lut 02, 2010 3:37 pm

My jedziemy samochodem kolegi. Ma Audi A8:) zawsze trochę kasy zaoszczędzimy
squib - Czw Lut 04, 2010 1:42 pm

Nas też bedzie wiózł kolega a własciwie przyszły szwagier i tez bedziemy jechac A8 :)
madzik_86 - Pią Lut 05, 2010 11:20 pm

a my jedziemy (dzisiaj zaklepany :D ) Jaguarem S-Type w kolorze ciemne metaliczne złoto :) miał być Opel Insignia ale warunki wypożyczenia nam nie odpowiadały no i ten Jaguar ma fajniejszy klimat :)
milosz - Pon Lut 15, 2010 8:51 pm

Bella napisał/a:

Nie koniecznie! Pewnie i tak może być gdy jedzie się współczesnym autkiem, co innego gdy młodzi jada jakimś zabytkowym autkiem. Taki się zapamiętuje, podobnie jak np. bryczkę z końmi czy jakiś inny mało popularny środek transportu ;) My np jedziemy retro kabrioletem


Załączone przez ciebie fotki to niestety zdjęcia REPLIKI Alfa Romeo. Znając życie ktoś naopowiadał Bajek :-?

owieczka_foto - Pon Lut 15, 2010 9:14 pm

milosz napisał/a:
Załączone przez ciebie fotki to niestety zdjęcia REPLIKI Alfa Romeo. Znając życie ktoś naopowiadał Bajek :-?

nawet jesli to jest replika jakie znaczenie ma to dla pary, której samochód się podoba i chce nim jechac do ślubu :?:
nie rozumiem na czym maja polegać te bajki... przecież transakcja dotyczy wypożyczenia, a nie kupna-sprzedaży.

KKasia13 - Wto Lut 16, 2010 9:59 am

A oto nasz mercedes do ślubu:)
http://www.mercedesdoslub...ex.php?p=mb&s=1

spryna - Czw Kwi 01, 2010 4:20 pm

a moze slub w balonie:)
leon - Pon Kwi 19, 2010 10:34 pm

oryginalny pomysł, ale chyba ciężko zmieścić księdza i świadków + pilot balonu i razem pofrunąć nie wiadomo gdzie, a właściwie tam, gdzie wiatr zawieje ;)

ja poszukuje obecnie kabrioletu (tak, wiem, że takie pytania już się przewijały na forum, ale szukam sprawdzonej i co najważniejsze aktualnej oferty!)

ola_ra - Sob Maj 15, 2010 12:51 am

Moja siostra jechała do ślubu fajną mazdą w kabriolecie, jak ktoś jest chętny to mogę podać namiary na właściciela :)
martuchaa25 - Nie Cze 20, 2010 2:25 pm

A to bedzie nasze:)
anooleczka - Pią Paź 01, 2010 9:57 pm

My pojedziemy Passatem B6 granatowym, z jasna tapicerka.

Żanetta - Pon Paź 04, 2010 11:33 am

Moja psiapsióła jechała przepieknym autkiem do ślubu :) i to również będzie nasze autko :lol: jest to limuzyna chrysler 300 c :smile: i juz znalazłam faceta, który ma takie auteczko :smile: i w dodatku niedrogo bierze :smile: gdyby, któraś z Was też miała takie swoje małe marzenie :wink: to napiszcie podam namiary na niego :D kurcze nie wiem jak tu Wam pokazac to autko :-?
taja - Wto Paź 26, 2010 8:28 pm

dziewczyny poszukuję namiar na Hummera :) najlepiej białego i najlepiej z Łodzi :)
będę wdzięczna :)

[smilie=g035.gif]

Remiks - Sro Paź 27, 2010 12:09 am

My jechalismy Bialym Chrysler 300c (limuzyna) cudo :lol:
taja - Sro Paź 27, 2010 9:45 am

Remiks,
wooooooooooooowwwwwwwwwwwww :) bardzo proszę o namiar :)
cudo, własnie na takie staram się namówić mojego :)
lud na maila heavenly_00@wp.pl

sachmet - Czw Sty 13, 2011 2:42 pm

My wybraliśmy auto na targach i jest to Plymouth Belvedere :smile:


Magdzik - Czw Sty 13, 2011 3:43 pm

sachmet, zaszalałaś :wink:
agapek1990 - Nie Sty 16, 2011 11:27 pm

A może takim???

VW PASSAT CC

Nowoczesna, elegancka i niepowtarzalna limuzyna w odpowiednim jak na taką okazję kolorze z pięknymi 17" alufelgami i bogatym wyposażeniem. Prezentuje się fantastycznie. Znam osobę która takim jeździ i już miała okazję podwieźć parę do ślubu.

- Auto jest bardzo wygodne, komfortowe i przestronne, dużo miejsca na tyle, spokojnie na dużą suknię.
- Właściciel autka wręcz przesympatyczny, serdecznie polecam.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie podam namiary :)

Maja1988 - Czw Lut 10, 2011 10:44 pm

Ja z moim narzeczonym wybraliśmy czarną Wołgę z 1973 roku. Mieliśmy dylemat czy wybrać coś nowocześniejszego czy jakiś samochodzik retro. Ale narzeczony przekonał mnie że takie autka maja w sobie to coś.
Powiem wam szczerze że o samochodzie nikt nie wiedział aż do samej uroczystości nawet rodzice. Wyraz twarzy rodzinki - bezcenny. Samochód ten cieszył się dużym zainteresowaniem wśród gości nie tylko starszego pokolenia ale również młodzieży. Poza tym właściciel autka jest z Łodzi i koszt wynajmu wyniósł nas jedynie 500,00zł w 2010roku.

anuszkaa - Sro Maj 18, 2011 12:32 pm

a my pojedziemy albo A7 grafitowy


albo A8 czarny

Magdzik - Sro Maj 18, 2011 12:56 pm

anuszkaa, na pewno będą się cudnie prezentować :wink:
nezabravka - Pon Cze 06, 2011 2:23 pm
Temat postu: seneca
my pojedziemy najprawdopodobniej takim dodge dart seneca z 1961 roku:)

[ Dodano: Czw Cze 23, 2011 6:00 pm ]
a teraz mamy się nad czym zastanawiać, padła propozycja czarny Chrysler Imperial Le Baron 1962 r., ehhh... więcej zdjęć na doslubu.wa.pl; poradźcie coś...

sweet-angel - Nie Cze 26, 2011 3:12 pm

a ja poszukuje najlepiej Dodge Challenger a w Łodzi nie moge takiego znaleść
MlodaGaska - Nie Cze 26, 2011 6:20 pm

sweet-angel napisał/a:
a ja poszukuje najlepiej Dodge Challenger a w Łodzi nie moge takiego znaleść


http://www.eurostyle.pl/W..._Challenger.php

Nie wiem jak to działa, ale z tego co widać samochód można odebrać np. z Łódź Lublinek

Bananowa - Czw Cze 30, 2011 10:20 am

Zwróccie uwagę na "gwiazdkę" przy Łódź Lublinek - można odebrać w Łodzi, ale pod warunkiem wynajmu na min. 7 dni.

Ehhh....szkoda, bo jest piękny.

Pozdrawiam

ardillaroja - Sob Lip 16, 2011 7:34 pm

a ja się zakochałam w tym samochodzie! oby się udało, Łukasz też zachwycony!

http://www.klamot.pl/nowe/1967/001.jpg

marta_lodz - Czw Sie 18, 2011 5:58 pm

anuszkaa napisał/a:
w koncu pojechalismy audi A7. tak sie prezentował
Obrazek
Obrazek



mmm fajnie :)
Remiks napisał/a:
My jechalismy Bialym Chrysler 300c (limuzyna) cudo :lol:


o to jest nasz wymarzony upatrzony, niebawem zaklepujemy, jest boskiiii
Żanetta napisał/a:
Moja psiapsióła jechała przepieknym autkiem do ślubu :) i to również będzie nasze autko :lol: jest to limuzyna chrysler 300 c :smile: i juz znalazłam faceta, który ma takie auteczko :smile: i w dodatku niedrogo bierze :smile: gdyby, któraś z Was też miała takie swoje małe marzenie :wink: to napiszcie podam namiary na niego :D kurcze nie wiem jak tu Wam pokazac to autko :-?


ja tez chce taki ale w wersji xxl

Martysia napisał/a:
my jechaliśmy białym lincolnem i czułam się jak królowa :smile: POLECAM LIMUZYNKE, super było! gości zamurowało i fajnie było oglądać twarze ludzi na ulicach. nie wyobrażam sobie jechania jakimś zwykłym autem, typu ford mondeo itd. :razz:


ja tez sobie nie wyobrazam ;)

madziula13893 - Wto Sie 23, 2011 11:48 am

Martysia napisał/a:
my jechaliśmy białym lincolnem i czułam się jak królowa :smile: POLECAM LIMUZYNKE, super było! gości zamurowało i fajnie było oglądać twarze ludzi na ulicach. nie wyobrażam sobie jechania jakimś zwykłym autem, typu ford mondeo itd. :razz:


No właśnie co do zwykłych aut. Ja na sobie też nie wyobrażam jechać do ślubu takim autem tym bardziej z welurową tapicerką gdyż wiem sama z doświadczenia, że jakby się samochodu takiego nie posprzatało to i tak jakiś brudek zostanie, dlatego też za obowiązkową uważam skórzaną tapicerką..a Wy co o tym myślicie?

Magdzik - Sro Wrz 28, 2011 8:30 am

My jechaliśmy srebrnym KIA wujka mojego męża.
M4rcysi4 - Sro Wrz 28, 2011 1:10 pm

Magdzik czym? :D
Magdzik - Sro Wrz 28, 2011 1:47 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Magdzik czym? :D

heh już poprawiłam nie wiem skąd mi się to wzięło :rotfl: :wstyd:

[ Dodano: Czw Wrz 29, 2011 1:09 pm ]
Dokładnie ten samochód to Kia ceed :wink:

alamakota - Wto Paź 04, 2011 9:07 pm

Hej,

My jechaliśmy czarnym BMW 750i; bardzo fajne autko, a w dodatku nie wynajmowaliśmy, więc zaoszczędzilismy sobie ksztów ;)

kasiechna - Sro Paź 05, 2011 5:21 pm

Hej, My jechaliśmy BMW 750i czarnym, na ten rok był za 600zł ale wiem od właściciela, że w przyszłym roku będzie coś ok 1000zł. Mogę śmiało polecić Pana Marcina, miły i sympatyczny, odstresował mi męża zanim do mnie dojechali;)
Jeśli ktoś potrzebuje namiary śmiało piszcie na priv:)

kecaj73 - Pon Paź 24, 2011 10:50 am

Witam
Autko znajomego - Cadillac 1959, przepiękna fura...polecam
Jak ktoś zainteresowany to mogę podać namiary na właściciela,/proszę się powołac na Igora z Piotrkowa/ :wink:
Zastanawiam się tylko czy wskoczyć w garnitur czy strój Elvisa?
pozdrawiam

motyl - Nie Lis 13, 2011 9:04 pm
Temat postu: witam
Witam a co powiecie na białego mustanga z 70 lat czerwona skóra w środku mogę podesłać zdjęcia na priw.
kecaj73 - Sro Gru 07, 2011 6:00 pm

jak ktoś z Was chce namiary tego Elvisa


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

karolina84 - Wto Lut 21, 2012 10:21 am

A co sądzicie o tym? :-)


Morfii - Sro Lut 22, 2012 11:57 am

karolina84, BMW X6 ozdobione kwiatami i kokardkami na klamkach będzie wyglądało pięknie :)
aguuuunia44 - Pon Lut 27, 2012 6:06 pm

A My jechaliśmy czarną mazdą 6 :)

szpilka86 - Pon Lut 27, 2012 8:49 pm

aguuuunia44, świetne auto!! mój narzeczony je uwielbia! może bym mu zrobiła taką niespodziankę....
czy mogę spytać ile płaciłaś za wynajem?? i jak możesz to przyślij mi proszę namiary na wynajem na pw

aguuuunia44 - Pon Lut 27, 2012 9:35 pm

szpilka86 napisał/a:
czy mogę spytać ile płaciłaś za wynajem?? i jak możesz to przyślij mi proszę namiary na wynajem na pw

niestety chyba nie będę mogła pomóc, bo to był samochód znajomego rodziny mojego męża, który nie zajmuję się wynajmem swojego auta :)

karolina84 - Pon Lut 27, 2012 11:29 pm

Morfii napisał/a:
karolina84, BMW X6 ozdobione kwiatami i kokardkami na klamkach będzie wyglądało pięknie :)


Też tak myślimy :P

PaulinaS - Czw Kwi 19, 2012 12:55 pm

A my pojedziemy czarnym Mercedesem S


gosza - Pon Kwi 23, 2012 9:14 pm

A my pojedziemy skodą superb. Bardzo wygodne auto, eleganckie i strasznie dużo miejsca z tyłu ( w sam raz na suknię ) :wink:
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to mogę podać namiary :)


stefka100 - Pon Kwi 23, 2012 11:48 pm

ja jestem zainteresowana :)

[ Dodano: Wto Kwi 24, 2012 4:08 pm ]
gosza, dziękuję bardzo :)

agami - Czw Maj 10, 2012 4:58 pm

Oglądając te wszystkie samochody zastanawiam się czy nie ma czegoś pośredniego między limuzyną a innymi samochodami - chodzi mi o coś co zmieści więcej osób jak limuzyna (żeby można było np. zabrać świadków czy rodziców) a jednocześnie nie będzie tak "pretensjonalne". Taki samochód mógłby mieć np. 3 rzędy siedzeń zamiast dwóch, w normalnym układzie, co spowodowałoby że byłby krótszy od standardowych limuzyn. A gdyby do tego był retro to w ogóle byłoby super... Widziała któraś z Was może taki wymarzony pojazd?
M4rcysi4 - Czw Maj 10, 2012 5:43 pm

agami no retro to on nie jest :P , ale ma rozkładany 3ci rzad siedzeń :cool:

My taki mamy, ale czy nim pojedziemy to się okaże :wink:

AgaNika - Pią Maj 11, 2012 2:06 am

agami ja początkowo też miałam pomysł, żeby jechać jednym samochodem ze świadkami i ich osobami towarzyszącymi - razem z kierowcą 7 osób i znalazłam Audi Q7 Rozmawiałam z właścicielem, który wynajmuje takie autko i powiedział, że owszem samochód ma 3 rzędy siedzeń (w układzie 2+3+2) z tym że, na ostatnią kanapę wsiada się tak jak na tylną do malucha, czyli przy takich uroczystościach to trochę kłopotliwa sprawa, także odradził nam jazdę w 7 i pomysł upadł... Autko wygląda tak


Ja chciałam nowy samochód, natomiast narzeczony stary, więc tak wygląda nasze "kompromisowe" auto do ślubu - Mercedes z 1964 roku - ma zarąbiście wygodną tylną kanapę na sprężynach i mnóstwo miejsca na suknię :)

agami - Pią Maj 11, 2012 9:23 am

To rzeczywiście może być mało wygodne, dlatego rozglądam się za samochodami, które mają dwa tylne rzędy zwrócone do siebie przodem - tak jak w niektórych bryczkach.
Tak jest np. w niektórych Lincoln Town Car (i taki samochód w województwie łódzkim jest, w razie czego namiary na priv), ale to jednak nadal limuzyna, tyle że trochę krótsza.
Z retro - znalazłam jeszcze Londyńską Taksówkę, która w niektórych wersjach też może być siedmioosobowa z siedzeniami zwróconymi do siebie przodem, ale nie wiem jeszcze ile miejsc ma ta dostępna pod Łodzią, a ściąganie samochodu z innych części kraju byłoby zupełnie nieopłacalne.

isavelek - Sob Maj 12, 2012 12:20 am

My pojedziemy BMW 5 w czarnym kolorze :) Pan Mlody bedzie prowadzic samochod i bedziemy jechac tylko we dwojke :)
Magkri - Pon Paź 08, 2012 12:44 pm

Zabytkowym mustangiem możecie jechać sami albo wziąć jeszcze kogoś na tył. Też jest wygodnie.
tygrysek7773 - Sro Paź 10, 2012 9:09 pm

Odnośnie tego zabierania- jechałyście tylko z mężem czy brałyście też świadków? Ja się zastanawiam nad tym, zwłaszcza, że jedziemy BMW 7, to nie jest jakiś przestrzenny samochód, a moja princessa zajmie pewnie cały tył i wyobraźnia podsuwa mi okropne obrazy pogniecionego tiulu i ogólnej niewygody 3 osób siedzących z tyłu. Jak to rozegrałyście?
Mimius - Wto Sty 15, 2013 8:25 pm

My wynajęliśmy na swój ślub samochód z wypożyczalni na Pabianickiej. Wybraliśmy Citroena C5. Kosztowało to nas całe 220 zł. Kierowcą był ktoś z rodziny, więc wyszło po kosztach :]
andzia115a - Sob Lut 09, 2013 10:04 am

My myślimy nad angielską taksówka Pan nią był na targach slubnych sporo miejsca bo z tył są jeszcze 2 rozkładane dla świadków nie jest też takie az bardzo rzucające się w oczy myśle że w sam raz
Natalia1313 - Pią Cze 21, 2013 1:47 pm

My jechalismy do slubu angielska taxowka. Piekna w srodku, odnowiona, super pan kierowca. Duza zaleta ze tanio bylo. Pozniej wypozyczylismy taxowke na zdjecia w plenerze. Jak ktos zaineresowanyto prosze pisac podam namiary na pana od taxowki.
Juska - Pią Cze 21, 2013 6:15 pm

Natalia1313, to ja poproszę :)
Natalia1313 - Pią Cze 21, 2013 7:16 pm

Nie wiem cos mi sie zacina I nie wiem czy wysylam te posty. Juska wyslalam ci nq priva ale nie wiem czy doatalas bo za kadym razem mi sie komp zawiesza. Chyba nie moge udoatepnic tutaj emaila do tego pana od taxowki bo jestem nowym uzytkownikiem. Jak cos to moge na priva wyalac. Pan ma na imie Artur. My bylismy bardzo zadowoleni z taxowki.
Juska - Pią Cze 21, 2013 9:57 pm

Mam dzięki :) Biorę ich pod uwagę :)
Kate1984 - Sro Cze 26, 2013 8:20 pm

My też jechaliśmy do ślubu angielską taksówką, samochód na prawdę super, w środku bardzo dużo miejsca, pięknie wyremontowany. Jechaliśmy razem ze świadkami, popijając sobie szampana, bo w środku był barek. Świadkowie siedzieli na rozkładanych krzesełkach, naprzeciwko i nie było ciasno, więc jak ktoś szuka ładnego i przestronnego autka, to polecam. Wszyscy goście byli mile zaskoczeni, bo jest to bardzo oryginalny pojazd, mający klasę. Cena też była przyzwoita. Namiar mogę dać na priva. A Pan z którym jechaliśmy ma na imię Alex, więc chyba jechaliśmy nie tą samą co Ty Natalia :)
Catylyn89 - Czw Lip 11, 2013 10:11 pm

Ehh, a ja szukam Chevroleta Camaro SSX, bo sie napalilismy na niego z narzeczonym i jedynie jest opcja z Kalisza :( Może ktoś z Łodzi zakupi takie autko i da pod wynajem do slubu? 8)
Ewa_Ewi - Wto Lip 16, 2013 7:51 pm

Takie ciekawe cos powstalo w Wiśniowej Gorze :) http://www.expressilustro...aleria-material
mia2013 - Sro Lip 17, 2013 9:26 am

dziewczyny, a jechała któraś z was autkiem 3 drzwiowym ? martwię się czy wsiadanie do takiego autka w sukience może być karkołomne......
tygrysek7773 - Sro Lip 17, 2013 3:27 pm

Wiesz mia2013to wszystko zależy od tego jaką masz suknie- jeśli na kole, to pewnie będziesz musiała się trochę pogimnastykować.
Gilgamesz - Nie Lip 28, 2013 12:34 am

Mimius napisał/a:
My wynajęliśmy na swój ślub samochód z wypożyczalni na Pabianickiej. Wybraliśmy Citroena C5. Kosztowało to nas całe 220 zł. Kierowcą był ktoś z rodziny, więc wyszło po kosztach :]


Czy "zdradzaliście" , że to na ślub ? też o tym myślę, bo chcę sam podjechać pod kościół itd :)

Catylyn89 - Nie Wrz 01, 2013 8:47 pm

Pojedziemy białym Oplem Insignią


Sisska - Nie Wrz 01, 2013 10:11 pm

opowiem jak się jechało i czy bylo wystarczajaco dużo miejsca :P
roksancia - Wto Paź 08, 2013 10:25 pm

My pojedziemy mercedesem w211

motyl - Nie Paź 13, 2013 8:57 am

A my pojechaliśmy takim sprzętem i nie było ciasno.Nie mogę wstawić zdjęcia więc dodam załącznik mam nadzieję że się otworzy.
kajkaaaa - Nie Paź 13, 2013 8:59 pm

Hej szukam sportowego autka na przykład Porche Ferrari lub Mercedesa sls. Chcielibyśmy sami je prowadzic może jakies propozycje? :)
JuliaBydg - Pon Mar 24, 2014 8:45 am

Myślę, że wielkie wow wywołują kabriolety, w których jedzie tylko para młoda :) To takie światowe. Osobiście w życiu nie pokusiłabym się na wynajem limuzyny. To takie małomiasteczkowe ...
Artur 1986 - Pon Mar 24, 2014 12:18 pm
Temat postu: Klasyka gatunku
Klasyka Gatunku , sprawdzone rozwiązania Merc za 300 złotych.

edit: usunięty podpis łamiący regulamin - ppola

h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 12:52 pm

Sprawę samochodu pozostawiłam swojemu narzeczonemu. Ale powiedzcie wybieracie nowoczesny samochód czy bardziej oldschoolowy?;)
zbuntowanapanna - Czw Sie 14, 2014 11:17 am

My postawiliśmy na klasykę i nie żałuję tej decyzji. Samochód zrobił furorę!


Karollka - Sob Paź 25, 2014 11:42 am

My postawiliśmy na czarnego Opla Insignie :smile:

ithanielle - Sro Paź 29, 2014 11:18 pm

Pojechaliśmy białym audi :)


Catylyn89 - Wto Mar 31, 2015 10:35 pm

Powiózł nas biały Opel Insignia :)


Juska - Sro Kwi 01, 2015 6:49 am

ithanielle napisał/a:
Pojechaliśmy białym audi :)

Obrazek


jak ja to zrobiłam, że w ogóle tego nie zarejestrowałam? :D

A my takim oto :) - MUSTANG BOSS z 1969 roku :)




Dorotka_ - Sro Kwi 01, 2015 7:24 am

Opel Insignia Teścia :wink: brązowo-perłowa z kremową dekoracją z żywych eustom i wstążek




Catylyn89 - Sro Kwi 01, 2015 11:51 am

Wstawiam jeszcze raz, bo w poprzednim poście się nie wyświetliło :)

Nasz biały Opel Insignia :serce:



Sycylijka - Sro Kwi 01, 2015 7:22 pm

Catylyn89, kto Wam stroił autko ? :)
Catylyn89 - Sro Kwi 01, 2015 10:48 pm

Sycylijka, Mieliśmy w cenie wynajmu :)
Sycylijka - Czw Kwi 02, 2015 5:48 am

Super! Nawet nie wiedziałam :P
AgaMi28 - Czw Kwi 09, 2015 10:53 pm

my najprawdopodobniej pojedziemy czarnym jeppem ... cóż miała być Audi czarna perła , no ale kolega sprzedał...

a to coś w stylu naszego autka:
http://www.weselezklasa.p...mit-2014,12544/

Sycylijka - Sob Kwi 11, 2015 12:24 pm

AgaMi28, prezentuje się super! :)
AgaMi28 - Sob Kwi 11, 2015 10:07 pm

Sycylijka, dziękuję :*
karol.luksus - Sro Kwi 22, 2015 6:47 am

(...)Ugadaliśmy się i pojedziemy Mercedesem W203 2.0 kompresor srebrnym.

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek.

aqa - Nie Lip 19, 2015 11:42 pm
Temat postu: Autko
Ja jechałam Audi Q7
jak to mówi mój maż "co audi to audi" :D
Fajne autko , duuużo miejsca, wygodne, przestronne
nasze było czarne, wynajęliśmy "znajomego znajomego" więc z kierowcą ale bardzo konkretnym i mega sympatycznym :)
Jakby ktoś szukał autka wiem że gość obskakuje śluby usunęłam nr telefonu
Dla mnie było ok bo i niedrogo i wygodnie i wszędzie o czasie i jak uzgodniliśmy

Ps. nie umiem wstawic zdjęcia :(

Przypomnę, że na Forum nie podajemy danych kontaktowych, wyjątkiem są profile firmowe, które opłaciły reklamę na Forum. Numery telefonu można przekazać w wiadomości prywatnej bezpośrednio Zainteresowanemu. Pozdrawiam Dorotka_

Julia_ja - Czw Lip 30, 2015 11:37 am

My jechaliśmy pięknym złotym Rollce Roycem :-) Bardzo cieszę się, że nie zamówiłam dekoracji na maskę samochodu, bo z samymi klamkami wyglądał uroczo :-)

P.S. Nie wiedziałam wcześniej czym przyjedzie po mnie Młody, więc niespodzianka zaparła dech w piersiach! :-)




emi87 - Nie Sie 23, 2015 1:50 pm

My jechaliśmy cabrio mini cooper'em który sami przybraliśmy :)


alekul89 - Czw Sie 27, 2015 1:48 pm

My jechaliśmy angielską taksówką. Bardzo wygodne i przestronne auto. Fajnie było się nim przejechać, czuliśmy się niemal jak para królewska kiedy ludzie na ulicach oglądali sie za nami.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group