Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zdrowie i Uroda - Krem do rąk

gosia - Czw Sty 29, 2004 8:43 pm
Temat postu: Krem do rąk
Jakich kremów do rak używacie :?:


:arrow: Dove z mikrogranulkami na noc
:arrow: Avon - Hand Care Complex

Może jeszcze cos dobrego polecicie :P

Edyta - Czw Sty 29, 2004 8:46 pm

Avon-Naturalls

oraz
Glicea-pieknie pachnie kwiatkami :)

kryszka - Czw Sty 29, 2004 9:02 pm

A ja ostatnio porzuciłam krem glicerynowy Avonu na rzecz bardzo taniutkiego kremu silikonowo-glicerynowego z aloesem łódzkiej firmy Anet. :D
Asiek - Czw Sty 29, 2004 9:06 pm

Bardzo lubię Dove na noc, w ciągu dnia Nivea, choć ostatnio mam Kamill (ale średnoi mi się podoba).
Madlen_ - Pią Sty 30, 2004 9:52 am

Garnie Pari /jak to się pisze? :roll: /
Kati - Nie Kwi 04, 2004 10:18 pm

Garnier Paris :P hihihi


a ja używam Nivea lub ostatnio Silky'n Soft Oriflame

lesia - Nie Kwi 04, 2004 10:24 pm

Glicerynowy- avon
Akla - Pon Kwi 05, 2004 9:48 am

Avon skin-so-soft

A jak mam bardzo podsuszone, to neutrogena, folia i ciepłe rękawice :lol:

niuniab - Wto Kwi 06, 2004 8:39 pm

Avon migdałowy
Ewela - Pią Sie 20, 2004 6:01 pm

Avon Sikn so Soft
just_Kate - Pią Sie 20, 2004 11:44 pm

nie będę orginalna - avon - skin so soft :) , ale uwielbiamy kremy kamill, niestety są drogie...
Asia - Pią Sie 20, 2004 11:53 pm

Miałam kiedyś najzwyklejszy krem do rąk kolastyny. Taniutki, o przyjemnym zapachu, swietnie się wchłaniał. Niestety, nigdzie nie można go kupić :(
suhotnikowa - Nie Sie 22, 2004 9:22 pm

Wszystkie kremy Avonu do rączek mi służą :D :lol:
A w torebce mam Avon-migdałowy, bo uwielbiam ten zapach :D :P

olenka85 - Czw Lip 28, 2005 6:49 pm

a ja POLECAM KAMILL, nie polecam natomiast biedronkowego znaczy sie z "biedronki" ... ;)
Żaneta - Czw Lip 28, 2005 9:06 pm

ja polecam GARNIER do rąk jest rewelacyjny!!!! Mialam naprawdę zniszczone ręce i ten wlaśnie pomógl!!!! :graba: :graba: :graba:
Anion - Czw Lip 28, 2005 10:36 pm

Avon- krem do rąk z morza martwego. Super!
Kasiawka - Pią Lip 29, 2005 6:42 am

Anion napisał/a:
Avon- krem do rąk z morza martwego. Super!


ja tez polecam Avon- ale z serii SSS

maliga - Sro Sie 10, 2005 2:33 pm

Ja używam Sally Hansen, taki pomarańczowy. Pięknie pachnie i szybko się wchłania, ręce nie są po nim tłuste. Ja mam baaaaardzo wrażliwe dłonie i przetestowałam mnóstwo kremów, zdecydowanie ten prowadzi w moim rankingu :)
rorrim - Czw Sie 11, 2005 7:28 am

Ja od jakiegoś już czasu używam kremu Polleny Ewy z serii natura - Bursztyn - i jest naprawdę świetny. Nie tłuści rąk, szybko się wchłania, pięknie pachnie i znakomicie nawilża. No i ta cena... :wink:
Natomiast nie polecam Neutrogeny - musiałm po nim myć dłonie, bo brudziłam wszystko dookoła, nawet jeśli używałam go na noc - nie wchłaniał się do rana :roll:

Kasiawka - Czw Sie 11, 2005 11:37 am

rorrim napisał/a:
Natomiast nie polecam Neutrogeny - musiałm po nim myć dłonie, bo brudziłam wszystko dookoła, nawet jeśli używałam go na noc - nie wchłaniał się do rana :roll:


Oj,a ja uzywałam Neutrogeny i byłam bardzo zadowolona, właśnie szybko się wchłaniała i dawała poczucie takiej gładkości rąk :)

bajeczka - Czw Sie 11, 2005 12:41 pm

A ja mam 4 proy roku i jestem bardzo z nigo zadowolona :)
Daffodil - Czw Sie 11, 2005 3:24 pm

A moje używanie kremu do rąk przerodziło się już chyba w nerwicę natręctw :lol: nie wychodzę z domu bez kremu w torebce, smaruję łapki po każdym myciu rąk, zmywaniu i jeszcze parę razy w ciągu dnia więc na zniszczone ręce zdecydowanie nie narzekam. Kremu zuzywam całe tony a moje ulubione to:
- dove - zarówno na dzień jak i na noc,
- krem garnier taki w czerwonej tubce( ostatnio go używam i jest naprawdę super)
nie polecam neutrogeny dla zniszczonych rąk bo jest straszliwie tłusta i w ogóle sie nie wchłania

monique - Czw Sie 11, 2005 3:29 pm

KasiaK napisał/a:
Anion napisał/a:
Avon- krem do rąk z morza martwego. Super!


ja tez polecam Avon- ale z serii SSS


ja też używam krem z serii SSS - jest super

Żaneta - Nie Sie 14, 2005 12:43 pm

a ja odkrylam następny krem do rąk wart polecenia!!!!!!
Firma kamill balsam do rąk w opakowaniu z pąpką!!!! Super u użyciu bo zawsze mialam problem z zakręcaniem kremu ponieważ potem nakrętka byla cala tlusta i kleila się!!!
Tak więc krem kupilam w promocji w Leclerku byl balsam o którym wspomnialam i krem do tego gratis!!
Wszysko to do rąk zniszczonych,a ja takie mam!!!! Szybko się wchlania,nie brudzi ubrań i ma lekką konsystencję!!!!! :graba: :graba: :graba:
Zapomnialam o cenie!!! Taki komplet kosztowal zaledwie 9,85 PLN :graba: :graba: :graba: :graba:

Pusiak - Pią Sie 26, 2005 11:21 am

Glicerynowy z Avonu i też Avonu z minerałami z Morza Martwego - są bezkonkurencyjne :)
Oli - Pon Paź 31, 2005 11:04 am

urzywam na zmiane-kremow z Avonu i tych naszych polskich-ostatnio przed wyjazdem kupilam Krem Sojowy-Perfecta Body firmy Dax Cosmetics-Naprawde Polecam!!

Kamyk - Sro Lis 02, 2005 5:53 am

Pusiak napisał/a:
Glicerynowy z Avonu i też Avonu z minerałami z Morza Martwego - są bezkonkurencyjne :)



Ta, tak !! ! Potwierdzam - najlepsze kremy, jestem zwolenniczką glicerynowego już od paru lat :)

Alma_ - Wto Lis 22, 2005 12:26 pm

Ostatnio odkryłam odżywczy Erisa - i muszę przyznać, że jest niezły :D
strawberrytea - Wto Lis 22, 2005 4:42 pm

na zimę, dla tych, którzy mają bardzo wysuszoną skórę polecam krem na zimę firmy DELIA cosmetics. Jest świetny!
Agatka_P - Wto Lis 22, 2005 4:50 pm

A ja mam kremik Cztery Pory Roku z wiataminami o zapachu melona
bajeczka - Wto Lis 22, 2005 8:50 pm

Agatka_P napisał/a:
A ja mam kremik Cztery Pory Roku z wiataminami o zapachu melona


Ja brzoskwiniowy :mrgreen:

Agatka_P - Wto Lis 22, 2005 9:31 pm

Super pachnie ten kremik nie wiem jak twój bajeczko ale pewnie też super
szczako - Sro Gru 07, 2005 5:15 pm

polecam krem Ziaja aretina Q. pieknie pachnie!! i raczki sa po nim gladkie.
Kati - Sro Gru 07, 2005 6:04 pm

A ja polecam trzy:

:arrow: glicea cytrynowa (świetny,skuteczny i tani około 3 zł)
:arrow: Eva taki w niebieskie paski - jak wyżej - około 4,5 zł
:arrow: Dove - jest super ( wszystko poza ceną- około 8 zł)

Linka - Czw Gru 08, 2005 8:38 am

Z serii Skin So Soft Avonu, taki o konsystencji wosku, w słoiczku plasikowym. Nadaje się też do stóp. :D
mischelle22 - Sro Maj 10, 2006 2:48 pm

Anion napisał/a:
Avon- krem do rąk z morza martwego. Super!


:graba:
Jest rewelacyjny i bardzo podoba mi się jego zapach.

Kamyk - Sro Maj 10, 2006 2:58 pm

Teraz odkryłam świetny. Avon Wellbeing " Dry Skin Relief " -super, ręce są po nim, jak aksamit :) proponuje spróbować :)
fiona83 - Czw Maj 11, 2006 8:14 pm

Ja na zmianę Avon glicerynowy (głównie po intensywnych pracach piorąco-czyszczących :/ ) i Ziaja Kozie Mleko
vaniliaxxx - Pią Maj 12, 2006 12:10 pm

Dla mnie najlepszym kremem jest Avon - Hand Care Complex jednak nie moge się doczekać na jego promocję cenową (a 17 zł za krem do rąk nie wydam :P ). Obecnie (skończył mi się wyżej wymieniony) i jestem zmuszona używać innego kremu Avonu Skin-so-Soft, jednak nie umywa się on do poprzednika (pozostawia mi oprócz nawilzonych, tez i tłuste ręce, czego nie było przy Avon - Hand Care Complex ) :)
Kamyk - Pią Maj 12, 2006 12:20 pm

vaniliaxxx napisał/a:
Dla mnie najlepszym kremem jest Avon - Hand Care Complex jednak nie moge się doczekać na jego promocję cenową (a 17 zł za krem do rąk nie wydam :P ). Obecnie (skończył mi się wyżej wymieniony) i jestem zmuszona używać innego kremu Avonu Skin-so-Soft, jednak nie umywa się on do poprzednika (pozostawia mi oprócz nawilzonych, tez i tłuste ręce, czego nie było przy Avon - Hand Care Complex ) :)


zdecydowanie musze wypróbowac-jak bedzie w promocji :)

emi_teufelchen - Pią Maj 12, 2006 1:40 pm

fiona83 napisał/a:
Ja na zmianę Avon glicerynowy (głównie po intensywnych pracach piorąco-czyszczących :/ ) i Ziaja Kozie Mleko

Jakis czas temu calkiem przypadkiem "odkrylam" wlasnie Ziaja Kozie Mleko - (chyba mialam probke z Twojego Stylu) i od razu przypadl mi do gustu :lol: zwlaszcza ten ZAPACH... bardzo lubie :D i skora dloni jest po nim taaaaka gladziutka :!:

Agatka_P - Czw Wrz 28, 2006 9:48 pm

Dziewczyny polećcie mi jakiś silnie nawilżający krem do rąk. Samruje cały czas ręce ale nawet po posmarowaniu mam suche.
Alma_ - Czw Wrz 28, 2006 9:52 pm

Ostatnio używam różnych Ziajek na zmianę - dla mnie - rewelacja!
Mam osobny w łazience, w sypialni, w torebce i w pracy (ten to mi wysmarowuje najczęściej jedna koleżanka ;) ) :mrgreen:

Kati - Pią Wrz 29, 2006 1:26 pm

Ostatnoi używam kremu do rak Avonu intensywnie nawilżającego :)
Bardzo mi odpowiada.

OT A jednak używacie Avonu choć większość twierdzi, że nie ufa tej firmie. Dla mnie ich kosmetyki są naprawdę ok. Właściwie teraz, poza nielicznymi wyjątkami tylko ich używam. Mam też się przekonała ;)

FifthAvenue - Pią Wrz 29, 2006 2:07 pm

Ja tez mam gdzies jakis krem Avonu i jest ok. Taki różowy, ale nie pamietam jak sie nazywa.

Agatko - jesli masz problem z naprawde sucha skórą to może Neutrogena ? Najlepiej na noc. Efekty są, wiem, bo mój Ł taką kurację przechodził.


OT: co do Avou to odpowiadają mi tylko kremy do rąk i żele pod prysznic.
Z kosmetyków do makijazu nie znalazłam jeszcze nic co by mnie zachwyciło. A i cenowo Avon wcale nie jest już taki konkurencyjny...

Kati - Pią Wrz 29, 2006 2:19 pm

OT cd
A ja uważam, że jest ;) Dziś kupiłam w sklepie dla mamy szampon (nadający puszystość) i żel pod prysznic. Za oba dałam około 10 zł (mam zniżkę jako konsultantka)

Agatka_P - Pią Wrz 29, 2006 2:36 pm

Kupiłam Ziaje z kozim mlekiem. Zobaczymy jakie będą efekty narazie widze jeden plus ma cudny zapach
Żaneta - Pią Wrz 29, 2006 3:54 pm

Agatko bardzo dobra jest Maska Oliwkowa Ziaja i Krem Oliwkowy Ziaja




ancia19 - Nie Paź 08, 2006 12:22 pm

się, krem do łapek oliwkowy Ziaja jest bardzo dobry :)
Lubię też:
- krem z minerałami z morza martwego Planet Spa AVON
- Dove na dzień i na noc
- AVON odżywczy z witaminami (w takiej dość dużej tubce z serii AVON Care)

Nie polecam z kolei:
- Garnier w czerwonej tubce - strasznie gęsty i ciężko się wchłania

Agatka_P - Nie Paź 08, 2006 12:27 pm

Zanim kupiłam Ziaje pani polecała mi właśnie ten krem Garniera w czerwonej tubce ale akurat go nie miała
Żaneta - Nie Paź 08, 2006 3:46 pm

Agatka_P napisał/a:
krem Garniera w czerwonej tubce ale akurat go nie miała


On jest dobry,ale tylko i wylącznie na noc.
Ciężko się wchlania i klei. Dobrze leczy wysuszone dlonie.

Ińska - Sro Paź 11, 2006 10:00 am

Moim numerem 1. jest od kilku lat krem Kozie Mleko z Ziai - korzystam z komputera bardzo dużo a ten krem się wchłania szybko, nie pozostawia tłustych rąk, i bardzo ładnie wygładza.
motylica - Sob Lis 04, 2006 7:13 pm

> na zime nie ma nic lepszego niz neutrogena :) ... choc ostatnio pasował mi tez zcerwony krem z Garniera... zapach przyjemny, dobrze się wchłania i daje dobre efekty.
gosc - Nie Kwi 22, 2007 10:03 pm

a ja ostatnio używam Ziai krem do rąk oliwkowy i do tego 2x w tygodniu maskę do rąk i paznokci tej samej serii. Cera nadzwyczaj przystępna (krem i maska w sumie w granicach 10 zŁ), krem się dobrze rozprowadza i wchŁania, ma Ładny zapach a ręce są aksamitne. No i poprawiŁy mi się paznokcie :D
Maverick - Nie Kwi 22, 2007 11:29 pm

Kasiawka napisał/a:
rorrim napisał/a:
Natomiast nie polecam Neutrogeny - musiałm po nim myć dłonie, bo brudziłam wszystko dookoła, nawet jeśli używałam go na noc - nie wchłaniał się do rana :roll:

Oj,a ja uzywałam Neutrogeny i byłam bardzo zadowolona, właśnie szybko się wchłaniała i dawała poczucie takiej gładkości rąk :)

Zdecydowanie Neutrogena :D

klarysa - Pon Kwi 23, 2007 12:23 am

neutrogena najlepsza:)
asia84 - Pon Kwi 23, 2007 11:53 am

ja używam Garnier intensywna pielęgnacja. na prawdę dobry. polecam
Agnieszka19 - Pon Kwi 23, 2007 1:21 pm

Ja używam krem ujędrniającego z Avonu i też jestem zadowolona :D
Maverick - Pon Kwi 23, 2007 4:08 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Ja używam krem ujędrniającego z Avonu i też jestem zadowolona :D

Do rączek??

monika-1812 - Pon Kwi 23, 2007 4:39 pm

ja wczesniej stosowałam ziaja z koziego mleka, bardzo delikatne sa od niego dloni ale niestety na krotko ... przynajmniej na mnie tak dziala,a teraz stosuje nivea soft i jest super
Dotka - Pon Kwi 23, 2007 5:27 pm

Ja stosuję krem do rąk i paznokci firmy AA. Fajnie pachnie taki różany. Niestety szybko wysusza mi się skóra, muszę smarować po każdym zmywaniu i chyba wreszcie zdecyduję się na Neutrogene bo ponoć dobry.
Maverick - Pon Kwi 23, 2007 7:12 pm

Dotka napisał/a:
i chyba wreszcie zdecyduję się na Neutrogene bo ponoć dobry.

Tylko, że kremy Neutrogeny do najtańszych nie należą. Ja ostatnio używam kremu neutrogeny do rąk i paznokci i mogę do polecić. Z tego co pamiętam kosztuje ok 16 zł.

Agnieszka19 - Wto Kwi 24, 2007 10:36 am

Maveric napisał/a:
Agnieszka19 napisał/a:
Ja używam krem ujędrniającego z Avonu i też jestem zadowolona :D

Do rączek??


Tak :D

Maverick - Wto Kwi 24, 2007 1:47 pm

Nie ważne jaki, ważne by działał :D :D :D
Dotka - Sro Kwi 25, 2007 4:19 pm

Mauveric dokładnie jest jak napisałaś. Neutrogena jak dla mnie droga jest, może, ale to może skuszę się bo chciałabym kupić jeszcze inne potrzebne mi kosmetyki.
Maverick - Sro Kwi 25, 2007 6:05 pm

A i tak z tego co pamiętam ten krem jest w miarę tani, jeżeli chodzi o neutrogenę. Takie w tubce widziałam kiedyś po 20 parę zł.
jo - Wto Maj 29, 2007 11:28 pm

glosuje na wspomniana juz ZIAJA KOZIE MLEKO , na prawde super, uwiebiam takie perelki - super efekt za grosze!


polecam tez sposob z forum uroda - peeling do rak z fosow kawy. Tzn po zaparzeniu (kawe mozna wypic, jak ktos jescze taka parzona lubi) tymi fusami robi sie peeling rak, b ladnie wygladza, wyprobujcie.
no i nic sie nie marnuje :)

kaledonia - Sro Maj 30, 2007 7:32 am

Neutrogena bezzapachowa z czerwoną zakrętką jest bezkonkurencyjna :smile: (a teraz w promocji z sztyftem do ust gratis) ok 15zł
Pollena Eva-krem z serii lnianej-właściwości podobne do Neutrogeny,trochę wolniej się wchłania-od 3zł w sklepie firmowym.

mischelle22 - Sro Maj 30, 2007 12:05 pm

A jak dla mnie nadal bezkonkurencyjny jest krem do rąk Avonu z minerałami z morza martwego.
Gabro - Wto Wrz 11, 2007 12:58 pm

Ja polecam Avon SSS.
EwaM - Czw Wrz 13, 2007 9:02 pm

Tylko neutrogena. Jak się raz spróbuje, to innych nie chce się znać - uzależniacz :lol:
Podobnie jak pomadka neutrogeny i krem do twarzy na narty. Inne kosmetyki neutrogeny też są rewelacyjne.

Maverick - Czw Wrz 13, 2007 9:06 pm

Coś o tym wiem. Mam w domciu kilka produktów neutrogeny oprócz kremu do rąk i są naprawdę godne polecenia :)
Petitka - Nie Wrz 16, 2007 2:40 pm

A ja polecam niedrogi, ale bardzo dobry i przeslicznie pachnacy krem CZTERY PORY ROKU z aloesem i zielona herbata
misia-misia - Nie Wrz 16, 2007 4:52 pm

a ja polecam (mimo różnych opinii na jego temat) balsam do rąk i paznokci Kamill Sensitiv 12h Lotion w poręcznym dozowniku.
Ja jestem z niego bardzo zadowolona.



i polecam jeszcze ten Garnier Intensywna Pielęgnacja Suchej Skóry - krem do rąk z alantoiną


Martysia - Nie Wrz 16, 2007 7:02 pm

NEUTROGENA
summer-sun - Pią Wrz 21, 2007 8:42 pm

ja polecam:
→ wszelkie produkty Kamill- świetnie dziłają i nie zostawiają tłustego filmu na skórze
→ naszą rodzimą Pollenę Evę i jej krem do rąk z serii bursztynowej - leciutka żelowa konsystencja i natychmiastowy efekt wygładzenia

no i moją ostatnią rewelację → ?mietankowa maseczka do rąk z serii Beauty Milky Bielendy- rewelacja jak dla mnie- zapach, konsystencja- cud miód :razz:

martusiaaaaaa - Wto Paź 30, 2007 10:22 am

Cytat:
?mietankowa maseczka do rąk z serii Beauty Milky Bielendy- rewelacja jak dla mnie- zapach, konsystencja- cud miód

Zgadzam się w 100% rewelacyjny kremik.... a ten zapach miooooooooodzio....
Polecam również Garniera Intensywna pielęgnacja

Paula-S - Wto Paź 30, 2007 4:31 pm

Ja polecam Avene Cold Cream, zwłaszcza na zimne dni i kremiki Sally Hansen, są bardzo dobre. :mrgreen:
mrowcia - Wto Cze 03, 2008 6:52 pm
Temat postu: ziajka:)
ja polecam krem do rak ziaji OPUNCJA FIGOWA....niestety ciezko go dostac w sklepach:( warto popytac w aptekach moze sprowadza.. ja go wykorzystuje nawet przy zabiegach parafinowych na dlonie i chwale go sobie. no a oczywiscie dla suchej skory, suchych i zniszczonych dloni polecam wlasnie zabiegi parafinowe a na noc gruba warstwe dobrego kremu i bawełniane rękawiczki:) do pielegnacji w domku również np. zestaw satynowe dłonie firmy mary kay. (peeling, krem do rąk i nocny krem zmiękczający skórę).zestaw ten nadaje sie równiez idealnie jako prezent i jest wart swej ceny:)
fiona83 - Nie Cze 15, 2008 9:27 pm

Zdecydowanie polecam Johnsona :


Testowałam też kwiatowe Ori i chyba najlepszy jest tulipanowy.

Abudabi - Nie Cze 15, 2008 9:44 pm

Lubię Ziajki:

truskawka_ja - Nie Cze 15, 2008 10:07 pm

A ja lubie Avonu glicerynowy
Suelen - Nie Cze 15, 2008 11:31 pm

mnie bardzo przypasował krem Johnson&Johnson 24 godzinne nawilżenie.
Trismegista - Pon Cze 16, 2008 10:10 am

a ja uwielbiam Sally Hansen, w pomaranczowej tubce, jak paachnie pomaranczami, to nie mam slow :)
słonko - Pon Cze 16, 2008 11:07 am

Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry (czerwona tubka) i Neutrogena - oba świetne.
ava - Pon Cze 16, 2008 12:33 pm

Rzadko używam kremów do rąk, ale zimą jestem do tego zmuszona, bo inaczej moje dłonie byłyby w fatalnym stanie :( Zdecydowanie polecam krem Garniera w pomarańczowej tubce (choć nie bardzo podoba mi się jego zapach)- tyle, że tej zimy nie spotkałam go w żadnej drogerii- wszędzie były tylko różowe albo czerwone :roll:

elka85 - Wto Cze 17, 2008 8:22 pm

słonko napisał/a:
Garnier Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry (czerwona tubka)


Dokładnie tak jak Słonko :)

pscoolka - Czw Cze 19, 2008 8:57 am

ja tez polecam garniera . Mam czerwona tubke i rozowa. Oby dwa świetne i goraco je polecam
evelinka - Czw Cze 19, 2008 7:27 pm

A ja mam taki sam krem jak Abudabi :-)
Dorotka847 - Czw Lip 03, 2008 5:14 pm

ja polecam Garnier krem do rąk skóra wrażliwa w białym opakowaniu.
ava - Pią Gru 19, 2008 9:57 pm

?aneta napisał/a:
Agatka_P napisał/a:
krem Garniera w czerwonej tubce


On jest dobry,ale tylko i wylącznie na noc.
Ciężko się wchlania i klei. Dobrze leczy wysuszone dlonie.


Dokładnie to samo miałam napisać, kiedy wpadł mi w oko ten post :lol:

mietka - Pią Gru 19, 2008 11:53 pm

najlepszy jakiego uzywalam i uzywam nadal

=MiLi= - Sob Gru 20, 2008 9:16 am

Petitka napisał/a:
krem CZTERY PORY ROKU


Mnie wysusza skórę, straszny jest.

Moim numerem 1 jest Ziaja Kozie Mleko :) nie uczula, pięknie pachnie, świetnie się wchłania i nie zostawia tłustego filmu :)

Kati - Sob Gru 20, 2008 5:45 pm

Ostatnio tylko Kamil
:)

izunia_82 - Sob Gru 20, 2008 7:24 pm

Ja używam kremu z gliceryną z Avonu i uważam, że jest świetny, bardzo dobrze natłuszcza i szybko się wchłania.
Ambrozja - Pią Gru 26, 2008 11:42 am

Mam teraz neutrogenę (ten czerwony), ale polecam krem z woskiem pszczelim z firmy korana. Połowę tańszy od neutrogeny i rewelacyjny!
misia-misia - Wto Sty 20, 2009 8:55 am

oboje z mężem używamy profesjonalnego kremu do rąk Bielendy.


Klaudynka - Sob Mar 07, 2009 8:34 pm

Czerwony garnier-tylko i wyłącznie. Zdziałał cuda z moimi suchymi dłońmi.
asiulek82 - Pon Mar 09, 2009 1:32 pm

Dołączam się do głosów za Neutrogeną. Rewelacyjna nawet dla mojego narzeczonego, który zimą ma spore problemy z dłońmi. Używam też Zaji Kozie mleko, bardzo go lubię za zapach i konsystencję, ale działa mniej skutecznie niż neutrogena.
Misiak87 - Wto Mar 10, 2009 2:12 pm

Ja polecam Ziaja Kozie Mleko- super wygładza i pięknie pachnie.
Zamówiłam też w Oriflame ostatnio krem "White Chocolate" ale nie pachnie jak biała czekolada, tylko jak kokos... Ale wchłania się świetnie i nawilża skórę.

Kociadło - Sro Mar 11, 2009 5:34 am

ziaja kozie mleczko - mój jedyny ukochany
garnier czerwony jak dla moich rąk do kitu:(

happy_margaret - Czw Mar 19, 2009 10:39 am

ja uzywam kolasytyny - niska cena i super efekt :)
syylwunia - Pią Mar 20, 2009 3:33 pm

neutrogena formuła norweska lub czerwony garnier!! 100% skuteczności!
kryszka - Pią Mar 27, 2009 7:46 pm

Cytat:
neutrogena formuła norweska

Kupiłam skuszona reklamą i pozytywnymi opiniami wielu osób, ale dla mnie jest do niczego. Zużyłam na uszczelki w samochodzie. :lol:

kakonka - Pią Mar 27, 2009 7:55 pm

czerwony garnier fajnie nawilza.. ale nawet po nalozeniu niewielkiej ilosci kleja mi sie rece ;/ po kokosowym ziajki tego nie bylo... wiec wracam do ziajki :D
Kociadło - Pią Mar 27, 2009 7:56 pm

kryszka napisał/a:
Zużyłam na uszczelki w samochodzie. :lol:

heheheh przynajmniej się nie zmarnował:)

Kati - Pią Mar 27, 2009 8:55 pm

polecam ewa zioła polskie

super, kosztuje jakieś 2,90 w rossmannie

klarysa - Pią Mar 27, 2009 9:35 pm

a ja teraz lubię camille. smaruję nim dłonie 2 razy rzadziej niż tanimi kremami. neutrogenę zostawia na ostrą zimę
Tissaia - Czw Kwi 09, 2009 1:01 pm

Przyłączam się do fanek Ziai - kozie mleko po pierwsze bosko pachnie, po drugie wygładza, po trzecie wchłania się błyskawicznie i nie zostawiam po nim tłustych śladów na wszystkim dookoła. Drugi hit to AA ciało wrażliwe malinowy - wypróbowałam zimą i jest świetny.

A mam dodatkowe pytanie - jakie odżywki do paznokci? Ostatnio kupuję coraz to nowe, żeby znaleźć ten idealny i różnie to idzie. Jak na razie prym wiedzie Mr Doctor firmy wibo - jest obłędnie tłusty, ale po wsmasowaniu w paznokieć i skórki rzeczywiście poprawia ich stan. Natomiast nie zauważyłam specjalnej poprawy po Miss Sporty Tech' Care Brush :/ Która znalazła ten wymarzony, niech się pochwali, bo ratuję paznokcie i skórki przed ślubem, jak na razie efekty takie sobie.

klarysa - Pią Kwi 10, 2009 9:23 pm

Na paznokcie polecam Nail tek II Intensive Therapy. Malujesz codziennie przez tydzien jedną warstwę (nie ścierając poprzedniej). Po 7 dniach zmywasz i od nowa. Mi po kilku tygodniach bardzo się poprawiły, ale jak przestałam używac to znów się popsuły, teraz staram się chociaż raz na tydzień pomalować (jako lakier).
Pepsi - Nie Kwi 12, 2009 10:50 am

Kociadło napisał/a:
ziaja kozie mleczko - mój jedyny ukochany
garnier czerwony jak dla moich rąk do kitu:(


popieram całkowicie

temidaaa - Wto Lip 07, 2009 6:00 pm

ziaja - kuracja kokosowa :)
Kati - Wto Lip 07, 2009 7:45 pm

ziaja oliwkowy!
dymocha - Sro Lip 08, 2009 8:38 am

Dla mnie najlepszy jest czerwony krem Garniera. Tyle, że używam go najczęściej na noc. A w ciągu dnia jak już naprawdę muszę to stosuję taki zwykły cytrynowy.
joannakarolina - Sro Lip 08, 2009 8:52 pm

Ziaja oliwkowy i Johnson's 24-godzinne nawilżanie - obydwa są super :)
justinaa - Nie Lip 12, 2009 9:52 am

ostatnio zdecydowanie

izunia_82 - Nie Lip 12, 2009 1:42 pm

Mi ostatnio bardzo przypasował krem do rąk Nivea Dnage.


motylica - Nie Lip 12, 2009 3:11 pm

mój ostatni przebój:



polecam również z serii AA - malinowy krem do rąk - rozkosz zapachu 8)

Brinka - Sob Sty 02, 2010 5:43 pm

ja najczęściej używam ziajki, najbardziej lubię kokosową terapię skóry i zmysłów, oliwkowy i kozie mleko też lubię. Dla mnie największą zaletą jest ich szybkie wchłanianie się.
Czasem kupuję też glicerynowy Avonu fajnie wypełnia suche miejsca ale muszę go stosować po każdym myciu rąk...

randomgirl - Czw Paź 21, 2010 5:37 pm

Dla mnie najlepszy jest już od dawna:


sloneczkoo - Czw Paź 21, 2010 8:32 pm

Super nawilżają..



Ale ostatnio z zapachowych polubiłam - biała czekolada

Kati - Czw Paź 21, 2010 9:17 pm

polecam biedronkowe :) Wszystkie 3 są fajne, a najlepszy różowy :)
wamaba - Pią Gru 10, 2010 7:04 pm

Ja uzywam Len Eva Natura, szybko sie wchlania i dobrze nawilza.
agulka1989 - Pią Gru 10, 2010 7:09 pm

Mój absolutny numer jeden:

ewex - Pią Gru 10, 2010 8:15 pm

A ja obecnie używam takiego.

Ślicznie pachnie i naprawdę działa.

Diorella - Sro Mar 23, 2011 2:35 pm
Temat postu: Gerlan!!! Gehwol!!!
Gerlan lub Gehwol... Najleeeeepsze. Kosmetyczne produkty, ale jedyne kremy które nie kleją rak i szybko sie wchlaniaja. Z zawartoscia mocznika, co moze powodowac, ze niektorym z Was zapach nie bedzie odpowiadal :) )) Jak dla mnie super!
justine81 - Sro Paź 03, 2012 8:00 pm

Dla mnie numer jeden od bardzo dawna to mega tani krem glicerynowy z Avonu (zwykle ok. 5-6zł), co prawda słabo się wchłania ale używam go tylko na noc i to wystarcza.
Deco-Strefa - Sro Paź 03, 2012 9:31 pm

Do niedawna numerem jeden był
justine81 napisał/a:
mega tani krem glicerynowy z Avonu


Ale ostatnio zdecydowanie zdeklasował go:

Wizaz.waw.pl, o tym samym pisałaś, prawda?

W efekcie na półce w łazience mam je oba i stosuję wymiennie. Jeśli tylko zauważę, że dłonie mi się presuszają sięgam po garniera

Debussy - Sro Paź 03, 2012 9:35 pm

Dla mnie w kwestii dłoni, numerem jeden pod każdym względem jest:



Cena i jakość najlepsza :)

paulinkaaMU - Sro Paź 03, 2012 9:41 pm

mój ulubiony - absolutnie musi być w domu i w pracy :)


kupuję też:

Zuza12345 - Pią Paź 19, 2012 1:00 pm

ja mam od dluzszego czasu ten

bardzo wydajny i bardzo fajnie i intensywnie pachnie.. czesto później słysze "ładne perfumy" :)

paulinkaaMU - Pią Paź 19, 2012 1:55 pm

Zuza12345, a gdzie go kupujesz?
Frezja1980 - Pią Paź 19, 2012 10:02 pm

najlepszy na jesień i zimę ;)

AgaNika - Pią Paź 19, 2012 10:12 pm

Ja od dłuższego czasu używam zamiennie Neutrogeny w wersji skoncentrowanej (dla mnie rewelacja) i Dove Beauty Blossom - jest to w sumie krem do ciała, ale jest świetny i ma cudny zapach :)

becky232 - Sob Paź 20, 2012 4:35 pm



Jak dla mnie numer 1 - Yves Rocher

Zuza12345 - Czw Paź 25, 2012 11:41 am

paulinkaaMU, Sephora..
z tym, że go dostałam..

paulinkaaMU - Pią Paź 26, 2012 8:37 am

Zuza12345, dzięki :) widziałam, że można go kupić w sklepie internetowym pat&rub, ale wolałabym najpierw zobaczyć (a raczej powąchać) jak pachnie :wink:
klarysa - Pią Paź 26, 2012 10:07 am

Regenerujący czerwony z Biedronki. Wyleczył mi dłonie w kilka dni, a kosztuje jakieś 3 zł.
Prowansja - Pią Paź 26, 2012 10:50 am

klarysa, mówisz o tym?

Wczoraj go kupiłam i już widzę poprawę. Może troszkę ma zbyt intensywny zapach ale można przeżyć. Produkuje go Tołpa,cena 3,19. Ogólnie jestem bardzo zadowolna.

klarysa - Pią Paź 26, 2012 5:04 pm

Prowansja, tak, ten. Ja go stosuję jakieś 2 tygodnie i mam w końcu normalne ręce. A wcześniej przez parę miesięcy miałam straaasznie wysuszoną skórę, szorstką, brzydką.
Zuza12345 - Sob Paź 27, 2012 1:01 pm

paulinkaaMU, to tam w sklepie napewno bedziesz mogla wyprobowac i powachac :)
bambolea - Wto Lis 13, 2012 12:13 pm

Polecam z Oriflame z serii handcare! są meeggaa! Jakościowo podobnie do Neutrogeny ;)
Kati - Wto Lis 13, 2012 1:34 pm

Niezmiennie fajny jest nivea z macadamia ;)
M_and_M - Wto Lis 13, 2012 4:53 pm

od kilku sezonow jak tylko zaczyna się ochłodzenie moje dłonie zaczynają przypominac tarke :cry: (zwlaszcza na kostkach palców). ponoc to od tego, ze kiedys musiałam porzadnie zmarznąć i teraz juz tak bedzie :cry: stsosowalam juz cuda: masc z wit a, rekawiczki na noc, kompresy parafinowe. w koncu kupilam
Deco-Strefa napisał/a:
Ale ostatnio zdecydowanie zdeklasował go:
Obrazek
i podpisuję się obiema gładkimi łapkami! gruba warstwa kilka razy dziennie i mam wyleczone dłonie! nawet na pięty podziałało :smile: :smile: :smile:
Juska - Czw Maj 09, 2013 11:26 am

Od kilku miesięcy mój numer jeden!!!!


I kolejna rzecz, za którą warto pochwalić linię Kamill - krem do rąk dla naszych panów. Bardzo dobrze się wchłania i wygładza i jak pięknie pachnie... :)


Selene - Czw Maj 09, 2013 12:54 pm

Juska, ten w pojemniczku a nie w tubce też kiedyś mnie zachwycił, ale jakoś odszedł w zapomnienie... Chyba czas do niego wrócić :)
CałaWymalowana - Pią Maj 10, 2013 7:42 am

ja próbowałam dosłownie wszystkiego, z Neutrogeną i masłem shea włącznie i nic mi nie pomaga :( moje dłonie są zniszczone i wyglądają jakbym całe życie pracowała w polu :(
teraz na tapecie mam kolejną nowość - Beta Skin. stosuję już tydzień - mam wrażenie, że trochę pomaga, ale jeszcze za wcześniej żeby zachwalać. ogólnie, to wydaje się spoko, bo szybko się wchłania, pachnie bardzo neutralnie i jest tego bardzo dużo w opakowaniu :) no i nie jest to jakiś tam zwykły kosmetyk, a bardziej wyrób medyczny, więc mam nadzieję, że tym razem się uda :)

Debussy - Pią Maj 10, 2013 7:44 am

CałaWymalowana napisał/a:
ja próbowałam dosłownie wszystkiego

A próbowałaś tego? :



Bo jeśli nie, to warto :)

Selene - Pią Maj 10, 2013 1:29 pm

Debussy, ja z Isany raz kupiłam, ale nie pamiętam już który i byłam mocno rozczarowana, lepił się i miał jakieś grudki...
CałaWymalowana - Pią Maj 10, 2013 2:13 pm

owszem próbowałam, choć nie dokładnie tego, i raczej nie podzielam Twojego entuzjazmu
Debussy - Pią Maj 10, 2013 6:16 pm

CałaWymalowana napisał/a:
choć nie dokładnie tego

Bo niedokładnie inne są do luftu, ten jeden akurat jest the best 8)

Juska - Pią Maj 10, 2013 6:35 pm

No ja generalnie do Isany zaufania nie mam. Kupiłam kiedyś żel pod prysznic i był tak cudownie wydajny, że zużyłam go w ciągu trzech myć :) )))) Także omijam półki z tymi produktami szerokim łukiem. Podobnie mam z inną linią rossmanowską - Rival de Loop. :)
Dorotka_ - Pią Maj 10, 2013 7:53 pm

Juska, ale żele i pianki do golenia nóg isany są de best :)
Juska - Czw Cze 13, 2013 4:55 pm

Moje nowe odkrycie:

Używałam najpierw różowego, teraz czerwonego. Bardzo wydajne, skóra jest po nich gładka i bardzo ładnie pachnie. Cena przystępna (ok. 7 zł). Ja kupuję w Rossmanie - nie widziałam nigdzie indziej, ale szczerze mówiąc nie rozglądałam się :)

niusia - Sro Sie 28, 2013 11:45 pm

Póki co mam ten i jestem zadowolona:

Sylwia71 - Sro Wrz 18, 2013 2:36 pm

dla mnie najlepszy jest garnier czerwony :)
asimi - Sro Wrz 18, 2013 4:16 pm

Sylwia71 napisał/a:
dla mnie najlepszy jest garnier czerwony :)


dla mnie tak samo :)

Selene - Sro Wrz 18, 2013 5:49 pm

Aktualnie używam firmy Eveline, obecnie tego

i jestem zachwycona. Szczególnie jeśli chodzi o działanie na paznokcie, naprawdę poprawiły mi się bardzo, przez jakiś czas nawet główkowałam czy to nie coś innego na nie tak działa, ale nie ma co, żadnych innych kosmetyków ani diet ani suplementów nie wprowadziłam :)
Poprzednio ten:

też był całkiem ok, ale to jeszcze nie to czego szukałam.

Kasiaaa - Wto Lis 12, 2013 8:51 pm

Ja bardzo lubię kremy z ziaji, no i cena jest przystępna

Usunęłam reklamę z podpisu. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

konstantynka - Czw Lis 14, 2013 9:49 am

Podobno Neutrogena jest super, aczkolwiek górna półka cenowa, a ja zawsze po promocjach patrzę :)
kaledonia - Czw Lis 14, 2013 10:56 pm

Neutrogena górną półką cenową ? :smile:

Czerwona Neutrogena jest najlepsza dla mnie nawet na mrozy takie -15.

Z droższych to i Avene i Soap&Glory miałam, ale Neutrogena wygrywa.

Eveline Niewidzialne Rękawiczki fajnie pachnie, ale jest zbyt lekki. Lepsza Isana z mocznikiem.

Karolain - Pią Lis 15, 2013 5:22 pm

W związku z tym, że w pracy mam ciągłą styczność z dokumentami (papierami) i dodatkowo mam bardzo suchą skórę rąk, nie rozstaję się kremem do tego przeznaczonym. Przetestowałam już "masę" kremów do rąk, od tych najtańszych po te droższe i od dłuższego czasu najlepszym dla mnie jest CERAMIDIA Specjalistyczny krem - maska do rąk od DERMIKI. Dodatkowo cudnie pachni, a koszt ok. 25 zł
Olenia - Sob Lis 16, 2013 11:22 am

Ja też używam kremów z Ziaji, zresztą nie tylko kremów;)
Dobra cena no i Polska firma, a takie trzeba wspierać :lol:

Andzia084 - Nie Sty 26, 2014 10:05 am

Ja ostatnio otrzymałam w prezencie Dr Grandel Phyto Care Hand Cream - rewelacja !!
Catylyn89 - Sro Sty 29, 2014 12:55 pm

Używałam dużo kremów do rąk... każdy z nich był za tłusty i konsystencja zostawała na dłoniach przez długi czas, a ja lubie takie, które bardzo szybko się wchłaniają i ten jest dla mnie najlepszy...



Jedna kropelka i po krzyku, doskonały na zimowe dni ^^

szaorma - Czw Kwi 24, 2014 8:28 am

Zdecydowanie się zgadzam. Skoncentrowana Neutrogena to strzał w dziesiątkę.
karolina_ka - Nie Kwi 27, 2014 10:16 am

Moi faworyci do torebki lub stosowania w domu:
Neutrogena ofc! - chociaż taka ciężka wydaje mi się, przed snem jest super!
Tołpa - rewelacyjnie się wchłania i nie jest tłusta.

Oprócz tego raz na jakiś czas: peeling parafinowy + masakra parafinowa na dłonie z Ziaja PRO. Cud miód!!! Natychmiastowy efekt miękkich dłoni i zabójczy zapach.

szaorma - Wto Kwi 29, 2014 9:10 am

Musze wypróbować ten peeling i maskę z Ziaji, bo już od kolejnej osoby słyszę, że są świetne.
Juska - Wto Kwi 29, 2014 1:43 pm

Jakiś czas temu zakupiłam u mojej kosmetyczki krem FlosLek, duże opakowanie kosztowało mnie 32 złote, ale używam go już chyba 4 miesiąc :) Stoi sobie w łazience i zawsze kiedy go potrzebuję, naciskam pompkę i moje dłonie robią się mięciutkie, pięknie pachną i długo czuję na nich specyficzną powłokę, ale jednocześnie dłonie nie są tłuste czy wilgotne. Polecam :)


A w torebce ostatnio noszę:

W mojej pracy przy pyle z kredy jest idealny!

dorotka0603 - Czw Kwi 16, 2015 4:19 pm

Nautrogena jest najlepsza jak dla mnie :) Nie tylko tej firmy krem do rąk, ale i do twarzy oraz pomadka ochronna :)
alekul89 - Czw Kwi 16, 2015 7:17 pm

Dla mnie najlepszy jest Garnier w czerwonej tubce. Zwłaszcza zimą. Lubię też kremy do rąk z Avonu.
szaorma - Wto Kwi 28, 2015 8:49 pm

Najlepsze kremy do rąk ma neutrogena.
Gomigo - Pią Maj 08, 2015 10:16 pm

Neutrogena chyba najlepsza, po niej biały jeleń. Ziaja się popsuła ostatnio bardzo, chyba przestanę kupować produkty tej firmy.
kaledonia - Sro Lip 22, 2015 7:06 am

Ziaja za mało treściwa jest. Wychwalany na różnych forach krem z Biedronki to dla mnie bubel był. Garnier ma fajny krem w czerwonej tubie.
Julia_ja - Sro Lip 22, 2015 1:59 pm

Ja ostatnio kupiłam fenomenalny - nie pamiętam nazwy, ale kupowałam go w aptece, krem do rąk z mocznikiem. Na długo utrzymuje nawilżenie dłoni. Neutrogena do bani.
precious - Nie Paź 11, 2015 1:30 pm

ja wolę hipoalergiczne kremy, odrzucają mnie te kosmetyczne produkty co pachną na kilometr
kinga112 - Nie Lut 07, 2016 9:51 pm

regenerum jest dobre
LinaMiódMalina - Sro Lut 10, 2016 11:38 pm

Najlepszy krem do rąk i paznokci jaki miałam to dr Organic eliksir ze śluzem ślimaka - jest rewelacyjny i od ponad roku się z nim nie rozstaję. Oprócz tego, że genialnie nawilża i wygładza, to jeszcze pięknie pachnie cytrynką, to chyba mój ulubiony kosmetyk i faworyt z linii dr Organic oprócz serum do włosów. Miłością zaraziła mnie moja siostra, która pracuje w ich laboratorium i komponuje te specyfiki, jakby ktoś się zastanawiał to z czystym sumieniem polecam.

KasiaKond - Wto Lut 16, 2016 2:13 pm

A czasami nie ma go w rossmanie?
kfr89 - Sro Lip 20, 2016 7:55 pm

Polecam tani krem z Isany, rumiankowy :) do kupienia w każdym rossmannie.
montumag - Sro Gru 14, 2016 11:29 am

Ja zazwyczaj sięgam po Ziaję.
herbatnik - Nie Gru 18, 2016 7:34 am

Ja mam okrutny problem z wysuszonymi dłońmi i mam średnio dwa napoczęte kremy, które zamiennie stosuję. Garnier w czerwonej tubie był skuteczny; jak było bardzo źle, to kupiłam z tej firmy takie serum na pięty i kolana i tym smarowałam dłonie na noc. Z tańszych specyfików bardzo przypasował mi taki zielony krem Cztery Pory Roku(chyba z aloesem). Smarowałam nim też twarz i był fajny, taki uniwersalny. Największym odkryciem był taniutki krem z Lidla(firmy Cien). Nie spodziewałam się cudów, a jednak cudownie nawilżał, szybko się wchłaniał i efekt utrzymywał się na prawdę długo, nie trzeba było co chwila go aplikować. Teraz mam z tej fimy serum SOS i to jest dobre, ale na noc, bo długo się wchłania.
moli - Sro Gru 21, 2016 2:42 pm

Moim faworytem jest krem do rąk czerwone opakowanie Evree, super nawilża i szybko się wchłania.

usunięta reklama i link z podpisu. Dorotka_

olalalala - Wto Gru 27, 2016 10:26 am

Ja stosuję jakiś z Isany i sprawdza się. Ważne, żeby był mega tłusty :)
Aniela898 - Wto Gru 27, 2016 12:12 pm

ten neutrogeny jet dobry tylko niestety dosyć drogi
Prowansja - Wto Gru 27, 2016 6:22 pm

Jak dla mnie najlepszy jest ten

medyczeprawo - Pią Lut 17, 2017 8:01 pm

Ja od niedawna używam kremu do rąk z biedroki BB beaty. Tani i zaskakująco dobry. Kupiłam na próbe i uważam, że jest rewelacyjny

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

=MiLi= - Pią Lut 17, 2017 10:19 pm

Zdecydowanie Evree! Kiedyś używałam jeszcze Isana Med i też był dobry, ale evree mi bardziej podpasował :) a na noc alantan abo maść z wit A ;)
Aldonka - Pon Lut 20, 2017 8:24 am

Coś słyszałam - aile kosztuje?
Atko - Pon Lut 20, 2017 8:45 am

Też polecam ten krem Evree, aktualnie jest w promocji w Hebe (przynajmniej wczoraj był :) ) w cenie 4,99 zł za tubkę. To dobra cena, bo ostatnio w Rossmannie płaciłam chyba 8,40 zł :)
coffeelover9608 - Sro Lut 22, 2017 9:36 am

Krem do rąk Neutrogeny najlepszy, szczególnie na suche i spierzchnięte dłonie :)
Iryda - Pią Mar 24, 2017 12:14 pm

Mnie się zdarza używać Kamil'a. Może nie jest wybitnej kosmetycznej marki jednak doskonale nawilża dłonie na cały dzień
pucek - Sob Maj 20, 2017 7:12 am

Dostałam od koleżanki na urodziny krem do rąk od Lab One i od razu się w nim zakochałam! Krem jest rewelacyjny! Dogłębnie nawilża, jego formuła oparta jest na bazie wyciągu oliwy z oliwek, która ma działanie nawilżające, regenerujące i odżywiające. Krem jest idealny na zimową porę – skóra rąk już nie jest spierzchnięta. Nawilżenie utrzymuje się na długo. W dodatku jego opakowanie zachwyci każdą kobietę! Ma zastosowaną pompeczkę której jedna doza wystarcza na nakremowanie rąk. Jedno opakowanie mam już drugi miesiąc i jeszcze się nie skończyło.
karolcia94 - Nie Maj 28, 2017 2:13 pm

Kremy Evree dla mnie są naprawdę super. pięknie pachnie, idealnie się wchłaniają i widzę zdecydowanie różnicę, dłonie mam o wiele bardziej aksamitne.
sylwek569 - Czw Sie 10, 2017 10:46 am

a ile taki krem kosztuje

usunięta reklama. Dorotka_

Olaaa90 - Czw Wrz 14, 2017 8:15 am

Ja używam tylko kremów do rąk opóźniajacych starzenie się skóry. To jedyny warunek :)
Zakupoholiczka - Wto Paź 03, 2017 8:19 am
Temat postu: Re: Krem do rąk
gosia napisał/a:
Jakich kremów do rak używacie :?:


:arrow: Dove z mikrogranulkami na noc
:arrow: Avon - Hand Care Complex

Może jeszcze cos dobrego polecicie :P


Wszystkie z Ziaji


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group