Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Rzadkie i cienkie włosy

Kamyk - Wto Sie 30, 2005 6:22 pm
Temat postu: Rzadkie i cienkie włosy
Moim problemem są natomiast włosy dość rzadkie i cienkie, sięgają ramion i prawie zawsze noszę je spięte - do ślubu oczywiście też bym chciała je mieć spięte i nie mogą być przylizane, bo mi niedobrze, muszą być po prostu jakoś upiętę do góry, o dopinkach nie ma mowy, bo mam balejaż :) i lepiej sie tak czuję niż w jednolitym kolorze :) Czy macie propozycje jakieś ? Jakieś zdjęcia?Welon raczej chyba na pewno będzie mi szedł od czubka głowy :)
Kati - Sro Sie 31, 2005 6:58 am

Może coś takiego??



Kasiawka - Sro Sie 31, 2005 7:00 am

ta druga fryzurka bardzo mi się podoba, bardzo Kati! :D
Kati - Sro Sie 31, 2005 7:04 am

Tylko, że Kamyk chce mieć welon na czubku głowy... I nie wiem czy te fryzurki się nadadzą
Kasiawka - Sro Sie 31, 2005 7:06 am

Do tej pierwszej jakos na upartego bym tak welon wpięła, ale do tej drgiej na czubek głowy.... kiepsko to widze, chociaz fryzurka ekstra
Mika - Sro Sie 31, 2005 7:08 am

Zgadzam się do tej pierwszej uda się welon wpiąć do drugiej może ewentualnie w środek fryzury...
Kamyk - Sro Sie 31, 2005 3:05 pm

Kati bardzo Ci dziękuję! Ta druga fryzurka bardzo mi się podoba, po prostu idealna dla mnie, mam jeszcze grzywkę, ale to nie przeszkadza, myślę. Rzeczywiście welon można wpiąć pośrodku tej fryzurki, dziękuję bardzo :graba:
Kati - Pią Wrz 02, 2005 7:25 am

grzywkę można zaczesać do góry np. :)
Cieszę się, że się podoba :graba:

Kamyk - Pią Wrz 02, 2005 3:25 pm

Oj podoba, podoba :) ale grzywki nie zaczesze do góry, bo czułabym się jak arbuz :lol:
a tę fryzurkę wydrukowałąm i w sobotę przyszłą ide do fryzjera na czesanie (mam wesele w rodzinie) i wezmę to zdjęcie, niech spróbuje, zobaczymy co wyjdzie :)

Majorca - Sob Lis 25, 2006 8:42 pm
Temat postu: pomocy!!! mam cienkie włosy i jest ich mało!!!
Witajcie,
Jedyna pomoc w Was
Mam mało włosów i na dodatek są cienkie. Zbliża się termin mojego ślubu (9.06.2007) a ja nie wiem co mam zrobić z moimi włosami, żeby poprawić ich wygląd i gdzie się czesać do ślubu aby fryzura wyglądała super.
Zapisałam się juz do dermatologa - może mi pomoże......
Dziewczyny jeśli macie jakieś metody na poprawe włosów i jeśli wiecie, który salon fryzjerski jest w stanie zrobić coś normalnego z takich włosów jak moje to błagam piszcie....
Myślałam już też o zagęszczeniu włosów na ślub- jesli znacie jakies salony w których takie zabiegi wykonuje to tez prosze o adresy.
Pozdrawiam,
Majorca

szczako - Sob Lis 25, 2006 10:13 pm

podobny temat już istniał. przeniosłam i proszę o korzystanie z wyszukiwarki.

:]

wilvo - Wto Gru 12, 2006 10:48 pm

Szczako, wybacz ale... po co łączysz tak stare wątki?
Większość informacji jest w nich nieaktualna a żeby coś nowszego przeczytać trzeba przebrnąć przez mnóstwo wypowiedzi sprzed 1,5-2 lat albo i więcej.
To samo jak pisałam o sali. Chciałam nowe wypowiedzi bo tamte są przestarzałe (maj 2004) a tu buch, połączenie. I znowu trzeba się przez 2 strony staroci przebijać.
Sens łączenia wątków jest w takich tematach, jak propozycje fryzur na przykład. A tak, to trzeba ciągle patrzeć na daty.

szczako - Sro Gru 13, 2006 11:40 am

wystarczy "podbić" temat.
uzyskasz wtedy nowe wypowiedzi.

Alzacja - Sro Lis 25, 2015 4:12 pm
Temat postu: Re: pomocy!!! mam cienkie włosy i jest ich mało!!!
Majorca napisał/a:
Witajcie,
Jedyna pomoc w Was
Mam mało włosów i na dodatek są cienkie. Zbliża się termin mojego ślubu (9.06.2007) a ja nie wiem co mam zrobić z moimi włosami, żeby poprawić ich wygląd i gdzie się czesać do ślubu aby fryzura wyglądała super.
Zapisałam się juz do dermatologa - może mi pomoże......
Dziewczyny jeśli macie jakieś metody na poprawe włosów i jeśli wiecie, który salon fryzjerski jest w stanie zrobić coś normalnego z takich włosów jak moje to błagam piszcie....
Myślałam już też o zagęszczeniu włosów na ślub- jesli znacie jakies salony w których takie zabiegi wykonuje to tez prosze o adresy.
Pozdrawiam,
Majorca


Ja poradziłam sobie w ten sposób, że doczepiłam włosy. I to był strzał w dziesiątkę! Zabieg kosztowny, ale warto, efekt był olśniewający!!!

pucek - Czw Maj 04, 2017 6:56 pm

Moja siostra miała doczepione włosy na swoim ślubie. Tylko, ze ona miała upięcie. A że ma cienkie włosy i taka fryzura jaką chciała, by nie wyszła, no to miała doczepione. W salonie same fryzjerki jej to zaproponowały. Nie masz się czego wstydzić. Większość salonów proponuje takie rzeczy, tylko trzeba mieć do tego normalne podjeście.
karolcia94 - Nie Maj 28, 2017 1:53 pm

ja miałam ten sam problem. nie dość, że cienkie, rzadkie to jeszcze zaczęły mi wypadać po ciąży. mi pomógł taki preparat dromin i zwykły najtańszy ziołowy szampon. co prawda nie mam burzy włosów na głowie, ale są silne i w dobrej kondycji
Daritka - Czw Lis 02, 2017 8:54 am

Mnie włosy wypadają momentalnie jak zaczynam się źle odżywiać. Nie mówiąc o pryszczach... Dbać o urodę trzeba jednak przede wszystkim od środka...
nietylko - Czw Kwi 07, 2022 9:20 am

Gdzie się żyje i pracuje, tam się odżywki stosuje!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group