Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Seriale

Alma_ - Czw Lis 03, 2005 7:30 pm
Temat postu: Seriale
Oglądacie? Macie jakieś ulubione?

Oto mój ranking:
1. Friends
2. Sex and the City
3. Desperate Housewives

Mam nagrane wszystkie odcinki :D

Ale żadnego z nich nie oglądam w telewizji, po prostu nie jestem w stanie czekać tydzień na kolejny odcinek!
?ciągam z netu :oops:

A Ł. katuje mnie Star Gate'ami, ale tego jest setki odcinków!! :dead:

A jak jest z Wami?

bajeczka - Czw Lis 03, 2005 8:57 pm

Kryminalni i do niedawna Detektyw Monk, ale juz sie skończył :(
Edi - Czw Lis 03, 2005 9:04 pm

Uwielbiam "Gotowe na wszystko", do tej pory nie oglądałam fajniejszego serialu :D

Alma, a skąd ściągasz nowe odcinki??

Alma_ - Czw Lis 03, 2005 9:07 pm

Edi, e-mule :30:

Właśnie czekam, aż się pojawi 206 odcinek!! :D

Żaneta - Czw Lis 03, 2005 9:12 pm

Tutaj byl taki temat

http://www.forum.wesele-l...ghlight=seriale

Alma_ - Czw Lis 03, 2005 9:16 pm

?aneta, widziałam, ale tam była mowa o polskich serialach, a zauważ, że żaden z wymienionych przez mnie nie jest polski ;)
vaniliaxxx - Czw Lis 03, 2005 9:51 pm

Mój typ to "Charmed" - niestety polska telewizja wyemitowała tylko 2 pierwsze serie i to dawno temu, więc też posiłkuję się programami do ściągania z netu i mam już wszystki 7 serii :)
Alma_ - Czw Lis 03, 2005 9:54 pm

Vaniliaxxx, a co to za serial? Nigdy o nim nie słyszałam!

Aż z ciekawości zaczęłam ściągac pierwszy odcinek ;)

vaniliaxxx - Czw Lis 03, 2005 10:07 pm

Polski tytuł to "Czarodziejki" o trzech siostrach, które dowiadują się, że posiadają jakieś moce :) Wiem, że to brzmi dość bajkowo i ten film czasami jest bajkowy mimo, że ja nie lubię filmów Science-fiction, ale stanęłam na oglądaniu 3 serii i ten film się fajnie rozwija:)
?miesznie jest zobaczyć bohaterki, które przez lata grały w tym filmie - jak się "starzeją" ;)
Serial trochę o czarach, demonach, o więzach rodzinnych, o zwykłych sprawach i miłości. :)
Nie wiem na ile streściłam Ci ten serial ale warto go sobie pooglądać :)

Żaneta - Czw Lis 03, 2005 10:10 pm

Alma_ napisał/a:
?aneta, widziałam, ale tam była mowa o polskich serialach, a zauważ, że żaden z wymienionych przez mnie nie jest polski ;)


Dobra,dobra :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: !

Alma_ - Czw Lis 03, 2005 10:12 pm

Vaniliaxxx, pojutrze powinnam mieć już własną opinię n/t pierwszego odcinka ;)

?anetko, nie złość się ;)

Edi - Czw Lis 03, 2005 10:24 pm

Alma, ale jak ściągasz odcinki "tych desperatek" to po angielsku oglądasz??
Coś podejrzewam, że sobie ich jednak nie obejrze bo znów ujawniają się moje nieumiejętności poliglotyczne :oops: No chyba żeby po łacinie leciały :D :D

Alma_ - Czw Lis 03, 2005 10:27 pm

Po angielsku :|

Ale wiem, że są do znalezienia na polskich stronach napisy do wszystkich odcinków, musisz poszukać (wystarczy wpisać "napisy" w googlach i znajdziesz całą masę stron).

Po łacinie, na moje szczęście, jest produkowanych niewiele seriali :lol:

Edi - Czw Lis 03, 2005 10:35 pm

Alma_ napisał/a:

Ale wiem, że są do znalezienia na polskich stronach napisy do wszystkich odcinków, musisz poszukać (wystarczy wpisać "napisy" w googlach i znajdziesz całą masę stron).


To fajnie, pocieszyłaś mnie, zobaczymy co z tego wyjdzie :lol:

Kot - Pią Lis 04, 2005 7:48 am

Vanila przypomiałaś mi o jednym z najfajniejszych seriali jakie oglądałam! Uwielbiałam Czarodziejki :mrgreen: Nie wiedziałam, że jest więcej serii :30: Muszę się tym zainteresować :wink:
szczako - Pią Sty 13, 2006 1:37 pm

ze swojej strony dopisuje:
- Desperate Houswifes
- Gilmore Girls
- O.C. California

szkoda, ze wszytskie dubbingowane na niemiecki :(

Kamyk - Sob Sty 14, 2006 2:26 pm

Ostatnio zaczęłąm oglądać "Gotowe na wszystko" i strasznie mi się spodobał :) Stał sie moim faworytem. A jak Wam sie podoba program "Łabędziem byc" ... ?
kryszka - Sob Sty 14, 2006 2:40 pm

Kamyk napisał/a:
A jak Wam sie podoba program "Łabędziem byc" ... ?

Nie powiem, robią kobitki bajerancko. Sama formuła zalatuje trochę tandetą z lat 80, ale sam efekt metamorfozy jest świetny. :)
Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała - za dużo wyrzeczeń i bólu. :roll: I po co? Dla faceta? Eeeee.. :?

Alma_ - Sob Sty 14, 2006 2:41 pm

Nie widziałam.

Ale właśnie ściągnął mi się 211 odcinek DH :mrgreen: i teraz waham się - filmik czy zmywanie? :?

Kamyk - Sob Sty 14, 2006 2:48 pm

kryszka napisał/a:
Kamyk napisał/a:
A jak Wam sie podoba program "Łabędziem byc" ... ?

Nie powiem, robią kobitki bajerancko. Sama formuła zalatuje trochę tandetą z lat 80, ale sam efekt metamorfozy jest świetny. :)
Ja bym się na coś takiego nie zdecydowała - za dużo wyrzeczeń i bólu. :roll: I po co? Dla faceta? Eeeee.. :?



Hmm, niby dla samych siebi... hihi ;) ale ja też by sie nie poddałą ich zabiegom. Lubię siebie, swoją twarz, dziwnie bym sie czuła, gdybym w lustrze zobaczyła "nie moją" twarz. Jedyne co chciałabym sobie "poprawić", to zęby :) Pokryć czymś, żeby były takie bialutkie... :)

Kot - Pon Sty 16, 2006 8:40 pm

Ja się włąśnie usiłuję zmobilizować do pracy a mój kochany małżonek ogląda M jak miłość :woooow: Jak bym nie zobaczyła, to bym nie uwierzyła! Ktoś mi podmienił męża :hm: :?:
Filomena - Pon Sty 16, 2006 9:00 pm

Ja uwielbiam seriale BBC. Mam Co ludzie powiedzą, Czarną ?miję i Tak, Panie Ministrze. To ostatnie ściągałam specjalnie z zagramanicy. Niestety dostałam dopiero po świętach, więc jako pomocy dydaktycznej na zajęciach użyję dopiero za rok. Humor przedni:



Sir Humphrey: "Minister, you said you wanted the administration figures reduced, didn't you?"
Jim Hacker: "Yes."
Sir Humphrey: "So we reduced the figures."
Jim Hacker: "But only the figures, not the number of administrators."
Sir Humphrey: "Well of course not."
Jim Hacker: "Well that is not what I meant."
Sir Humphrey: "Well really Minister, one is not a mind-reader, is one? You said reduce the figures, so we reduced the figures."

Lucky - Pon Sty 16, 2006 9:01 pm

szczako napisał/a:
ze swojej strony dopisuje:
Desperate Houswifes
- Gilmore Girls
- O.C. California

szkoda, ze wszytskie dubbingowane na niemiecki :(



Dołączam się do Ciebie szczako :D
Gilmore Girls są niezłe

szczako - Sro Maj 31, 2006 12:58 pm

mam nowy 'ulubiony' serial
- Grey's Anatomy
niestety skonczyl sie pierwszy 'sezon'. i to oczywiscie w najciekawszym momencie ...

fiona83 - Sro Maj 31, 2006 1:05 pm

Uwielbiam
"Keen Eddie"
Ale nakręcili tylko 13 odcinków (emitowali na TVN) i nie szykuje się kontynuacja :(

julia - Sro Maj 31, 2006 1:09 pm

A mnie sie podoba "Niania" choc wolałam wersję orginalną, ale i nasza jest ok :lol:
FifthAvenue - Sro Maj 31, 2006 1:09 pm

Ja bardzo lubilam Sex & The City. Obejrzalam wszystkie seasons odcinek po odcinku w kilka dni.
Ogolnie nie przepadam za telewizja, wiec nic innego mi nie przychodzi do glowy.

adriannaaa - Sro Maj 31, 2006 2:13 pm

a moje ulubione to:
battlestar galactica
lost
invasion
niania
desperat houswifes
friends
six feet under

sex and the city mam wszystkie, tak samo friendsow

Alma - moj "Ł" też kocha stargate:))) mamy wszystkie serie, wszystkie serie kontynuacji stargate atlantis i czegoś tam jeszcze:))) bt jak lubi stargate, to polubi też batttlestar..

vaniliaxxx - Sro Maj 31, 2006 2:57 pm

heh.. ja już pisałam o moim ulubionym serialu "Charodziejki"...i podczas gdy obejrzałam już wszystki odcinki w wersji angielskiej chyba ich było (180) ..to odcinek przed skończeniem sie tego serialu PU?CILI GO W POLSKIEJ TELEWIZJI !! :) Leci na Polsacie w soboty i powtóra w poniedziałki :) Dziwnie się teraz jednak ogląda go "po polsku" :P
Alma_ - Sro Maj 31, 2006 3:07 pm

adriannaaa :graba:
Właśnie ściągam SG1 s9e19 i s9e20 oraz DH s2e23-24 :lol:

adriannaaa - Sro Maj 31, 2006 3:23 pm

Alma_;)))) przeżyłaś wszystkie?/;) ja wysiadlam chyba na pierwszych odcinkach 9 serii, jak nie wcześniej:)) choć przyznam, że na początku bardzo lubiłam ten serial;))) kurcze niestety na torentach nie ma DH.. więc pozostają mi odcinki na polsacie...

a ktoś pamięta "3 planeta od słońca"?? rewelacja:)

Alma_ - Sro Maj 31, 2006 3:25 pm

adriannaaa, miłość czyni cuda :hahaha:
adriannaaa - Sro Maj 31, 2006 3:30 pm

:rotfl: zgadzam się, on też ze mną ogląda DH, czy Magdę M, a nawet sex&the city, choć przez połowę odcinków dogaduje bohaterkom;)
muszę się przyznać, że tak jak lubię serial, tak nieznoszę go oglądać ostatnio - najzwyczajniej w świecie brakuje i takich przyjażni tutaj...:(

Olusia - Sro Maj 31, 2006 3:30 pm

Ja najbardziej lubię jednak Ostry dyżur, poza tym lubię też oglądać Zagubionych, Gotowe na wszystko, Kochane kłopoty, a i Nie ma sprawy.
emilkaa - Sro Maj 31, 2006 7:32 pm

boze ja nawet bym nie potrafila wymienic tyle co Wy..

a ja z tasiemcow to najbardziej lubie..

Forum weselne Miasta Łódź :D

rorrim - Czw Cze 01, 2006 6:42 am

A mnie mąż zaraził serialami... :wink:
Z tym, że tych z TV nie oglądamy.

Przebrnęłam z nim przez całego stargate'a i się wręcz od tego uzależniłam :lol:
Co rusz w programach o starożytnym Egipcie widzę Goauldów...
Teraz go poganiam, bo już bym chciała Atlantis'a obejrzeć.

Chwilowo w niejako w zastępstwie oglądamy StarTrek'a Voyagera i też mnie to wciąąąąga :wink:

adriannaaa - Czw Cze 01, 2006 9:43 am

rorrim - no to masz tosamo co ja;) też widze wszędzie goauldów:0 ale powiem ci, że atlantis tak nie wciągnąl mnie jak SG1...
jpuasz - Czw Cze 01, 2006 9:54 am

Hmmm no to ja chyba jestem jakaś inna, bo seriali nie oglądam właściwie wcale :?
Tzn jak mi się przypomni to oglądam nianie i kryminalnych :) (uprzedzę pytania - nie ze względu na Zakościelnego :P ). Niania jest śmieszna i oryginał mi się podobał a Kryminalni?? Po prostu uwielbiam czytać wszelkie kryminały :)
A co do seriali które wypiosywałyście, to prawie żadnego jestem :shock: Musze się doszkolić :D

katarzynka1 - Czw Cze 01, 2006 5:02 pm

Uzależniłam się od "Lost" - z niecierpliwością czekam na sezon 3.
Oglądam też Kryminalnych i W11 - na więcej czsu nie mam.
A co do M jak miłość to mój Ł też ogląda i znam jeszcze kilku facetów któzy uwoielbiają ten serial - dziwne ale prawdziwe.

Pusiak - Sro Cze 21, 2006 12:22 pm

rorrim, a macie to gdzies zgrane, czy cóś :?: Bo ja utknęłam na 7 serii, a teraz chwilowo mam co innego do ściągania :)
cosola - Sro Maj 16, 2007 9:29 pm

Moje ukochane seriale to:
:arrow: Desperate Housewives - moja faworytka to Linet, matka 4 dzieciaków :)
:arrow: Lost - dwie serie z narzeczonym obejrzeliśmy w ciągu kilku dni tak nas wciągnął, ale 3, której obejrzałam ze 2 odcinki już mnie nudzi, bo myślę, że nie masz szans na sensowne zakończenie tego serialu :kwasny:
:arrow: Prison Break (Skazany na śmierć) - mój hit nr jeden ostatnich tygodni! Ach ten Wentworth Miller! [smilie=icon_syda.gif] oglądam już drugą serię (16 odcinek) i nadal nie mogę się doczekać kolejnych (najchętniej to bym go oglądała cały czas ale nie mam tego czasu właśnie) :kwasny:


Maja_Kris - Czw Maj 17, 2007 12:47 pm

a ja,,,,, Włatcy Móch! doprowadzaja mnie do nie malego smiechu! uwielbiam CZesia ! to moj idol!

[ Dodano: Czw Maj 17, 2007 2:41 pm ]
oto Czesio!

EJ-ET - Pią Maj 18, 2007 10:25 pm

Maja_Kris napisał/a:
a ja,,,,, Włatcy Móch! doprowadzaja mnie do nie malego smiechu! uwielbiam CZesia ! to moj idol!

Sorry za skrzywienie wątku ale:
czy wiecie że tą "bajkę" oglądają nierzadko równiez dzieciaki?! Ostatnio byłam świadkiem rozmowy 7-8 latków opowiadających sobie scenki z Włatcy... :/

klarysa - Nie Maj 20, 2007 7:07 pm

nie znosze sex in the city i nie przepadam za desperate housewives :zly:

uwielbiam friendsow, lubie grays anatomy, CSI, bez sladu. tak panie ministrze tez jest super:) no i faulty towers:)

Dunia - Sro Maj 23, 2007 5:57 pm

-Faulty towers- hotel zacisze :rotfl:
Mnie też rozbraja ten serial, podobnie jak inne brytyjskie:
-"Co ludzie powiedzą" z panią Bukietową albo
-"Allo, Allo"
A oprócz brytyjskich:
-"Friends"
-"Detektyw Monk"
-"Kochane kłopoty"
-"Will i Grace"
Mój mąż natomiast szaleje na punkcie "Skazany na śmierć"

Szkoda tylko, że możemy te wszystkie programy oglądać tylko okazjonalnie, przy chwili wolnego czasu :(

KreaToR - Sro Maj 23, 2007 6:01 pm

moje ulubione to na pewno <kolejność przypadkowa>

X-files
Friends
Proson break <czekam na 3 sezon>
Opowiesci z krypty

było jeszcze kilka, ale w tej chwili nie mogę sobie ich przypomnieć

Asiek - Sro Maj 23, 2007 7:09 pm

Kurcze, czytam Wasze wypowiedzi i nie mam pojęcia o co chodzi. :o
Katarzyna. - Nie Cze 10, 2007 5:56 pm

Ja od już wielu lat w niedzielę Złotopolskich, czasami Pierwszą miłość i na wspólnej.
KsiężniczkaSara - Nie Cze 17, 2007 10:52 pm

• Kochane kłopoty (rzadko)
• Kyle XY
• Zagubionych (rzadko)
• Skazany na śmierć (rzadko)
• 4400 (rzadko)
• Pogoda na miłość (rzadko)
• Grey's Anatomy (rzadko)
• Hela w opałach (rzadko)
• Niania (rzadko)
( rzadko)- bo jakoś nie mogę nic ściągać na tym "kochanym "komputerze lub po prostu nie mam czasu :kwasny:

Swojego czasu : Gotowe na wszystko, M jak Miłość, Tajemnice Smalville, Sabrina nastoletnia czarownica, Roswell, Jezioro Marzeń, Cień Anioła, Buffy postrach wampirów

NA to wychodzi że ja jakimś nałogowcem jestem/byłam...ehh... Aż sobie muszę te seriale skądś na własność skombinować :lol:

misiao1983 - Wto Lip 07, 2009 6:43 pm

Obejrzałam i mam kolekcję 10 sezonów Friends, 5 sezonów Gotowych na wszystko. Obecnie oglądamy 3 sezon Różowych lat 70tych , reszta sezonów się ściaga. (internet w UK superszybki)

[ Dodano: Wto Lip 07, 2009 7:46 pm ]
a i jeszcze 5 sezonów Lost, luby obejrzał 5 sezonów, ja po 4ym wymiękłam, wyspa znika, wyspa się przenosi w czasie , bohaterowie się przenoszą w czasie, część się przenosi a część nie aaaaaaaaaaaaaaa

cosola - Wto Lip 07, 2009 9:04 pm

Desperate Housewives - skończyłam piąty sezon, ja chcę jeszcze :!:
Prison Break - jestem na 4 sezonie i nadal mi sie podoba :smile:

słonko - Wto Lip 07, 2009 9:19 pm

Moje absolutne dwa numery 1 :] to:
- Friends
- Sex and the City

A zaraz po nich, z dłuższych seriali:
- Desperate Housewives
- Grey`s anatomy

ppola - Wto Lip 07, 2009 10:29 pm

- Dr House
- Greys Anatomy
- CSI Las Vegas
- CSI NY

kakonka - Wto Lip 07, 2009 10:35 pm

ostatnio zaczelam i juz skonczylam ogladac Chirurgów- teraz z niecierpliwoscia czekam na 6 sezon. no i ogldam sobie tez sopin-offa chirurgów- prywatną praktyke niestety własnie skonczylam ostatni odcienk 2 sezonu :( a 3 ma wyjsc razem z 6 sezonem chiirurgów- we wrzesniu :(
ava - Wto Lip 07, 2009 10:36 pm

cosola napisał/a:
[b]Prison Break - jestem na 4 sezonie i nadal mi sie podoba :smile:

A ja byłam 4 sezonem baaardzo rozczarowana, czasami miałam wrażenie, że scenarzystom skonczyły się pomysły i dlatego wymyślili takie głupoty rodem z Mody na sukces :mrgreen: (nie wiem na którym odcinku jesteś, więc nie piszę dokładnie o co mi chodzi :) ) Najlepszy zdecydowanie był sezon 1 :)

A tak poza tym to baaardzo lubię (kolejność przypadkowa):
- Gotowe na wszystko,
- Brzydulę Betty,
- One Tree Hill,
- Przyjaciół,
- House'a.

cosola - Sob Lip 11, 2009 11:19 am

ava napisał/a:
czasami miałam wrażenie, że scenarzystom skonczyły się pomysły i dlatego wymyślili takie głupoty rodem z Mody na sukces

Pewnie chodzi Ci o ich matkę, zgadzam się i mam nadzieję że jednak jakoś sensownie wszystko rozwiążą (zostało mi do obejrzenia 5 odcinków) i ten sezon będzie ostatni :)
Mi też najbardziej podobał się pierwszy sezon, drugi też był niezły. Potem miałam długą przerwę w oglądaniu i pewnie dlatego trzeci i czwarty też mi się podobały.

kryszka - Sob Lip 11, 2009 11:49 am

Ja z wielką niecierpliwością czekam na 6. sezony Greys Anatomy i Desperate Housewives oraz 3. Private Practice. :tuptup:
mischelle22 - Sob Lip 11, 2009 3:15 pm

Ja oglądam :
Brzydulę
Dr.House'a

Czasami : M jak miłość; Pierwszą Miłość, Dotyk Anioła, Kyle XY

Lubię jeszcze Chirurgów.

Kiedyś nałogowo Tajemnice Smallville

justinaa - Sob Lip 11, 2009 6:19 pm

wszystkie kryminalne :D
CSI NY
CSI Miami
Krok od domu
11 godzina
Dowody zbrodni

itd
itp
:smile:

mietka - Sob Lip 11, 2009 7:24 pm

justinaa napisał/a:
CSI NY
CSI Miami
Krok od domu
11 godzina
Dowody zbrodni


a CSI Las Vegas? :)
no i House

justinaa - Sob Lip 11, 2009 7:28 pm

mietka napisał/a:
a CSI Las Vegas?


a nie miałam okazji oglądać :) na Polsacie leciał tylko NY i Miami :D
ale będę mieć mam nadzieję wkrótce AXN może tam jest CSI Las Vegas wówczas na pewno będę oglądać :smile:

evelinka - Sob Lip 11, 2009 7:55 pm

CSI Las Vegas jest na AXN, wiem bo sama oglądam nałogowo wszystkie rodzaje CSI :smile: poza tym Dr House'a i uwielbiam też Gotowe na wszystko.
yennefer - Sob Lip 11, 2009 8:02 pm

CSI Las Vegas są najlepsze z tej serii. Zdecydowanie. Natomiast CSI Miami to nic więcej jak komedia z Horatio w roli głównej.
Oprócz CSI LV uwielbiam "Dr House'a", "Gotowe na wszystko", "Przyjaciół", "Pogranicze w ogniu" no i oczywiście "Co ludzie powiedzą" (kolejność przypadkowa).

ppola - Sob Lip 11, 2009 8:27 pm

Tak CSI Las Vegas jest najfajniejsze :] A bylo przez bardzo dlugi czas na 2 kolo 22-23 w poniedzialek czasem nawet 2 odcinki byly :)
słonko - Sob Lip 11, 2009 8:29 pm

Wg mnie zdecydowanie najlepsze jest CSI NY.
klara76 - Sob Lip 11, 2009 8:55 pm

z CSI najbardziej lubię NY; a poza tym oglądam House'a, lubię Chrurgów i Ostry Dyżur; a z polskich M jak Miłość i Barwy Szczęścia
justinaa - Nie Lip 12, 2009 9:49 am

no to już się nie mogę doczekać aż będę mieć AXN i nadrobię zaległości z CSI LV :P
a co do Dr House'a mnie na razie jakoś nie wciągnął ten serial, ale chyba coś w nim jest, bo moja koleżanka z pracy namiętnie House'a ściąga, ogląda na TVP2 na AXN i gdzie się jeszcze da :)

temidaaa - Nie Lip 12, 2009 10:02 am

justinaa napisał/a:
CSI NY
CSI Miami
Krok od domu
11 godzina
Dowody zbrodni

hehe ja też te i jeszcze
detektyw mourdock na ale kino
dr hosue
no i jak była to brzydula też

kryszka - Nie Lip 12, 2009 7:49 pm

mietka napisał/a:
no i House

No ja oczywiście też! Jak mogłam zapomnieć...

cosola - Wto Lip 14, 2009 3:49 pm

"Dr House" to moja nowa serialowa miłość :D w zaszadzie nasza, bo razem z mężem obejrzeliśmy w tydzień całą pierwszą serię i lecimy dalej :D

"Kryminalne zagadki" tez lubię :)

ava - Wto Lip 14, 2009 5:35 pm

cosola napisał/a:
ava napisał/a:
czasami miałam wrażenie, że scenarzystom skonczyły się pomysły i dlatego wymyślili takie głupoty rodem z Mody na sukces

Pewnie chodzi Ci o ich matkę, zgadzam się

Chodzilo mi własnie o to i jej relacje z Lincolnem, no i kilka nieistotnych szczegołów, typu wdrapanie się jedynie za pomocą liny na kilkunaste piętro wieżowca :mrgreen:

podrozniczka - Sro Lip 15, 2009 1:02 pm

1. Grey's Anatomy i tak jak Kryszka czekam na sezon 6!
2. Desperate Housewives
3. CSI - wszystkie ale ogladam kiedy pamietam
4. Friends

Mariola - Sro Lip 15, 2009 2:51 pm

1. CSI - nie ma znaczenia jakie miasto
2. Ostry dyżur
3. Chirurdzy
4. dr house
5. gotowe na wszystko
6. herosi

Ale obecnie nie wiele z tego oglądam. Brak czasu i zmęczenie. Za to nie znoszę polskich seriali.

naz - Pią Lip 17, 2009 10:38 am

- W11
- Detektywi
- Dexter
:D

słonko - Sob Lip 18, 2009 9:23 am

Ostatnio doszedł u mnie serial The Unit - ale niekoniecznie każdej dziewczynie do gustu przypadnie. To takie 24 godziny w wydaniu wojskowym :)
Martita - Sob Lip 18, 2009 2:40 pm

ooo taaak :)
kompania braci, the unit, czas honoru - zdecydowanie TAK

joannakarolina - Pią Sie 21, 2009 8:52 pm

Dr House i M jak miłość ;)
kryszka - Pon Wrz 07, 2009 5:46 pm

W końcu obejrzałam "Dextera". Słyszałam, że jest super, ale jakoś nie mogłam się zebrać. A jak mąż zaczął oglądać to ja razem z nim. I tym sposobem w kilka dni obejrzeliśmy trzy serie. :lol: Teraz niestety trzeba będzie czekać co tydzień na nowy odcinek 4. serii.
truskawka_ja - Pią Wrz 11, 2009 8:20 am

Uzaleznilam sie od Dr House'a :wstyd: . W ciagu 3 dni obejrzalam 11 odcinkow i juz wiem ze to uzaleznienie bedzie tylko sie nasilac. Ciekawe czy w weekend skoncze pierwszy sezon. :razz:
słonko - Pią Wrz 11, 2009 9:15 am

Truskawka, niekoniecznie tak będzie. Ja początkowo też nałogowo oglądałam House`a. Po kilka godzin dziennie. Ale po jakichś trzech sezonach mnie znudził. Rutyna: ktoś mu wciska przypadek, on go nie chce, w końcu i tak bierze i w charakterystyczny dla siebie grubiański, niecodzienny sposób go rozwiązuje. Znudził mnie zwyczajnie.

Za to już za parę naście dni ruszają kolejne sezony desperatek i chirurgów :D

truskawka_ja - Pią Wrz 11, 2009 10:35 am

słonko, dzieki. Dalas mi nadzieje ze jeszcze bede normalnie funkcjonowac a nie kazda wolna chwile poswiecac serialowi. A desperatki zudzily mnie po 2 sezonach. Zrobily sie za bardzo nieprawdopodobne.
MalaJu - Pią Wrz 11, 2009 10:39 am

ok, to teraz ja, jak zwykle jakas nienormalna jestem.
otóz, ja nie oglądam żadnych seriali! Owszem, zdarzy mi sie załapać na jakis odcinek, ale zeby specjalnie na niego czekac, to nie. Jedyny, na ktorym mi zalezy bardziej to "39 i pół", ale i tu nawalam. Ostatnio wyszłam w połowie odcinka.

A! Nigdy nie oglądałam Desperate Housewives, ani Chirurgów, Prison Break etc. Tylko Lostów, ale to przez zamilowanie męża.
Ktos tez tak ma?? Czy tylko ja jestem dziwna?

truskawka_ja - Pią Wrz 11, 2009 10:41 am

MalaJu, jak bym miala czekac na odcinek serialu w telewizji to tez bym zadnego nie ogladala. God bless internet :razz:
kryszka - Pią Wrz 11, 2009 11:27 am

truskawka_ja napisał/a:
Uzaleznilam sie od Dr House'a :wstyd: . W ciagu 3 dni obejrzalam 11 odcinkow

My tak obejrzeliśmy "Dextera", tyle że trzy całe serie. :lol: A teraz jeszcze kupiłam sobie książki, na podstawie których powstał serial. :lol:

Pusiak - Pią Wrz 11, 2009 11:35 am

Ja oglądam House'a, Chirurgów i generalnie tylko to mnie w serialach trzyma :)
Misiak87 - Pią Wrz 11, 2009 11:47 am

Ja oglądam "Brzydulę" i House'a. Ale tylko wtedy, gdy mam wolną chwilę. Jak byłam młodsza, nałogowo oglądałam "Z Archiwum X"- znałam każdy odcinek na pamięć. :)
madzik_86 - Czw Wrz 24, 2009 8:11 pm

kryszka napisał/a:
My tak obejrzeliśmy "Dextera", tyle że trzy całe serie.


lubię ten serial :D też go tak oglądałam :D widziałam też z 4 serii 1szy odcinek :)

a oglądam też Brzydule naszą polską, oczywiście House'a (wszystkie serie, teraz zaczęłam 6)
wszystkie Kryminalne Zagadki, no i kilka takich hm :) no np Teraz albo Nigdy :D 39 i pół, Naznaczony..generalnie oglądam dużo seriali (ale raczej takich które mają szanse się skończyć) bo jak się uczę to lubię jak coś mi przy uchu brzdęka :D a że uczę się tylko popołudniami i wieczorami to tak się składa że dużo w tym czasie tego wszystkiego leci :D lubię też Czas honoru :) taka ze mnie serialowa kobitka..już czuję co będzie na starość hehe

mjmj2010 - Pią Paź 30, 2009 10:47 am

moje ulubione :

Friends
Dexter
Six feet under (suuuper)
Monk :)
House

mini seriale które można obejrzeć :
Wyspa Harpera
The Lost Key

Emi - Pią Paź 30, 2009 10:55 am

My z mężem oglądamy sporo seriali, zwykle wieczorem maż włącza jakiś jeden odcinek. Ogólnie to nie czekam niecierpliwie na kolejne odcinki w telewizji, tylko mąż pobiera z internetu i włącza jak tylko mamy czas i ochotę na oglądanie.
A zatem:

- Brzydula
- House
- CSI
- LOST
- Friends
- Dexter
- Ostry Dyżur
- Flashforward
- Fringe
- 39 i pół

Weira - Pią Paź 30, 2009 7:17 pm

Dr House
Brzydula
Londyńczycy

pawllo66 - Czw Lis 05, 2009 11:20 am

Pamiętacie może serial "Czterdziestolatek", gdzie głównym bohaterem był inżynier Karwowski - typowy przedstawiciel klasy średniej w PRL-u, którego dorobkiem życia był Fiat 126p i M4 :)
_karolka_ - Nie Lis 08, 2009 1:55 pm

Ostatnio baaardzo namiętnie zaczęłam oglądać Gotowe na wszystko :) kiedyś też oglądałam ale jak akurat się trafił. Dzisiaj skończę 5 sezon i zaraz zaczynam 6 z lektorem tylko co to będzie jak skończę 6 i dalej nic.
A takto
Dr. House
Chirurdzy
Brzydula
Jeszcze kiedyś na pulsie i fox lifie leciał serial Las Vegas tez fajny

ola88 - Nie Lis 08, 2009 2:03 pm

U mnie :

-39 i pół
- czasami londyńczyki
- wcześniej Ranczo :)

i chyba to tyle :)

Ambrozja - Nie Lis 08, 2009 4:29 pm

Ja teraz oglądam Brzydulę i powtórki Przyjaciół
_karolka_ - Nie Lis 08, 2009 8:05 pm

No i zapomniałam jeszcze Kości :D
justinaa - Nie Lis 08, 2009 8:06 pm

a ja chyba muszę dodać prawie wszystkie pozycje z Comedy Central
"Jim wie lepiej"
"Tak, Kochanie"
"On, ona i dzieciaki"
"Diabli nadali"
mogłabym oglądać godzinami, wiem, wiem to niezdrowe :)

MalaJu - Sro Lis 11, 2009 3:29 pm

a u nas od przedwczoraj Flashforward". Nawet niezły. Obejrzeliśmy dopiero 3 odcinki, ale skoro nie moge doczekać się pozostałych czterech, ktore czekają na dysku, to chyba jest niezle ;)
misiao1983 - Sro Lis 11, 2009 5:55 pm

A ja zaczynam oglądać 6 serię Gotowych na wszystko (mam już 7 odcinków :)
gosc - Sro Lis 11, 2009 6:03 pm

My wróciliśmy do Archiwum X, mamy wszystkie serie. Dziś zaczęliśmy 4.

A z telewizyjnych to lubię / oglądam:
dr House,
Ksiądz Mateusz,
Tancerze,
Brzydula :oops: ,
Córki McLeoda,
Potyczki Amy

jak było w TV to namiętnie oglądałam:
Magdę M. (nie przegapiłam żadnego odcinka)
Ich pięcioro

[ Dodano: Sro Lis 11, 2009 6:08 pm ]
MalaJu napisał/a:
A! Nigdy nie oglądałam Desperate Housewives, ani Chirurgów, Prison Break etc. Tylko Lostów

ja też (oprócz Chirurgów - ale bardzo sporadycznie)

ola88 - Sro Lis 11, 2009 6:12 pm

justinaa napisał/a:
a ja chyba muszę dodać prawie wszystkie pozycje z Comedy Central
Mój ma to samo :D , ale ja zabardzo się nie zgadzam i oglądamy co innego :P chociaż może i się sama kiedyś przekonam do tych seriali z Comedy Central :)
Pepsi - Sro Lis 11, 2009 9:23 pm

Hmmm u nas jest kilka

Flashforward
V nowy serialik który ma niezłe wejście :)
Gotowe na wszystko
Dexter
Californications
Lost
True Blod
a poniedziałki należą do comedy central i Jak poznałem wasza matkę

truskawka_ja - Wto Lis 17, 2009 9:28 pm

Dla wielbicieli (zeby nie powiedziec maniakow Housa - takich jak ja ;P ) polecam strone forum, na ktorej mozna obejrzec odcinki z podpisami. Jest juz najnowszy odcinek - wczorajszy ;P .
http://doktorhouse.pl/

cosola - Sro Lis 18, 2009 9:11 pm

też już go obejrzeliśmy, można go sciągnąć niemal dzień po emisji :smile: tak samo robię z Desperatkami :smile: co za uzależnienie... :razz:
Malena - Wto Gru 01, 2009 3:24 pm

Nasze ulubione :
:arrow: Friends
:arrow: Sex and the City (tylko mój ulubiony, Ł. nie jest w stanie go zdzierżyć:)
:arrow: According to Jim (Comedy Central)
:arrow: Me, my wife & kids (Comedy Central)
:arrow: Scrubs (Hoży doktoży, Comedy Central)
:arrow: How I met yor mother (Comedy Central)

a z niekomediowych:
:arrow: Californication
:arrow: Without a trace
:arrow: Cold Case

i nieśmiertelna klasyka:
:arrow: Columbo
:arrow: 07 zgłoś się

aggar - Pon Gru 07, 2009 2:48 pm

Moje ulubione:
- nie jestem oryginalna - 'Przyjaciele" i "Seks w wielkim mieście"
- obecnie oglądam (i podobają mi się) - "Dr Housa" i "Londyńczyków"
- uwielbiam też "Hotel Zacisze" z Johnem Cleese'em (ostatnio leciał na Comedy Central, śmiałam się do łez).

agulka1989 - Wto Gru 22, 2009 6:42 pm

Moje ulubione:
CSI-każde :)
Brzydula
Detektyw Monk
no i chirurdzy :)

motylica - Wto Gru 22, 2009 9:21 pm

podrozniczka napisał/a:
Ktos tez tak ma?? Czy tylko ja jestem dziwna?


jaaaaaaaaaaaaa :smile:

czasem na canal+ w czwartki oglądam z mężem "Lie To Me" :-)

[ Dodano: Wto Gru 22, 2009 9:22 pm ]
nie wiem czemu forum zacytowało podróżniczkę... ale mam podobnie jak Ju :wink:

MalaJu - Nie Sty 24, 2010 12:25 pm

motylica napisał/a:
oglądam z mężem "Lie To Me" :-)


no właśnie od wczoraj też to oglądamy :) Za nami trzy odcinki pierwszej serii. Zaczynamy się wyrabiać i sami odgadywać, kto kłamie. Fajna zabawa w szpiega ;)

truskawka_ja - Nie Sty 24, 2010 12:26 pm

Ogladam "W labiryncie" na youtube.pl :smile:
fiona83 - Nie Sty 24, 2010 12:28 pm

truskawka, ja już obejrzałam 3 razy i denerwuje mnie, że brakuje kilku odcinków powyżej 100 :evil: :lol:
truskawka_ja - Nie Sty 24, 2010 12:53 pm

fiona83 :graba: Uwazam ze to swietny serial, duzo prawdziwiej pokazujacy polska rzeczywistosc w tamtych czas niz obecne polskie seriale.
fiona83 - Nie Sty 24, 2010 12:56 pm

truskawka_ja napisał/a:
duzo prawdziwiej pokazujacy polska rzeczywistosc w tamtych czas niz obecne polskie seriale


Ostatnio po raz n-ty oglądałam odcinek, w którym Ewa Glinicka ma wizytę u ginekologa i stwierdzam, że wygląd szpitali niewiele się od tamtych czasów zmienił :lol:

Meerkat - Czw Sty 28, 2010 9:13 pm

:) ) My lubimy Friends'ów, Gotowe na wszystko, ja jestem maniaczką Grey's Anatomy a poza tym Comedy Central, nałogowo oglądaliśmy Scrubs (Hoży Doktorzy) i On, ona i dzieciaki. A pozostałe seriale na Comedy Central najlepiej mi się ogląda podczas prasowania :D
truskawka_ja - Wto Lut 02, 2010 10:03 pm

Znalazlam w necie ulubiony serial mojego dziecinstwa:Detektyw Remington Steele. Boze jaka ja bylam zakochana w Piercie Brosnanie. :buja w oblokach:
Ciekawe czy ktoras forumka ogladala ten serial?

słonko - Wto Lut 02, 2010 10:40 pm

Ja w dzieciństwie namiętnie oglądałam :smile:
Elwirka1 - Wto Lut 02, 2010 11:21 pm

ja czekam na nową serię "Gotowych na Wszystko", jeszcze tylko tydzień :) ostatnio zaczęłam też oglądać "Czystą krew" - fajne :)
misiao1983 - Sro Lut 03, 2010 12:12 am

Elwirka1 napisał/a:
"Gotowych na Wszystko", jeszcze tylko tydzień
- ja właśnie oglądam 6 serię 14 odcinek Gotowych - uwielbiam ten serial
aggar - Czw Lut 04, 2010 3:43 pm

Ja jeszcze oglądam "RÓŻOWE LATA 70-TE" - fantastyczny serial komediowy, a rodzice głównego bohatera, Erica, po prostu wymiatają :)
randomgirl - Pią Lut 05, 2010 9:24 pm

Sex and the city
Medium
Chirurdzy

a ostatnio Paco i jego ludzie :smile:

truskawka_ja - Pią Lut 05, 2010 10:07 pm

Pojawily sie ostatnie odcinki "W labiryncie". :mrgreen:
Basia.83 - Nie Lut 14, 2010 9:20 pm

a gdzie ? lubiłam ten serial :)
truskawka_ja - Nie Lut 14, 2010 9:44 pm

Basia.83 napisał/a:
a gdzie ? lubiłam ten serial

Wszystkie odcinki sa na youtube.pl :)

misia-misia - Nie Lut 14, 2010 10:17 pm

ja obecnie katuję "W labiryncie" i "07 zgłoś się" 8)
anula86 - Sob Kwi 03, 2010 7:56 pm

Uwielbiiam Majke:) Czasem pierwsza milosc, usta usta i hotel 52:)
paulinkaaMU - Sob Kwi 03, 2010 8:21 pm

Ostatnio zdecydowanie "Usta Usta" :smile:
vokal123 - Pią Kwi 16, 2010 4:44 pm

1. Pierwsza miłość :D
2. The vampires diaries
3. The Spartacus
4. House
5. Heroes
6. Lost
7. Prison Break
8. Dexter
9. The Rome
10. Californication
....

słonko - Pią Maj 21, 2010 8:13 pm

Ostatni odcinek Chirurgów - WOW. Najlepszy ze wszystkich serii i w ogóle dawno nie widziałam tak dobrego kawałka serialu.
camelek - Pią Maj 21, 2010 8:35 pm

Chirurdzy byli świetni, aż mnie słonko namówiłaś do oblukania ostatniego odcinka;] kończę właśnie drugą turę sexu w wielkim mieście (po kryjomu przed lubym;p)
Bian - Sob Maj 22, 2010 6:02 am

misia-misia napisał/a:
ja obecnie katuję "W labiryncie" i "07 zgłoś się" 8)


"W labiryncie" - niedawno przerobiłam :D

I też wracam do dawnych czasów serialowych: co niedziela "Miasteczko Twin Peaks".

A mój ukochany: Robin of Sherwood z niezapomnianym Michaelem Praedem.

anuszkaa - Sob Maj 22, 2010 12:55 pm

Bian napisał/a:
"W labiryncie" - niedawno przerobiłam

I też wracam do dawnych czasów serialowych: co niedziela "Miasteczko Twin Peaks

heh u mnie było tak samo tzn najpierw przerobiłam "w labiryncie" a potem "twin peaks", a teraz czas na "seks w wielkim mieście" - zaczęłam 4 sezon :)

martula_87 - Sob Maj 22, 2010 1:38 pm

Jednym z moich ulubionych seriali była Magda M teraz lubię oglądac:
-Dr House
-Chirurdzy
-Usta usta

niesia2708 - Wto Kwi 12, 2011 10:18 am

Ja kilka miesięcy temu zaprzestałam oglądnie polskich tasiemców- "Na wspólnej" i "M jak miłość".
Teraz oglądam te co są raz w tygodniu :) w krótszych seriach:
- Ranczo,
- Przepis na życie,
- Chichot losu,
- Hotel 52,
- Szpilki na giewoncie.

anuszkaa - Wto Kwi 12, 2011 10:52 am

My razem oglądamy "na Wspolnej" - troche juz z przyzwyczajenia, ale wlasciwie jto edyny codzienny serial, który ogladamy razem :P
Poza tym oczywiscie Usta Usta, a z nowych ogladam Przepis na zycie, ale tylko na VOD - smieje sie z pary Adamczyk Ostaszewska - dla mnie bardzo fajnie graja :)
Poza tym ogladałam na necie Gossip Girl, ale wszystkie sezony, które są na serialeonline.pl juz obejrzalam :)

Brinka - Wto Kwi 12, 2011 11:07 am

Nie oglądam seriali bo nie mam tv.
niesia2708 - Wto Kwi 12, 2011 11:18 am

anuszkaa napisał/a:
a z nowych ogladam Przepis na zycie, ale tylko na VOD - smieje sie z pary Adamczyk Ostaszewska - dla mnie bardzo fajnie graja

Też oglądam głównie na VOD bo niestety o tej porze w niedzielę na ogół już śpię :roll:

justinaa - Wto Kwi 12, 2011 12:03 pm

anuszkaa napisał/a:
a z nowych ogladam Przepis na zycie,


ja też, ale sama nie wiem czemu, bo trochę mnie ten serial wkurza :D
chyba największym plusem jest muzyka i zdjęcia jedzenia :)
ale fakt Ostaszewska-Adamczyk są nieźli

paulinkaaMU - Wto Kwi 12, 2011 7:31 pm

justinaa napisał/a:
anuszkaa napisał/a:
a z nowych ogladam Przepis na zycie,


ja też, ale sama nie wiem czemu, bo trochę mnie ten serial wkurza :D
chyba największym plusem jest muzyka i zdjęcia jedzenia :)
ale fakt Ostaszewska-Adamczyk są nieźli


justinaa, mam takie samo odczucie - chyba w tym serialu (jak na długość odcinka) mało się dzieje, fabuła jest straaaasznie rozciągnięta :roll: ale muzyka boska i zawsze staram się być najedzona "przed", bo inaczej podczas oglądania zaczęłabym jeść :razz: Para Ostaszewska&Adamczyk są świetni, a no i Lesław Żurek taki nawet niczego sobie :wink:

A z seriali oglądam jeszcze Usta Usta, Szpilki na Giewoncie, i powtórki Sex and the City na Comedy Central i tvn style :smile:

cosola - Wto Kwi 12, 2011 8:06 pm

Też oglądam "Przepis na życie", ale tak jak Wy spodziewałam się czegoś lepszego, nudne to strasznie, ale jakoś tak chcę wiedzieć co będzie dalej :wink: teraz będzie trochę więcej Szyca to może się rozkręci. Adamczyk i Ostaszewska są super, a Kumorek :vis

Za to "Usta usta" rządzą :ok:

kasia_m85 - Wto Kwi 12, 2011 8:16 pm

cosola napisał/a:
"Usta usta" rządzą

Oj tak :smile: Chociaż wydaje mi się,że jak Julka zginie to już nie będzie tak fajnie i lekko się go oglądało (nie wiem jakoś nie pasuje mi taki wątek do tego serialu)

Poza tym oglądam "Przepis na życie" i "Szpilki na Giewoncie"

agulka1989 - Wto Kwi 12, 2011 8:23 pm

Ja oglądam
:arrow: Pierwszą miłość
:arrow: Hotel 52
:arrow: Szpilki na giewoncie
:arrow: Przepis na życie
:arrow: Usta usta

ava - Sro Kwi 13, 2011 7:18 am

Obecnie ogladam tylko premierowe odcinki Gotowych na wszystko :) Z polskich seriali żadnego nie oglądam regularnie, jeszcze jakieś pół roku temu oglądałam Barwy szczęścia, ale potem stwierdziłam, że szkoda czasu...
Wizaz.waw.pl - Sro Lip 04, 2012 2:52 pm

Nigdy nie oglądałam polskich seriali. Jednak ostatnio trafiłam na kilka dość fajnych, np. Przepis na życie czy Szpilki na Giewoncie. Z zagranicznych mogę polecić One Tree Hill, Supernatural, The Vapires Diares.


Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

anuszkaa - Sro Lip 04, 2012 5:22 pm

Wizaz.waw.pl napisał/a:
One Tree Hill

fajnie mi sie ogladalo.
a jak bylam w ciazy to jeszcze zaczelam ogladac Pretty Little Liars - serial dla młodzieży, ale bardzo sie wciagnelam i czekam z niecierpliwoscia na kolejne odcinki na iitv.info

Audiolka - Sro Lip 04, 2012 5:38 pm

Pamiętniki Wampirów ..juz 2 razy obejrzałam. Teraz za Jerycho sie zabieram.
ava - Sro Lip 04, 2012 6:07 pm

Wizaz.waw.pl napisał/a:
One Tree Hill
Zaczęłam to oglądać chyba od 3-4 sezonu, serial może taki bardziej młodzieżowy, ale
anuszkaa napisał/a:
fajnie mi sie ogladalo.
Tylko z każdym kolejnym sezonem robił się coraz słabszy, ale z sentymentu oglądałam do końca :roll:
Audiolka - Czw Sie 09, 2012 2:57 am

Kompania braci -genialny serial. Szkoda ze tylko jeden sezon.
_karolka_ - Pią Sie 10, 2012 2:17 pm

A ja ostatnio wciągnęłam się w Zemstę oryginalny tytuł Revenge na fox life leciał niestety pierwszy sezon się skończył już z niecierpliwością czekam na kolejny
justine81 - Sob Wrz 01, 2012 10:51 pm

Ja kiedyś byłam wielką fanką 'Ally Mcbeal', obejrzałam też wszystkie odcinki 'Przyjaciół'
Potem była faza na 'Lost' i 'Prison Break'
W zeszłym roku oglądałam Dextera i z niecierpliwością czekam na kolejną serię.
A z polskich - 'Kasia i Tomek' i 'Usta usta' :)

Dorotka_ - Nie Wrz 02, 2012 7:28 am

justine81, obejrzyj sobie "Big Bang Theory" albo po polsku "Teoria wielkiego podrywu" no mnie miażdży :smile: :smile: :smile:
cotumka - Nie Wrz 02, 2012 2:55 pm

"Magda M" - to jeden z moich ulubionych seriali ;) mam straszny sentyment, dostałam od mojego PM wszystkie 4 sezony na DVD i gdy tylko mam gorszy nastrój, od razu włączam losowy odcinek ;)
teraz mam fazę na "Rodzinka.pl", niektóre momenty mnie rozbrajają :smile:
oprócz tego "House", "NCIS", jakoś ciągnie mnie w stronę seriali medycznych lub kryminalnych, takie małe zboczenie ;)
i właśnie obejrzałam na tvnplayer pierwszy odcinek serialu "Lekarze", może być ciekawy ;)

koniczynka84 - Sro Paź 10, 2012 12:05 pm

no ja namiętnie oglądam:
:!: Greys Anatomy
:!: Private Practice
:!: Sons of Anarchy
:!: Once upon a time
:!: Dexter

Bian - Sro Paź 10, 2012 12:16 pm

Wciągnęło mnie jakoś podczas siódmego/ósmego sezonu i postanowiłam obejrzeć od początku, czyli na tapecie Ostry dyżur :smile: Właśnie przerabiam 1. sezon :P
Elwirka1 - Sro Paź 10, 2012 2:27 pm

ja aktualnie oglądam "Lekarzy" i "Prawo Agaty"
momo - Sro Paź 10, 2012 2:33 pm

Ooo, jak miło, że odświeżyłyście wątek, bo chciałam w samopomocy pytać. Otóż jak siedzę z dzieciakami w domu, to czasami potrzebuję, żeby mówił do mnie ktoś coś innego, niż "mama daj, mama kupa, mama pić" i do tej pory włączałam Przyjaciół. Ale ile można... Może polecicie mi jakiś serial, raczej o 'lekkiej' tematyce i z lektorem, który mógłby się nadać? Dzięki wielkie :)
martitka - Sro Paź 10, 2012 4:49 pm

Ja się wciągnęłam w "Przyjaciółki" :) Polecam :)
Fijołkowa - Sro Paź 10, 2012 8:00 pm

Może komuś się spodoba- The IT Crowd ( w polskim tłumaczeniu Technicy- magicy), typowo angielski humor. Choć to serial o branży informatycznej ja zaśmiewałam się do łez, Mąż również a jest informatykiem :)
gosiaczek - Sro Paź 10, 2012 8:10 pm

"Downton Abbey"
Po chomiku już przesnuwają się odcinki trzeciego sezonu, z napisami nawet, ale nie będę kradła, cierpliwie poczekam, aż TVN Style zakupi. Bo zacna jest rzecz :)


W kółko mogę "Seks w wielkim mieście". Martwi mnie tylko, że kiedyś to były problemy starych ciotek, a teraz jestem ich rówieśnicą z coraz większym przechyłem w stronę Samanty.

PaulinaPS - Sro Paź 10, 2012 9:17 pm

ja jestem maniakiem serialowym i aktualnie wałkuję Prawo Agaty, Lekarzy, Komisarza Alexa i 90210- tak głupie i naiwne, każdy z każdym, że aż wciąga no i Julke, choć po każdym odcinku mówię sobie dość
Karola5 - Sro Paź 10, 2012 10:35 pm

Fijołkowa, uwielbiam ten serial " fire ! Fire! " :smile:
momo - Czw Paź 11, 2012 8:18 am

Karola5 napisał/a:
uwielbiam ten serial


dokładnie! widziałam wszystkie odcinki! mąż (informatyk) mi pokazał i się zakochałam!

klarysa - Czw Paź 11, 2012 8:46 am

Też lubię TT Crowd ;) Mogę też w kółko oglądać Scrubsów (Hoży Doktorzy) i ... Brygadę Ratunkową ;) (nie wiem ile razy już oglądałam wszystkie serie).

Miałam nadzieję na coś ciekawego od tej jesieni, bo tyle jest nowych seriali. Ale nic mi się nie podoba, nuuuda (zwłaszcza Lekarze i Przyjaciółki).

słonko - Czw Paź 11, 2012 2:57 pm

momo, Modern Family!!!!
momo - Czw Paź 11, 2012 4:53 pm

słonko napisał/a:
Modern Family!!!!


naprawdę jest dobre? Widziałam kiedyś zwiastun, chyba na tvp2 i jakoś nie zachęcił... ale jak polecasz, to spróbuję, bo Przyjaciółmi już rzy*am

Audiolka - Czw Paź 11, 2012 5:01 pm

Przedwczoraj dowiedziałam się o serialu Revenge - w skali 10 daje 9 (za dużo imprez charytatywnych ;)
No i kolejne Pamiętniki ruszają

klarysa - Czw Paź 11, 2012 5:08 pm

Audiolka napisał/a:
No i kolejne Pamiętniki ruszają

W pierwszej chwili pomyślałam o "Sekretny dziennik call girl" ;) (taki serial na Fox Life)

słonko - Czw Paź 11, 2012 6:57 pm

momo, bo jak dla mnie seriale komediowe tylko po angielsku - tłumaczenie zabija sens połowy dobrych tekstów. to samo tyczy się przyjaciół. Ale MF to serial, który oglądałam wiele razy na zmianę z Friendsami właśnie :D
a w temacie wampirowym, to True Blood polecam.

kinix21 - Czw Paź 11, 2012 9:43 pm

słonko napisał/a:
True Blood.

uwielbiam :smile:
i Gra o Tron, w 3 dni obejrzałam wszystkie odcinki :P

Elwirka1 - Pią Paź 12, 2012 6:06 am

słonko napisał/a:
True Blood
jest już 5. seria :smile:
słonko - Pią Paź 12, 2012 7:29 am

Grę o tron też oglądam. Mocna momentami.
Audiolka - Pią Paź 12, 2012 7:38 am

Ja do True Blood jakoś się nie mogę przekonać.
słonko napisał/a:
Grę o tron

Najlepszy z całej "Gry" jest Tyrion :)

momo - Pią Paź 12, 2012 7:42 am

słonko napisał/a:
Grę o tron też oglądam. Mocna momentami.


jak dla mnie na tyle mocna, że po 3 odcinkach 1. sezonu przestałam oglądać - mąż opowiadał mi każdy odcinek - powróciłam do "patrzenia" w sezonie 2., no i niecierpliwie czekam na 3. :)

Audiolka napisał/a:
Ja do True Blood jakoś się nie mogę przekonać.


i wszystkich innych wampirowych - wystarczy, że obejrzałam trzy części Zmierzchu :P

kakonka - Pią Paź 12, 2012 7:42 am

Audiolka napisał/a:
Ja do True Blood jakoś się nie mogę przekonać.


jak na początku Cię nie wciągnęło to im dalej tym gorzej :/ a tak lubiłam ten serial :P

ja póki co czasem obejrzę Plotkarę i Słodkie Kłamstewka.

słonko - Pią Paź 12, 2012 7:47 am

kakonka napisał/a:
im dalej tym gorzej :/ a tak lubiłam ten serial :P

To niestety prawda :kwasny:
Ja na chwilę obecną oglądam:
Grey`s anatomy
Modern Family
Mentalist

Często powracam do Przyjaciół (taks obie lecą w tle). Oglądałam też Fringe, ale tu jak z True Blood - im dalej, tym gorzej :kwasny:

AAA, no i zapomniałabym o najnowszym odkryciu męża - American Horror Story. Póki co oglądam, ale nie jestem przekonana dokąd zmierz ten serial i czy nie zrobi się też kicha totalna.

Bian - Pią Paź 12, 2012 10:47 am

Audiolka napisał/a:
Najlepszy z całej "Gry" jest Tyrion

No baaaa :) Idol mojego męża :D

klarysa - Czw Paź 18, 2012 12:05 pm

"We dwoje raźniej" chyba zacznę oglądać, bo bardzo mi się spodobała ta scena: http://www.youtube.com/watch?v=jqTGSQ35x9A
PositiveAga - Czw Paź 18, 2012 1:05 pm

aktualnie oglądam 3 sezon 'Walking Dead"
a z naszych polskich to "Lekarzy" i już z przyzwyczajenia "Na Wspólnej"

kryszka - Czw Paź 18, 2012 5:43 pm

U mnie obecnie na tapecie (kolejność przypadkowa :wink: )
1. Lekarze
2. Prawo Agaty
3. Dexter
4. Pamiętniki wampirów
5. True blood (schodzi na psy :roll: )
6. Fringe (robi się coraz bardziej udziwniony :roll: )
7. The Borgias (odkrycie wakacji, kilka dni i wchłonęłam 2 serie)
8. Greys Anatomy (siłą rozpędu, bo coraz nudniejsze)
9. Private Practice (jw.)

słonko - Wto Lis 20, 2012 8:36 pm

ze starszych seriali jeszcze mi się przypomniało Millenium.
Aliana - Wto Lis 20, 2012 9:39 pm

No to my mamy na tapecie

1. Supernatural
2. Nowe odcinki 5 sezonu Przygód Merlina na BBC
3. Magia kłamstw
4. American Horror Story (pojechane na maksa, ale wciąga niesamowicie, mimo że zwykle nie oglądam horrorów bo łatwo mnie wystraszyć, to tutaj nie mogę się oderwać)
5. Dla wyluzowania: Teoria wielkiego podrywu

Zmęczyliśmy niedawno Prison Break, końcówka już była naciągana ale nie wypadało przerwać przed samym końcem ;)

vendi - Wto Lis 20, 2012 9:49 pm

U mnie w sumie został tylko Dexter, oglądałam dużo różnych, ale tylko ten wciąga w kolejnych sezonach. Z polskich to Lekarze (średni), Prawo Agaty (też średni). A no i jeszcze w niedzielę przy obiedzie od niepamiętnych czasów (jeszcze u rodziców) - "Na dobre i na złe" :)
Polskie seriale, które bardzo lubiłam to:
- Kasia i Tomek
- Usta usta
- Brzydula

Iris - Wto Lis 20, 2012 10:20 pm

U mnie trochę tego jest :)
Pamiętniki wampirów
90210
Kości
Chirurdzy
Revenge
Piękna i bestia
Przygody Merlina
Misja Afganistan
Prawo Agaty
Przyjaciółki

wiolancia - Wto Lis 20, 2012 10:56 pm

:arrow: Pamiętniki Wampirów-mój numer 1
:arrow: Lekarze
:arrow: Przyjaciółki

Blanka - Sob Lis 24, 2012 12:55 pm

Polecam gotowe na wszystko pomimo, że są nie związane ze ślubem :)
ZoltyTulipan - Sob Lis 24, 2012 8:22 pm

Ja oglądam tyle seriali, że byłaby bardzo długa lista :) Ale moje ulubione to:
True Blood
Gra o tron
The Mentalist
The Good Wife
Dexter
Castle
The Walking Dead
:smile: :smile:

Haliśka Band - Pon Sty 14, 2013 2:12 am

Ja aktualnie oglądam
- Dexter
- The Mentalist
- The Big Bang Theory
- Californication
- Spartacus


IT Crowd - rewelacja, właśnie się przymierzam do obejrzenia Garth Marenghi's Darkplace z Richard'em Ayoade który grał Maurice Moss w IT Crowd.

Ze trochę starszych kryminalnych polecam The Wire i The Shield

M4rcysi4 - Pon Sty 14, 2013 10:12 am

Ja oglądam Grimm. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych odcinków... sezonów... :twisted:
Haliśka Band - Pon Sty 14, 2013 10:24 am

M4rcysi4 napisał/a:
Ja oglądam Grimm. Z niecierpliwością oczekuję kolejnych odcinków... sezonów... :twisted:
+

Grimm też oglądam, ale Nick i Hank trochę mnie irytują, za to Monroe jest świetny.
A z nudów jeszcze Once Upon a Time
No i zapomniałem jeszcze o rewelacyjnym Modern Family.

M4rcysi4 - Pon Sty 14, 2013 10:26 am

Cytat:
Monroe jest świetny

Też uwielbiam jego postać :wink:

gabi1986 - Pon Sty 14, 2013 11:36 am

A ja oczekuję z ciecierpliwością kontynuacji sezonu The Walking Dead :smile:
Już prawie cały mój dział zaraziłam tym serialem :razz:

Ewa_Ewi - Wto Sty 29, 2013 11:43 pm

Ja oglądam Revenge i wlasciwie na biezaco jestem teraz tylko z tym serialem. Poza tym co jakis czas wracam do Rozowych lat 70 (obecnie na Comedy Central) wg mnie najlepszy sitcom wszechczasów. Kiedys namietnie ogladalam Grey's Anatomy, ale porzucilam w 9 sezonie, chyba mi sie przejadl, podobnie jak Dwoch i pół po odejściu CH. Sheena. Dawniej oczywiscie byli Przyjaciele i Gotowe na wszystko. :)
Haliśka Band - Nie Lut 24, 2013 1:50 pm

A ja właśnie trafiłem na starszy serial z 2001r The Guardian/ Obrońca z Simonem Bakerem, znanym jako Patrick Jane z The Mentalist.
Rusałka_Maja - Nie Lut 24, 2013 2:00 pm

Ja natomiast co tydzień oczywiście wyczekuję
Grey's Anatomy i The Vampire Diaries, a już wkrótce nowe odcinki Game of Thrones :smile:

ZoltyTulipan - Nie Lut 24, 2013 6:24 pm

Rusałka_Maja napisał/a:
a już wkrótce nowe odcinki Game of Thrones :smile:

Czekam z niecierpliwością!!! :smile: :smile:

Rusałka_Maja - Nie Lut 24, 2013 7:03 pm

ZoltyTulipan napisał/a:
Rusałka_Maja napisał/a:
a już wkrótce nowe odcinki Game of Thrones :smile:

Czekam z niecierpliwością!!! :smile: :smile:


1 kwietnia :mrgreen: w sumie 31 marca, ale wiadomo.. opóźnienie :wink:

Karola5 - Nie Lut 24, 2013 11:19 pm

Kolejne odcinki "New Girl" oglądam :)
Ambrozja - Pon Lut 25, 2013 1:32 pm

A ja wróciłam do mojego ulubionego serialu i oglądam od początku Seks w wielkim mieście :)
Audiolka - Pon Lut 25, 2013 9:23 pm

Arrow - opowieść o współczesnym Robin Hoodzie.
paulinkaaMU - Wto Lut 26, 2013 9:23 am

Ambrozja napisał/a:
A ja wróciłam do mojego ulubionego serialu i oglądam od początku Seks w wielkim mieście :)


też mój ulubiony :D od jakiegoś czasu oglądam powtórki na Vivie - bodajże 4 odcinki jeden po drugim późnym wieczorem w niedzielę :wink:

Oglądam też Suits - niestety skończył się 2 sezon, kolejny dopiero latem, przymierzamy się do (podobno hitowego, za 100 mln $, z Kevinem Spacey) House of Cards

ZoltyTulipan - Wto Lut 26, 2013 12:46 pm

Ambrozja napisał/a:
A ja wróciłam do mojego ulubionego serialu i oglądam od początku Seks w wielkim mieście :)

Też niedawno obejrzałam wszystkie sezony :) Teraz mnie kusi Ally McBeal :) Uwielbiałam ten serial równie mocno :)

Audiolka - Wto Lut 26, 2013 11:48 pm

A mnie z powtórek ciągnie do Przyjaciół i Desperate Housewife
espina - Sob Mar 09, 2013 2:25 pm

co prawda tv nie oglądam, ale na kompu zatraciłam się w "Bez tajemnic". pierwszy sezon pochłonęłam nie wiem kiedy. teraz zaczynam odcinki z sezonu 2. nie wiem tylko czy dam radę, bo oglądając zapowiedzi stwierdzam że nowi bohaterowie będą jeszcze bardziej wzruszający. nie. nie wzruszający - poruszający. znów poleje się morze łez...
delicja - Pią Mar 22, 2013 11:26 am

ja teraz oglądam regularnie "Chirurgów" i "Anatomię prawdy", ale to na laptopie online, bo w telewizji nic ciekawego z seriali dla mnie nie mają :P
mietka - Pią Mar 22, 2013 11:31 am

ja ostatnio obejrzałam 3 serie Pretty Little Liars. takie 90210, tylko, że jest sporo ofiar i strachu :D
Paolina - Pią Mar 22, 2013 6:09 pm

Aktualnie jestem na bieżąco z "Once upon time". Czekam na nowe serie "True Blood" i "Gry o tron". Jeśli mam czas i akurat trafię na odcinki w telewizji, to chętnie oglądam "Przyjaciół", "Rancho" i wszelkie kryminalne NCIS, CSI itp :razz: .
Asiek - Pon Maj 20, 2013 9:03 pm

Właśnie "odkryłam" miniserial BBC "Sherlock" (trochę przypadkiem, bo nie oglądam tv) i obejrzałam 6 odcinków w trzy dni. :-)

Jak dla mnie - REWELACJA! :brawo:
6 odcinków, każdy trwa dobre 1,5 godziny i ogląda się je jak filmy pełnometrażowe, a nie serial. Swietny pomysł przeniesienia powieści sir Artura Conan Doyle'a do czasów współczesnych, zachowując wiele wątków z oryginału, ale je uwspółcześniając. Rewelacyjne aktorstwo (ale to generalnie standard przy produkcjach BBC), szczególnie aktora grającego Sherlocka (co za charyzma :padam: , co za głos! :smile: ), wartka akcja, ciekawe intrygi, świetne ujęcia Londynu, porywająca muzyka i miły dla uszu angielski akcent. :)

Ambrozja - Wto Maj 21, 2013 8:04 am

Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)
Zuza12345 - Wto Maj 21, 2013 8:26 am

ja oglądam tak namiętnie tylko GRĘ O TRON, jesli ktoś lubi dobrze zrealizowane seriale - w tym wypadku fantastyczne, to polecam..

a poza tym jak natrafie to DR HOUSE choc juz sie gubie w tych sezonach i nie pamietam co ogladalam a co jeszcze nie ;)

no i NCIS bo jest akurat w TV jak jem obiad ;)

Asiek - Wto Maj 21, 2013 8:29 am

Ambrozja napisał/a:
Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)

Miłego oglądania :) i podziel się wrażeniami jak już będziesz "po".
Nie wiem, czy znasz angielski - bo polecam jednak oglądać w oryginale lub z polskimi napisami. Lektor (taka wersja też krąży po sieci) jednak "zabije" ten film : piękną muzykę oraz po prostu genialny głos i dykcję głównego bohatera. Poza tym nie wiem czy lektor nadąży z czytaniem niektórych kwestii :lol: , bo tempo wypowiedzi jest czasami niezłe. :wink:

Ambrozja - Sro Maj 22, 2013 4:04 pm

Asiek, lektorom zawsze mówię stanowcze nie :)
Asiek - Sro Maj 22, 2013 4:56 pm

Ambrozja napisał/a:
Asiek, lektorom zawsze mówię stanowcze nie :)

Good girl. :ok:

Wg mnie lektor to najgorsza z możliwych opcji oglądania filmów.

Joguś - Sob Cze 08, 2013 5:42 pm

Sherlock jest świetny, a jest także całkiem niezły serial o Holmes'ie Elementary.
Ja ostatnio wpadłam na Hannibal'a, trochę ciężki, ale wciąga, przez jeden wolny dzień poszło 10 odcinków, a teraz już na bieżąco, trzeba czekać tydzień na odcineczek :)

ZoltyTulipan - Nie Cze 09, 2013 8:16 am

A w tamten poniedziałek ukazał się pierwszy odcinek trzeciego sezonu the Killing :) Uwielbiam po prostu ten serial, jeden z lepszych jakie kiedykolwiek oglądałam :)
PaulinaPS - Nie Cze 09, 2013 10:46 am

Ostatnio wciągnęła mnie " głęboka woda" , tematyka odpowiada mojemu kierunkowi i
Dorociński- uwielbiam jego grę:)

Ambrozja - Wto Sie 06, 2013 7:31 pm

Asiek napisał/a:
Ambrozja napisał/a:
Asiek, skusiłaś mnie, ostatnio znalazłam w necie i zastanawiałam się czy oglądać :) no to zacznę dzisiaj :)

Miłego oglądania :) i podziel się wrażeniami jak już będziesz "po".
Nie wiem, czy znasz angielski - bo polecam jednak oglądać w oryginale lub z polskimi


Obejrzałam 2 sezony, rewelacja, bardzo mi się podobał :) Czekam teraz na 3 :)

Oglądałam też serial kryminalny Luther - również polecam :)

Asiek - Czw Sie 08, 2013 10:17 am

Ambrozja napisał/a:
Obejrzałam 2 sezony, rewelacja, bardzo mi się podobał :)

:)
Ambrozja napisał/a:
Czekam teraz na 3 :)

To tak jak ja. :wink:
Jako dzwonek w komórce mam tytułową melodię. :smile: :lol:

Juska - Nie Sie 11, 2013 8:36 am

Jeden z moich ulubionych seriali to "Supernatural" :D Obejrzałam już 8 serii i nie mogę doczekać się kolejnej :D


Te z Was, które lubią tzw. legal drama zzdecydowanie polubią The Good Wife, czyli "Żona idealna". POLECAM :)

W roli tytułowej Julianna Margulies, którą większość z nas zapewne kojarzy z pierwszych serii "Ostrego dyżuru" :) . Świetnie odnalazła się w roli i prawda jest taka, że jak już zaczniecie oglądać odcinek za odcinkiem trudno będzie Wam przestać :P

Ponieważ jestem serialowym maniakiem i ciągle wyszukuję takie serie, które ciężko obejrzeć w polskiej telewizji, to mogę rzucać tu tytułami ile wlezie :P Ale ograniczę się do jeszcze jednego:

Świetny... i jaki przystojniak w roli głównej :D

Catylyn89 - Pon Sie 19, 2013 9:55 am

Ja już obejrzałam wszystkie sezony "Supernatural", "Swiat według Bundych", "Gotowe na wszystko", "Ally McBeal", "Dr House", "Gra o tron" (nawet już książki czytam), "Pamiętniki wampirów", "Rodzina Borgiów", "Mentalista"i "Dynastia Tudorów".

Te dwa ostatnie seriale polecam! :)



Serial "Dynastia Tudorów" opowiada o panowaniu Henryka VIII, króla Anglii :)


Juska - Pon Sie 19, 2013 10:09 am

Catylyn89, jeśli chodzi o Mentalistę to z moim T. obejrzeliśmy w ciągu ostatniego tygodnia 1 i 2 sezon i zaczęliśmy 3 :D - rewelka :D
Karyna - Sro Wrz 11, 2013 5:42 pm

Przymierzam się do obejrzenia ostatniego sezonu True Blood, bo jestem mocno w tyle. Poza tym Californication i czekam na nie z utęsknieniem. No i przy okazji ze swoim facetem oglądamy Tudorów - też nam ostatni sezon został.
Juska - Wto Sty 07, 2014 1:42 pm

Właśnie skończyliśmy pierwsze 10 odcinków:

A korzystając z kilku dni wolnego zaczęłam:


Jeśli ktoś lubi produkcje brytyjskie takie, jak Downton Abbey polecam:

dostałam dwa sezonu od Mikołaja, prosto z Wysp :)

Haliśka Band - Wto Sty 07, 2014 7:01 pm

Z nowości to właściwie tylko komediowe do mnie trafiają np:




I powróciłem po pierwszym sezonie do:

Rusałka_Maja - Wto Sty 07, 2014 8:59 pm

Ja dzięki Jusce Zbieram się do Draculi :D
Haliśka Band - Wto Sty 07, 2014 10:31 pm

Miałem się wziąć za Draculę, ale jak widzę ten plakat, to mi się to ze Zmierzchem/Twilight kojarzy, czyli takim serialem dla małolatów, a jeszcze bardziej małolatek.
Mam nadzieję, że się mylę, bo lubię mroczne klimaty, muszę poczytać co o tym piszą po paru odcinkach.

Juska - Sro Sty 08, 2014 6:58 am

Haliśka Band, myślę, że czeka Cię miłe zaskoczenie :) Dla mnie fajny klimat: i dreszczyk i krew :P i namiętność i ciągłe... TAJEMNICE :D Mój T. zerkał, kiedy zaczęłam oglądać pierwszy odcinek, a potem zostawił wszystko i obejrzeliśmy wspólnie 3 kolejne :)
Zanim zaczęłam oglądać Draculę słyszałam i dobre i złe opinie, ale należę do osób, które muszą same sprawdzić, żeby wyrobić sobie opinię :) Co co nie podoba się komuś, może mi przypadnie do gustu. Nie kieruj się zatem głównie opiniami znalezionymi w sieci.

misia-misia - Sro Sty 08, 2014 7:30 am

Moje ulubione seriale to:
"Gra o tron" i "Dr House" - tych nie trzeba przedstawiać :)

Jeden z fajniejszych seriali "Internat" (El Internado)
Opis: Serial opowiada o grupie nastolatków odbierającej staranne wychowanie w zamkniętej, elitarnej szkole z internatem. Młodzież ma zakaz opuszczania murów uczelni, co sprawia, że każda eskapada w głąb lasu, który otacza internat, smakuje jak zakazany owoc. Za bramą kryje się pewna tajemnica na ślad której wpada jeden z wykładowców. Chce on dowieść, iż kilkanaście lat temu w owym lesie kilkoro uczniów zostało zamordowanych. Znajduje on tajemniczy bunkier, gdzie kryją się zwłoki ...
Jak dla mnie - świetny serial. Pierwszy odcinek nudny ale od drugiego się rozkręca na maksa.
Generalnie zagadki, tajemnice, niewyjaśnione zgony itd.
Polecam ta wersję hiszpańską. Bo wiem, że jest jeszcze jedna nakręcona. Ale ta fajniejsza.


"Breaking Bad" dla mnie genialny!


Z polskich seriali katowanych na VOD:
Ojciec Mateusz
Komisarz Alex
Glina
Ranczo
Seria Oficer, Oficerowie, Trzeci oficer
Pitbull

muzastrazaka - Sro Sty 08, 2014 12:45 pm

ja poki co mam czas na lekarzy i na dobre i na złe :)
Asiek - Czw Sty 09, 2014 12:57 pm

Nie traktuję jako serialu, choć nim podobno jest, ale wspomnę, że właśnie ukazał się ostatni sezon "Poirot" i to definitywnie koniec! :(
Przypomnę, że kręcono adaptacje kryminałów Agathy Christie, w których występuje Herkules Poirot (po prostu rewalacyjny David Suchet! :) ) od 1989 (!) roku właśnie do końca 2013!
Każdy "odcinek" to jedna powieść lub opowiadanie A.Christie.

Dla wielbicieli tych klimatów - polecam tekże nowe 3 odcinki "Panny Marple".

Juska - Czw Sty 09, 2014 6:50 pm

misia-misia, "Ranczo" to mam wrażenie, że znam już na pamięć :P

Asiek, uwielbiam Agathę Christie :) Mogę oglądać po kilka razy jeden film - szczęśliwie zaraziłam tym dzieciaki w szkole i czasami wspólnie oglądamy, żeby złapać oddech :D

KaMika - Czw Sty 09, 2014 7:48 pm

najbardziej wciągnął mnie "One Tree Hill" (Pogoda na miłość).
Catylyn89 - Czw Sty 09, 2014 10:59 pm

misia-misia, "Breaking Bad". Połknęłam wszystkie 5 sezonów w 5 dni :smile:

po skończeniu śniła mi się po nocach niebieska meta :D

Sisska - Pią Sty 10, 2014 3:31 pm

mnie ostatnio wciagnal American Horror Story :twisted:
Michaell186 - Pon Sty 20, 2014 11:02 am

Witam

Ja obecnie zaczynam oglądać z Archiwum X od pierwszego sezonu (jestem na 5 odcinku) z tego co słyszałem zastanawiają się nad nagraniem nowego sezonu ze starymi aktorami, mam nadzieję że to nie jakaś plotka :)

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka ppola

Rusałka_Maja - Pon Sty 20, 2014 9:10 pm

A mnie ostatnio mąż namówił na Supernatural i tak sobie po trochu oglądamy :)
Catylyn89 - Wto Sty 21, 2014 9:59 am

Teraz po lekkim znudzeniu z powodu braku seriali, zaczęłam oglądać Vikingów, ale nudny troche ten serial...

Pp kolejnym oglądnięciu Prison Break przestawiłam się na The Walking Dead i to jest serial dla mnie :smile:


Dorotka_ - Wto Sty 21, 2014 12:50 pm

Breaking Bad - mega!

uwielbiam również How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, IT Crowd

Przyjaciół, Ally McBeal

Z polskich - Rodzinka.pl i Odwróceni

Haliśka Band - Wto Sty 21, 2014 7:41 pm

Przypomniał mi się jeszcze jeden świetny serial serial który kiedyś oglądałem: Life


Zaczął się kolejny sezon:





a dla fanów Sherlockaa Holmes'a:

ver. USA:



i ver. UK z chyba najbrzydszym aktorem na świecie :) Benedict Cumberbatch


Asiek - Wto Sty 21, 2014 7:55 pm

Haliśka Band napisał/a:

i ver. UK z chyba najbrzydszym aktorem na świecie :)

Mam nadzieję, że to żart. :wink:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:
Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :) (choć zupełnie nie mój typ faceta).
I w "Sherlocku" wygląda tak (na pewno nie jest blondynem, jak na zdjęciu, które dołączyłaś): ma takie mądre spojrzenie :cool:

Haliśka Band - Sro Sty 22, 2014 3:33 am

Asiek napisał/a:
dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:


HA HA z krzesła to spadłem właśnie :)

Ambrozja - Sro Sty 22, 2014 7:11 pm

Asiek napisał/a:

Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :)


Zgadzam się :)
Asiek, a wiesz, że mają podobno gotowy scenariusz na kolejnych 6 odcinków? :smile:

Catylyn89 - Sro Sty 22, 2014 7:58 pm

Asiek napisał/a:

Mam nadzieję, że to żart. :wink:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:
Jego GŁOS, akcent, mądre spojrzenie. Magnetyzm niesamowity. :) (choć zupełnie nie mój typ faceta).
I w "Sherlocku" wygląda tak (na pewno nie jest blondynem, jak na zdjęciu, które dołączyłaś): ma takie mądre spojrzenie :cool:


Mi się on kompletnie nie podoba... Jak zagrał Khana w Star trek: W ciemność to jako tako pasował do roli, ale jako aktor, to on jest brzydki :D

Asiek - Czw Sty 23, 2014 1:49 pm

Ambrozja napisał/a:

Asiek, a wiesz, że mają podobno gotowy scenariusz na kolejnych 6 odcinków? :smile:

Wiem, że mają kręcić sezon 4 i 5, czyli by się zgadzało, że 6 odcinków.
Mam tylko nadzieję, że będzie lepszy niż 3, który niestety jest duuuużo słabszy (w moim odczuciu) od 1 i 2. :( Wielka szkoda, bo dwa pierwsze sezony są super....

[ Dodano: Czw Sty 23, 2014 1:51 pm ]
Catylyn89 napisał/a:
ale jako aktor, to on jest brzydki :D

Jako AKTOR jest właśnie świetny, skoro patrząc na jego grę zapominam jak wygląda. :cool:

zenon33 - Czw Sty 23, 2014 4:07 pm

A oglądacie Breaking Bad?

Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka ppola

Haliśka Band - Nie Lut 02, 2014 1:01 pm

zenon33 napisał/a:
A oglądacie Breaking Bad?

Oglądaliśmy, niestety już się skończył. Świetny serial.

Teraz, właśnie zacząłem oglądać True Detective, po 3 odcinkach jest ciekawie, świetna gra (Woody Harrelson i Matthew McConaughey ) i świetna muzyka.


Juska - Nie Lut 02, 2014 1:09 pm

Mój T. zaczął oglądać "The Ripper Street" - twierdzi, że dobre :D

Ewa_Ewi - Nie Lut 02, 2014 1:20 pm

Ja oglądam "Revenge" i "Two and a half men" (nowe sezony z A. Kutcherem).
ithanielle - Wto Mar 04, 2014 2:18 pm

Jeszcze kilka lat temu nie oglądałam żadnych seriali :)

Zaczęło się od "Gotowych na wszystko" i "House'a".

Później poszło gładko - "Jak poznałem waszą matkę", "Detektyw Monk", "Pamiętniki wampirów", obecnie zakochałam się w "Revenge" i z niecierpliwością czekam na nowy sezon "Orphan Black" :)

Juska - Wto Mar 04, 2014 3:49 pm

Asiek napisał/a:
Cumberbatch ma TAKI głos, że dla mnie mógłby wyglądać jak garnek albo krzesło. :smile:


Jak Tylko usłyszałam Smauga z Hobbita wiedziałam, że to Sherlock :P

szaorma - Sro Mar 05, 2014 1:56 pm

Ja wkręciłam się ostatnio w Shameless. Czekam też z niecierpliwością na kolejną serię Gry o tron.
Asiek - Pią Kwi 04, 2014 5:44 pm

Polecam nieco "egzotyczną" produkcję :wink: - serial duński Forbrydelsen

Istnieją 3 sezony.
Pierwszy, wg mnie najlepszy, liczy 20 odcinków i jest naprawdę bardzo dobry!
Nie ustąpuje produkcjom amerykaańskim - zresztą Amerykanie nakręcili remake - The Killing (nie oglądałam, ale podobno gorszy od oryginału i pozmieniana fabuła, więc kto oglądał to duński oryginał i tak go zaskoczy).
Trochę przypomina serial "24 godziny" tylko, że kilmat bardziej stonowany (każdy odcinek to jeden dzień śledztwa), europejski i "zimni" Skandynawowie :P . Ciekawa zagadka (trzymająca w napięciu), wiele zwrotów akcji, intrygujących bohaterów, także drugoplanowych, więc trzeba oglądać dość uważnie, ale warto. :)
2. i 3. sezon (każdy po 10 odcinków) to oddzielne zamknięte historie, w moim odczuciu jednak słabsze od pierwszej serii, ale wciąż dobre.

Irmine - Pią Kwi 04, 2014 6:14 pm

Gorąco polecam "teorię wielkiego podrywu" :)
ixsja - Nie Kwi 06, 2014 4:35 pm

Polecam nowy amerykański serial o dziewczynce, która ma nadnaturalne zdolności - "Believe". Oglądajcie, oglądajcie, bo jak będzie będzie duża oglądalność to mi go nie zdejmą :)


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 11:46 am

Uwielbiam seriale

Jak dla mnie warte obejrzenia są:
-How I met your mother
-Dexter
-Supernatural
-The walking dead
:)

Haliśka Band - Pią Kwi 18, 2014 4:59 pm

Asiek napisał/a:
Polecam nieco "egzotyczną" produkcję :wink: - serial duński Forbrydelsen

Ja nie widziałem oryginału, natomiast oglądałem wersję amerykańską i powiem, że naprawdę dali radę.
Bardzo lubię klimaty skandynawskie, więc przy okazji polecam Riget - Królestwo Larsaa von Trier'a

PrzystojnyMłody - Sob Kwi 26, 2014 12:36 pm

Polecam :

How I met Your mother
Californiaction
Vikings

Haliśka Band - Sro Maj 28, 2014 1:59 pm

Dwa nowe seriale które ostatnio oglądam:
TURN


oraz PENNY DREADFUL

Matrixx - Sro Cze 04, 2014 10:02 pm

Ja ostatnio ZBUNTOWANI:D
ten hiszpański język...

Kasiula_F - Wto Sie 12, 2014 12:58 pm

Mój ranking:
1. Dwie spłukane dziewczyny
2. Dwóch i pół
3. Przyjaciele

:)

kamajastra - Wto Paź 14, 2014 4:59 pm

"Zbuntowany anioł", jeśli można to w ogóle nazwać serialem. Jakiś czas temu zauważyłam, że leci na Puls TV. Powrót do przeszłości ;) Ivo i Milagros niby tak blisko siebie, niby już wszystko jest pięknie, a tu nagle buum. Wiadomo jak serial się skończy, ale akcja, która tam się toczy jest naprawdę fajna i wciągająca.


Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

tynnnka - Wto Paź 14, 2014 5:54 pm

Ja z seriali polskich oglądam:
na wspólnej
lekarze
prawo agaty(zdecydowanie najlepszy)
Natomiast z pozostałych:
chirurdzy(odkąd jestem w ciąży męczę wszystkie sezony, obecnie jestem na 10 :razz: )
the walking dead (wczoraj zaczął się 5 sezon :smile: )

alekul89 - Wto Paź 14, 2014 6:07 pm

Moim ulubionym z polskich jest Magda M. Z tych obecnie puszczanych w tv oglądam Na Wspólnej i Lekarzy. Numerem jeden wśród zagranicznych są Przyjaciele. Zamiłowaniem do tego serialu zaraził mnie narzeczony :-)
Catylyn89 - Wto Paź 14, 2014 8:59 pm

tynnnka napisał/a:

the walking dead (wczoraj zaczął się 5 sezon :smile: )


Nareszcie!!! :smile:

Ostatnio wciągnęło mnie House of cards i już się nie mogę doczekać 3 sezonu :)

tynnnka - Sro Paź 15, 2014 10:01 am

Catylyn89, też nie mogłam się doczekać, ale trwa tylko do 30 listopada i znowu przerwa :roll:
Catylyn89 - Sro Paź 15, 2014 11:12 am

tynnnka napisał/a:
Catylyn89, też nie mogłam się doczekać, ale trwa tylko do 30 listopada i znowu przerwa :roll:


To dlatego tak późno była premiera 5 sezonu? :roll: nakręcili 8 odcinków i basta?

tynnnka - Sro Paź 15, 2014 12:15 pm

podobno 5 seria też ma mieć 16 odcinków, ale właśnie z taką super przerwą :evil:
Catylyn89 - Sro Paź 15, 2014 1:49 pm

tynnnka napisał/a:
podobno 5 seria też ma mieć 16 odcinków, ale właśnie z taką super przerwą :evil:


Ta przerwa wkurzyła mnie już w 4 sezonie, gdy się rozprawili z gubernatorem... I znów trzeba będzie czekać :roll:

szaorma - Czw Paź 16, 2014 7:34 am

A oglądacie może Girls? Podoba mi się w tym serialu, że nie zatrudnili samych pięknych aktorów, tylko grają tam osoby, które bardziej przypominają zwykłych ludzi. Sama tematyka i wykonanie też mi odpowiada.
Catylyn89 - Nie Paź 26, 2014 9:08 pm



Wciągnęłam się :) Serial idealnie opisuje, do czego człowiek jest zdolny, by osiągnąć swój cel i postawić na swoim. No i genialny Kevin Spacey :smile:

szaorma - Czw Sty 15, 2015 2:51 pm

Ostatnio zabrałam się za Marco Polo. Oglądałyście może? Na razie to tylko dwa odcinki, więc nie wiem jeszcze czy się wciągnę :)
mariika - Pią Sty 16, 2015 11:54 am

a ja uwielbiam polsatowską Pierwszą Miłość ;)
jemioła - Pią Sty 30, 2015 1:48 pm

Lubie "teorię wielkiego podrywu". "pretty little lairs", "Inną" i "originals"
szaorma - Pią Lut 27, 2015 11:16 am

Ostatnio wkręciłam się w Transparent. To serial, który zdobył w tym roku Złotego Globa. Ma dopiero jedną serię, ale warto się z nią zapoznać.
Aiek - Czw Mar 19, 2015 8:33 pm

Ja obiecnie wkręciłam się z mężem w The Vikings ;)
szaorma - Pon Mar 30, 2015 8:38 pm

Ostatnio nadrabiam zaległości w House of Cards :)
Sycylijka - Wto Mar 31, 2015 11:06 am

Aiek, haha my też! :D
Catylyn89 - Wto Mar 31, 2015 11:18 am

Dwa razy podchodziłam do Vikings i nie wkręciło mnie :P
Sycylijka - Wto Mar 31, 2015 11:59 am

Catylyn89, ja zamierzam zabrać się teraz za House of cards :) może coś w tym klimacie? :)
Catylyn89 - Wto Mar 31, 2015 3:30 pm

Sycylijka, połknęłam nowy sezon House of Cards w 1,5 dnia ;)
Sycylijka - Wto Mar 31, 2015 3:37 pm

Catylyn89, wow! tzn że wciąga! muszę do niego przysiąść :D
Catylyn89 - Wto Mar 31, 2015 3:45 pm

Sycylijka, sam tok myślenia Underwooda wciąga ;)
wiktorkaczy - Czw Kwi 02, 2015 9:54 am

sons of anarchy
house of cards
vikings
the killing
broen (szwedzki serial wiec pisownia troche inna;p)
hannibal


moim zdaniem ostatnimi czasy najlepsze

Juska - Czw Kwi 02, 2015 5:28 pm

My się bierzemy za pierwszy sezon Peaky Blinders :)


MichalF - Pon Kwi 20, 2015 11:52 am

Oglądam rodzinkę, ojca Mateusza i nic więcej z seriali.
Iru - Pon Kwi 20, 2015 11:59 am

Mało oglądam ale lubię naszą polską Agatę z “Prawa Agaty”, “Sherlocka”... I to chyba wszystko.
lolek112 - Wto Kwi 21, 2015 7:14 pm

aż wstyd się przyznać ale Pierwsza Miłość jeśli mówimy o Polskich serialach ;p
karol.luksus - Sro Kwi 22, 2015 5:38 am

Moim ulubionym serialem jest M jak miłość i namiętnie oglądam.
dorotka0603 - Pon Maj 04, 2015 11:44 am

ja uwielbiam Kasię i Tomka, oglądam często i nigdy mi się nie znudzi :) Kiedyś jeszcze bardzo lubiłam Gotowe na wszystko,a teraz wracam do oglądania Sos mi vida (jesteś moim życiem) z Natalią Oreiro :) Boski serial :D
Martusia90 - Pon Maj 04, 2015 7:59 pm

Moje ulubione to:
Przyjaciółki
Na wspólnej
i czasem od czasu do czasu Pierwsza Milość...
Lubiłam lekarzy ale podobno zakończyli już produkcję jak dla mnie bez pożegnania i wyjaśnienia niektórych sytuacji:/ Zawiodłam się :?

Asiek - Sro Maj 06, 2015 9:21 am

Czyżby jeszcze nikt nie wspomniał o brytyjskim serialu BROADCHURCH? :o
Ten serial jest po prostu świetny! :) Dla fanów brytyjskich seriali kryminalnych, ale nie tylko.
Serial nie jest długi (dwie serie po 8 odcinków).

Pierwsza seria to poszukiwanie mordercy 11-stoletniego Danny'ego Latimera. Spokojne, nadmorskie miasteczko, gdzie wszyscy się znają - a tu nagle zabite dziecko. Szok dla społeczności. Media robią z tego sensację, a tymczasem my śledzimy (obok dochodzenia prowadzonego przez miejscową policjantkę Ellie Miller i przysłanego "za karę" agenta Hardy'ego) rodzinę chłopca, jego znajomych.



Druga seria to proces sądowy mordercy Danny'ego oraz "powrót demonów przeszłości" - czyli do agenta Hardy'ego powraca nierozwiązana sprawa, za którą został zesłany do Broadchurch.


Serial spodobał mi się, bo gdy rok temu obejrzałam pierwszą serię to wiedziałam, że scenarzysta wymyślił go przynajamniej na dwa sezony, bo już w pierszej serii daje ślady do serii drugiej, czyli nie był to scenariusz pisany na kolanie, ale przemyślany.
Podobał mi się klimat sennego, nadmorskiego miasteczka, z jego tajemnicami.
Bardzo dobrze ukazano żałobę rodziców po śmierci dziecka (podczas jednej sceny się popłakałam), siłę i cynizm mediów oraz adwokatów, zdradę oraz to jak traci się wszystko w co się wierzyło i kochało (ale nie będę spoilerować). Ale serial nie jest chodzącą depresją, raczej daje do myślenia niż dołuje.
Swietna gra aktorska - poniekąd standard w produkcjach brytyjskich. Szczególnie aktorki grającej policjantkę Ellie oraz Marka - ojca zamordowanego chłopca. Ale także epizody są świetnie zagrane. Dla osób posługujących się angielskim myślę, że miłym treningiem i zabawą będzie słuchanie przeróżnych akcentów z jakimi mówią bohaterowie - mnie szczególnie ubawił akcent żulerki :wink: z przyczepy kampingowej oraz agenta Hardy'ego. :)
Obie zagadki kryminalne bardzo dobre, myślę, że zadowolą nawet doświadczonego czytacza/oglądacza :P - kryminałów i thrillerów - mnie zaciekawiły. :)

Słowem - POLECAM!!!!! :)

kasiama - Czw Maj 21, 2015 11:08 pm

Breaking Bad!

Świetny serial! Gdy brat mi go polecał odstraszała mnie kryminalno-sensacyjna fabuła, ale musze przyznać, że jest naprawdę świetny.

szaorma - Czw Cze 11, 2015 12:54 pm

Muszę w końcu nadrobić to Breaking Bad :)
Juska - Nie Sie 16, 2015 8:16 pm

Asiek napisał/a:
Czyżby jeszcze nikt nie wspomniał o brytyjskim serialu BROADCHURCH? :o


w 4 dni pochłonęłam 2 sezony i nie mogę się doczekać 3, a wiem, że będzie na pewno :)
Zdecydowanie POLECAM!!! :)

Catylyn89 - Wto Sie 18, 2015 6:30 pm

Ja teraz przerabiam Hannibala i Peaky Blinders :-)
adamkowalik - Sro Sie 19, 2015 8:56 am

Ja polecam Homeland i Wikingów, według mnie najlepsze seriale aktualnie. Aktualnie czekam na następny sezon Homeland :P
szaorma - Sro Wrz 09, 2015 9:11 am

A ja dorzucę tu jeszcze Fargo :)
polanik - Pon Lis 02, 2015 1:01 pm

Fargo jest rzeczywiście świetne. Oglądałem pierwszy sezon i czekam teraz na drugi.
LouCphR - Nie Sty 17, 2016 11:53 am

"Fortitude"
krackuz57 - Pon Sty 25, 2016 10:47 am

polecam "Peaky Blinders", "Sleepy Hollow", "Elementary", "Doctor Who" - ogólnie dużo kryminałów, procedurali przewinęło się przez mój odtwarzacz i telewizję.
Endrju66 - Pią Kwi 01, 2016 7:49 am

Ja od siebie:
Sons of Anarchy, Poldark, Peaky Blinders, Dexter, Lost, Breaking Bad, Bates Motel, Vikings, Black Sails, Outlander, Better Call Saul... ;)

usunęłam podpis z reklamą. Dorotka_

szaorma - Czw Kwi 14, 2016 12:07 pm

Mogę jeszcze dorzucić coś ze stajni bardziej komiksowej: Arrow, Flash, DC Legends of Tomorrow, Supergirl, Agenci Tarczy czy Agentka Carter.
nattalie - Nie Maj 08, 2016 7:04 pm

Ja szukam nowego serialu do oglądania i może rzeczywiście skuszę się na zbuntowanych.
Maria353 - Pon Maj 09, 2016 7:07 pm
Temat postu: seriale
Uwielbiam seriale o tematyce medycznej :) oczywiście nie te polskie :P moi faworyci to podstawowo dr House i Chirurdzy :D
Kaszanek - Pon Maj 16, 2016 1:18 pm

Ja uwielbiam ten nowy serial, Lucifer
tramplo - Czw Maj 26, 2016 11:17 pm

Zdecydowanie "BREAKING BAD" Rzadko wzruszają mnie jakieś filmy, ale ten serial sprawił, że popłakałem się kilka razy. Postać Jessego jest po prostu genialna. Polecam w szczególności dla osób, które nie mają serca z kamienia.
Pejczen - Sro Cze 22, 2016 9:09 am

Ja uwielbiam serial Lucifer, co prawda nieco sexistowski jednak z ciekawą dozą humoru.
domi45 - Czw Lip 07, 2016 9:11 am

Do moich ulubionych seriali należą; Gra o tron, dr house. Natomiast jeśli chodzi o polskie seriale to bardzo lubię rodzinke.pl
Hasiok - Wto Sie 02, 2016 11:30 am

Z polskich seriali, nie oglądam żadnych Uwielbiam natomiast Supernatural, Bones oraz Last Ship

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

Haliśka Band - Sro Sie 17, 2016 10:50 am

Wcześniej wspominany Lucifer jest ok, oprócz tego ostatnio oglądam Wayward Pines - (początek bardzo obiecujący, klimat a'la Twin Peaks, potem niestety poszedł nie w tą stronę, bardziej sci-fi, ale nie jest źle) i Mr Robot.
Niezły też jest komediowy serial Silicon Valley taki poważniejszy the Big Bang Theory ale pośmiać się można.

Be_Mine - Sro Sie 17, 2016 10:23 pm

Oglądam sporo seriali. Z tych już obejrzanych w całości to polecić mogę Breaking Bad, Wataha, Pacyfik, Kompania braci, American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona, Pakt, Tajemnice Laketop, Detektyw, Prawo Ulicy, Dexter, Rzym, Lost, 666 Park Avenue , Prawo Agaty, Przyjaciele, Sex w wielkim mieście.
W dalszym ciągu oglądam i czekam na nowe sezony - Salem, W garniturach, Lucyfer, Bates Motel, Narcos, House of Cards, Wikingowie, Daredevil.
:spoko:

Gorenak - Czw Sie 18, 2016 9:29 am

Dla mnie w tym sezonie nie ma żadnych ciekawych.


usunięty podpis z reklamą. Dorotka_

Haliśka Band - Czw Sie 18, 2016 1:12 pm

Cytat:
W dalszym ciągu oglądam i czekam na nowe sezony - ... W garniturach...


W garniturach właśnie leci 6 sezon 5 odcinków chyba już było. Mnie ostatni sezon pokonał tak samo jak 3 sezon House of Cards i sobie odpuściłem, ale pewnie do nich wrócę ;)

A jeżeli ktoś lubi klimaty dzikiego zachodu to godny polecenia jest serial Hell on Wheels

Trowemeina - Czw Paź 20, 2016 2:01 am

Boston Legal - bardzo fajny i zabawny serial prawniczy :)
1dorota - Sob Paź 22, 2016 8:50 pm

dla mnie dwoma serialami forever są Przyjaciele i Chirurdzy
montumag - Wto Gru 06, 2016 10:38 am
Temat postu: Re: Seriale
Sex w wielkim mieście i Chirurdzy to moje dwa typy!
mocca - Sob Sty 28, 2017 2:13 am

Mnie właśnie został do obejrzenia ostatni 4 odcinek doskonałego miniserialu Olive Kitteridge. Świetna rola Frances McDormand (znana z Fargo, filmu nie serialu).
kfr89 - Nie Sty 29, 2017 9:17 am

Przyjaciół mogę oglądać na okrągło i zawsze się uśmiecham ;) Teoria wielkiego podrywu też jest fajna. Dr House zaliczony. Obecnie wzięłam się za Lost - Zagubieni.
LinaMiódMalina - Nie Sty 29, 2017 1:22 pm

Moje ostatnie serialowe typy to zdecydowanie "The Young Pope" (Młody Papież) - mega, "Black Mirror"(!), "Westworld" i "Humans". No i oczywiście czekam na dalszą "Grę o tron" ;)
Haliśka Band - Pon Sty 30, 2017 5:13 pm

LinaMiódMalina napisał/a:
Moje ostatnie serialowe typy to zdecydowanie "The Young Pope" (Młody Papież) - mega,

Zacząłem, jestem po 2 odcinku i nie powiem ciężko się oderwać. Jude Law świetny.
Następny będzie Black Mirror może być naprawdę dobry serial + lubię angielskie filmy i to nie tylko sci-fi.

A z ostatnio oglądanych mogę polecić:
- Nocny recepcjonista (The Night Manager, miniserial 2016)
- Chance (serial TV 2016)
Oba z Hugh Laurie (Dr House)

cotumka - Nie Lut 12, 2017 10:37 am

Moje dwa typy to zdecydowanie Wikingowie no i niesamowity Sposób na morderstwo ze znakomitą główną rolą Violi Davis :smile:
Co do Wikingów, to ja akurat jestem zafascynowana mitologią nordycką i germańską, więc jak najbardziej mnie porwało :) natomiast Sposób na morderstwo polecam gorąco każdemu, kto lubi seriale prawnicze (tutaj naprawdę jest werbalna miazga na sali sądowej) i różne gierki kryminalne :smile: dla mnie obecnie zdecydowanie nr 1 w w/w kategoriach :D

Tinny - Nie Mar 05, 2017 12:14 pm

Kończa mi się "Pamiętniki Wampirów", ale za chwilę wchodzi nowy sezon "Wentworth" :)
nelka66 - Czw Mar 09, 2017 11:45 am

Ja uwielbiam Grę o tron i Chirurgów :) Fajny jest też polski Pakt
czarnamagia - Sro Kwi 12, 2017 1:30 pm

tych medycznych jest ostatnio wysyp az mam tego dosyc. Supernatual jest fajny a z polskich nie mam ulubionego

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

sienna_081 - Sro Maj 10, 2017 6:22 pm

Najbardziej lubię seriale fantasy jak Gra o tron czy Supernatural :)
netpozyczka24 - Wto Sty 07, 2020 12:10 pm

Boston Legal - bardzo fajny i zabawny serial prawniczy

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Wroniec - Pią Lis 13, 2020 9:49 pm

Uwielbiam Supernatural!

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Zakupoholiczka - Czw Gru 03, 2020 8:04 am

Dla mnie numer jeden to Dom z papieru <3 Jak nie lubię serialów, to ten mnie całkowicie pochłonął. Jeśli szukasz czegoś ciekawego, to na http://www.gloskultury.pl...o-przez-widzow/ masz też listę polecanych seriali, które zostały docenione przez widzów, ale też nagrodzone w różnych festiwalach.
agnieszka1ca - Pią Gru 04, 2020 9:51 pm

Pamiętam jak oglądałam doktora House i super mi się podobał, lubie do niego wracać po latach
wbfoto - Sro Gru 23, 2020 2:29 pm

3 chyba mniej znane, ale fajne:

The Wire (na HBO)
The Man in the High Castle (Amazone Prime)
Rubicon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group