Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Czym do ślubu ? - JAGUAR

gosc - Pon Wrz 04, 2006 3:53 pm
Temat postu: JAGUAR
Poszukuję samochodu marki Jaguar na ślub. Czy może ktoś zna namiary na właściciela/kierowcę? Wiem na pewno, że takie auto jest w Łodzi dostępne.
Alma_ - Pon Wrz 04, 2006 4:15 pm

Ja poszukuję na codzień, nie tylko na ślub... ;)
Ubóstwiam te samochody :lol:

Przepraszam za OT, w w ypożyczeniu niestety nie pomogę.

katarzynka1 - Pon Wrz 04, 2006 5:11 pm

Ogłoszenie z gratki ;)

SREBRNY JAGUAR X TYPE, W PEŁNEJ OPCJI!
ZDJ?CIA PRZESYŁAM MAILEM, PROSZ? O KONTAKT GSM 0 609 725 863
pocztosso@poczta.onet.pl

Niestety nie mam żadnych danych dodatkowych o kosztach itp :oops:

Pusiak - Pon Wrz 04, 2006 7:20 pm

Tutaj jest link do strony, niestety żeby uzyskać bliższe info należy wykupić za 2,44 zł specjalny kod: Jaguar

Tutaj też jaguar, ale chyba nie z Łodzi :( http://www.autodoslubu.net.pl/index.php?p=Oferta

Zapytaj też fionki, jej kużynka jechała do ślubu Jaguarem, może bedzie mogła zdobyć namiary :)http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=26&start=200&

uff... może potem cos jeszcze znajde :)

gosc - Pon Wrz 04, 2006 7:27 pm

Fantastyczny odzew. Sprawdzę wszystkie namiary. Dzięki Kochane Forumki. Jesteście niezastąpione!!!! :P
fiona83 - Pon Wrz 04, 2006 10:12 pm

Pusiak - ale ty śmigasz po tych tematach 8)
Fakt - moja kuzynka jechała jaguarem, ale z racji, że wyjechała z mężem za granicę nie mam z nią żadnego kontaktu :roll:
Zatem przykro mi - na chwilę obecną nie jestem w stanie pomóc :(

Pusiak - Pon Wrz 04, 2006 10:26 pm

No w końcu funkcja Moderatora do czegoś mnie tam zobowiązuje 8)
emilkaa - Pon Wrz 04, 2006 10:43 pm

Ja jade Jaguarem do slubu, koloru zlotego. Samochod z Lodzi, kilkudziesiecioletni, w swietnym stanie. W srodku kremowa skora. Namiary podam na priv tylko prosze do mnie napisac bo inaczej to ja zapomne.. musze telefonu sobie poszukac... na priv powiem tez o kosztach ewentualnie.. a zdjecie tego Jaguara prosze bardzo..
zadra - Wto Wrz 05, 2006 10:25 am
Temat postu: bordowy Jaguar...
moj kolega ma bordowego Jaguara rocznik 1977 w super stanie, w srodku jasna skora... namiary moge zorganizowac w ciagu kilku dni, jesli jestes zainteresowana pisz na priv :D
senra - Wto Wrz 05, 2006 6:04 pm

emilkaa, mam wrażenie, że znalazłyśmy tego samego pana z jaguarem, tylko że ja wzięłam granatowego :)
emilkaa - Wto Wrz 05, 2006 6:19 pm

ja nei widzialam granatowego u niego wiec nie jestem pewna.. ale gratuluje wyboru dobrej marki.. hehe :D
CZARNY JAGUAR - Czw Wrz 07, 2006 8:38 pm
Temat postu: Czarny Jaguar S-Type
Tu była reklama.


Przypominam ponownie, ze reklama na forum jest zakazana!
W sprawie ogłoszeń reklamowych proszę o kontakt z Administratorem.
Alma_

gosc - Wto Wrz 12, 2006 8:51 pm

Ostatecznie wybraliśmy już samochód - Jaguaa oczywiście. Będziemy jechać "Jaguarem Emilki", tym w kolorze szampana, którego zdjęcie widnieje w Jej poście.

Na forum oficjalnie Ci Emilko oboje z Crissem SERDECZNIE DZIęKUJEMY ZA POMOC W ODNALEZIENIU WYMARZONEGO POJAZDU DO śLUBU :!:

emilkaa - Wto Wrz 12, 2006 9:27 pm

ciesze sie ze moglam pomoc :)
no i nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec ze swietny wybor!! :P P jak chcecie zobaczyc Jaguara w "akcji" to zapraszam na swoj slub.. no ale zapraszac bede oficjalnie jeszcze za jakis czas ;P

[ Dodano: Pon Paź 02, 2006 10:15 pm ]
no i mam problem...

ow jaguar okazal sie byc zepsuty..
moge miec granatowy ale do czego granatowy mi pasuje??? wszystko juz zostalo zaplanowane pod kolor zloty... wrrrr

zreszta ciemne w ogole mi sie nie podobaja jako samochody do slubu...

no wiec teraz i ja szukam jaguara...

motylica - Sro Paź 04, 2006 11:54 am

emilkaa napisał/a:
Ja jade Jaguarem do slubu, koloru zlotego. Samochod z Lodzi, kilkudziesiecioletni, w swietnym stanie. W srodku kremowa skora. Namiary podam na priv tylko prosze do mnie napisac bo inaczej to ja zapomne.. musze telefonu sobie poszukac... na priv powiem tez o kosztach ewentualnie.. a zdjecie tego Jaguara prosze bardzo..Obrazek


my jedziemy dokladnie tmy samym jaguarem :)

emilkaa - Sro Paź 04, 2006 11:57 am

motylica to lepiej to sprawdz bo samochod jest zapsuty (ja mialam nich jechac w ta sobote) i musze teraz szukac nowego,,,

facet nam powiedzial ze do konca roku juz go nie naprawi..

jesli to ten sam to sie zainteresuj

motylica - Czw Paź 05, 2006 11:14 am

emilkaa napisał/a:
motylica to lepiej to sprawdz bo samochod jest zapsuty (ja mialam nich jechac w ta sobote) i musze teraz szukac nowego,,,

facet nam powiedzial ze do konca roku juz go nie naprawi..

jesli to ten sam to sie zainteresuj


wiem, wczoraj rozmawialiśmy z panem Pawłem,
owszem była usterka i musi długo czekać na zamienną część.
wspominał że musiał odwołać teraz kilka ślubów naprzód i może tez dlatego trafiliśmy na wolny termin :) ... jednka juz pospawał i naprwaił sam usterkę na tyle, że spokojnie może wuto jeździć i jest ok.
właściciel nie ryzykowałby uszkodzeniem pojazdu, więc jesteśmy pewni że i nam nic nie zagrozi ;)

emilkaa - Czw Paź 05, 2006 7:22 pm

dziwne... bo ja mam w ta sobote i nie zdazyl naprawic.... ciekawe...
fiona83 - Czw Paź 05, 2006 7:22 pm

emilka, błagam, tylko bez nerwów już :)
emilkaa - Czw Paź 05, 2006 7:25 pm

spoko... mam nowego.. ladniejszego... zreszta to wlasnie Pan Pawel nam zalatwil.. ale mimo wszsytko cos tu sie nie zgadza... :kwasny:
bako_81 - Wto Paź 17, 2006 9:32 pm

A mnie wlasciciel jaguara zaskoczyl. Pojechalem z druga polowka go obejrzec. Faktycznie fajne autko. Umowilismy sie najpierw z zona wlasciciela, zeby potwierdzila nastepnego dnia, czy mozemy zamowic go na nasz slub. Nie oddzwonili, wiec sam zadzwonilem do goscia. Obiecal mi, ze jeszcze tego samego dnia da mi znac jak z terminem stoi (lub najpozniej kolejnego dnia). No i co? Oczywiscie nie zadzwonil do dnia dzisiejszego. Moge sprobowac trzeci raz, ale po co? Skoro teraz sa problemy, to co bedzie w dniu slubu? Szczerze odradzam te firme. Mysla, ze maja monopol na to auto i lekcewaza klientow. Pozdrawiam wszystkich
motylica - Sro Paź 18, 2006 2:10 pm

hmm..
tez jestem zaskoczona, my nie mieliśmy żadnych problemow ze spotkaniem ani z zamowieniem terminu. moze mielismy szczescie :wink:
napiszę po wszystkim czy mieliśmy jakieś problemy ale narazie nic na to nie wskazuje :) tfu tfu :)

gosc - Czw Paź 19, 2006 8:45 am

Ja też jestem zaskoczona Twoimi problemami Bako. Wprawdzie rozmowa z Właścicielem była dość... trudna ale z umówieniem się i telefonicznym dogadaniem co do tego, czy nasz termin jest wolny, czy nie, nie było żadnego problemu. Może spróbuj raz jeszcze :?: Chociaż z drugiej strony może i macie szczęście, biorąc pod uwagę problemy Emilkii. Sama się przestraszyłam i martwię się czy i ja nie będę miała takich problemów.
Pocieszające jest to, że Ten Pan nie ma monopolu na Jaguary bo w Łodzi jest ich całkiem sporo. Na pewno znajdziecie coś ciekawego Bako.

bako_81 - Sro Paź 25, 2006 6:28 pm

heh. moim celem nie bylo was wystraszyc. mysle, ze facet nie bedzie robil wam problemow i wszystko podczas slubu pojdzie OK! ja po prostu nie lubie jak ktos mnie olewa i nikomu nie mam zamiaru sie narzucac. w tym przypadku to ja jestem klientem, a on sprzedawca. skoro nie dba o klientow, to czemu i ja mam dbac o jego interes. stad moj negatyw. nawet gdyby okazalo sie, ze ten termin jest zajety, to milo by bylo sie tego dowiedziec od niego.
pozdrawiam wszystkich

motylica - Czw Paź 26, 2006 11:13 am

spokojnie,

wlasnie dzwonilam do pana Pawla upewnic sie czy wszytsko ok z autme i czy aktualne wszystko. nie ma obaw. przejazdzka jaguarem czeka nas za dwa dni. :D

luckylucjan - Wto Lis 21, 2006 1:09 pm

Drodzy,

Dajcie namiary na tego Pana Pawła z JAGUAREM... pls

pzdr

---

Sajonara6: wielkie dzieki za pomoc!!

gosc - Wto Lis 21, 2006 7:02 pm

Luckylucjan nie ma sprawy. W końcu po to jesteśmy na forum żeby wymieniać sie informacjami.
Powodzenia i daj znać jak Ci poszŁo i na co się zdecydowaŁeś.
Pozdrawiam :)

Nana - Pią Gru 08, 2006 6:36 pm

Też poszukuje jaguara do ślubu... i znalazłam stronę www.jaguarslub.pl.... hmhm... Samochód bardzo mi się podoba :> Koszty z przybraniem 700zł... za "prawie cały dzień" jak to pan określił... Czy ktoś może kojarzy ten samochód i jakiegoś pana Andrzeja??
patrząc na ceny waham sie... lepiej spełnić swoje marzenia i dać 700 czy jechać fordem mondeo za 250... ech...

Megusia - Pią Gru 08, 2006 10:08 pm

Nana, możesz mi podesłać namiar na priv na tego Forda Mondeo?
lukaszpiorun1 - Wto Sty 30, 2007 9:31 pm
Temat postu: A dlaczego Jaguar??
A dlaczego Jaguar??
Mi się bardziej podoba Bentley lub Maybach

kryszka - Sro Sty 31, 2007 10:46 am

A mnie maluch. ;) O gustach i marzeniach się nie dyskutuje.
lukaszpiorun1 - Sro Sty 31, 2007 11:03 am

W sumie racja, każdy ma swój pomysł na idealny ?lub.
rufik112 - Nie Mar 18, 2007 11:52 pm
Temat postu: nowy jaguar
Szukam dość nowego jaguara w kolorze jasnym na wrzesień przyszłego roku. Jeśli ktoś ma jakieś kontakty to śmiało CZEKAM :lol:
Maja_Kris - Sro Kwi 04, 2007 10:08 am

moge prosic namiara na tego slicznego srebrnego jaguara?? :lol:
citroen - Sro Kwi 04, 2007 3:12 pm

kryszka napisał/a:
A mnie maluch. ;) O gustach i marzeniach się nie dyskutuje.


powiem tak:

nie to ładne co ładne, tylko to co się komuś podoba :mrgreen:

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

Maja_Kris - Czw Kwi 05, 2007 9:06 am

Barwo! [smilie=g035.gif]
lukaszpiorun1 - Czw Kwi 05, 2007 9:16 am
Temat postu: aaaaa
Samochód super, ale co to wogóle takiego??
Z którego roku ten samochodzik ktoś wie??
Pozdrawiam

citroen - Sob Kwi 07, 2007 1:11 pm
Temat postu: Re: aaaaa
lukaszpiorun1 napisał/a:
Samochód super, ale co to wogóle takiego??
Z którego roku ten samochodzik ktoś wie??
Pozdrawiam


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

ale o co chodzi? :razz:

edit: usunęłam podpis zawierający reklamę
Pusiak

Agunia - Sob Kwi 21, 2007 8:55 pm

[Czy ktoś może kojarzy ten samochód i jakiegoś pana Andrzeja??

My podpisalismy umowe wlasnie z Panem Andrzejem,samochod na zywo wyglad o niebo lepiej!!Ma rozne dekoracje do wyboru i w cenie wliczona jest sesja zdjeciowa w plenerze z samochodem :D

nadateturbe - Wto Cze 12, 2007 9:08 am

W ostatni weekend (09.06.2007) moja siostra jechała do ślubu czarnym JAGUAREM. Była bardzo zadowolona. Autko klasa z klimą (co ważne w upalnych dniach tj to było teraz). Przecież wynajem auta to nie tylko sam samochód ale ważne, że jedziesz z kimś kto potrafi stworzyć sympatyczną atmosferę a w tym przypadku tak było (b.sympatyczny pan).
Za parę dni wrzucę fotkę.

Aga.k - Pią Cze 15, 2007 5:27 pm

A czy możesz podać namiary na tego jaguara i cene na priv
askapi - Nie Cze 17, 2007 9:45 pm

Ja wybrałam sobie do ślubu Jaguara S-Type w kolorze czarnym. Bardzo fajny samochodzik. Nowoczesny z pewną nutą dekadencji :) Nie wymaga zbytniego zdobienia bo sam w sobie jest legancki. Własciciel jest miły i oprócz usługi podwózki, oferuje w cenie wynajmu samochodu robienie fotek. Więc jesli ktoś nie planuje fotografii plenerowej to korzystając z jego usług moze sobie dodatkowo porobić zdjęcia w jakimś wybranym miejscu.
nadateturbe - Czw Lip 05, 2007 2:00 pm

Oto obiecana fotka Jaguara
aness - Sob Wrz 15, 2007 7:29 pm

tata mojej znajomej kupił jaguara i wozi do ślubu,chyba bierze 500 zł,ale nie dam za to ręki uciąc że dobrze usłyszałam :mrgreen: , nie mam szczegółowych informacji bo były mi nie potrzebne.... :hmmm: ....nawet nie wiem jakiego jest koloru....ale jakby ktoś był zainteresowany to spróbuje się podpytać i dać inf. w ciągu 2 tyg(teraz nie mam z nia kontaktu)
gosc - Sro Wrz 19, 2007 4:13 pm

jestem już po ślubie i z caŁą odpowiedzialnością mogę polecić "naszego" Jaguara (stary typ z lat 60. XX wieku w kolorze szampana) :D Samochód byŁ przepiękny, fantastycznie przystrojony z żywych kwiatów, wszyscy byli oczarowani. ByŁo nam w nim wygodnie. Kierowca Pan Piotr, jedocześnie wŁaściciel samochodu, byŁ bardzo miŁy, pomagaŁ. Przed ślubem byŁ z nim świetny kontakt. Jak się dowiedziaŁ z jakich kwiatów będę miaŁa wiązankę to wymyśliŁ i przyozdobiŁ w odpowiedni sposób samochód, który prezentowaŁ się naprawdę bardzo elegancko.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany sŁużę informacją oraz kontaktem na prv.

oto zdjęcie naszego Jaguara w dniu naszego ślubu

moniczka111 - Czw Lis 15, 2007 12:51 pm

Sajonara6 napisał/a:
jestem już po ślubie i z caŁą odpowiedzialnością mogę polecić "naszego" Jaguara (stary typ z lat 60. XX wieku w kolorze szampana)


Piekny ten twoj Jaguar!!! :)

Jola - Pią Lut 15, 2008 10:53 pm
Temat postu: Jaguar Daimler
Polecam pięknego Jaguara, którym jechali do ślubu nasi znajomi:

http://www.allegro.pl/ite..._slub_lodz.html

Szkoda, że ja już jestem po ślubie :D , chętnie bym pojechała takim wozem...

edit: usunęŁam zdublowany post i dodaŁam tytuŁ postu
Sajonara6

Aga.k - Sob Kwi 19, 2008 10:33 pm

Gorąco polecam czarnego jaguara XJ8 bardzo elegancki , rewelacyjny kierowca bardzo sympatyczny , rozsądna cena. zainteresowanym mogę przesłać namiar i zdjęcia
marta_s3 - Nie Kwi 20, 2008 1:17 am

My do ślubu pojedziemy czrnym Jaguarem S-Type. Samochód naszym zdaniem bardzo ładny i elegancki i dzięki temu nie wymaga zbyt dużego przystrajania jedynie takie delikatne.
Jola - Pon Mar 23, 2009 7:57 pm

Znalazłam ich (na allegro niestety aukcje trwają krótko) :)


www.jaguarnaslub.ao.pl

Jak już pisałam nasi dobrzy znajomi korzystali z usług i byli zachwyceni :)

Pozdrawiam

Yoanna - Pon Mar 23, 2009 8:14 pm

My wybraliśmy Jaguara XF Można go obejrzeć tu http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C7804864

Nasz jest dokładnie taki:

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 8:14 pm ]

GosiaKZ - Pią Lip 17, 2009 11:07 am
Temat postu: jaguar przestroga
Do slubu jechalismy jaguarem s-type. Autko wypas, Pan wykonujacy usluge na poczatku wszystko ok. Kontakt bezproblemowy. Niemniej w momencie zalatwiania dekoracji na samochod (kwiaty) nie uprzedzil nas ze rejestracje z napisem "Nowozency" musimy nabyc we wlasnym zakresie i mu dac. My z kolei bylismy przekonani ze on zadba o takie szczegoly jesli nic nie mowi w koncu to on jest fachowcem w swiadczeniu tych uslug a ja korzystam z nich po raz pierwszy. W efekcie jechalismy ze zwykla rejestacja EL... :(
Jaja zaczely sie po uiszczeniu oplaty. Mianowicie podczas podpisywania umowy na targach slubnych Pan mial cene promocyjna, dodatkowo oferowal robienie zdjec przy samochodzie przed slubem np. na Księży Młynie. Oczywiscie skorzystalismy z tej uslugi. Niestey po slubie okazalo sie ze zdjecia dostajemy w postaci miniatur a jesli chcemy normalny format, nadajacy sie do ewentualnego wywolania to musimy dodatkowo placic. Szkoda tylko ze wczesniej nie zostalismy o tym uprzedzeni. Dodam ze miniatury zdjec sa tak male, ze ciezko oglada sie je rowniez na komputerze, ponadto zdjeciom wiele brakuje do profesjonalnych fotografii :-? Po weselu, po uiszceniu oplaty za uslugi przewozowe kontakt utrudniony, Pan traktowal nas nie jak klienta ale jak petenta w urzedzie kilka lat wstecz :) Jakbysmy to muy byli uslugodawca. Ponadto powiedzial ze skoro na targachmielismy cene promocyjna to dziwi sie ze narzekamy z powodu dodatkowej oplaty za zdjecia. Sam samochod nie byl tez wyczyszczony tak jak bysmy tego oczekiwali w tym dniu ;/ jednym slowem uwazajcie na czarne jaguary ;)
czarnyjaguar. com

Mariola - Pią Lip 17, 2009 12:36 pm

Niestety czasem zdarzają się takie sytuacje. To jest kwestia niedomówienia szczegółów i już. My też jechaliśmy do ślubu jaguarem. Był piękny :) Stary model, bordowy kolor i jasna skóra w środku. Kierowca był przemiły, uśmiechnięty i rozmowny. Tablice w cenie i dekoracja też, która była bardzo skromna żeby nie przyćmiła uroku auta. Mieliśmy kontakt również z żoną kierowcy i tak samo - przemiła kobieta.
jonka - Pon Sie 10, 2009 10:11 am

Mam wrażenie, że jechaliśmy tym samym samochodem. Stary klasyczny Jaguar w kolorze bordo z tapicerką w kolorze ecru
Mariola - Pon Sie 10, 2009 11:28 am

być może :) ale w Łodzi jest chyba kilka takich aut :)
Sylwiam - Pon Sie 10, 2009 3:27 pm

Ja pojadę takim!!! JEST BOSKI :DDD
jonka - Sro Sie 12, 2009 10:16 am

to właśnie nim jechaliśmy. Bardzo miły kierowca, poza tym ten samochód był moim marzeniem :)
Sylwiam - Sro Sie 12, 2009 10:25 am

Ja też mam nadzieję, że wszystko będzie OK, bo właściciel jest bardzo miły i otwarty na propozycję. W cenie wynajęcia samochodu jest też dekoracja z żywych kwiatów, więc nie będę się musiała tym dodatkowo martwić.
mała9364 - Pon Wrz 06, 2010 4:53 pm

Witajcie!Jechaliśmy jaguarem do ślubu z motocyklami:).Byłooooo za......rabiście :smile:
Z czystym sumieniem polecamy stronę www.jaguarslub.pl.
Kierowca i chłopaki od motocykli bombowi chłopcy.Pozdrawiamy ich i mocno ściskamy.Chłopaki daliście czadu

espere9 - Pon Lis 08, 2010 9:34 am

My też raczej jedziemy jaguarem. Nie chcemy za dużo pieniędzy wydawać, bo w sumie to mamy tylko parę kilometrów do przejechania znalazłam coś takiego ...dzwoniłam, bardzo miła Pani i chyba nie drogo 300-400 zł. www.limona.info/jaguar
Jak macie jakieś inne propozycje jaguara to poproszę bo może jeszcze taniej :) ktoś ma :)

Blondili - Czw Sty 27, 2011 10:19 pm

do Yoanna

Witam
Dość dawno pisałaś, iż jechałaś do ślubu srebrnym Jaguarem XF....
Czy mogłabyś podać namiar na właściciela, niestety strona z ogłoszeniem już nie działa:(
A może ktoś może polecić jakiś nowy model Jaguara dostępny w Łodzi?
Pozdrawiam

Yoanna - Czw Sty 27, 2011 10:57 pm

Blondili, napisałam Ci namiar na priv ;)
Blondili - Czw Sty 27, 2011 11:07 pm

Dziękuję bardzo i pozdrawiam:)
alex88 - Wto Lip 30, 2013 12:21 pm

Czy ktoś korzystał z usług wynajęcia jaguara ze strony http://www.jaguarsluby.pl i mógłby coś więcej napisać? Czy panna młoda zmieści się z suknią na tylnym siedzeniu? :)
Natalia1313 - Pią Wrz 20, 2013 2:59 pm
Temat postu: Re: JAGUAR
Znam Pana co ma Jaguara. Wypozyczlismy sami do slubu. Taki ciemno bordowy, bardzo ladny, duzy w srodku, jasna skora . Jak ktos zainteresowany moge podac namiary.

[ Dodano: Pią Wrz 20, 2013 3:01 pm ]
Moge podac namiary na pana od Jaguar. Ciemno bordowy jasna skora. Sami kozystalismy i bylismy bardzo zadowoleni.

saszka - Sob Wrz 21, 2013 3:38 pm

Ja chce, ja chce ! Możesz też jakieś foto podesłac?
i-tek - Wto Paź 08, 2013 3:21 am

cześć wszystkim,

Poszukuje Jaguara XJ (najnowszego, czyli od 2009 roku) do wynajmu na ślub. Najlepiej z łódzkiego ( w co wątpie).
Wszelkie informację będą mile widziane. Ślub 16.11.13r. także już niedługo.

Pozdrawiam i liczę na to, że pomożecie :)

P.S. Mogę złożyć również oferte wynajmu samochodu osobie prywatnej, jeśli tylko posiada model Jaguara wyżej wymienionego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group