Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Powitania - Dlaczego takie nicki?

Madlen_ - Czw Lut 12, 2004 4:28 pm
Temat postu: Dlaczego takie nicki?
Dlaczego wybraliście takie nicki? 8)

Ja od nazwiska meża. :wink:

Asiek - Czw Lut 12, 2004 4:30 pm

Ja (logiczne) od imienia.
Mama tak często do mnie mówi - Asiek. :D

ice - Czw Lut 12, 2004 5:10 pm

A moj jest z czasow jak jeszcze bylem piekny i mlody i spedzalem maaasse czasu w salonach gier ( takie stare automaty jak jesio nie bylo kompow w domach ). Bylo tam takie ograniczenie ze zeby wpisanie sie na liste maksymalnych wynikow moglo byc tylko 3 literowe ... no i jest ICE :)
mischelle22 - Czw Lut 12, 2004 5:37 pm

A ja kiedyś usłyszałam pisenkę pt.Mischelle i bardzo mi się spodobała i piosenka i imię tytułowej dziewczyny.I tyle.
gosia - Czw Lut 12, 2004 7:04 pm

Małgosia - zdrobnienie Gosia
niuniab - Czw Lut 12, 2004 7:48 pm

Na mnie od dziecka mówili niunia, no a "b" od nazwiska
Edyta - Czw Lut 12, 2004 7:52 pm

a ja chyba nie musze sie tlumaczyc :graba:
Mi - Czw Lut 12, 2004 8:56 pm

W domu wszyscy mówią na mnie "MI?KA" - w skrócie "Mi" ( mała Mi)
kryszka - Pią Lut 13, 2004 1:43 am

Od nazwiska. :) Ale jak już wyjdę za mąż nie będzie to takie oczywiste. :wink:
laurena - Pią Lut 13, 2004 3:31 pm

Laurena to elfickie imie pierwszej postaci jaka gralam w rpg - u
Asia - Pią Lut 13, 2004 4:32 pm

Mój nick jest "Asia" , bo ... hihihi bardzo trudna zagadka :hahaha:
olenka - Pią Lut 13, 2004 4:37 pm

własciwie zawsze uzywam nika olecka. ole tu mam olenka.Moj Z tak do mne czasami mówi a ja to bardzo lubie :)
tweety - Sob Lut 14, 2004 1:11 pm

uwielbiam małe żółte ptaszki :wink:
pipi - Pon Lut 16, 2004 1:15 pm

Bo jak byłam mała, to moim ulubionym filmem - serialem dla dzieci był właśnie ten o Pipi.

Pozatym, trochę do mnie pasuje. Jestem roztrzepaną bałaganiarą i tyle.
No i czasem się tak czeszę, ostatnio coraz rzadziej. :oops:

filmowiec - Sob Mar 20, 2004 6:44 pm

a ja bo lubie i czesto filmuje:)
Akacja - Sob Mar 20, 2004 7:25 pm

Akacja...hmmm jak to było? Nikt na mnie tak nie mówi, nie jest to od nazwiska wiec jak to sie stalo? Kiedys chcialam sie zalogowac na jakims forum i szukałam nika, ale moje imie było zajęte- Alinka i tak jakoś moj luby wymyslił Akacja, a mi się spodobało i tak już zostało :) Pozdrawiam
slonkoplock - Nie Mar 21, 2004 4:26 pm

Moj nick powstał z połaczenia słonko (bo tak do mnie mówi mój J.) i od mojego miasta (płock).
Kiwax - Pon Mar 22, 2004 3:35 pm

Kiwax ewoluował dosyć długo a postał o poczciwego Kiwaczka. Kiwaczek zmienił się w Kiwaka a potem w Kiwaxa. A dlaczego Kiwaczek?? To bardzo długa i zawiła historia z czasów zamierzchłej postawówki. Powiem tylko tyle że w ogólniaku nie miałam imienia :)
Kati - Wto Mar 30, 2004 12:11 am

Kati od Katarzyny - ksywka z zespołu
ice - Wto Mar 30, 2004 12:14 am

Znaczy sie mam rozumiec ze ta fotka w avatarze to nie tylko jakies przebierance tylko aktywnie uczestniczysz w zespole piesni i tanca ? :)

P.S. Mamy takie cos w okolicach Łodzi ?? ?????????? :zdziwko:

Kati - Wto Mar 30, 2004 12:16 am

No baaa.... to jak najbardziej prawdziwa prawda. Byłbyś zaskoczony ilością zespołów pieśni i tańca w Łodzi. Wymienię kilka... Poltex, Anilana, Łódź, Harnam, no i oczywiście AZPiT Kujon - czyli mój uniwersytecki
Kati - Wto Mar 30, 2004 12:17 am

P.S. Zdjęcie zrobiono w Olecku na międzynarodowych spotkaniach z folklorem w 2002 roku
aniaza - Pią Maj 07, 2004 6:38 pm

Mój nick to bardzo prosta konstrukcja - imie i pierwsze litery nazwiska. Przynajmniej mam pewność, że nie zpomne pisowni. :lol: Poza tym mam taki sam e-mail więc jest to swego rodzaju uproszczenie
Kati - Pią Maj 07, 2004 6:54 pm

Ja równiez skończyłam z wymyślnymi nickami, bo póxniej się okazuje że nie pamiętam...
stefka - Sob Maj 08, 2004 6:06 pm

a mój od nazwiska...
Olcia.W - Sob Maj 08, 2004 7:03 pm

Mj od imienia(kombinowałam jak mogłam, bo już na forum jest kilka Ol),a W od nazwiska.
Jelonek - Sob Maj 22, 2004 10:51 am

A mój od przekręcania mojego imienia przez dziadka mojej koleżanki.
Jak byłyśmy małe to jej dziadek zawsze wołał : " Jelonka" albi "Mielonka"
a wtedy mała Beata poważnym głosem mówiła "Dziadku ona ma na imię Ilonka"
na co dziadek " Ahhhha Mielonka " / lub " Ahhha Jelonka" w zależności co było wcześniej
przez niego powiedziane :) :)

Edyta - Nie Maj 23, 2004 10:08 pm

Jelonek napisał/a:
A mój od przekręcania mojego imienia przez dziadka mojej koleżanki.
Jak byłyśmy małe to jej dziadek zawsze wołał : " Jelonka" albi "Mielonka"
a wtedy mała Beata poważnym głosem mówiła "Dziadku ona ma na imię Ilonka"
na co dziadek " Ahhhha Mielonka " / lub " Ahhha Jelonka" w zależności co było wcześniej
przez niego powiedziane :) :)



:frajer: no raczej z Mielonką bym Cię nie skojarzyła

hahaha

Asia - Nie Maj 23, 2004 11:13 pm

Jelonek napisał/a:
A mój od przekręcania mojego imienia przez dziadka mojej koleżanki.
Jak byłyśmy małe to jej dziadek zawsze wołał : " Jelonka" albi "Mielonka"
a wtedy mała Beata poważnym głosem mówiła "Dziadku ona ma na imię Ilonka"
na co dziadek " Ahhhha Mielonka " / lub " Ahhha Jelonka" w zależności co było wcześniej
przez niego powiedziane :) :)


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

SaraLee - Czw Cze 17, 2004 5:52 pm

A mój nick powstał od nazwy ciasta (straszny ze mnie łasuch :D ), które jest bardzo popularne w US, i które jest przepyszne!!!!!!
Asia - Czw Cze 17, 2004 11:43 pm

SaraLee napisał/a:
A mój nick powstał od nazwy ciasta (straszny ze mnie łasuch :D ), które jest bardzo popularne w US, i które jest przepyszne!!!!!!


SaraLee, a może znasz przepis na... swój nick? :)

SaraLee - Czw Cze 17, 2004 11:45 pm

niestety nie, zawsze jadłam gotowe :) :) :)
otosia - Pią Lip 09, 2004 8:15 pm

A mój od ksywki mojego narzeczonego... On jest Otoś bądź Otosiu (różnie ludzie mówią), więc ja jestem Otosia :)
Asia Misia - Pią Sie 06, 2004 10:49 am

Jak pewnie już niektórzy wiedzą najpierw miałam nick Asik - często tak mówili do mnie jak byłam mała. A mój nowy nick (od czasu gdy nie mogę się zalogować na stary :evil: ) wziął się z połączenia mojego imienia i przezwiska mojego chłopaka, ops ... narzeczonego :)
łosiu - Pią Sie 06, 2004 12:20 pm

a ja krotko, bo lubie łosie, to tkaie śliczne zwierzątka :)
Ewela - Czw Sie 19, 2004 12:28 pm

Ewela-skrót od Eweliny
mmichalina - Czw Sie 19, 2004 12:45 pm

mmichalina - hmmmm ... pierwsze "m" dostała w promocji a reszta to moje imie - michalina!
Megan - Czw Sie 19, 2004 11:07 pm

Znajomi stworzyli ksywke skrot sama nie wiem jak to nazwac od imienia Magda I wyszlo Megan :D
suhotnikowa - Wto Sie 24, 2004 11:09 pm

otosia napisał/a:
A mój od ksywki mojego narzeczonego

Dokładnie tak samo :D :)
On jest suhotnik, więc ja suhotnikowa :D :) :lol: :lol:

Agni - Pon Sie 30, 2004 3:52 pm

suchotnikowa: a mnie odkąd zobaczyłam twojego nicka :) wydawało sie że to jakieś rosyjskie nazwisko może być :)

Natomiast moje pseudo Agni używam od bardzo dawna i nie trudno się domyśleć że jest od imienia. Ale jest to dłuższa historia: kiedyś podpisywałam swoją prace i zabrakło mi miejsca :) bo zaczęłam pisać duzymi literami hihi no i tak zostało bo im dłużej się na ten podpis patrzyłam tym bardziej mi się podobał. Później, kiedy zaczęłam sie interesować kulturą i religiami dalekiego wschodu, przeczytałam że Agni to w hinduizmie bóg ognia, albo po prostu ogień. Zresztą mogłyście słyszeć o takim obrzędzie palenia ognia o wschodzie i zachodzie słońca, czyli agnihotrze ..

Anion - Pon Sie 30, 2004 4:35 pm

Mój nick wziął się z kilku powodów:
:arrow: taki sam mam adres e-mail, więc łatwiej zapamiętać
:arrow: kojarzy się z imieniem Ania
:arrow: "anion" jako termin chemiczny jest związany z moim kierunkiem studiów
A tak wogóle to ładnie brzmi i... no nie wiem, jestem Anion i kropka :)

Agni - Pon Sie 30, 2004 5:36 pm

Anion: fajnego masz tego nicka ale do kompletu twój narzeczony powinien miec ksywke Kation :)
Anion - Pon Sie 30, 2004 5:39 pm

No cóż... Mój narzeczony ma imię na "K" więc może być Kation. W końcu różnoimienne ładunki się przyciągają :D
czassami - Wto Wrz 14, 2004 12:41 pm

nie wiem skąd mi się to wzięło ale często używałam słowa czasami i tak już zostało... ;)
Kasia21 - Wto Wrz 14, 2004 2:54 pm

Ja oczywiście od imieniia a te 2 cyferki obok to mój wiek :mrgreen:
tynencia - Wto Wrz 14, 2004 3:21 pm

Mój nick wziął się od mojego nazwiska. Po raz pierwszy tak mnie nazwał pan od angielskiego w piątej klasie podstawówki i już tak zostało.
Agniesia - Czw Wrz 30, 2004 12:24 am

Mój - no cóż na pewno od imienia. Dodam tylko, że tak na mnie zaczął mówić jeden kolega ze studiów i bardzo mi się to zdrobnienie spodobało. Do tej pory zawsze byłam Aga - co mi się podoba bardzo, jednak Agniesia to trochę brzmi jak królewna z bajki...
lvi - Czw Wrz 30, 2004 11:39 pm

od znaku zodiaku :) Lew :lol:
fjona - Pon Gru 20, 2004 2:19 pm

a u mnie, hmmm, otóż mi zawsze po jedzeniu się odbija, dokładnie tak jak Fionie od Shreka i mój ukochany nazywa mnie właśnie Fiona :)
tusia_queen - Czw Lut 03, 2005 10:15 am

Mój nick: tusia_queen

ma 2 powody bytowania, podobnie jak 2 jego czlony..

tusia to zdrobnienie od mojego imionka..
tak mnie nazywano jak młodsza dużo byłam..

a queen wzięło się stąd, że wszystkie nicki jakie kiedykolwiek sobie wymyślałam były już zajęte, a bardzo chciałam mieć z tusią.. więc gdybym tylko przy tusi została to miałabym już chyba nick tusia 2000, a to mi sie nie podobało, więc musiałam dodać jakąś końcówkę, której nikt nie używa i tak, trochę z rozpusty jest queen!!

tusia_queen jest używana przeze mnie juz od 5 czy 6 lat!!
każda skrzynka, forum czy miejsce gdzie trzeba się logować.. ma taka postać

opium - Czw Lut 03, 2005 11:15 am

opium - wysuszony sok mleczny niedojrzałych owoców maku lekarskiego (zawierający m.in. morfinę, kodeinę, papawerynę), środek uspokajający, przeciwbólowy, b. groźny narkotyk
:arrow: od imienia
:arrow: od nazwiska
:arrow: od leczniczych właściwości
:arrow: od faktu, że ludzie się ode mnie uzależniają :oops:

juttah - Czw Lut 03, 2005 7:27 pm

A mi kiedyś koleżanka powiedziała, że moje imię po niemiecku to właśnie Jutah- nigdy tego nie sprawdzałam, ale jakoś tak mi podpasowała ta nazwa, dodałam sobie tylko dodatkowo "t", gdyż często w różnych serwisach Jutah jest już zajęta.
PIT - Sro Lut 09, 2005 6:12 pm

Po wpisaniu do google "PIT" pojawiło się około 14,800,000 wyników :o , mam więc spore pole do popisu, aby się wytłumaczyć :D

Powiem tak mój nick nie jest związany z:
- podatkiem dochodowym od osób fizycznych
- Polską Izbą Turystyki
- Przemysłowym Instytutem Telekomonikacji
- Pennsylvania Institue of Technology
- The Peoples Improv Theater

Pozdrawiam,

PIT

opium - Sro Lut 09, 2005 6:19 pm

chcemy prawdy :mlotek:
a nie google :mlotek:

przecież nie wymyślileś sobie, że będą mówić na Ciebie PIT ...no chyba że takowe rozliczasz :D

PIT - Sro Lut 09, 2005 6:33 pm

opium napisał/a:
chcemy prawdy :mlotek:
a nie google :mlotek:

przecież nie wymyślileś sobie, że będą mówić na Ciebie PIT ...no chyba że takowe rozliczasz :D


Spójrz mi w oczy, czy mógłbym rozliczać PITy, no mógłbym :roll:


:D :D :D :D :D :D

joa - Sro Lut 09, 2005 6:35 pm

...pity-swoje własne z duzym zwrotem, -to kazdy by mogł ;) )) :lol:
Gniesia - Pon Lut 14, 2005 1:31 pm

A mój nick Gnienie powstał oczywiście od imienie. Tak mówi do mnie mój P.
july27 - Wto Lut 15, 2005 1:43 pm

raczej łatwo się domyśleć . Nic jest związany z imieniem, a 27 to moje latka, już tyle wiosen mam :roll:
kryszka - Wto Lut 15, 2005 7:53 pm

july27 napisał/a:
raczej łatwo się domyśleć .

Niezbyt. :wink: Po tajemniczym powitaniu pierwsze co pomyślałam to że ślub będzie 27. lipca. :lol:

Viola - Sro Lut 16, 2005 11:04 pm

No tak.... geneza mojego nicka jest baaardzo skomplikowana... :-)
Chociaź ta naprawdę zawsze na necie podpisuję się Fiolka i tu też tak chciałam, ale jakoś się tak zapędziłam i potem już nie można było zmienić, więc zostało just my name ;-)

Pusiak - Czw Lut 17, 2005 9:53 am

Mój nick.. hmm.. Pusia to przezwisko nadane mi przez moją drugą połowę... a k na końcu - bo z reguły Pusia jest wszędzie zajęta (a k jest pierwszą literą mojego nazwiska:) - jeszcze)
july27 - Pon Lut 21, 2005 4:08 pm

kryszka napisał/a:
july27 napisał/a:
raczej łatwo się domyśleć .

Niezbyt. :wink: Po tajemniczym powitaniu pierwsze co pomyślałam to że ślub będzie 27. lipca. :lol:

rzeczywi¶cie, może dla mnie to takie oczywiste

gambi - Pon Lut 21, 2005 7:31 pm

a ja moj nick wymyslilam dosyc dawno temu gdy nie wiedzialam jaki adres e-mailowy miec, a nie chcialam jeszcze posiadac takiego oficjalnego z imieniem i nazwiskiem.
i choc nie udalo mi sie bo gambi juz bylo zajete, to nadal mam sentyment do tego nicka, bo sama go stworzylam :D

Bartosz - Wto Lut 22, 2005 2:11 pm

Jestem do sowjego nicka przyzyczajony juz od 25 lat :wink:
megi - Wto Lut 22, 2005 6:41 pm

Mój nick też nie jest przypadkowy magda imie było zajete pod kazdą postacią a megi jest zbliżone może dlatego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ulanka - Czw Mar 03, 2005 11:58 pm

ja od nazwiska... i tak mowia na mnie wszyscy znajomi :)
Faustka - Sro Kwi 13, 2005 1:34 pm

Mój jest zdrobnieniem od trzeciego imienia.Bo przy bierzmowaniu wzięłam sobie Faustyna
Daffodil - Pią Kwi 22, 2005 11:59 pm
Temat postu: Daffodil:)
A ja choć nie jestem szczególną fanką żonkilków to stały u mnie w wazonie kolo kompa , a ze żonkil z angielska bardziej mi sie podoba to tak wyszlo:)
Kot - Czw Maj 05, 2005 12:12 pm

W necie funkcjonuję zwykle właśnie pod nazwą Kot czasami też Mokka. Kot tak zwraca się do mnie moje kochanie... a Mokka cóż uwielbiam kawę :D
czarnuska - Wto Maj 31, 2005 9:12 pm

Hmmm nio mój nick wziął się od koloru moich włosków :wink: ... i ciemnej karnacji... Już od małego wołali na mnie "czarnula" :D
lazy - Pon Cze 06, 2005 9:43 pm

a mój nick jest zupełnie pzypadkowy :) to było pierwsze słowo jakie mi przyszło na myśl :lol: i wcale nie jestem leniwa...
sękuś - Wto Cze 07, 2005 10:03 am

A mój nick powstał od mojego nazwiska.
Takie przezwisko miałam jeszcze w szkole podstawowej :D

Misiamo - Nie Cze 19, 2005 8:10 pm

Misiamo - tak mówi na mnie mój kuzyn. Nick ten wziął się od mojego imienia: Monika - Monisia - nisiaMo - Misiamo :)
Mika - Nie Cze 19, 2005 8:17 pm

Misiamo jesteś moją imienniczką. Mój nick też się wziął od imienia Monika - Mika. Mojej chrześnicy jak była malutka trudno było wypowiedzieć moje imię więc sobie skróciła do Mika :D
Misiamo - Pon Cze 20, 2005 12:52 pm

Mika napisał/a:
Misiamo jesteś moją imienniczką. Mój nick też się wziął od imienia Monika - Mika. Mojej chrześnicy jak była malutka trudno było wypowiedzieć moje imię więc sobie skróciła do Mika :D


A mojego kuzyna córka mówiła na mnie Muci ;) Wole jednak Misiamo

szoko - Pon Cze 20, 2005 3:53 pm

a ja uwielbiam czekoladę ... zaczęło sie w harcerstwie ... i tak juz zostało :graba:
pinia_pinia - Czw Lip 21, 2005 4:16 pm

W liceum znajomi mówili do mnie Pinia ( od nazwiska ) a ponieważ we wszystkich serwisach Pinia było już zajęte więc stworzyłam sobie nick pinia_pinia i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby gdzieś był zastrzeżony :D ....Poza tym mam taki sam mail.
strawberrytea - Nie Lip 24, 2005 2:33 pm

Strawberrytea - uwielbiam gorącą herbatę, a w szczególności czarną, aromatyzowaną... :)
Po polsku brzmaiłoby dziwnie więc wybrałam wersję angielskojęzyczną :)

rorrim - Pon Lip 25, 2005 11:33 am

A ja uwielbiam przeglądać się w lustrze...:wink:
Niekoniecznie polskojęzycznym :wink:

joanna_25 - Pon Lip 25, 2005 2:49 pm

PIT napisał/a:
Po wpisaniu do google "PIT" pojawiło się około 14,800,000 wyników :o , mam więc spore pole do popisu, aby się wytłumaczyć :D

Powiem tak mój nick nie jest związany z:
- podatkiem dochodowym od osób fizycznych
- Polską Izbą Turystyki
- Przemysłowym Instytutem Telekomonikacji
- Pennsylvania Institue of Technology
- The Peoples Improv Theater

Pozdrawiam,

PIT


:hahaha: myślę że powód jest bardziej prozaiczny.Czyli masz na imię Piotrek i Pit to takie zdrobnienie z angielskiego...

Malgoosia - Pon Lip 25, 2005 3:34 pm

mnie dali na chrzcie Małgorzata, drugie O jest, zeby bylo troszke inaczej od reszty swiata :)
Żaneta - Sob Lip 30, 2005 10:32 pm

Mój oczywiście od imienia!!! Zawszen jakoś tak się podpisuję!!!! Nie używam żadnych przezwisk.... NIe wiem w sumie dlaczego???????? :x :? :(
Edi - Nie Lip 31, 2005 6:59 pm

Mój nick powstał od imienia ale Edi nazywano mnie też w szkole średniej.
Czasami moje kochanie tak na mnie mówi, ale rzadko.

dr Dolittle - Wto Sie 02, 2005 2:54 pm

Mój z racji wykonywanego zawodu, choć nie powiem... Mam sentyment do tej książki.
kryszka - Wto Sie 02, 2005 6:44 pm

Witamy na forum dr Dolitlle. :) Ale czyż nie powinno się pisać Dolittle? :wink:
dr Dolittle - Wto Sie 02, 2005 7:54 pm

FAKT :oops:
Już poprawiam...
Wieeelkie dzięki za zauważenie.

kryszka - Sro Sie 03, 2005 12:21 am

Niestety nie uda ci się zmienić nicka. Zwróć się z tą prośbą do Administratora - tylko on może tego dokonać.
dr Dolittle - Sro Sie 03, 2005 9:13 am

Właśnie zauważyłem :cry: . Szkoda. Na innym forum bo ktorym biegam nie ma takiego problemu, z tym że ma ono trochę inną budowę.
Elektron - Czw Sie 04, 2005 8:11 pm

Witam :graba:
Jestem nowy na tym forum więc chciałem się przywitać, WITAJCIE :D
A mój nick jak doktorka od zawodu taki ze mnie pstryczek_elektryczek.
Pozdrawiam. Marek.

Mika - Czw Sie 04, 2005 9:05 pm

Witaj serdecznie, ale zapraszam do działu powitań :wink:
kryszka - Czw Sie 04, 2005 9:32 pm

Jesteśmy w dziale powitań. :wink:

Raczej witamy i zapraszamy do osobnego własnego wątku powitalnego. 8)

Mika - Czw Sie 04, 2005 9:35 pm

Ups :oops:
Yuki - Czw Sie 18, 2005 8:56 am

A mój nick ma podwójne znaczenie.
Po pierwsze taki dźwięk wydałam kiedyś z siebie jak mój Grzesiek mnie łaskotał :30: Bardzo mu się to spodobało...
Ponadto yuki oznacza po japońsku śnieg, a ja uwielbiam śnieg :christmas:

Pozdrawiam.

Akane - Pon Sie 22, 2005 9:19 am

Dlaczego Akane... hmmm... dawno, dawno temu, zdaje się że na irc`u ktoś przyrównał mnie do pewnej postaci (o wdzięcznym imieniu Akane), która podobno ma podobne cechy charakteru jak ja (czyli: jest nerwowa, roztrzepana, łatwo się złości, a zarazem jest w miarę miła i przyjazna - aha, no i nie umie gotować :D ). Lata minęły, charakter nieco mi się zmienił (wybuchowość w dużym stopniu minęła, ech - co ten czas robi z ludźmi ;) ) ale nick pozostał (i brak umiejętności kulinarnych również ;) ). W sumie już się do niego przyzwyczaiłam i dobrze mi z nim :)
emi_teufelchen - Pon Paź 03, 2005 6:27 pm

Moj nick to połączenie mojego imienia i jednego z pieszczotliwych przezwisk, które wymyśla mi ciągle i przy różnych okazjach mój ukochany Narzeczony. Kiedyś po małej kłótni powiedział, że czasem to jestem "rogata" jak diabełek... :) A mieszkaliśmy wtedy w Niemczech i zapytałam go, czy wie jak jest "diabełek" po niemiecku... I od tamtej pory czasem używam tego słówka jako nicka. :lol:
Pusiak - Pon Paź 03, 2005 7:24 pm

Dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości :)
magda81 - Sro Paź 19, 2005 11:06 pm

:D imię+rok urodzenia :P
Oli - Wto Lis 01, 2005 2:11 pm

..jedno z moich imion... :wink:
AiD - Pon Lut 13, 2006 3:13 pm

Agnieszka i Darek

:30:

karmelcia - Pon Lut 13, 2006 4:22 pm

Karmelcia- :) tak mowila do mnie moja juz niezyjaca Babcia :( i moze tak mowila bo zawsze na dziadka wolalam karmelka albo krowke- do tej pory mi zostalo- uwielbiam te cukierki
kokosek2 - Nie Lut 26, 2006 12:30 pm

Mój nick jest wymyślony przez narzeczonego, poniewaz uwielbiam wszystko co kokosowe - zwłaszcza żele pod prysznic i balsamy więc czesto pachne kokosem ;-)
Agatka_P - Nie Lut 26, 2006 8:36 pm

A mój jak nie łatwo się domyslić jest od mojego imienia i pierwszej litery nazwiska panieńskiego
nula22 - Sro Mar 15, 2006 3:09 pm

ja oczywiście od imienia :lol: :lol:
Ania - Anula - Nula :jezyk1:

Miau - Sro Mar 15, 2006 4:58 pm

Stara historia imprezowa w Warszawie, ktoś zawołał: Małgosia! Ktoś inny poprawił- Miaugoś, a potem Miau... i tak zostało:)
sylwia - Sro Mar 15, 2006 10:22 pm

:) u mnie jest to prosta sprawa, nick to moje imię :D
motylica - Pon Mar 20, 2006 3:27 pm

u mnie jest tak od dawna... kocham motyle nie tylko od kiedy jest na nie moda :)
motyle zauroczyły mnie w podstawówce na lekcji bilogii :mrgreen:
a że nie przepadam za słodkimi zdrobnieniami i ksywkami to żaden "motylek" nie wchodził w grę ... choć wołali tak na mnie i tak i wciąz się zdarza :wink: wtedy jednak wszytskich usiłowałam namówić na mniej zdrobniuałe formy - więc bysrty kolega wymyślił MOTYLICA (wątrobowa) chcąc mi dokuczyć :wink:
zostało, przyjęło się.
szczególnie w sieci wszędzie funkcjonuję pod tym nickiem.

a znajomi najczęsciej i tak wołąją "Motyl", heh.

a na imię mam Marta - dla ciekawskich :D

Klaudia22 - Pon Mar 20, 2006 4:44 pm

Mój nick sie bierze stad ze mam na imie Klaudia i mam w tym roku 22 lata :) ot proste ;)
Sylwiątko - Sro Kwi 05, 2006 10:09 pm

Mowili na mnie tek w liceum moi dobrzy znajomi. Uważam że jest bardzo sympatyczne :D
Magda2 - Czw Kwi 06, 2006 4:12 pm

Magda juz byla zajeta, ale z dwojka przeszla :mrgreen:
superbuziak - Czw Kwi 06, 2006 6:07 pm

Superbuziak-zawsze w sms-ach do mojego Misia pisałam na koniec buziak lub buziaki, i kiedy przyszla pora by mieć wlasny adres emailowy, (Misiek mi zakłoadal) wpisał mi superbuziak i tak juz zostalo :*
Zosiek - Czw Kwi 06, 2006 6:17 pm

Wcześniej uzywałam niku K_Zosia ( Zoska mówił do mnie moja Paskuda, wogóle mieli manie nazywać dziewczyny takimi starszymi ;) imionami: Jadźka, Zoska, Krycha itp) A Zosia w meskiej wersji to Zosiek. Zosiek dlatego, ze na pewnym forum do chłopaków mówiłam baby lub dziewczynki to oni mi oddawali i mówili do mnie chłopaq i przez to zostałam przechrzczona na Zoska :P Trochę zakręciłam ale chyba wiecie o co chodzi :P
Agati - Sro Kwi 19, 2006 5:37 pm

Jest Agatka, Agata i nawet Agatka_P. (moje nazwisko też zaczyna się na P.).
Nie było Agati (a tak wołają na mnie moje psiapsiółki) i tak juz zostało :D

katarzynka1 - Pią Kwi 28, 2006 5:17 pm

Mój nick oczywiście od imienia, a 1 bo często jest tak że nick katazrynka jest już zajety a dzieki 1 mogę być katarzynka :)
Olusia - Pią Kwi 28, 2006 7:17 pm

Mój nick też oczywiście jest od mojego imienia, mimo że nikt do mnie Olusia nie mówi. Choć muszę przyznać, że to bardzo ładne zdrobnienie.
fiona83 - Pią Kwi 28, 2006 7:49 pm

Fiona83 - dlatego , ze jestem taka jak Shrekowa Fiona (baaardzo bezposrednia i zyciowa) a 83 to od roku urodzenia :D
FifthAvenue - Czw Maj 04, 2006 10:28 am

U mnie chyba tez niezbyt skomplikowane. Pojechalam do Nowego Yorku..... przespacerowalam sie 5th Avenue.... i tyle...
Niektorzy mysla, ze nick pochodzi od batonika FifthAvenue - nigdy go nawet nie jadlam :-0
Perfumy FifthAvenue Ok, ale to tez nie tez nie ten powod :-)

jpuasz - Sro Maj 17, 2006 8:57 pm

Hmmm skąd jpuasz?? ciężko powiedzieć :D Kiedyś dawno zakładałam sobie skrzynkę mailową i wszystkie nicki były zajęte a Paulina502 czy jakiś inny numer mi nie pasowało :] Tak więc koleżanka wzięła pierwszą literę nazwiska, imienia i reszta jakoś sie ułozyła :P i od tamtego czasu jestem jako Paulina (jesli wolne) lub jako jpuasz. Tutaj jakoś z rozpędu wpisałam i nawet nie sprawdziłam czy "Paulina" jest wolne :) No i tak już zostało :)

Pozdrawiam
Paulina

Megusia - Czw Maj 18, 2006 9:13 pm

No coz, tutaj mowia na mnie Maggie, ale ten nick juz jest zajety, wiec musialam uzyc zdrobnienia. Poza tym, jedna z moich kolezanek czasami mowi na mnie Megusia i mi sie to podoba.
misia-misia - Sro Cze 07, 2006 8:54 pm

Dlaczego misia-misia ? :wink:

Bo jestem jak ten misiek taki do przytulania... Uwielbiam się tulić, przytulać...:przytul:
jak zakładałam konto na tlenie wpisałam misia ale było już zajęte... Nie chciałam dodawać cyfry czy jakiegoś innego znaku więc wpisałam misia-misia i tak już zostało.

Mój S. czesto do mnie mówi właśnie misia-misia, ze jestem jego misią-misią.:lookdown:

Przyzwyczaiłam się do tego nicku.

Choć kiedyś używałam innego loginu vel nicku ale tamten był mało "misio-misiowy".
Chyba lepiej być misią-misią niż... glizdą :lol:

Magda2 - Czw Cze 08, 2006 11:42 am

misia-misia napisał/a:
Chyba lepiej być misią-misią niż... glizdą :lol: [/size]

Popieram :rotfl:

majki - Czw Cze 08, 2006 6:38 pm

Chciałam się zalogować jako Agnieszka bo tak mi na imie ale juz niestety nie mogłam :)
Wiec jestem jako Majki od imienia mojego psa.
Fotka psa w avatarku :)

jpuasz - Czw Cze 08, 2006 6:53 pm

słodziutki :) i witamy na forum ;)
gosc - Wto Lip 18, 2006 7:34 pm
Temat postu: Mój nick - Sajonara6
Sajonara nazywali mnie koledzy z tzw. "podwórka". Byłam nowa (dopiero się przeprowadziliśmy) i może nieco tajemnicza. Przyjęło się a mnie się podoba. A 6? 1 już była zajęta a 2 nie lubię być.
KsiężniczkaSara - Sro Lip 19, 2006 12:51 pm

od mojej ukochanej bohaterki :) Księżniczki Sary :)
Atka83 - Sro Lip 19, 2006 4:59 pm

Mam taki nick dlatego,bo mój narzeczony tak na Mnie mówi Atka :hyhy:
ancia19 - Czw Lip 27, 2006 9:52 pm

A ja jestem Ancia od imienia... i jak zaczynałam moją przygodę z internetem to miałam 19 lat, mieszkałam na ul.... pod numerem 19 no i tak wyszło Ancia19, bo samo Ancia było już zajęte. Hihi troszkę mylący nick bo już mi leci 27-my roczek..... :hyhy:

Pozdwionka :)

szczako - Pią Lip 28, 2006 12:08 am

27 roczek?
a w profilu masz 22 ;)

evcia84 - Pon Lip 31, 2006 12:33 pm

A u mnie się wzięło od imienia i roku urodzinek :lol:
dzarusia - Wto Sie 08, 2006 11:23 pm

tak wiec mo nick pochodzi od nazwiska ... kolezanki z zespołu nazywały mnie dzięki temu po przerobieniu Dzarek .... a później z powodu neta przerobiłam na Dzarusia żeby mnie z facetem nie mylono :)
kamui - Sro Sie 16, 2006 10:34 pm

mój nick pochodzi z mangi pod tytulem X.

Kamui - imię, które w X-ie ma dwojakie znaczenie: 'ten, który reprezentuje potęgę i majestat bogów' albo 'ten, który niszczy/poluje na majestat bogów'.
Słowo to oznacza, że Kamui miał przed sobą dwie możliwe przyszłości. Kamui jest tym, od którego zależą przyszłe losy ?wiata.

Pele - Czw Sie 17, 2006 12:30 am

:rotfl: Mój nick zaczerpnąłem od swojego idola piłkarskiego. :rotfl:
julia - Czw Sie 17, 2006 2:09 pm

Zawsze tak chcialam mieć na imię - jak moja babcia :wink:
Anisthea - Pią Sie 18, 2006 4:55 pm

ja kiedyś pisałam dość dużo...
bohaterka jednego z moich opowiadań nie miała imienia... musiałam trochę pogłówkować... i od tamtej pory imię mojej bohaterki stało się moim nickiem

:)

puella - Sro Sie 23, 2006 10:08 am

puella po łacinie to po prostu dziewczyna.. ;)
eir - Sro Sie 23, 2006 10:22 am

,,e" i ,,r" to inicjaly moje i narzeconego. Ja jestem E, on R :-) A ,,i" to spojnik :-)
Bombasik - Czw Sie 24, 2006 1:04 pm

Mój nick to stara historia. mam na imię Joanna (nie cierrrrrrpię tej formy mojego imienia), zdrobniale Asia - już lepiej :) . Znajomi wołają na mnie Asik, nie wiem czemu, pewnie żeby było inaczej. I tak już ten Asik do mnie przylgnął. No, ale Asik był zajęty, a nie jestem fanką cyferek przy nicku, więc przypomniałam sobie, że jak byłam mała to moja ukochana ciocia Jola wołała na mnie właśnie Asik Bombasik, więc zostało Bombasik. Zresztą w sieci często można mnie spotkać jako Bombasika. Pozdrawiam. :D
karolina - Nie Sie 27, 2006 11:30 pm

moj od imienia :D realne :)
Ińska - Pią Wrz 01, 2006 5:18 pm

obcięty kawałek nazwiska
jak byłam w wieku wczesno przedszkolnym to sie przedstwawiałam bardzo szybko: "aniamaniaińska" :D

Midori - Czw Paź 26, 2006 12:40 pm

Mój nick to bohaterka mojej ulubionej książki pt. Norwegian Wood, po za tym Magda była już zajęta. Japońskie imię Midori oznacza, ponoć, kolor zielony :mrgreen:
justyncia83 - Sro Lis 01, 2006 11:50 am

mój nick JUSTYNCIA83 jest zdrobnieniem od mojego imienia- Justyna,mój ukochany mówi do mnie Justyncia- więc to dzięki niemu jest ten nick, a liczba "83" to mój rocznik.

pozdrowionka dla wszytskich forumkowiczek

KiTi - Czw Lis 09, 2006 12:26 pm

Kiti- tak pieszczotliwie (od angielskiego słowa Kitty- kociak) woła na mnie mój Miś. A piszę KiTi, bo K i T to moje inicjały (imię i nazwisko), no żeby się tak wyróżniały :wink:
Myway - Czw Lis 09, 2006 1:29 pm

Uwielbiam Sinatrę, a "My way" to moja ulubiona piosenka :)
mls - Sob Lis 11, 2006 1:35 pm

mls od moon light shadow( moja ulubiona piosenka :D ). Tak jakoś w liceum mnie mazwali i juz tak zostało. Wtedy namiętnie malowałan księzyce :D
alusha - Wto Lis 14, 2006 1:41 pm

Na mnie tak mowi moj narzeczony. Alusha, Alusia, Aliszja. Najpierw sie tu zalogowalam a pozniej zobaczylam ze sporo osob ma podpisy: Zyczymy milego dnia Alusha :? I nie wiem o co chodzi...
Please powiedzcie bo mozliwe ze jestem z innej bajki i dlatego nie wiem :niepewny:

szczako - Wto Lis 14, 2006 1:43 pm

alusha, poczytaj sobie ten wątek.
dowiesz się wszystkiego o pozdrowieniach w podpisie, które są automatyczne :)

alusha - Wto Lis 14, 2006 4:12 pm

wow. Szczako dzieki wielkie :!: A ja juz chcialam pisac do Admina o zmiane nicku :rotfl: Myslalam ze jest jakas zasluzona na forum Alusha i balam sie ze podkradlam jej nicka :rotfl: :rotfl: :rotfl: I dlatego wszyscy ja pozdrawiaja. Oj glupia ja... dalam sie nabrac :oops:
soseczka - Wto Lis 14, 2006 8:01 pm

od nazwiska :D :D :lol:
Nikulec - Pon Lis 27, 2006 7:40 pm

Mój nick wziął się od mojego imienia Monika, a w zasadzie od jego zdrobnienia Nika :D
olinka - Pią Gru 29, 2006 4:32 pm

U mnie oczywiście od imienia, a końcówkę wymyśliła kiedyś moja teściowa mówiąc do mnie Olinka :lol: i w sumie całkiem ciekawie to brzmi. Logując się na forum wszystkie inne zdrobnienia od imienia Ola były zajęte, więc została olinka :smile:
sauvignon_blanc - Nie Sty 28, 2007 12:27 am

Hmmmmmmmmm, wstyd się przyznać-mój nick jest wynikiem mojego uwielbienia do dobrego wina i "letkiego" pijaństwa. :twisted: A tak serio to wszystkie mi bliskie nicki były zajęte i szukałam czegos czego jeszcze nikt nie wymyslił. W ten sposób mój wzrok padł na butelkę wina które sobie stało na stole, a że to mój ulubiony gatunek to już tak zostało :)
mischelle22 - Nie Sty 28, 2007 10:03 am

Przynajmniej oryginalnie :lol:
jagon - Pon Sty 29, 2007 9:46 am

hmm, z 13 lat temu potrzebowalem nicka na sesje rpg... i tak juz zostalo.. w necie i RL :)
soseczka - Pon Sty 29, 2007 9:48 pm

moj nick jest od nazwiska :D :D
Szpilka - Pią Lut 02, 2007 12:28 pm

wszystko zaczelo sie od tego, że uwielbiam nosic szpilki - i tak zostalam od tego nazwana przez mojego kolege, poniewaz potrafilam kiedys na kazda okazje szpilki zakladac
=MiLi= - Pon Lut 05, 2007 6:09 am

A mój nick jest od imienia :) Mój S. tak na mnie mówi i tak już się przyjęło :)
EJ-ET - Nie Lut 25, 2007 3:53 pm
Temat postu: moj Nick
A moj nick to po prostu inicjaly. ;)
Mamutka - Pią Mar 09, 2007 9:21 am

Kiedyś ktoś nam opowiedział dowcip o Mamutach i nam sie spodobał i do mojego Lubego zaczełąm mówić Mamut, Mamutek itp, no to on do mnie Mamutka....

A że mam doś popoularne imię i zazwyczaj wszystkie jego odmiany są zajęte to zostałam MAMUTKA.

aha... nie napisze dowcipu bo trzeba troszke glosem piontonować i gestykulowac wiec nie wiem jak go opisac :?

magiga - Czw Kwi 19, 2007 10:37 pm

Mój nick wymyśliła kiedy moja baaaardzo dobra przyjaciółka (której córeczki jestem obecnie chrzestną!) Wziął się poniekąd od mojego imienia i nazwiska.
Hatifnatka - Czw Kwi 19, 2007 10:57 pm

a ja z moim Ukochanym uwielbiamy Muminki i dlatego on jest Hatifnatem a ja Hatifnatką :)
jpuasz - Pią Kwi 20, 2007 7:21 am

Ojej a kto to był?? :o Chyba bardzo dawno nie oglądałam muminków :oops: :)
Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 2:07 pm

jpuasz - hatifnaty to takie stworki, które podróżowały na krach lodowych i czerpały energię z wyładowań elektrycznych podczas burzy :)
jpuasz - Pią Kwi 20, 2007 3:08 pm

Hmmm serio nie pamiętam :D ale poszukam może jakiegoś filmu albo fotek, to może mi się przypomni ;)
Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 3:37 pm

na załączonym obrazku to te białe stworki na dole to właśnie hatifnaty :)
jpuasz - Pią Kwi 20, 2007 4:33 pm

Dzieki, to wiele wyjaśnia :D
Hatifnatka - Pią Kwi 20, 2007 7:21 pm

jpuasz - nie ma sprawy :razz:
Maverick - Pią Kwi 20, 2007 11:04 pm

Dlaczego taki nick?? Bo inne były już zajęte :razz:
Claudinelle - Wto Maj 01, 2007 8:58 pm

Mój..W dzieciństwie mówili na mnie Claudia ...pożniej doszło elle -bo interesuje sie od zawsze modą i sztuką i tak powstał nick Claudinelle
m.kwiatuszek - Pią Maj 11, 2007 11:19 pm

a moj? m od imienia, a kwiatuszek malo bede oryginalna, ale tak na mnie mowi moj K. :)
Equilibrium - Pią Cze 15, 2007 5:49 pm

Był kiedyś film o takim tytule. Ogólnie kiepski ale miał coś w sobie co sprawiło że zapamiętałem tytułowy świat. :razz: I tak już jestem.. od paru ładnych lat. :twisted:
słonko - Pią Cze 29, 2007 9:02 am

moje Kochanie tak się do mnie zwraca od kiedy się poznaliśmy!!! :D
wiolka7345 - Nie Lip 01, 2007 12:01 am

zdrobniale imie i rozpoznawcze liczby :P P
Agha - Pią Lip 20, 2007 11:19 pm

Znudziły mi się nicki typu pseudonimy, zdrobnienia czy różne takie. Były oryginalne, ale zawsze bezosobowe. Na swój sposób miało to swoje plusy, np przy grach online - nie było wiadomo jkaiej plci jest gracz :-)
A tak imię. Ponieważ moje jest bardzo popularne dodałam jedną literę, teoretycznie niemą (np w hszpańskim) i jest :-)

Joe_Black - Pią Sie 10, 2007 1:41 pm

A ja mam taki od początku mojego "bycia" w necie i na forach. Zawdzieczam go swojej kobiecie, która po obejrzeniu filmu stwierdziła że mam podobny charakter do tytułowej postaci :)
Koalinha - Sob Sie 11, 2007 4:18 pm

"Koalinha" to portugalskie zdrobnienie od słowa koala, w ten sposób nazywa mnie mój narzeczony. Zobaczył zdjęcie z dzieciństwa, na którym wspinałam się na drzewo, no i już została koala/koalinha.
aness - Nie Paź 21, 2007 10:21 am

mój nick to połaczenie liter z imienia - Aneta i pierwszej z nazwiska
.....aha !! ....już wiem czemu są pozdrowienia dla aness :mrgreen: .....a juz myslałam że ktos wpadł na ten sam nick :głupek:

fastyna - Nie Paź 21, 2007 8:48 pm

tak na mnie mówili znajomi już w podstawówce i zostało to do tej pory :) A wzięło się to od nazwiska :)
ales - Sob Paź 27, 2007 5:47 pm

"ale" to trzy pierwsze litery mojego imienia, a "s" to pierwsza litera nazwiska. I tak oto powstało ales
summer-sun - Nie Paź 28, 2007 1:09 pm

ja używam z reguły loginu Bruni lub bruni84 - ale że jedna bruni juz tu jest więc nie chciałam być posądzona o plagiat :zalamany:
a summer-sun to login mojej przyjaciółki (tylko w zmodyfikowanej wersji summersun) więc jakoś tak wyszło i wpisałam właśnie summer-sun ale nie czuję się z tym jakoś super :razz: może pomyślę o zmianie :razz:

Tenorka - Sob Lis 03, 2007 10:54 pm

Tenorka wzięła się stąd, że śpiewałam w chórze dość niskim głosem (kontraltem) i często, gdy brakowało tenorów w składzie to ja uzupełniałam szyki :lol:
W ten oto sposób część zespołu śpiewająca sopranem nazwała mnie tenorką a ja, nie pozostając im dłużna nazwałam je rodziną soprano :wink:

Narzeczony Myheaven (który czasem pojawia się w moich postach) swoją ksywkę zawdzięcza umiłowaniu błękitu nieba i przestworzy. Stąd nasza cudowna podróż zaręczynowa balonem :)

MałaMi1 - Wto Lis 06, 2007 12:10 pm

hmm u mnie login wziął się raczej z maila. Kiedyś chciałam założyć maila jako olciap. Niestety ten login był już zajęty, więc wybrałam olciap6 w związku z tym, że urodziłam się 6-ego i jakoś ta liczba przynosiła mi zawsze szczęście. Od tamtej pory gdziekolwiek się logowałam, to żeby nie gmatwać sobie głowy różnymi loginami i zawsze pamiętać ten właściwy wpisywałam się jako olciap6 :-) i tak zostało,tutaj tez funkcjonuję pod taką nazwą :-)
klara76 - Wto Lis 06, 2007 5:51 pm

Mój nick też się wziął z adresu mailowego. W zasadzie wszędzie gdzie potrzebny jest nick tak właśnie występuję. Klara to moje imię z bierzmowania :) a 76 to oczywiście rocznik
@@@MILKA@@@ - Nie Lis 11, 2007 11:33 pm

a mój nick to @-bo internetowy, a milka to dlatego że jestem słodziutka jak ta czekoladka!!!!!
Anuszka - Wto Lis 13, 2007 3:24 pm

a ja chyba w koncu nie napisalam :)
To od imienia oczywiscie. Kiedys tak ktos mnie nazwal i juz zostalo :)

Keira - Czw Gru 27, 2007 7:32 pm

Keira to imię jednej z czarodziejek z sagi o wiedźminie :) przeczytałam książeczki i to imię po prostu mi sie spodobało, tego loginu używam praktycznie na wszystkich forach i stronkach gdzie jest to potrzebne czasem z jakimś dodatkiem jeśli akurat jest zajęte :)
caixa - Pon Sty 07, 2008 10:30 pm

Ten nick to tak naprawde nazwa hiszpanskiego jak to okreslic ... banku? La Caixa [Czyt. la kajsza] . Moi przyjaciele są tak związani z tą nazwą (bardzo popularna firma w Hiszpanii), że jak w ich towarzystwie pojawiła się Kasia zmienili ją na Caixe . Więc oficjalnie noszę nazwę hiszpańskiej firmy :)
gipi - Pon Sty 07, 2008 11:23 pm

Ja swój nick wymyśliłam dawno, dawno temu (będzie już z 10 lat) kiedy pierwszy raz rodzice założyli internet :) Pamiętam, że bardzo chciałam uczestniczyć w jakimś chacie więc był potrzebny :) Wymyśliłam więc fajną kombinację literek, żeby była krótka i łatwa do zapamiętania i tak powstała GIPI (czyta się dokładnie tak jak jest napisane, choć ludzie czasem próbuję z angielskiego "dżipi", co bardzo mnie śmieszy hihi) :)
W liceum, na studiach i w pierwszej pracy byłam kojarzona z tym nickiem i tak już zostało ;) choć w obecnej pracy nieliczni mnie pod nim znają :)
Pozdrawiam serdecznie!

KaMi1982 - Czw Sty 10, 2008 7:34 pm

Mój nick oznacza pierwsze dwie litery miejgo imienia KA i mojego Narzeczoego MI, no a reszta to rocznik (również wspólny).
pauluska - Sob Sty 12, 2008 2:14 am

nick.... to od pauluśka.. niestety nigdzie ś dac nie mozna i wyszlo pauluska.. nie mylic z kluska :P
kleofaska - Sro Sty 23, 2008 8:06 pm
Temat postu: Hmmmm
Na początku zastanawiałam się czy każdego tak miło witacie na forum: buziaki kleofaska,miłego dnia kleofaska... po pewnym czasie zaczełam podejrzewac ze cos jst jednak nie tak... I w końcu zrozumiałam, Wy dziewczyny nie cieszycie się z mojej obecności na tym forum, po prostu przez zupełny przypadek wybrałam nick który chyba ktoś już tu przede mną miał... heh... a tak mi było miło na początku :lol:

W każdym razie mnie też jest miło, też życze wszystkim miłego dnia i chyba muszę pomyślec nad zmianą mojego nicka :razz:

Pozdrawiam
Kleofaska
<ale nie TA kleofaska> :-)

EwaM - Sro Sty 23, 2008 8:09 pm

Nie Kleofaska, to nie tak. Po prostu każdemu zalogowanemu użytkownikowi w tych powitaniach wyświetla się jego własny nick. A niezalogowanemu wyświetla się Miłego dnia Gość! Witaj Gość!
:D Strasznie dużo osób się na to łapie!

kleofaska - Sro Sty 23, 2008 8:17 pm
Temat postu: hihi
Upssssss :oops: <lol2> ale sie popisałam na sam początek :P :hahaha:
Dzięki za uświadomienie :)

Pzdr

Hatifnatka - Czw Sty 24, 2008 5:17 pm

kleofaska, nie przejmuj się. swego czasu też się na to dałam "nabrać" :lol:
anita-gb - Sro Sty 30, 2008 8:44 am

imię to jasne :) a gb to pierwsza litera mojego obecnego i pierwsza przyszłego nazwiska
ava - Pią Lut 15, 2008 10:29 pm

Mój nick wynika z mojego lenistwa- jestem zarejestrowana od dawna na forum o zupełnie innej tematyce, żeby mi się nie myliło tam i tu mam taki sam nick- a czemu kedyś taki wybrałam- juz nawet nie pamietam...
Kaachao - Czw Lut 28, 2008 11:12 am

EwaM napisał/a:
Nie Kleofaska, to nie tak. Po prostu każdemu zalogowanemu użytkownikowi w tych powitaniach wyświetla się jego własny nick. A niezalogowanemu wyświetla się Miłego dnia Gość! Witaj Gość!
:D Strasznie dużo osób się na to łapie!


Ja znowu zawsze się dziwiłam skąd oni wiedzą że to akurat ja jestem jak to pierwszy raz zobaczyłam to się przestraszyłam, myślałam że ktoś mnie śledzi. (chyba za dużo filmów się naoglądałam) :razz:

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 11:18 am ]
Mój nick wziął się od tego że mój bardzo bliski kolega zaczął na mnie mówić Kacha i spodobało mi się więc chciałam sobie założyć pocztę ale ktoś już zajął tan nick i tak doszło drugie a i powstało kaacha ale oczywiście nie byłam pierwsza więc doszło o i powstało kaachao. I to cała historia mojego nicku.

ava - Czw Lut 28, 2008 4:22 pm

Też przez pewien czas myślałam, że ktoś wcześniej miał taki nick jak mój, kiedy widziałam wyświetlone "pozdrawiam ava" itp. Ale było to dla mnie troche dziwne, że mimo iż czytałam tyle tematów, nigdzie nie wypowiadala się żadna inna "ava" :) W końcu zaczęłam podejrzewać, że jest tak jak napisała EwaM. Moja umiejetność dedukcji znów zadziałała :lol:
MalaJu - Nie Mar 09, 2008 1:14 pm

Malaju czyli Mała Ju (czyt. Dżu). pochodzi od Ju jak nazywano mnie w skrocie pewnego lata podczas rezydentury na Malcie. A potem moja koleżanka z Łodzi dodała "Mała" od nikczemnego wzrostu no i jest.
Mojego narzeczonego poznałam na czacie, gdzie używałam tego nicka. hmmm, zanim mnie blizej poznał, myslał, że malaju to jakiś koleś... :wstyd: :rotfl: :rotfl: Na szczęscie, potem zamieniliśmy kilka słów i sie wyjasniło :) a po paru tygodniach się rozwinęło :) :)

Markasiak - Sro Mar 19, 2008 8:49 pm

Mój nick jest banalnie prosty - MARKASIAK. Mam na imię Marta ale wszyscy mówią do mnie Kasia. Tak więc powstała Markasiak :)
ANIA23831 - Czw Kwi 17, 2008 9:10 am

Czesc.Ania-to moje imie,23-to był moj wiek,83-rocznik,a ta ostatnia 1 to była cyfra która musiałam dodac bo Ania 2383 juz było zajete.......... :P
marta_s3 - Nie Kwi 20, 2008 3:11 pm

Marta to moje imię, s to pierwsza litera nazwiska a 3 dlatego, ze musiałam dodać jakąś cyfrę.
szaraczarownica - Nie Kwi 20, 2008 4:35 pm

Jak się tak ładnie wątek przwija co kilka dni to i ja dodam swoje trzy grosze (chociaż pisałam juz o tym w swoim dzienniczku).

Mnie kiedyś J nazwał czarownicą, a ponieważ on używa nick "grey", więc jest "szaraczarownica" :kuli (hmmm chyba za bardzo spodobały mi się emotikonki... których w sumie do tej pory nie używałam z przyzwyczajenia z gier mmorpg, gdzie jest to nieklimatyczne :duel :D )

Debussy - Czw Sie 07, 2008 7:36 am

U mnie nick się wziął z sympatii do twórczości kompozytora (Claude Debussy).
suzarek - Pią Sie 08, 2008 11:26 am

A mój nick wziął się stąd, że jeżdżę motocyklem marki suzuki - więc jestem suzarek :velo
Niebieskooka - Pią Sie 08, 2008 11:48 am

a mój nick wziął się stąd:




ale to chyba łatwo się było domyślić [smilie=14_new.gif]

Tajgete - Pią Sie 08, 2008 12:15 pm

Tajgete - gwiazda, jedna z plejad, towarzyszka Artemidy. A nick ten wpadł mi w oko podczas czytania książki o Mary Poppins ;)
Yoanna - Sro Sie 13, 2008 12:31 pm

Chyba nic dodać nie muszę...wiecie jak mam na imię ;) Kiedyś kolega pisał do mnie Yo!anna więc jeśli J jest zajęte przy logowaniu to piszę Y ;)
styczniówka - Sro Sie 13, 2008 4:30 pm

styczniówka - bo ślub będzie w styczniu :smile:
niesia2708 - Czw Sie 14, 2008 6:23 pm

Niesia bo ciocia tak zawsze na mnie mówiła (od Agnieszki) a 27.08 to moja data urodzin
juta79 - Czw Paź 02, 2008 2:32 pm

ja mam juta bo tak mowi do mnie moja psiapsiulka a 79 bo to moj rocznik :(
Misiuniaaaa - Pią Paź 03, 2008 11:44 am

A u mnie to dlatego że tak na mnie mówi mój P.
yennefer - Pią Paź 03, 2008 1:42 pm

po prostu ukochana wiedźmina Geralta :razz:
Belluszi - Czw Paź 09, 2008 11:41 am

Tak pieszczotliwie nazwał mnie mój starszy brat ( miałam chyba 15lat), gdy wmawialam sobie, że jestem gruba ( jak belka). No i tak zostało :smile:
Skrzydlo77 - Czw Paź 09, 2008 1:33 pm

Mój wziął się od nazwiska i daty urodzenia
stellala - Sob Paź 18, 2008 10:23 pm

witam wszystkich

mój nick wziął się od imienia po prostu :)

celina - Sro Paź 29, 2008 6:38 pm

A moj to poprostu przezwisko.Dawno temu kuzyni na mnie tak wołali i w szkole,ale dlaczego akurat celina to nie wiem.
joannakarolina - Czw Sty 15, 2009 11:49 pm

Witam!

To połączenie moich dwóch imion :) . Kilka razy na innych forach chciałam założyć nicka "joanna" ale zawsze był już zajęty, więc postanowiłam wykorzystać pierwsze i drugie imię, no i tak już zostało :)


Pozdrawiam
Asia

France - Wto Sty 27, 2009 11:54 am

ja po prostu kocham Francje
Maliinkaa - Wto Sty 27, 2009 1:08 pm

Witam

Mój nick wziął sie stą iż moja koleżanka bardzo dawno sie przejęzyczyła .. zamist powiedzieć ,,Gdzie jest Milena? " to powiedziała ,,Gdzie jest malinka" i tak jużzostało ale bardzo mi sie podoba ta ksywka :)

kakonka - Wto Sty 27, 2009 1:13 pm

w liceum dziewczyny wolaly na mnie kakon (od imienia Kaśka- jak to wykombinowały to nie wiem) i tak mi zostalo tyle (ostatnio z moim K. zaczelismy sie smiac ze to własnie moje dziewczyny z liceum jego mi wywrozyly- ka- od Kaśka i Kon od Konrad :) razem Kakon) ale ze kakon to raczej rodzaj meski to jestem kakonka :D :D
NomiMalone - Czw Kwi 16, 2009 7:26 pm

moje od postaci z filmu "Showgirls" --> poprostu spodobało mi sie w wymowie, ot co :smile:
Pepsi - Pią Kwi 17, 2009 4:50 pm

ja uwielbiam Pepsi 8)
Kamelija - Pią Kwi 17, 2009 5:38 pm

A mój nick mam prawie wszędzie taki sam, bo Kamila, Kama itp są już zajęte. Moja ukochana psiapsiółka zaczęła mnie tak nazywać i tak jakoś zostało. Teraz trochę pozmieniała moje przezwisko (bo ona lubi nadawać nowe przezwiska znajomym) i obecnie jestem Karmelkiem lub Karmelją :lol:
Audiolka - Pią Kwi 17, 2009 7:50 pm

A mój wbrew pozorom nie wziął się z miłości do auta marki Audi ;P po prostu się logowałam i myślałam nad nickiem i...spojrzałam na torbe i połączyłam taki z kilku wyrazów :P
Hosiole - Pią Kwi 17, 2009 8:49 pm

Mój (nasz) nick wziął się od tego że mamy kochaną sunię o imieniu Hossa, pieszczotliwie zwaną Hosiolkiem. Mój K. kiedyś stwierdził, że jesteśmy "Hosiolową rodzinką" i stąd my- Hosiole. :smile:
cinnabon - Sob Maj 02, 2009 12:54 pm

A moj "pozyczylam" od jednej z kafejek/cukierni :-)
Misiak87 - Czw Maj 14, 2009 3:07 pm

Na mnie wszyscy znajomi mówią Misiak. A wymyślił mi tą ksywkę mój K. Rozprzestrzeniła się na tyle, że mało kto mówi już do mnie po prostu Paulina. I dlatego taki nick. :) A dlaczego 87 to chyba można się domyślić. :cool:
darling - Czw Maj 14, 2009 5:47 pm

na mnie tak mowi moja druga polowa. ja na niego zreszta tez. tak wiec jestesmy darlingi ;) a wszystko po obejrzeniu jakiegos glupiego filmu, gdzie przykladna zona i matka do meza mowila wiecznie "yes, darling", "no, darling" i od tamtej pory tak sobie darlingujemy :)
skrzypaczka - Pią Maj 22, 2009 4:40 pm

Z racji uprawianego od prawie 17 lat zawodu, a przy okazji największej pasji mojego życia :D
Ambrozja - Pon Maj 25, 2009 8:22 am

Ambroz to początek mojego nazwiska, a ja to ja :smile: nawet nie pamietam kiedy to wymyśliłam, ale maila mam takiego już baaardzo długo.
gosia83 - Pon Maj 25, 2009 8:05 pm

Od imienia i roku urodzenia...choc chyba powinnam zmienic nick na "wyrzutek" :hahaha:
lmyszka - Pon Maj 25, 2009 8:44 pm

gosia83 napisał/a:
powinnam zmienic nick na "wyrzutek" :hahaha:


?? :?

Ambrozja - Pon Maj 25, 2009 8:47 pm

gosia83 napisał/a:
Od imienia i roku urodzenia...choc chyba powinnam zmienic nick na "wyrzutek" :hahaha:


chyba nie rozumiem tego żartu, o co chodzi?

ppola - Pon Maj 25, 2009 9:14 pm

To juz przestaje byc smieszne :/
koh-lanta - Wto Cze 09, 2009 1:16 pm

Mój nick nosi nazwę tropikalnej wyspy u wybrzeży Tajlandii. Spędziłam tam fantastyczne chwile.
ableart - Pon Cze 22, 2009 6:31 pm

a mój to pseudonim artystyczny;)
tulipan87 - Pon Lip 06, 2009 9:01 pm

Moj nick?...Cóż...poprostu uwielbiam tulipany, a 87 to mój rocznik.
Vion - Wto Lip 07, 2009 11:55 am

moj bo fajnie brzmi no i nikt nie wie co to jest 8)
Agguniaa - Sro Lip 22, 2009 5:32 pm

od imienia:)
misiao1983 - Czw Lip 23, 2009 6:00 pm

misiao1983? misia - tak na mnie mówi mój luby, o - pierwsza litera nazwiska, 1983 - rok urodzenia, bo ja już stara jestem :twisted:
madzik_86 - Sro Sie 26, 2009 10:26 pm

ja oczywiście od imienia hehe łatwo się domyśleć :D a ma taką postać bo dziewczyn o imieniu Magda jest baaardzo dużo i już nie wiedziałam co wymyśleć..wszystko zajęte :D takie oto popularne imię noszę hehe no a 86 to oczywiście rocznik produkcji :mrgreen:
Bella - Sro Sie 26, 2009 10:55 pm

a tak jakoś dawno temu wyszło, w pewnej grze internetowej miałam taki nick :D i już tak jakoś zostało ;)

madzik_86 napisał/a:
a 86 to oczywiście rocznik produkcji


powaliło mnie na kolana :x_rot

betula - Wto Wrz 29, 2009 8:26 am

"betula" to po łacinie brzoza-dawno dawno temu, mój ówczesny facet wymyślił sobie, że będzie mnie tak nazywał, bo brzoza w mitologii celtyckiej stanowi uosobienie kobiecości. Facet minął, nick pozostał... :wink:
mała9364 - Wto Paź 27, 2009 1:37 pm

Mój nick "mała" jest dlatego,że mam 1.55cm i w pracy i znajomi mówią do mnie mała:)
ola88 - Wto Paź 27, 2009 4:10 pm

mała9364 napisał/a:
Mój nick "mała" jest dlatego,że mam 1.55cm i w pracy i znajomi mówią do mnie mała
na mnie w liceum mówili mała :) bo mam 1.58 cm :) ale co małe to piękne :P :)więc dobrze że takie małe jesteśmy :) na mnie jeszcze mówili Mała Ala :D
Malena - Czw Lis 12, 2009 1:15 pm

Mój nick zaczerpnęłam z fantastycznego filmu z Monicą Bellucci "Malena". Nie żebym była podobna (blondynka, niebieskie oczy), ale film miał w sobie niesamowity klimat, ktorego część chciałam zabrać ze sobą. Po obejrzeniu go jakieś 6 lat temu już zawsze tak się loguję:)
aanjaa - Pią Lis 13, 2009 6:58 pm

a mój od imienia :)
dodałam po a na końcu i początku i zamiast i wpisałam j :)
taka wena mnie dopadła :D

annabugajska - Pon Lis 23, 2009 12:31 pm

A ja jestem sobą w internecie, więc imię i nazwisko to chyba oczywiste:D
Weira - Pią Lut 12, 2010 5:20 pm

A mój to w ogóle zakręcony. Zamysł wziął się z filmu "Moja dziewczyna" z 1991r. z Macaulay Culkin i Jamie Lee Curtis. Tytułowa dziewczyna miała na imię Vada (w wymiowie Weida) i tak sobie pomyślałam, że nick taki dość niespotykany, więc będzie ok, ale w między czasie coś poprzestawiałam i wyszła weira hehe :)
Malena - Pią Lut 12, 2010 8:12 pm

Własnie się zastanawiałam, skąd się wziął Twój nick:) uwielbiam ten film, jeden z moich ulubionych, Anna Chlumsky zagrała super:) Niedawno obejrzałam znów obie części i na jedynce znów płakalam jak bóbr...ech, wspomnienia:)
Weira - Pią Lut 12, 2010 9:22 pm

Malena napisał/a:
uwielbiam ten film, jeden z moich ulubionych, Anna Chlumsky zagrała super:) Niedawno obejrzałam znów obie części i na jedynce znów płakalam jak bóbr

Ja również uwielbiam :) ))

paulinkaaMU - Sob Lut 13, 2010 5:47 pm

hmm u mnie tak: Paulina=> stąd paulinka, MU, bo uwielbiam Manchester United :smile: całość, bo jak byłam taaaakim małym smarkiem i zakładałam swoją pierwszą w życiu pocztę, to tak wymyśliłam :) aha, jeszcze podwójne "a" - bardzo szybko zapomniałam hasło to tej poczty, więc zakładając drugie konto wyszło paulinkaaMU :smile:
agulka1989 - Sob Lut 13, 2010 6:35 pm

agulka-od imienia Agnieszka (kiedyś kolega powiedział do mnie agulka no i tak zostało :) ) 1989-oczywiście rok urodzenia
paulii - Pon Kwi 19, 2010 11:00 pm

gdy pracowałam w Hiszpanii, to tak na mnie wołali:))) I teraz mój K tez czasem tak mówi:)
Bursztynka84 - Nie Lip 18, 2010 12:03 pm

A ja mam bursztynowe włosy :-)
Magdzik - Nie Lip 18, 2010 9:02 pm

A ja mam Magdzik o swego imienia Magda :smile:
M_and_M - Pią Sie 13, 2010 4:48 pm

a moj, bo ja to Małgosia a przyszly małżonek Michał :) a nie wiedziec czemu nie chcialo mi zaakceptowac znaku & w nicku :( (choc widzialam, że ktoś miał :evil: )
Meerkat - Pią Sie 13, 2010 10:40 pm

A ja po prostu zbzikowałam w pewnym momencie na punkcie "Rezydencji Surykatek", a że nick Surykatka był zajęty wzięłam Meerkat z angielskiego tytułu serialu :wink:
Agnape - Sob Sie 14, 2010 5:58 pm

A ja jestem Agnieszka i moje nazwisko rozpoczyna się od litery P. Stąd mój nick-name :)
gosista - Czw Wrz 23, 2010 9:06 pm

Gosista pochodzi oczywiście od Gosi, a forma takowa została stworzona przez moją koleżankę jeszcze w podstawówce i od tamtej pory w necie jestem jako gosista :)
czerepok.com - Sro Lis 10, 2010 6:49 pm

A mój nick pochodzi od adresu mojej strony www, a ta z kolei od nazwiska :-) może niezbyt oryginalne ale dla mnie wygodne bo przesłanie jest czytelne.
nezabravka - Sro Lis 10, 2010 7:09 pm

a mój nick to po bułgarsku niezapominajka:) jedna z kilku rzeczy, które mi zostały po nauce bułgarskiego, hehe:)
Panna Prym - Nie Lis 14, 2010 9:48 pm

Ja to Panna Prym bo taki nick miałam na sympatia.pl gdzie poznałam moje bejbe.
Poza tym jak nietrudno się domyśleć uwielbiam książki Paulo Coelho :P

sloneczkoo - Pon Lis 15, 2010 10:35 am

słoneczkoo bo nie mogłam wpisać słoneczko - tak mówił do mnie A. jak się poznaliśmy :D
Michasia - Pon Lis 15, 2010 12:31 pm

Bo tak ma na imię córeczka mojego bardzo dobrego kolegi, o której często mi opowiada. To taka słodka śliczna dziewczynka i jakoś to mnie zainspirowało do stworzenie swojego nicka.
obieżyświatka - Pon Lis 22, 2010 7:44 pm

Witajcie ,
mój nick powstał dlatego, że lubię podróże małe i duże ;)

[ Dodano: Pon Lis 22, 2010 9:23 pm ]
ppola,
witaj :-) obudź się?

ewemi - Pon Lis 22, 2010 9:26 pm

ewe - od Eweliny, Mi -pierwsze litery nazwiska panieńskiego
PaulinaS - Wto Lis 23, 2010 11:04 pm

Paulina - oczywiście imię, S - pierwsza litera nazwiska D :wink:
jula - Pią Lis 26, 2010 11:03 am

Jula od imienia mojej siostrzenicy :-) wszystkie nicki od mojego imienia niestety były już zajęte :(
perla - Czw Gru 16, 2010 8:07 pm

Dlatego, że mój narzeczony mówi do mnie perełka, a ja uwielbiam perły ;)
Rzenka_86 - Czw Gru 16, 2010 8:58 pm

Rzenka- oczywiście końcówka imienia:)
kasia.pik - Pon Sty 24, 2011 2:26 pm

Kasia - imię a pik to początek nazwiska. Mało wyrafinowany nick :)
Marcka - Pon Sty 24, 2011 8:44 pm

Marcka, bo siostra tak kiedys mowiła do mnie Marćka zdobniale i jakos tak mi si spodobalo i wszedzie sie tak loguje :P
marciami - Pon Sty 24, 2011 10:04 pm

ewemi, to mamy podobnie :P ja mam marciami: marcia - skrót od Marty, znajomi tak w liceum na mnie mówili, a mi - początek nazwiska ;)
MegiMe - Pon Sty 24, 2011 11:55 pm
Temat postu: MegiMe to Gosiowe Merry Me :-)
...a ja jestem fanką branzy ślubnej... Mój ślub i wielu znajomych już dawno za mną, a ja specjalizuję się w organizacji i koordynacji przyjęć i eventów - to taki ostanio modny zawód... Wiele lat o marzyłam o tym, żeby zawodowo zająć się ślubami i wreszcie podjęłam jedyną słuszną decyzję - powstało MegiMe - czyli takie moje - Gosiowe (Megi) Merry Me :-)

Moje powitanie - to takie oświadczyny :oops: :)

MegiMe

martula_87 - Wto Sty 25, 2011 9:15 am

A na mnie martula wołają w pracy i bardzo to lubię a 87 to mój rocznik urodzenia :)
ardillaroja - Wto Lip 05, 2011 8:53 pm

mój, ardillaroja to po prostu ruda wiewiórka : ) tyle, że po hiszpańsku :lol:
ewa.krzys - Sro Lip 06, 2011 10:55 am

No mój nick oryginalny nie jest w ogóle. Nie chciało mi się myśleć i kombinować, więc to po prostu moje i PM imiona. Nawet się nie wysiliłam i małymi literami napisałam ... :roll:
AgaNika - Sro Lip 06, 2011 10:44 pm

Ja też oryginalna nie będę - mój nick to po prostu moje pierwsze imię i końcówka drugiego :-)
anooleczka - Pią Sie 26, 2011 10:45 pm

Wiadomo od imienia :D
niem - Pią Sie 26, 2011 10:49 pm

niem, kiedyś na szybko wymysliłam do maila i tak zostało
malinka1984 - Sob Sie 27, 2011 6:00 pm

Malinka bo kiedyś mój kumpel zrobił mi MEGA malinę która schodziła mi z szyi dwa tygodnie i koleżanki ze szkoły mówiły na mnie "malina" więc tak jakoś mi się spodobało a cd. nicku to rok urodzin
wiolancia - Nie Sie 28, 2011 3:42 am

wolancia,bo mój mąż tak do mnie często mówi...
kariczeq - Pon Sie 29, 2011 9:45 pm

kari było zajęte, a to można podciągnąć pod jego zdrobnienie ;) czasem korzystam z takiego, a kari mówi do mnie dużo znajomych
agnieszka82 - Nie Lis 06, 2011 12:06 pm

bardzo fajne historie, ja wybralam od swojego imienia i tak juz zostalo
tonika - Czw Sty 12, 2012 11:15 pm

U mnie zbitka pierwszej sylaby nazwiska to- i końcówka imienia - nika, a w sumie daje termin używany w muzyce "tonika" ... a że śpiewanie to moja pasja i muzykę nad życie kocham to w sumie taki nick wydał mi się idealny... Jak zmienię nazwisko (a to już niedługo) do przestanie się kleić :/ Ale zmieniam nazwisko z pełnym przekonaniem.
kinix21 - Czw Sty 12, 2012 11:56 pm

u mnie to dziwna historia jeszcze z LO. nudziłyśmy się z koleżanką na chemii i w wyniku głupawki wymyśliłyśmy sobie, że jesteśmy DJkami :P ja zostałąm DJ kinix, ona DJ madzix (skróty oczywiście od imion). potem do tej ksywki dodałam numer z dziennika (wszyscy zawsze myślą, że wiek) i wyszło kinix21. i pod takim mianem figuruję w wirtualnym świecie :)
silvija - Pią Sty 13, 2012 3:12 am

U mnie zwyciężyła pasja do języków ;) silvija to po prostu sylwia po bułgarsku ;)
paulalinka - Pią Sty 13, 2012 8:40 am

Oczywiście od imienia :)
koniczynka84 - Wto Sty 17, 2012 9:46 am

koniczynka - imię nadane mi gdy jeszcze byłam zuchem :) w harcerstwie :)
wilencia82 - Wto Sty 17, 2012 6:09 pm

trochę od nazwiska, trochę z ang. od cech charakteru :lol:
Iva - Pon Lut 20, 2012 9:10 pm

Mój nick pochodzi od mojego imienia. W liceum ktoś tak na mnie mówił, i teraz w pracy ktoś inny też tak mnie nazywa. Jakoś tak :)
Morfii - Wto Lut 21, 2012 11:26 am

Mój nick jest od imienia Morfeusz... co znaczy w mitologii greckiej bóg marzeń sennych ;)
Gahanova - Wto Lut 21, 2012 11:40 am

U mnie w sumie jasne... Depeche Mode - milosc moja i mojego meza. [smilie=banana.gif]
momo - Wto Lut 21, 2012 12:25 pm

Mój nick pochodzi od bohaterki japońskiej mangi, którą przeczytałam w liceum namówiona przez koleżankę zafascynowaną tymi klimatami.
Deco-Strefa - Wto Lut 21, 2012 3:59 pm

aktualny: nazwa firmy, ale konto zostało przekształcowe z prywatnego, ale nick też nie był zbyt wymyślny: przyszła żona :-)
agnies89 - Nie Lut 26, 2012 1:39 pm

Mój nick po prostu od mojego imienia i roku urodzenia ;)
Torradora - Nie Lut 26, 2012 6:53 pm

Od "animoka" :) drugiej miłości mojej i ukochanego "A" :D
farciara - Wto Lut 28, 2012 4:06 pm

Witam wszystkich:) mój nick mówi sam za siebie:) pozdrawiam:)
choco83 - Czw Mar 15, 2012 9:35 pm

choco - to od działalności, którą się zajmuje, 83-rok urodzenia :) i tak powstał choco83
DanielaKCZ - Pon Cze 25, 2012 9:33 am

Moj nick to prosta sparawa - rodzice dali mi na imię Daniela.

KCZ - kocham cię żabciu - ponieważ Ż nie wyglądało za fajnie mamy Z :)

Prowansja - Sro Lip 04, 2012 10:40 pm

Zioła prowansalskie to moja ulubiona przyprawa.
tabasko - Pią Lip 13, 2012 10:15 am

ten kto z łodzi, wie dlaczego tabasko.

pozdrawiam wtajemniczonych :)

AnnaEwa - Wto Lip 24, 2012 1:55 pm

moje imiona :)
agataboryna - Czw Sie 16, 2012 1:01 pm

bo tak się nazywam, poza tym moje nazwisko, dzięki Reymontowi, to moja duma :eek:
justine81 - Czw Sie 16, 2012 3:45 pm

a u mnie od imienia i daty urodzenia :)
malinka1989 - Czw Sie 16, 2012 6:16 pm

Przezwisko ze szkoły + rok urodzenia:)
Blue_Sky - Pią Sie 17, 2012 11:19 am

bo kocham niebieskie niebo :)
ohmniamea - Sro Wrz 05, 2012 6:42 pm

Nick wziął się od początkowych słów mojej ulubionej łacińskiej sentencji "Omnia mea mecum porto". I tak po lekkiej modyfikacji wyszła Ohmniamea :roll:
buka - Sro Wrz 12, 2012 11:06 am

bukowska - prosta sprawa :)
tynnnka - Wto Paź 23, 2012 11:17 am

Martyna-->Martynka-->tynnnka :)
kubalmar - Nie Lis 18, 2012 10:43 pm

Kubalmar od Kuba Leczyca Marciniak Dobry nick bo jeszcze nigdy nie spotkałem takiego samego.
ZoltyTulipan - Sro Lis 21, 2012 9:40 am

hmmm... W dniu rejestrowani się na forum otrzymałam od mojego Ł. żółte tulipany :) A że kocham tulipany to tak jakoś nie wiele się zastanawiając wpisałam taki nick :)
patysja - Sro Lis 21, 2012 12:46 pm

od imienia :wink:
zbroziu - Wto Gru 18, 2012 7:03 pm

od panieńskiego nazwiska ;)
Sajgonka - Sob Gru 22, 2012 12:17 am

Od pewnej śmiesznej sytuacji z czasów szkolnych :wink:
tygrysek7773 - Wto Gru 25, 2012 1:24 pm

Ksywka od charakterku tygrysiego ;P Sama się tak nazwałam,a wszyscy uznali, że pasuje. A pomysł od mojej ulubionej bohaterki książkowej, Laury. Kto czytał Jeżycjadę ten zna :D
Żona Juliana - Sro Lut 27, 2013 3:19 pm

Bo mój ślubny w pewnym okresie rewelacyjnie zaczął parodiować teksty "Króla Juliana". Znajomi podchwycili i długi czas do niego zwracali się Królu, a do mnie Żona Juliana. Jemu odpuścili, a u mnie tak zostało....
Tinny - Sob Mar 02, 2013 8:32 pm

mój eks wymyślił i tak zostało
Juska - Pon Mar 25, 2013 9:14 am

Mam twórczych przyjaciół, a co za tym idzie wiele ksywek - ale dla mojego T. od zawsze byłam Juską, a ponieważ na to forum trafiłam głównie dzięki niemu :wink: nie wyobrażam sobie innego nicka :lol:
bengai88 - Pon Cze 17, 2013 3:11 pm

Mój nick bierze się od maści na urazy mięśni itp. Dziwna opcja wiem :P ale lubię azjatyckie klimaty i nick Bengai mi sie podoba ;p

Usunęłam link z reklamą w podpisie. Moderatorka Asiek

Emil1989 - Sob Lip 06, 2013 9:23 am

Bo takie mam imię i urodziłem się w 1989 roku :D pewnie dlatego taki :P
Marinka - Sro Lip 17, 2013 12:23 pm

lubię jak znajomi tak do mnie mówią :)
małamiii - Nie Lip 28, 2013 5:09 pm

moja ulubiona bohaterka z muminków :mrgreen:
jarilitmanen - Pon Sie 12, 2013 2:48 pm

mój ulubiony zawodnik piłkarski Jari Litmanen


Usunęłam link z reklamą w podpisie. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

aniawajda - Czw Sie 29, 2013 7:45 pm

moje imię i nazwisko


Usunęłam link z reklamą w podpisie. Odsyłam do regulaminu forum. Moderatorka Asiek

KaMika - Sob Wrz 07, 2013 4:46 pm

Syn mojej kuzynki mówi na mnie Mika zamiast Kamila, no ale dodałam Ka, aby bardziej nakierować na to prawidłowe moje imię :lol:
Joana123 - Sro Paź 30, 2013 3:31 pm

Nie miałam dużego wyboru, sporo było pozajmowanych, a więc zbitka "123" była koniecznością!

Usunęłam link z reklamą w podpisie. Moderatorka Asiek

Catylyn89 - Pią Lis 01, 2013 11:44 am

Po części z książek mojej ulubionej Gry o Tron, a po części z wymowy członków mojej rodziny jak wymawiaja Catelyn ;D Więc jest Catylyn a to 89, to wiadomo, że rok mych narodzin...
kasja11 - Pią Lis 29, 2013 9:12 pm

Kasja od Kasi, po prostu ;)

Usunęłam link z reklamą w podpisie. Moderatorka Asiek

WielkaPyza - Nie Gru 29, 2013 1:21 pm

WielkaPyza :smile:
W dzieciństwie rodzice mówili na mnie "pyzia" obecnie podłapał to mój chłopak i przezwisko którego kiedyś tak nie lubiłam przyległo do mnie już chyba na zawsze :D


Usunęłam reklamę z podpisu, zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Dorotka_

kaasiaaczq - Pon Gru 30, 2013 5:07 pm

ponieważ mam na imię Kasia :D
MissCool - Wto Lut 04, 2014 9:09 pm

Od początku mojego nazwiska ;) studiowałam filologię angielską i większość wykładowców obcokrajowców była w stanie wymówić tylko początek Kul i tak zostałam Miss Cool ;)
ithanielle - Sro Lut 05, 2014 9:25 am

W sumie powinno być: , bo właśnie tak moje przyjaciółki mówiły na mnie na studiach :)

Ithanielle to nick wygenerowany w generatorze nicków dawno dawno temu, kiedy zakładałam bloga.

rysiekrogoz - Sro Mar 19, 2014 12:22 pm

mój pwostał z imienia i nazwiska, troche beznadzejny no ale co ja poradze ze mnie Ryszard nazwali

Usunęłam link z reklamą w podpisie. Moderatorka Asiek

AK 08.2015 - Sob Kwi 12, 2014 5:57 pm

rysiekrogoz napisał/a:
mój pwostał z imienia i nazwiska, troche beznadzejny no ale co ja poradze ze mnie Ryszard nazwali

uwazam ze inicjaly sa pierwsza klasa!

ola88 - Sob Kwi 26, 2014 3:51 pm

PrzystojnyMłody, a to może warto założyć nick firmowy?
kamejka - Czw Maj 22, 2014 8:34 pm

Hehe a mój powstał baaardzo dawno temu, kiedy internet dopiero zaczynał być popularny i się chadzało do kawiarenek internetowych. Jako dziewczynka chciałam sobie wymyślić jakiś nick pod którym będę występować w świecie wirtualnym ;) Nie miałam pomysłu, więc wzięłam... słownik wyrazów obcych :D I sprawdzałam ładnie brzmiące słowa i ich znaczenia. Spodobało mi się kamea, ale że brzmiało zbyt poważnie, to powstała kamejka. I używam go do dziś :)
karolina_002 - Sob Sie 30, 2014 10:11 pm

kiedyś bardzo lubiłam cyfrę "2", teraz wyparła ją "11", ale o tym już w moim dzienniczku :P + oczywiście imię :)
maniekos - Czw Wrz 25, 2014 1:30 am

Mój nick pochodzi od imienia kolegi Mańka, ale było zajęte więc jest maniekos ;D
herbatnik - Czw Wrz 25, 2014 8:32 am

Mój nick i jednocześnie dawna ksywka pochodzi z serialu Alternatywy 4 "szkoda Ziutka, dobry był z niego herbatnik" :D kiedy poznałam mojego narzeczonego i razem imprezowaliśmy, stwierdził, że dorównuję mu w spożywaniu napojów wysokoprocentwych i że jestem takim herbatnikiem właśnie :)
Iru - Czw Wrz 25, 2014 9:45 am

A mój nick i w sumie trochę jakby drugie imię pochodzi z czasów końca podstawówki a początków gimnazjum, kiedy to z dawną przyjaciółką interesowałyśmy się Japonią i pisałyśmy bloga z opowiadaniem, w którym moja bohaterka miała na imię Iruka (delfin). Wtedy te ssaki mnie fascynowały. Na siebie w swoim gronie też tak mówiłyśmy, przylgnęło to do nas właśnie jak drugie imię. Iruka została skrócona do Iru. Dla większości znajomych jestem Iru, mój N jako że też się interesował Japonią (jemu to już zostało, mnie już nie) poznał mnie też jako Iru i mówi do tej pory :)
dajana - Sro Paź 22, 2014 6:51 pm

od imienia ;)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

paquarette - Sro Paź 29, 2014 7:24 pm

paquarette to inaczej stokrotka z francuskiego, ale żeby nie było - nie znam tego języka :D
alekul89 - Sro Paź 29, 2014 7:32 pm

Mój nick powtał w czasach, kiedy drogą internetową wybierałam liceum. Loginem musiały być trzy pierwsze litery imienia i nazwiska. Nie pamiętam czy rocznik też czy dodałam go później. Tak powstał alekul89 i używam go do dzisiaj dosyć często.
podrozniczkaa - Sro Sty 07, 2015 12:34 pm

Od mojej największej pasji i pierwsza litera mojego imienia.
nowafala - Pią Sty 16, 2015 10:45 pm

mój od pokolenia literackiego w Polsce :)

edit: usunięta reklama - niezgodna z regulaminem forum - ppola

Pani Misiowa - Nie Sty 18, 2015 10:32 pm

Uwielbiam Pandy! :) :):):)
magbet18 - Pon Sty 26, 2015 10:17 pm

Z książki


Usunęłam reklamę z podpisu, zapraszam do lektury Regulaminu Forum. Dorotka_

Muszkowa - Wto Sty 27, 2015 7:09 am

Od nazwiska :wink:
malala - Czw Lut 26, 2015 1:38 pm

od imienia mojej córeczki i oczywiście od tego że jest mała:)
zbranzy - Sob Mar 28, 2015 4:30 pm

moj po branzy jak sama nazwa mowi
Sycylijka - Sob Mar 28, 2015 4:43 pm

Mój nick jest od Sycylii, którą jestem totalnie zauroczona :buja w oblokach:
gienia - Pią Kwi 10, 2015 1:00 am

Mój od imienia Genowefa - bardzo mi się podoba :)
dorotka0603 - Pon Maj 11, 2015 6:28 pm

u mnie od imienia i od urodzin, które mam 06.03 :)
panna.chichotka - Pon Sie 10, 2015 12:57 am

a u mnie od tego, że bardzo lubię się śmiać i praktycznie zawsze jestem uśmiechnięta :-)
Forever - Czw Wrz 17, 2015 1:31 pm

A u mnie dlatego, że to ma być wspólne konto z narzeczonym - bardzo chcę go zaktywizować :)
apriocot - Pon Paź 05, 2015 1:51 am

U mnie nick kojarzy się z morelą po angielsku :D

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek

kartell - Pon Paź 05, 2015 7:04 am

Bo groźnie brzmi :)
Jagódka01 - Czw Paź 08, 2015 1:11 am

Lubie Jagódki :smile:
Smerfetkaa - Czw Paź 08, 2015 2:43 pm

Moje Kochanie nazywa mnie Smerfetką od kiedy się poznaliśmy... ;)
Ponoć kolor moich spodni przypominał mu Smerfa i tak mu przyszło do głowy ;P
Dziwny ten mój Narzeczony :P Czasem kompletnie go nie rozumiem :P

Mako-chan - Sro Lis 18, 2015 8:49 am

Zawsze mam problem z wybieraniem nicków i loginów czy to w portalach czy na poczcie elektronicznej itd. ;) Kiedyś bardzo się interesowałam mangą i anime. Sentyment pozostał. :)
Moniq25 - Sob Gru 05, 2015 2:54 pm

imię + wiek
Paulisa - Nie Sty 03, 2016 10:00 am

Młodsza siostra mojego narzeczonego mówiła tak na mnie kiedy miała 4 lata i tak już zostało do dzisiaj :)
majoz - Pią Sty 22, 2016 4:07 pm

Cześć! To mój pierwszy post na tym forum :D nick - połączenie imienia i naziwska ;-)
krackuz57 - Pon Sty 25, 2016 10:17 am

z angielskiego "crack" (ale nie w sensie, że narkotyki), tyle, że z "k" na początku + "us" jako "my", z podmienionym "z".
Blanka88 - Wto Sie 02, 2016 9:19 am

imię i rok urodzenia :) Blanka 1988 ;)
Katalog-Weselny - Sro Sie 03, 2016 4:31 pm

Nasza pasja :)
kfr89 - Pon Lis 28, 2016 8:51 pm

Pierwsze litery mojego imienia i nazwiska + rocznik ;)
Muszka88 - Pon Lis 28, 2016 9:38 pm

Od nazwiska i rocznika ;)
Klaudijka - Nie Lut 05, 2017 8:48 am

Narzeczony tak oryginalnie mnie nazywa ;)
cappuccino - Pon Lut 27, 2017 1:24 pm

Od zamiłowania do napojów kofeinowych. Jakoś tak zawsze na forach się nazywałam :D
stronawesela - Pią Mar 23, 2018 9:46 am

od nazwy firmy :)
wesele24.net - Wto Kwi 03, 2018 2:59 am
Temat postu: wesele24
nick nawiązuje do strony z atrakcjami którą serdecznie polecam

usunięty podpis z reklamą. Dorotka_


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group