Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obrączki - Szerokość obrączek

misia-misia - Pon Sty 30, 2006 3:07 pm
Temat postu: Szerokość obrączek
Jakie waszym zdaniem powinny być obrączki (chodzi mi o szerokość). Dostępne są przeciez różne szerokości 3mm, 4mm, 5mm, 6mm. My zamówiliśmy 4mm, bo 3mm są za wąskie a jak mierzyłam 5mm to była tylko obrączka a mój palec ginął... mam krótkie paluszki :wink: Stad decyzja o 4mm.
Lukasz - Pon Sty 30, 2006 5:52 pm

Kasi zamowilismy 3 mm a dla mnie 4 mm.
basia80 - Wto Sty 31, 2006 10:47 pm

ja napewno zamówię 3,5~~4. Takie są najładniejsze
rorrim - Sro Lut 01, 2006 7:56 am

My mamy równą szerokość - po 5 mm. Ale obydwoje mamy duże dłonie.
Ja nawet ciut większe od P. :oops:

kryszka - Sro Lut 01, 2006 9:51 am

Coś niesprawiedliwa ta ankieta... Przecież często się zdarza, że dla pani obrączka jest węższa, dla Pana szersza.


Misiu - powinnaś zmienić ankietę na możliwość oddania dwóch głosów. :)

strawberrytea - Sro Lut 01, 2006 10:02 am

Mamy takie półokrągłe i zastanawialismy sie najpierw nad 5 mm, potem nad 4 dla mnie i 5 dla męża... W końcu stanęło na 4 mm dla obojga (mąż stwierdził że chce nosić taką samą obrączkę jak ja :) ) no i zupełnie nie żałujemy, sa śliczne, wyglądają ślicznie :)
Mika - Sro Lut 01, 2006 10:05 am

My mamy 3 mm, dopiero teraz zmierzyłam. Kupiliśmy bo ładnie wyglądały i były proste :)
Kasiawka - Sro Lut 01, 2006 10:41 am

My też mamy na szerokość identyczne 5 mm
misia-misia - Sro Lut 01, 2006 1:17 pm

kryszka napisał/a:
Coś niesprawiedliwa ta ankieta... Przecież często się zdarza, że dla pani obrączka jest węższa, dla Pana szersza.


Misiu - powinnaś zmienić ankietę na możliwość oddania dwóch głosów. :)


Hmm... no nie wiem, nie wiem. Ja osobiście nie spotkałam się z możliwością zamówienia dwóch różnych szerokości. Ale takie coś to chyba tylko u prywatnych jubilerów :roll:

Lucky - Sro Lut 01, 2006 1:28 pm

Co to znaczy u prywatnych jubilerów :?:
Pozostali sa państwowi :wink:

Zresztą powyższe odpowiedzi forumek pokazują, że istnieje i to dośc często możliwośc zamówienia dwóch szerokości :D

My przychylamy się do 4 mm, ale jak to będzie w rzeczywistości to się przekonamy przy kupnie :D

misia-misia - Sro Lut 01, 2006 1:38 pm

anik napisał/a:
Co to znaczy u prywatnych jubilerów :?:
Pozostali sa państwowi :wink: :D


Pisząc prywatnych miałam na myśli takich, którzy robią obrączki np. z przetopienia wcześniejszych wyróbów ze złota i którzy sami produkuja biżyterię nie na skalę masową typu KRUK czy APART bądź A&A. Chodzi mi o takich "małych" jubilerów a nie tych w duzych salonach...żeby znowu mnie ktoś źle nie zrozumiał :?
No i znowu żebym ktoś nie pomyślał ze mam cos do apartu czy kruka...
No a czytajac posty faktycznie da się zauważyć, zę istnieje możliwość zakupienia różnych rozmiarów.
Chociaż na mój gust fajniej jest mieć takisam rozmiar...tak do pary. Ale jeśli ktoś musi mieć rózne albo chce, żeby optycznie pasowały mimo różnej wielkości dłoni to tez spoko :wink: Ważne żeby obie strony były zadowolone

Pusiak - Sro Lut 01, 2006 1:59 pm

Jak na razie jestem jedyna :) Nasze obrączki mają po 6 mm :)
Alma_ - Sro Lut 01, 2006 4:07 pm

misia-misia napisał/a:
Chociaż na mój gust fajniej jest mieć takisam rozmiar...tak do pary. Ale jeśli ktoś musi mieć rózne albo chce, żeby optycznie pasowały mimo różnej wielkości dłoni to tez spoko :wink:

Może tez chodzić o to, żeby zachować proporcje - skoro obrączka jest większa to dla zachowania proporcji powinna być też nieco szersza.

misia-misia - Sro Lut 01, 2006 4:29 pm

Dokładnie o to mi chodzi :wink:
gosiaczek - Czw Lut 02, 2006 10:14 am

misia-misia napisał/a:


Hmm... no nie wiem, nie wiem. Ja osobiście nie spotkałam się z możliwością zamówienia dwóch różnych szerokości. Ale takie coś to chyba tylko u prywatnych jubilerów :roll:


A spotkałaś się z możliwością zamówienia dwóch różnych modeli? Nam zaproponowała takie rozwiązanie pani w "Kruku". Nie ukrywam, oczy wyszły nam na wierzch ze zdumienia :shock:

misia-misia - Pią Lut 03, 2006 12:46 pm

gosiaczek napisał/a:
misia-misia napisał/a:


Hmm... no nie wiem, nie wiem. Ja osobiście nie spotkałam się z możliwością zamówienia dwóch różnych szerokości. Ale takie coś to chyba tylko u prywatnych jubilerów :roll:


A spotkałaś się z możliwością zamówienia dwóch różnych modeli? Nam zaproponowała takie rozwiązanie pani w "Kruku". Nie ukrywam, oczy wyszły nam na wierzch ze zdumienia :shock:


WOW :shock: Serio? No takich cudów jeszcze nie słyszałam...
A może ta pani z KRUKa chciała wam "wcisnąć" jakieś takie obrączki które zostały jej po jednej sztuce i dlatego powiedziała że tak można. Dlatego tak piszę bo sama spotkałam się z taka propozycją, ale na Boga...to chodziło o srebrne obrączki, takie do noszenia na teraz, zwykłe. No ale ślubne? Różny rozmiar rozumiem, ale model...ja się na takie coś nie piszę :wink:

gosiaczek - Pią Lut 03, 2006 1:09 pm

Nie mogła próbować nam wcisnąć, bo nie mówiła o żadnej konkretnej, a większość z tych, które oglądaliśmy była nieprzerabialna. Nie wyobrazam sobie w ogóle noszenia różnych obrączek (chodzi oczywiście o te wzorzyste, bo dopasowanie gładkiej obrączki szerokością to zupełnie inna historia)
Dotka - Pią Lut 03, 2006 1:36 pm

Moja obrączka ma 4mm, natomiast męża ma 5mm. Robiliśmy u jubilera na Targowej (teraz przeniósł się facet na Wigury). W sklepach firmowych tj. Kruk czy Apart nie było mowy o różnych szerokościach obrączek.
misia-misia - Pią Lut 03, 2006 2:48 pm

Dotka napisał/a:
Moja obrączka ma 4mm, natomiast męża ma 5mm. Robiliśmy u jubilera na Targowej (teraz przeniósł się facet na Wigury). W sklepach firmowych tj. Kruk czy Apart nie było mowy o różnych szerokościach obrączek.


Właśnie o tym mówiłam. Dokładnie o to mi chodziło co napisała Dotka.

AiD - Pią Lut 03, 2006 2:54 pm

my mamy 5mm
miały być 4mm ale... chcielismy takie same obraczki... a na miska dużej łąpce te 4mm poprostu znikały... wiec mamy 5mm a ze brzegi sa zaograglone to tez sie tak w oczy nie rzuca :D

Agnesia - Wto Mar 14, 2006 9:34 pm

Nasze mają 4 mm.
Moi rodzice stwierdzili, że trochę są za wąskie, ale na moiego paluszka 5 mm byłyby za szerokie.

Asiek - Sro Mar 15, 2006 9:24 pm

5 mm
emi_teufelchen - Pią Maj 05, 2006 2:59 pm

My zamowilismy 5 mm
imbrulka - Pią Maj 05, 2006 3:34 pm

My juz kupilismy i mamy ! Szerokosc 5 mm.
dorota20w - Pią Maj 05, 2006 3:53 pm

My kupilismy 4,5 mm i robiliśmy na nasze specjalne zamówienie :D
Kamyk - Sob Maj 06, 2006 4:38 pm

5 mm, wydaje mi sie najbardziej odpowiednie
kasik32 - Pią Maj 19, 2006 2:02 pm

Dla mnie zamówiliśmy 3mm, dla K. 4 mm. Ja muszę mieć cieńszą bo zamierzam nosić pierścionek i obrączkę na jednym palcu, na palcu K. 3mm obrączka ginęła więc zdecydowaliśmy się na różne szerokości :D
Alma_ - Pią Maj 19, 2006 2:05 pm

My ostatnio przymierzyliśmy obrączki (Ł. sam to zaproponował! :shock: ) i wygląda na to, że najlepiej wyglądamy w tych cieńszych, ale bardziej wypukłych. Wole delikatniejszą biżuterię, więc i moja obrączka nie może być zbyt masywna.
FifthAvenue - Pią Maj 19, 2006 2:53 pm

A ja bym chciala takie troszke grubsze....tym bardziej, ze chce miec w nich malenkie diamenciki, wiec musza sie "zmiescic".
nie wiem jak moje Kochanie, on w ogole za bizuteria nie przepada (tak delikatnie mowiac), wiec zeby tylko nosil to ja sie chyba na wszystko zgodze.

hanusia - Pią Maj 19, 2006 4:41 pm

u nas chyba bedzie tak ze ja bede miala inna grubość a inna moj P. bo ja mam bardzo krótkie palce a on ma znowu bardzo dlugie i na moich zle wyglada gruba obrączka (jeszcze dodatkowo je skraca optycznie), ale sie jeszcze dokladnie nie zdecydowalismy
ckasia - Nie Maj 21, 2006 8:58 am

My w czwartek byliśmy zamówić obrączki i zdecydowaliśmy się na tradycyjne z żółtego złota lekko zaakrąglone. Obie mają szerokośc 5 mm. Te wygladały najlepiej.

A moja druga połowa wczoraj mi powiedziała, że on to już chciałby nosić obrączkę. Bardzo mnie to ucieszyło i wzruszyło jednosześnie...

ewig - Nie Maj 21, 2006 10:14 am

Nasze beda jednakowej szerokosci- 4,7mm
FLOSSY - Nie Maj 21, 2006 12:19 pm

my idziemy zamowic w tym tyg. ..beda mialy po 4mm ..zaokrąglone pół bialego pol zoltego zlota na całej długosci a miedzy kolorami cieniutkie diamentowanie.. i moja bedzie miala chyba malusi diamencik..kupimy je w A&A :D przy 3mm nie bylo zupelnie widac roznicy miedzy bialym i zoltym zlotem..przy 4mm jest praktycznie malenka..widac jakby cala byla zolta tylko ze sie slicznie swieci :D
SylTom - Nie Maj 21, 2006 2:02 pm

Moim marzeniem jest gruba obraczka z jakimis kamieniami ale niestety mam za szczuple palce i wygladalaby zbyt masywnie, wiec pewnie grubosc bedzie standardowa.Trudno nie mozna miec wszytkiego.!!!
hanusia - Pon Maj 22, 2006 9:39 pm

własnie już kupiliśmy obrączki i są 4mm i wyglądają całkiem nieźle i na moich krótkich palcach i na Jego długich
emilkaa - Wto Maj 23, 2006 9:44 am

nasze beda mialy po 4,5.. boskie beda.. juz to wiem.. :P
Bombasik - Sob Sie 19, 2006 11:55 am

my też mamy 4,5 mm, z białego złota, zwykłe, proste, jakby odpiłowana rurka :) . To znaczy bez żadnych ściętych krawędzi, ani wzorów. Od środka wygrawerowaliśmy nasze imiona - na obrączce Jego - moje imię i data ślubu, na mojej obrączce Jego imię i data ślubu: 2.09.2006.
senra - Sob Sie 19, 2006 12:31 pm

My zamówiliśmy 3mm w Aparcie. Gdybyśmy chcieli różnych grubości - nie byłoby problemu - sprzedawczyni sama nam proponowała takie rozwiązanie, bo nie mogliśmy się zdecydować. Jednak ostatecznie będą jednakowe.
adriannaaa - Sob Sie 19, 2006 7:29 pm

w końcu oboje mamy 3mm, ale przy innym modelu - moaj miała by 3, a Ł. 4 mm. szersze stanowczo mi się nie podobają....
mls - Pią Lis 03, 2006 12:56 pm

Nasze będą miały po 6mm. Zaróno moja jak i mojego K. :D
Kamyk - Sob Lis 04, 2006 10:41 am

misia-misia napisał/a:
kryszka napisał/a:
Coś niesprawiedliwa ta ankieta... Przecież często się zdarza, że dla pani obrączka jest węższa, dla Pana szersza.


Misiu - powinnaś zmienić ankietę na możliwość oddania dwóch głosów. :)


Hmm... no nie wiem, nie wiem. Ja osobiście nie spotkałam się z możliwością zamówienia dwóch różnych szerokości. Ale takie coś to chyba tylko u prywatnych jubilerów :roll:


W każdym sklepie można zamówić różne szerokości. Byliśmy u wielu jubilerów i nawet niektórzy z nich sami mówili, że dla Młodego powinna być o milimetr szersza. W każdym badź razie, to na pewno też zalezy od tego, kto ma jakie dłonie. Ale możliwość taka jest u każdego jubilera. Przynajmniej w Łodzi...

adriannaaa - Sob Lis 04, 2006 12:20 pm

Zgadzam się z Kamykiem - nam też proponowano w wielu miejscach zakup obrączek o różnych szerokościach.. Dla pana oczywiście szerszą.( APART, KRUK, SLIWINSKI. A&A - to tak w skrócie;) )
Duszka - Nie Lis 05, 2006 9:01 am

My bedziemy miec oboje prawdopodobnie 4 mm. Choc jeszcze sie zastanawiamy, bo moze moj B. bedzie mial 5mm (ma wieksza dlon niz ja wiec noglaby lepiej wygladac). Zamawiamy dopiero w przyszlym tygodniu wiec jeszcze musimy podjac ostateczna decyzje. Ja bede miala na 100% 4 mm).

A co do mozliwosci zamowienia roznej szerokosci obraczek to podpisuje sie calkowicie pod tym co napisala adriannaaa - my przeslismy te same sklepy i to samo nam proponowano.

Powiem wiecej - w tych salonach mozna zamoic kompletnie 2 rozne obraczki a w "YES" jak sie kupi dwie takie same a nie rozne to dostaje sie 10% rabatu. Wiec jak widac mozliwosci jest wiele.

Nikulec - Wto Lis 28, 2006 4:30 am

Ja lubię grube obrączki i takie chciałabym mieć. Nie mniej niż 5 mm.
szczako - Wto Lis 28, 2006 11:40 am

nasze mają 5 mm.
na początku, jak je zobaczyłam, to obawiałam się, jak to będzie wyglądać na mojej małej bądź co bądź dłoni, ale ładnie się prezentują. przyzwyczaiłam się.

bajeczka - Wto Lis 28, 2006 8:31 pm

Moja ma 4 mm, ale męza jest szersza bo większa :)
gambi - Nie Gru 03, 2006 3:08 pm

Nasze sa takiej samej szerokosci - 5 mm.
Ale przyznaje, ze w moim przypadku ta szerokosc to nie byl najlepszy wybor.
Przewaznie ciezko sie mi ja zdejmuje :?
Takze drugi raz wybralabym dla mnie 4mm a dla meza 5mm

lmyszka - Czw Gru 07, 2006 6:19 pm

a ja chce jak najcieńsze, czyli 3 mm, mam malutkie paluszki i inna wygląda fatalnie :)
a przyszły mąż nie ma nic przeciwko temu :D

madzia8181 - Nie Sty 21, 2007 4:12 pm

oboje mamy po 6 mm , D. ma krotsze palce ode mnie ale tez zdecydowal sie na 6mm...mam nadzieje ze nie bedzie zalowal ;)
MonikaZgierz - Sro Kwi 11, 2007 2:13 pm

Nasze mają 4 mm. Szersza nie ładnie wyglądała na mojej dłoni, a węższa nie wchodziła w gre.
grusia - Sro Kwi 11, 2007 5:10 pm

Nasze maja 6 mm, chcielismy grubsze ale odradzono nam, iz moze odparzac sie skora pod za gruba obraczka.
gebka - Sro Kwi 11, 2007 6:40 pm

my bediemy mieli 5 mm i moja bedzie z cyrkonia :)
asia84 - Czw Kwi 12, 2007 3:31 pm

mi również podobają się szersze :) a ile mm będą miały jeszcze nie wiemy
kochecka - Czw Kwi 12, 2007 7:37 pm

nasze napewno będą z żołtego złota, bez rzadnych wstawek ani dodatków a co do szerokości to nie mam pojęcia, nawet sie nie zastanawialiśmy.
znalazłam takie zdjęcie, podobają nam się takie.

asia84 - Czw Kwi 12, 2007 8:23 pm

bardzo ładne :) szerokie jak lubię :)
lmyszka - Czw Kwi 12, 2007 8:25 pm

ja nadal obstaje przy cienkich obrączkach takich 3 mm :) mam malutkie króciutkie paluszki i w innych czuła bym się źle
asia84 - Czw Kwi 12, 2007 8:31 pm

ja też nie mam zbyt długich palców, ale co tam :) najważniejsze żeby nam się podobały :)
lmyszka - Czw Kwi 12, 2007 8:43 pm

no pewnie :) ale ja zawsze lubiłam małe skromne "dodatki" na paluszkach :)
mischelle22 - Czw Kwi 12, 2007 8:45 pm

Nasze mają 4,5 i mają kształt trapeza.
kochecka - Czw Kwi 12, 2007 8:53 pm

tzn jakie?można poprosić o jakieś foto?
gosc - Czw Kwi 12, 2007 8:55 pm

nasze będą miaŁy ok póŁ centymetra
Agnieszka19 - Pią Kwi 13, 2007 12:55 pm

Ja zdecydowanie wolę cieńsze obrączki :smile:
Mam malutkie dłonie( niektórzy się śmieją że jak u dziecka) więc szerokie obrączki wyglądają nieładnie. Z resztą przmymierzaliśmy z moim kamilkiem już kilka i w ogóle żadne mi się nie podobają na moim palcu :?

Gabro - Pią Kwi 13, 2007 3:29 pm
Temat postu: Różne
Ja wybrałam w Aparcie 3 mm, a mój Narzeczony, który ma krótsze palce niż ja - 4 mm. Nie było problemu, żeby obrączki miały różną grubość. :)
To obrączka Narzeczonego:

Maja_Kris - Pią Kwi 13, 2007 3:31 pm

Kochecka! Sliczne te obraczki!!
Gabro - Pią Kwi 13, 2007 3:32 pm

A to moja.
asia84 - Pią Kwi 13, 2007 3:42 pm

bardzo ładna :)
Maja_Kris - Pią Kwi 13, 2007 3:51 pm

bardzo ladne delikatne!
lmyszka - Pią Kwi 13, 2007 6:23 pm

jeśli mozesz podac cene tych obraczek bo sa bardzo ładne :)
Dunia - Pią Kwi 13, 2007 10:57 pm

Widzę, że ten model z Apartu miał duże wzięcie! I słusznie, bo również uważam, że te obrączki są śliczne. My wybraliśmy inne, 5mm. Wyglądają delikatnie, bo mają na obydwu krawędziach taki delikatniutki wzorek- jakby koroneczkę. Chciałam wkleić zdjęcie, ale Apart już ich nie ma w ofercie...
asia84 - Pią Kwi 13, 2007 10:59 pm

Dunia, a może zrobicie zdjęcie swoich???
kochecka - Pią Kwi 13, 2007 11:01 pm

właśnie Dunia!poprosimy zdjątko :)
asia84 - Pią Kwi 13, 2007 11:04 pm

ciekawie się zapowiadają :]
Dunia - Sob Kwi 14, 2007 2:23 pm

Kumpel pracujący w Aparcie mówił, że mają duże wzięcie. Nam się podobają bo są delikatne.
Postaram się wkleić to zdjęcie, żeby Asia nie robiła na mnie takiej :] krzywej miny :wink:

asia84 - Sob Kwi 14, 2007 2:25 pm

:jezyk1: nie robię krzywej minki ;) śliczne :super:
kochecka - Sob Kwi 14, 2007 2:30 pm

bardzo ładne dunia! :)
Agnieszka19 - Sob Kwi 14, 2007 2:32 pm

?liczne obrączki :wink:
Dunia - Sob Kwi 14, 2007 2:36 pm

I jeszcze język pokazuje łobuz mały [smilie=12_new.gif]
Cieszę się, że się podobają!!

asia84 - Sob Kwi 14, 2007 2:39 pm

hihihi :lol:
gosc - Sob Kwi 14, 2007 3:27 pm

Dunia piękne obrączki, aż się chce zaŁożyć :D
asia84 - Sob Kwi 14, 2007 6:07 pm

u Was to już niedługo ;)
edys_lu - Nie Kwi 15, 2007 6:09 pm

my jak mierzylismy obraczki to musimy miec 4 mm bo chcemy koniecznie takie same a wieksza jest dla mnie za duzo bo ja mam malenka dlon natomiast 3 mm dla mojego Misiaka byla za mala :)
Gabro - Pon Kwi 16, 2007 12:38 pm
Temat postu: Cena
[quote="lmyszka"]jeśli mozesz podac cene tych obraczek bo sa bardzo ładne :) [/quote

Nasze kosztowały 620 zł. Z obniżką 25%.

gosc - Pon Kwi 16, 2007 6:41 pm

25% obniżki - Gabro a gdzie takie upusty dają :?:
Gabro - Sro Kwi 18, 2007 12:30 pm

Sajonara6 napisał/a:
25% obniżki - Gabro a gdzie takie upusty dają :?:

W Aparcie. Jest stała obniżka 25% na obrączki. Oczywiście cena zależy też od wagi i wielkości kamienia. Można dodatkowo wygrać podróż poślubną :lol: Pani powiedziała, że warto wziąć udział w konkursie, bo losowanie jest co miesiąc, więc jest stosunkowo dużo wygranych. Wejdź na stronę apart.pl. Cena "zwykła" jest zaznaczona na czarno, a po rabacie na czerwono. W sklepie ceny już uwzględniaja rabat.

asia84 - Sro Kwi 18, 2007 12:38 pm

nie dość, że upusty to jeszcze bardzo ładna biżuteria tam jest :mrgreen:
gosc - Sro Kwi 18, 2007 9:40 pm

muszę faktycznie zajrzeć,
co też wŁaśnie czynię :D
jednak nie ma takich jakie mogŁyby nam obojgu przypaść do gustu a jak któreś mi się spodobaŁy to za dwie, nawet po rabacie i tak sporo ponad 1000 zŁ. wyszŁo :(

Maverick - Czw Kwi 19, 2007 9:07 am

Ja o swoich obrączkach nawet nie myślę (bo nie planuję ślubu póki co), ale moi rodzice mają obrączki szerokie. Mama-9mm, tata 10mm i nie mogą ich nosić, bo mi się paluszki odparzały :-? :-?
Gabro - Czw Kwi 19, 2007 11:07 am

Sajonara6 napisał/a:
muszę faktycznie zajrzeć,
co też wŁaśnie czynię :D
jednak nie ma takich jakie mogŁyby nam obojgu przypaść do gustu a jak któreś mi się spodobaŁy to za dwie, nawet po rabacie i tak sporo ponad 1000 zŁ. wyszŁo :(


Wydaje mi się, że można zamówić dwie kompletnie rózne obrączki. To Wasza sprawa czy chcecie mieć obie takie same, czy nie. Poza tym inaczej wyglądaja na zdjeciu, a inaczej na palcu:)

gosc - Czw Kwi 19, 2007 7:16 pm

masz rację Gabro, tyle że
1. chcemy takie same obrączki
2. wybraliśmy już pewien model i w Aparcie niestety nie ma podobnych

Hatifnatka - Czw Kwi 19, 2007 11:22 pm

a nam podobają się dokładnie takie jak na zdjęciu, które wkleiła kochecka - proste z żółtego złota, szerokość 5 mm :)
Dunia - Pią Kwi 20, 2007 6:41 am

Uważam, że obrączki powinny być takie same. Powinny tworzyć komplet- zupełnie jak Państwo Młodzi tworzą komplet :)
Gabro - Pią Kwi 20, 2007 10:47 am

Sajonara6 napisał/a:
masz rację Gabro, tyle że
1. chcemy takie same obrączki
2. wybraliśmy już pewien model i w Aparcie niestety nie ma podobnych


A jakie wybraliście?:) Może wkleisz jakieś zdjęcie?

gosc - Sob Kwi 21, 2007 1:11 am

proszę bardzo

sylwia - Sob Kwi 21, 2007 4:47 pm

U nas 5 mm
kosia - Wto Kwi 24, 2007 12:40 pm

My zamówiliśmy 6 mm.ja mam dość pokaźne paluszki i mama srebrną obrączkę 8mm i najładniej wyglądają u mnie takie szersze.
kochecka - Sob Wrz 01, 2007 9:02 pm

Moja 4mm a Narzeczonego 6mm
lmyszka - Sob Wrz 01, 2007 9:16 pm

a my mamy 4 mm :) co lepsze kupując je myśleliśmy że mają 3 mm ale co tam w sumie pasują nam :) zorientowałam się dopiero jak porównałam je z obrączką przyjaciółki :) jej były węższe :)
ancia19 - Sob Wrz 01, 2007 9:34 pm

My mamy 5mm

Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak wygląda obrączka 10mm!!! Nigdy czegoś takiego nie widziałam

mietka - Wto Wrz 04, 2007 9:59 am

obie 6 mm. plaskie z bialego zlota
Maverick - Wto Wrz 04, 2007 11:33 am

ancia19 napisał/a:
Swoją drogą nie wyobrażam sobie jak wygląda obrączka 10mm!!! Nigdy czegoś takiego nie widziałam

?ałuję, że nie mam aparatu cyfrowego, bo pokazałabym Ci jak wyglądają obrączki moich rodziców. Jak zakładam mamy, to jest od początku palca, do jego zgięcia:/

MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 7:49 pm

my mamy 4mm a i tak jakaś szeroka nam sie wydawała ;) a robimy u jubilera na wigury :)
anka992 - Pią Sty 11, 2008 6:35 pm

A mi się podobają szerokie takie 6-7 mm, jeszcze nie zamówiliśmy obrączek, rozglądamy sie narazie, mniej wiecej wiem jakie maja byc :)
MałaMi1 - Pią Sty 11, 2008 10:02 pm

a jakie? może wkleisz jakieś przykładowe fotki ?
anka992 - Sob Sty 12, 2008 1:28 pm

olcia tradycyjne złote obrączki, a jak już będziemy mieli swoje to wkleję zdjęcie :)
Martysia - Sob Sty 12, 2008 2:31 pm

mnie tez sie b. podobaja 6mm z zoltego zlota, widzialam piekne w kolekcji 'nowoczesnej' Apartu. Tak w ogole w Aparcie jest teraz duzo przecen ale my na kupno mamy jeszcze czas wiec mysle, ze na razie to odlozymy.
kiri - Nie Sty 13, 2008 12:37 am

Nasze 5 mm
askapi - Nie Sty 13, 2008 12:43 am

A my stawiamy na 4 mm :) najlepiej wyglądają nam na palcu i dłoń ładnie się prezentuje
owieczka_foto - Nie Sty 13, 2008 10:46 am

askapi napisał/a:
A my stawiamy na 4 mm :) najlepiej wyglądają nam na palcu i dłoń ładnie się prezentuje


Także uważamy, że 4 mm są najzgrabniejsze.

Pozdrawiam

Kamil_umed - Nie Sty 20, 2008 2:09 pm

my jak na razie szukamy - ale chyba to będzie 5 mm - z dwóch rodzajów złota (białe i żółte) i chyba bez kamienia (?) :roll:
sistermonn - Pią Lut 01, 2008 7:49 am

my też zamówiliśmy obrączki 4mm z białego i zółtego złota. Większa nie ładnie wyglądała zarówno u mnie jak i u PM.
tofee - Pon Mar 31, 2008 1:26 am

Mam drobne dłonie i moja obrączka będzie miała szerokość 3.5 mm (a mojego M 4 mm).
Chcę ją nosić razem z pierścionkiem na jednym palcu, więc nie wyobrażam sobie szerszej.
Ktoś u góry napisał że podobają mu sie 6-7 mm nie wyobrażam sobie takich szerokich, zwłaszcza na kobiecej dłoni.

MalaJu - Nie Kwi 06, 2008 11:48 pm

moja będzie miała szerokośc do 4mm (moze minimalnie mniej). PM - 5 mm
Abudabi - Pon Kwi 14, 2008 11:01 am

Moja 5 mm, Miśkowa 6mm. Klasyczne, z żółtego złota, półokrągłe :)
Nie mogę się doczekać odbioru :cool:

doni_iza - Pon Kwi 14, 2008 2:52 pm

My będziemy mieć max 5mm, chyba że zrobimy różnej szerokości i wtedy dla mnie 4mm, a dla mojego K. 5-6mm. :)
juta79 - Wto Kwi 15, 2008 2:31 pm

Nasze obraczki maja po 4mm. Szersze wygladaly zle na moim palcu :smile:
Agha - Sro Kwi 16, 2008 10:20 am

Nasze obrączki nie będą szersze niż 4 mm. Podobnie jak o juty79 w przypadku szerszych obrączek - nie wyglądają one dobrze u nas obojga.
Zbyt szeroka obrączka przeszkadza, poza tym zajmuje blisko "pół palca" ;-)
nie wiem czemu zawsze szerokie obrączki kojarzą mi z Rosjanami albo mafią obwieszoną złotem, brr.
Poza tym gdy przymierzałam szerokie obrączki, to mój pierścionek zaręczynowy przy nich ginął. Wyglądało to jak Flip i Flap.

Dorotka847 - Czw Kwi 17, 2008 6:15 pm

My zdecydowaliśmy sie na 4 mm mamy szczupłe palce i takie ładnie wyglądały no i postanowiliśmy ze bedą identyczne chciaż rozważaliśmy 5 mm dla narzeczonego.
fiona83 - Pią Kwi 18, 2008 3:01 pm

Oboje będziemy mieć "czwóreczki".
fewka - Pią Kwi 18, 2008 4:11 pm

a nasze po 5 mam bardzo długie palce (Tata myślał, że zostanę pianistka), węższe gubiły sie na moim palcu, 5 akurat. Szerszych już bym nie chciała....Marcin ma małe dłonie ale takie "posiasne" więc jemu też 5 pasuje....

AAAA dopiero będziemy zamawiać w czerwcu!!!!!!Ja już chce je mieć,.........

emememsy - Czw Maj 08, 2008 10:16 am

ja chce 6 mm
Martysia - Czw Maj 08, 2008 12:16 pm

my w koncu zamowilismy, 5 mm
marta_s3 - Pią Maj 09, 2008 8:07 pm

ja będę miała 4 lub 5 mm a moje kochanie 6 mm.
Debussy - Czw Maj 29, 2008 9:39 am

Ja myślę, że 4 mm to powinno być tak "akurat".
julietta - Pią Maj 30, 2008 8:57 am

My wybraliśmy różne szerokości obrączek - ja 3 mm (szersze dziwnie wyglądały, mam drobne palce i taka szerokość fajnie prezentuje się z pierścionkiem o podobnych gabarytach), mój K. będzie miał 4 mm (też ma niewielkie dłonie i raczej nie jest przyzwyczajony do biżuterii, więc nie chciałam narażać go na szok :smile: ).
izunia_82 - Pon Cze 02, 2008 1:30 am

Nasze obrączki mają 4mm i uważam, że są idealne. Oglądaliśmy identyczny wzór mający 3mm i był za wąski dla nas(mało widoczny). Ale też bez przesady. Co za dużo to nie zdrowo.
Audiolka - Sro Cze 04, 2008 3:29 pm

a nasze mają po 7 mm.
truskawka_ja - Wto Lip 15, 2008 2:41 pm

nasze mają po 4mm
justinaa - Czw Sie 07, 2008 9:53 pm

nasze mają 6 mm
Debussy - Sro Wrz 17, 2008 1:07 am

Nasze mają 5 mm.
magdasid - Sro Wrz 17, 2008 1:15 am

U nas teraz jest dylemat. Bo podobają nam się szerokie, 6-7 mm, ale ja mam drobne dłonie i nie sądzę, żeby to dobrze wyglądało. Z drugiej strony-pierścionek przełożę na lewą dłoń, bo wzór obrączek strasznie by się z nim gryzł. Natomiast mój A. bardzo nie lubi jakiejkolwiek biżuterii i bardzo mnie zaskoczył twierdząc, że on chce szeroką i koniec :smile: . Więc myślę, że w ostatecznym rozrachunku zrobimy u mnie 4 mm a u niego 6 mm :)
asia84 - Sro Wrz 17, 2008 10:51 am

Nasze mają 5mm.
magdasid - Sro Paź 08, 2008 10:11 am

No i miałam rację. Mierzyłam wczoraj obrączki różnych szerokości i wiem, że 6 mm jest dla mnie za szeroka.Wyglądam jak Rosjanka na bazarze. W sam raz leży na moich palcach obrączka 4mm :) Trochę mi smutno, bo chciałam szeroką, ale cóż...Nie można mieć wszystkiego.
agunia84 - Wto Sty 06, 2009 2:35 pm

Nasze obrączki mają 4 mm.
doni_iza - Sro Sty 07, 2009 9:05 am

Nasze obrączki mają 6 mm :)
Ambrozja - Sro Sty 07, 2009 5:48 pm

My co prawda jeszcze nie kupiliśmy, ale mamy już wybrane obrączki które mają 6mm.
Martuś i Jaruś - Pon Lut 16, 2009 8:14 am

Z tej racji że mamy dość szczupłe palce i że źle czuliśmy się w szerokich obrączkach uzgodniliśmy że 4 mm to jest to :)
Malwina_łódź - Wto Lut 17, 2009 7:57 am

Zakupiliśmy obrączki. Mają 6 mm ;)
Suelen - Sro Lut 18, 2009 10:22 pm

zagłosowałam, a nie napisałam :razz: nasze obrączki mają 5 mm :)
rajeczka - Czw Lut 19, 2009 9:59 am

my bedziemy chyba mieli dla mnie 5 a dla mojego L 6-strasznie nie chce miec waskiej :/
asiulek82 - Czw Lut 19, 2009 9:23 pm

Prawdopodobnie będę miała 3,5, ewentualnie 4 a mój Kotek 6mm.
bester - Nie Lut 22, 2009 12:17 pm

nasze obrączki maja 5,5 mm
Tissaia - Sob Kwi 04, 2009 1:11 am

6 mm. Zastanawialiśmy się nad cieńszymi, ale mamy oboje długie palce i węższe ginęły, a na dodatek ten-jedyny-ukochany-model ma właśnie 6 mm.

Co do tego, które wyglądają ładnie, a które "rusko-bazarowo", nie ma reguły, wszystko zależy od ręki. Żyłam w przekonaniu, że drobna biżuteria, bo pierścionki cienkie, ale ta grubsza obrączka jest bardzo ładna i pasuje.

kiri - Sob Kwi 04, 2009 10:24 pm

Nasze mają 5 mm,nie polecam grubszych niż 5 mm,znajomi mają 6-7 mm i cierpią szczególnie w upalne dni,skóra pod obrączką poci się,jest odparzona,swędzi,koleżanka nie może nosić pierścionków na palcach obok tej swojej grubej obrączki,bo grubość obrączki nie pozwala na to,teraz mówi że żałuje że nie wybrali sobie tak do 5 mm
Dzesia - Wto Kwi 07, 2009 10:38 am

5mm - za to moja jest rozmiarowo większa, niz G. :D
KotaBasia - Pią Kwi 10, 2009 9:13 pm

Nasze mają 5mm.
madzialenka - Wto Kwi 14, 2009 1:38 pm

wybraliśmy 5 mm za radą przyjaciółki jubilerki, mówiła właśnie o odpażaniu skóry przy grubszych
Trismegista - Pią Kwi 17, 2009 11:08 pm

mamy 5 mm, czyli z tego co widze najpopularniejsza szerokosc ;)
Misiuniaaaa - Pią Kwi 17, 2009 11:33 pm

Nasze 5,5 mm.
skalimonka - Sob Kwi 25, 2009 9:08 pm

Moja ma 4 mm, a mojego A. 7 mm :smile:
darling - Sob Kwi 25, 2009 10:34 pm

nasze maja 4 mm
aggar - Sro Kwi 29, 2009 9:12 am

Zamówiliśmy 5 mm, identyczne dla mnie i dla niego. Przy moim rozmiarze (8) mogą się wydawać dość szerokie, ale bardzo mi się podobały te na których wzór robimy, a one były nawet 6 mm. Będą z białego złota i nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że te z białego powinny być nawet szersze niż ich żółte odpowiedniki, bo mogą wydawać się niektórym mało poważne. Mam znajomych, którzy jako dowód miłości kupili sobie dwie identyczne srebrne obrączki, a ja nie chce żeby ktoś miał wątpliwości czy to ślubna czy taka "miłosna" :smile:
skalimonka - Sro Kwi 29, 2009 9:35 am

heh a mnie to lata i powiewa, co ludzie pomysla... bo Ci na ktorych mi zalezy, zeby wiedzieli, beda wiedzieli, ze jestesmy malzenstwem, a poza tym beda na slubie. Dla mnie to symbol, a nie pokazowka.
aggar - Sro Kwi 29, 2009 12:01 pm

A ja uważam, że dla większości z nas jest to po trochu symbol i po trochu tzw. "pokazówka". Gdyby tak nie było to każda z nas wybierałaby najzwyklejsze i najcieńsze obrączki i nie przebierałybyśmy w nich jak takie sroczki poszukując najpiękniejszej, bo każda z nas chce mieć najpiękniejszą :) I oprócz tego, że ma się podobać nam to dobrze byłoby gdyby podobała się też gościom, chcemy słuchać komentarzy w stylu "ach jaka piękna" itp. Wiem, że teraz wywołam burze w szklance wody, ale prawda jest taka że jako ludzie jesteśmy próżni w mniejszym bądź większym stopniu, a każdy kto uważa inaczej jest po prostu hipokrytą.
Ja się przyznaję, jest we mnie odrobina próżności dlatego chciałam wybrać jak najpiękniejszą obrączkę i co za tym idzie dość szeroką :smile:

Tissaia - Czw Kwi 30, 2009 11:39 pm

Aggar, wydaje mi się, że cała branża ślubna balansuje na pograniczu symbolu i pokazówki. Z jednej strony niby liczy się tylko uczucie, wyższe wartości i duchowy wymiar ślubu. Z drugiej, każda z nas chce być najpiękniejsza, najcudowniejsza, mieć niebiańską salę, wspaniałą muzykę, boską suknię, śliczną obrączkę i w ogóle wszystko ma być aaach i oooch :) Jest to zresztą zupełnie naturalne - bo to my jesteśmy tego dnia w centrum uwagi i narcyzm jest niejako wpisany w ideę panny młodej (pan młody doświadcza może z 25% tego szaleństwa, co przyszła żona, może dlatego, że jego koledzy nie przeżywają tygodniami fasonu jego koszuli i nie wzdychają do zdjęć jego muchy :D). Z jednej strony, to ogromny stres, bo wiemy, że ludzie wszystko skomentują, z drugiej - do licha, jest to jedyna okazja w życiu, by wybrzydzać do znudzenia i zostać takim małym, słodkim egocentrykiem. No bo nie czarujmy się - przez jakiś rok przygotowań przeżywamy głównie to, co dotyczy nas (no i przyszłego męża). Nawet najskromniejsza osoba wpada w obłęd ślubnego perfekcjonizmu (wszak wszyscy naokoło twierdzą, że jak będzie nie ten odcień welonu, to świat się zawali). Tak więc ślub i wszystko, co z nim związane - jest po części pokazówą :P
aggar - Pią Maj 01, 2009 10:57 am

Tissaia - z ust mi to wyjęłaś :)
ava - Wto Lip 28, 2009 9:39 pm

Moja obrączka ma 4 mm (zanim zaczęliśmy poszukiwania chcialam 5 mm, ale okazało się, że takie są na moje palce za szerokie), a obrączka S. ma 5 mm.
Bella - Pią Lis 13, 2009 11:09 pm

ava napisał/a:
Moja obrączka ma 4 mm (zanim zaczęliśmy poszukiwania chcialam 5 mm, ale okazało się, że takie są na moje palce za szerokie), a obrączka S. ma 5 mm.

tak samo jak u nas! Takie najlepiej pasowały do naszych rączek :)

W ankiecie można oddać tylko jeden głos więc zagłosowałam na 4mm :P

joannakarolina - Nie Sty 31, 2010 10:56 pm

Moja będzie miała 4 mm a K. 5 mm, ja mam drobne dłonie i większa mi nie pasuje, a K. ma większe i ta 4 mm obrączka jest zdecydowanie za mała.
martka - Pią Lut 05, 2010 10:56 pm

My w końcu zdecydowaliśmy się na 5 mm (dla mnie) i 6 mm (dla R.). Są w sam raz:)
ART DECO JUBILER - Pią Lut 19, 2010 3:40 pm

Z doświadczenia mogę powiedzieć,że 4mm to troszke za mało i z czasem może wydawać się po prostu zbyt wąska ,lepiej będzie wybierać w przedziale 5-6 mm.
randomgirl - Sro Maj 05, 2010 9:55 pm

Razem po 5 mm :smile:
maryla - Czw Maj 13, 2010 6:28 pm

My raczej szukamy 5 mm, chociaż szersze też nam sie podobają
kakonka - Czw Maj 13, 2010 7:29 pm

my mamy 5mm :D
Weira - Czw Maj 13, 2010 8:10 pm

Nasze mają 4 mm i są idealne
Elwirka1 - Pią Maj 14, 2010 8:51 am

kakonka napisał/a:
my mamy 5mm

My też :)

ART DECO JUBILER - Wto Maj 18, 2010 6:35 pm

Własnie obrączke powinno dobrac się także do wielkości naszej dłoni. Na drobnej dłoni o wąskich palcach zdecydowanie lepiej bedzie prezentowała sie obrączka 4mm,a na szerszych palcach pasowac będzie większa,np 5mm.
olcia_n - Pon Kwi 18, 2011 10:57 pm

Nam też bardziej podobały się szersze. Dlatego zamówiliśmy obrączki o szerokości 5mm.
martula_87 - Pon Kwi 18, 2011 10:59 pm

A my po 6mm :smile:
agulka1989 - Pon Kwi 18, 2011 11:00 pm

Nasze mają po 9mm :)
ewex - Wto Kwi 19, 2011 10:58 am

Nasze mają po 4 mm :)
M4rcysi4 - Pon Maj 30, 2011 11:08 pm

martula_87 napisał/a:
A my po 6mm

My również obie obrączki mamy takiej szerokości.

ART DECO JUBILER - Czw Cze 23, 2011 6:20 pm

No to ja musze się pochwalić,ze u nas z szerokością jest identyczna sprawa-zarówno u mnie jak i mojej małżonki :)
Magdzik - Czw Lip 28, 2011 9:21 pm

My mamy obrączki jednakowej szerokości po 4mm. Szersza na moim palcu nie za bardzo mi pasowała ;)
Misiak87 - Pią Lip 29, 2011 12:54 pm

Obie nasze po 4 mm. :) Ani grubsze ani cieńsze nam się nie podobały. :-)
ewa.krzys - Czw Sty 05, 2012 2:32 pm

Moja 5 mm, a K. 6 mm. Miały być jednakowe, ale K. doszedł do wniosku, że woli trochę szerszą, bo mu "ginie" na palcu :)
gabrysia - Czw Sty 05, 2012 2:42 pm

mysle, ze szerokosc obraczek to kwestia bardzo indywidualna, dodatkowo uwazam, iz nie kazdej osobie pasuje bardzo szeroka obraczka (przy bardzo delikatnych i szczuplych dloniach) oraz na odwrot
All-me - Czw Sty 05, 2012 6:40 pm

6 mm :) moja i narzeczonego.
asia7 - Pią Sty 06, 2012 6:42 pm

nasze mają po 4,5 mm (a moja i tak wydaje mi się za duża bo mam krótkie palce)
kariczeq - Pią Sty 06, 2012 8:32 pm

ja mam 4 mm, mąż ma 5, dla mnie 5 za szeroka, 4 w sam raz :)
wamaba - Pon Sty 09, 2012 6:15 pm

Ja lubię szerokie obrączki więc nasze pewnie będą miały co najmniej 6mm.
madziula13893 - Wto Sty 10, 2012 6:13 pm

Nasze będą po 4 mm, już w czwartek odbieramy i nie mogę się doczekać :)
aguuuunia44 - Sob Sty 14, 2012 12:32 pm

Weira napisał/a:
Nasze mają 4 mm i są idealne

Tak jak i nasze :)

karolina84 - Pią Sty 20, 2012 12:17 pm

A ja się cały czas zastanawiam jaka szerokość będzie dla mnie odpowiednia..Mam bardzo wąskie paluszki :) Rozmiar pierścionka zaręczynowego był chyba 7..... Chciałabym żeby obrączka nie była za szeroka, a jednocześnie nie wyglądała na taką zwykłą, "nieślubną"... Chyba 5mm byłoby ok,sama nie wiem.. :roll:
Flipomania.pl - Pią Sty 20, 2012 1:12 pm

karolina84 napisał/a:
A ja się cały czas zastanawiam jaka szerokość będzie dla mnie odpowiednia..Mam bardzo wąskie paluszki :) Rozmiar pierścionka zaręczynowego był chyba 7..... Chciałabym żeby obrączka nie była za szeroka, a jednocześnie nie wyglądała na taką zwykłą, "nieślubną"... Chyba 5mm byłoby ok,sama nie wiem.. :roll:


Może 4mm będzie ok? Najlepiej iść do salonu i przymierzać. Wtedy najlepiej zobaczysz jak wyglądają obrączki o różnej szerokości u Ciebie.

Magdzik - Pią Sty 20, 2012 3:52 pm

karolina84, ja też mam cienkie paluszki i mi 4mm pasuje w sam raz. Najlepiej poprzymierzaj.
calipsoo - Pon Sty 23, 2012 4:48 pm

Nasze będą miały 4,5mm. Przymierzałam 5 mm ale miałam wrażenie, że jest już za szeroka.
Gahanova - Wto Lut 07, 2012 9:35 pm

My oboje mamy po 6 mm. Nie szukalismy patrzac na szerokosc, po prostu te wydaly nam sie najpiekniejsze i najlepiej do nas pasujace. :)
Iva - Nie Lut 19, 2012 8:49 pm

My będziemy mieć 4 mm. Myślę że będą w sam raz :)
MadMar - Sro Lut 22, 2012 12:48 pm

na początku chcieliśmy dla mnie 5, a dla PM 6, ale nie wyglądało to dobrze na naszych dłoniach, dlatego zdecydowaliśmy się na 4mm dla mnie i 5 mm dla PM :D
MałaMi - Sro Lut 22, 2012 1:07 pm

4,5 ja, pan M. 5,5 :) Wygląda super!
Morfii - Sro Lut 22, 2012 11:28 pm

Żonka ma 3,5 a ja 5 :) Najlepiej jest przymierzyć wąską i szeroką obrączkę. Potem decyzja będzie łatwiejsza.
gabrysia - Pią Lut 24, 2012 2:38 pm

Morfii,
zgadza sie, kolejna bardzo indywidualna decyzja

Catylyn89 - Czw Lut 27, 2014 10:04 am

Moja będzie miała 3 mm, narzeczony będzie miał 4 lub 5 mm...
ithanielle - Czw Lut 27, 2014 10:10 am

My będziemy mieć 5 mm :)
Dorotka_ - Czw Lut 27, 2014 11:10 am

ja mam węższą - 4,5 mm tak doradzil jubiler, a Arosław 6,5 mm, wygląda to superrr :)
Sisska - Czw Lut 27, 2014 11:29 pm

my oboje mamy po 5mm, ale nie wiem czy to nie bedzie za malo :(
Karollka - Pią Lut 28, 2014 9:07 am

ja mam 4,5 mm, a Michał 5 mm :smile:
tygrysek7773 - Pią Lut 28, 2014 9:18 am

Myśmy wzięli 4 mm, takie nam się podobały, zresztą grubsza obrączka nie pasowałaby za bardzo do mojego pierścionka.
Juska - Pią Lut 28, 2014 12:42 pm

Nie moge wziąć udziału w ankiecie, bo nie ma w niej rozmiarów pośrednich, a moja obrączka będzie miała 3,5mm ;) Mojego przyszłego męża chyba 5... albo 4,5 ;) Nie pamiętam teraz dokładnie :P
asior71 - Pią Lut 28, 2014 2:08 pm

My będziemy mieli po 6 mm
Skyler - Nie Mar 02, 2014 6:15 pm

my mamy po 5 mm
Karolain - Czw Mar 06, 2014 8:44 am

Moja obrączka ma 4 mm a męża 5,5 mm
Selene - Czw Mar 06, 2014 11:41 am

Ja ma 4 mm, PM 5 mm, mierzyliśmy oboje różne i taka szerokość nam najbardziej odpowiadała
lovinlizard - Pią Kwi 18, 2014 9:36 am

6mm obie ale wcale nie wydaje mi się że są szerokie :)
misia-misia - Wto Lip 22, 2014 11:41 am

Nasze mają po 6mm szerokości. Miałam obawy, czy nie za szerokie, czy będą wygodne. Są mega wygodne. Moje obawy były zbędne.
Terry - Wto Lip 22, 2014 9:15 pm

Moja 5 mm, narzeczonego 6 mm, bo ma większą dłoń.
ZlotaLinia_com - Sro Paź 01, 2014 2:14 pm

4,5-5mm to najbardziej popularna i zarazem klasyczna szerokość obrączek,przynajmniej z doświadczenia mogę tak powiedzieć,ale to indywidualna kwestia dłoni ( kobiety z reguły mają mniejszą,mężczyźni większą).
emi87 - Sob Mar 21, 2015 10:21 pm

Ja i mój narzeczony mamy po 5 mm :)
satri - Nie Mar 22, 2015 10:52 am

Oboje mamy małe dłonie więc jest 2x4mm
alekul89 - Nie Mar 22, 2015 12:11 pm

Moja ma 3 mm a narzeczonego 4 mm.
Yaśmina - Nie Mar 29, 2015 8:42 pm

satri napisał/a:
Oboje mamy małe dłonie więc jest 2x4mm

Przy drobnych dłoniach to chyba idealna szerokość.

m-lamb - Sob Kwi 11, 2015 12:06 pm

My mamy obrączki grubości 6mm. Zbyt wąskie wyglądają jak szambo betonowe. Nam się takie spodobały.
karolina_002 - Pon Kwi 13, 2015 12:38 pm

Moja ma 3,5 mm a narzeczonego 5 mm :)
kapatka - Sro Kwi 15, 2015 9:31 pm

Nasze mają po 5 mm.
nisia1988 - Nie Maj 03, 2015 6:00 pm

my zdecydowalismy sie na skromniejsze po 3.5 mm:) choc i tak wydaja sie szerokie :)
:smile:

herbatnik - Czw Lip 16, 2015 9:03 am

Moja ma 3mm, narzeczonego 4 mm. Przy klasycznym modelu, jaki wybraliśmy takie szerokości wyglądają najlepiej.
alekul89 - Czw Lip 16, 2015 9:11 am

herbatnik napisał/a:
Moja ma 3mm, narzeczonego 4 mm. Przy klasycznym modelu, jaki wybraliśmy takie szerokości wyglądają najlepiej.


Dokładnie tak samo jak u nas :)

Julia_ja - Wto Lip 21, 2015 5:20 pm

Moja 4 mm. Męża 5 mm :-) mamy dosyć duże paluchy :P więc mniejsze nie wchodziły w grę

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group