Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - wołgą do ślubu

katia - Sro Lis 09, 2005 11:59 am
Temat postu: wołgą do ślubu
Chciałabym się zapytać czy ktoraś z was jechała lub ma zamiar jechać do ślubu starą wołgą.A może znacie jakieś namiry do osób wypożyczajacych takie samochody? P.S. To jest największe marzenie mojego N.(mnie zalżało tylko aby to był jakiś samochód retro, więc sie zgazam)
tysia - Sro Lis 09, 2005 12:34 pm

Witaj katia
no my (moj ukochany :lol: ) tez chcielismy jechac wolga - najlepiej czarna!!! ale niestety nie udalo sie nam znalezc takiego samochodu gdzies na terenie lodzi lub w poblizu :(
poszukiwania trwaja nadal ale chyba jednak bedziemy musieli zostac przy samochodzie warszawa.

kryszka - Sro Lis 09, 2005 1:27 pm

Taka jedna czarna wołga parkuje na Retkini niedaleko McDonalda. I widać, że jest na chodzie, bo czasami stoi, a czasami jej nie ma. :wink:

Ja się dowiadywać nie będę, ale jeśli któraś by chciała zostawić np. karteczkę właścicielowi za wycieraczką to służę dokładnym adresem.

katia - Sro Lis 09, 2005 11:34 pm

Kryszka jak byś mogła podać ten dokładny adres to byłabym wdzięczna
Alma_ - Nie Mar 05, 2006 12:45 am

Wiadomo może coś więcej o tej wołdze?
katia - Nie Mar 05, 2006 9:01 pm

Co do wołgi, której namiary dała mi Kryszka, to raz rzeczywiści zostawiłam na niej kartkę z prośbą o kontakt, ale nikt się nie odezwał, ale za jakieś dwa tygodnie kolega mojego N. ma nam dać namiary na jakąś inną.Jak będę dokładnie wiedziała o co chodzi to napisze
kryszka - Czw Mar 16, 2006 3:57 pm

Katia, w wątku o autach retro http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2123 Madlen_ podała numer na komórkę do właściciela białej wołgi. :)
katia - Czw Mar 16, 2006 5:55 pm

Dzieki Kryszka, zadzwonie i zapytam jaka mają cenę, ale na razie mój N. załatwia z jakimś kolegą tą sprawę i podobno nie wie jeszcze czy będzie do dyspozycji biała, czy czrna z czerwonymi fotelami, choć ja chyba wolałabym tą biała, ale do końca nie wiem, bo żadnej jeszcze nie widziałam
agab100 - Wto Sty 29, 2008 10:05 pm

Ja będę jechać do ślubu białą Wołgą.
Kiedy byliśmy z moim miśkiem na Targach ?lubnych i zobaczyliśmy pod Halą Sportową białą Wolgę, to od razu wiedzieliśmy, że musimy jechać do ślubu tym autem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to więcej informacji mogę podać na priva.

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 2:04 pm ]
A tak wyglądało nasze autko

[ Dodano: Czw Wrz 11, 2008 2:05 pm ]
i jeszcze 1 zdjęcie

France - Nie Cze 14, 2009 12:45 pm

Ta Wolga na targach tez zwrocila nasza uwage
Maja1988 - Wto Sie 16, 2011 6:34 pm

Cześć, jeżeli jest ktoś zainteresowany czarną wołgą do ślubu to mogę polecić Pana Bartka z Łodzi
edit: wszystkie namiary podjemy na życzenie na priv

Karola26.05.12 - Sob Paź 08, 2011 6:04 pm

Ja będę jechać do ślubu Czarną Wołgą, byliśmy już obejrzeć i dzisiaj tez ją widzieliśmy w manufakturze - stoi przy głównym wejściu - podobno do jutra. Robi wrażenie :) :)Ahhh :P
denyy - Nie Sty 08, 2012 9:26 am

Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam i do zobaczenia ;)
Karola26.05.12 - Nie Cze 17, 2012 9:02 pm
Temat postu: Czarna wołga
Jesteśmy juz po tym ważnym dniu i powiem Wam szczerze że największą furrorę zrobiła czarna wołga. Wszyscy robili sobie przy niej zdjęcia a nam jechało sie bardzo wygodnie. Ja z moją meeeega wielką suknią z meeega długim trenem zmieściłam się bez problemu:) Troszkę czułam się zazdrosna jak goście zamiast podziwiać Pannę Młodą - podziwiali samochód, no ale trudno:P Faktycznie prezentowała się ślicznie, można było sie w niej obejrzeć:) Zdecydowanie bardziej polecam samochodziki starej daty. Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam :)
anna_re - Pon Cze 18, 2012 9:19 am

My też jedziemy do ślubu czarna wołgą :) zastanawiam się tylko jak ją udekorować... bo ona sama w sobie już jest piękna
AgaNika - Sro Cze 20, 2012 5:18 pm

My też mieliśmy jechać czarną wołgą - uważam, że pomysł super, ale Karola26.05.12 chyba sprzątnęła nam ją sprzed nosa, bo miałyśmy tą samą datę i jak dzwoniłam pan mi powiedział, ze niestety odpada...
anna_re, w kwestii dekoracji, ja bym jej w ogóle nie dekorowała, ewentualnie jakieś delikatne dekoracje na klamkach - takie jak na zdjęciu, które wstawiła Maja1988

Maj1234 - Sro Maj 22, 2013 6:20 pm

Witam, Odświeżam temat. Czy ma ktoś namiary na czarną wołgę,, może jest jakas strona www?
Juska - Sro Maj 22, 2013 10:48 pm

Ja też chętnie zasięgnę informacji :)
Maja1988 - Wto Lis 12, 2013 10:04 pm

Hej. Odświeżam temat, jak ktoś potrzebuje namiary na czarną wołgę to zapraszam na priv, wrzucam kilka fotek ze ślubu przyjaciół
moniica - Sro Lis 13, 2013 6:37 pm

My jechaliśmy tą Wołgą do ślubu. Jest bardzo ładna, jest dużo miejsca w środku i wygodnie wsiada się do niej :)
denyy - Pią Lis 29, 2013 10:57 am

Zapraszam serdecznie wszystkich nowożeńców chcących obejrzeć czarną Wołgę na żywo na Targi Ślubne, które odbędą się 01.12.2013r .w Łodzi Hala Expo ul. Politechniki 4

Pozdrawiam i Do zobaczenia :)

Rozana - Sro Sty 01, 2014 7:57 pm

Dzień dobry, czy również na styczniowych Łódzki targach ślubny organizowanych w dniach 11-12 stycznia będzie możliwość obejrzenia Wołgi ??
denyy - Nie Sty 05, 2014 7:25 pm

Witam, niestety na najbliższych targach Wołga nie będzie wystawiona, ale można obejrzeć jej fotki na facebooku lub na żywo w Łodzi po wcześniejszym kontakcie. Pozdrawiam
KaMika - Pon Sty 06, 2014 5:04 pm

Fajny pomysł ;D Zawsze mnie wołgą straszyli :P , ale teraz chętnie bym się przejechała :)
denyy - Nie Kwi 20, 2014 9:01 pm

Ślub jest idealną okazją na taka przejażdżkę. Teraz Wołga zamiast straszyć wzbudza zachwyt przechodniów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group