Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Obuwie - Buty na niskim i płaskim obcasie

tweety - Czw Lut 12, 2004 2:34 pm
Temat postu: Buty na niskim i płaskim obcasie
Dziewczyny powiedzcie, bo wy napewno bardziej się na tym znacie. Ja przyzwyczajona jestem do butow sportowych albo z taka podeszwa, ktora nie posiada zadnego obcasa. Czy do sukienki ślubnej można założyc buty na niskim obcasie :?:
Przyznam się szczerze, że chodzenie na wysokim obcasie sprawia i nelada trudności. A śmiesznie byłoby wywinąć orła dochodząć do ołtarza. :wink: Ale by był wstyd :!: :!: :!:
Pomóżcie.

Madlen_ - Czw Lut 12, 2004 2:47 pm

Myślę, że można...i tak tego nie widać.

Wiele dziewczyn kupuje na niższym lub zupełnie na płaskim bo np: mają niskich partnerów.
Najważniejsze abyś Ty się w nich dobrze czuła i mogła "wywijać" :lol: :wink:

Ania - Czw Lut 12, 2004 3:00 pm

Ja tez tak uważam lepiej mieć buty w których będziesz mogła wywijać przez całą noc bez myślenia że ci niewygodnie albo że zaraz się wywalisz, niż zakładać niewiadomo jakie szpile.

Ja też na co dzień chodzę w płaskich butach, co najwyżej teraz zimą w kozakach ale na bardzo niskim obcasie, a jak idę na jakąś imprezę w wysokich obcasach to zawsze w połowie mam ochotę je zdjąć bo nie mogę wytrzymać.

Nie mam jeszcze wybranego stroju i butów ślubnych, na pewno będe musiała mieć obcas bo moj Misiek jest wyższy ode mnie o 30 cm i to jest dosyć znaczna różnica.

olenka - Czw Lut 12, 2004 3:07 pm

A ja ma swojego Czmielka o przecietnym wzroscie 174/176 i nosze sobie butki na obcasach jak mi sie zachce:) po prostu lubie
Myśle ze na płaskim spokojnie mozna załozyc nawet na allegro widziałąm taki i mnie bardzo urzekły:)

Edyta - Czw Lut 12, 2004 8:53 pm

mnie sie wydaje, ze kobieta majaca buty na obcasie ma ladniejsza sylwetke i zgrabniej sie porusza

jednak jesli masz taki problem to nie ma co sie zmuszac i cale wesele cierpiec

bylam na weselu gdzie para (obudwoje wysocy) byla tego samego wzrostu

mloda zalozyla butki na plaskim obcasie - gdy kamera krecila z dolu, to bylo widac jakby mloda miala pantofelki po domu


byc moze to kwestia fasonu bucika

kryszka - Pią Lut 13, 2004 2:43 am

Jak nie jesteś przyzwyczajona to pewnie że idź w takich na płaskim obcasie. Albo zacznij trenować. :wink:

Tylko nie wiem czy nie będziesz miała problemu z kupnem takich bucików, bo jakoś żadne nie rzuciły mi się w oczy. :roll: Ale może po prostu się nie rozglądałam za takimi.

pipi - Pią Lut 13, 2004 1:40 pm

Ja też na co dzień chodzę w butach z płaskimi podeszwami.

Partnera mam 25 cm wyższego i niby powinnam założyć coś wysokiego.
Prawda jest taka że jak stopa nie przyzwyczajona do obcasów to podeszwa w palcach aż piecze po paru godzinach i nie ma sensu się męczyć, ale 2 cm maks 4 cm obcasik nie powinien przeszkadzać.

Tylko ciężko znaleźć takie buty. Tweety jak gdzieś znajdziesz coś ładnego to daj znać.
Jak coś znajdę też napiszę na forum.

Faktycznie panna młoda w papciach to nienajlepszy widok. :dead:

tweety - Pią Lut 13, 2004 5:02 pm

ok dzięki za radę! ale wiecie co? jest jeszcze tyle czasu do mojego slubu wiec chyba kupie sobie butki i potrenuję. mysle ze do tego czasu bede smigac na obcasach !! (tak sobie tłumacze) :wink: :D
olenka - Pią Lut 13, 2004 5:24 pm

Tweet ja kupiłam niedawno butki. Do obcasów jestem przyzwyczajona a i tak wieczorami zakładam je na nózki, włączam Noce i Dnie Walca i maltretuje mego Czmielka tancami:)))
A co, nie wolno mu podeptac mi czubków hihi ale mam ubaw, a mnie bawi jak sobie biegam po domku, stukajac obcasami i słysze "nie po panelach, nie po panelach wont na dywan" taki z niego porzadnicki. dodam ze dywam mamy wielkości 110/110 cm ale mi przestrzen wyznaczył :dance:

mischelle22 - Pią Lut 13, 2004 5:35 pm

No ładnie.Zacznij tańczyć na stole - ciekawe czy też się przyczepi :)
:banan: :banan: :banan: :jumpjump:

olenka - Pią Lut 13, 2004 9:00 pm

nie mamy stołu:( ani ławy, jedynie kawowy stoliczek.
Wole nie ryzykowac:)

kryszka - Sob Lut 14, 2004 12:20 am

Tweety, w razie czego jakby nie szła ci nauka, zobacz jakie buciki były na allegro:

Ryłko:

olenka - Sob Lut 14, 2004 12:44 am

wlasnie te mi sie tak spodobały. Ja bym sobie do biegania zakupiła tylko w kolorze ekri lu b błekit:)
tweety - Sob Lut 14, 2004 12:52 pm

Nie powiem. Całkiem ładne!!!
Kati - Czw Mar 25, 2004 11:58 am

To taka próbka mojegu gustu... hihih


2.

Kati - Czw Mar 25, 2004 11:59 am

3.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:00 pm

4.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:00 pm

5.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:01 pm

6.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:02 pm

7.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:02 pm

8.
Kati - Czw Mar 25, 2004 12:03 pm

9.
ewa - Czw Mar 25, 2004 12:29 pm

u nas chyba takich nie ma
a może ktoś widział podobne w Łodzi?

pipi - Czw Mar 25, 2004 12:33 pm

nie widziałam , a już trochę szukałam :evil:
ewa - Czw Mar 25, 2004 12:38 pm

ja też szukam na niewysokim obcasie bez czubów ale w miarę zgrabne
Asiek - Czw Mar 25, 2004 12:45 pm

Ja miałam takie jak nr 3, tylko bardziej zaokrąglone czubki (nie takie wydłużone) i nie z błyszczącej satyny, tylko matowej.
Jak już pisałam - robiłam u szewca.

lesia - Czw Mar 25, 2004 1:36 pm

Bardzo mi sie nr 6 podoba ,bardzo,bardzo.
scorpionka - Sro Sie 04, 2004 5:15 pm

Ja kupilam w salonie Rylko w Warszawie na Marszalkowskiej. Niski obcasik i sa bardzo ladne. Sa z czubem, ale mam nieduza stope 37, wiec wygladaja ladnie.
Zdjecie wstawie dopiero jak odbiore je od szewca (gonilam zlodzieja w tych butach i mam zdarata skore z obcasa)

Asiek - Sro Sie 04, 2004 5:54 pm

scorpionka napisał/a:
Zdjecie wstawie dopiero jak odbiore je od szewca (gonilam zlodzieja w tych butach i mam zdarata skore z obcasa)

:shock:
Scorpionko, jak to goniłaś w nich złodzieja? Napiszesz coś więcej na ten temat (bo mnie to zaintrygowało :wink: ) ?

scorpionka - Czw Sie 05, 2004 7:37 am

Zalozylam buty aby je rozchodzic przed weselem.
I umowilam sie z narzeczonym na miescie na randke.
W tramwaju zostalam okradziona. Skurwiel wyrwal mi komorke z reki i zaczal uciekac. Wiec ja nie zastanawiajac sie pol sekundy zaczelam go gonic. 3 przystanki go gonilam. Niestety nie zlapalam. Wsiadl do autobusu. (Ludzie patrzyli sie na mnie jak na kosmite, kiedy krzyczalam - lapac zlodzieja).
Zdarta skore zauwazylam dopiero na drugi dzien. Szczescie ze obcasow nie polamalam. (Chociaz sa niziutkie - 2,5-3 cm)

pipi - Czw Sie 05, 2004 9:18 am

I nikt Ci nie pomógł?! :shock:
To okropne :(

scorpionka - Czw Sie 05, 2004 9:48 am

No niestety. Nikt mi nie pomogl. A to bylo prawie centrum Warszawy. :(
A ta komorka byla prezentem Bozonardzoeniowym od mojego mezczyzny.

pipi - Czw Sie 05, 2004 9:56 am

Czasami brak mi słów, na nasze kochane społeczeństwo. :evil:
just_Kate - Czw Sie 05, 2004 12:03 pm

pipi napisał/a:
Czasami brak mi słów, na nasze kochane społeczeństwo. :evil:


niestety, bardzo to przykre, ale prawdziwe... :(

pinia_pinia - Wto Lip 19, 2005 4:50 pm

Podnoszę temat. Teraz ( a właściwie za jakiś czas mnie to będzie dotyczyć. Mam 185 cm wzrostu i jestem 4 cm wyższa od Łukaszka. Nie stanowi to dla nas problemu, ale chciałbym żebyśmy ładnie wyglądali i dlatego muszę załozyć płaskie buciki. Kolejny problem to rozmiar 41-42 więc chyba tylko na zamówienie u szewca....Myslę że długa suknia załatwi sprawę bo będzie zakrywać butki i tylko w kilku momentach bedzie je widać np. przy oczepinach....
bajeczka - Wto Lip 19, 2005 7:50 pm

pinia_pinia napisał/a:
Podnoszę temat. Teraz ( a właściwie za jakiś czas mnie to będzie dotyczyć. Mam 185 cm wzrostu i jestem 4 cm wyższa od Łukaszka. Nie stanowi to dla nas problemu, ale chciałbym żebyśmy ładnie wyglądali i dlatego muszę załozyć płaskie buciki. Kolejny problem to rozmiar 41-42 więc chyba tylko na zamówienie u szewca....Myslę że długa suknia załatwi sprawę bo będzie zakrywać butki i tylko w kilku momentach bedzie je widać np. przy oczepinach....


Wreszcie znalazł się ktoś wyższy ode mnie. Huuuuuuuuuuuuuuuura!!! Organizujemy klub wyskokich panien młodych? :wink:

just_Kate - Sro Lip 20, 2005 8:01 pm

Właśnie trwa wyprzedaż w Bacie, więc jak ktoś lubi ich butki, to można sobie cosik do ślubu wybrać. :wink:
Wkleję parę na niskim obcasie, może się wysokim dziewczynom przyda.


- 139 zł


- 79 zł


- 139 zł


- 139 zł


- 159 ł

sękuś - Czw Lip 21, 2005 9:20 am

Bardzo mi się podobają buty z Baty, przymierzałam dwie pary z pokazanych.
Ale czy one nadają się do ślubu??
Już sama nie wiem, może są mało ślubne??
Przymierzałam 1 i 4 licząc od góry.
W ogóle bardzo lubię buty z Baty, są wygodne i bardzo trwałe.
Ach, juz sama nie wiem. :?

Malgoosia - Czw Lip 21, 2005 9:27 am

sękuś napisał/a:
Bardzo mi się podobają buty z Baty, przymierzałam dwie pary z pokazanych.
Ale czy one nadają się do ślubu??
Już sama nie wiem, może są mało ślubne??
W ogóle bardzo lubię buty z Baty, są wygodne i bardzo trwałe.


jak czytam takie posty to od razu włącza sie moj zmysł praktyczny :) sekus ja sobie mysle, ze spod sukni nic nie bedzie widac, goscie obejrza Twoje buciki jedynie na oczepinach (jesli Ci je wczesniej zabiora), wiec moim zdaniem jesli buty sa jasne, eleganckie, na odpowiedniej do wzrostu i wygody wysokosci obcasiku to nie ma czegos takiego jak mało slubne buty. A te na zdjeciach nadaja sie do slubu na pewno, kwestia gustu i koncepcji, ale moim zdaniem czemu nie. i jesli kupisz takie, co do których jestes przekonana, ze sa ladne a nie takie, co to wypada tylko, to potem bedziesz w nich szalec jeszcze nie raz.

Kasiawka - Czw Lip 21, 2005 10:04 am

Fajne te buciki, uważam że na ślub się nadaja jak najbardziej. :mrgreen: no i na niskich obcasach sa jak chciały niektóre forumowiczki
kryszka - Czw Lip 21, 2005 11:12 am

Tak naprawdę nie ma pojęcia "but ślubny". To tylko wymysł rynku. :wink: Trzeba kupić but wygodny, który pasuje do sukni i tyle. :30:
sękuś - Czw Lip 21, 2005 12:09 pm

Zgadzam się, że buty muszą byc przede wszystkim wygodne i pasować do sukni. :lol:

Mam jednak jedno małe pytanie, czy nie przeszkadza jeśli but ma ciemną podeszwę??

Kati - Czw Lip 21, 2005 12:22 pm

To pewnie zależy od kupującego :) Mnie przeszkadza 8)
Malgoosia - Czw Lip 21, 2005 12:35 pm

mnie tez, ale to jest kwestia nie tyle slubna, co generalnie esetyczna, nie wiem, kto wymysla czarne spody do białych butow :roll:
Kasiawka - Czw Lip 21, 2005 12:38 pm

Jak ktos ma bardzo długą suknię i wie, ze bucików nie będzie widac, może sobie pozwolić np. na nie biały obcas, ale dla mnie też nie bardzo pasuje ciemny obcas i podeszwa do białych butów.

Moje buty będzie widać na pewno a na pewno ich przód i dlatego zależało mi by były białe .

pinia_pinia - Czw Lip 21, 2005 1:46 pm

bajeczka napisał/a:


Wreszcie znalazł się ktoś wyższy ode mnie. Huuuuuuuuuuuuuuuura!!! Organizujemy klub wyskokich panien młodych? :wink:


Pewnie :) )))
U mnie ze względu na wysokość obcasa wchodziłyby w grę tylko te za 139 ( ale bez pasków to mało wygodne w tańcu) lub za 79 ale ten nosek mógłby wydłużyć moją nienajkrótszą stopkę...

ewig - Czw Lip 21, 2005 3:37 pm

A mi sie bardzo podobaja te 3 :mrgreen:
pinia_pinia - Czw Lip 21, 2005 5:56 pm

ewig napisał/a:
A mi sie bardzo podobaja te 3 :mrgreen:


Ładne, ale dla mnie za wysokie...

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 5:19 pm ]
Znalazłam kilka par butów na niskim obcasie na stronach Deichmanna. Nie wiem czy wszystkie sa dostępna w polsce.Wiadomo buty tej firmy nie należą do zbyt trwałych i wygodnych ale są stosunkowo tanie ( wszystkie w granicach 20 euro ) i po uroczystości nie żal jesli się ich juz nigdy nie założy ;)

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 5:21 pm ]
Upss... plik się nie załączył zraz to poprawię :)

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 5:31 pm ]
2 próba złączania zdjęc :) :)

[ Dodano: Sro Lip 27, 2005 5:34 pm ]
Nie no ręce opadają spróbuję 3 raz ( ostatni !! !). Cały czas robie to wg instrukcji....wrrrr

Najbardziej mi się podobają te 4

Calinka - Wto Wrz 20, 2005 4:40 pm

Ciekawe buciki na niski obcasie znalazłam na stronie www.suknie-venus.pl (w dodatkach). Te pierwsze.
Żaneta - Wto Wrz 20, 2005 6:07 pm

Pinia!
Najbardziej podobają mi się te trzecie butki!
Najbardziej oryginalne!

Calinka! MNie się stronka nie wyświetla :cry: :smut: :(

Pusiak - Sro Wrz 21, 2005 8:06 am

Stronka nawet fajna... tyle że zdjęcia są tak malutkie, że niewiele z tych sukni widać :(
Calinka - Sro Wrz 21, 2005 8:32 am

Zanetko nie wiem dlaczego ci sie nie otwiera.
Chciałam umiescic samo zdjęcie butów, ale niestety nie potrafię :? .

AiD - Pią Gru 16, 2005 8:06 pm


Alma_ - Wto Sty 10, 2006 3:26 pm

Ja też będę szukała raczej butków na niskim obcasie, nie lubię wysokich i źle się na nich czuję. A że do tego jestem dość wysoka (176cm), to podykowane jest to również względami praktycznymi - co prawda narzeczony sporo wyższy, ale większość gości raczej nie... No i nie wyobrażam sobie przetańczyć całej nocy na wysokich obcasach, chyba bym sobie nogi połamała ::lol:
Agatka_P - Wto Sty 10, 2006 3:32 pm

No ja też nie lubie wysokich obcasów i do tego musze mieć buty przywiązane do kostki, albo bardzo głębokie bo mi inaczej spadają z nogi, a zreszta mój misiek nie jest aż tak wysoki ja mam 163 cm a on 174 cm więc też wysokie odpadają
szczako - Wto Sty 10, 2006 3:51 pm

mam 175 cm, a M. 191. i lubie buty na obcasie (takie powiedzmy 4-6 cm - oka do miar 'na oko' to nie mam) i sadzilam, ze w takich wystapie, ale wczoraj sobie nad tym myslalam i przypomnialy mi sie moje 25 urodziny, gdzie po kilku godzinach intensywnego tanca postanowilam zmienic buty i wtedy poczulam jak to boli.
no i zobaczylam wczoraj butki ewig i tak mi sie spodobaly, ze chyba jednak stanie na jakims nizszym obcasie.

Agatka_P - Wto Sty 10, 2006 3:53 pm

No na niskim można przetańczyć cała noc a na wysokim tak chyba nie dokońca bo stopą daje sie we znaki
szczako - Wto Sty 10, 2006 3:56 pm

dokladnie.
nawet te zelowe wkladki nie sprawdzaja sie przy calonocnych tancach.

Kati - Wto Sty 10, 2006 4:01 pm

Agatka_P napisał/a:
No na niskim można przetańczyć cała noc a na wysokim tak chyba nie dokońca bo stopą daje sie we znaki



Zapewniam że w wysokich (7,5 cm) też można całą noc i nawet rano 8)

szczako - Wto Sty 10, 2006 4:03 pm

mysle, ze to tez zalezy od stop.

ja tanczac na wysokich, szybko odczuwam zmeczenie. chodzic moge o wiele dluzej.

Agatka_P - Wto Sty 10, 2006 4:04 pm

To już chyba tak się da jak się chodzi często na obcasach a jak się nie chodzi to sobie można nogi połamać i bolą
Żaneta - Wto Sty 10, 2006 4:09 pm

Niski obcas niczego nie gwarantuje!
Mogę też nogo bolec w niskich obcasach. :)

Kamyk - Sro Sty 18, 2006 11:58 am

Calinka napisał/a:
Ciekawe buciki na niski obcasie znalazłam na stronie www.suknie-venus.pl (w dodatkach). Te pierwsze.


Mam nadzieję, ze można wyrażać na tym forum, swoje szczere zdanie :) A więc na tej stronei uważam, ze buty są neizaciekawe, Wyglądają, jak do komunii (pomijam wysokość obcasa), albo, jak takie babcine. W ogóle nie są kobiece. Ale to jest moje osobiste zdanie-mam nadzieję, ze się nikt nie obrazi :)

Calinka - Sro Sty 18, 2006 1:46 pm

No co ty Kamyk, nikt tu się nie obraża :) .
Tylko mi chodziło wyłącznie o te pierwsze buty, reszta jest taka sobie i za wysoki obcas chyba nie do tego tematu :wink: .
A te dalej to są buty do komuni a nie slubne :wink: .

Kamyk - Pią Sty 20, 2006 8:35 pm

No to fajnie :) Może i do ślubu, ale wygląd trochę komunijny, hihi :) Ale przeciez każdy lubi coś innego i oto chodzi, nie? Ja na przykład uwielbiam szpilki z dłuuugimi czubkami, a wiem,że nie wszyscy w takowych gustują :lol:
dagmara - Sob Sty 21, 2006 3:07 pm

Bo to są buty komunijne :D :D :D :D :D
Alma_ - Sob Sty 21, 2006 3:30 pm



Lucky - Pon Sty 23, 2006 10:56 am

Jest mi bez różnicy, czy buty będą na wysokim czy niskim obcasie, ale wydaje mi się że choć troche powinny być podniesione.

U mnie jest inny problem - buty muszą mieć otkryta piętę :o
Inaczej moje nogi nie przeżyją całej nocy :(

szczako - Pon Sty 23, 2006 11:03 am

Alma_, podobaja mi sie te drugie, ktore wkleilas. sa na obcasie, niezbyt wysokim i maja moje ulubione okragle noski. a do tego pasek wokol kostki, ktory podoba sie M.

moze tylko ten kwiatek ...

wkleilas te zdjecia ze strony jakiegos konkretnego sklepu?

Alma_ - Pon Sty 23, 2006 11:22 am

Szczako, wszytko widać we "właściwościach" zdjęcia, są ze strony: http://www.infoslub.pl/sklep
szczako - Pon Sty 23, 2006 11:26 am

Alma_ napisał/a:
Szczako, wszytko widać we "właściwościach" zdjęcia, są ze strony: http://www.infoslub.pl/sklep


no faktycznie, na to nie wpadlam :)
dzieki!
malo uzywam tu takich opcji, bo wszystko jest po niemiecku :P

Alma_ - Pon Sty 23, 2006 8:40 pm

I jeszcze kilka z niskim obcasem:




Pusiak - Wto Sty 24, 2006 12:36 pm

Te pierwsze sa bardzo fajne, choc wolałabym troche inny nosej, wole klasycznie zaokrąglone, a w takich bola mnie palce :(
Agatka_P - Wto Sty 24, 2006 2:51 pm

A mnie sie osobiście podobają te 2 ale nie na moją noge bo u mnie by się nie trzymały na nodze
basia80 - Wto Sty 24, 2006 3:44 pm
Temat postu: tanie buciki ślubne i na płaskim obcasie
mnie się te 4 podobają tylko gdyby jeszcze dodać paseczek z zapięciem,

Mam bardzo szczuplutką nożke i obawiam się że będę miała duży problem w kupnie butów.
Poszukuję nie tylko na płaskim obcasie ale też szczuplutkie bym nóżek nie optarła.
Bym coś wkleiła fajnego ale jestem nowa i jeszcze nie potrafię. :D


DZIEWCZYNY POMÓ?CIE GDZIE MOGE KUPIC TAKIE BUCIKI NA PLASKIM OBCASIE W KOLORZE BIALYM
I ZA ATRAKCYJNA CENE. SZUKAM SKLEPÓW NA TERENIE ŁODZI.


Pozdrawiam wszystkich :D

strawberrytea - Wto Sty 24, 2006 4:00 pm

Ze sklepów polecam ci kiermasz obuwia na Piotrkowskiej na przeciwko Pl Reymonta. Tam kupowałam swoje buty - bardzo ładne, ze skóry i dość tanie.
basia80 - Wto Sty 24, 2006 10:42 pm
Temat postu: buty na płaskim obcasie
czesc takich bucikow szukam



Szukam sklepów oferujących takie buty lub podobne.

Serdecznie pozdrowionka !! !

Alma_ - Wto Sty 24, 2006 10:45 pm

A skąd masz to zdjęcie?
basia80 - Wto Sty 24, 2006 11:03 pm

buty te dorwałam ze strony: www.bialebuty.com.pl
Pozdrawiam cie Alma_

Lucky - Wto Sty 24, 2006 11:30 pm

Agatka_P napisał/a:
A mnie sie osobiście podobają te 2 ale nie na moją noge bo u mnie by się nie trzymały na nodze


A u mnie wręcz przeciwnie, tylko z odkryta piętą wchodzą w grę :?

Pusiak - Sro Sty 25, 2006 12:12 pm

Alma, czy te buty co wkeiła basia80 nie są aby przypadkiem takie same, jak te wklejone przez Ciebie :?:
Agatka_P - Sro Sty 25, 2006 12:30 pm

Właśnie też mi się tak wydaje
Alma_ - Sro Sty 25, 2006 1:09 pm

Faktycznie, podobne, jeśli nie identyczne :)

Basiu, te z mojego zdjęcia możesz kupić na stronie http://www.infoslub.pl/sklep

szczako - Pią Sty 27, 2006 1:32 pm

a oto zupelnie plaskie buciki:


Alma_ - Pią Sty 27, 2006 1:37 pm

Ja się zastanawiam nad butami na zupełnie płaskiej podeszwie, coś w stylu baletek, z satyny. Może nie do kościoła, ale na przrbranie na weselu bułyby idealne ;) Nogi mniej bolą, no i jestem dość wysoka, co prawda nie ma problemu z Ł., ale reszta gości weselnych może sięgać mi do nosa, a przecież z Panną Młodą zatańczyć trzeba ;)

Szczako, kiedy pisałam ten post Ty wkleiłaś swoje zdjęcie - dokładnie coś takiego miałam na myśli!! :D

szczako - Pią Sty 27, 2006 1:40 pm

wiesz Alma, ja tez myslalam o butkach na zmiane na samo przyjecie, ale ...
zastanawiam sie co z suknia, bo przeciez bedzie 'robiona' na wyzsze butki. czyli potem bedzie mi sie po podlodze wlec? ...

Alma_ - Pią Sty 27, 2006 1:43 pm

Racja, nie pomyślałam o tym :?

Moje buty będą miały maksymalnie 3-4 cm obcasa, czy to zrobi aż taką różnicę? Jeśli tak, to chyba zastanowię się nad płaskimi butkami na całość imprezy...

szczako - Pią Sty 27, 2006 1:46 pm

no to Alma czekam z Toba na odpowiedz kogos doswiadczonego w temacie :)

ja sie jednak przekonuje coraz bardziej do takich niewysokich obcasow - jakies 4 cm.

Alma_ - Pią Sty 27, 2006 1:51 pm

Szczako, te które wkleiłaś są cudne po prostu, coraz bardziej mi się podobają :smilegirl:
Myślę, że możnaby je zrobić na zamówienie i na pewno nie będą kosztowały dużo.

szczako - Pią Sty 27, 2006 1:53 pm

owszem, bardzo ladne sa. i tak ladnie sie swieca ...
i co wazne - wygladaja na wygodne. spokojnie przetanczysz w nich cala noc.

kryszka - Pią Sty 27, 2006 1:56 pm

Odsyłam do wątku o butach na zmianę :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=1400. :D Tam padły odpowiedzi na Wasze wątpliwości.
szczako - Pią Sty 27, 2006 2:04 pm

kryszka jak zwykle czuwa - dzieki.

czyli pozostaje zdecydowac sie na jedna wysokosc butka.








jak z bajki:

strawberrytea - Pią Sty 27, 2006 6:30 pm

dziewczyny, ja jestem ZUPEŁNIE nie przyzwyczajona do butów na obcasie i bałam się tych obcasów... Ale kupiłam sobie buciki na 5 cm obcasie, ze skóry, troszkę je rozchodziłam w domu i były super! Poza tym mnie się wydaje że akurat co do tańczenia to lepiej sie tańczy w butach na obcasie... Przenajmniej ja tak mam - jakos tak lżej...
Lucky - Pią Sty 27, 2006 7:13 pm

szczako ten szklany pantofelek to jak dla kopciuszka :D
basia80 - Sob Lut 04, 2006 3:18 pm

jestem załamana, przeszłam całą Zgierską i nie dostałam bucików na płaskim obcasiku ( 2 cm). Gdzie szukać żeby na 100% znaleźć.
:(

[ Dodano: Pon Lut 06, 2006 6:48 pm ]
przeszłam calą zgierską, nawet pojechałam do ptaka i nie znalazłam tam butów na płaskim i szerokim obcasie. Natomiast od groma jest butków na wysokim obcasie lub z odkryta piętą.

kasik32 - Nie Lut 12, 2006 5:15 pm

o, to ja muszę już zacząć szukać skoro takie problemy... :D
Moje buty będą obowiązkowo na płaskim obcasie bo jestem o 6 cm wyższa od narzeczonego, co na co dzień nam nie przeszkadza wcale i sobie na obcasach biegam, a co, ale jednak na ślubie bardziej reprezentacyjnie będzie jak ja się nie będę podwyższać sztucznie :D

sękuś - Sro Lut 15, 2006 9:42 am

ja miałam buty na bardzo niskim obcasie, a kupiłam je w Geanie na al. Piłsudskiego., chyba w sklepie CCC, dokładnie nie pamiętam. Były bardzo wygodne a najfajniejsze to było to, ze kosztowały śmieszne pieniądze.

podbne troszke są do tych pierwszych butów pokazanych przez szczako :)

basia80 - Sro Lut 15, 2006 5:26 pm

może w przyszlym tygodniu wybiore sie do ccc na Piłsudskiego i coś będzie, a w pierszej kolejności w sobote ruszam na podbój Piotrkowskiej, jest tam trochę butków więć może coś znajdę dla siebie
szczako - Wto Lut 28, 2006 2:15 pm

mam jeszcze kilka zdjec:







a takich satynowych pantofelkow, jak sie Almie podobaly widzialam na roznych stronach sporo.

kokosek2 - Sob Mar 04, 2006 4:36 pm

Wczoraj przeszłam Piotrkowską od Placu Wolności do Centralu oraz przecznice po drodze w poszukiwaniu butów do ślubu i nic nie kupiłam. Czy rozmiar 40 jest aż tak niespotykany?? Na jaracza 6 Pani poradziła mi bym zamówiła za 210zł buciki ale nawet jak nie bedą dobre to będę musiała je wziąć. Nie miała nawet podobnych bym mogła przymierzyć. No przecież to niedorzeczne!! Jak mogę kupić buty w ciemno? Zwłaszcza że mam dość szeroką stopę i większość butów jest niewygodna?? Jeśli znacie jakieś namiary na sklepy poza Piotrkowską i poza Galerią Łódzką a także butikiem ślubnym Sława, to będę ogromnie wdzieczna. Pozdrawiam
basia80 - Pią Mar 17, 2006 8:45 pm

hurra, dzisiaj kupiłam sobie buciki, takie jak chciałam na niskim obcasiku z zapięciem na paseczek. Dostałam je w salonie Venus . :happygirl: :happygirl: :happygirl: :happygirl:
Agatka_P - Pią Mar 17, 2006 9:52 pm

Basiu a gdzie obowiązkowa fotka? :mlotek:
basia80 - Sob Mar 18, 2006 8:29 pm

jak zrobię zdjęcie to napewno wkleje. Mogę teraz powiedziec że są bardzo ładne, skromne i delikatne.
pinia_pinia - Nie Mar 19, 2006 9:14 am

kasik32 napisał/a:
o, to ja muszę już zacząć szukać skoro takie problemy... :D
Moje buty będą obowiązkowo na płaskim obcasie bo jestem o 6 cm wyższa od narzeczonego, co na co dzień nam nie przeszkadza wcale i sobie na obcasach biegam, a co, ale jednak na ślubie bardziej reprezentacyjnie będzie jak ja się nie będę podwyższać sztucznie :D



Oj, fajnie że nie tylko ja przerosłam mojego Ukochanego :D

Ja poza tym, że musze mieć możliwie najniższy obcas ( max 2 cm) to mam jeszcze problem z rozmiarem 42 :) więc u mnie chyba w grę wchodzą tylko na zamówienie.

basia80 - Czw Kwi 06, 2006 5:43 am

widziałam buciki na płaskim obcasiku, białe zapinane na paseczek w sklepiku przed uniwersalem na przeciw CCC. Mają tak komunijne i ślubne na płaskich obcasach.
fiona83 - Nie Kwi 23, 2006 1:41 pm

U mnie z butkami sprawa jest bardzo prosta - podyktowana przez naturę :D
Z racji, że jestem od Miśka wyższa o 12-13cm (zależy ;) ) to w grę wchodzą tylko butki na płaskim obcasie.


Olusia - Nie Kwi 23, 2006 8:49 pm

Ja wolę na płaskim jak mam w nich przetańczyć całą noc
AiD - Nie Kwi 23, 2006 9:58 pm

a to moje ideały... mam nadzieje ze znajde coś zbliżonego fasonem... choć chciałabym zeby byly ze skórki bądż eko skórki a nie materialy czy tam koronki i innych takich... ale ksztalt mają dla mnie wymarzony
Agatka_P - Pon Maj 08, 2006 5:46 pm


pinia_pinia - Pon Maj 22, 2006 3:54 pm

Oto moje płaskie buciki :) )))

Jeżeli chodzi o pasek to postanowiłam go zwęzić i zmienić klamerkę na delikatniejszą...







FifthAvenue - Pon Maj 22, 2006 3:56 pm

Butki fajne, wygladaja na wygodne !
I maja jedna duza zalete - po weselu pewnie jeszcze nie raz zalozysz :-)
ja tez bym chciala takie troszke bardziej uniwersalne, a nie takie tylko i wylacznie slubne.
Fajowe, naprawde.

szczako - Pon Maj 22, 2006 3:57 pm

juz kupione? szybka z Ciebie laska ;)
a masz juz suknie? przeoczylam cos? ...

butki ladne, chociaz ja nie jestem zwolenniczka czubkow.

pinia_pinia - Pon Maj 22, 2006 4:02 pm

Szczako ja mam 185 cm i rozmiar 42 więc jak tylko w Daichamnie wypatrzyłam te buty za 79zł to się nie wachałam. Trochę mnie drażni ta duża klamra, ale w koncu będzie ją widac tylko na oczepinach :) ))

A suknia będzi do butów dobierana :) )))

szczako - Pon Maj 22, 2006 4:04 pm

pinia_pinia napisał/a:
Szako ja mam 185 cm i rozmiar 42 więc jak tylko w Daichamnie wypatrzyłam te buty za 79zł to się nie wachałam. Trochę mnie drażni ta duża klamra, ale w koncu będzie ją widac tylko na oczepinach :) ))
A suknia będzi do butów dobierana :) )))

i wszystko jasne :)
a klamra sie nie przejmuj. dopoki nie kupisz krotszej kiecuni, to tak, jak mowisz, bedzie ja widac tylko w szczegolnych syzuacjach :)

pipi - Pon Maj 22, 2006 4:12 pm

Jak Cię ta klamra bardzo drażni to możesz spróbować zapytać szewca za ile by Ci przerobił ten pasek na cieńszy (cena powinna wynosić 10 -20 zł ;) )
fiona83 - Pon Maj 22, 2006 4:17 pm

pinia_pinia napisał/a:
ja mam 185 cm i rozmiar 42


Witaj w klubie : ja 183,5 ale na szczęście rozmiar 40-41 (częściej spotykane niż 42). No a do tego Misiek niższy o 13 cm ;)
Butki masz cudowne. Klamrą się nie przejmuj - masz rację że tylko podczas oczepin widać będzie .

pinia_pinia - Pon Maj 22, 2006 4:29 pm

pipi napisał/a:
Jak Cię ta klamra bardzo drażni to możesz spróbować zapytać szewca za ile by Ci przerobił ten pasek na cieńszy (cena powinna wynosić 10 -20 zł ;) )



Myślałam nawet o tym. Ale na razie jeszcze mam dużo czasu. Zobaczymy jaką suknię sobie wymyśle i potem najwyżej będę z klamrą kombinować :)

szczako - Wto Cze 20, 2006 12:54 pm

kilka nowych opcji:
1.

2.

3.

4.

hanusia - Wto Cze 20, 2006 2:06 pm

super te butki szczako
bajeczka - Wto Cze 20, 2006 7:44 pm

fiona83 napisał/a:


Witaj w klubie : ja 183,5 ale na szczęście rozmiar 40-41 (częściej spotykane niż 42).


Ja tak samo :)

I butki tez juz mam :)

szczako - Sro Cze 21, 2006 1:22 pm

5.

6.

7.

sylwia - Sro Cze 21, 2006 1:24 pm

butki 5 i 7 są oki :D
emilkaa - Sro Cze 21, 2006 1:28 pm

pomijajac fakt czy butki mi sie podobaja czy nie... to czy to tylko ja mam wrazenie ze u nas w Polsce takich nie ma??? Zaluje ze jak bylam za granica nie kupilam sobie butow do slubu... wrr... nawet chwilami mialam plany celowego wyjechania gdzies w poszukiwaniu butow.. hehe.. na szczescie dalam za wygrana i zamowilam u szewca. Nie jest to szczyt moich marzen ale butki jak butki - skromne, proste no i chyba beda wygodne :)
fiona83 - Sro Cze 21, 2006 1:35 pm

Dla mnie i tak obcas za wysoki :zly: :zalamany:
AiD - Sob Cze 24, 2006 3:16 pm

ja swoje dziś kupiłam w Butiku Sława


4 cm wysokości :D

fiona83 - Sob Cze 24, 2006 8:02 pm

Bardzo ładne buciki :mrgreen: :ok:
Agatka_P - Sob Cze 24, 2006 9:01 pm

?liczne :mrgreen:
sylwia - Sob Cze 24, 2006 9:24 pm

buciki bardzo ładne,zgrabniutkie
szczako - Sob Cze 24, 2006 10:29 pm

super butki. a to jest skóra i materiał?
julia - Sob Cze 24, 2006 11:22 pm

Butki ladne, ale zdecydowanie to nie moj styl :oops:
Pusiak - Nie Cze 25, 2006 7:50 pm

Butki śliczne, tylko ten nosek nie bardzo w moim stylu :(
AiD - Pon Cze 26, 2006 10:17 pm

hehe ten czubek tez zdecydowanie nie w moim stylu ale to jedyne wygodne jakie znalazłam :lol:
chcialam na niskim obcasie i są na niskim
chcialam z odkryta piętą i są z odkrytą
chciałam nie z satyny bo zółknie i wogole biała satyna do mojej sukni śnieżnobiałej wygląda koszmarnie zółto... no i nie są z satyny
chciałam bez czubka... ale nie sie udało...
z okragłymi noskami były tylko z piętą... a takich nie czubkowych ani nie okradłych tylko takich posrodku to nie ma poprostu :kwasny:

wiec są takie... bo połaziłam w nich po salonie i jako jedyne nigdzie nie uwierały :wink:

kasik32 - Czw Cze 29, 2006 8:26 am

Ja zaryzykowałam i wczoraj w akcie rozpaczy zamówiłam w necie takie
Jak przyślą to zobaczymy co one są warte... :roll:

kryszka - Czw Cze 29, 2006 9:18 am

Kasik - wyglądają na ładne i wygodne. :)
kasik32 - Czw Cze 29, 2006 10:11 am

kryszka napisał/a:
Kasik - wyglądają na ładne i wygodne. :)


No właśnie... WYGL?DAJ? :wink: Mam nadzieję, że B?D? :D
Na szczęście gwarantują, że w ciągu 10 dni można wymienić lub oddać więc jakby co dostanę pieniądze z powrotem... no ale w dalszym ciągu nie będę miała butów! :x

Pusiak - Czw Cze 29, 2006 10:12 am

kasik, głowa do góry, na pewno bedą super, a jesli nie, to w końcu masz jeszcze 2 miesiące na szukanie :)
laryssa - Pon Lip 03, 2006 7:49 pm

Dziewczyny a ja szukam butkow z tzw. tulipanem obcasem.Nie z tych wysokich ale tez nie niskich.Nie wiem dokladnie ile maja wysokosci ale wydaje mi sie ze cos kolo 3cm.
Ten obcasik to przy fleczku jest poszerzony co sprawia ze buty sa stabilniejsze i nie ma obawy ze mozna zaliczyc fikolka.Gdzie moglabym takie cosik znalezc?Pewnie orientujecie sie jak robilyscie maratony po sklepach.

*misia* - Wto Lip 04, 2006 8:23 pm

Ja kupiłam swoje w salonie Venus, szukałam dwa dni dosłownie wszędzie by były na niskim obcasiku. Ja mam wzrostu 1,60 m a mój P. 1,75 m więc problemu z przewyższeniem Pana Młodego nie mam, ale niestety nie umiem chodzić na szpilkach i nie mam zamiaru się uczyć :mrgreen: W końcu to jest mój ślub, moje wesele i mają to być buty w których się będe dobrze bawić. A oto zdjęcie
sylwia - Wto Lip 04, 2006 8:40 pm

buciki bardzo ładne,zgrabne, no ja niskich nie moge miec bo jestem niska wiec raczej zalezy mi zebym byla wyzsza ciutke, ale fasonik ladny :)
fiona83 - Wto Lip 04, 2006 8:45 pm

*misia* - butki :ok:
Obcas bardzo ładny :)

Agatka_P - Wto Lip 04, 2006 8:46 pm

Super buciki bardzo ładniutki :)
*misia* - Sro Lip 05, 2006 12:54 pm

Ja akurat lubię buciki z czubkami, mimo, że już dawno podobno są niemodne :mrgreen: a moje mają i czubki i zakryte palce i pięty i niski obcas, więc jestem jak narazie z nich super zadowlona a co będzie dalej dam znać po 26.08 :mrgreen:
laryssa - Sro Lip 05, 2006 7:34 pm

Swietne butki,a powiedz jaka wysokosc obcasa? Ja szukam wlasnie cos takiego tylko chyba odrobine wyzszego-nie jestem pewna bo trudno ocenic tak ze zdjecia.
*misia* - Nie Lip 09, 2006 5:29 pm

Larysso spróbowałam Ci narysować na zdjęciu obcas a właściwie jego wymiar, bo tak naprawdę nie wiem, który z reguły jest podawany całkowity to 4 cm, a właściwy 2 cm, mam nadzieję, że zdjęcie Ci pokaże to co piszę bo jakoś nie wiem jak to określić :roll:
laryssa - Nie Lip 09, 2006 7:16 pm

Dziekuje Ci bardzo.Juz wiem o co chodzi.Te o jakich ja mysle to calkowity ma 5cm. Mam takie jedne buty wyjsciowe i jestem bardzo zadowolona z tego obcasika no i poluje na taki slubny. Nie wiem tylko gdzie go szukac. :roll:
Jeszcze raz dzieki, zawrocilam ci troche glowe. :oops:

*misia* - Pon Lip 10, 2006 9:56 am

Larysso cała przyjemnosć po mojej stronie :mrgreen: Ja mam buciki 6 cm w których lubię chodzić i dobrze się czuję, dlatego myślę, ze w tych na 4 cm moze byc tylko rewelacyjnie :hyhy:
laryssa - Pon Lip 10, 2006 9:02 pm

Dzisiaj bylam w Slawie i nic ciekawego nie znalazlam. :( :(
*misia* - Czw Lip 13, 2006 7:38 pm

Larysso ja też swego czasu byłam w Sławie, ale nic ładnego i niskiego :mrgreen: nie znalazlam
laryssa - Pon Lip 31, 2006 9:48 am

A bylam i na Ptaku i prawde powiedziawszy rewelacji tam nie bylo.Znalazlam jedne na tym obcasie co mi odpowiada i chyba sie na nie zdecyduje.
Maryanna - Czw Paź 26, 2006 6:34 pm

Dodaję propozycję bucików z 2,5 cm obcasikiem (ze strony www.klaudia.com.pl - z możliwością zamówienia butów przez internet):



Na stronie są jeszcze jedne buciki ślubne na takim obcasie, ale niestety się u mnie nie wyświetlają...

A tutaj propozycje butów na trochę wyższym obcasie (4,5 albo 5 cm):
















jpuasz - Czw Paź 26, 2006 10:32 pm

Oooo no w końcu znalazłam buty takie jakich szukałam - bez "czubków" i tych okrągłych nosków :]


Ehhh tylko te jakoś wyglądają topornie i niespecjalnie mi sie podobają :] W każdym razie chcę taki "przód" :D

Znalazłam jeszcze jedne... Tylko gdyby były białe :( No po prostu ideał niemalże...

fiona83 - Czw Paź 26, 2006 10:41 pm

Z propozycji Maryanny - żadne szczególnie mnie nie zachwyciły. Od biedy czwarta para od góry (z tym lekkim marszczeniem).

W butach jpuasz bardziej niż czubki (nie mój stajl ;) ) rażą mnie obcasy. Takich całkowicie nie trawię (i nie chodzi o wysokośc, a o kształt).

Alma_ - Czw Paź 26, 2006 10:50 pm

O, fionka, własnie miałam to napisać - barrdzo ni elubię takich obcasów :? czubbków też raczej nie - to zupełnie nie moja bajka ;)
jpuasz - Czw Paź 26, 2006 10:54 pm

Uuuu stronka chyba padła :] A co do butków, to obcasy też niespecjalnie mi pasują - wolę trochę węższe :P Jakoś nawet nie zwróciłam na nie uwagi, bo zapatrzyłam się na czubki, których jak do tej pory chyba nigdzie nie widziałam :] A buty ślubne pewnie i tak kupię tam gdzie zawsze tylko zamówię białe :P

Fionka jak stronka ruszy, to przejrzyj sobie te buty - nie jest tego nie wiem jak dużo a wydaje mi się, że będzie tam kilka takich, które Ci się będa podobały i jak to określałaś w innych tematach będą "po prostu fionkowe" ;)

Kati - Pią Paź 27, 2006 2:35 pm

Z tych co były ostatnio wklejone to tylko ewentualnie nr 4

Reszta toporne i takie lekko ociosane...

Lubię lekkie, zgrabne buciki. Te są czymś przeciwnym :roll:

Nikulec - Wto Lis 28, 2006 3:55 am

bleeeee Te butki wklejone przez jpuasz też mi się zupełnie nie podobają. Ten obcas jest po prostu koszmarny :/ Ja będę szukała dla siebie butków na niskim, ale niekoniecznie na płaskim obcasiku, mniej więcej takim jaki miała AiD.
kolorowa441 - Pią Sty 26, 2007 9:47 pm

w sklepach Ryłko widziałam bardzo ładne naprawdę niskie buciki z okrągłymi noskami są chyba 3 modele wszystkie ładne
=MiLi= - Nie Lut 18, 2007 9:33 am

Ja muszę mieć niskie buciki, bo raz, ze na wysokich nie wytrzymam całą noc, nie lubię szpilek, obcasów itd... strasznie niewygodne są... a poza tym między mną a moim S. jest nieduża różnica wzrostu, więc nie chciałabym być przypadkiem wyższa albo mimimalnie tylko niższa od Niego :)
asia84 - Pon Mar 05, 2007 10:18 pm

ja też muszę mieć niskie, bo na wysokich obcasach szybko się męczę :/ jednak jeśli chodzi o różnicę wzrostu między mną i moim Słonkiem to powinnam założyć na wyższym. pozdrawiam
Ilona83 - Sro Mar 14, 2007 11:10 pm

A ja wybrałam takie po długim namyśle :)



Nie lubię szpiców i szpilek i te podobały mi sie najbardziej :)

dominiqsz - Czw Mar 15, 2007 1:58 pm

Ja osobiście mysłałam o butach w tym stylu :




cosola - Czw Mar 15, 2007 2:36 pm

Nr 1 bardzo mi się podoba, ale nie jestem do końca przekonana co do tego kwiatka :)
asia84 - Czw Mar 15, 2007 6:03 pm

nr 1 i też uważam, że raczej bez kwiatka :)
dominiqsz - Pią Mar 16, 2007 7:18 pm

A ja sie dosłownie zakochałam w tych drugich bucikach :) uwielbiam ta wysokość obsasika a ta kokardka :) mniam
Agnieszka19 - Pią Mar 16, 2007 8:47 pm

Mnie też się bardziej podoba 1, ale bez kwiatka :smile:
nieszka - Pon Mar 19, 2007 11:16 am

a ja 2 , bo lubie buty z odkryta pieta
kiciucha - Pon Mar 19, 2007 11:30 am

a ja wolę 1 i z tym kwiatkiem - są gusta i guściki..... :razz:
Gabro - Pią Mar 30, 2007 11:47 am
Temat postu: :)
Ja też będę wdzięczna za pomoc:) Obawiam się, że będę miała problem z kupieniem butów na płaskim obcasie....
asia84 - Pią Mar 30, 2007 11:51 am

wydaje mi się, że nie powinno być problemu. a jak niski obcas Cię interesuje?
kolorowa441 - Sro Kwi 11, 2007 12:37 am

Ja juz kupilam sliczne buciki na obcasie 1 cm z czubeczkiem takie jak chcialam w Galeri Lodzkiej w sklepie STREET na ostatnim pietrze fajne jest to ze buty moge wykorzystac po slubie.
=MiLi= - Sro Kwi 11, 2007 6:39 am

kolorowa441 a gdzie fotka? :zly:
kochecka - Sro Kwi 11, 2007 7:25 pm

=MiLi= napisał/a:
kolorowa441 a gdzie fotka? :zly:


tez chetnie zobaczę zdjęcie bo z opisu wynika że szukam podobnych butów :)

kolorowa441 - Sro Kwi 11, 2007 11:13 pm

moze sie uda

[ Dodano: Czw Kwi 12, 2007 12:18 am ]
to jeszcze jedno





Poprawiłam posta aby widać było zdjęcia.

gosc - Czw Kwi 12, 2007 9:22 am

kolorowa super buciki - gratuluję zakupu :D
kolorowa441 - Czw Kwi 12, 2007 11:48 am

To tylko jakies 4 miesiace szukania...
kochecka - Czw Kwi 12, 2007 6:21 pm

bardzo ładne :) ale dla mnie chyba jednak za niskie

aczkolwiek gratuluje zakupu :)

mischelle22 - Czw Kwi 12, 2007 7:53 pm

Nie mój styl zupełnie niee
To nie znaczy, że nie są fajne :)

gebka - Pią Kwi 13, 2007 10:42 am

ja wiem ze musze miec a wyzszym obcasie bo moj mezczyzna jest wysoki ale zawsze chodze na plaskim i tu jest problem :smile: podobaja mi sie takie ale jak ogladałam a Ptaku to wszytskie za wysokie jak dla mnie



i taki obcasik


asia84 - Pią Kwi 13, 2007 11:02 am

mam taką samą sytuację, ale się nie przejmuję. w końcu jesteśmy taką parą :] , na co dzień nam to nie przeszkadza i w dniu ślubu też nie będzie :) mi się chyba te 2 bardziej podobają :)
Agnieszka19 - Pią Kwi 13, 2007 11:43 am

Mnie też sie bardziej 2 podobają
A co do tych zakupionych to w ogóle nie w moim guście :smile:

Gabro - Pią Kwi 13, 2007 2:07 pm
Temat postu: Hmmm..
Parę dni mnie nie było i widzę, że pojawiło sie dużo nowych wpisów:) Mnie interesują buty na obcasie 2-2,5 cm. Byłam już w Najnie i tam mają wybór butów firmy Growikar. Jeżeli nic innego nie znajdę, to pewnie kupię tam:)

[ Dodano: Pią Kwi 13, 2007 3:13 pm ]
Oglądałam buty w Ryłko i moim zdaniem są okropne:)

dominiqsz - Pią Kwi 13, 2007 4:18 pm

a w jakich cenach sa buciki w najnie?
kochecka - Pią Kwi 13, 2007 11:01 pm

ja to bym najchetniej na boso poszła :D nie lubie wysokich obcasów no i miałam kiedyś obie nogi skręcone więc są bardzo podatne na ponowne skręcenie :wink:
asia84 - Sob Kwi 14, 2007 11:25 am

nie widzę przeszkód Kochecka :D
Dunia - Sob Kwi 14, 2007 12:10 pm

Chciała bym to zobaczyć :peace: i te czarne stopy podczas klęczenia w kościele (chociaż przecież nie będziesz szła do kościoła, tylko podwiozą Cię autkiem...) No to może jednak :wink:
wklejam buciki jakie będę miała (Ryłko)


Szukałam ich straaasznie długo, bo nie chciałam mieć szpiczastych czubków i wysokich szpilek. Już myślałam, że będę musiała kupić buty komunijne. Kształt odpowiedni, wysokość obcasika do przyjęcia, tylko te różowiusie kwiatusie itp. :wink:

asia84 - Sob Kwi 14, 2007 12:19 pm

nie w moim stylu, ale ładne :)
kochecka - Sob Kwi 14, 2007 3:26 pm

asia84 napisał/a:
nie widzę przeszkód Kochecka :D


hahahaha gorzej jak będzie padać :D

kolorowa441 - Sob Kwi 14, 2007 4:21 pm

Dunia podobno rozmawiamy tu sobie na temat butów na niskim obcasie....
asia84 - Sob Kwi 14, 2007 5:00 pm

no właśnie :mrgreen:
Kochecka, to wtedy byłoby kolorowo :hahaha:

kochecka - Nie Kwi 15, 2007 12:38 pm

hahahahahahaha ale chyba jednak jakieś buciki założę :lol:
gosc - Nie Kwi 15, 2007 8:34 pm

Cytat:
a w jakich cenach sa buciki w najnie?

Gabro ja też się podpisuję pod typ pytaniem, jaki jest koszt tych butów. WeszŁam na stronę firmy Growikar i niektóre modele caŁkiem mi się podobają

Gabro - Pon Kwi 16, 2007 12:14 pm

dominiqsz napisał/a:
a w jakich cenach sa buciki w najnie?


Chyba wszystkie po 200 zł:) Trochę mnie ta cena zaskoczyła. Ale pozytywnie, bo te które oglądałam w Ryłko były... droższe:) Po cenie w Ryłko spodziewałam się, że te w Najnie będą kosztować ze 300 złotych, albo i więcej:)

Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 12:48 pm

Jak dla mnie 200 zł to sporo tym bardziej że za 100 zł juz spokojnie można kupić buty :)
asia84 - Pon Kwi 16, 2007 12:52 pm

moim zdaniem 200 zł to nie jest dużo :)
Ela_i_Adam - Pon Kwi 16, 2007 1:00 pm

dla mnie to byłoby stanowczo za dużo jak za buty które założe raz. za swoje dałam 119zł i też uważam ze wcale nie mało wszystko zalezy ile masz pieniedzy.
Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 1:02 pm

Zalezy co kto lubi. Ja staram sie raczej oszczędzać, więc skoro moge kupic równie ładne buty za 100 zł czy tam 120 zł to po co przepłacać :)
Mozna zaoszczędzić i za te pieniadze kupic sobie np. jaką bluzkę czy cos tam innecgo, albo odłozyć. Kasa zawsze sie przyda :)

asia84 - Pon Kwi 16, 2007 1:05 pm

każdego indywidualna sprawa :] . są osoby, które np nie muszą rezygnować z droższych butów na koszt bluzki
Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 1:16 pm

Na koszt bluzki lub np czegos innego :]
Jak sie pracuje to troche inaczej się na wszystko patrzy. Chyba że zarabia sie sporo pieniędzy :)
Poza tym mysle że jest to tez kwestia wychowania. Ja byłam nauczona tak że sokro mozna kupic taniej taką samą badz podobna rzecz tylko gdzie indziej to lepirj tak zrobić a reszte kasy przeznaczyc na coś innego. Po co przepłacać?
Tylko dla zasady ? Zeby powiedziec moje buty kosztowały 200 zł :o
Tak uważam :)

asia84 - Pon Kwi 16, 2007 1:21 pm

raczej się nie znajdzie takiej samej rzeczy za 50 i 200 zł. nie dla zasady, tylko zależy co kto lubi. jedni lubią taniutkie rzeczy a inni lepszej jakości, gatunku itd

ja akurat nie lubię się chwalić

Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 1:33 pm

ok, ale do slubu nie potzreba miec cudownych i trwałych butow skoro zakłada sie je raz no może dwa. Chyba że ktoś na prawde bedzie w nich później chodził.
Chociaz to moim zdaniem tez nie powód bo jak ktoś nie niszczy butów to takie niedrogie tez starczaja na długo :)

A poza tym 100 czy 120 zł to tez nie jest mało i nie jest to 50 zł :)
Wydaje mi sie zę buty za takie pieniądze tez są dobraj jakości :)

Oczywiście każdy robi jak lubi :D

Ja wolę oszczedzac chociazby na przyszłośc żeby mieć więcej kasy jak pojawi sie ktos trzeci :D

A tak poza tym a propo dobrej jakości, akurat nie dotyczy to butów:

Moja ciocia pracowała w jakieś firmie na Lodowej która przemetkowywała i pakowała rzeczy do sklepów w galerii łódzkiej takich jak Vertus, itp. W każdym raize znanych marek.
Otóż rzeczy przychodziły z Chin, Turcji i jeszcze inncyh państw. A oni metkowali jako polski, amerykański czy jakis tam inny produkt i wiadomo ceny dzięki temu szły w górę.
I co szedł sobie ktos do galerii kupował spodnie za 150 zł i się cieszył że dobre gatunkowo są. A tak na prawde mogłoby sie okazać że są takie same jak na górniaku za 60 zł :)

Jak spotkam się z ciocią to spytam o nazwę tej firmy :D

asia84 - Pon Kwi 16, 2007 1:51 pm

Agnieszka19 napisał/a:
ok, ale do slubu nie potzreba miec cudownych i trwałych butow skoro zakłada sie je raz no może dwa. Chyba że ktoś na prawde bedzie w nich później chodził.


ja właśnie chcę mieć cudowne i wyjątkowe i nie będę ich później nosiła

Agnieszka19 napisał/a:
A poza tym 100 czy 120 zł to tez nie jest mało


nie powiedziałam, że 100 czy 120 zł to jest mało, tylko, że 200 zł to nie jest dużo

Agnieszka19 - Pon Kwi 16, 2007 2:00 pm

Kończąc tę dyskusję uważam po protu że za 100-120 zł mozna miec piekne i cudowne buty takie same jak za 200 zł tylko nie firmowe i tyle w tej kwestii :D

Każdy robi co uważa za stosowne :D
Ja wole oszczedzić bezsensone wydatki( przepłacanie za cos) żeby mieć na inne ciekawe rzeczy albo po prostu na przyszłośc :D

kiciucha - Pon Kwi 16, 2007 2:19 pm

ja mam taki obcasik jak na fotce wklejonej przez gebkę......dałam za buciki 85 zł i nie uwazam aby to było dużo za buty.....a nie dałabym 200 zł za buty do slubu.....
Kati - Pon Kwi 16, 2007 6:48 pm

Agnieszka19 napisał/a:
Ja byłam nauczona tak że sokro mozna kupic taniej taką samą badz podobna rzecz tylko gdzie indziej to lepirj tak zrobić a reszte kasy przeznaczyc na coś innego. Po co przepłacać?
Tylko dla zasady ? Zeby powiedziec moje buty kosztowały 200 zł :o
Tak uważam :)


jeśli rzeczywiście taką samą ( tę samą) to się zgdzam, po co przepłacać? Ale ja kupiłam zupełnie inne buciki - bo te tanie, które oglądałam były niezbyt ładnie wykonane i marnej jakości (poza jednymi w KDT w Warszawie - firma z Częstochowy ;) Reszta byłe bleee...
Dlatego szukałam innych, ładniej zrobionych, skórkowych itp. A za to już musiałam więcej zapłacić. Dla mnie nie liczyła się tylko cena.

[ Dodano: Pon Kwi 16, 2007 7:50 pm ]
kiciucha napisał/a:
nie dałabym 200 zł za buty do slubu.....


A ja bym dała :) i dałam, ale nie dlatego, że MUSIAŁAM mieć buty za 290 zł, tylko dlatego, że tylko te naprawdę mi się podobały i tylko w tych czułam się ok

gosc - Pon Kwi 16, 2007 6:59 pm

Cytat:
i tylko w tych czułam się ok

i chyba w zakupie butów, jakichkolwiek, nie tylko do ślubu, wŁaśnie o to przede wszystkim chodzi - muszą się nam podobać i być wygodne, musimy się w nich czuć ok. Jeśli spotkam buty za 80 czy 100 zeta, które będą speŁniaŁy te warunki to będę szczęśliwa lae jeśli nie znajdę to kupię takie za 200 i też nie będę pŁakać. Poza tym kupuję suknię za 1600 zŁ. - nie jest to dla mnie maŁy wydatek i chcę aby buty pasowaŁy do tej sukni, dorównywaŁy jej, chcę żeby się dobrze prezentowały i żeby nie byŁo po nich widać, że kosztowaŁy 50 zŁ. - i wcale tu nie chodzi o chwalenie się, że ze stroju kapie bogactwo tylko o to żeby wszystko do siebie elegancko pasowaŁo

Kati - Pon Kwi 16, 2007 7:02 pm

Oj zgadzam się w 100%
asia84 - Wto Kwi 17, 2007 1:44 pm

Kati napisał/a:
A ja bym dała :) i dałam, ale nie dlatego, że MUSIAŁAM mieć buty za 290 zł, tylko dlatego, że tylko te naprawdę mi się podobały i tylko w tych czułam się ok


całkowicie się z Tobą zgadzam :D :mrgreen:

Gabro - Sro Kwi 18, 2007 11:48 am

Ja nie twierdzę, że 200 zł za buty to mało. Też uważam, że to sporo, bo zazwyczaj nie wydaje tyle na zakup, ktory będzie w zasadzie na 1 raz. Chodziło mi tylko o to, że spodziewałam się jeszcze wyższej ceny. W niedzielę byłam w Galerii, gdzie w "normalnych" sklepach ceny białych butów (które wcale mi się nie podobały, bo były takie nijakie) oscylowały między 130 a 230 zł.
Muszę dodać, że z reguły nowe buty mnie obcierają, więc te na całą noc nie mogą być z drugiej strony byle jakie jakościowo. A za jakość się płaci.
W najblizszym czasie pojadę do Ptaka, może tam będą tańsze buty:) Chyba, że ktoś już tam był i wie, że nie ma nic ciekawego? Czekam na odp:)

Maja_Kris - Sro Kwi 18, 2007 12:24 pm

proponuje ptaka a przede wszystkim polros!
Hatifnatka - Czw Kwi 19, 2007 11:16 pm

ja też się po buty zamierzam wybrać do Ptaka.
dominiqsz - Nie Kwi 22, 2007 5:48 pm

a co powiecie na takie butki? :)





gosc - Nie Kwi 22, 2007 7:01 pm

Dominiqsz nic się nie wkleiŁo :(
Maverick - Wto Kwi 24, 2007 9:50 am

Wg mnie najładniejsze są 1 i 3 , choć w 3 są odkryte pięky a na ślub wolałabym chyba z zakrytymi i bardzo mi się nie podoba obcas. Ja ogólnie nie przepadam za takimi niziuśkimi obcasikami, dlatego obcas najbardziej podoba mi się w ostatniej parze :)
Maja_Kris - Wto Kwi 24, 2007 10:18 am

mnie tez ostatnia para chyba najbardziej sie podoba ale bede miala problem bo strasznie nie lubie bialych butow i z gory zadne nie beda mi sie podobaly. a w dodatku takie buty sa na jeden raz ...
kiedys widzialam niesamowite buty w Dalmie ktora teraz sie przeniosla do Saspolu. moze tam bedzie cos niesamowitego ?

Agnieszka19 - Wto Kwi 24, 2007 10:40 am

Mnie jak już to sie podobaja pierwsze trzy, ale raczej ogólnie nie są w moim typie :D
mischelle22 - Wto Kwi 24, 2007 12:00 pm

Ja obstawiam buciki nr.1 i 2.
Lubię gdy pięta jest stabilna - choć sama do ślubu miałam odkrytą - czego później żałowałam. :roll:

Kati - Wto Kwi 24, 2007 12:39 pm

Tylko ostatnie zdjęcie mi się podoba. Pozostałe są niezbyt fajne. A obcasy brrrr
gosc - Wto Kwi 24, 2007 5:35 pm

jeśli chodzi o fason to 1 a o obcas - 4 (choć ja wybiorę pewnie jeszcze wyższe)
kochecka - Wto Kwi 24, 2007 8:33 pm

mi najbardziej podobają się pierwsze buciki, chociaż ja wolę czuby :)
Gabro - Sro Kwi 25, 2007 1:57 pm

Butki ładne. A gdzie bedziesz je kupować?
Ja byłam wczoraj w Ptaku i Polrosie. Myślałam, że się popłaczę:( Baaardzo mały wybór. Zdecydowanie więcej butów na wysokim i bardzo wysokim obcasie, dodam że niektóre z ciemnymi obcasami. W jednym ze sklepów pani powiedziała, że te braki w dostępności "zawdzięczamy" salonom ślubnym, które wszystko wykupują z hurtowni. Jak już jakieś buty mi sie spodobały, to nie było rozmiaru:(
Ale w końcu znalazłam takie, które mi się spodobały i które miały właściwy rozmiar:)

Szpilka - Sro Kwi 25, 2007 2:37 pm

ja kupiłam za 80 zł.. identyczne jak w najnie które kosztowały 220 zł.. dla mnie 140 zł zaoszczędzone to duzo :)
Gabro - Pon Kwi 30, 2007 10:23 am

Ja moje kupiłam za 90 zł, w Cymbeline kosztowały chyba 280 zł.
ewuncia80 - Czw Maj 03, 2007 9:18 pm

Ja miałąm buty na niziutkiej szpilce, kupiłam je za niewiele ponad 100 zł i nie założe ich więcej bo są typowo ślubne, ale bardzo pasowały do mojej sukni i nie mogłam się powstrzymać.
zara - Sro Maj 16, 2007 10:56 am

Witaj Gabro-mam pytanie-gdzie kupiłaś swoje buciki?Jestem na etapie poszukiwania sklepów,robię listę i dopiero wtedy zacznę maraton.poszukuję butów o wysokości około3-3,5 cm.I też podobnie jak ty nie chcę wydac fortuny na buty.
pozdrawiam wszystkich-buziaki

Gabro - Czw Maj 17, 2007 8:07 am

Ostatecznie kupiłam w Polrosie, ale takie same były też w Ptaku - w hali H lub G, bo tylko te odwiedziłam.
Są to buty firmy Zalbut - Arturo Vicci. Wklejam zdjęcie (moje mają niższy obcas).

Były też buty na wyższych obcasach i o innej fakturze materiału.

Jeżeli chcesz, Zaro, butki gładkie, tzn. bez żadnych zdobień lub z bardzo drobnymi, z satyny obuwniczej, to jest szewc na Piotrkowskiej, u którego można zrobić butki za 120 zł. Nie pamiętam numeru, pamiętam, że jest koło ksiegarni, za Grandem (w stronę malejących numerów), obok jest jakiś sklep z butami. Szewc przyjmuje w bramie, a na "zewnątrz" bramy są dwie gablotki, w których są wystawione buty.

Agnieszka19 - Czw Maj 17, 2007 8:46 am

Bardzo ładne buciki :P
misimisia - Czw Maj 17, 2007 9:15 am

Gabro ja kupiłam w Polrosie identyczne Bardzo zgrabnie wyglądają na nóżce :)

Pozdrawiam cieplutko

Gabro - Czw Maj 17, 2007 9:15 am

Bardzo dziękuję:)
Jedynym problemem jest to, że ja z reguły nie chodzę w butach na obcasie i tak wąskich, więc muszę potrenować:)

zara - Sob Maj 19, 2007 7:22 pm

dzięki Gabo za informacje i zdjęcie-buty są bardzo ładne!pozdrawiam
kaczmarzyk80 - Pią Cze 01, 2007 3:04 pm

Witam pozdrawiam wszystkich i chciałabym przedstawić Wam moje buty ślubne:)
grusia - Wto Cze 05, 2007 5:44 pm

A to sa moje butki biale na niskim obcasie bardzo wygodne i tanie zaplacilam za nie 60,00 zl. w salonie z dodatkami slubnymi.
gosc - Wto Cze 05, 2007 8:20 pm

Grusia bardzo fajne te buciki. Możesz powiedzieć gdzi je dokŁadnie zakupiŁaś :?:
kaczmarzyk80 a Twoje są nadzwyczaj fikuśne ale bardzo Ładne :D

grusia - Wto Cze 05, 2007 9:34 pm

Buciki kupilam w butiku SLAWY z dodatkami slubnymi na pilsudskiego. Ciesze sie ze Ci sie podobaja.

kaczmarzyk80 Twoje sa odlotowe buty dla mnie BOMBA!!!!!

kaczmarzyk80 - Sro Cze 06, 2007 5:34 pm

hejka dziewczyny:) sklep nazywa sie "Jacqueline Riu" dalam za nie 159zl jestem zadowolona z nich bo jeszcze bede je mogla nosic po slubie pozdrawiam wszystkich:)
kolorowa441 - Pią Cze 22, 2007 9:40 pm

kaczmarzyk80 Buty super naprawde tyle sie schodzilam po miescie ale takich nie spotkalam i naprawde niski obcas.
askapi - Pią Cze 22, 2007 11:43 pm

A oto pomysł na moje buciki slubne. Tylko moje będą w kolorze ecru.

[ Dodano: Sob Cze 23, 2007 1:22 am ]
A to z innego ujęcia. Co o nich myślicie?

grusia - Sob Cze 23, 2007 10:30 am

Askapi bardzo ladne buciki, w moim typie, SUPEROWEEEE.
kochecka - Sob Cze 23, 2007 10:33 am

śliczne buciki :) mam podobne i bardzo dobrze sie noszą :)
=MiLi= - Pon Cze 25, 2007 11:48 am

Właśnie take butki bym chciała! Gdzie je kupiłaś i za ile?
askapi - Wto Cze 26, 2007 11:53 pm

MiLi to są buty firmy Growikar. Ja je zamówie przez internet. Buty tej firmy widziałam też w salonach na Jaracza, ale przyznam szczerze że wole je kupic przez internet. Po pierwsze dlatego że jest większy wybór. Można sobie wybrać wysokość obcasa, materiał z jakiego jest zrobiony, a w sklepie jest ograniczony wybór. No i poza tym cena. W sklepie buty tej firmy wykonane z satyny ecru na płaskim obcasie kosztowały 200 zł, a na stronie internetowej firmy te same kosztują ok 130 zł. Więc nawet nie chce wiedziec ile kosztuje w sklepie model wykonany z drobnych koralików ecru, który zaprezentowałam. W necie kosztują one 149 zł. Poza tym jesli buty po zamówieniu przez internet nie będą mi pasowały moge je odesłać w ciagu 10 dniu lub zamienić na inne. Nie wiem czy taka mozliwośc jest w sklepie z artykułami slubnymi.
Abudabi - Sro Cze 27, 2007 9:27 am

askapi Twoje buciki są piękne :) i do tego wyglądają na wygodne :)
Dosia_Zosia - Nie Lis 25, 2007 12:27 am

Ja na co dzień chodzę w butach na płaskiej podeszwie, na obcasach bardzo,bardzo rzadko i tylko na niskim(do 3-4 cm) dlatego ślubne buty też chciałabym mieć na niskim obcasie( maksimum 3 cm). Wynika to nie tylko z moich przyzwyczajeń ale też z niewielkiej różnicy wzrostu między mną a moim narzeczonym. Duzo butków na niskim obcasie i na dodatek z okrągłymi noskami( te wydłużone mi się nie podobają) widziałam z firmy Growikar. Widziałam,że ma je w sprzedaż salon sukien Loris, dlatego chciałabym się tam wybrać i przekonać się jakie są w rzeczywistości bo do tej pory widziałam je tylko na zdjęciach.
askapi - Nie Lis 25, 2007 7:00 pm

Dosia_Zosia, ja widziałam buty Growikar w salonie na ul. Jaracza. Też planuje kupić sobie do ślubu buty tej firmy, ze względu na niskie obcasy (2,5-3 cm) i różnorodność wzorów (materiał, obcas, pięta to wszystko można sobie indywidulanie ustalić) W tamtym tygodniu dla sprawdzenia jakości i wygody tych butów, zamówiłam sobie w sklepie internetowym firmy Growikar buty na sylwestra. Będą dokładnie takie jak te slubne tyle że czarne. Jeśli się sprawdzą, zamówie też ślubne. Oczywiście też poprzez internet, z uwagi na cene. Mój model w sklepie Najna kosztuje 280 zł, a w internecie 140 i w dodatku jest gwarancja i mozliwość wzrotu lub wymiany.
Dosia_Zosia - Pon Lis 26, 2007 9:08 pm

?wietny pomysł z tymi czarnymi butami na Sylwestra! :) Ja chyba zrobię tak samo. Nie ma sensu przepłacać w salonie skoro przez net można kupić taniej. Dzięki za podpowiedź. :)
Klaudynka - Nie Sie 03, 2008 10:51 pm

Na płaskim obcasie:


Salamander, 399 zł


Simple, wzór

fiona83 - Wto Sie 12, 2008 10:40 am

Cytat:
Simple, wzór


Beżowa podeszwa i obcas wyglądają tu koszmarnie :-/

szaraczarownica - Sro Gru 31, 2008 2:08 pm

Podbijam temat wstawiając moje buty :)
Będę miała śmietankowe skórzane buty z Ryłko (nie ma co szukać jakby się komuś spodobały - ostatnia para z kolekcji nietypowych rozmiarów w Manu - w necie szukałam i nie znalazłam nawet zdjęcia):

aggar - Wto Cze 30, 2009 5:34 pm

No a ja się dzisiaj załamałam - w niedzielę zlazłam całego Ptaka i Polros, zresztą zupełnie niepotrzebnie, jak już są jakieś ślubne to wszędzie te same; Manufakture, Piotrkowską, zahaczyłam o kilka salonów ślubnych - efekt - totalna bryndza ! :cry:
Za niecałe dwa miesiące mam ślub, muszę kupić do sukienki buty z obcasem 2,5 cm i nigdzie nie ma nic sensownego. Producenci obuwia zakładają chyba, że Panny Młode idą do ślubu na szczudłach bo prędzej znajdziesz buty na 12 cm obcasie niż na 2,5 cm.
Mam ochotę rwać sobie włosy z głowy dlatego proszę, Kochane Dziewczynki, zapodajcie jakiś adresik pod którym znajdę butki kremowe, z zaokrąglonymi noskami, lub ewentualnie delikatnym szpicem i na niziutkim obcasiku, please !! !

asiulek82 - Wto Cze 30, 2009 10:22 pm

Aggar, a byłaś w butiku ślubnym Sławy? Tamwidziałam jak jakaś dziewczyna odbierała takie właśnie jak szukasz. No i Growikar też robi niskie. Z tego co dziewczyny piszą najlepiej je zamówić przez internet.
aggar - Sro Lip 01, 2009 7:54 am

asiulek 82 - dzięki za informacje, w Sławie jeszcze nie byłam i na pewno się udam jeszcze w tym tygodniu :)

[ Dodano: Pią Lip 10, 2009 1:57 pm ]
Niestety, w butiku Sławy też nie ma dużego wyboru. Chodzi mi o buty, które chciałoby się kupić od razu, pani miała tylko jedne buty w moim rozmiarze, inne owszem, do zamówienia, czas oczekiwania ok. 1 miesiąca.
W związku z powyższym zamówiłam buty z Growikaru i czekam, zobaczymy. :?

resta82 - Czw Lut 25, 2010 1:46 pm
Temat postu: Poszukiwane buty na niskim obcasie
Muszę zakupić buty do sukienki na bardzo niskim obcasie- max. 1,5 cm. Generalnie znalezienie takich butów graniczy z cudem.
Przeglądałam dużą ilosc stron internetowych i byłam w kilku sklepach, wszystkie buty na niskim obcasie wyglądaja jak komunijne (standardowe na paseczek)
Gdybyście trafiły w sklepie na ciekawe i eleganckie buciki prosze o informacje.
(kolor: śmietankowy, srebrny lub jasne eru)

aggar - Pią Mar 12, 2010 9:23 am

Ja miałam te buty (zamówione przez internet) : http://www.bialebuty.com....&dir=assortment - mimo, że faktycznie, odrobinę mogły przypominać komunijne to i tak nie zamieniłabym ich na żadne inne. Były bardzo wygodne, przetańczyłam w nich całe wesele bez żadnych otarć.
resta82 - Sob Mar 13, 2010 10:27 pm

Całkiem fajne te buciki, również brałam pod uwage buty tej firmy. Jak dobrałaś kolor butów do sukienki? boje sie że przy zamówieniu przez internet mogę z tym nie trafić.
a co sądzicie o tych? znalazłam na allegro,
http://moda.allegro.pl/it...uper_cenie.html

kakonka - Nie Mar 14, 2010 10:46 am

fajnie, że płaskie, jednak nie podobają mi się takie na kwadratowo ścięte noski :/
resta82 - Nie Mar 14, 2010 11:04 am

Myslę tak samo jak ty, ale chciałam aby któraś mnie w tym utwierdziała ;) najbardziej sie obawiam, że goście podepczą moje paluszki. Szkoda ze nie mają takiego wykończenia jak peep toe, kupiłabym je bez wachania.

[ Dodano: Nie Mar 14, 2010 11:13 am ]
http://www.butyk.pl/towar...iana_82933.html

znalazłam jeszcze takie, bardziej mi się podobają :D i w promocji

http://www.butyk.pl/towar...iana_82869.html
i jeszcze takie, też bardzo ładne

aggar - Nie Mar 14, 2010 11:37 am

resta82 napisał/a:
Jak dobrałaś kolor butów do sukienki? boje sie że przy zamówieniu przez internet mogę z tym nie trafić.


No trochę ryzykowałam, jak zresztą z innymi aspektami tego zamówienia (np. rozmiar), miałam sukienkę ecru więc zwyczajnie zamówiłam buty w tym odcieniu, myślę że z białą suknią jest prościej - białe to białe.
Polecam zamówić ze stronki białe buty - przychodzą takie jak na zdjęciu, jak dobrze zmierzysz stopę to rozmiar też będzie pasował (mnie przyszły co prawda odrobinę większe ale przykleiłam sobie napiętki i leżały jak ulał) no i cena też była zachęcająca - 150 zł (w cenie przesyłka).

Z butów które zaprezentowałaś najbardziej podobają mi się pierwsze z drugiego posta. :)

Wg mnie te też są bardzo ładne, takie zgrabne - http://www.bialebuty.com....&dir=assortment

Molly - Wto Mar 30, 2010 3:16 pm

W moim przypadku to suknia (zakupiona na wyprzedaży) wymusiła zakup butów na niskim obcasie. Przyznam, że bałam się, że nie uda mi się znaleźć odpowiedniego fasonu i będę zmuszona kupić buty z paskiem wokół kostki (już nawet miałam upatrzony model;-). Ciągle jednak marzyłam o bucie typu peep toe, który pasowałby nie tylko do sukni ślubnej. I jakimś cudem się udało!
Ich główna wada: nie są ze skóry.
Zaleta: cena (60 zł w sieci obuwniczej Boti).


resta82 - Wto Mar 30, 2010 8:10 pm

Widziałm te buciki w sklepie, nawet kolor by odbowiadał ale niestety są jeszcze za wysokie, ja potrzebuję obcas do max 2 cm :?
A moze by dało rade obciąć obcas u szewca hmm...??

katarynka14 - Czw Kwi 08, 2010 9:05 pm

nie przypuszczałam, że buty na ślub okażą się moja zmorą!poszukuje butów z obcasem na max 2cm i w salonach takich nie ma;/!a jak już są to nic godnego uwagi! uważam, że buty w salonach powinno się robić na zamówienie z możliwością doboru wysokości obcasa!w końcu nie każda młoda może lub chce mieć buty na wysokim obcasie!nie byłam jeszcze w ptaku, ale czy mam po co tam jechać?może któraś dziewczyna mogłaby coś mi doradzić, polecić?pomocy!!!
resta82 - Pią Kwi 09, 2010 8:43 pm

jeżeli szukasz tradycyjnych bucików polecanm www.growikar.pl, obejrzyj ofertę te firmy- mają obcasy od 1 cm. mozna wybrać fason, kolor i wysokosć obcasa, mozna sie z nimi skontakowac telefonicznie i złozyć zamówienie przez internet. dowiedz się tylko o prawidłowa numeracje- często sa bardzo różne (zaniżone lub zawyżone).

[ Dodano: Sob Kwi 10, 2010 10:14 am ]
widziałm dzisiaj jedne stoisko na rynku bałuckim- w tej nowej hali targowej, Pan ma tam buciki na bardzo niskim obcasie-białe i ecru niestety ograniczony wybór rozmiarów( ceny od 110zł)

Molly - Wto Kwi 13, 2010 7:23 pm

Wizyty w Ptaku pod katem butów na niskim obcasie nie polecam - sprawdziłam osobiście. Niski obcas (2,5 cm) ma w swojej ofercie również firma Mark Shoes (do obejrzenia w internecie na stronie bialebuty.com.pl a na żywo w Butiku ślubnym Sławy na ul. Piłsudskiego).
Pecetka - Sro Kwi 14, 2010 9:15 am

Growikar ma z reguły o jeden rozmiar niżej tzn. ja normalnie nosze 36 ale buty z Growikara musiałam mierzyć 35.
katarynka14 - Sro Kwi 14, 2010 6:26 pm

resta82-napisałam maila do growikara i odpisali mi, że nie prowadzą sprzedaży detalicznej:(! spróbuję jeszcze telefonicznie!bo mi bardzo zależy!
resta82 - Pią Kwi 16, 2010 2:59 pm

kurcze, bez sensu z ta sprzedażą -wiem, ze mozna było u nich zamówic w detalu, moze cos sie zmieniło. na allegro widze jedne buty.
http://allegro.pl/item992...r_wyprzeda.html

[ Dodano: Pią Kwi 16, 2010 4:05 pm ]
spróbuj jeszcze tak jak pisze Molly na www.białebuty.com.pl tam tez mają buty growikar.

madziaiwlodek - Nie Kwi 18, 2010 12:53 pm

ja miałam 3 pary 2 oficjalne i jedna suuuuper wygodna mama mi tak doradziła dzieki temu mogłam chodzić a kupione buty strasznie mnie optarly były sliczne ale nie wygodne niestety.
katarynka14 - Nie Kwi 18, 2010 7:18 pm

byłam na rynku bałuckim w tej nowej hali i znalazłam tego pana z butami!:)faktycznie ma duży wybór butów!i za przystępną cenę!zamówiłam sobie już!normalnie spadł mi z nieba!mogłam wybrać sobie fason i wysokość obcasa, co jest dla mnie bardzo ważne:)!
polecam box 98 na bałuckim!

resta82 - Wto Lip 20, 2010 4:34 pm

dla zainteresowanych, kupiłam buciki w firmie wojas, skóra, cena 160zł, przecena z 230zł-polecam :) jak się podobają ?
agulka1989 - Wto Lip 20, 2010 4:39 pm

resta82 napisał/a:
dla zainteresowanych, kupiłam buciki w firmie wojas, skóra, cena 160zł, przecena z 230zł-polecam :) jak się podobają ?


A jakieś zdjęcie?? :smile:

resta82 - Wto Lip 20, 2010 4:40 pm

proszę 8)
katarynka14 - Czw Wrz 09, 2010 4:05 pm

oddam buty za darmo -niezniszczone <zgubiłam tylko jednego fleka>, przetańczyłam w nich całe wesele!wygodne:)obcas ma ok 2-2,5cm. Kolor jasny ecru, podeszwa biała, materiał-atłas
model jak na zdjęciu
http://www.bialebuty.com....&dir=assortment
a i najważniejsze-długość stopy ok 24 cm <ja noszę rozmiar 37-38-zależy od butów>

paulii - Pią Wrz 10, 2010 11:01 am

resta82 napisał/a:
jak się podobają ?


Są takie słodziutkie:))))Wywołały u mnie rozczulenie.

rozowa0 - Czw Wrz 16, 2010 9:02 pm
Temat postu: buty
poszukuje butow z obcasem max 4-4,5 cm czy na Ptaku warto szukac?
anstac - Wto Kwi 26, 2011 9:44 am

Dziewczyny, chętnie odsprzedam moje buciki Mark Shoes, nowe, kupilam prze internet i niestety sa odrobine za małe, kolor Ecru, obcas 2,5 cm - rozmiar 41
mrofka_z - Pon Maj 02, 2011 12:56 pm

Może komuś się przyda

http://allegro.pl/slubne-...1545852238.html

Fajne jest to, że można sobie wybrać wysokość.

Zuza12345 - Sro Mar 28, 2012 2:32 pm

moze takie?


wiolancia - Sro Mar 28, 2012 3:49 pm

Ja z niskich znalazłam takie,może komuś się to przyda.

http://img11.allegroimg.p...9/61/2232396197

Wszystkie na allegro.

vesepia - Pią Maj 25, 2012 12:02 pm

te ostatnie są śliczne :) mi się takich nie udało znaleźć :-?
gaskaB - Nie Gru 09, 2012 10:12 pm

hej. Widzę że dawno nikt tu nie pisał a właśnie chciałam się poradzić....
poszukuję ładnych płaskich zupełnie bucików do ślubu, najlepiej takich z którcyh miałabym w przyszłości pożytek a nie założyła je raz w życiu i koniec.
Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi :)

ola_łódź - Czw Gru 13, 2012 11:01 am

Znam jedną firmę która robi buty na zamówienie i płaskie buciki też mają. Moim zdaniem to jedyne ładne obuwie ślubne. Dodatkowo zawsze można je przerobić. Firma nazywa się Arte di Roma. Linka nie wstawię bo jeszcze nie mogę. :-)
M4rcysi4 - Pią Maj 03, 2013 10:04 am

Teraz w Stradivariusie można znaleźć takie balerinki ;)


Zuza12345 - Sro Maj 08, 2013 4:16 pm

M4rcysi4, śliczne
roksancia - Sro Lip 17, 2013 2:23 pm

Ja kupiłam w deichmann czółenka zakryte z poprzendiej kolekcji za 49 zł. Moje nogi i tak są problemowe a nie chcę wydać na buty ponad 200zł
_karolka_ - Sro Lip 17, 2013 3:07 pm

Ja dzisiaj zamówiłam buty u Pana na rynku bałuckim, ma dosyć duży wybór a i tak można sobie zamówić według siebie buty.
Blue89 - Nie Wrz 22, 2013 4:54 pm

Ładne te balerinki, fajne na buty na zmianę.
roksancia - Sro Gru 04, 2013 11:14 am

Moje po zmianie kokardy która mi się nie podobała wyglądają tak

Terry - Sro Gru 04, 2013 11:32 am

Bardzo ładnie wyszły.
emiiskaa - Sro Kwi 16, 2014 4:26 pm
Temat postu: buty dla mnie
dziewczyny co byście mi doradziły?
planuje sobie powoli ślub, no i wiadomo, zaczynam sie także rozglądać za suknia i butami.
i tu jest problem.
nigdy nie lubiłam szpilek, nie miałam potrzeby zakładania ich no i nie umiem w nich chodzić, zakładałam je dosłownie dwa razy w roku.
w zeszłym roku założyłam i skończyło się to dwiema operacjami... także nienawidzę szczerze już wysokich butów! tylko co tu założyć do ślubu?
myślałam na początku o jakichś zwykłych szpilkach w kościele i płaskich butach na sali, ale suknia by się ciągła itp itd.
ale nie wiem czy nawet w kościele dam radę, po prostu czuję ból i nie mogę...
co byście doradziły....

Terry - Sro Kwi 16, 2014 4:29 pm

A jak się czujesz w butach z małym, szerszym obcasem? I co rozumiesz przez szpilkę? Dla mnie szpilka to ciniutki obcas, niekoniecznie bardzo wysoki. Nie mogę chodzić w 11 cm obcasach, ale 7cm mi odpowiada.
emiiskaa - Sro Kwi 16, 2014 4:40 pm

http://img14.olx.pl/image...daj-zdjecia.jpg (pierwsze lepsze)

zazwyczaj chodziłam w czymś takim - teraz takich na pewno nie dam rady założyć..

aha i dodam, że żadne wiązane czy tam z paskiem buty bo mam szeroką nogę i zazwyczaj w nic takiego nie mogę jej zmieścić.... butów na wakacje jakichś lekkich też się długo naszukałam..

lovinlizard - Sro Kwi 16, 2014 4:52 pm

myślę że jak nie dasz rady to kup od razu niskie buty bez sensu męczyć się w kościele
te które pokazałaś dla mnie są niskie ale jeżeli i tak za wysokie to może ładne białe baleriny :?: ja mam np te co prawda nie na ślub ale wyglądają na nodze ślicznie http://www.baldowski.pl/p...07/2-729.p.html

albo
http://www.bialebuty.com....ja-wieksze/4876

http://www.bialebuty.com....a-dluzsze-/4875

http://www.bialebuty.com....TEGA-STOPE/3219

Terry - Sro Kwi 16, 2014 4:55 pm

Popieram. Skoro te już są za wysokie, to nie męcz się tylko wybierz coś płaskiego. Masz się świetnie bawić tego dnia, a nie myśleć o obolałych nogach.
emiiskaa - Sro Kwi 16, 2014 5:05 pm

może macie rację - racja, że chciałoby się wyższe, żeby szczuplej i lepiej wyglądać, ale po prostu boli no i się boję, żeby znów nie powtórzyło się z nogą...
Hatifnatka - Sro Kwi 16, 2014 5:09 pm

albo coś w ten deseń??

http://allegro.pl/la-mia-...4133152649.html

http://allegro.pl/kremowe...4082784533.html

http://allegro.pl/ca-d-or...4145366599.html

http://allegro.pl/sliczne...4123141878.html

http://allegro.pl/stabiln...4138211621.html

http://allegro.pl/promocj...4158325028.html

Terry - Sro Kwi 16, 2014 5:09 pm

To ma być wspaniały dzień, a nie dzień katorg. Kup jedne, płaskie buty. Podejrzewam, że będziesz (jak większość z nas) miała długą suknię, więc nawet nie będzie widać czy masz obcas.
emiiskaa - Sro Kwi 16, 2014 5:30 pm

pocieszylyscie mnie :)
ewa.krzys - Sro Kwi 16, 2014 5:38 pm

Jeśli tylko buty na obcasie są dla Ciebie niewygodne to nie ma sensu się męczyć i takowych kupować. Możesz spokojnie kupić jakieś baleriny. To Twój dzień i Ty masz się dobrze czuć, nieważne czy chodzi o suknię, buty, czy też inne sprawy.
emiiskaa - Sro Kwi 16, 2014 5:40 pm

macie racje :)
myślałam że stwierdzicie raczej że na taką okazję trzeba się poświęcić albo coś, a tu miłe zaskoczenie :)

ewa.krzys - Sro Kwi 16, 2014 5:43 pm

Ślub ma być jednym z najpiękniejszych wspomnień w Twoim życiu, więc nie warto "się poświęcać" :)
Terry - Sro Kwi 16, 2014 5:43 pm

Poświęcasz to swoją wolność i czas na zorganizowanie wesela. Nie musisz przy tym poświęcać swoich stóp.
kapatka - Nie Mar 01, 2015 7:59 pm

Podbijam temat. Czy ktoś wie gdzie w Łodzi (nie interesuje mnie internet bo niestety jestem z tych co to muszą przymierzyć przed kupnem) mają wybór butów na niskim obcasie (max 5 cm.)? Nie chcę zupełnie płaskich, ale wysokie szpile też nie wchodzą w grę bo nie chcę być wyższa od mojego lubego. Ktoś coś podpowie?
asior71 - Nie Mar 01, 2015 8:41 pm

ja kupowałam Pannie na wydaniu buty La Body właśnie na niskim obcasie
Pandora - Wto Mar 17, 2015 11:41 am

może coś takiego http://sklep.kari.com/skl...94137b-00027069 ? Ja w zasadzie ubrałabym takie baleriny na późniejszą część wesela :) myślę, że mimo wszystko na samą uroczystość warto ubrać choć delikatna szpileczkę :)
dorotka0603 - Wto Kwi 21, 2015 5:18 pm

Też szukam niskich, bardzo niskich i zastanawiam się, czy późniejsza zamiana na zupełnie płaskie będzie ok?
kaledonia - Sro Lip 22, 2015 6:24 am

Jak buty wygodne to nie ma co zmieniać.
mapower - Pią Sie 14, 2015 8:59 am

ja akurat ostatnio znalazłam taka fajną stronkę xXx i myślę, że można będzie tam coś wybrac

Usunęłam link. Pozdrawiam Dorotka_

Yaśmina - Sro Wrz 16, 2015 1:17 pm

Ze strony komputerowej:)
patrycja baka - Sob Paź 17, 2015 12:45 pm

co sądzicie o tym by zmienić buty po pierwszym tańcu? Na takie płaskie oczywiści.
alekul89 - Nie Paź 18, 2015 9:16 am

Nie uważam, żeby przy długiej sukni do ziemi zmiana butów z obcasów na płaskie była dobrym pomysłem. Wtedy suknia kładzie się na ziemi, nie układa się tak jak powinna. Poza tym jestem zdania, że płaskie buty nie pasują do eleganckiej sukni ślubnej.
ithanielle - Nie Paź 18, 2015 11:05 am

Moje buty miały 2.5 cm obcasa - wcale nie wyglądało to źle, a przetańczyłam w nich całą noc (no, ok - kiedy zostały mi zabrane przed oczepinami, wskoczyłam w baleriny, żeby nie chodzić boso - ale później wróciłam do tych właściwych).

Więc jeśli nie chcesz wysokich obcasów - możesz wybrać niższe i będzie ok, natomiast zgadzam się z alekul89 - zmiana z butów na obcasie na płaskie nie jest dobrym pomysłem...

dorotka0603 - Nie Paź 18, 2015 6:52 pm

A ja jednak będę miała od początku do końca płaskie buty :) ) mam nadzieje, ze nie będzie wyglądało to źle :)
Dorotka_ - Pon Paź 19, 2015 8:20 am

moje miały około 5-6 cm + platforma, więc odczuwalnie 2-3 cm :roll:

i tak nie wytrzymałam i latałam boso :smile:

kupiłam w Kazarze

Lentää_Karpanen - Wto Paź 20, 2015 9:39 am

Miałam chyba jakieś 7 cm szpilki od Ryłko. Na szczęście chodziłam w nich wcześniej po mieszkaniu, więc dopasowały się do nogi. Jednak wysokość dała o sobie znać :P
W pewnym momencie mogłam tylko tańczyć lub siedzieć, ponieważ, gdy chodziłam czułam dosłownie jakby setki szpilek wbiłały mi się w stopę. Zrzuciłam je tylko na jeden taniec. Niestety, gdy kolega nadepnął mi na stopę, stwierdziłam, że jednak i tak wygodniej i bezpieczniej będzie w butach. Wytrzymałam zatem całą noc. Do pokoju hotelowego tylko podreptałam na bosaka. Dlatego jeśli nie zaplątacie się w długość sukienki wyźcie sobie np. balerinki na zmianę, albo uszyjcie krótszą sukienkę, do niższych butów.

Ostatecznie ja byłam zarówno z wysokości jak i długości zadowolona :)

Catylyn89 - Wto Paź 20, 2015 10:45 am

Miałam buty na zmianę tej samej wysokości obcasa co buty ślubne :) Kupiłam sneakersy z 7 cm platformą i przetańczyłam w nich całe wesele od 23 :) Takie były wygodne...

Wszystko zależy od długości sukni... Gdybym zmieniła buty na niskie, to by mi się suknia plątała między nogami, mimo halki, a tak była 5 cm nad ziemią cały czas :)

Alzacja - Wto Paź 27, 2015 9:19 am

Zdecydowałam się na białe baleriny Tamaris na 2,5-centymetrowym obcasie, świetnie się sprawdziły! Przed ślubem polecam rozchodzić buty.
katarzynasocko - Sro Lis 18, 2015 7:20 pm
Temat postu: Buty na niskim i płaskim obcasie
sama bede szukala bialych balerin.. na pewno po 12 zmienie buty bo nie wytrzymam w szpilkach
studentka - Sob Gru 12, 2015 6:07 pm

Ja na weselach nigdy do 12 stej nie wytrzymuję na obcasach.
monisia1988 - Nie Gru 13, 2015 12:13 pm

Ja miałam niskie szpileczki, około 7 cm i wytrzymałam w nich prawie całe wesele :)
PannaMloda27 - Wto Gru 29, 2015 9:52 pm

monisia1988 napisał/a:
Ja miałam niskie szpileczki, około 7 cm i wytrzymałam w nich prawie całe wesele :)


Ja uwielbiam obcasy i dobrze się w nich czuję, jednak na codzień mało w nich tańczę, dlatego na ślub kupiłam sliczne koronkowe buciki, ale na niskim i płaskim obcasie. Tak na wszelki wypadek:) dziewczyny, które mają długie suknie, nie muszą się martwić, bo nic nie widać, ja mam krótką, więc trochę się naszukałam odpowiednich:) ale udało się

Gomigo - Wto Maj 17, 2016 6:08 pm

Szukam jasno błękitnych butów jak kolor naszego forum ;) dziś pani zadzwoniła od sukni i poinformowała mnie że jednak butów błękitnych u nich nie ma - więc wyruszam na poszukiwania od jutra. Znacie jakieś sklepy stacjonarne gdzie poza deischmanem, ccc, galerią, sukcesją, manu i portem można kupić buty w takim kolorze i uwaga na max od 3,5 do 5-6cm obcasie, nie koturn ani żadne podwyższenie? Mam rozmiar mały, między 36/37 więc stąd niski obcas. Nie muszą być markowe, mogą być nawet mniej niż 100, byleby były wygodne. Nie jedne markowe po pierwszym spacerze wyrzuciłam do kosza, więc może zrobimy listę, gdzie i w jakich sklepach która była?
kasik91 - Sro Maj 18, 2016 9:58 am

Gomigo, Ja polecam Box z butami ślubnymi w Polrosie (był już wiele razy wspominany na tym forum)

Masz tam duży wybrów butów niskich/wysokich, Pan robi też buty na zamówienie - Ty wybierasz model który ci pasuje, a on robi buty w Twoim wymarzonym kolorze.

Ja kupowałam u niego buty na niskim obcasie (3-4cm)w kolorze ecru i zapłaciłam 140zł. Jak wyglądają możesz zobaczyć w moim dzienniczku.

Gomigo - Sro Maj 18, 2016 4:29 pm

Dzięki kasik. Wstawiam LINK. http://www.polros.net/lista-najemcow/88-obuwie

to chyba ta strona. Na razie muszę rozgryść czym dojadę z Łodzi do Rzgowa i czym wrócę w niedzielę po 15-stej, a komunikacja jeździ dość rzadko :( (( więc raczej nie zdążę wtedy oblatać stoisk z butami jak jest się uzależnionym od komunikacji miejskiej. Mam nadzieję że z suknią pójdzie szybko ta przymiarka i że nie będę długo czekać na swoją kolej.

kasik91 - Sro Maj 18, 2016 4:45 pm

Gomigo, Tak dokładnie jest to Polros, Box B, lok. 62,

Myślę, że wizyta tylko w na tym stoisku Ci wystarczy na zakup odpowiednich butów :)

Gomigo - Sro Maj 18, 2016 5:10 pm

A to jest w tym samym miejscu co PTAK? Bo próbuję zlokalizować je i jakoś nie mogę. Chyba jestem za bardzo zmęczona dziś.
kasik91 - Czw Maj 19, 2016 9:46 am

Polros jest po drugiej strony ulicy :) hale na Ptaku a Polrosie dzieli tylko uliczka i to nie ta główna co oddziela Ptak z Ptak Outlet tylko tak jakby z drugiej strony:P

Wrzucam mega poglądowy obrazek, ale może skojarzysz:)

alekul89 - Pią Maj 20, 2016 1:33 pm

Gomigo ja również gorąco polecam ten sklep w Polrosie. Dojedziesz tam autobusem nr 50 z Dworca Kaliskiego. Pan ma duży wybór różnych fasonów i wysokości obcasa. Mówił, że robi też buty na zamówienie. Na 100% ma otwarte w weekendy, nie jestem pewna czy w tygodniu też bo jak kiedyś w piątek dzwoniłam to go nie było. Moje buty możesz zobaczyć w moim dzienniczku ślubnym. Miałam białe zapinane na paseczek, 7-8 cm, mega wygodne, przetańczyłam całe swoje wesele i wytrzymałabym w nich dłużej. Niedawno kupiłam w tym sklepie inne buty i jutro idę w nich na wesele ;) Także polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)
magdaduda - Wto Maj 24, 2016 8:21 am

Super buty można znaleźć na stronie tu był link Zwłaszcza te ich modele z satyny mi się podobają. Kupiłam sobie dwie pary nawet butów ślubnych, żeby mieć w zapasie, jakby co. ;)

usunięto reklamę. Dorotka_

kfr89 - Sob Sty 14, 2017 6:04 pm

Również polecam sklep Milo w Polrosie :) można kupić szpilki na niskim 2-3 cm, jak i wysokim 10 cm obcasie, robią też na indywidualne zamówienie, a kolorów do wyboru ;) naprawdę warto tam zajrzeć.
pola_s - Czw Lut 02, 2017 4:48 pm

Butów na wysokim obcasie nie nosiłam, nie noszę i nosić nie będę. Swoją drogą, nie wyobrażałam sobie, abym wbrew sobie, w dniu własnego ślubu miała wystąpić w butach na obcasie. Dla mnie to by była jakaś masakra, bo już na sam widok wysokich obcasów, boli mnie kręgosłup. Na szczęście, swego czasu, udało mi się w Zarze kupić buty zupełnie płaskie, takie jakby pokryte srebrnym brokatem, więc do ślubu jak znalazł, bo biżuterię miałam srebrną a obrączki z białego złota.
martinni - Wto Lut 07, 2017 11:47 am

Szukamy białych butów na obcasie max 5 cm. Może ktoś coś podpowie?
Dorotka_ - Wto Lut 07, 2017 11:59 am

Polros :)
kfr89 - Wto Lut 07, 2017 2:33 pm

martinni napisał/a:
Szukamy białych butów na obcasie max 5 cm. Może ktoś coś podpowie?


Hala Polros w Rzgowie, moje mają dokładnie 5 cm, nie chciałam wyższych. Możesz podejrzeć w moim dzienniczku :-)

gospodarczelodz - Pią Lut 17, 2017 7:52 pm

Ja kupowałam skórzane buciki w Ryłko. Musiałam je trochę porozbijać takim środkiem w sprayu, ale potem były idealne ;]

usunięto podpis z reklamą. Dorotka_

Be_Mine - Pon Lut 20, 2017 12:09 pm

A ja będę kupowała buty Casani. Na stronie może ich buty nie wyglądają jakoś super, jednak na żywo są boskie! Nie chodzę na obcasie na co dzień, nawet na imprezy chodzę na płaskim lub lekkiej koturnie i na swój ślub też idę na płaskim. :)
ZuzannaZ - Wto Mar 14, 2017 12:49 pm

niestety ale moim zdaniem płaskie buty nigdy nie będą wyglądały tak elegancko jak te na obcasie :( poza tym ciężko coś zgrabnego i delikatnego znaleźć bez obcasów żeby nie wyglądało jak kapcie po domu
Be_Mine - Wto Mar 14, 2017 10:03 pm

ZuzannaZ, mylisz się :)





Można też kupić zwykłe balerinki i dać do obklejenia kryształkami, albo dopiąć klamerkę z ozdobą. Z resztą to samo tyczy się butów na obcasie.
Nie każdy lubi, chcę i przede wszystkim może zakładać obcasy.

AGIS - Sro Mar 15, 2017 7:12 am

Be_Mine, zgadzam się z Tobą, np. ja przez ostatni rok miałam zakaz noszenia butów na obcasie ze względu na kręgosłup. Poza tym w butach na obcasie trzeba umieć chodzić, a jak ktoś nie umie, źle się w takich czuje to po co się męczyć zwłaszcza w dniu ślubu i przysparzać sobie dodatkowego stresu. No i jeżeli przyszły mąż jest naszego wzrostu to też w obcasy bym się nie pchała.
Kopryniaszka - Pon Kwi 10, 2017 8:12 am

Be_Mine Przepiękne są te niektóre buty damskie!!! Wiedziałam, że wejście na to forum to będzie dobry wybór :D Też mam chory kręgosłup i do ołtarza w sumie mogę założyć szpilki, ale na sali już nie dam rady w nich ustać. A wiesz, gdzie można kupić takie białe baleriny z koronką? Planuję zamówić z azaway dwie pary białych balerinek, żeby móc zmienić je w razie czego - jedne z koronką a drugie z bransoletką. A brałyście pod uwagę, żeby zaszaleć i kupić kolorowe buty?
AGIS - Pon Kwi 10, 2017 3:28 pm

Kopryniaszka, ja kupiłam kolorowe buty są srebrno-różowo-niebieskie, ale to na 9cm szpilce. Dodatkowo zamierzam kupić sobie jakieś baletki tak na wszelki wypadek, gdybym nie dała rady w szpilkach. Najgorsze jest dla mnie to, że gdy zmienię szpilki na baletki suknia będzie o wiele za długa, więc planuję tak rozchodzić szpilki i się do nich przyzwyczaić, żeby mieć je całą noc. Baletki chyba też kupię kolorowe, bo białych to raczej już nigdy nie założę.
kfr89 - Sro Maj 10, 2017 6:40 pm

Propozycje balerinek Be_Mine są śliczne :-) szkoda tylko, że pojawia się problem z długością sukni :-( co innego kiedy sukienka jest krótka, można zaszaleć z baletkami ;-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group