Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - MAXIM ze Zgierza

aga20 - Czw Lip 06, 2006 9:41 pm
Temat postu: MAXIM ze Zgierza
Mam ich płyty demo, poza tym byłam z przyszłym mężem na weselu na którym grali. Wydaje mi się że to naprawdę świetna kapela: super muzyka i wokale, bardzo obfity repertuar, poza tym niesamowity kontakt z gośćmi - jednym słowem pełen profesjonalizm. Chciałabym jednak aby ktoś napisał kilka słów o nich...
jpuasz - Czw Lip 06, 2006 10:44 pm

Hmmm może się mylę, ale kolejny post, który mi "pachnie" reklamą...

Zespołu niestety nie znam. Ale może powiedz nam coś więcej o sobie?? Kiedy ślub, gdzie itp ;) A najlepiej w tym dziale :)

Marek - Pon Lip 10, 2006 4:53 pm

Ja znam zespół maxim ze zgierza,grali u mojego brata na weselu.Naprawdę świetna kapela,ubawiłem się przy ich muzyce jak nigdy.Bardzo podpbał mi się głos dziewczyny,która śpiewała w tym zespole i facet,który gra na akordeonie też super śpiewa.W przyszłym roku planuję swoje wesele także napewno oni będą grali na nim,mogę udostępnić kontakt do nich jeżeli ktoś będzie potrzebował
doris - Wto Lip 11, 2006 10:12 pm

Maxim będzie grał u mnie na weselu wkrótce...powiem tylko że wybraliśmy Maxim po selekcji ponad 40 zespołów...wydają się naprawdę ok, sporo instrumentów do wyboru...no i b. dobre wokale. Mam nadzieję ze po swoim weselu będę wciąż tak poztywnie nastawiona :)
jpuasz - Wto Lip 11, 2006 10:33 pm

Kolejna osoba pisząca pierwszy post w tym temacie?? :roll: :niepewny:
kryszka - Wto Lip 11, 2006 10:36 pm

W takich przypadkach mam nadzieję, że czytający mają jednak swój rozum. 8)
aga20 - Czw Lip 13, 2006 12:33 pm

Doris kiedy masz wesele,w tym roku?
Pauluśka - Nie Lip 16, 2006 6:06 pm

Ja także dostałam ich płytę demo i też bardzo mi się podobają. Niedługo umówię sie na spotkanie to opiszę wrażenia :)
doris - Nie Lip 16, 2006 9:34 pm

Tak mam wesele w tym roku, 2 września....i dodatkowo myślę że nie warto być aż tak podejrzliwym wobec "nowo piszących"...ja po prostu od dawna wizytuję forum..ale rzadko wygłaszam tu swoje opinie...chyba że mnie coś zmotywuje...a pytanie o zespół, który będzie grał u mnie na weselu uznałam za motywujące....wnoszę zatem o troszkę więcej zaufania :) ...zarówno wobec siebie jak i innych "nowicjuszy"
w podobnej sytuacji

radek7jg - Pią Lis 17, 2006 10:14 pm
Temat postu: maxim
Czy ktoś zna zespół muzyczny maxim ze zgierza?Mój brat korzystał z ich usług są rewelacyjni. Polecam,naprawdę warto


Usunęłam adres strony z uwagi na podejrzenie o narszenie regulaminu.
Wyjaśnienia mile widziane ;) w przeciwnym wypadku informacje będą traktowane jako reklama.
Alma_

dzarusia - Pią Lis 17, 2006 10:16 pm

to skoro znasz to skad pytanie czy znamy? :niepewny:
justyncia83 - Nie Lis 19, 2006 12:35 pm

CZE??!!!
:) :) :) :)
Ja znam ten zespół.
Wczoraj właśnie podpisaliśmy z nimi umowę.
Zespół jest 3 osobowy: dwóch facetów i dziewczyna.
Są ze Zgierza.
Grają na 2 klawiszach, saksofonie i akordeonie.Wszyscy śpiewają.
Nie mieliśmy problemu z pożyczeniem od nich płytki demonstracyjnej.
Według nas mają bardzo fajne głosy.
Szybko odpisują na maile i kontakt telefoniczny też jest ok.
Ja i mój Misio jesteśmy nimi zachwyceni.
Mamy za sobą dużo zespołów, które przesłuchaliśmy i obejrzeliśmy.
Jednak tylko ten nam się spodobał.
jeśli ktoś będzie chciał namiarki to podam na priv.
Gorąco wszytskim polecam.

POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMKOWICZKI

doris - Sro Lis 22, 2006 7:09 pm

Ja też znam i już na ich temat pisałam. U mnie na weselu grały 2 zespoły (dwudniowe wesele i nie do końca drugi dzień to były poprawiny) : jeden właśnie Maxim , drugi bardzo uwielbiany na tym forum Krismus. Bez dwóch zdań my i wszyscy młodzi woleliśmy Maxim: byli naprawdę wspaniali, starsze towarzystwo chyba wolało Krismus- dnia drugiego...dla nas byli za mało "młodzieżowi" i za dużo disco-polo- mimo wcześniejszego uzgodnienia repertuaru. Maxim natomiast: idealny, wyciągnęli bardzo skutecznie na parkiet całe bardzo zróżnicowane i jeszcze do tego międzynarodowe towarzystwo i cierpliwie przychylili się do naszych najdziwniejszych nawet pomysłów. Poza tym bardzo dobre instrumentarium m.in. saksofon na żywo czy pianinio. Gorąco polecam!
podrozniczka - Sro Lis 22, 2006 7:36 pm

Czesc!

Mozecie mi podac namiary na ten zespol - Maxim bo poszukiwania orkiestry dla miedzynarodowych gosci to moj nastepny krok!

doris - Sro Lis 22, 2006 7:42 pm

Chętnie bym podała ale z tego co wiem to chyba niezgodne z regulaminem i wtedy usuną mój post. Można to podawać jakoś na priva- ale nie znam się na tym bo raczej nie jestem aktywnym forumowiczem/forumką :D ..postaram się to rozgryźć i Ci podesłać...chociaż może maila nie usuną;

Usuną :)
Wszelkie namiary i adresy internetowe prosimy wysyłać na priv.
Pusiak

podrozniczka - Sro Lis 22, 2006 8:34 pm

Ja tez jestem nowa wiec tez nie wszystko jeszcze lapie jak i co. Dzieki za adres! Sprobuje. Moze wyslac na mojego maila powinnac go widziec pod moim postem?
Agniecha - Czw Lis 23, 2006 10:17 am

Witam!
Cieszę się bardzo, że Maxim ma takie dobre opinie, bo też poważnie rozważamy zaproszenie go na nasze wesele :)
Na razie słuchałam tylko kilku piosenek na ich stronie, ale były ok. Członkowie zespołu faktycznie kontaktowi i sympatyczni...
Szkoda tylko, że nie mają wolnego terminu w czerwcu - bralibyśmy bez zastanowienia!!
Jeśli więc nie znajdziemy nic na czerwiec i będziemy brać ślub dopiero w październiku to na pewno będziemy się bawić z Maximem :D

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!

doris - Czw Lis 23, 2006 10:29 am

A propos' "międzynarodowo" odpowiednich orkiestr, właśnie przejrzałam bazę, którą tworzyłam na etapie poszukiwania orkiestry i wśród 40 zespołów, które miały nasz termin dostępny i które w związku z tym rozważaliśmy, ponad połowa zespołów "dysponowała" językiem angielskim ale jak widzę tylko Maxim i jeszcze zespół "Tequillaband" były z regionu łódzkiego. Nas Tequillaband zupełnie nie przekonała swoją muzyką, ale może kogoś innego przekona? Jeśli ktoś chce rozważyć inne zespoły (głównie region Warszawy) dysponujące językiem angielskim mogę gdzieś to podesłać. Może zresztą stworzyć taką kategorię na forum?: zespoły na międzynarodowe wesela? zapewne takich będzie przybywać...
podrozniczka - Czw Lis 23, 2006 11:12 am

Agucha czy mozesz mi podac strone na zespol Maxim? Pisalas cos ze przegladalas ich strone?

Dzieki!

Moj adres jest ponizej

Agniecha - Czw Lis 23, 2006 11:40 am

Podróżniczko,
wysłałam - mam nadzieję, że doszło i zapoznasz się z ich stroną :D
Daj znać jak wrażenia. Ciekawa jestem jaki zespół wybierzecie, bo z tego co widzę to tez jeszcze nie macie...

podrozniczka - Czw Lis 23, 2006 12:11 pm

Agniecha doszlo dzieki ale jeszcze nie mialam czasu przesluchac!

Dzieki

Agnieszka19 - Czw Lis 23, 2006 3:47 pm

Agniecha napisał/a:
Witam!
Cieszę się bardzo, że Maxim ma takie dobre opinie, bo też poważnie rozważamy zaproszenie go na nasze wesele :)
Na razie słuchałam tylko kilku piosenek na ich stronie, ale były ok. Członkowie zespołu faktycznie kontaktowi i sympatyczni...
Szkoda tylko, że nie mają wolnego terminu w czerwcu - bralibyśmy bez zastanowienia!!
Jeśli więc nie znajdziemy nic na czerwiec i będziemy brać ślub dopiero w październiku to na pewno będziemy się bawić z Maximem :D

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!!!

Mogłabys podać mi strone tego zespołu?

jpuasz - Pon Lut 05, 2007 8:21 pm

Czy ktos ma jakies nowe informacje na temat zespołu?? :hmgirl: Agnieszko?? :)
Agnieszka19 - Pon Lut 05, 2007 10:34 pm

Ja nie wiem nic nowego bo znaleźlismy juz inną orkiestrę wiec z nimi się nie kontaktowałam. Słuchała tylko demo na stronie :)
jpuasz - Wto Lut 06, 2007 9:55 am

Hmmm szkoda :] A może ktoś inny?? Bo to jest jedna z niewielu orkiestr które mają przyzwoitą cenę :] A ja nie mam zamiaru wydać 3000 na orkiestrę...
Agnieszka19 - Wto Lut 06, 2007 11:14 am

Ja jednak z doświadczenia wiem żę czasami warto wydać więcej na porządną orkiestre. Poza tym chciałam tylko powiedzieć że w Łodzi są tylko takie ceny jak to piszesz przyzwoite. W prawie każdym innym mieście to cena orkiestry zazwuyczaj przekaracza próg 3000 zł.
kryszka - Wto Lut 06, 2007 4:03 pm

Połączyłam nowy wątek ze starym.
aga20 - Pon Lut 12, 2007 2:51 pm

kryszka napisał/a:
Połączyłam nowy wątek ze starym.
Gorąco polecam,bawiłam się ostatnio na balu sylwestrowym w złotej kaczce.Gorąco polecam i zespół i restauracje.

Post zmodyfikowany ze względu na zawarty w nim link do strony internetowej
Pusiak

kuba2807 - Pią Lut 23, 2007 1:51 pm

Byłem teraz z narzeczoną na balu karnawałowym,grał własnie maxim.Moim zdaniem najlepszy zespół jaki kiedykolwiek słyszałem.Bardzo urozmaicony reperuar,grają dla każdego noi do tego swietne wokale i kontakt z ludżmi.Naprawdę szczerze polecam!!!!
jpuasz - Pią Lut 23, 2007 3:29 pm

Hmmm i co o tym mysleć?? :roll: Zaczynam mieć wątpliwości :niepewny: ale jak posłuchamy na żywo, to może wtedy będzie można powiedziec coś więcej :]
fiona83 - Pią Lut 23, 2007 8:58 pm

jpuasz napisał/a:
Hmmm i co o tym mysleć?? :roll: Zaczynam mieć wątpliwości :niepewny:


Jakiego typu ?

jpuasz - Sob Lut 24, 2007 12:49 pm

Maxim był zespołem, który bralismy pod uwagę :] Ale po tych postach mam wątpliwości - skoro w ten sposób próbują zyskać klientów :niepewny: No ale na pewno pojedziemy na spotkanie, zobaczymy co nam zaoferują i wtedy podejmiemy decyzję :)
ir - Sro Mar 07, 2007 8:34 pm

witajcie

Wszyscy tak wychwalacie ten zespol, ze sama rowniez zaczelam sie nim interesowac. Czy mozecie mi powiedziec czy wychodza oni do gosci i robia biesiade przy stole? Czy moze nie maja kontaktu z goscmi, tylko graja swoje?

jpuasz - Sro Mar 07, 2007 11:27 pm

wkrótce mam zamiar się z nimi umówic i wziąc płytkę więc dam zanć co i jak :)
aga20 - Sro Mar 07, 2007 11:34 pm

Ja bawiłam się na raz na weselu przy tym zespole i raz na sylwestrze.Wychodzą do stołu z biesiadą a już napewno mają dobry kontakt z gosćmi.Najlepiej umówić się i posłuchac na żywo wtedy wszelkie wątpliwości zniknał.POZDRAWIAM

ir napisał/a:
witajcie

Wszyscy tak wychwalacie ten zespol, ze sama rowniez zaczelam sie nim interesowac. Czy mozecie mi powiedziec czy wychodza oni do gosci i robia biesiade przy stole? Czy moze nie maja kontaktu z goscmi, tylko graja swoje?

gosiaczek316 - Nie Mar 18, 2007 12:39 pm

Słuchajcie...zamówiłam Maxim ze Zgierza.Wpłaciliśmy zaliczkę i rozważamy domówienie 4tej osoby z perkusią do ich składu..Mam slub dopiero w 2008r. i jeżeli ktoś miałby doświadczenie wyniesione z imprezy z tym zespołem to bardzo bym prosiła o info..Czasami tak bywa,że nie wszystko nam odpowiada w 100% i dlatego zwracam sięz tą prośbą do Was Kochani Forumowicze!!!!
Iwona7780 - Wto Mar 20, 2007 1:18 pm
Temat postu: Data ślubu
Gosiaczku a kiedy masz ślub? My też zamówiliśmy ten zespół na 2008 rok i też jesteśmy ciekawi opinii osób, które bawiły się przy ich muzyce :)
carinka - Wto Mar 20, 2007 9:38 pm

doris napisał/a:
Ja też znam i już na ich temat pisałam. U mnie na weselu grały 2 zespoły (dwudniowe wesele i nie do końca drugi dzień to były poprawiny) : jeden właśnie Maxim , drugi bardzo uwielbiany na tym forum Krismus. Bez dwóch zdań my i wszyscy młodzi woleliśmy Maxim: byli naprawdę wspaniali, starsze towarzystwo chyba wolało Krismus- dnia drugiego...dla nas byli za mało "młodzieżowi" i za dużo disco-polo- mimo wcześniejszego uzgodnienia repertuaru. Maxim natomiast: idealny, wyciągnęli bardzo skutecznie na parkiet całe bardzo zróżnicowane i jeszcze do tego międzynarodowe towarzystwo i cierpliwie przychylili się do naszych najdziwniejszych nawet pomysłów. Poza tym bardzo dobre instrumentarium m.in. saksofon na żywo czy pianinio. Gorąco polecam!
A jak z oczepinami bo jesteśmy zainteresowani tym zespolem na nasze wesele,i chcę wiedzieć czy fajnie prowadzą,czy jest tam jakiś wodzirej no i czy wyprowadzają z domu.A i jakie są ceny a mamy ślub i wesele w maju 2008.Pozdrawiam
gosiaczek316 - Sro Mar 21, 2007 6:46 am

To znowu Ja...Zamówiliśmy na wrzesień 2008 :) a co do oczepin to nie maja długich,jakieś przyśpiewki(nie ****) i negocjaje dotyczące wykupienia bucików,choćostatnio gdy zobaczyłam zabawępod tytułem KAROCA jestem za dłuższymi oczepinami...Mam płytkę demo ale akurat tę co otrzymałam nie puszczała bym w eter ponieważ to wesele było sztywne..Nie neguję większość osób starszych ale młodzież była niezgrana i taka sztywna i orkiestra nie miała zbyt wielkiego pola do popisu..Jak wspominałam zastanawiamy się nad wynajęciem 4 Pana z perkusją i dołożenia jakiś pieniążków aby zespół(Panowie)wystąpili w jasnych koszulach i takich samych krawatach,bo jestem wielką estetką jeżeli chodzi o taki szczegół jak ubiór orkiestry:)Proszę jak ktos będzie miał jakieś nowe doświadczenia dotyczące orkiestry to porszę o post...P.S.Dostaliśmy namiry od zespołu gdzie będągrali w maju i czerwcu wiec podjedziemy i posłuchamy...
tomasznowak - Pon Mar 26, 2007 1:56 pm

Witam,ja właśnie zaangżowłem ten zespół do knajpy mojego brata we Francji.Bedą grali w weekendy od listopada do marca dancingi dla francuskiej polonii.Przesłuchiwałem zespół na żywo,graja naprawdę super i co mi się podobało to wielki reperuar i prowadzenie.Bez żadnych obaw moge wszystkim polecić zespół.Pozdrawiam wszytkich forumowiczów
jpuasz - Pon Mar 26, 2007 2:50 pm

Hmm tzn od listopada do marca nie będzie ich w kraju?? A kiedy wracają?? na początku, czy pod koniec marca??
gosiaczek316 - Pon Mar 26, 2007 4:19 pm

Jestemw szoku ze wyjezdzaja..bo co jak im sie spodoba i zostaną???
zespół MAXIM - Pią Mar 30, 2007 7:35 pm

Witam. Jestem kierownikem zespołu MAXIM. Zaniepokoił mnie trochę temat naszego ewentualnego wyjazdu do Francji. Chciałbym oficjalnie zakomunikować, że wyjazd ten nie jest jeszcze pewny na 100% i mają to być pojedyńcze imprezy. Napewno nie zamierzamy tam emigrować ani pozostać na dłuższy czas. Mają to byc tylko wyjazdy jednorazowe na weekend. Poza tym jesteśmy bardzo odpowiedzialnym zespołem i jesli podpisujemy umowę to na 100% się z niej wywiązujemy. Dziękujemy wszystkim użytkownikom forum za pochlebne opinie.
martynahehe - Wto Maj 08, 2007 3:49 pm

a mogłabyś mi zdradzić gdzie braja w maju i czerwcu ;) to też chętnie podsłucham ;) bo bardzo prawdopodobne ze bedzie u nas grał ;)
askapi - Wto Maj 15, 2007 12:02 am

U mnie na weselu będzie grał MaXim, ale to dopiero w czerwcu 2008 :)
Aga.k - Wto Cze 12, 2007 9:48 am

A czy orientujecie się jakiemają ceny chociaż przedział cenowy

Post został zmodyfikowany ze względu na zawarty w nim link do strony zespołu
Pusiak

askapi - Czw Cze 14, 2007 12:30 am

Moja umowa z zespołem MaXim zawiera cenę 2000 zł. To jest cena za trzy osoby w zespole (dziewczyna i 2 mężczyzn) Ile kosztuje wynajęcie zespołu z większą liczbą muzykó nie wiem, bo trójka nam w zupełności wystarczy na wesele 70 osobowe.
anna1984 - Czw Cze 14, 2007 3:06 pm

Hej! My właśnie wczoraj podpisaliśmy umowę z Maximem. Będą u nas grali 16.08 w przyszłym roku i strasznie się cieszymy, że mieli jeszcze wolny ten termin (już ostatni w sierpniu zajęliśmy!). My też mamy 70-osobowe wesele. Podpisaliśmy umowę na 3 osoby z zespołu. Cena to 2000 zł (w tym 300 zł zaliczki). Jest jeszcze możliwość wynajęcia czwartej osoby - perkusisty. Wtedy cena to 2600 zł (w tym 400 zł zaliczki). Póki co, na pewno mogę polecić kontakt z panem Pawłem. Jest bardzo miły i wygląda na to, że wie o czym mówi :)
martynahehe - Nie Cze 24, 2007 9:33 pm

hej!! dostałam właśnie emaila ze niejaki Dj. Tomasz napisał coś o zespole tylko że post został usunięty więc troche mnie to zaniepokoiło.Mam nadzieje że nic złego nie napisał :roll:
askapi - Sro Cze 27, 2007 1:12 am

Hmmm... Mam nadzieje że nie, bo to mój zespół weselny. :)
Może poprostu niepotrzebnie zareklamował.

angela - Sro Lip 18, 2007 5:19 pm

Zespol Maxim
gosiaczek316 - Sro Lip 18, 2007 6:18 pm

angela..zalogowalas sie dzisiaj na forum o 17,14 a o 17,19 napisalas juz negatywnego posta o zespole??Byc moze mialas wesele i byc moze Ja po swoim weselu czyli wrzesniu 08r.potwierdze zarzuty ale to zastanawiające...Powiedz cos wiecej bo w tej chwili to sadze ze jestes z konkurencji..A moze masz zdjecie z zespolem lub udostepnisz swoje DVD?Wybacz,ze wymagam od Ciebie udawadniania,ze korzystalas z ich uslug ale jestes pierwsza osoba tak krytyczna wobec tego zespolu ale nie wykluczam,ze piszesz prawde..A to bylby prawdziwy niefart dla mnie bo mam podpisana umowe z tym zespolem...
gebka - Sro Lip 18, 2007 6:35 pm

wiecie co zaczyna mnie to zastanawiam czemu wszystkie negatywne opinie traktowane sa jako oferta konkurencji czy my nie jestesmy zbyt podejzliwi??
angela - Sro Lip 18, 2007 6:38 pm

Czekam na zdjecia i film, jak tylko bede je miala na pewno Ci cos wysle!!!! Ja tez bylam bardzo zadowolona, ze ich znalazlam, ale uwierz mi to byla porazka!!!! Rozmaialimy z nimi kilkanascie razy, zeby czesciej grac ale nic nie pomoglo. Goscie sami zaczynali spiewac, dopiero orkiestra odchodzila od stolu, oprocz tego kilka razy zacial im sprzet, i dalo sie zauwazyc ze graja z playbacku!!!!!
gosiaczek316 - Sro Lip 18, 2007 6:53 pm

gebka wybacz ale ja wynajelam ten zespol po przeczytaniu pochlebnych opinii na forum a teraz czytam,ze to porazka....
angela bede zobowiazana mam jeszcze rok i jezeli tak sytuacja sie przedstawia to wole stracic zaliczke i poszukac kogos innego..albo jezeli tak beda beznadziejni to nie zaplace im calosci,choc to nie wyjscie z sytuacji..Bo co mi po kasie jak bede miala zmarnowane wesele...Zaraz napisze do kierownika zespolu maxim i niechsie ustosunkuje do tego posta...A kiedy mialas wesele??

angela - Sro Lip 18, 2007 7:09 pm

Długo zastanawiałam sie czy cokolwiek napisać, ale stwierdziłam, ze moge komus pomoc nie martwic ie w ten najwazniejszy dzien. Dalam im takze liste utworow, ale prawie nic nie bylo z tego zagrane. Zamiast tego jakies malo znane utwory!!!!
gosiaczek316 - Czw Lip 19, 2007 7:37 am

angela a kiedy mialas wesele??czy mialas poprawiny?wynajelas zespol 3 osobowy czy 4 osobowy?no i kiedy dokladnie mozesz udostepnic dvd?Bo zdjecia z jakiegokolwiek aparatu to juz powinnas miec prawda??
gebka - Czw Lip 19, 2007 7:41 am

no wlasnie o to mi chodzilo zeby nie myslec ze wszytskie negatywne opinie to konkurencja tylko sprawdzic sytuacje i jesli jest mozliwe zrobic cos z takim zespolem ktory nie wywiazuje sie z umowy i jest ogolnie do d... ja tez bym juz panikowala na 100% trzymam kciuki za rozwiazanie sytaucji :?
gosiaczek316 - Czw Lip 19, 2007 11:19 am

Ja uważałam sprawę za zamkniętą bo nawet jednej negatywnej opinii nie było na forum o tym zespole i sama podjechałam podsłuchać ich jak brzmią na żywo i jak zabawiają gości..I nie miałą mzastrzezeń ale byćmoze te 30 minut to za mało by wywnioskowaći rozmowa z paniami kelenrkami czy szatniarzem są mało miarodajne..Napisałam mejla do Kierownika zespołu,któy powinien sięustosunkować..Wcześniej tak zrobił jak pojawiły się plotki o ich wyjeżdzie do Francji..
Czekam również na odpowiedz Angeli by doszło do konfrontacji i jezeli nie powie kiedy miała wesele lub nie odezwie sięjuż to bedzie równoznaczne z tym,iż jest to działanie konkurencji..A wtedy podejrzliwość będzie bardzo uzasadniona..

angela - Czw Lip 19, 2007 12:25 pm

Wcale sie nie dziwie ze sie obawiasz, moje wesele sie udalo, ale tylko dzieki gosciom, ktorzy zachecali orkiestre do pracy!!!!!!! Ja wcale nie twierdze, ze na wszystkich weselach tak sobie olewaja swoja prace!!!!! Chcialam sie tylko podzielic moimi spostrzezeniami!!!!!!!!!!!!!
lmyszka - Czw Lip 19, 2007 12:36 pm

angela to podaj ta datę ślubu juz kilka razy cię o to proszono :)
anna1984 - Czw Lip 19, 2007 12:37 pm

Cześć! Zespół Maxim jest też naszym zespołem. Po przeczytaniu paru powyższych postów doszłam do wniosku, że może moje posty w innym wątku przyczyniły się do tej negatywnej opinii na temat zespołu. Już piszę o co chodzi. Z Maximem mamy podpisaną umowę. Wcześniej przesłuchaliśmy płytę niejakiego zespołu Crazy z Pabianic. W wątku o tym zespole napisałam tylko, że to nie nasz styl i nam się nie podobali, a po pewnym czasie przybyły 2 posty od świeżo zalogowanych osób, które to osoby wychwalały ten zespół. Hmm... Wydało mi się to podejrzane i napisałam o moich wątpliwościach. Pomyślałam sobie, że może ktoś znalazł jaki mam zespół i teraz się odgrywa. Być może się mylę, ale to, że angela jest zupełnie nową osobą na forum znów wzbudziło moją podejrzliwość :>
Załączam jeszcze link do wątku, w którym wypowiadałam się nt. zespołu Crazy. Same zobaczcie: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=5784

gosiaczek316 - Czw Lip 19, 2007 12:46 pm

anno 1984 myślisz,że komuś aż tak chce się odgrywać i mieszać??Jejku dla mnie to jest niedorzeczne choć moze być prawdziwe..Będziesz ślubowała wcześniej ode mnie to będę wiedziaał wszystko z pierwszej ręki prawda?Mogę Cię o to prosić??Kwestia tylko czy zaufamy swojej intuicji i zostaniemy przy tym zespole??Napisałam do kierownika zespołu Maxim ale jak widać nie zajął stanowiska...
Imyszko dzięki za zrozumienie i również oczekuję na podanie przez angele daty ślubu...A do wczoraj spałam spokojnie myśląc,że mam fajny zespół i profesjonalny...

angela - Czw Lip 19, 2007 1:06 pm

Zespol na pewno wie o ktora impreze chodzi, a dla Was ta informacja jet raczej zbyteczna
anna1984 - Czw Lip 19, 2007 1:09 pm

Angelo, dlaczego unikasz odpowiedzi na pytanie jaką miałaś datę ślubu?
gosiaczek316 - Czw Lip 19, 2007 1:13 pm

Hmmmm zastanawiające..Tym bardziej jezeli zespoł wie o ktore wesle chodzi to dlaczego robisz z tej daty tajemnice?Wiesz jezeli jej nie podasz to tylko potwierdzisz przypuszczenie że bijesz niepotrzebnie piane i wzbudzasz niepokoj wsrod osób ktore zarezerwały ten zespół i potwierdzi się fakt,że zalogowalaś sie tylko po to by zrobić antyreklamę zespołowi Maxim..Być moze naprawdę miałas wesele i korzystałaś z ich usług ale patrząc obiektywnie to mało prawdopodobne..
zespół MAXIM - Czw Lip 19, 2007 6:12 pm

Witam. Jestem kierownikiem zespołu MAXIM. Zostałem poproszony o komentarz do wypowiedzi Angeli. W tym roku tylko jedna para dała nam repertuar jaki chciała by słyszeć na swoim weselu. Dlatego zadzwoniłem do Pary Młodej z tego wesela. Para ta właśnie jest w podróży poslubnej i dopiero dzisiaj się do nich dodzwoniłem. Pani Młoda zapewniła mnie że nie ma z tym nic wspólnego i jak tylko wróci z "miodowego miesiąca" napisze komentarz do tej wypowiedzi. Nie wiem kim jest Angela i dlaczego chce nas tak oczernić. Ale jeśli była gościem na tym weselu i nie podobała jej się nasza muzyka, to z góru serdecznie przepraszam ją w imieniu zespołu. Proszę mi uwierzyć ciężko jest trafić we wszystkie gusta Polaków. Oczywiście dementuje wszystkie plotki przedstawione przez Angele.
lmyszka - Czw Lip 19, 2007 6:17 pm

dla mnie to jest jakaś paranoja, forum ma skarbnica wiedzy i ułatwić życie młodym parom a zdaża się że dzeją się takie dziwne rzeczy jak w tym wątku, nie wiem kto ma racje ale osoba która wprowadza takie zamieszanie jest dla mnie beznadziejna, ilu młodym zatruła życie i myśli, proponuje zastanowic się nad tym i dać sobie spokój w przyszłości, jestesmy aby radzić a nie mącić
askapi - Czw Lip 19, 2007 11:46 pm

Angelo, jesli nie chcesz zdradzić nam daty swojej uroczystości, to może wymienisz choć kilka utworów o które prosiłaś orkiestrę a oni się nie wywiązali?
gosiaczek316 - Pią Lip 20, 2007 7:57 am

Dla mnie sprawa jest zamknęta i domniemam,że angela jużnie napisze zadnego postu..?aluje tylko że sie zdenerwowałam i wzięłam na poważnie wypowiedz osoby mało poważnej..Wprowadziła niepotrzebny zamęt..ciekawe co jej to dało??Bo maxim tylko zyskał w moich oczach ustosunkowując sie do wypowiedzi..Tak więc do zobaczenia 6.09.2008r.. :)
anna1984 - Pią Lip 20, 2007 10:27 am

Zdenerwowała mnie ta cała sytuacja. Angela chyba liczyła na to, że Maxim nie zabierze głosu w całej dyskusji. Ojej, jaka szkoda, że sie pomyliła ;) Myślę, że już nie będzie miała potrzeby logowania się na forum, chyba że pod nowym nickiem.
Od początku nie wierzyłam w to, że Maxim mógłby dopuścić się tego o czym pisała. Nie ryzykowaliby przecież takiej renomy jaką się cieszą. Zbyt długo na nią wspólnie pracowali. Do zobaczenia 16.08.2008 :)

EJ-ET - Pią Lip 20, 2007 11:54 am

a ktoras z Was Dziewczyny pisała do nie na priw?? Też olała Wasze pytania?
angela - Pią Lip 20, 2007 12:18 pm

Dziewczyny moze zespol Maxim jet super, wcale nie twierdze ze nie. NIe możecie opanować swoich pozytywnych komentarzy!!!! Moze dzieki moim postom czlonkowie zespolu beda sie bardziej starali następnym razem i sytuacja sie nie powtórzy!!!!!!

[ Dodano: Pią Lip 20, 2007 12:19 pm ]
A tak poza tym EJ nie dostalam zadnych wiadomosci od Ciebie!!!!!!!!!!!!!

EJ-ET - Pią Lip 20, 2007 12:30 pm

Angelo ja pytalam Dziewczyn bo temat zupelnie mnie nie dotyczy- ja nie zaangazowalam tego zespolu u siebie, wiec faktycznie nic do Ciebie nie pisalam.

W kazdym razie nie odpowiedzialas na ich pytania tutaj i dlatego chcialam sie dowiedziec czy moze nie probowaly na priw, skoro nie chcesz się ujawniać...moze to by cos im dalo.

Jeśli faktycznie miałaś takie przejscia z zespolem to szczerze wspolczuje.

maria82 - Pią Lip 27, 2007 2:11 pm

Nigdy wczescniej nie uczestniczyłam w tym forum,ale gdy przezczytałam jakieś negatywne opinie o maximie natychmiast postanowiłam to zdementowć.Grali nie dawno u nas na weselu,ja i mój misiek byliśmy wręcz zachwyceni.Grali poprostu śweitnie,wszyscy goscie na czele z nami byli najbardziej zadowoleni z orkiestry-zabawa była przednia.Bawili świetnie gości na parkiecie jak i przy stołach.W dodatku kilka dni przed weselem poprosiłam ich o przygotowanie około 10 piosenek,których nie mieli w repertuarze.Wszystkie piosenki były zagrane na weselu a wykonanie poprostu perfekcyjne.Szczerze mogę polecić ten zespół.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
martynahehe - Pią Lip 27, 2007 2:44 pm

powiem Wam że też sie troche zaniepokoiłam tymi postami ;/ ja mam wesele 30 sierpnia 2008 i znalazlam tez zespół własnie przez to forum ;/
mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze.
A wiecie może gdzie zespół gra w sieprniu ?? ? bo jak na razie nie dotarłam jeszcze tak gdzie grali zeby ich posłuchać ale teraz to inna sprawa ;(
Pozdrawiam

angela - Pią Lip 27, 2007 3:49 pm

maria82 jaka piękna reklama zespołu, jak z bajki???!!!!???na weselu o ktorym mowilam tez bawili gosci przy stole, tyle ze swoim.....

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 3:54 pm ]
może jak poczytają o sobie trochę złych, ale prawdziwych rzeczy to sie wezmą do roboty i nikt nie będzie sie już musiał martwic!!!!!!!!!!!!

martynahehe - Pią Lip 27, 2007 8:37 pm

angela- mogłabyś napisac na jakiej sali miałaś wesele i kiedy to było?? wydaje mi sieze bylo by to bardziej wiarygodne i kazdy mogłby sie tam przejechać i posłuchac opini chocby kucharek bo teraz tu troche namieszałaś tym bardziej ze wszystko jest owiane jakąs wielką tajemnicą- twoja data ślubu, miesjce itp więc skoro chcesz nas tak bardzo ostrzec czemu nie mowisz wszyskiego, jak już coś mowisz to do konca!!!!!!

[ Dodano: Pią Lip 27, 2007 8:48 pm ]
a poza tym bardzo ci wspolczuje bo taka zgorzchniala jestes i zła wiec pewnie mialas wesele do dupy (jak w ogole je mialas) moze podasz nam jakie utwory grali albo coś takiego bo nie ukrywam że mnie to troche irytuje - zapisala się na forum, zamęt wprowadziła i tyle- zero konkretów- a wydaje mi się ze mamy tu sobie pomagać a nie wprowadzac jaką niepewność i zamieszanie.bo jak dla mnie to jeśli nawet miałaś to wesele to jestes rozgoryczona ze miałas takie kiepskie albo gorsze niż kolezanki hehe wiec najlepiej niech teraz się inni martwią - kurcze jak ja nie lubie takich mało konkretnych ludzi!!!!!którzy jeszcze ci powiedzą że piszą cos dla twojego dobra a tak naprawde życzą jak najgorzej!!sorry dziewczynki ale się wkurzyłam z lekka :twisted:

mischelle22 - Pią Lip 27, 2007 10:59 pm

Hallo - co to za kłótnie? :cisza:
Forum to miejsce, gdzie każdy wymienia się swoimi uwagami/doświadczeniami.
Nie wmawiajmy komuś, że mówi nieprawdę.
Może na jednym weselu zespół się podobał a na innym nie - o gustach się nie dyskutuje.
Wiele komentarzy tutaj napisanych mogłabym uznać za podejrzliwą reklamę - np.Maria82 :hmgirl:
Cytat:
Nigdy wczescniej nie uczestniczyłam w tym forum,ale gdy przezczytałam jakieś negatywne opinie o maximie natychmiast postanowiłam to zdementowć.


Zakończcie te sprzeczki bo zmuszona będę zamknąć ten temat do momentu aż emocje ostygną :roll:

(Jeżeli ktoś uważa, że druga osoba mija się z prawdą to niech załatwia to na PW)

martynahehe - Pią Lip 27, 2007 11:31 pm

przepraszam bardzo!!!
jasne że kazdy moze mieć swoje zdanie i w to nie wnikam ale jezeli ktoś juz porusza taki temat to moglby wyjasnic do konca tym bardzień ze zespoł wypowiedział się w tej sprawie a mimo to osobie tej bardzo zależy na tym zeby był odbierany jak najgorzej przynajmniej ja to tak widze.Ja zaufałam forum i wybrałam zespół dzieki niemu, nie twierdze też że krytyka angeli nie ma podstaw tylko ze jesli mam jej wierzyc chcialabym wiedziec wiecej i sama to spradzić bo jak wiadomo orkiestra to 75% sukcesu na weselu.
a osoba która zrobiła rekleme to może ta osoba o której mówił zespół maxim ---Pani Młoda jak tylko wróci z "miodowego miesiąca" napisze komentarz do tej wypowiedzi.-- czyli niby ta jedna para która zamawiała konkrtene utwory ;/
nie wiem już w co myśleć ;/

EJ-ET - Pią Lip 27, 2007 11:38 pm

Martyna nie stresuj się i tak jak radzi Mischelle (i ja) napisz na priw...
mischelle22 - Pią Lip 27, 2007 11:43 pm

Każdy ma swoje zdanie i je wypowiada.Nie można liczyć też, że będą znajdowały się tylko pochlebne opinie na dany temat.
Trzeba też zaakceptować te złe i kierować się swoim zdaniem.
Nie nam tu publicznie oceniać kto ma rację a kto kłamie.
W kwestiach spornych odsyłam na priw.

gosiaczek316 - Pon Lip 30, 2007 3:24 pm

Witajcie ..to znowu Ja..Sądze,ze ta cała dyskusja już jest zbędna..Wątek Angeli byłby krytyką gdyb naprawdę miała wesele i mogła służyć wtedy dobrą radą i tak jak ją prosilismy żeby podałą chociaż datę wesela i konkretne zarzuty a nie mętne tłumaczenie które nie tylko mnie nie przekonują..Uwierzyła bym,ze w ogole brała udział w jakim kolwiek weselu i udostępniła zdjęcia zespołu lub nawet najkrótszy film z dvd..Ale wykręca się i nic nie udostępniła,nawet daty nie chciała podać więc...
Tak na marginesie uważam,ze zbędnym jest zamykanie tego wątku bo my panny młode z 2008roku czekamy na szczere(nawet jeżeli krytyczne uwagi)i konkretne wrazenia z pracy orkiestry..To jest konstruktywna rozmowa a nie kłotnia

Martysia - Wto Sie 28, 2007 1:12 pm
Temat postu: don't worry
ja dziś jadę podpisać umowę z MaXimem:) bo tez nam sie bardzo spodobali! wiecie, że to pierwszy i ostatni zespół, z którym się spotkaliśmy?:) ja już po 26.07.2008 będę mogła się wypowiedzieć i pocieszyć mam nadzieję tych "sierpniowych", którzy się stresują, że wszystko było super! :) ja jestem pewna, że będzie super! pozdro
martynahehe - Wto Sie 28, 2007 1:19 pm

Hej!!
A wiesz gdzie w najbliższym czasie można posłuchać zespołu?????

gosiaczek316 - Wto Sie 28, 2007 2:38 pm

a czy ktos moze moglby po swoim weslu udostepnic plyte z udzialem zespolu??to bardzo cenna plyta byla by w naszych zbiorach??baaardzooo prosze
Martysia - Wto Sie 28, 2007 3:42 pm

nie wiem gdzie grają! ale dziś wieczorem się spytam! :)
buziaki

martynahehe - Wto Sie 28, 2007 10:40 pm

Martysia ty gdzieś napisałaś ze maxim miał grać w sobote gdzieś na rzgowskiej i zastanawiałaś sie czy jechać posłuchać i jak byłaś tam???ogolnie czekam na relacje ze spotkania z zespołem ;)
ps. ładne imie ;)

kacpry - Pią Sie 31, 2007 1:28 pm

Bawiłem się przy tym zespole. Grają bardzo przyjemną muzykę. Ładnie prowadzą imprezę. Fajne konkursy mieli. Niestety dla mnie na przyszły rok nie mieli już terminu więc śpieszcie się...
Martysia - Pią Sie 31, 2007 9:39 pm

odp. dla mojej imienniczki :) : nie bylam w koncu jednak tam gdzie grali w sobote wiec jeszcze nie slyszalam ich na zywo ale 8.09 graja w gracji a 31.09 w yuce o ile nic nie pomylilam wiec jeszcze nic straconego. umowe podpisalam i mam nadzieje, ze to dobry wybor . polecam kontakt z panem pawlem, bardzo mily czlowiek ktory naprawde budzi zaufanie! widzialam tylko dvd z wesela na ktorym grali i wydaja sie ok.......pozdro
oleczkaaa - Czw Wrz 13, 2007 7:47 pm

Witam:) Mam takie pytanko...czy Maxim robi dlugie przerwy??I czy w przerwach puszczaja ewentualnie jakis podkladzik muzyczny zeby goscie nie zasneli przy stolach?
Martysia - Pią Wrz 14, 2007 2:46 pm

znaczy się tam mialo byc 29 wrzesnia a nie 31:))) NIE WIEM jakie robia przerwy, ale wlasnie, moze ktos wie? ogladalam tylko fragmenty wesela.
askapi - Sob Wrz 15, 2007 12:57 am

Martysia a jaki filmik z wesela udostepnił ci Maxim? Bo ja dostałam od nich filmik gdzie panną młodą była taka blondynka w rozpuszczonych włosach przyozdobionych diademem ale bez welonu, a pan młody był mocno zbudowany. Pod restauracje podejechali takim terenowym samochodem wyposazonym po angielsku czyli kierownica z przeciwnej strony.
Martysia - Sob Wrz 15, 2007 2:49 pm

tak ten sam:)
oleczkaaa - Sob Wrz 15, 2007 6:53 pm

ja czekam na spotkanie z zespolem...ciekawe czy dostane ten sam filmik :)
anna1984 - Nie Wrz 16, 2007 10:09 pm

A ja dostałam jakiś inny filmik. Panną młodą była blondynka, ale w upiętych włosach i z welonem. Ogólnie film tylko utwierdził nas w przekonaniu, że chcemy ten zespół :)
askapi - Nie Wrz 16, 2007 10:21 pm

Aniu na moim filmiku tez fajnie grał Maxim :) I widać było że goście weselni bawią się suuuuuuper, tylko troche zabawy oczepinowe mi nie pasowały, ale ten element wesela zawsze można zindywidualizować i omówić z orkiestrą. Najważniejsze że muza była fajna i bez fałszu :)
anna1984 - Wto Wrz 18, 2007 8:06 pm

Wiecie co? Pomyliłam się... Odnalazłam ten film i mam z tą samą panną młodą co Wy - w rozpuszczonych włosach i bez welonu. Po prostu oglądałam go już dawno i zapamiętałam jakoś inaczej.
gosiaczek316 - Sro Wrz 19, 2007 1:22 pm

Czesc Forumowicze...
Ja dostałam ten sam filmik i powiem szczeze,ze orkiestra na tym weselu sprawowala się fajnie ale goście byli w przeważającej ilosci mało zabawnymi i dlatego uważam,że powinni zmienić filimik..Jak ktos bedzie dysponowal innym to chętnie go obejrze..Moze sama nawet udostępnie Wam DVD bo moj przyjaciel rozważa ich zamowienie jeszcze w tym roku w grudniu..Jak tylko informacja się potwierdzi to zaraz dam Wam znać...Poki co apeluję do par,ktore mialy wesele w tym roku z naszą orkiestrą zeby były tak uprzejme i miłe i podzieliły się płytkami..PROSIMYYYYYYYY

anna1984 - Sro Wrz 19, 2007 7:39 pm

O tak, prosimy! To bym nam wiele dało :)
askapi - Sro Wrz 19, 2007 10:17 pm

Ja też bym chętnie obejrzała jakiś inny filmik weselny z Maximem :)
oleczkaaa - Czw Wrz 20, 2007 9:34 am

Ja jestem z nimi umowiona na piatek..wiec jak obejrze filmik to wam dam znac jak moje wrazenia ;)
Martysia - Czw Wrz 20, 2007 5:08 pm

czekamy oleczkooooo ale pewnie dadzą Ci ten sam:P może to najlepszy, który mają:) ?
Andrea - Czw Wrz 20, 2007 9:43 pm

Hej,mamy chyba te sama plytke,ale jeszcze sie upewnie.Otoz u mnie panna mloda jest blondynka bez welonu w diademie,z rozowym makijazem na powiekach.Sala jest nieduza w przewazajacych barwach zieleni,a z sufitu zwisaja biale wstazki czy cos w tym stylu.Nie chcialabym robic zamieszania swoja opinia,ale mnie sie nie za bardzo podobalo granie a zwlaszcza zabawianie gosci przez Maxim.Graja srednioprzecietnie,woklae tez bez zachwytu,prowadzenie gosci prawie zadne,wyszla im dobrze tylko biesiada.Pozatym jakis fatalny kamerzysta to krecil bo zabawa na parkiecie krecona jest tylko z 1,max 2 perspektyw,moze na sali bylo malo miejsca na manewry,nie wiem.My na podstawie tej plytki zrezygnowalismy i upatrzylismy inny zespol o niebo bardziej nas przekonujacy gra,wokalem i przede wszystkim zabawianiem gosci.Nie bede jednak robila reklamy,bo nie to mam na celu.

[ Dodano: Czw Wrz 20, 2007 9:45 pm ]
Aha,zawiodlo nas rowniez brzmienie saksofonu.Jakby to ujac,mial on barwe (np przy powitaniu mlodych przed sala) jakiejs jakby trabki odpustowej lub puzonu pierwszomajowego.Po prostu zero wibrujacego seksownego brzmienia,moze pan za mocno dmuchal,nie znam sie;)W zespole ktory wybralismy saksofoniska jest kobieta i tam saks brzmi baaaardzo sexy:D

oleczkaaa - Pią Wrz 21, 2007 11:26 am

Andrea a moglabys zdradzic mi nazwe zespolu?? prosilabym Cie abys mi ta informacje przeslala na priv bo wlasnie nie wiem czy nie zostanie potraktowana jak reklama i sie nie wykasuje...
Zwroce szegolna uwage na rozowy makijaz panny mlodej ;) hehe no i na pana ktory za mocno dmuchal :) rewelacyjnie to opisalas !! !

justyncia83 - Pią Wrz 21, 2007 6:00 pm

witam serdecznie forumkowiczki
13 października 2007 roku odbędzie się mój ślub i wesele na którym gra zespół Maxim.
jeśli ktoś będzie chciał podjechać sobie pod naszą salę weselną by podejrzeć jak sprawia się zespół na żywo to piszcie do mnie na maila.podam wtedy wam gdzie i o której będzie można posłuchać zespołu.
mam nadzieję, że impreza weselna będzie udana.
pozdarwiam

oleczkaaa - Pią Wrz 21, 2007 8:07 pm

Ja chyba dostalam ta sama plytke ... nie jest najlepsza bo kamerzysta nie mial warunkow do krecenia (cos tak mi sie wydaje) bo sala byla za mala. Ale generalnie orkiestra mi sie podoba :) Jeszcze musze na zywo posluchac, zeby sie upewnic.
Andreaa - Pią Wrz 21, 2007 11:28 pm

Oleczko wyslalam ci prywatna wiadomosc.Mnie w maxim troche brakuje werwy w wokalach,ale byc moze faktycznie monotonne i jednostronne operowanie kamera tak pogarsza moje pozytywne odczucia co do wesela z plytki.
askapi - Sob Wrz 22, 2007 1:10 am

Justyncia83 fajny pomysł poddałaś do rozważenia :) Może warto by było skorzystać z takiej propozycji, żeby rozwiązać wszelkie wątpliwości.
anna1984 - Pon Paź 15, 2007 8:06 pm

Justyncia83! Jak się udało wesele? Czy zespół dobrze się sprawował?
A czy któraś z Was, dziewczyn, była posłuchać jak grali na weselu Justynci?

justyncia83 - Pon Paź 15, 2007 9:16 pm

witam wszystkie forumkowiczki.
w ten weekend odbyło się moje wesele i poprawinki na których grał zespół Maxim.
jestem wraz z mężem bardzo zadowolona z tego jak zespół grał i w jaki sposób zabawiali gości.
wszyscy nasi goście pozytywnie wypowiadali się na temat zespołu.
my nie mamy żadnych zastrzeżeń co do nich.
wyprowadzanie mnie z domku było bardzo fajne !! !!!!!
na sali świetnie rozruszali ludzi.Grali muzyczkę dla każdego - i młodych i starszych.
Bardzo fajnie zorganizowali oczepiny! Wykupywanie bucików było bardzo zabawne - goście musieli się troszkę wysilić aby zdobyć " flaszeczkę weselnej wódeczki" za buciki - i fajnie.
konkursy dla gości też bardzo fajnie były zrobione- mieliśmy niezły ubaw z gości, którzy wzięli w nich udział.
Na poprawinach orkiestra również zorganizowała integracyjne konkursy- goście mimo zmęczenia świetnie się bawili, zespół rozruszał wszystkich.Goście tak dobrze się bawili, że nie chcieli wcale wychodzić z poprawin :)
Jednym słowem mówiąc - DLA NAS ZESPÓŁ MAXIM był Strzałem w dziesiątkę!!!Muzyka, wokale, zabawy integracyjne i biesiady przy stołach były super.
SZCZERZE POLECAM WSZYSTKIM TEN ZESPÓŁ.

anna1984 - Wto Paź 16, 2007 1:49 pm

Justyncia, dzięki za obszerną relację. Gratuluję zamążpójścia i bardzo się cieszę, że tak Ci się udało wesele. Mogłabyś napisać coś więcej nt. oczepin, jakie były dokładnie zabawy zaproponowane przez nich?

Pozdrawiam :)

justyncia83 - Wto Paź 16, 2007 5:07 pm

Hej aniu1984.
Jeśli chodzi o zabawy zabawy podczas naszego wesela to wcześniej spotkaliśmy się z zespołem i ustaliliśmy, że chcemy aby zespół zorganizowal takie zabawy które zintegrują towarzystwo.
i udało się !! !
super wypadło wykupywanie bucików.Mojemu mężowi 3 panie zabrały buciki a mi dwóch panów.
Pierwszego bucika mojego kochanego miała "ciocia" - zespół zapytał ile chce za niego wódeczki- ciocia powiedziała, że litra i koniec. W związku z tym prowadzący powiedział, że jej zadaniem będzie w 40 sekund obcałowac wszystkich panów na sali. Wszyscy zaczęli się śmiać a ciotunia biegała pomiędzy gośćmi i wszystkich obcałowywała - UDAŁO JEJ SI?.Drugiego bucika miały dwie nasze koleżanki - były bardzo zestresowane tym co zespół im wymyśli i tu też było zabawnie bo mój kochany miał byćtzw. " rurką" a one miały tak tańczyć w koło niego abym ja powiedziala "Stop".
Mojego buciki miało dwóch kolegów.Jeden mial za zadanie wypić setkę wódki - wypił bez żadnych problemów, natomiast drugi kolega mial ze mną tak zatańczyć aby mój mąż krzyknął "Stop".Tak śmialego tańca jeszcze nigdy nie tańczylam- ale było superrrr.
hehe - mężuś Stop powiedział, czyli zazdrosny był.I dobrze!!! :razz:
podczas oczepin też bylo śmiechu co nie miara- welon złapała moja kuzyneczka a musznik złapał kuzyn Arka.Prowadzący rzucił hasło, żeby nowa panna mloda wzięła na ręce nowego pana mlodego a Krysia( moja kuzyneczka) bez zastanowienia złapała Bartka (kuzyna Arcia) na ręce i chciała go podnieść.Problem w tym, że dziewczyna jest drobniutka i ledwo go zlapała i już się wywalili na podłogę- ludzie śmiali się niesamowicie. :P
Póżniej Krysia miala Bartkowi wskoczyć na plecy i to też bylo śmieszne bo biedaczka nie mogła sięwdrapać na niego. Ale w końcu sie udało- pokręcili się w kółeczku i koniec.
Zabawy integracyjne też były super.
Była zabawa, która nazywa się "świstak" oraz zabawa z krzeselkami- ludzie ubawili się przy tym. :lol:
A na poprawinach była zabawa z balonami ( nie jestem w stanie tego opisać)- to trzeba bybyło zobaczyć- ale było bardzo zabawne.Była też zabawa z przynoszeniem do stołu różnych rzeczy na czas- moja dróżyna nie miała szans z dróżyną Arcia- byli szybsi, niestety.
poza tym były bardzo fajne tańce w kółeczku, wężyki, pociąg, kaczuszki itd.
biesiady przy stole też byly świetne- goście bujali się i śpiewali.było super.
JESTEM POD DU?YM WRA?ENIEM JAK TO WSZYSTKO BYŁO ZORGANIZOWANE.

askapi - Wto Paź 16, 2007 10:07 pm

Ciesze się ze czarne wizje Angeli nie potwierdziły się na Twoim weselu Justynciu i wszystko przebiegło zadawalająco. Może ona poprostu miała zbyt wysokie wymagania co do weselnej kapeli. No ale to już jej problem. Ciesze się ze rozwiałaś wątpliwości nas wszystkich i życze ci szczęscia na nowej drodze zycia :)
gosiaczek316 - Pią Maj 09, 2008 6:41 am

witam ponownie:)
termin mojego slubu zbliza sie sporymi krokami i w zwiazku z powyzszym mam pytanko czy ktos orientuje sie gdzie gra w najblizszym czasie MAXIM??

ula78 - Czw Cze 05, 2008 10:31 pm

Witam

Mam pytanie. Czy ktoś może mi zdać recenzje jak sobie radzi maxim w wariancie z perkusją?
Słyszałem od nich, że mają taką dodatkową opcję.

Frotka - Pon Cze 09, 2008 12:36 pm

Witaj Ulu.
Wybrałam zespół MAXIM na sowje wesele po usłyszeniu ich na żywo - w wariancie z perkucją. Brzmią naprawdę bardzo bardzo fanie. Też planuję opcję z perkusją, bo wtedy muzyka ma zupełnie inne brzmienie niż takie pukanie z syntezatora.
Szczerze mówiąc nie oglądałam żadnej płyty od Nich, sugerowałam się jedynie opiniami na forum oraz tym co usłyszałam na żywo.
Mam nadzieję, że nie będę żałowała.
Pozdrawiam.

askapi - Czw Lip 10, 2008 10:29 pm

28 czerwca tego roku zespół MAXIM gral na moim weselu. Przyznam szczerze ze nie slyszalam nigdy wczesniej na zywo tego zespołu, więc nieco w ciemno powierzyłam mu poprowadzenie mojego przyjęcia weselnego. Znalazlam go poprzez forum i na forum czytałam rózne posty o nim (równiez niejakiej Angeli). Poniewaz jednak już jestem "po imprezie" mogę powiedziec tylko jedno : zespół był wspaniały ;) Polecam go tym, którzy sie jeszcze nie zdecydowali komu powierzyc poprowadzenie swojego wesela i uspakajam tych którzy sie juz zdecydowali na niego ale tak jak ja nigdy nie słyszeli na zywo. Procz tego ze fajnie zabawiaja gosci, na poziomie prowadza impreze i graja fajne kawałki, są fajnymi ludźmi. Nie robia nic na siłe, wszystko ustalaja z para mloda i tak prowadza impreze. Na moim weselu nie było żadnych niespodzianek z ich strony. Wszystko przebiegło jak sobie tego zyczylam. Mysle ze poziom zespolu weselnego w znacznym stopniu zalezy od kultury osobistej samych ich członków. Za sklad zespołu MAXIM chyba nie mozna siępowstydzic. Ja ososbiście nie mam im nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie, moge pisac same poztywne opinie i zaluje że tak szybko ta weselna noc sie skonczyła. Przy takim zespole moglabym przetańczyc nie jedna nocke :)
Martysia - Pon Lip 14, 2008 3:18 pm

to super askapi, uspokoiłaś mnie! czekałam na jakąś opinię zaufanej forumowiczki :) jutro właśnie się z nimi spotykamy aby ustalić szczegóły naszej imprezy, a swoją opinię napiszę już po 26.07!
anna1984 - Wto Lip 15, 2008 4:13 pm

Askapi, to fantastycznie! W takim razie już nie mogę się doczekać kiedy zagrają na naszym weselu :) :):) Od początku w nich wierzyłam. ?yczę samych słonecznych dni z mężem u boku.
?ałuję, że nie mam jeszcze dostępu do prywatnych galerii...

askapi - Czw Lip 17, 2008 9:04 pm

Dziękuje bardzo :) A ja Wam życze moje forumowe koleżanki, abyście bawiły się na swoich weselach przy zespole Maxim równie dobrze jak My i Nasi goście :dan
anna1984 - Czw Lip 17, 2008 9:25 pm

Jestem pewna, że będziemy :) Napisz jeszcze czy ustalaliście z nimi jakieś zabawy weselne. My chcemy zaproponować swoje, mamy nadzieję, że się nie obrażą...
carinka - Sro Lip 23, 2008 10:55 pm

Witam was dziewczyny u nas Maxim grał 31 maja 2008 mieliśmy wesele w Solarisie akustyka super,prowadzenie rewelacja,głosy mają naprawde dobre i bardzo ciepło brzmiące,cała trójka gra i śpiewa,mogę polecać z czystym sumieniem a też ryzykowaliśmy bo wybraliśmy ich w ciemno opierając się tylko na opiniach innych osób które były na weselu gdzie grali lub na ich własnym,nawet nie mieliśmy czasu żeby podjechać i i ch posłuchać gdzieś na weselu jak grają.Ale ryzyko się opłacało bo sprawdzili się w 100%,bardzo rzeczowi można się dogadać we wszystkim i są bardzo sympatyczni.Szkoda było kończyć wesele przy takim zespole,a grali do białego rana(7.00)Polecam bo warto.Jeżeli będą jakieś pytania z waszej strony to piscie chętnie odpowiem.Bo ślub i wesele nasze było cudowne.
askapi - Pon Lip 28, 2008 4:31 pm

Mi osobiście weselne zabawy oczepinowe nie bardzo pasowały. W trakcie spotkania przedweselnego z Maximem poprosiłam więc Pana Pawła by oszczędził mi tego typu rozrywek. I tak też zrobił. Oczepiny oczywiście były, zespół grał standardową przy oczepinach piosenke, potem wykup butów podczas którego nie było mało kulturanych zabaw a jedynie zaproponowany przez zespół taniec łabędzi, potem rzucanie welonem i krawatem, taniec nowej młodej pary i na tym koniec. Ale z tego co wiem to zespół jest otwarty na propozycje nowożeńców :) także możecie zaproponować jakieś ulubione zabawy.
carinka - Pon Lip 28, 2008 4:45 pm

Są bardzo otwarci na propozycje i można się we wszystkim dogadać,my nawet myśleliśmy o piosence Mariah Carey na pierwszy taniec i nie było problemu powiedzieli że,jeśli chcemy oni zagraja ale my ostatecznie zdecydowaliśmy się na Kiliańskiego i Kayah,także polecam jeszcze raz.
agniesia22 - Sro Sie 06, 2008 12:25 pm

:P Byłąm wczoraj z narzeczonym na spotkaniu z jednym z panów z zespołu Maxim. Pan bardzo sympatyczny, otwarty na nowe propozycje, nie robi problemów co do repertuaru któey chcemy na wesleu. Dostaliśy płytkę z ich demo. Naprawdę fajnie grają, wokalistka ma ładny głos, potrafią rozbawić gości. Jestem na tak. Dziś jedziemy podpiswyać umowę.
anna1984 - Sro Sie 13, 2008 11:23 am

Zespół Maxim w najbliższą sobotę gra na naszym weselu :) Już nie mogę się doczekać! Gdyby ktoś chciał posłuchać, to zapraszam Sala pod dębami, Pawłówek k. Pabianic.

[ Dodano: Sro Sie 13, 2008 11:24 am ]
Zapomniałam dodać, że oczywiście po weselu zdam relację.

Martysia - Czw Sie 14, 2008 3:26 pm

zespół Maxim grał na moim weselu 26.07! Wreszcie mogę zdać relację i SERDECZNIE ICH POLECI?! zero obciachu i fałszu, super grają i mają piękne głosy! my wzielismy jeszcze wariant z perkusją (SUPER!), czyli w sumie grali w czwórkę. Też nie chcieliśmy głupich zabaw, a oczepiny były krótkie, tym bardziej, ze wesele było polsko-włoskie i bylby problem z tlumaczeniem wszystkiego i robieniem dluższych pauz. Wspaniale też przygotowali parę włoskich kawałków, wyszło super! Goście zarówno polscy jak i włoscy zachwyceni! POLECAM, TO BYŁ STRZAŁ W DZIESI?TK?! DZI?KUJEMY MAXIMOWI
oleczkaaa - Sro Sie 20, 2008 11:30 am

U mnie Maxim gral 08.08.2008 w Adriatico i Z CALYM SERCEM MOGE POLECIC TEN ZESPOL!! Profesjonalisci, rewelacja pelna geba!! CUDOWNIE GRALI!!!A goscie tak sie bawili ze jeszcze w zyciu czegos takiego nie widzielam:) FANTASTYCZNY ZESPOL!!!Kazdemu polecam!
pętelka83 - Pią Sie 22, 2008 5:35 pm

WITAM,
ZESPÓŁ MAXIM B?DZIE U NAS GRA? W PA?DZIERNIKU PRZYSZŁEGO ROKU, JU? NIE MOGE SI? DOCZEKA? BO TO PRZESYMPATYCZNI LUDZIE!! JA SŁUCHAŁAM I WIDZIAŁAM ICH PRZEZ CHWILE NA ?YWO, MAJ? SUPER GŁOSY W PORÓWNANIU Z NIEKTÓRYMI, KTÓRZY UWA?AJ? SIE ZA ZESPOŁY :wink: PRZY WYBORZE SUGEROWAŁAM SI? OPINIAMI NA FORUM I PO PRZESUCHANIU ICH DEMO NA STRONIE I ZOBACZENIU NA ?YWO NIE ZASTANAWIAŁ SI? ANI CHWILI. ALE NIE WIDZIAŁAM JAK PROWADZ? OCZEPINY I JAK ZABAWIAJA GO?CI, CZY MO?E KTO? WYSŁAC JAKIS MAŁY FILMIK DO OBEJRZENIA?? POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY ZNIECIERPLIWO?CI? CZEKAJ? NA SWÓJ NAJWA?NIEJSZY DZIE? W ?YCIU :)

anna1984 - Pią Wrz 19, 2008 11:41 am

Obiecywałam, obiecywałam, ale dopiero teraz mam czas, żeby napisać opinię.

Zespół Maxim był absolutnym strzałem w dziesiątkę. Wesele dzięki nim było bardzo udane. Goście świetnie się bawili. Repertuar mają zróżnicowany, śpiewają w różnych językach. Ze wszystkim można się z nimi dogadać bez żadnego problemu. Są bardzo ugodowi i absolutnie wszystko ustalają z parą młodą. Na naszym weselu można powiedzieć, że nawet się narażali gościom. Przed oczepinami goście, którzy zabrali nam buty wymyślili, że to my mamy wykonywać jakieś zadania, żeby buty wykupić. Pan Paweł podszedł do nas jeszcze przed oczepinami i po cichu zapytał czy się na to zgadzamy. My odpowiedzieliśmy, że nie i zespół trzymał się naszej wersji. Po prostu powiedział tym, którzy mieli buty, że konkursy czekają, ale na nich ;) To co prawda i tak nie przeszło i to my mieliśmy różne zadania wymyślane przez gości, ale i tak wyszło fajnie. Trzeba przyznać, że zespół jednak trochę ryzykował obrazą gości. Także za to brawa. Ostatni goście wyszli o 5.00.
Ogólnie cała trójka jest przesympatyczna. Chciałabym jeszcze kiedyś pobawić się na jakimś weselu przy ich muzyce.

pętelka83 - Sro Wrz 24, 2008 10:32 pm

to super, że zespół się sprawdza w 100 %. Jednak dobry zespół jest kluczowym elementem na weselach!! A jak wyglądają oczepiny przez nich organizowane!! Bo nam powiedzeli ze będa takie jakie chcemy: krótkie, długie...... do wyboru do koloru!! Aha a co z zabawianiem gości?? czy były jakies konkursy zabawy prócz tych oczepinowych??

gorąco pozdrawiam i gratuluje wszystkim nowożeńcom:) ja na ten dzień musze jeszcze troche poczekac

martynahehe - Sob Wrz 27, 2008 11:44 am

hej Wszystkim!
NA reszcie znalazłam trochę czasu i mogę napisać co nieco o zespole ;)
Nasze wesele było 30.08.08 razem z poprawinami.
Powiem szczerze, że lepszego zespołu nie słyszałam.
Bawili się wszystkim młodzi i starsi i wszystkim się podobało, każdy wychodzą krzyczał że super orkiestra ;)
Grali wszystko: nowości, starsze piosenki, po angielski, rosyjsku (nawet "karnikuły" pamiętam )
Po prostu REWELACJAA.
Można się z nimi spokojnie dogadać i tego czego nie będziecie chcieli np na oczepinach na pewno nie będzie.
U nawet nie trzeba było wyciągać ludzi do tańca.
Aha najważniejsze, nie mieliśmy pomysłu na pierwszy taniec i Pan z orkiestry podpowiedział nam piosenkę Whitney Houston "I have nothing" no i na tą się zdecydowaliśmy choć nie ukrywam, że z pewną obawą gdyż piosenka nie należy do najłatwiejszej.
Okazało się że Pani z zespołu zaśpiewała ją tak że miałam gęsią skórkę - przepięknie ;) za co bardzo dziękuje bo dzięki temu był to prawdziwy wyjątkowy pierwszy taniec.
W ogóle wszyscy z zespołu mają bardzo ładne głosy.
Aha no i najważniejsze na weselu było u nas 120 gości a na poprawiny przyszło 100 wieć to chyba świadczy samo za siebie, że impreza się udała.
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękujemy zespołowi za taką wspaniała zabawę.
Ps. jak macie jakieś wątpliwości i pytania chętnie pomogę ;)

gosiaczek316 - Nie Wrz 28, 2008 8:34 pm

Witam i ja was i równiez chcialabym podpisac sie pod pochlebna laurka dla zespołu..Wesele mielismy 6 wrzesnia i zespol po prostu jest REWELACYJNY!!!!Wysoko postawilismy porzeczke bo wiedzielismy czego nie chcemy na własnym weselu i oni dopasowali sie do wszystkiego..Były nawet przejsciowki miedzy piosenkami,które zespol specjalnie dla Nas przygotował (chodzi o to ze miedzy piosenkami krzyczeli np.FAJNE WESELE i goscie odpowiadaja FAJNE WESELE głupio to brzmi ale na zywo super integruje na weselu)Dzieki Maximowi choc minely 3 tygodnie znajomi i rodzina jeszcze wychwalaja nasze wesele..Dali czadu i bawili starszych gosci jak i młodszych..Babcia mojego meza poszla osobiscie im podziekowac za piekne zabawianie gosci bo majac 80 lat chciało jej sie tanczyc dzieki nim,czyz to nie jest wyznacznikiem profesjonalizmu zespoly,ze potrafili porwac do tanca starsza osobe??Moj maz wynadgrdził zespoł premia,ale w ich przypadku to normalka sami zobaczycie!!!Gratuluje Wam wyboru naprawde spijcie spokojnie bo jak zespol jest dobry to pol sukcesu a Maxim jest FANTASTYCZNY!!!!!!!!!!!!!!!!
pętelka83 - Pią Paź 17, 2008 2:48 pm

witam,

czy jest może gdzieś w necie jakiś fragment filmu z zespołem Maxim? bo na stronie zespołu jest taka informacja, lecz ja nie mogę znaleźć. jak ktoś ma linka to chętnie obejrzę:)

pozdrawiam

Martysia - Pią Paź 17, 2008 3:34 pm

oj w necie chyba nie ma, rzeczywiście ten ze stronki nie działa, już tak było jak próbowałam rok temu. ale posłuchaj mp3 i usłyszysz jakie piękne głosy :)
kakonka - Nie Lis 02, 2008 6:13 pm

milo czytac tak pochlebne opinie o zespole ktory bedzie gral na moim weselu i poprawinach :lol: :lol: jak moj K. uslyszal "zakochanych" w wykonaniu Maxim to innego zespołu juz nie chcial... :razz: :razz:
TakaJedna - Czw Gru 04, 2008 2:50 pm

Ja obejrzawszy składankę trzech wesel mam nieodparte wrażenie że wszystko leci z playbacku, odsłuchiwałam demo na ich stronie i... no jest niemożliwością, żeby piosenkę na żywo (lub nawet nie do końca na żywo) zagarać i co najlepsze zaśpiewać identycznie jak na nagraniu na taśmie. Nie chce oczerniać zespołu w żaden sposób bo i ja nie wymagam grania całkowicie na żywo, ale troche za dużo bierze żeby nawet na żywo nie śpiewać (jak mnie się wydaję). Doszłam do takiego wniosku gdyż po odejrzeniu ich wesel obejrzałam wesele gdzie grał inny zespół i choć wypadli gorzej od Maxima to widać że wszystko śpiewają i grają na żywo. Nie wiem sama na czym mi bardziej zależy, żeby było na żywo czy żeby było perfekcyjnie zagrane. Zbyt piękne to było, żeby było prawdziwe. Poza tą jedną wątpliwością nie ma zastrzeżeń podoba mi się rytmika i szybkość z jaką grają jak również repertuar, fajnie też zabawiają gości. Profesjonalny zespół na poziomie.
tommuzyk - Sob Gru 06, 2008 7:09 pm

Istnieje coś takiego jak postprodukcja dźwięku w filmie. Dźwięk, który rejestrują panowie kamerzyści raczej nie nadaje się do pokazania jako demo, a klienci mają ciśnienie żeby zobaczyć film, zamiast udać się po prostu na próbę zespołu...
TakaJedna - Nie Gru 07, 2008 10:08 am

Myśle że klienci biorą poprawkę na to, że dźwięk na filmie nie oddaje do końca rzeczywistości. Domyślałam się, że dźwięk został poprawiony przynajmniej ale nie wiedziałam jak to się nazywa. Nie prościej by było zwyczajnie pokazać film z orginalnym dźwiękiem, myśle, że liczba klientów by przez to nie zmalała, a w ten sposób są wprowadzani w błąd.
tommuzyk - Nie Gru 07, 2008 2:19 pm

To może krok dalej - żaden film nie odda rzeczywistości.
madzia81 - Sro Sty 21, 2009 10:52 pm

dziewczyny mam pytanie przejrzalam plytke z zespolu Maxim i nie ukrywam ze nie powalila mnie na nogi,jednak nie sugeruje sie do konca nia bo plyta to nie to samo co spiew na zywo ,dlatego znam juz Wasze opinie i nie mam juz tylke obaw...mam tylko pytanie czy naprawde zabawiaja gosci przy stole,jak to jest z przywitaniem przed wejsciem na sale i czy repertuar mozna sobie samemu dopasowac?z gory dziekuje za odpowiedz. :-)
Martysia - Czw Sty 22, 2009 9:31 am

TakaJedna grali na moim weselu i zapewniam Cię, że śpiewali na żywo. Wcale nie było identycznie jak na mp3, słychać było, że śpiewają na żywo. Takich głosów naprawdę jest mało w tych wszystkich pseudozespolikach weselnych.

madzia81 oni mają swój naprawdę zróżnicowany repertuar, który zadowoli każdego (zapewniam Cię, że mają w tym doświadczenie), ale oczywiście Ty możesz im też zasugerować co byś chciała i zagrają Twoje ulubione kawałki. My mieliśmy wesele polsko- włoskie i specjalnie śpiewali włoskie piosenki, świetnie sobie poradzili.

madzia81 - Czw Sty 22, 2009 10:09 am

Martysia dziekuje za informacje:)i pozdrawiam
aga20 - Wto Mar 31, 2009 1:06 pm

W lutym poraz kolejny bawiłam się pry maximie.... Stwierdzam,że naprawdę są rewelacyjny, grają świetne piosenki i śpiewają extra...
agniesia22 - Pon Maj 25, 2009 10:46 pm

MAXIM grał na moim weselu w tą sobotę 23.05.2009 roku.
Byli fantastyczni. Grali świetnie, mają zróżnicowany repertuar dla każdego. Znają dużo piosenek o którą bym nie poprosiła to ją zagrali.
Goście wciaż tańcowali, parkiet cały czas pełny.
Wokalistka ma świetny głos naprawdę bardzo się podobał gością.
Wszyscy bardzo zadowoleni. Polecam zespół w 100%. Rewelacja, same plusy.
Wszyscy bawili się do białego rana ciężko było skończyć imprezę ale niestety musieliśmy oddać salę. Grali do samego końca aż wszyscy wyszli.
Świetny zespół. Pozdrawiam. ;) ;) ;) ;)

olenka313 - Wto Cze 02, 2009 8:50 pm

Gratuluje agniesia22:) Ja mam podpisaną z nimi umowę na lipiec 2010 i bardzo się ciesze, że tak ich wszyscy chwalą. Orkiestry szukałam najdłużej i najwięcej się najeździłam za różnymi płytami, kasetami i występami na żywo... Uważam, że zespół Maxim jest odpowiednim wyborem bo potrafi grać chyba dosłownie wszystko i dla każdego:)
Frotka - Pon Sie 03, 2009 3:58 pm

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Są rewelacyjni! Zachwalani przez wszystkich. Grają wszystko coś dla młodszych, coś dla starszych, coś szybkiego, coś wolnego, walczyka i przebój z dyskoteki. Po prostu REWELACJA! Nogi same rwą się do tańca, chociaż człowiek nie ma już siły, jest zmęczony, to jednak nie sposób siedzieć, gdy słyszy się grana przez nich muzykę.
Z całego serca polecam wszystkim.

aga20 - Nie Sie 23, 2009 9:36 am

W 100% zgadzam się z opinią Frotki-zespół naprawdę rewelacyjny...
moni84 - Pią Sie 28, 2009 1:53 pm

aga20,
hej Aga możesz mniej wiecej powiedziak w jakim przedziale cenowym miesci sie ten zespół?

olenka313 - Nie Sie 30, 2009 10:28 pm

moni 84
Z tego co wiem i mam na umowie na przyszły rok;) to 2500 zl za wesele bez poprawin przy 3 osobach, a 3300 za 4 osoby (dodatkowo perkusista). Pozdrawiam :)

kakonka - Nie Sie 30, 2009 10:57 pm

ja mam umowe na przyszly rok na wesele i poprawiny :) placimy 3200 za 3 osoby- bez perkusisty :)
Łodzianka - Wto Wrz 08, 2009 11:32 am

Hej,
Jestem tu nowa. Od dłuższego czasu czytałam co sie dzieje na tej stronie, a teraz postanowiłam się zalogować...No i odrazu mam prośbę !
Czy ktoś wie może gdzie zespół MAXIM ma w najbliższym czasie prowadzić jakieś wesele? Chciałabym podsłuchać ich troszkę,
Z góry dzięki,

Kasieńka82 - Wto Wrz 15, 2009 4:54 pm

Maxim grał na naszym weselu 6 czerwca tego roku jestem z nich bardzo zadowolona. U Nas był skład rozszerzony bo 5-osobowy czyli dodatkowo mieliśmy perkusiste i gitarzyste brzmieli rewelacyjnie. Świetnie bawili gości, robili bardzo krótkie przerwy, wszyscy byli nimi zachwyceni, spełniali każdą zachcianke gości. Mają bardzo urozmaicony repertuar, grają dla każdego i do tego mają wspaniałe wokale. Wychodzą do stolu z biesiadą i potrafią złapać świetny kontakt z gośćmi co sprawiło że mimo zmeczenia wszyscy bawili sie wyśmienicie.
Naszym wymysłem był pierwszy taniec bo chcielismy walca angielskiego którego tytuł zmieniłam w ostatniej chwili podalam go zespołowi zaledwie 3 dni przed weselem, naszym zaskoczeniem było kiedy wyszlismy na parkiet i zabrzmiały pierwsze słowa, dosłownie nogi Nam sie ugieły przeszły przez nas ciarki a zerkajac na gosci widzielismy jak co niektórym łezki płyneły ze wzruszenia, wierzcie brzmiało to przepięknie o nieba lepeij niż w orginalnej wersji za co im bardzo dziekujemy bo dzieki nim ten pierwszy taniec, cale przyjecie weselne i poprawiny zostaną w pamieci i naszych sercach na zawsze... staneli na wysokości zadania!! Szczerze i z całego serca polecam Maxim bo w tym co robią są rewelacyjni i najlepsi. Pozdrowienia :)

alicjalicja - Pon Paź 12, 2009 6:09 pm

Nie długo jedziemy na spotkane z tym zespołem, mam mieszane uczucia, bo wg mnie wokalista śpiewa przepięknie, natomiast wokalistka słabo, czasami fałszuje aż uszy bolą. Ale to wrażenia tylko po odsłuchaniu dema ze strony. Zobaczymy jakie będą późniejsze wrażenia.
aga20 - Wto Gru 22, 2009 12:31 pm

Czy wie ktoś gdzie maxim gra w sylwestra???Chętnia bym poszła..
martusia1980 - Sro Mar 24, 2010 1:12 am

Przypadkiem trafiłam na to forum i natknęłam się na zespół maxim-od razu postanowiłam zarejestrować się i napisać swoją pozytywną opinie..
Otóż zespół grał u mnie na weselu w listopadzie 2008, wcześniej grali u mojego brata.
Muszę powiedzieć, że naprawdę rewelacyjna i przesympatyczna orkiestra:)
Do dziś goście,którzy oglądają naszą płytę z wesela są zachwyceniu muzyką i sposobem umiejętności zabawiania gości..
Wywiązali się ze wszystkich naszych próśb, których zresztą było nie mało, poza tym świetny repertuar, piękne głosy- w mig porwali wszystkich do tańca..
Do tego wszystkiego świetne konkursy, biesiada przy stołach no i świetnie zorganizowane oczepiny...
Z czystym sumieniem mogę polecić zespół, gdyż uważam za najlepszy przy jakim do tej pory miałam okazję się bawić...

Magdalene - Pią Kwi 23, 2010 8:51 pm

Zespol MAXIM gral na naszym weselu dwa tygodnie temu. Jestesmy z nich bardzo zadowoleni. Spisali sie na medal. Wszyscy goscie swietnie sie bawili przy ich muzyce. Graja przerozne kawalki, od Maryli Rodowicz, przez Rickiego Martina, Glorie Estefan, czy nawet "Jestes szalona". Dodatkowo organizuja biesiade przy stolach, co sprawdza sie doskonale. Nie ma osoby przy stole, ktora pozostalaby obojetna na taka zabawe.
Oczepiny prowadza sprawnie, szybko i bez przeciagania. Ale zabawnie, bez wulgarnych gierek. Poza tym, przebieg oczepin jak i przebieg calego wesela mozna z nimi omowic.
U nas grali w 3-osobowym skladzie, bez perkusity, ale w czworke graja podobno jeszcze lepiej.
Wielkie dzieki!!! :)

marcinek - Sob Kwi 24, 2010 5:46 am

martusia1980 napisał/a:
Przypadkiem trafiłam na to forum i natknęłam się na zespół maxim-od razu postanowiłam zarejestrować się i napisać swoją pozytywną opinie

Jak to przypadek rządzi losem :o

magda_ma - Wto Kwi 27, 2010 11:16 pm

Witam serdecznie,

wcześniej tylko przeglądałam strony w poszukiwaniu zespołu, sali itp. na wesele. Czytałam opinie na forum i na tej podstawie wybraliśmy zespół Maxim. Teraz specjalnie się zarejestrowałam żeby im na forum jeszcze raz podziękować i polecić wszystkim zainteresowanym.
Wesele odbyło się 4 kwietnia w samą Wielkanoc. Zabawa była wspaniała. Dobór utworów, głosy, brzmienie, zabawianie gości, oczepiny - wszystko było naprawdę na najwyższym poziomie. Cały czas był pełny parkiet, goście byli zachwyceni na czele z nami. Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na wcześniejsze spotkania i ustalania ale wystarczyło parę wskazówek z naszej strony a zespół dopełnił reszty.
Jednym słowem rewelacja, polecam wszystkim zespół Maxim, nie zawiedziecie się.
A zespołowi chciałam jeszcze raz w imieniu swoim i męża gorąco podziękować. Pozdrawiamy!

v.gt - Pią Kwi 30, 2010 12:33 am
Temat postu: maxim
Tyle piszecie o tym zespole i ich wspaniałej muzyce że się zainteresowałem,i od razu się zawiodłem przeglądając ich stronkę,jak wy możecie mówić o dobrym zespole jak dla mnie laika w muzyce.słuchając szalonej,czy za tobą pójdę jak na bal i puszczając orginał z płyty to ta sama muzyka i jeszcze na zdięciach widać chyba CD lub coś takiego,to wolał bym DJ zatrudnić chociaż mniejsze koszty...na szczęście ja już wybrałem zespół .ludzie słuchajcie muzy..!!!!!
kakonka - Pią Kwi 30, 2010 10:57 am
Temat postu: Re: maxim
v.gt napisał/a:
wolał bym DJ zatrudnić chociaż mniejsze koszty...na szczęście ja już wybrałem zespół .ludzie słuchajcie muzy..!!!!!

wybrałeś swój zespół, to gratulacje :!: Ty słyszałeś, jak graja, tylko na ich stronie a u dziewczyn grał na weselach ?? Chyba One słyszały więcej piosenek niż dwie (o których piszesz) i na podstawie tego zachwalają zespół.

Mała_Inka - Pon Cze 07, 2010 11:36 am

witam,
robiąc rozpoznanie wśród zespołów podsłuchiwałam ich pod sceną. najpierw odwiedziłam ich stronę i bardzo mi się spodobało. powiedziałam nawet, że na 80% ich biezemy. pojechaliśmy pod sale i wielkie rozczarowanie... nie wiem, czy mieli zły dzień, ale zupełnie był to inny poziom niż na demo na stronie. wtedy zrozumiałam te wpisy z forum, zeby słuchać live a nie sugerować się demo.
powalili mnie wykonaniem piosenki Feel jest już ciemno. Wokalista nie dawał rady wyśpiewać wysokich dźwięków i dośpiewywała je wokalistka co brzmiało komicznie: (on ) a tezrz (ona) chodź (on ) tu do mnie, poczuj (ona)się (on) swobodnie itd...
Ogólnie nam sie zupełnie nie spodobało.

tajemnicza1979 - Czw Cze 17, 2010 12:07 pm

Być może faktycznie mieli gorszy dzień w końcu to też tylko ludzie:)
Ja natomiast bawiłam się przy tym zespole ostatnio w pabianicach w salemie i muszę stwierdzić że dla mnie rewelacja..
Bardzo zróżnicowany repertuar (dla młodszych i straszych), głosy piękne, świetna biesiada przy stołach, oczepiny króciutkie ale dobrze zorganizowane..
Ogólnie cała sala bawiła się do bielutkiego rana i jak dla mnie brzmiało to dużo lepiej niż na ich stronie..

Polecam

monika_zyga - Pią Lip 02, 2010 7:12 pm

Zespół grał u mnie 26.06.2010 i moge ich polecić z czystym sumieniem. Wszyscy goscie zachwalali. Muzyka dopasowana do wszystkich. Byly zabawy, ale nie za duzo. Wszystko tak jak chcielismy :smile:
Oczepiny bardzo nam sie podobaly. Naprawde cieszymy sie, że właśnie oni u nas grali, dzieki temu wszyscy zachwalaja nasze wesele.

zw1959 - Nie Lip 18, 2010 12:49 pm

Niestety muszę wypowiedziec się negatywnie o zespole MAXIM ze Zgierza. Byłe mwspółorganizatorem wesela w dn. 19.06.2010r. w Adriatico w Andrespolu przy ul. Rokicińskiej. Po pierwsze przy podpisywaniu umowy zespół deklarował,ze graja do oporu, do ostatniego gościa. Mielismy salę zarezerwowaną do 7:00, więc i tak wtedy wszystko by się skończyło. O 5:00 co prawda niewiele osób juz tańczyło, ale sporo gosci siedziało jeszcze przy stołach. Maxim , w składzie dwuosobowym ( o tym za chwilę) pozegnał się o 5:00. Należało spytac organizatorów, czy można juz zakończyc granie. Ale nie to było najgorsze.
Otóz o godz. 4:00 wokalista obsługujący wcześniej organy i akordeon, leżał zupełnie pijany z głową na stole. Wcześniej spadłby ze schodów, gdyby nie pomoc gości. Facet potłukł dwa razy szkło ze stołu. Pozostała dwójka próbowała dalej muzykowac, a raczej odtwarzac muzykę. Wokalistka stanęła przy organach i udawała że gra. Po 5:00 kiedy Maxim składał swój sprzęt, ich pijany kolega wcale nie miał ochoty sie zbierac. Mozna było usłyszec kilka wulgarnych odzywek do koleżanki-wokalistki. Żenujące. Pozostało złe wrażenie. Świadkami powyższego była spora jeszcze grupa gości obecnych do samego końca.
Przestrzegam przed zespołem Maxim !

PositiveAga - Nie Lip 18, 2010 12:58 pm

przeczytałam wypowiedź zw1959 i jestem w głębokim szoku :o
jak to możliwe że zespół który do tej pory miał same pozytywne opinie, pozwolił sobie na coś takiego??

kakonka - Nie Lip 18, 2010 1:07 pm

PositiveAga napisał/a:
przeczytałam wypowiedź zw1959 i jestem w głębokim szoku :o
jak to możliwe że zespół który do tej pory miał same pozytywne opinie, pozwolił sobie na coś takiego??


dokładnie :/ i po weselu które odbyło się tydzień po tym opisanym przez zw1959 jest już pozytywna opinia (oj chyba nie postawie im alkoholu na stole).

PositiveAga - Nie Lip 18, 2010 6:06 pm

a mam pytanie do zw1959

jeżeli zespół tak się zachowywał to raczej po zakończeniu wesela nie zapłaciliście im za usługę??

monika_zyga - Pon Lip 19, 2010 8:30 am

Ja mialam tydzien po i nie wierze w ta wypowiedz. Jezeli chodzi o alkohol to my od razu z gory wiedzielismy ze orkiestrze postawimy jedna butelke (siedzial tam jeszcze kamerzysta i fotograf). Jesli by wolali to mielismy ok 2 postawic jeszcze jedna, ale nie wolali. Wiec z tego co pamietam to poszla jedna butelka na 5 osob.
Bylam bardzo zadowolona z zespolu. Na weselu u nas tez zakonczyli o 5, ale my tak chcielismy. Na poprawinach mieli grac do 22, ale jeszcze bis, piosenka na zyczenie i skonczyli przed 23.

Nie slyszalam jeszcze tak negatywnej opini o tym zespole i ja nadal bede polecac.

tajemnicza1979 - Wto Lip 20, 2010 2:20 pm

Dla mnie jest to też troszkę nierealne, może jakaś złośliwa konkurencja wypisuje takie rzeczy..
Na weselu gdzie ja się bawiłam na stole zespołu stał przez całą noc alkohol i wogóle nawet go nie tkneli (pomimo gdzie spora ilość gości podchodziła do nich i chciała się z nimi napić w podzięce za fajną zabawę)..
Poza tym zabawa naprawdę była przednia,śmiem stwierdzić,że jest to najlepszy zespół jaki do tej pory słyszałam i z czystym sumieniem wszystkim ich POLECAM!!!

pationa4 - Czw Lip 22, 2010 2:52 pm

Jakiś czas temu trafiłam na stronę maxima, gdyz jestem w trakcie poszukiwania zespołu na swoje wesele (10wrzesień 2011)..
Po przesłuchaniu dema byłam bardzo,bardzo mile zaskoczona, wokalistka śpiewa pięknie, wokalista nieziemsko-myślę ,że śpiewa lepiej niż nie jedna nasza polska gwiazda...
Po rozmowie z narzeczonym postanowiliśmy się umówić z zespołem i przesłuchać na żywo podczas poprawin weselnych...
Muszę przyznać,że zespół jescze bardziej zaskoczył nas na plus...
Grali skoczne i taneczne piosenki, po każdym utworze ludzi bili im brawa i co dla mnie najważniejsze naprawdę pięknie śpiewali ( o czym przekonaliśmy się słuchając ich na żywo)...
We wtorek po poprawinach na których byliśmy ich posłuchać zadzwoniliśmy do zespołu by umówić się na podpisanie umowy, okazało się ,ze termin był już zajęty..
Do tej pory jestem zrozpaczona i zastanawiam się nad przełozeniem wesela na 09.09 (piątek), gdyż uważam ,że zespół maxim jest bezkonkurencyjny i wartobyłoby nieco pozmieniać plany by mógł wystąpić u nas...
Jedyna kwestia jaka mnie zatrzymuje by przełożyć wesele są moi rodzice, którzy nie chcą zaakceptować ślubu oraz wesela w piątek...
Natomiast co do zespołu naprawdę polecam....

sunrise - Sro Lip 28, 2010 6:13 pm

Niejednokrotnie miałem przyjemność współpracować z zespołem Maxim i mogę tylko potwierdzić
wysokie kwalifikacje i talent do prowadzenia imprezy przez członków zespołu.Nigdy nie zdarzyło się żeby któryś z Panów przeholował z alkoholem(nie wspominam nawet o Solistce)Jeden toast z Parą Młodą lub rodzicami tak ale nigdy więcej.Osobiście gorąco polecam:)i pozdrawiam

Kasia i Kamil - Nie Wrz 05, 2010 10:22 pm

Zespół Maxim grał na naszym weselu 21.08.2010r. Praca jaką wykonali jest na najwyższym poziomie. Zarówno my z mężem jak i nasi goście są zadowoleni z orkiestry, która grała piosenki dla odbiorców w różnym wieku. Super dobrany repertuar, biesiada przy stole i oczepiny. Dzięki zespołowi Maxim wesele trwało do samego rana. Negatywne opinie zamieszczone na tym forum są wyssane z palca. Z czystym sumieniem możemy polecić ten zespół każdej parze planującej wesele, dzięki nim macie gwarancję udanej zabawy weselnej. Jeszcze raz Wam dziękujemy za kawał dobrej roboty. Pozdrawiamy Kasia i Kamil
kakonka - Pon Wrz 13, 2010 9:50 pm

11.09 Maxim grał na naszym weselu a dzień później na poprawinach :)
było REWELACYJNIE :)
nie tylko profesjonalnie wykonują swoją pracę, ale są przesympatycznymi i przezabawnymi ludźmi :D
Goście gratulowali nam wyboru zespołu :D
cały czas grali na żywo... biesiada przy stołach i repertuar dopasowany do nas i naszych gości :D

jeśli jeszcze raz robilibyśmy wesele, Maxim grałby u nas ponownie :D

polecamy go z czystym sumieniem :D

aha... i spokojnie można im postawić na stole alkohol :) my z nimi piliśmy- nikt się nie słaniał na nogach nikt nie spał pod stołem .. grali do końca wesela a na poprawinach sami z siebie przedłużyli czas grania :D

Justyna, Kuba, Paweł- dziękujemy :D

Justi20 - Wto Wrz 14, 2010 1:59 pm

Witam:) Pozdrowienia dla bardzo sympatycznego zespołu, a szczególnie dla Pani wokalistki - Justynki :) 8) Fajny zespół, polecam ;)
magda7890 - Pią Paź 01, 2010 10:26 am

17.09 bawiłam się na weselu gdzie grał zespół maxim ze zgierza.Muszę powiedzieć ,że jest to rewelacyjny zespół, spisal sie poprostu na medal, wszyscy goście byli zachwyceni.
Piękne głosy , muzyka na żywo, Pan na perkusji poprostu wymiata, poza tym świetnie poprowadzone konkursy, biesiada przy stołach i oczepiny.
Z czystym sumieniem polecam wszystkim zespół maxim.

aga20 - Czw Lis 04, 2010 4:51 pm

W styczniu przyszłego roku będe miała okazje juz poraz któryś z kolei bawić się przy zespole maxim i muszę powiedzieć ,ze niezmiernie jestem zadowolona z tego tytułu.
Również gorąco polecam ten zespół!!!

Mariposa. - Czw Lis 04, 2010 6:26 pm

Właśnie oglądałam stronke zespolu Maxim. Milutka :)
Facet śpiewa super, taki miły, przeszywający głos :) ale Pani niebardzo...jakoś tak jakby wyła :/ Może mi sie wydaje...

kakonka - Czw Lis 04, 2010 6:45 pm

Mariposa. napisał/a:
Może mi sie wydaje...


na żywo- rewelacja :)

masz taki awatar jak Brinka

aga20 - Sob Lis 06, 2010 12:33 am

Kakonka -popieram, wszyscy w tym zespole brzmią rewelacyjnie.
taja - Sro Gru 22, 2010 9:50 am

czy ktoś się orientuje, jak długo jeszcze ich strona internetowa będzie niedostępna??
aga20 - Czw Gru 23, 2010 5:43 pm

Z tego co zauważyłam to stronka jest juz dostępna.
kasiapiecz - Czw Sty 20, 2011 7:38 pm

W święta Bożego Narodzenia miałam okazję bawić się przy tym zespole.
W przciągu 3 lat byłam na 8 weselach i ten zespół ze wszystkich okazał się najlepszy,wypadli naprawdę rewelacyjnie-parkiet był non-stop zapełniony.
Bardzo podobał mi sie głos pani, która śpiewała z reszta panowie też świetnie śpiwaja, poza tym konkursy i oczepiny poprowadzone z kultura ale za to prześmieszne.
Podczas biesiady przy stołach ludzie poprostu zwariowali i śpiewali z nimi tak głośno, że mało szyby nie pękły.

Gorąco polecam wszystkim zespoł maxim.

karolka878 - Czw Sty 20, 2011 8:28 pm

Ja też zdecydowałam się na zespół Maxim i mam nadzieję, że nie będę rozczarowana. Jednak przeważyły tutaj dobre opinie i dlatego taka decyzja. Teraz tylko czekanie na zabawę:-)
Magda i Tomek - Wto Cze 21, 2011 10:31 am

28 maja 2011 odbył się nasz ślub no i wesele, które uświetnił swoim występem zespół MAXIM.

Przemiła wokalista Justyna elektryzowała swoim głosem, a wspomagali ją Kuba i Paweł którzi szczerze powiem niewiele jej ustępowali. U nas 'opcjonalnie' muzyków wspierał perkusista który zwiększał doznania muzyki granej Live.

Chcecie dobrej muzyki, zabawy i satysfakcji Waszej i Gości? - MAXIM ze Zgierza!!
Polecamy!

chwileulotne - Pon Wrz 19, 2011 1:27 pm

Kilka dni temu byłam na weselu, na którym grał zespół MAXIM w składnie 3 osobowym.

Uważam że jest to jeden z najlepszych zespołów jakie do tej pory widziałam, a widziałam ich już sporo ;) Grają muzykę dla gości w każdym wieku, mają świetny repertuar, dobre wokale.

Gorąco polecam wszystkim! Na pewno się nie zawiedziecie :)

cytryna - Wto Paź 25, 2011 8:16 pm

Witam, czy moglibyście powiedzieć, ile kosztuje ten zespół?
Poza tym, jakie macie wrażenia nt. współpracy zespołu z kuchnią? (słyszałam, że to ważne)
Jak często są przerwy i jak długo trwają?
Czy w trakcie przerw z głośników "sączy się" muzyka?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje :)
Pozdrawiam

aga20 - Wto Paź 25, 2011 10:47 pm

Witam, co do cennika to niestety nie znam-warto zadzwonić i się poprostu zapytać:)..

Na weselu u mojej kuzynki widać było,że kuchnia i zespół umiejętnie ze sobą współpracowali, z tego co wiem to kuchnia dała im rozpiskę z ciepłymi posiłkami i chyba tego się trzymali.

Co do przerw to były bardzo krótkie, myśle ,ze jakieś 5-10 minut, grali około 40-45 minut czasami nawet dłużej.

W przerwach leciała delikatna muzyka w tle.

Przy maximie ze Zgierza bawiłam się niejednokrotnie (kilka wesel oraz 2 bale sylwestrowe) i z czytsym sumieniem ich polecam-naprawdę świetny zespół.

izunia_zg - Pon Sty 30, 2012 5:54 pm

MAXIM grał u nas 25.06.2011,zespół spisał się rewelacyjnie, wszystko było dogadane z kuchnią, w naszym przypadku również kuchnia dała rozpiskę z daniami. Wszyscy goście byli nimi zachwyceni, wspaniale glosy, fajna muzyczka a oczepiny były prześmieszne. Zaufaliśmy opiniom na forum decydując się na ten zespół i jesteśmy bardzo zadowolona z wyboru. Polcam
karolka878 - Pon Kwi 30, 2012 11:26 am

NAJLEPSI, NAJLEPSI i jeszcze raz NAJLEPSI!!! zespół Maxim grał u mnie na wselu 21.04 i poprostu wszycy goście byli zachwyceni. my również,zabawa była świetna, konkursy bardzo zabawne a biesiada rzadko kogo nie porwała. z całego serca polecam zespół Maxim bo wiem, że nie zawiedzie a wręcz przeciwnie zapewni fantastyczną zabawę.
jeszcze raz dziękuję za tę noc.:-)

aga20 - Wto Lip 10, 2012 6:15 pm

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić zespół maxim ze zgierza.
Mają saksofon, perkusję oraz inne instrumenty, poza tym grają naprawdę rewelacyjnie.
Wszelkie opinie, namiary znajdziesz na tym forum jaki poprzez google, również wiem, że można ich posłuchać w internecie.

Pozdrawiam

takanahana - Pią Sie 03, 2012 9:19 am

Zdecydowanie POLECAM. grali na naszym weselu 28 lipca czyli niecały tydzień temu i spisali się na medal. Wszystko na najwyższym poziomie (polecam pakiet z orkiestrą) nie było żadnego problemu z alkoholem, mimo że nie byli ograniczani. Nawet po weselu gdy orkiestra się pakowała, jeden z nich jeszcze grał na akordeonie dla gości na zewnątrz. Nie jestem zwolennikiem orkiestr, ale ta naprawdę dała radę.
aga20 - Pią Sie 03, 2012 10:32 am

Napisałaś "(polecam pakiet z orkiestrą)", o co chodzi???
Czy przypadkiem nie miałaś na myśli perkusji??
Z tego co wiem to grają już na stałe z perkusistą, taką informację przekazał mi znajomy, który się z nimi nie dawno kontaktował.

btggmartuska - Wto Sie 28, 2012 7:58 pm

W sobote zespół Maxim grał na naszym weselu. Było świetnie, nie zamieniłabym tego zespołu na żaden inny. Grają nowoczesne piosenki (typu nosa nosa, waka waka, tchere tchere) a także disco polo. Śpiewają geniaalnie. Oczepiny i konkursy prowadza bardzo fajnie na dodatek są bardzo sympatyczni. Goście bawili się do samego rana do ostatniego tchu. Jeśli ktoś coś chce wiedzieć więcej prosze pisac.
myszka01051985 - Wto Sie 28, 2012 9:10 pm

Hej. jakiś czas temu bawiłam się na weselu na którym grał ten zespól i bardzo mi się podobało. Polecam:)
marthussia - Czw Paź 11, 2012 1:22 pm

To ja już mogę się pochwalić podpisaną umową z tym zespołem. Jesteśmy mega zadowoleni :)
taja - Sro Lis 07, 2012 9:58 am

na naszym weselu też grał Maxim. jesteśmy strasznie zadowoleni, goście chwalili, każdy bawił sie wspaniale. nie życzyliśmy sobie dicso polo, więc go nie było, ale polskie znane utwory oczywiście leciały. wokalistka pieknie wykonała piosenkę naszego pierwszego tańca, choć w oryginale była zaśiewana przez mężczyznę. nie chcieliśmy żadnych najmniejszych przerw w muzyce, więc podczas posiłków leciała cicho puszczana muzyka Dżemu, Santany. oczepiny już widielismy na innym weselu, u nas zrobiliśmy te same zabawy, (chyba 4) słodzenie wódki, tylko raz, mi się nie podoba, biesiada krótka, ale rozruszała wszzzyyystkich gości. serdecznie polecam ten zespół
bambolea - Czw Sty 17, 2013 8:50 pm

Na moim weselu również będzie grał zespół Maxim, mam nadzieję, że to dobry wybór :)
kakonka - Czw Sty 17, 2013 9:06 pm

bambolea napisał/a:
mam nadzieję, że to dobry wybór :)


najlepszy :D

Sikoreczka_1988 - Pon Sty 21, 2013 10:29 am

My też mamy podpisaną umowę z zespołem Maxim.. Zdecydowaliśmy się na niego po przeczytanych opiniach, mam nadzieję że to dobry wybór bo czym bliżej do wesela to bardziej zaczynam się bać.. Oby wasze opinie były w 100% prawdziwe :-)
aga20 - Wto Lut 05, 2013 10:30 pm

Nie ma się czego obawiać , zespół jeden z najlepszych w naszym województwie o ile nie najlepszy.
16czarny16 - Sob Mar 09, 2013 5:39 pm

Popieram, najlepszy wybór, zespół mega pozytywny :) Pozdrowienia dla Kuby z zespołu, Michał ( 20.10.2012 ) :)
Sikoreczka_1988 - Czw Wrz 05, 2013 3:47 pm
Temat postu: NAJLEPSZY ZESPÓŁ!!
10 sierpnia 2013 zespół Maxim grał u nas na Weselu. Miałam wiele obaw bo wybraliśmy ich tylko po przeczytanych opiniach na forum. Nie żałuję tej decyzji i BARDZO BARDZO cię cieszę że to właśnie Oni grali. Są po prostu zajeb***i . Wszyscy Goście świetnie się bawili..grają i dla młodych i dla starszych.. Oczepiny i konkursy oryginalne i bardzo zabawne...specjalnie dla nas nauczyli się dwóch nowych piosenek.. Jeżeli szukacie zespołu który zapewni dobrą zabawę na weselu to POLECAM!!

Dziękujemy za wszystko!!
Ewa i Łukasz :-)

marthussia - Czw Wrz 05, 2013 3:49 pm

Sikoreczka_1988, a możesz mi powiedzieć czy mieliście skład 4 czy 5 osobowy?
Sikoreczka_1988 - Pią Wrz 06, 2013 9:15 am

marthussia, Maxim ma do wyboru 3 lub 4 osoby..my mieliśmy cały skład czyli z perkusją :)
mynia_89 - Sro Wrz 18, 2013 10:32 pm

14 września zespół MAXIM grał na naszym weselu. Wybraliśmy ich patrząc jedynie na opinie na tym forum i w żadnym wypadku nas nie zawiedli. Są FENOMENALNI !! Goście zachwyceni, wybawieni, zarówno Ci młodsi jak i Ci starsi, grają różnorodne kawałki. Fajne oczepiny, bez zbędnego przedłużania, biesiady przy stołach, robią krótkie przerwy. Ten zespół zapewnił wspaniałą zabawę podczas naszego wesela, jesteśmy zachwyceni i jakbyśmy mieli wybierać ponownie to na pewno wybór padł by na MAXIMA :)

Dziękujemy Wam !
Martyna i Marcin

AngKol - Wto Paź 01, 2013 7:19 pm
Temat postu: Re: MAXIM ze Zgierza
Plecam serdecznie ten zespół. Byli u mnie na weselu 28 września - rewelacja. Świetnie poprowadzone oczepiny. Nie było żadnych problemów- grali niesamowicie - wszyscy goście bardzo ich chwalili a zainteresowani brali namiary na ewentualne wesele. Grali przy stołach - świetnie bawiąc gości. Szef orkiestry rewelacyjnie potrafił rozbawić gości . Cały skład oceniam na 6. Polecam i pozdrawiam cały MaXim.
Łukasz i Angelina

marthussia - Wto Paź 15, 2013 10:46 am

Ja ostatnio miałam niebywałą okazję bawić się razem z zespołem Maxim. Zespół obecnie w podstawowym składzie gra w 4 osoby ale oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia składu o Pana Gitarzystę. I tą opcję gorąco polecam. Pan Gitarzysta zrobił niesamowitą furorę. Jednak brzmienie gitary fantastycznie uzupełnia aranżację utworów. Spodobał nam się do tego stopnia, że nie może go zabraknąć na naszym weselu. :) Po ostatnim weekendzie utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru odnośnie zespołu.
karolaa - Pon Paź 21, 2013 4:45 pm

witam,
jestem zainteresowana zespołem maxim ze Zgierza. Z tego co sie dowiedziałam w tym roku już nie graja nigdzie a chciałabym posłucha z innego źródła niż piosenki udostępnione na stronie, które jak wiadomo mogą by przerobione. mogą byc kawałki utworów.Proszę o pomoc mogę udostępnic mail. czy warto jest zainwestowac w ta orkiestre.

Ania i Bartek - Pon Paź 21, 2013 8:43 pm

Bardzo polecamy zespół Maxim ze Zgierza . Bawili gości na Naszym weselu w dniu 05.10.2013 roku. Nigdy wcześniej nie byliśmy na imprezie prowadzonej przez ten zespół i baliśmy się troche naszego wyboru ponieważ sugerowaliśmy się tylko opiniami z forum. Nasze obawy jednak były niepotrzebne ponieważ zespół spisał się świetnie . Nie ma do czego się doczepić wszystko było przeprowadzone przez nich profesjonalnie i na wysokim poziomie . Pare dni przed weselem zorganizowane było spotkanie z członkiem zespołu gdzie omówiliśmy wszystkie szczegóły dotyczące naszego wesela . Nasze wesele odbywało się na dwóch salach jadalnej i tanecznej. Zespół doskonale sobie z tym podziałem sal poradził . Oczepiny przeprowadzone zostały tak jak sobie tego życzyliśmy czyli bez zbędnego ich przedłużania z nastawieniem na oryginalne konkursy . Polecamy Wszystkim zespół MAXIM nie macie czego się bać podpisując z nimi umowę . Jeżeli ktoś chcę uzyskać więcej informacji prosimy pisać maile na adres : anne_87@vp.pl . Pozdrawiamy członków zespołu i jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy !! ! Ania i Bartek
bambolea - Czw Paź 24, 2013 11:06 am

Jak miło czyta się takie opinie, gdyż my również podpisaliśmy umowę w ciemno, sugerując się jedynie opiniami na forum i dostępnym demo na youtube. Już nie mogę się doczekać! :smile:
Sikoreczka_1988 - Pią Paź 25, 2013 12:19 pm

bambolea, Zazdroszczę że macie to przed sobą ;) Dokonaliście najlepszego wyboru, na pewno nie będziecie żałować. Gdybym tylko mogła to bym jeszcze raz pobawiła się z zespołem Maxim :)
marthussia - Pią Paź 25, 2013 12:32 pm

Sikoreczka_1988 napisał/a:
bambolea, Zazdroszczę że macie to przed sobą ;) Dokonaliście najlepszego wyboru, na pewno nie będziecie żałować. Gdybym tylko mogła to bym jeszcze raz pobawiła się z zespołem Maxim :)


oj jak ja się cieszę słysząc takie opinie :) to utwierdza mnie w przekonaniu, że podjeliśmy dobrą decyzję :)

mynia_89 - Nie Paź 27, 2013 7:08 pm

marthussia napisał/a:
to utwierdza mnie w przekonaniu, że podjeliśmy dobrą decyzję :)
Najlepszą :wink:
karolina99 - Pią Lis 01, 2013 4:49 pm

My również na podstawie Waszych opinii zdecydowaliśmy się na MAXIM :) Zespół już zarezerwowany, zaliczka wpłacona. Póki co wybraliśmy skład podstawowy i tutaj moje pytanie: warto brać gitarzystę? Cena jest niemała, za gitarzystę jeszcze trzeba dopłacić, dlatego waham się :roll: ...jakie są Wasze doświadczenia?
łodzianka87 - Wto Lis 12, 2013 7:50 pm

Kochani szukam wszystkich informacji na temat tego zespołu ..
Najlepiej tych najświeższych ....
mało ich w sieci ;/ wiec moja decyzja nie jest łatwa do podjęcia . Moze ostatnio grali dla Was i mozecie cos wiecej powiedziec np . czy graja na zywo , jak zabawiaja gości ...

annakończarek - Czw Mar 06, 2014 1:39 pm

Bawiliśmy się przy ich muzyce podczas imprezy karnawałowej 22 lutego w Zgierzu "U Przemka". Super zabawa. Pełny profesjonalizm. Muzyka różnorodna, dla każdego coś miłego. Grają na żywo. Piękne głosy, zwłaszcza wokalistki. Perkusista niesamowity. Dobrze, że będą grali na naszym weselu.
h0nnie - Sob Kwi 12, 2014 12:33 pm

Zdecydowaliśmy się na zespół Maxim i zagra na naszym weselu już w sierpniu 2015r! Nie mogę się doczekać. Bardzo się cieszymy, że gra do oporu ( a nie tak jak w wielu zespołach teraz w umowie jest jedynie 10h).
kiciaeudezet - Wto Maj 27, 2014 3:18 pm

Ciężko wybrać dobry zespół. My zdecydowaliśmy się na Maxim i mam nadzieje, że była to słuszna decyzja :) zagrają u Nas w sieprniu 2015 roku.
loletka89 - Sro Lip 02, 2014 1:14 am

Również ze swoim M. wybraliśmy ten zespół na podstawie czytanych postów i komentarzy na nasze wesele, które odbędzie się w przyszłym roku. dodam że najtrudniejszą przeszkodą było podjęcie decyzji na odległość ponieważ nie mieszkamy w Polsce/
Kasia19.06.2014 - Czw Lip 03, 2014 5:53 pm

Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do zespołu Maxim, to powiem szczerze, że może spać spokojnie! I to bez żadnej ściemy. Mieliśmy przyjemność bawić się z Maxim na swoim weselu w dniu 19.06.2014 r.
Pełen profesjonalizm, świetne wokale i instrumenty, są bardzo elastyczni - grają przede wszystkim pod gości i wszyscy bawią się wyśmienicie, a na weselu o to chodzi. W dzień po weselu odebraliśmy naprawdę sporo telefonów ze słowami, że to było najlepsze wesele na jakim się bawili. Wiecie jaka przyjemność dla ucha :D
Maxim był z polecenia mojej koleżanki - ma u mnie bardzo duuuuże piwo. My ze swojej strony będziemy polecać Maxim każdemu kto organizuje imprezę z orkiestrą. Mają własnego autorstwa zabawy oczepinowe, które nam przypadły do gustu, a gościom dostarczyły potok łez ze śmiechu :) Umowę można podpisywać w ciemno i o nic się nie martwić :D
Jeszcze raz dziękujemy za świetną zabawę i pozdrawiamy cały zespół.
Kasia&Mariusz :wink:
Respekt!

bambolea - Sro Wrz 10, 2014 10:33 pm

Możemy gorąco polecić zespół Maxim - przy nich nie można się nudzić. Cała sala bawiła się zarówno na weselu, jak i na poprawinach, gdy tylko wchodzili na scenę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik - świetne zabawy i oczepiny. Piękne głosy, bez zawodzenia.
Dziękujemy za świetną zabawę!

Monika i Paweł 30.08.2014

karolina99 - Sro Paź 01, 2014 1:07 pm

U nas również grał MAXIM, goście zadowoleni, my również :) świetni ludzi i wyborna zabawa :) pierwszy set i parkiet pełen to nie tylko zasługa naszych szalonych gości :) impreza do 6 rano, poprawiny chyba jeszcze lepsze :D
Jesteśmy z Mężem pod wielkim wrażeniem i jeszcze raz dziękujemy! :)

kapatka - Czw Lis 06, 2014 12:15 pm

Aż miło czytać takie opinie bo u nas też będzie grał Maxim :D
smileface - Czw Lut 19, 2015 11:11 am

kapatka,

Licze na relację po Twoim weselu - u nas bedzie grał Maxim miesiąc po Was :)

kapatka - Czw Lut 26, 2015 2:06 pm

Jak już ochłonę to zdam relację :)

[ Dodano: Czw Lut 26, 2015 2:11 pm ]
A tak apropo: może ktoś napisać jak wyglądają u nich oczepiny? Będziemy wszystko z nimi ustalać za ok.miesiąc więc wszystkiego się i tak dowiem, ale ciekawa jestem :razz: bo o to nie spytaliśmy przed podpisaniem umowy :oops:

[ Dodano: Czw Kwi 30, 2015 8:20 pm ]
U nas już po weselu więc mogę się podzielić wrażeniami. Jeśli ktoś się zastanawia czy Maxim to dobry wybór to z czystym sumieniem odpowiadam: najlepszy! Zespół to chyba najczęściej i najchętniej chwalony przez gości element naszego wesela. Na poprawinach (albo jeszcze na weselu?) goście nawet sami zaintonowali "Sto lat" dla orkiestry, a to chyba mówi samo za siebie. Ze strony pary młodej mogę Was zapewnić, że wszystko można z nimi spokojnie dogadać. Oczepiny - inne niż wszystkie, które dotąd widziałam (gościom z tego co słyszałam również się podobały). Nam pomogli też przy wyświetlaniu filmu dla rodziców, choć (jak by nie patrzeć) to przecież nie należało do ich obowiązków. My i nasi goście jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu więc jeśli ktokolwiek rozważa nawiązanie współpracy z nimi to zapewniam, że nie będzie rozczarowany.
W imieniu swoim i gości jeszcze raz dziękujemy za udaną zabawę i polecamy wszystkim zainteresowanym zespół Maxim.

syllwiaa89 - Czw Maj 07, 2015 7:20 pm

Zespół MAXIM bawił nas i naszych gości na weselu 2 maja 2015r. Zespół wybraliśmy w ciemno. I był to strzał w 10 :) Było fantastycznie. Cudowne wokale, aranżacje piosenek. Możesz mieć 100% pewność, że Twoje wesele będzie zagrane i zaśpiewane perfekcyjnie. Goście byli zachwyceni. Bawili się do białego rana. Każdy z członków zespołu jest przesympatyczny i w każdej kwestii można się dogadać. Oczepiny- oryginalne, uśmialiśmy się do łez. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej kapeli. Będziemy polecać zespół MAXIM ze szczerego serca. Chcielibyśmy im jeszcze raz serdecznie podziękować. Sylwia i Piotr
P.S. Czekam na imprezkę z zespołem MAXIM. Sylwester, ostatki bądź wesele znajomych- byle z zespołem MAXIM :D

smileface - Sro Maj 13, 2015 9:06 pm

Milo czytac takie komentarze :) zatem nie moge sie juz doczekac:D a powiedzcie mi prosze, ile wczesniej zespol sie z WAmi kontaktowal by dogadac szczegoly ? Czy to moze Wy dzwoniliscie?
kapatka - Czw Maj 14, 2015 11:42 am

Takie spotkanie, żeby dogadać szczegóły było u nas na tydzień (lub dwa?) przed ślubem. Co do umówienia tego terminu to akurat dzwoniliśmy my, z tym że my i tak byliśmy z nimi wcześniej w kontakcie mailowym i telefonicznym.
Artur_Natalia - Czw Sie 06, 2015 5:29 pm

Cześć wszytskim !! !!
Założyliśmy konto na tym forum, aby zostawić rekomendację dla zespołu Maxim :cool:
Państwo grali u nas w czerwcu i wybór ich na wesele był strzałem w dziesiątkę !! !
Pełen profesjonalizm, odpowiedzialne podejście i wspaniały repertuar, który trafił w gusta gości :)
Pięknie zaśpiewane piosenki, wspaniałe aranżacje utworów - super zabawa!
Oczepiny pozostawilismy całkowicie w kwestii zespołu i nie byliśmy rozczarowani - było fantastycznie :)
Zespół wybraliśmy z polecenia, więc i my w ciemno - polecamy dalej !! !!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiamy Zespół i wszystkich na forum,

Artur i Natalia :wink:

kasia1987w - Sro Wrz 09, 2015 10:38 am

Dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie wesela, super muzyka, głos, aranżacje, genialne zgranie i współpraca. Wszyscy zgodnie twierdzą, że chyba nigdy nie słyszeli tak dobrego zespołu. Ludzie przy Was bawią się i tańczą na maxa, zabawy i oczepiny tez super, dziękujemy, będziemy polecać zawsze ! Znaleźliśmy zespół Maxim tutaj na forum i kierowaliśmy się tylko opiniami i było warto, pełen profesjonalizm, dziękujemy :) :lol:
Kasia i Arek

Martyna-Tomek - Czw Wrz 10, 2015 10:35 am

Maxim to rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od wyprowadzenia z domu aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. Maxim jest bezkonkurencyjny!!! Polecamy, Martyna i Tomek (29.08.2015) 8)
OlaiKamil - Sob Paź 17, 2015 1:28 pm

Witam Wszystkich.

Piszę do wszystkich tych którzy mają jakiekolwiek wątpliwości by wybrać na swoje wesele zespół maxim. Ja je rozwieje !
Nigdy nie będę żałowała tej decyzji. Najlepszy zespół jaki znam. Wszyscy goście byli zadowoleni. Po całej imprezie dzwonili i pytali jaki zespół mięliśmy bo byli tak zachwyceni. Piękne wokale, muzyka świetna. Widać że zespół zna się na rzeczy, po za tym bardzo dobrze im się pracuje razem i to też działa pozytywnie na efekty ich pracy. Z chęcią cofnęłabym czas do dnia naszego ślubu by przeżyć te piękne chwile jeszcze raz. GORĄCO POLECAM ZESPÓŁ MAXIM !! ! Na pewno nie będziecie żałować tego wyboru, a ślub jest raz w życiu! :) :) Dziękujemy zespołowi za świetną zabawę - Aleksandra i Kamil 26.09.2015

aniairafal - Wto Lut 23, 2016 12:26 pm
Temat postu: Polecamy !!!!
Z całego serca polecamy Zespół Maxim!!! Grali u nas na weselu w listopadzie. Wszyscy byli nimi wręcz zachwyceni i jeszcze długo po weselu wyrażali swoje pozytywne opinie. Wspaniały wokal, aranżacje...długo by wymieniać... profesjonaliści, a zarazem bardzo mili i sympatyczni ludzie. Same superlatywy. Cieszymy się ogromnie, że to właśnie Oni byli z nami. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru, więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to proszę nie mieć najmniejszych wątpliwości-nie zawiedziecie się-naprawdę WARTO!!! Pozdrawiamy i dziękujemy!!! Ania i Rafał


P.S. Niespodzianka z piosenką Queen - bezcenna! To było coś magicznego i niesamowitego!!! Wyszło przepięknie! :-)

reloaded - Czw Kwi 28, 2016 6:30 pm

Konto utworzyliśmy specjalnie po to, aby wystawić opinię o zespole Maxim.
Grali u nas 23.04.2016r.
To, co sobą zaprezentowali przerosło w całości nasze oczekiwania.
Świetny wokal, bardzo świeży repertuar dopasowany do gości, zabawne żarty i doskonała współpraca z nami.
Do tego, pierwszego dnia, bez żadnych dodatkowych opłat, grali od 18 do 5 nad ranem (do ostatniego gościa) bez cienia zmęczenia, co w przypadku innych zespołów się niemal nie zdarza.
Gorąco polecamy, Milena i Piotr.

kapatka - Czw Kwi 28, 2016 10:20 pm

reloaded, bo tak chyba jest od razu w umowie (przynajmniej u nas tak było), że pierwszego dnia grają nieograniczoną ilość godzin. Za co zresztą dodatkowy plus dla nich bo to nie zawsze się zdarza.
kkozll - Pią Cze 03, 2016 10:47 am
Temat postu: Maxim ze Zgierza
Witamy,
Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu Maxim ze Zgierza. Goście wybawieni, wytańczeni, zespół ma naprawdę ogromny repertuar co pozwala dogodzić prawie wszystkim, w końcu każdy z nas lubi inną muzykę. Piękne głosy, świetne zabawy, super oczepiny przeprowadzone w naprawdę ciekawy sposób. Nic dodać nic ująć! Serdecznie polecamy! Naprawdę warto!
Pozdrawiamy,
Bardzo zadowoleni Kasia i Paweł

paula i sebek - Wto Cze 07, 2016 12:26 pm

Każdy marzy aby jego wesele było niezapomniane i my dzięki zespołowi Maxim przeżyliśmy najpiękniejsze chwile w swoim życiu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wspaniałą zabawę do białego rana i za mega atmosferę. Nasi goście którzy byli dla nas najważniejsi są zachwyceni a było to dla nas kluczowe aby zaproszeni wyszli z wesela zadowoleni. My jeszcze raz bardzo serdecznie z całego serca DZIĘKUJEMY!
Paulina i Sebastian- Biały Pałac.
:* :wed4

MrLu - Sro Cze 08, 2016 8:13 am

Drodzy "paula i sebek".
Planujemy z narzeczoną imprezę weselna za rok. Wymyslilieśmy sobie MAXIM. Sala Perłowa w Białym Pałacu.
I tu pytanie do Was. Tam jest tak biało i raczej ciezko tą biel przełamać. Nam sie to podoba, tylko troche sie boimy o gosci i oprawę wesela.
Jak sobie radził z tym zespół (chodzi o ich oświetlenie i oprawe wesela)?
I drugie pytanie, czy goscie nie byli "sztywni" przez tą biel?

Pozdro z góry dzięki

paula i sebek - Sro Cze 08, 2016 3:28 pm

Drogi MrLu :)
Proszę się o nic nie martwić ponieważ jest tam przepięknie i żadna biel nie będzie usztywniała gości. W ogóle skąd takie wątpliwości? :P
Zespół MAXIM radził sobie przecudownie są wspaniali, zabawiają gości i nie ma przy nich nudy. Nasi goście są bardzo zadowoleni :)
Pozdrawiamy :)

patti320 - Czw Paź 20, 2016 5:48 pm
Temat postu: Rewelacja!
Mieliśmy wesele 15go października 2016, zespół Maxim spisał się super! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz - z pewnością to byliby oni. Goście wybawili się za wszystkie czasy, do tej pory zbieramy pozytywne opinie. Z czystym sercem możemy powiedzieć osobom planującym wesele, że nie mają się o co martwić :) Pełen profesjonalizm i otwartość w stosunku i do gości i do młodej pary.

Pozdrawiamy!

Patrycja i Arkadiusz

Asia_27 - Czw Lis 03, 2016 8:22 pm

Witam,
mieliśmy wesele 23 lipca 2016r. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem :) zapewnili świetną zabawę nam i naszym gościom. Bardzo profesjonalnie podchodzą do tego co robią i widać, że to lubią. Tydzień przed weselem dogadywaliśmy szczegóły i poprosiłam o wykonanie piosenki zespołu Queen dla mojej siostry, mimo że nie mieli jej w repertuarze - zgodzili się bez żadnego "ale". Dodatkowo, 2 czy 3 dni przed weselem spytałam się czy nie zaśpiewaliby jeszcze jednej piosenki szczególnie ważnej dla mnie i mego obecnego już męża („Na odległość” Maryli Rodowicz, może któraś zna :) ) i również się zgodzili. Oba utwory, jak również pozostałe piosenki, wykonali pięknie. Oczepiny były bardzo fajne, nie za długie i w dobrym guście. Wspomnę jeszcze o solówce Pana Gitarzysty, na której po prostu wymiękłam, rewelacja! Ze spokojnym sumieniem mogę polecić każdemu zespół MAXIM.

Magdusia Kutno - Czw Sty 05, 2017 11:01 pm
Temat postu: aktualne informacje na temet zespołu maXim ze Zgierza
Witam,
Mimo tego, że zespół skrupulatnie kasuje negatywne informacje o sobie, Ja uparcie będę je dodawała … Niestety mam bardzo odmienną i bardzo aktualną opinię na temat zespołu Maxim ze Zgierza ... Grali u mojego brata na weselu 31.12.2016 r. i nie dość że nie wywiązali się z warunków umowy !! !. Gdy popisywaliśmy umowę wszystko było piękne, a okazało się, że nic oprócz tego, że stawili się na wesele nie było zgodne z ustaleniami. Oto co zaprezentował zespół: po pierwsze nie zagrali praktycznie żadnej piosenki z listy którą sami kazali sporządzić młodym (oprócz pierwszego tańca), po godzinie 0 (zerowej) zespół używał tylko jednego instrumentu Keybordu mimo całej masy instrumentów poustawianych na scenie, bo wszystko grali z podkładów muzycznych i do tego fałszowali. Z łaską współpracowali z obsługą sali robiąc przerwy na posiłki; grali po 30-35 minut i ciągle robili przerwy, a umowa była że 45 min grania 15 min. przerwy ... To tak pokrótce ... Jeśli ktoś chce więcej szczegółów to proszę o kontakt na magdak.b@op.pl. NIE TAK WYGLĄDA PROFESJONALNOŚĆ ZESPOŁU ... Proponuje młodym którzy mają zamiar aby grali na ich weselu aby się dwa razy zastanowili ...

annakow - Wto Sty 10, 2017 11:34 am
Temat postu: Wesele 07.01
Wraz z mężem jesteśmy świeżo po naszym weselu.
Zespół maxim zabawiał naszych gości i zrobił to doskonale, wybór tego zespołu był strzałem w 10.
Sprostali naszym wymaganiom na medal, wszystko przebiegło dokładnie tak jak sobie tego życzyliśmy.
Jeżeli macie więcej pytań to podaję swojego maila:kowara.anna@o2.pl

Pozdrawiam cały zespół i polecam.

KasiaStel - Pią Sty 20, 2017 7:20 pm

Bawiłam sie z zespolem maXim w tamtym roku u przyjaciółki i chyba 3 lata temu u kuzyna i oba wesela wspominam świetnie :) W przyszłym tygodniu jedziemy z narzeczonym podpisać umowe na nasze wesele :ura Bardzo mi się podoba jak śpiewają, poza tym naprawdę fajnie bawili gosci. Ahhh, coraz bardziej nie mogę się doczekac tego naszego Wielkiego Dnia !!


:party: :git

annakow - Pon Sty 23, 2017 11:46 am

Gratuluję dobrego wyboru. :D
KasiaStel - Sob Sty 28, 2017 11:02 pm

Umowa podpisana :ura1 Polecam posłuchać autorskiej piosenki zespołu dla rodziców, myslę, że jest fajną alternatywą dla oklepanego Cudownych rodzicow :)
Magdusia Kutno - Pon Sty 30, 2017 8:28 pm

Witam,
Jestem ciekawa dlaczego administrator strony zmienia treść opinii wyrażanych na temat zespołu maXim ze Zgierza !! !
Pozdrawiam uczestnik wesela 31.12.16 r.

Z Pani opinii została usunięta treść dotycząca alkoholu otrzymaliśmy sprzeczne wyjaśnienia ze strony zespołu a ponieważ nasze Forum nie jest salą sądową to proszę o wyjaśnianie zastrzeżeń w innych stosownych miejscach.

Zancia.la - Wto Maj 02, 2017 1:27 pm

22.04.2017r zespół MAXIM grał na naszym weselu, byłam kilka lat temu na weselu na którym grali, ale u nas przeszli już samych siebie:-D . Ja osobiście z mężem jesteśmy zachwyceni i w dalszym ciągu nie możemy uwierzyć że tak dobrze się bawiliśmy, mało tego wiele gości już do nas dzwonilo abyśmy podali jakiś kontakt do zespołu bo są zachwyceni. Polecamy w 10000% :P . MAXIM jest najlepszy?!!
Tyche - Pon Lip 10, 2017 8:40 pm

8 lipca 2017 r odbyło się nasze wesele z udziałem zespołu Maxim. Tak samo jak w przypadku sali ten wybór był najlepszym jaki podjęliśmy. Każdy z gości był nimi zachwycony i usłyszeliśmy opinie, że byli najlepszym zespołem do tej pory jeśli chodzi o poprzednie wesela na jakich bywali. Fantastyczne głosy, genialna muzyka. Od samego początku wesela potrafili porwać do tańców i zabaw wszystkich gości. Pomysł na oczepiny i wykupne rozbawił do łez. Niezwykle uprzejmi ludzie. Dzięki Nim nasze wesele było takie jakie sobie wymarzyliśmy.
Pozdrawiamy najlepszy zespół na świecie,
Agnieszka i Przemek

kfr89 - Sro Lip 11, 2018 2:21 pm

Ostatnio miałam okazję uczestniczyć na weselu i poprawinach, gdzie grał zespół Maxim. Czytając forumowe opinie stwierdziłam, że będzie świetna zabawa, niestety rozczarowałam się. Zespół składa się z 5 osób, mają naprawdę dobry sprzęt (gitara, perkusja, klawisze, akordeon), jednak coś poszło nie tak, bo co chwilę było słychać nieprzyjemne trzaski w głośnikach. Pani, która śpiewa ma ładny głos ale przez całe wesele była naburmuszona, zero uśmiechu. Nawet goście obok nas to zauważyli. Mieliśmy wrażenie, że śpiewa od "niechcenia". Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień ale to mimo wszystko jest jej praca. Jeśli chodzi o integrację gości to było jej za mało, raptem jeden taniec z innymi w parze i wspólna zabawa na poprawinach. 90% wesela to po prostu wykonywanie piosenek. Na plus biesiada za stołami. Oczepiny średnio udane, standardowe przyśpiewki, jedna zabawa totalnie nieudana (telefon do wróżki, za który dodatkowo płacił pan młody...). Jestem zdziwiona taką ilością pozytywnych komentarzy, może mam większe wymagania co do zespołu obecnie. Ciekawa jestem czy na innych weselach również było tak lichawo.
katisiowa - Sro Wrz 12, 2018 5:15 pm

Nasze wesele odbyło się 08.09.2018r.
Bardzo dziękujemy za taką super zabawę ! Dawno nie słyszeliśmy takiego zespołu! Goście byli zachwyceni! 11 lat temu słyszałam Was na weselu swojej chrzestnej i teraz znowu było rewelacyjnie!!! :) Z całego serca polecamy wraz z mężem zespół MAXIM! Każdy gość mówił, że mamy super zespół! :) Wszystko co chcieliśmy zostało zrealizowane. Współpraca z Wami to czysta przyjemność :) .

PS. Cały zespół pierwsza klasa, ale gitarzysta na poprawinach zrobił furorę!

Bardzo szybko zleciało i żałujemy, że nie mogło trwać dłużej.

Pozostało nam tylko podziękować! ! <3 <3

Kwiatekmk1 - Nie Lis 04, 2018 3:46 pm

29 września 18r odbyło się nasze wesele, na którym grał zespół Maxim ze Zgierza. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę do białego rana. My jak i nasi goście byliśmy zachwyceni :) pytano nas skąd jest zespół. Zarówno gra jak i śpiew na najwyższym poziomie. Szczególnie głos Pani Justyny... coś niesamowitego :) Pełen profesjonalizm, kultura i świetny kontakt przed weselem jaki i w trakcie wesela. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję bawić się na imprezie, na której Państwo będziecie grali :) Pozdrawiamy i bardzo polecamy osobom szukającym zespołu.
bestmed90 - Sro Sie 21, 2019 12:02 pm

Tak jak chyba wszyscy z tematu - polecam zespół. Nie ma sensu sie rozpisywac, bo musiałbym sie powtarzać po innych :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group