Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - WIWAT TRIO

Mario - Czw Wrz 29, 2005 10:37 pm
Temat postu: WIWAT TRIO
Dziękuję wszystkim za pomoc w poszukiwaniu orkiestry. Wreszcie po przesłuchaniu prawie 20 zespołów zdecydowaliśmy się. W zespole są 4 osoby (3 facetów I kobieta), śpiewają wszyscy. Widziałem ich na żywo w zeszłym tygodniu u Boryny. Zarówno facet jak i kobitka mają bardzo dobre wokale. Pomiędzy stołami chodzili z "żywymi" instrumentami (skrzypce, wiolonczela, akordeon). Wszyscy są muzykami więc grali oczywiście na wysokim poziomie.
Szef orkiestry jest skrzypkiem ale gra także na klawiszach i robi doskonałe aranżacje (nagrał kilka płyt gdzie komponował muzykę). Oczywiście zespół moze zagrać także w kościele. Młodzi, u których gościliśmy przez chwilę bardzo ich polecali. Mam nadzieję, że u mnie zagrają równie dobrze.

Zespół nazywa się Vivat Trio (choć gra w 4 a ostatnio nawet w 5 osób). Zainteresowanym mogę przesłać namiary na priva. Dodam jeszcze że mogą poprowadzić muzycznie całą mszę łącznie z Liturgią. W zeszłym roku grali na ślubie mojej koleżanki w Katedrze. Aria na strunie G - rewelacyjnie. Niestety jak na średnie ceny w Łodzi są bardzo drodzy. Panieważ uważam że muzyka po pannie młodej i gościach jest najważniejsza to postanowiłem się rzucić (najwyżej kupę tańszy garniak)

protz - Sro Paź 05, 2005 9:51 pm

Mario napisał/a:
W zeszłym roku grali na ślubie mojej koleżanki w Katedrze. Aria na strunie G - rewelacyjnie. Niestety jak na średnie ceny w Łodzi są bardzo drodzy. Panieważ uważam że muzyka po pannie młodej i gościach jest najważniejsza to postanowiłem się rzucić (najwyżej kupę tańszy garniak)


Ano są drodzy, choc jesli graja w połowie tak jak koles gada to są dobrzy. ;)
Postanowiłem dac im szanse, wiec kto wie.

Z reguły w róznych sprawach sie szybko decyduje i całkiem trafnie, moze tym razem tez tak bedzie?

Protz

Dan - Pon Paź 17, 2005 11:52 pm

Ja miałem przyjemnosć widzieć zespół Vivat Trio i mam mieszane uczucia. Zaletami tego zespołu jest przede wszystkim wokalistka - bardzo ładny głos i świetnie śpiewa po angielsku (co nie jest bynajmniej często spotykane). Ponadto wszyscy w zespole są po szkołach muzycznych, robią oprawę muzyczną w kościele, szukają kontaktu z gośćmi, robią oryginalne wyjście "do stołów". Ale z drugiej strony, mimo wykształcenia muzycznego, wspomagają się minidyskami. Nie byłoby to jakąś wielką wadą (mi nie przeszkadza jeśli zespół pomaga sobie minidyskiem) ale w przypadku tego zespołu to było dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż jak na łódzkie warunki to są naprawdę drodzy. Moim zdaniem tak wysoka cena do czegoś zobowiązuje.
Lucky - Nie Lut 05, 2006 12:26 pm

domyślam się, że cena nie należy do najniższych :?
W poprzednich postach widziałam, że cenia sie na 4 tyś, nie sądze, że by obniżyli cene, a raczej wręcz przeciwnie :(

Alma jeżeli uważasz, że cena mnie "zabije" :wink: to lepiej nie pisz :?

Agatka_P - Nie Lut 05, 2006 12:44 pm

A czy oni mają jakoś strone www?
taint - Pią Lut 24, 2006 12:50 pm
Temat postu: wiwat zespół wybrany wiwat !!
jak w temacie zdecydowalismy sie ostatecznie na wiwat trio -
po kontakcie z kilkudziesiecioma zespolami z lodzi i polski - wybrany wiwat -mam nadzieje ze to dobra decyzja - sadzac po tym jak graja to tak jedynie jestem ciekaw jak wypada im konferansjerka i zabawianie gosci - mam nadzije ze tez swietnie jak muzyka ale to sie okaze po weselu dopiero :-)

interesujacy tez byl scat tyle ze z gorzowa wielkopolskiego
i w miare podobal nam sie zespol blisko siebie - grywa w wielkim murze
reszta albo fatalna albo zajeta :-)

motylica - Pią Mar 17, 2006 7:40 pm

zastanawiam się róniez nad tym zespołem.

jestem dośc wyczulona na punkcie muzyki.
pochodze z muzykalnej rodziny, rodzice sa zawodowymi muzykami i mam zbyt dobry słuch - przezco słyszę wszelkie niedoskonałości i drażni tom oje uszy.

o tym zespole słyszałam wiele pochlebstw. i tu widzę również wiele dobrych opinii.

czy coś więcej napiszecie może o tym zespole ?

nie ukrywam że intryguje mnie cena - jesli nie chcecie pisac to na prv bardzo chętnie poproszę. z góry dzięki.

pzdr.

SylTom - Nie Mar 19, 2006 1:47 pm

Alma_ poniewaz widze ze jestes bardzo dobrze rozeznana w ofercie zespolu Wiwat trio mam pytanie:
:arrow: Czy dobor instrumentow na weselu zalezy od nas np; czy zamiast wiolonczeli moga byc skrzypce,
:arrow: czy muzycy biora wszystkie instrumenty i najwazniejsze
:arrow: czy posiadaja perkusje?
Nie wiem rowniez czy wlasnie cena zalezy od ilosci instrumentow...
Z gory dziekuje za odpowiedz!!!! :P

pinia_pinia - Wto Lip 11, 2006 8:19 pm

Nasz opinia po spotkaniu
Pod względem muzycznym są dobrzy, ale jak dla nas zbyt wyrafinowana jest ich muzyka jak na wesele. Orkiestra zupełni nie w naszym stylu. Nie podobał się głos wokalistki, ani pomysł żeby robić zamiast biesiady przy stałoch, 25 minutowy popis muzyki cygańskiej (czy cuś w tym stylu) . Ale domyślam się, że innym może się podobać.

Kati - Sro Lip 12, 2006 7:41 am

Mnie by się podobało :oops:


uwielbiam muzykę cygńską, węgierską, czardasze ojejjjj :mrgreen:

i skrzypce..... mają skrzypce??? może jeszcze jedno wesele zrobię??? :roll: :niepewny:

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 7:45 am ]
Zrezygnowałam z podobnego zespołu ze względu na cenę...

bruni - Sob Wrz 09, 2006 2:59 am

Dan napisał/a:
Ja miałem przyjemnosć widzieć zespół Vivat Trio i mam mieszane uczucia. Zaletami tego zespołu jest przede wszystkim wokalistka - bardzo ładny głos i świetnie śpiewa po angielsku (co nie jest bynajmniej często spotykane). Ponadto wszyscy w zespole są po szkołach muzycznych, robią oprawę muzyczną w kościele, szukają kontaktu z gośćmi, robią oryginalne wyjście "do stołów". Ale z drugiej strony, mimo wykształcenia muzycznego, wspomagają się minidyskami. Nie byłoby to jakąś wielką wadą (mi nie przeszkadza jeśli zespół pomaga sobie minidyskiem) ale w przypadku tego zespołu to było dla mnie dużym zaskoczeniem, gdyż jak na łódzkie warunki to są naprawdę drodzy. Moim zdaniem tak wysoka cena do czegoś zobowiązuje.


u mnie grali wyłącznie na żywo.
Wszyscy bez wyjatku byli zachwyceni.

bruni - Sob Wrz 09, 2006 9:17 am

Alma, coż moge napisać?
JESTEM ZACHWYCONA, jak wszyscy moi goscie.
Ja mialam wesele 5 lat temu :shock: i wtedy Panowie wystepowali tylko na zywo we 3.

Grają czysto, pieknie, kiedy trzeba to z jajem.
WIem, ze mozna np. nie lubic cyganskich kawałków czy rosyjskich etc, ale tu chodzi tez o naszych gosci, a oni po prostu szaleli:)

Tanczylismy tez do ich aranzacji TANGO z filmu "zapach kobiety" (z alem pacino).
Zagrali cudownie.

Pan Adamkiewicz (niby szef trio) jest czlowiekiem niezwykle kulturalnym, z ogromnym poczuciem humoru, osobą bardzo sympatyczną i co najważniejsze - bardzo elastyczną i otwrta na propozycje.

U nas grali rowniez w kosciele w czasie mszy.
Jakaś ich znajoma zaspiewala AVE MARIA aż sie prawie poryczalam w kosciele, az ciarki przechodziły.
Pomijam chwile grozy, gdy Trio zjawiło sie dopiero 20 min po rozpoczeciu - wypadek losowy niestety:( popsuł im sie samochód.
na szczescie moj slub trwał 40 min i zdazyli sie zrehabilitowac:)
Tak ich polubiłam w trakcie wpsolpracy przed slubem, ze nawet nie potrafilam się na nich wkurzyc:)

Nie wiem jakie są teraz ich ceny
jeszcze nie wiem...

my te orkiestre dostalismy na wesele w prezencie od moich tesciów:) naprawde piekny prezent!:)

bruni - Pon Wrz 11, 2006 10:13 pm

Alma_ napisał/a:
Bruni, dziękuję bardzo.
Szczegóły techniczne już znam, bo dawno podpisałam z nimi umowę i będą grać na moim slubie i weselu, ale każda taka opinia naprawdę poprawia humor i upewnia w przekonaniu, że to dobry wybór :D


Alma, a moge wiedzieć tak z ciekawosci jak sie teraz cenią? Mozesz na prv, jesli nie chcesz tutaj:) dzieki

protz - Pią Wrz 15, 2006 1:02 am

A u nas Wiwat zagra juz w sobotę. No ciekawe jak to bedzie, jestem dobrej mysli. :)
protz - Nie Wrz 17, 2006 10:50 am

Alma_ napisał/a:
protz, w takim razie czekamy na relację! :D


Emocje chyba nie zeszły do konca, bo sen był krótki i spac nie moge, wiec moje 3 krótkie słowa o Wiwat Trio:

Bylem w życiu na paru weselach ale nie słyszalem lepszego zespołu. I nie pisze tego ze wzgledu na to, ze grali akurat na moim weselu ;) Zachwyceni goscie sa swiadkami...

Ktos pisał: 'zbyt wyrafinowana jest ich muzyka jak na wesele' - czy piekny popis akustyczny to zbyt wyrafinowana muzyka? Zamiast głupich zabaw weselnych jest fajne spiewanie 'Sokołow' i innych przy akompaniamencie zespołu, super sprawa. A muzyka do tanca pieknie zagrana i zaspiewana przez zespół ze szczegolnym wskazaniem na utalentowaną wokalistkę. A na prosbe goscia było tez 'jestes szalona' zespołu boys, wiec chyba faktycznie zagraja wszystko. ;)

I jeszcze anegdotka: znajoma podchodzi do mnie i mowi: 'specjalnie podeszłam sprawdzic: ona naprawde nie spiewa z playback'u'

Pisaliscie, ze Wiwat jest drogi, tez tak mi sie wydawało. Dzisiaj mysle, ze warto pospieszyc sie, poki Wiwat jeszcze za drogo sie nie ceni.

Kombinacja Trio + Zlota Kaczka okazała sie w naszym przypadku strzalem w dziesiątke.

protz - Wto Wrz 19, 2006 1:40 am

Alma_ napisał/a:
Serdecznie gratulujemy! :D

A ja z mojej strony dodam, że baaaardzo mnie ta relacją ucieszyłeś, z niecierpliwością czekam na naszą imprezę :D


A kiedy imprezka?

edit: glupie pytanie... jeszcze macie 8 miesiecy, szmat czasu, ale spijcie spokojnie. :)

Michauek - Wto Paź 17, 2006 9:32 am

Z tego co tu piszecie wylania sie obraz zespolu fachowego, grajacego ładna muzyke na wielu instrumentach, majacego ładne wokale, ale... sztywnego. Nikt nie pisze ooczepinach itd. Jak z nimi jest pod tym wzgledem? Potrafia zagrac z jajem? Czy jest to raczej orkiestra bankietowa dla, nieco, sztywniaków?
protz - Wto Paź 17, 2006 11:45 am

Alma_ napisał/a:
Michauek, może masz trochę racji... Ja własnie czegoś takiego szukałam i mam nadzieję, że to właśnie zespół dla sztywniaków i o żadnych oczepinach nie będzie mowy :lol:

Alma_sztywniak 8)


Robia oczepiny! My sie umowilismy na krótkie i konkretne. :) Gdyby ktos nam buty zabral tez by sobie poradzili, ale nie dalismy sie, na szczescie.

Gry i zabawy na weselach sa nudne i sztampowe, gdybym na swoim weselu miał czytac karteczke typu: 'zmywać gary będe ja' to bym padł z zażenowania.

Zadnych glupich zabaw,za to piekne granie i spiewanie przy stolach. Nikt na to nie narzekał.

Sztywniak ze mnie, ale 'I did it my way!'

imbrulka - Wto Paź 17, 2006 12:03 pm

Ja wprawdzie już po ślubie i weselu, ale po tym co przeczytałam chyba bym się zdecydowała :D Z Twojej relacji, Protz, wnioskuję, że zespół był rewelacyjny. Oczywiście moim zdaniem i na moje potrzeby. Nie cierpię przyśpiewek, dłuugaśnych oczepin itd itp
My bardzo długo rozmawialiśmy z DJ, aby było tak jak sobie wymarzyliśmy, pewnie dla niektórych "sztywniacko" bo nie zabierano nam butów, ani nie było "a teraz idziemy na jednego". Z tego względu zdecydowaliśmy się na DJ, aby uniknąć "zażenowania", o którym Protz pisze. Dalej jednak twierdzę, że dobra orkiestra jest lepszym wyjściem niż dobry DJ.

Dobrze, że są jeszcze takie "sztywniackie" orkiestry.... :D

Imbrulka też sztywniak :D

Kot - Wto Paź 17, 2006 1:22 pm

Oj tak. Jak dobrze, że jest też jakaś alternatywa dla sztywniaków :P Dziś rano ogladałam zdjęcia z wesela którejś forumki, na których utrwalone zostały zabawy weselne dla nie-sztywniaków, jakieś rozbieranki :P Nie mój klimat :?

Ja ze względów finansowych też zdecydowałam się na DJa. Ale gdybym miała więcej środków to byłby to napewno wybór wart rozważenia 8)


Kot_sztywniak :P

Agati - Wto Paź 17, 2006 2:53 pm

My wybraliśmy inny zespół (też dzieki forum), ale zanim podpisaliśmy z nimi wstępną umowę uzgodniliśmy, że całą formę zabawy dokładnie omówimy.
Ustalilismy, że nie podobaja nam się "prostackie" przyśpiewki, głupawe zabawy itp.
Orkiestra niczego nam narzucać nie będzie i powiedzieli, że dostosuja sie do naszych wymagań.

Więc jeśli na tym polega sztywniactwo to Agati_sztywniak łączy się z resztą forumowych_sztywniaków :lol:

bruni - Pią Paź 20, 2006 5:24 pm

Michauek napisał/a:
Z tego co tu piszecie wylania sie obraz zespolu fachowego, grajacego ładna muzyke na wielu instrumentach, majacego ładne wokale, ale... sztywnego. Nikt nie pisze ooczepinach itd. Jak z nimi jest pod tym wzgledem? Potrafia zagrac z jajem? Czy jest to raczej orkiestra bankietowa dla, nieco, sztywniaków?


owszem , zespół fachowy, grający piekną, ale i oryginalną muzykę w sposób profesjonalny, bez fałszowania i zawodzenia i co najważniejsze - nie podpierają sie płytami CD - wszystko jest na żywo!.
Potrafią zagrać z tzw. jajem, ale jesli planujecie wesele w stylu "majteczki w kropeczki ło ho ho ho", to nie tędy droga".

alusha - Pon Paź 23, 2006 10:08 pm

Alma, chcialam zapytac o cene :( Przeslesz info na priv? I czy dodatkowo doplaca sie za oprawe muzyczna w kosciele? (pewnie tak :( )
Dzieki z gory

Alusha_sztywniak

jacek_a - Nie Paź 29, 2006 11:48 am

Hej, czy mozna prosic o namiary na zespol?
Czy ktos moze posiada jakies nagranie mp3 zespolu?

ROBI - Wto Paź 31, 2006 11:12 pm
Temat postu: BANKIET TRIO
Moi drodzy
Swego czasu w poszukiwaniu kapeli pojechałem do tych Panów. Zostałem bardzo miło przywitany i profesjonalnie obsłużony. Na zakończenie otrzymałem płytę z ich prezentacją. I tyle pozytywów
Na 15 utworów 13 to kawałki wyłącznie instrumentalne. Owszem dobrze się tego słucha, ale granie przez 10 godzin "miłość ci wszystko wybaczy" oraz umówmy się ładnych ale nie porywających standardów to lekka przesada i dawka na weselu raczej nie do przyjęcia dla większości gości. Utwór Wilków "Baśka" który prezentują jako numer wokalny to całkowita porażka gościa śpiewającego do mikrofonu (bo to był chyba męski głos :D ) Nie trzeba mieć wyczulonego ucha aby słyszeć jak dramatycznie nieczysto śpiewa na wstępie numeru. Ciężko się było do Pana uśmiechać jak opisywał w superlatywach możliwości swojej kapeli (ale to częste odczucie jak się trochę rozezna rynek) Porażająca jest też ich taryfa za wesele (chyba nocna i jeszcze 3 strefa :D ). No cóż ale dla snobów też coś musi być.
Pozdrawiam

fiona83 - Sro Lis 01, 2006 8:05 am
Temat postu: Re: BANKIET TRIO
ROBI napisał/a:
dla snobów też coś musi być.


Uważaj Robi - teraz nastąpi kontratak sztywniaków (tylko mnie nie gryźć-same tak siebie ochrzciłyście) :rotfl:

Choć osobiście, jako zwolenniczka stylu biesiadnego, podzielam Twoją opinię (w kwestii zabawy). O reszcie się nie mogę wypowiedzieć, bo nie miałam z zespołem nic do czynienia ;)

Choć jak już WIELOKROTNIE pisałam : każdy wybiera taką kapelę, przy której JEGO goście bawić się będę. Co kto lubi po prostu :)

ROBI - Sro Lis 01, 2006 8:21 pm
Temat postu: Droga Almo
Muszę się z Tobą w jednym zgodzić. Mam płytę przed sobą i rzeczywiście a może o dziwo nie ma jednego zdania o tym że grają na weselach :( wymieniono jedynie bankiety, szkolenia, ekspozycje targowe i akcje promocyjne. Nie mniej jednak wypowiadamy się wszyscy na forum weselnym i w tym kontekście rozpatrywałem tą kapelę. Możliwości akystycznych wystąpień zespołu nie neguję natomiast co do wokalnych prezentacji byłem zawiedziony. Pozdrawiam Ciebie i pozostałych na forum.
bruni - Sro Lis 01, 2006 9:29 pm

ROBI , mialam do czynienia z ta orkiestra nie raz i nie dwa i uwierz mi, są naprawde rewelacyjni.
Płyte mam również i nie przedstawia ona nawet promila umiejetnosci tej orkiestry.
?eby wiedziec o czym mówie, trzeba ich zobaczyc w akcji:)

protz - Sro Lis 08, 2006 1:35 am
Temat postu: Re: BANKIET TRIO
ROBI napisał/a:
Moi drodzy
Swego czasu w poszukiwaniu kapeli pojechałem do tych Panów. Zostałem bardzo miło przywitany i profesjonalnie obsłużony. Na zakończenie otrzymałem płytę z ich prezentacją. I tyle pozytywów
Na 15 utworów 13 to kawałki wyłącznie instrumentalne.


No ja mam ich plyte wylacznie z kawalkami akustycznymi, ale przeciez nie graja tego do tanca, tylko do stołów! :) Proponuje poczytac ten watek od poczatku.

Nie zaprosił Cie Pan Jan zeby zobaczyc jak graja na weselu?

Cytat:


No cóż ale dla snobów też coś musi być.



Ano, dzieki Bogu!

kajusia51 - Wto Lis 21, 2006 4:18 pm

CZY KTOS MOGLBY W KONCU NAPISAC ILE TEN ZESPOL BIERZE? CZY TO JAKAS TAJEMNICA?JEZELI TO WIELKI PROBLEM TO PROSZE INFORMACJE NA PRIVA.
szczako - Wto Lis 21, 2006 4:25 pm

po pierwsze - zapraszamy serdecznie do Powitań. miło nam będzie, jeżeli napiszesz nam kilka słów o sobie.
po drugie - nie trzeba się od razu unosić (nawiązuję do postu napisanego DU?YMI LITERAMI).
po trzecie - ceny tu nie ma, bo bez zgody zespołu, jej nie podajemy.
po czwarte - to nie problem, więc może ktoś, kto zdecydował się na Wiwat Trio poda Ci cenę na priva.

narzeczona - Sro Lis 22, 2006 3:59 am

jejku, jejku! Jak czytam tak rozbieżne zdania o zespołach to aż boję się pomyśleć co mówią o nas nasi klienci.... :roll: Ale życzę Wam powodzenie w wyborze kapelki bo to naprawdę bardzo ważne.
kajusia51 - Sro Lis 22, 2006 6:04 pm

MOJE PISANIE WIELKIMI LITERAMI TO NIE EFEKT UNOSZENIA SIE TYLKO TEGO ZE PRZYZWYCZAILAM SIE TAK PISAC:) Z NATURY JESTEM BARDZO SPOKOJNA OSOBA :wink: NIE ZNAM JESZCZE DOKLADNIE PANUJACYCH TU ZASAD DLATEGO ZAPYTALAM SIE O CENE. SPOKO BEDE WIEDZIEC NA PRZYSZLOSC:) POSTARAM SIE W NAJBLIZSZYM CZASIE NAPISAC COS O SOBIE, POZDRAWIAM
owieczki - Nie Maj 13, 2007 6:08 pm

hejka! WIWAT TRIO grało na naszym weselu. I trzeba powiedzieć, że było rewelacyjnie. Byliśmy zachwyceni, podobnie jak goście. Zabawili i młodszych i starszych. ?wietnie poprowadzili imprezkę przez całą noc. Dobra orkiestra to 90% sukcesu udanej zabawy. Polecamy serdecznie!! Zapewnili nam wspaniałe wspomnienia.... Goście po weselu w rozmowach zachwalali przede wszystkim zespół muzyczny, często dopytując się o możliwość ich wynajęcia. Poprowadzili krótkie oczepiny (tak chcieliśmy), zaprezentowali wspaniały występ przy świecach. Nawet właścicielka lokalu była pod ich wrażeniem. Pełen profesjonalizm.
Dodatkowo poprowadzili mszę w kościele. Przepięknie zaśpiewana Ave Maria wzruszyła w kościele... No i te skrzypce....

colucci - Sro Maj 16, 2007 8:50 pm
Temat postu: POSZUKUJE FILMU Z WESELA Z ORKIESTR? WIWAT TRIO
WITAM,POSZUKUJE KOGO? KTO POSIADA FILM Z WESELA GDZIE GRAŁA ORKIESTRA WIWAT TRIO....POSIADAM PŁYTE Z MUZYK? ZESPOŁU,ALE NIESTETY NIE MA NA NIEJ POKAZANEJ ZABAWY GO?CI...PROSZE O ODPOWIED?
Kati - Czw Maj 17, 2007 2:45 pm

proszę nie pisać wilkimi literami , jest to sprzeczne z regulaminem forum
Swatch - Pon Lip 23, 2007 11:20 pm

Uff, my zdecydowaliśmy już dawno temu na weselu u koleżanki, że jak my będziemy ślubować, to będzie z mami tylko ten zespół - więc jak widzicie było nam łatwiej :spoko: myślę, że trafiliśmy w dziesiątkę i nie będziemy żałować - a obietnicy złożonej sobie się nie zmienia....
bruni - Nie Lip 29, 2007 9:23 pm

ostatecznie Vivat Trio zagra na weselu u mojego brata:)
wiem, ze jak ich mam , to się o nic nie muszę martwić, no moze za wyjątkiem fanów disco polo na weselu:)

aka - Pon Wrz 24, 2007 9:39 pm

My również zdecydowaliśmy się na ten zespól
Po pierwsze - dlatego, że bardzo nam sie podobalo, jak grali u koleżanki na weselu.
Po drugie - nie mieliśmy za bardzo sposobności do przesluchania innych zespolów. A ponieważ uważamy, ze dobry zespól to podstawa udanego wesela postanowiliśmy nie ryzykować i nie wybierać na podstawie kilku pokazowych utworów danego zespolu, które sam zespól zamieszcza w necie. Może się to nijak mieć do prawdziwego poziomu zespolu, nie mówiąc o tym, ze nie da się w ten sposób ocenić umiejętności prowadzenia imprezy.

a.bc - Pon Paź 15, 2007 6:21 pm

Grali u nas w zeszłym tygodniu- moim zdaniem to jest jedyny zespół w Łodzi wart wynajęcia na taką imprezę jaką jest wesele.
Ci ludzie sa bezbłędni:)W cenie dodatkowo robią oprawę Mszy,
POLECAM :)

kitulkowska - Sro Paź 17, 2007 8:21 pm

A ja kolejna do listy pochwał! Właśnie w ostatnią sobote wiwat trio grali u nas na weselu, no powiem wam ze wiedziałam ze są dobrzy bo wcześniej byłam na weselu na którym grali ale mam wrażenie ze przeszli samych siebie na naszym weselichu! goście nie mogli wyjsc z podziwu,każdy kombinował na jaką uroczystość można by ich było jeszcze zaprosic! wyjscia do stołów i kontakt z publiką nie do podrobienia! gra rewelacyjna, wokal genialny, poprstu brak mi slów pochwał! panowie zresztą prezentują taką kulturę i klasę ze pozazdrościć tylko, nie wspomnę o cierpliwości na nasze liczne kaprysy-a trochę ich było! tak nam się podobało że poprosiliśmy aby również na poprawinach zostali i zagrali- cena za to wszystko niemała ale wierzcie mi że zapłaciłabym jeszcze dodatkowe pare stówek za taką gre- warto zapłacić za takie zadowolenie gośći i za to ze na pewno nasze wesele m.in.dzieki nim pozostanie na długo długo w pamięci gości! aż mi żal ze wesele zdarza się tylko raz...ale już wiem że na pewno jeszcze ich zaprosze na jakąś uroczystość rodzinną!
Gusia - Sob Gru 01, 2007 4:03 am
Temat postu: wiwat trio
byłam na spotkaniu z Panem z Wiwat Trio. Bardzo sympatyczna rozmowa, Pan Janek ( jesli dobrze pamiętam) najwyraźniej czyta przynajmniej to, jak i pewnie podobne temu fora i ma świadomość pozytywnej opinii na temat jego zespołu...,dostaliśmy płytkę demo ( Rodzice stwierdzili, że smutno, smutno i jeszcze raz smutno) Niestety nie przesłuchaliśmy zespołu "na żywo", więc może na weselu są super, w każdym razie my wybraliśmy inny zespół ( przesłuchaliśmy) i od razu byliśmy pewni na 100% :-) (również bez disco polo i durnych zabaw:-)) ale będzie to dużo mniej kosztowało :-)
aka - Pon Gru 03, 2007 10:16 pm

Czytając opinię kitulkowskiej (tak sie odmienia?) tylko się utwierdzam w dokonanym wyborze :)
Dla mnie płytka nie była bardzo miarodajna, bo tam była głównie muzyka instrumentalna (taka bardziej do grania na bankietach), ale byłam na weselu na którym grali i mimo, że to było dawno to pamiętam, że było świetnie :)

kajki - Pią Lut 08, 2008 1:36 pm

TO BEDZIE MOJ ZESPOL!!!! I jestem przeszczesliwa poniewaz poziom muzyczny tej kapeli jest naprawde na wysokim poziomiem i nie mowie tak dlatego,ze sa drodzy tylko dlatego ze sama troche znam sie na muzyce... pojechalismy z moim A do pana Adamkiewicza do domu na rozmowe i materialy, no i tu sie zaczelo:po pierwsze wysoki poziom kultury osobistej(czego niketorym kapelom baaaaaaaaaaardzo brakuje),czlonkowie zespolu po wyzszych szkolach muzycznych,graja na wielu instrumentach i teraz najwazniejsze: dostalismy plyte z ich muzyka i wracajac do domu zaczelismy jej sluchach w samochodzie, jesli slucha sie muzyki i ciarki przechodza po plecach to juz jest wiadomo,ze TO JEST TO. Mnie utwor nr 15 bezwzglednie powalil na kolana (skrzycpce)...
reszte dopisze po moim wielkim dniu:)

caixa - Nie Lut 10, 2008 10:03 pm

Ja też się mogę podłączyć pod opinie wszystkich zachwyconych tym zespołem :) CO prawda my znaleźliśmy inny zespół, który również nas urzekł ( i nie ukrywam, że finansowo był bardziej przystępny). Ale jeśli chodzi o Wiwat Trio to jest to zespół z górnej półki :) Pan Janek przesympatyczny człowiek. Przyjął nas w domu bardzo miło. Płyta, którą dostaliśmy również nas zachwyciła. Zwłaszcza część akustyczna. Aż ciarki mi przechodziły po plecach. :)
calineczka - Sro Mar 05, 2008 12:41 am

:) fantastyczny zespol! dzisiaj zapadla decyzja i rowniez jestem przeszczesliwa. 8)
elisa69 - Sro Mar 05, 2008 9:22 am

Czy mozecie przeslac namiary na ten zespol na priva? Moze z jakas informacja nt ceny rowniez, bede bardzo zobowiazana.
Dzieki z gory

kryszka - Sro Mar 05, 2008 9:34 am

Elisa69 - namiary znajdziesz w przyklejonym wątku u góry działu: NASZE ZESPOŁY
aka - Wto Cze 03, 2008 3:30 pm

No więc jestem już po ślubie i weselu i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ten zespół. Wg mnie spisał się rewelacyjnie zarówno na weselu, jak i przy oprawie mszy. Goście sami z siebie zachwalali muzykę i podobno wizytówki od nich brali :lol:
olafrankowska - Pią Lip 10, 2009 10:07 am

Bardzo profesjonalny zespół!


Grali na moim weselu w sobotę i jestem zachwycona. Świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Grali przepieknie, zarówno w kościele jak i na przyjęciu. Byłam na wielu weselach i to jest najlepszy zespół jaki do tej pory słyszałam. Goście też docenili - mówili że orkiestra na prawde genialna!

Polecam!

calineczka - Nie Sie 30, 2009 4:21 am

Jestem juz "po" i moi kochani szczerze polecam ten zespol. Z calego mojego wesela jestem zadowolona ale z orkiestry najbardziej. Goscie zachwyceni i jeszcze do dzisiaj mama zbiera pozytywne komentarze dotyczace Wiwat Trio. Warto zrezygnowac z innych rzeczy jak limuzyna, dodatkowy barek z alko na rzecz swietnej muzyki. To jednak podstawa udanej imprezy. Moja mama powiedziala, ze nogi same chodzily jak zaczynali grac. Piekny wokal i faktycznie czasem az sama musialam przystanac i sie przysluchac czy to na zywo sie dzieje-czysty profesjonalizm. Goscie zbierali wizytowki i z tego co wiem sa juz zamowieni na czerwiec. Piekne wyjscia do stolow zrobily prawdziwa furore. :D Jesli ktos ma jakies dodatkowe pytania prosze pytac, na wszystkie chetnie odpowiem. Pozdrawiam i zycze milego weekendu. 8)
gabik - Sro Wrz 09, 2009 11:26 pm

Jestem zainteresowana zespolem Wiwat Trio. Czy ktos ma jakies na nich namiary? Czy maja stronke internetowa?
kryszka - Czw Wrz 10, 2009 8:52 am

Proszę o uważne czytanie - na poprzedniej stronie jest identyczne pytanie i podany link, gdzie można znaleźć namiary.
:roll:

gabik - Czw Wrz 10, 2009 9:45 am

Dziekuje, rzeczywiscie nie zauwazylam linka do namiarow.
BartekC - Pią Wrz 11, 2009 2:04 pm

Witam serdecznie, czytając ten post pewnie wciąż zastanawiasz się jaki zespół wybrać ??

Tych kilka słów które za chwile przeczytasz mam nadzieję, że pozwolą Ci podjąć słuszną decyzję. Nad wyborem zespołu nie zastanawialiśmy się zbyt długo, przesłuchaliœmy może z trzy płyty demo, jednak w momencie kiedy dostaliśmy płytkę od Pana Adamczewskiego wybór był prosty „Wiwat Trio”

Może teraz o samym zespole, w skład zespołu wchodzą trzej Panowie i Pani (śiczny czysty wokal), grają muzykę że z pewnością dla każdego coś się znajdzie, jeżeli w miarę wcześniej przygotujecie listę utworów to są w stanie się do tego przygotować. Nie grają żadnych kawałków DISO POLO, jeżeli ktoś wychodzi z założenie, że tylko przy takiej muzyce Goście potrafią się bawić JEST W BŁĘDZIE, poza tym takich zespołów jest na pęczki - zmieńcie forum.

Rozpoczynając przygotowania do wesela należy zadać sobie pytanie: "Co jest podstawą dobrej zabawy". Nasza odpowiedź z żoną była jednoznaczna: dobra muzyka i smaczne jedzenie i na tym moi drodzy nie należy oszczędzać. Bo tak naprawdę wesele robi się dla Gości i należy zadbać, aby to oni bawili się do białego rana, a następnego dnia wspominali ile to potraw nie zdążyli spróbować :)

Wracając do zespołu, fakt - jest drogi, ale coś za coś. Szefowa naszej sali weselnej wspomniała: że w całej swojej karierze nie widziała tak świetnie zorganizowanego i profesjonalnie przygotowanego zespołu, to prawda JEST TO ZESPÓŁ Z GÓRNEJ PÓŁKI wart swojej ceny.

Za rozgrzanie naszych Gości weselych i świetną oprawę muzyczną zarówno w kościele jak i na sali weselnej wszystkim członkom zespołu Wiwat Trio serdecznie DZIĘKUJEMY, Kasia i Bartek

marthusia - Pią Sie 13, 2010 2:01 pm
Temat postu: wesele polsko- francuskie zespol WIWAT TRIO
serdecznie polecamy zespol WIWAT TRIO
mielismu slub na poczatku sierpnia, bylo to wesele polsko-francuskie
(moj maz jest francuzem) przyjechala rodzina z Francji
wszyscy byli zachwyceni i swietnie sie bawili
wokalista mowi plynnie po francusku i oczywiscie spiewa :)
maja bardzo szeroki repertuar ktos poprosil w pewnym momencie o michaela jacksona- nie bylo zadnego problemu zostal swietnie zagrany i zaspiewany
zorganizowali oprawe muzyczna w kosciele, ave maria spiewala Pani z Teatru Wielkiego- cos przepieknego!!!
profesjonalni, uprzejmi, z wielka kultura osobista
bez nich nasze wesele nie byloby takie udane
serdecznie polecamy

nous vous recommandons vivement cet orchestre, il est formidable, il a organisé notre soirée de A à Z, la chanteuse parle parfaitement le français, sans aucun accent!

desti - Pon Sie 30, 2010 9:42 am

Marthusia:)

Mój ślubny też jest Francuzem i też się zdecydowaliśmy na WIWAT TRIO:) są genialni. Podpowiedź mi proszę jak sobie poradziłaś z zaproszeniami i przyjazdem rodziny. Zew strony mojego narzeczonego będzie 100 osób :(

Aga S - Nie Wrz 12, 2010 2:51 pm
Temat postu: Polecam ludziom z klimatem
Chciałabym polecić wszystkim zespół Vivat Trio z jedną małą adnotacją....

Nie jest to zespół dla każdego, ale dla osób które naprawdę docenią:

1. Niesamowite zdolności muzyczne, które słychać po 5 minutach gry, a goście weselni hurtowo zaczynają dobiegać do pary młodej z pytaniem: "skąd ich wzięliście?". Szczególnie często takie pytanie słyszałam od osób z wyższym wykształceniem muzycznym :lol: Porównanie do najlepszego koncertu nie będzie przesadyzmem.

2. Niesamowity klimat, który tworzy zespół. Dla wszystkich par dzień ślubu to wielkie szczęście i radość, ale i nie ukrywajmy, niesamowity stres. Panowie z zespołu swoim poczuciem humoru i profesjonalizmem, starają się, aby para młoda zupełnie o tym zapomniała. Czuwają nad wszystkim, mają niesamowite wyczucie chwili, elastycznie dopasowują się do gości, burzą dystans. Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała nienagannej prezencji, kultury osobistej zespołu, która w połączeniu z doborowo dobranym gronem gości, wspaniałym klimatycznym miejscem tworzy efekt widoczny jeszcze przez wiele tygodni, czego dobrym dowodem są telefony od gości: "Nigdy nie byłem na takim przyjęciu, nie jestem w stanie tego zapomnieć." :)

Jeśli szukasz ludzi z klimatem, profesjonalistów w każdym calu, zorientowanych na klienta w mało spotykany w dzisiejszych czasach sposób i jesteś w stanie docenić wszystko, co z siebie dają, zadzwoń do nich już dziś. Gdybym kolejny raz organizowała wesele :lol: nie wyobrażam sobie tej cudownej chwili bez nich, bo przez cały ten dzień nie myślałam o nich jako "małej firmie, która wykonuje dla mnie zlecenie :cool: ", ale jako o moich przyjaciołach, których zaprosiłam na cudowne przyjęcie :) Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że warto pod nich wybrać datę swojego wesela, bo vivat trio to gwarancja niezapomnianych wspomnień.

Polecam
Agnieszka

domita - Nie Paź 03, 2010 12:43 pm

Ania (28) i Dominik (31)
Zespól Wiwat Trio grał na naszej uroczystości zaślubin w kościele oraz na przyjęciu weselnym w Złotej Kaczce 04.09.2010r. Musimy przyznać w 100 %, że pozytywne opinie jakie krążą po internecie i obiegowe opinie są w pełni uzasadnione.
Zespól z pomysłem na uroczystość, z charakterem i wyczuciem, żadne „usia - siusia” czy „cztery razy po dwa razy. Muzyka która, porywała największych malkontentów, między innymi szlagiery z lat naszego dzieciństwa, muzyczne perełki z lat kiedy nasi rodzice słuchali bigbitowych kawałków nieco przykurzone już czasem, zapomniane ale zagrane na nowo znakomicie nadawały własciwy ton zabawy. Nie zabrakło również i współczesnych hitów. Cała sala szalała, rodzina i goście zachwyceni.
Zespól to nie trzy, jak nazwa może sugerować, a cztery osoby - trzech panów i jedna pani - wszyscy spiewaja. Muzycznie sa zawodowcami w zwiazku z tym perfekcyjni pod każdym względem, poczawszy od stroju, prezentacji jak i samej kultury gry.
Swoimi pomysłami, swietna aranżacją stworzyli odpowiedni klimat dla zabawy i biesiadowania ... ( na czardaszowa nutę). Panie Janie dziękujemy - było ZNAKOMICIE – nie zapomnimy tego nigdy !! !! Zespół wielokrotnie wychwalany przez gości - proszono nas o kontakt więc musi być "coś na rzeczy" :)
W przygotowaniach wrażliwi na oczekiwania i pomysły z naszej strony - bardzo dobry kontakt z Panem Janem, człowiekiem o dużej kulturze osobistej i wiedzy muzycznej.
Polecamy tym którzy cenią sobie wysoki poziom obsługi i muzyczną perfekcyjność.

dzikosia - Sob Lis 13, 2010 12:56 pm

Witam wszystkich forumowiczów!
W dniu 11 wrzeœnia 2010 roku wyszłam za mšż. Ten jedyny dzień jest zawsze wyjštkowy i magiczny, pełen wzruszenia, miłoœci i szczęœcia. Na tš absolutnie niepowtarzalnš atmosferę ma wpływ wiele czynników. Jednym z ważniejszych aspektów jest muzyka. Muzyka nie sztuczna, wyuczona i zagrana jedynie poprawnie. Muzyka płynšca z głębi duszy, z pasji i zaangażowania. Ta odrobina magii, która jest wszechobecna tego wyjštkowego dnia. Nie każdy potrafi być takim czarodziejem, który umie zaczarować goœci tak by nie czuli zmęczenia, znużenia. To wyjštkowe zdolnoœci artysty sprawiajš, że prócz jedzenia można delektować się muzykš, każdym brzmieniem. Tak zaczarowanš noc weselnš przeżyliœmy dzięki zespołowi Vivat Trio. Jeżeli macie ochotę na odrobinę magi goršco polecam ten zespół – NIE ZAWIEDZIECIE SIĘ!
Pozdrawiam

vesepia - Pią Lut 11, 2011 11:04 pm

można wiedzieć jaka cena? proszę o info na priv...
zespół zapowiada się interesująco, dziwi mnie tylko (i niepokoi) ze kilka postow zachwalajacych zespół to pojedyncze aktywności :-?

julia1105 - Sob Lut 12, 2011 11:47 am

Bylam dwukrotnie na weselu z ich udziałem i moje zdanie jest takie: jest to na pewno dobry zespół. Szczególnie widać to ,gdy graja koncert przy stołach. Nie jest to typowa muzyka biesiadna ale popisowa gra instrumentalna. Jeśli chodzi jednak o zabawe taneczną to poziomem nie odbiega ona od paru innych zespołów. Moze byc też tak, że niektórym gosciom niezbyt przypadnie do gustu, bo jest jest grana w charakterze dancingowym. Zespoł podpiera sie gotowymi podkladami i mimo, że używa żywych instrumentów nie gra calkiem na żywo. Dziewczyna spiewa bardzo poprawnie, panowie dużo słabiej. Jeśli stać cię na poważmy wydatek ,możesz byc zadowolona. Są jednak dużo tańsze zespoly grające podobnie, a czasem nawet lepiej -zależy od temperamentu i oczekiwań muzycznych gości.
desti - Nie Sie 07, 2011 5:01 pm
Temat postu: Wiwat Trio
Dziś nad ranem zakończyło się nasze Wesele.Czas umilał nam WIWAT TRIO od początku chciałam tylko ich. Jest to zespół z najwyższej półki , świetne wokale, nienaganne maniery wszystko dopracowane w 100% . Jeśli ktoś kocha muzykę na żywo - trafił w 100%. Potrafili ruszyć gości do tańca kiedy koło 2 nastąpił kryzys. Ich Skrzypek na dachu- czapki z głów..Aż chciało by się mieć 2 wesele. My ze swojej strony bardzo dziękujemy. WIWAT Trio jest wart każdej ceny, poprowadzą świetnie imprezę !! !Ukłony dla Pani wokalistki, która ma taki wokal że aż ciarki przechodzą !! !
EmiliaGB - Pią Paź 28, 2011 4:36 pm

Chciałam wszystkim gorąco polecić ten zespół. Profesjonalnie, elegancko, ale nie sztywno! Goście od pierwszego tańca byli na parkiecie.

Ktoś wcześniej pisał, że wspomagali się minidyskami, ale tylko kiedy chcieli coś zjeść i praktycznie było to niezauważalne, a chyba nie można wymagać od ludzi, by przez całą noc pracy na chwilę nie usiedli i nie odpoczęli.

Absolutnie wszyscy goście byli zachwyceni, nawet ci z wykształceniem muzycznym mówili, że na żadnym weselu jeszcze takiej orkiestry nie spotkali.

Poza tym, że prowadzenie imprezy i muzyka niesamowita, to członkowie zespołu są bardzo kulturalni i mili.

Szkoda, że wesele jest tylko raz w życiu, ale z mężem już rozmawiamy o jakiejś hucznej rocznicy, oczywiście z udziałem zespołu Wiwat Trio.

paulus334 - Sob Lis 12, 2011 9:17 pm

Zespół Wiwat Trio grał u nas na uroczystości weselnej 3 września 2011 wraz z oprawą muzyczną w kościele. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić tych pełnych profesjonalizmu muzyków. Goście bawili się przy dźwiękach Wiwat Trio do białego rana, a na zakończenie imprezy pogratulowali dokonanego wyboru. Muzyków charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz duże poczucie humoru. Po prostu pełen profesjonalizm Wszyscy zaproszeni goście byli zachwyceni. Zespół pana Jana jest wart każdej wydanej złotówki. Bardzo dziękujemy zespołowi za tak wspaniale poprowadzoną uroczystość weselną, która na długo zostanie w pamięci. Polecamy!
apa-g - Nie Lut 05, 2012 12:16 am

Czy ktoś z was mógłby przesłąć mi kawałek swojego filmu z wesela gdzie grali bądź jakiś nagrań? Nie mogę do końca się zdecydować. Fakt wyglądają i grają dobrze, ale nie wiem czy ludzie będą się dobrze do takiej muzyki bawić, a cena na dodatek jest zabójcza.
Proszę o pomoc nawet tą najdrobniejszą.

Karolina1984 - Nie Lut 05, 2012 12:24 am

rzadko zdarza się,że zespoł 3osobowy jest "z górnej półki", no i na pewno nikt mi nie wmówi,że nie grają z półplaybacku....jak komuś to nie przeszkadza- to ok, ale ja wychodze z założenia, że skoro płacę zespołowi w tysiącach- to za grę na żywo.
martinka - Sro Mar 21, 2012 11:59 am

To ja sie też dopisze.. dwukrotnie bawiłam się z tym zespołem, na jednej imprezie byli jako zespół oraz jako oprawa ślubu (na slubie pieknie:-))...wrażenia takie, widzę gosci pod muchą i myslę sztywno...ale zaskoczenie jest ogromne, luz, wspaniały kontakt z gośćmi, nawet biesiada przy stołach z pomysłem. Zaskoczeniem są kontrabas i skrzypce które potrafią dodać rewelacyjny klimat. Super!!!
Na 2 imprezie byli jako niespodzianka dla młodych...i takze powalili wszystkich..
Dlatego u NAS też będą decyzja zapadła:-) polecam wszystkim którzy chcą by zabawa była przednia:-)

Deco-Strefa - Sro Mar 21, 2012 5:00 pm

Karolina1984 napisał/a:
rzadko zdarza się,że zespoł 3osobowy jest "z górnej półki",
a słyszałaś Wiwat Trio?, podejrzewam, że nie. Poza tym to chyba nie ilośc osób w zespole wpływa na jego jakość, ale umiejętności (muzyka, otwartośc na gości, wygląd)

A u mnie wystąpili w składzie czteroosobowym :-)

Nie umiem wskazac minusów tego zespołu. No może poza jednym - cena. Ale warto!

martinka - Sro Mar 21, 2012 5:31 pm

Dokładnie tak...byłam już na weselu gdzie był zespół "z wysokiej półki" 6 osób i cholernie drogi...i jaki efekt...zabawa sie zaczęła po 1 jak przybył DJ;-)..ok grali perfekcyjnie..ale nie potrafili gosci zabawic a to też trzeba umieć;-)
kuntotie - Wto Maj 15, 2012 11:06 am

Zespół Wiwat Trio grał na naszym ślubie i weselu w dniu 12 maja 2012 roku. Muszę stwierdzić, iż ten zespół jest absolutnie rewelacyjny. Zespół przyjechał 2 h przed ślubem aby się rozstawić na sali. Wszystko uzgodnili z właścicielami sali i nie było żadnych niespodzianek. Swoją życzliwością i talentem wyróżniają się spośród innych zespołów. Popis instrumentalny jaki dali grając między stołami na długo zapadnie w naszej pamięci. Potrafili również ,,wyczuć'' gusta gości i grali różne utwory. Każdy znalazł coś dla siebie i nie było ani jednej osoby narzekającej na katalog granych utworów. Korzystając z okazji pragnę jeszcze raz podziękować zespołowi za profesjonalizm i charyzmę.
Iza Bella - Nie Cze 03, 2012 9:34 pm
Temat postu: Vivat Trio
Zespół Wiwat Trio grał na naszym ślubie oraz weselu 21 kwietnia 2012. Wrażenie, jakie odnieślismy my oraz nasi goście o zespole są bardzo pozytywne. Począwszy od profesjonalnego pierwszego wrażenia, dobrej współpracy przy dokonywaniu wszelkich ustaleń przed uroczystoscia, poprzez prezencje w dniu ślubu, konferansjerkę na wykonaniu utworów na ślubie i weselu skończywszy - wszystko to zasługuje od nas na najwyższe noty. Wspaniały repertuar muzyki 'srodka' czyli takiej dla wszystkich. Wyjscie "w stoly" z instrumentami i zabawianie gości swiatowymi i polskimi hitami bylo rewelacyjnym pomyslem. Widzielismy, ze nawet najbardziej "sztywni" goscie zaczeli w tym momencie nucic pod nosem. Mamy nadzieje, ze bedziemy mogli jeszcze kiedys bawic sie przy ich akompaniamencie.
martinka - Pon Cze 04, 2012 5:02 pm

Tak tak tak będę podkreślała zajefajny zespół!!!!
panna.mloda - Wto Cze 05, 2012 3:59 pm
Temat postu: WIWAT TRIO
Witam!

Niedawno brałam ślub i jeśli ktoś z Was zastanawia się jaki ma wybrać zespół na imprezę weselną to z czystym sumieniem polecam zespół WIWAT TRIO!
Grali na moim weselu i goście byli zachwyceni, my oczywiście również:) pochwałom na temat muzyki nie było końca, a parkiet był ciągle pełen tańczących par, robiło się na nim pusto jedynie kiedy do stołu podawano ciepłe dania;) wówczas w tle leciała spokojna muzyka.
Jeśli chodzi o repertuar to daliśmy zespołowi wolną rękę i całe szczęście bo widać, że są to osoby doświadczone, które kontrolują przebieg zabawy i zwracają uwagę na to, jak bawią się goście i przy jakiej muzyce tańczy najwięcej osób (nie realizują tylko ułożonej wcześniej listy utworów, nie bacząc na nikogo i na nic).
Przy tym są to osoby niezwykle sympatyczne i kontaktowe, słuchające życzeń gospodarzy i gości. Naprawdę polecam ten zespół! Nie mogliśmy trafić lepiej:)

Pozdrawiam i życzę wszystkim parom dużo szczęścia i udanej zabawy! Nasze wesele trwało od 19 do prawie 6 nad ranem, a to chyba czymś świadczy;)

Małgosia84 - Sob Sie 04, 2012 6:38 pm
Temat postu: Serdecznie polecam WIWAT TRIO:)
Zespol Wiwat Trio gral na naszym weselu, jestesmy bardzo zadowoleni ze zdecydowalismy sie wlasnie na nich-mamy cudowne wspomnienia ze slubu i wesela, miedzy innymi dzieki nim:) zespol sklada sie z 4 osob: 3 mezczyzn-muzykow, oraz 1 kobieta-wokalistka. Panowie przepieknie graja, niektore utwory wrecz hipnotyzuja, a wokalistka cudownie spiewa, barwa glosu- super:) goscie pytali skad jest zespol, uslyszelismy wiele komplementow na ich temat. to profesjonalisci, to slychac i widac:) goscie tez od razu spostrzegli ze sa muzykami;) moga takze zagrac w kosciele, np Ave Maria na skrzypcach, wiedza jak poprowadzic zabawe weselna, czulismy sie z nimi "bezpiecznie". koszt nie jest mały ale mysle ze warto, zespol to bardzo wazna sprawa. mielismy slub i wesele 145 km od lodzi, nie bylo dla nich problemu zeby dojechac. Razem z mezem serdecznie polecamy Wiwat Trio- profesjonalizm, klasa, bezpieczenstwo i gwaracja dobrych wspomnien... Dziekujemy Zespolowi i pozdrawiamy:)
RenataT - Wto Paź 09, 2012 3:46 pm

Jeżeli chodzi o orkiestrę na ślub to polecam tylko i wyłącznie Wiwat Trio.
Uważam, że jest to strzał w dziesiątkę. We wrześniu tego roku miałam swój wymarzony ślub i nie wyobrażam sobie jakby to się odbyło bez nich.
Goście byli zachwyceni!! Chyba nikt nie wyszedł z sali bez pogratulowania mi wyboru tak świetnej orkiestry. Polecam serdecznie!!! A dodatkowo bardzo mili ludzie w zespole, z którymi wspaniale się współpracuje.
Nic dodać, nić ująć- po prostu profesjonalna orkiestra...

Daniel_Szulc - Czw Wrz 12, 2013 1:50 pm
Temat postu: Dziękujemy!
Zespół Wiwat Trio po raz pierwszy usłyszeliśmy bawiąc na weselu u jednej z kuzynek. Ponieważ w planach mieliśmy własne wesele, od razu, w trakcie jednej z przerw, wstępnie porozmawialiśmy z Panem Janem Adamkiewiczem i wzięliśmy wizytówkę. Wiedzieliśmy, że nie ma sensu szukać innego zespołu. Byliśmy pewni, że chcemy, żeby to Pan Jan z zespołem poprowadzili zabawę na naszym weselu, które miało odbyć się nieco ponad rok później. Jak się miało okazać, to był strzał w dziesiątkę. Kiedy usłyszeliśmy na początku„All you need is love”(tak sobie wymarzyła żona) zagrane na powitanie młodej pary, 100% live na „żywych” instrumentach przed hotelem, wiedzieliśmy, że dokonaliśmy słusznego wyboru. W trakcie zabawy zespół był w stanie porwać do tańca gości bez względu na wiek. Muzyka była chwalona zarówno przez rodziców i wujostwo w starszym wieku, jak i naszych znajomych w wieku 20-30 lat. Popis muzyki na żywo (wyjście do gości przy stołach) ze skrzypcami i kontrabasem, to prawdziwe mistrzostwo. Humor, niekiedy z delikatną ironią ale zawsze w najlepszym stylu, wysoka kultura i niezwykła inteligencja z jaką prowadzili zabawę, robiła wrażenie na wszystkich gościach. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. To było widać, słychać i czuć. Wejście młodej pary, pierwszy taniec, tort, podziękowania, oczepiny – wszystkie „newralgiczne” momenty wesela zostały poprowadzone perfekcyjnie. Dokładnie tak jak ustaliśmy to z Panem Janem przed weselem. A nawet lepiej, bo do naszych pomysłów i oczekiwań, panowie z zespołu dołożyli swoje poczucie humoru i niewątpliwe talenty konferansjersko-wodzirejskie. Trochę nawet żałujemy, że nie zdecydowaliśmy się na film z wesela, bo chętnie byśmy teraz jeszcze raz posłuchali jak Wiwat Trio prowadził tę zabawę.
Jeśli chodzi o stronę muzyczną, to fachowcami może nie jesteśmy ale obecna na weselu nasza koleżanka (która ukończyła Akademię Muzyczną we Wrocławiu i jest osobą raczej bardzo krytycznie nastawioną do wszystkiego co słyszy) spontanicznie powiedziała, kiedy spotkaliśmy się jakiś czas po weselu: „szkoda, że na moje wesele mam już inny zespół, bo chętnie wzięła bym ten Wasz…Grali zaje…ście”. Podsumowując, naszym zdaniem Zespół wykonał świetną robotę i wart był nie tylko umówionej kwoty ale nawet premii.
W tym miejscu raz jeszcze chcemy podziękować całemu zespołowi, na czele z Panem Janem Adamkiewiczem. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Choć od wesela minęły prawie trzy miesiące w dalszym ciągu jesteśmy pod dużym wrażeniem.

kOaLA865 - Pon Wrz 23, 2013 12:59 am

Wczoraj odbyło się nasze wesele podczas którego grała orkiestra Wiwat Trio a właściwie Wiwat Quartet. Panowie grają pięknie, a wokalistka jest prawdziwym skarbem tego zespołu- ma cudowny głos, niezwykle śpiewa po francusku. Całość Wesela była prowadzona z ogromną kulturą, taktem i inteligencją i humorem. Orkiestra Wiwat Quartet to nie tylko wspaniała muzyka ale również pełen profesjonalizm. Pan Jan Adamkiewicz to prawdziwy człowiek orkiestra. Bez dwóch zdań najmocniejszym punktem było wyjście do gości i wspólne śpiewanie i zabawa przy stołach przy akompaniamencie skrzypiec, kontrabasu i akordeonu. Całe wesele otrzymywaliśmy gratulacje wyboru orkiestry, wielokrotnie słyszeliśmy, że lepszego zespołu nasi goście na żadnym weselu nie słyszeli. Repertuar jest skierowany do gości w każdym wieku. Parkiet cały wieczór był pełen.
Są warci każdej ceny!
Jeszcze raz dziękujemy :)

kkm - Wto Cze 10, 2014 10:42 am

Witam!!!

Jestem po swoim weselu, które miało miejsce w ten weekend.
Chciałbym napisać słowa podziękowania dla zespołu gdyż to co zrobili przesło moje naśmielsze oczekiwania.

Na wstępie zaznaczę, że sprawdziliśmy wiele zespołów i Wiwat biję na głowę każdego jeśli chodzi o wyoknanie oprawy muzycznej, profezjonalizm, przygotowanie się do uroczystości, elegancję.
Naprawdę brak mi słów aby opisać jak świetnie się z nimi współpracowało i jak wspaniale wyglądąło wesele i poprawiny.

Osobiście nie miałem przyjeności wysłuchania płyty demo. Zespół usłuszałem na żywo na występie i wiedziałem że chciałbym mieć ich na swoich uroczystościach.
Tak się stało i nie żałuję. Są warci swojej ceny, a dają z siebie wszystko co możliwe.

Myślę, że opinie o "sztywności" zespołu wynikają właśnie z ich podejścia do klienta. Ja miałem delikatne obawy na samym początku, jednak po przeczytaniu listy utworów, które grają wątpliwości się roziwały. Uroczystości pokazały, że mój wybór był strzałem w dziesiątkę.

Niestety nie mieliśmy przyjemności słuchać Wiwatu w kościele dlatego nie jestem w stanie wypowiedzieć się w tym temacie.

Natomiast zespół jest , co najważniejsze, profesjonalny i właśnie tak podchodzi do przygotowania i wykonywanej pracy. To daje ogromy spokój przed uroczystością, pewność, że imprezy będą udane. A teog raczej nie da się ocenić, wierzcie mi, że przed samym weselem człowiek martwi się o wszystko.
My zostawiliśmy wolną rękę i zespół spisał się na medal.

Na naszej uroczystości zepsół współpracowął z Wodzirejem 202. Wszyscy się uzupełniali. Najczęstsze zdanie od gości : "Nigdy nie byliśmy na takim weselu" . Ludzie byli zachwyceni, pozytywnie zmęczeni, Wybawieni. Większość została do 3-5 i non stop tańczyli .

Zespół grał do posiłku i "Sokoły" były klasą w samą w sobie. 150 osób klaskało i śpiewało gdy orkiestra grała na żywo.

Pan Jan jest klasą samą w sobie. Każda nasza uwaga i prośba była przemyślana i zrealizowana.

Naprawdę, jeśli tylko możecie sobie pozwolić na ten zespół - nie zawiedziecie się. Zresztą patrząc na opinie ludzi, u których grali... nie można mieć jakichkolwiek wątpliwości.

Naprawdę myślę, że zespół dopasuję się do każdych gości, wykona oprawę wesela na najwyższym poziomie. A to są niezapomniane chwile, których nie można powtórzyć i warto mieć pewność udanej zabawy.


Ze szczerego serca polecam cały skład zespołu, w tym wokalistę, której głos zaczarował wszytkich moich gości, moją żonę i mnie.
Bardzzo dziękuję i pozdrawiam!

MyszkaiMiś - Czw Sie 21, 2014 10:13 pm

hej,
mieliśmy wesele w tym roku i z polecenia wybraliśmy orkiestrę Wiwat Trio. od początku rozmowy z Panem Janem przebiegały bardzo rzeczowo i sympatycznie. problem jednak pojawił się podczas wesela. Dwa tygodnie przed ślubem ustaliliśmy z Panem Janem jakie utwory mają być zagrane podczas uroczystości ślubnej i co dodatkowo chcielibyśmy usłyszeć podczas wesela. do dnia ślubu orkiestra nie skontaktowała się z nami aby powiedzieć, że któregoś z utworów nie zagrają. dlatego też byliśmy przekonani, że nasze ulubione piosenki usłyszymy podczas wesela. nic bardziej mylnego. w trakcie ślubu został zagrany utwór, którego z konkretnych względów nie chciałam usłyszeć, a podczas wesela nie usłyszeliśmy ani jednego wybranego przez nas utworu!!!!
co prawda goście dobrze się bawili podczas uroczystości, a głos Pani Kasia ma niesamowity...bardziej na scenę niż na wesele, to mały niesmak pozostał.
jednak największe zaskoczenie było podczas rozliczenia. kiedy spotkaliśmy się z orkiestrą dwa dni po weselu poprosiłam o pokwitowanie odebrania gotówki i zakończenia współpracy (przelew na konto nie jest preferowany przez orkiestrę) Pan Jan wyśmiał moją prośbą pokwitowania. był rozbawiony tym, że nie chcę przekazać dość pokaźnej kwoty bez otrzymania potwierdzenia. z mojego punktu widzenia jest zachowanie mało profesjonalne.
podsumowując, jeśli repertuar zespołu Wam w pełni odpowiada to polecam gorąco ten zespół - koniecznie z Panią Kasią. jeśli natomiast chcielibyście aby Wasze sugestie były wzięte pod uwagę - poszukajcie kogoś innego.

eyo2 - Nie Sie 24, 2014 1:22 pm
Temat postu: Zespół godny polecenia
Witamy,

Wprawdzie minęły prawie dwa miesiące od wesela (28.06.2014), a my wciąż przywołujemy poszczególne kadry z wesela, które w dużej mierze zapadły nam w pamięci dzięki kunsztowi muzycznemu i profesjonalizmowi jaki reprezentuje zespól Pana Adamkiewicza. Cała oprawa muzyczna była na bardzo wysokim poziomie, z wysoką kulturą, ciekawymi aranżacjami piosenek, a to sprawiło, że wieczór był magiczny i bardzo elegancki. Godnym wspomnienia jest krystaliczny głos wokalistki, a w szczególności pięknie wykonane piosenki w języku francuskim. Goście byli bardzo zadowoleni i chwalili muzykalność zespołu. Moment wyjścia orkiestry do stołów okazał się strzałem w dziesiątkę – zaangażowało wiele osób do wspólnej zabawy i śpiewu.
Bardzo dziękujemy za ten wieczór i szczerze polecamy innym wybór Wiwat Trio, jako zespołu na ten najważniejszy dzień w życiu.

Pozdrawiamy,
Kasia & Grzegorz

Moniak - Pią Sie 29, 2014 11:05 pm

Nie wiem jak to się stało... Byłam przekonana, że już się wypowiadałam w tym temacie... a teraz nie mogę odszukać! no trudno, wiec powiem tak: zespół rewelacyjny. Bardzo nam odpowiadało to, że nie było disco polo. Wcześniej nei wierzyłam, że takie wesele może się udać. Teraz już wiem, że może - i to jak! A wygląd Panów pięknie ubranych, w muszkach.... istna klasa, tak jak powinno być na prawdziwym balu.... :) U nas było wesele polsko-francuskie i goście zachwyceni, a ci z Francji to już w ogóle. Niestety słyszałam, że Pani Kasi w przyszłym roku już nie będzie z nimi... Zresztą co tutaj mówić, Jej talent został doceniony w The Voice Of Poland :)
https://www.youtube.com/watch?v=c1JBgMfp_8E
Mam nadzieję, że już nikt nie ma wątpliwości co do Jej talentu :) Po francusku mówi rewelacyjnie, po ang chyba też :) Nie wiem czy czasem jeszcze innych języków nie ma w repertuarze... :) My właśnie pod Wiwat Trio zmieniliśmy datę ślubu z września na październik i nic a nic nie żałujemy :) )))

Gosia007 - Pon Cze 22, 2015 8:56 pm
Temat postu: POLECAMY!
W czerwcu odbyło się nasze przyjęcie weselne. Oczywiście towarzyszyło nam WIWAT TRIO. Zespół jest w pełni profesjonalny, a wokalistka super. Moje najśmielsze oczekiwania przeszła biesiada przy stołach. Pan Jan tak rozruszał towarzystwo, że chrypka na drugi dzień była u każdego :) . Zarówno osoby mające pojęcie o muzyce jak i "laicy" na pewno będą zadowoleni. Decydując się na Wiwat Trio byliśmy spokojni, że wszystko będzie pod kontrolą. I oczywiście było! :) :):)
Gdybym miała jeszcze raz wybierać kto będzie umilał nam czas na weselu, na pewno nie zmieniłabym zdania i bez wahania wybrała ich ponownie.

PiotrPK - Sro Sie 05, 2015 7:09 pm

Jestesmy dopiero co po weselu (01.08.15) i mielismy szczescie i przyjemnosc, ze mimo dosc poznej decyzji, udalo nam sie skorzystac z uslug zespolu Wiwat Trio. Bylismy wczesniej na weselu bliskiej znajomej w 2013, gdzie grali i prowadzili impreze, tak wiec nie mialem obaw przed rezerwacja czy sie sprawdza.

Od poczatku do konca zespol potwierdzil swoj pelen profesjonalizm. Faktycznie moze sie wydawac, ze cena nie jest najbardziej przystepna, jednak tutaj dostajemy to za co placimy:
- rzeczowa wspolprace
- sensowne porady na temat organizacji imprezy (co nam sie bardzo przydalo, gdyz organizowalismy wesele dosc pozno i nie mielismy mozliwosci poswiecic na to duzo czasu)
- slownosc (co do ustalen, co do odpowiedzi na pytania, itp)
- bardzo wysoka jakosc artystyczna

POLECAM WSZYSTKIM PANA JANA I JEGO EKIPE Z WIWAT TRIO BEZ ZADNYCH OBAW.

Jesli ktos potrzebuje dodatkowych informacji czy ma jakies konretne pytania to prosze o kontakt na priv.

Dziekujac Wiwat Trio za mila impreze,
PK

Goska - Pon Sty 18, 2016 3:24 pm

Zespół wiwat trio grał na moim weselu 29.08.
Jest to zespół, który nie posiada w swoim repertuarze disco polo, co było u mnie jednym z kluczowych kryteriów przy wyborze zespołu.
To jest zespół profesjonalistów najwyższej klasy, wspaniałe rozpoznawali potrzeby i nastroje gości i miło było jeszcze długo po weselu słyszeć, że dawno się tak nie wytańczyli jak na naszym weselu:)))
Jest to zespół z klasą- Panowie ubrani w smokingi, Pani w suknię wieczorowę, to po prostu robi wrażenie.
Współpraca z Panem Adamkiewiczem przed weselem i w trakcie wesela przebiegała rewelacyjnie i bardzo sprawnie. Ponieważ mój mąż w ogóle nie umie tańczyć, Pan Jan pomógł nam przy wyborze utworu na pierwszy taniec, by tempo i stopień trudności nauki kroków był odpowiedni dla amatora:))) podobnie sytuacja wygladała przy piosence dla rodziców.
Nawet teraz oglądając film z wesela nie znajduję żadnego ale:)))
Dla mnie jest to zespół naprawdę warty polecenia.

barhelman87 - Nie Cze 05, 2016 12:44 am

Witam!

Zespół WIWAT TRIO tworzył oprawę Naszego Wesela, które odbyło się 25.05.2016. Zespół w ocenie mojej, Mojej Żony, a także każdego Gościa Weselnego fenomenalny! Pełen profesjonalizm! Pan Jan to nie tylko utalentowany wszechstronnie muzyk, ale również osoba, która porywa. Porywa osobowością, sposobem bycia, poczuciem humoru... Te wszystkie cechy umiejętnie wyeksponowane w stosunku do gości gwarantują wspaniałą zabawę. (Panie Janie wytęp solo na skrzypcach - cudowny). Mimo to, że w każdej grupie ludzi potrzebny jest lider pozostali członkowie zespołu nie ustępują ani na krok. Każdy z Was jest dla Nas Człowiekiem-Zjawiskiem. Zjawiskiem, które w obecnych czasach rzadko się zdarza. Umiejętności, elegancja, szyk, takt... Wszystko to złożyło się na cudowną atmosferę, której nigdy Wam nie zapomnimy... Wokalistka również prezentuje najwyższy poziom, piękny, elastyczny głos, który zapada w pamięć (nadmienię, że Panowie również super śpiewają - chórki do "Voyage, Voyage" wspominam z uśmiechem). Współpraca bezproblemowa, każdy aspekt organizacyjny dokładnie, ale rzeczowo omówiony (w tym oprawa Mszy Świętej). Całkowici profesjonaliści. Serdeczne pozdrowienia i gorące podziękowania dla Was Kochani!!!

m.wielgus - Sro Wrz 21, 2016 10:17 am

Wiwat Trio uświetnił nasz ślub oraz wesele 17 września 2016.
Orkiestra Pana Jana Adamkiewicza rozkochała w sobie wszystkich gości bez wyjątku i sprawiła, że fantastyczna zabawa trwała do samego rana.

Powinnam rozpocząć od oprawy ślubnej. Nasz ślub miał miejsce w parafii pw. Świętej Katarzyny w Zgierzu. Organy są zabytkowe i mają piękny dźwięk, ale są wymagające i naprawdę nie każdy potrafi na nich grać, również w uwagi na ich kondycję. Dla Pana Jana nie stanowiło to najmniejszego wyzwania - przyjechał z nami do kościoła kilka tygodni wcześniej, obłaskawił miejscowego organistę, wypróbował instrument, a jego wykonanie było tak piękne, że już na tej próbie przeszły nas dreszcze, a mnie stanęły łzy w oczach. Natomiast podczas samej uroczystości zarówno muzyka, jak i śpiew perfekcyjnie podkreślała podniosłość i uroczystość najważniejszych momentów. Niezwykle brzmią również skrzypce, na których gra Pan Jan, byliśmy zachwyceni, a wraz z nami każdy, kto uczestniczył w tej niezwykłej mszy świętej.

Orkiestra powitała nas również w bardzo piękny sposób przed salą weselną - dobór utworów, ogromna charyzma i urok osobisty Pana Jana oraz pozostałych członków zespołu oczarował już na wstępie przyjęcia. Pan Jan zawsze wie co i kiedy powinno zostać powiedziane, czuwa nad przebiegiem przyjęcia od pierwszych do ostatnich sekund. Kiedy po pierwszym tańcu rozpoczął się pierwszy blok muzyczny, nikt nie chciał zejść z parkietu, dobrze, że był duży ;) Jeżeli chodzi o wybór utworów to nie wysyłaliśmy wcześniej żadnych list, wiedzieliśmy, że możemy zaufać naszej Cudownej Orkiestrze. Bawili się wszyscy, młodsi i starsi Goście, a my i Nasi Rodzice co rusz otrzymywaliśmy pochwały za wybór orkiestry.

Teraz kila słów o Wokalistce, pani Monice Mioduszewskiej. Pary Młode czytające forum mogą przeczytać bardzo wiele dobrego o poprzedniej wokalistce, pani Kasi, ja również bawiłam się na weselu u kuzynki, gdzie pani Kasia była wokalistką (wtedy właśnie powiedziałam sobie, że na moim weselu może grać tylko Wiwat Trio;) i również doceniam jej kunszt wokalny, ale pani Monika jest artystką tak zjawiskową i uzdolnioną, że... trzeba jej po prostu posłuchać! Zachęcam wszystkich do poszukania na you tube itp. Wykonanie Skyfall wbiło nas w ziemię, Adele powinna zacząć się niepokoić :) Każda piosenka wykonana przez Panią Monikę wzbudza zachwyt i brzmi o wiele szlachetniej niż w oryginale. Należy również dodać, że Pani Monika jest wyjątkową piękną kobietą, dzięki czemu cala Orkiestra prezentuje się jeszcze lepiej :)

Pan Jan zaskoczył również wszystkich wprowadzając wchodząc między stoły i grając Skrzypka na dachu oraz inne piękne, biesiadne utwory. Goście najpierw nieco nieśmiało, ale po chwili już bardzo żwawo włączali się do zabawy, na sam koniec wszyscy już stali i skakali, śpiewając na cały głos i bijąc gromkie brawa :) strzał w 10!

Oczepiny, podziękowania dla rodziców - wszystko z klasą i ze 100%-owym uszanowaniem naszych próśb. Ponadto nie stanowiło najmniejszego problemu, gdy na ostatnią chwilę coś modyfikowaliśmy - Pan Jan oraz pozostali członkowie Wiwat Trio z uśmiechem spełniali nasze życzenia.

I na sam koniec, za co również bardzo dziękujemy - disco polo nie ma w zwyczajowym repertuarze Orkiestry, ale kiedy po oczepinach klimat już się zupełnie rozluźnił i moja siostra, która lubi bawić się przy tej muzyce poprosiła o "Oczy zielone", utwór został zagrany i to w bardzo ładnej aranżacji i za to również ogromy plus dla Orkiestry, bo wszyscy jeszcze bardziej poczuliśmy, że Pan Jan, Pani Monika i pozostali Panowie są tam dla nas i że naprawdę zależy im bardzo, abyśmy w tym dniu czuli się wyjątkowo :)

Podsumowując - REWELACJA! A cena za usługę, chociaż może wydawać się wysoka, jest bardzo uczciwa zważywszy na jakość, na walory artystyczne, na urok i charyzmę oraz ogromną rzetelność i profesjonalizm.

Jeszcze raz, najserdeczniej Państwu DZIĘKUJEMY! :)

wiola.l - Nie Wrz 10, 2017 10:12 am

Możliwości zespołu Wiwat Trio poznałam osiem lat temu. To było niesamowite przeżycie słuchać na weselu prawdziwych muzyków, a nie amatorów,tak jak miało to wówczas miejsce na większości przyjęć weselnych. Już wtedy postanowiłam,że Pan Jan będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną mojego wesele i tak się stało.

Sierpień 2017, deszczowa sobota. Wiadomo,że każdy chciałby żeby aura tego dnia była niesamowita,żeby słońce świeciło cały dzień, a temperatura pozwalała na normalne funkcjonowanie. U nas tak nie było,bo lał deszcz,ale przekonaliśmy się,że to zupełnie przestaje być istotne gdy jest się otoczonym profesjonalistami. Tak możemy nazwać członków zespołu Wiwat Trio. Oprawa muzyczna Mszy Św. była bardzo poruszająca, urzekająca, profesjonalna. Powitanie na sali, sposób w jaki zespół poprowadził nasz przyjecie...nic dodać nic ująć. O nic nie musieliśmy się martwić. Zaufaliśmy zespołowi w 100% i nie żałujemy. Muzyka porwała do tańca nawet ciocie, które zwykle preferują siedzenie przy stolach. Głos Pani Moniki jest przepiękny, czysty. Wybredni goście związani hobbystycznie z muzyką komplementowali. Warto posłuchać na żywo :)

Biesiada przy stołach, którą poprowadził zespół była mistrzostwem świata. Goście mówili,że wiele już widzieli ale skrzypka stojacego na krześle, który porwał cały tłum do zabawy to jeszcze na żadnym weselu nie było. Magia :) Goście bawili się znakomicie i my też. Nie spodziewaliśmy się,że na własnym weselu, gdy jest się tak pochłoniętym sprawami organizacyjnymi, można sie tak dobrze bawić.

Serdecznie polecamy zespół. Pięknie grają, elegancko się prezentują, tworzą niezwykłą atmosferę i pozwalają młodym parom czuć sie komfortowo w tym ważnym dniu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group