Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Buty taneczne

Amy - Nie Lip 17, 2005 12:58 pm
Temat postu: Buty taneczne
Kiedy kupowałam moje buciki taneczne przyszła dziewczyna która zamówiła sobie białe do ślubu, buty tancze sa troche inne nic nozmalne, nie maja usztywnionej podeszwy, ale znowu tanczy sie w nich rewelacyjnie

koszt takich bucików to w zaleznosci od producenta 130 -502 zł

angielsa firma SUPADANCE specjalizująca się w takich bucikach ma takrze specjalna kolekcje ślubną, na normalnej podeszwie

podaje adresy stron producentów, może nie są takie piękne, ale pod suknią nie wiele widac, a maja byc wygodne i zeby przetańczyć całą noc no i większośc jest dostępna w białym kolorze

:arrow: http://www.akces.biz/oferta/damskie.html
:arrow: http://kozdra.taniec.info/firma.php?art=onas_pl
:arrow: http://www.danceshoestango.pl/bd.php
:arrow: http://www.supadance.pl/ (specjakne okazje => ślubne)
:arrow: http://www.supadance.com/bridal.htm


ja wybrałam takie cena zabojcza ale w koncu to jedyny taki dzien w zyciu
http://www.supadance.com/...e_7611_170.html

Kati - Nie Lip 17, 2005 2:35 pm



Te są piękne :serduszka:


i te też


[/center]

Amy - Nie Lip 17, 2005 4:51 pm

:D

nistety ceny trzeba liczyc takie jakie sa

czyli jesli bucik kosztuje 85 GBP, to mnożymy po kursie ok 6 zł i to jest przybliżona cena

te ktrre ja wybrałam po przewliczeniu kosztuja ok 660 zł.

Tyle ze ja nie lubie butów w szpic, sa nie wygodne, sprzyjaja haluksom i przy duzej (jak w moim przybadku) stopie wygladaja jak nr mniejsze od kajaka
:roll: :? : :hm: :smut:

Kati - Nie Lip 17, 2005 9:37 pm

No tak... a dla mnie to jedyne eleganckie buciki... nie lubię okrąglaków lub wyłązących palców - chyba, że są to japonki :roll:
Mam małą, zgrabną stópkę rozmiar 36 i nie narzekam :lol:

W sumie tylko cena jest dość wysoka

Kasiawka - Pon Lip 18, 2005 6:41 am

Kati napisał/a:
No tak... a dla mnie to jedyne eleganckie buciki... nie lubię okrąglaków lub wyłązących palców - chyba, że są to japonki :roll:

W sumie tylko cena jest dość wysoka


Zupełnie jak ja, ale te buciki co wybrałaś Amy są piękne, ale ja bym w nich za długo nie wytrzymała, wysoki obcasik, nie powiem wysoki...

Kot - Pon Lip 18, 2005 8:36 am

Amy ja będę tak na 80%, bo jeszcze decyzja ostatecznie nie zapadła :wink: , miała robione buty właśnie przez firmę, która specjalizuje się w obuwiu tanecznym Akces :D

Ale dla bezpieczeństwa, ślub w połowie października :roll: , buty będą podgumowane, skórzana podeszwa mogłaby mi zamoknąć. (oczywiście nie będzie padać, ne będzie padać , nie będzie padać :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: :iconpray: ) :mrgreen:

A i potwierdzam, te buty ze szpicem oprócz tego, że są dużo mniej wygodne do tańca... to potrafią z czasem zdeformować najśliczniejszą stópkę :roll: bo są za wąskie

Anion - Pon Lip 18, 2005 8:15 pm

Butki według mnie bardzo ładne. Tylko cena jest powalająca. Jak dla mnie trochę za wysoka.
megi - Wto Lip 19, 2005 11:54 am

i podobno wyłażące palce to zababon. buty do slubu powinny mieć przód zakryty, a po za tym sorki ale na ślub takie odkryte buty, z wystającą ponczoszką mało eleganckie, bo na gołe nogi przeciez nie załozysz! :wink:
Amy - Wto Lip 19, 2005 12:40 pm

megi napisał/a:
i podobno wyłażące palce to zababon. buty do slubu powinny mieć przód zakryty, a po za tym sorki ale na ślub takie odkryte buty, z wystającą ponczoszką mało eleganckie, bo na gołe nogi przeciez nie załozysz! :wink:


jakby człowiek miał przestrzegac wszystkich zabobonów, to by w nerwice poadł :lol: :roll: :smut: :? ale skoro sa w kolekcji ślubnej to nie ma problemu, mam taki kształt stoby ze umre po 3 godzinach w burach z zakrytym czubkiem, właszcza ze wiekszosc, pomomo mody która juz przeminela ma długie waskie noski, a ładna pończoszka .... zawsze bedzie ładnie wygladac z bucikami, nawet z odkrytm czubkiem :D

pozdrawiam :D :D:D

Kot - Wto Lip 19, 2005 1:25 pm

Zgadzam się z Amy
dużo zależy od pończoszki, jeśli jest delikatna to jest prawie niewidoczna
natomiast zdecydowanie odpadają typowe pończszki czy rajstopy, które w cząści palcowej są wzmocnione taką grubszą przędzą bo to się za bardzo odznacza i wygląda raczej fuj :smut:

Też się właśnie zastanawiam czemu 99% butów ślubnych ma te długie, wąskie noski mimo że się już od tego raczej odchodzi 8)

Edi - Wto Wrz 27, 2005 9:29 pm

Amy,bardzo ładne wybrałaś sobie buciki ale jak dla mnie to koszmarnie drogie. Bardzo mi sie podobaja ale sama nie wydałabym tyle kasy na buty do ślubu.

A co do pytania Kota o nieodchodzenie wąskich nosków w butach ślubnych to myslę że producenci zdecydowali się na to przez wygodę. Po prostu nie chce im sie wymyślać nowych wzorów obuwia ślubnego. Może jednak niedługo nastąpi jakiś przełom i zobaczymy coś nowego. Kto wie ??

Akacja - Sro Wrz 28, 2005 4:05 pm

?liczne buciki, przy tym delikatne ponczoszki i piekne cyrkonie na paznokciach u stop i porazisz wszystkich ;)
Alma_ - Pon Lis 28, 2005 8:10 pm

A ja chyba zdecyduję się na coś takiego (oczywiście w bieli):



Do tańca super wygodne, więc i na weselu się sprawdzą ;)

karmelcia - Wto Lis 29, 2005 9:26 am

Alma_ napisał/a:
A ja chyba zdecyduję się na coś takiego (oczywiście w bieli):

Obrazek

Do tańca super wygodne, więc i na weselu się sprawdzą ;)



Ja za bardzo ne lubie odkrytych palcow:( wiec chyba wybiore te powyzej

Alma_ - Wto Lis 29, 2005 9:29 am

No niby jest nawet taki przesąd - że panna młoda powinna mieć zakryte palce i piętę - alejak tu wystąpić w takich butkach w czerwcu? Ugotuję się w nich :roll:
Kot - Wto Lis 29, 2005 9:31 am

Dużo zależy od pory roku, jak ślub jest latem i nie trzeba zakładać pończoch to takie buty z odkrytymi palcami mogą wyglądać rewelacyjnie. Bo z pończoszkami to już jakoś dziwnie :roll:
Alma_ - Wto Lis 29, 2005 9:36 am

Ja raczej nie planuję pończoch, i tak przeraża mnie ilość warstw, które będę miała na sobie, zbędne ograniczę do minimum.

Chociaż z drugiej strony babcia mi powtarza, że damie z gołą stopą nie wypada... :roll:

pipi - Wto Lis 29, 2005 9:52 am

W super cienkiej opńczoszce, bo takie są najelegantsze, jak się schowa ładnie szef to chyba będzie ładnie wyglądać.
Natomiast jak będą mokre chodniki to mąż Cię Almo_ będzie na rękach musiał nosić ;) :mrgreen: coby Ci stópki nie zamokły

Alma_ - Wto Lis 29, 2005 10:10 am

pipi napisał/a:
Natomiast jak będą mokre chodniki to mąż Cię Almo_ będzie na rękach musiał nosić ;) :mrgreen: coby Ci stópki nie zamokły

Nie mam nic przeciwko :mrgreen:

hanusia - Czw Maj 18, 2006 11:21 am

a ja to w ogole kupilam sobie buty profesjonalne do tanca. NIesamowita roznica, w ogole nie musze ich rozchodzic sa takie mieciutkie i na pewno nie beda sie slizgac na podlodze. A moja suknia jest z satyny wiec jak wzielam butki z satyny to idealnie pasuja. No i byly duzo tansze niz normalne buty "slubne" bo czesto sie placi za to ze jest nazwa "slubne" a nie za same buty... To taka sugestia do zastanowienia sie, moze w Lodzi tez jest producent takich butkow, to pomyslcie o tym
emilkaa - Czw Maj 18, 2006 4:19 pm

śliczne te butki i ceny też mają śliczne :D

a nie wie ktoś prrzypadkiem gdzie u nas w łodzi można takie taneczne butki sobie pooglądać??

FLOSSY - Sob Maj 20, 2006 9:30 am

Hanusiu a gdzie takie butki kupilas ?? ?? bo ja sie zastanawiam nad kupnem jeszcze jednych..takich awaryjnych..wlasnie do tanca :) jak mnie nozki rozbola to zmienie..

Ps.tak szczako :) wlasnie w tym kolorku bo do sukienki beda mi pasowaly :)

hanusia - Nie Maj 21, 2006 10:52 pm

butki kupilam we Worclawiu bo tutaj jest producent tych butków nazywa sie Kozdra, ale może mają gdzieś w łodzi takie butki, wiem ze da sie je kupić również przez inet, tylko trzeba wymierzyć dobrze stope
pipi - Pon Maj 22, 2006 12:13 pm

Sklep z butami do tańca w Łodzi:
"Jolpima" - Sklep Taneczny ul. Sobolowa 1 92-321 Łódź tel: 676-37-94 (telefon może być niedobry)
warto jechać i zmierzyć nie wszystkie buty są równie wygodne i dobrze leżą - mają tam buty kilku firm - jak trzeba zamawiają buty pod rozmiar stopy u producenta - cena zostaje taka sama.

FLOSSY - Pon Maj 22, 2006 6:05 pm

a że spytam z ciekawości..ile kosztują takie magiczne butki????... i czy jest jakaś lepsza i gorsza firma czy też butki są porównywalnej jakości???
hanusia - Pon Maj 22, 2006 7:09 pm

ja za moje zapłaciłam 130 zł i są z satyny myślę że ze skórki mogą być troszkę droższe, co do jakości sie nie bardzo znam na tym ale moje wyglądają ok
emilkaa - Wto Maj 23, 2006 5:41 pm

no to ja wybieram sie na Sobolowa... moze cos mi sie uda tam wyszukac... a jak nie to strace nadzieje..
hanusia - Wto Maj 23, 2006 9:39 pm

powodzenia w szukaniu butków, moje są rewelacyjne
FLOSSY - Sro Maj 24, 2006 5:32 am

http://www.akces.biz/oferta/damskie.html -takie fajniutkie tylko szkoda że w Krakowie.. ładne mają butki do tańca,może w wakacje się tam wybiorę jak w Łodzi nie znajdę :D
emilkaa - Czw Maj 25, 2006 3:20 pm

no bylam dzisiaj na Sobolowej ale niestety sklepu tam nie ma :(

dla pewnosci weszlam do innych sklepow i pytalam i powiedziano mi ze sie stamtad wyniesli :( .. i jak tu nie tracic nadziei... kolejny dzien i kolejna porazka :(

Martita - Sro Maj 31, 2006 5:37 pm

Ja też kupiłam buty do tańca. Jestem z nich bardzo zadowolona. Są super wygodne, wiem że w nich na 100% przetańczę do rana. Zapłaciłam 150 złotych. Sklep jest na ulicy Ireny w domku jednorodzinnym. Postaram się wkeić szybko zdjęcie.
emilkaa - Sro Maj 31, 2006 5:57 pm

no to czekam Martita na zdjecia... sama myslalam nad takimi butami.. jakbys mogla mi powiedziec czy mieli obcasy 10 cm w tym sklepie i dokladniej gdzie to jest... tzn ulice sobie sprawdze na mapie ale jakbys jeszcze mogla numer ulicy mi podac albo przy jakim skrzyzowaniu.. czy w ogole jakis znak rozpoznawczy...

z gory dziekuje

pipi - Czw Cze 01, 2006 11:04 am

Emilko w butach do tańca najwyższy obcas to chyba 3 cale - to około 7,5 - 8 cm, nie liczyłabym tu na 10 cm obcasy bo w tańcu czasem trzeba się mimo obcasów wspiąć jeszcze wyżej na palce lub unieść obcas zostawiając palce na parkiecie przy 10 cm wymagałoby to nie lada wysiłku.
emilkaa - Czw Cze 01, 2006 11:18 am

:(

no to ja sie chyba zalamie...

Martita - Nie Cze 11, 2006 5:55 pm

Kurcze..umiejscowić to dokładniej bedzie mi cieżko bo ja wogole nie znam tamtych rejonów..wiem tylko ze jak przejezdza sie przejazd kolejowy to pierwsza w prawo...ten dom znajduje sie po lewo i jest na nim szyld. Jesli chodzi o wysokosc obcasa..są tylko trzy rozmiary..ja kuoilam sredni tzn 6,5 cm.
pipi - Pią Cze 29, 2007 12:48 pm

Ponieważ byłam ostatnio po butki do tańca, to wiem gdzie się mieści sklep:
ul. Ireny 25 (są to Chojny niedaleko torów kolejowych), ja dojeżdzałam od ulicy Rzgowskiej.

Butki trochę zdrożały ceny od 150 zł w górę.
Ta najniższa cena to buty polskiego producenta bez ozdób i z satyny.
Jak byłam ostatnio to widziałam buty z białej satyny.

Martita - Pon Lip 02, 2007 9:45 am

Ja też byłam tam niedawno po następną parę no i ten sam fason, który miałam do ślubu zdrożał o 20 zł. Kosztują teraz 170.
Ania_82 - Pon Lip 02, 2007 10:39 am

Ja również zakupiłam buty taneczne na swój ślub. Nie była to moja pierwsza para bucików tanecznych i podobnie jak z poprzednich jestem z nich bardzo zadowolona. Spisały się na medal. Bez problemów tańczyłam w nich całą noc a następny dzień spędziłam również na wysokim obcasie. Ceny faktycznie kształtują się od 150 zł w górę.
Anapeya - Pon Wrz 01, 2008 7:53 pm

Czy sklep na Ireny jeszcze istnieje? Gdzie można jeszcze kupić takie buciki?
jo_anna08 - Sro Gru 03, 2008 9:47 am
Temat postu: Re: a czemu nie buty taneczne ??
polecam buty taneczne !! ! sa mega wygodne, ślicznie wygladają i nie ma jak czyć się w nich niewygodnie...Buty do standardu sa może mniej strojne, ale maja zakryte palce, jednak te do łaciny i innych tańców sa przepiekne, z kamyczkami , delikatne i jest bardzo duzy wybor.W Łodzi można je obejrzeć na Narutowicza 7/9, budynek Kaskady, szkoła tańca Project Salsa...Buciki sa robione na zamówienie, czas oczekiwania to ok 3 tyg, cena od 200zł do 300zł. Męskie rownież!

[ Dodano: Sro Gru 03, 2008 9:48 am ]
Anapeya napisał/a:
Czy sklep na Ireny jeszcze istnieje? Gdzie można jeszcze kupić takie buciki?


zapraszam na Narutowicza 7/9, Kaskada, szkola Tanca Project Salsa. Mamy duży wybor bucikow!

madzialenac - Pon Lut 02, 2009 12:30 pm

Ja tez zamówiłam na swoje wesele profesjonalne buty do tańca w krakowskim Akcesie - wczesniej kupiłam sobie takie same w wersji czarnej i wytańczyłam się w nich u znajomych na weselu, sylwestrze i do tego przechodziłam całą wiosnę/lato (mimo że normalnie nie potrafię długo chodzić na obcasach). Wiedziałam, że juz żadne inne buty nie wchodzą w grę.
Wybrałam prosty model z zakrytymi czubkami i piętą z długim paskiem, który można zapiąć wokół kostki lub na krzyż na stopie. Do tego wybieracie sobie materiał, kolor, obcas, sprzączkę itd :D
Buciki są z mięciutkiej skórki, z baaardzo miękką wyściółką w środku, obcas 7 cm ale bardzo stabilny i spokojnie wzięłąbym wyższy gdyby tylko robili :lol:
Muszę dodać, że mam problemy ze stopami i bardzo trudno mi dopasować buty, a tutaj miałam ten komfort że zrobiono mi je na wymiar i są idealne.
Zapłaciłam za nie około 250 zł, ale uważam że warte są nawet więcej. Na pewno przetańczę w nich całą noc. (Aha, satynowe są tańsze, dodatkowo za kolor ecru była dopłata 10%).
Polecam wszystkim - wg mnie komfort jest nieporównywalny!!!

fastyna - Sob Mar 21, 2009 2:49 pm
Temat postu: obuwie taneczne na wesele
zastanawiam się właśnie nad kupieniem sobie butów do tańca na wesele, w sumie i tak już później nigdzie tych butów nie założę więc czemu nie, a na pewno będą wygodniejsze od normalnych butów. znalazłam kilka fajnych modeli. powiedzcie mi gdzie w Łodzi można takie buty kupić?? wiem, że na targach była jakaś szkoła tańca, która też sprzedaje takie buty, ale nie pamiętam jaka to była... miała któraś z was takie buty na swoim weselu?? jak tak to czy się sprawdziły :)

na razie upatrzyłam coś takiego, ja bym chciała kolor jak te pierwsze - piaskowa satyna





evelinka - Sob Mar 21, 2009 3:04 pm

po pierwsze taki temat już istnieje. A po drugie ta szkoła, która ma buty taneczne na sprzedaż to Peter na Politechniki.
Dodam, że buty znalazłaś bardzo fajne. Też mi się podobaja te pierwsze.

fastyna - Sob Mar 21, 2009 3:57 pm

to ja chyba ślepa jestem że nie zauważyłam tego wątku, to w takim razie proszę modów o połączenie czy co tam uważają za słuszne :)
truskawka_ja - Sob Mar 21, 2009 5:55 pm

Temat istnieje tutaj:
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2634

A swoje buty slubne, taneczne robie na miare w firmie Carmen w Lodzi:
http://www.carmen.net.pl/

Z obslugi klienta jestem bardzo zadowolona a o butach wypowiem sie jak juz je odbiore. Aha, nie sugeruj sie wzorami na stronie (wedlug mnie wiekszosc jest brzydka), bo moga Ci tam zrobic buty o fasonie i wysokosci obcasa jaki tylko sobie zazyczysz. :)

kryszka - Sob Mar 21, 2009 7:50 pm

fastyna napisał/a:
to ja chyba ślepa jestem że nie zauważyłam tego wątku, to w takim razie proszę modów o połączenie czy co tam uważają za słuszne :)

Wątki połączone.

fastyna - Sob Mar 21, 2009 8:56 pm

kryszka, wielkie dzięki ;)
izunia_82 - Sob Mar 21, 2009 10:54 pm

fastyna[/b] te pierwsze moim zdaniem są najładniejsze (i to chyba te same co ostatnie, które wkleiłaś, chyba, że różnią się jakimś szczegółem, którego ja nie zauważyłam :oops: ).
marysia - Nie Mar 22, 2009 8:48 am

Na pierwszych paski sa wiazane na supełek a na ostatnim przeplatają się :wink:
Ja jestem za 1 :)

izunia_82 - Nie Mar 22, 2009 1:48 pm

Aha, faktycznie, teraz zauważyłam tą różnicę :) . Czyli potwierdzam, numer 1 są najładniejsze.
Yoanna - Nie Mar 22, 2009 8:14 pm

Mnie tez marzą się takie profesjonalne buty i chyba zamówię je z Krakowa :D
fastyna - Pon Mar 23, 2009 12:21 pm

jeszcze takie znalazłam ale nie wiem czy mi białe będą pasować...


truskawka_ja - Pon Mar 23, 2009 1:03 pm

fastyna napisał/a:
jeszcze takie znalazłam ale nie wiem czy mi białe będą pasować...

Bardzo mi sie podobaja te buty. A jaka cena?

fastyna - Pon Mar 23, 2009 2:10 pm

no właśnie na stronie nie ma cen...
France - Pią Kwi 24, 2009 12:57 pm

a orientujecie sie w jakim przedziale ksztaltuja sie ceny butow tanecznych?
truskawka_ja - Pią Kwi 24, 2009 1:43 pm

France napisał/a:
a orientujecie sie w jakim przedziale ksztaltuja sie ceny butow tanecznych?

Za swoje zaplacilam 300 zl.

Tissaia - Pią Kwi 24, 2009 2:47 pm

Moja przyjaciółka kupuje specjalne buty do flamenco i ceny są w okolicach 280-350 zł. Podobno są niesamowicie wygodne i stabilne, nawet przy dużych obcasach. Jeśli ktoś zainteresowany, tutaj link http://www.carmen.net.pl
Mudik - Pią Kwi 24, 2009 10:57 pm

W Radomiu jest mały zakład szewski na Żeromskiego, gdzie Radom i okolice kupuje buty do tańca,są super wygodne i leciutkie, w środę się tam wybieram z narzeczonym.
Yoanna - Sob Kwi 25, 2009 12:56 pm

W Łodzi na ul. Ireny 25 jest sklep. Maja podobno duży wybór.
truskawka_ja - Nie Kwi 26, 2009 10:51 pm

Moje buty taneczne, zrobione w firmie Carmen


krzysiaa - Pon Kwi 27, 2009 12:50 pm

Yoanna napisał/a:
W Łodzi na ul. Ireny 25 jest sklep. Maja podobno duży wybór.


Potwierdzam, nawet jeśli czegoś nie mają od ręki, to można zamówić. Mam z tego sklepu 3 pary butów, w tym ślubne. Takie buciki są bardzo, bardzo wygodne. Ja zapłaciłam 190 złoty.

akces2 - Sro Maj 13, 2009 6:59 pm

Buciki taneczne do ślubu mają kilka zalet, są nimi:

- mniejsze zmęczenie stóp,
- komfort i stabilność,
- oszczędność - brak konieczności kupowania drugiej pary do tańca
- możliwość konfigurowania własnej wersji - niedostępne w zwykłym sklepie (oczywiście jeżeli kupuje się je u producenta)

pozdrawiam
AB

madzialenka - Sro Maj 20, 2009 8:43 am

superowskie jest że takie butki można dowolnie zmodyfikować i dopasować do swoich wymagań, ale ceną często też jest odstraszająca,
truskawka_ja - Sro Maj 20, 2009 10:11 am

madzialenka napisał/a:
superowskie jest że takie butki można dowolnie zmodyfikować i dopasować do swoich wymagań, ale ceną często też jest odstraszająca,

Ja za swoje zaplacilam 200-to czesto niewiele wiecej niz za "masowke". Wedlug mnie to dobra cena za buty ktore sa zrobione specjalnie dla Ciebie.

akces2 - Czw Maj 21, 2009 8:53 pm

truskawka_ja napisał/a:

Ja za swoje zaplacilam 200-to czesto niewiele wiecej niz za "masowke". Wedlug mnie to dobra cena za buty ktore sa zrobione specjalnie dla Ciebie.


Dokładnie tak jak pisze przedmówczyni, buciki ręcznie robione można już nabyć od 160 zł, graniczna cena to 250 zł, a za tą cenę masz buciki idealne do tańca, idealnie spasowane do nogi, i zawsze, jeśli jest czas możesz poprosić o poprawki, co w butach ze sklepu jest raczej niemożliwe.

pozdrawiam
AB

Madziulka123 - Pią Maj 22, 2009 9:51 am

Ja parę dni temu odebrałam moje buciki ślubne (do standardu) i srebrne na poprawiny (do łaciny) właśnie ze sklepu na ul. Ireny 25. Jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolona :lol: . Ślubne są prześliczne z piękną klamrą z prawdziwych cyrkonii, no i co najważniejsze, są super wygodne, stabilne i mają bardzo zgrabny obcasik. Za dwie pary zapłaciłam 420 zł, dostałam rabat 20 zł przy zakupie dwóch par. Polecam Wam dziewczyny, naprawdę warto wydać te pieniądze, tym bardziej, że w sklepach, nie ma wygodnych butów i też są drogie, w paru salonach ceny były w granicach 250 - 450 zł i strasznie sztywne :( .
Kati - Pią Maj 22, 2009 9:55 am

pochwal się fotkami! :)
Mudik - Pon Maj 25, 2009 1:12 pm

Ja za swoje płacę 160. mój kochany zaś 180. wm piątek je odbieramy to spróbuję wkleić fotki.
France - Czw Lip 09, 2009 10:50 pm

moje juz kupione-niestety nie taneczne. teraz zaczynam zalowac:(((
fastyna - Pią Lip 10, 2009 9:10 am

ja przedwczoraj taneczne zakupiłam Zapłaciłam 220, kupowałam w Warszawie na Obrońców Tobruku
akces2 - Wto Sie 04, 2009 5:43 pm

fastyna napisał/a:
ja przedwczoraj taneczne zakupiłam Zapłaciłam 220, kupowałam w Warszawie na Obrońców Tobruku


Witaj,

a możesz wkleić zdjęcie tych bucików?
pozdrawiam
AB

dosowa - Pon Sie 31, 2009 9:16 am

Jej świetny pomysł z tymi butami!!!


edit: usunęłam podpis sprzeczny z Regulaminem
kryszka

Stokrotka812 - Sro Kwi 07, 2010 8:30 pm

Byłam na Ireny z mamą i mnie się strasznie podobały satynowe buciki z paseczkiem - po prostu cudne, takie delikatne i eleganckie. Niestety moja mama nie podzieliła mojego entuzjazmu i stwierdziła, że za satynowe buty to za drogo. Później zmieniła zdanie, więc pewnie po nie wrócę :wink:
Skórzane buty występują niestety tylko w białym kolorze(lub czarnym i cielistym), a satyna może być barwiona na 64 odcienie

Butterfly84 - Sro Cze 30, 2010 8:00 pm

Madziulka123 napisał/a:
J Polecam Wam dziewczyny, naprawdę warto wydać te pieniądze, tym bardziej, że w sklepach, nie ma wygodnych butów i też są drogie, w paru salonach ceny były w granicach 250 - 450 zł i strasznie sztywne :( .

Przeszłam chyba całą Łódź w poszukiwaniu butów ślubnych i w żadnych, które mierzyłam nie czułam się swobodnie- a to mnie uciskały, a to były za sztywne, a to gdzieś upijały. Cenowo różnie- 130-270 zł. W końcu zdecydowałam się jechać do sklepu na Ireny i tam kupiłam śliczne buty, wygodne strasznie, z materiału, które po ślubie będę mogła zafarbować na inny kolor. Kosztowały 220 zł i myślę, że nie będę żałowała tego wydatku :) Jak zrobię fotkę to postaram się je wrzucić.

krufka - Czw Lip 22, 2010 11:54 pm

z pracowni Akces podobają mi się takie prościutkie (kolor, którego szukam jest, tylko zdjęcie małe)

cena: 195 więc da się przeżyć
Miała któraś może buciki z Akcesa?

Megi Luk - Czw Gru 09, 2010 11:29 pm

Do sukienki ślubnej zamówiłam buty do standardu z Supadance z Warszawy. Byłam nimi zachwycona, przetańczyłam w nich całe wesele i na drugi dzień stopy w ogóle mnie nie bolały. Gorąco polecam.
marciami - Wto Sty 18, 2011 10:21 pm

krufka, myślę i rozważam buty z tej firmy. Moja siostra jest tancerką i ma już drugą parę butów z tej firmy i jest bardzo zadowolona. :)
mychaa3 - Czw Lut 10, 2011 10:57 am

Tak czytam i co raz bardziej się zastanawiam nad butami tanecznymi, co prawda mam upatrzone takie zwykłe za 120zł, które mi się naprawdę podobają. A z drugiej strony czy moż nie dołożyć tej stówki i mieć wygodę na całą noc ;D
mi przypadły do gustu takie:

Hellen - Pią Kwi 01, 2011 9:43 pm

Mierzyłam te buty z Akcesu - Viktoria. Na żywo są bardzo ładne i bardzo wygodne. Niestety na miejscu w sklepie w warszawie nie mieli mojego rozmiaru tylko ciut za duży, a nie chciałam ryzykować i zamawiać na wymiar buta z zabudowanymi palcami (bo gdyby okazał się za ciasny to byłby problem).

Dlatego kupiłam sobie super wygodne buty do łaciny czyli sandałki w kolorze złotym i drugie w kolorze sukni czyli ecru zamówiłam. (szczegóły w moim dzienniczku)
Tak wygląda kształt zamówionych ecru:
A tak wygląda kształt zakupionych złotych:

Anna202 - Nie Kwi 03, 2011 5:55 pm

Mam pytanko? kupował ktoś buty w firmie Akces2, zalerzy mi na opiniach odnośnie obuwia i obsługi :)
Hellen - Nie Kwi 03, 2011 10:31 pm

Mierzyłam ich buty w Warszawie. Dokładnie były to buty ślubne Amelia, Natalie i Victoria - bardzo wygodne. Nie było mojego rozmiaru dlatego kupiłam inne. Co do wyglądu to Victoria najbardziej mi się podoba i jakby był rozmiar to bym je kupiła. Możliwe że będę koło Krakowa w przyszłym tygodniu więc wtedy napisze coś więcej o firmie.
Anna202 - Wto Maj 03, 2011 8:41 am

Hej byłam w "sklepie" a raczej w pracowni na ul. Ireny 25. Przemiła pani, bardzo zorientowana, naprawdę duży wybór białego obuwia, paseczki gładkie, jakie się chce, obcas do uzgodnienia. Polecam.
Ewa_Ewi - Wto Lut 07, 2012 3:19 pm

Zastanawiam się nad tymi butami, proszę o więcej informacji dotyczących sklepu przy Ireny 25 - czy jest to Sklep Taneczny Jolpima? Czy jest tam możliwość zamowienia butów szytych na miarę czy wybiera się z gotowych modeli? Bogaty wybór czy raczej niewielki? Gdzie w Łodzi jeszcze można kupić takie buty? Z góry dziekuję za info.

[ Dodano: Sro Mar 21, 2012 3:32 pm ]
Sklep taneczny Jolpima zmienił siedzibe - jest na Widzewie, ul. Jurczyńskiego 32. Buty taneczne ślubne kosztują ok. 250 zł.

Aniasia - Sob Mar 24, 2012 1:54 pm
Temat postu: Buty do tańca
Widzę tutaj dużo tematów o butach,ale podobnego jeszcze nie zauważyłam, a patent jest świetny. Moja przyjaciółka na swój ślub zamówiła sobie buty w jakiejś firmie produkującej profesjonalne buty do tańca. Siłą rzeczy były bardzo wygodne i nie uciskały na weselu, a i wyszły chyba nawet trochę taniej niż klasyczne "ślubne" (wiadomo, że jeśli coś jest do ślubu to kosztuje trzy razy drożej niż zwykle).
Piszę, bo może którejś z Was się przyda ten pomysł. Ja jeszcze nie wiem czy tak zrobię, ale chyba tak.

paulinkaaMU - Sob Mar 24, 2012 2:36 pm

Ja miałam właśnie buty taneczne do slubu - głównie z powodu trudności w znalezieniu butów w kolorze, na jakim mi zależało (intensywny róż) i o dość niskim obcasie. Buty zamawiałam w firmie Kozdra - byłam z nich bardzo zadowolona, polecam. Z tego co wiem, kilka forumek zamawiało na swój ślub buty tanecze.
MałaMi - Wto Mar 27, 2012 1:46 pm

Bardzo polecam sklep Jolpima :)

Fajny wybór, kupiłam swoje buty od ręki. Chociaż mają 7 cm to chodzi się w nich wygodnie jak na 5 cm - w ogóle też tej wysokości tak nie widać. Dobre miejsce, jeżeli ktoś na co dzień nie chodzi w butach na obcasie (jak ja) ponieważ buty są bardzo stabilne.

Uwaga! Jest możliwość zafarbowania butów po ślubie na jeden z 60 kolorów - cena 35 zł :)

monic_pawlak - Pią Maj 18, 2012 8:53 pm

Ewa_Ewi napisał/a:
klep taneczny Jolpima zmienił siedzibe - jest na Widzewie, ul. Jurczyńskiego 32.
no to robie drugie podejscie , a znacie godz w jakich jest czynny sklep ? tradycyjnie 10:00 - 18:00?
AgaNika - Sob Maj 19, 2012 4:10 am

Monic, sklep Jolpima od poniedziałku do piątku jest czynny od 12 do 18 a w soboty od 10 do 14, z tego co wyczytałam na stronie...
http://www.jedynkataniec.pl/sklep.php

justine81 - Sob Maj 19, 2012 9:14 pm

Ja kupiłam swoje buty ślubne właśnie w Jolpimie (Kozdra) i naprawdę polecam, przetańczyłam całą noc bez żadnego problemu. Myślę, że buty taneczne to bardzo fajne rozwiązanie.

MałaMi napisał/a:
Uwaga! Jest możliwość zafarbowania butów po ślubie na jeden z 60 kolorów - cena 35 zł :)

Ehh, no właśnie, wypadałoby w końcu pokolorować te moje butki :D

kaniaa - Nie Cze 03, 2012 11:16 pm

Dziewczynki,

ja także wybrałam buty taneczne, model Victoria i ogólnie jestem zadowolona są naprawdę bardzo wygodne.

Ewa_Ewi - Pon Cze 18, 2012 1:32 pm

Odebrałam swoje buciki z Jolpimy, dam znac po weselu jak sie spisały ;-)
M4rcysi4 - Pon Cze 18, 2012 1:36 pm

Też myślę, zeby zawitać do Jolpimy. Ewa_Ewi wstaw fotkę swoich.
Ewa_Ewi - Pon Cze 18, 2012 2:09 pm

walczę z załącznikiem :evil:

[ Dodano: Pon Cze 18, 2012 3:11 pm ]
i kolejna fotka

[ Dodano: Pon Cze 18, 2012 3:12 pm ]
obcas 6 cm, na zdj wydaje sie mniejszy

M4rcysi4 - Pon Cze 18, 2012 10:18 pm

Oo... nie wiedziałam, że z koronką też robią :)
Powiedz mi jeszcze proszę, czy miałaś możliwość przymierzenia w sklepie właśnie tego modelu, czy były zamawiane w ciemno? Miałaś mierzoną stopę czy coś?

Ewa_Ewi - Wto Cze 19, 2012 10:36 am

Ten model byl w sklepie ale nie moj rozmiar, wiec "w ciemno" zamówiłam moj - 38. Wlasnie zawiedziona jestem, bo myslalam, ze stopa bedzie mierzona, przeciez producent robi te buty na wymiar. Poprosiłam o to, ale ta pani zaczela krecic, ze nie ma takiej potrzeby itd... zaluje, ze nie bylam bardziej stanowcza. Teraz mam obsesje e jednak sa troche za ciasne (mozna wymienic, ale jak wieksze beda za duze?). Czytalam, ze taneczne tez trzeba rozchodzic. wiec zaczynam to robic ;-) Ale zaluje, ze zamowilam bez mierzenia stopy.
Deco-Strefa - Sob Cze 23, 2012 10:36 pm

Ja swoje taneczne buty kupowałam w firmie Akces - trochę strachu było czy się dobrze pomierzyłam, ale wszystko było w porządku.
Co prawda nie były kupione jako ślubne, ale muszę przyznać że były (i są nadal! chociaż to już ładnych kilka lat) super wygodne.

To co mogę jeszcze podpowiedzieć, to pamiętam, ze przy składaniu zamówienia uwzględniałam informacje, że buty będą także do użytku codziennego. Ponoć miały wówczas jakąś dodatkową warstwę pod podeszwą.

Ewa_Ewi - Wto Cze 26, 2012 1:29 pm

Troche w nich pochodziłam i juz wydaje mi sie, że sie "rozchodziły" ;-) Mysle, ze bedzie ok. Czytalam gdzies, ze taneczne musza byc ścisle przylegające, bo właśnie szybko dopasowują się do stopy. Wiem jedno - albo w tych dam radę albo w żadnych. Jesli one okażą się niewygodne to znaczy, że jedyna opcja dla mnie to iść do ślub boso...
mimeczka - Wto Cze 26, 2012 4:21 pm

Ewa_Ewi ja jak kupowałam buty taneczne to też się musiały dopasować, po pierwszych lekcjach tańca było średnio fajnie, ale teraz to najlepsze buty jakie mam, także ślubne kupie identyczne no i też je oczywiście rozchodzę:)
calipsoo - Wto Cze 26, 2012 8:47 pm

A ja swoje taneczne do ślubu zamówiłam wczoraj... :) Miałam małą wycieczkę do Poznania, ale było to przy okazji załatwiania innych spraw więc się po prostu doczepiłam do wycieczki Buciki firmy Artis na podeszwie do chodzenia, zawiozłam im nawet swoją satynę, bo mają być w kolorze. Już nie mogę się doczekać jak przyjadą, a będzie to dopiero po 8 lipca. Kurczę ja już je chce mieć.
M4rcysi4 - Wto Cze 26, 2012 11:19 pm

A ja się zawiodłam... Byłam poprzymierzać kilka par i... wszystkie były niewygodne. Co prawda żadne w moim rozmiarze, ale no już sama nie wiem. Wydawały mi się właśnie źle wyważone i mimo tych wszędobylskich pasków nie trzymały mi stopy i leciała do przodu.
Ewa_Ewi - Sro Cze 27, 2012 8:31 am

Hmm tez tak mialam w butami jednego producenta, lecialy do przodu i pięta odstawala... Jak przymierzyłam inne bylo ok (ale tez nie swoj rozmiar). Sprobuj moze jeszcze w innych sklepach tanecznych w Lodzi. Sklepik z butami ma szkoła tanca Peter przy Politechniki, chyba Project Salsa itd. Musiabys wyszukac szkoly taneczne, podzwonić i popytac. P.s. Ładne, ślubne,niewysokie, satynowe (czytaj - miękkie, czyli chyba wygodne) buty widziałam tez w sklepie na rogu Piotrkowskiej przy Piłsudskiego (nie pamiętam jego nazwy). - naprzeciwko pizzerii In Centro.
_stwicher - Pią Wrz 14, 2012 1:33 am

Byłam dziś w sklepie na Ireny i... dowiedziałam się od pani, która mieszka w tym samym budynku, że sklep JEST ZAMKNIĘTY :-? Czy ktoś wie coś na ten temat?? Nadal mam nadzieję, że to jedynie głupi żart tej kobiety..
Zrobilo mi się smutno, bo ok 2 lata temu kupowałam tam buty z których jestem zadowola bardzo!! Może wiecie czy sklep/pracownia zmienił swój adres...?

agulka1989 - Pią Wrz 14, 2012 9:32 am

_stwicher, a przeczytałaś ten wątek? Wystarczy spojrzeć kilka postów wcześniej i masz napisane, że
Ewa_Ewi napisał/a:
Sklep taneczny Jolpima zmienił siedzibe - jest na Widzewie, ul. Jurczyńskiego 32.

_stwicher - Nie Wrz 16, 2012 6:30 am

agulka1989, przeczytałam ale nie do końca było powiedziane, że sklep "na Ireny" - bo często był on tak umownie nazywany - to jest sklep Jolpima. Po prostu tego nie byłam świadoma, stąd było moje pytanie. I dziękuje Ci bardzo, że mnie uświadomiłaś :) jestem z Panią ze sklepu umówiona na jutro :)

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 12:49 pm ]
Taneczne to chyba jedyna możliwość dla takich jak ja. Buty w rozmiarze 35 są na mnie za duże :( tutaj moge znaleźć bucika malutki, taki dla mnie ale za to niski. Niestety obcas to max 8 cm. Potrzebuje wyższych:( Pomocy!!!!! :(

MissCool - Sob Lut 08, 2014 9:06 pm

Dziewczęta czy któraś z Was zamawiała buty taneczne w sklepie Jolpima na Jurczyńskiego?Byłam tam dzisiaj I nawet znalazłam ładne - brokatowe i do tego mogą mi zrobić w fasonie, który mi się podoba ;) tylko teraz się zastanawiam czy zapięcie na kostce nie będzie mi się zaczepiać o suknie?
mimeczka - Nie Lut 09, 2014 11:15 am

MissCool ja zamawiałam tam buty, byłam bardzo zadowolona, nic się nie zaczepiało o suknię:)
MissCool - Nie Lut 09, 2014 9:48 pm

mimeczka, i co dałaś radę przetańczyć w butach całą noc? Jak byłam Pani nie miała mojego rozmiaru w fasonie który mi się podobał więc będę musiała tam wrócić ;) ja studniówce miałam buty z zapięciem na kostce i strasznie zaczepiało mi się o sukienkę, ale nie było w niej koła więc pewnie dlatego ;)
Ewa_Ewi - Nie Lut 09, 2014 11:53 pm

mimeczka napisał/a:
nic się nie zaczepiało o suknię:)
mnie też nie
mimeczka - Pon Lut 10, 2014 5:43 pm

Wytrzymałam bez problemu całą noc, zresztą wcześniej miałam czarne buty taneczne i zawsze chodzę w nich na wszystkie wesela i tańcze do samego rana:)
MissCool - Pon Lut 10, 2014 6:22 pm

Dzięki za komentarze ;) chyba się zdecyduje ;)
Gomigo - Pią Maj 08, 2015 4:23 pm

Dziewczyny, ja kupiłam sobie najtańsze z czarnej satyny do tańca. Sklep nazywa się JOLPIMA Łódź, ul. Jurczyńskiego 32 (koło dworca na Widzewie). tel. +48 502 43 25 74. Najlepsze buty jakie kiedykolwiek miałam! Buty są dopasowane do długości twojej stopy, szerokości, wysokości podbicia, mierzone w sklepie - polecam. Wydałam 190 zł, przetańczyłam 3 lata chodząc na salsę, oraz kilka wesel. Te buty są elastyczne, czyli są tak sztywne i miękkie zarazem, że spokojnie zrobisz fleks ( czyli obciągniesz palce stopy) jak i zegniesz zdjętego buta na pół :) coś niesamowitego!
Julia_ja - Pią Maj 08, 2015 8:38 pm

Zgadzam się! Tam robią super buciki! :) Również polecam!!
oleczqa002 - Czw Kwi 28, 2016 11:05 pm

Czy któraś z Was się orientuje jak wygląda kupno butów z firmy AKCES http://tanecznysklep.pl/?...ie=&prom=&show= ?? ? Moim zdaniem te butki są bardzo ładne! I jeśli do tego (jak słyszę) są wygodne to czego chcieć więcej? Tylko jak widzę, tego sklepu nie ma niestety w Łodzi i właśnie tutaj moje pytanie - skoro buty są szyte na miarę i widzę tam instrukcje jak mierzyć stopę, żeby but był idealnie dopasowany, to znaczy że nie ma możliwości ich wcześniejszej przymiarki ? Bo nie wiem czy mam się fatygować i jechać do nich do Warszawy czy Krakowa czy po prostu wymierzyć stopę i zamówić przez internet? Bo ciężko chyba tak kupić coś w ciemno, tym bardziej że ceny też nie są niskie :) A coś czuję, że buty taneczne to moja jedyna nadzieja, bo niestety każde inne na obcasie prędzej czy później uniemożliwiają mi jakąkolwiek zabawę :(
Karolain - Pią Kwi 29, 2016 7:52 am

oleczqa002, w sklepie JOLPIMA w łodzi mieli buty tej firmy, pewnie nie wszystkie wzory i kolory ale zawsze można przymierzyć i zamówić u Pani takie jakie się chce. Ja mam buty firmy Tango i są naprawdę mega wygodne do tańczenia, do chodzenia już nie koniecznie ponieważ mają cienką i skórzaną podeszwę bez tego gumowego podbicia ale to są typowo taneczne butki
noir - Wto Cze 07, 2016 1:28 am

Kupiłam swoje przez neta - sensatiano się firma nazywa i chyba specjalizują się właśnie w ślubnych. Wygodne, stabilne, szałowo wyglądają. Mam też od nich parę do łaciny - no i tu zonk - jeden but idealny, drugi ciut przyciasny.
GdzieWesele - Czw Wrz 29, 2022 1:32 pm

Buty taneczne to super wybór, są bardzo wygodne.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group