Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Porady techniczne - Kryptoreklama.... :/

Nana - Wto Gru 12, 2006 6:59 pm
Temat postu: Kryptoreklama.... :/
Dostałam dzisiaj wiadomosć prywatną od Milki, która bardzo zachwala swoją ekipę kamerzystów i fotografów... Wygląda to ewidentnie na masówkę (zwłaszcza ze ja juz dawno pisałam na właściwym forum o tym, że kamerzystę mam już zaklepanego...i nei prosiłam o żadną informację na ten temat).
Z ciekawości weszłam poczytać posty Milki... i co widzę? 7 postów i wszystkie to peany na czesć owej firmy! nie wiem czy to zgodne z regulaminem czy nie, ale przyznam ze mnei to zdenerwowało, bo liczę że na forum znajdę opinie szczere, a nie reklamówki osób które podszywaja sie pod forumowiczów. Rozumiem ze ktoś pisze ze wybrał tę firmę i ją poleca, no ale taki masowy atak kryptoreklam to przegięcie. I dodam, ze dla mnie taka firma automatycznie już nie istnieje...

Asiek - Wto Gru 12, 2006 7:01 pm

Interweniowałam już w tej sprawie.
Chyba, że zaszły jakieś nowe okoliczności.

ice - Wto Gru 12, 2006 7:11 pm

Ostrzeżenie w wysokości 2 pkt. dla forumowiczki Milka - jeśli sytuacja sie nie powtórzy punkty zostaną cofnięte.
Mihrican - Wto Gru 12, 2006 9:58 pm

Chyba 2 punkty ostrzegawcze nie pomogły bo ja również dostałam dzisiaj wiadomość od 'Milki' - oczywiście na temat videofilmowania...
ice - Wto Gru 12, 2006 10:12 pm

O której godzinie ?

P.S. Poproszę kopię na PW

jazzy - Wto Gru 12, 2006 11:36 pm

ja też przed chwilą odczytałam wiadomość w powyższym temacie....
wiadomość otrzymałam o 17.42

Duszka - Sro Gru 13, 2006 9:03 am

Ja dostalam taka wiadomosc od Milki wczoraj o godz. 16:53. Odczytalam dopiero dzisiaj.
kasia24 - Pon Sty 15, 2007 10:20 pm

A ja wlasnie odczytalam maila od uzytkownika bw, ktory poleca swoje uslugi. I moze nie byloby w tym nic zlego gdyby nie to, ze pisalam ze mam juz zamowionego fotografa i o zadne oferty nie prosilam.
Rzenka_86 - Czw Wrz 23, 2010 1:47 am

Ponawiam temat- ja ostatnio również dostaję na PW wiadomości, które aż na kilometr pachną reklamą... a nigdzie na forum nie proszę o przesyłanie mi nazw firm, danych etc. etc.
kryszka - Czw Wrz 23, 2010 12:05 pm

Proszę każdy taki przypadek zgłaszać na priv Adminom - Mac-ersonowi lub Iceowi.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group