Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Butki z odkrytą piętką

madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 2:07 pm
Temat postu: Butki z odkrytą piętką
Dziewczyny wyamrzylam sobie ze do slubu chce buciki z odrytą piętka... :)
przynajmniej ona mnie nie zetrze w tym dniu :) hehe

Moze orientujecie sie gdzie aktualnie w Łodzi mozna slubne buty kupić w rozsądnej cenie... rozsadnej - mam na mysli takie za ok 100 zl...
Nie chce wydawać 200 zl za buty na raz...

Żaneta - Czw Lis 23, 2006 2:27 pm
Temat postu: Re: Butki z odkrytą piętką
madzia8181 napisał/a:

Nie chce wydawać 200 zl za buty na raz...

A dlaczego na raz?
Ja do dzisiejszego dnia noszę swoje butki ślubne :D

madzia8181 - Czw Lis 23, 2006 2:31 pm

tak? białe? znaczy ja wiem ze biale butki mozna nosic. sama mam jedna taka pare i na latno do bialych spodni czy dzisnow i bialej bluzeczki wygladaja cudnie...ale nie przypominaja slubnych...boje sie ze te slubne beda juz tak slubne ze kazdy bedzie wiedzial ze to slubne... zakrecilam sie :)

ale czy wiesz gdzie w lodzi jest wybor "sensownych" butow?

szczako - Czw Lis 23, 2006 2:43 pm

a przejrzałaś inne wątki w temacie? :)
może wyszukasz coś dla siebie

gdzie jest duży wybór butów
buty na płaskim i niskim obcasie
no właśnie, a jaki obcas Cię interesuje?
takie buty
pantofelki ślubne

i popieram ?anetę. moja koleżanka już dwa wesela w tym roku przetańcowała w swoich ślubnych butkach (ecru).
ja swoje też zostawiam. do jasnej sukienki będą jak znalazł.

Żaneta - Czw Lis 23, 2006 4:58 pm

Milam ecru buciki
mischelle22 - Sob Lis 25, 2006 1:57 pm

Ja swoje buty ślubne w kolorze ecru kupiłam na ŁKS'ie w niedzielę :)
Nikulec - Wto Lis 28, 2006 3:48 am

Co do butów z odkrytą piętą i jeszcze na obcasiku mam obawy, że podczas tańców może w nich latać noga. Szczególnie mi - całe życie chodzę w płaskich butach :)
Macie może z tym jakieś doświadczenia?

madzia8181 - Wto Lis 28, 2006 8:19 am

jesli nie chodzisz na codzien na obcasie to mozesz miec problem nie tylko w butach z odkryta pieta ale w ogole w bucie ktory bedzie mial obcas. ja zapewniam ze odkryta pieta nie wplywa na latanie nogi podczas tanca ;)
przeciez to nie klapek a bucik trzyma sie na paseczku na pięcie :)
radze ci przed weselem trochę poćwiczyc i przyzwyczic noge do obcasa, zebys na weselu nie miala przykrej niespodzianki :/
pozdrawiam

Nikulec - Wto Lis 28, 2006 1:37 pm

To znaczy wiesz, źle się wyraziłam. Chodzę praktycznie cały czas na płaskim, ale mam kilka par bucików na małym obcasie i zdarza mi się je założyć ;> Tylko, że zdecydowanie bardziej komfortowo czuję się na płaskim. Do sukienki jednak chciałabym coś elegantszego :) Tylko nie miałam nigdy butków na obcasie i z odkrytą piętką, stąd moje głupie obawy :) Planuję obcasik taki ok. 4 cm. Myślę, że na tak niziutkim się nie pozabijam ;)
madzia8181 - Wto Lis 28, 2006 1:43 pm

to wcale nie sa glupie obawy :)
wazne jest zebys sie dobrze czula i miala wygodne butki.
mysle ze 4cm obcasik jest idealny bo prawie sie go nie czuje a noga jest smuklejsza :)
i odkrytej piety nie musisz sie bac ze bedzie latala przy tanczeniu...tak mi sie wydaje :)

agnes - Wto Lis 28, 2006 10:46 pm

madzia8181,
zajrzyj na allegro, dodatki ślubne. Jest spory wybór butów ślubnych w dobrych cenach, białe, ecru i inne. Wiem, że trudno zdecydować się na zakup butów bez mierzenia, ale wybór na pewno jest spory. Sama się waham.

Nikulec - Wto Lis 28, 2006 10:50 pm

Fakt, że jest sporo bucików, ale jest właśnie tak jak mówisz - ciężko się zdecydować na butki bez mierzenia :(
madzia8181 - Sro Lis 29, 2006 8:34 am

dziewczyny dokladnie! bez mierzenia? buty?
no ja nie bede ryzykowac ... tym bardziej ze przeciez co sklep to inna rozmiarowka i raz pasuje na mnie 38 raz 39...
trzeba sie niestety pofatygowac gdzies do sklepu. :/

i dla mnie nie sztuką jest kupic buty za 200 zl... bo takie są w wiekszosci salonów... :/ chcialam kupic takie w okolicach 100... mam nadzieje ze sie uda :zdziwko:

lmyszka - Czw Gru 21, 2006 8:57 pm

ostatnio jak byłam na ul. Piotrkowskiej połazić :) weszłam do paru sklepów z butami :) i wiecie co ceny są nawet spoko :) tako około 100-150 zł były tez tańsze, ja uważam że nie ma co kupowac butów w salonie z sukniami tam jest drozyzna a wracając do tematu ;) to ja też myśle o takich ala sandałkach bo ślub mam sierpniu ale tez sie własnie boje o stabilność nogi :) szczególnie że gapa ze mnie ;) nawet w martensach się potykam ;) heheheh
fiona83 - Pią Gru 22, 2006 11:48 am

lmyszko - moja mama miała do ślubu takie "sandałkowate" tzn. odkryte palce i pięta. Bardzo wysoki obcas. I jakoś nie narzeka, wręcz przeciwnie - bawiła się w nich do rana.

?lub rodziców był właśnie w sierpniu :mrgreen:

lmyszka - Pią Gru 22, 2006 12:44 pm

jeszcze pomyśle :)

kupie wczesniej i będę uczyła się w nich chodzić :)

mischelle22 - Pią Gru 22, 2006 12:57 pm

Ja tez sie uczyłam przed ślubem :)
lmyszka - Pią Gru 22, 2006 8:32 pm

ja jednak poprzymierzam różne buciki i potem zdecyduje :D chyba nie jestem przekonana do tańczenia w butach z odkrytą pietą :) niby będą wakacje ale .... cos wymyslę :)
fiona83 - Pią Gru 22, 2006 9:13 pm

Nie mów "hop" zanim nie spróbujesz. Trzymam kciuki za trzymanie pionu :lol: :mrgreen:
AGRAFKA - Sro Gru 27, 2006 7:57 pm

tez chcialam z odkryta pieta ale w Lodzi zadnych ladnych nie widzialam :-(
lmyszka - Pią Kwi 18, 2008 9:18 am

Agrafka narazie nie sezon na odkryte pięty ;) poczekaj bliżej kwietnia :D
chociaz ja widziałam :) ale nie pamietam gdzie :P

[ Dodano: Pią Kwi 18, 2008 10:17 am ]
butów z odkrytą piętą pojawiła się masa w normalnych sklepach obuwniczych :) wczoraj widziałam takowe w Galerii Łodzkiej w sklepie Quik shoes ( czy jak się to piszę :) ) w CCC bodajże też były :) warto też odwiedzić małe sklepiki w okolicach Piotrkowskiej bo na pewno też już są

Abudabi - Pią Kwi 18, 2008 6:21 pm

fiona83 napisał/a:
lmyszko - moja mama miała do ślubu takie "sandałkowate" tzn. odkryte palce i pięta. Bardzo wysoki obcas. I jakoś nie narzeka, wręcz przeciwnie - bawiła się w nich do rana.

?lub rodziców był właśnie w sierpniu :mrgreen:


potrzebuję Waszego wsparcia :( właśnie miałam ostrą wymianę zdań z teściową i dowiedziałam się, że sandałki na swoim ślubie są faux pas, ponieważ nie wypada pokazywać stóp :roll:

A ja właśnie bardzo chciałam i chcę sandałki :(



Serio nie wypada :?:

Agha - Pią Kwi 18, 2008 6:39 pm

powiem Ci szczerze Abudabi, ze te butki są prześliczne.
Widzisz z sandałkami to jest kwestia gustu. ja np nie lubię nosić sandałek jak mam rajstopy, a na ślub boso nie pójdziesz. Teoretycznie możesz założyć pończoszki "bez palców" (wiadomo o co chodzi 8) ).
Z drugiej strony, ślub i wesele latem - sandałki jak znalazł.

A przy okazji gdzie znalazłaś takie ładne buciki, tylko błagam nie pisz, że na stronie jakiejś tam. Chodzi mi czy widziałaś je może w salonach, sklepach itd

Abudabi - Pią Kwi 18, 2008 7:05 pm

Niestety allegro :)

mam ślub w sierpniu, w USC, nie planowałam rajstop :roll:
Przenoszę się do odpowiedniego bucianego tematu z moim dylematem :wink:
http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?p=212800#212800

justinaa - Czw Kwi 24, 2008 8:33 pm

moim skromnym zdaniem odkryta pięta jak najbardziej, odkryte palce - ja bym się nie zdecydowała na wesele w sierpniu - ja bym cienkie bardzo rajstopy, albo pończochy mimo wszystko założyła
marcia331 - Sob Sty 03, 2009 8:20 pm

Ja tez szukam butow najlepiej z odkryta pietka tylko nie wiem czy takie z paskiem na piecie zdadza egzamin. Slub mam w maju wiec mam nadzieje ze pogoda bedzie ladna i calych zakrytych butow nie chce miec, bo szukam czegos lekkiego.
mietka - Sob Sty 03, 2009 10:08 pm

ja mialam z odkryta pieta firmy Arte di Roma.
France - Pią Lip 10, 2009 3:50 pm

mietka napisał/a:
ja mialam z odkryta pieta firmy Arte di Roma.


i jak zdaly egzamin?
glownie chodzi mi o odkryta pietke,a nie konkretna firmę

asiaj2001 - Sro Maj 11, 2011 10:05 am

byłam wczoraj w butiku Sławy na ul. Piłsudskiego, jest wybór butów ale nie ma takich jakbym chciała. Potrzebuje albo pełnych butów, albo pełene w palcach a z odkrytą piętą.
Widziałyście takie, gdzie jest wybór. Niestety obawiam się, ze teraz jest okres wiosenno - letni i mogę mieć problem z kupnem takowych butów... A do przymiarki sukni musze mieć buty :(

MlodaGaska - Sro Maj 11, 2011 10:14 am

Ja byłam ostatnio w PTAKU. I jeżeli nie zależy Ci na butach skórzanych to mają tam duży wybór.
Ambrozja - Sro Maj 11, 2011 10:44 am

asiaj2001, a może obejrzyj sobie kolekcję arte di roma?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group