Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Podróż poślubna - Podróż poslubna w Polsce...

madzia8181 - Pią Sty 26, 2007 10:34 am
Temat postu: Podróż poslubna w Polsce...
Nam marzy sie wyjazd chociaż na kilka dni do Krakowa np...
:)

Czy ktoraś z was tez tak spedzila swoja podroż lub planuje czy wiekszosc wybiera egzotyczne kraje i dalekie podróże ?

Moze polecicie jakies miejsce w Polsce gdzie warto sie wybrać i coś pozwiedzać i da sie miło spędzić czas nieduzym nakladem fnansowym :) ?

:kwiat:

ancia19 - Sob Sty 27, 2007 6:36 pm

ja niezmiennie uwielbiam Kaszuby. Jest pięknie :)
lmyszka - Sob Sty 27, 2007 6:58 pm

u mnie tylko i wyłącznie wchodzi w gre polska :)
brak funduszy nie pozwoli nam na dalsze wyprawy, choć o nich marze :)
ja uwielbiam jeziora, ale nie wiem czy jednak nie będzie to morze, żadko jeżdże nad nie i chyba to będzie odpowiednie i romantyczne miejsce :D

madzia8181 - Sob Sty 27, 2007 11:58 pm

ufff a myslalam ze tylko ja swoja podroz poslubna ogranicze do kilku dni i to w polskim miescie :)
q - Wto Mar 13, 2007 10:43 pm

dość tanim kosztem: rożniawa (roznava) na słowacji. świetna okolica (lecz niestety dużo trzeba się wspinać), sporo atrakcji. na mnie największe wrażenie zrobiły jaskinie. dużo informacji i zdjęć można znaleźć w internecie. tylko uwaga na wodę z kranu!! jest wysokomineralizowana, co nie wszystkim smakuje i odpowiada :( zainteresowanym mogę przesłać kilka zdjęć, gdyż na wyprawie miałem ze sobą zorkę5 :)

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 10:53 pm ]
a co do podróży po Polsce, to serdecznie polecam Suwalszczyznę. a konkretnie okolice Olecka-Girzycka. można zobaczyć rezerwat żubrów, bunkry hitlera, tamy, grobowce-piramidy, akwedukty, a przede wszystkim ciszę i spokój, jeżeli znajdzie się dobrą miejscówkę. a o to chyba podczas podróży poślubnej chodzi :hurra: zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia z okolicy

Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 1:55 am

w Polsce - zdecydowanie Bieszczady i cudowne połoniny :buja w oblokach: ewentualnie polskie morze :)
kochecka - Pią Kwi 20, 2007 8:55 pm

jeśli w Polsce to:

1.morze
2.kraków
3.zakopane

sama mam dylemat... :roll:

gosc - Sob Kwi 21, 2007 3:51 pm

wygląda na to, że niestety nie będzie nas stać na podróż poślubną do WŁoch. Ograniczymy się do Polski. Po cywilnym jedziemy do Zakopanego na tydzień a w drodze powrotnej zahaczymy o Sandomierszczyznę (zaprosimy rodzinę Crissa na ślub kościelny). Natomiast po kościelnym najprawdopodobniej na tydzień lub dwa wyskoczymy nad morze ale żeby coś pozwiedzać, np. do Trójmiasta (marzenie Crissa, choć ja wolaŁabym Wolin)
A WŁochy zostawimy sobie na pierwszą rocznicę ślubu - jakby to byŁo fajnie począć dzidzię w takiej "uświęconej" podróży :oops:

gebka - Sro Maj 09, 2007 10:56 am

a był ktoś w Chłapowie koło Władysławowa?
EJ-ET - Sro Maj 09, 2007 10:06 pm

gebka napisał/a:
a był ktoś w Chłapowie koło Władysławowa?


Gebka nie byłam, ale słyszałam że to fajne miejsce z jakimiś ciekawym ukształtowaniem terenu - wąwóz czy coś takiego.

gebka - Czw Maj 10, 2007 7:59 am

no właśnie tez tak wyczytałam i znalazłam nawet fajna kwaterke bo chciałam chociaz ten jeden raz tak jak na nowożencow przystało heheh tam jest blisko do moza bo prawie widac z okna :) i fajnie ze jest gdzie pochodzic
Agunia - Czw Maj 10, 2007 7:10 pm

Gebko faktycznie bardzo ladne to miejsce ktorego stronke podalas w moim watku.Kolejna propozycja do rozwazenia.
gosc - Czw Maj 10, 2007 7:44 pm

my po cywilnym już na 100% jedziemy na tydzień do Zakopanego - kwatera znaleziona i zaraz będzie zadatkowana; już się nie mogę doczekać wyjazdu :D
SYLWECZKA - Sob Lis 03, 2007 8:57 pm

nam też sie marzy chociaż krótki wyjazd już jako małżeństwo ;)
W grę wchodzi tylko polska ze względu na sprawy finansowe oczywiście! Ale z drugiej strony uwielbiamy polskie morze! Zawsze spędzamy nad nim nasze wspólne wakacje!
:wedding:

EwaM - Sob Lis 03, 2007 11:27 pm

Ja kocham Hel, ale chyba na podróż poślubną bym go nie wybrała. Może Jurę? Pojezierze Suwalskie? Kaszuby?
klarysa - Czw Sty 24, 2008 4:31 pm

a moze pd-wsch polska: kazimierz, naleczow, lublin, zamosc a potem pare dni w bieszczadach (soilna).

a nad morzem to tylko gdansk, sopot i hel :)

Hatifnatka - Czw Sty 24, 2008 5:13 pm

byłam w Chłapowie, o którym wspomina gebka - jest tam naprawdę fantastycznie i cicho - można wypocząć i nacieszyć się sobą :mrgreen:
z braku funduszy też zastanawiamy się nad wyjazdem nad morze.

Dosia_Zosia - Nie Lut 03, 2008 3:47 pm

My chyba wybierzemy się do Kołobrzegu. :)
Mariola - Sob Lut 09, 2008 4:54 pm

Ja wole nasze polskie morze a mój góry. Ciężki orzech będzie do zgryzienia :kwasny:
kasia1984 - Pon Kwi 14, 2008 2:09 pm

Witam wszystkich,

Moj ślub odbędzie się za kilka miesięcy (23 sierpień 2008), ale już teraz szukalismy jakiegoś miejsca w polsce. Niemamy duzo czasu gdyż po nas tydzień później ślub biora znajomi. Długa podróż odpada. Znalazłam piękne miejsce w Polsce. Paszkówka k. Krakowa, a dokladnie mówiąc Pałac w Paszkówce, sami zerknijcie na ich stronę. Oferują tam weekend romantyczny w komnacie, fakt cena od ok. 760 zł za parę za dobę, ale jaki klimat :) Taki weekend idzie odbyc w środku tygodnia :) W tym tygodniu robie rezerwację na dwie doby ok. 1200 zł. Gdzie indziej jechac to tez tyle sie wyda za nocleg, a i ze soba cos trzeba miec. Polecam.

elisa69 - Pon Kwi 14, 2008 2:38 pm

Podobnie jak Klarysa polecam trase Kazimierz-Pulawy-Lublin-Zamosc - to dla milosnikow zwiedzania, chociaz krajobrazy tam tez sa piekne.

Ale jest tez pieknie na Warmii i Mazurach i pelno malych uroczych pensjonatow zakopanych w gluszy - to dla milosnikow natury, lasow i jezior. Polecam zwlaszcza przejazdzke Kanalem Ostrodzko-Elblaskim, tym unikalnym w Europie kanalem zbudowanym przez Niemcow, ze sluzami i przetaczaniem stateczku po szynach miedzy jednym jeziorem a drugim, chociaz moze nie cala wycieczke, bo trwa 11 h i mozna by sie zanudzic :mrgreen: ale my zrobilismy 2 h, do drugiego przystanku i zlecialo jak z bicza trzasl, a bylo cudownie, jeszcze kolejne dwie bym poplynela spokojnie.

Jako trzecie miejsce polecilabym (tu zwlaszcza zmotoryzowanym) Slask Opolski - przepiekne palace do zwiedzania (w niektorych mozna sie tez zatrzymac), male, zadbane miasteczka i troche nieznanej nam, lodzianom, historii tych ziem. Nie maja nic wspolnego ze Slaskiem, jaki nam sie kojarzy potocznie - z weglem, gornikami, zanieczyszczeniem.

O urokach gor napisano wiele, ale gory polecam tylko milosnikom chodzenia po nich, bo spedzac miesiac czy tydzien miodowy w Zakopanym - nieeee...... :kwasny:

julietta - Pon Kwi 14, 2008 4:35 pm

My jedziemy w Bieszczady. Chcemy pobyć ze sobą w pierwszej kolejności, ale i jakaś wycieczka w góry też nie zaszkodzi :)
Każdy ma swoje podejście do podróży poślubnej i wybiera miejsce według własnych upodobań. Nie trzeba jechać gdzieś daleko, żeby ten czas był wyjątkowy....

monika24 - Pon Kwi 14, 2008 9:55 pm

My jedziemy do naszej ukochanej Szczawnicy przy okazji pozwiedzamy Czorsztn, Zakopane, Słowacje. Ja za punkt honoru postawiłam sobie wyprawe na Kasprowy bez skręcenia nogi :) (jedno wejście nietety skończyło sie skręceniem nogi w kolanku i byłam strasznym balastem dla miśka bo się uparł że mnie zniesie)
jpuasz - Wto Kwi 15, 2008 10:46 am

kasia1984 napisał/a:
fakt cena od ok. 760 zł za parę za dobę, ale jaki klimat :) Taki weekend idzie odbyc w środku tygodnia :) W tym tygodniu robie rezerwację na dwie doby ok. 1200 zł. Gdzie indziej jechac to tez tyle sie wyda za nocleg, a i ze soba cos trzeba miec. Polecam.


760 za noc?? 1200 za dwie doby?? :| Za tą cene, to można pojechac do Zakopca na tydzień... Co kto lubi, ale ja w zyciu bym tyle nie wydała.

kasia1984 - Sro Kwi 16, 2008 9:16 am
Temat postu: Paszkówka cd.
Rozumiem wątpliwości, jednak my czasu duzo niemamy na podróż poslubną. Wiem tydzień w zakopanym tyle wyjdzie, ale i ze soba trzeba kase miec. A takie dwa dni, w ko\mnacie jak w dawnych latach. Kolacje, wino itp.. wszystko do pokoju, a tam wielkie łoże, jacuzzi.... piekny park do okoła. To propozycja dla osób które niemają duzo czasu, a chca gdzieś pobyć razem sami w magicznej atmosferze. Pozdrawiam
klarysa - Pią Maj 23, 2008 11:14 pm

dziwie sie wam troche, ze ze wzgledow finansowych wybieracie morze lub zakopane. tam jest baaardzo drogo. za ta cene mozna kupic dluzsze wyjazdy do innych regionow polski albo cieplejszych krajow gdzie przynajmniej pogoda gwarantowana. ja uwielbiam baltyk, ale wkurza mnie jak mi kaza placic za kazde umycie rak czy siusiu nawet jesli jestem w dyskotece, do ktorej wstep kosztowal i napoje drogie. ceny jedzenia i pokoi tez sa czesto nieadekwatne do standardu. szkoda :(
Audiolka - Sro Cze 04, 2008 2:00 pm

Hatifnatka napisał/a:
w Polsce - zdecydowanie Bieszczady i cudowne połoniny :buja w oblokach: ewentualnie polskie morze :)


oj tak Połonina Wetlińska i Caryńska-pięknie tam jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ucherce Mineralne,Orelec,Solina.Myczkowce CUDOWNIE

my tez myślimy o jakimś mieście(miasteczku) w Polsce :]

Petitka - Czw Cze 05, 2008 1:57 pm

Jesli ktos planuje przeznaczyc na podroz poslubna zaledwie kilka dni, polecam Kazimierz. My pojechalismy w czw., wrocilismy w nd i to bylo w sam raz. Wybralismy pensjonat oddalony nieco od rynku, z widokiem na wzgorze i las - cisza, spokoj, tak potrzebne po szalenstwie slubno-weselnym. Zrobilismy sobie tez wypad do Naleczowa (pijalnia czekolady Wedla, mniam!), do pulawskiego parku i do Janowca (sliczne ruiny zamku). Bylo naprawde cudownie i nie zaluje takiego wyboru - troszke pozwidzalismy, ale bez przesady, dzieki czemu byl czas na rejsy po wisle, spacery malowniczymi uliczkami i wawozami, romantyczne wieczory i poranki :oops: ;) Polecam!
Abudabi - Pon Cze 09, 2008 10:41 pm

My jedziemy do Murzasichle, do willi.
Luksus, i boskie trasy wypadowe :cool: całe 10 dni :jupi:

Olala - Pon Cze 09, 2008 11:39 pm

Abudabi, a jak sie nazywa ta willa? wyglada super, na fotkach w twoim dzienniczku.

My w podroz poslubna do Paryza, hihi :razz: (nie no, zadna dla nas atrakcja, bo tam mieszkamy, niestety nie mamy urlopu... ale pojedziemy w innym terminie!)

MalaJu - Wto Cze 10, 2008 12:14 am

Olala, za to brzmi bosko ;) rzuc pare razy takim haslem, to Ci ludzie beda zazdroscic (ps, ja bylam w Paryzu na Sylwestra 2004, a co! tez szpan!! ;) )
Olala - Wto Cze 10, 2008 7:51 am

Tu nie ma co zazdroscic, zawsze inne miasto od tego, w ktorym mieszkasz, bedzie atrakcyjniejsze. A my sie tylko z tego smiejemy, ze moj ukochany zabierze mnie do Paryza... ale tak na prawde chetnie bysmy troszke zmienili otoczenie! :D (a Paryz jest na prawde pieknym miastem... co tu gadac... tyle ze jak trzeba tam mieszkac, jego uroki niestety gina...)
Abudabi - Wto Cze 10, 2008 8:00 pm

Olala napisał/a:
Abudabi, a jak sie nazywa ta willa? wyglada super, na fotkach w twoim dzienniczku.

My w podroz poslubna do Paryza, hihi :razz: (nie no, zadna dla nas atrakcja, bo tam mieszkamy, niestety nie mamy urlopu... ale pojedziemy w innym terminie!)


willa toscana :)

gosc - Wto Cze 10, 2008 8:31 pm

Abudabi bosssska ta willa, piękne pokoje, peŁen luksus.
Tylko te ceny, dla nas na razie nie do przeskoczenia, no może z wyjątkiem pokoju lawendowego - ale max na 5-7 dni a my z górach lubimy dŁugo, ze 2 tygodnie pobyć

Abudabi - Wto Cze 10, 2008 9:16 pm

zazwyczaj kiedy jeździmy w góry decydujemy się na kwatery prywatne - tniemy koszty.
Ale to podróż poślubna i nie wiem kiedy jeszcze będziemy mogli mieszkać w apartamencie :wink:

antha - Sro Cze 11, 2008 1:31 pm

Mazury są bardzo romantyczne :) Jak na Polskę to tam bym się wybrała. Ważne jest z kim się jest przede wszystkim :) Ale miło jest przygotować coś niezwykłego - np. wycieczkę balonem - loty widokowe. Akurat w okolicach wielkich jezior, Białowieży. Gdzieś miałam link jeśli kto byłby zainteresowany :)
pscoolka - Czw Cze 19, 2008 1:59 pm

a ja z moim P plan mamy taki ze pojedziemy w Polske bez planu :D bez przygotowan. Wsiadamy po ślubie w samochód, i jedziemy przed siebie.
Chcemy zobaczyc troche Polski, w wielu miejscach w ogole nie bylismy; chcemy pojechac w Bieszczady, Podlasie, Białowieza, Mazury, i pozniej nad morze.
Jak nam sie spodoba zostaniemy dluzej, bez cisnienia i pospiechu

kryszka - Wto Cze 24, 2008 11:07 am

Bardzo fajne plany pscoolka. :D ?yczę żeby pogoda wam dopisała.
jpuasz - Nie Lip 06, 2008 12:13 pm

My jutro wyruszamy w naszą "podróż poslubną". Co prawda ponad 3 miesiące po ślubie, ale jako że jest to pierwszy wyjazd po więc właciwie można to chyba nazwać podróżą poslubną. Przez 7 dni będziemy w Zakopcu i mam nadzieję, ze to będzie najwspanialszy wyjazd jak do tej pory. To nie pierwsze wakacje w Zakopcu ale mam nadzieję, ze tym razem pogoda dopisze - trzymajcie kciuki.
pscoolka - Pon Lip 07, 2008 11:12 pm

kryszka napisał/a:
Bardzo fajne plany pscoolka. :D ?yczę żeby pogoda wam dopisała.


Bedziemy jezdzic "za pogoda":D obojetne gdzie zaczniemy:D

Audiolka - Wto Lip 08, 2008 7:41 am

pscoolka :)
takie spontany są najlepsze-nie jak my szare człowieczki dwa miesiące planujemy każdy kroczek :mrgreen: tyle tylko,ze na taka podroż potrzeba czasu(bo piszesz o trasie z jednego końca Polski na drugi)
jpuasz:)
koniecznie zdaj relację jak było :)chętnie poczytam-bo my we wrześniu jedziemy do Zakopanego.

AdiRo - Wto Sty 19, 2010 12:11 pm

Gdybym miał udać się w podróż poślubną po Polsce (co jest moim zdaniem fajnym pomysłem) to wybrałbym się w podróż samochodem gdzie mnie drogi zaniosą :) Mam nadzieję kiedyś zrealizować taki plan, nieważne czy jako podróż poślubną czy po prostu jako wakacje.

Na przeszkodzie stoją tylko: nieczynne bankomaty, dziurawe drogi, korki, etc... ;)

kama9 - Sro Lut 10, 2010 10:47 pm

Polecam wycieczkę Olsztyn k. Częstochowy- Kraków, czyli Szlakiem Orlich Gniazd. Piękne miejsca :-)
katekate - Czw Lut 11, 2010 11:59 am

ja to mam pomysł na jakies 5 dniowe SPA, remontujemy dom i nas nie będzie nas stac na nic innego a w Zakopanym oferuja 5 dni SPA, cały kompleks, 5 dni tylko dla siebie w różnych kąpielach, ja tam jestem za!!
ola88 - Czw Lut 11, 2010 12:07 pm

katekate, a może myślałaś, nad wyjazdem, tuż za granicę Polską - np. Słowacja, gorące źródła + skipass + jakieś masaze, ceny zapewne podobne jak w Polsce
Ambrozja - Czw Lut 11, 2010 1:49 pm

ola88 napisał/a:
Słowacja, gorące źródła + skipass + jakieś masaze, ceny zapewne podobne jak w Polsce


Słowacja już ma euro, więc może być drożej niż w Polsce

niesia2708 - Pon Maj 02, 2011 1:57 pm

Po ostatnim weekendzie mogę szczerze polecić na podróż poślubną Olsztyn. Miasto jest piękne, zielone. Kilka jezior i plaż. Dla lubiących spacery:
Las Miejski
Leśne Arboretum w Kudypach
Ponadto romantyczne miejsca:
Most zakochanych
Źródełko miłości

Nie wiem tylko jak z cenami noclegów :roll: :roll:

AgaNika - Wto Maj 08, 2012 2:14 pm

My właśnie zdecydowaliśmy - z uwagi na to, że jesteśmy ograniczeni czasowo - Zakopane :D Znalazłam urocze miejsce Willa Jana. Już się nie mogę doczekać :smile:
Co do cen... W tej chwili nie mieszkamy w PL - w rozmowie z koleżanką wspomnieliśmy, że jedziemy w podróż poślubną no Zakopanego, odpowiedziała, ze bardzo chciałaby pojechać na wakacje do PL ale... jej na to nie stać... Taniej wychodzi np. Hiszpania albo Portugalia...
W sumie, jak przeliczyłam, to podróż przedślubna do Paryża (w zeszłym roku) kosztowała nas mniej niż ten pobyt w polskich górach :-)
Ale w tym przypadku nie pieniądze są najważniejsze...

Gacjusz_pl - Sob Gru 29, 2012 12:54 pm

Zakopane to z pewnością bardzo fajny pomysł na to aby spędzić tam swoją podróż poślubną. To coś dla tych,którzy preferują aktywny wypoczynek i wycieczki po górskich szlakach.
bartqu84 - Pon Lut 18, 2013 1:52 pm

ja z żoną byliśmy w zakopenym było bardzo fajnie
mogę polecić pokoje w fajnym miejscu o dobrym standardzie

ithanielle - Wto Wrz 23, 2014 10:15 am


herbatnik - Wto Wrz 23, 2014 7:12 pm

Ja i mój narzeczony zafundowaliśmy naszym znajomym podróż poślubną(zamiast włożyć pieniądze do koperty opłaciliśmy noclegi i transport) we Władysławowie. Pojechaliśmy z nimi i myślę, że to był bardzo dobry pomysł, jeśli ktoś lubi polskie morze.
Catylyn89 - Wto Wrz 23, 2014 11:09 pm

My nie myślimy na razie o podróży poślubnej w PL... Znajomi nas do Gdyni zapraszali, ale ja nie miałam czasu niestety...
jemioła - Sob Lut 21, 2015 8:55 am

Nie każdy ma pieniadze na zorganizowanie sobie zagranicznej podróży poślubnej. Tyle mówi się o tym,ze podróze za granicą są tańsze niż w Polsce ale nie jest to za bardzo prawda... Pomorskie jest bardzo ładne.Na stronie znajduje się wykaz zabytków, które warto jest odwiedzić: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ . Nie tylko Trójmiasto ale wiele ciekawych miejsc znajduje się w okolicznych miejscowośćiach.
Piękny jest na przykład ogród egzotyczny w Tuchlinie na Kaszubach.

podrozniczkaa - Pon Lut 23, 2015 9:32 am

Cytat:
Nie każdy ma pieniadze na zorganizowanie sobie zagranicznej podróży poślubnej. Tyle mówi się o tym,ze podróze za granicą są tańsze niż w Polsce ale nie jest to za bardzo prawda...


Dużo taniej wychodzi zorganizowanie wyjazdu samemu niż kupienie w biurze podróży. W zeszłym roku spędziliśmy tydzień na Majorce za 1800 złotych (hotel+lot) za naszą dwójkę, w odnowionym Hotelu BQ Amfora Beach z opcją śniadania i kolacje, lecieliśmy Ryanairem przełom wrzesień/ październik, pogoda piękna, Palmę i okoliczne miejscowości zwiedziliśmy rowerem 4E za dzień. Trzeba szukać okazji, często ceny hoteli przed/po sezonie spadają o połowę a pogoda jest gwarantowana.

jemioła napisał/a:
Piękny jest na przykład ogród egzotyczny w Tuchlinie na Kaszubach.


Kaszuby i Roztocze są piękne, niedoceniane niestety.

kapatka - Pon Lut 23, 2015 9:51 am

podrozniczkaa napisał/a:
Kaszuby i Roztocze są piękne i niedoceniane niestety.


Co do Roztocza zgadzam się w 100%. Spędziliśmy tam ostatni urlop i zdecydowanie polecam tamte rejony :P

Dorotka_ - Pon Lut 23, 2015 8:40 pm

a może Podlasie? to piękny kawałek Polski.
dla przybliżenia film mojego kamerzysty

https://www.youtube.com/watch?v=261Zojc4CFc

Pandora - Wto Lut 24, 2015 12:00 pm

a może po prostu wyjazd w góry? w ciągu dnia aktywny wypoczynek, a w nocy relaks! Zawsze dobrze jest pooddychać świeżym powietrzem :) ja jestem wielką wielbicielką gór i wyjeżdżam tam kiedy tylko mam czas, dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Podsyłam poradniczek górski, jakby ktoś się na taki wypad zdecydował Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ :) pozdrawiam!
dora11 - Sro Lut 25, 2015 8:31 am

My wypoczywaliśmy w Bieszczadach. Pamietam,ze wynajęliśmy sobie własny domek tylko na nas dwoje. Bardzo miło wspominam wyjazd ponieważ udało mi się wypocząć za wszystkie czasy i jeśli mogłabym to oczywiście jeszcze raz bym to powtórzyła. Bardzo dobrze bawiliśmy się z mężem. Miejsce jest spokojne, nie ma tam tłumów turystów. No i mieliśmy również bardzo ładną pogodę.
Na stronie: Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ możecie sobie poczytać o różnych ciekawych inspiracjach na zwiedzanie.
Proponowałabym jeszcze:
kotlinę kłodzką
Kazimierz Dolny
Nałęczów
Rowy
Jastrzębią Górę

Aldonka - Sro Maj 13, 2015 12:14 pm

Ja polecam wybrać się w góry. Morze również jest ciekawe ale jeśli nie lubcie całego urlopu przeleżeć plackiem na plaży to polecam góry . Tam zawsze jest wiele do robienia, wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia.

W zeszłym roku wypoczywaliśmy z mężem w Białce Tatrzańskiej i wspaniale wspominam to miejsce. Znajdują się tam termy, w których woda wydobywana jest z głębi:
Usunęłam link. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Dorotka_ - tutaj możecie sobie poczytać. Jest to bardzo duzy kompleks basenów, saun oraz znajduje się tam spa. Karnet na dzien nie jest drogi. warto jest szukać promocji.

Sama Białka spokojna, o wiele tańsza od Zakopanego. Dobre ceny noclegów oraz w restauracjach.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group