Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kupno stroju ślubnego - Wyprzedaże sukien

Magma - Wto Lip 19, 2005 8:31 pm
Temat postu: Wyprzedaże sukien
Wypożyczyłam dzisiaj sukienkę w Poezji na Sienkiewicza, ale mierzyłam też suknie z wyprzedaży. Jeżeli chcecie kupić tanio suknię to idźcie tam zobaczyć. Niektóre sprzedawane są za mniej niż połowę ceny. Mają spory wybór. Moja koleżanka kupiła tak w zeszłym roku suknię na kwiecień br. w Galerii ?lubnej i była bardzo zadowolona. Myślę, że warto spróbować. Bo to bardzo duża oszczędność.
Malgoosia - Czw Sie 04, 2005 3:06 pm
Temat postu: jak to jest z tymi wyprzedazami?
mam pytanko, czy jesli salon decyduje sie obnizyc ceny sukien w ramach wyprzedazy na koniec sezonu to oznacza, ze do sprzedania jest tylko ten konkretny rozmiar, który akurat wisi? czy dopasuja mi go do sylwetki (zakladajac, ze to moj rozmiar, tylko np. zbyt szeroka w talii lub za dluga)? kiedy zaczynaja sie wyprzedaze w salonach? :?
Mika - Czw Sie 04, 2005 3:13 pm

Cytat:
kiedy zaczynaja sie wyprzedaze w salonach?

dokładnie nie wiem ja zaczęłam się rozglądać za suknią bodajże w listopadzie 2004 i już wtedy w salonach były wyprzedaże.
Cytat:
mam pytanko, czy jesli salon decyduje sie obnizyc ceny sukien w ramach wyprzedazy na koniec sezonu to oznacza, ze do sprzedania jest tylko ten konkretny rozmiar, który akurat wisi?

Z tego co wiem to nie. Przynajmniej w moim przypadku, suknię mam szytą na mój rozmiar.

Malgoosia - Czw Sie 04, 2005 3:25 pm

Mika nie ukrywam, ze liczylam na Ciebie wlasnie :D
jesli jeszcze ktoras ma jakies doswiadczenia z wyprzedazy to piszcie plizzzzzzzz :D

niunia - Czw Sie 04, 2005 4:09 pm

Nie wiem jak to wygląda gdzie indziej, ale w Poezji na Sienkiewicza (u nich biorę suknię) już od lipca wyprzedają sukienki z bieżącej kolekcji. Moja koleżanka, która ma ślub w grudniu już skorzystała z tej oferty i tam kupiła. Sukienkę będą jej dopasowywały i odświeżały w ramach ceny za jaką ją kupiła, a pieniążki zapłaciła nieduże, bodajże 1000 zł. Warto skorzystać z tej oferty, bo mają jeszcze w tej chwili bardzo duży wybór.

Wyprzedaże też dość szybko zaczyna Galeria ?lubna, przynajmniej tak było w zeszłym roku. Moja kuzynka kupowała u nich taką suknię już sierpniu, a dopiero teraz 20 sierpnia będzie miała wesele. Sukienka była też dopasowywana, ma ją już u siebie w domu i wszystko jak najbardziej w porządku. Nie było też żadnego problemu żeby ta sukienka wisiała u nich prawie rok.

green_tea - Wto Paź 25, 2005 11:43 pm

czy wie ktoś jaki jest dokładny adres tego sklepu?
aggna - Sro Paź 26, 2005 6:07 pm
Temat postu: Re: Wyprzedaż sukienek w Poezji na Sienkiewicza
Czy ten salon sukien slubnych miesci sie kolo skrzyzowania z ul Traugutta??
rorrim - Sro Paź 26, 2005 9:59 pm

Oto adres sklepu:

ul. Sienkiewicza 35, tel. 632-14-67

Natalia - Sro Lis 02, 2005 8:46 pm
Temat postu: Wyprzedaże sukien
W Furorze na Nawrot mają wyprzedaż kolekcji tegorocznej. Sama jestem zainteresowana jedną z nich tak więc dopytałam, że jeśli decyduję się na suknię z ekspozycji to w tej cenie po przecenie :-) piorą ją, czyszczą i dopasowują na moją figurę. I jeszcze, tak jak dla mnie ważne bo nie bardzo miałabym gdzie ją trzymać ponad pół roku to mogę ją tam przetrzymać, to wtedy i dopasowanie odkładają na późniejszy termin (tak na wypadek zmian w centymetrach:-) )
Magma - Czw Lis 03, 2005 6:39 am

Tak samo jest w Galerii ?lubnej na Piłsudskiego.
Agatka_P - Czw Lis 03, 2005 8:36 am

W Loris też jest wyprzedaż
Alma_ - Wto Lis 29, 2005 9:14 pm

Zauważyłam, że te wyprzedaże zazwyczaj są robione w listopadzie, bo to nie sezon na śluby. A więc moją sukienkę znajdę dokładnie za rok :D

Ale uwaga panny młode z 2006 - teraz jest czas dla Was ;)

kryszka - Wto Lis 29, 2005 9:26 pm

No właśnie. :) Próbuję wyciągnąć Martitę na pierwsze przymiarki i ewentualnie okazyjne kupno sukni. 8)


Także dziewczyny zorientowane w temacie dawajcie adresy gdzie widziałyście wzmiankę o wyprzedażach. :)

Agatka_P - Wto Lis 29, 2005 9:28 pm

Ja widziałam w Loris
Alma_ - Wto Lis 29, 2005 9:33 pm

Kryszko, tutaj: http://www.mlodaimoda.pl/
kryszka - Wto Lis 29, 2005 9:40 pm

Alma_ - tu jest problem z wybraniem się do centrum Łodzi, a co dopiero do Warszawy :lol: , ale dzięki. :)
Alma_ - Wto Lis 29, 2005 9:53 pm

Kryszka, no coś Ty, to tylko 2h drogi! Jakbyście załatwiły kilka salonów jednego dnia to naprawdę miałboby sens :)
Martita - Sro Lis 30, 2005 12:27 am

No tak..trzeba sie wreszcie wybrać....pewnie w przyszłym tygodniu jakoś mi się uda coś tam przymierzyć. :wink:
tysia - Sro Lis 30, 2005 1:54 pm

W Łowiczu jest wyprzedaż w jednym salonie na głównej ulicy. Wiem bo tam sobie właśnie kupiłam :lol:
niunia - Pon Sty 02, 2006 3:47 pm

Ostateczną wyprzedaż sukni mają w Galerii ?lubnej. Ceny od 500 do 1 200 zł :shock: Taniej już chyba nie można kupić :?: Szkoda, że ja już po ślubie :cry: Już nawet swojej sukni nie mam, bo panie z Galerii wzięły ją do komisu i się sprzedała... Może na piątą rocznicę odnowię śluby z moim misiem i jeszcze raz zaszaleję :wink: Już tyle po ślubie jestem, a cały czas podglądam wątek z sukniami i strasznie Wam zazdroszczę tego wybierania :oops: A jak jeszcze pomyślę, że teraz są takie okazyjne ceny to wściekam się na siebie, że w zeszłym roku tak późno zaczęłam szukać kiecki i zapłaciłam o wiele więcej :? Pomimo promocji... Eh, trudno przepadło, mądry Polak po szkodzie...
bajeczka - Pon Sty 02, 2006 9:08 pm

niunia napisał/a:
Ostateczną wyprzedaż sukni mają w Galerii ?lubnej. Ceny od 500 do 1 200 zł :shock:


A nie wiesz do kiedy jest ta wyprzedaz?

niunia - Wto Sty 03, 2006 9:39 am

Niestety tym się nie zainteresowałam :( Ale przypuszczam, że pewnie do czasu pojawienia się nowej kolekcji, czyli końca stycznia - początku lutego. Chyba... :?: Najlepiej zadzwoń i zapytaj, nr tel. 042 674 08 34.
bajeczka - Wto Sty 03, 2006 9:11 pm

niunia napisał/a:
Niestety tym się nie zainteresowałam :( Ale przypuszczam, że pewnie do czasu pojawienia się nowej kolekcji, czyli końca stycznia - początku lutego. Chyba... :?: Najlepiej zadzwoń i zapytaj, nr tel. 042 674 08 34.


Dzieki za informację :)

kryszka - Wto Sty 17, 2006 9:29 pm

Proszę jakie niskie ceny znalazłam (jeśli ktoś chce się wybrać do Warszawy):

http://www.susanblanche.com/strefa.html


Np. prześliczna nieosiągalna raczej cenowo suknia Justin Alexander przeceniona z 4600 zł na 2150 zł :mrgreen: :twisted:


Alma_ - Wto Sty 17, 2006 9:44 pm

No, no... kiecka mi się co prawda nie podoba, ale jakby tak moją Tanger przecenili... :roll:
elikg - Wto Sty 17, 2006 10:28 pm

kryszka napisał/a:
Proszę jakie niskie ceny znalazłam (jeśli ktoś chce się wybrać do Warszawy):

http://www.susanblanche.com/strefa.html


Byłam w tym salonie w zeszłym tygodniu- niestety ceny ze strony internetowej nijak sie maja do cen w sklepie.Demetrios 823 z wyprzedazy miał kosztowac 1750 zł a kosztuje w realu 2000zł :(

kryszka - Wto Sty 17, 2006 11:25 pm

No to nieładnie... :? A widziałaś wcześniej te ceny na stronie? A jeśli tak, to jaka była reakcja obsługi w salonie na tą informację?
Alma_ - Sro Sty 18, 2006 6:02 pm

A tu wyprzedaż w Madonnie:

:arrow: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcjepromo.php

dr Dolittle - Czw Sty 19, 2006 4:32 pm

Moja narzeczona kupiła tydzień temu w Wawie suknię przecenioną z racji wprowadzania nowych modeli z 1550 na 600 zł :D . Niestety nie dane mi jest jej obejrzeć z powodu przesądów :( . A tak przy okazji zapytam, czy przed slubem nie wolno mi widzieć narzeczonej w wybranej suknie, czy samej sukni również???
Alma_ - Czw Sty 19, 2006 4:44 pm

dr Dolittle napisał/a:
A tak przy okazji zapytam, czy przed slubem nie wolno mi widzieć narzeczonej w wybranej suknie, czy samej sukni również???

Zależy, jak ściśle chcecie przestrzegać przesądów... ciesz się, że narzeczoną w ogóle możesz oglądać :lol:

Kangurzyca - Pią Lis 03, 2006 11:49 pm

cześć :) poważnie się zastanawiam nad kupnem sukienki teraz (ślub w lipcu 2007), rzeczywiście salony robią superkorzystne wyprzedaże :) zalety: ogromna oszczędność pieniędzy (nawet do 2000tys, na te drogie modele) i spokój związany z już dokonanym wyborem :) wady: hmm... zastanawiam się 1) czy sukienka jest w stanie żżółknąć przez 9 miesięcy? i z białej zrobi się ecru?? :P czy może "odnawiają" dopiero przed ślubem? 2) czy przechowają mi ją w salonie do lipca a na przymiarkę i ewentualne poprawki będę mogła przyjść na krótko przed ślubem? (Natalia pisała że w niektórych salonach tak robią - przymiarka i odświeżenie poźniej) :) jeśli zrobią to pózniej to wspaniale, nic tylko brać takie suknie z wyprzedaży :) / moja mama jednak mnie bardzo stopuje, bo uważa że salony w ten sposób chcą się pozbyć sukni, które potem się im kurzą i właśnie żółkną w magazynach, no i że jest problem z przymiarką potem i jeszcze że za rok będą niemodne te co teraz chcą wypchnąc z salonu... :( / o modę akurat nie dbam, wiem co mi się podoba a co nie :) nawet jeśli suknia by była z 2000 roku a piękna, to czemu nie?? co o tym wszystkim myślicie? pozdrówki, przepraszam za gadulstwo ;)
katarzynka1 - Sob Lis 04, 2006 5:30 pm

Ja swoją sukienkę kupiłam w "promocji" taniej o jakieś 1000 zł, ale jest haczyk otóż sukienka będzie uszyta i ostatecznie dopasowana już pod koniec marca a ślub dopiero na początku sierpnia dlatego będę musiałą uważać na drastyczne spadki czy wzrosty masy ciała.
W salonach trzeba się dokładnie dowiedziec na czym promocje polegają.

Alma_ - Sob Lis 04, 2006 5:47 pm

Ja zamówiłam suknię we wrześniu, 9 miesięcy przed ślubem.
Suknia zostanie uszyta na zamówienie we Włoszech, a następnie sprowadzona do salonu, gdzie mam sie stawić w maju. Do tego czasu oni zadbaja o właściwe jej przechowywanie i konserwację. Potem suknia zostanie dopasowana do mojej figury i odbiorę ją pewnie kilka dni przed ślubem.

Tyle w kwestii techniczne wcześniejszego zamówienia sukienki - wszystko załatwia salon :)

pinia_pinia - Sob Lis 04, 2006 6:00 pm

Ja też prawie 9 miesięcy wcześniej zamówiłam suknię :) Po pierwsze cena o 600 zł niższa (+ rękawiczki, poduszeczka na obrączki i torebka gratis) , a po drugie tak jak napisąła Alma salon zajmuje się suknią przez te wszystkie miesiące także o nic nie musisz się martwić. Masz podato koleją pozycję " z głowy" i zajmujesz się innymi przygotowaniami :mrgreen:
motylica - Sob Lis 04, 2006 8:06 pm

> ja wszytsko załatwiałam na ostatnia chwilę... także kupno sukni. i dobrze na tym wyszłam poniewaz o tej porze roku salony przepełnione są wyprzedażami :) tak więc swoja suknie kupiłam za równe 1000 PLn - a dodam że jest to francuska suknia z tegorocznej kolecji herve mariage :) czysty zysk.

[zakup w salonie SŁAWA]

Kangurzyca - Nie Lis 05, 2006 1:35 am

dzieki Dziewczynki :) ruszam w przyszlym tyg na polowanie :) na suknie idealną :) wypytam dokładnie w salonie o konserwację i przymiarki :) 3majcie kciuki :) pozdrowionka :)
motylica - Nie Lis 05, 2006 12:44 pm

Kangurzyca napisał/a:
dzieki Dziewczynki :) ruszam w przyszlym tyg na polowanie :) na suknie idealną :) wypytam dokładnie w salonie o konserwację i przymiarki :) 3majcie kciuki :) pozdrowionka :)


> no to powodzenia :!: :!: :!: kciuki trzymamy :)

Agati - Nie Lis 05, 2006 12:55 pm

To może ja też powinnam juz szukać tej JEDYNEJ :?: . Tylko najgorsze jest to, że w sumie to sama nie wiem jaką bym chciała :( :pomocy:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:

pinia_pinia - Nie Lis 05, 2006 1:31 pm

Agati ja też nie do końca wiedziałm czego chcę. Uwierz mi, że jak założysz tą jedyną to będziesz to czuła. Wszystkie wcześniejsze i późniejsze suknie będziesz do niej przyrównywać i tak po nią wrócisz :]

Mnie też podobały się suknie La Sposy w necie. Na żywo mniej. Faktycznie mają świetne zdjęcia.

Lucky - Nie Lis 05, 2006 2:36 pm

Alma_ napisał/a:
Ja zamówiłam suknię we wrześniu, 9 miesięcy przed ślubem.
Suknia zostanie uszyta na zamówienie we Włoszech, a następnie sprowadzona do salonu, gdzie mam sie stawić w maju. Do tego czasu oni zadbaja o właściwe jej przechowywanie i konserwację. Potem suknia zostanie dopasowana do mojej figury i odbiorę ją pewnie kilka dni przed ślubem.

Tyle w kwestii techniczne wcześniejszego zamówienia sukienki - wszystko załatwia salon :)


Ja dokładnie tak jak Alma, zamówiłam sukienke 7 miesięcy wcześniej, w tym samym salonie i na tych samych warunkach :mrgreen:

Duszka - Pon Lis 06, 2006 8:55 am

Agati napisał/a:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:


Mnie tez sie bardzo podobaly. I faktycznie maja bardzo dobre zdjecia, ale musze tez przyznac, ze jak je przymierzalam to tez byly super. Wszystko zalezy jak jest sukienka dobrana do figury, a moja figura nie przypomina figury tych modelek ze zdjec... :lol:

I w ostetecznym wyborze byla wlasnie jedna z sukienek St. Patrick, ale wygrala inna...

motylica - Pon Lis 06, 2006 9:58 am

Duszka napisał/a:
Agati napisał/a:

Zakochana jestem w sukniach La Sposa, Pronovias, St. Patrick [smilie=serduszka.gif]
ale pewnie dlatego, że mają świetnie zrobione zdjęcia i piękne modelki wyglądające ekstra w każdym rodzaju sukni :roll:


Mnie tez sie bardzo podobaly. I faktycznie maja bardzo dobre zdjecia, ale musze tez przyznac, ze jak je przymierzalam to tez byly super. Wszystko zalezy jak jest sukienka dobrana do figury, a moja figura nie przypomina figury tych modelek ze zdjec... :lol:

I w ostetecznym wyborze byla wlasnie jedna z sukienek St. Patrick, ale wygrala inna...


> dokładnie :) ja tez byłam zakochna w kolekcji St. Patrick ... nawet na zywo suknie robia powalające wrażenie... jednak oprócz tego że suknie dobieramy do figury to tez ważny jest typ naszej urodyi sama natura, temperament, charakter... ostatecznie wybralam suknię o jakiej wcześniej nie myślałam ale jak ja założyłam to wiedziałam że to TA :D

Ita - Wto Lis 07, 2006 7:53 pm

Ja miałam dzisiaj swojapierwszaprzymierke w salonie uuff.Byłam w Madonnie w Warszawie i zgadzam sie,ze La Sposa nie robi takiego wrażenia na żywo,jak na zdjęciach :? Chyba zdecyduje sie na Pronovias- Lorca :wink:
szczako - Wto Lis 07, 2006 9:44 pm

już wiesz, że lubimy na Forum oglądać fotki :)

czyli ta jest Twoją faworytką, tak?


niezłą trzeba mieć do niej figurę ...
podoba mi się, tylko do rybek nie jestem przekonana.

a w jakim kolorze?

mardelinka - Sro Lis 08, 2006 11:29 am

Cześć!
Ja kupiłam swoją kiecuszkę w salonie Madonna w Krakowie teraz w pażdzierniku, a ślub mam za rok we wrześniu 2007. Pani w salonie powiedziała że obniżka zależy również od tego ile razy suknia była mierzona, no i te promocje dotyczą tylko tych sukien które aktualnie mają na stanie. Ja kupiłam swoją za 2000, a w katalogu kosztuje prawie 4000.
Byłam też w salonie Cymbelline i mieli obniżke na suknie 40%
I w jednym i w drugim salonie suknie przetrzymują do samego ślubu.
W Madonnie pani się ze mną umówiła że 1m-c przed ślubem dzwonią do mnie i umawiają się na dokładne dopasowanie, a potem już przed samym ślubem przyjadę po odbiór.

A to moja sukienka:
http://www.suknie-slubne....=4&gr=0&poz=292

A tu znalazłam ją na dziewczynie na żywo:
http://www.allegro.pl/ite...pronovias_.html

No i co myślicie o mojej kiecuszce :?:

katarzynka1 - Sro Lis 08, 2006 11:31 am

Bardzo ładna. Na żywo wygląda zdecydowanie lepiej ;)
Ita - Sro Lis 08, 2006 2:10 pm

Szczako chyba bedzie to ecru tez cos wytargowałam z sukni :lol: Nie jest to taka typowa rybka opinająca pupe.Tak wyglada na zdjęciu, ale jak ją założyłam jest ok :)
szczako - Sro Lis 08, 2006 2:17 pm

no to czekamy na Twoje w niej zdjęcia. kiedy możemy się takowych spodziewać ... ?
Ita - Sro Lis 08, 2006 4:56 pm

Mhh wedle przesądów dopiero po ślubie, czyli po 12 maja :)
Żaneta - Czw Lis 09, 2006 11:23 am

mardelinka sukienka bardzo ladna i rzeczywiście na żywo ladniej wygląda

Ita protestuję :cisza: :cisza: :cisza: :cisza:

FifthAvenue - Czw Lis 09, 2006 2:45 pm

Bardzo podoba mi się góra w tej sukience !
sylwia - Pią Lis 10, 2006 2:12 pm

Suknia bardzo ładna i zgaddzam się,że na zywo wygląda znacznie lepiej :)
nikola204 - Czw Lis 08, 2007 7:45 pm

Kobietki czy wyprzedaże sukien ślubnych sa tylko raz w roku? tak jak teraz? czy jescze moze kiedys?
Emi - Wto Lis 13, 2007 6:41 pm

Nie wiem czy te promocje są raz w roku, ale ja już skorzystałam i swoją suknię kupiłam :)
Może to za wcześnie po normalnych cenach za tą suknię dałabym dwa razy więcej :)
A tak zaoszczędziłam trochę i mogę wydać na inne dodatki :)

Martuś i Jaruś - Pon Sie 25, 2008 9:07 pm
Temat postu: Obniżki sukien ślubnych
Witajcie, mam ?lub w Czerwcu i chciałam kupić suknie gdy będą obniżki. Wiem, że już się zaczynają np. na Zachodniej, ale wydawało mi się że są na przełomie Listopada i Grudnia. Pomóżcie kiedy najwięcej będzie obniżek. Pozdrawiam
agunia84 - Pon Sie 25, 2008 9:24 pm

Obecnie wyprzedaże sukien ślubnych są w Sławie, Cymbeline w Najnie mają się zacząć we wrześniu.
Malwina_łódź - Pon Sie 25, 2008 9:47 pm

Wydaje mi się, że jak chcesz suknie z wyprzedaży to już powinnaś zacząć jej poszukiwać. Ja kupiłam suknię w Sławie na Sienkiewicza teraz. Tam są właśnie wyprzedaże niektórych modeli, a w Sławie na Piłsudskiego są podobno wyprzedaże wszystkich modeli. Salony zaczynają już robić miejsce na nową kolekcję. :D
Martuś i Jaruś - Wto Sie 26, 2008 10:00 am

Dzięki bardzo za odpowiedz, to chyba rzeczywiście muszę już zacząć chodzić za suknia, wydawało mi sie ze mam jednak jeszcze trochę czasu. A jest coś ciekawego na wyprzedaży w salonach?? A ty Malwina kupiłaś suknie z wyprzedaży?? Opłacało sie?? Pozdrawiam
elka85 - Wto Sie 26, 2008 11:02 am

W Najnie na początku sierpnia też się zaczęła wyprzedaż - na razie minus 500 zł na każdej sukni :smile: Może za jakiś czas będzie większa 8)
agunia84 - Wto Sie 26, 2008 2:06 pm

Ja już kupiłam suknie na wyprzedaży w Sławie na Sienkiewicza i bardzo mi się to opłaciło wartość mojej kiecki jest 3600 zł, a kupiłam ją za jedyne 1500 zł. :)

Ja byłam w Najnie w sierpniu i pani mi powiedziała, że wyprzedaże zaczną się dopiero od września, hmm dziwne :kwasny:

Malwina_łódź - Wto Sie 26, 2008 2:07 pm

Ja kupiłam suknię z wyprzedaży w salonie Sławy na Sienkiewicza. Zapłaciłam za suknię 1500 zł. Tam są przeceny o 50% na sukniach. Jestem zadowolona ;)
Już mi niosą suknię z welonem lalala ;P

elka85 - Wto Sie 26, 2008 2:23 pm

Agunia, w takim razie nie wiem...

Byłam w Najnie 8.08 i zamówiłam sukienkę - z powodu wyprzedaży kosztowała 500 zł mniej niż podana cena... Ale podejrzewam, że ceny we wrześniu będą dużo niższe- ja nie czekałam bo bałam się, że ktoś mi tą sukienkę "zwinie" :smile:

agunia84 - Wto Sie 26, 2008 2:28 pm

Albo zależało od salonu Najny, może w tym akurat jeszcze nie było w sierpniu (ja byłam 12.08), ale to już nie ważne. :) Ja też szybko kupiłam swoją kiecunię, bo bałam się, że ktoś mi ją sprzątnie sprzed nosa, na drugi dzień o równej 10 byłam wpłacić zaliczkę. ;)
agniesia22 - Wto Sie 26, 2008 3:36 pm

Malwinko jaka ty niecierpliwa i szybka. Sukienka już kupiona, ja nawet nie zaczęłam myśleć gdzie się wybrać na przymarki a wesele w maju. Ale jak mówisz że teraz takie obniżki to chyba muszę się rozejrzeć po salonach, może upoluje coś pięknego na ten wyczekiwany dzień. Pozdrawiam
Malwina_łódź - Wto Sie 26, 2008 6:11 pm

Nie niecierpliwa tylko oszczędna ;) Nie wydałabym na suknie więcej niż 1800-2000
agniesia22 - Wto Sie 26, 2008 11:11 pm

Ja też mam zamiar wydac w tych granicach pięnieżnych. Dobrze widzec że teraz są takie wyprzedaże. W takim razie widze że muszę też zacząc swoje poszukiwania. Pozdrawiam
megi - Sro Sie 27, 2008 1:11 pm
Temat postu: 14 WRZESIE? NIEDZIELA WYPRZEDA? CYMBELINE GARNITURY I SUKNIE
NA SZYBACH NAKLEJONA REKLAMA WSZYSTKIE SUKNIE I GARNITURY 800 ZL WIEC INFORMUJE
agunia84 - Sro Sie 27, 2008 2:03 pm

To się opłaca tam wpaść. :)
kryszka - Pon Wrz 08, 2008 9:00 pm

W tym salonie na Wólczańskiej przy Górniaku jest właśnie wyprzedaż modeli z ekspozycji. Nie wiem jakie ceny, widziałam tylko wielki afisz w witrynie.
narcyz - Wto Wrz 09, 2008 3:46 pm

Dziewczyny polecam Wam (nie wiem czy mozna reklamowac strony internetowe) zakupy via internet
jesli sie nie boicie to naprawde to sa to okazje
a poza tym jak znacie nazwy sukien dowiedzcie sie czty w okolicy nie ma sklepu który ma ten sam model. Moja przyjacióla kupowała ze mna sukienke za 2600
w innym salonie (m-c pozniej) ta sama sukienka kosztowała 1800

pani powiedziała mi ze niektore salony narzucaja taka marze

Kociadło - Pon Wrz 22, 2008 7:23 pm

ja na pewno za rok uderzam na wyprzedaże bo z tymi cenami sukien to oszaleć można. :(
Trismegista - Sro Wrz 24, 2008 6:29 pm

ja rowniez polecam wyprzedaze...swoja suknie kupilam o 1000zl taniej :)
fastyna - Sro Wrz 24, 2008 9:16 pm

a powiedzcie mi czy teraz jeszcze są gdzieś jakieś wyprzedaże
agunia84 - Sro Paź 01, 2008 11:11 am

Na pewno są jeszcze wyprzedaże.
Niebieskooka - Sro Paź 01, 2008 11:59 am

Myślę,że są ale wydaje mi się,że suknie są już przebrane...ja jak byłam na początku wrzesnia to już było widać,że sukni jest mało a panie mówiły,że większość klientek czeka na wyprzedaże i jak się tylko zaczynają to odbywa się zmasowany szturm ;P
Martuś i Jaruś - Czw Paź 02, 2008 5:14 pm

Ja kupowałam swoja suknię 1 września i miałam spory wybór, bo szukałam prostej i eleganckiej sukni, nie wiem jak jest teraz ale na pewno opłacało się:)
niesia2708 - Czw Paź 09, 2008 7:54 pm

Jest wyprzedaż w sklepie "Martika" na Gdańskiej 10 jest napisane,że 50% ale osobiście nie wchodziłam bo stwierdziłam,że mam czas
Tissaia - Nie Paź 12, 2008 7:18 pm

Ja będę brała ślub w czerwcu i zastanawiam się, kiedy zacząć poszukiwania sukienki. Czy zimą (grudzień-styczeń) można liczyć na jakieś wyprzedaże? Nie zdołam kupić sukienki teraz, bo jutro wyjeżdżam za granicę i wracam dopiero w drugiej połowie grudnia. Nie chcę zresztą jej kupować za wcześnie, bo po semestralnym stypendium mogę równie dobrze utyć, jak schudnąć.
Debussy - Nie Paź 12, 2008 8:04 pm

Tissaia napisał/a:
Nie chcę zresztą jej kupować za wcześnie, bo po semestralnym stypendium mogę równie dobrze utyć, jak schudnąć.
_________________

Ale przecież i tak przymiarki są później, ze 3 miesiące przed ślubem nawet jeśli kupujesz rok wcześniej.

Tissaia - Nie Paź 12, 2008 8:20 pm

A to dobrze wiedzieć :) W takim razie rozejrzę się w grudniu, jak wrócę.
agunia84 - Nie Paź 12, 2008 8:38 pm

obecnie wyprzedaż jest w salonie Classa.

Ja mam przymiarkę 3 tygodnie przed ślubem.

magdasid - Nie Paź 12, 2008 11:13 pm

Cytat:
obecnie wyprzedaż jest w salonie Classa.

a nie wiesz jakie modele są w wyprzedaży? ew.z którego roku kolekcje?

agunia84 - Pon Paź 13, 2008 1:39 pm

Na pewno kolekcja 2008, nie wiem jakie modele sukien są w wyprzedaży, bo ja tylko przechodziłam koło tego salonu, widziałam napis wyprzedaż i naklejone ceny (suknie można już kupić za 800 zł).
ruda76 - Wto Paź 28, 2008 3:16 pm

ja wiem, ze napewno jest teraz wyprzedaz w salonie Estera Novias Łódź ul. Sienkiewicza 34 :)
Pusiak - Wto Paź 28, 2008 3:52 pm

Na Kościuszki w Pronovias tez sa znaczace obnizki cenowe :)
monika_zyga - Sob Mar 28, 2009 6:05 pm

Powiedzcie mi jak to jest z ta wyprzedaza, sukienke sie kupuje tak samo, tzn wybiera model i w nizszej cenie szyja na miare czy tylko te co sa na sklepie(rozmiary)??

Z tego co czytalam to chyba w sierpniu zaczynaja sie wyprzedaze sukien i chyba sie wybiore a slub w przyszlym roku, ale tez chcialabym malo wydac na suknie.

ava - Sob Mar 28, 2009 6:10 pm

Dziewczyny jeśli chcecie oszczędzić na suknience i kupić ją na wyprzedaży, to teraz też może Wam się to udać.

W Bellissimie widziałam jeszcze wiele modeli z zeszłego sezonu, oczywiście po odpowiednio niższych cenach. Trzeba się tylko zapytać o to ekspedientek, bo same jakoś nie od razu zwróciły mi na nie uwagę :roll:

W Sławie na Sienkiewicza też widziałam jeszcze kilkanaście modeli wyprzedażowych, ale nie były jak dla mnie za ciekawe.

Natomiast w Sławie na Piłsudskiego, jako że zapytałam ekspedientkę o suknie do max. 2300 zł, a ona w związku z tym mogła pokazać mi tylko kilka modeli po ok. 2400-2500 zł, sama sprzedawczyni zaproponowała mi następujące rozwiązanie - można teraz zarezerwować sobie sukienkę, która w sierpniu/wrześniu zostanie wystawiona na wyprzedaż, no i w ten sposób mozna kupić suknię za ok. 50 % ceny. Oczywiście możliwość taka mają głównie dziewczyny, które ślub biorą we wrześniu i później, ja ślub mam 5 września i pani powiedziała, że można by coś takiego zrobić. Ale jest jeden miunus takiego rozwiazania - suknia idzie do magazynu dopiero po 1 sierpnia, przez cały wcześniejszy okres czasu normalnie służy do przymiarek, więc nie wiadomo, czy nie zostanie za bardzo zniszczona :roll:

Poza tym taniej można kupić suknię w Optimus Plus - suknię, która służy do przymiarek można kupić za ok. 50% ceny, po zadatkowaniu sukni nikt inny już jej nie przymierzy, bo jest odkładana. Nie dotyczy to jednak wszystkich modeli.

monika_zyga - Wto Lip 21, 2009 10:32 am

Czy ktos wie czy gdzies sa juz wyprzedaze, albo slyszal kiedy sie zaczynaja, bo chyba duzo dziewczyn ostatnio chodzilo po salonach:?:
Misiak87 - Wto Lip 21, 2009 11:16 am

Lissa Ferrera, Najna, Sława na Sienkiewicza, chyba Cymbeline. :)
agnese - Wto Paź 20, 2009 4:17 pm

Hej Dziewczynki ;)
Podnoszę temacik o wyprzedażach-byłam właśnie w salonie Exclusive na ul.Zachodniej i dowiedziałam się, że jest właśnie 30 % jest zniżki na suknie 'z wieszaka' a na szycie sukni 20 %. A ponieważ jest to nowy salon to Panie mówiły, że dużo z sukien z ich oferty nie było mierzonych i są po prostu nowe.
To tyle, co się dowiedziałam.
Pozdrawiam :)

kakonka - Wto Paź 20, 2009 10:48 pm

jadac wczoraj tramwajem zauwazylam wielki napis wyprzedaż na salonie lady katherine plus dodatkowa informacja iż tyczy sie to dnia 24.10. podobno suknie będzie tego dnia można zakupić juz od 400 złotych.... :lol:
misiao1983 - Sro Paź 21, 2009 1:38 pm

Cytat:
jadac wczoraj tramwajem zauwazylam wielki napis wyprzedaż na salonie lady katherine plus dodatkowa informacja iż tyczy sie to dnia 24.10. podobno suknie będzie tego dnia można zakupić juz od 400 złotych.... :lol:
na swej stronie internetowej salon się tez reklamuje że wyprzedaż 24.10. - ale nie jedźcie kupować - może mi wtedy coś do grudnia zostanie zanim będę w PL:)
kakonka - Sro Paź 21, 2009 2:45 pm

ja mimo checi nie pojade :P bo mam zjazd :/ aaa i dzisiaj dojrzalamkolejna wyprzedaz :) na tuwima :) nazwy salonu nie pamietam :(
Malena - Sro Lis 04, 2009 3:52 pm

Dziewczyny, jesli szukacie pięknej sukni, polecam salon Claudia Langer Bridals na Zachodniej. Salon jest od roku i teraz się likwiduje - w związku z wyprzedażą suknie mozna kupować tylko do końca listopada. Ale za to zapłacicie 800-1200 zł za suknie, która była za 3-4 tyś, bardzo dobrej jakości materiały, różne kroje (tradycyjne, z odpinanym dołem). Salon oferuje też suknie wieczorowe. Polecam też dlatego, że sama tydzień temu kupiłam tam przepiekną suknię, moją wymarzoną. Jedyny minus to ze salon jest zamnkniety, a na przymierzanie trzeba umówić się telefonicznie, nr jest na drzwiach podany. To chyba Zachodnia 101.
Zosia - Czw Gru 17, 2009 8:24 pm

Byłam niedawno na wyprzedażach i jestem pod wrażeniem - wybór jest ogromny. W listopadzie i grudniu w KAŻDYM salonie jest wyprzedaż tegorocznej kolekcji, można kupić przepiękną sukienkę już za 1 500 zł, podczas gdy normalnie kosztowała on 3 000 - 4 000 zł. Naprawdę warto kupować na wyprzedażach, jestem pewna, że każdy znajdzie coś dla siebie.
resta82 - Pią Gru 18, 2009 7:18 pm

Ja za swoja sukienke zapłaciłam 750zł taniej w salonie Najna4a- u pani Alicji :) korzystajcie z wyprzedaży, bo wato!!!
pearlania - Pią Gru 18, 2009 8:15 pm

Widziałam dziś ogłoszenie w najnach na Jaracza, ze w dniach 28-30. 12 wszystkie suknie z kolekcji 2009 mają kosztować 800 zł.
simena - Sob Gru 19, 2009 8:01 am

Moja koleżanka kupiła w Galerii Ślubnej sukienkę z kolekcji 2009 za 600. Wszystkie wyprzedają w tej cenie. Sukienka naprawdę bardzo ładna.
Marchewunia - Pon Lut 01, 2010 4:40 pm

jaki jest adres Galerii Ślubnej?
czy teraz też będą wyprzedaże, orientuje się ktoś?

simena - Wto Lut 02, 2010 9:28 pm

Galeria jest na Piłsudskiego przy Przędzalnianej (naprzeciwko Palmiarni), numeru nie znam. Wyprzedaże jeszcze mają, bo jak byłam z tą kumpelą to babeczka mówiła, że oni cały rok je prowadzą.
asinek - Sro Lip 21, 2010 12:37 pm
Temat postu: KIEDY WYPRZEDAŻ Estera Novias?????????????
Wiecie może w jakim okresie organizowana jest wyprzedaż wSalonie SŁAWA na Sienkiewicza 34 (ESTERA NOVIAS) ?? ?????
tomcia - Nie Paź 03, 2010 5:33 pm

myślę, że wyprzedaże sukien jak i innych produktów są po to żeby korzystać, albo żałować, że się tego nie zrobiło jak było w moim przypadku :cry: Spotkałam "tę suknię" już w 2 salonie, do którego weszłam i nie wierzyłam, że tak szybko znalazłam odpowiednią. Była w napradę dobrej cenie, wcale nie zniszczona, hiszpańska. Argumentem na "nie" był fakt, że ponad rok przed ślubem, zatem trochę za wcześnie (tak mi wszyscy mówili). Teraz kupię ją prawdopodobnie niestety używaną.
Tatarak - Pon Paź 04, 2010 3:51 pm

Tomcia, argument trochę dziwny. No to co, że rok przed? Jesteś zdecydowana? Podoba Ci się? To dlaczego nie kupić? Ja, korzystając z wyprzedaży, tak zrobiłam, wiele dziewczyn z tego forum też.

Co do wyprzedaży, widziałam, że w Esterze sporo Moty poszło za pół ceny - Tirso tylko została. Całe szczęście, że ja swoją złapałam już w lipcu, 40% ceny mi babki darowały (dodam, bez mojej interwencji i negocjacji) :mrgreen: I tak się zastanawiam, kiedy te wyprzedaże tak właściwie ruszają? Bo ja zniżkę dostałam już 2 lipca (kupowała też dziewczyna przede mną jakąś Pronovias i też miała 40% mniej policzone), a widzę, że niektóre salony dopiero zaczynają sezon zniżkowy.

Justyss - Pon Paź 04, 2010 5:29 pm

Dzisiaj jadąc autobusem zobaczyłam kartkę na salonie Cymbeline (ul. Jaracza 3), że w niedziele 17 października w godz. 10-15 jest wyprzedaż wszystkich modeli sukni z 2010 roku po 800 zł. Wydaje się ciekawa propozycja :D
anooleczka - Pon Paź 04, 2010 5:57 pm

w niedziele??
malu86 - Pon Paź 04, 2010 6:06 pm

Swoja suknie kupilam na Sienkiewicza w Estera Novias. Poczatkowo kosztowala 3300 zl a korzystajac z wyprzedazy zaplacilam 2000 zl wiec uwazam, ze mozna znalezc super okazje. Oczywiscie kto pierwszy ten lepszy bo modele znikaja z salonow. Na stronie Slawy sa przykladowe modele i ceny, ktore zaczynaja sie od 1000 zl.Polecam zajrzec moze jakas Was zauroczy i zaoszczedzicie przy okazji okolo 1000 zl.
Justyss - Pon Paź 04, 2010 7:28 pm

anooleczka napisał/a:
w niedziele??


dokładnie w niedziele :mrgreen:

anooleczka - Pon Paź 04, 2010 8:21 pm

hmm zdaje sie, ze tam zawitam :p
tomcia - Wto Paź 05, 2010 9:16 am

Tatarak, myślę, że argument nie jest taki dziwny; przez rok może wydarzyć się w życiu dużo rzeczy. Ponadto Pani w salonie sama z siebie powiedziała, że lepszym pomysłem jest poczekanie na nową kolekcję, przyjście na początku roku i umówienie się na odłożenie suknie do okresu wyprzedaży (do tego czasu suknia będzie ponoć sporadycznie przymierzana). Ponadto, nie tylko ja miałam podobne dylematy-istnieje juz temat "Kupno sukni rok wczesniej?"
Tatarak - Pią Paź 08, 2010 3:26 pm

Jeśli ślub jest w styczniu-czerwcu 2011 raczej nie ma co liczyć na wyprzedaż kolekcji z 2011. Kolekcje na 2011 są w internecie, można pooglądać. Mnie nic nie wpadło w oko, to nad czym miałam dumać? Kupiłam tę, która mi się spodobała i przy okazji oszczędziłam 3 tysiaki. Za mąż się wybieram, mój luby jest nawet bardziej zdeterminowany i tylko ożenek mu w głowie. Nie przewiduję żeby mnie lub chłopa miał na płasko zrobić walec drogowy.

Co do wyprzedaży, na rogu Piłsudskiego i Przędzalnianej w "Powiedziałaś Tak" wisi banner, że wszystkie suknie po 700 zł. Nie wiem, jaki asortyment.

Dyzia - Sob Paź 09, 2010 5:08 pm

Hej dziewczyny.... co powiecie na te suknie , teraz są już w wyprzedaży....
martula_87 - Nie Paź 10, 2010 9:04 am

W Salonie na ul Sienkiewicza 34 (Estera Novias) 17 września wyprzedaż kolekcji 2010
w godz 10-17.Może któraś z Was się wybierze.

ava - Nie Paź 10, 2010 11:09 am

martula_87 napisał/a:
17 września

A nie chodzi może o 17 października? :wink:

martula_87 - Nie Paź 10, 2010 11:46 am

Wiesz co dostałam taką informacje od znajomej ale przecież mamy październik i teraz patrzę na stronę i tam jest informacje że w nd 17 września a przecież 17 września to był piątek więc myślę że to jakaś pomyłka i wyprzedaż będzie w najbliższą nd 17 października.Zadzwonię jutro do salonu i dam znać :)
anooleczka - Pon Paź 11, 2010 8:20 am

martula_87 napisał/a:
W Salonie na ul Sienkiewicza 34 (Estera Novias) 17 września wyprzedaż kolekcji 2010
w godz 10-17.Może któraś z Was się wybierze.

A to dziwne.. ja zwiedzilam wszystkie salony na Sienkiewicza w zeszlym tygodniu. Estera Novias to chyba Slawa tak??
Pani byla dosc dziwna (moja mama to juz po 5 min chciala stamtad wyjsc), kazala przyjsc pod koniec pazdziernika twierdzac, ze bedzie nowa kolekcja, ale o wyprzedazy nic nie mowila. Zdaje sie, ze nie zalezalo jej na sprzedazy :p

anstac - Pon Paź 11, 2010 9:08 am
Temat postu: Sa wyprzedaze i warto...
Anooleczka, przejdz sie na Jaracza i zachodnia, na wieckowskiego 10 tz jest duzo ladnych modeli wszystkie wna wyprzedazy. Wyprzedaz trwa do konca pazdziernika wiec sie pospiesz... ja wybralam juz swoja sukienke, ale musze przyznac ze to byl trudny wybor bo wiekszosc byla sliczna i w moim stylu a do tego te ceny od 1300 do 1800.... na prawde warto.
anooleczka - Pon Paź 11, 2010 9:15 am

Wlasnie dzis idziemy z mama na Jaracza- Wieckowskiego :)
Dziaki za rade anstac, a Twoja suknie jest piekna i przeslicznie w niej wygladasz :)

magdellaa - Pon Paź 11, 2010 12:12 pm

Przeszłam chyba z 40 salonów w Łodzi i przymierzyłam z 40 albo i więcej sukienek. Bardzo chciałam przymierzyć sukienki w salonie Lisa Ferrera, ale pani w salonie była dziwna i powiedziała żebym przyszła w innym terminie bo wtedy będzie nowa kolekcja. Zdenerwowało mnie to i wyszłam z salonu nic nie przymierzając, a szkoda bo podobało mi się tam wiele sukien, tyle że obsługa też się liczy. Najlepsze okazje znalazłam na Jaracza, na Zachodniej w salonie Michalak i Lady Katherine (salon zmienia właściciela i trzeba o to spytać bo warunki przechowywania sukni się zmieniają, kupiłam w nim buty w cenie 100zł zamiast orginalnych 180), bardzo ładne suknie i w bardzo atrakcyjnych cenach są też na Piotrkowskiej przy Czerwonej, salon Venus (znalazłam tam suknie, nad kupnem których poważnie się zastanawiałam) no i na Jaracza 15 "mój" salon Loris. Pani, która mnie obsługiwała właściwie wybrała mi suknię, nie zwróciłam na nią uwagi i nigdy bym jej nie przymierzyła a takto mam śliczną sukienkę, którą pani w salonie dobrała mi tylko rzucając na mnie okiem. Fakt że nie uważam że jest to moja "wymarzona" sukienka, ale znam siebie i nigdy bym takiej nie znalazła, poza tym wszędzie wydawało mi się że widzę takie same sukienki, a ta jest inna i wyglądam w niej bardzo dobrze (moja siostra stwierdziła, że to jedyna sukienka, w której wyglądam tak że myśli się "wow" ;) ). Dlatego szukającym okazji i dobrej osługi najbardziej polecam salon Loris i Venus.
martula_87 - Pon Paź 11, 2010 6:40 pm

anooleczka napisał/a:
Estera Novias to chyba Slawa tak??

Sława jest na Piłsudskiego a Estera na Sienkiewicza chyba właściciel jest ten sam ale się nie orientuje dokładnie.Dziś nie zdążyłam zadzwonic ale jutro się dowiem co z tą wyprzedażą w Estera Novias :)
A w Sławie na Piłsudskiego napewno jest wyprzedaż bo ja już na początku sierpnia kupilłam suknie w przecenie(zaoszczędziłam jakieś 1800zł) :)

wisieneczka85 - Wto Paź 12, 2010 1:13 pm

Szłam dziś obok Galerii Ślubnej która znajduje się na Piłsudskiego 52 i od dziś bo wczoraj przechodziłam i nie było tej promocji jest wyprzedaż wszystkich sukien- każda 700 zł, może któraś z Was będzie zainteresowana :smile:
Tatarak - Wto Paź 12, 2010 2:26 pm

martula_87 napisał/a:
anooleczka napisał/a:
Estera Novias to chyba Slawa tak??

Sława jest na Piłsudskiego a Estera na Sienkiewicza chyba właściciel jest ten sam ale się nie orientuje dokładnie.Dziś nie zdążyłam zadzwonic ale jutro się dowiem co z tą wyprzedażą w Estera Novias :)
A w Sławie na Piłsudskiego napewno jest wyprzedaż bo ja już na początku sierpnia kupilłam suknie w przecenie(zaoszczędziłam jakieś 1800zł) :)


W Esterze jest wyprzedaż już (od lipca była w zasadzie). O, ze strony ichniej - http://www.suknieslubne-s...ra&k=pronovias2
Ha! Ale to chyba 2-ga wyprzedaż, bo mnie Gabelę Pronovias proponowano za 4900, a jest 4060 (przed przeceną, of kors) na stronie...
Natomiast nie wiem o co chodzi z tym 17.

Sława i Estera to ten sam właściciel. Na rachunku z Estery mam pieczątkę Sławy ;-)

martula_87 - Czw Paź 14, 2010 4:27 pm

A więc dzwoniłam do salonu Estera Novias pani nie wiedziała nic o informacji na stronie internetowej.
Poinformowała mnie że wyprzedaż trwa cały czas praktycznie od sierpnia i zaprasza serdecznie do salonu im szybciej tym lepiej ponieważ na koniec października będzie już nowa kolekcja.

tomcia - Sob Paź 23, 2010 10:03 am

Dziewczyny, była może któraś z was w Salonie Ślubnym na Jaracza 3 17-go października? Miały byc chyba wszystkie suknie za bodajże 800 zł i jestem ciekawa opinii czy było coś ciekawego. Ja juz swoją suknię mam, ale chciałam poznać opinie:)
mikado - Sob Paź 23, 2010 3:52 pm

ja byłam i kupiłam. Mieli dużo sukienek. Czy było coś ciekawego - to zależy co się komu podoba. Mieli dużo sukienek z koronkami. Chciałam sukienkę prostą, bez ozdóbek. Na wieszakach takich nie było, więc sięgnęłam po najprostsze z koronką. A w przymierzalni wisiała sobie, pozostawiona przez inną klientkę, właśnie taka prosta jak chciałam. I to było to czego szukałam. Wszystkie suknie kosztowały tego dnia 800 zł. Moją zabrałam do domu, ale przydałoby się jej skrócenie (choć jestem wysoka) i zwężenie oraz lekkie odświeżenie, czyli dodatkowe 150 zł.
Przy mnie sprzedało się kilka sukienek.

tomcia - Sob Paź 23, 2010 4:10 pm

Hmm... czyli ta wyprzedaz nie uwzględniała dostosowania do sylwetki i odświeżenia... Pewnie dlatego, że była to taka "mega" wyprzedaż... Z reguły to robią. Ale tak sporo zaoszczędziłaś więc pogratulować! 8)

[ Dodano: Sob Paź 23, 2010 4:15 pm ]
acha mikado! dostosowywać i odśwezać bedziesz w tym samym salonie, gdzie kupiłaś czy gdzieś indziej? ja kupiłam uzywaną sukienkę i w salonie Venus na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej upiorą za 90 zł i zwężą za ok 200-300 zł i zastanawiam się czy to nie zbyt drogo i czy nie szuakć dalej...[/b]

mikado - Sob Paź 23, 2010 9:32 pm

[ Dodano: Sob Paź 23, 2010 4:15 pm ]
acha mikado! dostosowywać i odśwezać bedziesz w tym samym salonie, gdzie kupiłaś czy gdzieś indziej? ja kupiłam uzywaną sukienkę i w salonie Venus na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej upiorą za 90 zł i zwężą za ok 200-300 zł i zastanawiam się czy to nie zbyt drogo i czy nie szuakć dalej...[/b][/quote]

tak mi powiedziono przy zakupie, nawet mam to na umowie :) Sprawdziłam, że za samo upranie sukienki w pralni dałabym 120 zł, więc się opłaca. Nie wiem czy to samo dotyczy sukienek z innych salonów.
Ale 300 zł za zwężanie to sporo...

magdellaa - Nie Paź 24, 2010 1:54 pm

Ja za swoją sukienkę zapłaciłam 850 zł, poprawki nie są wliczone w cenę ale ich koszt to 50 zł (zwężanie, ramiączka itd. w tym samym salonie). Zgadzam się że 300 zł to sporo, chyba warto szukać dalej.
tomcia - Nie Paź 24, 2010 3:18 pm

w takim razie będę szukac dalej. Zobaczymy... Pasowało mi, że w tym salonie upraliby i dostosowali, wszystko w 1 miejscu. Obawiam się, ze nie tak prędko znajdę inne takie miejsce, bo salony średnio chętnie pracują na nie swoich sukniach (była ona zakupiona po raz pierwszyw Sławie, ale tam tej usługi nie wykonają-tylko własne, nowe). Zawsze zostaje "zwykła" krawcowa czyli nie w salonie, ale tego chyba bym się bała. No nic, nawet jesli wszystko razem zamknie się w 1400 zł, to i tak zaoszczędziłam 2100, więc przeżyję:)
magdellaa - Pon Paź 25, 2010 9:09 am

Próbowałaś dowiedzieć się w "moim" salonie czyli w Loris?? Nie wiem czy zajmują się takimi rzeczami, ale może warto spróbować i się dowiedzieć. Zwykła krawcowa nie wydaje mi się taką złą opcją, ale jak się boisz to może rzeczywiście warto zapłacić i mieć spokój. A kupiłaś sukienkę, o którą się pytałaś w wątku o sukienkach?
tomcia - Pon Paź 25, 2010 4:18 pm

Tak magdella, to ta-Fresa La Sposa:) Uznałam, że każdą inną porównuję do tej i kombinuję jakby tu ewentualnie przerobić, żeby wyglądała jak ta, więc kupiłam. Na modelce, wiadomo, wygląda trochę inaczej. Do Twojego salonu dzwoniłam też i niestety nie prowadzą takiej działalności. No chyba, że Ty wyprosisz Panie :wink:
magdellaa - Pon Paź 25, 2010 6:17 pm

O to przykro mi. Po głębszych przemyśleniach dochodzę do wniosku że jeśli ma ci to dać spokój ducha to zapłać w salonie Venus i będziesz zadowolona. Mogę jeszcze wieczorem poszukać numeru do jednej pracowni, w której głównie szyją sukienki (na Sienkiewicza), może tam ci pomogą :)

Fajnie że byłaś taka zdecydowana z sukienką, ja tam nadal mam wątpliwości (niestety to typowe dla mnie), chociaż nieważne jaką sukienkę bym miała to bym je miała.

tomcia - Pon Paź 25, 2010 11:27 pm

magdellaa, jesli to nie problem to chętnie zorientuję się na temat salonu z Sienkiewicza, o którym piszesz. Jesli znajdziesz, to wyślij proszę na priv.
Jesli Cię to pocieszy, to ja wcale nie byłam taka przekonana od razu co do mojej sukienki. To była zdaje się 4-ta, jaką przymierzyłam i wtedy wydało mi się wielce wątpliwe abym, znając siebie, znalazła "tę" tak szybko. Jak po nią wróciłam, to juz jej nie było (na wyprzedazy), stąd uzywana.
Twoja suknia jest bardzo ładna :ok: Obejrzalam ją jeszcze raz dla pewności. Po prostu charakteryzuje Cię nader analityczny sposób myślenia :wink: [/b]

antonka - Wto Paź 26, 2010 6:39 pm

Mikado ja tez właśnie szukam prostej, bez ozdób,może tez coś tam znajdę
anuszkaa - Wto Paź 26, 2010 6:44 pm

i mnie się dzisiaj poszczęściło :)
Kupiłam sukienkę za 1000zl, dostałam 100 zl rabatu jeszcze, suknia wymaga troche przeróbek, bo chciałam, żeby w biodrach była bliżej ciała. Pani powiedziała, że nie będzie żadnego problemu :)
Najważniejsze, że szczupło w niej wyglądam i moj nie za mały biust się nie wylewa :P

magdellaa - Wto Paź 26, 2010 6:54 pm

A pochwalisz się swoim nabytkiem? Jakby co to ja też chętnie się pochwalę :)
mikado - Pią Paź 29, 2010 8:36 am

sukienka poszła do korekty :)
Pytałam - w cymbeline robią poprawki tylko swoich sukienek.

magda8405 - Nie Paź 31, 2010 10:08 am
Temat postu: ogłoszenie o sprzedaży sukienki
Czy wie ktoś gdzie mogę na tym portalu umieścić ogłoszenie o chęci sprzedaży mojej sukienki ślubnej ?
tomcia - Nie Paź 31, 2010 10:32 am

tu: http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewforum.php?f=22 :)
K11_06_2011 - Wto Lis 02, 2010 10:54 am

dziewczyny 7 czy 9 listopada w salonie sukien slubnych na sienkiewicza naprzeciwko tvp bedzie wyprzedaz-wszystkie modele po 8oo zł :) moze ktoras sie skusi :) niestety nie pamietam dokladnie daty, bo przejezdzalam szybko :( jesli ktoras bedzie w okolicach to niech zerknie i mnie poprawi :D :smile:
e_linka2 - Czw Lis 04, 2010 9:46 pm

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy mniej więcej są wyprzedaże w salonach? Z tego co zauważyłam w Waszych postach to wyprzedaże były w październiku, ale czy to oznacza, że na przełomie roku już ich nie ma? Czy wtedy dostępne są tylko kolekcje na nowy sezon? Ja dopiero teraz zaczynam mieć czas na szukanie sukienki i również fundusze na ten cel, ale nie ukrywam, że wolałabym kupić coś w przystępnej cenie, a wyprzedaże dają właśnie taką możliwość. Z góry dzięki wielkie za pomoc.
magdellaa - Pią Lis 05, 2010 8:18 am

e_linka2 napisał/a:
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy mniej więcej są wyprzedaże w salonach? Z tego co zauważyłam w Waszych postach to wyprzedaże były w październiku, ale czy to oznacza, że na przełomie roku już ich nie ma? Czy wtedy dostępne są tylko kolekcje na nowy sezon? Ja dopiero teraz zaczynam mieć czas na szukanie sukienki i również fundusze na ten cel, ale nie ukrywam, że wolałabym kupić coś w przystępnej cenie, a wyprzedaże dają właśnie taką możliwość. Z góry dzięki wielkie za pomoc.


W tej chwili wyprzedaże powinny jeszcze potrwać, możliwe że nawet do końca roku, tylko trzeba pamiętać że w salonach mają już pojedyncze egzemplarze "z wieszaka" i nie domawiają kolejnych.

anuszkaa - Pią Lis 05, 2010 8:24 am

ogólnie wyprzedaże zaczynają się juz od sierpnia. Listopad/grudzien wchodzi juz nowa kolekcja.
Mysle, że nadal beda sukienki w przecenie, ale juz na pewnie nie tyle co pare miesiecy wczesniej i bedziesz miala po prostu mniejszy wybor

wiolancia - Nie Lut 20, 2011 4:36 pm

Ja kupiłam swoją piękną sukienkę w salonie Venus na Piotrkowskiej 287.Oecnie jest tam sporo sukien z wyprzedaży naprawdę ślicznych.Polecam!!!!Za suknie zapłaciłam 1150 zł. Cena zawiera wszystkie poprawki krawieckie oraz czyszczenie.

[ Dodano: Pon Lut 21, 2011 8:43 pm ]
Oto moja Manalea-kolekcja semi dry GALA 2010 http://www.galasuknieslubne.pl/fot/manalea.jpg

ania2011 - Sro Mar 02, 2011 11:49 am

przekleilam z innego watku

Salon Dorin na Zachodniej ma sukienki z zeszlej kolecji do 1000 zl. kilka bylo nawet za 600zl
Cymbeline ma bardo duzo sukienek w cenie od 900 zl do 1200 zl (radze umowic sie na wizyte. wszystkie sa na ich stronie interentowej)
Goddess na wschodniej ma kilka sukienek w cenie od 350 do 700 zl

Dosia_Zosia - Czw Lip 07, 2011 11:34 pm

Przed chwilą przeczytałam i przekazuję dalej:

24.07.2011 W godz. 10 - 15
Suknie butiku Cymbeline(ul.Jaracza 3)
po 800 zł.
Ponad 130 modeli na wyprzedaży.

Hellen - Czw Lip 07, 2011 11:39 pm

Na stronie internetowej SŁAWY i ESTERA NOVIAS są już obniżki niektórych sukni.
Dosia_Zosia - Sro Lis 16, 2011 11:51 pm

Na wystawie salonu Venus przy Piotrkowskiej 287 jest napis,że tylko w tym miesiącu suknie są po 590zł i że jest wyprzedaż kolekcji 2011.
konika - Pią Lis 18, 2011 11:38 am

W salonie KARINA w PTAKU tez juz jest wyprzedaz suknie po 890zł ,a i z nowej kolekcji pani cos mi mówiła ze tez będzie rabacik.
Prowansja - Pią Sie 10, 2012 10:38 pm

Na stronie salonu Madonna jest informacja o wyprzedaży sukien, ceny zaczynają się od 999zł.
Torradora - Sob Sie 25, 2012 9:07 pm

Może któraś z Was skorzysta :) wyprzedaż w Karinie w Łodzi we od 1 września, a w Rzgowie od grudnia
http://karina.net.pl/aktu...e_1490_zl_.html

Dorotka_ - Sro Cze 05, 2013 12:30 pm

z tego co wynika na facebook'u zaczęła się wyprzedaż w Salonie Doroty Teodorczyk w Zduńskiej Woli - wszystkie suknie w ich salonie od -20 do -50%




[ Dodano: Czw Cze 06, 2013 10:31 am ]
http://cameoo.pl/promocje.html

Poznań, ale pronoviaski przecenione konkretnie :)

[ Dodano: Czw Cze 06, 2013 3:00 pm ]
Łódzka Madonna na fb napisała tak:
Dwa razy w roku , pierwsza 30.06.2013 NIEDZIELA W GODZ 10- 15
SUKNIE Z MAGAZYNU PO 1200 zł.!!!
Około 130 sukien z aktualnych kolekcji.

msmika - Czw Cze 06, 2013 9:50 pm

Dorotka_, jesteś moim niezbędnikiem ślubnym :*
Paolina - Pon Cze 10, 2013 6:19 pm

Lisa Ferrera też nadal wyprzedaje wiosenną kolekcję 2013.
Juska - Wto Cze 11, 2013 12:03 pm

Dorotka_, dzięki :D Może jutro porwę tam Mamę :D
kesuni - Wto Cze 11, 2013 1:00 pm

odnośnie wyprzedaży, może wiecie, czy te wyprzedaże, o których teraz piszecie przypadają na okres typowy dla wyprzedaży sukien ślubnych? czy są w ogóle takie typowe okresy? jeżeli tak to kiedy zazwyczaj? wybaczcie, jeżeli wygłupię się moim pytaniem :roll:
Paolina - Czw Cze 13, 2013 5:21 pm

To jeszcze informacja z FB salonu Estera Novias-Sława:

"Atrakcyjne suknie-Niskie ceny !! !!
Sienkiewicza34 I pietro Od 16 czerwca...............

Dla kazdej zaineresowanej klientki makijaz probny 50 % .

Salon Estera Novias zaprasza na promocje kolekcji 2013."

artisticzoom - Czw Cze 13, 2013 10:20 pm

Jest jeszcze wyprzedaż w Salonie NADIA na Sienkiewicza
https://www.facebook.com/SuknieSlubneNadia?fref=ts

A dokładniejsze info:
Już od poniedziałku 10-go czerwca rusza WIELKA WYPRZEDAŻ SALONOWA kolekcji 2013

ceny niższe o ponad 50%!!!

zapraszamy
MODA ŚLUBNA NADIA

Malwina_łódź - Sro Sie 28, 2013 9:04 pm

Dziewczyny, które salony zaczynają właśnie wyprzedaże sukien? :)
Catylyn89 - Czw Wrz 19, 2013 10:29 pm

Nadia ma wyprzedaż kolekcji :)
ava - Wto Paź 15, 2013 9:08 pm

Czy są jeszcze gdzieś wyprzedaże? Wybieram się z moją siostrą na pierwsze poszukiwania, a od dawna nie jestem w temacie :roll:
Terry - Wto Paź 15, 2013 11:32 pm

podobno w Nadii są do końca października.
Karollka - Sro Paź 16, 2013 9:13 am

w Venus piszą że do końca października na kolekcję 2014 rabat 10 %
ava - Sro Paź 16, 2013 9:01 pm

Terry, Karollka, dzięki :)

Na stronie Venus http://www.suknie-venus.pl/ znalazłam jeszcze informację o wyprzedaży do końca października. Orientujecie się czy warto tam zajrzeć, czy może zostało tylko kilka modeli wyprzedażowych?

Karollka - Pon Paź 21, 2013 10:24 am

info ze strony Nadii
"Świętujemy pierwsze urodziny salonu NADIA.
Z tej okazji mamy dla Was wiele niespodzianek.
Umów się telefonicznie lub mailowo na wizytę w naszym salonie
w dniach 04. - 09.11.2013 i skorzystaj z promocji:

RABAT 600 zł na zakup nowej sukni ślubnej
Dodatkowo:
RABAT 150 zł na zakup welonu
RABAT 100 zł na pozostałe dodatki ślubne

ZAPRASZAMY"

ava - Sob Paź 26, 2013 10:29 pm

Ostatecznie do Nadii i do Venus było nam nie po drodze, ale w Estera Novias na Sienkiewicza było jeszcze dużo modeli wyprzedażowych, tak samo w Rosado na rogu Wschodniej/Jaracza.
kasiulka664 - Sro Lis 20, 2013 10:03 pm

najna, do końca listopada, na swoją suknie dostałam 1500 zł. rabatu przy całkowitej wpłacie, do tego buty, halka i welon gratis.
oliwiabednarek - Pią Lis 29, 2013 1:09 pm

z tego co ja wiem i mi koleżanki mówiły to w najni kiedy nie pójdziesz to jakieś promocje są :) ja się wybieram w grudniu, ciekawe czym mnie zaskoczą :)
majka160814 - Czw Gru 05, 2013 8:32 am

Fajne wyprzedaże widziałam w La Mariee na Piłsudskiego 39 ;) ale też i z nowych spodobała mi się jedną.
lejla79 - Pon Sty 20, 2014 7:33 pm

W Bosko na Jaracza 17 mają wyprzedaż sukien ślubnych z kolekcji jesień/zima 2013/2014. Te z ekspozycji są w cenach od 600zł do 1200 zł a nowe szyte na miarę w cenie 1700 zł każdy model !! ! :lol:
Kala12 - Wto Sty 21, 2014 5:44 pm

W VENUS są promocje do końca stycznia wszystkie 1999zł :)
karolina99 - Sro Sty 22, 2014 9:54 pm

Kala12 napisał/a:
W VENUS są promocje do końca stycznia wszystkie 1999zł :)


Na pewno w Venus, w tym na Piotrkowskiej? a nie tylko w Loris na Jaracza i to na "księżniczki" wyłącznie?

Pytam, bo ja chcę suknię własnie z Venus na Piotrkowskiej i księżniczką nie jest, więc Twoja wiadomość bardzo ucieszyłaby mnie :D

Pozdrawiam.

Linka91 - Czw Sty 23, 2014 8:13 pm

Kala12, lejla79, Dobrze wiedzieć ;) Muszę się tam udać szybko! :)
perpertum222 - Pon Lut 03, 2014 2:30 pm

ja zamówiłam suknie z wyprzedazy w dorin na zgierskiej za dopasowanie i welon wynioslo mnie 1600 zloty tam wogule niektore sukienki sa tylko uszyte do wyprzedazy i w rozmiarze 42
lejla79 - Nie Lut 09, 2014 5:52 pm

ja swoją zamówiłam w Bosco mają teraz promocje do końca lutego wszystkie sukienki nowe szyte na miare w cenie 1700 zł nawet projekt własny !! ! a przy podpisaniu umowy powiedziałam że chce literkę A i tylko tyle zapisali dopiero 2 miesiące przed ślubem muszę dokładnie określić jak ma konkretnie wyglądać sukienka. Podoba mi się taka możliwość bo mam jeszcze czas na zastanowienie się co konkretnie chce mieś na sukience a cena się nie zmieni :lol:
meggi2334 - Sro Mar 12, 2014 10:23 am

Hej, dziewczyny macie jakieś wieści gdzie teraz warto szukać sukni? chodzi mi o ciekawe promocje. To czego ja szukam to raczej coś skromniejszego (nie podobam się sobie w sukniach typu księżniczka - nie pasuje do mojej figury zupełnie). Będę wdzięczna za wszystkie info
majka160814 - Sro Mar 12, 2014 7:49 pm

Meegi koniecznie udaj się do la mariee na piłsudskiego 39 tam skromne eleganckie sukienki i to nowe do zamówienia mają nawet za 1500-1800
msmika - Sro Mar 12, 2014 9:09 pm

meggi2334, najpierw poczytaj opinie o salonie... kilka już żon pisało o swoich problemach z tym salonem... zresztą Dorotka będzie mieć z tego salonu buty i sukienkę na poprawiny.
majka160814 - Czw Mar 13, 2014 7:41 pm

Hej hej polecam ten salon bo moją siostra się tam ubierala,ja też tam kupuje i jesteśmy zadowolone.nie widzę problemu w tym ze wystawiać dobra opinię.
Rusałka_Maja - Czw Mar 13, 2014 7:50 pm

To zaczyna być już z lekka irytujące :roll:
meggi2334 - Pią Mar 14, 2014 10:58 am

A czy oprócz la mariee macie jakieś wieści o promocjach w salonach?
ja właśnie odkryłam salon:http://www.isabel-wedding.pl/ trochę daleko ode mnie bo na inflandzkiej (drugi koniec miasta), ale mają bardzo ładne suknie z tego co widziałam na stronie. Któraś z Was była w tym salonie? jakieś opinie?

karolina123 - Pią Mar 14, 2014 12:07 pm

[ Dodano: Pią Mar 14, 2014 12:11 pm ]
Dorin zgierska 51 przy strazy pozarnej ja tam kupowalam suknie z wyprzedazy i za welon i suknie wynioslo mnie 1600zloty naprawde polecam a najdrozsza tam suknie widzialam za 2100zloty obsluga naprawde bardzo mila :)

Dorotka_ - Pią Mar 14, 2014 6:46 pm

meggi2334, mi w Isabel rok temu powiedziano, że aktualnie do mierzenia nie mają sukien w moim rozmiarze :smile: (a noszę 40-42)
meggi2334 - Nie Mar 16, 2014 12:58 pm

Ja noszę akurat 38 także pod tym względem nie powinno być problemu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group