Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - Polskie seriale

gosia - Pon Sty 12, 2004 9:20 pm
Temat postu: Polskie seriale
Jaki serial ogladacie:

:arrow: M jak miłość
:arrow: Na wspólnej
:arrow: Klan
:arrow: Na dobre i na złe
:arrow: Samo życie

czy o czymś zapomniałam :roll: chyba nie



U mnie numer

:D 1. Klan
:D 2. M jak miłość
:D 3. Na dobre i na złe
:? a reszta to już sporadycznie ,jak sobie przypomne o nich :)

kryszka - Pon Sty 12, 2004 11:48 pm

Nie oglądam tych seriali, bo są strasznie sztuczne a aktorzy grają jak amatorzy i wypadają mdło. Przynajmniej ja mam takie odczucia.

Jak już trafię na "Lokatorów" w TV to ich oglądam, bo są zabawni, choć z każdego ujęcia też bije sztuczność.

Sisi - Wto Sty 13, 2004 12:11 am

Wiem o co chodzi w Klanie, ale tylko dlatego, że leci w tle. W życiu nie widziałam nudniejszego serialu, tam się nic nie dzieje!!!!!!!!!!
Oglądam:
M jak miłość
Na dobre i na złe
choć ostatnio mam wrażenie, że też się troszkę popsuły.

olenka - Wto Sty 13, 2004 12:20 am

Latem oglądałam powtórki M jak Miłość, wczesniej nie było mi dane. A teraz chyba najczęściej ogladam 07 zgłoś sie:)
Madlen_ - Wto Sty 13, 2004 11:35 am

Ja oglądam Lokatorów, wcześniej Kasię i Tomka /ale się trochę popsuli/, Na wspólnej i resztę jak się akurat coś nawinie. 8)
Pepa - Wto Sty 13, 2004 1:07 pm

Zdecydowanie ''Kasia i Tomek'' :graba:
Edyta - Wto Sty 13, 2004 2:24 pm

ja nie przepadam za serialami
ale zdarza mi sie obejrzec
na wspolnej
kasia i tomek

magda - Wto Sty 13, 2004 4:02 pm

z reguly nie ogladam telewizji ze wzgledu na brak czasu
lubie obejrzec dobry film

Asiek - Czw Lut 05, 2004 4:14 pm

A czy oglądacie też starsze seriale?
Ja bardzo lubię "Dom". :D

gosia - Czw Lut 05, 2004 7:48 pm

Asiek napisał/a:
A czy oglądacie też starsze seriale?
Ja bardzo lubię "Dom". :D


Ja też i jeszcze oglądam ''Daleko od szosy''

kryszka - Pią Lut 06, 2004 1:10 am

Ze starszych to uwielbiam "Alternatywy" i "Czterdziestolatka". :mrgreen:

Nie trawię "Czterech pancernych", a nigdy nie oglądałam "Domu" czy "Kariery Nikodema Dyzmy".

nei - Pią Lut 06, 2004 2:05 pm

ja uwielbiam "Alternatywy 4" moge ogladac po 100 x
no i "M jak milosc" z doskoku :jumpjump:

gosia - Pią Lut 06, 2004 9:28 pm

Ja bardzo lubie oglądac jeszcze ''Koge-Mogel'' czyli Galimatias :spoko:
kryszka - Sob Lut 07, 2004 1:15 am

gosia napisał/a:
Ja bardzo lubie oglądac jeszcze ''Koge-Mogel'' czyli Galimatias :spoko:

Też to lubię. :D Tylko to raczej nie serial. :wink:


Jak dobrze że nasza telewizja tak lubi powtórki. :30:

gosia - Sob Lut 07, 2004 9:49 am

Kryszko nasza telewizja słynie tylko z powtórek filmów :P
Pusiak - Wto Mar 08, 2005 4:43 pm

A ja uwielbiam stare polskie seriale i sa dwa, które mogłabym oglądać i oglądać i oglądać: czterech pancernych i stawkę wiekszą niż życie
Z tych co lecą teraz to sporadycznie "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe" a oprócz tego obowiązkowo "Rodzinę zastępczą"

megi - Wto Mar 08, 2005 7:33 pm

A Ja oglądam "Na spólnej"
gambi - Wto Mar 08, 2005 9:08 pm

a ja co niedziela: na dobre i zle - choc kiedys byl duzo lepszy ten serial
a w tygodniu m jak milosc
:lol:

aggna - Wto Mar 08, 2005 9:45 pm

gosia napisał/a:
Ja bardzo lubie oglądac jeszcze ''Koge-Mogel'' czyli Galimatias :spoko:


Ja tez uwielbiam ten go ogladac. Ostatnio zrobilam sie serialowa fanka lubie ogladac "M jak milosc". "Na dobre i na zle", "Samo Zycie", "Klan", "Plebanie", "Pensjonat pod Roza" a i ogladam poraz 3 "Zbuntowanego Aniola". :D
Chyba zglupialam same seriale ogladam. Wyglada to tak jakbym nic nie robila tylko przed telewizorem siedziala. :mrgreen:

juttah - Wto Mar 08, 2005 10:16 pm

Oczywiście "M jak miłość"-jakoś mnie wciągnął, no i sporadycznie jak mam czas co mi wpadnie w oko, czasami "Klan", czasami "Samo życie"...itd
Ewela - Sro Mar 09, 2005 10:39 am

jeśli jestem w domu i mam chwilę czasu zerkam na Klan.
M jak miłość ogladamy całą rodzinką

Gniesia - Sro Mar 09, 2005 12:51 pm

"M jak miłość" i "Na dobre i na złe"
SaraLee - Sob Mar 12, 2005 5:55 pm

Ja tez bardzo lubię starsze seriale, uwielbiam 'Dom', 'Zmiennicy', w ogóle Bareję. Z tych aktualnych lubię obejrzeć M jak miłość i Na dobre i na złe. Za to mój mąż nienawidzi wszystkich moich seriali i niestety oglądam je sama - chociaż, jak nie ma gzdie wyjść :30: to siedzi i udaje, że ich nie słyszy :wink:
Dotka - Nie Mar 13, 2005 3:24 pm
Temat postu: Lubię oglądać
....seriale takie jak:
M jak miłość - najlepszy,
Samo życie,
Na dobre i na złe,
Klan,
Na wspólnej i inne nasze stare seriale. Oczywiście oglądam je wtedy gdy mam czas. Mój Misio nie nawidzi oglądać seriali i mamy wtedy bitwę na pilota. :(

Kot - Sro Kwi 27, 2005 1:30 pm

M jak miłość nałogowo, notorycznie od dawna
Pierwsza miłość coś takiego z Polsatu w miarę nowe od czasu do czasu

Kasiawka - Wto Maj 10, 2005 8:22 am

Jak prasuje oglądam M-jak miłość, a i czasem na Dobre i na złe, ale z tym juz gorzej, jakos nie mogę utrafić...
fjona - Wto Maj 10, 2005 11:57 am

a ja raczej nie przepadam za serialami. może dlatego, że nie mamy telewizora :)
Mika - Wto Maj 10, 2005 7:48 pm

Ostatnio to nie mam wogóle czasu na oglądanie telewizji, ale jeśli już mam taką okazję to oglądam M jak miłość.
bajeczka - Wto Maj 10, 2005 9:03 pm

Jedyna rzecza, którą oglądam w telewizji sa Kryminalni. Godzinka na tydzień, ale na wiecej szkoda mi czasu. Mozna zamiast tego zrobic masę ciekawych rzeczy. :D
strawberrytea - Wto Sie 23, 2005 4:03 pm

"M jak miłość"... popadam w nałóg choć jeszcze parę miesięcy temu nie oglądałam w ogóle. A teraz powtarzaja odcinki więc od wrzesnia na bierząco bardziej będę ;) To niestety wciąga.
A kiedyś mój nałóg to była "Ally McBeal" - najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałam :)

Mefiu - Wto Sie 30, 2005 7:06 pm

Ja lubię "Ostry dyżur" , "J.A.G", " Mc Gayver" i inne nie polskie seriale, ponieważ polskie są denne, no oprócz "Alternatyw", "Zmienników" "czterech..." i "Stawki..."
Edi - Pon Wrz 12, 2005 7:06 pm

gambi napisał/a:
a ja co niedziela: na dobre i zle - choc kiedys byl duzo lepszy ten serial
a w tygodniu m jak milosc
:lol:

Ja też lubię te dwa seriale. :)

Kot - Pon Wrz 12, 2005 8:10 pm

ten nowy serial Magda M. jest niezły :30:
Akacja - Pon Wrz 12, 2005 9:15 pm

M jak milosc wciagnal mnie po czasie, Na wspolnej, no i filmy z Brodzikową bardzo lubie, stare seriale sa super bardzej komedziowe teraz takie dramatyczne ;)
Żaneta - Pon Wrz 12, 2005 10:35 pm

Kot napisał/a:
ten nowy serial Magda M. jest niezły :30:


Kasiu! Zgadzam się z Tobą!
Oglądalam ostatnio ten serial i bardzo mi się spodobal! Wlaściwie to mojemu mężowi również!
Chociaż "niania" też jest O.K! :graba:

kryszka - Pon Wrz 12, 2005 10:40 pm

O tak, "Magdę M." i "Nianię" będę koniecznie oglądać. :mrgreen:

Chociaż Niania w oryginalnej wersji była dużo lepsza i śmieszniejsza, w polskiej jakoś ci aktorzy są drętwi, oprócz lokaja Ferenca. :30: Mam jednak nadzieję, że jakoś się rozkręcą.

Kasiawka - Wto Wrz 13, 2005 7:43 am

?aneta napisał/a:
Kot napisał/a:
ten nowy serial Magda M. jest niezły :30:


Kasiu! Zgadzam się z Tobą!
Oglądalam ostatnio ten serial i bardzo mi się spodobal! Wlaściwie to mojemu mężowi również!
Chociaż "niania" też jest O.K! :graba:

Chyba ANIU :wink:

Calinka - Wto Wrz 13, 2005 8:56 am

kryszka napisał/a:

Chociaż Niania w oryginalnej wersji była dużo lepsza i śmieszniejsza, w polskiej jakoś ci aktorzy są drętwi, oprócz lokaja Ferenca. :30: Mam jednak nadzieję, że jakoś się rozkręcą.

Niania też mnie jakoś nie porwała, spodziewałam się czegoś lepszego, ale moze później bedzie lepiej. Ale myślę, że Agnieszka Dygant pasuje do tej roli :) , dam im szansę i do drugiego odcinka też zasiądę.
Magda M. spoko.
Kiedyś oględałam Klan, Na dobre i na złe, M jak miłość, ale teraz jak nie obejrzę jakiegoś odcinka, to żadna strata. Trochę nudnawe się zrobiły niczym brazylijskie seriale, nie obejrzy się czterech, albo pięciu i też wiadomo o co chodzi bo zwroty akcji są porywające :wink: .
Bardzo lubie stare polskie seriale: Dom, Alternatywy 4, Zmienników, Daleko od szosy...

Kot - Wto Wrz 13, 2005 9:52 am

Niani widziałam tylko 2 połowę więc trudno mi się zdecydować co o tym sądzić. Generalnie drażni minie to, że kazali jej tak krzyczeć nienaturalnie, tej aktorce w amerykańskiej wersji to pasowała bo taki miała głos, a u nas to trochę zbyt sztuczne ale dam im jeszcze szansę :wink:
Pusiak - Wto Wrz 13, 2005 9:59 am

A ja chyba nie będę aż tak wyrozumiała.... faktycznie jedyną osobą która ratuje sytuację jest lokaj :) No i ciągle mam w uszach głos Fran Drescher :) Faktem jednak jest, że z polskich aktorek Agnieszkę Dygant wybrali bezbłędnie :) Nawet trochę podobna :)
strawberrytea - Wto Wrz 13, 2005 10:03 am

Ja widziałam tylko pierwszą połowę Niani... Powiem szczerze że mi się to ZUPEŁNIE nie podoba. Ani gra aktorów, ani sposób nakręcenia...
Kot - Wto Wrz 13, 2005 10:05 am

Strawberrytea to razem widziałyśmy całość :lol:
Żaneta - Wto Wrz 13, 2005 6:25 pm

KasiaK napisał/a:

Chyba ANIU :wink:


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Chcialam napisać KOTKU!!!

Przepraszam!

bajeczka - Wto Wrz 13, 2005 8:35 pm

A ja kocham Kryminalnych i Detektywa Monka :mrgreen:
Joanna - Sro Wrz 14, 2005 7:15 pm

"M jak Miłość", i trochę (od czasu do czasu) "Klan". Kiedyś bardzo lubiłam "Na dobre i na złe", ale teraz brakuje w nim kilku osób i wątki takie tragiczne... :( Już nie oglądam.
Wśród czarno-białych uwielbiam "Daleko od szosy". Z resztą, to całkiem co innego, bo to nie telenowela. "Kryminalni" i "Detektyw Monk"- nie te klimaty.

Kot - Wto Paź 04, 2005 10:13 am

Dałam szansę Niani. Własciwie za sprawą mojego taty, jakoś tak razem oglądamy :lol: i muszę przyznać, że już się tak nie drze. Jest OK!

A od 22 października wraca mój ukochany serial Gilmore Girls :pokemon:

Edi - Wto Paź 04, 2005 6:42 pm

Mnie tez serial "Gotowe na wszystko" strasznie wciągnął. Bardzo mi się podobają perypetie głównych bohaterek. Jest i śmieszny i tajemniczy zarazem. :)

A w sobote uwielbiam oglądać "Nianie". Jej głos mnie rozbraja. Tylko szkoda że emituja takie krótkie odcinki. :)

mama michałłka - Nie Paź 09, 2005 1:00 pm

Ja lubię:
:arrow: M-jak-miłość
:arrow: Pierwsza miłość
:arrow: Gotowe na wszystko

Nepfilim - Pon Lis 07, 2005 10:36 am

1. magda m. (jak dla mnie lepszego serialu jeszcze nie nakręcono )
2. m jak miłość
3. samo życie
4. na dobre i na złe
A reszta to chyba tak przy okazji, jak na coś trafie to obejrzę :)

katia - Wto Lis 15, 2005 7:28 pm

Bardzo lubie serial MagdaM, oprocz tego z przyzwyczajenia oglądam M jak miłośc, a z "doskoku" Kryminalnych
Kot - Wto Lis 15, 2005 8:13 pm

Idę oglądać M jak miłość :mrgreen:
Alma_ - Wto Lis 15, 2005 8:17 pm

Ja jakoś z polskich seriali nic ciekawego nie mogę znaleźć... Nudzą mnie i lekko żenują, szczególnie współczesne. Za to stare polskie filmy po prostu uwielbiam!
kryszka - Sro Lis 16, 2005 9:50 am

Ja ostatnio namiętnie oglądam właśnie "Kryminalnych", ciekawi mnie zwłaszcza wątek romansowy. 8) :30:
magda81 - Sob Lis 19, 2005 5:14 pm

Jesli chodzi o terazniejsze to wydaje mi sie ze "magda m." 0 filmik fajny:)
"na wspolnej" robi sie po woli jak brazylijski..., na dobre i na zle, m jak milosc, a ze strszych...-mis of course :)alternatywy tez moga byc :)

Agatka_P - Czw Gru 29, 2005 10:29 am

M jak miłość w Rosji - Rosjanie kupili licencje na puszczanie odcinków M jak miłość u siebie :)

[ Dodano: 01-02-2006 ]
Ania z Na Wspólnej umarła :(

sylwia - Czw Lut 23, 2006 11:48 am

:) ja lubie sobie poogladac seriale jak mam czas

M jak Miłość
Klan
Na wspólnej
Plebanie
Kryminalni

pewnie jest więcej fajnych ale czasu brak

uważam, zę polskie seriale sa ok

szczako - Wto Mar 14, 2006 3:31 pm

artykul o polskich serialach i ciazach

http://kobieta.gazeta.pl/...81,3203265.html

ananka - Wto Mar 14, 2006 5:13 pm

U mnie w domu oglądanie seriali było swego rodzaju hmm... babską posiadówką. Ja, mama, siostra, czasami ciotka i jej 2 córki siadałyśmy przed telewizorem. Aż trudno zliczyć ile seriali oglądałyśmy na raz.W czasie reklam zmieniałysmy kanał i tak partiami oglądałyśmy ok 3 seriali w jednym czasie. Oczywiście jak się skończył jeden serial zaczynał się następny i historia sie powtarzała. Taki seans zajmował nam co najmniej 3 godziny. Nic dziwnego że tatko się wkurzał. Teraz każda z nas mieszka osobno a ja nie mam telewizora :)
agga123 - Pią Mar 24, 2006 5:32 pm

M jak Miłość
Na Wspólnej
Kryminalni
Fala zbrobni
Niania

Miau - Pią Mar 24, 2006 6:29 pm

Zdecydowanie eM jak Miłość :D

Jednak nie dlatego, że tak mnie pasjonuje życie serialowych bohaterów.
Ja po prostu pasjami uwielbiam wyłapywać wpadki scenarzystów.
I śmieszą mnie tak bardzo sztucznie kreowane postaci.

andziafur - Nie Mar 26, 2006 7:21 pm

Ja też oglądam M jak miłość, natomiast mój narzeczony uwielbia Na wspólnej, na szczęście są w różnych godzinach także możemy łatwo to pogodzić
mischelle22 - Wto Lis 21, 2006 1:47 pm

M jak Miłość
Na wspólnej
Czasami Magdę M.

Agnieszka19 - Wto Lis 21, 2006 2:02 pm

Ja ogladam:
M jak miłość
Na wspólnej
Klan(czasami)
Pierwsz miłość(czasami)

Żaneta - Sro Lis 22, 2006 12:04 pm

Na wspólnej
Magda M
Pierwsza milość

KiTi - Sro Lis 22, 2006 11:52 pm

Jeżeli chodzi o polskie seriale to oglądam "Na wspólnej"(nie wiem dlaczego- nie podoba mi się! :D ) Poza tym "Magda M." i ten w miarę nowy serial "Hela w opałach". Tak czy inaczej wolę nie polskie seriale. "Gotowe na wszystko" rulezz!! Często w necie można znaleźć fajne zagraniczne seriale (z resztą tak oglądam też "Gotowe na wszystko"). Polecam "Bones" i "Ghost whisperer"- żadne opery mydlane!! :)
madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 10:03 am

Magda M - uwielbiam patrzec jakcy oni wszyscy piekni zdolni i jak im sie wszystko udaje :)
M jak Milosc - no moj ulubiony serial, tez wszyscy piekni, ale serial juz blizszy zyciu choc przewaza tam idylla :)
no i niania! frania! serial, ktory zawsze poprawia mi humor
a Kasia i Tomek serial na ktorym potrafie ze smiechu sie poplakac :)
no i Rodzina Zastępcza :)

dzarusia - Sob Lis 25, 2006 6:02 pm

sporadycznie:
:arrow: klan
:arrow: pierwsza milosc
:arrow: m jak milosc
:arrow: na dobre i na zle

ciagle:
:arrow: na wspolnej
:arrow: kasia i tomek
:arrow: kryminalni
:arrow: niania :)

agutka - Pią Gru 01, 2006 12:44 pm

M jak Milosc zdecydowanie. Czasem zdarza mi się i inne obejrzeć (nawet jeśli kompletnie nie wiem o co w nich chodzi :wink: - lubię pooglądać sobie ładne serialowe mieszkanka i ludzi )
szczako - Pią Gru 01, 2006 2:59 pm

a ja zamówiłam sobie prezent (jeszcze nie wiem czy imieninowy czy gwiazdkowy) - Kasia i Tomek. pełne wydanie. już się nie mogę doczekać.
mesma - Sob Gru 02, 2006 10:11 am

tak zeby systematycznie to
Magda M. i Hela w opałach

a reszta to juz bardzo rzadko

Magdzik - Sro Paź 20, 2010 7:29 pm

Tak codziennie nie oglądam ale lubię czasem włączyć na "Pierwszą miłość" :smile: I jak mi się nudzi to z mamą looknę "Barwy szczęścia" i "M jak miłość" ale tylko raz na jakiś czas ;)
Elwirka1 - Czw Paź 21, 2010 10:40 am

"Usta Usta" są rewelacyjne :)
do "Kasi i Tomka" też uwielbiam wracać :)

martula_87 - Czw Paź 21, 2010 10:46 am

Teraz we wtorki królują "Usta Usta"!!!!
A serial do którego uwielbiam wracac to ''Magda M"!!!!

słonko - Czw Paź 21, 2010 11:39 am

Tylko Kasia i Tomek i Usta usta. Reszta to telenowele, których nie znoszę, albo głupie seriale typu: "Śiwat wg Kiepskich" itp., których nienawidzę.
niesia2708 - Czw Paź 21, 2010 12:14 pm

Ja ostatnio lubię oglądać "Szpili na Giewoncie". "Kiepskich" zniosę, natomiast nie cierpię "Daleko od noszy" :twisted: :twisted:
sloneczkoo - Czw Paź 21, 2010 12:18 pm

Ja obecnie oglądam Usta usta :)
blueorange - Pon Paź 25, 2010 5:30 pm

ja lubie stare polskei seriale :)
niem - Nie Wrz 25, 2011 1:24 pm

niesia2708 napisał/a:
Ja ostatnio lubię oglądać "Szpili na Giewoncie".
ja również bardzo lubię, wciągnęło mnie:)
poza tym godny uwagi jest serial - Czas honoru

ppola - Nie Wrz 25, 2011 1:54 pm

Ostatnio uwielbiam "Przepis na życie" 8)
Elwirka1 - Nie Wrz 25, 2011 2:29 pm

ppola napisał/a:
Ostatnio uwielbiam "Przepis na życie"

ja też :)

wiolancia - Nie Wrz 25, 2011 4:46 pm

Ja też uwielbiam "Przepis na życie",nawet mój mąż lubi go ze mną oglądać...
mala_mk - Nie Wrz 25, 2011 8:02 pm

Ja również lubię "Przepis na życie", ale mój ulubiony polski serial to "Czas honoru". To już IV seria, a każdy odcinek tak samo dobry, co rzadko się zdarza w serialach, które mają więcej niż 1, góra 2 serie.
Dosia_Zosia - Nie Wrz 25, 2011 10:34 pm

Aktualnie nie oglądam bo nie mam tv ale jak miałam to najczęściej Klan, M jak miłość, Barwy szczęścia i Samo życie.
ewa.krzys - Pon Wrz 26, 2011 7:57 am

A ja nie oglądam żadnych seriali, żaden jakoś mnie nie zainteresował, no i poza tym rzadko jestem w domu w godzinach ich emisji. Ale kiedyś oglądałam "M jak Miłość".
malinka1984 - Pon Wrz 26, 2011 8:02 am

wiolancia napisał/a:
Ja też uwielbiam "Przepis na życie",nawet mój mąż lubi go ze mną oglądać...
to tak jak u Nas, mój K. też ze mna go ogląda
niesia2708 - Pon Wrz 26, 2011 8:49 pm

niem napisał/a:
niesia2708 napisał/a:
Ja ostatnio lubię oglądać "Szpili na Giewoncie".
ja również bardzo lubię, wciągnęło mnie:)

Mnie jakoś zaczął nudzić i już nie oglądam :)
Za tu baaardzo lubię "Przepis na życie" :) No i od jakiegoś czasu wciągnęło mnie "Na dobre i na złe" :]

Wizaz.waw.pl - Sro Lip 04, 2012 3:31 pm

Ja oglądałam Szpilki na Giewoncie, ale tylko pierwsze serie z Szejbal. Pierwsza miłość jest mdła, ale oglądałam ją od początku, więc raz na jakiś czas sprawdzam co tam się dzieje, tak z ciekawości. Z zagranicznych seriali polecam One Tree Hill i Supernatural :)
E-kwiaty - Nie Sie 05, 2012 5:47 pm

Ja podobnie jak większość oglądam M jak miłość. Polecam również Przepis na życie :) Uwielbiam jeszcze Szpilki na Giewoncie, ale niestety już się skończyły :(

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

Asiek - Wto Lis 20, 2012 9:06 am

Odświeżyłam sobie serial "Dom". Przeglądając stronę Empiku zauważyłam, że właśnie wyszła seria z lat 1996-2000 na DVD, wcześniejsze odcinki wydali już wcześniej. I oczywiście zaraz sięgnęłam po moje zbiory i zrobiłam "powtórkę z rozrywki" i obejrzałam. :) :smile:
Uwielbiam i chyba tak już mi pozostanie. :) To jeden z moich nielicznych evergreenów. Ciekawa jestem czy nadają go jeszcze czasem w Polsce.
Znany jest młodszemu pokoleniu (18-25 lat)?

Magdzik - Wto Lis 20, 2012 9:14 am

Asiek, to jest o tym pastorze i jego rodzinie?
Asiek - Wto Lis 20, 2012 9:16 am

Magdzik napisał/a:
Asiek, to jest o tym pastorze i jego rodzinie?

Nie. :?

Tu podaję link : http://www.filmweb.pl/serial/Dom-1980-35939

ava - Wto Lis 20, 2012 10:35 am

Asiek napisał/a:
Znany jest młodszemu pokoleniu (18-25 lat)?
Co prawda nie łapię się już w te widełki, ale dla mnie serial jest znany, choć bardziej te odcinki z lat 90-tych.

Asiek napisał/a:
Ciekawa jestem czy nadają go jeszcze czasem w Polsce.
Nadają. Ostatnio leciał bodajże na TVP1, ale oczywiście w godzinach przedpołudniowych. Podejrzewam, że na TVP Seriale co jakiś czas też można go obejrzeć.
Magdzik - Wto Lis 20, 2012 12:53 pm

Asiek napisał/a:
Nie. :?

To nie czaję :D

juta79 - Wto Lis 20, 2012 1:01 pm

Asiek, to Magdzik, chyba odpowiedziała na Twoje pytanie :lol: Bardzo lubię ten serial ale ja też się nie łapie w te widełki :)
Nocta - Sro Kwi 10, 2013 4:26 pm

Bardzo lubię "Komisarza Alexa". Poza tym czasem oglądam "Przyjaciółki".
grejpfrut - Pon Kwi 15, 2013 1:09 pm

Z polskich seriali oglądam, a raczej co jakiś czas "odświeżam" sobie "Glinę" i "Pitbulla". Moim zdaniem te dwie policyjne serie to naprawdę kawał dobrej roboty.
ZaproszeniaSlub - Wto Kwi 16, 2013 11:56 am

A nie szkoda Wam czasu na seriale? Za oknem wiosna, w końcu. Może lepiej pójść na spacer? Nie oglądam, nie mam w domu telewizora nawet. Oczywiście z własnego wyboru :)
EdytaW - Wto Kwi 23, 2013 5:25 pm

Mnie się spodobał Krew z krwi, a dla rozluźnienia Ojciec Mateusz, ciągle mi się jakoś nie znudził.
Juska - Wto Kwi 23, 2013 5:28 pm

Ponieważ TVP Seriale należy do naszych ulubionych kanałów tłuczemy do znudzenia RANCZO :) , KSIĘDZA MATEUSZA i CZTERDZIESTOLATKA.... a mój T. Czterech pancernych... i Klossa :)
paulinkaaMU - Wto Kwi 23, 2013 10:31 pm

My z tych polskich ogladamy właściwie tylko rodzinkę.pl, a ja (już sama :wink: ), jak mi się przypomni - Lekarzy.
A z tych starszych, ostatnio trafilismy na jakimś kanale na Daleko od szosy - dla mnie jeden z kultowych polskich seriali :)

SlubNaCyprze_ne - Wto Kwi 30, 2013 6:05 pm

Daleko od noszy to faktycznie kultowy serial. Czasami straszny w swojej komiczności. Medycyna w krzywym zwierciadle, ale...
Angel4580 - Sob Maj 04, 2013 9:06 pm

My z mężem uwielbiamy oglądać na wspólnej.
Zauważyliśmy, że najnowsze odcinki są bardziej artystyczne, z dobrze dobraną muzyką i ogólnie bardziej klimatyczne niż np rok czy dwa lata temu.
Też macie takie odczucia ?


Tak poza tematem.
Jestem nowa na forum i witam wszystkich serdecznie ! :)

Suzu - Wto Maj 07, 2013 9:33 pm

Oto moje ulubione polskie seriale:

Komisarz Alex
Przyjaciółki
Prawo Agaty
Rodzina zastępcza

koniczynka84 - Czw Maj 09, 2013 3:08 pm

zdecydowanie i wyłącznie - Czas Honoru
Kasiakan - Sro Lut 05, 2014 2:27 pm

Ja bardzo lubię swoje środy z Na Dobre i Złe :) a po za tym to jak jestem chora i leże w łóżku to nadrabiam stracone odcinki innych seriali po jednym wiem co się działo przez ostatnie miesiące.
szaorma - Sro Mar 05, 2014 2:06 pm

Z polskich seriali całkiem do rzeczy był Przepis na życie, Usta usta, teraz Lekarze i Prawo Agaty.
jemioła - Pią Sty 30, 2015 1:54 pm

szczerze to nie cierpię polskich seriali. Lubiłam te stare komediowe, typu miodowe lata i 13 posterunek, ale odkąd nie mam telewizora, to oglądam tylko amerykańskie
Golderka - Czw Lut 05, 2015 4:23 pm

Spośród wszystkich Polskich seriali uwielbiam 3.

- Ranczo
Ponieważ jest fajne, lekkie i przyjemne. Można się na prawdę przy tym zrelaksować.
- Pitbull i Glina
Oba seriale są "o czymś". Do Gliny nie umywa się żaden amerykański serial. Zawsze do Gliny wracam ;]

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_

ManaMana - Nie Lut 15, 2015 12:41 pm

Ja raczej nie oglądam, ale czasami zdarzy się na wspólnej m jak miłość albo na dobre i na złe, ale od czasu do czasu.
johnybastard - Sro Maj 06, 2015 9:34 am

Służby specjalne to jest serial. :)

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_

montumag - Wto Gru 06, 2016 10:53 am

A lubicie "Na noże"?
alekul89 - Wto Gru 06, 2016 11:25 am

Mi się "Na noże" średnio podobało. Nudny trochę. Ale "Kaprys losu" zapowiada się ciekawie :)
Julia_ja - Czw Gru 08, 2016 11:21 am

alekul89, mam identyczne odczucia :)
Sofia - Czw Gru 08, 2016 1:28 pm

Ja uwielbiam Belfra i Pakt <3 Najlepsza jest jednak Wataha
nelka66 - Czw Mar 09, 2017 11:49 am

ja zaczęłam przez rodziców oglądać Ranczo, wiecie jaki to zabawny serial, naprawdę bardzo przyjemny.
aniamag2 - Pią Mar 10, 2017 2:15 pm

nelka66 napisał/a:
ja zaczęłam przez rodziców oglądać Ranczo, wiecie jaki to zabawny serial, naprawdę bardzo przyjemny.


Rzeczywiście serial Ranczo jest niesamowity. Najbardziej podobają mi się Solejukowa i Michałowa - nie do podrobienia.

krewetka32 - Pią Cze 09, 2017 8:44 am

Komisarz Alex - najlepszy serial! ;-)
splita - Pon Sie 21, 2017 9:55 am

A oglądacie Powiedz tak? Ja się zakochałam w tym serialu.
wiki32 - Pią Sty 19, 2018 12:36 pm

M jak miłość oglądałam czasem z babcią ale jakoś mnie nie wciągnęło. Namiętnie oglądamPierwszą miłość. A pamiętacie serial Zbuntowany anioł? wiem że nie polski, ale był hitem :D
Miet33 - Sro Sty 24, 2018 2:23 pm
Temat postu: Serialowo
A moim ulubionym serialem jest "ranczo", niedawno nawet zakupiłam związaną z nim książkę. Niesamowite kreacje Solejukowej i Michałowej, przyłączam się do tego zdania, choć mi najbardziej do gustu przypadła postać cwaniaczka wójta - chłop trochę cwany, trochę sprytny, który zostaje prezydentem Polski. COś niesamowitego, doprawdy...
K.dos - Pon Sty 29, 2018 10:06 am

Polskie seriale to raczej nie moja bajka, szczególnie te telenowele w stylu pierwsza miłość czy na wspólnej. Za to uważam, że Belfer jest jednym z lepszych polskich serialów. Lubię też starocie takie jak 13 posterunek czy miodowe lata. Wciągnął mnie też serial Sprawiedliwi, wydział kryminalny. A tak to raczej nic mnie aż tak nie wciągnęło.
balbina8 - Pon Sty 29, 2018 11:13 pm

Ranczo to wg mnie kultowy serial
ostatnio zakochałam się w Belfrze i Pakcie

pre_Beatka - Wto Sty 30, 2018 1:55 pm

Szczerze mówiąc szkoda tracić czas na polskie seriale. Osobiście solę ten czas poświęcić na seriale obcojęzyczne dzięki czemu mogę doszlifowawszy język.
pinacolada - Wto Sty 30, 2018 3:02 pm

Ja z polskich seriali oglądam tylko i wyłącznie świat według kiepskich. Pewnie ze względów sentymentalnych.
lilia002 - Nie Sty 13, 2019 12:01 pm

M jak miłość i Na wspólnej
Shy - Pon Sty 14, 2019 2:19 pm

z tych tasiemcowych to "przyjaciółki" a ostatnio przez przypadek "w rytmie serca"... a tak to wolę seriale typu Wataha, Pakt :)
cleopatraa - Czw Lut 07, 2019 1:17 pm

Nie ogladam bo wszystko syfiaste :cry:
Zakupoholiczka - Czw Mar 04, 2021 7:28 am

A wiecie, że większość tych seriali można też zobaczyć online? Na przykład gdy pominiecie jakiś obcinek. Na https://olkuszonline.pl/20210223382968/gdzie-codziennie-ogladniesz-seriale-nie-tylko-w-telewizji podpowiadają, gdzie ich szukać i gdzie oglądać seriale online bez opłat.
plagit - Sro Cze 23, 2021 8:37 pm

ee serilae nie są takie fajne lepsze
anjexosdefrgos - Pią Sty 14, 2022 3:46 pm

Nie oglądam tych seriali, bo są strasznie sztuczne a aktorzy grają jak amatorzy i wypadają mdło. Przynajmniej ja mam takie odczucia.
ewelina32 - Pon Lis 06, 2023 8:35 pm

anjexosdefrgos napisał/a:
Nie oglądam tych seriali, bo są strasznie sztuczne a aktorzy grają jak amatorzy i wypadają mdło. Przynajmniej ja mam takie odczucia.

Mam to samo

kormi - Sob Kwi 13, 2024 12:15 pm

mój nr jeden to M jak Miłość

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group