Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fotograf - Dzwonkowska Halina

gebka - Nie Kwi 01, 2007 4:56 pm
Temat postu: Dzwonkowska Halina
a może ta Pania znacie???
EJ-ET - Pon Kwi 23, 2007 9:58 pm

Ja znam od lat...~10! Robi piękne zdjęcia legitymacyjne, czarno-białe (na starym sprzęcie).
Kolorowe, już nieco gorzej moim zdaniem wypadają, choć osobiście nigdy nie robiłam, bo lubię b-cz, ale porównywałam "pod szybką". Fotki ślubne, szczerze powiedziawszy, też mi się tak sobie podobały. Ale może to dlatego że ja wolę w plenerze a tam wywieszone są raczej ze studia...rzecz gustu. Myślę, że warto pojechać na Widzew i zobaczyć na własne oczy;)

Maverick - Wto Kwi 24, 2007 9:26 am

Czy to ta pani, która pracuje zaraz przy stadionie Widzewa? Jeżeli tak, to fotki legitymacyjne czarno-białe są rewelacja. Oprócz tego, ze zawsze dostaję się ok 2 więcej zdjęć niż się zamawiało, to dla porówania dostaje się również zdjęcie bez korekty i jedno w większym formacie (oczywiście to ładniejsze). Pół LO, do którego chodziłam robiło tam zdjęcia, bo to na przeciwko :D
Co do innych zdjęć, to wypowiedzieć się nie mogę. Niby oglądałam zdjęcia weselne, które są na wystawie, ale nie mam porównania, bo nigdy się temu baczniej nie przyglądałam.

EJ-ET - Sro Kwi 25, 2007 8:32 am

Tak, to własnie ona;)
Jej stare studio znajduje się w ciągu sklepików tuż obok stadionu Widzewa. Wyglądem przypomina stare dzieje i szczerze mówiąc aż odstrasza, ale naprawdę legitymacyjne fotki czarno-białe są świetne. Ode mnie z liceum też sporo osób do dowodu robiło tam zdjęcia. Zresztą rodzinę też tam wysyłam i tez zawsze pięknie ich fotografuje.

monika_zyga - Pią Mar 20, 2009 10:37 pm

Czy ktoś robił tam zdjęcia ślubne?

Ja też znam tą panią od lat i zastanawiam się czy nie zrobić u niej zdjęć.

truskawka_ja - Sob Mar 21, 2009 9:42 am

monika_zyga napisał/a:
Czy ktoś robił tam zdjęcia ślubne?

Ja też znam tą panią od lat i zastanawiam się czy nie zrobić u niej zdjęć.


Forumka makunia81 robila u niej zdjecia slubne, pisala o tym tutaj:
http://www.forum.wesele-l...ghlight=#278219

asiulek82 - Pią Sie 21, 2009 11:34 am

Ja odkąd pierwszy raz zrobiłam u pani Haliny zdjęcia do legitymacji, do nikogo innego nie chodzę. Zdjęcia są rewelacyjne. Nie wiem w czym tkwi sekret, może stary, dobry sprzęt, może talent fotografa, może brak lampy błyskowej? W każdym razie zawsze się sobie na tych zdjęciach podobam :) Gdybym miała robić sesję studyjną, na pewno brałabym to studio pod uwagę. Wczoraj kolejny raz korzystałam z usług Pani Haliny. Robiłam zdjęcia do dowodu (3 zdjęcia 15zł) i do paszportu (4 zdjęcia chyba 20 zł). Polecam wszystkim to miejsce.
onaaga - Pią Lut 17, 2012 9:04 am

Podbijam.
Czy ktoś się może orientuje czy jest możliwość złapania gdzieś Pani Haliny i czy dodrukowuje jeszcze zdjęcia?
Bo mam u niej zrobione zdjęcia do dowodu i chciałam tylko kilka odbitek, a wczoraj się dowiedziałam, że ten zakład koło stadionu jest już zlikwidowany :zalamany:

Gahanova - Pią Lut 17, 2012 1:39 pm

Zlikwidowany? :?
Zawsze tam robilam zdjecia...

monika_zyga - Pią Lut 17, 2012 2:00 pm

Gahanova napisał/a:
Zlikwidowany? :?
Zawsze tam robilam zdjecia...


Nie wierze, to gdzie ja teraz będę robiła zdjęcia :/
Ja mam od Pani Halinki wszystkie, legitymacyjne, komunijne, ślubne, do dowodu, paszportu....

Meerkat - Pią Lut 17, 2012 6:07 pm

Kurcze, ostatnio ( rok temu-dwa) jak robiłam zdjęcia to mówiła, że może będzie musiała zlikwidować, ale jakoś nie uwierzyłam....

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group