Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Kwiaty i dekoracje - dekoracje samochodów

Majaa - Czw Paź 23, 2003 2:06 pm

Ja miałam dekorację auta wliczoną w cenę wypożyczenia samochodu.
Samochód z przodu miał wstęgę przez środek maski. Przy klamkach zdaje się kokardki. Z tyłu zaś wiązkę balonów. Ponieważ samochód był czarny dekoracja była w kolorze białym.

Edyta - Czw Paź 23, 2003 11:16 pm

a jakies adresy??
gosia - Nie Gru 28, 2003 4:42 pm

Zapraszam :)

http://www.costa.pl/glown...racjesamochodow

http://www.page4.com.pl/grandia/1_dekauto.html

Edyta - Wto Sty 20, 2004 12:56 pm

zatem zaczynam...........
Edyta - Wto Sty 20, 2004 12:58 pm

kolejne cacko
Edyta - Wto Sty 20, 2004 12:59 pm

no i jeszcze jeden
reszte wkleje pozniej

Asiek - Wto Sty 20, 2004 2:12 pm

Nie lubię wielkich wiązanek przymocowanych na masce samochodu. Wyglądają według mnie, sorrki, ale tak trochę...pogrzebowo.
To jest, oczywiście, moje osobiste zdanie.
Lubię pomysłowo lub śmiesznie udekorowane auta albo zupełnie prosto (np. tylko szarfy).
Jak coś fajnego znajdę to wkleję.
Pozdrawiam! :pokemon:

Edyta - Wto Sty 20, 2004 9:30 pm

mnie podobaja sie kokardki przy klamkach i 2 wstagi na przodzie
kryszka - Wto Sty 20, 2004 11:18 pm

Też nie lubię przesadnej dekoracji. Wielkie bukiety i szarfy leżące przed samym nosem kierowcy jak dla mnie stwarzają zbyt duże niebezpieczeństwo jazdy.
Toleruję wyłącznie kokardki przy klamkach i śmieszne tablice rejestracyjne. :lol:

ewa - Sro Mar 03, 2004 1:52 pm

Kochane dziewczny może któraś z was gdzie w Łodzi można kupić elementy dekoracyjne na samochód - chodzi mi np. o kwiatuszki, którymi można udekorować autko do ślubu, a może wiecie ile to może kosztować?
Asiek - Sro Mar 03, 2004 1:59 pm

Ewo, zajrzyj tutaj : http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=26
lesia - Nie Maj 09, 2004 11:04 am

wczoraj bylam w kwiaciarni ,w ktorej bede zamawiala wiazanke i jestem mile zaskoczona , ogladalam katalog ze zdjeciami dekoracji samochodow, poprostu byly piekne, poubierane w kwiatki male bukieciki ,albo kokardki tiulowe ,strasznie eleganckie i.....tanio od 60 do 250 zl. Niestety nie maja strony internetowej , ale po 19 czerwca wkleje moja dekoracje.
just_Kate - Nie Maj 09, 2004 8:39 pm

Lesia - będziemy czekać :mrgreen:
Kati - Nie Maj 09, 2004 9:40 pm

Lesiu adres poproszę :lol:
lesia - Nie Maj 09, 2004 9:48 pm

bardzo prosze Kwiaciarnia Niebieska ul Gornoslaska tylko ze .............. w Kaliszu
Jelonek - Pon Lip 26, 2004 11:58 pm
Temat postu: głupie pytanie
słuchajcie , my sami będziemy ubierać samochód do ślubu i mam jedno być może głupie pytanie ale ...... jak się przymocowuje np takie kwiateczki na masce , dachu , na drzwiach. Uzywa się jakichś taśm klejących ? Czy to nie niszczy lakieru ? Nasz samochód będzie prywatnym samochodem mojego wuja i nie chciałabym mu zniszczyć cacka przez jakieś nieszczęsne ozdóbki :( Te które miały już " swoje samochody" powiedzcie JAK TO SI? ROBI ?? ??
Magdzia - Wto Lip 27, 2004 12:03 am

Na dwustronna tasme klejaca, lakieru to nie niszczy, pomysl o blocie, soli, zanieczyszczeniu, co moze taka tasma? chociaz ekspertem nie jestem i moze ktos wytlumaczy technicznie, ze jednak. Ja jechalam pozyczonym mercedesem, rocznym, kleilismy tasiemki na tasme, sladu nie bylo.
Joasia - Sro Lip 28, 2004 8:45 am

Jelonek czy mogłabyś napisać mi gdzie kupiłaś kwiatuszki do dekoracji samochodu, też mamy zamiar sami zrobić dekoracje, ale nie mam pojęcia gdzie coś takiego kupić.
Czy takie kokardki do prezentów z taśmą dwustronną się nadają ?? ?

Jelonek - Sro Lip 28, 2004 9:30 am

jeszcze nie kupiliśmy kwiateczków :) mam zamiar albo kupic sztuczne , albo pojechac do Rzgowa , bo tam widziała tysiące ozdóbek i cos podpatrzyć i zrobić samemu:)
A gwiazdki do pakowania prezentów moim zadniem się nadaja :)

Joasia - Sro Lip 28, 2004 10:46 am

Czy pisząc o Rzgowie masz na myśli Ptaka ?? :)
just_Kate - Sro Lip 28, 2004 10:49 pm

Joasiu, Jelonek ma chyba na myśli właśnie Ptaka. Ja też tam widziałam mnóstwo ozdób na samochód, sama kupowałam kokardki na samochód moich rodziców.
Jelonek - Czw Lip 29, 2004 5:30 pm

tak tak , mam na mysli Ptaka
Joasia - Pią Lip 30, 2004 8:51 am

Dzięki :)
Pojade ...zobacze...zakupie...
Pozdrawiam

leminka - Nie Sie 29, 2004 2:52 pm

Ja już wiem jak będzie udekorowane moje autko w związku z tym mogę się pochwalić :)

Na masce przedniej i tylnej będę miała standardową 'valkę', czyli wstążkę, 8 cm szeroką, z półprzezroczystym srodkiem i z takimi jakby lampasami na brzegu [wygląda troche jak autostrada ;) ]. Z przodu vałka będzie kończyła się prostą kokardą, która będzie na wysokości atrapy auta. Na tylnej szybie będą 2 serca i na masce między szarfą będzie jedno pełne serce. Na klampkach będą złożone szarfy, ale nie w formę kokradki tylko jakby takiego stozka....

No i tak to sobie wymyśliłam strój dla mojego autka i już nawet wszystko kupiłam :)

Miałam zamiar przystroić autko żywymi kwiatkami - bo jest to bardziej efektywne ubranko, ale wczoraj miałam okazję zobaczyc takie autko w ruchu no i z przykrością stwierdzam, że dużo tych żywych kwiatków nie zostało, przynajmniej nie miały płatków :( więc utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru...

LEMINKA

Ania - Pon Sie 30, 2004 10:18 am

Ja wczoraj oglądałam nasze autko i muszę się koniecznie nim pochwalic, niestety nie mam zdjęcia ale spróbuję chociaż troszkę opisać, jest to stara rządowa limuzyna z 68 roku, czarny fiat 1800, wszystkie wykończenia i klamki ma chromowane, a w środku są dwie skórzane, bordowe kanapy. Co najważniejsze zapłacimy tylko z myjnię i benzyne, bo samochod będzie po nas jechać z sieradza.
Najbardziej podobają mi się takie maluśkie kwiatki poprzyklejane na masce, ale boję się żeby nie uszkodzić lakieru, więc postanowiliśmy udekorować go tymi kwiatkami wkładająć je między klapę i wtedy zrobi się taka jakby podkówka z kwiatków na przosdize i z tyłu, a jak się uda to jeszcze spróbujemy kwiatki do klamek przymocować, myśle że będzie to ładnie i orginalnie wyglądać.

kryszka - Pią Paź 08, 2004 1:30 am

A my na 99% będziemy mieć taką dekorację z małych goździków i zieleniny:


Miały być tylko wstążeczki przy klamkach, ale to mi się bardzo podoba, a jeszcze tym bardziej że będziemy mieć nawet taki sam samochód. :D

Dekorację będzie robić kwiaciarnia w której zamówiłam wiązankę (Hades, róg Legionów i ?eromskiego), koszt to 80 zł i godzina na przyczepienie.


edit: poprawiłam linka do fotki

aggna - Sro Sty 05, 2005 5:18 pm

Mi sie marzy przebranie samochodu w biale tasiemki z czerwonymi rozyczkami na klamkach biale wstazki z rozyczkami :) tak jak na tym zdjeciu ten bialy samochod jest udekorowany

albo jak ten tyko kwiatki musza byc czerwone

Kati - Czw Sty 27, 2005 9:16 am

Podoba mi się dekoracja tego czarnego auta - z takimi maleńkimi kokardkami :D
Viola - Sob Lut 26, 2005 4:52 pm

Mnie zainspirowało jedno ze zdjęć wklejonych wcześniej przez aggne.

Tyle, że nasz samochód będzie przystrojony nie trzema, ale dwoma wstęgami (jedna 10 cm, druga 6 cm), a na tej szerszej umieścimy kwiatuszki zrobione z żółto-pomarańczowej organzy. Wstęgi będą z białego impregnowanego marszczonego papieru. Na przodzie i tyle samochodu wstęgi nie będą sie kończyć kokardą tylko dużym kwiatem zrobionym z tejże organzy.
Boki samochodu będa również ozdobine kwiatuszkami (wzdłuż drzwi), ponieważ nie mam możliwości doczepienia zawieszek na klamkach. Nie wiem tylko czy będą zawieszki z tymi kwiatuszkami na bocznych lusterkach, bo nie chcę stracić prostoty tej dekoracji.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2005 5:03 pm ]
A to nasz kwiat z organzy do zaczepienia na końcu maski.

[ Dodano: Sob Lut 26, 2005 7:53 pm ]
buuu... nie moge wkleić zdjęcia mojego kwiatka buuuu... :cry:

fjona - Pon Maj 16, 2005 9:24 am

gosia napisał/a:
Zapraszam :)

http://www.costa.pl/glown...racjesamochodow

http://www.page4.com.pl/grandia/1_dekauto.html



ta firma jest z wrocławia :(
a może ktoś wie jakie firmy zajmują sie strojeniem samochodu w Łodzi?

Viola - Czw Lip 14, 2005 11:49 am

A tak wyglądał nasz samochód samodzielnie udekorowany :D
Kot - Czw Lip 14, 2005 12:01 pm

piękna dekoracja :serduszka:

z czego była dokładnie zroniona?, te wstążki są z takniny? a i czy były przymocowane do maski?

Viola - Czw Lip 14, 2005 12:13 pm

Dziekuję :D
Tak jak pisałam jeszcze przed ślubem, wstęgi zrobione były z impregnowanego marszczonego papieru i do maski przeczepilismy je za pomocą małych kawałeczków taśmy magnetycznej (taki giętki magnez), ale tak naprawdę to nic by nie dało gdybyśmy po prostu nie zaczepili jej pod maską zwyczajną taśmą klejącą :lol:

Kwaituszki natomiast kupiłam za parę groszy na giełdzie na stadionie Startu (podobnie jak wstążki). Niestety okazało się już 'w praniu' że kwiatki nie chcą się trzymać na naciągniętej już wstędze! ?adne kleje i taśmy nic nie pomagały, więc zwyczajnie je przyszyliśmy! :lol:

Wszystko trzymało się cacy :lol:

Kasiawka - Pią Sie 26, 2005 9:58 am

GDZIE MOZNA KUPI? W ŁODZI DEKORACJE DO AUTA OPRÓCZ PTAKA??
Kot - Pią Sie 26, 2005 10:01 am

Kasiak na giełdzie kwiatowej koło Matki Polki i na Strcie też :D
Kasiawka - Pią Sie 26, 2005 10:02 am

Kot napisał/a:
Kasiak na giełdzie kwiatowej koło Matki Polki i na Strcie też :D


ale nie z żywych kwiatów tylko takie wstążki??

a kiedy strat jest czynny?? w soboty niedziele??

Kot - Pią Sie 26, 2005 10:07 am

Kasia tam są nie tylko żywe kwiaty. Tam są wstążki, wstęgi, sztuczne kwiaty, a także gotowe serca, kule i inne. Na samochód i na sale... co tam komu potrzebne :30:
Viola - Pią Sie 26, 2005 10:17 am

KasiaK napisał/a:

a kiedy strat jest czynny?? w soboty niedziele??


Dziewczyny pisały o tym w innym wątku i jesli nic się nie zmieniło to giełda na Starcie jest czynna w tygodniu 8-11 i 14-17 a w sobote 8-11.

AiD - Czw Gru 15, 2005 1:35 pm










aggna - Czw Lut 02, 2006 11:20 pm

Oooo AiD moj kosciolek na ostatnim zdjeciu sie znalazl, a raczej jego czesc :D

















misia-misia - Sro Mar 15, 2006 10:21 am

Właśnie zamówiłam wiązankę na samochód. Jest to wiązanka ze sztucznych kwiatów ale nam to wcale nie przeszkadza..... :wink: Bardzo nam się spodobała i pomimo tego ze slub mamy w sierpniu, juz ją zamówiliśmy. W komplecie są kokardy na klamki.
A jak autko będzie wyglądało? Wiązanka na przodzie, kokardki z rózyczkami na klamkach i z tyłu balony :wink:

Oto ta wiązanka


Dotka - Pią Maj 19, 2006 12:32 pm

My nie zajmowalismy się dekorowaniem samochodu, nawet nie wiedziałam jakim autem bedziemy jechać. Nie chciałam wypożyczać i płacić za taką przyjemność, wolałam aby to była Reanault Megane moich rodziców. To była niespodzianka świadka, brata mojego P. Dekorowała chyba moja kuzynka. Dekoracja była skromna ale podobała mi się :D

[/quote]

sylwia - Pią Maj 19, 2006 1:21 pm

Dotka, samochodzik bardzo łądny a dekoracja mi się bardzo podoba właśnie przez to,że jest skromna, teraz nie jest już chyab w modzie robienie z samochodu do ślubu choinki, ostatnio byłam na wielu weselach i wszytscy mieli takie delikatne ustrojenie samochodu i bardzo mi sie to podoba :)
rorrim - Pią Maj 19, 2006 2:29 pm

My mieliśmy bardzo skromną dekorację auta - mała wiązanka na masce plus kokardki na klamkach i "spersonalizowane" tablice rejestracyjne.

Wiązanka składała się z takich samych kwiatów, jakie miałam w bukiecie ślubnym, a kokardki były ecru - pod kolor sukni :wink:

Alma_ - Pią Maj 19, 2006 3:57 pm

Rorrim - bardzo gustowna dekoracja, moja pewnie będzie podobna ;)
FifthAvenue - Pią Maj 19, 2006 4:14 pm

Ja tez bym chciala "najdelikatniej" jak sie da. Kwiatki na masce i finito :-) Ladne kwiatki.
Ale rejestracja normalna.
I w zadnym wypadku balonow :-)

(ja nie wiem o co chodzi u mnie z tymi balonami.. jakis uraz z dziecinstwa mam czy cos...)

adriannaaa - Pią Maj 19, 2006 4:25 pm

A mnie się bardzo podobała dekoracja Dotki
i jeszcze fotki zamieszczone prez szczako



rejestracje też chyab normalne bym wolała:)
choć ajk byłam młodsza, to chciałam miec suuupeeer ubrane auto, w balony i takie tam - na strość mi przeszło:)

hanusia - Pią Maj 19, 2006 4:29 pm

a ja nie wiem jak i czy w ogole bedziemy miec ustrojone auto bo bedziemy jechac do slubu samochodem brata mojego P. a jego zona jest taka troche dziwna i moze sie nie zgodzic na strojenie auta, ale nawet jak nie bedzie ustrojone to i tak bedzie dobrze
kryszka - Pią Maj 19, 2006 10:10 pm

Hanusia, np. wstążki przy klamkach można przygotować w domu (na taśmę dwustronną) i w kilka sekund przykleić, a potem odkleić. Nawet nie zauważy. ;)
hanusia - Pią Maj 19, 2006 10:27 pm

no wiem ze to jest chwilka, ae ona jest troche dziwna i krecila nosem w ogole na sam pomysl ze mamy jechac ich autem bo ona wtedy nie bedzie mogla jechac nim, bo chcemy zeby bylo godnie z tradycja tzn ze mlodzi jada ze swiadkami a swiadkowa jest moja siostra wiec juz dla niej nie bedzie mijesca, ale coz jaby co to przygotuje na pewno jakies wstazki i poprosze siostre o ustrojenie auta to bedzie fajnie jak sie uda a jak nie to nie bede plakac
dinka - Wto Maj 23, 2006 6:14 pm

Ja preferują skromą dekorację
Nie cierpię przesadzonych zbędnych badylków

Sylwiątko - Nie Cze 11, 2006 10:29 pm

a mi nie bardzo podobają się kokardki i wstążki przy klamkach bo prawie każdy je ma. są trochę mało oryginalne.
Kati - Pon Cze 12, 2006 3:24 pm

dinka napisał/a:
Ja preferują skromą dekorację
Nie cierpię przesadzonych zbędnych badylków


Oj zgadzam się...
Ja w ogóle cenię umiar. Często autko jest wystarczająco dekoracyjne. a już duże wiązanki, misie, obrączki i inne takie baardzo mi się nie podobają. Brrr :?

hanusia - Pon Cze 12, 2006 3:37 pm

ja bym chciala zrobic dekoracje na masce z gerberów na przyssawki tak lużno przyczepionych na masce i ewentulanie jakis male kokardki na klamkach i tyle
Kati - Pon Cze 12, 2006 3:50 pm

I to właśnie dla mnie oznacza "za dużo"
Agatka_P - Pon Cze 12, 2006 3:52 pm

Kasiu a wstaw przykład?
emilkaa - Pon Cze 12, 2006 4:12 pm

a ja nie chce miec kwiatow - bo sztuczne mi sie nie podobaja a na zywe mi szkoda kasy :) ) a poza tym same wstegi wygladaja bombowo :P

ja planuje wstegi chyba zlote, samochod jest koloru piaskowego a cala kolorystyka wesela kreci sie wkolo kremowego i zlotego.. wiec chyba wszystko bedzie jak trzeba :D

a wstazki na klamkach mi sie podobaja.. i co z tego ze malo oryginalne?? mnie to nie przeszkadza. Najoryginalniejsi i tak bedziemy my bo drugiej takiej pary nie ma.. :P

Kati - Pon Cze 12, 2006 4:14 pm

Ustosunkowałam się do przedstawionych propozycji :wink: Moje preferencje to kokardki przy klamkach i to wszystko :)
szczako - Sro Cze 21, 2006 5:28 pm


skojarzenie: jakby go osy obsiadly :)


taka polska dekoracja, ale skojarzyla mi sie z pajakiem.

kryszka - Sro Cze 21, 2006 7:35 pm

szczako napisał/a:
skojarzenie: jakby go osy obsiadly :)

Bardzo duże osy :lol: Nie podoba mi się - takie kupki...

fiona83 - Sro Cze 21, 2006 8:18 pm

Osy, jak osy. Raczej wypryski. Trądzik może 8)








emilkaa - Sro Cze 21, 2006 8:29 pm

fiona... obciach te fotki co wkleilas... :P
fiona83 - Sro Cze 21, 2006 8:58 pm

Prawda ?? :rotfl:
Dlatego ja planuję tylko kokardki przy klamkach 8)

hanusia - Sro Cze 21, 2006 10:56 pm

hej a nie widziałyście gdzies zdjęcia tak żeby tylko łebki kwiatków były przyczepione na masce, najlepiej jeszcze tylko w jednym rogu maski, bo tak chce miec udekorowany samochód a nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia w inecie a chciałabym pokazać go kwiaciarce, żeby mi dobrze zrobiła, jak macie jakies to wklejcie prosze
aggna - Pią Cze 23, 2006 5:36 pm

Moj brat maial tak udekorowany samochod same lebki od rozyczek. Mam zdjecie ale nie da sie wkleic :( .

Bardzo dlugo sie nie odzywalam ale mam zamiar sie poprawic

hanusia - Pią Cze 23, 2006 7:58 pm

a wiesz moze na co to bylo przyklejone do samochodu?
aggna - Pią Cze 23, 2006 10:13 pm

Rozyczki byly przymocowane na przssawkach.
fiona83 - Pią Cze 23, 2006 10:22 pm

Jakieś takie łebki się znalazły ;)
Fakt - lepiej, żeby były skupione w jednym miejscu na masce, bo inaczej wygląda to tak :







Może nie będę dodawać swoich skojarzeń ;)

hanusia - Pią Cze 23, 2006 10:38 pm

no dzieki fionko, ja wlasnie myslalam je ulozyc albo tylko w jednym rogu maski, albo w ksztalcie dwoch serduszek na masce, jeszcze nie wiem
emilkaa - Pią Cze 23, 2006 10:43 pm

hanusia napisał/a:
no dzieki fionko, ja wlasnie myslalam je ulozyc albo tylko w jednym rogu maski, albo w ksztalcie dwoch serduszek na masce, jeszcze nie wiem


hanusia.. chyba cos takiego... tylko to akurat chyba na szybie...

hanusia - Pią Cze 23, 2006 10:46 pm

no wlasnie i z gwiazdek a ja bym chciala z lebków kwiatków, ale właśnie o coś takiego mi chodziło, jeszcze zobacze co powie na to kwiacirka
adriannaaa - Pią Cze 23, 2006 11:01 pm

Fiona, jesteś okrutna :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: Auto przechodzi okres dojżewania i trądzik mu wyskoczył,a Ty takie tu no :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Pusiak - Sob Cze 24, 2006 1:57 pm

fionko, ten pierwszy wygląda jakby dosyc długo stal pod drzewkiem pełnym ptaków :)
FifthAvenue - Sob Cze 24, 2006 1:59 pm

Jezu...
ten ostatni to jeszcze na upartego daloby sie podciagnac pod kategoria "niecodzienny", ale reszta - masakra. Jakby mi cos takiego pod dom zajechalo to bym chyba nie wsiadla.

Lucky - Pon Cze 26, 2006 10:56 am

Pusiak z tym pierwszym miałam podobne skojarzenia :lol:

Natomiast ten drugi to jakby jakas kałamarnica czy cuś wsiadło na smochód :zdziwko:

Pusiak - Pon Cze 26, 2006 11:38 am

Na w sumie, Lucky.... może i kałamarnica :)
fiona83 - Pon Cze 26, 2006 3:37 pm

A widzicie, jak ćwiczę Waszą wyobraźnię :rotfl:
Jak coś jeszcze znajdę to dorzucę ;)

sylwia - Pon Cze 26, 2006 7:06 pm

dekoracja autka zupelnie nie wmoim guscie 1 i 2 straszne skojarzenia nieciekawe a 3 atko w ostatecznosci
laryssa - Wto Cze 27, 2006 12:15 pm

hanusia a cos takiego?
Megusia - Wto Cze 27, 2006 2:41 pm

A mi 3 Fionki bardzo się podoba- ciekawa i oryginalna :lol: . 1 i 2- cóż wolałabym już autko bez ozdób.
szczako - Sob Lip 29, 2006 10:54 pm

1.

2.

3.

4.

5.

szczako - Pią Wrz 01, 2006 2:33 pm

mam nowe :)
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.


9.

emilkaa - Pią Wrz 01, 2006 10:23 pm

misia-misia.. mialas tak efektowne autko ze ono nie wymagalo nawet przystrojenia takze dobrze ze bylo skromne.. wygladalo bosko!
misia-misia - Sob Wrz 02, 2006 9:29 am

Też tak uważałam.
Dlatego pozostało na niewielkim bukiecie na masce i po kokardce na klamkach.
I wystarczy.

Migotk@ - Sob Lis 25, 2006 9:40 pm

pozdrawiam wszystkich !!!

Czy ktoś zna może godną polecenia kwiaciarnię w Pabianicach????

Szpilka - Pią Lut 02, 2007 4:24 pm

mi się wydaje, że jeśli najdzie się w rodzinie ktos z jakimis umiejetnosciami manualnymi to pomoze cos wykombinowac :)
Ela_i_Adam - Sob Lut 03, 2007 12:06 pm

czesc DZiewczyny czy któraś z was miała albo bedzie miała stare retro auto? My bedziemy jechali starym alfa romeo cabrio i nie wiem jak go udekorować. może macie jakiś pomysł? pomóżcie poztaram się wkleić zdięcia auta zebyście wiedziały jak wygląda pozdrawiam
Sylwiątko - Sob Lut 03, 2007 4:38 pm

Będę jechała bardzo podobnym autkiem(nawet nie wiem czy nie takim samym), tylko troszkę inny kolor. I też mam dylemat z dekoracją
mischelle22 - Sob Lut 03, 2007 5:14 pm

Moim skromnym zdaniem - ten samochód jest sam w sobie tak atrakcyjny, że nie potrzeba nawet go specjalnie dekorować.Ale to tylko moje zdanie.
ancia19 - Sob Lut 03, 2007 9:35 pm

na takim samochodziku ładnie wyglądają kwiaty ułożone po bokach, na tych błotnikach, tak wzdłuż auta...
Ela_i_Adam - Nie Lut 04, 2007 9:43 pm

dziękuje za odpowiedź jakbyście znalazły jakieś zdięcia takich dekoracji to prosze wklejcie je chciałabym móc wyobrazić sobie jakby to wyglądało i wymyslić coś własnego bo sama z mama będę dekorowała autko :) pozdrawiam
=MiLi= - Pon Lut 19, 2007 6:44 am

My nie wiemy jakim autkiem będziemy jechać, ma być to niespodzianka, ale podobno każda dekoracja ma pasować ;) i nie będzie raczej biały :) Przeglądałam te dekoracje i przeglądałam i strasznie podoba mi się ta:

I na taką chyba się zdecydujemy :D jednomyślnośc ;) przeglądaliśmy i w jednej chwili "o ta!" ;P

askapi - Pon Cze 25, 2007 10:27 am
Temat postu: Przybranie samochodu do ślubu
Skoro jest post o rodzajach samochodów, to ja proponuje napisac parę słów o sposobach przyozdobienia naszych samochodów ślubnych. Choć osobiście jestem zwoleniczką delikatnych ozdób, to piszcie o swoich wszystkich realnych pomysłach zarówno tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. Być może przydadzą się one innym forumowiczom.
Temat przyszedł mi do głowy, gdyż nie mam pomysłu na przybranie nowoczesnego i stylowego autka jakim jest Jaguar S-Type. Może Wasze propozycje mi pomogą. :)

efina - Sob Lis 03, 2007 9:22 pm

dekoracje naszego auta do slubu robilam z moja mama..kupilam biala wstege atlasowa i czerwone roze-wydaje mi sie ze wygladalo super-przynajmniej wszyscy byli zachwyceni..
na zywo wyglada to zupelnie inaczej-naprawde fajnie:)

efina - Nie Lis 04, 2007 7:27 pm

nasza dekoracja autka tez byla dopasowana to mojej wiazanki i do kwiatka dla mojego meza-czerwone roze i biala atlasowa wstega:)
555 - Nie Lis 04, 2007 7:38 pm

my mielismy dekoracje tylko przy klamkach, niestety, nie mam zadnego zdjecia pogladowego..


SYLWECZKA - Pon Lis 05, 2007 11:04 pm

kochecka mieliście bardzo oryginalną dekorację samochodu! Super pomysł!Wasz czy gdzieś podpatrzony? My też pojedziemy taką limuzyną jak Wasza, co do dekoracji jeszcze pomyślimy(chociaż taka standardowa też nam się podobała) :)
:wedding:

kochecka - Wto Lis 06, 2007 8:33 pm

byla to jedna z propozycji kwiaciarni która robila nam dekoracje - a ponieważ mąz był w surducie angielskim pomysleliśmy że taka dekoracja będzie świetnym nawiązaniem do tematu.

na tych zdjęciach nie widać ale z tyłu na bagażniku był przyczepiony mini welon :D

SYLWECZKA - Wto Lis 06, 2007 8:37 pm

ciekawa jestem pozostałych propozycji tej kwiaciarni :) mają swoją stronę internetowa? możesz podać jakiś namiar? :)
kochecka - Wto Lis 06, 2007 8:50 pm

w tej chwili niestety nie mam ich wizytówki - zostawiłam w polsce ale od razu mówie że kwiaciarnia znajduje się w sieradzu
SYLWECZKA - Wto Lis 06, 2007 9:19 pm

oki poszukam jeszcze! ale to tak z ciekawości pytałam!
MałaMi1 - Pon Lis 12, 2007 7:45 pm

my mamy dekoracje auta wliczona w cene wynajmu, mielismy kilka propozycji do wyboru.Wybraliśmy kolor bordowy. Przy klamkach będa pojedyncze bordowe róże, z przodu auta wiązaneczka nieduża, poza tym wstążki bordowe. Poniżej załączam fotki:




Dosia_Zosia - Czw Lut 07, 2008 7:58 pm

Właśnie się zastanawiam nad przybraniem naszego autka do ślubu. Jakis czas temu widziałam koło katedry auto nowożeńców. To był czarny mercedes i na masce miał tylko bukiet z białych sztucznych kwiatow a przy klamkach białe kokardy. Szczerze przyznam,że bardzo mi się takie przybranie spodobało.

[ Dodano: Czw Lut 07, 2008 8:11 pm ]
To było mniej więcej coś w tym stylu:



555 - Czw Lut 07, 2008 8:17 pm

ja bym wolala zamiast sztucznych kwiatow zywe, ale kazdemu podoba sie cos innego.. my mielismy tylko zywe kwiaty na klamkach, takie jak w moim bukiecie.. wszystkim sie bardzo podobalo, a wygladalo to mniej wiecej tak (niestety nie mam zdjecia calosci)..


Klaudynka - Sro Maj 21, 2008 4:55 pm

Załączam linka-jest tu sporo propozycji ślubnych dekoracji samochodów:

http://wedding.w8w.pl/DEK...HODY/index.html

[ Dodano: Sob Maj 24, 2008 3:33 pm ]
I tutaj możliwość kupienia:

Obrączki i stroiki
http://marketweselny.pl/O...ategory,39.html

Serca i wianki
http://marketweselny.pl/S...ategory,38.html

Taśmy i kokardki
http://marketweselny.pl/T...ategory,40.html

anna1984 - Pon Cze 30, 2008 4:29 pm

Ja znalazłam tak udekorowany samochód:
http://static.playmobile....87/202597.4.jpg
Strasznie nam się spodobała ta dekoracja. Tylko ja wybiorę białe margaretki :) Samochód (czarnego opla astrę) będziemy upiększać sami. Stąd moje pytanie - czym można przymocować te kwiatki i "to białe coś" :D W którymś z wcześniejszych postów ktoś radził taśmę dwustronną, ale to auto wujka i nie chcemy go zniszczyć. Kojarzę, że są jakieś przyssawki służące do tego, ale nie jestem pewna. Doradźcie coś.

Klaudynka - Pon Cze 30, 2008 5:15 pm

Anna, dekoracja podana przez Ciebie jest śliczna... :buja w oblokach:

W celu przymocowania może podpytaj o np. "Pritt" masa mocująca.
Sama tego produktu nie używałam ale słyszałam od znajomych że jest bardzo przydatna do takich dekoracji i przede wszystkim nie niszczy powierzchni.

Opis artykułu:

Rewelacyjna masa mocująca o tysiącu zastosowań. Po odklejeniu nie pozostawia plam. Gwarantuje prawie niewidoczny efekt mocowania.
Z powodzeniem zastępuje pinezki i taśmę klejącą. Służy do przytwierdzania plakatów, kartek papieru, rysunków, fotografii, dekoracji, ozdób i innych lekkich przedmiotów (o wadze do 250g na jeden kwadracik masy) do ścian, drzwi i okien. Przydatna do mocowania notatników, klawiatur, telefonów, podkładek pod mysz, przyborów biurowych itp. Pomocna również przy majsterkowaniu
.

http://www.allegro.pl/ite...cje_dyplom.html

Plebuska - Sob Sie 16, 2008 12:32 pm
Temat postu: Flor-Art
Polecam Flor-Art galerie florytyczną na ul Narutowicza 20/22 przy łódzkiej filharmonii.
Miala bardzo oryginalnie ubrany samochód. Skromnie ale zrobil ogromne wrażenie, bez zbednych stążeczek, kokardek. Same kwiaty idealnie dopasowane do wiazanki, do samochodu. Ja jeszcze jestem zachwycona:) Zdjęcia mogę przesłać.

gacus - Nie Sie 17, 2008 11:21 am

my będziemy dekorować auto w kwiaciarni La Dekoret na ul. Kilińskiego 13 polecam :) bardzo miła Pani prowadzi kwiaciarnie i chętnie doradzi Wam wszystko
Agha - Pon Sie 25, 2008 11:07 am

nasz miał być bez dekoracji, ale zanim wyszliśmy z domu nasze kochane dzieciaczki dorwały balony do oznaczania samochodów gości i poprzyczepiali do naszego... :-)
MalaJu - Pon Sie 25, 2008 12:19 pm

zdecydowaliśmy, ze nasza dekoracja będzie skromna. najlepiej kokardy na klamkach i juz. PM chce jeszcze szarfy na masce - ok, przejdzie. natomiast nie chce stroika - dla mnie to taka wielka @ na przodzie. jakby wieeeelki ptak przelatywał... :smile:
martaL - Sob Wrz 20, 2008 10:36 am

ja planuje również coś skromnego
olinek2005 - Sob Wrz 20, 2008 11:05 am

:lol: autko bardzo skromne :-)



[ Dodano: Sob Wrz 20, 2008 11:07 am ]

555 - Sob Wrz 20, 2008 1:55 pm

bardzo specyficzna dekoracja, to Wasza, olinku..?
Anapeya - Wto Paź 28, 2008 5:47 pm

Tak wyglądało moje autko :)


doni_iza - Wto Paź 28, 2008 6:19 pm

Anapeya bardzo fajna dekoracja, powiedz mi zamawialiście ją w kwiaciarni, czy firma dekoratorska Wam robiła? :)
Anapeya - Wto Paź 28, 2008 7:42 pm

Wszystkie kwiatkowe sprawy tj dekoracja kościoła, moja wiązanka, dekoracja 2 aut (my jechaliśmy sami, 4 świadków innym autem- ich autko przybrane podobnie jak nasze ale bardzo delikatnie) były załatwiane w kwiaciarni, jestem b. zadowolona :) za te 2 autka płaciłam 170 zł...róże, gerbery, ratanowe sznureczki, wszystko na przylepiec nie na taśmę, więc nie było stracha,że się lakier zniszczy...nic nie odleciało, na klamkach były tasiemki i kwiatki :)
Dorotka847 - Pon Lis 17, 2008 6:41 pm

nasze autko :smile: przybrane storczykami takimi jak w mojej wiązance (na msce, przy klamkach, przy L) wyglądało ślicznie :D .

sylwester - Nie Lis 30, 2008 11:09 am

A ja mam pytanko ,może ktoś się orientuje gdzie w Łodzi można kupić tablice na rejestracjez napisami np: nowożeńcy , młoda para lub imienne .Z góry dziękuje za podpowiedz???????????/
ppola - Nie Lis 30, 2008 11:59 am

na allegro :P
555 - Nie Lis 30, 2008 12:28 pm

ja widzialam w dwoch miejscach na 100% - na Wieckowskiego przy Zachodniej, w sklepie z zaproszeniami i na Al. Politechniki zaraz przy dawnej architekturze, w trakiej malutkiej poligrafii..
Plebuska - Czw Gru 18, 2008 10:01 am
Temat postu: Tablice, zaproszenia, menu, winietki i zawieszki na alkohol
My zamawialiśmy na Pomorskiej:

Łódż
90-201 - ul. Pomorska 8
tel. (042) 632 14 72
kom. 500 038 858
forumld@wp.pl
nr gg: 3551727
otwarte w godz. od 1100 do 1900 sobota: od 1000 do 1400

http://www.zaproszenia-lo...media/front.php

caixa - Pią Lut 20, 2009 4:05 pm







[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 8:24 pm ]


[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 8:32 pm ]
Fajna strona z dekoracjami :)


http://www.auto-slub.pl/

kryszka - Sro Kwi 15, 2009 10:45 am

Skromna dekoracja:


agunia84 - Czw Maj 14, 2009 1:54 pm

My mieliśmy taką dekorację:


doni_iza - Pią Wrz 25, 2009 7:32 pm

Nasza dekoracja samochodu wyglądała tak :)
ava - Czw Paź 08, 2009 8:12 pm

A to nasza dekoracja:
narka20 - Pon Paź 26, 2009 11:47 am
Temat postu: różyczki
A oto i nasze dekoracje samochodu
Mariola - Sro Lis 04, 2009 4:53 pm

a to nasza dekoracja. bardzo prosta i skromna. tylko w miejscu przy klamkach. z przodu i z tyłu auta nie było żadnych dekoracji - nie chcieliśmy przyćmić jego uroku.

marciami - Pią Sty 22, 2010 8:57 pm

ja będę miała warszawę garbusa i strasznie zalezy mi skromnej dekoracji, na pewno nie chcę bukietów na masce. mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego, wasze zdjecia które tu wklejacie są fajną inspiracją :)
Agata1234 - Pon Sty 25, 2010 10:46 pm

Cytat:
ja będę miała warszawę garbusa i strasznie zalezy mi skromnej dekoracji, na pewno nie chcę bukietów na masce. mam nadzieję, że znajdę coś ciekawego, wasze zdjecia które tu wklejacie są fajną inspiracją
Ja chcę mieć jedynie delikatne ozdoby przy klamkach z tych samych kwiatów co mój bukiet
athra - Pon Sty 25, 2010 11:13 pm

Zobaczcie tą dekorację ;)
PositiveAga - Pon Sty 25, 2010 11:16 pm

athra napisał/a:
Zobaczcie tą dekorację ;)


wow :szok:

misiao1983 - Pon Sty 25, 2010 11:35 pm

Cytat:
Ja chcę mieć jedynie delikatne ozdoby przy klamkach z tych samych kwiatów co mój bukiet
ja dokładnie tak samo (mamy to samo auto) - no i chyba musimy mieć przyczepione na przyssawki o ile się nie mylę, chyba właściciel o to prosił by nie zniszczyć lakieru
Malena - Wto Sty 26, 2010 8:29 pm

My chcemy na pewno puszki - zawsze o nich marzyłam. jakoś je umocujemy na bardowych satynowych wstążkach, coś takiego, tylko trochę więcej puszek:



a z przodu na masce może kilka bordowych kalii.

Agata1234 - Sro Kwi 28, 2010 7:41 pm

misiao1983 napisał/a:
ja dokładnie tak samo (mamy to samo auto) - no i chyba musimy mieć przyczepione na przyssawki o ile się nie mylę, chyba właściciel o to prosił by nie zniszczyć lakieru

A to nam tego nie powiedział, a rozmawialismy o dekoracji auta.

Brinka - Sob Wrz 11, 2010 11:13 pm

Nasz motylkowy pojazd ;)
Siasia - Czw Kwi 21, 2011 11:09 am

Oj, te wszystkie gigantyczne dekoracje na masce auta to nie trafiony pomysł jak dal mnie. Coś subtelnego na klmkach ładnego auta wystarcza, i tak widać z jakiej to okazji
M4rcysi4 - Czw Kwi 21, 2011 1:04 pm

Ja już jestem pewna, że samochód, którym my będziemy jechać będzie miał przyozdobione klamki i trzy niewielkie bukieciki na masce po skosie. Jak to będzie ostatecznie wyglądać oczywiście nie wiem, ale forma już ustalona ;)
wiolancia - Pią Maj 27, 2011 3:27 pm

My podobnie jak M4rcysi4,delikatne wstążki przy klamkach i 3 przybrane eustomy po skosie auta!Jak dla Nas wystarczająco...
wisieneczka85 - Pią Maj 27, 2011 4:05 pm

my jechaliśmy własnym autem i postawiliśmy na delikatną dekorację właśnie przy klamkach i po skosie na masce, wyglądał uroczo:)


AZEA - Pią Maj 27, 2011 9:21 pm

Też odradzam duże kompozycje na masce. Zamiast nich można wyczarować naprawdę super rzeczy ze wstążek, koralików i innych małych elementów dekoracyjnych lub pojedynczych kwiatków :D
klawdia - Czw Cze 30, 2011 6:11 pm

nasza dekoracja:

świetnie prezentowała się na czarnym aucie :] byłam z niej mega zadowolona, mimo że zobaczyłam ją dopiero na zdjęciach i filmie ;) (w dniu ślubu byłam tak zaaferowana, że nic nie widziałam...)

Malena - Czw Cze 30, 2011 6:15 pm

klawdia, bardzo ladna dekoracja:)
Brinka - Pon Lip 04, 2011 10:51 pm

mnie też się ta dekoracja bardzo podoba, co to za kwiaty? i co dało taki koronkowy efekt?
klawdia - Wto Lip 05, 2011 9:23 am

to są zielone storczyki (jakie konkretnie to nie wiem... z tych większych i bardziej mięsistych ;) ), a koronkowy efekt dał drut powywijany w spiralki 8) cieszę się, że Wam się też podoba :smile:
anuszkaa - Wto Lip 19, 2011 2:41 pm

i nasza dekoracja, tylko rozyczki przy klamkach

Magdzik - Sro Wrz 28, 2011 10:50 am

Mąż nie chciał żadnej dekoracji ale dwóch wujaszków go nie posłuchało i poprzywiązywali wstążki na klamki :lol:
oleńkaa - Pią Paź 14, 2011 12:49 am
Temat postu: kilka propozycji
co myślicie o tych dekoracjach?:)
Magdzik - Pią Paź 14, 2011 4:16 pm

oleńkaa napisał/a:
co myślicie o tych dekoracjach?:)

Ładne. Ten motylek fajny ;)

Wiktoriaaa - Sob Lis 12, 2011 10:39 am

Witajcie :)

jeśli szukacie kogoś kto zrobi wam piękną dekoracje na samochód to znam Pania godną polecenia !! ;p i to nie tylko jeśli chodzi a dekoracje auta ale cała reszte dekoracji równiez;d
dodam do załącznika kilka moich zdjęć, bo tu wstawic ich nie potrafie;p
naprawde świetna kobieta i byliśmy niezwykle zadowoleni z jej usług :D wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzyłam i jak było umowione!!:D
moge pomóc w skontaktowaniu sie z nią :D
obiecałam sobie ze wszystkim będe ją polecać;p

[ Dodano: Sob Lis 12, 2011 10:41 am ]
Oleńkaa plik 2222 jest fajowski;d

aguuuunia44 - Pon Lut 27, 2012 6:09 pm

a to Nasza dekoracja autka :)

All-me - Pon Maj 07, 2012 10:49 am

Moze wiecie gdzie mozna kupic sztuczne kwiatki na przysawki?
Deco-Strefa - Pon Maj 07, 2012 5:53 pm

All-me, przyznam, że nie wiem. Ja jak wykonuję dekorację zawsze kupuję osobno i sama łączę.
MadMar - Pon Maj 07, 2012 11:05 pm

All-me, znalazłam takie kwiaty na allegro: http://allegro.pl/ShowIte...&ars_rule_id=84
PositiveAga - Wto Cze 12, 2012 8:33 pm

a u nas dekoracja autka wyglądała tak ....




agacionek - Czw Cze 14, 2012 9:48 pm


PositiveAga - Czw Cze 14, 2012 10:45 pm


anna_re - Pią Cze 15, 2012 11:00 am

o co myślicie o tym, żeby tylko klamki ozdobić?
agulka1989 - Pią Cze 15, 2012 11:12 am

U nas były tylko fioletowe wstążki na masce i na klamkach. No i tablice z naszymi imionami.


patrycjaa_1988 - Pon Cze 25, 2012 3:32 pm

PositiveAga, Bardzo ładna wasza dekoracja. A jak było z wytrzymałością?? Chodzi mi o to czy takie kwiatuszki nie odpadają podczas jazdy??
PositiveAga - Pon Cze 25, 2012 5:28 pm

patrycjaa_1988 napisał/a:
A jak było z wytrzymałością?? Chodzi mi o to czy takie kwiatuszki nie odpadają podczas jazdy??

patrycjaa_1988, różyczki były przymocowane do przylepców, i nawet jakby jedna sie odczepiła to nic sie nie stanie. natomiast podczas jazdy nasza prędkość nie przekraczała 50km/h a cała dekoracja wytrzymała

patrycjaa_1988 - Pon Cze 25, 2012 6:20 pm

Cytat:
nasza prędkość nie przekraczała 50km/h a cała dekoracja wytrzymała

hmmm w moim przypadku Pan Młody będzie miał do przejechania 100km i pewnie nie bedzie jechał 50km/h. Ciekawe czy dekoracja wytrzymałaby coś takiego?

Deco-Strefa - Pon Cze 25, 2012 6:32 pm

anna_re napisał/a:
o co myślicie o tym, żeby tylko klamki ozdobić?

My tak właśnie mieliśmy. A do tego wyjątkowo skromnie (bo tak chciałam ) i samochód nie limuzyna.


PositiveAga napisał/a:
patrycjaa_1988 napisał/a:
A jak było z wytrzymałością?? Chodzi mi o to czy takie kwiatuszki nie odpadają podczas jazdy??

patrycjaa_1988, różyczki były przymocowane do przylepców, i nawet jakby jedna sie odczepiła to nic sie nie stanie. natomiast podczas jazdy nasza prędkość nie przekraczała 50km/h a cała dekoracja wytrzymała
50km/h to bardzo bezpieczna prędkość dla takiej dekoracji - sama taką właśnie zalecam. Ale dodam, że takie przyssawki o ile są dobrze przymocowane trzymają się bardzo dobrze - kiedyś sami z ciekawości zrobiliśmy test (żebym wiedziała co oferuję) i powiem, że jechaliśmy sporo ponad dozwoloną prędkość a dekoracja się trzymała
patrycjaa_1988 - Wto Cze 26, 2012 10:26 pm

Chyba zdecyduję się własnie tylko na ozdoby przy klamkach. Po pierwsze nie będzie, aż takiego ryzyka że odpadną. Po drugie będziemy jechali własnym samochodem i jak pokazałam mojemu narzeczonemu dekorację przyczepianą do maski, to przewrócił oczami i coś o lakierze marudził :? faceci :smile:
bluszcz - Pon Wrz 10, 2012 8:50 am

A mi się bardzo podobają balony!!! Ponieważ jestem fanką filmu "Odlot", to chciałabym mieć do samochodu ślubnego przymocowane setki, no może dziesiątki kolorowych baloników :)

edit: usunęłam fragment wypowiedzi, który mógł być reklamą
Pusiak

ewa.krzys - Wto Lis 20, 2012 1:05 pm

A oto dekoracja naszego autka:

Mimius - Wto Sty 15, 2013 7:30 pm

My na nasz samochód kupiliśmy zestaw dekoracji na allegro za przyzwoitą cenę. Był to mały bukiet sztucznych kwiatków na maskę oraz kokardy do przyklejenia na klamki. Wyszło ekonomicznie 8)
bluszcz - Sro Sty 16, 2013 8:25 am

Mimius napisał/a:
My na nasz samochód kupiliśmy zestaw dekoracji na allegro za przyzwoitą cenę. Był to mały bukiet sztucznych kwiatków na maskę oraz kokardy do przyklejenia na klamki. Wyszło ekonomicznie 8)


A nie odpadły po drodze? ;)

Deco-Strefa - Sro Sty 16, 2013 1:25 pm

bluszcz napisał/a:
A nie odpadły po drodze?
A niby dlaczego miałyby odpaść?? Bo kupione na allegro??
Mimius - Sro Sty 16, 2013 7:36 pm

A skąd nic nie odpadło. Można nawet powiedzieć że się trzymały za mocno bo później zdzieranie tego kleju troszkę zajęło :roll:
bluszcz - Czw Sty 17, 2013 2:06 pm

Nie, bo jakoś "kokardy do przyklejenia na klamki" mi zabrzmiały jakby się miały same z siebie odkleić ;) ale widocznie jakiś porządny klej dali :p
marthussia - Wto Maj 07, 2013 9:57 am

agulka1989 napisał/a:
U nas były tylko fioletowe wstążki na masce i na klamkach. No i tablice z naszymi imionami.
Obrazek
Obrazek


bardzo mi się podoba Wasza dekoracja, prosta ale z klasą.

Juska - Nie Maj 26, 2013 10:02 am

My bardzo byśmy chcieli jechać do ślubu samochodem retro lub jakimś zabytkiem :D Uważamy też, że ju auto samo w sobie jest eleganckie i piękne, ale jakiś element dekoracyjny by nie zaszkodził. Nie może tego jednak być za dużo, co? ;)
Znalazłam takie pomysły:
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.


I najbardziej to mi się chyba podoba opcja ze wstążkami przy lusterkach, ewentualnie ponad maską :) Czyli opcje 5 i 7 ;P

sciner - Czw Cze 06, 2013 11:03 am

dla mnie im mniej tym lepiej
Balcerek - Pią Cze 07, 2013 7:15 am

sciner napisał/a:
dla mnie im mniej tym lepiej

zgadzam się ;)

Paolina - Pią Cze 07, 2013 6:19 pm

Podobają mi się wstążkowe dekoracje ;) Z kwiatowych numer 3.
alex88 - Pon Lip 29, 2013 8:41 pm

Podobają mi się wstążki ze zdjęcia na 7. Wydaje mi się, że autko retro samo w sobie jest "dekoracyjne" i ja bym w ogóle nie dekorowała :) Może klameczki tylko :)
Ifigenia - Pon Paź 21, 2013 8:52 pm

Z dekoracją nie będziemy mieć problemu - bo mój PM woził kiedyś do ślubu i dekorował auta, dlatego wszystkie przyssawki i takie cuda mamy.
A dodatkowo chcemy bardzo skromną dekorację, najlepiej asymetryczną z frezjami.

Marta Kulesza - Sro Gru 11, 2013 12:10 am

Nasz samochód nie był dekorowany. Sam w sobie był piękny
Terry - Sro Gru 11, 2013 1:03 pm

Marta Kulesza napisał/a:
Nasz samochód nie był dekorowany. Sam w sobie był piękny


Nie dziwię się. Cadillac'a też bym nie dekorowała. Zwłaszcza w tak cudnym kolorze.

Ania9999 - Sob Gru 28, 2013 4:03 pm

tak niektore autka same w sobie są piekne ;)
kinia22 - Pią Lut 28, 2014 12:32 pm

My mieliśmy delikatną dekorację, Sami ozdabialiśmy auta :) Fajna zabawa, akurat tak się złożyło, że znaleźliśmy na to trochę czasu :)
Catylyn89 - Nie Paź 26, 2014 9:45 pm

u nas były fioletowe kokardki z tiulu, przyczepione do klamek i trzy na masce :)
Dorotka_ - Pon Paź 27, 2014 8:59 am

nasza insignia przystrojona eustomami i delikatną wstążką :)


ithanielle - Sro Paź 29, 2014 11:15 pm

Dekoracja "naszego" samochodu :)



Catylyn89 - Czw Paź 30, 2014 8:53 pm

Nie taka jaką zamawialiśmy, ale autko i tak wyglądało uroczo



I są dwie kokardy na masce, nie trzy :razz:

Juska - Czw Kwi 09, 2015 9:41 pm

Nasz samochód był dla nas sam w sobie piękny, ale żeby zachować ciągłość w motywie, sama wykonałam na klamki wstążki :)






Julia_ja - Pon Sie 24, 2015 1:37 pm

Wedle mojego życzenia samochód był przybrany skromnie - jedynie dekoracja klamek, nie chciałam niczego na masce :-)


alekul89 - Czw Sie 27, 2015 1:17 pm

Nasza angielska taksówka miała mini bukieciki z lawendowymi wstążkami przy klamkach oraz girlandy na przodzie. Dekoracja zrobiona była przez Floral Deco. Do tego tablice rejestracyjne z napisem "Młoda Para", które mieliśmy w cenie samochodu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group