Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Luźne rozmowy - W co wy gracie...

misia-misia - Czw Kwi 20, 2006 12:02 am
Temat postu: W co wy gracie...
Czy wy też macie bzika na punkcie "pewnych" gier komputerowych?

Ja TAK...

Jaka stara taka głupia... mowa oczywiście o mnie :hyhy:

Zamiast pisać magisterkę ja albo siedzę na forum albo gram namiętnie... :zdziwko:

Wracając do sedna...w co wy lubicie grać?
Ja:
:arrow: oczywiście pierwsze miejsce DIABLO II Lord of Destruction (obecnie trwa zacięta walka... :twisted: )
:arrow: Sims 2 (też ciągle maglowane przeze mnie :rotfl: )
:arrow: Aqua Bubble 2 (fajna prosta gierka, do tego stopnia mnie zainteresowała ze musiałam ja ściągnąć na komórkę)

Maniaczka Diablo 2...

kryszka - Czw Kwi 20, 2006 12:13 am

W ogóle mnie nie pociągają. :roll: Dla mnie nieciekawe i nudne. :wink:
Kasiawka - Czw Kwi 20, 2006 7:35 am

ja czasem gram na necie w tysiąca w pracy, ale z nudów bardziej :hyhy, a a wdomu mam tyle zajęć, że nie mam jakoś czasu, a jak mam to mi nieco szkoda na granie
szczako - Czw Kwi 20, 2006 8:57 am

kryszka napisał/a:
W ogóle mnie nie pociągają. :roll: Dla mnie nieciekawe i nudne. :wink:


nic dodac, nic ujac.
M. uwielbia Sim City i dostal ode mnie na Gwiazdke. czasem zagladam mu przez ramie i cos tam pogadam i doradze, ale wole dobra ksiazke. :)

Alma_ - Czw Kwi 20, 2006 8:58 am

Kiedyś grywałam, teraz zupełnie nie mam czasu... :roll:

Ale ze starych dobrych czasów pamiętam: The Sims, The Settlers, Heroes of Might and Magic... faaajne były :mrgreen:

strawberrytea - Czw Kwi 20, 2006 9:17 am

nie gram i w ogóle mnie nie ciagnie, szkoda mi na to zupełnie czasu.
Grałam jak byłam duzo duzo młodsza ale to jeszcze wtedy były zupełnie inne gry (jeszcze na amstradzie) - magazynier czy Fruity Frank, potem Prince of Persia. I tyle. Tak jak szczako - wole dobrą książkę (albo film)

Agatka_P - Czw Kwi 20, 2006 9:45 am

Gry które mnie wciągneły tak na dłużej to jedynie gry na kurniku i tysiąc
Lukasz - Czw Kwi 20, 2006 9:53 am

Ja lubie gierki online, lubie grac z ludzmi a nie komputerowwo sterowanymi postaciami, dla wyjasnienia nie mowie o grach online w karty czy inne kurniki ;) chodzi mi o gry mmorpg
(massive multiplayer online role playing games).

Ostatnio gram w Lineage2 www.lineage2.com ciekawa gra ale wymaga dosc dobrego komputera bo grafika jest obledna :)

Czasem tez w jakies gierki online poprzez przegladarke (w pracy jak sie nudze).
Zreszta w ogole to gram w rozne gry odkad pamietam, z rozna czestotliwoscia i zaangazowaniem tzn. teraz duzo rzadziej niz bym chcial.

Zaczynalem od commodore 64 taki przedpotopowy sprzet z grami na kasteach magnetofonowych :D , potem mialem nintendo, pozniej playstation i finalnie pc :D

Czekam na komentarze :D

A zapomnialbym Kasia moja nie lubi zadnych gier komputerowych chyba ze pasjansa :)
ona lubi karciane gry, tysiac, kanasta, remik, makao czyli w sumie to co i wiekszosc z was :)
Ale sie nie poddam musze ja troche wciagnac w moje hobby :D

Lucky - Czw Kwi 20, 2006 10:02 am

Ja tez nie grywam w żadnye gry :znudzony:
Nie mam cierpiwości, jedyne co to czaeami w kurniku w karty, ale to musze się już wyjątkowo nudzić :kwasny:

Jak miałam sprawniejszy komputer to grywałam kiedyś w SimS, Setllers, Beach Life :mrgreen:

Pusiak - Czw Kwi 20, 2006 10:07 am

W tej chwili w zasadzie już mi przeszły takie ciągoty, ale jeszcze z rok temu :oops:
Dawniej uwielbiałam starego Prince of Persia, potem była Cywilizacja, Heroes of Might and Magic i Harry Potter....
W zasadzie w tej chwili jesli w cos gram to dlatego że musze sie wyładować, i wtedy pada na Need For Speed Underground albo Most Wanted, no czasem gram w jakies internetowe gierki też :)
Natomiast gdybym pozwoliła Mefiu to bywałyby takie dni, że w ogóle nie wstawałby od komputera :)

Żaneta - Czw Kwi 20, 2006 7:36 pm

Mnie gry nie wciągają w ogóle
Edi - Czw Kwi 20, 2006 9:03 pm

Uwielbiam NFS Underground 8)
misia-misia - Czw Kwi 20, 2006 9:34 pm

Edi napisał/a:
Uwielbiam NFS Underground 8)


Edi a miałas do czynienia z grą TOCA Race driver? Tylko ze ona jest na PS2 ale jaka grafa...miodzio wyścigi. :lol:

A NFS też spoko gra...GTA Vice City też :hyhy:

Pusiak - Pią Kwi 21, 2006 3:02 pm

A GTA też mi sie zdarza czasami rozpracowywać :) Ale wolę NFS :)
Edi - Pią Kwi 21, 2006 8:31 pm

misia-misia napisał/a:
Edi napisał/a:
Uwielbiam NFS Underground 8)


Edi a miałas do czynienia z grą TOCA Race driver? Tylko ze ona jest na PS2 ale jaka grafa...miodzio wyścigi. :lol:

A NFS też spoko gra...GTA Vice City też :hyhy:


Nie mam tej gry ale tez słyszałam, że fajna 8)

Sylwiątko - Pią Kwi 21, 2006 9:27 pm

Ja jestem maniakiem komputerowym i jakbym mogła to bym siedziała tylko przy komputerze. Gram w dużo gier. NFS Underground, Zoo Tycoon 1,2, kiedyś Warcraft 2, Starcraft,KOTOR,Syberia 1,2,Setlersi,Theme Hospital i wiele innych, a ostatnio Madagaskar, Ice Age 2 :]
misia-misia - Pią Kwi 21, 2006 9:27 pm

Wspomnę jeszcze o jednej grze o które (aż wstyd ze zapomniałam)...
GRAN TURISMO 4

No ale niestety, gra tylko i wyłącznie na Play Station...Nic nie przebije realizmu tej gry, odwzorowania torów, liczby aut do wyboru. Jedzie sie jak prawdziwym autem...Gra marzenie :wink:

sylwia - Pią Kwi 21, 2006 10:56 pm

gram w bilarda :) i scrable :)
Anisthea - Pią Sie 25, 2006 11:00 am

mój luby się przyzwyczaił, że mnie w nocy raczej w łóżeczku nie zastanie, jak kiedyś grałam w the crims i ogame... spałam po 4-5 godzin... kładłam się po północy, budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać, o 5-tej wstać, ogame, the crims, spać, o 6-stej wstawałam, ogame, the crims, szykowanie śniadanka dla lubego, kawka, herbatka, on wstawał, to gadu gadu przy śnaidaniu, buzi buzi na wyjście do pracy i siadałam przed kompem...

na szczęście era the crims i ogame juz mi się skończyła... (wystarczyło, że w the crims rozpadł się gang, w którym miałam mnóstwo znajomych, a w ogame porządny nalot, po którym z mojej cudownej floty została garść popiołu)
teraz uzależniłam się od forum :hyhy:

FifthAvenue - Pią Sie 25, 2006 11:09 am

Anisthea napisał/a:
......kładłam się po północy, budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać.........


O matko... jak to "kosmicznie" brzmi.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Alma_ - Pią Sie 25, 2006 11:12 am

:frajer:
Anisthea napisał/a:
budzenie o 2-giej, posłać flotę, zrobić możliwe napady, iść spać, zasypiałam, wstawałam o trzeciej, robiłam napady, sprawdzałam flotę, kładłam się spać, pobudka o 4-tej, odebrać flotę, wykorzystać surowce, wysłać flotę, zrobić napady w the crims, spać, o 5-tej wstać, ogame, the crims, spać...

Anisthea - Pią Sie 25, 2006 11:14 am

prawie jak do dziecka ;D :rotfl:
fiona83 - Pią Sie 25, 2006 11:15 am

Flota, jak flota - a wiecie jak trudno o 3 nad ranem Simsom kanalizację podłączać ??
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:

Anisthea - Pią Sie 25, 2006 11:16 am

hiehiehie... niestety.... piekielny wynalazek komputer ma nas Fionko w swoich szponach ;D
FifthAvenue - Pią Sie 25, 2006 11:22 am

fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:

rorrim - Pią Sie 25, 2006 11:24 am

O matko - ogame!!!!!

Cos strasznego - ostrzegam, odradzam, nie polecam, zabraniam i generalnie jestem na NIE!!!! :zly:

Mój połówek w to grał bez opamiętania. Spał może po 4 godziny w nocy i w domu wszystko było podporządkowane tej grze. "Kochanie, nie wyjdziemy teraz tylko za 5 minut, bo jeszcze flota... i koniecznie wrócimy o tej i o tej bo flota...." :evil:
Kryzysik w związku był - krzyki, łzy i stawianie sprawy na ostrzu noża - albo gra albo ja :wink:

Na szczęście ktoś go tak najechał i złupił, że nie opłacało się floty odbudowywać.
Dozgonnie wdzięczna jestem temu komuś, gdbybym go znała dostałby kwiaty albo coś w tym stylu, jako moje podziękowanie :wink:

Teraz sam P. się dziwi jak to się stało, że dał się tak wkręcić.

mischelle22 - Pią Sie 25, 2006 11:33 am

FifthAvenue napisał/a:
fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:



Fionka gra w Sims'y a swoje miasto nazwała Fionkowo i jest tam burmistrzem :hyhy:

FifthAvenue - Pią Sie 25, 2006 11:38 am

Aha...

Kiedys tez gralam w The Sims.... budowalam, chcialam, zeby byli szczesliwi. A pozniej kolega pokazal mi jak ich usmiercac - trzeba wyjac drabinki z basenu :-) Jedno umiera, a drugie dostaje mala urne, stawia ja na kominku i "wspomina" czy jakos tak :-)

Alma_ - Pią Sie 25, 2006 11:47 am

FifthAvenue napisał/a:
kolega pokazal mi jak ich usmiercac - trzeba wyjac drabinki z basenu :-)

5th, tylko tak? To lajkonik z Ciebie :frajer:

Można też zamurować Sima i pozwolić, żeby umarł z głodu, można wzniecić pożar i upiec go żywcem... Jest wiele możliwości :hyhy:

A potem pojawia się nagrobek albo urna, z których, przy odrobinie szcześcia, co jakiś czas wychodzą duchy tragicznie zmarłych i straszą pozostałych domowników :twisted:

FifthAvenue - Pią Sie 25, 2006 11:51 am

Pozniej juz skonczyly sie wakacje i nigdy do Simsow nie wrocilam. I tak najwieksza radoche sprawiala mi nieograniczona kasa i wszystko to co sobie w wielkim domu zaprojektowalam :-) (FifthOszustka). Kilka razy nie pomyslalam, wybudowalam wielgasny dom i moi bohaterowie nie zdazali na czas do toalety :-) Robili siusiu na srodku pokoju i plakali :-)



czy ja moge na liste prezentow slubnych wpisac The Sims - wszystkie czesci i nakladki itd.. ? :-)

Alma_ - Pią Sie 25, 2006 11:55 am

FifthAvenue napisał/a:
czy ja moge na liste prezentow slubnych wpisac The Sims - wszystkie czesci i nakladki itd.. ? :-)

Jassssne... :]

Anisthea - Pią Sie 25, 2006 12:45 pm

nie powiem, bo uwielbiam gierki :D
różnego rodzaju, od nawalanek (ukochany Mortal Kombat i Tekken)
strzelanek (Quake i Return to Castle Wolfenstein)
wyścigi (Need for Speed, Colin McRae Rally)
strategie (disciples II, heroes of might & magic)
symulacje (the sims, the partners)
zręcznościowe (tomb raider, prince of persia)
i moje ulubione przygodówki (still life, the longest journey, black mirror, syberia i syberia 2... teraz zbieram fundusze na nową część the longest journey :D )


w strategie zazwyczaj z lubym gramy... kilka- kilkanaście godzin nam zajmuje rozgrywka (w zależności od mapy)... wczoraj tez graliśmy i prawie udało mi się wygrać... w końcu jednak zostaliśmy przy remisie, bo się komp zawiesił ;D

a na necie często sie bawię w gierki typu escape :)
skończy się przesiadywanie przy kompie, jak tylko wrzesień się zacznie... praktyki trzeba robić, a leniuszek we mnie nadal siedzi...


a jakie sa Wasze ulubione gry? czy gracie w cokolwiek, czy szkoda Wam czasu?

FifthAvenue - Pią Sie 25, 2006 1:01 pm

Ja gram w literaki :-)
www.kurnik.pl :-)

Kiedys widzialam fajna gre, GTA Vice City :niepewny: nie jestem do konca pewna, czy tak sie nazywala. Nawet chcialam sobie taka sprawic, ale dosyc szybko mi wylecialo z glowy.
Byla era Simsow :-)

Najlepsze gry komputerowe mialam na Amige500 :-) Wtedy to bylo cos...
Teraz juz raczej nie mam czasu. Przygodowych i strategicznych nie lubie. Nie bawi mnie podbijanie krolestwa, kopanie lochow... zwalnianie zakladnikow itd :-)

Anisthea - Pią Sie 25, 2006 1:26 pm

w GTA grałam kiedyś... ale wolałam przygodówki ;D
i pamiętam czasy, kiedy moje Atari godzinami wgrywało gierkę jakąś :) czas się wtedy tak koszmarnie dłużył...

na interii jakiś czas w kalambury grałam :)


ale i tak przygodówki górą :D pamiętam jak się zacięłam chyba na tydzień w the longest journey i nie miałam pojęcia jak ruszyć dalej... w końcu z pomoca przyszło www.solucja :D i co się okazało- jednej rzeczy z ekwipunku nie sprawdziłam :P hiehiehie

fiona83 - Pią Sie 25, 2006 1:42 pm

FifthAvenue napisał/a:
fiona83 napisał/a:
Dziś w nocy nawet chcieli mnie funkcji burmistrza Fionkowa pozbawić :evil:


Co takiego ?? ?? :niepewny: :niepewny: :niepewny:


mishellka ma rację - moje miasto to Fionkowo.
Dziś się na nich wypięłam. Może do wieczora wytrzymam :rotfl:

evcia84 - Pią Sie 25, 2006 10:21 pm

A ja uwielbiam gry strategiczne RPG np: Icewind dale czy Baldurs gate :) Ice Tak mnie wciągnęła że grałam w nia namiętnie przez 3 miesiące i omal sie na maturke nie zdążyłam nauczyć. No ale na szczęście jakos poszło. W simy też grywam do dziś niestety na kompie mojego Kociaka dwójka nie pójdzie :( Ale po weselu kupimy noewgo kompa i na pewno pójdzie :)
Kot - Pią Sie 25, 2006 11:34 pm

O matko mnie tylko The Sims coś mówi :niepewny: Reszta gier komputerowych, o których piszecie to dla mnie czarna magia :niepewny: Poważnei pierwszy raz o nich słysze. Ale może to i dobrze... tak wstawać w nocy co godzinę... może to i dobrze :wink:
Pusiak - Sob Sie 26, 2006 8:12 am

Ja udzielam się na bitefightcie, natomiast jesli chodzi o inne gry to uwielbiam Need For Speeda - serię Underground i Most Wanted, oraz Heroes of Might and Magic (ostatnio namiętnie grywałam w V). Uwielbiałam też w swoim czasie Cywilizację Sida Meiera :)
Mefiu gra na bitefightcie, ogame, travianie a z gier StarCraft, WarCraft, GTA i NFS również serie Underground i Most Wanted :) - pamiętam jak prawie bilismy sie o to, które teraz bedzie grało - na szczęscie Mefiu chodził do pracy, więc ja grałam do 16, a on po 16 :)

Olusia - Sob Sie 26, 2006 11:42 am

A ja teraz ma okres grania w Cesarza Narodsiny Państwa ?rodka. Wogóle bardzo lubię inne gry tego typu np. Zeus, Faraon.

W Simsów też nie dawno grałam, ale jak wybudowałam sobie super chałupę to mi "mój stary" komputer odmówił posłuszeństwa i wszytsko bardzo wolno chodziło.

A i lubię przygodówki (tylko nie umię być cierpliwa i czasem zaglądam do solucji).

Anisthea - Pon Sie 28, 2006 11:03 am

ja przez jakiś czas grałam w muonline, grałam w the crims, ogame... na szczęście mi przeszło.... teraz gram w Travian, MonstersGame (serwer 1 i 2), BiteFight (serwer 5), Music World Game, Arena Albionu :) i choć arenie poświęcam ostatnio malutko czasu, to znajomości zawarte dzięki tej grze bardzo sobie cenię... już kilka spotkań się odbyło i ludzie potrafią się dogadać także w realu :)

zapraszam więc:

http://www.arena-albionu.pl/?idpartner=109111

misiao1983 - Nie Lis 15, 2009 6:09 pm

Na szczęście w nic nie gram - gry plus forum - to już bym chyba nie miała czasu zupełnie na nic :)
PositiveAga - Sro Maj 19, 2010 7:10 pm

ja jestem maniaczką gier mmorpg

zaczęło się od Silkroad (grałam prawie 2 lata a ile ja kasy w to wpakowałam :brick: to były czasy ahh, do dzisiaj to pamiętam potrafiłam kilka dni nie spać byleby grać albo w nocy wstawać i sprawdzać czy coś na stalu sprzedałam :mrgreen: )

potem przejściowo grałam w Rappelz, Shaiya, 4story,

później zakochałam się w Cabalu i gram do tej pory

od niedawna spodobała mi się nowa gra Battle of the immortals

gdy mam wolną chwilę zawsze gram, dla mnie to pewien sposób na relaks, a poza tym mmorpg mają ten urok gry online, poznaje nowych ludzi, wspólnie gramy, rozmawiamy

anuszkaa - Sro Maj 19, 2010 7:41 pm

u mnie kiedyś królowały 3 gry: The Sims, Tropico i GTA :smile:
a teraz nie mam czasu i juz się tak bardzo nie chce. Chociaz czasem sobie mysle, ze fajnie by bylo wrocic do Simsow 8)

cathyspires - Sro Cze 16, 2010 11:28 pm

Diablo II i Jack Orlando (co za klimat!)
Hatifnatka - Czw Cze 17, 2010 10:03 am

ulubione: Baldur's Gate, Icewind Dale, Torment, Sims 2 oraz wszelkie przygodówki (ulubione to Syberia I i II, Paradise, Black Mirror, Tajne akta:Tunguska, Tajne akta2:Puritas cordis itp).
a i jeszcze Heroes of Might and Magic III i Etherlords II.
i jeszcze pewnie coś by się znalazło, ogólnie dużo gier lubię :smile:

ostatnie cudne odkrycie: Machinarium! :D

yennefer - Czw Cze 17, 2010 10:07 am

Mnóstwo przeróżnych gier przewinęło się w moim życiu, głównie za sprawą męża. Obecnie od czasu do czasu L4D2 i HoN.
mjmj2010 - Czw Cze 17, 2010 11:24 am

resident evil - wszystkie części
silent hill - wszystkie części
Dreamfall
Tajne Akta: Tunguska
still life
art of murder
black mirror
tomb rider
dino crisis

Malena - Czw Cze 17, 2010 12:14 pm

mjmj2010, jak wyglada gra silent hill? to prawda, ze jest taka straszna?

he he, my gramy...w rzutki i piłkarzyki:) w realu:) gry komputerowe to straszny pożeracz czasu.

Elwirka1 - Czw Cze 17, 2010 12:43 pm

a ja gram tylko w gry dostępne na facebooku :)
mjmj2010 - Czw Cze 17, 2010 1:48 pm

Malena napisał/a:
mjmj2010, jak wyglada gra silent hill? to prawda, ze jest taka straszna?

Jest straszna, mroczna, bardzo klimatyczna i wciągająca, fabuła naprawdę rozbudowana, działa na psychikę . Polecam

Catylyn89 - Sro Paź 21, 2015 12:42 pm

Moja lista:
- Seria Wiedźmin (obecnie tnę w 3)
- Seria GTA (od I do V, obecnie tnę w V)
- Seria Diablo
- The Walking Dead
- Tomb Raider
- Battlefield
- Seria Mass Effect
- Seria The Sims
- Settlers III
- Titan Quest
- Harry Potter: Zakon Feniksa i Książę Półkrwi (lubię sobie połazić po Hogwarcie :razz: )

No i czasem wracam do starych gier typu Anno 1602, Corsairs, Contra i inne ;)

Dorotka_ - Sro Paź 21, 2015 12:44 pm

Catylyn89, grasz w Diablo III na konsoli? Może pociśniemy razem? 8)
Catylyn89 - Sro Paź 21, 2015 12:52 pm

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, grasz w Diablo III na konsoli? Może pociśniemy razem? 8)


Jak się dorobię konsoli, to będziemy pykać... Teraz kasa poszła na podzespoły do PC (kosmiczne wymogi Wiedźmina 3) :razz:

Dorotka_ - Sro Paź 21, 2015 1:59 pm

Catylyn89, ło no to szkoda. PS4 jednak fajne jest :smile:
Catylyn89 - Sro Paź 21, 2015 3:47 pm

Dorotka_ napisał/a:
Catylyn89, ło no to szkoda. PS4 jednak fajne jest :smile:


Ale grafika lepsza na PC, mimo wszystko ;P

polanik - Pon Lis 02, 2015 1:25 pm

Chyba sobie żartujesz:) Oczywiście, że na ps4 jest znacznie lepsza:)
Catylyn89 - Sro Lis 04, 2015 11:19 am

polanik napisał/a:
Chyba sobie żartujesz:) Oczywiście, że na ps4 jest znacznie lepsza:)


Eee, nie. :cool:

Wystarczyło, że zagrałam w Wiedźmina 3 na PS4 i mamy Wiedźmina 3 na PC... Różnica jest ogromna w grafice. :cool:

Dla przykładu daję fotki grafiki GTA V





Poza tym, by mieć lepszą grafikę, trzeba kupić nową konsolę, a w PC to tylko kwestia karty graficznej. Mój mąż kupił kartę MSI GeForce GTX 970 (w zestawie miał kod do pobrania Wiedźmina 3) i teraz tniemy na full detalach :)

LouCphR - Nie Sty 17, 2016 11:32 am

Cytat:
Ale grafika lepsza na PC, mimo wszystko ;P


Prawda to szczera. IMO konsole i tak dają radę.
Rachunek jest prosty: Modernizacja/nowy PC~ 2-4k+ pln, XBOX one~1200pln.

szaorma - Pią Kwi 22, 2016 10:07 am

Ja bym pewnie grała, gdybym mogła. Kiedyś zaczęłam KOTORa i do tej pory nie skończyłam, nad czym strasznie ubolewam.
helmunda - Nie Maj 08, 2016 5:26 pm

Ja dałam się namówić przez mojego brata na grę WorldofTANKS i nawet nawet sobie daję jakoś radę na niskich Tierach :P

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_

montumag - Wto Gru 06, 2016 10:57 am

Nie przepadam za grami komputerowymi, ale z przyjemnością gram w planszówki.
kfr89 - Wto Sty 31, 2017 3:27 pm

Trochę tego było. W najmłodszych latach: The Sims, Harry Potter, Beach Life, Kurnik, później nastała era Diablo (1 część miała świetny klimat!), samochodówek (NFS), Cabala, Aiona (takie trochę fantasy). Teraz bardzo rzadko w coś gram wirtualnie, czasem odpalę bilard na WP. Zdecydowanie wolę gry z Empika typu Dobble, Jenga. We wakacje byłam stałych bywalcem salonów gier - Tekken, Jurassic Park, koszykówka, cymbergaj i oczywiście DDR lub PIU ;)
Hachiko - Sro Lut 01, 2017 10:10 am

kfr89, jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć, dlaczego ludzie grają w Diablo, a tu proszę, nawet jakaś dziewczyna w tę grę grała :D Ostatnio dorwałam się do dodatku do Wiedźmina 3 - Krew i wino. W ogóle cała seria jest uzależniająca, a ten ich dodatek to już w ogóle. Szkoda, że nie chcą wydawać nawet takich dodatków do tej serii, o ile faktycznie wypuszczą niby planową 4 część, która byłaby beznadziejna bez Geralta (rozpisałam się, jakby to było forum o grach, a nie o weselu i ślubie :smile: ). A tak to teraz jeszcze w the sims 4, choć zdecydowanie lepsza była 3, którą sobie chyba odświeżę :wink: Poza tym lubię wszelkie gry RPG takie jak Wiedźmin. Swojego czasu, jeszcze w liceum, lubiłam takie RPG PBF - niemal tak uzależniające, jak granie w gry komputerowe, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Myślę, czy by nawet nie dobrać się do Assassina, bo jakoś wcześniej nie miałam okazji.
kfr89 - Sro Lut 01, 2017 12:56 pm

Hachiko, diablo bardzo mi się podobało, 1 część była moją ulubioną ;) siedziałam po nocach z kolegami i graliśmy do rana. Nie wiem czy bardziej grałam dla samej gry czy dla dobrego towarzystwa. Oczywiście panowie bardzo się cieszyli, że jestem dziewczyną i miałam z tego tytułu wirtualne profity ;D Assassina tylko podglądałam jak mój luby przechodził, przez pracę nie mam czasu na gry. Byliśmy w kinie na filmie i polecam! Fajne efekty podczas walk no i aktor ^^
Hachiko - Sro Lut 01, 2017 1:20 pm

kfr89, ja bym wolała, żeby nie robili filmów na podstawie gier. Wystarczy spojrzeć na to, jak naciąganą serię stworzyli z Resident Evil :( także chyba jednak się nie przekonam do tego, aby obejrzeć, tak samo będzie z Wiedźminem, jeśli Amerykanie stworzą ten film - to będzie nieudane, jak wszystko, za co się biorą.
Granie w miłym towarzystwie jest zawsze super! I może faktycznie dlatego w to grałaś, nie wiem. Ja miałam tak jak mówisz z tymi forami PBF. Świetni ludzie i super zabawa wyobraźnią. Samemu się tworzy "grę".

mspp - Sro Lut 01, 2017 8:13 pm

W co ja nie grałam :D ... mam kilka gier do których mam mega sentyment i wracam od czasu do czasu, mimo że mechanika i grafika są wkurzające. Tak mam z zeus pan olimpu (kocham muzykę i dźwięki z tej gry), heroes 3 oraz lineage 2. Grałam w każde diablo, w każdego assassina, we wszystkie strzelanki świata, od call of duty, przez tomb raidera, po bf i tom clancy. Wszystko z z uniwersum Elder Scrolls, od morrowind do skyrim. Dragon age każda część po stokroć :D . I oprócz tego w 100 innych gier, ja po prostu jestem na bieżąco zawsze. Wiedźmin oczywiście też. Ale tak czy siak moją ulubioną grą jest Mass Effect (wszystkie części, no może dwójka najbardziej), no po prostu kocham całą serię i śnię o tym by ktoś to zekranizował. Nie mogę się też doczekać Andromedy. Obecnie gram w Dishonored 2, lubię skradanki, dishonored i thief to są świetne serie :) ... Wiadomo, że prawie każda z tych gier ma jakieś swoje wady, mniejsze bądź większe. Ale tak czy siak je kocham.
Hachiko - Sro Lut 01, 2017 11:42 pm

mspp, Zeus jest genialny! Świetna i nie nudna rozgrywka, ciekawe misje i aż chce się je robić. Jeszcze fajna jest Kleopatra. Bardzo podobna do Zeusa, właściwie na tym samym polega, tylko zmienia się cywilizacja, a zatem i troszeczkę rozgrywka. Mam wrażenie, że Kleopatra wymaga więcej skupienia się i uruchomienia szarych komórek. Brakuje takich gier obecnie... :(
mocca - Czw Lut 02, 2017 2:06 pm

A ja tylko czasem na fejsie w kulki pogram, czyli w Pool'a.
Hachiko - Wto Lut 07, 2017 9:15 am

mocca, mnie ostatnio wciągnął na FB maghong (czy jak to się pisze :smile: ) i Pingwiny. Czasami fajnie się odstresować w taki sposób albo zabić czas.
kfr89 - Wto Lut 07, 2017 2:09 pm

Hachiko ja swego czasu katowałam Mahjong'a na kurniku ;-) zwłaszcza przed nauką do klasówek :-p
Tysiaa00 - Sro Lut 08, 2017 9:08 am

Oj bardzo dużo tego było :D Aktualnie ograniczam się do (bardziej w celu wyładowania się po pracy):
- CS:GO
- Heroes of might and magic 3 lub 4
- NFS (tutaj różnie)
dodatkowo planszówki, najczęściej "Osadnicy: Narodziny Imperium" (niestety narzeczonego muszę siłą zaciągać czasem żeby zagrać :P ), a tak to książki aktualnie cała seria Rick'a Riordan'a o herosach :)

Jurek55 - Nie Sty 28, 2018 5:38 pm

Aktualnie na topie jest darmowa gra Fortnite. Razem z kilkoma znajomymi można naprawdę świetnie się bawić przez wiele godzin.
anjexosdefrgos - Pią Sty 21, 2022 9:10 am

Witam. Cóż, wszystko zależy od osoby. Dla kogoś Dark Souls to lekka gra, a dla kogoś RTS. Powinien odnieść się do jakiegoś rodzaju statystyk lub inforamatsionnyh stron jak https://nowekasyna.com/games/slots , ale tylko na grach konkretnie, itp. To wszystko jest bardzo subiektywne w każdym razie. Coś w stylu.
stanbara - Sro Lut 02, 2022 11:50 am

W jakie gry gracie najczęściej i dlaczego?
SzymonPL - Nie Mar 10, 2024 9:06 pm

Witam wszystkich, drodzy przyjaciele! Gram tylko w najlepsze automaty na oficjalnej stronie kasyna online Mostbet.
kormi - Sob Kwi 13, 2024 12:13 pm

sam nie lubię, ale z kimś z chęcią gram w różne gry, ale planszowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group