Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Nauki przedmałżeńskie - nauki oddzielnie?

dr Dolittle - Pon Sie 01, 2005 3:54 pm
Temat postu: nauki oddzielnie?
Czy ktoś może już to przerabiał. Ja jestem z Łodzi, narzeczona mieszka w Wawie a ślub będzie w Łomży. Oboje mamy zaświadczenia ze szkoły sredniej ale różnie to bywa. Cz w takim razie mozemy te nauki odbyc osobno, czy tez musimy co tydzień robić sobie wspólne wycieczki?
Kati - Pon Sie 01, 2005 4:34 pm

Jak najbardziej możecie chodzić oddzielnie :!: :)

Każdy dostaje i tak osobny "indeks" i tam zbiera podpisy.
Nie wiem tylkko co z poradnią - czy musi być razem czy nie :roll:

Pusiak - Pon Sie 29, 2005 10:49 pm

Na pewno można chodzić oddzielnie, z tym, że ja wolałabym jednak chodzic ze swoją połówką, nawet gdyby miało to być kosztem cotygodniowych wycieczek... A najlepeij zadzwońcie do parafii, w której bierzecie ślub i zapytajcie czy honorują zaświadczenia ze szkoły średniej.
Ni i podobnie jak Kati nie jestem pewna co z poradnią, na zdrowy rozum wypadałoby razem... U Nas ksiądz nie wymagał poradni

magda81 - Pią Gru 02, 2005 12:37 pm

Odzdzielnie mozna chodzic napewno, bynajmniej u nas tak ksiadz powiedzial, ale bedziemy chodzic razem :)
Fakt z ta poradnia to tez nie wiem...wogole ta poradnia...slyszalam od kolezanke jakich ciekawych rzeczy tam ucza... :roll:

misia-misia - Czw Sty 05, 2006 12:29 pm

Czy to moze magda81 mnie pozdrawia?? :wink:
Debussy - Sro Maj 14, 2008 7:56 pm

Odświeżam temat :mrgreen:

Mój ukochany zrobił nauki w szkole średniej..
A ja z powodu beznadziejnej katechetki nie chodziłam i teraz jestem zmuszona chodzić sama... i zastanawiam się kiedy powinnam się za to zabrać (ślub mam 18 lipca 2009) oraz gdzie powinnam się wybrać..

Niepowaga - Czw Maj 15, 2008 9:59 am

Mogę chodzić z Tobą, bo u mnie sytuacja podobna... :smile:
gosc - Pią Maj 16, 2008 12:00 pm

Debussy napisał/a:
kiedy powinnam się za to zabrać (ślub mam 18 lipca 2009) oraz gdzie powinnam się wybrać..

gdzie - poczytaj tutaj i tutaj
na ile przed ślubem - w tym wątku

evelinka - Pon Maj 19, 2008 10:15 pm

Ale przecież nie musisz chodzić sama. Mój Maciek też ma już zaliczony kurs, ale chodzi ze mną. Nawet dzisiaj wzięliśmy ślub na naukach :D fajnie było, chichotałam jak szalona. Dobra bo już odchodzę od tematu.
Pewnie jak poprosisz narzeczonego, to będzie chodził razem z tobą


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group