Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Sprawy ślubno-weselne - dlaczego TEN dzień?

Edyta - Sro Sty 21, 2004 3:18 pm
Temat postu: dlaczego TEN dzień?
napiszcie dlaczego wybraliście lub wybierzecie taka datę ślubu , a nie inną??

czy jest to związane ze szczególnym dniem, który spotkał Was (kiedyś)?????

gosia - Sro Sty 21, 2004 8:53 pm

My nasza date ślubu 31,08,2002 wybralismy sponatnicznie :D
Edyta - Sro Sty 21, 2004 11:12 pm

a cala reszta????
napiszcie dlaczego macie takie daty slubow!!

Asiek - Sro Sty 21, 2004 11:26 pm

My braliśmy pod uwagę dwa miesiące : czerwiec lub sierpień (chcieliśmy, żeby było ciepło i po polsku miesiąc z "r"). W końcu zdecydowaliśmy się na sierpień z paru praktycznych powodów (także pod kątem gości). Pogoda była przepiękna! :D
ice - Sro Sty 21, 2004 11:32 pm

Ja i Laurena wybralismy 07.06.2003 z kilku powodow ....

Po pierwsze moja malzonka to straszny zmarzlak wiec musialo byc cieplo.

Po drugie musialo byc r w nazwie miesiaca

I po trzecie lubi cyfre 7 wiec stad siodmy czerwca :)

olenka - Czw Sty 22, 2004 5:48 pm

A my 18 wrzesien 2004. Tak wyszło. Wiedziałm jedno nie chciałam miec slubu w lipcu i sierpniu. Wakacje sa po to aby odpoczywac. Wiekszośc znajomych mogła mniec juz jakies plany i mogłoby ich nie byc:(

mielismy do wyboru: 11 i 18 wrzesnia

Od razu powiedziałm 18 i nie było dyskusji. 11 wrzesien juz zawsze bedzie mi sie kojazył z tragedia w USA.

kryszka - Czw Sty 22, 2004 7:34 pm

Bo był to pierwszy wolny termin na sali na którą się uparłam. :D A chciałam koniec sierpnia / początek września. :?
Asia - Czw Sty 22, 2004 9:58 pm

U nie te ztermin uzalezniony został od sali. Planowałam na sierpień, ale wyszło we wrzesniu :) .
ice - Czw Sty 22, 2004 10:06 pm

A u nas sala przypadkiem zgadzala sie z naszym terminem.
Asiek - Czw Sty 22, 2004 10:20 pm

A my najpierw ustaliliśmy termin w kościele, a dopiero 4 miesiące później zaczęliśmy rozglądać się za salą.
Edyta - Pią Sty 23, 2004 8:49 pm

a ja i R. marzymy o 12 lipca bo wtedy sie poznalismy i w 2005 byla by to nasza 4 rocznica
niestety ten dzien wypada we wtorek. wiec zeby zachowac liciec pomyslelismy o dacie 2 lipca.

druga nasza data jeste 12 listopad 2005 (to byla 3 rocznica naszych zareczyn :) ) , ale doszlismy do wniosku ze bedzie bardzo zimno i ponuro.

hmmm rozpatrujemy tez wrzesien 2005 bo ten miesiac nie jest ani za zimny ani za goracy no i wtedy obydwoje mamy imieniny :D

ale jeszcze wszystko przed nami i jak juz sie zdecydujemy to poinformuje Was o tej decyzji :D

nei - Czw Sty 29, 2004 12:30 pm

Cywilny mielismy w wigilie naszej trzeciej rocznicy bycia razem.

Koscielny tydzien przed moimi urodzinami (przeca nie zrezygnuje z jednego prezentu :lol: )

anna.b - Sob Lut 21, 2004 1:20 am

My wiedzielismy, ze na pewno chcemy miec slub w czerwcu albo we wrzesniu. W rezultacie bedzie to wrzesien, gdyz taki byl wolny termin sali. I jestesmy z tego bardzo zadowoleni. Teraz mamy tylko nadzieje, ze pogoda dopisze.

Pozdrowka,
Ania

niuniab - Sob Lut 21, 2004 8:31 pm

My chcieliśmy w czerwcu, żeby na lato już mieć wszystko za sobą. Planowaliśmy na 26, ale miał być rajd samochodowy i chcielismy pojechać, więc przełożyliśmy na 19, ale okazało się że restauracja jest zarezerwowana na cały weekend, więc przełożyliśmy na 12. Zarezerwowaliśmy salę, termin w kościele i wtedy okazało się, że rajd będzie w lipcu i można było spokojnie 26 brać ślub.
Edyta - Sob Lut 21, 2004 9:17 pm

niuniab napisał/a:
My chcieliśmy w czerwcu, żeby na lato już mieć wszystko za sobą. Planowaliśmy na 26, ale miał być rajd samochodowy i chcielismy pojechać, więc przełożyliśmy na 19, ale okazało się że restauracja jest zarezerwowana na cały weekend, więc przełożyliśmy na 12. Zarezerwowaliśmy salę, termin w kościele i wtedy okazało się, że rajd będzie w lipcu i można było spokojnie 26 brać ślub.



zabawna historyjka :D

tweety - Sob Lut 21, 2004 9:44 pm

A ja wybrałam taki termin bo tak sobie wymysliłam że bedzie w sierpniu. Głównym powodem była pogoda. Bardzo bym chiała żeby w dniu mojego ślubu była piękna pogoda (oryginalnie co?? każda by tak chciała - ale nieważne) no i oczywiście żeby było cieplutko. 28 dlatego że tak pasowało mojej przyszłej tesciowej. Zreszta mnie tez taki termin bardzo odpowiada. W tym właśnie roku w sierpniu 28 moja mama obchodzi 25 - lecie swojego slubu. Ale to przypadek, bo nie zorientowałam się wcześniej. :mrgreen:
Edyta - Sob Lut 21, 2004 10:16 pm

tweety napisał/a:
W tym właśnie roku w sierpniu 28 moja mama obchodzi 25 - lecie swojego slubu.


to tak jak u mojej siostry :D

Tweety musze ci cos powiedziec od 1996 roku az do 2003 co roku chodzilam na wesela w sierpniu
ani razu nie byla brzydkiej pogody!!!!

wierze ze u was takze bedzie pieknie!!!

tweety - Nie Lut 22, 2004 12:41 pm

Dziękuję. Ja też tak myślę. Chociaż.... przy moim szczęściu to nigdy niec nie wiadomo... :wink:
marchefka - Pią Mar 26, 2004 1:32 am

A my sobie postanowilismy, ze chcemy miec zawsze wolne w rocznice slubu. No i stad ten 1 maja :) tym bardziej, ze do przesadow nie mamy specjalnie naboznego stosunku :)
marchefka

Kiwax - Sro Mar 31, 2004 5:22 pm

A my chcielismy 28 sierpnia - tak jakoś spodobała mi się ta data. No i poza tym sierpień to lwi miesiąć:) no i jest (MUSI BY?!!!) ciepło. Ale niestety nie było już terminu. Zaproponowano nam październik (brrrrrrrr). Na szczęście w cudowny sposób ktoś zrezygnował z 7 sierpnia no i my wskoczyliśmy na tą datę. Problem był jeszcze taki, że koniecznie chcieliśmy ślub na Mszy ?w.
A salę wybieraliśmy już po ustaleniu terminu w kościele.

Kati - Sro Mar 31, 2004 11:15 pm

My chcięliśmy żeby było zielono, kwitnąco i ciepło... wybraliśmy czerwiec, 25 ale nie było tego dnia sali. Więc trzeba było termin przesunąć na 18, czyli o tydzień wcześniej... No i tak już zostało
josephine - Pią Maj 28, 2004 8:37 pm

Kati napisał/a:
My chcięliśmy żeby było zielono, kwitnąco i ciepło... wybraliśmy czerwiec, 25 ale nie było tego dnia sali. Więc trzeba było termin przesunąć na 18, czyli o tydzień wcześniej... No i tak już zostało


tak samo u nas, z tym, że miał być 25 bo to nasza "rocznica", no ale j.w. czyli juz zaklepany...

slonkoplock - Pią Maj 28, 2004 8:48 pm

My chcieliśmy żeby był to wrzesień ale na jednej z sal na którą pojechaliśmy i która oczywiście nam się podobałą był to 11 wrzesień ale to się tak źle kojazy a na tej sali, na której odbędzie się nasze wesele 30 październik to był jedyny wolny termin a sala bardzo bardzo mi się spodobała i tak już zostało.
Ania - Pon Maj 31, 2004 3:28 pm

kryszka napisał/a:
Bo był to pierwszy wolny termin na sali na którą się uparłam. :D A chciałam koniec sierpnia / początek września. :?


No niestety u mnie tak samo było, Kryszko ty mój klonie, albo ja twój.

Jelonek - Pon Maj 31, 2004 7:39 pm

u nas też ważne było by było jeszcze ciepło,
zdecydowaliśmy się na nasz krok dopiero w pod koniec marca ,
więc realne terminy na ślub i wesele wydawały mi się gdzieś na 04 lub 11 wrzesnia .Najpierw stwierdziliśmy że 11 będzie OK ale któregoś wieczora zaczęłam bawić się w numerologię i wyliczyłam ,że ja jestem 9 a mój Wi 4 ,
no więc ślub musi być 04.09 :) ))))
I tak też się udało wszystko załatwić:)

Edyta - Pon Maj 31, 2004 9:32 pm

Jelonek napisał/a:
u nas też ważne było by było jeszcze ciepło,
zdecydowaliśmy się na nasz krok dopiero w pod koniec marca ,
więc realne terminy na ślub i wesele wydawały mi się gdzieś na 04 lub 11 wrzesnia .Najpierw stwierdziliśmy że 11 będzie OK ale któregoś wieczora zaczęłam bawić się w numerologię i wyliczyłam ,że ja jestem 9 a mój Wi 4 ,
no więc ślub musi być 04.09 :) ))))
I tak też się udało wszystko załatwić:)


nieźle to wykombinowałaś!!! :mrgreen:

kryszka - Wto Cze 01, 2004 1:02 am

Ania napisał/a:
kryszka napisał/a:
Bo był to pierwszy wolny termin na sali na którą się uparłam. :D A chciałam koniec sierpnia / początek września. :?


No niestety u mnie tak samo było, Kryszko ty mój klonie, albo ja twój.


Aniu, powoli zaczynam się bać. :wink: :lol:

Edyta - Wto Cze 01, 2004 6:11 pm

u Nas data nieco się zmieniła , ale również bedzie dla Nas istotna

z 11 na 12 będziemy mieć równy miesiąc do Naszej 4 rocznicy!!

edmunda - Pią Sie 13, 2004 1:34 pm

strasznie chcieliśmy, aby to był 04.09.04 bo to rocznica naszego poznania się i fajnie by się składało. wybór był jednogłośny:) niestety, tydzień później dowiedzieliśmy się, że ex-kobieta mojego A. bierze ślub dokładnie 04.09... i kicha:( a ponieważ bardzo chciałam, zeby moją świadkową była wspólna koleżanka nie wypadało robić jej przykrości i rezerwować tego samego dnia (na bank byłaby zaproszona na dwa wesela jednoczesnie..). więc przesuneliśmy się na 28.08.04. a najgorsze jest to, że ta ex własnie 2 tygodnie temu odwołała wszystkie uroczystości bo facet jej się rozmyślił... okrutne ale prawdziwe. szkoda tylko, że taki piękny termin nam śmignął, bo teraz jest za późno, aby wszystko zmieniać
Joasia - Pią Sie 13, 2004 2:02 pm

Ja bardzo chciałam żeby to był 11.09 bo moj T. ma urodzinki i to taki mały prezent :) ale okazało się, że zespół który chcieliśmy ma już ten termin zajęty i sala również, dlatego wszystko odbędzie się tydzień później.
Magdzia - Pią Sie 13, 2004 2:10 pm

Nie data najwazniejsza, ale uczucie ktore laczy.
suhotnikowa - Pon Sie 16, 2004 10:46 pm

My wybraliśmy 13.08.2005r.
Zawsze wiedzieliśmy, że nasz ślubik będzie koniec sierpnia lub początek września. Kiedy poszliśmy załatwiać salę, okazało się, ze brak wolnych terminów na sierpień, bo wstepnie ludzie porezerwowali :cry: został tylko 03.09 i 10.09 lub lipiec. Wybraliśmy 03.09, i zrobiliśmy wstępną rezerwację. Po wyjściu z lokalu dzwoni nasz znajomy i chwali się, ze już zarezerwowali sobie wszystko na 03.09. :( więc musieliśmy zmienić na 10.09 :roll: I sami się przekonywaliśmy, że to termin ok :lol: :lol: Dzwonię do mojej przyjaciółki do Hiszpanii, pochwalić się jej wstępnie zarezerwowanym terminem, a ona mowi mi, że szkoda, że tak późno, bo nie wiadomo czy będzie mogła być:( ja w szoku bo chciałam poprosić ją na świadkową. Ona bierze cywilny w tym roku w Hiszpanii, a koscielny w przyszłym w Polsce. I pod koniec sierpnia, a swoja date uzależniała od naszej (bierze ślub w małej miejscowości i nie ma takiego nacisku na załatwianie wszystkiego z ponad rocznym wyprzedzeniem)...Więc K. jeszcze raz pojechał do restauracji, ja w tym czasie byłam poza miastem. I okazało się, że zwolnił sie 13.08.2005. (może ktoś okazał się przesądny :lol: :lol: ) i my tym oto sposobem mamy ślubik w sierpniu, a moja przyjaciółka tydzień po nas :D :) :P
A teraz bardzo się cieszymy z tej daty, bo poniedziałek to 15.08 i dzień wolny :lol: :lol: a z mojej strony jest 90% gości dojeżdżających i to z bardzo daleka :roll: tak więc jeszcze jeden więcej dzionek do zabawy :D :) :lol: :lol: :lol:
I już nie mogę się doczekać, kiedy to będzie :D :) :mrgreen: :lol: :lol:
A po takich przebojach to wierzymy, że może być już tylko coraz lepiej :wink: :wink:

Mia - Sro Sie 25, 2004 2:02 pm

My szukaliśmy pierwszego wolnego terminu w sali, którą wybraliśmy. Koniec października nie wchodził w grę bo przyjaciele rodzą:) A 20 listopada to urodziny mojej mamy, więc dlaczego nie?! Nie ma r, nie będzie ładnej pogody, ale chociaz z terminami kamerzystów, fotografów itp. nie ma problemów....:)
leminka - Sro Sie 25, 2004 2:05 pm

My niestety bylismy uzależnieni od wolnych miejsc na sali :( Sale wybralismy sobie zanim jeszcze się zaręczylismy, a jak już zdecydowaliśmy się na ślub to były wolne dwa terminy, w lutym, brrr zimno, więc odpadl i wspaniały 18 wrzesnia :mrgreen: i tak już zostało...

LEMINKA

Ewela - Sro Sie 25, 2004 2:07 pm

Nisetety w ustalaniu naszego terminu nie było nic romantycznego. :( Był to pierwszy wolny termin na dużej sali w Fantazji.
leminka - Sro Sie 25, 2004 2:13 pm

Ewela napisał/a:
Nisetety w ustalaniu naszego terminu nie było nic romantycznego. :( Był to pierwszy wolny termin na dużej sali w Fantazji.


Ewela! Musimy koniecznie się uściskać :uscisk: Ja też będę miała wesele na dużej sali w Fantazji, tylko, że 2 tygodnie przed Toba :mrgreen: buuu, ale nie w tym roku :cry:
W miarę możliwości będę mogła Ci służyć radą, chociaż mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby bo wszystko wyjdzie samo z siebie SUPER :!: :!:

LEMINKA

Ewela - Sro Sie 25, 2004 2:16 pm

Leminka bardzo się cieszę.Nie ma to jak rady kogoś kto ma już przyjęcie za sobą.
Mam nadzieję,że zdasz mi relację ze szczegółami.SUPER

becia - Sro Sie 25, 2004 2:18 pm

My mieliśmy do wyboru 18 lub 25 wrzesnia(dlatego wrzesień, że oboje mamy imieniny we wrześniu, a druga połowa wrzesnia dlatego że trochę chłodniej jest). Zostaliśmy jednak przy 25.


:D

tynencia - Pon Sie 30, 2004 8:43 pm

Od dawna w sumie nie wiedzieć czemu chciałam mieć ślub we wrześniu, bo to taki ani gorący ani zimny miesiąc. A o tym że to będzie 10 zadecydowałam sama, bo terminy w sumie były wolne, ale sobie pomyślałam że 10 to taka okrągła liczba i mężowi będzie łatwiej pamiętać o rocznicach ślubu. Egoistka ze mnie no nie? :D
Anion - Pon Sie 30, 2004 8:51 pm

Chcieliśmy ślub w lecie,żeby było cieplutko :) W grę wchodził czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. Czerwiec i wrzesień od razu odpadł ze względu na moje egzaminy, a w lipcu nie ma literki "r". Więc oczywiste się stało że w sierpniu. Zaproszenia wyślemy dużo wcześniej żeby nikt sobie nic nie zaplanował na tą część wakacji. Mam nadzieję że pogoda będzie fantastyczna
gambi - Sob Lut 12, 2005 3:35 pm

w sumie jakos zawsze myslalam o slubie we wrzesniu. dobry termin, bo po obronie ma sie jeszcze duzo czasu w wakacje, ze zapiac wszystko na ostatni guzik, ale niestety nasi znajomi pierwsi wybrali sobie ten miesiac, wiec glupi bylo robic dwa sluby w tym samym miesiacu. dlatego zdecydowalismy sie na pazdziernik.

a jesli chodzi o dzien, to spojrzelismy w kalendarz na soboty i wybor padl na 15.jakos dobrze mi sie zawsze kojarzyla ta liczba.
poza tym calkiem fajnie to wyglada 15.10.05 :D

gosiaczek - Sob Lut 12, 2005 10:26 pm

Dla nas czerwiec spełnia wszystkie warunki - to pierwszy letni miesiąc z nieszczęsna literką 'r', dzień dłuższy niż np w sierpniu lub wrześniu, jest to jeszcze przed sezonem urlopowym. W że 4... taki był akurat wolny termin w wybranej przez nas restauracji. I świetnie się składa, bo data historyczna i dla kraju i dla mojego Ukochanego ;) I wreszcie przypada na ten dzień święto maryjne, co ma dla nas niebagatelne znaczenie :)


Pięknie! A w gazecie i tak napisali, że to z powodu 65 urodzin proboszcza :?

aggna - Sro Lut 16, 2005 9:12 pm

My wybraliśmy wrzesen poniewaz uwielbiamy tę pore roku (przeciez to jest juz jesien), spadające liście itp. Podobno wrzesien jest najszczesliwszym miesiacem na sluby (moja tesciowa mowila) - kiedys tak wierzono (między 24 a 26) :D
joa - Pią Lut 18, 2005 12:20 am

A ja zawsze chcialam ślub w maju-wbrew przesądom .
To taki ladny miesiąc !
7 na szczczęśćie, a tak na prawde to fajniejszy byłby 21, ale moja przyjaciółka nie mogła przyjechac :(
No wiec 7/5/2005 .
O! I musi byc nieparzyście-nie lubie parzystych-więć 2005 albo 2007 ....więc teraz albo nigdy !

opium - Pią Lut 18, 2005 9:02 am

A ja zawsze wiedziałam że to będzie czerwiec - i będzie :)
W czerwcu oboje mamy urodzinki - więc będzie to zawsze nasz miesiąc :winko:
No a dzionek chcieliśmy żeby był jak najbliższy dnia kiedy się zaczęła nasza szczęśliwa przygoda (też w czerwcu), ale nie było już terminu w kościółku...
więc został 11.06.2005 - mianowany najszczęśliwszym naszym dniem :mrgreen:

Pusiak - Sro Lut 23, 2005 1:28 pm

A My wybraliśmy 17 września, bo 21 wrzesnia beda trzy lata jak jesteśmy razem, a gdybysmy chciali czekać aż 21 bedzie w sobote to czekalibyśmy do 2013 roku :D Więc w grę wchodził weekend przed i po, wybraliśmy wczesniejszy, wieksza szansa na ładną pogode i na to, że ciepło bedzie :)
megi - Sro Lut 23, 2005 3:40 pm

My czerwiec ponieważ lubię ten miesiąc a datę taka nam przypadła mielisy 25ego mieć ja uległam wypadkowi i wszystko zostało odwoane, teraz mamy 11 czerwca i mam nadzieje że już się nie zmieni
aggna - Pią Lut 25, 2005 1:00 am

Z ta literka "R" to nie jest tak dokonca prawda. Szczesliwe malzenstwa sa wtedy kiedy "r" wystepuje w miesiacach w jezyku lacinskim. :smilegirl:

Styczeń - Ianuarius: nazwa pochodzi od boga początku, Janusa
Luty - Februarius: nazwa pochodzi od rzymskiego religijnego obrzędu oczyszczenia
Marzec - Martius: nazwa pochodzi od imienia boga Marsa, legendarnego ojca założyciela Rzymu Romulusa
Kwiecień - Aprilis: nazwa została nadana na cześć boginii miłości, Wenus
Maj - Maius: nazwa pochodzi od imienia bogini Mai, mitologicznej matki Merkurego
Czerwiec - Iunius: nazwa została nadana na cześc Junony, żony Jowisza
Lipiec - Julius: nazwa od imienia słynnego Gajusza Juliusza Cezara
Sierpień - Augustus: nazwa pochodzi od imienia innego słynnego polityka rzymskiego, Oktawiana Augusta
Wrzesień - September: nazwa pochodzi od rzymskiego septem czyli siedem
Październik - October: nazwa pochodzi od rzymskiego octo czyli osiem
Listopad - November: nazwa pochodzi od rzymskiego novem czyli dziewięć
Grudzień - December: nazwa pochodzi od rzymskiego decem czyli dziesięć

megi - Pią Lut 25, 2005 2:05 pm

może tak na to nie ma regóły, czerwiec, maj czy lipiec, mam duzo przykładów ślub brali w miesiącu bez literki "R" i do tej pory są szczęśliwi, kwestia dopasowania się!!!!
joa - Pią Lut 25, 2005 4:00 pm

Ostatnio natknelam sie na temat slubow w powtórce Europa Da Sie Lubic.
I okazuje sie, ze w przypadku innych narodow -nieszczesliwe sa miesiace z R .
Nie wiem czy to nie dotyczyło Szwecji.
Co kraj to obyczaj :)

megi - Pią Lut 25, 2005 4:11 pm

Też tak myśle , brać sobie wszystko do serca można zwariować!! :wink:
Gniesia - Pon Lut 28, 2005 2:07 pm

My mamy ślub 23 lipca. Taka data ponieważ miał być to miesiąc wakacyjny czyli lipiec lub siepień. W sierpniu nie było już terminów jeżeli chodzi o salę tzn. był ale na ostatni weekend a bałam się że mój P. może mieć jakiś egzamin w tym terminie. Więc wypadło na lipiec. Dlaczego właśnie 23? Bo był wolny termin sali.
Co do "r" w miesiącu to nie przywiązuję do tego wagi. Mojego P. rodzice brali ślub w miesiącu gdzi jest "r" i co? Jego tata już długi czas nie żyje. A według przesądów powinni być dobrym małżeństwem. A moi rodzice brali ślub w lutym i są do tej pory nierozłączni.

tusia_queen - Wto Mar 01, 2005 1:04 pm

My łączymy się na wieczność 13 sierpnia
chociaż ja bardzo chciałam 25 czerwca..

musiało się jednak przemienic bo nasz zespół miał ten dzień zajety.
W lipcu nie chciałam wiec wypadło na sierpień,
a 13 dlatego, że zawsze jest dla mnie szczęśliwy!!

i chcę by taki już został z moim P.

Malgoosia - Pią Kwi 15, 2005 12:29 pm

A my zdecydowalismy sie na 29 kwietnia poniewaz za rok to jest pocztek baaaaaaaaaaardzo długiego weekendu. Moze uda nam sie gdzies wyskoczyc, bez zbednych urlopow i zgrzytów w pracy. :mrgreen:
ewig - Nie Lip 17, 2005 12:42 pm

Anion napisał/a:
Chcieliśmy ślub w lecie,żeby było cieplutko :) W grę wchodził czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień. Czerwiec i wrzesień od razu odpadł ze względu na moje egzaminy, a w lipcu nie ma literki "r". Więc oczywiste się stało że w sierpniu. Zaproszenia wyślemy dużo wcześniej żeby nikt sobie nic nie zaplanował na tą część wakacji. Mam nadzieję że pogoda będzie fantastyczna



Zupelnie jak u mnie... :mrgreen: Tez mam nadzieje,ze bedzie ladnie. :roll:

Dotka - Nie Lip 17, 2005 2:11 pm

My wybraliśmy (to znaczy ja bo mój P dał mi wolną rękę jeśli chodzi o miesiąc) SIERPIE?. Sierpień, ponieważ mieliśmy w tym miesiącu zaręczyny i będziemy mieć i ślub. :P
Kasiawka - Pon Lip 18, 2005 8:07 am

A my chcięliśmy wrzesnień, ale sala była już zajęta i pierwszy wolny to 8 października. No i najabrdziej ucieszyli się moi rodzice bo onie mięli ślub 7 października 1973 roku, i jeszcze 3 inne pary w najbliższej rodzinie,a więc podtrzymujemy tradycję rodzinną. :mrgreen:
Mika - Pon Lip 18, 2005 8:12 am

Myśleliśmy o sierpniu lub wrześniu z sierpniem ubiegł nas brat stryjeczny M. a 10 wrzesień wypadł ze względu na wolny termin sali :D
Kot - Pon Lip 18, 2005 9:56 am

My rozważaliśmy tylko lipiec i październik 8)

Wybraliśmy październik żeby było więcej czasu na przygotowania :lol:

monique - Wto Lip 19, 2005 8:08 am

U mnie będzie to 20 sierpień i to tylko dlatego że mój J. ma wtedy urodziny. I chcę żeby dostał żonę w prezencie urodzinowym. A gdy zobaczyliśmy że jest to akurat sobota to już wszystko było jasne i tak wszystko załatwialiśmy aby to było tego dnia. Jest to mały rewanż gdyż ja mojego J. dostałam jako chłopaka w swoje urodziny :D
Mika - Wto Lip 19, 2005 8:12 am

To rzeczywiście bardzo fajny prezent moja koleżanka, która również ma ślub 20 sierpnia dostanie męża w prezencie bo też ma urodziny w ten dzień :)
monique - Wto Lip 19, 2005 8:26 am

Mika napisał/a:
To rzeczywiście bardzo fajny prezent moja koleżanka, która również ma ślub 20 sierpnia dostanie męża w prezencie bo też ma urodziny w ten dzień :)



To super.
My na początku co prawda chcieliśmy aby ślub odbył się w naszą rocznice i w moje kolejne urodziny ale 11 lipiec to w tym roku poniedziałek :( więc postanowiłam się zrewanzować. W końcu na upartego ja też dostałam swojego przyszłego męża w prezencie - tylko jeszcze wtedy nie wiedziałam że będzie moim mężem :D

Calinka - Pon Sie 01, 2005 1:25 pm

Przyłączam się :graba:
My chcieliśmy mieć ślub w sierpniu, ewentualnie we wrześniu. W tamtym roku po naszych zaręczynach przeglądaliśmy kalendarz na 2006 rok i patrzyliśmy jak wypadają soboty w sierpniu. Akurat 12.08 to sobota i do tego ten dzień to także dzień urodzin mojego miśka. ?miałam sie czy może nie chce żony w prezencie. Jak poszliśmy rezerwować salę okazało się, że jedyny wolny termin w sierpniu to 12.08.2006 :lol:
Uznalismy to za znak i też będziemy ślubować w urodziny misia :D .

Alma_ - Czw Paź 27, 2005 9:25 pm

My 2 czerwca 2007 - 6 rocznica naszego "bycia razem" (bez 2 dni ;) )

Ale ostatnio zaczęłam się zastanawić nad 7 lipca (07.07.07!!!)

I sama nie wiem :?

bajeczka - Czw Paź 27, 2005 9:27 pm

Te siódemki fajne sa..........
Alma_ - Czw Paź 27, 2005 10:49 pm

No właśnie! :D
Edi - Czw Paź 27, 2005 11:01 pm

My na początku chcieliśmy wziąć ślub w którąś rocznice poznania żeby wyszło w tym samym dniu czyli 1.07 albo w moje urodziny 14.07 ale okazało się przy przeglądaniu kalendarza, że musielibyśmy czekać do 14.07.2007 roku a tyle nie chcieliśmy czekać. :wink:

Także ślub mamy 5.08.2006 bo:
- jest ciepło, rzadko pada
- są wakacje, już po sesji i egzaminach
- jest "r" w miesiącu sierpniu
- no i znamy się juz 6 lat ponad
- i dlatego że się kochamy. To by było na tyle :D :D

Żaneta - Czw Paź 27, 2005 11:04 pm

Mnie też ten 07.07.07 się podoba!
Linka - Czw Paź 27, 2005 11:07 pm

23 lipca 2005 r.

1. - bo chciałam latem,
2. - bo chciałam w Solarisie, a jak pojechaliśmy oglądać salę to były już tylko dwa wolne, letnie terminy 9 i 23 lipca i tak jakoś padło na 23.
3. 2+3+7+2+0+0+5=19=1+9=10=1 - podobno wg numerologii to dobrze wróży jak się zaczyna coś ważnego w taki dzień - to taka moja teroria post factum :lol:

Alma_ - Czw Paź 27, 2005 11:08 pm

Data jest super, ale co z "r"? ;) No i lipiec - taki urlopowy miesiąc, nie chciałabym psuć ludziom planów wakacyjnych. Sama nie wiem :|

Alma_w_kropce

Linka - Czw Paź 27, 2005 11:10 pm

Alma_ napisał/a:
Data jest super, ale co z "r"? ;) No i lipiec - taki urlopowy miesiąc, nie chciałabym psuć ludziom planów wakacyjnych. Sama nie wiem :|


e...tam ! urlopowy....., a sierpień to nie urlopowy? a w sierpniu to zawsze zatrzęsienie ślubków :D

Edi - Czw Paź 27, 2005 11:16 pm

Ale to nie jest ważne żeby było "r", to tylko taki przesąd. :P

Lipiec to też bardzo ładny miesiąc na ślub. Ale my nie chcieliśmy w lipcu bo trwa jeszcze sezon malinowy i mamy troche pracy w związku z tym. Nie wiem czemu się zastanawiasz ?? Ja bym sie urlopami ludzi nie przejmowała, w końcu to twój dzień :D :D

Alma_ - Pią Paź 28, 2005 4:12 pm

Jakoś się już do tej czerwcowej daty zdążyłam przyzwyczaić ;)
magda81 - Wto Lis 15, 2005 4:27 pm

u nas 15 lipca, pewnie jak wiekszosc chcileismy aby bylo lato , aby bylo cieplo, a czemu akurat 15? bo jak pojechalismy do boryny to tylko ten termin byl wolny i chyba jeden w pazdzierniku :) wiec tak juz zostalo :) , a co do "r" i reszty przesadow?:) kompletnie nie przywiazuje do nich wagi, ale nie oznacza to tez ze robi wszystko na odwrot:)
lvi - Wto Lis 15, 2005 11:05 pm

23.04 Ponieważ zaczeliśmy "chodzic" ze sobą 23 grudnia :) Jedynymi miesiącami kiedy 23 był w sobotę były kwiecien i lipiec :) A kwiecien bo był bliżej i w innych jezykach mial literke "r"
aggna - Pią Lis 18, 2005 6:06 pm

U nas w zwiazku ja zdecydowalam o dacie slubu. Od razu odpadly miesiace letnie tj. czerwiec, lipiec i sierpien. Poczatkowo mielismy slub zaplanowany na wrzesien a teraz jest na maj. :)
Alma_ - Wto Lis 22, 2005 11:28 am

aggna napisał/a:
Od razu odpadly miesiace letnie tj. czerwiec, lipiec i sierpien.

Aggna, z ciekawości (bo zazwyczaj jest wręcz odwrotnie) - dlaczego?

aggna - Pią Gru 02, 2005 10:49 pm

Alma_ napisał/a:
aggna napisał/a:
Od razu odpadly miesiace letnie tj. czerwiec, lipiec i sierpien.

Aggna, z ciekawości (bo zazwyczaj jest wręcz odwrotnie) - dlaczego?


Nigdy nie chcialam brac slubu latem.

Alma_ - Sob Gru 03, 2005 12:46 am

aggna napisał/a:
Nigdy nie chcialam brac slubu latem.

Bo... za słonecznie? Za zielono? Za jasno? Za ciepło? :hm:

aggna - Sob Gru 03, 2005 1:56 pm

Moze dla tego ze jest za goraca. Nie umie odpowiedziec na to pytanie.
AiD - Pią Gru 09, 2005 1:52 pm

30.09.2006 :30: dlaczego? bo to byl pierwszy wolny termin na naszej sali ... wczesniej myslelismy o kwietniu ... albo początek czerwaca zeby jeszcze jeszcze takich upałów... ale jest piekny wrzesnień :D nie za zimno nie za ciepło... idealnie :D
szczako - Pią Gru 09, 2005 2:09 pm

23.09.

hmm... bo padlo na sierpien/wrzesien, a kosciol i sala, o ktorych myslelismy 23-ego byly wolne.

Babcia chciala, zeby to byl pazdziernik, bo to 100 rocznica slubu jej rodzicow, ale obawialam sie troche pogody. a do pazdziernika tylko tydzien. a Babcia i tak jest BARDZO szczesliwa :)

karmelcia - Pon Gru 12, 2005 4:13 pm

[Ja uparłam sie na 09 wrzesnia albo 16 wrzesnia i wyszło 16 wrzesnia - taka sympatyczna data - dobrze mi sie kojarzy . Sama urodziąłm si e6 czerwca. Wszedzie szóstki.
A poza tym 16 wrzesnia to moje imieninki wiec dostane piekny prezent:)

pinia_pinia - Pon Gru 12, 2005 4:35 pm

14.07.07 to dzień przed naszą 8 rocznicą związku - dużo siódemek, dużo szczęścia :) )))
Alma_ - Pon Gru 12, 2005 4:38 pm

Zdecydowaliśmy się na 9 czerwca 2005 :serduszka:
martaxyz1 - Pon Gru 12, 2005 4:47 pm
Temat postu: 31/12/2005 czyli Sylwester :)
3 w 1
Sylwester
moje urodziny
no i nasz ślub :) :):):):)

pinia_pinia - Pon Gru 12, 2005 4:50 pm

Bardzo fajna data-Sylwester :) bardzo mi się podoba ten pomysł :)
Alma_ - Pon Gru 12, 2005 4:52 pm

Moja mama brała ślub w sylwestra :)

Ale ja bym się chyba nie zdecydowała - troszkę za zimno jak dla mnie ;)

pinia_pinia - Pon Gru 12, 2005 4:53 pm

No dla mnie tez za zimno ale jaka rozmantyczna i niepowtarzalna data :)
aggna - Pon Gru 12, 2005 4:57 pm

Mi sie bardzo podoba slub w sylwestra, ahhhhhhhhhhhh az sie roz marzylam :D

W tym roku ide na wesele w sylewstra do mojej kolezanki

szczako - Wto Gru 13, 2005 8:45 am

Sylwester ... Super!!
my zaczelismy ze soba chodzic w Sylwestra.
ale by bylo ...
ale podobnie jak Almie_, mnie by bylo za zimno. zmarzlak ze mnie.

martaxyz1 - Wto Gru 13, 2005 11:52 am
Temat postu: Tak w Sylwestra :)!!!
Tak dokładnie mówiąc to mój narzeczony wymyślił i uparł sie na tą datę :)
Tak bardzo nam zależy aby wszystko było takie niezwykłe i inne niż u innych :) Zresztą od początku tak było... wszystko tak jakoś inaczej nież u innych :) no i ślub musi być wyjątkowy :) :):)

Gosik8 - Wto Gru 13, 2005 1:25 pm

zawsze chciałam w czerwcu i to był jedyny powód. Misiek chciał we wrześniu tego roku (zaręczyliśmy się 06.12.2004r.) ale nie było juz terminów na sali, i zgodził się na mój czerwiec przyszłego roku, bo za długo by nam było czekać do września :wink:
magda81 - Czw Gru 15, 2005 6:12 pm

tak czytalam o tym sylwestrze...fajny pomysl ten nastroj..ale chyba jak wiekszosc nie cierpie zimna...brr, choc z drugiej strony mloda podobno nie czuje wogole zimna, wiec pewnie nawet nie zwracalaby uwagi ze to "zima" :)
moninika - Pią Sty 20, 2006 10:21 pm

my zdecydowaliśmy się na 29 kwiecień 2006r, żebyśmy mogłi spokojnie świętować 5 dni, od 29 kwietnia do 3 maja - nikt z gości nie będzie spieszył się do pracy więc poprawiny zapowiadają się owocnie.
Później zostawimy ten cały bałagan i gdzieś wyjedziemy na parę dni.

ewcia - Nie Sty 22, 2006 12:04 am

Zawsze chciałam ślubować w czerwcu. Nic z tego jednak nie wyszło, gdyż w czerwcu "odszedł" ktoś bardzo dla Nas ważny i jest to miesiąc zadumy, a nie zabaw. :? Później był sierpień bądź wrzesień, ale gdy pojechaliśmy rezerwować salę (13 miesięcy wcześniej!) okazało się, że terminy są zajęte. Więc chcąc, nie chcąc została pierwsz sobota października i tak jest. Zresztą nie wiem już, czy tylko tak sobie tłumaczę, ale myślę, że to nie data jest najważniejsza, tylko magia tego jedynego dnia w życiu. Więc do mojego 7.10 już przywykłam. :lol: I czekam na niego z utęsknieniem. :D
Alma_ - Nie Sty 22, 2006 10:48 am

ewcia napisał/a:
Zresztą nie wiem już, czy tylko tak sobie tłumaczę, ale myślę, że to nie data jest najważniejsza, tylko magia tego jedynego dnia w życiu.

Dokładnie tak :graba:

Agatka_P - Nie Sty 22, 2006 10:55 am

Alma_ napisał/a:
Zdecydowaliśmy się na 9 czerwca 2005 :serduszka:
Alma zmień date bo wychodzi na to że jesteś już mężatkom :mrgreen:
Alma_ - Nie Sty 22, 2006 11:22 am

Oczywiście 2007 :lol:
nula22 - Czw Mar 16, 2006 11:40 am

no to u nas od początku chcieliśmy czerwiec i kiedyś dawno temu, bodaj 4 lata wstecz przejrzałam kalendarz i szukałam żeby jak już czerwiec to 9 i znalazłam w 2007. I tak już mówiliśmy znajomym przez ostatnie 2 lata - bo często nas pytali kiedy i kiedy :jezyk1:
Będzie to nasza 9 rocznica właśnie 9 czerwca o godzinie 21 - 9 :jumpjump:

Jezebel - Czw Mar 16, 2006 11:51 am

a my 13 maja:-)) to będzie dokładnie pierwsza rocznica naszych zaręczyn, były 13 maja w piątek :) )
Magda2 - Czw Mar 16, 2006 11:56 am

Alma_ napisał/a:
Ale ostatnio zaczęłam się zastanawić nad 7 lipca (07.07.07!!!)

I sama nie wiem :?

Tez to niedawno odkrylam(777)- bardzo sympatyczna data :smile:
Alma, moze jeszcze mozesz przelozyc?
Nasz slub 12.8.6 - "wymyslil sie sam" :smilegirl: - skladanka wolnych terminow i juz :beerbeer:

szczako - Czw Mar 16, 2006 12:02 pm

a ja cos na temat lipca i 'r' w nazwie miesiaca.

brat kolegi bral slub w lipcu, a na zaproszeniach napisali 'li(r)pca'.
oryginalnie :)

motylica - Czw Mar 16, 2006 3:41 pm

nasza data to już wspomniany 7 lipca 2007.

dlaczego?

na taką datę trzeba czekać :)
brzmi i wygląda ładnie, łatwa w zapamiętaniu - to coś dla naszych mężczyzn.
no i jest to dzień po urodzinach mojego narzeczonego ;)

strawberrytea - Czw Mar 16, 2006 4:02 pm

my braliśmy 29 października Oto powody:
zaręczyliśmy się w maju i trzeba było zostawić sobie troche czasu na przygotowania (ale jednoczesnie chcielismy się pobrac jak najszybciej :) )
Gdybyśmy brali trochę wcześniej (tydzień lub 2 ) to moja przyjaciółka mogłaby nie móc być w tym dniu z nami
Wakacje odpadały od razu - nie znosimy upałów, trzeba było wybrac miesiąc kiedy upały już nie grożą
No i w wakacjie było dużo czasu na przygotowania dlatego okres powakacyjny wydał się nam najlepszy

Alma_ - Czw Mar 16, 2006 6:10 pm

Magda2 napisał/a:
Alma_ napisał/a:
Ale ostatnio zaczęłam się zastanawić nad 7 lipca (07.07.07!!!)

I sama nie wiem :?

Tez to niedawno odkrylam(777)- bardzo sympatyczna data :smile:
Alma, moze jeszcze mozesz przelozyc?

Zastanawiałam się, zanim jeszcze ustaliliśmy datę, ale wybraliśmy jednak czerwiec.
Moim zdaniem to bezkonkurencyjnie najładniejszy miesiąc na ślub :girl :

Magda2 - Czw Mar 16, 2006 7:49 pm

Pewnie, ze piekny [smilie=e058.gif]
sylwia - Czw Mar 16, 2006 9:30 pm

my planujemy ślub w 2007 i 09.06 bylby fajnym dniem dla nas gdyz moi rodszice slubowali tez w tym dniu tylko 26 lat temu i oni sa szczesliwi wiec i dla mnie ta data moglaby byc szczesliwa ale nie weim jeszcze, wolalabym sierpien bo bede maial wakacje, prace obronie aw czerwcu to moze by bylo wszytsko na wariata ale nie wiem pomysle z moim lubym
Alma_ - Czw Mar 16, 2006 9:32 pm

sylwia napisał/a:
my planujemy ślub w 2007 i 09.06 bylby fajnym dniem dla nas gdyz moi rodszice slubowali tez w tym dniu tylko 26 lat temu i oni sa szczesliwi wiec i dla mnie ta data moglaby byc szczesliwa

To moja data!! Na pewno będzie szczęśliwa :serduszka:

Lucky - Czw Mar 16, 2006 11:26 pm

Almo teraz to Twoja ale niedawno był taki sprytny plan ze bedziemy ślubowały tego samego dnia :razz: czyli 02.06.07 :serduszka:

Ale popieram czeriwec wydał mi sie najpiękniejszym miesiącem na ślub; a 2 dlatego ze to pierwszy weekend tego miesiąca, a my i tak już długo czekamy :mrgreen:

Alma_ - Czw Mar 16, 2006 11:37 pm

anik napisał/a:
Ale popieram czeriwec wydał mi sie najpiękniejszym miesiącem na ślub; a 2 dlatego ze to pierwszy weekend tego miesiąca, a my i tak już długo czekamy :mrgreen:

Anik, przecież wiesz, że ja nie przez widzimisię tę datę zmieniłam - też chciałam 2 :verysadgirl:

Lucky - Czw Mar 16, 2006 11:45 pm

Alma_ napisał/a:
Anik, przecież wiesz, że ja nie przez widzimisię tę datę zmieniłam - też chciałam 2 :verysadgirl:



No wiem wiem, ja tak z sympatii :przytul:

Alma_ - Czw Mar 16, 2006 11:48 pm

anik napisał/a:
Alma_ napisał/a:
Anik, przecież wiesz, że ja nie przez widzimisię tę datę zmieniłam - też chciałam 2 :verysadgirl:

No wiem wiem, ja tak z sympatii :przytul:

No wiem przecież :)

Kochana, ale nic się nie martw, znajdziemy jeszcze jakąś wspólną okazję... [smilie=icon_pidu.gif]

szczako - Pią Mar 17, 2006 9:29 am

Alma_ napisał/a:
Kochana, ale nic się nie martw, znajdziemy jeszcze jakąś wspólną okazję... [smilie=icon_pidu.gif]


panienski ;)

Lucky - Pią Mar 17, 2006 5:42 pm

szczako napisał/a:
Alma_ napisał/a:
Kochana, ale nic się nie martw, znajdziemy jeszcze jakąś wspólną okazję... [smilie=icon_pidu.gif]


panienski ;)



O tak Szczako jak zwykle mam dobre pomysły :brawa: :jezyk1:

strawberrytea - Pią Mar 17, 2006 5:50 pm

Alma_ napisał/a:
Zastanawiałam się, zanim jeszcze ustaliliśmy datę, ale wybraliśmy jednak czerwiec.
Moim zdaniem to bezkonkurencyjnie najładniejszy miesiąc na ślub :girl :

najładniejszy to jest październik ;) Bo to jesień, piekne światło i kolory :) I tego się będę trzymać :)

Alma_ - Pią Mar 17, 2006 6:10 pm

strawberrytea napisał/a:
Alma_ napisał/a:
Zastanawiałam się, zanim jeszcze ustaliliśmy datę, ale wybraliśmy jednak czerwiec.
Moim zdaniem to bezkonkurencyjnie najładniejszy miesiąc na ślub :girl :

najładniejszy to jest październik ;) Bo to jesień, piekne światło i kolory :) I tego się będę trzymać :)

Październik też jest najładniejszy, zgadzam się :girl :
Bo wtedy się urodziłam...

emi_teufelchen - Pon Kwi 17, 2006 11:12 pm

Nie mieliśmy żadnych "romantycznych" powodów :wink:
Po prostu 7 października był w zasadzie pierwszym wolnym terminem na sali, która nam się spodobała :wink:
Mieliśmy wprawdzie do wyboru jeszcze jedną sobotę w lipcu, ale baliśmy się, że moj Ukochany nie dostanie urlopu w okresie wakacyjnym, bo niedawno zaczął pracę
I od momentu wyboru naszej daty też twierdzę, że:
strawberrytea napisał/a:

najładniejszy to jest październik ;) Bo to jesień, piekne światło i kolory :) I tego się będę trzymać :)
:D :D :D
adriannaaa - Wto Kwi 25, 2006 4:31 pm

ja chciałam by było ciepło - wiec staneło od razu na letnich miesiacach, chciałam byśmy mieli wiecej czasu na przygotowania, szukania itd, a decyzję,zeż to w tym roku podjelismy w lutym, padło na sierpień - 12 - bo zaraz potem jest wolny 15 no i 14 jest wylot w nasza podróz poślubną:)
FifthAvenue - Pią Kwi 28, 2006 2:08 pm

A ja chcialam czerwiec... i mam czerwiec. Przez moment myslalam, ze byloby fajnie miec slub 16.06, bo to moje urodziny, ale 1) nie bylo juz tego terminu wolnego w sali, ktora wybralismy 2) przemyslalam to sobie..... wole miec 2 okazje, nawet tak blisko siebie , i dostawac 2 x prezent od mojego meza niz raz :-) Ale jestem wyrachowana !! ! :rotfl:
Olusia - Pią Kwi 28, 2006 2:09 pm

A myśmy chcieli po świetach Wielkanocnych, ale stwierdziliśmy, że tydzień po to za wcześniej, więc tak wyszło 21 kwiecień 2007
Madlen - Pią Kwi 28, 2006 2:59 pm

a ja zawsze marzyłam o ślubie w maju, a że jestem niecierpliwa to padło na pierwszą sobotę maja :)
miza4 - Pią Kwi 28, 2006 3:43 pm

ja chcialam w czerwcu, bo to taki miesiac milosci jak maj, ale moja "kochana" tesciowa powiedziala kategorycznie NIE! nie zdazy odlozyc pieniedzy, bo ona sie dopiero na zareczynach zreflektowala ze chce, zebysmy mieli wesele. :wstyd: Dodam ze z moim bierzemy slub po 11 latach romansowania. WIEC TO RZECZYWISCIE MOGLO BYC DLA NIEJ ZASKOCZENIEM :głupek:
Chciala w pazdzierniku. Ale ja sie uparlam na wrzesien i slub mamy 09.09.2006

epox - Nie Kwi 30, 2006 10:54 pm

My od samego początku wiedzieliśmy,że będzie to sierpień-dlaczego,bo kochamy ten miesiąc,wszystkie ważne decyzje zazwyczaj zapadają w sierpniu-na wakacje tylko jeździmy w sierpniu,oświadczył mi się w sierpniu,więc ślub też będzie w sierpniu,2007r
czyli ślub 18.08.2007r :wink:

o i widze,że nie jestesmy już sami :wink: - Gu$ka

Klaudia22 - Pon Maj 01, 2006 8:32 pm

Ja dałam propozycje mojemu P. Czerwca, sierpnia i wrzesnia - wybrał WRZESIE? pozniej spojrzelismy w Kalendarz jak sie ukladaja soboty a że 5 do wyboru to padło na 22 :D w dodatku to jakoś mi sie fajnie kojarzy 22 zupełnie bez powodu :)
marcia.przemas - Nie Maj 21, 2006 3:55 pm

Nasza data to 16.06.2007-ja chciałam aby była ładna pogoda no i to "r".Przemek przemyślał sprawe i wybralismy 16.06.2007-byłyby to 101 urodziny dziadzia Tadzia
SylTom - Nie Maj 21, 2006 7:32 pm

nasz dzien byl czysto uwarunkowany od tego kiedy sala bedzie wolna - no i oczywiscie chcialismy czerwiec zeby goscie nie porozjezdzali sie po tych Angliach Irlandiach i tym podobne.. :]
jpuasz - Nie Maj 21, 2006 8:15 pm

Ehhh net mi padł i muszę pisać jeszcze raz :] Ale nic to :P U nas na początku miał być październik 2007 - dokładnie 6 lub 20 :) ale niestety nie wyszło i trzeba było przełożyć :] Jako że po drodze sesja i Wielki Post, to pozostał 30 marca 2008 :) Tydzień po Wielkanocy :) Wszystko przed nami, bo sale, kościół itp będziemy dopiero rezerwować, ale mam nadzieje, że nikt nam nie "zabierze" tego dnia :P A nie jest to dla nas w żaden sposób wyjątkowy dzień :) tzn ani zaręczyny ani nic :P Choć w sumie będzie to 2 lata bez miesiąca od oświadczyn :D Ale nie ma co wymyślać na siłę ;) Jak sala będzie zaklepana będziemy wiedzieć na pewno :P

Pozdrawiam :)
Paulina :)

imbrulka - Nie Maj 21, 2006 8:19 pm

Zareczylismy sie w grudniu 2005, wiec slub zaplanowalismy na lato 2006. Ostateczna data uwarunkowana byla mozliwoscia odbycia podrozy poslubnej zaraz po slubie. Jesli chodzi o sytuacje w naszych pracach podroz najlatwiej udaloby nam sie zaplanowac na sierpien. No i jest: 29.07.2006 mamy slub, a w poniedzialek 31.07 zaczynamy podroz poslubna!
Troche "od konca" to planowanie, ale zawsze marzylismy o takim prawdziwym, miodowym miesiacu.

hanusia - Pon Maj 22, 2006 9:27 pm

u nas to ja znalazlam date bo chcialam zeby byla jakas latwa do zapamietania:) n i wyszlo 08.07.06 chyba prosta, chociaż ostatnio jak moj P. powiadamial kogos o slubie to oczywiscie pomieszal :twisted:
evcia84 - Pon Lip 31, 2006 2:15 pm

Tak sie złożyło że 23 to dzień naszych miesięcznic :)
Agati - Pon Lip 31, 2006 2:52 pm

16.06.2007. tak po prostu. Miało być ciepło. Czerwiec, lipiec i sierpień wchodziły w grę. Stanęło na czerwcu, bo na wakacje większość osób wyjeżdża. I tyle... :D
fiona83 - Nie Sie 13, 2006 1:03 pm

23.08.08.
Zawsze marzyliśmy, aby się pobrać w miesiącu letnim (czerwiec, lipiec lub sierpień). Biorąc pod uwagę, że czerwiec to jeszcze sesja na uczelni, lipic upały - pozostał sierpień. Końcówka miesiąca- bo chcemy kontynuować tradycję : ta sama sala, na której moi rodzice mieli wesele i prawie ta sama data (rodzice brali ślub 28 sierpnia).

FifthAvenue - Pon Sie 14, 2006 12:24 pm

Agati napisał/a:
16.06.2007. tak po prostu.


ja tez tak poczatkowo chcialam... bo to moje urodziny :-) 16 czerwca rowniez mialam obrone magisterki. W koncu moze dobrze, ze jednak 9 a nie 16, bo wszystkie wazne zyciowe momenty przypadalyby tego samego dnia. I jak tu swietowac wszystko na raz pozniej ? :-)

mls - Sro Paź 11, 2006 8:36 pm

My wybraliśmu datę :mrgreen: 29.09.2007 :mrgreen: , ponieważ to będzie dokładnie 2 lata i 1 dzień jak jesteśmy parą. Niestety 28.09. w soboę wypada dopiero bodajże w 2011 roku :( Ale i tak jest to data jak dla mnie idealna
Ińska - Czw Paź 12, 2006 12:52 pm

Wybraliśmy datę 07.07.2007 ale okazało się, że dużo par tę datę wybrało:) (czyli to co nas interesowało to juz na ten termin zajete) na ślubie i weselu wraz z cała rodzina będę sie bawić 30-ego czerwca co definitywnie przesądziło, że nie 7 ale 14-ty lipca to będzie "nasz dzień". Czyli data sama nas wybrała a nie my ja :D
pinia_pinia - Czw Paź 12, 2006 2:50 pm

Ińska napisał/a:
Wybraliśmy datę 07.07.2007 ale okazało się, że dużo par tę datę wybrało:) (czyli to co nas interesowało to juz na ten termin zajete) na ślubie i weselu wraz z cała rodzina będę sie bawić 30-ego czerwca co definitywnie przesądziło, że nie 7 ale 14-ty lipca to będzie "nasz dzień". Czyli data sama nas wybrała a nie my ja :D


14-ty też jest super datą :wink: Mówię Ci...

Ińska - Czw Paź 12, 2006 3:38 pm

W zupełności się zgadzam, że 14-ty jest super - i moge mówić, że LOS tak chciał :D
Żaneta - Pią Paź 13, 2006 2:57 pm

Ińska napisał/a:
W zupełności się zgadzam, że 14-ty jest super - i moge mówić, że LOS tak chciał :D

Ja też bralam 14-ego ślub,ale sierpnia :wink:

Duszka - Pon Paź 16, 2006 2:15 pm

A u nas mial byc 24 marca 2007 (marzec bo ma "R") no i to pierwsza sobota wiosny. Ale jak dokladnie zajrzelismy dokalendarza to sie okazalo, ze to przeciez Wielki Post jest i nici, wiec zeby nie czekac za dlugo do czeRwca padlo na kwiecien - Wielkanoc 8 kwietnia (14-ego tez mogloby byc, ale ja mam 15 urodziny, wiec dostawalabym pewno zawsze jeden prezent (dokladnie tak jak FifthAvenue :hyhy: ), a z kolei 21 kwietnia imieniny ma moj B i to tak bez sensu laczyc takie rozne okazje, wiec padlo na Swieta.
Alma_ - Pon Paź 23, 2006 12:13 am

Duszka napisał/a:
14-ego tez mogloby byc, ale ja mam 15 urodziny

Przez chwilę myślałam, że masz piętnaste urodziny... :hahaha:

gosc - Pon Paź 23, 2006 6:40 pm

Tuż po zaręczynach umyśliŁam sobie że chcę ślub pod koniec czerwca a mój Criss się zgodziŁ. Zaplanowaliśmy ślub na 23.06.07 ale jak się zabraliśmy za zaŁatwianie sali to sie okazaŁo, że ta sala, która nas interesuje pierwsze wolne terminy ma wrześniowe. Więc wybraliśmy 01.09. (przynajmniej mam pewność, że Criss historyk zapamięta).
A ponieważ bardzo żal mi byŁo tego czerwca - bierzemy wtedy ślub cywilny.
Wilk syty i owca caŁa :D

Agnieszka19 - Pią Paź 27, 2006 1:36 pm

26 kwietnia 1986 roku brali slub moi rodzice. My weźmiemy slub 26 kwietnia 2008. Skoro mio rodzice są szczęsliwi to może i nam ta data przyniesie szczęście :lol:
sylwia - Pon Lis 20, 2006 3:02 pm

Data ślubu wyszła zupełnie przypadkowo.Jak rozmawialismy o slubie to chcielismy sierpień lub najdalej wrzesieńi wtedy kiedy zapadła decyzja, o slubie zaczelismy dzwonić posalach i orkiestrach i pare osób poleciło nam zajazd bumerang a jak tam zadzwoniliśmy pierwszy wolny termin od sierpnia był właśnie 06 pażdziernik wieć nie szukaliśmy dalej tylko zdecydowalismy się na ten dzień.Po 2 tygodniach okazało się,że jest to dobra decyzja bo na mieszkanko będziemy czekać do konca listopada lub poczatku grudnia to długo nie będziemy się wałęsać po rodzicach. :)
Ciril - Wto Lis 21, 2006 11:51 am

U nas miał być początkowo 13.10.2007 r., ze względu na wybór mojego T., no i jest to nasza wspólna szczęsliwa liczba. Jednak sie okazało, że wszystko to co chcieliśmy (sala, kucharz, zespół i mój chrzestny). Później chcieliśmy 20.10, ale niestety zupełnie nam się daty rozjechały, a wszystko ajkoś cudem udało się zgrać na 27.10.2007r. Można powiedzieć, że data też nas sama wybrała. Zależało nam jednak na październiku, pnieważ nie jest w tym miesiącu ani za zimno ani za ciepło.Wolałam jednak nie czuc jak moja koleżanka w tym roku, że pot mi płynie rzeką między piersiami.Strasznie się umęczyła (miała wesele na początku sierpnia), a muszę powiedzieć, że o godzinie 1.00 wszyscy goście wyglądali jak zmokłe kury. :>
Nikulec - Pią Lis 24, 2006 2:45 am

U nas data 06.10.2007 nie ma żadnej romantycznej historii. Po prostu chciałam po wakacjach, kiedy nie ma już upałów a jest jeszcze względnie ciepło. Poza tym w wakacje jest zwiększone ryzyko, że któryś z gości nie pojawi się, bo będzie na urlopie. Początkowo chciałam termin w połowie września, ale sala była wolna dopiero 6.10, więc jakoś nie płakałam z tego powodu i wzięłam ten termin :)

Poza tym jak nie ma się ślubu w ten sam dzień co zaręczyny, zaręczyn w ten sam dzień co pierwsze spotkanie, pierwszego spotkania w dzień urodzin, itd. to jest więcej możliwości świętowania, a nie wszystko razem ;)

sylwia - Pią Lis 24, 2006 10:48 am

Gdym chciała ,żeby data slubu kojarzyła się jeszcze z jakąs fajną datą to skoro zaręczyliśmy sie 28 październiak ti bysmy musiel brać ślub 27.10.07 ale nie będe juz przekladać zawsze pażdziernik bedzie dla nas magiczny bo poczatek pazdzienia slub a koniec padziernika oswidczyny, ale o tym wczesniej nie pomyslalam, bo termin byl pewnie taki jaki bysmy chcieli np ten 27.10 ale nie skapnelismy sie i zreszta im wczesniej tym lepiej chociaz te 3 tyg to wielkiej roznicy by nie zrobily ale moze pogoda bedzie fajna :wink:
Kropek - Nie Lis 26, 2006 1:57 pm

Chcielismy slub we wrzesniu (zeby bylo jeszcze milo, w miare cieplo, ale bez upalow), ale okazalo sie, ze sala, kota wybralismy ma jeden wolny termin w "weselonym" okresie: 18. sierpnia (2007).
Zatem sierpnien. Ale slub o 19:00, to juz nie powinno byc zbyt goraco (ale na tyl cieplo, zebym w kosciele nie szczekala zebami z zimna :-D )

Termin wybrala za nas sala. Ale jakos wszystko fajnie laczy sie w calosc wlasnie a ta data.

żenia - Pon Lis 27, 2006 11:29 pm

My wybraliśmy sierpień dlatego, że mamy wszystkie rocznice w tym miesiącu- poznaliśmy się w sierpniu, zaręczyny oficjalne były w sierpniu to i wesele będzie w sierpniu. Poza tym ten miesiąc ma tą magiczną literkę " R " :)
Pozdrawiam

mesma - Sob Gru 02, 2006 12:54 am

my wybralismy 01.09.2007 - dlaczego?
zawsze chciałam zeby mój ślub odbył sie we wrzesniu ( przesądni maja "r" a Ci którzy w rzesądy nie wierza maja "rz" :wink: ) a 01 to tak z przymrózeniem oka zyeby latwiej było zapamietac

miszka_7 - Pon Gru 04, 2006 12:09 am

motylica napisał/a:
nasza data to już wspomniany 7 lipca 2007.

dlaczego?

na taką datę trzeba czekać :)
brzmi i wygląda ładnie, łatwa w zapamiętaniu - to coś dla naszych mężczyzn.
no i jest to dzień po urodzinach mojego narzeczonego ;)



To tak jak my :tancze: tylko, że mój narzeczony ma urodziny następnego dnia w poprawiny.

agutka - Wto Gru 05, 2006 11:48 pm

My wybraliśmy 20 października z dość przyziemnego powodu - wolna sala.
Poza tym zawsze chcieliśmy mieć wesele o tej porze roku.

lmyszka - Czw Gru 14, 2006 8:00 pm

ja wybrałam 4.08 bo:

1. sierpień ma R
2. musze mieć ślub w porze wakacji

i to było by na tyle :)

no i oczywiście sla była wolna a tym terminie a dość późno się za to wzięłam ;)

AGRAFKA - Wto Gru 19, 2006 8:01 pm

miszka_7 napisał/a:
motylica napisał/a:
nasza data to już wspomniany 7 lipca 2007.

dlaczego?

na taką datę trzeba czekać :)
brzmi i wygląda ładnie, łatwa w zapamiętaniu - to coś dla naszych mężczyzn.
no i jest to dzień po urodzinach mojego narzeczonego ;)



To tak jak my :tancze: tylko, że mój narzeczony ma urodziny następnego dnia w poprawiny.



My tez wybralismy ta date, poczatkowo mial byc czerwiec ale jak spojrzelismy w kalendarz stwierdzilismy ze trzy siodemki na pewno przyniosa nam szczescie :-)

kiciucha - Sro Sty 24, 2007 11:13 am

my bardzo chcieliśmy mieć we wrześniu, ale niesttey nie było terminów na salach, chociaż do slubu było ponad rok. Zdecydowaliśmy się na 25 sierpnia. W sumie to cieszymy się, bo bliżej do slubiku i bycia razem.... :lol:
sauvignon_blanc - Sro Sty 31, 2007 12:00 am

W naszym przypadku to będzie nasza rocznica-nie było mowy o innej dacie. Ja wiedziałam że wtedy chcę wziąć slub jakies 5 lat temu-w 2008 17 maja wypada akurat w sobotę. (nawet mój misio jeszcze nie wiedział :D ) ale teraz to już wspólnie wszystko orgniazujemy.
mischelle22 - Sro Sty 31, 2007 12:28 pm

Akurat tak się złożyło, że ślub wzięliśmy "prawie" trzy lata od kiedy zaczęliśmy być ze sobą.
Różnica wynosi 4 dni :)

karolina - Sro Sty 31, 2007 10:14 pm

My wybralismy 13 wrzesnia 2008 roku bo:
-jest r
-data "srodkowa" - "bezpieczna" moja mama ma 6 wrzesnia ur a mama W. 19 wrzesnia a nie chcielismy robic w urodziny zadnej z nich zeby bylo sprzwiedliwie
-wiedzielismy od zawsze,ze nasz slub bedzie we wrzesniu :D
- a i 13 stycznia W. mi oswiadczyl wiec mysle,ze 13-nastka nie bedzie dla nas pechowa :lol:

Szpilka - Pią Lut 02, 2007 9:52 am

18 08 2007 - bo jest długi weekend i wiecej czasu, moi rodzice brali tez w tym okresie slub i rodzice Ł i pogoda powinna dopisac :)

[ Dodano: Pią Lut 02, 2007 9:56 am ]
i oczywiscie jest r:)

Magari - Czw Lut 15, 2007 2:26 pm

U nas data jest przypadkowa.
Ja bardzo chiałam dzieś niezależny od soboty, tak która się będzie sama przypominała - 3 maja, albo 15 sierpnia - no i zawsze w rocznicę byłoby wolne :-)
ale:
- rodzina mojego S. jest z okolic Gdyni i na pewno wiekszość, by nie przyjechała skoro to środek tygodnia, bo trzeba by brać specjalnie urlop,
- rodzinka S. lubi się bawić więc początkowy plan przyjęcia (co prawda długiego, z tańcami, itp.) się nie spodobał rodzicom.

Ponieważ nie chcieliśmy czekać jeszcze parę lat na jakiś długi weekend :lol: zostawała sobota, jak poszliśmy na salę to z możliwych terminów wybraliśmy 11 sierpnia.

Ela_i_Adam - Czw Lut 15, 2007 2:40 pm

A nasza data jest dlatego że:
21 to nasza rocznica (co prawda kwiecień a nie lipiec ale kwiecień był niestety za wcześnie:/)
lipiec bo to mój miesiąc mam w nim urodziny :) a poza tym jest lato i przeważnie jest ciepło :)
2007 bo to był najbliższy możliwy rok w którym możemy wziąć ślub :)
bierzemy ślub w 5 lat i 3 miesiące bycia razem :)

Ilona83 - Czw Mar 15, 2007 9:34 am

Jakos 23 czerwiec 2007 wydawał mi sie magiczny :]
dominiqsz - Czw Mar 15, 2007 10:00 am

Nam date wybrali własciwie w częsci moja siostra i mój przyszły teść :) . Jdynie co do roku mielismy cos do powiedzenia, więc 2008 bo to najblizszy możliwy rok, sierpien wybrała moja siostra bo w tym miesiacu bedzie jej najłatwiej przyjechac do Polski, a 16 wybrał teść bo stwierdził że skoro 15 jest wolny to bedzie to njajlepszy dzien :) hi hi hi smiesznie to wyszło
asia84 - Czw Mar 15, 2007 5:49 pm

my wybieraliśmy sami :) 2008 rok, ponieważ w te wakacje wychodzi za mąż siostra mojego M., więc następny jest ten rok; lipiec - nasi Rodzice brali ślub w tym miesiącu i są szczęśliwi; 19 ponieważ wtedy już będzie dawno po sesji i będziemy mogli spokojnie przygotowywać się do ślubu :)
MonikaZgierz - Czw Mar 15, 2007 11:59 pm

Nasza data to 18.08.2007 r.
Sierpień wybrałam dlatego,że moi rodzice i brat brali ślub w sierpniu. A 18 dlatego,że we wcześniejsze weekendy są zloty motocyklowe, których nie chcemy opuścić. Moja mama śmiała się z nas, gdy wybierając datę analizowaliśmy kalendarz imprez motocyklowych. Przynajmniej mamy hobby wspólne.

Emilia - Pią Mar 16, 2007 2:29 pm

Moja data to 18.08.2007r. - w tym dniu będziemy składać przysięgę małżeńską i obchodzić 10 rocznice (tak się złożyło, że to akurat sobota).
=MiLi= - Sob Mar 17, 2007 9:32 am

My wybraliśmy datę 22 września 2007 dlatego, że 22 to moja szczęśliwa liczba, chodzi za mną od zawsze :) z resztą 22 też się zaręczyliśmy :)
A wrzesień dlatego, że moi rodzice brali ślub we wrześniu i są bardzo szczęśliwym małżeństwem :) z resztą wg mnie to idealny miesiąc :) ani za gorąco ani za zimno ;)

bastia - Czw Maj 31, 2007 1:56 pm

ja rowniez 22 wrzesien,a to dokladnie 34 rocznica slubu moich rodzicow :)
kochecka - Czw Maj 31, 2007 9:59 pm

my wybraliśmy 6 październik ale nie było jakiegos szczegolnego powodu.chcieliśmy wziąść ślub w październiku a że akurat to był jedyny wspolny termin jaki miała wolny nasza kucharka i orkiestra to tak zostało :)
EJ-ET - Czw Maj 31, 2007 11:36 pm

Ja chciałam mieć ślub w sierpniu, ale pod koniec, żeby kończyl się czas urlopowania (raczej już nie mam wśród rodziny i przyjaciół studentów), no więc padło na 25 sierpnia (chyba cudem udało się na mniej niż rok przed tą datą znaleźć wolną salę), data całkiem nam przypadła do gustu, więc na pewno okaże się szczęśliwa. :smile:
KreaToR - Czw Maj 31, 2007 11:54 pm

ten dzień bo akurat taki termin był wolny w kosciele :P P również 25 sierpnia, to optymalna data, bo jeszcze przed rokiem szkolnym i powinno być bo największych upałach, a salę znaleźliśmy <też cudem> 3 miesiące przed ^^
m.kwiatuszek - Nie Cze 03, 2007 10:42 pm

My pobieramy sie 17 maja 2008. CZemu 17? lubie te liczbe, poza tym 17 maja mialam komunie. a czemu wogole maj? bo nie ma 'r' :) a ja jestem dosc sceptycznie nastawiona do przesadow, dlatego maj. jak mowi stare przyslowie: 'w drewnianym kosciele tez cegla moze na glowe spasc..."
Pozdrawiam :)

madzia83 - Czw Cze 07, 2007 2:56 pm

My wybralismy pazdziernik ze wzgledu na sale akurat na 27 nie bylo problemu z rezerwacja :) drugi powod to taki ze niechcielismy slubu w lato bo nielubimy upalow i dlatego jesienia jest lepiej zreszta czesto tez jest cieplo ale nie goraco :) i jeszcze trzeci powod taki ze niechcielismy czekac do przyszlego roku i niepotrzebnie sie stresowac tymi przygotowaniami. a tak to juz niedlugo chociaz wydaje mi sie jaby to cala wiecznosc byla ( prawie 5 miesiecy) :mrgreen:
kiciucha - Pon Cze 18, 2007 3:12 pm

u nas 25 sierpien- bo tak wyszło - takie były terminy na sali.....a po drugie częściowo to rocznica ślubu moich rodziców :razz:
mila1982 - Czw Cze 28, 2007 12:19 pm
Temat postu: :)
dlatego że:
7 jest dla mnie szczęsliwa bardzo bardzo:)
07.07.07 bardzo fajna data,zresztą wybrana świadomie:)
poprostu 07.07.2007 :)
z moim Adaiem tez poznaliśmy sie 7-go...

Faustka - Pon Lip 02, 2007 11:06 pm

Data, którą wybraliśmy: 31.05.2008r to taki nasz pierwszy wspólny kompromis. Ja jestem przesądna i nalegałam na miesiąc z "r" a z kolei Łuki chciał wziąć ślub w maju. Stąd ta data. Przysięgę składać będziemy w maju a po oczepinach będzie już czerwiec i to moje upragnione "r". :P
Maverick - Wto Lip 03, 2007 12:01 am

Ja bym chciała mieć ślub 17-ego, jakiegoś cieplutkiego miesiąca. A to dlatego, że oboje urodziliśmy się 17-ego, rocznicę mamy 17-ego (zrobiłam to celowo :D ) i 17-nastka zawsze była moją ulubioną liczbą. Ale co będzie za kilka zatek to dopiero się okaże.
eulalia - Wto Lip 03, 2007 8:49 pm

A nasza data to 08.09.2007. Na poczatku chcielismy 18 sierpnia, bo to moje urodzinki i akurat w tym roku wypadaja w sobote, ale niestety nie bylo wolnego terminu na sali :zalamany: Wiec wybralismy 8 wrzesnia, bo moi rodzice maja wtedy 27 rocznice slubu :) A poniewaz mojego narzeczonka rodzice tez mieli slub we wrzesniu, wierzymy, ze nam tez ten miesiac przyniesie szczescie :lol:
Cytrynka81 - Sob Sie 11, 2007 9:45 pm

A nasza data to 19.04.2008 Rozwazalismy miedzy kwietniem a wrzesniem i los zdecydowal ze bedzie to kwiecien.Nie ma upalow,ja nie mam alergii i nie kicham/lzawie ;) )),Aprillus z lac. oznacza miesiac milosci,srodek wiosny,lato na podroz poslubna przed nami,niedlugo po swietach wielkanocnych itp:)
askapi - Sob Sie 11, 2007 11:24 pm

My wybraliśmy 28 czerwiec, bo to jedna z dwóch dat najbliższych dniu kiedy po raz pierwszy się spotkaliśmy. Moglismy wybrac jeszcze 21 czerwca, ale nie dopasowalibysmy orkiestry.A tak niemal w 3 rocznicę bycia razem, powiemy sobie TAAAK :)
Gabro - Pon Sie 20, 2007 3:20 pm

U nas była to data przypadkowa :)

Był to wprawdzie dzień urodzin mojego Psiaka, ale to nie miało żadnego wpływu na wybór daty

Amm-k - Pon Sie 20, 2007 10:10 pm

Ja z Rafałem chcemy wziąć ślub 13 czerwca 2009 r.
Trzynastego się poznaliśmy, trzynastego się zaręczyliśmy i 13 chcemy mieć ślub :D a czerwiec bo wtedy wypada sobota ;)

magda26 - Wto Sie 21, 2007 2:06 pm

A my planowaliśmy ślub na wrzesień,ale nigdzie nie było wolnej sali.A 21 lipca zaproponował nam pan z Amadeusza, bo akurat miał wolny termin.Na początku troszkę się wahaliśmy, baliśmy się, że nie zdążymy z uzbieraniem pieniążków (zaręczyny mieliśmy w lutym).Ale udało się!Na dodatek moi rodzice i moi dziadkowie też mieli śluby w lipcu :) to będzie taki nasz rodzinny ślubny miesiąc :)
Martysia - Sro Wrz 05, 2007 6:30 pm

dzień po moich 22 urodzinach:) robię sobie prezent (miejmy nadzieję, haha) ;)
555 - Pon Wrz 17, 2007 4:44 pm

ja sie urodzilam 13-tego,
nasza rocznica bycia razem przypada 13-tego,
aby latwo bylo zapamietac wybralismy 13-tego, a w tym roku przypadal akurat w pazdzierniku, co mi rowniez pasowalo (inne miesiace z roznych wzgledow wyeliminowalismy)..

oleczkaaa - Wto Wrz 18, 2007 3:25 pm

A moja data to 08.08.2008 :) a dlatego bo kochamy sierpien (wtedy tez sie urodzilam) poza tym jest bardzo latwa do zapamietania;) I nigdy mi sie rok w ktorym wzielismy slub nie pomyli ;) Tak jak moim rodzicom, ktorzy mysleli ze sa tylko lat po slubie ile ja mam lat...a sa przeciez o rok dluzej...uswiadomilam im to w "15" rocznice slubu, ktora byla ich 16-sta rocznica ;)
monia123 - Czw Wrz 20, 2007 12:59 pm

My bierzemy ślub 13 września a 13 jest dlatego, bo przynajmniej mój narzeczony nie będzie miał problemu z zapamiętaniem rocznicy :razz:
Amm-k - Czw Wrz 20, 2007 2:13 pm

też o tym nie pomyślałam, ale faktycznie będzie łatwo spamiętać rocznicę :D
EwaM - Wto Wrz 25, 2007 10:20 pm

Ja zawsze chciałam ślub w czerwcu, ale jak podjęliśmy decyzję o ślubie to padło na koniec sierpnia/wrzesień. Woleliśmy nawet wrzesień, bo oboje mamy wtedy urodziny.
Ale niestety z salą już był problem i wolna była akurat na 26 lipca no i tak zostało. Teraz nawet się cieszę, bo na taki nietypowy ślubny termin można później wszystko załatwiać, a i tak już mamy pewne problemy.

aness - Sro Paź 17, 2007 6:32 pm

ja wybrałam salę :mrgreen:
datę wybrał narzeczony-05.09.2009 :wedding: bo:
-jest "r"
-teściowie chcieli żeby to był sierpień lub wrzesień
-to rocznica naszej pierwszej randki [smilie=serduszka.gif]

fastyna - Sro Paź 17, 2007 10:22 pm

Ja zawsze chciałam sierpnień, a akurat 8 nam tak najbardziej pasował, sala była w tym terminie wolna i tak zostało
SYLWECZKA - Pią Paź 19, 2007 8:02 pm

Nasza data 16.08.2008r. jest dla nas szczególna, będzie to dokładnie szósta rocznica trwania naszego związku!Dla nas każdy 16-sty dzień miesiąca jest wyjątkowy, traktujemy go jako nasze święto!Dlatego data naszego ślubu była dla nas ważną kwestią!Wiązało sie to z pewnymi trudnościami w organizacji, bo o negocjacji terminu nie było mowy, ale wszystko jest na dobrej drodze i mamy swoją wymarzoną datę tylko dla siebie:)
Anuszka - Nie Paź 21, 2007 9:24 pm

My wybralismy spontanicznie:)
Zabralismy sie za to w maju, nawet w drugiej polowie maja tego roku i stwierdzilismy, ze im szybciej tym lepiej - bedziemy miec cale te przygotowania za soba:) Najblizsze terminy to byl pazdziernik 13 i 27. Tesciowa jest niestety przesadna, wiec zostal 27:) I dobrze, jakos wszystko sie pozytywnie ulozylo i z orkiestra (bo bedzie u nas gral zespol przyjaciolki mojejmamy) i z samochodem (bedzie nas wiozl znajomy swoim starym mercedesem, ktoergo wczesniej nie zdazylby wyszykowac:) i z kamerzysta. Ach ach:) Mam tylko najdzieje, ze bedzie ladne sloneczko, takie jak dzisiaj:)

podrozniczka - Pon Paź 22, 2007 3:14 pm

My chcielismy w pierwszej kolejnosci 11 sierpnia a potem zmienilismy na 4 sierpnia.
Wiedzielismy ze musi to byc lato. W lipcu w rodzinie mamy duzo uroczystosci wiec nie chcielismy dokladac. Poza tym 4 wypada mniej wiecej po srodku od L urodzin (24.07) do moich (18.08). No i 4 i 8 byly dla mnie zawsze szczesliwe.

MałaMi1 - Czw Paź 25, 2007 8:26 pm

my od początku wiedzieliśmy, że chcielibyśmy ślub w sierpniu lub wrześniu. Jak zaczęliśmy szukać sali okzało się , że sala, która nam sie spodobała (Belweder) jest wolna 23 sierpnia 2008 i tak zostało :-)
słonko - Sro Paź 31, 2007 3:18 pm

Ten miesiąc, bo zawsze chciałam żeby to był maj, bo uważam go za najpiękniejszy miesiąc w roku. K. przyznał mi rację. Co do dnia, to idealny byłby 26, bo to dzień, który uznajemy za "nasz" początek, ale zgapiliśmy się, bo sobota 26ego maja przypadała w tym roku. W przyszłym najbliższa tej daty jest sobota 24ego. Tak więc ten dzień wybraliśmy.
Tak na marginesie, ostatnio przyszło mi do głowy, że punkty zwrotne w naszym związku zawsze mają miejsce w maju - w maju się poznaliśmy, w maju się zaręczyliśmy, w maju weźmiemy ślub. Hmmm, więc dzieci też muszę na maj zaplanować :wink: :D

juta79 - Czw Lis 01, 2007 9:45 am

My wybralismy 12.07.2008 bo zawsze chcialam slub w lipcu (moi rodzice brali slub 22lipca a mamy siostra 20lipca) Dlatego Chcielismy 26 lub 19 no ale juz nie bylo wolnych terminow wiec padlo na 12 a zareczylismy sie 14lipca wiec tez dobrze wyszlo :D
sistermonn - Sro Lis 07, 2007 10:08 am

my wybraliśmy październik, ponieważ:
- moi rodzice mieli ślub 3 października i są najszczęśliwszym małżeństwem jakie znam i zawsze chciałam, żeby moje małżeństwo przypominało ich
- jest chłodniej i makijaż nie będzie mi spływał z twarzy po pół godziny
- połowa mojej rodziny i rodziny PM jest ze wsi, a wiadomo, jak to na wsi latem jest najwięcej pracy i nikomu by nie pasowało przyjeżdżać do Łodzi.
- bo ma literkę R

a 11.10 bo spóźniliśmy się jeden dzień :) Dzień wcześniej przyjechała inna para i "zaklepała" salę na 04.10.

*Motylek* - Wto Lis 13, 2007 4:34 pm

A my wybraliśmy

maj - bo jest najpiękniejszym miesiącem - jest zielono, wszystko kwitnie i nareszcie jest wiosna (wraca chęć do życia)

16 - bo 16-ego zaczęliśmy być razem (tylko, że września, ale to detal :razz: )

2009 - bo będę kończyła studia i będę zarabiać i być może będzie nam łatwiej się utrzymać :)

Anuszka - Wto Lis 13, 2007 4:59 pm

Zaraz zaraz, jezeli dobrze licze to bedziesz konczyla studia w czerwcu, to nie lepiej bylo wybrac pozniejszy termin, zeby zajac sie praca magisterska? :)
*Motylek* - Wto Lis 13, 2007 6:08 pm

W pierwszej wersji tak miało być, ale uznaliśmy, że nie możemy tyle czekać. Jakoś chyba damy radę.
SYLWECZKA - Wto Lis 13, 2007 8:10 pm

*Motylek* Nasz dzień to także 16 z tym że sierpień :) i w tym właśnie dniu bierzemy ślub i u nas to będzie 2008, bo właśnie będę kończyć studia :) !
owieczka ja zabieram sie do mojej pracy magisterskiej jak do jeża, zupełnie nie mam weny i przeraża mnie to!

Dosia_Zosia - Sro Lis 14, 2007 12:01 pm

Zawsze,zanim jeszcze poznałam mojego ukochanego, marzyłam o ślubie w maju dlatego więc wybraliśmy właśnie maj. Własciwie to bardziej ja wybrałam niż on ale stało sie tak dlatego,że on myślał o ślubie dużo wcześniej niż ja i kiedy wreszcie stwierdziłam, że jestem gotowa na zaręczyny i ślub to był tak szczęśliwy, że dał mi zupełnie wolną rękę co do wyboru daty.
A trzeciego zaczęliśmy się spotykać, tyle że nie maja ale grudnia ale chciałam żeby było jakieś nawiązanie do tego dnia.
Poza tym chciałam żeby był to jakiś wyjątkowy dzień a 3 maja to święto państwowe i kościelne, więc wszystkie moje marzenia sie spełniły.

klarysa - Sob Lis 17, 2007 5:31 pm

a ja chcialam wiosna, z literka r no i jak wroce do polski na stale, wiec jest 21.06.2008 :) jakos dobrze mi sie kojarzy, to zawsze byl koniec roku szkolnego i poczatek wakacji :)
agunia84 - Czw Lis 22, 2007 8:42 pm

My właśnie dzisiaj ustaliliśmy datę ślubu :) Od dnia 25.04.2009r. będziemy na zawsze razem.
A dlaczego akurat kwiecień? Jest to pierwszy ciepły miesiąc i oczywiście wiosna :) Dlaczego 25, będzie już prawie tak ślicznie jak w maju :)

SYLWECZKA - Czw Lis 22, 2007 8:45 pm

agunia84 gratulacje :) teraz już pełną parą możecie ruszać z przygotowaniami :)
:wedding:

kiri - Sob Gru 08, 2007 1:20 pm

Nasza data to 3.05.2008 bo w maju jak w gaju :)
Petitka - Sro Gru 12, 2007 5:45 pm

Wlasciwie mam wytlumaczenie tylko, jesli chodzi o miesiac -zawsze marzylam o slubie w maju, bo mysle, ze to napiekniejszy miesiac w roku, no i sa konwalie...
A dzien, chcialam by bylo w polowie maja, czyli 17, ale moj chrzesniak ma w tym roku komunie i do konca nie bylo wiadomo, kiedy - czy 4, czy 11, czy 18? W koncu wyszlo, ze 11 i teraz troszke zaluje, ze nie bedziemy mogli sie pobrac 17, bo wieksza szansa na konwalie, ale 24 maja to moje imieniny i jakos tak zawsze podobala mi sie ta data, wiec licze, ze bedzie ok

Amm-k - Sro Gru 12, 2007 5:58 pm

mnie się data zmieniła z 13.06.2009 na 20.06.2009 r. ze względu na to, że znajomi z Belgii mojego taty bardzo chcieli przyjechać na nasze wesele i tata też bardzo nas o to prosił, więc czego się nie robi dla rodziców prawda? :) My już przygotowania zaczęliśmy :) spisaliśmy już umowę z zespołem a dzisiaj jedziemy do kamerzysty jeśli mój R. wróci wcześniej z pracy :)
pozdrawiam wszystkich a w szczególności pary ze ślubem na 2009 rok !! ! :D

Dorszynka - Sro Sty 02, 2008 3:12 pm

My wybraliśmy 9 sierpnia 2008 z paru powodów. Po pierwsze, w sierpniu jest ciepło i uwielbiamy lato :) Będę już po egzaminach więc będę mogła się spokojnie przygotować do ślubu. No i literka "r" tez moze miala małe znaczenie.Tak się fajnie złożyło, że 9 sierpnia mój tata ma urodziny i będzie mógł je świętować na naszym weselu :) dlatego wybraliśmy właśnie 9.
EwelinaKrzys - Sro Sty 02, 2008 10:39 pm

my mamy 7 czerwca, chciałam w czerwcu i zaplonowalismy ze będzie to pierwsza sobota czerwca, nie wiedzialm ze będzie to 7....ale nawet cieszę się ze to własnie 7. 7 to nasza liczba- poznaliśmy się 7, jest między nami 7 lat, 7 miesięcy, 7 dni i 7 godz różnicy. Wiele dobrych wydarzen ma miejsce 7:)
pauluska - Czw Sty 03, 2008 12:21 am

u mnie bylo bardzo ugodowo.. ja wybieralam miesiac a moje kochanie dzien.. i tak wyszla data 02.08.2008 :)
wedlug mnie fajnie wyszlo..same 2, 0 i 8 heh

Hatifnatka - Czw Sty 24, 2008 8:22 pm

u nas jest sierpień - bo to ciepły miesiąc, no i ma "r" :lol: a 23 bo 23 świętujemy naszą miesięcznicę :) (poznaliśmy się 23 marca)
ingainga - Czw Sty 24, 2008 10:16 pm

My wybraliśmy 2maja i do tego piątek tak na przekór wszystkim zabobonom, zresztą my wiele rzeczy robimy inaczej A po za tym nasze wesele może spokojnie jeszcze w niedziele trwać Maj jest piękny mam nadzieje ze ciepły jest duzo kwiatów a zwłaszcza konwalie
Pamcia - Pią Sty 25, 2008 5:38 pm

my rowniez w piatek ale w sierpniu :)
marzylismy o 2 sierpnia (sobota) ale nie moglismy juz znalezc sali na ten termin dlatego w piatek tydzien pozniej :)

KaMi1982 - Sob Lut 02, 2008 3:16 pm

U Nas 28.06.2008 ze względu na:
1. dwa dni po moich urodzinach (ślub na prezent, mam nadzieję, że mój M. będzie pamiętał o rocznicach i z urodzinami skojarzy :lol: )
2. ma literkę "R" (nie muszę tłumaczyć)
3. początek wakacji (dzieciaki już nie będą męczyć się w szkole, no i z urloapmi nie powinno byc kłopotu))
4. lato (spodziewam się pięknej pogody)
To chyba wszytko.

ava - Czw Lut 14, 2008 2:59 pm

U nas ślub jest 5 września 2009r. Dlaczego?
1. zawsze oboje chcieliśmy wziąć ślub we wrześniu (nie za gorąco, nie za zimno, a może dlatego, że we wrześniu kilka lat temu przestaliśmy na siebie patrzeć tylko jak na kolegę/koleżankę? :) )
2. w czerwcu/lipcu skończę studia (mam nadzieję, że zdążę się wtedy obronić)
3. pierwotnie planowalismy 12 września 2009r., ale szybko okazało się, że mój chrzestny bedzie zaproszony także na inne wesele tego dnia, a przecież się nie rozerwie :) zgodzilismy się przełożyć ślub, bo po pierwsze i tak nie mielismy jeszcze nic załatwione, a ta inna para miała już salę, a po drugie zdecydowalismy się na tę samą sale co tamta para-ale nie ma tego złego- tydzień krócej bede musiała czekac na najszczęśliwszy dzień w moim życiu :)

Dorotka847 - Wto Kwi 01, 2008 10:56 am

18 pażdziernika 2008 czyli dokładnie za 200 dni :lol: dlaczego Ten dzień?
powód niezwykle romantyczny bo na sierpień i wrzesień nie było juz miejsc w salach które braliśmy pod uwagę :lol: mimo że szukaliśmy sali ponad rok wcześniej :-? ale też dobrze wypadło bo bedzie to 25 rocznica ślubu moich rodziców :lol:

MalaJu - Sro Kwi 02, 2008 11:57 pm

a my 4 pazdziernika 2008, bo nastepnego dnia (czyli juz po polnocy) moj Kochany ma 26 urodziny!! :) w ten sposob nigdy nie zapomni o rocznicy i bede co roku dostawac kwiatki :rotfl: :rotfl: :rotfl:
tofee - Czw Kwi 03, 2008 12:31 am

Maj - bo ten miesiąc najbardziej kojarzy mi się z miłością :D tylko o to mi chodziło. Dzień był bez znaczenia.
Agha - Wto Kwi 15, 2008 5:45 pm

miał być 6 czerwca 2009, akurat 5 latek :-)
Choć rodzina doszukała się trzech szóstek szósty szóstego miesiąca i szósty dzień tygodnia - obłęd, kto w to wierzy ;-P
Ale będzie 22.08.08 - nie mieliśmy ochoty rezerwować sali i orkiestry z kilkuletnim wyprzedzeniem. I tak mamy piątek - oryginalnie. Sierpień - ma rrrr. No i łatwa data dwójki i ósemki :-D

truskawka_ja - Wto Kwi 15, 2008 5:55 pm

My chcieliśmy ślub latem, najlepiej pod koniec czerwca ale nasza orkiestra nie miała już wolnych terminów dlatego zmieniliśmy na 4 lipca 2009.
Moja mama pytała czy na pewno może być lipiec bo to miesiąc bez "r", przesądy itd. ale jej powiedziałam że w końcu wychodzę za mąż za Araba to co gorszego może mnie jeszcze w życiu spotkać... :wink:

MałaMi1 - Wto Kwi 15, 2008 6:03 pm

jesli chodzi o męża który jest Arabem, to owszem może Cię dużo gorszego spotkac .... ale zycze Ci jak najlepiej i oby sie nie sprawdzila sytuacja od moich znajomych....
truskawka_ja - Wto Kwi 15, 2008 6:12 pm

Choć historii o bitych przez Arabów żonach i porwanych dzieciach wysłuchałam już dziesiątki to jestem zupełnie spokojna co do mojego wyboru :)
Agha - Wto Kwi 15, 2008 6:22 pm

Mój dobry kolega z podstawówki, z którym do tej pory utrzymuję kontakt ma ojca Araba. Zatem sam jest pół Arabem. Tylko u niego w rodzinie, jego ojciec odszedł od tradycji i przyjął obyczaje nam znane.
Też wiele słyszałam o żonach Arabów, które dopóki były w Europie były bezpieczne, koszmar się pojawiał jak jechały do jego rodziny. Dużo zależy od rodziny.

truskawka_ja - Wto Kwi 15, 2008 6:29 pm

U rodziny mojego Męża in spe już byłam - bardzo ciepli i gościnni ludzie. Wiedzą, że po ślubie będziemy mieszkali w Europie (Polska lub Szwajcaria). Maroko - piękny kraj ale raczej nie do zamieszkania na stałe. Za to na 2 tygodnie wakacji w roku - jak najbardziej tak. :)
MałaMi1 - Wto Kwi 15, 2008 7:50 pm

przepraszam z OT ale juz nie wracam w tym wątku do tematu-nie moge się jednak opzeć by tego nie napisać....ten przypadek, który ja znam, to była bardzo zakochana para, poznali swoje rodziny, było wszystko super....tylko, że po ślubuie to wszystko sie zmieniło, bo żona zaczęła być traktowana jak rpzedmiot-nie wiem nawet czy to nie za mało powiedziane...no ale to nie ten wątek aby pisać o czymś takim... życzę Ci dużo szczescia, jednak jak napisalas, ze Ty jestes spokojna swojego wyboru, to tak samo jakbym slyszala tą dziewczynę przed laty, której przypadek właśnie wspominam...powodzenia
Klaudynka - Sob Maj 17, 2008 12:25 pm

A my 15 Sierpień 2009, mamy kilka powodów dlaczego wybraliśmy ten dzień:

- 15 Sierpień jest Uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
- Będę już wtedy po obronie swojej pracy mgr.
- Zawsze chcieliśmy mieć ślub w miesiącu letnim, więc wierzymy że pogodynka nie spłata nam figla :]
- Ponadto, jest dniem wolnym od pracy-więc zawsze mąż będzie mógł mi przynieść śniadanko do łóżka :wink:

Suelen - Sob Maj 17, 2008 2:56 pm

Nasza data 19.09.2009 bo ma wiele powodów:

- jesteśmy ze sobą od 9 od godziny 19
- zaręczyny były 9
- urodziłam się 19
- wrzesień, bo jest śmieszne ,,r"
- i K. broni sie w lutym więc czekamy na naszą datę że 9 są dla nas dobre to właśnie ta.

evelinka - Pon Maj 19, 2008 4:58 pm

Ja wymarzyłam sobie maj bo to chyba najpiękniejszy miesiąc w roku. Myśleliśmy o sierpniu, ale jest wtedy za gorąco.
A co do dnia... Miał być 23, bo to najbliższa sobota do moich imienin, ale nie dało się zaklepać kucharki na ten dzień i został 16. Ale nie żałuję

anuleczkam - Wto Maj 20, 2008 11:25 am

26 lipiec 2008, bo mam wtedy imieniny :D
izunia_82 - Nie Cze 01, 2008 8:54 pm

My swój dzień wybraliśmy bo jest najbliższy datą do naszych zaręczyn. Bo poznaliśmy się w grudniu i jak dla nas na ślub troszkę za zimno.
niesia2708 - Sro Cze 18, 2008 8:37 pm

07.08.2010
-jest ciepło
-owoce i warzywa są tanie
-będę już mam nadzieję panią MGR :)
-"r" ma tu bardzo małe znaczenie
i najważniejszy powód-będzie to dzień po naszej 8 rocznicy bycia razem :)

Trismegista - Czw Cze 19, 2008 10:20 am

wlasciwie, to data nie miala wiekszego znaczenia, chcialam zeby byl to sierpien :) zawsze chcialam wziac slub w sierpniu (ale nie dlatego, ze jest 'r'), na poczatku myslelismy, zeby byl to 8.8.09, bo fajna data, ale niestety byla juz zajeta, wiec 'wzielismy' 22go:)
doni_iza - Czw Cze 19, 2008 10:29 am

Dlaczego 13 czerwca?
Bo 13 mam zawsze szczęście :) ,
Bo mój K. ma urodzinki 14, więc po oczepinach będę mogła złożyć mojemu "mężusiowi" życzonka :) ,
Bo wiele ważnych dla nas spraw i wydarzeń związanych było z 13-nastym,
Bo uwielbiamy czerwiec, jest cieplutko, są długie wieczory i zawsze chieliśmy mieć ślub latem
Bo to fajna data i tyle hihih :wink:

Tissaia - Pon Cze 30, 2008 11:23 am

Agha napisał/a:
miał być 6 czerwca 2009, akurat 5 latek :-)
Choć rodzina doszukała się trzech szóstek szósty szóstego miesiąca i szósty dzień tygodnia - obłęd, kto w to wierzy ;-P


No właśnie to nasza data - wybrana całkiem przypadkowo, bez żadnych ukrytych znaczeń. Tylko znajomi się śmieją, że te szóstki pasują do naszych metalowo-rockowych upodobań, ale wcale nie o to chodziło. No i nie chciałam, żeby to się zbiegło z moją obroną, a 6.06. raczej będę przed (nie podejrzewam siebie, że w maju zdołam się obronić :D), więc bronić się będę jako mężatka, po całym tym zamieszaniu.
A rodzina nie komentowała :)

Debussy - Pon Cze 30, 2008 11:37 am

doni_iza napisał/a:
Bo uwielbiamy czerwiec, jest cieplutko, są długie wieczory i zawsze chieliśmy mieć ślub latem

Ale 13 czerwiec, to jeszcze nie lato :razz:

Dlaczego 18 lipiec ? Tak się właśnie złożyło, że u nas cyfra 8 jest wyjątkowa.
Ja się urodziłam 8, mój L i moja mama właśnie 18, numer mieszkania 18, jesteśmy razem od 26 listopada (2+6 = 8 ) :P Generalnie mnóstwo różnych zbiegów okoliczności i jak się dowiedzieliśmy, że Sala weselna ma na całe wakacje wolny tylko 18 lipiec, to wcale nie płakaliśmy z tego powodu.. :cool:
Ostatnio ... zespół ten termin jako jedyny też miał wolny. To tak jakby ta data po prostu na nas czekała :]

Oczywiście, żeby nie było, traktuję to przymrużeniem oka, niejmniej jednak śmieszne to jest :lol:

Kolejnym plusem jest to, że obronę będę mieć w 30 czerwca albo 1 lipca więc będę już po... Od września mam zamiar pracować, więc będziemy mogli obydwoje zarabiać.

elka85 - Pon Cze 30, 2008 5:03 pm

U nas dlatego, ze akurat na TEN dzień wolna była sala :) No i lato jeszcze jest :)
Ola.P - Sro Wrz 03, 2008 11:08 pm

A my chcieliśmy raczej jakiś pozawakacyjny miesiąc,chcemy raczej uniknąć upałów.
Absolutnie NIE miało też znaczenia czy miesiąc ma w nazwie r.

Padło na czerwiec lub wrzesień. Z racji tego,ze w czerwcu ślub mają nasi przyjaciele i ja mam być świadkową na tym ślubie to padło na wrzesień.

Kociadło - Sro Wrz 03, 2008 11:31 pm

2010 rok - bo wcześniej finansowo nie dalibyśmy rady
czerwiec - bo jest ładnie i pogoda naszym zdaniem najpewniejsza
19 - bo moj K. to sklerotyk ale ponieważ w liczbach w lotka zawsze ale to zawsze skresa 19 to dzieki temu łatwiej będzie mu zapamietać naszą date.:)

Marika007 - Czw Wrz 04, 2008 2:29 pm

My planowaliśmy ślub na 12 września 2009 roku, poniewaz 13 sa moje urodzinki. Niestety ta data była juz zajęta. Zdecydowalismy się na 29 sierpnia 2009, ponieważ jest oczywiście literka "r", jest jeszcze lato, więc pogoda powinna być ładna i ja będę już po obronie pracy licencjackiej.
Tak sobie myslę, że to magiczna data 29.08.2009 :wink: suma tych cyfr sprowadza się do liczby 3! Liczba 3 w numerologii uważana jest za liczbe doskonałą, symbolizuje boskie trójce wielu wyznań; trójka symbolizuje świadomość, harmonię, równowagę oraz rozwój i wzrost. Związki z liczbą trzy to: początek, środek i koniec; wiara, nadzieja i MIŁÓ??!
Oczywiście traktuje tego typu wróżby z lekkim dystansem, ale czemu nie wierzyc w coś dobrego. Akurat ta data na nas czekała. :wink:

Tissaia - Pią Wrz 05, 2008 5:21 pm

Marika007 napisał/a:
Tak sobie myslę, że to magiczna data 29.08.2009 :wink: suma tych cyfr sprowadza się do liczby 3! Liczba 3 w numerologii uważana jest za liczbe doskonałą, symbolizuje boskie trójce wielu wyznań; trójka symbolizuje świadomość, harmonię, równowagę oraz rozwój i wzrost. Związki z liczbą trzy to: początek, środek i koniec; wiara, nadzieja i MIŁÓ??!


Praktycznie wszystkie cyfry są liczbami magicznymi :)))

PS. Specjalnie policzyłam - nasza data sprowadza się do 5. Nici z harmonii, równowagi, rozwoju, wzrostu et consortes ;P

MalaJu - Pią Wrz 05, 2008 9:23 pm

mam nadzieje, ze ta cala numerologia jest z dystansem, bo cos nie do konca pasuje do idei ślubu w obrzadku katolickim...
Marika007 - Pią Wrz 05, 2008 10:27 pm

pewnie, ze podchodze do tego z dystansem, :wink: ale troche wiary w dobre wrózby nie zaszkodzi :smile:
555 - Nie Wrz 07, 2008 7:13 pm

Marika007 napisał/a:
ale troche wiary w dobre wrózby nie zaszkodzi :smile:


cos dla katolickich par:
http://www.opoka.org.pl/v..._we_wrozby.html

izka80 - Pon Wrz 22, 2008 12:55 pm

My wstepnie zaplanowaliśmy 05.09.2009...i nawet zaraezerwowalismy sale na ta date...I .........i wszystko sie zmienilo bo pojawila sie nowa sala z mozliwa data w czerwcu i tak sie stalo,ze nasz ślub odbedzie sie 27.06.2009.I szczerze mowiac,to o wiele bardziej podoba mi sie ta koncepcja niz poprzednia :wink:
kakonka - Pon Paź 27, 2008 9:44 pm

my wybraliśmy 11.09. poniewaz moi przyszli tesciowie tego dnia sie pobrali :lol: a ze 11.09 w sobote przypada akurat w 2010 to nasza data to 11.09.2010 :) i wszytsko ładnie i pięknie koszta tez sie troszke rozłożą w czasie :) :):)
szaraczarownica - Wto Paź 28, 2008 8:11 pm

A my w pierwszej wersji chcieliśmy wziąć ślub w marcu, bo 3.3 mamy rocznicę, ale dla J marzec 2009 był za wcześnie, a dla mnie marzec 2010 za późno. Poza tym mamy w zwyczaju wymyślać sobie powody do świętowania. I im dalej od innych okazji, tym lepiej (taka moja życiowa trauma: 26.05 imieniny, 29.05 urodziny, 01.06 dzień dziecka - zawsze tylko jeden prezent :cry: ). I stanęło na tym, że wybierzemy jakąś datę we wrześniu. Ale potem ja zaczęłam naciskać na sierpień, bo jest szansa na ładną pogodę na Węgrzech (podróż poślubna), a z kolei Grey stwierdził, że 11.09 to on ma imieniny, więc rzeczywiście sierpień lepszy :lol:
A dlaczego 08.08? Bo lubimy imieniny miesiąca i "powtarzajace" się daty. Wiedzieliśmy, że to musi być coś w stylu 08.08, 18.08, 28.08, 09.09, 19.09, 29.09, 20.09 (w domyśle 20.09.2009), 10.10. No i mamy 08.08 :mrgreen:

yennefer - Sob Lis 01, 2008 3:46 pm

Idealnym rozwiązaniem byłby 22.06, ale przypada w poniedziałek. Z tego powodu jest 22.08. Gdyby się nie udało znaleźć sali na ten dzień, to byłby to jakiś inny dzień sierpnia, czerwca, lipca.
TakaJedna - Wto Gru 02, 2008 4:30 pm

My wybraliśmy 7 sierpień, gdyż wtedy się zeszliśmy, znaliśmy się wcześniej, ale właśnie wtedy zostaliśmy sami na dłużej i przegadaliśmy cały dzień o prawie całą noc. Wtedy właśnie postanowiliśmy spróbować. W trzecią rocznice, w tym roku mój ukochany mi się oświadczył :)
ppola - Wto Gru 02, 2008 4:34 pm

a u mnie bedzie czerwcowa środa bo chcielismy miec podwójne szczeście - w koncu i tu i tu literka RRRRRRRRR :D
niesia2708 - Wto Gru 02, 2008 5:36 pm

ppola u nas z cywilnym podobnie :) Grudzień i środa :)
ppola - Wto Gru 02, 2008 5:47 pm

zawsze jakos mozna nagiac zeby bylo jak najwiecej szczescia WRRRRRRR :P , poza tym 10 + 6 = 16 tj 1+6=7 i kolejny szczesliwy numer :D idac tym tropem 10+6+2009=2025 tj 20+25=45 tj 4+5=9 to za pewne tez jest jakas szczesliwa liczba :P
mihiho - Nie Gru 07, 2008 11:50 am

a ja chciałam wrzesień, drugą połowę... I tak szukaliśmy sobie sali ale nie znaleźliśmy nic co by nam odpowiadało... Pojechaliśmy do Dembskieo zarezerwować październik i... spóźniliśmy się 10 min bo przed nami jakaś para zarezerwowała 10.10.2009 buuu :cry: Ale nie ma to tamto, nic nas nie powstrzyma 8) będzie 17.10.2009. Data zupełnie zwyczajna ale w moim kościele są już zarezerwowane 4 sluby... My będziemy piątą parą.
Wiem jednak, że wszystko się uda a ta data będzie baaardzo szczęśliwa :D

Misiak87 - Nie Gru 07, 2008 6:28 pm

Maj to piękny miesiąc. A na początku nie ma jeszcze burz, których strasznie nie lubię. :/ Są za to konwalie i bzy... No i jest 8.05. :) A żeby wszystko było super i dopięte na ostatni guzik, i żebyśmy na wszystko zarobili- 2010, bo wcześniej byłoby ciężko finansowo.
Już odliczam dni. :)

spray - Nie Gru 07, 2008 10:21 pm

Mam ślub tego samego dnia co ppola, ale u mnie zadecydował przede wszystkim brak innego terminu na Zielonym Zaciszu. Teoria ppoli jednak bardzo mi się podoba ;)
ppola - Nie Gru 07, 2008 10:23 pm

spray, wiesz teoria wymyslona na potrzeby forum ;P co sie bede tłumaczyc ze nie chcialo mi sie czekac 2 lata na slub 8)
ewcia29 - Pon Gru 08, 2008 3:15 pm

my wybraliśmu 19.09.2009.
w poprzednim roku były kosy czyli siudemki ale mówili że szcześcia nie przyniosą bo są same!!!
my wybraliśmy dziewiątki ale z jedynką na szczeńście :) 8)

meam - Wto Gru 09, 2008 12:49 am

A my postanowilismy sie w koncu pobrac, bo stwierdzilismy, ze jesli teraz tego nie zrobimy, to pozniej juz nam sie nie bedzie chcialo tego wszystkiego organizowac, bo pewnie za jakis czas zaczniemy sie starac o dzidzie. Decyzja zapadla 2 tygodne temu, w marcu bedzie pewnie brzydka pogoda, ale za to jest taniej. W sumie chcielismy jak najszybciej, zeby tylko zdazyc z formalnosciami, ale moj ojciec nie zgodzil sie na luty, bo nie ma ,,r" i zostala... pierwsza sobota marca :-)
justyna12063 - Pon Lut 02, 2009 9:40 am

A my wypraliśmy najbliższą sobotę po naszej rocznic bo ślub mamy 14.08.10 a rocznice obchodzimy 12 (4 latka :D ) szkota że w 2010 nie wypada 12 w sobotę było by super :)
rajeczka - Wto Lut 10, 2009 5:26 pm

My wybralismy dlatego taka,poniewaz na sali byl tylko taki wolny termin i 5wrzesien..ale postawilismy na sierpien :)
niesia2708 - Wto Lut 10, 2009 5:36 pm

justyna12063, my będziemy mieć podobnie-dzień po 8 rocznicy (07.08.2010r) :lol: :lol:
Martuś i Jaruś - Sro Lut 11, 2009 2:56 pm

A my chcieliśmy Maj albo Czerwiec, najpiękniejsze miesiące, wyszedł czerwiec bo Jarek kończy zajecia a dodatkowo jesr RRRRR [smilie=d045.gif]
pszczoła - Czw Mar 26, 2009 10:22 am

a u nas było tak, że 2 lata temu wyjechaliśmy w góry. Mój przyszły mąż przebudził się w nocy, wyjrzał przez okno i ujrzawszy pierwsze przejawy pięknego wschodu wyciągnął mnie na szczyt Gubałówki (4 rano). Tam się zaręczyliśmy i zupełnie przypadkowo był to 8 sierpnia. Zastanawiając się nad datą ślubu spojrzeliśmy w kalendarz i okazało się, że dokładnie 2 lata później- 8 sierpnia 2009 wypadnie sobota. Od razu wiedzieliśmy, ze to Ten Dzień.
skalimonka - Wto Kwi 21, 2009 12:13 am

U nas bylo tak, ze moj A. zostawil mi wolna reke co do daty. Chcialam na wiosne, najchetniej w maju. Pomyslalam jednak, nie kierujac sie literkami "R" :) , ze czerwiec bedzie lepszy i z premedytacja wybralam 4 czewrca 2010 roku. Jest to piatek, nie sobota, dlugi weekend, bo w czwartek jest Boże Ciało. Tak wiec w Boze Cialo bedzie chwilka relaksu przed wielkim dniem, w piatek slub i wesele i jeszcze pozniej 2 dni na wspominki i male biasiadowanie z najblizszymi :smile: oraz odpoczynek. Wygodniej tez dla rodziny, gdyz chrzestni sa spoza Łodzi. Tak sobie to obmyslilam, zarezerwowalismy date w kosciele, a nastepnego dnia sale. Wszystko pasuje i jeszcze mam taniej, bo to piatek :)
milijka24 - Wto Kwi 21, 2009 7:13 pm

My planowaliśmy ślub na ostatni weekend września ale jak się okazało moja siostra ma wyznaczony termin porodu na 4 października. Więc postanowiliśmy że ślub odbędzie się 22 sierpnia :)
madzialenka - Sro Kwi 22, 2009 3:07 pm

mój F zadecydował. ja nie chciałam sierpnia, no ale stwierdziłam że nia da się zapomnieć 08.08 :)
karina - Sro Maj 06, 2009 2:53 pm

a my chcieliśmy wrzesień - żeby sprawy na uczelni były juz pozałatwiane i ogólne ogarnięcie - miał być 12. 09 bo moi rodzice też mieli tego dnia a że niestety terminów juz brakowało to został 19. 09 i nawet lepiej - fajna data i "tylko" NASZA:):)
Agguniaa - Czw Maj 07, 2009 4:14 pm

My chcieliśmy w ostatni weekend kwietnia (25.04), ale nie można było dograć wszystkiego więc została pierwsza sobota czerwca w dodatku 06.06:D i r jest w nazwie miesiąca 8) :smile:
Karolka_23 - Pon Cze 15, 2009 4:45 pm

My na samym początku chcieliśmy początek września, a że niestety nie było wolnego terminu na sali i orkiestra była już zajęta to wybraliśmy inny, po prostu (TEN DZIEŃ-3 październik 2009)
Jednym słowem dopasowywaliśmy termin ślubu do orkiestry, ponieważ nie chcieliśmy żadnej innej :)

Vanilde - Sro Sie 29, 2018 8:19 pm

Zależało mi, żeby ślub odbył się w jakiś ważny dla nas, nieprzypadkowy dzień. W grę wchodziły 2 daty - 28.12.2019 oraz 22.02.2020. Mój M nie był przychylny do ślubu zimą, ale udało mi się to wynegocjować wzamian za inne ustępstwa z mojej strony ;)

Początkowo skłanialiśmy się ku dacie grudniowej, jednak cały czas mieliśmy wątpliwości. Coś ciągnęło nas do lutego i tak już zdecydowaliśmy - ślub 22.02.2020, czyli w przeddzień 5tej rocznicy związku :smile:

[ Dodano: Sob Wrz 15, 2018 2:19 pm ]
Update: Zmieniliśmy zdanie :smile: Ze względu na salę, ślub bierzemy 23.02.2019, czyli rok wcześniej niż planowaliśmy :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group