Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - PRACA

strawberrytea - Pią Gru 02, 2005 7:21 pm
Temat postu: PRACA
Słuchajcie, może by tak podzielić się informacjami na temat pracy w Łodzi - wiadomo że w tym temacie "poczta pantoflowa" to często podstawa i ważne żeby się po prostu dowiedzieć akurat o ofercie pracy (wiele firm w ogóle nie umieszcza nigdzie ogłoszeń). Co wy na to?
Mnie czeka szukanie pracy za parę miesięcy, jak tylko się obronię...
No więc zaczynam:
Plus i Era ciągle prowadzą nabór do Call Center (na początek niestety Plus na 3/4 etatu a Era 1/2)
Na portalach z ofertami pracy jest kilka ogłoszeń Orange'u (potrzebują ludzi do salonów sprzedaży), widziałam też Heyah.
Philips szuka ludzi z wyższym wykształceniem+ bardzo dobrą znajomościa angielskiego
APSYS zaczyna w styczniu rekrutować do różnych firm w Manufakturze. Na stronie manufaktury jest formularz zgłoszeniowy - można już wypełniać


Podaję jeszcze linki do ogłoszeń w internecie:
www.praca.onet.pl
www.praca.pl
www.jobpilot.pl
www.hrk.pl
www.pracuj.pl
http://www.praca.gov.pl/ - to jest serwis urzędów pracy Wielu ofert, które są tu umieszczone nie ma gdzie indziej
www.jobsales.pl
www.praca.interia.pl
www.praca.wp.pl
http://www.wakaty.com.pl/
http://praca.money.pl/
http://www.pracapraca.pl/
www.1p.pl
http://www.jobber.pl/
http://www.praca.egospodarka.pl/
http://www.praca.int.pl
http://www3.jobs.pl/
Może się komuś te informacjie przydadzą :)

kryszka - Pią Gru 02, 2005 7:34 pm

O, świetny pomysł! :D Jak coś będę miała to dam znać.


Na razie zacznę od drugiej strony :wink:
Jakby ktoś słyszał o ofercie pracy biurowej (nie sekretarka), w księgowości, grafika do doszkolenia to bardzo proszę o kontakt.
A idealnie byłoby jakby ktoś miał jakąś ofertę na pracę po godzinach - wprowadzanie danych itp. 8)

Alma_ - Pią Gru 02, 2005 7:53 pm
Temat postu: Re: PRACA
strawberrytea napisał/a:
Philips szuka ludzi z wyższym wykształceniem+ bardzo dobrą znajomościa angielskiego

Szczerze odradzam. Wymagają harówki za grosze, a do tego warunki pracy :roll:

Akacja - Pią Gru 02, 2005 10:41 pm

Bardzo dobry pomysl, szkoda, ze nie jestem z Lodzi po raz kolejny, albo wy z Trojmiasta. Co prawda nie szukam pracy, ale mezowi przydalaby sie zmiana. buziaki i powodzenia :)
strawberrytea - Sob Gru 03, 2005 10:30 am

Alma, tak samo w call center-też praca bardzo męcząca, za nieduże pieniądze... Ale co zrobić? W Łodzi mamy takie perspektywy a nie inne...Trzeba od czegoś zacząć i najwyżej mając pracę szukać dalej czegoś lepszego.
joanna_25 - Sob Gru 03, 2005 10:38 am

Strawberrytea
a to pewne z tym biurem Apsys??e już od stycznia zaczynają nabór?A wie ktoś może kiedy mają otworzyć tą manufakture?
hm...liczyłam że tam się załapię ale od stycznia mój brzuch zacznie rosnąć i po pracy :?

strawberrytea - Sob Gru 03, 2005 10:40 am

Manufaktura ma ruszyć na wiosnę no i dopiero wtedy pewnie zacznie się tam pracować. W styczniu, jak słyszałam (nie wiem czy to pewne) zaczynają dopiero nabór więc dla ciebie raczej to odpada niestety...
Alma_ - Pon Gru 05, 2005 8:26 pm

Przeczytałam właśnie w dzisiejszej GW, że szukają Pracownika Działu Zakupów w Philipsie, ze średniozaawansowaną znajomością niderlandzkiego :shock: Czy Holendrzy nie znają angielskiego? :?
bajeczka - Pon Gru 05, 2005 9:07 pm

Alma_ napisał/a:
Przeczytałam właśnie w dzisiejszej GW, że szukają Pracownika Działu Zakupów w Philipsie, ze średniozaawansowaną znajomością niderlandzkiego :shock: Czy Holendrzy nie znają angielskiego? :?


Niestety nie wszyscy........... :roll:

Agatka_P - Sro Sty 04, 2006 9:37 am

Poszukuje jakiegoś ogłoszenia w sprawie pracy jako informatyk dla miśka i jak by ktoś miał strone do tego Philipsa to też napiszcie
Alma_ - Sro Sty 04, 2006 10:01 am

rekrutacja.easlodz@Philips.com

[ Dodano: Sro Sty 04, 2006 10:04 am ]
I zajrzyj też tutaj: http://praca.onet.pl/szuk...29&obrazek.y=16

Agatka_P - Sro Sty 04, 2006 10:05 am

Dzięki Alma
Alma_ - Sro Sty 04, 2006 10:07 am

Heh, ja też chyba muszę zacząć regularnie kupowac GW w poniedziałki, czas się trochę rozejrzeć po rynku... ;)
Żaneta - Sro Sty 04, 2006 10:27 am

Alma_ napisał/a:
Heh, ja też chyba muszę zacząć regularnie kupowac GW w poniedziałki, czas się trochę rozejrzeć po rynku... ;)


Alma przecież Ty chyba masz pracę :hm:

Alma_ - Sro Sty 04, 2006 11:04 am

Owszem. Ale czy to znaczy, że nie mogę mieć lepszej? :hm:

Poza tym trochę się tu zasiedziałam i nie wiem, jakie są tendencje, co się dzieje na rynku. Trzeba byc na bieżąco, przejdę się może na kilka rozmów, przewietrzę ;) A nuż coś ciekawszego się trafi...

Żaneta - Sro Sty 04, 2006 11:27 am

Przecież ja nie mówię,że masz nie znależć lepszej :30:
Chcesz proszę bardzo!
Zastanawialam się..co się stalo z Twoją pracą myślalam,że coś jest nie tak

Alma_ - Sro Sty 04, 2006 11:31 am

A nie, wszystko świetnie, dziękuję :D
strawberrytea - Sro Sty 04, 2006 11:48 am

Agatka_P napisał/a:
Poszukuje jakiegoś ogłoszenia w sprawie pracy jako informatyk dla miśka i jak by ktoś miał strone do tego Philipsa to też napiszcie

Niech spróbuje też w Ericpolu, Telece (tam trzeba znać Jave i C++, formularz zgłoszeniowy jest na stronie firmy) Fajne firmy, wysyłają na szkolenia, chyba całkiem niezłe pensje :D

Agatka_P - Sro Sty 04, 2006 2:28 pm

Dzięki kobitki :)

[ Dodano: 04-01-2006 ]
A gdzie znajduje się ten ericpol??

strawberrytea - Sro Sty 04, 2006 4:13 pm

http://www.ericpol.pl/pl/jobs_one.php
http://www.teleca.pl/teleca/job/

pinia_pinia - Sro Sty 04, 2006 4:47 pm

A ja własnie dostałam się do 2 etapu rekrutacji do mBanku :) Praca w Call Center

Ogłoszenie znalazłam tuż przed wigilią w Wyborczej i na stronie biura Kareie UŁ.

Alma_ - Sro Sty 04, 2006 4:48 pm

Piniu, tu super! Powodzenia w dalszych etapach :kciuki:
Agatka_P - Sro Sty 04, 2006 4:49 pm

Fajnie pinia :) Ja od jutra wysyłam miśka cv
Alma_ - Sro Sty 04, 2006 4:52 pm

Agatko, no to za Twojego narzeczonego też :kciuki:

Powodzenia :D

Agatka_P - Sro Sty 04, 2006 4:56 pm

Nie dziękuje żeby nie zapeszyć :)
Pusiak - Sro Sty 04, 2006 6:46 pm

Chyba sobie też jakiejś poszukam.... może mnie wreszcie wywalą z tego Eniro :)
Żaneta - Sro Sty 04, 2006 11:17 pm

Trzymam za wszystkie FORUMKI, FORUMOWICZÓW I POLÓWKI FORUMEK :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
pinia_pinia - Wto Sty 10, 2006 8:19 pm

No i przeszłam proces rekrutacji pozytywnie. Dziś byłam 1 dzien na szkoleniu na razie jest OK.
Lucky - Sob Sty 14, 2006 4:16 pm

piniu gratuluje :graba:

Ja też szukam pracy, do tej pory pracowałam sobie dorywczo, niestety studia dzienne do czegoś zobowiązują :?

No ale teraz to już nie ma zmiłuj, jak by ktoś słyszal o jakiej kolwiek pracy dla już prawie absolwenta Pł po zarządzaniu to ...proszę :lol:

Alma_ - Sob Sty 14, 2006 7:56 pm

Anik, widzę, że kończyłyśmy podobny kierunek :graba:
Ja na IFE, a Ty?

Lucky - Sob Sty 14, 2006 10:54 pm

Alma_ napisał/a:
Anik, widzę, że kończyłyśmy podobny kierunek :graba:
Ja na IFE, a Ty?


IFE to poważna sprawa, gratuluje :graba:

Ja kończe OiZ-et :D

Chociaż muszę przyznac, że podziwiam wszystkich, którzy kończą studia dzienne na PŁ :D
Tam naprawde jest ciężko :D

Ty też miałaś takie praedmioty jak PKM, wytrzymałóśc materiałów czy Elektronikę :?:
Bo ja to "przeleciałam" wszystkie wydziały na PŁ :lol:

Alma_ - Sob Sty 14, 2006 10:58 pm

Anik, ja to samo i do tego po francusku... Jak czytam na dyplomie, przez co przeszłam, to aż nie mogę uwierzyć :lol:
Lucky - Sob Sty 14, 2006 11:51 pm

jestem pełna podziwu :graba:
Ja się namęczyłam po polsku, a co dopiero po francusku, gratuluje :D

misia-misia - Czw Lut 16, 2006 9:34 pm

Jakby ktos słyszał o etacie dla doradcy zawodowego to dajcie znać.... please :shock:
szczako - Sro Lut 22, 2006 9:51 am

podczas porannego przegladania gatety.pl trafilam na artykul o Zwiazku Agencji Pracy Tymczasowej

http://www.zapt.pl/

moze kogos zainteresuje.

Alma_ - Sro Lut 22, 2006 9:57 am

Misiu, a masz jakieś doświadczenie? I co koknretnie chciałabyś robić?
misia-misia - Sro Lut 22, 2006 10:45 am

Alma co do doswiadczenia...hm :? Wiesz jestem na 5 roku i niedługo sie będę broniła i dopiero zdobędę tytuł doradcy zawodowego. A doświadczenie to jedynie praca wakacyjna w W.T.S. w Łodzi
Alma_ - Sro Lut 22, 2006 10:52 am

A jaki jest kierunek studiów? Psychologia?
I czy staż był w zawodzie?

Mogłabyś spróbować poszukać w agrncjach doradztwa personalnego (o ile interesują Cię rekrutacje), tam łatwo o staż, ale niestety o etat trudniej :?

misia-misia - Czw Lut 23, 2006 9:38 am

Kierunek:pedagogika, specjalność:poradnictwo zawodowe.

Stażu nie było. Ale co do stażu to niedawno się dowiedziałam, ze osoby (studenci) którzy pracowali w wakacje i jakoś sobie dorabiali nie mogą liczyć na staż. Takie są przepisy. Informacja sprawdzona bo moja koleżanka starała sie o staż, a że pracuje automatycznie została wykreślona z możliwości stażu.
Tak więc nalezy wybierać czy chesz dorabiać w wakacje i nie tylko czy nic nie robic a w przyszłości liczyć na staż... :?

Alma_ - Czw Lut 23, 2006 11:51 am

No tak, ale przecież ten program nie jest jedyną możliwością, ja po prostu szłam do firmy, w której chciałam pracować i pytałam, czy mogę zrobić u nich staż, może być nawet za darmo. Zazwyczaj się udawało, a to naprawdę pomogło mi potem w znalezieniu pracy. Tyle, że ja zaczęłam troszkę wcześniej, bo staże robiłam juz na 3 roku studiów (dziennych), a na piątym zaczęłam pracować. Ale spróbuj czegoś poszukać w ten sposób, duże firmy są otwarte na takie formy wspólpracy.
adriannaaa - Czw Lut 23, 2006 12:16 pm

W mojej firmie (leasing) poszukujemu dziewczyny na stanowisko przedstawiciela handlowego w departamencie technologii (wszelkie urządzenia i maszyny, oraz sprzęt rolniczy). potrzebne prawo jazdy z praktyką, znajomosć mapy i umiejętności interpersonalne - firma jest stabilna i ma bardzo dobre zaplecze socjalne, osobiście polecam, rotacja pracowników jest bardzo mała - wiekszość pracuje juz tutaj po 3, 4 lata [co chyab dobrze świadczy o firmie;)]. Jeśli któras z was była by zainteresowana, lub znacie kogoś kto by był- wiadomość na priv, badź e mail: adrianna@graphicsarena.com
szczako - Pią Lut 24, 2006 3:07 pm

zobaczcie jaka 'slodka' oferta pracy ....

http://www.pracuj.pl/oferty/98842.html

strawberrytea - Sro Mar 01, 2006 10:21 pm

znalazłam cos czego może nie być na innych stronach i w gazetach:
http://www.e-samorzad.pl/bip/powiat_zgierz/ -tu-praca>ogłoszenia
Ogłoszenie o pracę z dnia 17 lutego 2006 r. na stanowisko: Główny Księgowy w Domu Dziecka w Dąbrówce (kawałek za Zgierzem)
Ogłoszenie o pracę z dnia 13 lutego 2006 r. na stanowisko: samodzielny referent w Zespole Szkół Specjalnych im. Stefana Kopcińskiego w Aleksandrowie Łódzkim
Może warto zaglądać na takie stronki... Te ogłoszenia moga byc już nieaktualne ale mogą pojawiać sie nowe. Widze ze jest też dział "wyniki naboru" więc możecie sprawdzić

[ Dodano: Sro Mar 01, 2006 10:38 pm ]
no i jeszcze coś:
http://www.epuls.praca.go...ladaj&row_id=24
recepcjonistka w Kutnie, wymagania: wyższe
http://www.epuls.praca.go...ladaj&row_id=63 - grafik komputerowy (Łódź)
http://www.epuls.praca.go...adaj&row_id=176 - nauczyciel w przedszkolu po PWD :)
http://www.epuls.praca.go...adaj&row_id=187 - nauczyciel j. niemieckiego w szkole w Piątku

szczako - Sro Mar 08, 2006 1:52 pm

internetowe targi pracy:

http://www.targi24.pl/

Agatka_P - Sro Mar 08, 2006 8:50 pm

U mnie w szkole czyli w WSHE na ulicy Rewolucji 52 będą w piątek Targi pracy między godzina 10 a 13
andziafur - Wto Mar 21, 2006 2:41 pm

We wczorajszej gazecie wyborczej było ogłoszenie o pracę w Manufakturze do sklepu Hexeline.
Firma Phillips także poszukuje wciąż pracowników tylko że z bardzo dobrą znajomością angielskiego, wczoraj było ogłoszenie o pracy do prowadzenia sekretariatu właśnie w tej firmie. :)

strawberrytea - Wto Mar 21, 2006 5:11 pm

w ogóle polecam poniedziałkową GW - są ogłoszenia których nie ma w internecie, sporo ciekawych.
Dodam tylko że poszukują m.in. sprzedawczyni do APARTU :) Myslę że może nie ambitna ale całkiem przyjemna praca (oprócz tego stania tyle godzin ale tam jest zawsze kilka dziewczyn więc na pewno się zmieniają)

A tak poza tym to 23 marca między 9 a 17 na PŁ są targi pracy :) Może byc ciekawie bo w GW zapowiedział się Ericpol :) To całkiem niezła firma - szukają programistów javy i C++ z dobrą znajomościa angielskiego.

Lucky - Sro Mar 22, 2006 9:43 am

andziafur napisał/a:
Firma Phillips także poszukuje wciąż pracowników tylko że z bardzo dobrą znajomością angielskiego, wczoraj było ogłoszenie o pracy do prowadzenia sekretariatu właśnie w tej firmie. :)


Philips ciągle poszukuje nowych pracowników, a to dlatego że w Łodzi jest gówne centrum finansowo-księgowe. Dostaja sie tylko osoby z naprwde dobrym angielskim, rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku i pierwsze szkolenia tez. A i warunkiem koniecznym jest zgoda na wyjazd na miesięczne szkolenie do Anglii, Portugalii albo Holandii bodajże :?

Alma_ - Sro Mar 22, 2006 1:00 pm

anik napisał/a:
A i warunkiem koniecznym jest zgoda na wyjazd na miesięczne szkolenie do Anglii, Portugalii albo Holandii bodajże :?

Pocjechałabym na takie szkolenie z przyjemnością :D
Szkoda, że trzeba podpisać lojalkę :roll:

strawberrytea - Wto Kwi 04, 2006 5:05 pm

http://ogloszenia.pracagazeta.pl/js.php - kolejkna stronka-ogłoszenia z Gazety Wyboczej wydaje mi się że wcześniej ich nie było w internecie

przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej

Pauluśka - Pon Maj 15, 2006 12:53 pm

a ja szukam pracy na pół etatu najlepiej w branży chemicznej, włókienniczej, jakieś laboratorium czy coś takiego lub coś innego :) . wszyscy mnie chcą na cały etat ale mam jeszcze studia a tu ślub. i kaska jest potrzebna. HELP!!!
Kot - Pon Maj 15, 2006 3:56 pm

:)
misia-misia - Pon Maj 15, 2006 8:50 pm

Kobietki gdyby któraś z was słyszała o ofercie pracy np. w sklepach z obuwiem lub ciuchami czy to w Galerii Łódzkiej albo w Manufakturze to prosiłabym o wiadomość na priva.
Moze być inny sklep z ciuszkami (najlepiej).

A z innej beczki moze byc staż w Urzędzie Pracy lub w firmach pośrednictwa pracy lub doradztwa zawodowego.

kryszka - Pon Maj 15, 2006 11:09 pm

Misiu - w niedzielę na kilku witrynach w GŁ widziałam ogłoszenie o pracy. :) Najlepiej się przejść osobiście i od razu zostawiać CV, także na Piotrkowskiej.
Pauluśka - Wto Maj 16, 2006 2:01 pm

Ogólnie to laboratorium jest moim marzeniem. Studiuję chemię włókienniczą więc czy będzie to chemiczne czy włókiennicze to nie ma dużego znaczenia. A słyszałaś coś o jakimś wakacie? :) pozdrawiam
misia-misia - Wto Maj 16, 2006 2:15 pm

kryszka napisał/a:
Misiu - w niedzielę na kilku witrynach w GŁ widziałam ogłoszenie o pracy. :) Najlepiej się przejść osobiście i od razu zostawiać CV, także na Piotrkowskiej.


Tak tylko że widzicie, ze mną jest o tyle problem że pracę w zasadzie moge zacząć dopiero od września... A nikt kto teraz wystawia ogłoszenie nie będzie na mnie czekał...
No ale może cosik sie znajdzie jak nie teraz to po wakacjach

Agatka_P - Wto Maj 16, 2006 2:18 pm

Jest praca na promocji w poniedziałki i czwartki od 7 do 11 siedzi się na leżaczku i czyta gazetke echo. Stawka 30 zł za dzień. Jak ktoś chce moge dać namiar na PW na dziewczyne która się tym zajmuje. Jutro jest szkolenie
FifthAvenue - Wto Maj 16, 2006 2:39 pm

Od wrzesnia (mniej wiecej w polowie wrzesnia) bedzie wolne moje miejsce pracy, poniewaz wracam do Polski. Jesli ktoras z was, lub jakas wasza znajoma bylaby zainteresowana praca w Londynie to przesle na priv wszelkie informacje. jest to w sumie bardzo fajna praca, w bardzo ciekawym miejscu - na Kings Road w Chelsea, w ekskluzywnym salonie.
Glowne wymagania to bardzo dobry angielski - duzo sie rozmawia przez telefon, obsluga komputera : glownie Word i Excel, i jak to mowi moj szef "nice face". ja bede musial przyszla kandydatke troche "przeszkolic" na poczatku, tak wiec musialaby byc tutaj juz w polowie lub pod koniec sierpnia. Powiem jeszcze tylko ze bardzo dobrze platna praca....

Agatka_P - Sro Maj 17, 2006 5:49 pm

Nikt nie był chętny za to ja będę siedzieć sobie w poniedziałki i czwartki przez 3 tyg. na fabrycznym i będę czytać gazetke echo i dostane za to 30 zł za dzień :) Jak coś możecie mnie szukać
FifthAvenue - Sro Maj 17, 2006 5:52 pm

Agatka_P napisał/a:
Nikt nie był chętny za to ja będę siedzieć sobie w poniedziałki i czwartki przez 3 tyg. na fabrycznym i będę czytać gazetke echo i dostane za to 30 zł za dzień :) Jak coś możecie mnie szukać


Agatko.. na pamiec sie nauczysz.....pewnie razem z rozkladem wszystkich pociagow z Fabrycznego ! Wez ze soba jakiegos discmana, mp3 playera czy cos takiego :-)

Agatka_P - Sro Maj 17, 2006 5:56 pm

Nie wolno żadnych mp3 itp. nie wolno również innych gazet i co lepsze będziemy czytać tylko jedna strone bo reszte trzeba skleić i mamy się przemieszczać co 30 min po fabrycznym
FifthAvenue - Sro Maj 17, 2006 6:03 pm

olaboga
W takim razie bede trzymac kciuki, zeby szybko czas zlecial :-)

Lucky - Sro Maj 17, 2006 10:31 pm

Agatka_P napisał/a:
Nie wolno żadnych mp3 itp. nie wolno również innych gazet i co lepsze będziemy czytać tylko jedna strone bo reszte trzeba skleić i mamy się przemieszczać co 30 min po fabrycznym



ja jestem chyba z innego świata, ale może ktos mi odpowie co ta praca ma na celu :?

Ze reklama to rozumiem ale w taki sposób i to jeszcze na fabrycznym :shock:

Alma_ - Sro Maj 17, 2006 10:36 pm

anik napisał/a:
Agatka_P napisał/a:
Nie wolno żadnych mp3 itp. nie wolno również innych gazet i co lepsze będziemy czytać tylko jedna strone bo reszte trzeba skleić i mamy się przemieszczać co 30 min po fabrycznym

ja jestem chyba z innego świata, ale może ktos mi odpowie co ta praca ma na celu :?

Ze reklama to rozumiem ale w taki sposób i to jeszcze na fabrycznym :shock:

Anik, to może jesteśmy z tego samego? ;)
I jeszcze to czytanie sklejonej gazety - kto to wymyślił?? :hahaha:

No, ale jeśli ktoś chce za coś takiego płacić, to ja też sobie mogę poczytać ;)
Chociaż mogłoby to być w jakimś parku - poopalałbym się :lol:

Kasiawka - Czw Maj 18, 2006 10:06 am

Alma_ napisał/a:
anik napisał/a:
ja jestem chyba z innego świata, ale może ktos mi odpowie co ta praca ma na celu :?
Ze reklama to rozumiem ale w taki sposób i to jeszcze na fabrycznym :shock:

I jeszcze to czytanie sklejonej gazety - kto to wymyślił?? :hahaha:

już myślałam , ze mam gorączkę i zaćmienie umysłu, ze tego nie pojmuję, ale widac nie ja jedna

Kot - Czw Maj 18, 2006 10:15 am

:)
Agatka_P - Czw Maj 18, 2006 10:29 am

To coś ma być żywą reklamą, będziemy siedzieć w miejscu najbardziej uczęszczanym i jak się ktoś zapyta o co chodzi mamy kierować do rozdającego. To tak jak teraz reklamują marsa i snickerska że wystawiony jest namiot i koleś obok szuka z łopatą niepowtarzalnego smaku


Kot - Czw Maj 18, 2006 10:31 am

:)
Alma_ - Czw Maj 18, 2006 10:32 am

Agatka_P napisał/a:
teraz reklamują marsa i snickerska że wystawiony jest namiot i koleś obok szuka z łopatą niepowtarzalnego smaku

:shock:

Dobrze, że ja nie pracuję w marketingu... :roll:

szczako - Czw Maj 18, 2006 10:38 am

jejku, troche mnie w kraju nie bylo, a tu takie zmiany ...

zastanawiam sie tylko czy ludkowie faktycznie beda sie pytac 'o co chodzi?' z tym czytaniem gazet ... :?

Alma_ - Czw Maj 18, 2006 10:44 am

W życiu nie zapyałabym osoby czytającej gazetę "o co chodzi?", no bo jest to chyba jasne - do tego na dworcu.
A osoby "czytającej" sklejoną gazetę tym bardziej nie... no bo każdy się boi wariatów :lol:

szczako - Czw Maj 18, 2006 10:46 am

Alma_ napisał/a:
A osoby "czytającej" sklejoną gazetę tym bardziej nie... no bo każdy się boi wariatów :lol:


tym bardziej na Fabrycznym ... :roll:

Agatka_P - Czw Maj 18, 2006 10:46 am

Mnie tam jest obojętne ważne że sobie posiedze i dadzą mi za to jeszcze kase a o co chodzi w tej kampanii jest mi obojętne :rotfl:
Kot - Czw Maj 18, 2006 10:47 am

:)
Magda2 - Czw Maj 18, 2006 2:03 pm

Agatko, gratuluje samozaparcia. Bede trzymala kciuki, zeby czas Ci sie nie dluzyl :hyhy:
strawberrytea - Pią Maj 19, 2006 3:02 pm

109 pytań po angielsku
szczako - Pią Maj 19, 2006 3:05 pm

strawberrytea napisał/a:
109 pytań po angielsku

fajne. dzieki!!
ostatnio na stronie pracujow jest tez przykladowa rozmowa kwalifikacyjna. polecam.

strawberrytea - Pią Maj 19, 2006 9:25 pm

szczako napisał/a:
pracujow
?? Szczako, nie pomyliłas się? Jakoś nie kojarzę o jaką strone mogło ci chodzić... :) Ale chetnie pocztam bo czekają mnie w przyszłym tygodniu 3 rozmowy :) :) :) A na razie 2 mam za sobą i zobaczymy czy coś z tego będzie.

[ Dodano: Sob Maj 20, 2006 11:47 am ]
Misiu, pytałaś o pracę w sklepach. Na Piotrkowskiej jest cała masa ogłoszeń: Big Star, Vistula, Tatuum, jakiś sklep z butami-chyba Metro, Marconi - na Piotrkowskie na wakacje, w Galerii na stałe. Nadal wisi ogłoszenie na Drogerii Natura, w Rossmannach

szczako - Pon Maj 22, 2006 10:33 am

przepraszam ... :oops:
przyzwyczailam sie, ze w AIESECu na www.pracuj.pl sie pracuje mowi.

[ Dodano: Sro Maj 31, 2006 1:50 pm ]
Znana firma informatyczna Comarch otworzyła w Łodzi swój oddział. Od razu zatrudniła 50 osób i będzie przyjmować kolejne. A teraz ogłasza wielki nabór na staż.

Megusia - Sro Cze 28, 2006 3:17 pm

We wtorek ostatni egzamin i wtedy zaczynam szukać pracy. Może słyszałyście coś o pracy, ewentualnie praktykach, od sierpnia/września dla studentów ostatniego roku Informatyki w Zarządzaniu? Raczej interesuje mnie coś związanego z zarzadzaniem, ewentualnie w bankowości, bo nie jestem zbyt dobrą informatyczką.
Kot - Pią Lip 07, 2006 11:27 pm

:)
fiona83 - Pią Lip 07, 2006 11:31 pm

Kotku - króciutko.
Najmądrzejsza z możliwych decyzji. Jesteś niesamowitą kobietą.

strawberrytea - Pią Lip 07, 2006 11:33 pm

[smilie=d045.gif]
szczako - Pią Lip 07, 2006 11:37 pm

Kot - najważniejsze, że dobrze się z tą decyzją czujesz. na pewno jest dobra. czasem, jak widzisz, nowe opjce pomagają zmienić postrzeganie pewnych rzeczy i pomagają doprowadzić do zmian, których, choć konieczne, nie zawsze chce nam się podejmować.
świetnie, że zaplanowałaś swój rozwój, no i dzidziusia!! :]

Magda2 - Pią Lip 07, 2006 11:47 pm

Kot - gratuluje podjecia satysfakcjonujacej Cie decyzji :D - tak trzymaj :D
Kot - Pią Lip 07, 2006 11:48 pm

:)
Magda2 - Pią Lip 07, 2006 11:57 pm

Kot napisał/a:
to doszłoby sie chyba do wniosku, że nigdy nie ma tego odpowiedniego czasu na dziecko.



Wiem cos o tym......my tez czekamy - a to jedne studia, drugie, ....., ......
W zeszlym roku zdecydowalismy, ze w tym roku bierzemy slub koscielny - tak "na wszelki wypadek", gdyby ten odpowiedni czas przyszedl w "nieodpowiednim" czasie :hyhy:

Filomena - Sob Lip 08, 2006 12:49 am

Kotku, powodzenia w realizacji zamierzeń :winko: .
Mika - Sob Lip 08, 2006 8:06 am

Kotku powodzenia w realizacji wszystkich planów :D
Dotka - Sob Lip 08, 2006 8:51 am

Kotku jaka niesamowita, dobra wiadomość :rotfl: Jesteś młodziutka więc jeszcze przyjdzie czas na zmiany zawodowe.
Megusia - Sob Lip 08, 2006 10:21 am

Gratuluję mądrej decyzji :lol: . Pracę przecież zawsze można zmienić, ale dziecka lepiej nie rodzić po czterdziestce.
fiona83 - Sob Lip 08, 2006 10:22 am

Hmmm Kotkowi do 40 trochę jeszcze zostało 8)
Megusia - Sob Lip 08, 2006 10:26 am

To jasne, fionko :wink: . Chciałam tylko powiedzieć, że lepiej nie zwlekać zbyt długo z decyzją o dziecku, bo zdobycie określonej pozycji w nowej pracy też zajęłoby jakiś czas, co pewnie skończyłoby się dość późnym macierzyństwem, szczególnie gdyby Kot planowała więcej niż 1 dziecko.
fiona83 - Sob Lip 08, 2006 10:29 am

Oczywiście zrozumiałam :mrgreen:
Podpisuję się pod tym, że z ciążą nie należy zwlekać.
Jeśli tylko i warunki materialne, a przede wszystkim zdrowotne umożliwiają - nie ma na co czekać :D
Dochodzi jeszcze kwestia dojrzałości emocjonalnej - ale o Kotka w tej kwestii naprawdę nie mamy się co martwić ;)

Lucky - Sob Lip 08, 2006 12:07 pm

Kotku gratuluje podjęcia decyzji, moim zdaniem bardzo słusznej :mrgreen:
pinia_pinia - Sob Lip 08, 2006 2:16 pm

Dziweczyny czy któraś pracuję/pracowała w Philipsie ? Zastanawiam się nad zmianą pracy, a że interesuje mnie księgowość to właśnie do Philipsa uderzzę ? Chciaqłabym znać warunki jakie proponują ....
Mika - Sob Lip 08, 2006 2:47 pm

Ja tam nie pracuję, ale rozmawiałam z dwiema dziewczynami, które były tam zatrudnione. Stwierdziły, że praca dobra, ale tylko na początek, żeby zdobyć doświadczenie, ponieważ mało płacą w stosunku do wykonywanej pracy. Jeśli interesuje Cię księgowość to może spróbuj w biurze rachunkowym na początek, ja w ten sposób zaczynałam i wszystkiego od podstaw mnie nauczono, choć teorię miałam na studiach to praca nauczyła mnie naprawdę dużo.
pinia_pinia - Sob Lip 08, 2006 3:03 pm

Ja właśnie też tylko teorię miałam na studiach. Studiuję dzienniee i wiem że w Philisie moge dostosować czas pracy do zajęć co dla mnie bardzo ważne. Chcę w tej firmie właśnie "liznąć" rachunkowowści, nie będę traktować tej firmy na dłużej (o ile mnie zatrudnią :wink: )
Mika - Nie Lip 09, 2006 10:41 am

W takim razie możesz spróbować, choć tam rachunkowość jest ciut inna
laryssa - Nie Sie 06, 2006 11:45 pm

Szukam pracy. Moze wiecie przypadkiem gdzie moglabym probowac? Zrobilam licencjata z administracji. Doswiadczenie mam kiepskie, bo studiowalam wieczorowo. Odbylam roczny staz w urzedzie pracy i dwa razy bylam na umowie zleceniu w komisji poborowej. Poza tym troche obracam sie w handlu. Jesli cos obiloby sie wam o uszy to dajcie znak. Jestem bezrobotna. :cry: :cry: :cry:
strawberrytea - Pon Sie 07, 2006 8:56 pm

laryssa, zależy co by cię interesowało, jakie masz wymagania - czy chciałabyś się zaczepić gdziekolwiek czy raczej konkretnie, w pracy, która miałaby związek z twoim wykształceniem? Bo na pytanie "gdzie mogłabym próbować?" powiem tak: wszędzie ;) Naprawdę. Często liczy się tylko to że masz wyższe, ne ważne co dokładnie skończyłaś. Popatrz na ogłoszenia. Nawet jeśli masz że preferowane kierunki to... to składaj aplikację. No chyba że sama widzisz po zakresie obowiązków że to coś nie dla ciebie. Warto próbować wszędzie :)
dzarusia - Pon Sie 07, 2006 10:53 pm

ja poszukuje w sumie pracy na gwałt ale takiej niezobowiazujacej gdyz we wrzesniu potrzebuje na tydzien wyjechac ( na wesele ) ... może jakies promocje w marketach czy cos? ma ktos jakies namiary? znajomosci?? .... :?
laryssa - Wto Sie 08, 2006 9:10 pm

No juz wysylalam aplikacje przez internet i zadnego odzewu.Zaczelam sie zastanawiac czy ktos w ogole to czyta.
kryszka - Wto Sie 08, 2006 9:22 pm

Dzisiaj widziałam ogłoszenie o poszukiwanych studentach do biura ubezpieczeń. Nie wiem czy do obsługi biura czy do akwizycji - tylko tyle było napisane.
Chętnym podam adres na priv, żeby forumowicze mieli pierwszeństwo. :)

laryssa - Wto Sie 08, 2006 9:27 pm

To jak mozesz to przeslij mi.

:lol:

strawberrytea - Wto Sie 08, 2006 9:42 pm

laryssa, tak to jest ze trzeba wysłać tego całą masę żeby się odezwali. No i czasem odzywają się po 1 dniu jak ktoś ma szczęście (mnie zaskoczyli bardzo - właśnie firma w której pracuje) a czasem po miesiącu, zdarza się że po dwóch. Czasem dają ogłoszenie, zbierają i dopiero potem dzwonią. Do mnie właśnie po 2 miesiącach dobijali się teraz jeszcze z jednej firmy.... Akurat teraz rekrutowali choć ogłoszenie "wisiało" dawno. Nie zniechęcaj się tylko przeglądaj ogłoszenia i wysyłaj tam gdzie cię zainteresują ofertą.
Wciąż różnych osób szukają np w multibanku i mBanku
http://www.mbank.com.pl/cafe/mKARIERA/index.html
a TU masz formularz Multibanku.
Na początku wątku masz całą listę stron z ofertami.
?yczę ci powodzenia Trzymam kciuki i wierzę że coś się znajdzie!

laryssa - Wto Sie 08, 2006 9:45 pm

Ok, dzieki-podnioslas mnie troche na duchu.To zaczynam maraton z wysylaniem cv i listow. :D :D :D
strawberrytea - Wto Sie 08, 2006 10:15 pm

No to życzę sukcesu i tego żebyś potem jak ja już tylko martwiła się wyleczeniem nóg z odcisków po bieganiu z rozmowy na rozmowę ;)
kryszka - Wto Sie 08, 2006 10:22 pm

Niestety - maraton z CV to obecnie chyba standard. :roll: Szybkiego znalezienia pracy :D
strawberrytea - Wto Sie 08, 2006 11:09 pm

http://www.jobpilot.pl/mi.../1f/1667981.htm
http://www.jobpilot.pl/mi.../1f/1663109.htm
RECEPCJONISTKA do gabinetu stomatologicznego

laryssa - Sro Sie 09, 2006 5:56 pm

Dzieki dziewczyny :!:
senra - Sro Sie 09, 2006 5:59 pm

Jakbyś była zainteresowana pracą w księgowości, daj znać, podam Ci mail do mojego biura - nasza szefowa chętnie przyjumje osoby bez doświadczenia :)
Megusia - Sro Sie 09, 2006 6:14 pm

Senra, a czy Twoja szefowa przyjmuje też studentów? Ja też właśnie szukam pracy, ale od października nie będę mogła już pracować na cały etat, tylko na część lub w nietypowych godzinach (będę na 5 roku). Jeśli tak, to poproszę o kontakt.
senra - Sro Sie 09, 2006 6:48 pm

Dwie studentki u nas pracowały, ale wszystko zależy od zapotrzbowania... Najlepiej rozmawiać z szefostwem na ewentualnej rozmowie.
szczako - Pią Wrz 01, 2006 10:07 am

i ja dołączam do poszukujących.
ale nie na gwałt. i jestem baaardzo wybredna ;)
ale wiem, że znajdę to, czego szukam.
za wszystkich poszukujących bądź zmieniających trzymam kciuki.

tekila - Pią Wrz 01, 2006 3:24 pm

witam wszystkich !!
tak własnie sobie czytam i czytam i postanowiłam dołożtć swoje dwa grosze. Ja niby mam pracę, państwową ( biblioteka), lubię to co robię. TYlko jest mały problem : kasa i konieczność pójścia na studia podyplomowe. I tak siedzę i ciagle myślę co mam zrobić. Wcześniej już trochę szukałam ale bez odzewu, jakoś nikt mnie nie chce. :zdziwko:

asiula - Sob Wrz 02, 2006 1:58 pm

tekila, na Twoim miejscu poszłabym na te studia podyplomowe. Wiem, że to na pewno nie będzie łatwe. Też mi było bardzo ciężko skończyć studia, ale uważam, że najważniejsze jest, żeby mieć satysfakcjonującą pracę a Ty tą przecież lubisz. Trzymam kciuki
pinia_pinia - Nie Wrz 03, 2006 11:46 am

tekila napisał/a:
witam wszystkich !!
tak własnie sobie czytam i czytam i postanowiłam dołożtć swoje dwa grosze. Ja niby mam pracę, państwową ( biblioteka), lubię to co robię. TYlko jest mały problem : kasa i konieczność pójścia na studia podyplomowe. I tak siedzę i ciagle myślę co mam zrobić. Wcześniej już trochę szukałam ale bez odzewu, jakoś nikt mnie nie chce. :zdziwko:


Czy oni nie przesadzają czasem ? Rozumiem, że w wyższe wykształcenie to podstawa, ale z podyplomowymi to już dla mnie mało zrozumiałe. Po pierwsze dlatego, że takie studia są dość drogie (i nie ma opcji państwowo- darmowo), a po drugire stuida takie są dobrowolną formą dokształcenia, poszerzania wiedzy, zmiany profilu zawdowego :roll:

tekila - Nie Wrz 03, 2006 6:35 pm

witam w niedzielne popołudnie! Cieszę,sie,że wogóle ktoś zainteresował się moim postem!
Niestety moje wykształcenie nie wystarczy :cry: Jestem po historii a to niestety za mało! mam dwa wyjscia : albo pójdę i pociągne to dalej , albo nie i mnie zwolnią !! !!!!!!!!!!!!!!
jak to mówi mój kierownik: Zycie...

Agatka_P - Pon Wrz 04, 2006 5:02 pm

Właśnie piesz swoje CV możecie mi poradzić jak mam wpisać to że pracowałam na promocji?? Promocja firma ....... czy jakoś inaczej? Czy wstawić fotke??
kryszka - Pon Wrz 04, 2006 6:49 pm

Hostessa? Przedstawiciel handlowy? i obok pracodawca oraz skrótowy opis obowiązków

Przy małym doświadczeniu warto też napisać o wszystkich zajmowanych stanowiskach w szkole (przewodnicząca klasy, skarbnik, organizator imprez itp.), a w liście motywacyjnym to rozwinąć opisując obowiązki, naszą odpowiedzialność, zdolność organizacji itp., generalnie się bardzo pochwalić. ;)

Agatka_P - Pon Wrz 04, 2006 6:57 pm

Mnie jest tylko potrzebne CV. Napisałam 2006 - promocja produktów firmy .......
dzarusia - Wto Wrz 12, 2006 1:02 pm

Dziewczynki jakbyscie miały jakies informacje ze gdzies ktos potrzebuje kogos do pracy to dawajcie znac ... potrzebuje pracy ... i to w sumie na gwalt :(
szczako - Sro Wrz 13, 2006 12:02 am

a jakiej konkretnie?
dzarusia - Sro Wrz 13, 2006 12:06 am

hmmm ... najlepiej to takiej z mojego zawodu ... tzn ja jestem zaraz przezd obrona wiec na dyplom sobie jesszcze poczekam ... studiuje Pedagogike Terapeutyczna z Rehabilitacja Ruchowa ... moge prowadzic gimnastyke korekcyjna, wykonywac masaż i pracowac na sali z cwiczacymi z zakresu kinezyterapiii ...
poza tym moze byc praca jakas taka ktora kazdy moze wykonywac ... promocje tez mile widziane ... nie wiem co jeszcze :?

Agatka_P - Czw Wrz 14, 2006 6:48 pm

Dostałam zaświadczenie od lekarza jutro ide załatwiać reszte do Urzędu
dzarusia - Pon Wrz 18, 2006 5:20 pm

wpadłam na nowy pomysł ... czy ma ktoś z Was może jakieś namiary na wykładanie towaru w marketach lub coś w tym stylu?? :zdziwko:
kryszka - Pon Wrz 18, 2006 6:08 pm

2 oferty pracy biurowej: nieaktualne
adriannaaa - Pon Wrz 18, 2006 6:51 pm

wg panoramy - od stycznia ruszy nabór pracowników do nowej fabryki DELLa w Łodzi - pracę ma dostać około 1000 osób.

u mnie w firmie ( duża firma leasingowa - ogolno europejska) - nadal poszukiwana jest osoba na stanowisko handlowca w departamencie technologii - wymagania - komunikatywność, prawo jazdy. Od stycznia poszukiwana będzie osoba do biura - pomoc dla mnie - glowne wymagania, asertywność, znajomość komuptera, komunikatywność.

tekila - Pon Wrz 25, 2006 11:50 am
Temat postu: praca
Witam dziewczynki ! Mam pytanko A czy u ciebie w tej firmie jest potrzebna znajomośc języka? Generalnie mam prace ale ciagle czegoś szukam. TYlko mam problem nie znam jezyka obcego :oops:

[ Dodano: Wto Wrz 26, 2006 1:39 pm ]
witam
niestety jak sie wali to po całości :( moje słoneczko też musi szukać nowej pracy bo w starej się wali. NIe wiecie gdzie przyjmą rzeczoznawcę samochodowego?

dzarusia - Sob Paź 28, 2006 12:05 am

Chcialabym ponowic swoja oferte:
jestem po licencjacie z pedagogiki terapeutycznej z rehabiltacja ruchowa
najbardziej interesowala by mnie praca jako prowadzacy cwiczenia korekcyjne, masazysta lub kinezyterapeuta itp
w innych przypadkach jestem zainteresowana kazda stala praca (poki nie znajde cos w zawodzie)
prawo jazdy kat. B
ksiazeczka zdrowia
dobra znajomosc komputera
angielski na srednim poziomie
chyba to tyle :wink:
gdyby ktos gdzies cos slyszal to bardzo prosze o info :padam: :prosze: :padam: :prosze: :padam: :prosze:

Balbina - Sob Paź 28, 2006 10:46 am

Dzarusia,czy praca w zawodzie też tylko stała?Czy może być dorywcza,tzn.określony czas i zadanie do wykonania.Nie mówię,że mam coś konkretnego do zaoferowania ,ale popytam wśród znajomych.
dzarusia - Sob Paź 28, 2006 2:09 pm

w zawodzie moze byc wszystko jedno :wink:
pinia_pinia - Sob Paź 28, 2006 4:40 pm

Dla wszystkich dziewczyn w wykształceniem pedagogicznym znalazłam taką ofertę na stronie biura karier UŁ:

Cytat:
Niepubliczne Przedszkole Zielona Ciuchcia to wiodącą sieć warszawskich przedszkoli niepublicznych zapewniających profesjonalną opiekę, wychowanie i edukację dzieci do 6 roku życia.
W Niepublicznych Przedszkolach Zielona Ciuchcia pracuje aktualnie zespół 80 osób, tworzących młodą, ambitną i kompetentną kadrę pedagogiczną.
W związku z intensywnym rozwojem sieci i powstawaniem nowych placówek przedszkoli Zielona Ciuchcia poszukujemy:

-kandydatek na stanowisko nauczyciela-wychowawcy

Osoby zainteresowane, które pragnęłyby związać swoją przyszłość zawodową z Niepublicznym Przedszkolem Zielona Ciuchcia powinny być studentkami lub absolwentkami kierunku wychowanie przedszkolne.

Zapraszamy również do odbycia praktyk w naszych przedszkolach. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
zielona-ciuchcia@zielona-ciuchcia.pl
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Niepublicznego Przedszkola „

misia-misia - Sob Paź 28, 2006 6:18 pm

Oj to nie dla mnie niestety... owszem pedagogika lae juz nie wych. przedszkolne
dzarusia - Nie Paź 29, 2006 10:49 pm

a moze ktos wie gdzie ktos taki jak ja moze zlozyc swoje cv tzn czy np w kuratorium oswiaty czy cos? tak zebym sie nie najezdzila a zeby kazdy o tym wiedzial :zdziwko: bo trudno jest odiwedzic wszelki szkole, przedszkola, szpitale i osrodki rehabilitacji w Lodzi :zdziwko:
fiona83 - Nie Paź 29, 2006 11:14 pm

dzarusia napisał/a:
tak zebym sie nie najezdzila a zeby kazdy o tym wiedzial

W życiu nie ma łatwo - trzeba się nachodzić, bo robota na ulicy nie leży. :hyhy:
dzarusia napisał/a:

bo trudno jest odiwedzic wszelki szkole, przedszkola, szpitale i osrodki rehabilitacji w Lodzi :zdziwko:


Niestety - praca sama nie zapuka do drzwi ;)

dzarusia - Nie Paź 29, 2006 11:31 pm

I wszystko jasne :rotfl:
Olusia - Nie Paź 29, 2006 11:32 pm

dzarusia napisał/a:
a moze ktos wie gdzie ktos taki jak ja moze zlozyc swoje cv tzn czy np w kuratorium oswiaty czy cos?


Jeśli chcesz możesz zawieść swoje papiery do Urzędu Miasta - Wydział Edukacji, Sienkiewicza 5 tel. (42) 638-48-33. Oni prowadzą bank ofert dla nauczycieli. Lepiej wcześniej zadzwonić dowiedzieć się jakie papiery im zanieść. Wydział Edukacji, Urząd Miasta Łodzi

A poza tym szkoły do nich dzwonią w ostateczności, więc lepiej i tak porozwozić swoje CV po szkołach.

dzarusia - Nie Paź 29, 2006 11:34 pm

bardziej niz do szkol jestem wyuczona do pracy w osrodkach rehabilitacyjnych itp wiec moze jutro zadzwonie do wdzialu zdrowia :zdziwko:
adriannaaa - Pon Paź 30, 2006 3:28 pm

Od stycznia/ lutego w mojej firmie, w oddziale Łódź będziemy poszukiwać osoby do obsługi klienta. generalnie stanowisko to - to będzie dziewczyna do pomocy dla mnie. Praca nie jest wyjątkowo wymagajaca, do głównych obowiazków bedzie nalezał kontakt z klientem trafiajacym do oddziału, potwierdzanie dokumentów, obsługa wysyłki, obsługa jednego, lub 2. systemów (baz danych) i podczas mojeje nieobcnosci przejecie pewnych moich obowiazków (typu wystawnienie noty korygującej). Praca nie jest skomplikowana - głowne wymagania to odporność na stres i asertywność:) Zespół pracowników jest młody - śrdnia wieku 27.
Firma zapewnia szkoelnia i dobrą opiekę socjalną. Nie ma problemów z urlopami, nadgodzinami czy innymi zmorami koncernów.
Praca w duzej firmie leasingowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

gdyby któraś z was, lub waszych znajomych była zainteresowana, proszę o kontakt na prv.

Klaudia22 - Pon Paź 30, 2006 6:52 pm

Qrde szkoda ze to w Łodziii Czemu w moim rejonie nie ma takich ofert :(
szczako - Nie Lis 05, 2006 9:06 pm

i na mnie przyszła pora.
od jutra zaczynam aktywnie szukać pracy.
aktywnie, ale na spokojnie :]
najpierw muszę uzupełnić cv. to pierwsze zadanie na jutro.

pinia_pinia - Sro Lis 08, 2006 5:29 pm

No więc zmieniam pracę :mrgreen: .mBank na Philipsa. Call Center na zespół księgowy. Praca lepiej płatna, bardziej z zakresu moih przyszłych zainteresować i na pewno o niebo spokojniejsza.

Muszę jeszcze tylko przemyśleć jak pogodzić pełnoetetową pracę ze studiami dziennymi :roll: . Mam co prawda Indywidualną Organizację Studiów, ale trochę się boję... szczególnie jednego egzminu z prawa handlowego ....Jestem jednak dobrej myśli. Dziś jednak wieczorem świętujemy. Szampan się chłodzi, zapachowe świece kupione :wink:

Alma_ - Sro Lis 08, 2006 5:47 pm

Piniu, serdecznie gratuluję :graba:

W "moim" Philipsie będziesz pracować, jak fajnie...
Ja go prawie że własnymi rękami wybudowałam
:lol:

dzarusia - Sro Lis 08, 2006 5:49 pm

Piniu bardzo sie ciesze ... :mrgreen:


ja dzisiaj bylam w manufakturze porozwozic cv i mam zamiar zadzwonic pod kilka ogloszen jutro, ale w zawodzie nadal cisza buuuuuuuuu

strawberrytea - Czw Lis 09, 2006 9:58 am

Pinia, gratuluje :) Napisz za jakiś czas jak ci sie pracuje, czy rzeczywiście spokojniej i lepiej niż w call center (trzymam kciuki oby tak było ;) )
imbrulka - Czw Lis 09, 2006 10:12 am

Piniu gratuluje! No i pewnie już nie będziesz musiała pracować na zmiany...? :D
szczako - Czw Lis 09, 2006 3:49 pm

piniu - super, że będziesz miała pracę związaną ze swoimi zainteresowaniami.

niech Ci się dobrze pracuje, a dzisiaj świętuje :D

kawu - Sob Lis 11, 2006 2:59 pm

Piniu gratuluje :)

Tez przez pewien czas pracowalam w filipsie. Co do spokojnosci pracy - zycze Ci, zebys trafila do odpowiedniego zespolu (hihih tak jak mi sie udalo...)

Ja osobiscie ciesze sie, ze juz tam nie pracuje :lol:

Dotka - Sob Lis 11, 2006 8:17 pm

Piniu gratuluję :rotfl: :D
dzarusia - Nie Lis 19, 2006 11:14 pm

Chcialam sie tylko przypomniec, ze wciaz szukam pracy (takiej stalej) ... najlepiej w zawodzie, ale moga byc tez inne ciekawe propozyje ... zawsze fascynowala mnie robota papierkowa lub cos takiego ... tak czy siak jestem ciagle szukajaca :wink:

[ Dodano: Nie Lis 19, 2006 11:13 pm ]
W piatek dzwonilam pod jedno oglosznie mianem "do sekretariatu" zadzwonilam ... spytano sie mnie o wiek i wyksztalcenie .... i kazano przyjsc jutro na 14:15 ... tylko troche sie obawiam ze to jakis przekret, bo sie niezapytali o doswiadczenie, ani w jakim kierunku sie ksztalcilam ani nic ,,, nawet nie wiem czy mam brac cv? :niepewny:

Alma_ - Nie Lis 19, 2006 11:16 pm

dzarusia, weź cv.
I trzymam kciuki, żeby coś z tego było :bigups:

sylwia - Pon Lis 20, 2006 12:03 am

dzarusia trzymam kciuki.Mam pytanko pracuje w szkole pierwszy rok na stażu wieć mało jeszcze wiem.W zeszłym tygodniu byłam chora ale chodziłąm do pracy i teraz czuje sie dobrze tylko ja często mam problemy z węzłami chłonnymi i migdałami i czuję ,że węzły chłonne mam powiekssone bo aż mnie bolą pachwiny i bolą mnie przy chodzeniue.Czy ktos wie,czy mo0ge iśc jutro do lekarza ale po tabletki ale rzecz jasna do pracy nie pójdę.Czy w związku ztym moge wziąść zwolnienie tylko na 1 dzień a we wtorek iść normalnie do pracy, nie chće iść na zwolnienie tylko juyro bede potrzebwala bo jakos do lekarz musze isc,sama nie wiem czy isc do lekarza czy moze normalnie do pracy? :kwasny:
Duszka - Wto Lis 21, 2006 8:11 am

23 listopada (czwartek) w filharmonii sa drzwi otwzrte DELLa. W godz. 11:00 - 20:00. W ogloszeniu (we wczorajszym Dzienniku) byly wymienione rozne dzialy, do ktorych szukaja pracownikow. Nie tylko IT. Wiec moze ktos z Was bedzie zainteresowany i sie przejdzie.

Sama jestem ciekawa co tam beda proponowac - wyslalam swoich studentow, niech sie zorientuja (ja niestety bede w Krakowie w tym czasie).

karmelcia - Wto Lis 21, 2006 11:54 am

Zaczynam poszukiwania nowej pracy - ale w Łodzi.
Bardzo nudza mnie już te dojazdy do Pabianic- codziennie 2 godziny.- ale nie tylko to.
Wiec tak szukam raczej pracy biurowej- bo w tym mam doswiadczenie- dział sprzedaży albo logistyka.
NIe pogardzę pracą w przedszkolu- bo takie mam wykształcenie- pedagog ale niestety bez praktyki - jedynie obowiazkowe praktyki w przedszkolu w trakcie studiów.

Alma_ - Wto Lis 21, 2006 2:39 pm

dzarusia, no i jak?
gosc - Wto Lis 21, 2006 7:15 pm

MiaŁam dziś fatalny dzień. Nie znoszę swojej pracy. Po raz kolejny dochodzę do tego wniosku i to jest straszne bo pracuję tam już ponad 6 lat. Jakie to frustrujące.
Dziś przeczytaŁam coś takiego:

"Jak być szczęśliwym?
pkt 2 - Wybierz taką pracę, która daje ci satysfakcję. W ten sposób zmniejszysz stres i Łatwiej odniesiesz sukces. Jeżeli nie możesz zmienić pracy, zmień swoje nastawienie: postaraj się dostrzec w niej sens i dobre strony. Pielęgnowanie poczucia sensu tego, co robisz, znacznie zwiększa Twoją satysfakcję z życia."

Moja praca nie daje mi satysfakcji. Moim zdanem nie ma w niej sensu i dobrych stron. Może z wyjątkiem pieniędzy ale czy dla kasy warto znosić codzienny makabryczny stres :?:
Zgodnie z artykuŁem nie jestem szczęśliwa :cring:
Nie wiem jak to zmienić, jak uciec od... tego wszystkiego.

dzarusia - Wto Lis 21, 2006 8:26 pm

Raczej nic z tego ... zobaczymy ...
sylwia - Wto Lis 21, 2006 9:16 pm

dzarusia trzymay kciuki i znajdziesz prace, zobaczysz :)
Agati - Wto Lis 21, 2006 9:58 pm

Dzarusia z tego co wiem podobno szukają kasjero-dysponentów w banku ING w Łodzi. Gdybyś była zainteresowana mogę dowiedzieć się o szczegóły :)
dzarusia - Wto Lis 21, 2006 10:05 pm

Bardzo prosze :] ... moge Ci przeslac swoje cv ... tylko nie wiem czy sie nadaje? :niepewny:
Agati - Wto Lis 21, 2006 10:07 pm

Na pewno się nadaje, a jak nie to je odpowiednio przerobimy :wink:
Postaram się jutro mieć jakieś wiadomości i zaraz prześlę Ci je na priv :D

dzarusia - Wto Lis 21, 2006 10:10 pm

chozilo mi o to czy ja sie nadaje :hyhy:
Agati - Wto Lis 21, 2006 10:27 pm

Dżarusia :lanie: :roll: więcej wiary w siebie :przytul:
Megusia - Wto Lis 21, 2006 10:40 pm

Dziewczyny, ja takze szukam pracy- najchetniej w bankowosci lub w biurze. Nie mam duzego doswiadczenia ( prace wakacyjne i praktyki w banku). Jestem na V roku, wiec nie mam juz zbyt wiele zajec, ale wciaz musze chodzic na zajecia przez 1-2 dni w tygodniu. Gdybyscie slyszaly o jakiejs ciekawej ofercie, to prosze o kontakt na priv.
bajeczka - Sro Lis 22, 2006 9:52 am

Agati napisał/a:
Dzarusia z tego co wiem podobno szukają kasjero-dysponentów w banku ING w Łodzi. Gdybyś była zainteresowana mogę dowiedzieć się o szczegóły :)


Czy ja sie też moge załapać na tę informację? :D

Agati - Sro Lis 22, 2006 10:18 am

Pewnie, że tak :) Jak tylko będę miała dokładne newsy :wink: zaraz je tu wkleję :)

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 12:45 pm ]
Info wysłane do zainteresowanych na priv :D
Dziewczynki życzę powodzenia :przytul: i trzymam kciuki :bigups:

strawberrytea - Pią Gru 01, 2006 1:32 pm

pinia_pinia, i jak tam w Philipsie? Jak ci się pracuje?
pinia_pinia - Pią Gru 01, 2006 7:50 pm

strawberrytea napisał/a:
pinia_pinia, i jak tam w Philipsie? Jak ci się pracuje?


Po pierwsze muszę się baaaardzo dużo nauczyć , po drugie praca dość monotonna jak dla mnie (zaczęłam się nawet zastanawiać czy ja na pewno chcę zsoatć księgową :wink: ). Zespół mam bardzo fajny i kierowniczkę też więc atmosfera w biurze jest bardzo sympatyczna. Takie wrażenia po pierwszym tygodniu. Generalnie praca lepsza niż poprzednia o 50 razy ale to jeszcze chyba nie to :roll: . Zresztą mam jeszcze prawie 2 lata studiów na znaleznienie właściwej drogi.

Lucky - Pią Gru 01, 2006 10:52 pm

sporo osób ode mnie za studiów pracuje w Philipsie, więc moze sie okazac, ze bedziemy miały wspólnych znajomych :mrgreen:
strawberrytea - Sob Gru 02, 2006 10:37 am

pinia, pozytywne jest to ze jest lepiej niz w poprzedniej :)
Szukam innej pracy ale zastanawiam sie czy się "pchac" do Philipsa, mam wrażenie że pod wieloma wzgledami bedzie ta praca wyglądała bardzo podobnie do obecnej :roll:

dzarusia - Wto Gru 05, 2006 4:40 pm

Mnie zaproponowali prace na poczcie na wlokniarzy ... jutro ide sie wszystkiego dowiedziec i chyba podpisac umowe-zlecenie ... placa nie duzo ... praca na 1/2 lub 3/4 etatu ... tyle wiem, zobaczymy co bedzie jutro :niepewny:
Lucky - Wto Gru 05, 2006 4:42 pm

Dzarusiu to chyba dobre wiesci, lepsze to niz nic :mrgreen:
przeciez mozesz szukac dalej, a tu pieniążki choc nie wielkie zawsze wpadną :mrgreen:

dzarusia - Wto Gru 05, 2006 4:43 pm

tez tak mysle ... tylko jestem ciekawa czy bedzie to praca na zmiany :niepewny:
poza tym zalatwiac to przez work service (albo worker) ... mam nadzieje ze nic nie wykombinuja zlego :niepewny:

Magda2 - Wto Gru 05, 2006 4:45 pm

Dzarusia :D lepszy rydz niz nic :wink: jeszcze nie gratuluje, ale :bigups:
Lucky - Wto Gru 05, 2006 4:54 pm

Nie wszytkie agencje pośrednictwa pracy sa nieuczciwe, choć ja niestety miałam pecha :roll:
Najważniejsze to nie podpisuj niczego czego nie rozumiesz 8)

dzarusia - Wto Gru 05, 2006 11:17 pm

najgorzej ze ja nigdy nic nie rozumiem z tego jezyka work service mam podane w spisie z urzedu pracy wiec moze nie bedzie tak zle ... ciekawe czy bylaby mozliwosc wziecia umowy do domu i dopiero pozniej jej podpisanie

[ Dodano: Wto Gru 05, 2006 11:17 pm ]
tak sie zaczelama nad tym wszystkim zastanawiac i nie wiem co zrobic z ta praca ... work service zajmuje sie tylko praca tymczasowa i na 100% o takowa chodzi ... w koncu zblizaja sie swieta ... poza tym doszly mnie sluchy ze mozliwe iz bede pracowac w swiete itp ... a 3,7 za godzine to "troche" malo ... no i nie wiem ... pojde tam jutro, ale nie wiem co zrobie ... myslalam ze swieta bede miala spokojne ... zapytam sie w ogole jakie bede miala godziny robic ... mam nadzieje ze to iz sie umowilam na spotkanie, nie zobowiazuje mnie do posdpisania umowy? mialyscie moze juz jakies doswiadczenia z podobna sytuacja itp?

adriannaaa - Sro Gru 06, 2006 12:03 am

oczywiście, że to iż umówiłaś się na spotkanie, nie oznacza, że musisz podpisać umowę. Zawsze, jeśli uznasz, że warunki nie są wg ciebie odpowiednie, możesz zrezygnować. Wiadomo, że musisz dowiedzieć się na jakich konkretnie warunkach masz pracować. Ale - faktycznie jeśli to mialo by być 3,7 za h w godzinach szczytu, albo w święta - to jest to "trochę" mało...
kingulindka - Sro Gru 06, 2006 7:58 pm

Jak bylam w szkole sredniej to bardzo duzo sobie dorabialam w work service. To jest typowa praca tymczasowa, maja zlecenie, ze potrzebuja Cie na 2 tyg czasem dluzej, ja pracowalam na roznych stanowiskach ale w swieta nie polecam...przerabialam to.
Nie wiem jaki teraz ma zakres dzialan work servis bo jak ja tam bylam ( z 4, 5 lat temu) to obejmowali tylko markety ale ja pracowalam glownie na wystawianiu towaru, na kasie, na stoiskach z serem, w dekoratorni itd. To jest fajna praca ale dla mlodych ludzi i bez zobowiazan a na pewno nie na stale.

A jak pracowalam w swieta to praktycznie codziennie plakalam...koszmarna praca i placa i swieta do dupy przez to.

Ja tez chce zmienic prace,ale zaczne chyba po nowym roku szukac.

Work service nie polecam jako pracy dlugotrwalej.

Lucky - Sro Gru 06, 2006 8:02 pm

Dzarusia no i jak po rozmowie :?:
dzarusia - Sro Gru 06, 2006 8:04 pm

w koncu nie poszlam ... sluchy mnie doszly, ze mam pracowac takze w swieta wiec za 3,7 to ja dziekuje ... poza tym szukam pracy na stale :?
Kot - Sro Gru 06, 2006 8:05 pm

Dzarusia, ale może następnym razem pójdź chociaż sprawdzić jakie są warunki :wink:
Lucky - Sro Gru 06, 2006 8:09 pm

Jak na osobę która intensywnie szuka pracy to szybko się poddałaś :wink:
Od czegoś trzeba zacząć :lol:

dzarusia - Sro Gru 06, 2006 8:12 pm

Pozyjemy, zobaczymy ... po prostu dowiedzialam sie o kims kto mial podobna oferte i wlasnie przepracowal cale swieta ... poza tym jutro mam dowiedziec sie o kolejna prace ...

moze nie do konca sa to dla Was jasne powody, ale przespalam sie z tym i stwierdzilam, ze na swieta nie chce tymczasowej pracy, szczegolnie za taka kase ... w sumie prawie jak na bilety :? inne powody tez sa,ale to juz zatrzymam do wlasnej wiadomosci :)

lmyszka - Wto Gru 12, 2006 10:42 pm

od 1 grudnia straciłam pracę, szukam, wysyłam CV i nic, wiem że pracy nie znajduje się z dnia na dzień ale ja nienawidzę siedzieć w domu i nic nie robić...
Robiłam juz różne rzeczy w moim krótkim życiu i teraz jestem zdesperowana... musze coś robić

może macie jakies pomysły czy cuś :)

Megusia - Pią Gru 15, 2006 3:43 pm

Imyszko, nie martw się. Często dzwonią po miesiącu lub później.
Ja dzisiaj miałam rozmowę w Philipsie. Samo interview było super, ale Assessment Centre i test z rachunkowości chyba nie poszly mi najlepiej.

Kati - Pią Gru 15, 2006 3:52 pm

Ja przez długi czas (całe studia) pracowałam na promocjach w weekendy i jako wykładacz towaru w dwóch firmach w tygodniu. i powiem wam, że zarabiałąm niewiele mniej niż teraz, w szkole, po studiach... :? Praca była fajna, szerokie widełki godzin pracy. Ale mimo tych wszystkich zalet - nie wróciłabym do takiej pracy. Teraz wolę większą stabilizację.

Megusiu, może jednak nie było tak źle? :wink: Trzymam kciuki :super:

mischelle22 - Pią Gru 15, 2006 4:02 pm

Megusiu - ja też trzymam :bigups: :bigups: :bigups:
Niebieska - Pią Gru 15, 2006 10:54 pm

A ja rozmawiałam kilka dni temu z kasjerką w markecie zatrudniona przez work service i byla calkiem zadowolona. Mowila, że zarabia wiecej za godzine niz stali pracownicy a w dodatku na okres swiateczny ma jeszcze podnoszona stawke.
Agnieszka19 - Czw Sty 04, 2007 1:47 pm

Ja właśnie też sie okzałao że straciłam prace, więc zaczynam poszukiwania nowej. Jestem dopiero co po szkole sredniej także zawodu żadnego nie mam. Najchętnie t bym się widziała w jakis sklepie z ciuszkami( lubie gadać z ludzmi i lubię ciuszki). Może macie jakieś propozycje?

[ Dodano: Sro Sty 17, 2007 12:30 pm ]
Jutro mam rozmowe w sprawie pracy :D
Cieszę się bardzo tym bardziej że praca dotyczyłaby tematycznie szkoły do jakiej chodzę.
Chodzi o doradce kosmetycznego. Wysalałm CV i zadzwonili do mnie i umówili sie na jutro. Zobaczymy co będzie. Staram się mysleć pozytywnie , ale podejrzewam że mają wiele chętnych i może nie byc łatwo tym bardziej że to firma OLAY. :-?

fiona83 - Czw Sty 18, 2007 10:05 pm

Agnieszko - jak poszło ? (kciuki były trzymane ;) )
Agnieszka19 - Czw Sty 18, 2007 11:11 pm

No co. Babka zadał mi kilka pytań typowo kosmetycznych. Co do jakiej cery itp. Mam czekac jutro albo w poniedziałek na telefon. Zobaczymy. :-?
lmyszka - Pią Sty 19, 2007 12:33 pm

ja właśnie dostałam prace w CitiBanku a raczej w ich autoryzowanym punkcie :) będę się zajmowała sprzedażą kredytów, tylko kazali mi załatwić jak najszybciej zaświadczenie o niekaralności, bo dopóki nie będe go miała nie moga podpisać umowy, więc pojechałam do sądu i ...... mam czekać prawie 2 tygodnie :( nie znacie kogoś kto mógł by to przyśpieszyć?? :) bardzo mi zależy a boję się że praca ujdzie mi koło nosa ;(
mischelle22 - Pią Sty 19, 2007 12:53 pm

To niech podpiszą z Tobą umowę na okres próbny na te 2 tygodnie - napewno zdają sobie sprawę, że na ten papierek się czeka.

(Tak na marginesie to Gratuluję :) )

lmyszka - Pią Sty 19, 2007 12:58 pm

no właśnie nawet na okres próbny który będe miała też jest on potrebny, no ale zobaczymy
fiona83 - Pią Sty 19, 2007 8:08 pm

lmyszko, Agnieszko - trzymam kciuki :bigups:
Pusiak - Pon Sty 22, 2007 11:56 am

Dziewczyny, serdeczne gratulacje :)
dzarusia - Wto Sty 23, 2007 3:17 pm

dobra wiadomosc na dzis ... bylam na rozmowie ... jutro dadzą odpowiedź ... dostałam skierowanie z urzędu na staż jako sekretarka medyczna ... Panowie chyba byli zachwyceni po tym jak zobaczyli jaki kierunek skończyłam ... w tej samej przychodni szukają również technika rehabilitacji, ale ja nim nie jestem do końca więc się muszą zastanowić ... albo na technika, albo na sekretarke albo wcale :cool: TRZYMA? KCIUKI ZA COKOLWIEK :mrgreen:
Pusiak - Wto Sty 23, 2007 3:19 pm

Trzymamy dzarusiu :)
mischelle22 - Wto Sty 23, 2007 3:23 pm

Dzarusia - za cokolwiek :super: :bigups:
fiona83 - Wto Sty 23, 2007 5:39 pm

Dzara :bigups:
Nadia1982 - Wto Sty 23, 2007 5:45 pm
Temat postu: :(
A ja czekam z urzedu na staz w urzedach jakis .....i glupi urzad pracy mowi mi ze nie ma stazy....a tak naparwde bylam sie pytac w innych urzedach i z checia chca mnie do siebie.....:(ehhh.....a moze ma ktos jakies propozycje dla mgr administracji:)
dzarusia - Wto Sty 23, 2007 5:48 pm

Nadia bo to trzeba trafic .. ja czekalam od pazdziernika ... w jednym urzedzie byly staaze a w drugim nie, wiec cierpliwosci ... moze sporbuj na wlasna reke :)
Nadia1982 - Wto Sty 23, 2007 6:31 pm
Temat postu: :)
dzarusia

Ja tylko na własna reke;)Chodzilam po urzedach i wszedzie mnie chca....tylko juz wnioski zlozyli do urzedu pracy:)i nie moga sie powolac na konkretna ososbe....a urzad pracy mowi mi ze stazy nie ma.A w pazdzierniku to raczej zly okres wybrallas...najwiecej stazy jest lipiec-sierpien a potem wlasnie styczen-luty:)wtedy urzad pracy dostaje dodatcje od panstwa na sfinansowanie stazy:)A ja chce koniecznie w urzedzie skarbowym lub wojewodzkim:)

dzarusia - Wto Sty 23, 2007 10:06 pm

wcale go nie wybralam ... op prostu w pazdzierniku mialam obrone :)
M-P - Sob Sty 27, 2007 9:41 pm

ja pracuje w UP,wiec jak chcesz to moge Ci załatwic jakis staz,tylko wtedy zapraszam do Wawy :)
Szpilka - Pią Lut 02, 2007 1:21 pm

i jak??? udało się??
Nadia1982 - Wto Lut 13, 2007 4:08 pm
Temat postu: :)
Mam stażyk...;)

W Urzedzie Skarbowym:)

Balbina - Wto Lut 13, 2007 5:36 pm

Cieszę się,że wreszcie go wydeptałaś.A w którym urzędzie?
Nadia1982 - Sro Lut 14, 2007 10:57 am
Temat postu: :)
W Skarbowym ...w Łodzi:) ale nie chce pisac na forum w ktorym:P
Pusiak - Pią Lut 16, 2007 12:46 pm

Kobitki, trzymajcie kciuki, mogże mam szansę na wymarzoną pracę :) Dam znać jak coś bdzie więcej wiadomo :)
fiona83 - Pią Lut 16, 2007 12:54 pm

Pusiaczku - z całego serca, z całych sił :bigups:
Balbina - Pią Lut 16, 2007 1:22 pm

Praca i to wymarzona?Trzymam mocno kciuki Pusiaczku :smile:
Agatka_P - Pią Lut 16, 2007 1:52 pm

Z całej siły trzymam :bigups:
=MiLi= - Nie Lut 18, 2007 10:42 am

Ja do końca lutego tylko mam staż w przedszkolu... Od września zostanę tam zatrudniona na umowę, ale do września jakąś pracę znaleźć sobie muszę :( za szkołę trzeba zapłacić.. ślub.. i w ogóle.. ech... Myślałam o takich pracach w hipermarketach przez Work Service czy coś w tym stylu, prace inwentaryzacyjne itp. Co o tym myślicie?
kryszka - Pon Lut 19, 2007 3:21 pm

Ja myślę, że jeśli nie ma kasy, to każda praca jest dobra. Wszystkie hipermarkety teraz na gwałt poszukują pracowników, bo większość wyjechała. Może z tego powodu dają teraz lepsze warunki pracy?
Kot - Czw Lut 22, 2007 10:22 am

Pusiak, trzymam kciuki!
Filomena - Czw Lut 22, 2007 4:10 pm

Ja też trzymam :bigups: .
mischelle22 - Czw Lut 22, 2007 4:14 pm

Trzymamy, trzymamy :bigups:
Daj znać jak coś będziesz wiedziała :)

Pusiak - Pią Lut 23, 2007 11:38 am

Na razie czekam na odzew ze strony firmy, dostałam tylko maila, że mamy się umówić na spotkanie i rozmowę i na razie cisza :(
fiona83 - Pią Lut 23, 2007 11:45 am

Czyli wciąż trzymamy kciuki :bigups: :mrgreen:
Balbina - Pią Lut 23, 2007 2:08 pm

Kciuki zaciśnięte :bigups: Nie martw się Pusiaczku,będzie dobrze
Pusiak - Pią Mar 09, 2007 12:35 pm

To zaczyna być szczerze powiedziawszy wnerwiające.... Dostajesz maila, że się umówią, itd. i cisza.... Mogłaby miła Pani chociaż napisać, że się rozmyśliła, albo co :?: Bo tak, to sama naie wiem, czy denerwować się i czekać, czy już dać sobie spokój....
fiona83 - Pią Mar 09, 2007 2:10 pm

Pusiaku - może odezwij się do nich sama ? Wtedy chociaż będziesz wiedziała na czym stoisz. Niepewność jest najgorsza :kwasny:


Trzymam kciuki :bigups:

Pusiak - Sob Mar 10, 2007 8:46 am

Właśnie to wczoraj zrobiłam :) Zobaczymy czy dostanę odp :)
Balbina - Sro Mar 14, 2007 8:04 pm

Pusiaczku i co?Odezwali się?
Ilona83 - Sro Mar 14, 2007 10:49 pm

Witajcie
Heh w Polsce ostatnio coraz gorzej z pracą :( .
Ja co prawda studiuje i jeszcze brakuje mi 1,5 roku do magistra ale już teraz martwię sie o pracę :(
Piszą i mówią ,że spada bezrobocie. Spada ale tylko dlatego ,że wiele osób wyjechało z Polski do pracy na zachód.
Pozdrawiam :)

asia84 - Czw Mar 15, 2007 5:16 pm

a co studiujesz i gdzie? :)
Ilona83 - Czw Mar 15, 2007 5:52 pm

studiuje w Wshe w lodzi psychopedagogikę :lol:
asia84 - Czw Mar 15, 2007 6:11 pm

gdzie można po tym kierunku pracować? :)
Pusiak - Pią Mar 16, 2007 9:29 am

Balbina napisał/a:
Pusiaczku i co?Odezwali się?


Ani słóweczkiem :) Więc sobie odpuszczam czekanie i denerwowanie się :) Nie udało się to nie :)

Balbina - Pią Mar 16, 2007 4:57 pm

Pusiak spójrz na to z innej strony.Niepoważny to by był pracodawca,nie ma czego żałować.Znajdziesz jeszcze tą wymarzoną pracę :)
Ilona83 - Pią Mar 16, 2007 10:42 pm

po psychopedagogice mogę pracować jako pedagog szkolny, praca w przedszkolach i innych instytucjach pedagogicznych
asia84 - Sob Mar 17, 2007 9:48 am

fajna taka praca z dzieciakami :) szczególnie w przedszkolu :)
fiona83 - Nie Mar 18, 2007 9:22 pm

Pusiak napisał/a:
Nie udało się to nie :)


Pusiak - i tak trzymać. :mrgreen:
Widać Julka bardziej Cię potrzebuje, a gdy przyjdzie pora to i praca się znajdzie :przytul:

=MiLi= - Pon Mar 19, 2007 9:32 am

Ilona83 napisał/a:
studiuje w Wshe w lodzi psychopedagogikę :lol:


Ja tam studiowałam pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją ruchową :) ale zmieniłam kierunek i szkołę ;)
Od września zaczynam pracę w przedszkolu, byłam prawie rok na stażu i wiem, że to moja wymarzona praca, nic innego nie chcę robić :)

Ilona83 - Pią Mar 23, 2007 9:10 am

=MiLi= napisał/a:
Ilona83 napisał/a:
studiuje w Wshe w lodzi psychopedagogikę :lol:


Ja tam studiowałam pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją ruchową :) ale zmieniłam kierunek i szkołę ;)
Od września zaczynam pracę w przedszkolu, byłam prawie rok na stażu i wiem, że to moja wymarzona praca, nic innego nie chcę robić :)



a co studiowałaś po zmianie szkoły?

kiciucha - Pią Mar 23, 2007 2:51 pm

dziewczyny ja również dołączam do grona osób szukających pracy.
Jak któraś z Was miałaby namiary na jakąś posadę w finansach, biurze rachunkowym (najchetniej) to byłabym bardzo wdzięczna. W chwili obecnej pracuję w bankowości, ale pensja nie zadowalająca.......

Cathee - Wto Kwi 10, 2007 12:14 pm
Temat postu: Praca w salonie ślubnym "Lady Katherine".
WITAJCIE,
POSZUKUJ? PILNIE EKSPEDIENTKI Z UMIEJ?TNO?CI? KROJU I SZYCIA. POWINNA BY? TO OSOBA MŁODA. PRACA NA CAŁY ETAT. WARUNKIEM ZATRUDNIENIA JEST PRAKTYKA KRAWIECKA.
CV można składać w salonie "LADY KATHERINE" na Zachodniej 87 lub umówić się telefonicznie 042-632-06-69

KaMi1982 - Wto Sty 08, 2008 6:04 pm

Dołączam do szukających pracy.
Może macie coś dla mgr. ochrony środowiska?
Szukam jakiejś pracy biurowej, doświadczenie mam (pół roku w UP). Ogólnie praca, która mnie zadowloli: od 8.00 do 16.00 (+-2 godz), od pn do pt, no i przyzwoite pieniądze...

Gabro - Wto Sty 08, 2008 6:11 pm

KaMi1982 napisał/a:
no i przyzwoite pieniądze...


To znaczy jakie?

A praca w recepcji?

KaMi1982 - Wto Sty 08, 2008 7:07 pm

No chociaż 1200-1500 zł... To chyba nie są wygórowane "marzenia"...?
Gabro - Sro Sty 09, 2008 9:22 am

KaMi1982 napisał/a:
No chociaż 1200-1500 zł... To chyba nie są wygórowane "marzenia"...?


Nie są :) Chociaż to podobno powyżej przeciętnej w Łodzi :-?

magdasid - Pią Lip 18, 2008 11:02 am

Szukam pracy.Pilnie. Spłacamy kredyt mieszkaniowy i jedna pensja to jednak trochę mało, a w
poprzedniej pracy wygasła mi umowa po okresie próbnym i nie została przedłużona. Nie upieram się przy pracy biurowej, aczkolwiek byłoby miło. Interesuje mnie praca w normalnych godzinach,z przyzwoitymi pieniędzmi (patrz posty wyżej ;) ) oraz z wolnymi weekendami. Może być sklep. Sprawa jest dosyć paląca. Gdyby coś ktoś wiedział proszę o info na priv. I z góry dziękuję.

sistermonn - Pią Lip 18, 2008 11:06 am

Dobra. To i ja się odważę i zgłoszę. A raczej zgłoszę PM.
Szukamy równie pilnie co magdasid. ?lub coraz bliżej, wydatków też coraz więcej, a wiadomo, że w dzisiejszych czasach z jednej ( przeciętnej bardzo) pensji nie da się wyżyć. Zaczyna być nam ciężko :(
w grę wchodzi prawie że każda praca, za normalne pieniądze, z wolnymi weekendami, i przede wszystkim legalna.
Z góry bardzo dziękuję.

555 - Nie Lip 20, 2008 10:25 am

dziewczyny, a moze cos o kwalifikacjach napiszecie, bo u nas w laboratorium beda wolne wakaty, ale sa dosc duze wymagania.. praca w stalych godzinach, wolne weekendy, zarobki moze nie super wysokie, ale nie glodowe, dodatkowo premie kwartalne i trzynastka, bez problemu sie chodzi na zwolnienia itd.
misia-misia - Nie Lip 20, 2008 11:46 am

555 słońce a te wymagania to jakie? Bo skoro piszesz o laboratorium to pewnie chemia wchodzi w grę...

Ja w prawdzie mam pewien plan ale nie wiem na ile on wypali...

mietka - Nie Lip 20, 2008 12:19 pm

ja jestem antropologiem spolecznym z doswiadczeniem dziennikarza, asystentki prezesa, obecnie handluje sprzetem wojskowym ;d
znam angielski, ale nie mam na to papierow, bo nie lubie... rozumiem jak do mnie mowia po niemiecku, ale przekonania nie pozwalaja mi w tym jezyku odpowiedziec, podobnie z rosyjskim. aaa no i wloskiego sie jeszcze w zyciu uczylam, co nie znaczy, ze go znam :)

i wiecie jak trudno byloby mi teraz znalezc prace?!
555 a do laboratorium sie nadaje? :) rece mi sie trzesa i nie umiem liczyc zbyt dobrze ;d

magdasid - Nie Lip 20, 2008 1:03 pm

mietka napisał/a:
obecnie handluje sprzetem wojskowym;d

Mietka, ostatnio ileś trotylu zginęło w magazynach we Francji. Nie byłaś tam czasem na urlopie?? ;P

A jeśli chodzi o to laboratorium to niestety, nie mam żadnych predyspozycji do pracy w nim. Ani wykształcenia ani niezbędnych umiejętności. Moja edukacja zakończyła się na szkole średniej, dopiero zamierzam ją kontynuować.

555 - Nie Lip 20, 2008 9:37 pm

u nas wymagane jest wyzsze wyksztalcenie, niestety..

wszystkich zainteresowanych prosze o pw, wysle konkrety..

sistermonn - Pon Lip 21, 2008 7:27 am

No to mój PM jest z wyższym wykształceniem. Czekam na PM, jeśli jest to jeszcze aktualne.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 11:26 am ]
OK, już nieaktualne, PM dzisiaj dostał pracę :)
:smile:

lmyszka - Pon Lip 21, 2008 9:51 pm

sister napisz cos więcej :)
magdasid - Pon Lip 21, 2008 9:55 pm

Ooooooooooo, no to gratuluję PM :D
Abudabi - Pon Lip 21, 2008 9:59 pm

magdasid, a myślałaś o telefonicznej obsłudze klienta?
magdasid - Pon Lip 21, 2008 10:00 pm

Abudabi ale chodzi o telemarketing czy o o dbieranie telefonów od klientów?? Bo jeśli to pierwsze to zdecydowanie NIE nadaję sie do tej pracy. A dlaczego pytasz? :P
MalaJu - Pon Lip 21, 2008 10:01 pm

a moze jakis facecik szuka pracy w poligrafii? dosc marna kasa, nie powiem, ale praca od zaraz.
sistermonn - Wto Lip 22, 2008 7:30 am

lmyszka napisał/a:
sister napisz cos więcej :)


Praca polega na obsłudze klienta. Od 9 do 17, 2100 brutto + premie. Szefowie bardzo mili.
PM pytał się ich o naszą podróż poślubną ( już wykupiona). Stwierdzili, że nie ma najmniejszego problemu i że liczą na zaproszenie.
Jak na początek - idealnie :smile: Oby tylko było tak później

magdasid - Wto Lip 22, 2008 10:42 am

Super praca i super warunki. Gdyby było coś wiadomo, że jeszcze kogoś tam szukają to ja się piszę. :smile:
Dziewczyny, na 12 jadę na rozmowę. Zobaczymy jak to będzie. :(

sistermonn - Wto Lip 22, 2008 11:13 am

Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało :)
MalaJu - Sro Lip 23, 2008 11:55 am

mam namiary na pracę dla informatyka grafika za calkiem spoko kase jak na poczatek. pytania prosze na priv.
klarysa - Sob Lip 26, 2008 8:02 pm

mam doswiadczenie w administracji na roznych stanowiskach. ale chcialabym pracowac w kadrach i płacach. niestety mam tylko ukonczony kurs z tego zakresu, brak praktyki. jak ktos by cos to ja chetnie :)

no i tlumacznia robie z ang jak cos.

gosc - Sob Lip 26, 2008 8:18 pm

ja natomiast skończyŁam 2 stopnie kursu księgowości w Stowarzyszeniu Księgowych. Bardzo chętnie podejmę się dodatkowej pracy w postaci wprowadzania faktur do systemu, prowadzenie prostej księgowości. Z tym, że nie posiadam uprawnień do usŁugowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
klarysa - Wto Lip 29, 2008 4:37 pm

sajonara - a probowalas w infosys? slyszalas cos o pracy tam? bo ja mam jutro rozmowe w agencji, ktora szuka ludzi to tej firmy i nie wiem co o tym myslec. wiem, ze tam straszna rotacja :?
Niebieskooka - Wto Lip 29, 2008 5:36 pm

to i ja się może udzielę w tym temacie bo jestem potrzebująca pracy ......

Wykształcenie :arrow: mgr administracji, specjalizacja :arrow: administracja publiczna...
Marzy mi się oczywiście praca biurowa....od 8-16 lub 7-15 weekendy wolne...no i zarobki w miarę...
DOświadczenie mam tylko z Londynu i miesięczne praktyki studenckie w jednej z firm w Bełchatowie....
jutro ide sie zarejestrowac w UP, poroznosze CV, porozsylam maile no i zobaczymy...
najgorsze jest to, ze w Bełchatowie jest dużo mniejszy rynek pracy niż w Łodzi i na prawde cieżko bedzie cos znaleźć..; :cry: no ale na razie się nie poddaję..

jakby któraś z was miała jakis namiar na jakąś fajną pracę to proszę dajcie znać :oops:

lilly78 - Pon Sie 04, 2008 9:48 pm

dziewczyny, to i ja się udzielę.
aktualnie szukam pracy. wykształcenie wyższe, informatyczne - telekomunikacja, dobrze znam programy biurowe, windowsa, programy graficzne.
angielski na poziomie średnim, niemiecki podstawowy.
pracowałam i w biurze jako informatyk, również w telefonicznej obsłudze klienta, niestety o pracę w informatyce, ale nie dla specjalistów administratorów lub programistów ciężko
szukam pracy biurowej, niekoniecznie związanej z moim wykształceniem. pracy w godzinach 8-16, 7-15, weekendy wolne. gdybyście miały coś na oku proszę o PW
pozdrawiam :)

555 - Pon Sie 04, 2008 10:02 pm

Niebieskooka, zajrzyj tutaj ..
gosc - Wto Sie 05, 2008 9:50 pm

Klarysa w infosys nie pytaŁam bo ja mam pracę i nie chcę jej zmieniać. Szukam czegoś dorywczego i najlepiej w domu. Czasem maŁe firmy szukają kogoś do wprowadzania do systemy faktur. MyślaŁam wŁaśnie o czymś takim.
moniaaa15 - Sro Sie 06, 2008 4:59 pm

Mam wykształcenie pedagogiczne- licenacjat. Oczywiściewybieram się dalej do szkoły ale juz zależy mi na jakiejś pracy... mogę uczyć dzieci w przedszkolu, w SP kształcenia zintegrowanego oraz informatyki do VI kl. Jeżeli któraś z Was słyszała by o jakiejś pracy dla mnie to bardzo proszę o informacje na priv.
gosc - Sro Wrz 17, 2008 8:33 am

dla mam poszukujących pracy po urlopie wychowawczym - Mama wraca do pracy
Pusiak - Sro Wrz 17, 2008 9:05 am

Włąsnie niedawno widziałam ten sam projekt bedąc u rodziców i tak sobie pomyślałam, że przydałoby się coś takiego w Łodzi :) Zgłosiłam się, zobaczymy, czy są jeszcze miejsca :)
Mika - Sro Wrz 17, 2008 10:31 am

Pusiaczku w takim razie trzymam kciuki żeby Ci się udało dostać :)
gosc - Sro Wrz 17, 2008 1:41 pm

Pusiaku trzymam za Ciebie mocno kciuki :) Wierzę, że się uda
WklejaŁam ten link gŁównie z myślą o Tobie, więc musi się udać

sistermonn - Pią Wrz 26, 2008 10:13 am

Potrzebna jest opiekunka do chłopca lat 4, najlepiej ktoś z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.
Sprawa jest dość pilna. wszelkich dodatkowych informacji udzielę na pw, gg lub prive.

Pusiak - Pią Wrz 26, 2008 10:26 am

Nawet nie raczyli odpisać na mojego maila, a w zawiązku z tym, że czekam na decyzje od pracodawcy nie będę tam chwilowo dzwonić, bo nie chce mi się denerwować :)
Niebieskooka - Pią Wrz 26, 2008 5:45 pm

Dowiedziałam się dziś od znajomego o ofercie pracy więc pozwolę sobie wkleić to co od niego dostałam , kiedy zaoferowałam zamieszczenie ogłoszenia na forum :P
może komuś się przyda :razz:

Radomska Firma zajmująca się dystrybucją urządzeń zdrowotno- higienicznych poszukuje osób z okolic Bełchatowa, Piotrkowa i Łodzi, do współpracy jako:

Przedstawiciele Handlowi
Wymagania:


*Wiek: 21-50 lat
*Własny samochód
*Łatwość nawiązywania kontaktów



Planujemy otwarcie naszej placówki w ciągu najbliższego roku na terenie województwa łódzkiego. Jeżeli chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zacząć sprzedawać i rekomendować nasze produkty na swoim terenie, jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, ambitną, otwartą, spełniasz warunki i szukasz pracy dodatkowej lub na pełny etat – skontaktuj się z nami.


Możemy takim osobom zagwarantować bardzo wysokie zarobki i ogromne możliwości rozwoju już teraz !


Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu i przede wszystkim byli sprzedawcy urządzeń "RAINBOW". Jest to poważna oferta, dla poważnych osób!

Masz pytania, bądź wątpliwości?...jesteś zainteresowany?...napisz i wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres e-mail:

dlf.praca@gmail.com


z tego co wiem to praca raczej dla facetów, ale mówił,że kilka kobitek tez u nich pracuje z niezłym skutkiem więc generalnie oferta dla każdego. Firma ma ogólnopolski zasięg, mój znajomy dostał niedawno auto służbowe i z tego co mówił zarobki świetne....

zamieszczam to ogłoszenie bo wiem,że to nie jest żadna sciema tylko normalna, dobrze prosperująca firma, a kolega to mój wieloletni znajomy.

Jakby ktoś chciał więcej szczegółów to napiszcie na priva a ja się postaram dowiedzieć czegoś więcej..no albo piszcie do niego na tego maila co podał..


Mam nadzieję,ze komus to ogłoszenie pomoże :mrgreen:

a ja czekam na ogłoszenia z praca biurową dla mnie ;P hehee żartuje ;P

EwaM - Nie Wrz 28, 2008 2:35 pm

A gdzie nazwa firmy? Adres mailowy na gmail? :-?
Coś mało poważnie mi to wygląda.

kryszka - Pon Wrz 29, 2008 2:53 pm

No wiesz - akwizytorzy zazwyczaj pracują na własny rachunek. :cool:
lilly78 - Wto Wrz 30, 2008 6:58 pm

ja ponownie się odzywam, kilka godzin temu dowiedziałam się, że nie zostanie ze mną przedłużona umowa o pracę i od jutra jestem w pełni gotowa na nowe wyzwania, gdybyście coś wiedziały dajcie proszę znać :)

wykształcenie wyższe, informatyczne, ukończone kursy wizażu, makijażu i stylizacji. dobrze znam programy biurowe, windowsa, programy graficzne.
angielski na poziomie średnim, niemiecki podstawowy.
pracowałam i w biurze jako informatyk, również w telefonicznej obsłudze klienta, niestety o pracę w informatyce, ale nie dla specjalistów administratorów lub programistów ciężko, szukam pracy biurowej, niekoniecznie związanej z moim wykształceniem. pracy w godzinach 8-16, 7-15, weekendy wolne lub pracy związanej z makijażem i wizażem (co osobiście dużo bardziej by mnie cieszylo) gdybyście miały coś na oku proszę o PW

Niebieskooka - Wto Wrz 30, 2008 7:34 pm

EwaM napisał/a:
A gdzie nazwa firmy? Adres mailowy na gmail? :-?
Coś mało poważnie mi to wygląda.


Adres firmy i wszystkie inne info chętnie podam na priva ..
a po drugie Kryszka jeśli nie wiesz na czym rzecz polega to nie oceniaj ...to nie jest żadna akwizycja ! Adres mailowy jest do pracownika odpowiadającego za nabór, mogę równiez podać telefon...ale chcąc wiedziec z kim mam do czynienia zrobię to po info na priva.
TO jest praca na umowę - zlecenie z gwarantowanym wynagrodzeniem plus szansa na samochód służbowy po okresie próbnym.
Firma ma 30% udziału w rynku w swojej branży więc jest to powazna firma i poważna oferta!

sistermonn - Czw Lut 19, 2009 10:58 am

http://praca.gratka.pl/pr...ch-1038516.html

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać [smilie=d045.gif]

doni_iza - Czw Lut 19, 2009 12:37 pm

Hhahahah :x_rot :x_rot :x_rot
izunia_82 - Czw Lut 19, 2009 12:39 pm

Dobre :D , pokazałam mężowi i śmiejemy się teraz, że może wyślemy zgłoszenie i sobie dorobimy. :wink:
doni_iza - Czw Lut 19, 2009 1:18 pm

Cytat:
Dobre :D , pokazałam mężowi i śmiejemy się teraz, że może wyślemy zgłoszenie i sobie dorobimy. :wink:


Iza połączycie przyjemne z pożytecznym ;)

sistermonn - Czw Lut 19, 2009 1:22 pm

Chyba w grę wchodzi ktoś więcej niż mąż czy narzeczony skoro piszą "praca w młodym, dynamicznym zespole" :leb
lmyszka - Czw Lut 19, 2009 1:30 pm

ciekawe czy ciężarna by przyjeli :smile: :smile: :smile: :smile:
sistermonn - Czw Lut 19, 2009 1:32 pm

lmyszka, a dlaczego nie?? W końcu wiele kobiet ciężarnych ma wzmożoną ochotę na sex w ciąży :) Przy okazji można urozmaicić swoje życie sexualne ( jeśli ktoś narzeka na nude i rutyne ) :smile:
justinaa - Pon Lis 09, 2009 7:15 pm

mam dwie propozycje pracy dla osób ze znajomością języka niemieckiego (warunek konieczny) oraz najlepiej angielskiego, możliwy elastyczny czas pracy, oraz zatrudnienie (w obydwóch przypadkach na umowę o pracę) na niepełny etat
MalaJu - Sro Lis 18, 2009 3:28 pm

W związku z rozwojem zakładu firma poligraficzna poszukuje nowych pracowników na dział produkcji. Praca w systemie dwuzmianowym (wkrótce trzyzmianowy do ok. stycznia ze względu na wzmożona ilość zamowień).
strona firmy: www.piktor.pl
Info na priv.

_karolka_ - Wto Gru 01, 2009 3:52 pm

A może wie ktoś gdzieś o pracy dorywczej dla studentki :D
Chciałabym sobie dorobić na wydatki własne a nie tylko ciągnąć od rodziców i tak płacą już za szkołę

anula86 - Sro Lut 10, 2010 7:49 pm

Ja rowniez szukam dorywczej pracy, gdyz studiuje dziennie ( pedagogike) Jakby ktos mial jakas oferte pracy, to prosze o kontakt
Mika - Pią Mar 12, 2010 2:29 pm

Po rozmowie z koleżanką ze swojej pracy, stwierdziłam, że czas najwyższy zacząć szukać innej pracy, bo tam się robi coraz gorzej :( Dziewczyny w każdy weekend pracują a niektóre nawet po nocach, przy małym dziecku nie zamierzam tak pracować. Zatem jeśli ktoś słyszałby o pracy dla księgowej-posiadam certyfikat MF to dajcie znać. Niestety ogłoszeń na portalach jest bardzo mało, bo już patrzyłam :roll:
katrina - Sro Kwi 07, 2010 7:11 pm

Mika spróbuj tu poszukac http://www.jobrapido.pl/?...3d%C5%BA&r=auto
Mika - Sro Kwi 07, 2010 7:27 pm

katrina dzięki, ale jak widzę na tej stronce są zebrane ogłoszenia z innych portali, na których właśnie sprawdzam oferty, ale chyba jednak wrócę na jakiś czas na stare śmieci.
kakonka - Sro Kwi 21, 2010 12:22 pm

od września będzie potrzebna pomoc nauczyciela do przedszkola w Zgierzu. Info na pw :)
misia-misia - Sro Kwi 21, 2010 9:25 pm

jakby co to ja też szukam pracy. Albo w zawodzie - kosmetyczka albo cokolwiek innego.
Gdyby ktoś z was słyszał cokolwiek.

sloneczkoo - Pon Maj 17, 2010 2:06 pm

Ja także poszukuję od poniedziałku do piątku.. bo studiuje zaocznie.

Najlepiej praca biurowa w Łodzi (sekretariat szkoły, zarządzanie pracownikami)
Studiuje zarządzanie zasobami ludzkimi za rok robię licencjat.

kaniaa - Sob Wrz 11, 2010 11:23 am

Tak jak już pisałam w innym wątku szukam pracy, tak jak sloneczkoo, najlepiej pracy biurowej. Mam licencjat z zarządzania ze specjalnością rachunkowość, od października zaczynam studia magisterskie (zaoczne)... tzn zacznę jeśli będę miała je za co opłacić.

Pozzdrawiam

accik - Sro Paź 20, 2010 1:44 pm

Cześć

Jeśli ktoś jest zainteresowany założeniem własnej firmy i jest na okresie wypowiedzenia lub stracił pracę (w okresie ostatnich 6 miesięcy ) z przyczyn niedotyczących pracownika to zapraszam.
Realizuję projekt z EFS na założenie własnej firmy można uzyskać 40 000 zł bezzwrotnego wsparcia, 1 000 zł miesięcznie przez okres roku, 3 600zł na szkolenia specjalistyczne i ok 100h szkoleń z zakresu przediębiorczości.

Do udziału zapraszamy mieszkańców powiatu miast Łódź i powiatu zgierskiego.

Zainteresowanych proszę o odpowiedzi na maila accik@wp.pl wtedy prześlę więcej informacji.

[ Dodano: Czw Lut 03, 2011 11:17 am ]
Ponawiam ogłoszenie teraz mamy nabór dla osób z powiatu zgierskiego. Więcej informacji na www.wlasnafirma.ipt.pl

PositiveAga - Pią Lut 18, 2011 8:29 pm

Od prawie miesiąca szukam pracy i niestety nic się nie dzieje, więc może któraś z was ma jakieś informacje

poszukuje pracy biurowej, jestem w pełni dyspozycyjna, posiadam doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku, więcej szczegółów i cv na PW

jeśli ktoś coś słyszał, to będę wdzięczna za info :-)

megi - Nie Mar 20, 2011 6:21 pm

Szukam Pracy dla Wspaniałej Kobiety.

Pracuje obecnie w sukniach slubnych w Warszawie
Wczesniej pracowała i prowadziła duza firme cymbeline.( Warszawa główna siedziba)

Szuka pracy poniewaz, ma chora mame w Łodzi, jej maz zmarł, 4 mies temu, nie ma juz siły kazdego dnia dojezdzac do Warszawy , wracac i zajmowac sie mama.

W sukniach pracuje 20 lat, jako główna ksiegowa, i jako sprzedawca, kierownik
Bardzo sumienna, wrecz bez pracy zyc nie umie
Zadbana, elegancka , zyczliwa, miła, ciepła kobieta.

W tym momencie jest w stanie podjąć każdą pracę,.

Proszę jak macie jakieś namiary, pisac na priv

Dziękuję

p.s muszę Jej pomóc! Dlatego tutaj piszę!
Takiego pracownika ze świecą szukać.

madzia85 - Pią Lip 01, 2011 12:06 pm

a ja od roku szukam pracy i jak na razie nic;/Mam wyższe wykształcenie mgr administracji, trochę doświadczenia w administracji biurowej i także marzy mi sie praca od 8-16 lub od 7-15 i wolne weekendy;) obecnie jestem na stażu bo wolę to niż siedzenie w domu) ale ciągle wysyłam jakieś oferty i na razie nic... załamki można dostać;((
_karolka_ - Pon Wrz 19, 2011 12:18 am

No to i ja niestety się udzielę tutaj chodzi o mojego PM niestety po cudownych wakacjach szef zwolnił go. Jeżeli ktoś wie gdzie potrzebują kierowcy (kat. B, kurs na wózki widłowe, kurs ADR) bardzo bym prosiła dać znać na PW ewentualnie może być jakaś inna praca niż kierowca
Będę bardzo wdzięczna.

lmyszka - Czw Wrz 22, 2011 2:47 pm

Dziewczyny czy któraś z was pracowała na infolinii BRE Banku?? jeżeli tak odezwijcie sie do mnie na PW
asia7 - Pią Paź 21, 2011 1:51 pm

Czy któraś z was pracuje w UMŁ albo zna kogoś kto pracuje? (najlepiej na stanowisku podinspektora)
Jak tak to jeśli możecie napiszcie mi na priv na jakie zarobki można liczyć i jak jest z ewentualnym rozwojem kariery :)
Z góry dzięki

Niusia80 - Pią Paź 21, 2011 1:57 pm

Może ten artykuł trochę Ci pomoże
http://lodz.naszemiasto.p...racie,id,t.html

Pepsi - Pią Paź 21, 2011 4:29 pm

Niusia80 napisał/a:
Może ten artykuł trochę Ci pomoże
http://lodz.naszemiasto.p...racie,id,t.html


naczelnik wydziału 5211 zł dobre :hahaha:

Hellen - Pią Paź 21, 2011 5:44 pm

Pepsi, a smiejesz sie bo to mało czy dużo? Pytam bo nie mam zielonego pojęcia...
Pepsi - Pią Paź 21, 2011 6:35 pm

śmieje się, bo ta kwota nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości :lol:
julietta - Nie Paź 23, 2011 4:36 pm


paulalinka - Pon Paź 31, 2011 1:42 pm

Dziewczyny, u mnie cały czas szukają ludzi:

http://praca.eniro.pl/

Jeśli jesteście odporne na stres, to myślę że można apilkować.

koniczynka84 - Czw Gru 08, 2011 1:32 pm

Znacie może jakąś firmę produkcyjną z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych szukających "jakościowca"? za 6 m-cy kończy mi się umowa, a od roku wysyłam CV i szlag mnie trafia. Już nawet przestałam wpisywać że jestem fizykiem (mgr inż.) i robię doktorat z chemii bo za każdym razem słyszałam o "przeroście formy nad treścią" "zbyt wygórowanych ambicjach naukowych" "zbyt wysokich kwalifikacjach".... grrrrr
ola88 - Pon Sty 09, 2012 10:08 pm

mam pytanie odnośnie pracy na 3 zmiany, czy polecacie ? czy jest bardziej ciężej niż na 1 zmianę, czy to kwestia przyzwyczajenia ?
ppola - Pon Sty 09, 2012 10:13 pm

ola88, jest temat apropo pracy na 3 zmiany http://www.forum.wesele-l...ht=praca+zmiany
Debussy - Pon Sty 09, 2012 10:13 pm

Ja osobiście nie polecam! Abstrahując od tego, że jeżeli Twoj mąż pracuje na jedną zmianę, to przez Twoją zmianę popołudniową praktycznie się nie widzicie...
A nocna zmiana? I tak trzeba odsypiać w dzień, zmarnowany czas...

Może to i kwestia przyzwyczajenia, zależy od człowieka.
Ja osobiście nie wyobrażam sobie takiej pracy :wink:

suzarek - Pon Sty 09, 2012 10:30 pm

Pracowałam kiedyś na 3 zmiany i bardzo sobie chwaliłam - szczególnie popołudniówki i nocki (głównie dlatego, że dobijało mnie wstawanie o 4:30 na poranną zmianę). Wszystkie urzędowe sprawy mogłam sobie spokojnie pozałatwiać i jakoś tak wydawało mi się, że mam więcej czasu niż jak pracowałam w trybie jednozmianowym.
Ale jest to też trochę kwestia przyzwyczajenia.

tomcia - Sro Sty 25, 2012 8:04 pm


skowronek2323 - Pią Lut 03, 2012 10:03 am

Dla kobiety praca na 3 zmiany to tragedia! Przynajmniej da mnie tak było. Straciłam miesiączkę i totalnie rozregulowałam sobie cykl. To jest wbrew naturze człowieka!
demonka - Pią Lut 03, 2012 11:27 am

ja dorabiałam na studiach przez bardzo krótki czas pracując na 2 zmiany i jakoś ciężko mi się było przestawiać, a co dopiero na 3 zmiany...kilka razy w życiu pracowałam w nocy i byłam potem wykończona, więc na dłuższą metę jest to bardzo ciężkie...
Zuza12345 - Wto Lut 07, 2012 10:31 pm

suzarek, zgadzam się z Tobą w 100%
paulinkaaMU - Wto Lut 07, 2012 10:38 pm

skowronek2323 napisał/a:
To jest wbrew naturze człowieka!


zgadzam się całkowicie - dla naszego organizmu naturalny jest sen w nocy, a funkcjonowanie w dzień - praca na 3 zmiany jest wbrew tym zasadom i trudno mi uwierzyć, że ktoś może być zadowolony z takiego trybu życia. Mój mąż od 4 lat pracuje w systemie 3-zmianowym i "nocek" szczerze nie cierpi.

Zuza12345 - Wto Lut 07, 2012 11:05 pm

ja przez półtora roku pracowałam na 3 zmiany i mi odpowiadało.. mój przyszły od 5 lat pracuje na 2 i tez rzadko narzeka.. częściej ja obecnie jak pracuje na 1 zmianę...
w sumie zależy jaka praca.. ja po nocce spałam do 12, maksymalnie 13 i wystarczało.. i dzięki temu miałam później cały dzień dla siebie i załatwienie codziennych spraw.. i tylko.. sprawy urzędowe załatwi się tylko w "urzędowych godzinach", a w obecnej pracy przy trybie 1 zmianowym muszę wziąć na to dzień z urlopu wypoczynkowego!!

a i powiem jeszcze ze wcześniej ze względu na zmianowy tryb pracy częściej jadłam "normalny obiad"- po prostu był czas żeby taki przygotować..

madzik_86 - Pon Lut 13, 2012 7:09 pm

ja też pracowałam na 3 zmiany i bardzo sobie taki system chwaliłam, a szczególnie uwielbiałam nocki i popołudniówki, bo nie znoszę wstawać przed 10 :D w ogóle ja w dzień jestem mało produktywna :) od zawsze np lepiej mi się uczy w nocy za to w dzień do książki nie podejdę :) i żeby nie było pracowałam też na jedną zmianę od 7.30 do 15 i już w poniedziałek marzyłam o tym żeby był weekend i żebym mogła się wyspać :)
ola88 - Pią Kwi 20, 2012 7:58 pm

Może dział powinien, być inny, ale najbardziej pasuje do mojego pytania.

Wiecie gdzie mogę znaleźć informację jak dostać dofinansowanie z unii na założenie własnej działalności gospodarczej i jakie warunki trzeba spełnić?

monika_zyga - Sob Kwi 21, 2012 9:37 am

ola88, Tutaj były informację o tym, też się ostatnio interesowałam

http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0

anooleczka - Pią Maj 18, 2012 10:56 am

Potrzebuje dodatkowej pracy.

Ze wzgledu na to, ze pracuje na pelen etat, chetnie przyjelabym prace, ktora mozna wykonywac w domu ostatcznie w weekendy.

Jezeli bedziecie miec jakies informacje czekam na wiadomosc.

_karolka_ - Pon Maj 21, 2012 3:24 pm

Podłączam się pod post wyżej, jestem także zainteresowana pracą w domu.
Michasia - Wto Cze 12, 2012 10:32 am

Może znacie albo pracujecie w firmach, które potrzebują kancelarii która zajęłaby się obsługą prawną stałą lub doraźną, szczególnie w sprawach sądowej i komorniczej windykacji należności ale również w pozostałym zakresie oprócz prawa karnego to będę wdzięczna za informację na priv.
Karolina1984 - Wto Cze 12, 2012 10:37 am

Może znacie szkołę muzyczną, gdzie by potrzebowali nauczyciela fortepianu i przyjmowali bez znajomości :D
Aplikowałąm do ponad 20 szkół, w 3 województwach. Jestem gotowa połowę wynagrodzenia przeznaczać na dojazdy, byle coś- póki co, rezultaty zerowe.....

Hellen - Sro Cze 13, 2012 3:08 pm

Ja w związku z redukcją etatów (niż demograficzny) w moim zielonogórskim liceum zostałam od września na lodzie :( , więc jeśli byście słyszeli, że gdzieś potrzebują anglisty w szkole lub firmie lub ktoś szuka doświadczonego nauczyciela angielskiego (egzaminatora maturalnego) na korepetycje (wszystkie poziomy, łącznie z egzaminami Cambridge) lub konwersacje to polecam się. Wykonuję również różnego rodzaju tłumaczenia.
ola_82 - Wto Cze 26, 2012 1:29 pm

dziewczyny jakby któraś z Was znała fryzjerkę z Rąbienia, Aleksandrowa Łódzkiego albo z tamtych okolic która szuka pracy to dajcie mi znać
Karolina1984 - Wto Cze 26, 2012 5:37 pm

i koniec czerwca, a ja znów na lodzie kolejny rok- żyjąc tylko ze swojej szkolki przynoszącej ok 10-11.000 rocznie.

Wiem,że powinnam się i z tego cieszyć. Ale jakoś trudno. Przy tych cenach i w tym wieku.

anula86 - Sro Cze 27, 2012 8:33 pm

a ja szukam pracy w przedszkolu lub szkole podstawowej w Łodzi jako nauczycielka. Moze byc także praca na świetlicy, w żłobku, klubie malucha lub sali zabaw.
_karolka_ - Sob Sie 11, 2012 12:43 pm

Chcę zacząć od września szkołę asystentki stomatologicznej może znacie jakiegoś dentystę, który chciałby zatrudnić zaczynającą naukę asystentkę.
Dorotka_ - Sob Sie 18, 2012 2:18 pm

Dziewczyny! Gdybyście miały informację, o stażu/praktykach (bo o etacie na razie nie marzymy) jeśli chodzi o branżę reklamową (konkretniej mam dobrego grafika 3D na zbyciu ;) ) to bardzo bym prosiła o kontakt PW.
KKasia13 - Pon Sie 20, 2012 8:37 am

_karolka_ w wolnej chwili podeślij mi na priv swoje cv. może nie w tej chwili, ale za parę tygodni być może będziemy kogoś szukać do pracy, tylko że w Pabianicach. :)
Karolina1984 - Sro Sie 22, 2012 5:20 pm

Wiecie , zaproszono mnie do jednej szkoły na rozmowę- co prawda 2/3 etatu, czyli jakieś 750 zł, no i nie nauczyciel fortepianu, tylko takie podrzędne- akompaniator........czekam na ich decyzję....... prawie 60 km dojazdu (2 godziny autobusami !! ). Ale to wsyztsko nieważne. BArdzo chcę tę pracę !!
kariczeq - Sro Sie 22, 2012 5:22 pm

Karolina1984, trzymam kciuki, żeby się udało
olivka_ja - Sro Sie 22, 2012 7:52 pm

dziewczyny może słyszałyście, żeby gdzieś poszukiwali do pracy biurowej ewentualnie pedagoga.... pilnie poszukuje pracy bo już ze swoją nie wyrabiam :cry: i czuje że muszę szybko znaleźć coś innego
Darunia - Sro Sie 22, 2012 10:09 pm

Dwie godziny dojazdu to sporo.
O której będziesz zaczynała pracę? rano?

Karolina1984 - Czw Sie 30, 2012 12:00 pm

Darunia napisał/a:
Dwie godziny dojazdu to sporo.
O której będziesz zaczynała pracę? rano?



To szkoła muzyczna, więc popłudniówka. Najgorzej z powrotami- Zduńska Wola- Konstantynów. Są 2 połączenia na dobę bezpośrednio. Będę sie przesiadać w ////Pabianicach (!!!)
No i to nie będzie moja jedyna praca, mam jeszcze prywatną szkółkę- więc sama nie wiem, jak będę lawirować. Bo oba miejsca to popołudniówki

[ Dodano: Czw Sie 30, 2012 12:00 pm ]
edycja- koniec narzekań, dostałam pracę. ha !


edit: poprawiłam cytowanie
kryszka

M4rcysi4 - Czw Sie 30, 2012 11:11 pm

Karolina gratulacje :D
cotumka - Sob Wrz 01, 2012 10:51 am

Karolina1984, super wieści ;)
Dorotka_ - Sro Wrz 26, 2012 4:39 pm

Zamykają mój sklep w Manufakturze, dlatego też będę zmuszona szukać pracy. Jutro poroznoszę CV po całym centrum, ale nie wiem jak to będzie :cry:

Jakbyście potrzebowały/znali osobę, która potrzebuje starszego sprzedawcy to mogę siebie zarekomendować, 2 lata pracuję w branży ekskluzywnej, jestem liderem sprzedaży.

Nie mam studiów wyższych i przez to jestem skreślana :cry:

anett.k - Sro Wrz 26, 2012 5:11 pm

Cytat:
Nie mam studiów wyższych i przez to jestem skreślana :cry:

W handlu? Chyba żartujesz.

Jaki to sklep?

Prowansja - Sro Wrz 26, 2012 5:13 pm

Wczoraj widziałam ogłoszenie w Estera Novias na Sienkiewicza,że zatrudnią konsultantkę ale wymagane doświadczenie.
Dorotka_ - Sro Wrz 26, 2012 5:20 pm

anett.k, Armani & Versace

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2012 5:25 pm ]
Prowansja, jesteś czadowaaa idę w piątek na rozmowę!!!!!!!!!!!! do Estera Novias :)

Prowansja - Czw Wrz 27, 2012 6:59 pm

Dorotka_, nie ma sprawy :) Ja się nie kwalifikuję to pomyślałam,że może komuś się przyda :) Powodzenia na rozmowie :)
olivka_ja - Pią Wrz 28, 2012 9:37 am

i u mnie też się udało (dzięki pomocy jednej z forumek i jej męża)
trzymajcie kciuki- ale czuje że już odżyłam :)

MalaJu - Pią Wrz 28, 2012 9:40 am

a moja znajoma, w ciągu tygodnia woźna, szuka możliwości dorobienia sprzątając u kogoś w domu. powiedziała, że w sobote wszędzie dojedzie, nawet za Łódź, oby było blisko od komunikacji miejskiej. Wprawę ma - wiem, bo codziennie widze, jak szaleje z mopem po całym piętrze w szkole ;)
klara76 - Czw Paź 11, 2012 7:34 pm

moja koleżanka szuka pracy w ksiągowości - teraz pracuje w Warszawie ale ponieważ dojeżdża pociągiem to chce pracować w Łodzi - jeśli będziecie coś słyszały to dajcie znać
MalaJu - Czw Paź 11, 2012 9:37 pm

a moja koleżanka prawniczka i człowiek od pisania projektów unijnych też szuka. wiecie coś może???
kariczeq - Pon Paź 22, 2012 10:05 am

poszukuję pracy, może być obsługa klienta (byle już nie słuchawki), bank, ewentualnie firma produkcyjna (pod kątem studiów: zarządzanie i inżynieria produkcji) może znacie kogoś kto potrzebuje?
M_and_M - Wto Lis 27, 2012 2:27 pm

gdybyście znały kogoś, kto szuka korepetycji z niemieckiego (każdy poziom i każdy wiek) to dajcie proszę znać na priv :wink: mam uprawnienia egzaminatora.
_karolka_ - Pon Cze 03, 2013 8:01 pm

Hej,
Szukam pracy na czerwiec/lipiec, może znacie kogoś kto poszukuje pracownika. Z obecnej pracy chcę zrezygnować bo się robi chora sytuacja a w sierpniu mam wesele więc potrzebuje dłuższe wolne. Także może ktoś by potrzebował pracownika na krótszy okres czasu

anooleczka - Wto Cze 04, 2013 7:29 am

_karolka_, nie rozumiem jakie to ma znaczenie, ze w sierpniu potrzebujesz dluzsze wolne..?? Przeciez urlop przechodzi z Toba do nowgo pracodawcy.. a na rozmowie zawsze mozesz o tym powiedziec.
_karolka_ - Wto Cze 04, 2013 8:24 am

Jeszcze trzeba mieć ten urlop i umowę.....
bengai88 - Pon Cze 17, 2013 3:08 pm

Witajcie. Poszukuję pracy w Łodzi, mam się zamiar tam przeprowadzić po tegorocznych wakacjach. Jestem kucharzem z papierami, natomiast nie chciałbym źle trafić. Jakieś pomysły?

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_

Olcia_27 - Pią Cze 28, 2013 12:35 pm

Witam wszystkim....może ktoś tutaj mi pomoże bo już nie mam sil.. 3 lata jak skończyłam studia na Politechnice Łódzkiej na wydziale inżynierii produkcji i ochronie środowiska...teraz przeprowadzam się do Bełchatowa i szukam tam pracy...Bełchatów i okolice...ale jak do tej pory to marny skutek...może ktoś dysponuje jakimiś informacjami....branża produkcyjna albo pokrewne...jestem załamana gdyż Bełchatów słynie podobno tylko z elektrowni i kopalni a tam nie ma szans aby ktoś z zewnątrz dostał prace..obecnie mieszkam jeszcze w Łodzi i tez jest porażka...5 lat ciężkiej pracy na studiach chyba poszło w zapomnienie:(
anooleczka - Sob Cze 29, 2013 7:50 am

Olcia_27, a nie mozesz pracowac w Lodzi i dojezdzac? Tu chyba bedzie prosciej ze znalezieniem pracy.
Olcia_27 - Sob Cze 29, 2013 2:14 pm

W Łodzi też jest ciężko...jak nie ma się znajomości to o pracy można zapomnieć..przykre ale prawdziwe:(
niusia - Wto Lip 16, 2013 6:42 pm

Olcia_27, w Kleszczowie bądź w samym Bełchatowie ma powstać/lub już powstała spalarnia odpadów. Na pewno będą szukać kogoś z Twoim wykształceniem.
Dzielę się z Tobą w bólu, również szukam pracy i jestem rozczarowana... Ale wiedziałam, że po ukończeniu studiów kolorowo nie będzie...

szpilka86 - Wto Lip 16, 2013 9:06 pm

Moja koleżanka szuka pracy... 30 lat - z wykształcenia historyk
może ktoś zna namiary na jakieś oferty :)

Sisska - Pon Lip 29, 2013 12:31 am

pzu w łodzi? w ktorym miejscu? sama tam pracuje o nic nie slychac o nowych miejscach, wrecz odwrotnie...
Hellen - Wto Wrz 24, 2013 1:11 pm

Szukam anglisty/tłumacza języka angielskiego z doświadczeniem. Praca przy tłumaczeniu strony internetowej dotyczącej branży IT i telefonii komórkowej. Umowa o dzieło lub własna działalność. Możliwość stałej współpracy. Wszelkie szczegóły na PW.
Zakochana - Sro Wrz 25, 2013 7:03 pm

Ja pracowałam w perfumerii ,ZENADA nie polecam nikomu ,pieniadze ? jałmużna na początek
msmika - Pon Paź 21, 2013 7:37 pm

Dziewczyny szukam pracy...najlepiej w Łodzi coś związanego z logistyką, ale nie tylko. Może któraś z Was coś wie ?
Karola5 - Pon Paź 21, 2013 8:29 pm

msmika, a próbowałaś w Amcor? Ja tam kiedyś miałam praktyki.
msmika - Pon Paź 21, 2013 9:31 pm

Karola5 napisał/a:
msmika, a próbowałaś w Amcor?

nie ale spróbuję ;) już googlam ;)

Brinka - Pon Paź 21, 2013 9:52 pm

miało się HP otwierać w Łodzi ale chwilowo projekt zawieszony, a w mieście już plakaty wisiały... myślę, że warto mieć rękę na pulsie.
Ja szukam do Warszawy: - Kasjera Lotniczego, który zna system Amadeusz oraz Asystenta zespołu Obsługi Klienta, kogoś z doświadczeniem w obsłudze małych i średnik Klientów.
szczegóły na priv.

msmika - Pon Paź 21, 2013 9:56 pm

Brinka, dziękuję, ale na razie szukam czegoś w Łodzi przynajmniej do czasu skończenia drugiego kierunku czyli gdzieś do lutego.
Paolina - Nie Lis 03, 2013 10:05 pm

Brinka napisał/a:
miało się HP otwierać w Łodzi ale chwilowo projekt zawieszony,


Przecież HP w Łodzi już jest? O jaki nowy projekt chodziło? Zaciekawiłaś mnie. :)

Juska - Wto Gru 03, 2013 5:20 pm

Jakbyście słyszały o jakiejś pracy dla grafika z doświadczeniem DTP to dajcie znać :)
M4rcysi4 - Wto Gru 03, 2013 5:39 pm

Dziewczyny jakby któraś szukała pracy w Bełchatowie i była może po Inżynierii Środowiska lub czymś pokrewnym to u mnie w pracy szef chce zatrudnić jeszcze jedną dziewczynę na kosztorysanta. Branża wentylacji i klimatyzacji. Info u mnie :)
_karolka_ - Czw Sty 30, 2014 5:10 pm

Hej hej ja piszę do was z wielką prośbą. Jakby ktoś słyszał o jakiejś pracy dla faceta bardzo bym prosiła o jakieś info. Ciężko coś znaleźć ciągle się wysyła CV i cisza. Będę naprawdę wdzięczna
Juska - Czw Sty 30, 2014 7:04 pm

_karolka_, może coś konkretniejszego? "Praca dla faceta" może oznaczać dyrektora banku, lub spawacza ;)
_karolka_ - Czw Sty 30, 2014 7:22 pm

No tak przepraszam.
Najlepiej to kierowca - posiada kat B C, jeździł dużo po woj. Łódzkim jak i trasach EU, praca na magazynie. Jest po szkole transport - spedycja bardziej coś w tą stronę. No chyba, że ktoś chce przyjąć do przyuczenia. Szybko się uczy bystry jest także też dałby radę :)

synka - Sro Lut 19, 2014 10:57 am

na pewno uda się coś znaleźć, sporo jest ogłoszeń ;)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

Psotka2013 - Sro Lut 26, 2014 9:32 am

Szukałem pracę od września i znalazłem. Naprawdę - jeśli się czegoś bardzo chce to nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba dążyć do celu.

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

emiiskaa - Wto Kwi 22, 2014 8:02 pm

i ja również szukam pracy.

jestem po zarządzaniu, za dużego doświadczenia niestety nie mam.
poszukuję pracy w biurze, obsłudze klienta, jakimś małym sklepie.
może być to także staż lub niepełny etat.

Matrixx - Sro Maj 21, 2014 11:40 am

Tak ale czasem jak ktoś już szuka pół roku składa CV do Lidla na kase i nie oddwaniają to Cie krew zalewa i rezygnujesz ze wszystkeigo
Haliśka Band - Czw Maj 22, 2014 2:50 pm

Niby ciężko znaleźć pracę, a znajomy szuka stolarza to nawet jednego telefonu nie miał, a ogłoszenie chyba we wszystkich gazetach dał.
Juska - Czw Maj 22, 2014 4:56 pm

Haliśka Band, bo teraz wszyscy się na studia wybierają, a dobrych rzemieślników brak niestety :/
Terry - Czw Maj 22, 2014 5:27 pm

Zgadzam sie z Juską. Poza tym stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu.
Haliśka Band - Czw Maj 22, 2014 7:14 pm

Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)

ava - Czw Maj 22, 2014 10:24 pm

Terry napisał/a:
stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu
Ale Haliśka Band chodziło chyba o to, że stolarza poszukiwał nie klient do jednego zlecenia, ale potencjalny pracodawca, który chce go zatrudnić na etacie. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.
Haliśka Band - Pią Maj 23, 2014 12:42 am

ava napisał/a:
stolarza poszukiwał nie klient do jednego zlecenia, ale potencjalny pracodawca, który chce go zatrudnić na etacie. Przynajmniej ja tak zrozumiałam.

Dokładnie tak, szukał pracownika, a nie klienta.

Terry napisał/a:
Poza tym stolarze nie szukają klientów w ogłoszeniach. Zazwyczaj to my przeglądamy ogłoszenia lub net w ich poszukiwaniu.


A w sumie klienta też się tak szuka, tylko wtedy takie ogłoszenie nazywa się reklamą :)

Terry - Pią Maj 23, 2014 10:47 am

Przepraszam. Rzeczywiście źle przeczytałam, co nie przeszkadzało mi wymądrzać się.

Nie ma zbyt wielu szkół, które szkolą konkretnych zawodów. A jeśli nawet, to jest zazwyczaj fryzjer, sprzedawca, mechanik. Poza tym większość ludzi chce być magistrem, a nie spawaczem. I jeszcze jedna strona medalu. Większość firm chce kogoś przeszkolonego. Nie chce uczyć ludzi, a człowiek po szkole jeszcze wszystkiego nie potrafi. Ma mało doświadczenia i wprawy.

Matrixx - Wto Maj 27, 2014 2:27 pm

Haliśka Band napisał/a:
Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)


Fachowcy mają pracę. w Anglii są Ci, którzy nie potrafią nic robić i jadą albo na zmywak, kelnerkę, albo do holandii na pomidory lub do kwiatów
edit: usunięty podpis niezgodny z regulaminem

emilka_l - Sob Gru 06, 2014 6:32 pm

Matrixx napisał/a:
Haliśka Band napisał/a:
Fachowcy są w Anglii albo gdzieś indziej za granicą :)
A czy nie przeglądają ? Jak czegoś szukam to przeglądam wszystkie dostępne media. Jak by ktoś szukał pracy to raczej powinien się zainteresować ogłoszeniami, bo praca to raczej sama go nie znajdzie :)


Fachowcy mają pracę. w Anglii są Ci, którzy nie potrafią nic robić i jadą albo na zmywak, kelnerkę, albo do holandii na pomidory lub do kwiatów
edit: usunięty podpis niezgodny z regulaminem


Kelnerka to ciezki zawod, prosze nie szydz.

szaorma - Czw Gru 11, 2014 11:22 am

A co myślicie o różnych kursach, które można sobie potem wpisać do cv i zwiększyć tym samym swoje kompetencje? Sama staram się brać udział we wszystkich szkoleniach z mojej branży. Poza tym myślę też o szkoleniach językowych w ESCS. Na początek chciałabym doszlifować angielski, a potem zacząć naukę hiszpańskiego.
foton - Czw Sty 29, 2015 6:01 pm

Warto, ale jedynie gdy coś wnoszą do naszych umiejętności. Szkolenie dla szkolenia nie ma większego sensu.
Aiek - Czw Mar 19, 2015 8:30 pm

Szkolenie dla szkolenia - czasem ma sens. Jak jest jakieś fajne z dobrą nazwą to robi często dobre wrażenie w CV.
Gomigo - Nie Maj 10, 2015 2:04 pm

Szukam bezskutecznie już 7 miesiąc. Jest okropnie ciężko. Po 5 lat studiów i ciężkiej pracy , 9 latach doświadczenia w zawodzie nie mam nadal pracy. Jakaś porażka to miasto. I pomyśleć że przyjechałam tu za pracą. Przebranżawiam więc swoje CV by szukać pracy w innych zawodach, wszystko jedno jakich, byleby tylko była praca. Efekt - cisza. Pracodawcy nawet nie otwierają e-maili. Na ekspedientkę w sklepie, na call center mam za wysokie loty, do korporacji mam za niskie. W tym mieście nie ma środka, czyli pracy pośredniej dla ludzi z umiejętnościami powyżej przeciętnej, ale nie wybitnej. To są moje spostrzeżenia. Jestem załamana. UP pomocy nie daje w ogóle, bo nie jestem w ich normach wiekowych czyli do 27 lat i od 50 +.

Uczę się sama, bo mnie na kursy nie stać. Te, które powinnam zrobić są kosztowne, ok 8-10 tyś za kurs 3 dniowy. Od 7 miesięcy uczę się od podstaw angielskiego, poszukuję też osób, które za free pogadają w tym języku na skype. Niestety takich jest mało, bo to biedne miasto i każdy chce zarobić na wszystkim. Szkolenia z UP są - ale nie dla osób po 30. Musze doczekać do 50 lub według prawideł sama wziąć kredyt w banku na owy kurs i zgłosić się do UP po zwrot kosztów, ale uwaga: są tylko do wysokości 3 minimalnych pensji, czyli max do 3 tyś zł. Szkolenia nie mają sensu - jedynie ty się rozwijasz i zyskujesz. Te które mają sens to typowo specjalistyczne, ale nie są darmowe i słono trzeba za nie płacić. Nie mam środków finansowych by szukać pracy w innych miastach, nie mam prawa jazdy - bo nie stać mnie na kurs. Jakieś błędne koło to jest. Co z tego że mam umiejętności?

alekul89 - Nie Maj 10, 2015 8:18 pm

A jakiej pracy poszukujesz? Może warto zaczepić się gdzieś i w międzyczaie szukać dalej czegoś lepszego.
Gomigo - Nie Maj 10, 2015 8:39 pm

Też tak sądzę, tylko że nikt mnie nie chce przyjąć do pracy.

Szukam w zawodzie grafik komputerowy (9 lat dośw.) Poza zawodem składałam CV w: doradca w sieciach komórkowych, w sklepie, w szkołach (mam uprawnienia pedag. 5 letnie studia mgr), generalnie tam, gdzie jest praca z ludźmi, jako fotograf, jako fotograf w agencjach reklamowych, jako animator zabaw dla dzieci, w korporacjach. Próbuje także w sklepach. Gdziekolwiek, tylko żeby zarobić jakiekolwiek pieniądze. Nawet poza Łodzią - i nic. Masakra. Mogę pracować za najniższą krajową - ale wpierw musi ktoś moje CV przeczytać.

Nie mam jedynie kompletnie drygu do: liczenia - więc odpadają bankowość i rachunkowość.
Nie znam języka biegle oraz nie mam prawka :(

Martusia90 - Pon Maj 11, 2015 8:26 pm

Gomigo, pracuję w przychodni medycyny pracy odezwij się na priv to podpowiem gdzie ewenrualnie możesz złożyć cv;)
mapower - Pon Sie 03, 2015 10:13 pm

Słuchajcie, jak to w koncu wyglada z ta pracą w Łodzi? Bo ja szukam w branży technologicznej i nie moge znalezc.... nic od pol roku
Gomigo - Wto Sie 04, 2015 12:07 pm

Jest fatalnie i z roku na rok gorzej. Ja szukam pracy już 10 miesięcy. Posiadam 9 lat doświadczenia w zawodzie grafik komp. W tym mieście od maja wiszą ciągle te same ogłoszenia, śledzę na bieżąco, więc wiem. Nie wierzę w to że naprawdę szukają pracownika, skoro przez 5 miesięcy nie mogą nikogo wybrać (z 2-5 tyś aplikacji jakie do nich trafia). Jakiś paradoks jest. Do pracy w sklepie jako sprzedawca mam za wysokie loty (skończone studia, kursy, doświadczenie w sprzedaży również jest) na pracę w agencjach reklamowych za niskie. Paradoks paradoksów.

Teraz są wakacje, więc ogłoszeń nie znajdziesz. Pojawią się może w październiku do listopada, ale to znikome. Jeśli nie uda się znaleźć pracy przed wakacjami, to jest zmarnowany rok.

Juska - Czw Sie 06, 2015 9:46 am

Hej, mój kuzyn poszukuje kierowcy ciężarówki z uprawnieniami kategorii C+E. Jeśli któryś z mężów, braci, wujków, ojców szuka pracy służę namiarami na priv.
dziduunia - Czw Sie 06, 2015 10:09 am

Gomigo... a moze jakies przedszkole? zlobek? skoro masz wyksztalcenie pegadogiczne. moze warto ruszyc w droge i pogadac z pracodawcami, zostawic CV osobiscie w sekretariacie jakiejs placowki? moja kolezanka tak szukala pracy bo jej media nic nie daly. ja tez osobiscie jak szukalam to "pukalam" do drzwi bo w necie to raz mi sie udalo znalezc :P

drugie co mi przychodzi na mysl to kelnerka/barmanka. wiem ze moze ciezka praca, malo satysfakcji daje, ale jest sezon, jak sie idzie piotrkowka to pelno ogloszen wisi, napiwki dodatkowo sie dostanie. i zawsze jakis pieniadz jest.

Juska - Czw Sie 06, 2015 10:29 am

dziduunia napisał/a:
Gomigo... a moze jakies przedszkole? zlobek? skoro masz wyksztalcenie pegadogiczne. moze warto ruszyc w droge i pogadac z pracodawcami, zostawic CV osobiscie w sekretariacie jakiejs placowki?


Zgadzam się :) Pracuję w szkole i dokładnie tak to działa. Można jeszcze zostawić aplikację w wydziale edukacji, ale dyrektorzy wolą mieć własną teczkę z potencjalnymi pracownikami. Jedna z moich koleżanek złożyła podania do wszystkich możliwych szkół w Łodzi i czekała rok. A po roku miała ofertę z 4 szkół - wybrała naszą :)
Podpowiem tylko, że teraz nie najlepszy czas na placówki edukacyjne - chociaż papiery można złożyć zawsze. Planowanie roku to okres marzec-maj - więc wtedy jest największy ruch :)

Terry - Czw Sie 06, 2015 10:44 am

W szkole wcale nie jest łatwiej znaleźć pracę. Jak ktoś już się zaczepi, to mijają dziesiątki lat zanim coś się zwolni. W mojej miejscowości prawie nie ma młodych nauczycieli. Mój kolega czekał 5 lat na etat historyka. Dostał pracę, bo zgodził się na pół etatu historii i pół wosu (warunkiem było równoległe robienie uprawnień do uczenia wosu i po kilku latach rozpoczęcie kolejnego przedmiotu).
Teraz koleżanka szuka pracy jako pedagog lub pracownik świetlicy. Roznosiła cv w styczniu, potem marzec/kwiecień i miała znów roznosić we wrześniu, gdyby zastępstwa potrzebowali. Odezwali się z jednej szkoły. Potrzebowali pracownika tylko na okres zwolnienia lekarskiego, czyli niecały miesiąc. :?

Juska - Czw Sie 06, 2015 3:51 pm

Terry, nikt nie napisał, że jest łatwo :)
Ale też nieprawda, że jak już etat zajęty to kaplica. Ja i mnóstwo moich koleżanek "zaczepiło" się w szkole, ponieważ składałyśmy CV gdzie się dało i każda z nas została zatrudniona na tzw zastępstwo macierzyńskie :) I często bywa tak, że to zastępstwo zamienia się w umowę o pracę :)
Poza tym obecnie również i na szkolnych etatach panuje duża mobilność, bo ludzie uciekają z tego zawodu. Przychodzą na chwilę - rok, dwa i idą dalej :)
Poza tym trudno porównywać małą miejscowość z Łodzią, w której znacznie więcej szkół, a coraz więcej i prywatnych placówek :)
Próbować trzeba i aplikować do szkół i przedszkoli bezpośrednio, bo nie wiadomo w której kogoś będą potrzebować.
Trzymam kciuki za Gomigo :)

herbatnik - Czw Sie 06, 2015 4:21 pm

Aktualnie obojętnie o jakim zawodzie pomyślimy jest jeden wniosek-z pracą jest słabo. Ale, pomijając fakt, że faktycznie czasem trzeba się nachodzić i naczekać na jakikolwiek etat, nie można się poddawać temu uogólnieniu. Będąc jeszcze na studiach, kiedy mówiłam znajomym, że jestem na architekturze, robili takie "uu, to świetlana przyszłość przed tobą, dużo kasy i prestiż", a tu niespodzianka :P Koledzy, którzy już się obronili i szukali pracy dołowali-nigdzie nic nie znajdziesz, dołek, kolesiostwo. Po obronie faktycznie było słabo, miesiąc łażenia z CV, odmowy, całowanie klamek. Ale po miesiącu coś się zadziało, jedno biuro oddzwoniło, że etatu nie ma, ale można przychodzić i pomagać na tzw "wolontariat". No cóż, lepsze to niż siedzenie w domu :) Po 3 miesiącach wolontariatu pojawił się etat. A marudni koledzy nadal narzekają...;)
dziduunia - Czw Sie 06, 2015 5:01 pm

na szczescie w moim zawodzie jest praca. gorzej jezeli chodzi za granicą - tam nic nie moge znalezc a powaznie mysle;)
Terry - Czw Sie 06, 2015 6:01 pm

Juska napisał/a:
Poza tym trudno porównywać małą miejscowość z Łodzią, w której znacznie więcej szkół, a coraz więcej i prywatnych placówek

Akurat on szukał w P-ce, okolicznych miejscowościach i Łodzi. A koleżanka szuka tylko w Łodzi.

Tylko czy Gomino ma uprawnienia do nauki przedmiotu, czy jest po pedagogice? To przecież ogromna różnica. Łatwiej zdobyć etat nauczyciela, bo najzwyczajniej w świecie jest ich więcej. Jeśli ma wykształcenie pedagogiczna, ale nie wieku dziecięcego, albo wczesnoszkolnego, to nie może pracować jako przedszkolanka, czy nauczyciel. Chyba, że spróbuje jako pomoc. Tu też jest więcej ofert.
Każda pedagogika daje inne uprawnienia. Jedyny wspólny mianownik to domy dziecka. Mimo braku konkretnego kierunku, drukuje się wykaz przedmiotów i można ubiegać się o stanowisko. I tu ręczę, że w Łodzi znajdziesz kilka etatów. Do tego przyjmą cię z pocałowaniem ręki.

Catylyn89 - Czw Sie 06, 2015 9:28 pm

herbatnik napisał/a:
Aktualnie obojętnie o jakim zawodzie pomyślimy jest jeden wniosek-z pracą jest słabo. Ale, pomijając fakt, że faktycznie czasem trzeba się nachodzić i naczekać na jakikolwiek etat, nie można się poddawać temu uogólnieniu.


Oj tak, Moi koledzy ze studiów po Turystyce wylądowali w hotelach, a koleżanki pracują jako hostessy lub sprzedawczynie na tzw. godzinówkach. Pracy w biurach podróży jak na lekarstwo, a jak już znajdzie się coś nowego na rynku, to to minimalne zabezpieczenie finansowe ma i w każdym momencie może ogłosić upadłość. W hotelach praca jako recepcjonista, kelner lub sprzątaczka. Na większe etaty potrzeba wachlarz certyfikatów i bogatego CV z latami doświadczenia. Miałam rozmowę kwalifikacyjną w Park Inn w Krakowie, na jakieś tam stanowisko od konferencji, bankietów i imprez, to mi powiedzieli, że "będę osobą uczącą się, gdyż na tym stanowisku nie mam doświadczenia (nie interesowało ich to, że organizowałam imprezy masowe, bo u nich są konferencje, MICE itp., które bagatela miałam na studiach), ale sądząc po CV z nauką nie powinno być problemu". Do tej pory nie zadzwonili. Mój kumpel, który tam pracuje mówił, że jakieś tam problemy są, bo jedni chcą wziąć studenciaka, a drudzy doświadczoną osobę. W końcu zlikwidowali stanowisko, papierkową robotę zwalili na jednego gościa z zespołu i to by było na tyle z poszukiwania pracownika.

Długo się zastanawiałam nad tym, żeby łapać się czegokolwiek, byleby była kasa czy odłożyć coś i założyć własne. I z przykrością stwierdzam, że to drugie się bardziej opłaca, gdyż w tym kraju ciężko jest nie tylko z etatami, ale też z wynagrodzeniem godnym doświadczenia. Oboje z mężem myślimy, czy by się nie przenieść do Irlandii i przepracować dwóch lat, by wrócić zahaczyć się o coś i kupić mieszkanie. Bo za to doświadczenie jakie mamy, dostalibyśmy 4 razy tyle, ile dostajemy w PL. Smutne, ale prawdziwe.

Terry - Czw Sie 06, 2015 9:39 pm


Iru - Czw Sie 06, 2015 9:46 pm

Terry napisał/a:
I tu zwyczajowy w naszym kraju zamknięty krąg - bez doświadczenia nie dostajesz pracy, a skoro jej nie dostaniesz, to nie masz doświadczenia.

Najchętniej żeby przyjąć osobę młodą z kilkuletnim doświadczenie, pytanie gdzie ta młoda osoba to doświadczenie zdobyć. N. chodził i się wściekał bo narobił uprawnień różnych, szkoleń, włożył w to pieniądze bo miał nadzieję że to mu się w jakiś sposób w pewnym momencie zwróci. Zaczął szukać pracy a tu klops - pan nie ma doświadczenia, albo minimum 5 albo nawet 10 lat...

Catylyn89 - Czw Sie 06, 2015 10:55 pm

Terry napisał/a:
Niestety nie dość, że ciężko o miejsce w biurze, to często żądają doświadczenia z kosmosu. I tu zwyczajowy w naszym kraju zamknięty krąg - bez doświadczenia nie dostajesz pracy, a skoro jej nie dostaniesz, to nie masz doświadczenia.


Często się spotykam z gadką: "Masz doświadczenie? Ile żądasz? 3 tysiące za 5 lat doświadczenia? Inni kandydaci chcą 1,5 tysiąca!". I taka oto jest sytuacja na rynku pracy... My szukamy po "kto da więcej", a pracodawcy szukają roboli po najniższej :roll: Więc nawet jak mamy to upragnione doświadczenie, nad którym pracowaliśmy od czasów licealnych, to nie oczekujmy kokosów na nowym stanowisku. Przepracowane 1,5 roku, idziesz do szefa zapytać o podwyżkę i dostajesz marne 100 zł na uciechę.

NIcOLA90 - Pią Sie 28, 2015 11:44 am

niesesty Polska rzecyzwitośc nie jesy budująca. Ludze bez doświadczenie narzekaja ze musza mieć doświadczenie a ja sama widze ze pomimo zodbytego doświadczenia wcale nie jest tak łatwo znaleźć cos lepszego. Ja pracuje w 1 firmie już 4 lata i jak na razie 400 zł podwyżki …
Gomigo - Czw Mar 24, 2016 8:18 am

Nadal szukam pracy, biegam po rozmowach, po których mówią że z 8 letnim doświadczeniem mogą dać tylko 700 zł na rękę! Koszmar jeśli chodzi o pracę w tym mieście. Za pół roku będzie 2 lata bezrobocia, czym dłużej nie pracuję tym trudniej mi coś znaleźć. Jedna Pani zapytała na rozmowie jak mają na imię moje dzieci? Zrobiło mi się bardzo przykro, bo przy takim stanie rzeczy to nie wiem czy będziemy mieć dzieci w ogóle.
Dorotka_ - Czw Mar 24, 2016 10:42 am

Gomigo, to może praca w korpo? W mBanku, czy Citi, Plus, Infosys, Fujitsu cały czas jest rekrutacja ;)
LinaMiódMalina - Czw Mar 24, 2016 12:05 pm

Dokładnie. W dzisiejszych czasach mało kto pracuje w wyuczonym zawodzie, więc przy takim czasie poszukiwań (jak rozumiem jakiejś konkretnej pracy, w której wcześniej zdobyłaś doświadczenie) przynajmniej chwilowo postawiłabym na coś innego niż wstępne założenia. Ja z wykształcenia jestem andragogiem i mimo, że zaraz po obronie mgr byłam żywo zapalona do pracy w zawodzie, to rzeczywistość szybko zweryfikowała moje wyobrażenia - obecnie 4ty już rok pracuję w zupełnie innej dziedzinie (bankowość). Z dzisiejszej perspektywy nie narzekam i cieszę się, że tak wyszło, bo w swoim wyuczonym zawodzie na pewno nie miałabym dużych szans na dobre zarobki i stabilność zatrudnienia. O korpo krążą mity, ale korpo to też plusy - łatwo się wkręcić i jak Ci zależy to potem awansować, szybko można dostać umowę na stałe, a i zdarzają się profity jak opieka medyczna, czy inne benefity w pakiecie (sportowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.). Jak zajdziesz w ciążę to w korpo też nikt z tego tragedii nie robi, w przeciwieństwie do małych firm, dla których takie sytuacje to przysłowiowy gwóźdź do trumny i nie zawsze łatwo jest wrócić do nich po długim urlopie - warto rozważyć wszystkie za i przeciw :-) powodzenia w poszukiwaniach!
Julia_ja - Czw Mar 24, 2016 4:39 pm

Popieram dziewczyny zdecydowanie. A nie pytają Cię na rozmowach co robiłaś przez te ostatnie 2 lata? Bo to byłoby moje podstawowe pytanie. Ja uważam, że maksymalnie można być bezrobotnym pół roku a później trzeba szukać czegoś, co niekoniecznie odpowiada nam w 100%, ale daje nam dochody i jakieś nowe ddoświadczenia. Ja bym z pewnością nie wytrzymała 2 lat w domu. Nie mówię, żeby iść na produkcję, ale tak jak mówią dziewczyny korpo poszukuje cały czas pracowników a i oferty nie są krzywdzące (z pewnością jest to więcej niż 700 zł). Może trzeba zmienić kryteria ;-)
Inezz - Nie Mar 27, 2016 7:21 pm

Sama długo pracowałam na umowy o dzieło, w domu, ale ostatnio założyłam własną firmę i mam nadzieję, że pójdzie mi dobrze.
Bartek_Z - Pon Kwi 18, 2016 11:05 pm

poszukuje do pracy podczas wesela osobą która będzie parkować samochody gości i później je wydawać. Musi być odpowiedzialna !!
mozajka - Czw Cze 09, 2016 3:27 pm

Ale gdzie ty tego pracownika szukasz, bo może warto napisać w jakim mieście?

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

rehab - Pią Lip 22, 2016 1:19 am

Tez duzo przezylem z umowami o dzielo....

Na szczescie udalo mi sie teraz znalezc normalną dobrze płatną pracę i wam też tego życzę

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_

Gomigo - Pią Lip 22, 2016 6:58 am

Też mówiłam że dwa lata nie wytrzymam. Tylko szukając pracy nie masz na to wpływu. Nikomu nie życzę, ale to był paskudny czas. Całe szczęście że zaczęłam się wtedy uczyć języka obcego sama. Przynajmniej dobrze wykorzystałem ten czas.
Aga5 - Sro Lis 23, 2016 12:31 pm

Z pracą w Łodzi rzeczywiście nie najlepiej, szczególnie po kierunkach humanistycznych. Sama ostatacznie po pedagogice znalazłam pracę w firmie Kruk. Samo zajęcie mało ma wspólnego z moim wykształceniem, jednak przyzwoite warunki i pensja jakoś mi to wynagradzają. Jeśli byłybyście zainteresowane, to wiem, że właśnie prowadzimy rekrutację na stanowisko kierownika regionu w Łodzi: https://pl.kruk.eu/kariera/oferta-pracy?id=147 Nie wymagają doświadczenia w branży, we wszystkim szkolą sami. Może któraś z was się skusi :)
Sofia - Czw Lis 24, 2016 10:19 pm

A może zamiast roznosić CV po całym mieście, może lepiej założyć coś swojego. Własny sklep internetowy to idealny pomysł na siebie. Możemy pracować, gdzie chcemy i będziemy sami sobie szefami.
ana_bullfinch - Czw Lut 23, 2017 8:14 pm

A mój cel na 2017rok to dywersyfikacja źródeł dochodu :D
czarnamagia - Sro Kwi 12, 2017 2:32 pm

dopiero teraz, po 5 latach róznych miejsc pracy udalo mi sie zatrzymac w jednej firmie gdzie maja szacunek do pracownika

Usunęłam link z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

Miet33 - Sro Sty 24, 2018 2:20 pm
Temat postu: Pracownik
No niestety, choć powoli mit "prywaciarza" słabnie i coraz więcej firm szanuje pracownika, to i tak jest to kropla w morzu potrzeb. Ja pracowałam już w kilka biurach i niemal zawsze po pewnym czasie coś musiało się skiepścić. A to brakowało pieniędzy w firmie, a to redukcja etatów. Dopiero w obecnym miejscu jestem już drugi rok i sobie chwalę.
marta8705 - Sro Maj 08, 2019 1:26 am

Ciągle się mówi o rynku pracownika, ale zbytnio nie mogę go zauważyć.
Alina87 - Czw Wrz 12, 2019 9:20 pm

To trzeba założyć własną firmę i stać się pracodawcą. To całkowicie zmienia podejście.
piotrtalikos - Sob Lut 01, 2020 11:01 am

Zgadza się własna firma to najlepsze rozwiązanie. Widzę to po znajomych którzy założyli działalność. Żyją sobie bardzo dobrze.
sigmasig - Nie Lut 02, 2020 10:51 pm

nie ma nic innego jak zarabiać na własny rachunek
borsuk9w - Wto Maj 10, 2022 1:24 pm

Możemy pomóc w zatrudnieniu osób z zagranicy, znalezieniu ofert pracy, znalezieniu pracodawcy i wielu innych rzeczach. Jobcen to szansa dla ciebie. Nie zmarnuj jej.
Papaisea - Sro Lis 16, 2022 3:08 pm

Coraz trudniej znaleźć dobrą pracę.
StTehnik - Pon Gru 12, 2022 11:25 am

Dzięki artykuł jest bardzo pomocny.
tomekjazwinski - Pią Gru 23, 2022 9:22 am

strawberrytea napisał/a:
Alma, tak samo w call center-też praca bardzo męcząca, za nieduże pieniądze... Ale co zrobić? W Łodzi mamy takie perspektywy a nie inne...Trzeba od czegoś zacząć i najwyżej mając pracę szukać dalej czegoś lepszego.

zgadzam się, mialem "przejmnosc" pracowac w call center i nigdy wiecej

celinka458 - Czw Mar 09, 2023 9:31 am

Co myślicie o tym, aby samemu założyć własną firmę? Może ktoś z was jest na własnej działalności o mógłby wypowiedzieć się na ten temat? Marzy mi się sklep internetowy, ale wiem, jak duża jest konkurencja w dzisiejszych czasach i jak trudno się wybić.
Tiryuk - Wto Mar 28, 2023 2:36 pm

celinka458 napisał/a:
Co myślicie o tym, aby samemu założyć własną firmę? Może ktoś z was jest na własnej działalności o mógłby wypowiedzieć się na ten temat? Marzy mi się sklep internetowy, ale wiem, jak duża jest konkurencja w dzisiejszych czasach i jak trudno się wybić.

A to wszystko zależy czym się chcesz zajmować i jaka branża. Może być trudno ale z drugiej strony może trafisz na nisze i odniesiesz sukces?

Mixon - Nie Kwi 09, 2023 3:04 am

Praca rozwija nasz umysł.
cleopatraa - Sro Sie 09, 2023 6:17 pm

Ciekawe propozycje.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group