Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Mężatki - Jakie jest hobby Waszych mężów ?

mischelle22 - Czw Gru 14, 2006 1:26 pm
Temat postu: Jakie jest hobby Waszych mężów ?
Mojego męża hobby to komputer i piłka nożna.
Ciężko go oderwać na chwilę od komputera jak już się dosiądzie a już od telewizora gdy jest mecz - niemożliwe :)

motylica - Czw Gru 14, 2006 4:30 pm

> my z mężem mamy na szczęście wiele wspólnych pasji ... m. in. off-road, snowboard, samochody, dobre kino ... nawetpo prostu posiedziec lubmy razem przy muzyce, którą oboje lubimy :D :D :D
fiona83 - Pią Gru 15, 2006 12:28 pm

JA jestem jego hobby :mrgreen:

Serio - nie ma jakiegoś szczególnego ulubionego zajęcia :D

lmyszka - Pią Gru 15, 2006 12:44 pm

a mój ma komputer, komputer , komputer ;)

a ja? gdzie ja? :P

mischelle22 - Pią Gru 15, 2006 1:08 pm

Imyszka a Ty :
do [smilie=naczynia.gif]
[smilie=podloga.gif]
[smilie=pranie.gif]
no i oczywiście opieka nad :baby_born:

:P :P :P - Taki nasz los :rotfl:

sylwia - Pią Gru 15, 2006 1:20 pm

Hobby mojego narzeczonego to : komputer, motoryzacja, muzyka :D
lmyszka - Pią Gru 15, 2006 1:58 pm

mischelle22 no właśnie ja się buntuję :)

Urządzam strajk, koniec prania, gotowania ...

teraz ja leżę przed kompem i czekam aż mój M. wszystko zrobi :)

:graba:

Kati - Pią Gru 15, 2006 2:38 pm

Czekaj tatka latka....

8)

Mój mążniezdrowo często gra po internecie w gry strategiczne i zręcznościowe. A ja w tym czasie ( nie chce powielać ikonek Mischelle) robię wszystko...........

lmyszka - Pią Gru 15, 2006 2:58 pm

mówię wam zbuntujcie sie !! :)

obalmy stereotyp że kobieta zrobi wszystko, niech nie myślą :rotfl:

mischelle22 - Pią Gru 15, 2006 3:45 pm

Pogadamy jak będziecie po ślubie - czy tak Ci to łatwo pójdzie :lol:
lmyszka - Pią Gru 15, 2006 7:22 pm

wtedy inaczej będe pewnie śpiewać ;)
fiona83 - Pią Gru 15, 2006 7:23 pm

mischelle22 napisał/a:
Pogadamy jak będziecie po ślubie - czy tak Ci to łatwo pójdzie :lol:


Mój przed ślubem - a chodzi jak w zegarku :P

lmyszka - Pią Gru 15, 2006 7:27 pm

no właśnie bo przed ;) hehehehe
555 - Sob Gru 16, 2006 9:02 pm

pilka nozna
komputer i gry rpg
wedkarstwo

kolejnosc przypadkowa ;))

Kati - Nie Gru 17, 2006 11:30 am

Zapomniałąm o wędkarstwie :cool:
fiona83 - Czw Gru 28, 2006 11:12 am

Ja zapomniałam o psychicznym maltretowaniu w stylu :
"A moje koleżanki z pracy to się pytały ...", "A moja koleżanka chciała zobaczyć Twoje zdjęcie...", "Bo w pracy moje koleżanki to..."

Nie znoszę tego :evil: :evil: :evil:

Megusia - Czw Gru 28, 2006 11:59 am

Fionka_Zazdrośnica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
myszkapl - Czw Gru 28, 2006 12:07 pm

Hobby mojego męża to motoryzacja - pod każdą postacią. Jak tylko coś ma silnik i chociaż jedno koło to już odpływa :roll:
fiona83 - Czw Gru 28, 2006 6:41 pm

Megusia napisał/a:
Fionka_Zazdrośnica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Trochę naciągana (koleżanki świeże mężatki ;) ), ale zawsze mu miło :cool:
Czego się nie robi dla podbudowania jego Ego :lol:

Nadia1982 - Wto Sty 23, 2007 5:20 pm
Temat postu: :)
Moj tez tylko komputer komputer i praca.......a jak urlopik to mazury i zeglarstwo:)akurat to osostanie mi sie podoba;)
Suelen - Wto Sty 23, 2007 5:58 pm

może jeszcze nie męża, a narzeczonego. Najpierw jest komputer, komputer, potem elektronika i jego ukochane autko. To tak w skrócie.
cosola - Sob Lut 10, 2007 11:12 pm

Jeszcze nie jestem mężatką ale chyba mogę sie wypowiedzieć na temat hobby mojego przyszłego męża :) trochę tego jest:
:arrow: książki, książki, książki, zwłaszcza fantastyka i historia
:arrow: pisanie opowiadań, a w przyszłości może czegoś większego (3mam kciuki) :super:
:arrow: komputer, internet i gry RPG (tak to się chyba nazywa) :oops:
:arrow: żeglarstwo - najpierw były Mazury, potem Bałtyk, we wrześniu Chorwacja, jak do tej pory zawsze mu towarzyszyłam, ale ostatnio coś wspominał o przepłynięciu Atlantyku... :o na to się na pewno nie piszę :?
:arrow: góry i wspinaczka skałkowa
:arrow: podróże
i tak skromnie na końcu: :wink:
:arrow: spełnianie moich małych zachcianek i całkiem dużych marzeń :zakochany:

Ilona83 - Pon Mar 19, 2007 10:20 am

1. komputer
2. siłownia

=MiLi= - Pon Mar 19, 2007 10:27 am

1. Ja :D
2. Piłka nożna
3. Piłka nożna
4. jeszcze piłka nożna
5. Pisałam już, że piłka nożna?
6. poza tym komputer, internet, robienie stron internetowych
7. Marketing, handel, reklama tego typu głupotki ;P
8. Taniec :D Boosko tańczy :)

MonikaZgierz - Pon Mar 19, 2007 12:51 pm

Motory, Motory, Motory
soseczka - Pon Mar 19, 2007 1:39 pm

Mojego misia hobby jest : sport (piłka nożna,boks) i samochody.
asia84 - Pon Mar 19, 2007 5:36 pm

hobby mojego M. to sport każdy oprócz łyżwiarstwa figurowego (z resztą zaraził mnie tym :) ), czytanie książek, samochody :)
Gabro - Czw Sie 30, 2007 2:13 pm

Piłka nożna i wszelkie inne sporty. Podróże.
mietka - Pią Sie 31, 2007 11:32 am

motory... ech.. ale na razie obiecal mi, ze sie wstrzyma z jezdzeniem az sie dziecko urodzi, bo strasznie sie o niego martwie... i teraz zamiast kupowac motor, albo skladac, skrecac to co juz jest szukamy super bezpiecznego samochodu rodzinnego... to musi byc dla niego spore wyrzeczenie :)

no i drugie hobby (ale nie tylko bo i zawod) - gotowanie :) tak wiem. jestem szczesciara!! oboje lubimy dobrze zjesc (na szczescie ciagle mieszcze sie w 36 rozmiar) i czesto poszukujemy nowych smakow lub nowych fajnych miejsc, gdzie ugotuje dla nas ktos inny.

Maverick - Wto Wrz 25, 2007 7:46 pm

Zdecydowanie motoryzacja :smile:
Martysia - Sro Wrz 26, 2007 9:02 am

gra na gitarze, fizyka
Agnieszka19 - Sro Wrz 26, 2007 7:49 pm

Zdecydowanie PIŁKA NO?NA, a poza tym kuchnia i książki krymianlne :)
maratha - Czw Wrz 27, 2007 10:10 am
Temat postu: Hobby mojego męża
Niestety nie ja :( A tak serio! Kino, telewizja,komputer,muzyka(gra czasem na pianinie i śpiewa :kwasny: tak głośno, że sąsiedzi się na nas dziwnie patrzą.
kochecka - Sob Wrz 29, 2007 11:17 pm

koszykówka i tv :D
Marti - Nie Wrz 30, 2007 9:31 am

:kwasny: :kwasny: :kwasny: komputer :kwasny: :kwasny: :kwasny: i praca. Jak zacznie coś tymi swoimi mądrymi słowami opowiadać......Jak go spytam co w pracy a akurat coś "ciekawego" się zdarzyło albo był jakiś numer to on mi to opowiada fachowym słownictwem. Nie znam się na chorobach i leczeniu i trudno mi się np oburzać na coś o czym nie mam pojęcia :? . No ale mnie też chyba troszkę lubi.
Cathee - Pon Paź 01, 2007 4:24 pm

Mój też na razie tylko narzyczony :cool:
Ale trochę tego jest:
:arrow: windserfing
:arrow: narciarstwo
:arrow: motoryzacja szeroko rozumiana w tym rajdy samochodowe i wyścigi na 1/4 mili
:arrow: motory też szerko rozumiane bo i crossowe (terenowe) jak i szosowe (o zgrozo) :roll:
:arrow: tennis
:arrow: żaglówki (kocha Mazury i mówi że nie chce nim nigdy jeździć :D )
:arrow: z tych mniej ambitnych: playstation i xbox (nałogowo aż mi uszy odpadają od tych strzałów - kupił nowe głośniki) :evil:
no to chyba tyle ogólnie nie da się z nim nudzić :D

[ Dodano: Pon Paź 01, 2007 4:26 pm ]
Aha i nienawidzi piłki nożnej :D z tego to się akurat baaardzo ciesze nie musimy oglądać meczy...

magda26 - Sro Paź 03, 2007 11:26 am

Jeśli chodzi o mojego M to przed ślubem bardzo dużo czasu poświęcał rowerowi, w każdą wolną chwilę ruszał w teren. Po przeprowadzce do mnie zmieniło się to...raz, że zamieszkał w "płaskim" krajobrazie, a dwa, że już nie ma tyle wolnego czasu. Obecnie jego hobby to aparat i zdjęcia...no i żona :razz:
I motory...stare motory.I to jest jego jedno z marzeń: garaż pełen starych motocykli... :)

Audiolka - Wto Gru 09, 2008 3:29 pm

Komputery-jego marzenie garaż popsutych monitorów(mógłby sobie dłubać w nich ) :)
Tajgete - Wto Gru 09, 2008 3:32 pm

Nie wiem czy obsesja to to samo co hobby, ale... GKS, GKS, GKS i ewentualnie reszta wydarzeń sportowych... :roll:
Marika007 - Wto Gru 09, 2008 3:45 pm

;) Mój przyszły mąż ma same pożyteczne hobby:
1. Gotowanie
2. Majsterkowanie
3. Motoryzacja

Jeśli chodzi o obowiązki domowe, to wszystko robimy razem. :D

Pusiak - Wto Gru 09, 2008 3:55 pm

Hobby mojego męża to komputer (konkretnie gry komputerowe ) i gotowanie :)
agunia84 - Wto Gru 09, 2008 5:37 pm

Mojego przyszłego męża hobby to motoryzacja, uwielbia samochody i kocha w nich grzebać.
izunia_82 - Wto Gru 09, 2008 5:53 pm

Hobby mojego męża to: komputer, piłka nożna i gotowanie.
marysia - Wto Gru 09, 2008 6:06 pm

a mojego jak u wiekszosci czyli komputer i piłka nożna ;)
MalaJu - Wto Gru 09, 2008 10:01 pm

moj?
komputery - informatyk ;)
majsterkowanie - budowlaniec :)
wedrowki po gorach i wycieczki - leśnik :)

jak widac, zdobyl juz wszelkie doswiadczenie i wyksztalcenie, by miec papiery na swoje zainteresowania. teraz gdzie by nie pracowal, to i tak bedzie robil to, co lubi :)

justinaa - Sob Gru 13, 2008 5:05 pm

mój małżonek kocha ... spać :D
nie jest fanem piłki nożnej, a czas komputera ma za sobą :)
ale potrafi spędzać godziny na forum Peugeota

izunia_82 - Sob Gru 13, 2008 8:20 pm

Ooo właśnie, zapomniałam dodać spanie.
dominiqsz - Pon Gru 22, 2008 8:14 pm

Spanie jedzenie, samochody i błogie lenistwo - jeśli można to nazwać hobby :p
Magdalena:) - Pią Gru 26, 2008 2:52 am

A mojego mężusia hobbym jest gotowanie oraz komputery co oczywiście wiąże się z jego pracą.
Dzesia - Pią Sty 09, 2009 2:28 pm

Komputery (jest informatykiem) i kolarstwo (uwielbia Armstronga), poza tym koszyówka i siatkówka.
Hatifnatka - Pią Sty 09, 2009 4:16 pm

hobby mojego P. pokrywają się w zasadzie z moimi... prawie wszystko lubimy robić razem. P. lubi: książki, muzykę, kino, teatr, gry komputerowe i RPG na żywo (jest Mistrzem Gry :) i czasem gramy ze znajomymi), oprócz tego oczywiście psychologię tzn. literaturę fachową (jest psychologiem z wykształcenia).
kasia_m85 - Pon Cze 28, 2010 2:47 pm

Hobby mojego męża to jego praca czyli straż pożarna i GPR oraz oczywiście piłka nożna (i inne sporty grupowe).
skalimonka - Pon Cze 28, 2010 3:33 pm

Motoryzacja zdecydowanie, głównie motocykle :P
suzarek - Pon Cze 28, 2010 3:46 pm

Mój też uwielbia motocykle, zaraził nawet mnie tą swoja pasją ;) Za rok kupię jakiś sprzęt dla siebie i będziemy razem jeździć w świat.
skalimonka - Pon Cze 28, 2010 3:49 pm

suzarek, ja tez podłapałam bakcyla :smile:
katrina - Wto Cze 29, 2010 8:35 am

motocykle, aikido , akwarystyka :)
Hosiole - Wto Cze 29, 2010 9:48 am

Motoryzacja zdecydowanie :wink:
Auta i motocykle- na ten temat mógłby wypowiadać się i dowiadywać różnych rzeczy godzinami.

rusałeczka:) - Sro Cze 30, 2010 9:55 pm

My mamy z mężem wspólne hobby - podróże :D uwielbiamy również wspólne zakupy, dobry film, zdjęcia.
Yoanna - Czw Lip 01, 2010 11:36 am

rusałeczka:) napisał/a:
uwielbiamy również wspólne zakupy
:o to ja "zazdraszczam" :D
rusałeczka:) - Czw Lip 01, 2010 11:48 am

Powiem ci Yoanna , że czasami to on dłużej łazi po sklepach niż ja :lol: ale zawsze cos mi kupi 8)
ppola - Czw Lip 01, 2010 2:46 pm

Po pierwsze primo - Komputery i wszystko co z nim zwiazane w szczególnosci LineageII
Po drugie primo- Fotografia
Po trzecie- auto, tylko i wyłacznie swoje, inne go interesują ;)
No i tyle chyba :)

promyczek_mm - Czw Lip 01, 2010 3:13 pm

Prelude Team Poland- klub, który po części tworzył ( klub Hondy) zaraził mnie tym skubaniec jeden :smile: właśnie wczoraj doczekałam się swojego osobistego, klubowego, preludowego polara :smile:
Yoanna - Czw Lip 01, 2010 6:06 pm

rusałeczka:) napisał/a:
ale zawsze cos mi kupi 8)
kochany jest :)
Misiak87 - Czw Lip 01, 2010 6:48 pm

ppola napisał/a:
LineageII

Skąd ja to znam... :roll: :smile:

rusałeczka:) - Czw Lip 01, 2010 9:56 pm

Yoanna napisał/a:
kochany jest :)

Jest kochany i to bardzo ;)

niesia2708 - Nie Lip 04, 2010 5:55 pm

A hobby mojego męża od lat są gołębie pocztowe :smile: Zarazić mnie na pewno nie zarazi, ale bynajmniej to hobby mi nie przeszkadza :razz:
juta79 - Nie Lip 04, 2010 7:32 pm

Hobby mojego męża to wędkarstwo a ja staram mu się dzielnie towarzyszyć :smile:
nawet chyba zaopatrzę się w małą wędkę :razz:

Debussy - Sro Sie 11, 2010 2:40 pm

Hobby mojego męża to uczestnictwo w meczach swojej ukochanej drużyny piłkarskiej, a także Łódź i wszystko co z nią związane. Oprócz tego lubi dobre rockowe koncerty (to nas na początku związku połączyło) i podróże.
Agguniaa - Czw Sie 12, 2010 6:14 pm

Komputery i elektronika - te dwie rzeczy uwielbia mój małżonek. Oprócz tego ma hopla na punkcie każdego swojego samochodu:P 8)
misiao1983 - Pią Sie 13, 2010 10:13 am

Piłka nożna, boks, książki historyczne i fantasy, kino.
Bursztynka84 - Sob Sie 21, 2010 7:06 pm

Hobby mojego męża to wędrówki górskie i paintball.
ewex - Sro Wrz 15, 2010 11:16 pm

Na pewno sport a ściślej mówiąc taekwondo. Ostatnio też motory. Tzn ma już skuter ale to mu nie wystarczyło więc na prawko poszedł i oznajmił że kupuje ścigacza :o nie powiem żebym się cieszyła no ale co mogę poradzić :roll:

a tak pół żartem to podejrzewam że największą pasją mego męża jest polerowanie podłogi :lol: no normalnie przejrzeć się można :wink:

PositiveAga - Czw Wrz 16, 2010 9:38 am

mój bez xboxa żyć nie potrafi :roll: jego hobby to głownie gry
caixa - Pią Wrz 17, 2010 10:46 am

Hosiole napisał/a:
Motoryzacja zdecydowanie :wink:


Zdecydowanie u nas też. :-) Ostatnio bawi się też fotografią.

kariczeq - Sro Lis 03, 2010 6:54 pm

w ostatnim czasie Texas Hold'em (poker) internetowo, wcześniej gry - strzelanki i jakieś strategiczne, jak jest lepsza pogoda paintball oraz literatura sci-fi
anula86 - Sob Lis 13, 2010 10:33 pm

gry rpg, fantasy, malowanie i rysunek
madziulka_85 - Wto Lis 30, 2010 5:29 pm

hobby mojego męża to handball gdyż jest piłkarzem ręczny, aha i mówi czesto, że jego żona :)
Sylsia84 - Wto Lis 30, 2010 5:54 pm

Hobby mojego męża to paintball a dokładnie speedball :) .... też kiedyś spróbowałam :D
wisieneczka85 - Pon Gru 06, 2010 2:44 pm

:smile: motocykle :smile: właśnie kupiliśmy i będziemy podróżować:). Mnie też zaraził:)
Elaes_87 - Czw Wrz 01, 2011 12:49 pm

moj maz uwielbia lowic ryby, dlubac przy samochodach, a obecnie jego hobby to zabawa z coreczka :P
ewa.krzys - Czw Wrz 01, 2011 12:56 pm

Komputer, komputer, komputer (dokładniej programowanie) i dłubanie w samochodach i innych urządzeniach. Ostatnio robił wzmacniacz, siewnik, itd :)
ava - Czw Wrz 01, 2011 3:07 pm

misiao1983 napisał/a:
Piłka nożna (...), książki historyczne i fantasy
Widzę, że nasi mężowie świetnie by się dogadali :)
Poza tym mój bardzo lubi oglądać filmy na dvd :)

marciami - Czw Wrz 01, 2011 5:45 pm

książki- czyta całymi tonami. Ponadto komputery i gry komputerowe, xbox itp. :D I wszelkie gadżety elektroniczne :D
e_linka2 - Czw Wrz 01, 2011 10:23 pm

Mojego - samochody, granie na gitarze i śpiewanie :) i powoli gry jako, że od niedawna mamy PS3 :D
M4rcysi4 - Czw Wrz 01, 2011 10:32 pm

Mój trochę tego ma i większość podzielam:
-tenis ziemny,
-snowboard,
-gry komputerowe/xbox/kinekt,
-motoryzacja (nowinki samochodowe, ulepszanie swojego i aut najbliższych),
-nowe technologie (nie tylko w teorii-gadżeciarz),
-wędkarstwo,
-modele samochodów wyścigowych,
-rower,
-dobry film.

Na szczęście nie ma hopla na punkcie piłki nożnej i oboje oglądamy tylko ważne mecze :]

słonko - Pią Wrz 02, 2011 9:55 am

Fotografia, gra na gitarze i śpiewanie, gry komputerowe - strzelanki, misje... i coś niecodziennego - czołgi :lol:
ana88 - Sro Wrz 25, 2013 10:47 am

Numer 1 mojego męża to MOTORYZACJA - codziennie śledzi nowinki w Internecie, ogląda auta na allegro, czyta prasę motoryzacyjną, mógłby bez przerwy oglądać TopGear, Zakup kontrolowany i inne tego typu programy, a na ulicy jak gdzieś idziemy to ogląda się tylko za samochodami :D Przy swoich czterech kółkach też ciągle coś tam grzebie. Mógłby na temat samochodów, motocykli gadać godzinami. Czasami go podpuszczam, zarzucam jakiś motoryzacyjny temat, to wtedy jest w siódmym niebie 8)
Numer 2 to KOMPUTERY i technologie z nimi związane, programowanie itp, itd. W końcu jest informatykiem :D
Numer 3 to jazda na rowerze (uwielbia to) i siatkówka (ale to już w mniejszym stopniu).

kamilla1984 - Sro Wrz 25, 2013 12:02 pm

ana88 napisał/a:
Numer 1 mojego męża to MOTORYZACJA - codziennie śledzi nowinki w Internecie, ogląda auta na allegro, czyta prasę motoryzacyjną, mógłby bez przerwy oglądać TopGear, Zakup kontrolowany i inne tego typu programy, a na ulicy jak gdzieś idziemy to ogląda się tylko za samochodami :D Przy swoich czterech kółkach też ciągle coś tam grzebie. Mógłby na temat samochodów, motocykli gadać godzinami. Czasami go podpuszczam, zarzucam jakiś motoryzacyjny temat, to wtedy jest w siódmym niebie 8)
moge sie pod tym podpisac rekoma i nogami
paulinkaaMU - Sro Wrz 25, 2013 12:26 pm

M4rcysi4 napisał/a:
Na szczęście nie ma hopla na punkcie piłki nożnej


U mnie w tym względzie na odwrót - i mogę powiedzieć: na szczęście, że MA hopla na punkcie piłki nożnej - bo ja też :D , więc pasję mamy wspólną :)

Poza tym aktywność fizyczna - rower i bieganie - z większym naciskiem na to drugie (nie tylko rekreacyjnie, ale tez starty w zawodach, czytanie fachowej prasy / literatury, dieta, odpowiednie ćwiczenia itd.)

M4rcysi4 - Sro Wrz 25, 2013 4:57 pm

paulinkaaMU, wierz mi, że jak wtedy pisałam tą wypowiedź to myślałam właśnie o Was jako przeciwieństwie :smile:
alamakota - Czw Wrz 26, 2013 10:37 am

Zaczynam listę :)

1. Wędkarstwo (na morzu głównie - cały czas jeździ)
2. Rugby (kiedyś grał)
3. Snowboard (obecnie jeździmy)
4. Żeglowanie (obecnie żeglujemy)
5. Boks (kiedyś uprawiał)
6. Sporty: piłka nożna, piłka ręczna, żużel - oglądać i sledzić wyniki, statystki, nowinki itd
7. Samochody i motocykle (te drugie mniej)

paulinkaaMU - Czw Wrz 26, 2013 3:21 pm

M4rcysi4, :smile:
ola_łódź - Pią Wrz 27, 2013 9:32 am

Dziewczyny... trochę Wam zazdroszczę tych męskich pasji. Przynajmniej Wam mężowie waszych zamiłowań nie wytykają... Mój na moje trochę nosem kręci bo nie wie ile takie hobby daje frajdy...
anett.k - Pią Wrz 27, 2013 6:53 pm

Mojego pasjonuje jazda motorem :? a to niebezpieczne
grejpfrut - Pon Lis 18, 2013 12:00 pm

Książki z kategorii historia i fantasy. Do tego bawi się w rekonstrukcję historyczną :)
agacionek - Pon Lis 18, 2013 9:58 pm

1. Piłka nożna
2. Wędkarstwo
3. Motocykle

Juska - Wto Lis 19, 2013 8:55 am

Koszykówka (zwłaszcza NBA) - polska liga słabiej :P , no i oczywiście z racji tego, że jest grafikiem rysunek, malarstwo, i tym podobne - idzie w kierunku projektowania samochodów :D
koniczynka84 - Pią Lis 22, 2013 9:25 am

1. RPG - nawet mnie w to wciągnął i niedzielne wieczory zamieniamy się on w Mistrza Gry a ja aktualnie w Łotrzyka :)
2. Piłka Nożna - w formie "na żywo" (gra w lidze 6-tek) oraz wirtualnej na X-Box'sie
3. Dogadzanie mi :) szczególnie teraz, gdy spodziewamy się pierwszego potomka :)

pilszka - Wto Lut 25, 2014 10:03 pm

Samochody. Masakra. Tona makulatury motoryzacyjnej w domu :P
Grazyna90 - Wto Lut 25, 2014 10:15 pm

Książki SF i sprzęt audio. Wzmacniacze, odtwarzacze, kolumny kabelki....
Julia_ja - Sro Lut 26, 2014 8:36 am

Boks (z racji tego, że trenował a teraz jest trenerem), rybki (ma 3 akwaria) i wspólnie podzielamy pasję gry w bilard :)
ithanielle - Sro Lut 26, 2014 9:19 am

Przywracanie do życia (naprawa, poprawa stanu wizualnego) starych polskich sprzętów audio (szczególnie kocha Radmora i Unitrę) :)
saturniana - Sob Kwi 05, 2014 1:53 pm

Turystyka górska - na szczęście to nas łączy :)


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

elmilagrosa - Nie Kwi 06, 2014 10:17 am

Mój mąż bardzo lubi wędkarstwo i często próbuje namawiać mnie na wspólne wędkowanie. Nie przeszkadza mu zupełnie, że jestem wegetarianką i lubię zwierzęta, nawet te co głosu nie mają :P Czasami mu towarzyszę w wyprawach nad jezioro. Kiedy on łowi ryby, ja ganiam za motylami z aparatem. A później negocjuję wyswobodzenie pojmanych przez niego jeńców :P


Usunęłam reklamę z podpisu. Moderatorka Asiek

Catylyn89 - Pon Sie 25, 2014 8:17 am

Mój uwielbia komputery i wszystko co z nimi jest związane... ;) Nowinki technologiczne itp., oraz siłownia, odżywki białkowe i inne :)
Paolina - Nie Paź 12, 2014 7:25 pm

Hobby mojego męża? Najważniejsze to programowanie i piłka nożna (granie, oglądanie) :)
karolina84 - Nie Paź 12, 2014 8:22 pm

Paolina napisał/a:
piłka nożna (granie, oglądanie) :)


:D skąd ja to znam..

Pani Misiowa - Nie Paź 12, 2014 10:02 pm

Wycieczki rowerowe, komputer i ja :) :)
olgaberek - Wto Maj 19, 2015 10:53 am

pRACA-KOMPUTERY, MAJSTERKOWANIE, KOSZYKOWKA:)
Muszkowa - Sro Maj 20, 2015 6:39 am

Rower, rower i jeszcze raz rower :roll: kiedyś bardziej zawody i treningi, teraz odkąd kupiliśmy Małemu przyczepkę, zakręcił się na wycieczki rowerowe z nami :smile:
herbatnik - Sro Maj 20, 2015 12:10 pm

Mój kochany trochę ma tych zainteresowań :) ze sportu to piłka nożna(gra trochę i oglądamy razem mecze) i siłownia(chodzimy razem), dobrze pływa, kiedyś chodził regularnie na basen. Powiązane z zawodem-gadżety i nowinki techniczno-informatyczne(nie wiem,jak to określić :D ), takie zabawki dla małych i większych chłopców-drony, helikopter na sterowanie, urządzenia przenośne. No ale chyba największą pasją są gry komputerowe :D
Iru - Sro Maj 20, 2015 12:34 pm

Mój N uwielbia gry komputerowy. Jak tylko dorwie w swoje łapki taką na którą czekał to cieszy się jak małe dziecko :) Drugą jego pasją są sztuki walki. Od małego chodził na treningi ale jakiś czas temu jak postanowił ze mną zamieszkać zaprzestał ze względów finansowych, ale niedługo postanawia wrócić bo go nosi. O sztukach walki mógłby mówić godzinami jeśli znajdzie słuchacza. Interesuje się też psychologią, trochę ezoteryką, nowinkami technologicznymi.. :)
kapatka - Sro Maj 20, 2015 2:28 pm

Ja mogłabym się podpisać pod tym co napisała Muszkowa, dopisując jeszcze "rower" :wink: Czasami twierdzę, że w jego przypadku to już nie hobby, a mania :wink:
Muszkowa - Sro Maj 20, 2015 4:24 pm

kapatka, ja się śmieję, że na ulicy nie muszę być zazdrosna o inne kobiety, bo mój B. się za nimi nie ogląda...ogląda się za rowerami :razz:
Mamy "tą drugą" w związku :smile:

kapatka - Sro Maj 20, 2015 5:04 pm

Muszkowa, a żebyś widziała ile razy na początku naszego związku złościłam się na niego "bo ciągle tylko rower i rower..." :D teraz już mi przeszło :razz:
Aldonka - Czw Maj 21, 2015 8:58 am

Mój mąż ma pewne ciągoty do hazardu ale powiem Wam,że na szczęście nie wydaje na to dużych ilości pieniędzy ;)
Gra sobie najczęściej w kasynkach internetowych. Jest obecnie zarejestrowany tutaj:
(...)
Stawia głownie niewielkie ilości pieniędzy. Udało mu sie już kilka razy wygrać.

Raz w tygodniu umawia się również na pokerka z kolegami z pracy.

Usunęłam komercyjny link. Moderatorka Asiek

Julia_ja - Sro Lip 22, 2015 6:59 pm

Mój mąż ma zainteresowania ściśle sprecyzowane: ze względu na zawód interesuje się produkcją wszelkich alkoholi (jest technologiem spirytusu i drożdży), oprócz tego jazda na rowerze i niestety gry komputerowe, w które gra po kryjomu, bo toczę z nim o to wojny :-P
Gomigo - Sob Sie 27, 2016 7:21 pm

Właśnie zastanawiam się nad hobby. Wiele z was pisze że komputer, gry i inne rzeczy. Ale czy tak naprawdę to jest tylko odskocznia by się zrelaksować czy prawdziwe hobby, pasja, bo to ogromna różnica jest. Jeśli ktoś się pasjonuje grami - to potrafi wymienić różnice np. w platformówkach, w akcji, potrafi wymienić strategie gry, nagrody i wyróżnienia, a także twórców tych gier. To tylko przykład pasji a nie tylko gram bo lubię. I pod tym kątem to my obydwoje nie mamy chyba żadnej pasji.
KaMika - Czw Paź 20, 2016 7:27 am

Hobby mojego męża to przede wszystkim muzyka, nagrał już jedną swoją płytę, teraz tworzy drugą... Jest to klimat hip hopu...

Drugim hobby jest bliski Wschód, wszystko co związane z Syrią, Irakiem itd. Swego czasu prowadził zajęcia na UŁ na wydziale studiów międzynarodowych, obecnie jest w trakcie obrony doktoratu z tej dziedziny....

A trzecim hobby jest piłka nożna i Robert Lewandowski.... taaaa, ogląda każdy mecz w którym gra, kupił sobie jego książkę, generalnie to jego idol.... ;) :razz:

Selene - Czw Paź 20, 2016 11:39 am

Mój mąż kocha motoryzacje, jest z nią związany zawodowo. A w ramach hobby i relaksu jeździ crossem. Góry piachu, dziury, kałuże, las i błoto jest najlepszą odskocznią od stresów :) nie ma teraz tyle czasu ile by chciał na to poświęcić i mi też żal że nie może poszaleć czasem ale mam nadzieję że jak zakończymy budowę uda się tak organizować czas żeby jeździł :)
1dorota - Sob Paź 22, 2016 9:56 pm

majsterkowanie
Sofia - Czw Gru 08, 2016 1:49 pm

Świetnym pomysłem (nie tylko dla mężów) jest bieganie Można śmiać, ale sport to zdrowie. A bieganie to niezwykle tani sport. Wystarczy odpowiedni strój i możemy biegać, ile chcemy. Jedynym ograniczeniem jest nasze lenistwo (czyt. "nie chce mi się") :D
Muszka88 - Sob Gru 10, 2016 12:45 am

Gra w zespole jako wokal i gitarka :) dodatkowo sport i praca jako programista :)
Sofia - Sob Gru 17, 2016 7:06 pm

W okresie studiów większość z nas spędzała sobotnie wieczory na imprezach, a teraz pozostaje jedynie muzyka http://fm.tuba.pl/gatunek/Muzyka+Na+Imprezę Czasami uda się wyjść razem ze znajomi, ale to rzadkość. Ewentualnie można zorganizować domówkę :D
Koko65 - Pon Sie 21, 2017 9:59 am

Wyjścia, czytanie, kolekcjonowanie;-)
Ajlar - Nie Sie 27, 2017 9:36 pm

Ogladanie siatkowki - teraz sleczy przed TV, bo sa ME 2017 w Polsce w siatke - no coz, ja mam przynajmniej spokoj, hihi:) Potem troche przerwy i znow rusza Plus Liga. Chociaz przyznam, ze i ja takze popatrze z nim czasem na mecz. Cos slyszalam, ze w nowym sezonie to ONICO Warszawa ma isc na mistrza Polski, ponoc sponsor (Grupa Onico) sypnal kasa? Ja ich kojarze z fundacji, ktora dziala na rzecz dzieci - fajna sprawa.
Be_Mine - Sro Lis 15, 2017 6:49 pm

Jak to u dużego chłopca - sklejanie modeli, manga. A naszymi wspólnymi pasjami są filmy i książki, choć książki lubimy raczej różne. :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group