Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - A może Słowacja?

Alma_ - Pon Paź 09, 2006 1:29 pm
Temat postu: A może Słowacja?
Oferta dla par dysponujących ograniczonymi funduszami i czasem: weekend w słowackim SPA 8)

Miejsce sprawdzone, słyszałam dziś relację z pierwszej ręki - podobno rewelacja! Wygląda całkiem ciekawie i sami zastanawiamy się, czy by nie wybrać się na taki relaksujący weekend ;)

Mika - Pon Paź 09, 2006 5:56 pm

Wygląda zachęcająco, może uda mi się namówić małżonka i znaleźć troszkę czasu :)
Kati - Pon Paź 09, 2006 6:06 pm

Ja sie wybieram na słowację na sylwestra narciarskiego. To wprawdzie nie spa :roll: ale na pewno będzie fajnie... musi być :)
szczako - Pon Paź 09, 2006 11:13 pm

my zawsze chętnie się do takiego spa wybierzemy.
szczególnie, że teraz trochę nadszarpnęliśmy swój budżet :)

brakuje mi węgierskich ciepłych źródeł, a jak pomyślę o dobrym relaksującym masażu ... :buja w oblokach:

Kot - Wto Paź 10, 2006 9:16 am

Wygląda bardzo kusząco. Poważne się nad tym zastanawiam :buja w oblokach:

Tylko ja nadal nie mam wolnych weekendów :niepewny:

Alma_ - Wto Paź 10, 2006 10:10 am

Ja już próbuję namawiać mojego połówka upartego...
Niedługo mam urodziny, wiec może... ;)

imbrulka - Wto Paź 10, 2006 10:49 am

Wyglądą baaaardzo zachęcająco :D Bardzo chętnie bym się wybrała, na pewno wezmę pod uwagę.... może można połączyć z wypadem na narty... :D
pinia_pinia - Wto Paź 10, 2006 5:59 pm

Opcja dla dwoja wygląda bardzo kusząco :roll: Oszczędziłam parę stówek z zaplanowanego budżetu na suknię więc może za tą kasę zabiorę mojego ukochanego do SPA :mrgreen:
FifthAvenue - Pon Paź 16, 2006 12:24 am

A to jest cos, czego szukam na prezent dla rodziców...
Chociaż w świetle ostatnich wydarzen już sama nie wiem czy chcę robic takie rzeczy, czy integracja naszych rodziców to dobry pomysł... vrrrrr

Alma_ - Pon Paź 16, 2006 12:55 am

5th, a co to za światło nowe? :?
Duszka - Pon Paź 16, 2006 8:11 am

A my wlasnie wybieramy sie z moim B na "tydzien miodowy" na slowacje do takiego SPA. Mamy polecone fajne miejsce (nawet dwa) przez znajomych. Musimy tylko sie zdecydowac na ktores i zarezerwowac miejsce.
A moze juz tam powinnam jechac i tam by mi cos z moim kregoslupem zrobili :roll:

FifthAvenue - Pon Paź 16, 2006 10:05 am

Alma_ napisał/a:
5th, a co to za światło nowe? :?


Ehhhh... po prostu nie lubie rozdżwięku pomiedzy teorią a praktyką, wkurzaja mnie ludzie, którzy nie sa z stanie załatwić najprostszej sprawynawet mimo tego, ze całemu światu deklarują chęć i gotowość podjęcia akcji. W ostatnich tygodniach dostałam niezła szkołę tego z kim można a z kim nie wolno nawet próbować załatwiac różnych spraw. niestety w pewnych przypadkach współpraca jest niezbędna a ta z moimi teściami do najłatwiejszychnie nalezy chyba.

Anuszka - Sob Lis 10, 2007 3:28 am

My wlasnie wrocilismy z miesiaca miodowego na Slowacji i SPA Aphrodite rowniez odwiedzilismy:)

Cena do jakosci jest dosc dobra - najbardziej oplaca spac w ktoryms z hoteli kompleksu. Nocleg nie jest tani (my spalismy w malej fatrze za 1400 SK, czylo jakies 150 zl/pokoj z lazienka i sniadaniem), ale sa znizki na basen.

Baseny sa z woda termalna - odwiedzilismy kilka i wlasnie tam w Rajeckich Cieplicach podobalo nam sie najbardziej:)
Koniecznie trzeba odwiedzic tutejsze sauny (absolutna rewelacja!) - pakiet 3 godzinny ze wstepem na sauny kosztuje dla mieszkancow 450 SK, czyli niecale 50 zl. Do tego jest duzo roznych zabiegow, takze dla par:)
Na pewno chcemy tam wrocic i wszystkim z czystym sercem polecam:)
Dodatkowo niedaleko kompleksu jest bardzo przyjemna knajpka (nazywa sie chyba "Koliba"), gdzie serwuja bardzo dobre i tanie slowackie jedzonko:)

W ogole zrobilismy wycieczke objazdowa po Slowacji i odkrylismy kilka uroczych miejsc. Naprawde warto tam pojechac, jest fantastycznie:)

Ponizej zdjecia samych basenow, ktore robilismy z zewnatrz - nie chcielismy wnosic aparatu do srodka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group