Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie

szczako - Pon Lut 13, 2006 2:20 pm
Temat postu: Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
Z Waszych wypowiedzi w przeroznych watkach zebralam nastepujaca liste:
Prosze uzupelniac dane i dodawac nowe adresy.


Makijaz i fryzura polecam:

Łódź

:arrow: Salon Agnes, ul. Wojska Polskiego 19 (Idąc od Franciszkańskiej do Placu Kościelnego po lewej stronie. Przed ul. Młynarską. Maleńki i wcale nie ekskluzywny salonik. Numeru nie pamiętam), Lidka - fryzjerka - Kiwax
:arrow: Łagiewnicka na wysokosci Rynku Baluckiego, Pani Wiesia - kosmetyczka - Kiwax
:arrow: Plac Koscielny 6, makijaz - Gosia, zelowe paznokcie z malowaniem - 100 zl (2004) - magda, ewa, magdzia
:arrow: Kosciuszki przy Zwirki, Alicja - fryzjerka - dagmara
:arrow: studio 56, makijazystka Jola, Makijaż próbny kosztuje 60 zł a właściwy 80 zł (2005) - Kati
:arrow: salon SARA ul. gdańska chyba 24, fryzjerka Malgosia, fryzura chyba 70 każda (2005) - Kati
:arrow: fryzjer na Widzewie - Oasis czy coś podobnego. od Puszkina jak skręcisz przy takim ryneczku w prawo w głąb osiedla to naprzeciwko szkoły to jest w takim białym czteropiętrowym bloku. Może lepsze namiary znajdziesz w panoramie firm - to jest Oasis (fryzjer, makijaż itp) - Lena
:arrow: salon Laufer - szoko
:arrow: Le Grand, http://www.legrandsalon.pl/, stylista Pawel Kubicki - just_Kate
:arrow: Sienkiewicza, to brama przed skrzyżowaniem z Narutowicza jeszcze przed dawnym Tekstylimpeksem. Zaraz obok jest fryzjer Jarek, manikurzytska - Aneta, nie jest tanio - Mia
:arrow: Salon Grace w Galerii, fryzjerka, jelonek, SaraLee
:arrow: EuroStyl, Wybór fryzury, mycie, podcięcie i własciwe ułozenie, makijaż - 100 zl (2005), makijaż próbny - 50 zł, makijaż - 70 zł, makijaż Pana Młodego - 25 zł, różne zabiegi oczyszczające, nawilżające, liftingujące itp.- od 80 - 100 zł, mini zabieg poprawiający wygląd skóry - 45 zł (2005) - Kot
:arrow: Fryzjer: "DAREK" na ul. Próchnika przy Zachodniej, fryzjerka Damiana, fryzura - kok 60zł; balejage 120zł (2003) - galionka
:arrow: Makijaż: Studio Jamajka, ul. Lutomierska 21, tel. 654-88-37, Gosia, koszt makijażu ślubnego 50zł-można też zrobić zabiegi kosmetyczne i paznokcie (2003) - galionka
:arrow: makijaz na Obywatelskiej przy al. Politechniki (zaraz prawie na rogu) - Majaa
:arrow: Salony Urody: 1. Inflancka 40, 2. Tasmana 6, 3. Armii Krajowej 44 bl. 396 - Mi
:arrow: Salony Fryzjerskie: 1. Piotrkowska 39, 2. Bartoka 57 bl. 454, 3. Łagiewnicka 106, 4. Legionów 57 - Mi
:arrow: salon Lovely look w Tesco na Widzewie, balejaz 3 kolorowy+strzyżenie+modelowanie - 105 zł, farbowanie, ścinanie i modelowanie - 55 zł (2005) - Ania, Megusia
:arrow: Douglas, 634 67 48, Pani Monika, makijaz kosztuje 70 zł. Chyba ze się kupi 2 kosmatyki za cenę powyżej 70 zł - wtedy jest gratis (2006) - Agata
:arrow: Salon fryzjersko - kosmetyczny, Kostki Napierskiego 3 blok 161 (długi wierzowiec ze sklepami na dole), tel.6865015, 50zł (upięcie), Młody za strzyżenie z ułożeniem 14zł, mozna robić fryzurę próbna w cenie 40zł, makijaż ślubny 50zł (bardzo naturalny i trwały) Makijaz próbny 35zł, paznokcie - francuski maniquire - 20zł - lakiery Inglot (2005) - Agni
:arrow: Salon Magda, na Chojnach, przy Rzgowskiej - Lena
:arrow: Pan Maciej Zając na ul. Traugutta 4, 630 - 35 -95, Mycie+strzyżenie+ modelowanie krótkich włosów to ok. 50 zł (2005) - Linka
:arrow: Piotrkowska 24, makijazytska Iwona - strawberrytea
:arrow: salon kosmetyczny na A. Struga, za Gdańską po prawej stronie jadąc od Piotrkowskiej, makijaż (50 zł), tam jest też super manikuirzystka - Pusiak
:arrow: na 6 Sierpnia fryzjer, tak jak wychodzi ulica Mała (tylko dobrze jest umówic sie na godzinę, i intensywnie sie przypominać (nie pamietam ceny) - Pusiak
:arrow: Salon fryzjersko-kosmetyczny Limanowskiego 117 ŁÓD? (0-42 659-62-28 ) fryzura ślubna 65 PLN,a ścięcie teraz 40 PLN z modelowaniem - Zaneta
:arrow: salon na widzewie w DH Carmen wejscie od strony zwróconej w kierunku DH Batory, zaraz obok jest "Strzyżenie psów". Trzeba wejśc do środka i po prawej stronie są drzwi do salonu. Strasznie fajny, kreatywny facet, bardzo kontaktowy, bardzo chetnie z kazdym pogada i zrobi herbate lub kawę Salon otworzył dopiero w październiku ale ma 10 letni staż - strawberrytea
:arrow: Fryzjerka - Targowa 51 tel. 504284296 - vaniliaxxx
:arrow: Manicurzystka, dojezdza do domu klientki, przyjmuje rowniez w na Próchnika - Alma_ (poda więcej szczegółów na priva)
:arrow: Atelier Urody 'Sesja', Łódź ul. Nowomiejska 10 tel. 630 31 27, www.sesja.com.pl - senra
:arrow: Salon TRIO, Łódź ul. Zgierska 69 (w budynku ABC), robia wszystko - kryszka
:arrow: salon kosmetyczny na rogu Pieknej i Cieszkowskiego, http://www.alekosmetyka.pl/index.htm - Tatiana
:arrow: Salon Piotra Alexandra na Wschodniej, Ma fajne pomysły i jest milutki, choć nie najtańszy. ?cięcie i modelowanie krótkich włosów - 55-60 zł - kryszka, FifthAvenue ("to mój ukochany fryzjer"), miza4 ("Mialam tam dwa próbne uczesania ślubne i byłam nimi zachwycona. Balejażem też!"
:arrow: Studio Sztuki Fryzjerskiej "Kasia", ul. Sprawiedliwa 4, tel. 653 - 11- 97, Fryzury ślubne wykonuje tylko szefowa - pani Kasia, fryzura probna - 90 zł, wlasciwa - 110 zł - rorrim, evcia84
:arrow: Salon fryzjerski DOROTA, ul.Łagiewnicka 106 Łódź, tel. 657 24 68, fryzura trzymała się w niezmienionej formie do następnego dnia - adriannaaa
:arrow: Studio Image na Mochnackiego 36, tel. 042 682-10-84 - bardzo miła obsługa i co dla mnie ważne - wszystko mogę zrobić w jednym miejscu - fryzurkę, makijaż, paznokcie - senra
:arrow: Salon fryzjersko kosmetyczny - ul. Łąkowa 19 - fryzjerka P. Ula lub Dorota - mischelle22
:arrow: ul. Gdańska 10, Łódź - Salon Martika, Marta-1

poza Łodzią

:arrow: ul. 20 stycznia 7, Pabiabice, salon fryzjerski oraz kosmetyczny - aniluap
:arrow: ul. Jutrzkowicka 49, Pabianice - Salon Beata (Kadus), telefon (0-42) 215-11-33 - evcia84
:arrow: ul. Korzona 111, Warszawa, tel: 678-14-18, Fryzjerka Kasia (wlascicielka), Kosmetyczka Beata, fryzura - 150 zl, makijaz - 70 (2004) - scorpionka

Makijaz i fryzura nie polecam:

:arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax
:arrow: Gabriell - jelonek, Kati
:arrow: fryzjer na Rydzowej, 40 zl (2005) - laluna
:arrow: salon przy ulicy Brzeżnej na Piotrkowskiej (ale nie wiem ile) - Zaneta
:arrow: fryzjer i kosmetyczka na Narutowicza na przeciwko Andre, koło Wierzbowej - strawberrytea
:arrow: Piotrkowska 24, salon Beata - strawberrytea
:arrow: Łagiewnicka 106, salon Beata, kosmetyczka Ola - makijaż był... strasznie nieprzemyślany, oko umalowane bez ładu i składu, pani zupełnie nie umiała poradzić sobie z wymogiem "papuzich kolorów" - czyli turkusu ze złotym... miało być coś w stylu oka z reklamy Kodaka, a wyzsło.. szkoda gadać. Kosmetyki średniej jakości - makijaż spłynął koło 22, kępki rzęs odkleiły sie koło 24... jedyny plus to cena - 40 PLN. - adriannaaa
:arrow: salon BARBARA na Placu Słonecznym, www.salonbarbara.gr.pl, ignorowanie czekajacych klientek, trudnosci z dogadaniem sie, niespelnianie zyczen klientow, klienci 'z ulicy' traktowani gorzej niz ci stali - SaraLee, Kasiawka, zaslubiona
:arrow: Salon Piotra Alexandra na Wschodniej - Ania
:arrow: Salon Jamajka na Kosciuszki - Joasia
:arrow: Studio Charakteryzatorskie "Alfreda", fryzura i makijaz, drogo, pani jakas taka niezebrana, nie umie sie wyrobic w czasie, no i czekoladowo-brązowy balejaż wychodzi u niej rudy :) - Pusiak
:arrow: Salon "Solar", ul. Nowa w Łodzi, manicurzystka - aniluap


Inne polecam:

:arrow: Salon fryzjerski DOROTA, ul.Łagiewnicka 106 Łódź, tel. 657 24 68, przedluzanie i zageszczanie wlosow - Edyta
:arrow: Cztery Pory Roku, http://www.wizaz.com.pl/, makijaz próbny kosztuje 70 zł, ślubny 60, za dojazd dodatkowo 20 zł (2004) - just_Kate
:arrow: makijaz w Douglasie i Sephorze, w Douglasie kosztowal 50zl a w Sephorze okolo 100zl, Megan

=MiLi= - Sob Lut 10, 2007 12:58 pm

Bardzo bardzo polecam salon fryzjerski "U Jagody" , który znajduje się na Rzgowskiej, zwłaszcza fryzjerkę Anetę :) potrafi zrobić z włosami wszystko :) i jest przesympatyczna :)
Maggie - Nie Lut 11, 2007 11:51 pm

Czy można prosić o jakiś dokładniejszy namiar na tego fryzjera przy ulicy Rzgowskiej?
Ja właśnie poszukuję kogoś.

=MiLi= - Sob Lut 17, 2007 4:51 pm

Rzgowska 180 :)tak za krańcówką 5,6 i 15 trzeba wejść wgłąb... nr tel 646 94 64 :)
lmyszka - Sro Mar 07, 2007 3:08 pm

a zna ktoś salon fryzjerski Anna na Marysińskiej 116??
wiolka - Pią Mar 09, 2007 9:36 am
Temat postu: super
witam was
ja mam swoja kosmetyczke już hohoh i fryzjerkę też.
naprawde polecam jeżeli moge wam podac a nie robic przy tym reklamy to podam wam prywatnie ale naprawde warto -piszcie.
Wiolka

nieszka - Pią Mar 09, 2007 9:47 am

gdzie sie miesci ten salon?
asia84 - Pią Mar 09, 2007 7:15 pm

czy to są Panie z Łodzi? można prosić o jakieś namiary? chociaż adresy?
Pusiak - Sob Mar 10, 2007 8:36 am

Byłam w czwartek w nowootwartym salonie fryzjerskim w Tesco na Widzewie :) I muszę przyznać, że bardzo mi się spodobało :) Zrobiła mi dziewczyna śliczny balejage, i ładnie podcięła włoski :) Nie wiem co prawda czy robią fryzury ślubne, ani jak to wychodzi, ale można spróbować się przejść :)
klarysa - Pon Kwi 30, 2007 10:15 pm

polecam:
Lauffer w Tesco na Bałutach - pani Magda (blondynka, kręcone długie włosy)
Piotrkowska 44 - pan Mariusz

nie polecam:
Barbara na Pl Słonecznym - pan Krzysztof (nie to co chciałam, poza tym fryzura artystyczna a nie praktyczna)

gosc - Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm

a może mnie coś polecicie - szukam sprawdzonych fryzjera i makijażystki na Górnej, najlepiej żeby byŁa możliwość ich dojazdu do mojego domu
donia - Pon Maj 07, 2007 10:34 am
Temat postu: BUDNY HAIR DESIGN
Polecam wszystkim.To podobno pierwszy z sieci tych salonów.Profesjonalnie i naprawde wyjątkowo!!!Jak na taki salon to ceny mają przystępne.

Salon jest na Legionów 16 tel. dla zainteresowanych 6321060

Agucha - Czw Maj 10, 2007 7:54 pm

Ja już po ślubie, bardzo polecam moją makijażystkę. zrobiła świetny manicure i make-up, dopasowany kolorystycznie do sukni (miała fioletowe dodatki), nie przerobiony (styl maska, bleee). Nazywa się Kamila Angel, ma salon na ul Strażackiej, jakieś 100 m za Mc donaldem. pozdrawiam
Gwiazda - Wto Cze 12, 2007 11:41 am

Jako niezdecydowana :lol: przyszła panna młoda poszukuję dobrego fryzjera w Łodzi najlepiej w centrum i manicurzystki. Słyszałam od znajomej o fryzjerze na ul. Kilińskiego - (Witold??). :?
Jeśli możecie to pomóżcie mi! ?lub już całkiem blisko bo 21. 07. Choć nie myślcie sobie ze zostawiam wszystko na ostatnią chwlę, bo jestem awaryjnie zapisana u fryzjerki w mojej rodzinnej miejscowości, ale szukam czegoś lepszego. :D

Agunia - Wto Cze 12, 2007 6:47 pm

Ja juz chyba pisalam,ale jeszcze raz polecam fryzjerke Julite z salonu Gabriel na Kosciuszki.Tylko ze moze juz byc problem z zapisaniem sie do niej:)Mozesz zobaczyc jak mnie uczesala na slub w watku Agunia jest juz mezatka
Gwiazda - Sob Cze 16, 2007 5:56 pm

udało mi się znależź i nawet zapisać do fryzjera na ul. Kilińskiego z czego jestem bardzo zadowolona. Zastanawiam się jeszcze nad poszukaniem dobrej manicurzystki w Łodzi. Mam wolny cały piątek przed weselem więc mogłabym się oddać w jakieś dobre ręce specjalistce od pazurków. Może polecicie mi kogoś? Najlepiej w okolicy centrum .
Apple - Czw Cze 21, 2007 8:36 pm

Kilka dni temu wypróbowałam makijaż w Douglasie i przyznam że jestem bardzo z niego zadowolona. Był delikatny i bardzo elegancki. Trzymał się wiele godzin (musiałam go zmyć bo po prostu szłam spać) a dodam że mam mieszaną cerę oraz że na dworze był upał :)
gebka - Pią Cze 22, 2007 7:01 am

a ile kosztowal i gdzie sie miesci
Aniadamowicz - Pią Cze 22, 2007 11:25 am

A ja byłam w salonie SESJA na Nowomiejskiej przy placu wolności i byłam ZACHWYCONA makijażem jaki zrobiła mi kosmetyczka.
Rewelacyjny, kolory dobrane pod urodę, dopasowane do koloru sukni i bukietu. Byłam bardzo zadowolona i rzeczywiście tak jak Pani obiecała trzymał się do rana mimo wysokiej temperatury jaka panowała w dniu wślubu.
Po drugie Pani pytała jak maluje się nacodzień, czy lubię kreski nad okiem, czy mocniej podkreślić brwi. Osoba bardzo dokłada, makijaż dopracowany w każdym calu cena 70 zł.
Ja poszłam w ciemno bez próbnego uuufff zaryzykowałam i nie żałuje. Obiecałam sobie, że wybiorę się jeszcze kiedyś do niej na makijaż przy jakimś ważnym wyjściu. :)

askapi - Pią Cze 22, 2007 8:48 pm

Aniu bardzo ładnie miałaś dobrany i zrobiony makijaż. Pozowoliłam sobie obejrzec go na zdjęciach ślubnych. Myśle że sama we właściwym dla siebie czasie wybiore się do tego salonu. Tylko napisz czy mam pytać tam o konkretną wizażystke czy tylko jedna osoba się tym zajmuje?
Apple - Pią Cze 22, 2007 9:50 pm

Ja byłam w Douglas w galerii na bezpłatnym makijażu (to była promocja marki "Kanebo"). Makijaż miałam świetnie dobrany do koloru sukni i dodatków. Wszystkim znajomym i nieznajomym się podobałam :) . Warto spróbować. Jeśli chodzi o cenę, to przy zakupie kosmetyków kolorowych za cenę min. 70 zł makijaż gratis.
martusiaaaaaa - Sob Cze 23, 2007 9:48 am
Temat postu: salon celestynka
Polecam ten salon z czystym sumieniem, a w szczególności Panią Basie, młoda sympatyczna blondyneczka :) Czesze i ścina mnie od 7 klasy podstawwki czyli jakies 9 lat, najfajniejsze jest to, że ona sama wymyśla fryzurki pod kształt buzi... na studniówke byłam w szoku, bo odwaliła takiego koka... a miałam dość krótkie włosy, natomiast teraz na wesele odwaliła takie cudo że obcy ludzie zaczepiali :) Moją psiapsiólke czesała do ślubu i również była bardzo zadowolona. Jak tylko uda mi się zmniejszyć zdjęcia to powklejam:)
gebka - Nie Cze 24, 2007 7:58 am

martusia a gdzie ten salon jest i moze jakies namiary i ceny?
martusiaaaaaa - Nie Cze 24, 2007 6:23 pm
Temat postu: celestynka
Salon miesci się na ulicy Pomorskiej bodajże 4, pierwsza brama od Pl. Wolności po prawej stronie, co do cen to za koka płace 50zł (troszke po znajomości), psiapsiółka za fryzurkę ślubną i próbną też płacila po 50zł. postaram się dzisiaj wkleić zdjątka.
=MiLi= - Pon Cze 25, 2007 11:27 am

Oj tak tak, Marusia czekamy na foteczki :)
martusiaaaaaa - Pon Cze 25, 2007 6:21 pm

buuu nie mam takich fotek, żeby dobrze było widać fryzurki :( nie da sie nic wybrać, a psiapsiólka ma tylko zdjęcia w albumie, niestety nie posiadam skanera:(

coś się udało wybrać, słabo widać ale widać

mmeeggyy - Sro Cze 27, 2007 9:46 pm

Interesuje mnie Wasza opinia na temat salonu urody "Margot" - zajmuja się tam fryzjerstwem damskim i męskim, kosmetyką, paznokciami a także mają solarium. Salon mieści się na ul. Gorkiego 24 na Widzewie, w pobliżu Ronda Inwalidów (na dole takiego żółtego wierzowca). Zastanawiam się, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? jeśli tak,
to bardzo proszę o opinię. Mieszkam w pobliżu i zastanawiam się czy się tam nie zapisać.

Przy okazji robienia henny, dostałam od nich wizytówkę, jeśli chodzi o ceny to zwykłe upięcie 50-60zł, kok 70-80zł, makijaż 45-50zł (próbne chyba w tych samych cenach).

Będę wdzięczna za jakiekolwiek uwagi :-)

=MiLi= - Sob Lip 28, 2007 8:31 am

Ponownie polecam Salon "U Jagody" na Rzgowskiej 180, pawilon 22 (przy krańcówce 5,6 i 15 na chojnach, salon znajduje się w pawilonie obok Da grasso, Grubego Benka i s klepu z militariami) tel.646 94 64
W szczególności polecam fryzjerkę Anetę, młoda Dziewczyna, która potrafi pięknie dobrać fryzurkę i zrobi z włosami wszystko :)

A nie polecam salonu w sklepie Elea (Kilińskiego/Piłsudskiego). Koleżanka moja tam poszła i wyszła tak samo jak wyszła... ktoś mył Jej włosy z godzinę w takim tempie, ze Ona tam usypiała... potem zajęła się Nią jakaś babeczka.. poupinała Jej, pogadała i wyjęła wszystkie szpilki w końcu, rozpuściła włosy i poprosiła 50zł! No wiecie co... po prostu masakra :/ a w jaki sposób można sprawdzić, ze fryzura się trzyma w tym wypadku? no po prostu żenada...

Apple - Pon Sie 06, 2007 9:30 pm

mika1 napisał/a:
hej. Mialam slub 9 czerwca 2007. Zdecydowalam sie na salon ''Kasia" na ul Sprawiedliwej. ...
Co do fryzury w dniu slubu.... Tak jak słyszałam od innych dziewczyn, że w tym salonie trzeba nauczyć sie cierpliwości bo nikogo nie interesuje że Tobie się spieszy na własny ślub!



Również czesałam się w tym salonie. Nie robiłam próbnej fryzury, poszłam na żywioł i byłam zachwycona tym co mi wyczarowała na głowie. Ale zgadzam się, nikogo nie interesuje, że ma się ślub.

edit: poprawiam cytat - zaczerpnięty z tego wątku
Sajonara6

aness - Sob Sie 18, 2007 4:04 pm

WItam forumowiczki :D na Nawrot 28 i Ketlinga 23 jest EURO- STYL ,salon który specjalizuje się w stylizacji panny mlodej.
Ja byłam na nawrot ,z fryzury wogóle nie byłam zadowolona,(kok-90 zł)tak samo jak moja przyjaciółka która czesała się tego samego dnia na swój ślub(bez próbnej fryzury)...okropność ....."rozpuszczone loki z lokówki"sama takie bym jej zrobiła gdyby chciała :mrgreen: ,
natomiast makijaż :D super-70zł i trzymał się do rana,tak jak gwarantowała kosmetyczka.

Koleżanka była na ketlinga ,robiła sobie fryzure i makijaż na slub ,widziałam wyglądała cudnie.
Pewnie lepszy fryzjer :mrgreen:

Duchna - Sob Lis 10, 2007 9:53 pm

Dziewczyny salonu Magda na Rzgowskiej już nie ma niestety a widzę, że tu go podajecie :( kosmetyczka która tam była p. Kasia, przeniosła się na ul. Wdzięczną 5A też na Chojnach do salonu "Lucyna". Z 100% satysfakcją mogę ją polecić jest niedroga i makijaż u niej wygląda naprawdę świeżo i prześlicznie. Ktoś może do niej też chodził/chodzi...? :)

[ Dodano: Sob Lis 10, 2007 9:56 pm ]
PS. stylisty Pawła Kubickiego z Le Grandu nie ma w Polsce od 2 lat, jeśli chodzi o włosy był niesamowity, szkoda że go nie ma.... :(

mischelle22 - Wto Lis 27, 2007 1:47 pm

Pilnie potrzebuję namiar na sprawdzonego fryzjera, który potrafi dobrze cieniować włosy i dobrać odpowiednią fryzurkę do twarzy.
W okolicach Centrum-Polesie.
(To nie ma być fryzura ślubna - tylko codzienna :D ).
HELP !! !!

lmyszka - Wto Lut 05, 2008 9:24 am

a ja zapomniałam po ślubie opisać swoje wrażenia o salonie DOROTA na Łagiewnickiej :) Więc czesał mnie Darek, młody fryzjer i byłam bardzo zadowolona :) fryzura trzymała się do rana, bardzo starał się przy jej tworzeniu, trwało to dość długo ale najważniejszy jest efekt a ja byłam bardzo zadowolona, widać że wkłada w swoją prace serce i zależy mu na opini klientów, konsultował wszystko ze mna, wprowadzałą zmiany jak coś zauważyliśmy że mogło być inaczej, cena standardowa, nie żadna drżyzna :)
pscoolka - Czw Lut 07, 2008 5:09 pm

ostatnio bylam w salonie Laufer w Tesco na Pojezierskiej i bylam strasznie niezadowolona
Fryzura nie doczekala nawet az mama ja zobaczy w domu:( dodam ze mieszkam na Lisciastej i jechalam z tesco samochodem jakies 2 minuty!!!!!
Kasa wywalona w bloto!!!

klarysa - Czw Lut 07, 2008 11:36 pm

pscoolka - a u kogo tam bylas? bo ja raz tez wyszlam bardzo niezadowolona, ale potem trafilam do pani Magdy, blondynki z kreconymi wlosami i zawsze bylo super :)
anna1984 - Czw Lut 14, 2008 9:41 pm

Właśnie jestem żywo zainteresowana salonem Laufer w Tesco na Pojezierskiej. Chcę tam pojechać ze zdjęciem i poprosić o wykonanie konkretnej fryzury. Widzę, klarysa, że polecasz panią Magdę. Mam nadzieję, że nadal tam pracuje i że to jest jedyna pani Magda w Lauferze ;) Kojarzysz może ile kosztuje czesanie ślubne w tym salonie?
Jeżeli jeszcze któraś z Was ma doświadczenia z Tesco, to będę wdzięczna za opinie.

klarysa - Pią Lut 15, 2008 12:06 am

nie, tam jest chyba jeszcze jedna magda (przynajmniej kiedys byla).
moja znajoma zna pania magde-blondynke prywatnie i postaram sie dowiedziec co ona sadzi o fryzurach robionych w tym salonie (bo do slubnych fryzur jest tam ktos inny). w razie niepewnosci pojde do p. magdy i tyle. lubilam jak mnie scinala, wiec uczesanie tez chyba bedzie ok.
fryzury slubne ok 80-90 za kok, za rozpuszczozne wlosy moze byc mniej. za probna maks 60-70zl. duzo zalezy od tego co konkretnie chcesz.

pscoolka - Pią Lut 15, 2008 11:05 am

Cytat:
pscoolka - a u kogo tam bylas? bo ja raz tez wyszlam bardzo niezadowolona, ale potem trafilam do pani Magdy, blondynki z kreconymi wlosami i zawsze bylo super



Kurcze nie pamietam, wizytówke mam w Polsce. Ale też miała na imie Magda tylko miała jakoś takie nie polskie nazwisko, jakieś takie włoskie..... :? Taka niska, ciemne krótkie wlosy
No może faktycznie tam ładnie czesza ale juz się strasznie zraziłam do tego salonu.
A jak ma na nazwisko ta wasza Pani Magda??

klarysa - Pią Lut 15, 2008 9:53 pm

pscolka - mnie tam kiedys obciela jedna pani, pamietam tylko jej czarne wlosy. jak potem poszlam do p. Magdy to sie zapytal: a kto tak pani wlosy wystrzepil? no coz, nie moglam jej glosno odpowiedziec ;)

ja mysle, ze wszystko zalezy od konkretnej fryzjerki/ fryzjera a nie salonu. tak bylo w moim przypadku w kilku miejscach. warto podac nazwe salonu i imie osoby oslugujacej

pscoolka - Sob Lut 16, 2008 2:33 pm

hmmm to moze jeszcze raz sie tam przejde.... i pojde do pani Magdy...
zobacze jeszcze jak mnie uczeszaw Monice na Wschodniej

Memmo - Pią Lut 22, 2008 10:18 am
Temat postu: Makijaże i kosmetyka
Ja osobiście mogę polecić Panią która wykonuje makijaże ślubne,dzienne i okolicznościowe oraz paznokcie akrylowe,żelowe,tipsy,manicure,pedicure i kosmetykę.Wiem jaka jest ponieważ korzystam z jej usług <kosmetyka> i ze szczerego serca polecam ,bo jakość wykonania usług jest na wysokim poziomie a i ceny są przystępne.

Pani Magdalena - 602-44-90-44

mischelle22 - Pią Lut 22, 2008 12:08 pm

Memmo - chyba nie powiesz nam, że robisz sobie tipsy i manicure :hmgirl:
JustBart - Pią Lut 22, 2008 12:35 pm

Ja polecam:
- kosmetyczkę: Pani Magdalenia Gońda ul. Cieszkowskiego 22/24/1 www.alekosmetyka.pl
- fryzjer: Renata Ławińska ul. Cieszkowskiego 7

anna1984 - Czw Lut 28, 2008 6:56 pm

Klarysa, jeżeli możesz, dowiedz się o nazwisko tej pani Magdy z salonu w Tesco. Mogłabym napisać na PW, ale ta wiadomość może się przydać też innym dziewczynom. Umówiłam się już z makijażystką, więc czas też na fryzjera :)
pscoolka - Pią Lut 29, 2008 10:55 am

no ja tez bym byla wdzieczna za nazwisko pani Magdy z tesco na pojezierskiej :)
klarysa - Pon Mar 10, 2008 6:31 pm

niestety nie znam nazwiska tej pani, a ze znajoma, ktora ja zna nie mam teraz kontaktu. poza tym bede sie jednak czesac w salonie blizej domu, wiec o czesaniu pani magdy nic wiecej wam nie powiem. moge ja tylko polecic do sciec. powodzenia

ja zapisalam sie na fryzure slubna do salonu Caroline na Okoniowej. czytalam dobre opinie, widzialam zdjecia ich fryzur i byly super. relacje zdam w czerwcu :)

555 - Pon Mar 10, 2008 8:44 pm

a ja sie zdecydowalam na makijaz i czesanie do zdjec w studio przez nasza forumke megi i jestem super zadowolona, jak odbiore zdjecia, to wkleje probke do albumu.. :))
anna1984 - Wto Mar 11, 2008 8:46 am

Czy ktoś może polecić kogoś sensownego (i niezbyt drogiego) do czesania najlepiej na Radogoszczu Zachodzie (albo w okolicach)? Do Laufera w Tesco chyba jednak nie pójdę, skoro nie znam nazwiska. Nie będę ryzykować. Poza tym o tej pani Magdzie wiadomo tylko jak ścina, a nie jak czesze. Wstrzymam się jeszcze. Please o pomoc.
klarysa - Wto Mar 11, 2008 9:52 pm

anna1984 - ja sie czesze na okoniowej przy zgierskiej na radogoszczu wschodzie.
moja bratowa poleca salon na placu slonecznym.
na zachodzie chodzilam kiedys do pani malgorzaty forteckiej, ale tylko na sciecie i farbowanie (byla super!)

sistermonn - Sro Mar 26, 2008 9:11 am

Ja za to nie polecam salonu na Placu Słonecznym. Zarówno właścicielka( p. Basia) jak i jej syn(p. Krzysztof) nie liczą się za bardzo ze zdaniem klientki, czy taka "wizja" odpowiada czy nie tylko tną jak lecą. Zwłaszcza p. Krzysztof potrafi wyczarować takie cudo na głowie, że po pierwszej samodzielnej próbie ułożenia włosów, kobieta ma ochotę ogolić się na łyso.
Kejti - Sro Mar 26, 2008 10:01 am

Dziewczyny, wiem że to trochę nie na temat i może śmierdzieć kryptoreklamą, jednak moja bratowa jest fryzjerką i ostatnio rozmawiałam z nią o Forum i czesaniu. Powiedziała, że raczej jest w stanie wykonać wszystkie fryzury z dojazdem właśnie w okolicach Radogoszcza (bo mieszka na Wschodzie). Godziny trzeba z nią dogadywać, bo sama ma małego dzidziusia i pracuje uzupełniająco w zakładzie fryzjerskim na Widzewie gdzieś chyba. Jednak dziewczyna ma do tego rękę, a i przyda się jej dodatkowy grosz. Wszelkich informacji udzielam na privie.

Acha, jeśli ktoś chce zobaczyć co do tej pory mi robiła - zapraszam do mojego wątku, dziś wieczorem wrzucę fotki fryzur :)

dominiqsz - Czw Mar 27, 2008 1:49 pm

Dziewczyny, mam pytanie do tych które mieszkają na WIdzewie, nie orientujecie się może jak sie nazywa ten salon, który jest pomiędzy ryneczkiem przy Puszkina a MCdonaldem? Tak naprzeciwko Hortex`u, jeśli wiecie coś na temat tego salonu, to chętnie poznam Wasze opinie :)
dorciag5 - Czw Mar 27, 2008 5:20 pm

hej, byłam kiedys w Margot na hennie i wyszłam czarna jak kominiarz :lol: pani kosmetyczka chyba lekko przesadzila .Za to polecam gabinet na Augustowie, pare krokow od Widzewa, ale tam jakos mnie nie zawodzi kosmetyczka.
Ten gabinet znajduje sie na przeciwko przystanku autobusu 64 a kosmetyczka pani Ania, w innym watku podawalam numer telefonu ,ale chyba nikt nie zauwazyl :lol:

klarysa - Czw Mar 27, 2008 10:26 pm

salon na placu - raczej do czesania a nie scinania, i nie u p. Krzysztofa tylko u ktorejs z mlodych dziewczyn
evelinka - Pią Kwi 04, 2008 7:31 pm

Ja z czystym sumieniem mogę polecić swoją fryzjerkę. Salon ma w Głownie, ale przyjeżdżają do niej nawet panie z Łodzi. Gosia na prawdę potrafi doradzić i super uczesać i obciąć (nie tylko kobiety). Polecam MatrixStyl. Dodatkowo robi superowe makijaże. Już teraz wiem, że to ona mnie uczesze i umaluje na ślub.
555 - Pon Kwi 07, 2008 8:25 pm

w moim albumie makijaz jaki mialam na na sesje ślubna w studio.. wykonany przez nasza forumke, Megi :))
Asiek - Nie Kwi 20, 2008 8:30 pm

Podrzucam link do tematu o polecanych salonach fryzjerskich z działu "Zdrowie i uroda" : http://forum.wesele-lodz....p=213256#213256
Agha - Czw Kwi 24, 2008 4:27 pm

Ja mogę polecić swoją fryzjerkę, chodzę do niej już od wielu lat, praktycznie cała moja rodzina się u niej czesze. Na Retkini na rogu Retkińskiej i Krzemienieckiej, nigdy nie pamiętam jak się to studio nazywa ;-) W takim nowym bloku na parterze na samym rogu..
Co do kosmetyczki, było już ich tam wiele, teraz jest nowa, ale nic więcej o niej nie mogę powiedzieć nadto, że jest bardzo sympatyczna.

beacia - Sob Maj 17, 2008 1:22 pm

Dziewczyny mam pytanko, czy znacie salon fryzjerski i kosmetyczny CAMELEON na Tatrzańskiej 42/44 ??
anuleczkam - Nie Cze 01, 2008 11:25 pm

klarysa w takim razie czeszesz się w salonie mamy mojego kolegi :lol: Mają też salon w Zgierzu :) Ł.Z. robił studium fryzjerskie, znam chłopaka bardzo dobrze, razem studiowaliśmy :)
monika800 - Sro Cze 11, 2008 4:42 pm

dziewczyny czy znacie salon u Asi i Ilony na radogoszczu dużo dobrego się o nich nasłuchałam, ale nie wiem jak u nich z fryzurami ślubnymi
SYLWECZKA - Czw Cze 12, 2008 7:40 pm

Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
:D http://www.magiamakijazu.pl.tl/ :D
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]
Już wiem, że tylko ona może mnie malować w dniu mojego ślubu :mar

pscoolka - Czw Cze 19, 2008 11:13 am

sylweczka a masz jakies fotki??

a ja chcialam polecic salon Monika na ulicy Wschodniej. Mialam tam robiona fryzurke probna i bylam bardzo z niej zadowolona. Trzymała mi się na głowie dwa dni, i dalej by mi sie trzymala gdybym nie musiała umyć włosów. Poza tym Pani Monika robiła mi ostanio jeszcze pasemka, ponieważ mam blond włosy to chciałam zeby mi zrobila lekkie rozjasnienie jak od slonca. Balejaz wyszedl super; bardzo naturalnie.
A jezeli chodzi o uslugi kosmetyczne to nie jestem przekonana....

anuleczkam - Czw Cze 26, 2008 6:41 pm

SYLWECZKA na ile przed umawiałaś się z Naszą forumową koleżanką :?:
SYLWECZKA - Czw Cze 26, 2008 6:47 pm

pscoolka moje fotki są również na stronce Megi do której podałam link :)

anuleczkam ja się umawiałam na początku czerwca :D

anna1984 - Sro Lip 02, 2008 6:01 pm

A ja polecam bratową Kejti. Efekty można oglądać w moim dzienniczku. Dziewczyna jest młodziutka, ale bardzo zdolna :)
SYLWECZKA - Nie Lip 13, 2008 8:50 am

Dziewczynki co do usług fryzjerskich:
1) Nie polecam nikomu pani "grasującej" na widzewie, która nazywa się Sylwia Opłotna. Nie wiem w którym salonie teraz pracuje, bo zmieniała miejsce pracy. Byłam z nią umówiona na czesanie fryzury na wesele mojej kuzynki, a jak zadzwoniłam tydzień przed weselem Pani oznajmiła mi że ma tylko klientek, że nie da rady mnie uczesać!!! Umawiałam się prawie dwa miesiące wcześniej, na 8 rano (bo ślub był we Wrocławiu o 15). Całe szczęście, że zadzwoniłam, bo jakbym poszła w dniu wesela i Pani w ten sposób by mnie odprawiła to chyba bym się załamała. Jednym słowem zostawiła mnie na lodzie. Miała to być jednocześnie moja próbna ślubna fryzura, bo umawiałyśmy się także na czesanie w dniu mojego ślubu. Ale po tej akcji stweirdziłam, że nie chcę mieć więcej do czynienia z tą kobietą, bo zachowała się niepoważnie!

Na szczęście wtedy sytuację uratowała nasza forumka MEGI :D

2) Jestem umówiona na 16 sierpnia do fryzjerki na dąbrowie, ale ma na imię Joanna i prowadzi mały salon fryzur, w którym tylko ona pracuje. Moja ciocia mnie do niej zapisała, ponieważ sama od lat się u niej czesze. Byłam u tej Pani na wstępnym rozeznaniu, poupinała troszkę moje niesforne włoski, ja powiedziałam czego oczekuję, Pani pokazała mi jak sobie to wyobraża i stwierdziłam, że jestem w stanie jej zaufać. Ma świetne pomysły i od razu widać, że uwielbia swoją pracę. Moja Mama też zaczęła korzystaćz usług tej pani i jest zadowolona. Dlatego już teraz mogę powiedzieć, że polecam usługi tej Pani, a po moim ślubie same ocenicie jej pracę.

beacia - Wto Lip 15, 2008 7:01 pm

Dziewczyny NIE polecam makijażu w salonie "Perła" na Rzgowskiej 62. Byłam na próbnym i TRAGEDIA!!!. Pani zrobiła mi taką tapetę na twarzy,że wstydziłam się wyjść na ulicę. Początkowo byłam pomaranczowa,jak powiedziałam,ze za ciemny podkład to Pani waliła mi kolejno następne jaśniejsze warstwy pudru,że maska była okropna. Całe szczęście,że to był tylko próbny bo jakbym poszła na żywioł w dzień ślubu to chyba bym się rozpłakała i załamała.
klarysa - Pią Lip 25, 2008 11:31 am

Polecam salon Caroline na ul. Okoniowej (Radogoszcz). Bardzo ładny french miałam tam zrobiony.
A fryzura... :) pani Karolina jest niesamowita, ma ogromną wyobraźnię, jej fryzury są oryginalne. Moja trzymała się bez zmian do rana (zdjęcia w wątku "nasze ślubne fryzury").

Pan Łukasz bardzo fajnie ścina. ?ciął moje włosy tak jak chciałam ja a nie on (czego nie mogę powiedzieć o fryzjerce w bloku obok - Salon Estetyki). Wiem, że prowadzi różne szkolenia, więc chyba jest dobry obiektywnie oceniając.

Magda M - Pią Lip 25, 2008 12:33 pm

Cześć Dziewczyny!
ja się niebawem wybieram na próbne uczesanie i makijaż do salonu Euro-Styl na Ketlinga. Zapisałam się do Pani Moniki, może coś słyszałyście o tym miejscu? Proszę doradźcie mi.

sistermonn - Pią Lip 25, 2008 12:35 pm

Z opinii innych forumek wynika, że jest ona naprawdę dobra w tym co robi. Więcej jest w wątku "Euro-Styl".
Ja sam a próbuje przepisać się od innej makijażystki właśnie do p. Moniki, ale czy mi się udało dowiem sie 02.08 :)

anielka79 - Pon Lip 28, 2008 8:08 pm

a czy ktos może polecić fryzjera w Pabianicach na fryzurkę ślubną? slyszalam wiele pochwalnych opinii o GABI przy Powstańców Warszawy i tam planowalam sie czesać, pomimo że salon ma opinię najdroższego w mieście (ale w końcu w dniu slubu to schodzi na dalszy plan). Jednak jak tam poszlam, wląscicielka okazała się bardzo mało sympatyczna i sprawiała wrażenie, że mi robi łaskę, że "raczy się zgodzić", by mnei uczesać do ślubu (mówiąc łagodnie). Może rzeczywiście ona może sobie pozwolić na takie traktowanie potencjalnych klientek, ale ja już naprawdę nie mam ochoty korzystać z usług tego salonu, mimo że pewnie inne fryzjerki pracujące w salonie są sympatyczniejsze. Także teraz szukam innego salonu, a czas nagli:(
Dżu - Sro Lip 30, 2008 1:11 pm

Mnie poleciła florystka salon na Piłsudskiego na wprost Billi. Podobno dużo jej klientek korzysta z ich usług i są bardzo zadowolone. Wybieram sie tam w piątek to napiszę jak wyszło. Wpadłam na taki pomysł, że na rano umówilam się na makijaż i fryzurę a później na przymiarkę sukni. Co myślicie o takim rozwiązaniu:?:
stokrotka2214 - Pią Wrz 12, 2008 10:07 pm

Witam serdecznie mam pytanko to bardzo wazne dla mnie czy któras czesał sie do slubu u Jacka olejniczaka? bywam tam od czasu do czasu atmosfera jest super jesli chodzi o ciecie i farbe to zawsze bylam zadowolona ale co do uczesania slubnego nie jestem pewna chłopcy lubia ektremalne jazdy:)
veroni - Sob Wrz 13, 2008 10:42 am

Ja polecam salon fryzjerski na łagiewnickiej na wprost rynku !! ! Mój fryzjer Pan Piotrek! świetna kosmetyczka robię tam codzienne zabiegi a także robiłam makijaż ślubny u Pani Wiesi!
megi - Wto Wrz 16, 2008 10:50 pm

SYLWECZKA napisał/a:
Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
:D http://www.magiamakijazu.pl.tl/ :D
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]
Już wiem, że tylko ona może mnie malować w dniu mojego ślubu :mar



adresik zmieniony na www.magiamakijazu.pl to wersja bardziej profesjonalna:) :mrgreen:

MalaJu - Czw Wrz 18, 2008 12:15 pm

od dziś polecam:
makijaż u p. Moniki, ul. Kostki Napierskiego 3.

makijaż przemyślany, dostosowany do sukni i dodatków, a przede wszystkim oczekiwań klientki. cena makijażu próbnego - 35zł

kasinieca - Sro Wrz 24, 2008 6:52 pm

Ja też mam kilka fajnych namiarów:P

Mogę polecić salon kosmetyczny, który jest w Łodzi na Wigury (ale nie pamiętam jak się nazywa),
jeśli chodzi o zakład fryzjerski, to najprawdopodobniej będę się czesać w Aleksandrowie przy poczcie przy ul. Bratoszewskiego(jeśli ktoś się orientuje). Genialne fryzjerki, znają się jak mało kto. Serio!
Ale za to przestrzegam przed fryzjerką z Aleksandrowa z zakładu przy ul. Piotrkowskiej. Poszłam do niej ze zdjęciem fryzury w telefonie komórkowym. Za to dostałam pierwszy opr! (fakt, mogłam wydrukować:) A że chciałam krótką fryzurę (miałam średnie włosy), dostałam kolejny opr... A późnej kolejny opr za to, że chciałam, żeby mi zrobiła baleyage... Wydarła się, że tak to sobie stare babki robią... Masakra! Nie uciekłam, bo myślałam, że naprawdę się zna na cięciu włosów (tak zresztą zapewniała). Powiedziała, że zrobi mi taką fryzurę jaką ona mi widzi. Zapewniała, że będzie mi w niej ślicznie... A jeśli mi się nie spodoba, to żebym przyszła w ciągu tygodnia i zetnie mnie za free.
Fryzura mi się nie podobała... Ona po prostu wycieniowała mi włosy i je skróciła. Nie wróciłam już do niej... Bałam się co mogłaby mi zrobić później z tymi włosami :-) Teraz się śmieję z tej sytuacji, ale przestrzegam panny młode takie jak ja, które łatwo ulegają - jeśli fryzjer zacznie na Was wrzeszczeć, a później zapewniać jaki to nie jest ahh i ohh - WIEJCIE jak najdalej!!

DotiUslu - Nie Paź 05, 2008 2:54 pm

A ja bardzo polece salon "Barbara"na Placu Slonecznym..
To jest salon dla odwaznej panny mlodej ktora chce miec cos wyjatkowego i ma w sobie lekko szalona dusze:) a Krzysztof Rajca to niesamowity fryzjer!
Oczywiscie zgodze sie ze trzeba sie umawiac na wizyte i czasem poczekac bo bywa tloczno..ale mysle ze naprawde warto. Jest moim fryzjerem od dobrych 4 lat i ani razu nie wyszlam niezadowolona:)

Lejdi - Czw Paź 09, 2008 8:50 am

[quote="megi"][quote="SYLWECZKA"]Dziewczynki gorąco polecam usługi naszej forumki Megi
Czesała mnie i malowała w sobotę na wesele kuzynki [smilie=e058.gif]
Jestem bardzo zadowolona, dziewczyna jest świetna w tym co robi, wkłada w to dużo serca i efekty są super!!! [smilie=g035.gif]


Zgadzam sie w 100 %. Megi ma talent, jest zaangażowana w to co robi, potrafi wyczarować cuda na twarzy:))
to naprawde magia makijażu:)

Adja25 - Wto Paź 14, 2008 10:30 am
Temat postu: Salon Caroline
Witam serdecznie. Równiez polecam salon CAROLINE na ul. Okoniowej. Jestem stałą klientka łukasza, który według mnie ma super cięcie, a poza tym potrafi doradzic odpowiedni kolor i fryzurę. W ogóle jest tam bardzo miła atmosfera, można sobie porozmawia, wypi kawkę...polecam!!!!! Na pewno wybiore sie na próbne uczesanie przed śłubem :)
MalaJu - Wto Paź 14, 2008 10:31 am

NIE polecam salonu New Look przy Wyszyńskiego. masakra. fryzura probna inna od wlasciwej (czyli po co byla???) a wlasciwa nietrwała.
izunia_82 - Wto Paź 14, 2008 10:52 am

Ja nie polecam salonu kosmetyczno-fryzjerskiego Gabriel na ?wirki. Obsługa niezbyt miła (zwłaszcza szefowa salonu). Czeszą na jedno kopyto i nie do końca z oczekiwaniami klienta. To samo tyczy się makijażystki, która maluje całkowicie inaczej niż poprosiłam, twierdząc jeszcze na koniec, że wyglądam super (a wyglądałam tragicznie) :? . I nie podobało mi się to, że nie ma lusterka i nie widać bieżących efektów makijażu, tylko pani podstawia go już w efekcie końcowym. Osobiście odradzam ten salon i zaznaczam, że odczucia co do tego salonu są wyłącznie moje i mojego męża.
andziol - Wto Lis 04, 2008 9:35 am

JA POLECAM JAK NAJBARDZIEJ ANIE WITEK KOSMETYCZKE.513743987 to jej nr.juz niedlugo pod koniec grudnia otwiera salon na kusocinskiego 54( na retkini blisko AGATKI,wjezdzajac od strony cmentarza na retkini to 1 nowe bloki po lewej stronIE). pelen profesjonalizm i wszystkie uslugi zabiegi paznokcie makijaz pedicure WSZYSTKO i przystepne ceny!!! nawet bardzooo
Agunia - Wto Lis 04, 2008 7:05 pm

Jesli chodzi o salony na Widzewie,to wczoraj po raz pierwszy odwazylam sie skorzystac z innego salonu niz moj Gabriel z Cenrum,robilam trwala w salonie BEATY KUBIAK na ulBartoka.Jestem bardzo zadowolona,ciekawa jestetm jeszcze tylko jakk tnie,ale podejrzewam,ze zostane klientka tego salonu,naprawde bardzo profesjonalnie i widac ze pani Beata zna sie na swojej pracy
ollik - Czw Lis 06, 2008 12:20 pm

Dziewczyny jest wiele takich dni kiedy chcemy być piekne .....
Gorąco polecam usług MEGI
www.magiamakijazu.pl
Przekonałam się na własnej skórze. Magda malowałam mnie do zdjęć ślubnych - makijaż był rewelacyjny, komponował się z suknią i dodatkami, to co powinien podkreślał, a to co nie ukrywał :) . Makijaż był bardzo trwały, dzięki czemu sesję zdjęciową miałam 2 dni i nawet w nocy byłam piękna
Magda dojeżdza do klienta co jest bardzo wygodne. Możemy być piękne bez wychodzenie z domu. ;)

olenka3108 - Pon Lis 17, 2008 10:44 am

Cześć dziewczyny!!!
jestem nowa na forum ale bardzo was proszę o namiary na jakąś dobrą makijażystkę bo mam tłustą skórę i boję się zeby makijaż nie spłynął mi po 2 godzinach!!!
Bardzo prosze o namiary na sprawdzone makijażystki!!! Czy wiecie coś o makijażach oferowanych w sephorze czy douglasie? czy są trwałe?

makunia81 - Pon Sty 19, 2009 2:02 pm

Ja polecam salon fryzjersko-kosmetyczny ELWIRA na Widzewie. To cud, że z moich prostych jak druty włosów udało się stworzyć taką fryzurkę!
rajeczka - Pon Sty 19, 2009 4:21 pm

A ja polecam salon euro styl -czesalam sie tam na wesele mojej znajomej ,bylam bardzo zadowolona...fryzurka wytzrymala nawet poprawiny..rowniez polecam salon Glamour na ul.Kopernika,tam czesalam sie na sylwester...wyszlo tez bardzo ladnie

[ Dodano: Wto Lut 24, 2009 3:42 pm ]
a na swoje wesele bede sie czesala i malowala w Pracowni urody na Piotrkowskiej 28 :D tam jest pan Przemek ,ktory pracowal w Euro Stylu

Laura - Czw Lut 26, 2009 12:41 pm

Ja też polecam Pracownie Urody i Pana Przemka :lol: . Zresztą pracuje tam też jeszcze kilka osób, które wcześniej były w Euro -Stylu. Nie polecam Krystiana u Olejniczaka. Jak dla mnie przereklamowany.
mischelle22 - Czw Lut 26, 2009 3:52 pm

Ja mogę z czystym sumieniem polecić moją fryzjerkę Marlenę Graczyk.
Zawsze wychodzę od niej zadowolona.
Ma swój salon, w którym jest też salon kosmetyczny.
Ul.Gdańska 31

sammy - Sob Mar 14, 2009 5:08 pm

oj nieładnie Laura uprawiać taką kryptoreklamę... bardzo nieładnie... :roll:

dla nieświadomych forumek wyjaśnienie...
Laura jest dziewczyną osławionego Przemka stąd jej zachwyty nad jego umiejętnościami i Pracownią Urody...
z tego samego też powodu, przy każdej okazji krytykuje Euro-Styl w którym pracowali oboje i skąd próbują za wszelką cenę ściągnąć klientów... :roll:

Laura - Pon Mar 16, 2009 10:54 am

sammy napisał/a:
oj nieładnie Laura uprawiać taką kryptoreklamę... bardzo nieładnie... :roll:

dla nieświadomych forumek wyjaśnienie...
Laura jest dziewczyną osławionego Przemka stąd jej zachwyty nad jego umiejętnościami i Pracownią Urody...
z tego samego też powodu, przy każdej okazji krytykuje Euro-Styl w którym pracowali oboje i skąd próbują za wszelką cenę ściągnąć klientów... :roll:


Przemka już jak najbardziej znam, zresztą jego narzeczoną Ewelinkę (przemiła dziewczyna, no i tematy miałyśmy wspólne-obie w ciąży) też już miałam okazję poznać a co do zarzutów proponuję najpierw dokładniej wszystkiego się dowiedzieć a później oskarżać!!!! Zresztą jak dla mnie to Ty jesteś niewiadomego pochodzenia. A Przemka i jego narzeczoną pozdrawiam i jak najbardziej polecam. :razz: Zresztą nie tylko ja polecam Przemka więc może jest więcej narzeczonych Pana Przemka na tym forum :smile: A i polecam przejrzenie jeszcze raz wszystkich moich postów :razz:

sammy - Pon Mar 16, 2009 11:45 am

do niedawna sama go polecałam ale z czystej sympatii, bo umiejętności owszem jakieś ma, ale umówmy się, że jest wielu innych dużo lepszych fryzjerów, a on po prostu żeruje na opinii dotychczasowego pracodawcy, który zrobił z niego "gwiazdę", za bardzo już obrósł w piórka i mu się trochę w głowie poprzewracało :roll:

i żeby był ostatnim fryzjerem w mieście nie dam mu zarobić, bo mam zasadę wspierania uczciwych ludzi i firm, a nie cwaniaków, którzy próbują dorobić się na czyichś plecach
to samo dotyczy szanownej koleżanki Laury vel Eweliny (zadziwiająco podobne historie swoją drogą skoro twierdzisz, że nią nie jesteś... :roll: )

nie potrafię jakoś zaufać firmie czy osobie, która w biznesie nie potrafi zachować się fair
skąd pewność, że wobec mnie będzie uczciwa??

a co do wiarygodności, to niby Ty jesteś wiarygodna?? nie bądź śmieszna! :twisted:

Laura - Pon Mar 16, 2009 12:09 pm

Nie wiem skąd jesteś aż tak o nim poinformowana :?: , ale jeżeli masz coś do niego i jego narzeczonej to powiedz to Im, a nie tryskasz tu jakimś jadem na Nich. Ja osobiści jestem zadowolona z "przeciętnych wg Ciebie" umiejętności i zamierzam ich dalej polecać. Nie omieszkam Ich poinformować o zaistniałej tu sytuacji, żebyście rozwiązali to między sobą a nie publicznie. I :!: NIE ŻYCZĘ :!: sobie wplątywania mnie w Państwa konflikty, bo przypuszczam żę jesteś z konkurencji, i chcesz mu tu zrobić antyreklamę. I zaczyna się tu robić nie miło, a w końcu jest to forum o przyjemnych dla Nas chwilach w życiu. ;)
sammy - Pon Mar 16, 2009 12:32 pm

Laura napisał/a:
Nie wiem skąd jesteś aż tak o nim poinformowana :?:

cóż, nie czytasz uważnie...
napisałam, że jestem jego klientką, więc naprawdę bez trudu dotarły do mych uszu pewne informacje, po prostu trzeba uważać na to co i komu się mówi... :wink:

nie rozumiem jednak, Twojego oburzenia i poruszenia tą kwestią, skoro jesteś "tylko" klientką...
przecież Ciebie to nie dotyczy osobiście, to co się tak gotujesz? :roll:

poza tym, o jakim robieniu antyreklamy mówisz??
forum jest od tego aby dzielić się swoimi opiniami, a to czy ktoś z nich skorzysta i weźmie pod uwagę przy wyborze wykonawcy to jego sprawa

prawdziwa cnota krytyk się nie boi, więc w czym problem?? :razz:

Laura - Pon Mar 16, 2009 1:20 pm

Więc jeśli masz za grosz kultury to wypadałoby teraz przeprosić za bezsensowne podejrzenia. Resztę pozostawie bez komentarza bo nie czuję obowiązku tłumaczenia sie tobie
Pusiak - Pon Mar 16, 2009 2:58 pm

Laura, i sammy, tę dyskusję prosze kontynuować na privie.
Przemek_ - Sro Mar 18, 2009 9:45 pm

Witam serdecznie wszytskie Forumowiczki oraz Forumowiczy i przepraszam, że musieliście być świadkami tego niemiłego incydentu.

Na początku chciałbym wytłumaczyć parę zwrotów niejakiej Sammy:

sammy napisał/a:
do niedawna sama go polecałam ale z czystej sympatii, bo umiejętności owszem jakieś ma, ale umówmy się, że jest wielu innych dużo lepszych fryzjerów, a on po prostu żeruje na opinii dotychczasowego pracodawcy, który zrobił z niego "gwiazdę", za bardzo już obrósł w piórka i mu się trochę w głowie poprzewracało :roll:


Dziękuję za docenienie moich umiejętności i nie ukrywam że wiele mi jeszcze brakuje do porównywania się z mistrzami. Chciałbym jeszcze podkreślić że to nie były pracodawca wykonywał strzyżenia, koloryzacje, upięcia, itp. tylko ja, i sam zapracowałem to co w tej chwili potrafię, aczkolwiek dziękuję mu, że "zrobił ze mnie gwiazdę" jak twierdzisz.

A co do głowy to owszem trochę mi się poprzewracało... ale na punkcie mojego synka :smile:

sammy napisał/a:
i żeby był ostatnim fryzjerem w mieście nie dam mu zarobić, bo mam zasadę wspierania uczciwych ludzi i firm, a nie cwaniaków, którzy próbują dorobić się na czyichś plecach


No cóż jakoś nie jest mi smutno że stracę tak "ważną" klientkę.

A szanowną Monikę vel Sammy serdecznie pozdrawiam i proponuję zająć się swoimi "uczciwym i lojalnym" życiem...

ewcia29 - Czw Mar 19, 2009 9:27 am

Bravo Przemek!!!
Bardzo dobra Odpowiedź!!!
:brawo:
Niech każdy pilnuję siebie!

sammy - Czw Mar 19, 2009 8:14 pm

Przemku...

właśnie pokazałeś swoją "klasę" i profesjonalizm w podejściu do klienta poniższą wypowiedzią... :roll:

Przemek_ napisał/a:
No cóż jakoś nie jest mi smutno że stracę tak "ważną" klientkę.


brak szacunku do klienta, nawet jeśli krytykuje Twoją pracę daje do myślenia... :roll:

Przemek_ napisał/a:
A szanowną Monikę vel Sammy serdecznie pozdrawiam i proponuję zająć się swoimi "uczciwym i lojalnym" życiem...


zmartwię Cię pewnie, ale nie mam na imię Monika
jak sądzę miałeś na myśli swoją byłą szefową, której akurat osobiście nie znam a jedynie ze słyszenia, ale wnioskując z Twojej reakcji masz coś na sumieniu, skoro wydaje Ci się, że czai się za każdym rogiem... :?

moderatorów przepraszam za powyższy komentarz i obiecuję, że ze swojej strony od dalszych się powstrzymam, bo to nie temat do dyskusji w tym miejscu


ale żeby nie było OT...
gorąco polecam fryzjera Roberta Kaczmarskiego z salonu Robertino przy Piotrkowskiej 85 i współpracującą z tym salonem wizażystkę p. Dagmarę
kilka miesięcy temu korzystałam z ich usług i byłam naprawdę bardzo zadowolona
co istotne pewnie dla wielu forumek, p. Dagmara dojeżdża do klientki do domu, więc w dniu ślubu naprawdę to się przydaje!

Malwina_łódź - Czw Mar 19, 2009 9:05 pm

Jestem za tym, żeby sprawy prywatne były załatwiane na PRIV. Skoro Ci ten fryzjer nie pasuje, to bardzo się cieszymy, że wyraziłaś swoją opinię, ale nie musisz od razu tak zażarcie tego udowadniać. Takie jest moje zdanie.
adriannaaa - Sob Mar 21, 2009 10:03 am

Malwina_łódź napisał/a:
Jestem za tym, żeby sprawy prywatne były załatwiane na PRIV. Skoro Ci ten fryzjer nie pasuje, to bardzo się cieszymy, że wyraziłaś swoją opinię, ale nie musisz od razu tak zażarcie tego udowadniać. Takie jest moje zdanie.


Malwina, myślę, że trochę nie zrozumiałaś intencji sammy - tu nie chodziło o krytykę umiejętności p. Przemka, czy p. Eweliny, a o pokazanie innym forumkom kryptoreklamy. IMO to trochę nieuczciwe w ten sposób się reklamować. Dlaczego nie ma innych postów dotyczących ich salonu? Dlaczego - nagle ni z tego ni z owego pojawił się pan Przemek, po postach sammy skierowanych w stronę Laury? Skoro jest ona bogu ducha winną osobą?
Udeż w stoł a nożyce się odezwą....

A co do tematy - nie polecam Grace w manu - drogo i bez szału. Suszenie na szczotkę zostało nazwane "stylizacją" :roll:

madzialenka - Czw Kwi 09, 2009 1:17 pm

ja polecam salon Ela na Sienkiewicza niestety nie wiem ile dokładnie ale to jest róg nawrot i Sienkiewicza obok cukierni MIŚ :) fryzurki super i pełen profesjonalizm tam jest tez kosmetyczka i manicure ale z usług nie korzystałam jeszcze(prócz sesji zdjęciowej i pokazu, ale to się nie liczy bo wszystko było wampowe ;) ), skorzystam przed ślubem :)
evelinka - Czw Kwi 09, 2009 2:14 pm

Popieram madzialenkę, tylko, że ja wypróbowałam kosmetyczkę. Jestem bardzo zadowolona z usług pani Liliany.
juleczka - Wto Kwi 21, 2009 1:27 pm

Serdecznie polecam Wam makijażystkę Justynę z Piotrkowskiej 22 pracuje w Centrum Urody, nie jest drogo ! Profesjonalna dziewczyna i naprawdę dobrze doradza. Ja byłam zadowolona! Podobno malowała Miss...
calineczka - Sob Maj 23, 2009 7:10 pm

Tez bede sie przygotowywala w Pracowni Urody na ulicy Piotrkowskiej 28. Bardzo podoba mi sie strona internetowa tego salonu i jedna z fryzur w galerii. Dzieki rajeczka za namiary. Wesele mam 8 sierpnia wiec jak juz bede "po" opisze swoje wrazenia. A tymczasem pozdrawiam i zycze wszystkim milego weekendu. :sla
Tissaia - Czw Cze 04, 2009 6:29 pm

No to moje specjalistki:

1. Fryzura/makijaż - ul. Kilińskiego zaraz naprzeciwko Poczty Głównej (róg Tuwima i Kilińskiego). Fajnie i niedrogo, moją mamę na próbnej odmłodziły o 10 lat :)

2. Kosmetyczka - pani Barbara Kraszewska, Piotrkowska 109 (zaraz obok sklepu z zaproszeniami). Pani Basia jest przemiła, a na dodatek baaardzo profesjonalna, z dyplomami i gigantycznym doświadczeniem, z twarzą robi cuda

3. Pazury - panie z Plantacji Urody na Rzgowskiej bodajże 212. Miło, szybko, a najważniejsze: profesjonalnie! Będąc początkującą tipsiarą nasłuchałam się horrorów o piłowaniu połowy blaszki paznokcia i akrylach łamiących się na drugi dzień po założeniu. Tamte panie nie zrzynają paznokcia, traktują go delikatnie, a pazury są PANCERNE - jestem osobą tragicznie roztrzepaną i nieuważną, bez przerwy o coś uderzam paznokciami albo zahaczam, a moje akryle z kwiatkami nie mają nawet draśnięcia :)

DotiUslu - Sro Cze 10, 2009 8:31 pm

Byłam dziś na próbnym makijażu i paznokietkach w Instytucie Matis Paris. Mieści się on na Piotrkowskiej ale ja wjechałam zaraz przy Hotelu Światowit ( w podwórku). Jestem bardzo zadowolona z efektu i juz pewna ze na 100% tam właśnie umaluje się do ślubu.
Są tam niesamowicie sympatyczne i kontaktowe kobitki. Dzięki nim moja twarz nie wyglądała jak maska i naprawdę make up utrzymał się cały dzień.
Można tam też zrobić zabiegi na twarz i ciało na co dałam się namówić i naprawdę nie żałuje. Mogę z czystym sumieniem polecić ten Instytut.!

Mariko - Pią Cze 19, 2009 7:14 pm

Ja polecam manicurzystkę Kamilę z Plantacji Urody na Rzgowskiej 212. Byłam u niej dzisiaj z mamą dobrze poradziła sobie zarówno z malowaniem (kolor u mamy i french z trzema malutkimi cyrkoniami u mnie), jak i z naprawianiem uszkodzeń. Mamie zaaplikowała akryl na pęknięty paznokieć, a na mój złamany dokleiła sztuczny. Wygląda super. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Mają cennik na stronie internetowej, więc nie ma niespodzianek. Już się umówiłam na następną wizytę i pedicure :)
Tissaia - Pią Cze 19, 2009 8:18 pm

Zgadzam się, panie z Plantacji Urody są wielkie, tak jak ich dzieła :)
Mariko - Wto Cze 23, 2009 9:20 am

Jeśli chodzi o makijaż, to rewelacyjnie sprawdziła się polecana wielokrotnie forumka Megi. Proponuję jednak zrobić najpierw próbny, bo określenia "intensywny", "delikatny", "naturalny" itp. dla każdego oznaczają coś innego. To jest dobry moment, żeby takie rzeczy uzgodnić, podczas gdy w dniu ślubu jest już trochę nerwowa atmosfera i trzeba się oddać w ręce wizażystki z pełnym zaufaniem :)
Makijaż był nie dość, że piękny, taki jak chciałam, ekstra wygląda na zdjęciach i do tego wyglądał świeżo do rana. Nie miałam na twarzy maski, a nic nie spłynęło ani się nie rozmazało. Spokojnie przetrwałby jeszcze poprawiny, serio!

Tissaia - Pią Cze 26, 2009 1:20 pm

Jasne, najlepiej też przetestować próbną fryzurę i makijaż w warunkach ekstremalnych - ja w swoich poszłam na Juwenalia, polecam taki test :)
sylwunia_niunia - Pią Lip 03, 2009 12:04 pm

Ja zdecydowanie odradzam fryzjerke Kasie w salonie na Widzewie przy Sobieradku (niestety nie pamietam nazwy salonu) - wchodzi sie taka jakby zewnetrzna klatka schodowa na gore. Chodzilam do niej od lat na baleyage i 2 razy na czesanie na wesele. Balayage ok, co do fryzur mialam kilka "ale". Jednak to co mi odwalila na probnej to juz koszmar. W samochodzie od razu wszystko rozpuscilam bo normalnie wstyd mi sie bylo pokazac przyszlej tesciowej i mamie. Pokazalam zdjecie - jasne, da sie zrobic. Ale fryzura byla do d... niepodobna! Zrobiona na "odwal sie". "Chcialas to masz", z wielka laska. Od razu poszlam do salonu na ul. Krolewskiej, do Izy. I dopiero ona sprawila, ze uwierzylam we fryzjera. Ize polecam. Ma smykalke, mysli przy czesaniu, patrzy jak dopiac, upiac, jak pasuje....
agataka - Czw Wrz 17, 2009 4:05 pm

Ja bardzo polecam salon image na mochnackiego obok Broniewskiego i fryzjerke MILENE...naprawde swietnie czesze i doradzi z farbowaniem i ma mnostwo szkolen z upiec...to wlasnie u niej bede czesac sie do slubu...chodze do niej od okolo 4 lat i zawsze fajnie mi scina wlosy tak ze nawet po pol roku super mi sie ukladaja a nie wywiają w kazda strone jak bylo wczesniej..kolor tez zawsz dobrze mi dobierala i pasemki i potem brazy jakie testowalam i teraz bez porboblemu wrocilam do wlasengo koloru (blond) bez odrostow itp:) jest tam tez fajna kosmetyczka NINA- ale u niej robilam paznokcie i bardzo dlugo mi sie trzyamal(ale robie tylko frencha)
evivankivi - Nie Paź 18, 2009 6:00 pm

widac ze ile osob tyle opini bedzie na temat np salonu image na mochnickiego, nie wiem ktora pani czesala probnie moja panne mloda ale jak ja zobaczylam po czesaniu to mi rece opadly , nedzny ulizany koczek w kształcie kółka z tylu glowy a reszta co sie nie zebrala do koczka byla upieta wsówkami , wlosy ulizane , wygladala jak do komunii dziecina a nie na wesele , pani skasowala 60 zl i czesc .Ja nie polecam tego salonu ale byc moze jest tam wiecej fryzjerek ktore potrafia cos upiac....
madzia81 - Sro Paź 28, 2009 8:26 am

a ja jestem po wizycie w studio star na Łącznej 28 i niestety wyszlam niezadowolona...po pierwsze mam ten kolor co wlasnie nie chcialam go miec!!po drugie obciela mnie wiecej niz ja prosilam a po trzecie cena zbila mnie z nog...wiec jednym slowem znow mam dylemat jesli chodzi o fryzjera ktory przygotuje mnie do slubu :-? ale nie zniechecam do tego salonu bo to tylko moja opinia,ale ja wiecej tam nie pojde!!pozdrawiam
Malena - Pią Lis 06, 2009 2:12 pm

Dziewczyny, a znacie może fryzjera Łukasza Szymczaka? wczesniej pracował w Bello na Narutowicza, teraz ma swój salon na Kilińskiego, Louisse. Co o nim sądzicie?

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 2:19 pm ]
Dziewczyny, pytanie odnośnie makijazystki, znacie może Izabelę Maślakiewicz? Obejrzałam jej stronkę www.izabelamaslakiewicz.w.interia.pl i urzekły mnie jej makijaże. Ja bym chciała taki mocniejszy, nie tradycyjny perłowy czy rozswietlony, robi też fajne fantazyjne makijaże. Cena 80-110 zł, ale z dojazdem do klienta. Próbny 80 zl i chyba nie ma co ryzykowac bez próbnego, zeby przetestowac jego trwałość. Piszcie swoje opinie, jelsi coś słyszalyście o niej.

_karolka_ - Sro Lis 11, 2009 10:23 pm

Witam ! Może mi pomożecie. Poszukuję fryzjera/fryzjerki która pomoże dobrze dobrac fryzurkę do wyglądu i nie za jakieś ogromne pieniążki.
Będę baardzo wdzięczna za pomoc

beata luczynska - Sob Lis 14, 2009 9:50 am

Witam!
Moze macie jakies informacje na temat studia urody w Łodzi euro-styl na Nawrot 28 i Ketlinga 23?bo ogladajac ich strone internetowa(zdjecia)mozna stwierdzic ze stylizacje panny mlodej robia ziezle i fachowo!aaaa i ciekawe maja takze te propozycje pakietow!co wy na to?Jesli ktos z was ma moze jakies dokladniejsze informacje na ten temat bardzo bym byla wdzieczna za odpisanie mi na priv!!!
p.s nie wiem czy warto tam sie zapisac :-? !
z gory dziekuje za podpowiedzi!pozdrawiam

agulka1989 - Wto Gru 08, 2009 11:19 pm

Ja polecam salon fryzjerski na ul. Anny Jagiellonki 2, szczególnie fryzjerki panią Agnieszkę i panią Anię.

Natomiast nie polecam p.Iwony z tego właśnie salonu... jak dwa lata temu obcięła mi włosy to zapuszczam do tej pory... miało być 5 cm, obcięła jakieś 25... a na koniec do mnie z tekstem "podoba się???" jak zobaczyła moją minę to dodała "no ,teraz to już musi się podobać"...bez komentarza.

myszadm - Sro Mar 10, 2010 9:24 pm

potwierdzam słowa @sistermonn!!! masakra
Zosia - Czw Kwi 01, 2010 7:07 pm

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą kosmetyczkę, ale w Pabianicach?
marierose - Pią Lip 02, 2010 12:09 pm

Polecam salon na Retkini na ul. Armii Krajowej 44 w bloku 396 koło retsatu...nazywa się STUDIO URODY...miałam robiony tam makijaż i paznokcie oraz włosy...wyszło super ;)
cathyspires - Sob Lip 03, 2010 8:03 pm

Zdecydowanie ODRADZAM salon fryzjersko - kosmetyczny na Kostki Napierskiego 3 blok 161. Jeśli chodzi o makijaż to po prostu masakra.

- mimo że byłam umówiona i zapisana wcześniej na godzinę 12.30 (nawet przy zapisach poproszono mnie o zaliczke) musiałam siedzieć i czekać pół godziny kiedy to owa "profesjonalistka" rozmawiała ze swoją przyjaciólką przez telefon malując piłując sobie paznokcie.
- w ogóle nie spytano mnie o suknię( kolor, styl, krój), kwiaty, moje upodobania, rodzaj cery itp
- pani miała BRUDNE pędzelki ( trudno to nawet nazwać profesjonalnymi pędzelkami), i dziwnie mały wybór kosmetyków
- jeśli chodzi o kosmetyki to powiem Wam że masakra. Ja w swojej kosmetyczce mam o wiele droższe i lepiej działające.
- nałożono mi mnóstwo podkładu i pudru (mam porcelanową cerę, na co dzień się maluję bardzo delikatnie bo nawet tego nie potrzebuję)
- pani nie potrafi malować, cieniować powieki, tusz mi dosłownie spływał
- kosmetyczka nie słyszała nigdy o bazie czy fixerze (kiedy o to spytałam)

Do tego w trakcie wykonywania "makijażu" kosmetyczka zawołała swoja koleżankę zajmującą się paznokciami i kazała jej dokończyć :-/
Zawołała do małego gabinetu w którym robiono mi makijaż kolejną klientkę (starszą panią), kazała jej ściągnąc klapki i moczyć stopy przed wykonaniem paznokci.
Byłam załamana brakiem profesjonalizmu..
Co chwilę ktoś wchodził żeby "popatrzeć" (ciekawe na co), wpadały koleżanki na plotki...
Bez komentarza.
Jak wróciłam do domu, narzeczony spadł z krzesła. Zobaczyłam się w lustrze, załamałam się totalnie, zmyłam to świństwo i popędziłam do Douglasa i Sephory kupić profesjonalne kosmetyki. Umaluję się sama i będzie wyglądało to o wiele lepiej.

60 zł i godzina mojego czasu wyrzucona w błoto.

Jeśli chodzi o fryzure to jak najbardziej polecam :)

Przepraszam Was dziewczyny za ten mały esej, ale musiałam to z siebie wyrzucić.

anooleczka - Pon Lip 19, 2010 11:53 am

cathyspires jestem w szoku olaboga . Jak tak można.. brudne pędzelki??
Skąd ty wytrzasnęłaś taką "profesjonalistkę"??
Jeśli ktoś chce być dobrym wizażystą, musi się dokształcać i być na bieżąca ze wszystkimi nowinkami, nie wyobrażam sobie innej opcji. Tak jest w każdym zawodzie!!
A podobną kosmetyczkę mam u siebie na osiedlu. Raz poszłam na hennę i wyrównanie brwi a ta zaprosiła swoja koleżaneczkę na pogaduchy, zajmowała się mną jednocześnie rozmawiając z tamtą. Brwi miałam kruczo-czarne :( Więcej tam nie poszłam.

cathyspires napisał/a:
Przepraszam Was dziewczyny za ten mały esej, ale musiałam to z siebie wyrzucić.


I bardzo dobrze, że z siebie to wyrzuciłaś. Mam nadzieję, że już tam nie pójdziesz :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

MalaJu - Pon Lip 19, 2010 12:05 pm

i pomyśleć, że kilka sklepów dalej jest super salon M&M.
Współczuję doznań!

misia-misia - Pon Lip 19, 2010 6:11 pm

ja to się nieraz nasłucham od klientek takich kwiatków:
o tym, że pedicure robiony jest na środku salonu fryzjerskiego
o tym, że podczas manicure kosmetyczka paliła papierosa...
o tym, że pedicure robią pumeksem - tym samym dla wszystkich klientek... :roll:

cathyspires - Pon Lip 19, 2010 11:41 pm

misia-misia napisał/a:


o tym, że pedicure robią pumeksem - tym samym dla wszystkich klientek... :roll:


niedobrze mi się aż zrobiło..

Arabeska12 - Pon Sie 16, 2010 8:30 pm

Szukam dobrego salonu fryzjersko - kosmetycznego w okolicy Al. Włókniarzy,
można jest jakiś godny polecenia? :-)

segl - Pon Sie 16, 2010 9:50 pm

Arabeska12 napisał/a:
Szukam dobrego salonu fryzjersko - kosmetycznego w okolicy Al. Włókniarzy,
można jest jakiś godny polecenia? :-)


sorry za OT, ale chyba musisz bardziej sprecyzować, Włókniarzy to jedna z najdłuższych ulic w Łodzi

Arabeska12 - Wto Sie 17, 2010 8:33 am

w pobliżu Kosciol pod wezwaniem Najswietszego Zbawiciela :)
slubik - Czw Sie 19, 2010 11:39 am

Polecam Klinikę Urody Laurell laurell.pl na ulicy Wyszyńskiego 99 w Łodzi i praktycznie wszystkich fryzjerów i wizażystki. Przed ślubem można wykonać zabiegi poprawiające urodę, zresztą wejdźcie sobie na stronę. Dodam, iz w tym roku Klinika Urody malowała i czesała wszystkie modelki prezentujące suknie ślubne na Targach w Łodzi. Pozdrawiam
gosiak - Wto Wrz 21, 2010 10:37 am

Ja, mimo że jestem z Łodzi, od lat korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych w studio urody "Agnieszka" w Zduńskiej Woli. Ceny sporo niższe, a jakość kosmetyków bardzo dobra. Jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona z tego salonu, co nie raz mi się zdarzało w Łodzi.
Megi Luk - Czw Gru 09, 2010 11:36 pm

Gorąco polecam EuroStyl. Do ślubu czesła mnie Pani Monika, która jest bardzo cierpliwa na próbnych fryzurach, a w dniu ślubu idealnie umie odtworzyć próbną fryzurę. Poza tym fryzura trzymała się całą noc.
ewa__150 - Wto Sty 04, 2011 9:56 pm

czy ktoś mógłby jeszcze$napisać swoją opinie na temat makijażu w euro-styl? może podzielic się jakimś zdjęciem?
malutka8888 - Pią Lut 11, 2011 10:40 am

Witam czy któraś z was mogłaby polecić mi jakiegoś fryzjera który specjalizuje się w czesaniu koków,upięć ślubnych ....w łodzi lub okolicy??? Bardzo proszę o pomoc ...
wiolancia - Czw Lut 24, 2011 1:06 pm

Szukam makijażystki(kosmetyczki) z okolicy Lutomierska,Konstantynowa Łódzkiego lub Aleksandowa, która zrobi mi naprawdę trwały makijaż ślubny.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2011 3:14 pm ]
Napiszcie coś o salonie Lokers na Zachodniej albo o Aspasji na inflanckiej !! !!!Była tam któraś z Was????Jakie wrażenia????Chciałabym zrobić wszystko w jednym miejscu(makijaz ,fryzurę i pazurki).Co polecacie????

taja - Wto Mar 15, 2011 5:35 pm

serdecznie polecam :) http://makeupbyswirrruska.blogspot.com/
asimi - Czw Mar 24, 2011 8:25 pm

Ja osobiscie moge polecić swietna kosmetyczkę, która za nie dużą sumę zrobi z kopciuszka księżniczkę!! Dwa razy korzystalam z jej uslug- wesele i sylwester, bylam bardzo zadowolona- makijaż pasował do mnie i co najważniejsze wytrzymał impreze. Duzym plusem jest rowniez to, że dojeżdza do klienta! nr tel: [xxx]


edit: namiary podajemy na priv
kryszka

sabina55 - Sro Kwi 06, 2011 10:56 pm
Temat postu: Re: Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
hej witam czy ktos zna namiary na pania agnieszke byla wlascicelke salonu agnes...wojska polskiego 19...to dopiero byl fachowiec ale niestety przekazala biznes komu innemu a niezostawila namiaru ,moze ktoras z pan pamieta ta pania i byc moze ma jakies namiary z gory dzieki...
martusiaaaaaa - Czw Kwi 07, 2011 9:54 am

A ja mam prośbę o polecenie kosmetyczki, gdzieś pomiędzy rynkiem bałuckim a teofilowem... zależy mi na ładnym makijażu :(
eleniv1 - Pią Cze 17, 2011 10:44 am

byłam malowana przez Agnieszkę , Gorąco polecam :) jest z Bałut
edit:usunięta strona www

M4rcysi4 - Pią Cze 17, 2011 10:24 pm

eleniv1 jej makijaże są cudne. W takich chwilach żałuję, że mieszkam w Bełchatowie :wink:
Emmi - Pon Sie 15, 2011 3:34 pm

polecam PRACOWNIĘ WIZERUNKU na Rzgowskiej 224(dawniej nazywała się Gabriella)
pani Marta i pani Kinga naprawdę potrafią cuda :) i co istotne można się wyszykować do ślubu w jednym miejscu(kosmetyka,paznokcie,makijaż,fryzurka) co wam będę opisywać zresztą,same sprawdźcie :)

Madeleine84 - Czw Sie 18, 2011 9:33 pm

eleniv1, odwiedziłam stronkę i wyniki pracy pani Agnieszki zrobiły na mnie duże wrażenie... a masz może jakieś namiary na nią? telefon albo chociaż adres e-mail? bo na blogu nic nie znalazłam...
edit:usunięta strona www

karolcia938 - Sob Sie 20, 2011 2:46 pm

Szukam dobrej kosmetyczki z Pabianic, która zrobi mi naprawdę ładny i trwały makijaż ślubny, ma ktoś może jakieś namiary ? :)
taja - Sob Sie 20, 2011 2:49 pm

polecam moją makijażystkę- Kasia [XXX]

edit: usunięty numer telefonu, namiary proszę podawać zainteresowanym na PW

melinda - Sob Sie 20, 2011 7:32 pm

Ja napewno będe sie czesała w salonie u Ewy na Traktorowej
Karolina1984 - Sro Wrz 21, 2011 12:30 pm

Ok, polećcie mi jakiś salon fryzjerski gdzie naprawdę fajnie i dobrze czeszą. Mam włosy długie, bardzo ciężkie- a chciałabym nie przyklepaną na łbie fryzurę, tylko takie luźne sploty, niestety póki co (co prawda na profesjonalne czesanie byłam tylko 3 razy w życiu, ale zawsze :) ) nikt mi takiej nie zrobił, bo niby za grube włosy :/

I fajnie, gdyby w miarę blisko Konstantynowa albo chociaż w centrum to było, bo stamtąd będę jechać w dniu ślubu. Nie chciałabym jakoś bardzo utknąc w korkach :)

alamakota - Wto Paź 04, 2011 8:12 pm

Hej,

Ja bardzo gorąco polecam Salon Fryzjerski na ul Cieszkowskiego 7; Pani Renata Ławińska.
Jest tam też kosmetyczka, pani Basia.

Salon ten jest rewelacyjny ze względu na kompleksową obsługę, w połączeniu z przystepną ceną - nic lepszego nie potrzeba :)

Karolina1984 - Czw Lis 10, 2011 4:59 pm

tyle czasu, liczyłam na coś więcej :) ale spokojnie, mam czas, poczekam :)
sweati - Czw Gru 22, 2011 9:39 am

Bardzo miłym salonem kosmetycznym specjalizującym się w pazurkach jest salon Yolande na Piotrkowskiej 42 - robią tam bardzo fajnie klasyczny manicure i mają bardzo fajną paletę kolorów lakierów. Często ich odwiedzam bo i ceny mają przystępne.
Karolina1984 - Czw Gru 22, 2011 11:30 am

ech.... ponawiam - salonfryzjerski. Tani, gdzie potrafią zreobić uczesanie ślubne. Makijażu ani pazurów nie robię, więc żadnych kosmetycznych salonów nie potrzebuję :)
anulkaB - Sro Sty 04, 2012 9:54 pm

Polecam salon na Orlej przy Galerii łodzkiej. Genialnie czesza :) )) To co zrobili mi na slub bardzo mnie ucieszylo i meza rowniez :razz:
szaraczarownica - Czw Sty 05, 2012 5:55 pm

Cytat:
ech.... ponawiam - salonfryzjerski. Tani, gdzie potrafią zreobić uczesanie ślubne.

Po pierwsze: w jakim rejonie? Czy obojętne, bo sobie dojedziesz? (Ja dojeżdżałam przez całą Łódź :smile: )
Po drugie: tani, to znaczy mniej więcej ile. Ja płaciłam około 100zł, ale nie pamiętam dokłądnie ile. Na pewno 100 nie przekroczyłam. Dla mnie taka cena była ok.

Karolina1984 - Czw Sty 05, 2012 9:48 pm

tzn właśnie nie chce przekroczyć 100zł dojazdę, bo i tak z Kanzas będę musiał jechać. Albo ewentualnie jak ktoś zna jakąś babkę która dojedzie, bierze niedrogo- bo i siostra cioteczna i mama będą chciały się też uczesać, to by się raczej opłacało.......
duty - Pon Sty 09, 2012 11:06 am

A ja polecam Agę, która przyjedzie do Was i pięknie umaluje :) Cena rozsądna.
XXX

edit: wszelkie namiary podajemy w wątakch temu przeznaczonych lub zainteresowanym na PW

Karolina1984 - Pon Sty 09, 2012 4:08 pm

Bardzo prosze jesli znacie panie (panów również :P ) które dojadą do Kanzas żeby 3 lub 4 osoby uczesać tego dnia- proszę o namiary na pw lub tutaj :)
Magda-lena - Wto Sty 10, 2012 12:44 pm

Polecam studio Asia & Ilona(Radogoszcz),dojazd z Konstantynowa góra 15- 20 min.(Przez sianokosy)
karolina84 - Nie Sty 15, 2012 3:51 pm

Poszukuję salonu kosmetycznego,który stosuje także kosmetyki nie powodujące alergii.Mam bardzo wrażliwą, naczynkową skórę i chciałabym ukryć wszelkie niedoskonałości,jednocześnie nie tworząc efektu "maski" na twarzy. Czy ktoś słyszał o takim salonie lub mógłby mi jakoś doradzić w tej kwestii?
Mess - Nie Sty 15, 2012 4:26 pm

We wrześniu byłam świadkiem na weselu przyjaciółki. Byłam w Solanie Urody 101 . Z całą pewnością mogę polecić kosmetyczkę i fryzjęrkę. Z racji tego, że rzadko korzystam z usługi makijażu miałam próbę, podczas której ustaliłyśmy czego oczekuję i w czym będę dobrze się czuła. Daria - kosmetyczna była rewelacyjna. Makijaż trzymał się całe wesele i był rewelacyjny. Żadnego efektu maski. Potem w tym samym salonie Oktawia robiła mi fryzurę. Widziała moją sukienkę wcześniej i świetnie dobrała proste upięcie. Rewelacja. Ja byłam bardzo zadowolona.
W tym roku planuję ślub i na pewno makijaż będę robiła u Dari i fryzurę u Oktawi.
Polecam dziewczyny.

juzia82 - Pią Sty 20, 2012 10:59 pm

Polecam SERGIUSZA z gdanskiej
abaneta - Pon Sty 23, 2012 12:24 pm

Gorąco polecam dwa salony, w których się przygotowywałam do tego dnia - Centrum Estetyki Beauty na Gdańskiej 91/93 i Klinika Wdowiak na Rzgowskiej 62. W Beauty jest świetna atmosfera, a kosmetyczki bardzo profesjonalne. W Klinice Wdowiak z czystym sumieniem mogę polecić panią Martę, która wykonywała zabiegi na twarz, manicure i pedicure. Fryzurę ślubną wykonała pani Kasia - właścicielka salonu i wyszła wspaniale, zreszta każdy pomysł pani Kasi był świetny, więc czułam, że jestem w dobrych rękach, a przed ślubem, kiedy mamy tyle stresów, takie uczucie jest bezcenne. Mój mąż strzygł się u pana Bartka z tego salonu i też był bardzo zadowolony. Jeszcze raz gorąco polecam!
Vesna - Czw Mar 22, 2012 2:28 pm

polecacie fryzjera bądź makijażystkę z Retkini? proszę o ewentualną wiadomość na priv
buuu1 - Sro Mar 28, 2012 11:45 am

ja czesałam się w Le grand u Tomka i byłam mega zadowolona.
Gibek25 - Nie Kwi 01, 2012 8:28 pm

Ja polecam studio KASIA z Łodzi, Sprawiedliwa 4. Fryzury ślubne świetne. Robi je Pani Kasia i naprawdę ma umiejętności i potrafi doradzić. Ja i moja żona byliśmy bardzo zadowoleni co przełożyło się na super humor w tym wspaniałym dniu. A co do makijażu to żonie robiła córka Pani Kasi i też wyszedł super.
spinek - Sro Maj 02, 2012 10:33 am

a ja polecam Fabryke Urody (orla 13, Łódź).

Moim zdaniem są bardzo drodzy, ale rewelacja. Ja w każdym badź raziue byłam bardzo zadowolona. Nie poszłam na próbną fryzurę (bo inaczej już nie byłoby mnie satć na ten salon sumując te 2 kwoty), zaryzykowałam, fryzurkę miałam niestandardową, facet czesał mnie z treski, zrobił wszystko dokładnie jak chciałam, jakaś dziewczyna (blond) zrobiła mi makijaż i.....wychodząc czułam, że olśniewam:)
i chyba 1 raz (pewnie i ostatni) nie żałowałam tego, że kupiałam coś tak drogo - było warto!

ps. choć nie ukrywam, ze na "zwykłą" okazję bym się tam nie pojawiła. Ale coż za jakość się płaci:) polecam

ps2. makijażu gdybym nie zmyła pewnie jeszcze z 1,5 dnia by się trzymał!!

Karolaaa - Sro Maj 02, 2012 8:07 pm

spinek, a z ciekawości ile biorą za czesanie i makijaż? słyszałam o tym miejscu, ale nie znam cen :)
Shy - Sro Maj 09, 2012 12:18 pm

A czy ktoś zna jakiś naprawdę dobry salon, gdzie można zrobić fryzurę, makijaż i paznokcie za jednym zamachem? Zależałoby mi, żeby znajdował się on na górnej, jeszcze lepiej na dąbrowie.. i żeby był sprawdzony! Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
ViolaG - Sro Maj 30, 2012 12:52 pm

Cześć Dziewczyny! Jestem nowa na tym forum. Ten najważniejszy dzień już za mną, miesiąc miodowy też. Pamiętam jak szukałam miejsca, gdzie zrobić fryzure , gdzie makijaz. pamietam te nerwy i niepewnośc. W sumie to wszystko było na wyrost, bo wyszło perfekcyjnie. Jeżeli chcecie zaoszczędzić sobie kłopotów i niepokoju przynajmniej do upięcia i makijazu to śmiał mogę polecic wam salon na Baczyńskiego w Łodzi. Pani Daria czesze wprost genialnie!!! Pewne obawy miałam co do makijażu, bo o ile słyszałam pewne opinie o pani Darii, o tym jak pracuje, że dzwonia do niej nawet klientki z Niemiec i Anglii, by umówić sie na farbę lub przedłuzenie włosów podczas ich pobytu w Polsce, to ryzykowałam z makijażem. Jak się okazało ryzyko nie było zbyt wielkie . Po prostu salon pełna profeska! Polecam! Warto jechać nawet z Dąbrowy czy Widzewa. Ślub bierze sie tylko raz, chyba że ... hiii :lol:
Ewa_Ewi - Czw Maj 31, 2012 6:20 pm

Jesli chodzi o paznokcie polecam Asię http://asiapaznokcie.pinger.pl - pięknie i tanio!!!
monikax11 - Pon Cze 04, 2012 1:38 pm

Ja mogę polecić salonik na ulicy Kilińskiego(przy ulicy orla). Nie pamiętam dokładnego nr.
W każdym razie byłam u Pani Iwony już kilka razy i zawsze byłam zadowolona.A teraz będzie mnie czesała i malowała na mój własny ślub :D Będę też tam miała robione pazurki. Najbardziej podoba mi sie to, że makijaż próbny i próbna fryzura są darmowe. Zawsze jakaś oszczędność

zanka - Nie Cze 24, 2012 5:53 pm

A kogo dziewczyny polecicie z Bałut , fryzjera, makijaż oraz manicure , z okolic placu Kościelnego?
galene - Czw Sie 16, 2012 5:32 pm

Ja polecam Studio Atelier na ul. Piotrkowskiej 88. Szczególnie dziewczynom, które mają włosy za krótkie do upięcia, sztywne i nieposłuszne. Polecam pana Dawida - świetny młody fryzjer, słucha klientki i potrafi wymyśleć coś fajnego. Również tam polecam makijaż, manicure i pedicure u pani Marty. Młoda dziewczyna ale ma talent i makijaż robi rewelacyjny. Ja nie musiałam nic przy nim poprawiać przez całe wesele a trwało do 5-ej rano :) No i udało jej się ukryć rumieńce od gorączki i oznaki przeziębienia :) Poza tym można wypożyczć błyszczyk/pomadkę którą się miało robione usta, żeby później można było poprawić :)
Aha, odradzam Studio 101 na Piotrkowskiej 101. Robiłam tam próbę - koszmar. Fryzjerka Edyta nie wiedziała i nie miała pomysłu co zrobić z moimi włosami, nie chciała mnie słuchać i jak powiedziałam, że jest źle to usłyszałam "Bo takie ma pani włosy!" z pretensją. Ktoś tutaj polecał, i tam poszłam, ale ja odradzam.

Ajglaja - Wto Sie 28, 2012 1:05 pm

ViolaG, mogłabys podać coś więcej do ej Pani Darii? Nazwisko, ulicę, telefon, cokolwiek.
Pozdrawiam

Karolina1984 - Wto Sie 28, 2012 7:47 pm

Paul Dobrzycki w Pasażu Łódzkim.

Zdecydowanie odradzam na wesele. Uczesanie- nie było złe- wiadomo,że nie to, co pokazałam, ale dość twarzowe.
Rozpadło się po 3 godzinach- jeszcze przed wyjazdem do kościoła.
Generalnie było widać, że nie bardzo się "chciało" czesać- włosy zamiast porządnie zakręcić, miałam tylko przejechane prostownicą !! Jeden strąk znad czoła odpadł i miałąm na każdym zdjęciu prześwit .
Siostrze zrobili jeszcze gorzej, wręcz tragicznie- w domu umyła włosy i robiła jeszcze raz.
Makijaż robiłam ja i mama- nie był zły (chociaż bez rewelacji)- ale nie zgodzono się na żadne moje sugestie........ No i oczywiście nawet fixerem nas nie potraktowali. Szminkę zjadłam po godzinie, reszta rozpłynęła się przed 23 !!

Zapłąciłyśmy 500zł, wcześniej jak rozmawiałam- była mowa o zniżkach- żadnej zniżki ostatecznie nie było. Nawet nie dostałyśmy paragonu, więc wszystko poszło sobie "na lewo".

Odradzam !! !!
Chociaż wiem, że jest tam jedna babka, która nieźle czesze i świetnie obcina.......

Ale ja miałam strasznego pecha :?

nagellack - Nie Wrz 02, 2012 11:51 am
Temat postu: Planatcja Urody - na RZgowskiej
PLanatcja Urody na RZgowskiej, super salon, profesjonalne podejscie do klienta, mialam probny make-up, ktory zazyczylam sobie na wesele kolezanki, przetrwal 3/4doby, fryzurka super, nic sie nie rozwalilo.
tuptek - Sro Wrz 12, 2012 11:49 am

Polecam serdecznie Kasie,fryzjerke ktora pracuje w salonie na Dabrowskiego,przy Lidlu.Swietnie farbuje-podjela sie rzeczy o ktorej wczesniej od paru fryzjerow uslyszalam,ze "nie da sie"(zrobila mi wymarzony kolor marchewki z czarnych wlosow,na raz, nie niszczac ich przy tym).
Umie ladnie ciac a jej specjalnoscia sa upiecia ktore jej slicznie wychodza i bardzo dlugo sie trzymaja- wiele razy testowala je zenska strona mojej rodziny,w tym ja z okazji mojego slubu i nie spotkalam osoby ktora nie bylaby zadowolona:)

[ Dodano: Sro Wrz 12, 2012 1:26 pm ]
Jezeli chodzi o makijaz slubny to probny robilam w salonie bodajze "Mari" przy Cieszynskiej 13. Dziekowalam opatrznosci,ze nie poszlam tam "na zywiol" w dniu slubu.Makijaz byl zakupiony na Grouponie ale dochodze do wniosku ze to nie cena a totalny nieprofesjonalizm osoby ktora mi go wtedy robila (rok temu) doprowadzil do efektu koncowego ktorym byly oczy szopa pracza-wokol kola z czarnej kredki,wokol nich srebrne kola,malunek "ciezki",na dzidzie piernik.Makijaz robiony bardzo dlugo,glownie oczy,ktore strasznie lzawily mi przez cala droge powrotna do domu- nie wiem czy to wina starego kosmetyku (uczulen na takie rzeczy nie mam) czy tego,ze kosmetyczka naladowala mi go chyba z tone na powieki.Po powrocie do domu szybko wszystko zmylam a z czerwonymi i podraznionymi oczami nie moglam dojsc do ladu przez reszte dnia.

Polecam za to szczerze makijaz w Studiu Urody "Monika i Paweł" na Gorkiego 21a.Tam,z braku czasu bylam juz zmuszona isc "na zywiol",polecila mi go znajoma.Wiele zadowolonych osob,w tym ja:)Makijaz robil mi Pawel.Szybciutko,profesjonalnie,bardzo ladna,naturalna (ale nie ginaca w blyskach aparatu i w kamerze) kolorystyka,na koniec utrwalacz.Makijaz zrobiony w dniu slubu o 12 (sierpien-najgoretszy dzien w zeszlym roku),uroczystosc o 19,wszystko wytrzymalo do konca wesela,poprawke pudrem robilam chyba tylko raz w nocy w trakcie zabawy.Cena bardzo przystepna i po raz kolejny przekonalam sie,ze sa faceci lepsi w "te klocki" od niejednej stylistki;)

bacia1 - Pią Wrz 28, 2012 12:03 pm

Polecam Panią Dominikę z salonu na Placu Słonecznym. Słucha i strzyże bardzo ładnie. Odradzam Salon Caroline , przynajmniej jeśli chodzi o fryzurę na wesele. Tandetnie i po staremu zakręcone na szczotkę i podtapirowane włosy to nie było to o czym marzyłam. Niepotrzebnie zaufałam, że będzie ładnie, bo nie było.
Asiek - Sob Wrz 29, 2012 4:11 pm

Co do salonu Caroline na Okoniowej to zraziłam się do nich. :roll: I już tam nie chodzę. Nie chodzi nawet o fryzury, choć tu też jakichś rewelacji nie było, ale ok. Natomiast podczas moich dwóch ostatnich tam bytności (jakieś dwa lata temu) rzuciła mi się w oczy taka "cwaniakowatość" właścicielki i jednej z fryzjerek. W ogóle jej nie pytałam o zdanie a ona zjechała salę (spytała się, gdzie będzie wesele), na którą się wybierałam (i to w mało delikatnych słowach) - poczułam się głupio, bo przecież jaki mam wpływ na wybór sali Młodych jako gość? Poza tym okazało się, że sala nie była katastrofą, ani jakąś meliną. :roll: Dzięki, ale jako klientka nie muszę być narażona na takie niechciane opinie. Acha i potrafią obrobić tyłek klientce, która dopiero co wyszła z zakładu (np. dopiero co uczesanej puszystej pannie Młodej) - jak już muszą to niech to robią kiedy nie ma innych klientów...
Acha, i wiem, że w Polsce jak u fryzjera się mnie pytają czy mieszkam w okolicy - nie mówię już, że na stałe mieszkam w Niemczech. Zmiana traktowania jest tak uderzająca (tzn. zaczynają nienaturalnie słodzić), że po prostu mnie to krępuje. :roll:

Prowansja - Sob Wrz 29, 2012 9:44 pm

tuptek napisał/a:
Polecam serdecznie Kasie,fryzjerke ktora pracuje w salonie na Dabrowskiego,przy Lidlu

A gdzie dokładnie? O Blask Metamorfozy chodzi, po przeciwnej stronie co Lidl tak za skrzyżowaniem?

justine81 - Sob Wrz 29, 2012 10:08 pm

Ja na paznokcie polecam Panią Elę, przyjmuje na Retkini (Retkińska przy Maratońskiej w wieżowcu ma gabinet), nie pamiętam dokładnego adresu.
Robiła mi pazurki żelowe do ślubu, tak mi się spodobały, że chodziłam do niej na wypełnianie prawie do porodu.
Jest bardzo dokładna i wydaje mi się, że niedroga.
Jakby ktoś był zainteresowany to podam namiary na priv.

aga31 - Pon Paź 01, 2012 1:35 pm

bardzo sie martwiłam do jakiegos pójść frzyjera, przeciez to mój najwazniejszy dzień i ta kosmetyczka ... żeby paznokcie i makijaż był profesjonalny i taktowny, koleżanka poleciła mi salon Świat Kobiet przy Tymienieckiego w loftach, z lekkim niedowierzeniem ale poszłam na próbny i udało się było tak jak pragnęłam ... kolor stylizacja, zrobiłam jeszcze próbny makijaż i tutaj odlot, profesjonalny podkreslający to co chciałam.

atmosfera w salonie bardzo miła, polecam gorąco :)

klientka - Wto Paź 16, 2012 12:07 pm

:!:
szczako napisał/a:
fryzura nie polecam:

:!: :arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax


:!: Szczególnie nie polecam tego salonu fryzjerskiego, a w szczególności pani Oli, dziewczyna powinna się zastanowić poważnie nad wyborem zawodu i swoim powołaniem, bo do fryzjerstwa z całą pewnością go nie ma, a tylko zgarnia kasę za byle co.

Szefowa - nieudane (nieudolne, sic!) cięcie chce nadrabiać tapirem, bo przecież nie przyzna się, że coś źle zostało zrobione. Totalny brak profesjonalizmu.

MartaMartusiak - Czw Lis 08, 2012 8:31 am

Najlepszą wizażystką jaką spotkałam jest Anna Kocemba - Anigart
Nigdy nie widziałam na żywo tak dobrego makijażu. Zero maski, zero tapety.
Do tego przemiła pani.

asior71 - Czw Lis 08, 2012 4:32 pm

Czy któraś z Was słyszała o salonach:Se'cret na Narutowicza i Euostyl salony na ul.Nawrot i Ketlinga??mieszkam krótko w Łodzi i sama nie wiem gdzie uderzyć :? i tak błądze po necie i poszukuje... :roll:
misia223 - Sob Gru 01, 2012 12:14 pm

a ja polecam Monike "zabka zyzy" wizazystka, ktora rownoczesnie tez zaklada rzesy. ja bylam z niej mega zadowolona. umalowala mnie do slubu jak i do pleneru. maluje rowniez gosci.
jej praxce mozna obejrzec na fecebooku

marzena776 - Wto Gru 04, 2012 6:45 pm

uwierzcie mi nie jest łatwo zaufać fryzjerce i kosmetyczce, miałam z tym kłopot dopóki koleżanka nie poleciła mi swojej kosmetyczki, musiałm oczyścić twarz cos z nią zrobic odświerzyć :) więc myslę sobie raz kozie śmierć spróbuję i umówiłam sie na wizytę, kosmetyczka bardzo miła, profesjonalna, doradziła zabieg oczyszczania twarzy i mikrodermabrazji oraz kwasy - po kilku wizytach moja twarz wyglądała świeżo i atrakcyjnie :) to dobrze że sa jeszcze takie panie polecamsalon Śiat Kobiet w Łodzi na ulicy Tymienieckiego
klientka - Pią Gru 21, 2012 9:38 am
Temat postu: Re: Salony fryzjerskie i kosmetyczne polecane i nie
[ Dodano: Pią Gru 21, 2012 10:08 am ]
fryzura nie polecam:

:arrow: Plac Koscielny 6, a szegolnie fryzjerki wlascicielki - Kiwax

UWAGA! na fryzjerki w salonie na Pl. Kościelnym 6 - są niedouczone, nie słuchają, nie obserwują, zamiast podciąć 1 cm, słyszą 6 (uwaga na fryzjerkę imieniem Ola); nie dość, że źle robią, nieumiejętnie, wbrew temu, co klientka sobie życzy i o co prosi, to jeszcze są przekonane o swojej nieomylności, twierdząc, że wykonały swoją "robotę" bardzo dobrze (to nie są tylko moje słowa, ale też innych klientów), a to jeszcze bardziej irytuje. To tylko potwierdza brak doświadczenia, odpowiedzialności, a w konsekwencji brak profesjonalizmu fryzjerki i salonu. Jeśli ktoś obiektywnie ma zbyt dobry humor, zbyt dobrze wygląda i bardzo chce to zmienić na coś przeciwnego (in minus) - efekt gwarantowany na dłużej.

Nie wykazują żadnej inwencji, nie myślą jak zrobić, żeby było dobrze, tylko tną na oślep (czy w ogóle potrafią posługiwać się nożyczkami - ich podstawowym narzędziem pracy?). Tak było w przypadku tej młodej, o której mowa wyżej. Efekt po strzyżeniu jest znacząco gorszy niż przed strzyżeniem, włosy zostały pocięte nierówno, wychapane; prosiłam, aby ściąć niewiele – tyle, aby nadać fryzurze kształt, nie zmieniając jej radykalnie, bez radykalnej zmiany długości włosów i fryzjerka potwierdziła, że to zrozumiała (ale oceniając po tym, co zrobiła - nie zrozumiała, inni klienci to potwierdzili). Nie dość, że nie nadała kształtu fryzurze, to jeszcze go zniszczyła (to co było zrobione kilka miesięcy wcześniej było o niebo lepsze). Nie widziałam gorzej obciętych włosów, nigdy nie wyszłam od fryzjera w tak podłym nastroju (zwykle wizyty u fryzjera poprawiają mi humor, ale w tym przypadku było odwrotnie). Jeszcze miałam dodatkowy kłopot, bo musiałam na gwałt w sobotę szukać innego fryzjera, który przywrócił moje włosy do jako takiego stanu, mając już wtedy ograniczone pole manewru (bo włosów się nie dolepi). Poprosiłam o konkretną usługę, a dostałam coś wręcz przeciwnego. Na nowo musiałam zapuszczać włosy, a wiadomo, jak trudno jest zapuścić włosy z bardzo, BARDZO krótkich, mając świadomość, że nie wygląda się dobrze w tak krótkich włosach (i fyzjerka, podkreślam, została o tym poinformowana). Taki jest właśnie efekt przez, już nie tylko nieumiejętne, ale niemądre działanie fryzjerki - tej fryzjerki. Lepiej zrobiłaby nie robiąc nic.

Fryzjerka z sąsiedniego salonu delikatnie nazwała to "dziwnym" strzyżeniem, nie wiedząc, gdzie włosy były strzyżone.

Usługa została wykonana w sposób rażąco naruszający wszelkie poczucie dobrego gustu, smaku, o formie i proporcjach nie wspominając (więc za co biorą pieniądze? Nieuczciwe).
Korzystałam z usług wielu salonów, od ponad 12 lat - NIE ZNAM GORSZEJ FRYZJERKI.

asik83 - Czw Lut 28, 2013 10:41 pm

ja polecam salon fryzjerski w RZGOWIE "Guarana" i panią Monikę M. Świetna atmosfera i co najważniejsze ta fryzjerka jest jednoczesnie styl;istka - zawsze fantastycznie dobiera fryzure. Jest tam tez młoda i bardzo sympatyczna kosmetyczka. Koszt fryzury probnej to ok. 50 zł
sandra.s - Czw Cze 13, 2013 9:47 pm

A ja z miłą chęcią polecę salon NOWA FALA na Piotrkowskiej ( numeru nie pamiętam..... ) super fryzjerki i naprawdę robią z pasją i ze smakiem! Ja jestem bardzo zadowolono z tego co zmiałam na głowie w dniu ślubu!!
Emil1989 - Sob Lip 06, 2013 9:20 am

Ja polecam salon Perfect Look, ulica Nowa 16/18. Ostatnio byliśmy tam gdy ukochana potrzebowała fryzjera na ślub swojej przyjaciółki gdzie była za światka. Była bardzo zadowolona i mi też się podobało :)
magdagle - Sro Sie 07, 2013 1:50 pm
Temat postu: Wieczorek&Kunka Studio Polecam!!!
Polecam Studio W&K z Przybyszewskiego 161 w Łodzi. Pani Ania jest profesjonalistką z prawdziwego zdarzenia. Fryzura próbna była piękniejsza niż myślałam, trzymała się 2 dni, bez żadnego uszczerbku. Po nocy wstałam i wyglądałam jakbym wyszła dopiero od fryzjera. 2 dnia umyłam włosy, ale myślę, że właściwa ślubna fryzura przetrwa wszystko:)
Zakochana - Wto Paź 08, 2013 9:14 am

Polecam Panią Monikę Borowiec makeulodz.pl-Wizażystkę

[ Dodano: Wto Paź 08, 2013 10:22 am ]
Pani Monika jest bardzo profesjonalna,zrobiła mi,mojej mamie i świadkowej przepiękne i super trwałe makijaże- które wytrzymały do białego rana.Polecam dziewczyny naprawdę z czystym sumieniem !Dziewczyna robi to z prawdziwą pasją :-) , a poza tym jest przemiła.

lovaneczka - Sro Gru 11, 2013 5:02 pm

Bardzo Polecam salon fryzjerki BUTTERFLY ul. Musierowicza 3C w Zgierzu. Fryzjerka Agnieszka czesze super fryzury a stylistka Dominika robi super pazurki i makijaż. Polecam wszystkim. Kontakt 607-362-351
Juska - Sob Gru 14, 2013 3:16 pm

Ja bardzo gorąco polecam salon kosmetyczny p. Jolanty Stańczak na ul. Łagiewnickiej 118. W salonie (połączonym z salonem fryzjerskim) pracuje p. Iza, która jest świetnym fachowcem i przeuroczą kobietą. Regularnie od kilku lat chodzę tam na manicure i pedicure, ale wczoraj poddałam się zabiegowi mikrodermabrazji i oczyszczenia. Jestem zachwycona. Spędziłam na fotelu 2 godziny i było mi tak cudnie, że złapałam nawet małą drzemkę :P Profesjonalnie, czysto i skutecznie. Jestem dzień po i moja skóra wygląda super!
Naprawdę bardzo bardzo polecam. Chętnym służę namiarami bezpośrednimi :)

Magda1312 - Wto Sty 07, 2014 10:12 pm


Terry - Sro Sty 08, 2014 11:28 am

A w Pabianicach coś polecicie?
marthussia - Czw Sty 09, 2014 12:12 pm

Czy polecacie coś w okolicach Radogoszcza-Wschód?
Skyler - Czw Sty 09, 2014 3:51 pm

marthussia ja się powtórzę :D

Salon fryzjerski Caroline ul. Okoniowa Karolina Zarychta
Salon Urody Teresa Chylińska ul. Sitowie

Nie zawiedziesz się :D

Sisska - Czw Sty 09, 2014 4:30 pm

znajoma fryzure robila w Asia&Ilona Salon Fryzjerski, Sitowie 12. make up w tym samym miejscu robila jej Magadalena Dratwa.
Andzia084 - Nie Sty 26, 2014 9:56 am

A jak polecam Crystal Clinic na kasprzaka. Profesjonalnie i pięknie. Pani Marzena fryzjerka fajnie dopasowała fryzurę, a pani Ania zrobiła ładny makijaż i pazurki. Byłam bardzo zadowolona :D i polecam!!
Juska - Nie Sty 26, 2014 11:19 am

A ja byłam na próbnym u Ingi z A'propos na Sienkieiwcza. Super! Naprawdę jestem bardzo zadowolona.
Andzia084 - Nie Lut 02, 2014 8:03 pm

Polecam Crystal Clinic na ul. Kasprzaka. www.crystalclinic.pl
Super kosmetyczka i fryzjerka Marzenka, polecam gorąco.

olqa_b - Wto Lut 04, 2014 11:08 pm

Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenie z salonem A propos na Sienkiewicza lub z Kliniką Wdowiaka?
Dorotka_ - Wto Lut 04, 2014 11:38 pm

Ja polecam Inge z Apropos - we wszystkim jest genialna, Grzegorz robi obledna koloryzacje :-)

[ Dodano: Wto Lut 04, 2014 11:44 pm ]
Ingi wizja na klasyczne upiecie. Fryzura trzymala sie do 10 rano nienaruszona :-)

olqa_b - Wto Lut 04, 2014 11:47 pm

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę otworzyć tego zdjęcia, nie wyświetla mi się ono w ogóle :(
Dorotka_ - Sro Lut 05, 2014 12:03 am

A teraz?

misia223 - Sro Lut 05, 2014 11:50 am

Dorotka_, bardzo ładnie a jak jest z przodu? a oni tam tez malują?
olqa_b - Sro Lut 05, 2014 12:59 pm

Dzięki, teraz widzę :)
Dorotka_ - Czw Lut 06, 2014 1:07 am

misia223, nie malują, ale możesz sprowadzić swoją kosmetyczkę/wizażystkę do ich salonu. Mają piękne wnętrza salonu, zdjęcia wyglądają bosko :) zdjęcie z przodu jest w moim dzienniczku około 38 strony :smile:
monix25 - Pon Mar 10, 2014 9:44 pm

Polecam salon Gabriel, Lutomierska 2.
aktaga - Czw Cze 05, 2014 7:21 pm

Dziewczyny gorąco polecam Oktawię, która jest właścicielką salonu Styl Wolności w Łodzi. To dzięki niej po 4 nieudanych fryzurach próbnych odzyskałam wiarę w to, że mam szansę na moje wymarzone upięcie. Spisała się naprawdę rewelacyjnie:) Polecam podejrzeć jej fanpage na facebooku, bo Oktawia która specjalizuje się właśnie w upięciach bardzo często wkleja tam fotki swoich dzieł:) Gorąco polecam!
Monika Maria - Sro Lip 09, 2014 12:48 pm

aktaga napisał/a:
Dziewczyny gorąco polecam Oktawię, która jest właścicielką salonu Styl Wolności w Łodzi. To dzięki niej po 4 nieudanych fryzurach próbnych odzyskałam wiarę w to, że mam szansę na moje wymarzone upięcie. Spisała się naprawdę rewelacyjnie:) Polecam podejrzeć jej fanpage na facebooku, bo Oktawia która specjalizuje się właśnie w upięciach bardzo często wkleja tam fotki swoich dzieł:) Gorąco polecam!


Chyba się skuszę, korzystał ktoś jeszcze z ich usług?

AgaMi28 - Czw Sty 15, 2015 10:31 pm
Temat postu: STYL WOLNOŚCI
hej :) ja właśnie też zastanawiałam się nad Oktawią, bo słyszałam bardzo dużoo pozytywnych opinii, ja byłam tam raz, ale u Sławka, którego również polecam jako fryzjera.
jak ktoś będzie już po fryzurze ślubnej u Oktawii proszę o fotki bądź opinie

osobiście ja salon mogę polecić :)

Tinny - Pią Kwi 17, 2015 7:59 pm

Ja jestem po próbnej w jednym z salonów Ekspert L`Oreal Professionnel, a konkretnie w Good Day (w galerii) i muszę Wam powiedzieć, że jestem zachwycona i koncepcją i upięciem, które doskonale pasuje do sukni. :)
MadziaKura - Czw Lis 12, 2015 12:21 pm

Polecam Kasię Rawską - cudowna!!!
ola662007 - Wto Sty 05, 2016 7:16 pm

Ponawiam prośbę o opinie dotyczące Pani Oktawii z salonu Styl Wolności? Byłyście zadowolone z fryzury? Trzymała się całą noc?
LinaMiódMalina - Wto Sty 05, 2016 11:09 pm

W Styl Wolności u Oktawii robiłam tylko koloryzację z olaplex, więc co do upięć niestety się wypowiedzieć nie mogę :/ Sporo jej prac można jednak ocenić ze zdjęć na Fb, wyglądają estetycznie.

Jeśli chodzi o upięcia to jestem fanką salonu Karina Witkowska z Piotrkowskiej 35, jak widać poniżej czeszemy się tam całą rodziną :smile: Moja ulubienica to Pani Karolina, robi piękne i naprawdę trwałe upięcia okolicznościowe.


Pozytywne doświadczenia mam też z Kliniką Wdowiak ze Rzgowskiej (upięcia+makijaż na miejscu), mogę śmiało polecić, ostatnio robiły tam ślubne fryzury i makijaż moje 2 przyjaciółki i obie były zadowolone.

annimka - Pią Sty 22, 2016 9:31 am

ja ogromnie ogromnie polecam salon Olejniczaka na Piotrkowskiej, ale konkretną dziewczynę - Lindę. Jest przezdolna!!! robi piękne fryzury, ja chodzę do niej od 6 lat - najpierw była w innym salonie, a później przeszła się rozwijać - trochę drożej jest niż w zwykłym salonie, ale naprawdę fajnie wszystko wychodzi. :) i pięknie maluje, ale to już prywatnie, w sensie poza salonem
krackuz57 - Pon Sty 25, 2016 10:50 am

ja polecam, co prawda nie z Łodzi, ale też blisko, salon Caroline w Zgierzu blisko Placu Kilińskiego :)
naprawdę rewelacyjna obsługa.

Gomigo - Nie Maj 15, 2016 7:08 am

Ja wybrałam salon Sara, na Gdańskiej 20. Fryzura, makijaż, paznokcie.
Larysa - Sro Cze 29, 2016 11:35 am

Polećcie mi dziewczynki fryzjerkę z dojazdem na niedzielę.
Gomigo - Czw Sie 11, 2016 9:32 pm

Nie wiem czy z mojego salonu panie robią fryzurę z dojazdem, ale na pewno coś znajdziesz dla siebie :)
ingacal - Pią Sty 20, 2017 7:21 pm

jakaś makijażystka na północy łodzi do polecenia, bo moja ślubna ma niestety zajęte terminy na ten weekend :cry:
herbatnik - Czw Lut 15, 2018 2:22 pm

Dziewczyny, a który salon fryzjerski byście poleciły pod kątem strzyżenia i koloryzacji?
Hachiko - Czw Lut 15, 2018 2:47 pm

Ja słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Caroline w Zgierzu (czeszą tam w soboty) i mają salon jeszcze na Radogoszczu. Osobiście tam nie byłam, ale właśnie właścicielka czesała siostrę narzeczonego na jej wesele i miała bardzo fajne uczesanie. Na FB wstawia też różne zdjęcia z koloryzacji i cięć, więc możesz sobie zobaczyć.
Ostatnio została mi też polecona Kinga Walerysiak, też można przejrzeć zdjęcia i filmiki na funpage'u na FB. Jednak obu osobiście jeszcze nie sprawdzałam.

Klaudijka - Pią Lut 16, 2018 8:37 pm

herbatnik, polecam z całego serca salon Ricci na Tuszyńskiej i fryzjera Maćka. Jak dla mnie mistrz strzyżenia i koloryzacji. Niestety "ceni się", ale naprawdę warto
paulan56 - Pon Maj 15, 2023 12:02 pm

Super polecenia :) Na pewno nie raz z nich skorzystam :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group