Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Muzyka - FART

miluka - Wto Mar 20, 2007 8:22 pm
Temat postu: FART
Czy ktoś z Was zna zespół FART z Łodzi? Podpisaliśmy z nimi umowę i teraz się wahamy czy dobrze zrobliśmy. Dajcie znać.
picasso mgi - Nie Mar 25, 2007 1:00 pm

Sorki, może to głupie, ale wiecie co znaczy po angielsku "fart"? :D

ale odwiedziłem ich stronę - zespół wygląda bardzo OK :)

olcia.w. - Pon Lip 09, 2007 1:07 pm
Temat postu: Cześć
Mogę prosić o adres strony tego zespołu. Najlepiej na priv'a Z góry dziękuję.
miluka - Pią Lip 13, 2007 7:55 am

Niestety przykro mi ale ja nie mam ich strony internetowej nie wiem czy w ogóle mają. Ewentualnie numer telefonu.
olcia.w. - Pią Lip 13, 2007 8:40 am
Temat postu: no coż dzięki
Może ktoś będzie miał.
snack - Pią Maj 01, 2009 12:44 am

może jakieś nowe opinie na temat zespoły fart? waham się :roll:
ebuk - Pon Wrz 28, 2009 1:41 pm

Może ktoś zna adres internetowy zespołu FART, proszę o podanie na prv
Michas - Wto Mar 30, 2010 9:19 pm

Zespół Fart ma oczywiście swoja stronę.

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 10:21 pm ]
I to ten z Łodzi bo ogólnie Fart -ów grających w Polsce jest dużo

picasso mgi - Wto Mar 30, 2010 9:23 pm

http://www.google.pl
Malena - Sro Mar 31, 2010 12:39 pm

nazwa tego zespołu mnie powaliła...
Gaja - Sro Mar 31, 2010 6:33 pm

;-) na stronie jest f.art trochę poprawia to ich sytuację;-) a tak na serio, weszłam bo byłam w Domaniewicach na Sylwestrze gdzie grali. Ja mam wesele 3 lipca z zespołem Trio & Sax fajni są i już teraz się jakoś uspokoiłam, ale po sylwestrze żałowałam że zapłaciłam tak dużą zaliczkę bo chętnie bym jednak gościła u siebie Fart. no a....nie wszyscy przecież znają angielski nie;-) hehe
Michas - Czw Kwi 08, 2010 9:37 pm

Malena napisał/a:
nazwa tego zespołu mnie powaliła...

Nazwa nie gra roli - muza się liczy

picasso mgi - Pią Kwi 09, 2010 7:00 am

Michas napisał/a:

Nazwa nie gra roli - muza się liczy


Jak się ma nazwę OSRAM i ich budżet marketingowy to zgoda :razz:

Michas - Pon Kwi 12, 2010 9:17 pm

No jak widać popularności przydaje jakość, a nie nazwa. Ten FART jest, z tego co wiem, zespołem cenionym za granie i prowadzenie imprez.

[ Dodano: Sob Kwi 17, 2010 10:20 am ]
Strona zespołu FART www zespol-fart i pl

marcinek - Wto Kwi 20, 2010 5:30 am

Nie odpowiada mi całkowicie :kwasny:
Gotowe podkłady muzyczne, kiepskie wykonanie utworów w języku obcym.zresztą zespól w składzie 2 osób???? Do czego doszło!!!!!
Nie dajmy sie zwariować :? :? :? :? miła aparycja to nie wszystko.

[ Dodano: Wto Kwi 20, 2010 6:43 am ]
mała poprawka :-? 3 osobowy zespół ...ale 2 instrumenty gitara i klawisze....posiłkowane czasem saksofonem i akordeonem.I te okropne jakościowo podkłady!!! Gdzie te kapele sprzed lat???Żywe i prawdziwe?????

Michas - Sro Kwi 21, 2010 10:57 pm

marcinek napisał/a:
Nie odpowiada mi całkowicie :kwasny:
Gotowe podkłady muzyczne, kiepskie wykonanie utworów w języku obcym.zresztą zespól w składzie 2 osób???? Do czego doszło!!!!!
Nie dajmy sie zwariować :? :? :? :? miła aparycja to nie wszystko.

[ Dodano: Wto Kwi 20, 2010 6:43 am ]
mała poprawka :-? 3 osobowy zespół ...ale 2 instrumenty gitara i klawisze....posiłkowane czasem saksofonem i akordeonem.I te okropne jakościowo podkłady!!! Gdzie te kapele sprzed lat???Żywe i prawdziwe?????


[ Dodano: Czw Kwi 22, 2010 12:11 am ]
No cóż, mylenie składu, negatywna wypowiedź może świadczyć o tym, że wypowiada się konukurent, który nie wie o czym pisze, a jedynie próbuje zdyskredytowć zespół.
Takie posty powinny być wyrzucane.

Blondili - Czw Maj 20, 2010 6:28 pm

Witam:)
My chyba też zdecydujemy się na zespół FART!!!!
Przesłuchaliśmy demo wielu zespołów i wydają się być jednymi z najlepszych:)
Jeżeli zespół gościł już na czyimś przyjęciu weselnym proszę o więcej informacji, zależy nam aby podjąć dobrą decyzję:)

emalka29 - Wto Sie 17, 2010 4:48 pm

hej

czy ktoś był na weselu z zespołem f.art?

anooleczka - Pią Wrz 17, 2010 9:29 pm

Czesc dziewczeta :D
Wlasnie umowilam Nas na spotkanie z FARTEM.
Jestem bardzo ciekawa, co przedstawia, bo te kawalki ze strony srednio w naszym stylu, ale glosy rewelacja.
Wiecie moze jak sie ceni ten zespol??

[ Dodano: Pią Paź 01, 2010 10:31 am ]
Wczoraj podpisalismy umowe. To na pewno dobry wybor. Zespol jest otwarty na propozycje maja bardzo duzy repertuar.
Swietnie prowadza cale wesele- bawia sie z goscmi przy stolach i na parkiecie.

agi375 - Pon Lis 08, 2010 4:12 pm

Cześć
Mialam zespoł fart u siebie na weselu. Goście byli zachwyceni, grali wszystko co było umowione a po za tym sami umieli rozbawić i tych młodych i starsza rodzinkę. Polecam sa naprawde dobrzy w tym co robią, oby tak dalej.

autograff - Pią Lis 12, 2010 5:04 pm

Grali u nas 2 tygodnie temu. Zespół rewelacja. Wykształceni muzycy, wokalistka odnajduje się w anglojęzycznych utworach. Wszyscy goście zadowoleni, my również, a może przedewszystkim. Jeszcze raz polecam.
Blondili - Nie Cze 19, 2011 4:38 pm

Zespól FART 18 czerwca grał na Naszym Weselu;)
Jesteśmy w 100% zadowoleni...wybór był spontaniczny aczkolwiek myslę, iż nie mogliśmy trafić lepiej!!!
Zespół wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem...wszyscy członkowie zespołu są niezwykle utalentowani...a Pan Jarek jest mistrzem w swojej profesji:) Goście byli zachwyceni, zabawieni maksymalnie, parkiet nawet przez chwilę nie był pusty...

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Zespołowi za wspaniała zabawę!!!
Monika i Robert ;)

anooleczka - Pon Cze 27, 2011 9:59 am

U nas grali 22 czerwca 2011.
Jestesmy zachwyceni. Poczatkowo koniecznie chcielismy powybierac muzyke, jednak dalismy Jarkowi wolna reke i to byl strzal w dziesiatke. Goscie byli wniebowzieci. Bardzo dobrze sie bawili.
Jarek bardzo dobrze prowadzi impreze. Magdalena slicznie spiewa. Mariusz pieknie gra na saksofonie.
F.art ----> Pełen profesjonalizm
Serdecznie polecamy :D

sznela.marcin - Wto Lip 05, 2011 9:23 pm

anooleczka, mam pytanie jak wrrażenia po zespole fart
ppola - Sro Lip 06, 2011 8:08 am

sznela.marcin, powyżej anooleczka, opisała swoje wrażenia :roll:
Szczęśliwa Para - Pon Sie 08, 2011 2:33 pm
Temat postu: Zespół Muzyczny FART z Łodzi
Super kapela :) Wszyscy na weselu ( 06.08.2011 ) byli zachwyceni zarówno profesjonalnym przygotowaniem zespołu jak i super głosem wokalistki. Nie dali się przestraszyć nawet muzyką zespołu Black Sabbath o którą prosiliśmy :) Pan Jarek rewelacyjnie wcielił się w rolę wodzireja imprezy dzięki czemu wszyscy goście, zarówno młodsze jak i starsze osoby spędziły niezapomniany wieczór. Nic nie działo sie bez aprobaty Państwa Młodych ( naszej :) ). Mają bardzo szeroki repertuar – na pewno każdy znajdzie cos dla siebie.

Gorąco polecamy zespół FART i mamy nadzieje że jeszcze się z nimi nie raz spotkamy :)

Pozdrawiamy
Żaneta i Jarek

mazsa - Pią Sie 12, 2011 9:08 am

Witam zespół FART grał u mnie na weselu. Powiem krótko zabawiali super ludzi muzykę grali elegancko nie robili długich przerw. Goście weselni są bardzo zadowoleni. A zespół też znaleźliśmy razem z żoną w internecie. Naprawdę gorąco polecam. Pozdrawim
bobasek04 - Wto Sie 16, 2011 9:17 am

Rewelacyjny zespół. Grali u nas 14.08. Nie żałowaliśmy ani przez chwilkę podjętej decyzji. Profesjonalizm w każdym calu. Super wokale, Jarek potrafił zabawić wszystkich gości przez co parkiet nigdy nie był pusty. Saksofon i akordeon robiły furore. Sprzęt który posiadają oraz oświetlenie również robi niesamowite wrażenie. Bardzo szeroki repertuar przez co każdy znalazł coś dla siebie.
Niezapomniane chwile i zadowolenie w 200%.
Gorąco polecamy bo naprawde warto.

Pozdrawiamy
Kasia i Kuba

scm - Sro Wrz 14, 2011 9:46 am
Temat postu: F.art - POLECAM
Witam,

Zalogowałem się na to forum w zasadzie tylko dlatego, aby mocno zarekomendować orkierstrę, kamerzystę i fotografa, których mieliśmy na swoim weselu. Tutaj opiszę krótko temat orkiestry.

Orkiestrę wybraliśmy, analizując lokalny rynek w Bełchatowie (bo tam było wesele) oraz niniejsze forum wzdłuż i wszerz przejrzeliśmy i wszystkie możliwe zespoły przeanalizowaliśmy, i na końcu wybraliśmy zespół F.art.

Wesele było 10.09.11 w Dworku Stara Szkoła w Bełchatowie, natomiast już rok wcześniej zarezerwowaliśmy sobie ten zespół, i odbyliśmy z Jarkiem pierwsze spotkanie. Spotkanie pozytywne, omówiliśmy sporo szczegółów i podpisaliśmy umowę. Kolejny kontakt był już na tydzień przed ślubem, mailowo-telefoniczny, w którym opisaliśmy, jakie utwory chcielibyśmy mieć i ustaliliśmy inne szczegóły.

Samo wesele:

Pełny profesjonalizm, świetny wokal i to zarówno w wykonaniu Jarka jak i w wykonaniu Magdy, która zdecydowanie powinna spróbować sił w mam talent :) Saksofon w wykonaniu Mariusza robił furorę, ale to już wiedzieliśmy przed weselem.

Powiem krótko - Jarek kontrolował i stymulował wesele IDEALNIE, bloki muzyczne były długie, przerwy krótkie, na bieżąco przychodził do nas i wszystko ustalał: tort, posiłki, przerwy, podziękowania dla rodziców. W trakcie wesela mieliśmy prezentację z dzieciństwa, ale wynikły drobne komplikacje, więc orkiestra zareagowała natychmiastowo i od razu wstała i zaczęła grać - tym samym wybawiając nas z opresji!!

Jakość wokalu jak wspomniałem super. Jestem perfekcjonistą i chciałem, żeby wesele było idealne i miałem spore obawy co do zespołu (jakkolwiek dobrych opinii by on nie miał).
I powiem krótko: już po pierwszym bloku muzycznym mogłem odhaczyć orkiestrę i zająć się innymi sprawami, bo Jarek ogarniał wszystko i dziękuję mu z tego miejsca!

Dla osób, które podobnie jak ja na początku, myślą, że robię autoreklamę - proszę napisać do mnie maila bądź zadzwonić, gdyż biorę odpowiedzialność za napisaną tu rekomendację:
Oto mój numer telefonu: 600526307
Adres email: lukaszkalwak@wp.pl

W razie pytań, chętnie potwierdze to co napisałem powyżej.

AnMal - Czw Paź 06, 2011 11:08 am

Witam,

Zespół F.Art grał na naszym weselu 1.10.2011 i od tego czasu pozostajemy po wrażeniem:) Zagrali doskonale! Dobór repertuaru, wykonanie i generalnie podejście do pracy..pełen profesjonalizm. Przekrojem utworów, od typowo biesiadnych ("Hej sokoły" itp. ) po Erica Claptona podbili serca gości. Bawili się wszyscy. Odebraliśmy ogromną ilość telefonów ze słowami uznania dla zespołu. Polecamy z całego serca, trudno wymarzyć sobie lepszą kapelę na ten wyjątkowy dzień.

Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na jakimś weselu bo zabawa z Wami to ogromna przyjemność:). Dziękujemy!
Ania i Marcin:)

Angelika i Piot - Wto Lis 08, 2011 10:57 am
Temat postu: Fart na wesele
Dodam jeszcze jedną pozytywną opnię. Zespół grał zarówno na naszym weselu jak i poprawinach 24-25.09.2011. Na 100 gości mieliśmy praktycznie połowę ludzi młodych i drugą z pokolenia rodziców. Nie często się zdarza żeby praktycznie wszyscy goście całą noc tańczyli i nie chcieli jeszcze wychodzić o piątej nad ranem:) Repertuar był tak dobrany, że zadowolił każdego (ja zawsze uważałam, że to nie jest możliwe - a jednak:) ). Na poprawiny zakłada się nie więcej niż 70% gości weselnych. U nas, prawdopodobnie przy dużym udziale orkiestry, zjawiło się 95% i znowu tańczyli do samego końca imprezy. Już w trakcie wesela jak i po nim usłyszeliśmy wiele słów uznania dla zespołu od naszych gości.
To był jeden z najlepszych wyborów dokonanych w sprawie organizacji wesela i szczerze z mężem polecamy ten zespół innym przyszłym Parom Młodym.

Angelika i Piotr

kubalewska86 - Nie Cze 03, 2012 7:27 pm

Witam ja znam ten zespol grali u mnie tydzien temu na weselu i jestem bardzo zadowolona...polecila bym go bez wachania....
Margoletka - Pon Cze 11, 2012 10:43 am

Witam serdecznie. Zespół Fart grał na naszym weselu 8 czerwca 2012. Z całą odpowiedzialnością mogę go polecić. Świetnie zabawili gości, co odzwierciedliło się w ich opiniach,goście byli zachwyceni zespołem. Głos Pani Magdy w połączeniu z saksofonem i akordeonem- rewelacja!!! Myślę,że to był bardzo dobry wybór jeśli chodzi o wybór zespołu.Zaufaliśmy zespołowi w kwestii wyboru repertuaru i prowadzenia wesela i nie zawiedliśmy się.Na spotkaniu przed weselem Pan Jarek powiedział nam,żebyśmy się niczym nie martwili,że to my jesteśmy najważniejsi w tym dniu ,i że wszystkim się zajmą. Tak też się czuliśmy !! ! Pełen profesjonalizm! Mam nadzieję,że się kiedyś jeszcze spotkamy,
Pozdrawiamy
Małgosia i Tomek :)

kakonka - Pon Cze 11, 2012 10:58 am

w dniach 9-10.06 miałam okazję bawic się na weselu i poprawinach gdzie grał FART. Skład zespołu w sobotę i w niedzielę był inny, tylko pan Jarek był przez cały weekend :)

Obie Panie mają piękne głosy :) szczególnie Pani która jest w ciąży, dźwięk saksofonu rewelacja :) i akordeon świetnie brzmiał :) Zespół potrafił porwał do tańca wszystkich na weselu na pewno, bo na poprawinach byliśmy już zdecydowanie bardziej zmęczeni i przerwy między "wejściami" były dla nas zdecydowanie za krótkie (mówię tutaj o osobach z którymi siedziałam przy stole).

Ogólnie zespół jak najbardziej polecam :D

Aleksandra6 - Czw Cze 28, 2012 9:44 am

Słuchajcie, planuję zarezerwować ten zespół na swoje wesele, tylko jeszcze interesuje mnie, czy np. oni piją podczas wesela alkohol? po drugie, czy ta wokalistka Magda sprawdza się w żywiołowych utworach, bo nie wiem, czy nie jest taka za spokojna? a po trzecie, czy wodzirej się sprawdza i zabawia gości również przy stołach, ale ze smakiem?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. :razz:

Jola i Adam - Wto Lip 24, 2012 8:11 pm

Witamy. U nas zespół F.ART z Łodzi grał 2 i 3 czerwca i my zdecydowanie ich polecamy. Mają dobrze wybrany i zróżnicowany repertuar- każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego grają na wysokim poziomie, Magda zachwyca swoim śpiewem, a wstawki saksofonisty Mariusza stwarzają wspaniały klimat. I przede wszystkim zespół potrafi rozbawić gości, prowadzący Jarek świetnie sprawdza się w tej roli. U nas też bawił się każdy, bez względu na wiek i myślę, że spora zasługa w tym zespołu. Naprawdę polecamy ten zespół każdemu, kto chce mieć tak udane wesele jak my!!!
P.S. Pozdrowienia dla zespołu od babci. Też mówiła, że było super :)

Paulina1988 - Sob Sie 25, 2012 2:04 pm
Temat postu: Zespół FART
Witajcie,
11.08.12 r. odbył się nasz Wielki Dzień :) Na przyjęciu grał zespół FART
Chcemy Wam wszystkim ich polecić. Doskonały repertuar, bawią utworami wszystkich : zarówno młodzież, jak i osoby starsze. Mieliśmy z nimi doskonały kontakt, w każdym momencie pomagali nam, zarówno przy podziękowaniach dla rodziców, świadków, przy pierwszym tańcu. Oprawa muzyczna w ich wykonaniu godna polecenia.
Pozdrawiamy
Paulina i Michał

fijo20 - Nie Wrz 16, 2012 3:18 pm

witam wszystkich,na naszym weselu 8 września 2012 roku grał zespół FART.Przyznam szczerze,ze troche się baliśmy,ponieważ nie słyszeliśmy ich wcześniej na żywo tylko na ich stronie internetowej.Jednak nie zawiedli nas i wykazali sie pełnym profesionalizmem.Doskonały dobór repertuaru,biesiada przy stołach sprawila,ze wszyscy goście bawili się znakomicie,ci młodsi i ci troche starsi.Przez cały wieczór sala była wypełniona tańczącymi ludźmi,niektórzy nawet stwierdzili że wezma ich na swoje wesele.Bardzo fajnie poprowadzone oczepiny i podziękowania dla rodziców.Z całego serca dziękujemy im za to że w ten szczególny dla nas dzien wykazali sie pełnym profesionalizmem i umilili wszystkim ten czas.Wszystkim serdecznie polecamy zespół Fart,nie bedziecie zawiedzeni.
Beata i Paweł - Sro Wrz 26, 2012 6:00 pm

Witam,
U nas F.art grał 22 września, są rewelacyjni doskonale zabawiają gości muzyką, ludzie się nie nudzili cały czas tańczyli :)
A zabawa przy stołach nie do opisania.
Jarek jest wspaniały cały czas czuwał nad dobrą zabawą o wszystkim nas informował. Nie musieliśmy się o nic martwić.
Dzięki nim na poprawiny przyszło 90% gości i większość została do końca poprawin.
Wesele uznajemy 100% za udane i to duża zasługa zespołu.
Nowa Wokalista też się sprawdziła goście byli pełni uznania wobec jej głosu my zresztą także doskonale sobie poradziła :)
Z pełną odpowiedzialnością polecamy wszystkim ten zespół

elisa_1 - Pon Paź 08, 2012 10:24 am

Witam, my mieliśmy wesele 06 października 2012 i musimy przyznać, że jesteśmy w 100% zadowoleni. Goście cały czas się bawili, każdy znalazł coś dla siebie, były starsze kawałki i te bardziej nowoczesne. Pan Jarek cały czas zabawiał gości, biesiada przy stołach wypadła super, a największe wrażenie zrobił Pan Mariusz, grając na saksofonie. Przerwy były krótkie, oświetlenie wystarczające, nowa wokalistka bardzo ładnie śpiewała. Polecamy wszystkim ten zespół, nikt nie będzie zawiedziony wyborem :)
Justi20 - Pon Lis 12, 2012 1:44 pm

Pozdrowienia dla sympatycznych Panów z zespołu FART :)
Konkretny i kompetentny zespół.
Dalszych sukcesów życzy koleżanka "po fachu" z Białego Pałacu :) :)

madmatrix - Sob Mar 09, 2013 6:41 pm

Chciałbym gorąco polecić zespół FART, który grał na mojej studniówce w III Liceum Ogólnokształcącym, 8 lutego tego roku!
Zabawa przy muzyce jaką grali na przemian z DJ była niesamowita i z pewnością niezapomniana!
Dobre wykonania, rytmiczne kawałki (zarówno nowe jak i te starsze), do których nogi aż same się rwą do tańca! Wiele popularnych utworów (nie tylko polskojęzycznych!). Wokalistka ma przepiękny głos!
Zespół naprawdę warty polecenia! Dobra zabawa gwarantowana!

Pozdrawiam
"Trójkowicz"

bubosek - Wto Kwi 09, 2013 7:30 pm

Ja również polecam ten zespół, doskonale bawią gości tych starszych i tych młodszych.
MariusziJustyna - Czw Maj 23, 2013 8:57 pm

Zespół profesjonalny, ładnie brzmią (instrumenty: akordeon, saksofon, gitara i klawisze plus dobry wokal męski i kobiecy). Repertuar szeroki [nie powtórzył się żaden utwór oprócz „Sto lat…” ;-), grali dedykację], czas grania i ostateczne rozliczenie było zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i umową. My akurat nie chcieliśmy długich oczepin, konkursów, przyśpiewek, itd. i faktycznie było krótko i takie tradycyjne minimum. Fajnie, że informują o kolejnych punktach programu. Generalnie polecamy, my byliśmy bardzo zadowoleni, nasi goście zespół też pochwalili.
PS. Nie pili w ogóle alkoholu, bo byli w pracy ;-)

Justyna i Mariusz, wesele mieliśmy 11 maja 2013 w Łodzi.

Adam Hermanowic - Czw Cze 20, 2013 3:34 pm

Rewelacyjna grupa!!! Grali u nas 15.06.13 - do dzisiaj mam odciski na podeszwach.Wytanczylismy sie maksymalnie,mordki gosci uchachane wiec goraco polecamy!!
Pelen profesjonalizm,bardzo dobry angielski,graja do upadlego i nawet rano zachowuja czyste glosy.Mozna sie ze wszystkim dogadac ale dobrze jest posluchac ich dobrej rady bo maja niemale doswiadczenie
Zespol gral wielokrotnie u mojej rodziny i przyjaciol i nigdy nie zawiodl.To mowi samo za siebie.
Jesli Jarku to czytacie jeszcze raz wielkie dzieki!!!!
5 gwiazdek !! !!

lidiaalan - Pon Wrz 02, 2013 5:56 pm

Witamy :)

Zespół FART grał u nas 27.07.2013, profesjonaliści w każdym calu, bawią gości w każdym wieku i do samego rana. My jak również i goście jesteśmy bardzo zadowoleni. Komentarz który słyszymy od gości to "że na takim weselu jeszcze nie byli" :)
A wszystko zaczeło się od szukania zespołu na forach. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i przesłuchaniu dema muzycznego zdecydowaliśmy, że będą grać u nas na weselu. Niestety termin, który sobie wybraliśmy mieli już zajęty, więc dostosowaliśmy się do ICH wolnego. Nie żałujemy i gorąco polecamy zespół FART.

Bardzo dziękujemy za niezapomniane wesele :)
Pozdrawiamy
Lidia i Alan

fiołeczek28 - Sro Wrz 11, 2013 10:03 pm

Aneta i Maciek,

Wszystkich, którzy się wahają mogę spokojnie zapewnić, że wybór tego zespołu jest wyborem bardzo dobrym i gorąco polecam. Grali na moim weselu 24 sierpnia 2013 roku.
Dokonałam wyboru po uprzednim zbadaniu rynku - różnych stron internetowych, targów ślubnych, rozpytywania znajomych. W końcu wybrałam się też na bal karnawałowy, na którym grał ten zespół (poszłam tam, poza oczywiście planem fajnej imprezy, z uwagi na zespół - żeby się upewnić w wyborze) i teraz wiem że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Prawdą starą jak świat jest to, że dobre wesele zależy od dobrego zespołu - i wie to każdy kto choć raz (nawet jako gość) był na weselu. Ten zespół właśnie taki jest, po prostu świetny. Co do konkretów to zależało nam na zachowaniu nazwijmy to klasy, dobrego tonu imprezy (a wprost - mało przyśpiewek, disco polo i nieobciachowe oczepiny) i tak było - wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zespół - w składzie 3 osobowym miał świetny kontakt z gośćmi i świetnie dostosowywał się do ich potrzeb (tzn. wieku i upodobań muzycznych), a najlepszym tego dowód to to że 90% gości zostało do ostatniego posiłku (a to bardzo rzadko się zdarza). Jeden z członków zespołu - Jarek - który był wodzirejem miał również z nami świetny kontakt, uprzedzał nas co kiedy i w jakiej formie się odbędzie - to ułatwiło nam zadanie (przynajmniej mi, byłam mniej zestresowana:) To też moim zdaniem świadczy o profesjonalizmie i dużym doświadczeniu zespołu w takich imprezach. Wszyscy goście również bardzo chwalili zespół. Była to naprawdę świetna decyzja. Powyższe mam nadzieje że zwróci waszą uwagę na ten zespół bo warto. GORĄCO POLECAM

MagRaf2013 - Nie Paź 13, 2013 5:28 pm

Gorąco polecamy zespół FART!! Bardzo chcieliśmy, aby to właśnie Oni grali na naszym weselu, i specjalnie przełożyliśmy termin o 2 tygodnie! Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć w kwestii zespołu. Grali na naszym weselu 05.10.2013r. w Sali bankietowej „Stokrotka” w Łodzi. Zespół w pełni profesjonalny, o czym świadczą opinie gości. Wszyscy mówili, że jeszcze na żadnym weselu nie ubawili się tak jak na naszym. Repertuar był dostosowany zarówno do młodszych jak i do starszych gości.

Jarek – wodzirej świetnie zabawiał gości, informował nas na bieżąco o każdym punkcie imprezy. Miał świetny kontakt nie tylko z nami, ale z każdym z gości. Jego wykonanie piosenki, którą zadedykował mi mój Mąż, było powalające. Mariusz – saksofonista, na którym zależało mi najbardziej, był świetny! Jego gra, a w szczególności solówka na kolanach przede mną (panną młodą), przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Magda - wokalistka jest perfekcjonistką w każdym calu. Jej głos uświetnił całą imprezę, a w szczególności dedykację ode mnie dla mojego Męża (specjalnie nauczyła się nowej piosenki).

Jednym słowem, pełen profesjonalizm, bardzo dobry angielski (wiem co mówię, gdyż jestem mgr filologii angielskiej :) ) i gra do białego rana, z bardzo krótkimi przerwami na odpoczynek.

Madziu, Mariuszu i Jarku, jeżeli to czytacie, chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować Wam za cudowną zabawę i świetną atmosferę na naszym weselu! Gdyby nie Wy, to impreza nie byłaby aż tak udana! Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednej imprezie!

Wdzięczni Nowożeńcy
Magda & Rafał
05.10.2013r.



P.S. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to chętnie potwierdzimy powyższą opinię :)
Kontakt do nas:
tel. 512-938-538
e-mail: grafik@webpark.pl

Titzi - Nie Lis 03, 2013 4:19 pm

Witam!

Zespół F.ART grał na naszym weselu 7.09.2013 w sali weselnej "Eden" w Rzgowie. Przyznam, że zespołu nigdy na żywo nie widzieliśmy, ale spodobało nam się ich demo na stronie internetowej i materiał pokazany podczas spotkania.

Absolutnie nie żałujemy wyboru i będziemy polecać ich każdemu, kto o nich zapyta. Chociaż to zespół 3-osobowy, to dają z siebie naprawdę wszystko albo jeszcze więcej! Na weselu grali w składzie Magda, Jarek i Mariusz, natomiast na poprawinach zamiast Mariusza był Marek.

Od samego początku wesela wszystko uzgadniane jest z nowożeńcami - Jarek przychodzi i podczas każdej przerwy ustala, co będą grali i na co trzeba się przygotować. Grają bloki po 45 minut (u nas najdłuższy trwał 55!!) i mają bardzo krótkie przerwy. Nie ma żadnych żenujących zabaw, co dla nas było bardzo ważne. Również oczepiny przeprowadzili sprawnie tak jak obiecali.

O zadowoleniu gości może świadczyć to, że do rana bawiło się jeszcze bardzo dużo gości i wcale nie chcieli schodzić z parkietu.

Wszystkim, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, polecamy zespół F.ART! A w razie pytań, zapraszam na PRIV.

P. i B.

P.S. Potwierdzamy również, że podczas wesela i poprawin nie piją ani odrobiny alkoholu - sami podkreślają, że są w pracy :)

Maja i Kamil - Wto Lis 12, 2013 9:31 pm

Witamy!
Zespół F.ART grał na naszym weselu 09-10 listopada 2013 roku w Koluszkach. Bardzo gorąco Ich polecamy, jest to najlepszy zespół muzyczny, jaki słyszeli nasi goście weselni do tej pory. Świetna muzyka i śpiew, bardzo szeroki i trafny repertuar. Pan Jarek na bieżąco konsultował z nami przebieg imprezy. Otwarci na propozycje z naszej strony (oczepiny). Podpisujemy się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami powyżej. POLECAMY!!!!

Aleksandra6 - Czw Gru 19, 2013 9:51 pm

Hej. Ja niestety nie do końca jestem zadowolona z tego zespołu. Oczywiście śpiewają pięknie i zabawiają gości. Jednak niestety nie zastosowali się do moich sugestii, tzn wysłałam im listę utworów, które chciałabym aby grali i te których mają nie grać (z ich listy, którą mi przesłała Magda). Niestety na weselu okazało się, że pojawiło się wiele piosenek których nie chciałam i mało było tych co chciałam :| Kolejną rzeczą, która chyba najbardziej mnie zaskoczyła to oczepiny. Miały być zabawy z dobrym smakiem a wyszło tak, że gość podchodził z butem dostawał flaszkę i odchodził. Zero konkursów! Nawet podeszłam do Jarka i mówiłam, czemu nie ma itp. Niby stwierdził, że kuchnia go goni i nie ma na to czasu. Jeśli tak, to powinien na tyle wcześniej zacząć aby zrobić te konkursy. Przykro mi, bo to moment na który zawsze czekam a tu LIPA. Dlatego niestety ale jestem niezadowolona :zalamany:
Julia i Pawel - Pią Sty 03, 2014 9:06 pm

Witamy! Kilka dni temu mielismy nasze wesele z zespolem FART. Uwazamy, ze wybor zespolu to byla jedna z najbardziej trafnych decyzji, ktora sprawila, ze wesele bylo niezapomniane. Goscie chwalili prowadzacego Jarka i my takze jestesmy zachwyceni nim i reszta zespolu. Ich muzyka jest dobra zarowno dla mlodych jak i starszych, a takze potrafia zabawiac gosci nawet przy stolach. Jednakze dla nas najwazniejsze bylo,ze nie pozwalali nudzic sie gosciom, dzieki czemu wszyscy byli zadowoloni i wywijali na parkiecie :)
Gdybysmy mogli powtornie zorganizowac nasze wesele, z pewnoscia wybor zespolu nie ulegl by zmianie! Serdecznie polecamy zespol FART!! :)

Pozdrawiamy - Julia i Pawel

Ewelina Misiak - Wto Kwi 01, 2014 9:18 am

Mój ślub odbył się 6 lipca 2013 roku. Przyznam szczerze, że orkiestrę wybraliśmy w ciemno, nie byliśmy na żadnym weselu, na którym grali, tylko oglądaliśmy urywki z filmów, które dostaliśmy od zespołu. Czytałam oczywiście opinie na temat zespołu i nie znalazłam żadnej negatywnej, co było już dużym sukcesem jeśli chodzi o ogół opinii o innych zespołach. Tak jak wcześniej wspomniałam trochę się stresowałam wybierając w ciemno orkiestrę, dlatego na spotkanie z Panem Jarkiem przygotowałam sporządzony przez siebie plan wesela (co do minuty) oraz 10 stron z wypisanymi piosenkami, które chciałabym, żeby były zagrane. Oczywiście Pan Jarek mnie uspokoił, że na pewno będę zadowolona... i oczywiście tak było. Orkiestra grała znakomicie, Pan Jarek praktycznie prowadził całe wesele. Dobór repertuaru jaki i przyśpiewki przy stole, zabawianie goście naprawdę na najwyższym poziomie. Pierwszy raz byłam na weselu z tak znakomitą orkiestrą. Później się okazało, że moi rodzice są już na czwartym weselu, na którym oni grali. Szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na rewelacyjny głos Pani wokalistki Magdy !! ! Bardzo, ale to bardzo polecam zespół FART. Jeśli ktoś jeszcze się waha nad tym zespołem, to zapraszam do kontaktu ze mną, a z chęcią potwierdzę powyższą opinie.
wbm1 - Sro Maj 07, 2014 7:14 pm
Temat postu: Zespół FART najlepszy!!!
W tegoroczne Święta Wielkanocne 20.04.2014 r. odbyło się nasze wesele, na którym zabawiał nas Zespół Fart. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości - z pełną odpowiedzialnością polecamy ten zespół!!!! Dawno nie byliśmy na tak udanym muzycznie weselu. Dla nas jest to najlepszy zespół w regionie! Idealnie dobrany, szeroki repertuar zaspokoił pragnienia muzyczne WSZYSTKICH Gości - zaznaczamy WSZYSTKICH - o czym świadczą słowa pochwał, jakie słyszeliśmy od gości podczas i po weselu ("suuuper grają!", "gdzie taki znaleźliście", "czad", "dajcie nam do nich numer" itd.). Pomimo zmiany wokalistki (trochę się tym stresowałam, a Magda jest w ciąży i z oczywistych względów nie może chwilowo współpracować z zespołem) byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni "nowym" przepięknym głosem, pomimo że go nie znaliśmy. Niech nikt się nie obawia, jeśli nie słyszał na żywo nowej wokalistki, jest przemiłą osobą o bardzo ciepłym, pięknym głosie. Fajne było również to, że w tym zespole muzyka to nie tylko keybord/klawisze! ale także akordeon (Jarek to prawdziwy mistrz-akordeonista - zerkałam nie raz podczas tańca jak zasuwa po klawiszach akordeonu), saksofon (jak cudownie było tańczyć "wężyka" prowadzonego przez saksofonistę!!!) i gitara. Jarek w trakcie wesela ustalał z nami wszystkie szczegóły, mówił co będzie, pytał (np.jakie oczepiny, czy mamy jakieś konkursy itp.), był super wodzirejem naszej imprezy przez co zdobył sympatię Gości. Satysfakcja gwarantowana! :cool: Jeśli ktoś chciałby coś więcej się dowiedzieć - proszę śmiało pytać (wbm1@o2.pl).
Pozdrawiamy,
Beata i Rafał

tysia1986 - Pon Maj 26, 2014 9:15 am

wspaniale jest czytać tak pozytywne opinie, zwłaszcza, że na dniach chcemy podpisać z tym zespołem umowę na nasze przyszłoroczne wesele, a nie słyszeliśmy jeszcze jak grają "na żywo"!! :) czy jest coś, co obowiązkowo trzeba przedyskutować lub ponegocjować z tym zespołem podpisując umowę? czy może im w pełni zaufać?
lilaloo - Wto Cze 10, 2014 10:20 pm

Z cala odpowiedzialnoscia moge napisac,ze warto miec ten zespol na weselu!Grali u nas w kwietniu na weselu goscie zachwyceni,gralu muzyke dla kazdego,nawet najbardziej wymagajacy wujkowie podeszwy zdarli na parkiecie;-)p.Jarek jest poprostu Mistrzem!zaufalismy im i nie zalujemy!POLECAM!
AnetaMaciek - Nie Sie 10, 2014 8:10 pm

Nasze wesele odbyło się 02,08,14 Zespół bardzo bardzo fajnie pogrywał, Pan Jarek MEGA GOŚCIU!! Goście bawili się wyśmienicie i po imprezie dzwonili i gratulowali nam doboru orkiestry. Mimo zmiany wokalistki wszystko było jak najbardziej dograne i grało aż huczało :)
POLECAMY i pozdrawiamy Aneta i Maciej R ze Szmaragdowego Ogrodu

perfect - Nie Wrz 14, 2014 8:44 pm

Ten zespół powinien nosić nazwę nieFart; Pan Jarek arogancki wodzirej może i mający nie najgorszy kontakt z gośćmi, ale na pewno nie z samymi zainteresowanymi. Zespół gra pod dyktando lidera, a to ni jak się ma do dedykacji ze strony gości. Grają po prostu to co im pasuję, wszelki zachcianki są traktowane jako zło konieczne dla zespołu. Muzyka jaką grają w porządku jeśli chodzi o kapelę weselną. Pan Jarek za kołnierz nie wylewa, więc ostrzeżenie dla przyszył nowożeńców,aby nie częstować go żadnymi trunkami. Gdyby nie sami goście to myślę że wesela do udanych nie dało by się zaliczyć...a i jeszcze czas grania, grają max 8h na weselu i 5h na poprawinach w innym wypadku żądają sporych sum za przedłużanie. Zespół nieprzewidywalny. Na swój ślub na pewno ich nie zaproszę, ale może tym samym ostrzegę innych od tzw. "strzelenia sobie w kolano".
MilenaDD - Sro Wrz 17, 2014 7:56 am

Witam. Zespół "FART" grał na naszym weselu 15.08.2014 roku i był to najlepszy wybór jaki dokonaliśmy. Mieliśmy okazję bawić się dwukrotnie przy ich muzyce na balach karnawałowych w Gałkówku Małym w domu weselnym "VillaRoma". Bez zastanawiania stwierdziliśmy z mężem że to jest ten zespół który musi gać u nas na weselu. Fantastyczny dobór utworów, który podrywał do tańca nawet tych najbardziej leniwych, nie było osób które siedziałby przy stołach, wszyscy hulali do białego rana. Pan Jarek świetnie prowadził wszelkie zabawy, podrywał wszystkich do tańca, śmiesznie dedykował utwory np. dla teściów. Grali bardzo długie bloki muzyczne, przerwy robili tylko w zasadzie na wydawane ciepłe posiłki, które trwały zaledwie 15 minut.
Polecam w 1000%
Dziewczyny nie zastanawiajcie się zbyt długo nad wyborem kapeli na wsze wesele, Pamiętajcie że dobre wesele to takie po którym wszyscy goście nie będą się w stanie ruszyć na drugi dzień z powodu dużej ilości zakwasów po przehulanej całej nocy. Z pewnością będą wspominać to za najlepsze wesele na jakim dotychczas byli, tak jak wspominają teraz nasze.
Zespół "Fart" będzie najlepszym wyborem jakim dokonacie !! !!

Paulina.Łukasz - Nie Wrz 21, 2014 5:45 pm
Temat postu: Zespół F.ART
Zespół grał na naszym weselu w czerwcu tego roku i zgodnie twierdzimy, że nie mogliśmy lepiej wybrać :) Nasi goście byli zachwyceni :) Muzyka jaką grają powoduje, że parkiet jest pełny :D Utwory są zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Członkowie zespołu to bardzo sympatyczni ludzie o profesjonalnym podejściu. Byliśmy informowani na bieżąco co kiedy będzie się działo itd. Ogólnie rewelacja :)
Z czystym sumieniem gorąco polecamy!

elka i rafal - Pon Wrz 22, 2014 3:51 pm

Witam!
Zespół FART grał na naszym weselu 9.08.2014r. Zdecydowaliśmy się na właśnie ten zespół, ponieważ wcześniej bawiliśmy się na weselu z tym zespołem i było super. Teraz z całą pewnością mogę stwierdzić , że wybór był bardzo dobry i gdybym miała wybierać jeszcze raz nie szukałabym nikogo innego. Muzyka porywająca do tańca wszystkich gości - zarówno młodszych jak i starszych, wszystkie sprawy organizacyjne były ustalane na bieżąco. Żadnych problemów. Naprawdę polecam :!: :!: :!: :)

Nika_191 - Pon Wrz 29, 2014 8:58 pm

Zespół FART grał u Nas na weselu 6 wrzesnia 2014 r.Chcieliśmy raz jeszcze bardzo bardzo podziękować całemu Zespołowi za tak świetną zabawę do białego rana którą Nam stworzyli.Goscie byli zachwyceni i nie schodzili z parkietu a My GORĄCO Ich POLECAMY!!!!! Iza i Maciek
rydzynka - Sro Paź 08, 2014 12:32 pm

Zespol Fart gral u nas na weselu 27 wrzesnia 2014 roku w Dworze Artusa. Goscie bawili sie super, wszyscy pytali gdzie znalezlismy taki zespol;) Nie narzucalismy zespolowi zadnych kawalkow i chyba lepiej bo sami wiedza najlepiej jak rozruszac gosci. Kontakt byl super, bylismy na bierzaco informowani co sie w najblizszej godzinie bedzie dzialo. Zadowoleni goscie i pelny parkiet mowia same przez sie. Goraco polecamy, Karolina i Piotr
helenka179 - Pon Lut 09, 2015 11:19 am
Temat postu: Zespół Fart
Witam Zespół Fart bu mnie na weselu 24 stycznia 2015 r
goście i starsi i młodsi świetnie się bawili nie chcieli schodzić z parkietu tanecznego tak sie roztanczyli przy granych kawałkach:)
zespół fajnie zagrał przyśpiewki przy stole az goście potracili glosy od spiewania bo tak im się podobało :)

Impreza była nie zapomniana.
Wszystkim polecam Zespół Fart !! !!!!

dorotka0603 - Pią Kwi 17, 2015 3:24 pm

Witam, zastanawiamy się nad tym właśnie zespołem :)
Czy ktoś z Was mógłby udostępnić kawałek filmu z wesela, gdzie właśnie oni grają? Bo niestety w internecie nie mają żadnego filmiku...
Z góry dziękuję,
Pozdrawiam

KasiaiTomek - Sro Maj 13, 2015 9:00 pm

WITAM,
ZESPÓŁ FART GRAŁ NA NASZYM WESELU 25 KWIETNIA 2015. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY POLECIĆ TĄ EKIPĘ. BARDZO SYMPATYCZNI LUDZIE, KONTAKTOWI, Z POCZUCIEM HUMORU I ZE SPORYM DOŚWIADCZENIEM.
ŚWIETNE PROWADZENIE PRZYJĘCIA, CUDOWANIE ZABAWIALI GOŚCI PRZY STOLE, NA BIEŻĄCO USTALALI Z NAMI PRZEBIEG IMPREZY, A GOŚCIE PYTALI GDZIE ICH ZNALEŹLIŚMY :)
AKORDEON I SAKSOFON MEGA!!! PANIE JARKU MÓJ DZIADEK PO BIESIADZIE PRZY STOLE POWIEDZIAŁ ŻE PANA UWIELBIA :) BYŁ PANEM ZACHWYCONY I NIE TYLKO ON :)
SERDECZNIE POZDRAWIAMY CAŁY ZESPÓŁ
KASIA I TOMEK

pascal_cygan - Sob Maj 16, 2015 11:21 pm

Witam serdecznie,

przed tygodniem wraz z małżonką mieliśmy okazję się przekonać, jaki poziom reprezentuje zespół F.ART. Nie ma co ukrywać, zespół spisał się na medal. Repertuar zadowolił wszystkich gości, poziom wokalny był niezwykle wysoki natomiast p. Jarek, jako wodzirej sprawdził się znakomicie. Co tu mówić, przyfarciliśmy z wyborem kapeli :-) .

Pozdrawiam
Usatysfakcjonowany Łukasz ;-)

młoda27 - Sro Lip 08, 2015 9:49 pm

Cześć,
zespół F.ART gościliśmy u siebie w czerwcu tego roku. Zespół wzięty zupełnie w ciemno. Nikt nam go nie polecał, sami się zdecydowaliśmy poszukując w internecie. I nie żałujemy. Kontakt z panią Magdą idealny, bezproblemowy, spełnione zostały nasze prośby muzyczne. Bez echa nie przejdzie jej głos, który jest naprawdę dobry! Zespół mimo problemów zdrowotnych p. Jarka grał do samego końca. Zespół ustalał z nami kolejny plan imprezy, a biesiady przy stole powaliły wszystkich! Każdy pytał skąd mieliśmy namiary na zespół. Utwory były grane dla każdego. I młodzież i starsi bawili się wyśmienicie. Polecamy zespół F.ART.

nie taki młody - Sro Lip 29, 2015 8:03 pm

Zespół f.art grał na naszym weselu 18 lipca 2015 w Wiączynie i z czystym sumieniem mogę go polecić.
Nie braliśmy go w ciemno, bo poznaliśmy ich warsztat na zabawie andrzejkowej w Gałkowie Małym w VillaRoma w 2012 roku i już wtedy zdecydowaliśmy się, że to właśnie będzie zespół, który zagra na naszym weselu.
Bardzo dobry kontakt i z P.Magdą i z P.Jarkiem, pomimo różnych zmian z naszej strony i przesuwania terminu ślubu. Może faktycznie, czytając poprzednie komentarze, nie uwzględniają wszystkich sugestii co do muzyki, ale z czystym sumieniem muszę napisać, że w naszym przypadku dotyczy to tylko jednej piosenki, którą chciała żona, być może przez roztargnienie, lub nadmiaru wrażeń :) co do NIE grania pewnych utworów, to wywiązali się wzorowo i nie było żadnej piosenki z tzw zakazanej listy :)
W odniesieniu do poprzednich komentarzy, zespół grał bardzo dobrze, do samego rana, wesele skończyło się o 5 i nie było mowy o żadnym skracaniu z ich strony, czy tym podobnego. Co do spożywania alkoholu, nikt z zespołu nie tknął ani kropli, pomimo propozycji ze strony gości, jak i mojej. P. Jarek jako wodzirej całej imprezy spisał się znakomicie, tak jak i głos P.Magdy, wręcz zachwycający, wszyscy goście pytali się skąd mieliśmy namiary na ten zespół i byli F.ARTem zachwyceni. W nawiązaniu do przedmówcy, biesiada przy stole rewelacyjna, oczywiście z użyciem akordeonu :)
Doskonały zespół na wesele, muzyka dla każdego, niezależnie od wieku (ta najmłodsza grupa naszych gości też bawiła się wyśmienicie :) ). Zdecydowanie nie dla miłośników klimatu Disco Polo, za to bardzo dobre i fajne aranżacje światowych hitów ostatnich dwudziestu lat :) jak i starszych utworów :) Tak jak napisali już poprzednicy, zespół gra długie bloki muzyczne a na przerwy pozwalał sobie tylko w czasie podawania posiłków, co dla niektórych może być wadą, nam to odpowiadało, bo goście bawili się cały czas :)
Wraz z żoną gorąco polecamy i śmiało mogę stwierdzić, że zespół F.ART to gwarancja udanego wesela.
Dziękujemy bardzo za świetną zabawę
Agata i Marcin

tysia1986 - Nie Sie 23, 2015 4:10 pm

Zespół F.ART był też naszym szczęśliwym wyborem :-) bawiliśmy się wspólnie 1. sierpnia w Enigmie. Zarówno my jak i nasi Goście nie schodzilismy z parkietu. Wszelkie zabawy okazały sie niepotrzebne, bo zespół dobrze dobranym repertuarem i swoją charyzma rozkrecil super całe wesele. Piękny wokal połączony z ukochanym przez nas dźwiękiem saksofonu sprawiły, że serdecznie polecamy tych Muzyków przyszłym PM. Ekipie F.ART jeszcze raz dziękujemy za cudna zabawę, wystarczyło zaufac Waszemu i nie musieliśmy się o nic martwić!
Justyna & Przemek

Myra - Czw Paź 01, 2015 10:06 am

Witamy,
Nasze wesele odbyło się 5 września 2015 roku i oddaliśmy je w ręce zespołu Fart. Powiem szczerze, że była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy! Zespół grał non-stop (oprócz przerw na ciepły posiłek). Każda decyzja zespołu była z nami konsultowana: czy jesteśmy gotowi już na pierwszy taniec, za ile można zacząć, czy taka dedykacja nie urazi wrażliwej teściowej, no po prostu bomba! Granie przy stołach fantastyczna forma wspólnej zabawy wszystkich gości z zespołem :) Zabawy oczepinowe ustalone wcześniej na spotkaniu, więc nie było w nich nic żenującego. Co więcej, Fart potrafi przy tych zabawach nieźle zaskoczyć wszystkich! :D
Ktoś może narzekać, że w zespole są tylko 3 osoby. I jak dla nas te trzy był wystarczające, bo mają w sobie tyle energii, że przebili by sobą wszystkie większe zespoły. Gorąco polecamy zespół Fart i cieszymy się, że mogliśmy polegać na Nim w tym najważniejszym w życiu dniu!
Marta i Artur

iwonajosh - Sob Paź 03, 2015 6:48 pm

We enjoyed the performance of FART at our wedding in August 2015! The quality of their music was outstanding and without comparison. They were easy to communicate with, were consistently professional, and coordinated effectively with the hotel staff to ensure our evening ran smoothly. This removed a lot of stress from us and made the party a lot more enjoyable. The vocals were excellent, and everyone had a lot of fun with the oczepiny, which was not a easy task considering that our wedding guests were multilingual. Overall we highly recommend FART and appreciate their contribution to our wedding celebration. Thank you! Iwona and Josh
staszek83 - Wto Lis 03, 2015 3:35 pm

Witam serdecznie.
Zespół Fart grał na naszym weselu 24.10.2015 i spisał się wyśmienicie. Ja wraz z żoną oraz wszyscy goście zgodnie potwierdzamy że zespół Fart to świetny wybór! Sami zatroszczyli się o dedykacje dla najbliższych kiedy my nie mieliśmy do tego głowy. Zawsze byliśmy informowani co będzie się działo w kolejny wejściu zespołu co nam się bardzo podobało bo nie byliśmy niczym zaskoczeni. Oczepiny poprowadzone wzorowo a wszelcy "cwaniacy" oczekujący litrów wódki za pantofle byli szybko gaszeni przez zespół, czuliśmy że wszystko jest pod kontrolą.
Dają z siebie wszystko, nie robią niepotrzebnych przerw i świetnie współpracują z kuchnia(nasze kucharki były zachwycone)Grają bardzo zróżnicowaną muzykę i potrafią porwać gości do tańca....i ten głos wokalistki Pani Magdy..... :D
Polecamy i będziemy polecać.
Zespół Fart to recepta na świetną zabawę!!
Sylwia i Piotrek

SzymonO - Wto Lis 03, 2015 5:28 pm

Witam,
Na naszym weselu 03.10.2015r. Zespół FART spisał się wspaniale. Muzyka była taka jakiej oczekiwaliśmy, przerwy były krótkie, parkiet zawsze pełny. Wszystko ustalane z Parą Młodą. Zespół potrafi wybrnąć nawet z nieoczekiwanych sytuacji. Goście byli zachwyceni zespołem. Zespół FART daje z siebie wszystko, a naprawdę dużo potrafią.

Gorąco polecamy Zespół FART, gdyż zapewniają świetną zabawę.
Szymon i Marta

xroot - Czw Sty 28, 2016 7:14 pm

Witam,
Zespół FART grał 23.01.2016 na balu karnawałowym w Gałkówku
Choć nie wiedzieliśmy "kto" i "jak" będzie grał na tej imprezie, to jesteśmy bardzo pozytywnie
zaskoczeni zespołem!
Wszyscy Goście bawili się wyśmienicie przy muzyce zespołu (do samego końca imprezy)
Pozdrawiam,

dorotka0603 - Czw Sty 28, 2016 8:11 pm

Niestety zespół się rozpadł, czym jesteśmy bardzo zasmuceni bo wesele za 8 miesięcy a tu taka informacja...;<
Dorotka_ - Pią Sty 29, 2016 9:25 am

dorotka0603, czyli zostaliście bez zespołu? :o
Mac-erson - Pią Sty 29, 2016 12:11 pm

Wyjaśnijcie na spokojnie sprawę, bo otrzymałem informację, że zespół nadal istnieje tylko nastąpiła zmiana w składzie zespołu.
Zespół FART - Sob Sty 30, 2016 2:47 pm

W związku z informacją, która pojawiła się na forum uprzejmie informujemy, że zespół FART istnieje i nadal bawi swoją muzyką gości na różnego rodzaju imprezach. W ciągu ponad 20 lat skład zespołu ulegał zmianie, bo tak się w życiu układa, jednak założyciel grupy i lider wciąż zostaje ten sam. Wielu kolegów współpracujących z nami przez lata bardzo dobrze wspomina wspólne granie i pozostaje z zespołem w bardzo dobrych relacjach.
Zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. :)

bozenab - Sob Sty 30, 2016 9:50 pm

Zespół FART istnieje nadal :-) z czego się bardzo cieszymy. Owszem, ma zmieniony skład, ale duch pozostał ten sam... Bawiliśmy się kilkakrotnie podczas imprez w sali Villa RoMa w Gałkówku Małym, na których grał ten zespół. Ostatnio 23 stycznia tego roku. Jak zwykle profesjonalni i jak zwykle dawali z siebie wszystko, aby wszyscy dobrze się bawili. Muzycy mają bogaty repertuar i nie ma problemu z sugestiami gości na temat utworów. Grają jak zwykle świetnie :-) Polecamy FART zarówno na wesela jak i na inne taneczne imprezy !! !!!!!!! Dobra zabawa z nimi gwarantowana :-) Bożena i znajomi współbiesiadnicy.
Anitka_i_Michał - Nie Wrz 04, 2016 4:55 pm

Witamy,
Zespół FART w nowym składzie zagrał na naszym weselu 20 sierpnia 2016. Zarówno my, jak i nasi Goście, jesteśmy zachwyceni muzyką oraz stylem prowadzenia imprezy weselnej. Wykonanie utworów na najwyższym poziomie, a solówki Pawła (gitarzysty) to pełen profesjonalizm. Zespół świetnie rozbawiał Gości, a w konkursach brali udział wszyscy, niezależnie od wieku. Bardzo ważne było dla nas to, że Zespół zagrał wszystkie utwory z wcześniej przekazanej Im listy, w tym także utwór którego wcześniej nie grywał (Specjalne podziękowanie dla rodziców). Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz, to zdecydowanie wybralibyśmy Zespół FART. Serdecznie dziękujemy Zespołowi!!! Z całego serca polecamy FART!!!

Aneta i Tomasz - Sro Paź 12, 2016 3:55 pm
Temat postu: Zespol FART
Wesele 8 Października 2016 - zagral zespol FART w nowym składzie na weselu i poprawinach.
Zespol fantastyczny, serdecznie wszystkim polecamy. Wszyscy goście byli zachwyceni i dopytywali o zespol.
Było profesjonalnie, tak jak chcieliśmy :) Glosy niesamowite. 100% na TAK.

jastrun - Czw Cze 08, 2017 4:55 pm

Gorąco polecamy zespół muzyczny FART. Ekipa zespołu zapewniła idealną oprawę muzyczną naszego wesela. Piękny głos wokalistki, czyste brzmienia instrumentów, umiejętność zabawiania Gości, organizacja integrujących zabaw tanecznych, a przede wszystkim otwartość na dialog. Tym wszystkim na pewno może pochwalić się zespół FART. Bardzo dziękujemy za świetną zabawę do rana! Na pewno będziemy polecać ten zespół wszystkim zainteresowanym. :)
Monika & Przemek

Katie06 - Wto Cze 20, 2017 1:47 pm

Zespół FART towarzyszył nam na naszym weselu, a wcześniej bawiliśmy się z nimi na trzech innych weselach. Dlatego właśnie ich wybraliśmy. Są profesjonalni, otwarci i bardzo sympatyczni. Całe wesele parkiet był pełen, a chyba o to chodzi. Goście byli zachwyceni. Zespół spełnia życzenia młodych par i robi to w sposób perfekcyjny.
Z czystym sumieniem gorąco polecam!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group