Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaręczyny - Jakie kwiaty na zaręczyny??

Agatka_P - Pon Lut 27, 2006 3:27 pm
Temat postu: Jakie kwiaty na zaręczyny??
Dziewczyny może wkleicie albo opiszecie jakie kwiaty dostałyście na zaręczynach??

Mnie się strasznie spodobały dwie wiązanki


misia-misia - Pon Lut 27, 2006 5:10 pm

No to ja na początek...
Na zaręczyny dostałam piękną, długaśną bordową różę, której gatunku nie pamiętam ale takiej róży nigdy przedtem nie widziałam ani nie dostałam. Płatki rózy były jakby z... zamszu. Dokładnie taką specyficzną fakturę miały. Nawet układ płatków by inny niż zwykle. A jak długo sie trzymała...Jakbyście znały co to za gatunek albo widziały taką to dajcie mi znać jaka ma nazwę :wink:

superbuziak - Pon Lut 27, 2006 6:25 pm

Załaczone wiązanki z moich zareczyn . Czerwone moje zielone dla mojej mamy :graba:
Alma_ - Pon Lut 27, 2006 6:29 pm

A ja dostałam taki bukiet :smilegirl:



Dla mojej mamy było podobny, tylko z żółtych kwiatów.

Lucky - Wto Lut 28, 2006 11:04 am

Ja dostałam bukiet czerwonych róż, a mama żółtych :D




aggna - Wto Lut 28, 2006 1:30 pm

Ja dostalam bukiet duzych bordowych roz :serduszka:, a moja mama dostala bukiet z roznych kwiatow
Kasiawka - Wto Lut 28, 2006 1:38 pm

ja dostałam róże : czerwoną, żółta i jakaś taką różowa czy łososiowa, takie dłuuuuuuuuuugaśne, a mama jak było spotkanie pierwsze rodziców dostała bukiecik malutki tzn. taki niziutki z polnych kwiatków.
imbrulka - Wto Lut 28, 2006 7:10 pm

Ja dostalam wielki bukiet 20 ciemnoczerwonych dłuuuuugich roz, a moja mama taki sam tylko roze byly herbaciane. Pozdrawiam dziewczynki:-)
kasik32 - Sro Mar 01, 2006 10:57 pm

A ja dostałam bukiet różowo-białych tulipanów :D Bo ja kocham tulipany... i konwalie, ale o te drugie trudno w styczniu :lol:
motylica - Pon Mar 20, 2006 3:34 pm

ja dostałam dwie dłuuuuuuuuuugie róże
tak jak nas jest dwoje już na zawsze :D

(narzeczony specjalnie zatrzymał się koło straganu iwyskoczył po kwiaty z samochodu... jeszcze wtedy nie wiedziałam że jade na 'zareczynowa kolacje') :)

a na oficjalnych zaręczynach obie mamy dostały po bukiecie z 5 czerwonych róż,
ładnie klasycznie przybranych u Skrzydlewskiej

fiona83 - Pon Cze 12, 2006 12:23 pm

fionkowy bukiet oświadczynowy




W chwili obecnej wisi "do góry nogami" i siępięknie zasusza :mrgreen:

Zosiek - Pią Lip 14, 2006 11:21 am

A ja dostałam taki bukiet :hyhy:
Lucky - Pią Lip 14, 2006 11:42 am

Zosiek ja nie widze :(
Widać tylko kawałek liścia :kwasny:

Zosiek - Pią Lip 14, 2006 12:05 pm

ja Wszystko widzę, spróbuj odświeżyć stronkę
Kati - Pią Lip 14, 2006 12:08 pm

U mnie też w porządku :) Ładny bukiet :)
Lucky - Pią Lip 14, 2006 1:33 pm

Już widze :mrgreen:
fiona83 - Pon Lip 17, 2006 10:24 pm

Nasze bubiety (moje róże ;) )
sylwia - Pon Lip 17, 2006 10:43 pm

bardzo ładne bukieciki :D
Ita - Wto Wrz 12, 2006 2:13 pm

Ja nie dostałam kwiatów w ogole i nie uważam żeby były one konieczne.Mam piekny pierscionek i mojego narzeczonego :) Kwiatów nie było,ale był Paryż :lol:
Misiamo - Czw Wrz 21, 2006 9:41 pm

Dostałam piękny kolorowy bukiet z wielu kwiatów (niestety nie mam fotki) zrobiony w Interflorze.
eir - Czw Wrz 21, 2006 10:20 pm

Nie mam niestety zdjec, ale ja dostalam bukiet herbacianych roz (chyba ich bylo 15), a moja mama wiazanke z takich roznych polnych kwiatkow.
katarzynka1 - Pią Wrz 22, 2006 9:17 pm

Ja dostalam bukiet czerwonych długich róż, a moja mama bukiet goździków. Oba bukiety trafione w nasze gusta ;)
Suelen - Pon Sty 15, 2007 11:40 pm

żałuję, że nie sfotografowałam własnej wiązanki, a była śliczna. Było to 19 bordowych różyczek z jakimiś śmiesznymi liśćmi do dokoła, a ze środka sterczała trawka ze serduszkami poprzyczepianymi złotymi. Po prostu cudna.
madzia8181 - Czw Sty 18, 2007 11:10 am

ja mam foto swojej wiązanki ale niestety nie w tej chwili (pozniej wkleje)
a byla to masa czerwonych tulipanow!! chyba z 30 ? :) pieeeeeeekne

Agnieszka19 - Czw Sty 18, 2007 2:23 pm

Ja nie dostałam kwiatów, ale z powodów organizacyjnych. Misiek oświadczył mi się w Sielpii gdzie pojechalismy razem. Tam nie ma kwiaciarni a że ja do samego końca maialam nie wiedziec misiek nie mógł i kupić w Łodzi i zabrać bo bym się domysliła. :D
Nie przeszkadza mi to. ważne że miałam niespodzianke :)

karolina - Sro Sty 31, 2007 7:09 pm

oto moj bukiet :D




kiciucha - Sob Lut 03, 2007 12:38 pm

ja dostałam bukiet z długich 5 czerwonych róż a w srodek była włożona dodatkowa "rózyczka - futerał" w którym był włozony pierścioneczek. Futeralik ten był wysuniety lekko ponad wszystkie róże i jak mój M.... uklęknał to otworzył to pudełeczko. Slicznie to wygladało... :razz:
sylwanika - Pią Lut 16, 2007 9:37 pm

Ja dostałam czerwone róże :) oryginalny ten mój Małż nie :mrgreen:


a mój Mamiczek kochany dostał storczyki z bambusem :P


Ela_i_Adam - Sob Lut 17, 2007 10:54 pm

katarzynka1 ja dostałam dokładnie tak jak ty :) ja róże a mama goździki tylko ze mój wiedział jakie kwiaty każda z nas lubi :lol: a zdięć nie mam bo brat fotograf sie zestresował i nic nie wyszło :zalamany: ale mam cudne wspomnienia i mojego Skarba :oops:
dominiqsz - Czw Mar 08, 2007 8:27 am

Ja na zaręczyny dostałam ogromny bukiet białych róż, a w środku była jedna czerwona :oops: Chyba domyślacie się co te kolory miały oznaczać :]
edys_lu - Sob Mar 10, 2007 12:39 am

?e tez ja nie pomyslalam o zrobieniu zdjecia wiazance...ale ja nie pomyslalam zeby w ogole zabrac ze soba aparat taka bylam zestresowana...moze i by mi mama przypomniala o nim ale nie miala zielonego pojecia co sie szykuje...myslala ze to zwykla kolacja z okazji Dnia Matki

Ja dostalam ogromny bukiet z czerwonych roz(byl wiekszy ode mnie), a moja mamcia dostala bukiet z rozowych lilii...

Kasiulec - Sob Mar 10, 2007 10:14 pm

U mnie były robione zdjęcia, ale jakoś nie mogę nic w kompie znaleźć, pewnie są u teścia. Moja mama i mama Miłego otrzymały storczyki, a ja wielki bukiet z 26 czerwonych róż i serduszka (bo tyle lat skończyłam 6 dni wcześniej), a później jeszcze tort :) jak tylko znajdę zdjęcia to pokażę.
asia84 - Pią Mar 23, 2007 1:58 pm

ja dostałam czerwone róże :) pięknie przybrane :) ale najważniejsze co z serca płynie :)
soseczka - Sob Mar 24, 2007 11:41 am

ja dostalam czerwoną różę.skromnie ale pięknie.
Hatifnatka - Sob Mar 24, 2007 11:57 am

ja dostałam trzy czerwone róże pięknie przybrane :buja w oblokach: najważniejsza jest jednak intencja - zgadzam się z Wami :smile:
kochecka - Sro Mar 28, 2007 9:31 pm

A ja dostalam 5 czerwonych róż przybranych rafią i serduszkami a mamuśka dostała bukiet z herbacianych róż!niestety nie mam zdjęć...buuu
asia84 - Sro Mar 28, 2007 9:33 pm

moja Mama dostała duży bukiet tulipanów :)
Ilona83 - Nie Kwi 01, 2007 7:23 pm

ja dostałam bukiet róż a moja mama piękną mieszankę wszystkich kwiatów ;)
Amm-k - Pon Sie 20, 2007 8:47 pm

a ja dostałam bukiet z siedmiu czerwonych róż, a mamuśka z mieczyków :D
miska82 - Wto Sie 21, 2007 7:36 pm

Ja dostałam bukiet z 25 czerwonych różyczek Był śliczny

Koalinha - Wto Wrz 04, 2007 1:23 am

Ja kwiatów na zaręczyny nie dostałam, ale nie uważam, żeby to był problem. Po pierwsze to było trudne organizacyjnie, bo byliśmy w hotelu i musiałabym je nosić ze sobą w trakcie podróży. Poza tym narzeczony jest alergikiem, nie chciałabym, żeby cierpiał przez kwiaty :) Tylko raz odkąd się znamy dał mi kwiaty - kupił w Zakopenem wyrzeźbione w drewnie :) No i jest jeszcze jedna kwestia - ja mam chyba takie mało kobiece podejście do kwiatów. Potem jest mi ich żal, bo więdną i trzeba wyrzucić, ich piękno bardzo szybko przemija i... może lepiej mi ich nie dawać. Tak, wiem, może głupio brzmi, ale to taki miły gest a potem... jest śmieciem w koszu. Suszenie ich w moim wykonaniu też nie wychodzi, potem gdzieś tam wiszą, zakurzone... Mam wrażenie, że wszystkie kobiety kochają kwiaty, a mi na nich jakoś nie zależy :roll:
Martysia - Pią Wrz 07, 2007 11:25 am

u mnie też obeszło się bez kwiatów:) zresztą mój to taki "nieobyty", we włoszech a przynajmniej na północy włoch zupełnie nie ma już zwyczaju dawania pierścionków i zaręczyn takich jak u nas więc i tak dużo go kosztowało po przyjeździe do Polski dowiedzenie się jak to tutaj wygląda:)))
anita-gb - Wto Paź 16, 2007 9:23 am

Ja na zaręczyny nie dostałam kwiatów i bardzo mi tego brakowało. Mój narzeczony nie wysilił się za bardzo. Kwiaty dostała moja mam na oficjalnych zaręczynach, ale tylko dlatego że powiedziałam mu że musi je kupić.
Amm-k - Wto Paź 16, 2007 2:24 pm

nic się nie przejmuj, ważne, że Cię kocha :) aczkolwiek kwiaty to chyba już tradycja...
magda26 - Czw Paź 25, 2007 9:04 pm

Ja dostałam wiązaneczkę z róż a moja mama taką z polnych kwiatów.
Wklejam swoją, przejechała ponad 300 km, może nie jest super wielka,ale jest od mojego ukochanego i dla mnie najpiękniejsza :)

EwaM - Sob Paź 27, 2007 2:59 pm

Mój D zawsze przynosi na imieniny, urodziny itp piękne bukiety ułożone z różnych kwiatów. A jeśli dostaję kwiaty bez okazji to zazwyczaj 1 różę.
Ale na zaręczyny to chciałabym chyba dostać bukiet róż.

MałaMi1 - Wto Lis 06, 2007 4:50 pm

A to moja wiazaneczka zaręczynowa

widok z góry:


widok z boku (oczywiście bez wazonu ;-) ) :


a to wiązaneczka kwiatów dla mojej mamy:

@@@MILKA@@@ - Czw Lis 08, 2007 10:38 pm

szkoda ze nie mam zdjęć :(
Canaves - Sob Lis 17, 2007 1:03 am

Ja na zaręczyny dostałam 25 pięknych róż... 24 z okazji urodzin i jedna na przywitanie.. :) Cały tydzień sie rozwijały jak w ogrodzie.. żadna nie padła zanim nie przekwitła.. :razz: Zdjęcie dla ciekawskich widnieje z moim profilu :wink:
klarysa - Sob Lis 17, 2007 1:19 pm

ja dostalam bukiet czerwonych roz, takie najbardziej lubie. a zdjec nie mam bo to byla niespodzianka :)
fastyna - Nie Lis 18, 2007 12:22 pm

na takich naszych osobistych zaręczynach kwiatów nie było, dopiero potem przy pierwszym oficjalnym spotkaniu były kwiaty dla mnie, dla mamy i mojej siostry a dla taty flaszeczka :)
Keira - Czw Gru 27, 2007 8:52 pm

Na zaręczyny dostałam bukiet ze słoneczników tych dużych przybranych jakimiś zielonymi kwiatami i liśćmi, dość oryginalnie chyba ale uwielbiam słoneczniki :) a co mama dostanie to się okaże jak będą "zaręczyny" dla rodziców :)
panna rozyczka - Pią Sty 11, 2008 9:01 am

Nie dostałam kwiatów na zaręczynach, za to potem, na oficjalnym spotkaniu z naszymi rodzicami dostałam tak piękny i wielki bukiet , ze chyba wyczerpał limit do końca życia. Bukiet ma ponad pół metra wysokości i z pół metra szerokości. Czego w nim nie ma....
wiedzmapat - Czw Sty 17, 2008 8:38 pm

Ja na zaręczyny dostałam piękny bukiet z 19 czerwonych róż ( 19 róż bo każda symbolizowała miesiąc bycia razem).
ingainga - Pią Sty 18, 2008 10:43 pm

Ja dostałam mocno pachnące frezje
Petitka - Nie Sty 20, 2008 9:29 pm

Ja dostalam chyba dosyc standardowo bukiet ciemnoczerownych roz. moja mama tez dostala mniejszy bukiet roz herbacianych - tak doradzilam mojemu M pani w kwiaciarni :)
Dorotka847 - Pią Lut 15, 2008 1:49 pm

A ja dostałam storczyki różowe i stały w wazonie chyba z miesiąc:) Mama dostała czerwone róże tez piekne:) Mój narzeczony sam wybierał i nic nie podpowiadałam trafił idealnie:) Wydaje mi sie że zareczynowe kwiatki jakie by nie były dla nas zawsze bedą najpiekniejsze:)
ava - Pią Lut 15, 2008 9:17 pm

U mnie było tradycyjnie- na oświadczynach bukiet z 6 czerwonych róż ( bo to było w 6 rocznicę naszego bycia razem, potem się dowiedziałam od kwiaciarki, u której S. kupował te kwiaty, a która jest naszą znajomą, że nic jej nie powiedział na jaką to okazję i że bardzo upierał się właśnie przy 6 różach, mimo że ona wyraźnie sugerowała mu, że kwiaty powinny byc w nieparzystej liczbie :lol: ).
Natomiast na spotkaniu z Rodzicami obie z Mamą dostałyśmy pięknie przyozdobione bukiety z róż- ja tradycyjnie czerwone, a Mama różowe.

kajki - Sob Lut 16, 2008 2:39 pm

ogromny bukiet bialych gozdzikow, mialy byc konwalie ale juz byl czerwiec i misio nigdzie nie znalazl
555 - Sob Lut 16, 2008 9:12 pm

Kajka, zzielenialam z zazdrosci!!!
kajki - Sro Lut 20, 2008 11:46 pm

a to czemu? :)
555 - Sro Lut 20, 2008 11:51 pm

bo uwielbiam gozdziki, a moj małż mnie uszczesliwia rozami.. :/
kajki - Pią Lut 22, 2008 5:14 pm

wiem o czym mowisz,
ja nie wiedzialam,ze lubie gozdziki dopoki nie dostalam ogromnego bukietu bialych gozdzikow, ktory ledwo obejmowalam dwoma rekoma
zawsze zachwycalam sie konwaliami a teraz wole godziki, bo mi sie jakos cudownie kojarza :)

ja mojemu A powiedzialam, ze nie lubie roz i pamietam jak kiedys kupil mi na chyba na walentynki bukiet roz to powiedzialam mu ze sa paskudne:/, potem stwierdzilam,ze chyba starszna **** ze mnie i bylo mi glupio,ale od tego czesu juz nie dostalam ani jednej :P

kakonka - Pią Lut 22, 2008 6:53 pm

ja uwielbiam słoneczniki i takie tez dostałam :D róże.. hmm nie przepadam..bo jakoś u mnie szybko więdną. :? a zapach konwalii jest bajeczny :)
gosc - Sro Mar 05, 2008 9:18 pm

a ja nie dostaŁam kwiatów na zaręczyny i żyję. POwiem więcej, dopiero po przeczytaniu tego wątku uświadomiŁam sobie, że może powinnam byŁa je dostać ale teraz (już po ślubie) jakoś gŁupio się dopominać :mrgreen:
reasumując - kwiatów nie dostaŁam i nie żaŁuję - ale dostaŁam to co najważniejsze - mojego mężczyznę :*

marysia - Sro Mar 05, 2008 9:54 pm

ja również nie dostałam jakichkolwiek kwiatów i szczerze mówiąc nie zwróciłam na to uwagi ani mi czegoś nie brakowało ale jak poczytał na forum to mi sie trochę smutno zrobiło bo jednak miło jest jak się dostaje jakieś kwiatki :|
gosc - Sro Mar 05, 2008 9:58 pm

czemu Ci teraz smutno, skoro nawet nie zwróciŁaś na to uwagi? Bez sensu psuć sobie wspomnienia niepotrzebnymi żalami :)
marysia - Sro Mar 05, 2008 10:03 pm

poprostu szkoda ale najważniejsze ze sie zaręczyliśmy i jestesmy razem a kwiatki i tak by szybko zmarniały i wyrzuciła bym je :)
doni_iza - Czw Mar 06, 2008 11:10 am

Na naszych nieoficjalnych zaręczynach nie dostałam kwiatków, ale za to były fajerwerki :D (tamtej sylwestrowej nocy one wszystkie wybuchały dla Nas hihih :wink: ). Na oficjalnych zaręczynach dostałam natomiast bukiet ślicznych czerwonych róż, które bardzo lubię :) .
kajki - Wto Mar 11, 2008 8:17 pm

a to moje zareczynowe kwiaty


[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 8:26 pm ]
i jeszcze jedno

[ Dodano: Wto Mar 11, 2008 9:42 pm ]
moje kwiatki zareczynowe:


agunia84 - Pon Mar 24, 2008 2:43 pm

Ja dostałam bukiet z 9 róż :)
A oto mój bukiet :)

tofee - Pią Mar 28, 2008 8:23 pm

Ja nie dostałam kwiatków :(
MalaJu - Pią Mar 28, 2008 9:57 pm

a oto moje:


ava - Sob Mar 29, 2008 1:14 pm

To ja też wkleję zdjęcie swoich kwiatów z oświadczyn ( z oficjalnych zaręczyn niestety nie mam zdjęcia na którym są kwiaty)- obok pudełeczko z pierścionkiem i dodatkowy prezent- laleczka- bo takie lalki właśnie uwielbiam i mam ich w domu kilka :)

Tajgete - Pon Wrz 01, 2008 7:52 am

Ja osobiście nie dostałam bukietu, a malutką herbacianą różyczkę. Tak właśnie chciałam... Bukiety były dla mam (to był dzień matki) i dla mojej mamy od rodziców i rodzeństwa Wojtka, jako dla gospodyni. Wszystkie cztery bukiety były z róż... ;)
fastyna - Pon Wrz 01, 2008 10:35 am

ja dostałam czerwone róże, moja mama też dostała bukiet i moja siostra mały :)
Klaudynka - Pon Wrz 01, 2008 12:40 pm

Podobnie jak poprzedniczka-czerwone róże :)
Emi - Pon Wrz 01, 2008 12:44 pm

Ja kwiatów nie dostałam. Ale nie żałuję :) Zaręczyny były cudowne :-)
agniesia22 - Pon Wrz 01, 2008 6:11 pm

Najbardziej popularnymi kwiatami na zaręczyny są róże, ja jednak osobiście szaleje na punkcie kalii.
Na zaręczyny nie dostałam kwiatuszków, bo odbyły się one w nocy na plaży gdzie trudno byłoby je zdobyć, ale zamiast nich było wino. Było pięknie. ;)

katrin - Pon Wrz 15, 2008 1:33 am

Mój bukiet zaręczynowy z bliska:). Najpierw dostałam bukiet, a parenaście minut później pierścionek:).
niesia2708 - Pon Wrz 15, 2008 1:11 pm

To mój,mama dostała podobny tylko z żółtymi różami

ppola - Pon Wrz 15, 2008 5:20 pm

Kurcze a ja nie dostalam kwiatka ani na zareczyny ani potem na oficjalne spotkanie rodzicow :( Moj mezczyzna ostatnio dal mi kwiatka na imieniny po tym jak dostalam tez od klienta ehh facet....
katarynka - Sro Wrz 17, 2008 10:57 am

ja dostałam białe róże o takie :)


justinaa - Czw Paź 30, 2008 9:01 pm

róże czerwone sztuk 25 bo to było 10 dni przed moimi 25 urodzinami :smile:
hoffnung - Sob Lis 01, 2008 7:22 pm

Na same zaręczyny nie dostałam kwiatów, nie było niestety takiej możliwości gdyż byliśmy wtedy na kempingu. Za to później otrzymałam kwiaty dwukrotnie :D Pierwszy raz, gdy B. przyszedł do moich rodziców z pytaniem o ich zgodę dostałam piękne czerwone róże. Drugi raz na oficjalnych zaręczynach w czasie spotkania rodziców otrzymałam kolorowy bukiecik. Zazdroszczę Wam zdjęć, bo ja jakoś nie pomyślałam by kwiatki sfotografować :(
izunia_82 - Sob Gru 27, 2008 4:59 pm

Ja dostałam bukiet z czerwonych róż.
klara76 - Sob Gru 27, 2008 10:59 pm

Cytat:
a ja nie dostaŁam kwiatów na zaręczyny i żyję
reasumując - kwiatów nie dostaŁam i nie żaŁuję - ale dostaŁam to co najważniejsze - mojego mężczyznę

mogę się pod tym podpisać obiema rękami :-)

rajeczka - Czw Lut 12, 2009 5:27 pm

Ja dostalam bukiet z czerwonych roz w ksztalcie serca..na poczatkku mysllalam ze kwiaty sa krzywo wpiete i zaczelam je prostowac :) ..ale moje kochanie uswiadomilo mnie ,ze tak musialo byc :D
Yoanna - Nie Lut 15, 2009 7:49 pm

Ja tez dostałam bukiet czerwonych róż w kształcie serca :D Był piękny :buja w oblokach:
joannakarolina - Czw Lut 19, 2009 8:41 pm

Witam!


Ja dostałam piękny bukiet z czerwonych róż :)






a mama bukiet z takich kwiatów (niestety nie wiem jak się nazywają :) )




...martusia.... - Pią Lut 20, 2009 11:41 am

Na naszych osobistych zaręczynach dostałam pierścionek i dopiero później w czasie spaceru piękną 80cm czerwoną różę. Za to na oficjalne zaręczyny otrzymałam również 80cm czerwone róże, ale tym razem 19 :) Ledwo umiałam utrzymać ten bukiet. Zaraz pomogła mi mama i wstawiła do wody. Moja mamusia dostała mieszankę herbaciano-pomarańczową z różnych kwiatów.
Oba bukiety były wielkie i piękne :!:

Weira - Pią Lut 27, 2009 12:07 pm

Ja dostałam bukiet 7 róż (7 to ulubiona liczba mojego skarba), mama i babcia także dostały piękne bukiety kwiatów :)
Szczęsliwa M - Czw Paź 22, 2009 11:09 am

Na naszych zaręczynach dostałam bukiet zcerwonych róż przybranych tylko delikatnie zielonymi liśćmi (tak jak lubie). Na oficjalnych zareczynach dostałysmy z mamą wielkie bukiety róż ( ja ciemno różowe, mama herbaciane) cudne.
karapp - Czw Paź 22, 2009 9:03 pm

ja dostałam takie :) było ich około 40 białe i czerwone :) były ogromne :)

[ Dodano: Czw Paź 22, 2009 9:06 pm ]
jeszcze jedno

misiao1983 - Nie Lis 15, 2009 7:29 pm

Ja również dostałam bukiet z róż.
martitka - Nie Gru 20, 2009 5:04 pm

"Standardowo" czerwone długie róże, moja mama mini bukiecik z jednej żółtej różyczki (no i wódka dla taty ;P ) Miło wspominam :)
zakręcona - Pon Gru 21, 2009 12:37 am

Ja dostałam bukiet z długich czerwonych róż, mama dostała stroczyki a tata wielką wódę.
agulka1989 - Nie Gru 27, 2009 8:36 pm

Emi napisał/a:
Ja kwiatów nie dostałam. Ale nie żałuję Zaręczyny były cudowne

ja też nie dostałam kwiatów. Ale to pewnie dlatego, że mój Z postanowił że oświadcza się w pierwszy dzień świąt, więc po 1 kwiaciarnie były pozamykane a po 2 podjął taką decyzję zupełnie spontanicznie tuż przed wyjściem do rodziny :)
ale i tak było cudownie :)

tulipan87 - Pon Gru 28, 2009 5:40 pm

zakręcona napisał/a:
Ja dostałam bukiet z długich czerwonych róż, mama dostała stroczyki a tata wielką wódę.

U mnie było tak samo, a wsród kwiatów schowane było pudełeczko z pierścionkiem...

ART DECO JUBILER - Sob Sty 16, 2010 2:56 pm

Jestem pod wrażeniem Waszych zdjęc. W dniu zaręczyn kwiaty są bardzo ważnym elementem obok pierścionka. Tworzą uroczystą atmosferę tego wyjątkowego momentu.
KasiaiMaciej - Sob Sty 30, 2010 4:59 pm

Ja dostałam pąsowe róże, mama też
Agata1234 - Czw Kwi 08, 2010 1:29 pm

Ja dostałam bukiet z czerwonych róż, a mama też z róż, chyba herbacianych, ale głowy nie daję.
PositiveAga - Czw Kwi 08, 2010 1:54 pm

Ja sobie zażyczyłam mały bukiecik z bordowych róż ... a moja mama dostała bardzo podobny tylko większy :-)
martula_87 - Nie Maj 09, 2010 8:43 am

Ja dostałam bukiet czerwonych goździków.
A obie mamy bukiety z gerberów i tulipanów.

maryla - Czw Maj 13, 2010 6:27 pm

ja dostałam konwalie :)
sloneczkoo - Pon Maj 31, 2010 12:39 pm
Temat postu: ;)
Oto my z moim koszem kwiatów jakie dostała na oficjalne zaręczyny..
.. na nieoficjalne dostałam bukiecik(wiązankę) niebieckich róż z Holandii (one mają też niebieskawe liście nie to co nasze polskie barwione bibułą)

Stokrotka812 - Czw Lip 22, 2010 4:53 pm

My dostałyśmy klasyczne róże, długie, proste, związane tasiemką takie jak mi się podobają najbardziej. Nie lubię przystrajania róż uważam że same w sobie są piękne.
krufka - Czw Lip 22, 2010 10:21 pm

ja na zaręczyny nie dostałam kwiatków, bo to była taka niespodzianka, że nie dało się ich przemycić
dostałam chyba kwiatki później, jak poszedł moją mamę prosić o rękę ale nie pamiętam co to było, chyba wielka różowa róża, a mama dostała jakiegoś doniczkowego bo lubi, ale też nie pamiętam co...

kert - Pon Sie 09, 2010 7:09 pm

A czy przyszłej teściowej trzeba dać identyczny bukiet, czy większy niż narzeczonej?
Chyba czerwone róże odpadają dla teściówki?

Magdzik - Wto Sie 10, 2010 10:51 am

U nas był sam pierścionek bo byliśmy z daleka od domu i nie miała bym gdzie przechować bukiet. A z rodzicami to było tak śmiesznie trochę bo nie mogliśmy nigdzie kupić już kwiatów bo wszystkie kwiaciarnie w pobliżu były już zamknięte,ponieważ nadchodził wieczór.I dla taty kupiliśmy dobrą wódeczkę, a dla mamy smaczny likierek kokosowy :winko:
Madlyinlove - Wto Sie 10, 2010 10:02 pm

Zawsze dostaję od R czerwone,krwiste albo purpurowe,dlatego miłą niespodzianką i urozmaiceniem były białe z okazji zaręczyn
kert - Czw Sie 12, 2010 10:58 am

Mój teść nie pijący niestety:) strasznie zasadniczy w ogóle
ola88 - Czw Sie 12, 2010 11:02 am

Cytat:
Mój teść nie pijący niestety:) strasznie zasadniczy w ogóle
a o czym mowa?
kert - Czw Sie 12, 2010 11:05 am

odnośnie tej wódeczki dla teścia , o której pisała Magdzik
Magdzik - Czw Sie 12, 2010 11:40 am

kert napisał/a:
Mój teść nie pijący niestety:) strasznie zasadniczy w ogóle


No to będzie trochę zachodu wykombinować coś fajnego dla teścia :smile: A masz już jakiś pomysł? :lol:

ART DECO JUBILER - Nie Sie 22, 2010 2:10 pm

Może dla teścia coś eleganckiego z akcesoriów biurowych? Albo jakieś spinki do koszuli?
aguuuunia44 - Wto Sie 31, 2010 3:37 pm

a ja dostałam czerwone różyczki, moja mama troche mniejszy bukiet z jasno-różowych i jeszcze babcia najmniejszy bukiet z białych różyczek. a tata dostał połóweczkę :smile: :)
ART DECO JUBILER - Sro Wrz 15, 2010 9:05 pm

"Połóweczka" chyba jest standardem dla taty. Niby niewielka butelka a jak potrafi zbliżyć dwóch mężczyzn.
anooleczka - Pią Paź 01, 2010 10:34 pm

Nie lubie roz a wszczegolnosci czerwonych. Zareczynowy bukiet zostal w Londynie, ale na oficjalnych zareczynach dostalam taki (byly 2 nawet ladne roze)


PaulinaS - Pon Paź 04, 2010 1:24 am

A ja dostałam bukiet z 6 czerwonych róż, bo oświadczyny były równo w dniu, w którym mijało 6 miesięcy naszego związku :)
Misiak87 - Pon Paź 04, 2010 9:22 am

Ja nie pamiętam jakie kwiaty dostałam na zaręczyny... Akurat kwiaty to była najmniejsza atrakcja tamtego dnia. ;)
merry - Pon Sty 17, 2011 12:02 am

ja kocham czerwone róże i takie też dostałam, cale 20 :)
Fijołkowa - Sro Sty 19, 2011 11:24 am

Kiedy mój M. się oświadczał kwiatów nie było ( to była absolutna niespodzianka, nie chciał żebym coś podejrzewała) :) Kwiaty dostałam następnego dnia i była to piękna czerwona róża :) Przetrwała podróż znad morza do domu w butelce po szampanie :D W trakcie oficjalnych zaręczyn otrzymałam przepiękny bukiet czerwonych róż, a moja mama cudowne storczyki :)
cz1cz - Nie Sty 30, 2011 6:12 pm

A ja kupiłem 53 czerwone róże no i pierścionek z brylantem i zgodziła się wyjść za mnie.
ART DECO JUBILER - Czw Maj 26, 2011 12:44 pm

Ile róż? 53? to spory wyczyn,naprawdę. Ale faktycznie czerwone róże robią największe i najlepsze wrażenie na wybrankach naszego serca,więc warto po nie sięgać jeżeli tylko nadarza się okazja. A przecież zaręczyny są taką wyjątkową okazją.
ewa.krzys - Sro Sie 03, 2011 2:34 pm

Bukiet z czerwonych róż, wybór może nieoryginalny, ale wspaniały :) A mama dostała z herbacianych róż.
wiolancia - Sro Sie 03, 2011 5:26 pm

Ja dostałam tylko pierścionek(bez kwiatów).A oficjalnych zaręczyn nie robiliśmy....
ewa.krzys - Sro Sie 10, 2011 9:13 pm

A to mój bukiet (trochę zmarnowany po trzech dniach stania w wazonie i całym wieczorze w śniegu):

malinka1984 - Sro Sie 10, 2011 10:00 pm

Ja dostałam bukiet z czerwonych róż (25 sztuk) a mama od przyszłego zięcia bukiet ze słoneczników.
olivka_ja - Czw Sie 11, 2011 9:31 am

ja też dostałam bukiet czerwonych róż :)
wisieneczka85 - Czw Sie 11, 2011 10:43 pm

ja dostałam :) taki bukiet róż

Szarlotka - Wto Sie 23, 2011 2:53 pm

ja dostałam 9 pięknych czerwonych róż, mama piękny bukiet różnokolorowych kwiatów, a tata wódkę Hetmana :wink:
durkakarolina - Czw Kwi 05, 2012 9:27 am

Tradycyjnie bukiet czerwonych róż, mama- bukiet ze strczykiem a tatuś wódeczkę Pan Tadeusz w metalowej puszcze.
E-kwiaty - Pon Wrz 10, 2012 12:55 pm

Dokładnie,jak zawsze najlepszym pomysłem na zaręczynowy bukiet będą róże- czerwone. Podkreślające namiętność i szacunek,są dla wielu z nas wyrazem miłości. Dla rodziców najlepiej dobry alkohol,ale to już osobny temat :)




Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

kaledonia - Wto Wrz 11, 2012 4:14 pm

Na te oficjalne zaręczyny (3 miesiące po oświadczynach) dostałam bukiet z goździków i 5 czerwonych różyczek ;)
Do tego czerwone wino i kwiaty jakieś doniczkowe (nie znam się :oops: ) dla mamy.

Rusałka_Maja - Wto Wrz 11, 2012 7:08 pm

U nas żadnych oficjalnych zaręczyn nie będzie. Na "nasze" zaręczyny dostałam śliczny bukiecik z takich ogródkowych kwiatków :mrgreen: Z czego bardzo sie ucieszyłam, bo cały związek (a jesteśmy ze sobą już baaardzo długo) dostawałam ogromne bukiety czerwonych róż nawet takich czasami po sto sztuk (wazonów brakowało :D ) i to naprawdę często (nie tak jak nie raz słyszę jak koleżanki narzekają jak to dawno kwiatka nie dostały - naprawdę nie mogłam nigdy na ich ilość narzekać) więc chyba mi już po prostu spowszedniały :roll: albo po prostu dziwna się zrobiłam bo mnie róże już nie zachwycają, wolę jakiś słonecznik, albo goździka :mrgreen:
Iris - Sro Wrz 12, 2012 10:36 am

Tak przeczytałam o tych słonecznikach i pomyślałam, że wstawię zdjęcie mojego bukietu zaręczynowego, nad którym piałam z zachwytu, że mój Narzeczony wynalazł słoneczniki w pełni zimy a dokładniej pod koniec stycznia :) Co prawda widać na zdjęciu, że słonecznikom zima nie służy i te kielichy nie są tak bardzo rozwinięte, jak być powinny, ale dla mnie to i tak zawsze pozostanie najpiękniejszy bukiet pod słońcem :)

[img]

Rusałka_Maja - Sro Wrz 12, 2012 10:17 pm

Iris świetne ! O wiele bardziej mi się podobają (nie urażając nikogo) niż bukiety z róż :-)
białyTulipan - Sro Wrz 12, 2012 11:47 pm

A ja dostałam pęk niebieskich tulipanów :D
E-kwiaty - Pią Lis 09, 2012 11:18 am

Wstaw zdjęcie:) Na pewno jest to bardzo oryginalny bukiet,w sumie to nie widziałam jeszcze,aby ktoś dał n bukiet zaręczynowy w postaci słoneczników czy tulipanów,goździków. Bardzo ciekawy,fajny pomysł:)

Usunęłam reklamę. Moderatorka Asiek

Juska - Sro Maj 15, 2013 11:36 am

Ja również zostałam obdarowana tulipanami, które kocham - ogromny bukiet czerwonych tulipanków. Chyba z 50 ich było :D
Torradora - Nie Maj 26, 2013 9:10 pm

Ja nie dostałam bukietu na z uwagi na sposób zaręczyn :razz: 8) 8)
smerfna - Czw Lip 11, 2013 8:53 pm

Ja co prawda nie jestem zareczona, ale chciala bym sloneczniki albo konwalie:)
lilia.em - Wto Lip 16, 2013 1:59 pm
Temat postu: Jakie kwiaty na zaręczyny?
Zdecydowanie czerwone róże!
Róża to najpiękniejszy kwiat :)

Selene - Sro Lip 17, 2013 7:57 am

Ja dostałam 21 róż. Narzeczony sam wybierał i decydował co ma być. Mimo że kocham słoneczniki, to Ten bukiet był jak dotąd najpiękniejszym jaki dostałam :)
E-kwiaty - Sro Mar 05, 2014 1:53 pm

Słoneczniki średnio mi tutaj pasują:) Jeżeli już to oczywiście tradycyjne czerwone róże,które sa przepiękne. To już niemal symbol zaręczyn,który bardzo mi sie podoba:)
Julia_ja - Czw Mar 06, 2014 7:19 am

A ja dostałam 18 czerwonych róż i w środku jedną białą, której łodyga była owinięta czerwonym sercem. Ta biała to podobno ja spośród wielu czerwonych :) dodam, że moimi ukochanymi kwiatami są właśnie białe róże :)
Rusałka_Maja - Czw Mar 06, 2014 11:18 am

Julia_ja napisał/a:
A ja dostałam 18 czerwonych róż i w środku jedną białą, której łodyga była owinięta czerwonym sercem. Ta biała to podobno ja spośród wielu czerwonych :) dodam, że moimi ukochanymi kwiatami są właśnie białe róże :)



Bardzo fajnie to wymyślił :) :) :)

tygrysek7773 - Czw Mar 06, 2014 7:30 pm

Cytat:
A ja dostałam 18 czerwonych róż i w środku jedną białą, której łodyga była owinięta czerwonym sercem. Ta biała to podobno ja spośród wielu czerwonych dodam, że moimi ukochanymi kwiatami są właśnie białe róże

O ja...zazdroszczę romantycznego narzeczonego!

Julia_ja - Czw Mar 06, 2014 9:48 pm

Zapraszam do mojego dzienniczka - tam opisany jest "całkowity" romantyzm mojego M. :P
Dzienniczek: Najpiękniejszy dzień... :)

tygrysek7773 - Pią Mar 07, 2014 9:07 am

To zaglądam :D
Staviori_pl - Pią Mar 07, 2014 9:13 am

Pomysł bardzo mi się podoba,jest naprawdę romantyczny i nic tylko pozazdrościć;) Na zaręczyny też dostałam 20 czerwonych róż,ale o białej już zapomniał jako tej jedynej:P

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group