Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Wideofilmowanie - Polecam kamerzystę

Madlen_ - Pon Paź 13, 2003 2:51 pm
Temat postu: Polecam kamerzystę
Kamerzysta:
Przesympatyczny zawodowy wojskowy.
Nagrywał od godz.15 w plenerze, w domku, w kościele i na weselu do 5 rano. (oczywiście cyfrowo).
Montaż zrobiony prześlicznie z wmontowanymi zdjątkami z dzieciństwa, i ujęciami z pleneru...śmiesznie...
Cena ok. 650zł. na CD i na video.
Namiary na priv.

Asia - Pon Paź 13, 2003 10:31 pm

Galionka, poproszę o namiary na priv lub na adres:
fika3@wp.pl
Czy wcześniej widziałaś jakąś próbkę pracy tego pana?
Jak długo czekaliście na zmontowanie filmu? Pozdrawiam

Madlen_ - Wto Paź 14, 2003 8:51 am

Asiu ja miałam nagrywane wesele przez niego.
To jest tzw."rodzinny kamerzysta".
Nagrywał mi pracę dypolomową, studniówkę, komunię siostrzenicy, chrzciny chrześniaka....naprawdę sprawdzony..!!
Na montaż czekaliśmy ok.3 tyg....wszystko zależy w jakim okresie masz ślub i czy dużo chcesz mieć zdjęć wklejonych do filmu.
Jeśli polegasz tylko na nim co do montażu to trwa to krótko, ale jeśli narzucasz mu muzykę i inne efekty, zdjęcia itp. to troszkę dłużej się czeka.

Tel wysyłam e-mailem.
Pozdrawiam

gosia - Sro Paź 15, 2003 6:20 pm
Temat postu: Re: Kamerzysta.
galionka napisał/a:
Kamerzysta:
Cena ok. 650zł. na CD i na video.



szkoda że w Warszawie nie ma takich cen :( ja płaciłam 1500 zł ale na dwie kamery :) + DVD

Edyta - Czw Paź 16, 2003 10:44 pm

w Łodzi też mamy takie wysokie ceny!!! ale i dobrzy i tani kamerzysci tez sie zdarzaja.
Tomi - Wto Lis 25, 2003 6:17 am

Ja gdybym mogł na własnym ślubie filmował bym sam, jednak coz nie dało się :P .

Jednak filmowałem juz na dwoch weselach.
Nie jest to co prawda profesjonalne filmowanie z motarzem itd...
Ale jesli ktoś nie chce wydawać 650-1500 zł to jestem do usług.

Ostatnio nagrywałem na ślubie kolegi. Było tam około 2-2:30 godziny materiału.
3 kasety z małej kamery zostały poprosu pozniej przegrane na jedna zwyczajna.
Kolega nie nażekał :wink:

olenka - Czw Sty 08, 2004 11:50 pm

My dzis zamówilismy kamerzyste:)

Ciekawe jaki bedzie efekt? Kamerzysta sprawdzony:) również oferuje VHS, DVD, DIVX, irózne takie. Jako cos dodatkowego mozna rowniez zamówic sfilmowanie randki w pleneże:)

My nie zamawialismy, głupio tak jakos randkowac jak wszyscy wiedza ze od ponad roku mieszkamy razem:)

Edyta - Pią Sty 09, 2004 7:24 pm

moja kuzynka miala krecone w nad jakims jeziorkiem, w lasku itd.
na poczatku jak ogladalismy kasete to byla to dla nas niespodzianka (bo ubrani byli w zwykle ciuszki, tak jakby ktos krecil ich z ukrytej kamery itd.)

nie powiem, ale wygladalo to fajnie

gosia - Pon Sty 19, 2004 8:01 pm

Ja też wesele nagrane na kasete i na DVD i ten kamerzysta ktory kręcił

tak nam zrobił film że teraz pokazuje jako swoja wizytówke

oczywiscie za nasza zgodą :D

Asiek - Wto Sty 20, 2004 10:23 am

To u mnie tak samo, Gosiu! :hello:
Kamerzysta nas się zapytał, czy może prezentować nasz film jako "film pokazowy" :smilegirl:
Niby szczególnie próżna nie jestem, ale miło nam się zrobiło. :girl :

gosia - Wto Sty 20, 2004 6:37 pm

Tak, jak nas sie spytał to mi sie tez miło zrobiło :P
filmowiec - Wto Mar 16, 2004 7:49 pm

chcialbym tylko zwrocic wasza uwage ze cyfrowe cyfrowemu nie rowne,sa roznej jakosci kamery cyfrowe i najlepsze sa te z ukladami 3ccd (tzw 3 przetworniki) kamery ktore maja powyzej 1 mln pikseli tez nie sa najgorsze ale moim zdaniem najlepsze sa wyzej wspomniane 3ccd
gosia - Wto Mar 16, 2004 7:56 pm

filmowiec napisał/a:
chcialbym tylko zwrocic wasza uwage ze cyfrowe cyfrowemu nie rowne,sa roznej jakosci kamery cyfrowe i najlepsze sa te z ukladami 3ccd (tzw 3 przetworniki) kamery ktore maja powyzej 1 mln pikseli tez nie sa najgorsze ale moim zdaniem najlepsze sa wyzej wspomniane 3ccd


Na pewno masz racje, a Ty czym kręcisz :?:

filmowiec - Wto Mar 16, 2004 8:24 pm

ja na dwie 3ccd,tylko ze dwie rozne imprezy rzadko jedna impreze na dwie kamerki a to ze wzgledu na cene
gosia - Czw Mar 18, 2004 10:25 pm

Jak chodzicie oglądac sale weselna to zwracajcie uwage też na oswietlenie,
mój kamerzysta był obejrzał sobie sale i stwierdził, zeby film był dobrze doswietlkony to wziął jeszcze swoje lampy oswietleniowe i było :spoko:

Edyta - Czw Mar 18, 2004 10:31 pm

gosia napisał/a:
Jak chodzicie oglądac sale weselna to zwracajcie uwage też na oswietlenie,
mój kamerzysta był obejrzał sobie sale i stwierdził, zeby film był dobrze doswietlkony to wziął jescze swoje lampy oswietlenoiwe i było :spoko:



słuszna uwaga Gosiu!!!
wielu kamerzystów przychodzi na przyjęcie weselne zupełnie bez dodatkowego zabezpieczenia

filmowiec - Czw Mar 18, 2004 11:49 pm

szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)
Madlen_ - Pią Mar 19, 2004 9:54 am

filmowiec napisał/a:
szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)


Zgadzam się.
Sala salą, a kościół...przecież przeważnie w kościele też jest ciemno i kamerzyści muszą się z tym liczyć, oni powinni być na to przygotowani.

Zauważcie, że czym starszy sprzęt to podczas filmowania operator ma jeszcze dodatkowe oświetlenie.

gosia - Pią Mar 19, 2004 8:35 pm

filmowiec napisał/a:
szczerze mowiac kwestia oswietlenia zalezy od jakosci sprzetu:) jak naprawde profesjonalana kamerka to nagra idealnie przy oswietleniu tylko z kamery i slabym,i pamietajcie ze wlasciciel nie zawsze moze filmowac przeciez sie nie rozerwie:)


Oswietlenie z kamery ok, ale zależy jak moc lampy :wink: i tak żeby doswietlic dobrze film
dobrze dac dodatkowe oświetllenie, bo inaczej może byc nie ciekawie :?

filmowiec - Sob Mar 20, 2004 2:34 pm

nieprawda wszystko zalezy od jakosci optyki kamery
kryszka - Sob Mar 20, 2004 2:38 pm

filmowiec napisał/a:
nieprawda wszystko zalezy od jakosci optyki kamery


Właśnie, tak samo jest przecież w aparatach fotograficznych.

filmowiec - Sob Mar 20, 2004 2:45 pm

a poza tmy trzeba wziasc pod uwage dodatkowe oswietlenie w postaci halogenow psuje nastroj na weselu goscie raczej nie lubie jak pali takie silne oswietlenie,ale tak jak pisalem wczesniej wszystko zalezy od jakosci kamery
megi - Pon Mar 07, 2005 4:27 pm

dziewczyny mam super kamerzyste, choć dosć drogi, chetnych zapraszam na priv, :lol:

[ Dodano: Pon Mar 07, 2005 4:42 pm ]
dodam, że zdjecia też tam można zrobić, nie tylko w formie albumu ale i w formie reportazu, gdzie są robione zdjęcia przez kamerzyste w trakcie wesela, tez zamieszczane sa w albumie i jest ich bardzo bardzo dużo!

bigiel - Pon Mar 07, 2005 5:31 pm

ja tam polecam swojego namiar dalem w stronach www
tysia - Nie Paź 02, 2005 12:06 pm

To ja muszę powiedzieć, że właśnie szukaliśmy kamerzysty. I oferty p. Adama i naszego Filowca z forum są bardzo , bardzo podobne!!!! No i my daliśmy szansę naszemu filmowcowi z forum!!! Relacje po 13 maja.
Pozdrawiam cię filmowiec!

Pusiak - Nie Paź 02, 2005 5:05 pm

No ja Wam jutro lub pojutrze napiszę jak spisał sie Nasz kamerzysta i czy warto :) Jutro, według wszelkiego prawdopodobieństwa, jedziemy odbierać film :) Kawałek już widzieliśmy i bardzo Nam sie podobał :) zobaczymy czy całość powali Nas na kolana :)
Mario - Pią Lis 04, 2005 10:58 pm

Pusiak,

I jak wyszedł film ?
Pozdrawiam

Marta24 - Sob Lis 05, 2005 2:49 pm

witam
posiadam namiary na dobrego,sprawdzonego kamerzyste, ma fachowy sprzęt jest po kursie w łódzkiej filmówce,otwarty na wszelkie propozycje młodych.
on rezyseruje w pewnym sensie to nagranie,film nie jest nudny,on sam proponuje młodym podczas wesela nakrecenie krótkich scenek w których oni biora udział a pozniej je wmontowywuje w film,jakosc pierwsza klasa,kolory ,dzwiek..poza tym nie ma takich tandetnych wstawek,ogladałam kilkanascie jego filmów z wesel i kazdy byl zmontowany inaczej jednak tak samo profesjonalnie,polecam zainteresowanym..:)

Pusiak - Pon Lis 07, 2005 12:44 pm

Film wyszedł naprawdę super i z czystym sumieniem moge polecić Naszego kamerzystę wszystkim :) Jakość bez zastrzeżeń, sfilmowane wszystko co potrzeba i jeszcze parę fajnych rzeczy od siebie dodał :) No i cena przystępna bo 700 zł :) W cenę wchodzi jedna kaseta VHS, kazda następna to 15 zł, a wersja DVD (dwupłytowa) kosztuje 40 zł.
sękuś - Wto Lis 08, 2005 10:28 am

My tez niedawno odebraliśmy film. Bardzo mi się podoba, zdecydowaliśmy się na droższą wersję (bardziej nam sie podobała). I w efekcie mamy ponad trzygodzinny film oraz dwa klipy na początek i na koniec a także przyspieszone niektóre sceny w trakcie ślubu i wesela (głównie chodziło o przyspieszenie zyczen, bo to strasznie nudne). Na DVD takze wydzielone sceny ze slubu i wesela, ale teraz to juz chyba standard.
Nawet tak zle na filmie nie wyszlismy (a tak sie bałam) :D

Jedyne do czego sie mozna przyczepic to cena, bo w sumie tak tanio nas to nie wyniosło.
Ale wydaje mi się, że warto było.
Jakby ktoś chciał namiary to prosze bardzo.

pinia_pinia - Wto Gru 06, 2005 3:27 pm

Dziewczyny jak pisałam w watku slub w 2007 wpadła mi w ręce płytka znajomej z jej weselem i jak tylko obejrzeliśm tą płytę to ....ZAKOCHALI?MY SI? w stylu filmowania i montażu :) Kamerzysta nazywa się Piotr P. mieszka gdzies na Chojnach. Ceny jeszcze nie znam i nie mam porównania dużego bo widziałam dopiero 2 płytki.
My się już praktycznie zdecydowaliśmy. Ewentualnie telefon na priv.

basik - Nie Sty 15, 2006 3:00 am

Nie wiem czy zagląda tu jeszcze gosiaczek. Przeczytaliśmy jej wcześniejsze rekomendacje i skorzystaliśmy z podanego adresu. Nasz film z Wesela ogląda się się jak prawdziwe kino. Sam reportaż zmontowany perfekt, obraz rewelacyjny a klipy dodatkowe - bajka. Moja Mama popłakała się ze wzruszenia, ja też a mój Pan i Władca siedzi tu koło mnie i cały czas dopowiada co mam napisać. Oprócz gosiaczka usłyszaliśmy o tej firmie od naszych przyjaciół którzy też zamówili u nich filmowanie. Już pierwszy kontakt jest przesympatyczny. Na tydzień przed Wielką Chwilą odbywa się jeszcze jedno spotkanie na którym otrzymaliśmy kilka bardzo istotnych porad na temat przebiegu uroczystści. Bardzo nam się przydały. Panowie operatorzy /zawodowi/ swoim zachowaniem wprowadzają taki luz że w kościele zniknęła cała trema. Wszystko wyszło super. Wcześniej oglądaliśmy na stronie kilka przykładowych klipów. Nasze wyszły jeszcze lepiej. Plener w Nieborowie a potem w Pałacu we wnętrzach - rewelacja. Wywiady z gośćmi - ekstra a tzw. gagi poprostu powalające. Na końcu piękny romantyczny klip - skrót z Ceremonii w Kościele potem jeszcze nasze zdjęcia od fotografa, podziękowania Rodzicom i Gościom i koniec filmu. Jak myślicie, ile razy oglądaliśmy nasz film? Ja od trzech miesięcy chyba z pietnaście razy. Mój mąż Bartek ogląda zazwyczaj same dodatki i myślę że dochodzi do setki.
Dziękujemy firmie Alcomfilm /a może Alcomvideostudio - chyba nastąpiła zmiana nazwy/ za cudowne przeżycia jakie nam dostarcza zrealizowana przez nich relacja z naszej uroczystości . Szczerze polecamy wszystkim przyszłym Młodym Parom. Dodam jeszcze tylko że moj Bartek jest absolwentem Filmówki i wie co mówi. TO JEST PRAWDZIWY FILM. BEZ KICZU.

Kamyk - Nie Sty 15, 2006 12:00 pm

A ktoś zna kamerzystę przypisnego do sali "Zielone Zacisze" ?
basik - Nie Sty 15, 2006 10:31 pm

To jakaś totalna bzdura. Co to znaczy kamerzysta przypisany do sali. Rozumiem że można kogoś polecać ale nie zmuszać do brania w ciemno. Zazwyczaj ci tzw. przypisani to rodzinka lub znajomi właściciela i raczej mało kiedy są to fachowcy. Niech Wam pokażą jego realizacje. Jeśli to knoty to polecamy naszego. Napewno się nie zawiedziesz.
Alma_ - Nie Sty 15, 2006 10:35 pm

Basik - czasem tak jest, ze obsługa (orkiestra, kamerzysta, dekorator) są przypisani do sali - oczywiście można z nich zrezygnować, choć czasem wiąże się to z dodatkową opłatą.
limka - Sro Sty 25, 2006 9:44 am

Jak juz mowilam w innym watku - mialam dostac plyte ze slubem kolezanki, kolezanki...
Wiec ogolnie o filmie - film trwa 2 godziny - jest na 2 plytach. Wszystko estetycznie podane - zacheca by wlozyc plyte do odtwarzacza :)
Po wlozeniu plyty jest problem - nie chce sie jej wyjac :mrgreen:

mozna ogladac 24/dobe :)

duzo przerywnikow, zdjecia z mlodosci, smieszne sceny zebrane razem, wszystko wspaniale zmontowane (potwierdzam tutaj slowa Filmowca - nie potrzeba zadnych "filtow" i innych udziwnien - wystarcza proste ciecia) - calosc oglada sie baaardzo przyjemnie.

Ja sama jeszcze nie wiem czy bede miala video - pewnie dzis do tego pana zadzwonie...

Co bylo najsmieszniejsze - ze na filmie widzialam mojego fotografa - pana Zbyszka :lol:
i jego zdjecia byly wmontowane w film - nie wiem czy panowie jakos wspolpracuja - czy po prostu przypadek - ale calosc wyglada superasnie.
Widac ogromna prace pana Video... oczywiscie sa momenty (jak dla mnie) gdy zaczyna sie to dluzyc (wesele) wiec ogladalam na podgladzie - ale sadze, ze gdybym ogladala swoja rodzine to bym byla bardziej zainteresowana.

nawet dobor muzyki jest rewelacyjny


jakby co telefon do niego mam - jak rozumiem chyba przez priv

Pusiak - Sro Sty 25, 2006 11:55 am

limko, Zbyszek jest człowiekiem niesamowisie elastycznym i chetnym do współpracy i jesli ze strony Młodych lub kamerzysty padła prośba o udostepnienie zdjęć do filmu to na pewno sie zgodził, więc może to wynikac z tego :) ?e sie pojawił na filmie to tez nic dziwnego, bo w koncu jak ktoś przebywa blisko Młodych, to może zostac zarejestrowanym przez kamerę :) Ja tez ma go przynajmniej na jednym ujęcie w filmie + jedno zdjęcie na którym przeglądam sie w dużym lustrze, a obok widac odbicie Zbyszka robiacego zdjęcie :)
limka - Sro Sty 25, 2006 1:30 pm

Cytat:
którym przeglądam sie w dużym lustrze, a obok widac odbicie Zbyszka robiacego zdjęcie


spryciarz... robi sobie ukryta reklame ;)

Alma_ - Sro Sty 25, 2006 1:53 pm

Zbyszek wspomina coś o filmie, który ma rzekomo zmienić moje podejście do filmowania... :lol: cóż, zobaczymy za 2 tygodnie ;)
gosiaczek - Sro Sty 25, 2006 5:20 pm

Jesli chodzi o 'jego' kamerzyste, to byc może jest duża szansa, że zmiękniesz ;)
basik - Czw Sty 26, 2006 4:08 am

gosiaczek napisał/a:
Jesli chodzi o 'jego' kamerzyste, to byc może jest duża szansa, że zmiękniesz ;)

Gosiaczku czy to ten sam kamerzysta który kręcił również Wasz ?lub. Bo mieliśmy tego samego??? Na prezentacji widzieliśmy fragmenty Waszego Wielkiego Dnia. Takiej mszy z taką oprawą i ilością księży to my niestety nie mieliśmy ale sposób postrzegania tego przez kamery, bardzo podobny. Dla mnie super. I ten teledysk!!!
Dzięki za doradzenie!!! Buziaczki. :D :D :D

gosiaczek - Czw Sty 26, 2006 9:15 am

Nie, nie ten sam. Alcom zrobił doskonały materiał, na którym mamy wszystko i jest doskonałą dokumentacją wydarzenia, do tego przyjemnie sie ogląda. Nie zamieniłabym tej firmy na inną, a z jeszcze większą pewnością nie zrobiłby tego mój mąż. Ale ze stosunku Almy do filmu ze slubu i wesela wnoszę, że akurat ona nie byłaby zadowolona.
Kamerzysta pana Zbyszka (o ile się nie mylę i piszę o tym, którego ma na myśli, i do tego na podstawie jednego jedynego filmu) traktuje rzecz nieco inaczej. To co widziałam jest raczej formą teledysku, dużo zbliżeń na Młodych, jakieś uchwycone niby przypadkiem spojrzenie... coś w podobnym klimacie jak zdjęcia. Też mi się podobało, ale nie żałuje, że zobaczyłam na długo po moim weselu. Zdjęcia pana Kruka... to co innego :roll:


Nawiasem mówiąc, Basik, skąd wiesz, że to akurat mój film oglądłaś :hm: ?

limka - Czw Sty 26, 2006 11:06 am

Alma - jest szansa ze Ci sie spodoba - nie ma tandetnych animacji (te ktore sa - sa wywazone i smaczne) - jesli sa jakies sceny - to nie sa przypadkowe
wszystko jest zebrane razem i fajnie przemyslane, wiec jak bedziesz u pana Zbyszka to wez namiar na tego pana koniecznie - przynajmniej zobacz jego produkcje-bo moze sie okazac ze to strzal w 10. (Thiti tez pisala w watku o panu Zbyszku o jakims Video, na poczatku pisala ze nie chciala - a potem ze film wspanialy)

Ja - niestety - obejrzalam, narobilam sobie smaku i termin jest juz na 95% zarezerwowany :( - mam zadzwonic co prawda - ale wynikalo, ze juz nie da sie nic zrobic..
za pozno sie wzielam za to wszystko


Gosiaczku - a moze chociaz sesja w rocznice slubu? :)
tak coby miec ladne zdjecia dla siebie samych ?

basik - Pią Sty 27, 2006 1:02 pm

Gosiaczku. Jeśli zdjęcie w Twoim profilu to Ty - to nie mam żadnych wątpliwości.

A propos teledysku to Wasz trwa kilka minut ale widzieliśmy w alcomfilm teledysk skrót ze ?lubu i wesela, ok pół godzinny, gdzie właśnie podobnie jak opisujesz było wiele zbliżeń, np. wzruszone twarze rodziców i innych gości itp. Wszystko pod dobrze dobraną muzykę. Bardzo romantyczny. Zero reportażu. Bardzo mi się to wydaje podobne do tego o czym piszesz. Nie widziałam filmu o którym mówicie ale myślę że jeśli Alma miała by oglądać film kamerzysty Pana Zbyszka to ten o którym piszę też warto by zobaczyć.
My również woleliśmy reportaż z krótkim teledyskiem ale to chyba kwestia ustalenia z kamerzystą jaki ma być sposób realizacji i jeśli Alma jest duszą romantyczną to ten styl napewno bardziej by jej się spodobał.
Ale chyba znowu za bardzo ją naciskamy bo pisała że zdecydowanie nie chce filmu...
Może którejś z nas uda się ją przekonać ale ja dostałam już po łapkach więc nie naciskam :D :D :D Buziaczki.

Alma_ - Pią Sty 27, 2006 1:08 pm

basik napisał/a:
...jeśli Alma jest duszą romantyczną...

Wierz mi, basik, wręcz przeciwnie :lol:

gosiaczek - Sob Sty 28, 2006 10:06 am

Niech i tak będzie. To nawet miłe, że pan Alcom używa naszego filmu jako zachęty. Bo lda takiego np instruktora tańca nie bylibysmy reklamą.



Alma, twardo stąpająco po ziemi realistko rozważna, nie czujesz się naciśnięta zbyt mocno? Nie przypominam sobie tego półgodzinnego skrótu, o którym pisze Basik, ale gdybyś zmieniła podejście do sprawy, zapewniam, że z firmą współpracuje się bardzo przyjemnie.

Alma_ - Sob Sty 28, 2006 10:10 am

Oj, dziewczyny, nie rozumiem zupełnie czemu ta dyskusja zboczyła w kierunku "jak przekonać Almę_ do mojego kamerzysty?" :lol:

Jeśli nikt mnie ni ebędzie przymuszał, to nie obejrzę żadnego filmu, ponieważ zwyczajnie kamerzysty nie szukam. I tak się pewnie skończy, chyba że Pan Zbyszek wykaże jakieś nadzwyczajne zdolności perswazji ;)

gosiaczek - Sob Sty 28, 2006 10:19 am

Alma_ napisał/a:
Oj, dziewczyny, nie rozumiem zupełnie czemu ta dyskusja zboczyła w kierunku "jak przekonać Almę_ do mojego kamerzysty?" :lol:


A bo może sprawiasz wrażenie 'i chciałabym i boję się'. Nie to nie, bez łaski... :blackglassesgirl:

Beatka20 - Sob Maj 13, 2006 3:21 pm

Witam

Jezeli chodzi o kamerzystę to ja podpisałam umowę z firmą która nazywa się poprostu FILMOWNIA. Dokładnie taki sam jest adres strony internetowej. Naprawdę bardzo ładne filmy i zdjęcia robią. Ja na przykład bedę miała i zdjęcia i kaerzystę z tej firmy. Szczerze mówiąc przejżałam wiele ofert kamerzystów i fotografówf na terenie Łodzi, ale żaden tak mi sie nie spodobał. Co prawda Pan nie jest tani, ale w cenę usługi wchodzi filmowanie i zdjęcia, ale zdjęć bedzie około 1000 ponieważ będą robione w plenerze, na ślubie i na weselu. A PAn naprawdę wszystko ładnie montuje. Wszystko jest ładnie orginalnie i napewno niepowtarzalnie. Obejrzałam z 5 kaset które on filmował to żadna nie była nudna, a co wazne dla mnie żadna się nie powtórzyła. Ja liczę na orginalności i to mnie urzekło. Poza tym ma wysokiej klasy sprzet.
Jeżeli chiały(li)byscie namiary to kontakt pod numerem gg 2227673. :D

filmowiec - Nie Maj 14, 2006 3:32 pm

dla mnie jest rzecza nie naturalna ze ktos loguje sie tylko raz i od razu poleca kamerzyste, a nie np zespol sale i nie wita sie jak na tym forum jest przyjete? mam nadzieje ze administratorzy i moderatorzy beda nad tym czuwac, i przescigna intelignecje mojej inteligetnej konkurencji
tysia - Wto Cze 20, 2006 8:04 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc ja już z czystym sumieniem mogę zabrać głos w tej sprawie i polecić wspaniałego kamerzyste. Był nim ten co tu wyżej pisze czyli nasz filmowiec z forum. :D Trochę baliśmy się biorąc go bo jakoś nikt z forum nie korzystał z jego usług ale nam bardzo podobała sie jego oferta i nie specjalnie rożniła się od zachwalonego tutaj p. Krencjasza. Młodym trzeba dawać szansę więc zaryzykowaliśmy. I okazało sie super!!!! Kaseta jest super!!! Wspaniale zmontowana, super życznia nagrana, podkład muzyczny, zdjęcia z dzieciństwa, różne wstawki, teledyski podsumowujące w różnych stylach - szybkie, śmieszne, sepi, wolne, nagłówki itp Fajna cała oprawa, wiersz ode mnie dla męża wstawiony zeby miał niespodzianke, wstawki ze Shreka, Bajkowy nastrój............SUPER. A do tego jszcze te super zdjęcia zrobione przez niego i wKomponowane. Moj brat który w tamtym roku strasznie przejechał się na pewnym kamerzyście bardzo żałował że oni nie maja takiej pamiątki i że ten filmowiec im wtedy nie kręcił.

Myśłę, że mogę zrobić to tu na forum i jeszcze raz podziękować Ci filmowiec za wspaniałe zdjęcia i wspaniały film, za to że dzięki Tobie będziemy mieli wspaniałą pamiatkę na lata! [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] [smilie=g035.gif] :lol: :lol: :lol: :lol:

milka - Sro Cze 28, 2006 5:51 pm

:lol: Witam wszystkich.Jestem tu pierwszy raz i tak czytam.Ostatnio miłam kręcony ślub bylo to 6 maja. Kamerzyste miałam poleconegop od dobrej znajomej, nie zabardzo wierzyłam w to co ona mowila, ale jednak sie nie mylila.Po odebraniu filmu nie wiedziłam co mnie czeka, wlasciciel studia filmowego profesjonalnie opowiadal co bedzie na filmie i ze wszystko moze byc zrobione tak jak my chcemy. Fakt troche mieliśmy pytań wraz z obecnym moim misiaczkiem.A wiec wlozylismy plyte dvd i zaczelo sie: strach jak wyszlismy na filmie i wogole. Słuchajcie wszyscy takiego filmu to jeszcze nikt chyba nie widzial a przynajmniej ja a widzialam ich duzo. Montaż filmu zwalil nas z nóg, po chwili mielismy łezki w oczach, gdyż na początek pokazał sie teledysk z nami, chyba tzw. czołówka, potem zdjecia z lat dziecinstwa, nastepnie jak moj mąż się ubiera w swoim domciu, a potem ja- nie moglam sie na siebie napatrzeć, to byl specjalny teledysk na ktorym wystapilam tylko ja i wygladalam jak aniolek a aniolkiem nie jestem :hyhy: no ale rodzice nic nie wiedza :) . Na filmie wyszlismy po prostu jak dwa gołąbki ktore mocno się kochaja. Film był caly montowany, z podkladami muzycznymi które oczywiscie ja wybralam do filmu, zdjecia z dziecinstwa, plenerek ktory robilismy troche w parku botanicznym troche w palmiarni, super nawet w filmie byl umieszczony teledysk z jedzonkiem na sali, a o torcie to juz ciezko opowidac bo mialam łezki, musicie to zobaczyc, przejżysty obraz jezeli chodzi o jakosc to coś jak MTV :) no bo w sumie mial jakąś dziwną kamerę dużch gabarytów, a nie jak te ktore sie widzi jak idzie sie na wesele do znajomych. 100% profesjonalizm jakiego chyba jeszcze nikt nie byl w stanie wymyslic.Ciezko tu wszystko opisac bo bylo tego cztery godzinki i caly czas cos sie dzialo, a najlepsze bylo na koniec płyty: życzenia od gosci o ktorych nawet nie wiedzielismy ze takie cos mialo miejsce. I jak na łódzkie warunki jezeli chodzi o cene to wziął bardzo tanio w porównaniu do innych. Jestem szczęsliwa ze mam taką pamiątkę z której ja i moja rodzina która chciała od nas film bedzie zawsze zadowolona. Polecam tą firme gdyż podchodzą do rzeczy profesjonalnie i potrafia współpracować z przyszlym małżeństwem.Jezeli ktos chce kontakt do nich to piszcie do mnie na gg 4850818 :shock:

Post wyedytowany, bo zawierał reklamę - Asiek

Martita - Sro Paź 18, 2006 7:40 pm

Ja już widziałam jak mniej więcej będzie wyglądał nasz zmontowany już ślub :wink: i muszę powiedzieć, że podoba nam się. Nie za długo, nie za krótko...wszystko co było ważne zostało uwiecznione. Klip śliczny :lol: i czołówka sympatyczna. ?miało mogę plecić pixelstudio
zonkiller - Wto Paź 24, 2006 9:36 pm

witam wszystkich.Ja mialam slub 14 pazdziernika.Szukalismy z (juz)mezem :D jakiegos fajnego kamerzysty.Chcielismy cos oryginalnego, nowoczesnego.Ale moim zdaniem wiekszosc kamerzystow z lodzi robi filmy tak samo jak 10 lat temu.Trafilismy jednak dzieki znajomym do super kamerzysty.Mlody pan, ktory ma zupelnie inne spojrzenie na film slubny a przede wszystkim wyczucie i dobry gust.nie musielismy mu nic tlumaczyc, mial fajne pomysly.I na dodatek ma w ofercie fotografa, ktory przez cala sobote i na weselu robil nam zdjecia.Nie widzialam jeszcze naszego filmu bo pan ma duzo pracy i musimy jeszcze poczekac ale wiem ze warto.Jego filmy sa bardzo oryginalne
Agatka_P - Wto Paź 24, 2006 9:40 pm

A jak się nazywa ta firma?
zonkiller - Sro Sty 10, 2007 12:55 am

witam ponownie.Odebralam juz swoj film i jest super.Dokladnie taki jak chcieliśmy i tak jak napisalam w ostatnim poscie. firma nazywa się filmownia. Polecam wszystkim.Znajomi i rodzina sa oczarowani naszym filmikiem a my bardzo szczesliwi.




Post wyedytowany, bo zawierał reklamę - Asiek

=MiLi= - Sob Lut 03, 2007 10:09 am

My podpisaliśmy umowę z Alcom'em... wymarzyłam sobie ich jak tylko zobaczyłam filmiki ściągnięte z internetu.. przemiła obsługa i profesjonalne podejście, łatwo można się dogadać... po prostu jestem tak szczęśliwa, że Ich wybraliśmy.. śpię spokojnie, bo wiem, że będę miała cudowny film ze ślubu :)
Martita - Sob Lut 24, 2007 6:26 pm

Nawet nie wiedziałam, że jeszcze nie napisałam pełnej opinii o naszym kamerzyście z pixelstudio. Jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni. Wszystko co miało być było, bardzo fajnie zmontowane. Oglądamy film bardzo często. Jutro jeszcze Pan obiecał dostarczyć nam pełne nagranie jeszcze nie zmontowane. Byliśmy pełni obaw przed wyborem kamerzysty poniewaz robiliśmy to w ostatniej chwili, a jednak okazało się, że był to strzał w 10 :)
kamilcia_1984 - Nie Mar 11, 2007 10:48 am
Temat postu: poszuliwania dobrego
Teraz ja szukam dobrego i taniego kamerzysty mam duzo czasu (poltora roku) wiec moge szukac. Prosila bym was jednak o pomoc i podanie namiarow na dobrego i taniego kamerzyste.
Kamilcia

Agnieszka19 - Nie Mar 11, 2007 11:42 am

Polecam Adama i Ole Krencjasz. Namiary znajdziesz w adresach wszystkich kamerzstów.
dominiqsz - Nie Mar 11, 2007 12:30 pm

A którego dnia dokładnie macie ślub? Jeśłi chodzi o kamerzyste to równiez polecam Pana Krencjasza :) Posiadają oni bardzo konkurencyjną ofertę :)
=MiLi= - Wto Mar 13, 2007 8:03 am

W międzyczasie? Myślę, że to ciężkie do zrealizowania, kamerzysta kręci większość wesela i uroczystości, a gdy ma przerwę to po to aby zjeść czy się napić. Ale są kamerzyści, u których też można zamówić zdjęcia. My korzystamy z usług firmy Alcom i będziemy mieli zarówno film kręcony przez Nich jak i zdjęcia ze ślubu i wesela. Ale musisz się podowiadywać różnych kamerzystów co i jak.
Monisia - Pią Maj 04, 2007 7:47 pm

My polecamy, jak już kilka osób wcześniej firmę Alcom, byliśmy na dwóch weselach nagrywanych przez Panów z Alcomu i efekt ich nagrań jest bardzo pozytywny.
Bez tandety co najważniejsze tzn. latających serduszek i baloników. Nie mieliśmy wątpliwości co do wyboru na nasze wesele i mimo że jeszcze ponad rok czasu to umowa już dawno podpisana, podobnie z zespołem. Nasz zestaw nie pozostawił złudzeń i z pełną świadomością dokonaliśmy wyboru.

kicia - Wto Lip 03, 2007 8:45 pm
Temat postu: Polecam super kamerzystę
Kochani polecam wam świetnego kamerzystę Darka, który super filmuje i ma wyczucie chwili. Nie filmuje bezsensownie ludzi którzy jedzą czy piją. Ale za to robi świetny montaż cyfrowy i ekstra wesołe teledyski z przekroju wesela. Oglądałam kilka jego płyt z filmami gdy go wybierałam wszystko jest do wglądu przy rozmowach z nim, to mi się podoba. Co ważne mogliśmy z nim wszystko sobie ustalić, co ogranicza niedomówienia do minimum. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego naszego filmu ze ślubu. Jak były korowody to wygląda to tak jakby kamera jechała przed wszystkimi czy z boku, tak, że efekt jest super. Nie ma żadnej monotonii czy tandety.
Jeśli chcieli byście namiary na tego Pana to zapraszam na PW chętnie sie podzielę.

W mojej rodzinie będzie filmował jeszcze na dwóch weselach w 2008 roku.

:) Pozdrawiam gorąco :)

Karolcia28 - Sob Sty 05, 2008 11:54 am

obejrzyjcie tam, www.tomstyl-movie.pl zawsze mozna obejrzec kilka firm. mi sie podoba.
dreampc - Sob Sty 05, 2008 4:10 pm
Temat postu: Re: Polecam super kamerzystę
hej,

Dlaczego ta firma ... ma takie wzięcie???

edit. Wiadomość na prv
Sajonara6

filmowiec - Sob Sty 05, 2008 4:39 pm

chyba sam musisz sobie odpowiedziec na to pytanie bo jak mniemam to Twoja firma...
aka - Sob Lip 12, 2008 1:16 am

Zdecydowaliśmy się na Piotrka P. z Chojen polecanego przez pinię-pinię.
Mamy już film i mogę go z czystym sumieniem polecić. Film jest świetny 8-) . Ma bardzo starannie dopasowaną muzykę do obrazu. Znajomy grafik stwierdził, że jak widzi, ile pracy zostało włożone w montaż, to jemu by się nie chciało za takie pieniądze składać filmu, nie mówiąc o nakręceniu materiału :lol:
Mój brat (miał ślub teraz w lipcu) gdy prawie rok temu pokazaliśmy mu jakiego będziemy mieć kamerzystę zrezygnował z wybranego wcześniej p. Krencjasza (mimo, że miał już wpłaconą zaliczkę) i też zdecydował się na Piotrka. Teraz po obejrzeniu mojego filmu powiedział, że jest całkowicie spokojny o jakość swojego filmu.

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 11:16 am ]
Ponieważ dostałam parę próśb o namiary na mojego kamerzystę, podałam je w wątku "Nasi kamerzyści"

Agha - Sob Sie 30, 2008 2:15 pm

Bardzo gorąco polecam pana Zbyszka Jarmuża z Łodzi. Kręci filmy ze ślubów, komunii, chrzcin, urodzin oraz wielu innych uroczystości rodzinnych. jest również zapraszany na filmowanie pokazów, wyborów miss etc.
Filmuje od wielu lat, cały czas udoskonala swój sprzęt, jak i pomysły na filmowanie.
Obecnie filmuje w systemie HD.

Nam zrobił wspaniałe płyty, na których zawarł:
- dwa plenery przedślubne (zaręczyny na łonie natury oraz spacer po Piotrkowskiej - w tle pojawiają się nasze zdjęcia z dzieciństwa)
- film z przygotowywań przed weselnych
- ubieranie młodych, błogosławieństwo, wyjście z domu
- ślub
- jazdę po mieście z kościoła na salę
- wesele
- film z pleneru poślubnego

Film, a raczej filmy zostały rewelacyjnie zmontowane. Muzykę ustalaliśmy sami i mimo, że utwory miały dość różny charakter, kamerzyście udało się to idealnie zmontować z obrazem.

A co najważniejsze atmosfera podczas kręcenia była bardzo miła i wesoła - gorąco polecam.

Namiary na pana Zbyszka podałam w poście NASI KAMERZY?CI.

pablocrazy - Wto Wrz 02, 2008 7:49 pm
Temat postu: Piotr Rosiak z Pabianic
Ja chciałbym polecić kamerzystę z Pabianic, Piotrka Rosiaka.
Kilkakrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z nim i za każdym razem
imponował nam swoim zaangażowaniem w uchwyceniu najważniejszych zdarzeń na weselu.
Podoba mi się to, że nie ucieka zaraz po oczepinach do domu bo wbrew pozorom wiele ciekawych rzeczy również wtedy jest do nakręcenia.
Nie chciałbym żeby zapachniało to jakąś kryptoreklamą ale uważam, że jak ktoś wykonuje dobrze swoją pracę i do tego wykazuje się kreatywnością to należy go chwalić.
(no młody jest to może jeszcze mu się chce... :oops: )

narcyz - Wto Wrz 09, 2008 12:30 am

Mieliśmy dobrego i uczciwego kamerzyste – pan Marek B. Cały czas pracuje jako operator. Namiary podam na PW.
Spotkał się z nami 2 razy, pokazał nam płyty z weselami, które nakręcił, omówił wszystko a nawet miał własne propozycje i sugestie.
Za wszystko 1000 zł, bez ukrytych opłat, bez zabezpieczania płyty, z teledyskiem, lacznie nagrał 5 godz co tez mamy  a zmontowany materiał ma 1,5 godz. Do tego 3 komplety płyt

anuleczkam - Czw Wrz 11, 2008 2:27 pm

Polecam ARTMEDIASTUDIO z Plewisk k. Poznania.
To jest strona internetowa firmy, na której są teledyski: http://www.artmediastudio.pl/
a to jest fragment naszego filmu, a dokładniej życzenia:
http://pl.youtube.com/watch?v=TWMTpec2kNo

martakarma - Sro Paź 01, 2008 8:32 pm

Ja byłam wczoraj z moim chłopakiem na spotkaniu z panem kamerzystą i bardzo spodobało mi się to w jaki sposób się nam zaprezentował. Opowiedział o swojej działalności , o tym na jakiej kamerze pracuje oraz jakim aparatem i jakie zdjęcia robi w czasie ślubu i wesela jego żona. Zaproponował nam kilka wariantów filmu od minimum do pełnego wypasu włącznie z pięknym albumem ślubnym na płyty, zdjęciami pozowanymi i płyta z pokazem slajdów ze zdjęć jakie zrobi jego żona (ma być ich około 700!). Film ma być zmontowany wedle naszego życzenia - dobieramy podkład muzyczny, czołówkę i formę.
Na koniec pokazał nam na laptopie fragmenty filmów, które robił poprzednio.
Cena tego wszystkiego jest bardzo przystępna. Tak więc od razu się zdecydowaliśmy.

p.s. Spodobało nam się również to, że pan kamerzysta podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy - powiedział, że nie pije alkoholu w czasie kręcenia. :)

Teraz tylko trzymać kciuki, aby to wszystko było prawdą :) :) :)

artur_ase2000 - Sro Paź 01, 2008 9:04 pm

martakarma napisał/a:
zdjęć jakie zrobi jego żona (ma być ich około 700!).

p.s. Spodobało nam się również to, że pan kamerzysta podchodzi bardzo profesjonalnie do swojej pracy - powiedział, że nie pije alkoholu w czasie kręcenia. :)


pozwole sobie to skomentowac... :)
700 zdjec to naprawde nie jest duzo ... bym powiedzial ze to jest minimum :) )

co do alkocholu... nikt w pracy nie powinien pic tylko taki glupi swiato poglad jest ze wesele to sie pije .. a pozniej wsiadaja za kolko i jada do domu bo przeciez minely 4h a on 3 kieliszki tylko...
ehhh


napewno bedzie dobrze :) )
bo widze ze Wasz kamerzysta podchodzi z glowa do temtu pracy :) ))

agniesia99 - Pon Paź 06, 2008 4:39 pm

Witam

Moje wesele jest w 2010 :) i juz mam praktyczie wszystko pozamawiane. Moge polecić mojego kamerzyste filmują wesela na 2 kamery. Panowie zapowiadaja się całkiem całkiem

mpstudios.pl

pozdrawiam
Aga

MałaMi1 - Pon Paź 06, 2008 11:14 pm

polecam www.venus.foto.video.pl !!

kamerzysta-super człowiek a film z wesela rewelacja!! gorąco polecam, film bardzo mile nas zaskoczył-wszystko na nim jest tak jak sobie tego życzylismy, nie wymagało to zadnych poprawek-film bez zastrzezen zostal przez nas przyjety z ogromnym zachwytem ;) mamy 2-godzinny film oraz 15-minutowy skrót nagrany na dvd oraz na nosniku blue ray (system HD).... pełen profesjonalizm !!

agniesia99 - Wto Paź 07, 2008 6:49 pm

Witam

Wszystko pieknie ładnie wyglada tylko czemu jego stronka nie działa. Naprawde jestem ciekawa jak ten pan filmuje.

Pozdrawiam
Aga

MałaMi1 - Wto Paź 07, 2008 7:23 pm

z tego co mi wiadomo za kilka dni bedzie nowa wersja stronki (mam pana na gg a ma opis ze stronka w przebudowie)

tutaj informacje: www.venus-foto-video.eu

[ Dodano: Pią Paź 24, 2008 10:47 pm ]
dla zainteresowanych tym kamerzystą zapraszam do wątku:

http://forum.wesele-lodz....p=221669#221669

Kinescada - Pią Lis 07, 2008 2:21 am

olciap6, czesc czemu te filmiki nie dzialaja...z checia bym je obejrzala...chyba mieliscie perfekcyjne wesele...z checia bym z Toba pogadala na ten temat..masz w koncu juz to za soba..pozdrawiam.
MałaMi1 - Pią Lis 07, 2008 11:38 am

tu sa linki do filmików w najlepszej wersji:

http://www.vimeo.com/2055202

http://www.vimeo.com/2061895


http://www.vimeo.com/2055202
jezeli nie dzialaja, to moze wina przegladarki, bo u mnie, u rodzicow i znajomych dzialaja-sprawdzalismy :) ja korzystam z mozilli uaktualnionej i wszystko smiga ;)

Kinescada -jesli masz jakies pytanka albo chcesz pogadac ,to pisz smialo na pw, gg albo maila-chetnie podziele sie doswiadczeniami :) ja z mojego punktu widzenia wesele uwazam za perfekcyjne, kamerzyste tez goraco polecam, bo super wybrnal z niekotrych sytuacji i spisal sie rewelacyjnie !!

[ Dodano: Pią Lis 07, 2008 11:57 am ]
właśnie wypatrzyłam, że na stronie tego kamerzysty też są kawałki naszego filmu z wesela, więc można tam spojrzeć jak to działa ;)

w galerii video na stronce kamerzysty filmiki nr 2, 4 i 5 są nasze :) oczywiscie w oryginale jest dużo lepsza jakosc ;) ja polecam jednak obejrzenie te filmiki z moich linkow-sa lepszej jakosci i sie nie tną ;)

ales - Sob Lis 08, 2008 8:09 pm

A my serdecznie polecamy współpracę z "Filmowcem", naszym forumowiczem ;) . Niezwykle elastyczne podejście do klienta oraz duuża doza cierpliwości. A przede wszystkim pełen profesjonalizm. Marcin wysłuchał naszych próśb, a reszta należała do niego. W efekcie otrzymaliśmy film, który niezwykle przyjemnie się ogląda. ?wietne oświetlenie oraz dźwięk, nie wspomnę o podkładzie muzycznym, który został idealnie dobrany do sytuacji. Szczerze polecamy współpracę z "filmowcem". :super:

Podsumowując, dostaliśmy piękną pamiątkę z Naszego dnia.

Dziękujemy Marcin

gacus - Sro Lis 12, 2008 5:39 pm

Polecam Naszego kamerzystę PRYWATNE STUDIO VIDEO
UL. SZCZAWI?SKA 11 95-100 ZGIERZ http://www.psv11.gsi.pl/kontakt.html

Markasiak - Nie Lis 23, 2008 10:44 am

Ja polecam pana Sergiusza z Ta chwila pl. Zrobił mi cudeńko. :) Mozna zobaczyć jak kręci na przykład tu: http://www.youtube.com/watch?v=Uzj-1gH86GI Jeśli zamówicie przez salon będzie jeszcze rabat.
caixa - Sob Sty 10, 2009 7:30 pm

Cytat:
aka
PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 12:16 am Temat postu:
Zdecydowaliśmy się na Piotrka P. z Chojen polecanego przez pinię-pinię.
Mamy już film i mogę go z czystym sumieniem polecić. Film jest świetny 8-) . Ma bardzo starannie dopasowaną muzykę do obrazu. Znajomy grafik stwierdził, że jak widzi, ile pracy zostało włożone w montaż, to jemu by się nie chciało za takie pieniądze składać filmu, nie mówiąc o nakręceniu materiału :lol:
Mój brat (miał ślub teraz w lipcu) gdy prawie rok temu pokazaliśmy mu jakiego będziemy mieć kamerzystę zrezygnował z wybranego wcześniej p. Krencjasza (mimo, że miał już wpłaconą zaliczkę) i też zdecydował się na Piotrka. Teraz po obejrzeniu mojego filmu powiedział, że jest całkowicie spokojny o jakość swojego filmu.

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 11:16 am ]
Ponieważ dostałam parę próśb o namiary na mojego kamerzystę, podałam je w wątku "Nasi kamerzyści"


Ja również polecam Pana Piotra Płoszaja z Chojen. Montaż jest rewelacyjny. Z humorem, wrażliwością, bardzo dobrze spasowaną muzyką. Polecam osobom, które chcą aby ich film był z lekką dozą humoru, bez zbędnych kiczowatych dodatków i na najwyższym poziomie.

justinaa - Nie Sty 18, 2009 8:33 pm

a ja polcema firmę Alter Media
www.alter-media.pl

makunia81 - Pon Sty 19, 2009 2:00 pm

Ja już mam swój filmik i jestem bardzo zadowolona. Firma nazywa się: VIDEOSTUDIO ANDVHS. Nie ma swojej strony internetowej, bo jej nie potrzebuje - każdy klient poleca następnym i tak to trwa od 16 lat, choć niektórzy z forumowiczów twierdzą, że to niemożliwe... :razz: Usługi w konkurencyjnych cenach (my płaciliśmy 200 zł za godzinę zmontowanego filmu). Ewentualne namiary na priv. Naprawdę polecam!
madzienia - Pią Lut 06, 2009 9:37 pm

Polecam "Omega Studio " :!: :!: :!: :!:
amika - Pią Lut 06, 2009 10:01 pm

a ja odebralam swoja plytke od Pana Marka z firmy Maribea i z czystym sumieniem moge go polecac. Cena nie jest wysoka w porownaniu do jakosci uslugi.
Wszystko jest zmontowane tak jak prosilam :)

jak ktos chce wiecej info to piszcie na priva

Syncia83 - Pon Cze 29, 2009 8:43 pm

makunia81, witam czy mogłabys mi podać namiary na tego swojego kamerzyste,gdyz cena jest naprawde interesujaca.Ogolnie gdzie ta firma sie znajduje.Prosze o odpowiedz, z góry dziekuje. Ps.Czy tylko jest videofilmowanie czy np. zdjecia w plenerze tez robia?
evelinka - Pon Cze 29, 2009 11:12 pm

To i ja polecę naszego kamerzystę pana Adama Krencjasza. Na spotkaniach opowiedzieliśmy, jakie są nasze oczekiwania co do filmu. Podczas wesela nie usieliśmy co chwila biegać do niego, ani on do nas. Był zawsze gdzie trzeba. Po imprezie pozostawiłam p. Adamowi decyzje w kwestii doboru muzyki i doboru początku i końcówki. Byłam zachwycona, tym co zrobił. Muszę niestety przyznać, że gdybym miała sama wybierać piosenki, to nie byłby tak dobrze dobrane. Jeśli chodzi o cenę, to jest jak najbardziej rozsądna i przystępna. Stronki póki co jeszcze nie mają, ale słyszałam, że już się robi. W sumie, to do tej pory choć jej nie było, to mieli mnóstwo zleceń.
doni_iza - Czw Lip 02, 2009 9:23 am

Polecam studio SUNRISE i Pana Darka :) , spisał się rewelacyjnie :)
Syncia83 - Sro Lip 29, 2009 10:00 pm

Witam!Mam pytanko: czy korzystał ktoś z usług firmy "Studio -NetFilm" albo z DVComp.Jeśli tak to proszę o jakieś informacje na ich temat i czy warto korzystać z ich usług
nightmare - Sro Sie 19, 2009 5:48 pm

Ja polecam Studio JS

Film ze ślubu i wesela jak najbardziej nam się podoba. Rewelacyjnie zmontowany zresztą to można zobaczyć na przykładach.

Dodatkowo duży plus za samo filmowanie. Widać duże wyczucie i doświadczenie.

kasiechna - Sro Sie 19, 2009 10:54 pm

Ja byłam na weselu gdzie filmował DVcomp, film już widzieliśmy. Jestem zachwycona, fakt że jedyne co mi się nie podobało to było zakończenie, ale to mało jak na trwający 6 godzin film! to mogło nie być domówione do końca z Młodymi... Sama za dwa lata z moim K. planujemy ślub i jeśli chodzi o wideo to zastanawiam się nad Krencjaszem i Dvcomp'em.
Majeczka84 - Pią Lis 27, 2009 10:25 am

Witajcie
Byliśmy wczoraj na spotkaniu z Panem Krzysztofem Kleszyńskim, studio Video-S. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu tego Pana i zrealizowanych filmów. Pan Krzysztof był nam polecany z różnych źródeł więc myślę, że to dobry wybór. Nie jest też drogi, ale rozważamy jeszcze możliowść dwóch kamerek więc i cena się zmieni. A może ktoś współpracował z tym Panem? Chętnie poznam zdanie innych:) Jakby co namiar na kamerzystę na priv.
Pozdrawiam Was :)

Ania78 - Pon Gru 14, 2009 1:01 pm

Witam poproszę również na priva o namiary do Pana Piotra z Chojen!
Jeśli mogę zapytać to ile płaciliście u Pana za wesele?
Ewentualnie jak ktoś może podać namiary na niedrogiego kamerzystę godnego polecenia, nie zalezy nam na jakiś wodotryskach tylko fajnej pamiątce z wesela bo ślub jest i tak cywilny.

Przepraszam za zamieszanie ale już znalazłam numer w Nasi Kamerzyści

MarlenaGrzegorz - Czw Mar 15, 2012 9:31 pm

Bardzo polecamy kamerzystę Pana Piotra Urbańskiego z firmy VIDMIX. Jest osobą bardzo profesjonalną i zaangażowaną w wykonanie filmu o wysokiej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmu. Także moja siostra, po obejrzeniu naszego filmu, zdecydowała się skorzystać z usługi filmowania Pana Piotra. Jest niedrogi w porównaniu z innymi kamerzystami w Łodzi. Poza tym przesympatyczny człowiek i można wiele spraw organizacyjnych z nim bez problemu ustalić. GORĄCO POLECAMY ! Marlena i Grzegorz
kochecka - Pią Mar 16, 2012 7:16 am

ja gorąco polecam Tomka Szmytkę i Studio JS :)
Film rewelacja, z przyjemnością się go ogląda. Świetnie dobrana muzyka oraz efekty. Jeszcze lepiej współpracuje się z Tomkiem. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów, jest otwarty na propozycje Młodych.
Oprócz tego, że nam baardzo podoba się film to również goście byli zachwyceni i wielu z nich po obejrzeniu naszego filmu również skorzystało z usług Studia JS.

Gibek25 - Nie Kwi 01, 2012 9:23 pm
Temat postu: Polecam Studio LIK
Nasz ślub odbył się 24.09.2011 i polecam studio LIK z Łodzi. Profesjonalnie zmontowany materiał i nowocześnie. Maja fajne pomysły i naprawdę potrafią wszystko dopasować.
Tekla - Pon Maj 21, 2012 1:52 pm

Czy ktoś może zaprezentować swoją opinie na temat kamerzysty Krzysztofa Niteckiego ze Zgierza? Studio VIDEO FOTO? mówi Wam to coś?

Z góry dziękuję!! ;) ;) ;) ;) ;)

AgaNika - Sro Cze 20, 2012 6:08 pm

caixa napisał/a:
Ja również polecam Pana Piotra Płoszaja z Chojen

I ja także, jego studio nazywa się Quest. Nasz film właśnie się "robi" - na razie widziałam jedynie próbki i już nie mogę się doczekać kiedy obejrzę całość :smile: Do tej pory widziałam filmy, które "montował" z wesel mojej szwagierki i kuzyna - obydwa super :smile:

karolina87 - Czw Lip 05, 2012 4:07 pm

Nasz ślub odbył się 09.06.2012r. a filmował go Józef Struszczyk firma "VideoKlik" (tel.502 352 700). Gorąco polecam usługi tej firmy, film super zmontowany na dwóch płytkach dvd z naszymi wizerunkami oprawionych w ładne etui. Zdaliśmy się na Pana Józefa nawet w kwestii podkładu muzycznego i nie zawiedliśmy się, piosenki dobrane idealnie :D
Cała współpraca przebiegła bezproblemowo, sympatycznie i co najważniejsze szybko. Film z wesela otrzymaliśmy w ciągu niecałego miesiąca.

Timevaster - Nie Sie 26, 2012 12:44 pm

Witam:) Baaaardzo długo szukaliśmy dobrego kamerzysty. Produkcje większości z nich wołają o pomstę do nieba... Ale trafiliśmy na KM-MEDIA i nie mieliśmy żadnych wątpliwości, zostawiają konkurencję daleko w tyle...:) Realizacja z tego najważniejszego dla nas dnia wprawia w osłupienie wszystkich gości:) Zresztą...wejdźcie na stronę i zobaczcie teledyski (a szczególnie nasz:)) Bo to jest wyznacznik nowoczesnej relacji ze ślubu i wesela:) W razie pytań zapraszam na priv:)
jasmine3 - Czw Paź 18, 2012 1:33 pm

Jeżeli chcecie, by Wasz Dzień został uwieczniony w profesjonalny i niebanalny sposób to wybierzcie Sunrise Film z Łodzi a dokładniej Darka Zastróżnego :) My zdecydowaliśmy się na niego i się nie zawiedliśmy :) Darek to człowiek z pasją, widać, że robi to, co lubi :) Do tego wprowadza luźną atmosferę, człowiek nie jest spięty z powodu obecności kamery, której w sumie wcale nie czuje :wink:
Co do samego efektu pracy, to film przyjemnie się ogląda, oglądałam go już chyba z tysiąc razy :P Szczególnie polecam opcję z kamerowaniem przygotowań Pary Młodej, gdzie ujęcia są "kręcone" lustrzanką, to jest po prostu arcydzieło! :lol: Wszystko dopracowane w 100%. Do tego doskonale dobrana muzyka, która współgra z tym co się dzieje na obrazie. Dzięki temu film nie jest nudny i ogląda się go z zachwytem 8)
Zresztą wystarczy obejrzeć sobie trailery na jego stronie, by wiedzieć, o czym piszę :mrgreen:

ender - Pią Lis 02, 2012 5:09 pm

Chciałbym bardzo serdecznie polecić AGA studio który kręciło moje wesele. My nadal jesteśmy pod wrażeniem wspaniałego nagrania które dokonał podczas naszego wesela:) Nic mu nie umknęło. Był z nami tego dnia od godziny 10 rano ( kręcił przygotowania od fryzjera Pani Młodej) a skończył pracę o 4 nad ranem. Praktycznie przez cały czas był przy nas zawszę chętny do pomocy, gdy była taka potrzeba udzielał rad:) Widać że robi to co lubi:) Wiem że może być również z nim 2 kamerzysta jednak my nie skorzystaliśmy z tej opcji bo mieliśmy małe wesele. Cena za usługę również naszym zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Oprócz tego dostaliśmy w gratisie pewne dodatki:) Na prawdę jeśli chcecie mieć kamerzystę który kulturalnie z taktem bez zaglądania w talerze nakręci dla Was najważniejszy dzień życia to bierzcie AGA Studio!!!!!!!!! Gorąco polecam. Gdyby ktoś chciał dokładnych namiarów to proszę do mnie pisać, chętnie też odpowiem na pytania jak wygląda współpraca z nim od strony "młodych"
Darek stepniak - Pią Lis 09, 2012 9:55 pm

Ja natomiast polecam CREATIVE FILMS STUDIO. Bardzo ładnie kręcą, a klipy z plenerów kręcone lustrzanką :lol: są jak dla mnie rewelacyjne. Fotografia też na poziomie. Działają na terenie Łódzkiego, mają gdzieś w Łodzi przedstawiciela.
sysw - Czw Lis 15, 2012 7:42 pm
Temat postu: Re: Kamerzysta
My juz mamy problem z głowy :) kamerzysta jest fotograf jest :D teraz tylko czekamy.
dziekuje wszystkim za pomoc

ArekMisia - Sro Sty 23, 2013 10:20 am

Video Kilk i Pana Józefa poznaliśmy rok temu na targach ślubnych. Z największą przyjemnością właśnie jemu zaufaliśmy i powierzyliśmy nakręcenie Naszego Najcudowniejszego Dnia w życiu. Film jest zrobiony bardzo profesjonalnie, widać zaangażowanie, pasję oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Czujemy się dopieszczeni i bardzo zadowoleni :) Serdecznie i bardzo gorąco polecamy a firmie VideoKlik dziękujemy za tak wspaniałą ślubną pamiątkę, jaką jest film Waszego autorstwa.
Balcerek - Pią Cze 07, 2013 7:10 am

mogę polecić MV Studio - będzie kręcić i u mnie. Link masz w pasku reklam.
Catylyn89 - Nie Cze 09, 2013 9:20 pm

21Film Pan Grzegorz jest fantastycznym człowiekiem, od razu po spotkaniu stwierdziliśmy zgodnie z narzeczonym, że filmowanie naszego ślubu zostawiamy w dobrych rękach. Radził nam także w kwestii oświetlenia sali i całego procesu filmowania :)

Sam film skromny, ale piękny. Bez żadnych bijących po oczach animacji.

Polecam! :)

falcon - Pią Cze 14, 2013 10:47 am

najwieksza masakra moim zdaniem to ogladanie dwu godzinnego filmu a czasem nawet dłuzszego. ogladalem w sumie ze dwa takie to godzinna msza mnie rozwalala i zawsze to przewijalismy stad wniosek ze strata pieniedzy jak sie nie oglada. fajne natomiast sa takie zmontowane filmy powidzmy maksymalnie godzinne. my wzielismy wlasnie takiego czlowieka, ktory robi cos czego my nie dalibysmy rade zrobic sami i tutaj mozna wydac pieniadze. za transmisje godzinnej mszy to ja dziekuje :) nasz kreci godzinny, zmontowany film ktory sie oiglada jednym tchem bez przewijania - mozecie zerknac - Marcin Walczak z evileye. swoja droga przezabawny facet z ciekawym designem osobistym :)

[ Dodano: Pią Cze 14, 2013 12:01 pm ]
Aha, taka refleksja mnie jeszcze naszła - jak to się w ogóle nazywa taka usługa. "Wideofilmowanie" a pan świadczący takie usługi "kamerzysta". Wszystko niby ok. Ciężko bedzie mi to ubrac w słowa. Wydaje mi sie ze takie uslugi maja korzenie tez w latach 80/90. Pamietam jak tata kupil kiedys kamere VHS w austrii dawno temu. Byla to bodajze jedyna kamera na calym osiedlu i wszyscy prosili go by nakrecil im jakies pamiatkowe wydarzenia. Nawet myslal aby zajac sie tym zarobkowo :) ale niedlugo potem mozna bylo kupic kamere vhs w kazdym momencie jezeli ktos mial pieniadze. Dzis mój telefon nagrywa w fullhd choc naturalnie daleko mu do mozliwosci dzisiejszych kamer czy aparatów a i umiejetnosci mi brak. Stad bierze sie fachowca do takiego zlecenia. Ale sama nazwa "wideofilmowanie" czy jeszcze lepsze "kamerowanie" przywodzi mi na mysl takie punkty foto z poczatku lat 90. Cieżko mi wymyślic jakąs nazwe wspolczesna ale te aktualne przywodza mi takie skojarzenia. Oddawałem na kliszy 36 zdjec a odbieralem 15 bo reszta "nie wyszła" :P fajne czasy..

Marinka - Czw Wrz 26, 2013 2:48 pm

falcon, różnie się nazywa zarówno usługę jak i osoby za nią odpowiedzialne :) operator, montażysta, czy po prostu "osoba od video ślubnego" :)
Natomiast prawdą jest to, że często cena nie idzie w parze z jakością, a jedno i drugie z długością. Ostatnio sama szukałam kogoś do nakręcenia wesela (mojej siostry) i okazało się, że często im niższa cena tym niestety również niższa jakość wyplutego na koniec materiału - już żeby coś nakręcić trzeba mieć umiejętności, ale dopiero montaż to prawdziwe wyzwanie - nie dość że zabiera często kilka tygodni pracy, to jeszcze tu trzeba się wykazać umiejętnościami i wyczuciem.
Jednak to co mnie zdziwiło, to to że klienci podobno najczęściej wybierają długie filmy - chcą mieć nagrany cały ślub i całe wesele, a już 2,5godzinny film to minimum. Kto to później ogląda? :) Oczywiście, są gusta i guściki, jednak do mnie dużo bardziej przemawiają filmy-teledyski, dynamiczne, przedstawiające mnóstwo emocji, wysmakowane i nowoczesne.
Ja na szczęście znalazłam już odpowiednią ekipę, która spełnia moje wymagania - nie chcę tu robić kryptoreklamy, ale jakby ktoś potrzebował z okolic warszawy to możecie pisać na priv :)

lucyna - Sro Paź 16, 2013 10:19 pm

Gorąco chciałam polecić kamerzystę Michała z Sigma Orionis
Filmy jakie robi są rewelacyjne, a do tego na swój film czekaliśmy tylko dwa tygodnie, super opcję jaką oferuje to 3 dodatkowe kamery zainstalowane na sali, dzięki czemu klip weselny ma fajne efekty, nakładane są sceny z kilku kamer, dodatkowo udostępnia materiał roboczy za niewielką opłatą, gdzie całe wesele jest pokazane z kilku ujęć
i wcale nie jest drogi :)

POLECAM!!

Justyna2413 - Pią Lis 29, 2013 7:23 pm
Temat postu: Polecam Kamerzystę!
Witam :)

Serdecznie polecam studio Videoklik z Łodzi. Na płycie jest dokładnie wszystko co chcieliśmy. Wszystkie nasze prośby co do filmu zostały uwzględnione. Jakość rewelacja, dźwięk idealny. Płyta przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Świetne dopasowanie muzyki do scen. Każdy szczegół realizowany z wielkim wyczuciem. Naprawdę polecam!
Zresztą możecie zobaczyć na youtube

Wpiszcie Łódź Videoklik to wyświetli się ślub Justyny i Łukasza. Łącznie 13 filmików.

Niestety linków nie mogę wysłać bo to mój pierwszy post, a administrator nałożył ograniczenia

Polecam!

Anula 123 - Sob Sty 11, 2014 5:47 pm

Szczerze polecamy firmę Video Klik :) Pan Józef jest bardzo miły, kontaktowy, wziął pod uwagę wszystkie nasze sugestie. Film dostaliśmy naprawdę szybko i jest po prostu świetny. Nie nudzi podczas oglądania, są śmieszne wstawki, obraz jest dobrej jakości, muzyka idealnie dobrana. Cena również bardzo przystępna :)
socjolog - Sob Sty 25, 2014 10:41 pm

Ciekawe jak jedno -postowcy trafili na to forum zareklamować kamerzystę ?? ??

a ja myślałem że czasy taniej reklamy minęły :smile:

:twisted:

Juska - Nie Sty 26, 2014 11:16 am

socjolog, sam piszesz o tanich usługach... nawet darmowych... więc nie rozumiem Twojego zdziwienia O.o
filmowiec - Nie Sty 26, 2014 10:55 pm

ja osobiście nie praktykowałem ale słyszałem że niektórzy z branży proszą o opinie na forum pary u których pracowali, więc możliwe że niektóre posty pochodzą od faktycznie zadowolonych par
Julia_ja - Nie Sty 26, 2014 11:23 pm

socjolog, A może po prostu są na forum, czytają i chcą pochwalić to, co sami sprawdzili? Nie rozumiem tego zdziwienia :P

Strasznie narzekający jesteś :) więcej optymizmu polecam :]

aniajbk - Sob Cze 14, 2014 6:09 pm

Ja się nie będę rozpisywać zbyt wiele bo jak same obejrzycie te filmiki to na pewno będziecie zachwycone. Ekipa kręci po całej Polsce. Mają nawet babke od poprawiania makijażu. Kręcą filmy ślubne nowocześnie na styl amerykański. Wejdzie sobie na facebooka albo stronkę - Bycze Filmy. Moja siora jest z nich strasznie zadowolona i ja też widziałam ich prace :D
emilka.krk - Nie Lip 13, 2014 2:41 pm
Temat postu: polecamy
Witajcie, a ja wraz z moim mężem szczerze polecamy firmę KAMERAMI ze Zgierza. "Chłopaki" Piotrek i Damian to mistrzowie - jeśli można tak napisać. Napiszę od razu, że jeśli oczekujecie filmu, który otrzymacie w szybkim terminie to nie ma po co do nich dzwonić. Panowie się przykładają więc i na film trzeba poczekać - ale efekty rozbrajające. Przed podjęciem decyzji o wyborze kamerzysty długo się zastanawialiśmy ile chcemy poświęcić naszych pieniążków na taką usługę - ale stwierdziliśmy, że zaryzykujemy....po czym zdecydowaliśmy się na cały pakiet usług w firmie KAMERAMI. Dodam, że film robiło dwóch kamerzystów podczas przyjęcia plus dodatkowo jeden w kościele. Fotki robił Rafał. Chłopaki nie wchodzili sobie w drogę podczas "naszego dnia". Jakby co to nasz klip jest u nich na stronie w dziale portfolio (Emilka i Wojciech). Nasze zdumienie wykonanych przez nich usług było tak duże, że po rozliczeniu nie omieszkaliśmy podziękować im na ich profilu FB.



POLECAMY POLECAMY POLECAMY

P.S. Sorki za taki długi elaborat, ale to i tak krótko z tytułu zadowolenia. :D
aaaa...i nie bójcie się pisać do nich, nie jednokrotnie nie odbierają telefonów ale to przez zajętość i ciągłe rozjazdy. Mimo wszystko słowni i tani jak za taką jakość.

[ Dodano: Nie Lip 13, 2014 2:47 pm ]
sorki, bo jak napisałam posta to dopiero się zagłębiłam w to forum i przeczytałam, że wypowiedzi tutaj nie pochodzą od zadowolonych par tylko od samych firm...
mogę podać swój nr telefonu na prv jakby ktoś chciał więcej informacji o KAMERAMI.

A my zbieraliśmy się z Wojtkiem, żeby coś tutaj napisać od prawie roku...bo w 2013 roku był nasz ślub i wesele. Ale w końcu napisaliśmy, a to dlatego, że obiecaliśmy "chłopakom" - zresztą zrobili nam mały rabat ze polecanie ich usług.

Pozdrawiam
Emilka :)

ga_bisia - Sro Lip 30, 2014 5:15 pm

Witam wszystkich :) my zdecydowaliśmy się na MCF Projekt, generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobrze, że mieliśmy pełny pakiet, w przeciwnym razie nie wiedziałabym jak wyglądał mój własny ślub (byłam tak zdenerwowana :) ), cały czas było 2 kamerzystów, nie jestem osobą, która lubi być na pierwszym planie, ale Panowie byli niewidoczni, więc w sumie zapomniałam o ich istnieniu:) Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, fajny montaż- zależało nam na czymś ciekawym i oryginalnym, no i przede wszystkim krótki czas oczekiwania na film. Jestem dość wymagająca i zwracam uwagę na szczegóły, a Oni naprawdę stanęli na wysokości zadania. Także jak najbardziej polecam :) Mamy super pamiątkę z naszą ulubioną muzyką w tle:)
zbuntowanapanna - Czw Sie 14, 2014 10:57 am

Witam serdecznie,
jako, że TEN DZIEŃ (28-06) jest już za mną, a to forum weselne pomogło mi w wielu ważnych decyzjach, nakierowało i rozjaśniło wiele kwestii, dlatego też teraz na spokojnie, z czystym sumieniem mogę polecić kilka "ekip", z których korzystaliśmy.
Akurat w tym dziale z czystym sumieniem polecę studio filmowe http://houseoffilm.pl/, można ich znaleźć też tu i podejrzeć ich prace: https://www.facebook.com/...813519?fref=ts.
Szybko sprawnie, rzetelnie, jakość full hd (wybraliśmy opcję nagrywania lustrzankami).
Bardzo sympatyczni Panowie - p. Dariusz, Jakub, Patryk, którzy potrafią wysłuchać, a wszelkie prośby i sugestie przedłożyć na gotowy materiał. Zaraz po ślubie dostaliśmy trailer, który był zapowiedzią "seansu" dla Nas i Gości, ok. 2 tyg. później była gotowa cała płyta.
Szczerze polecam!
M. i B.

Promi - Pon Paź 27, 2014 9:30 am

Polecam kamerzystę Marfilm. Jest tu na forum.
Wszystko nagrał super, świetnie się dogadywaliśmy, zaskoczył nas miłą niespodzianką.
Cena konkurencyjna.
Serdecznie polecam!!!
Mail do Niego marfilm@poczta.fm
Ania

Edyta86 - Sro Paź 29, 2014 7:29 am
Temat postu: Michal Rozga
Michał Rózga to mlody, swietny kamerzysta. bardzo kreatywny, wspolpracuje z kilkoma fotografami, z ktorymi robi wspolnie filmy i reportaze ze slubow, wesel i innych imprez. kreci rowniez teledyski.
film z mojego wesela zrobiony pieknie, romantycznie i zabawnie. polecam serdecznie. dodam, ze cena za jego wzorowe uslugi bardzo niska.
jego dane kontaktowe:
Kolonia Ldzań
691-055-831

AndrzejB - Sro Lut 11, 2015 7:16 pm

Polecam gorąco MMFilms.eu z własnego doświadczenia - Pan Maciek filmował u mnie i ślub i chrzty dzieci - bardzo miło jest wrócić do wspomnień uchwyconych w obrazie, a jaką radochę maja moje dzieci z oglądania swoich filmów BEZCENNE.
oreska - Sro Lut 18, 2015 4:47 pm
Temat postu: IRIS proStudio www.irisprostudio.pl
A ja polecam IRIS proStudio :) Filmy nagrywają lustrzankami, ciekawie montują. Pracują w dwie osoby dzięki czemu film nie jest nudny i można zobaczyć wydarzenia z różnych ujęć. Film jest w jakości full hd i co dla mnie jest plusem można dostać go na płycie blu-ray. Filmy można zobaczyć na tu był link . Gorąco polecam :)

usunięty link. Dorotka_

owijek - Pon Kwi 13, 2015 11:36 am

Bycze Filmy mają bardzo fajne filmiki na youtube i vimeo, nie współpracowałam z nimi nigdy, ale śledzę ich realizacje, bo mi sie bardzo podobają, niektóre filmiki wyglądają jak normalny film, albo trailer kinowy :)
Dorotka_ - Pon Kwi 13, 2015 11:41 am

Ja polecam naszego kamerzystę z Białegostoku, ale jest fenomenalny :)
HQ Studio - Paweł Jankowski
w Łodzi szukałam, ale nie znalazłam nikogo, kto by Mu dorównał cenowo i pod względem artystycznym.

dołączam link do naszego teledysku
https://vimeo.com/114702238

monikaknap - Pią Lip 03, 2015 12:16 pm

Mam wrażenie, że 95% tych wpisów to reklama. Przejrzałam kilka stron zachwalanych firm i część z nich to jest standard z lat 90-tych. W czasach nowoczesnych filmów raczej nikt by się czymś takim nie zachwycał. Podobnie 1000 "obrobionych" zdjęć - mi zaproponowano 300 w niemałej cenie więc myślę, że to tak jak z filmami 3 - godzinnymi - masówka i ilość a nie jakość.
Sama jeszcze się do końca nie zdecydowałam i mam mętlik w głowie.

adamkowalik - Sro Sie 19, 2015 1:30 pm

Ja polecam usługi firmy Michał Rec Studio, która działa na terenie Nowego Sącza i Krakowa. Ja jestem zadowolony z ich usług i polecam dalej.
natka15 - Czw Wrz 24, 2015 7:59 pm
Temat postu: polecam!
Gorąco polecam Videoklik! jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kamerzystą, wszystko profesjonalnie i na najwyższym poziomie. dostaliśmy 2 płyty w ładnym opakowaniu, na nagraniu były zawarte najważniejsze momenty. film bardzo fajnie zmontowany, nie było nudnych ujęc czy pokazywania cioci która akurat je kotlet.
współpraca odbywała się bardzo profesjonalnie a Pan Józef to świetny fachowiec!

Sycylijka - Pon Wrz 28, 2015 8:56 am

ja też polecę firmę robiącą bardzo klimatyczne filmy :) Studio Movie (R. Kuśmirek) :ok:
piotter - Pon Paź 12, 2015 11:03 pm

Witam wszystkich
Gorąco polecam firmę VIDEOKLIK. Dwóch panów oferuje profesjonalną obsługę w zakresie video-filmowania. U nas nagrywany był ślub i wesele. W ofercie oczywiście możliwość uwiecznienia innych imprez (z jednym lub dwiema kamerami). Pełen profesjonalizm, ciekawe pomysły na realizacje, wysoka kultura osobista. Wszystkie nasze życzenia co do filmu zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami. W razie pytan prosze o wiadomosc. Jeszcze raz GORĄCO polecam.

boddekk - Pon Mar 14, 2016 3:46 pm

Ja ostatnio korzystałam z wyśmienitego kamerzysty na wesele w Warszawie Idmultimedia świetny kamerzysta jak i fotograf ślubny, jakość zdjęć rewelacja, same wykonanie filmu również genialne, świetne podejście do klienta !

usunęłam podpis z linkiem. Dorotka_

MałgorzataS - Pią Sie 12, 2016 3:19 pm
Temat postu: Polecam
Na naszym ślubie korzystaliśmy z weselnakamera.pl Polecam każdemu znają się na swojej pracy i byliśmy w stu procentach zadowoleni.
styśka - Pon Wrz 19, 2016 12:56 pm

Teraz dobry kamerzysta wyróżnia się oryginalnym podejściem i pomysłami. U nas wszystko nagrywała firma videomirków. Ekipa sypała pomysłami jak z rękawa- mieliśmy teledysk ślubny, oryginalną sesję zdjęciową a cały materiał jest zmontowany po prostu rewelacyjnie :) Na koniec również jest oryginalnie bo zamiast tradycyjnych płyt dają całość na pendrive z ślubnym zdjęciem.
aga_ww - Czw Wrz 22, 2016 9:32 am

Polecam VideoKlik
Pełen profesjonalizm i przepięknie przygotowany film

Romcio - Sob Lut 18, 2017 9:06 am
Temat postu: Polecam robimyfilm
Przez przypadek trafiłem do tego działu i tak przy okazji mogę napisać że w tamtym roku skorzystaliśmy z usług firmy robimyfilm.pl .Dokładnie tak się nazywają. Są z Bełchatowa ale z tego co wiem działają w całej Polsce. My skorzystaliśmy z filmu i fotografii i jesteśmy mega zadowolenii. Sami nie mogliśmy uwierzyć jak się zmieniła ta branża - oczywiście na lepsze. Od dłuższego czasu "kamerzysta" kojażył mi sie Pan Janusz z dużą kamerą i dużymi lampami :-) Ale do sedna... Panowie są bardzo mili i mają profesjonalne podejście do swojej pracy, a efekt ich pracy bardzo się nam spodobał. Dlatego w tym roku mija siostra też skorzysta z ich usług. Fakt cenowo trochę drożej niż Pan Janusz ale warto. Kontakt na stronie www
Julia Z - Wto Maj 15, 2018 1:06 am

Filmu baliśmy się strasznie. Nie chcieliśmy, aby dłużył się w nieskończoność i był nudny jak flaki z olejem. Na szczęście obejrzałam film ze ślubu mojej koleżanki, u której sama byłam jako gość. Ekipa nie przeszkadzała gościom i przede wszystkim Parze Młodej, a to duży plus, no i efekt końcowy - choć sama nie wierzyłam, że to możliwe - był ciekawy! Kiedy nadszedł czas na nas, przypomnieliśmy sobie o tym filmie i że może weźmiemy ich na swój ślub. Kontakt z szefem retroBŁYSK, Kamilem, potwierdzam tak jak przeczytałam w innym poście - bez zarzutu, uważnie słucha i dopasowuje ofertę pod indywidualne preferencje. Wszystko jest do dogadania i nie ma sztywnych ram. Materiał otrzymaliśmy taki jak chcieliśmy - nowoczesny, ale dopasowany do nas. Zresztą nawet jak się przegląda ich teledyski to nie ma dwóch takich samych. Chłopaki się starają i dają radę! Cena adekwatna co do jakości. Mają już wypracowany styl i jeśli to przeczytają - nigdy go nie zmieniajcie, bo mamy cudowną pamiątkę, którą z przyjemnością pokazujemy, a innym polecamy retroBŁYSK! ♥
forwesel - Wto Cze 05, 2018 11:23 pm

Polecam 21 FILM.
Mogę odstąpić termin jeszcze w przyszłym roku ze względu na odwołanie wesela.
15.06.2019

metka25 - Pon Paź 22, 2018 4:44 pm

Polecam Remake-Studio - są fenomenalni i dojeżdżają w każde miejsce w Polsce. Oferują m.in. wideofilmowanie, filmowanie dronem z powietrza, zdjęcia. Generalnie do wyboru kilka pakietów.
PaulaPaula - Sro Paź 24, 2018 6:39 pm

Witam. Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda? Mam pytanie :)

[ Dodano: Pią Paź 26, 2018 3:25 pm ]
Nie wyobrażam sobie takiej imprezy nie uwiecznić.... za sale ludzie płacą majątek, dekoracje... a gdy kurz opadnie i upłynie trochę czasu, w pamięci wszystkiego nie przywołamy. Filmy ślubne to nierzadko sztuka, piękna sztuka.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:12 pm ]
Robimyfilm robią bardzo fajne, nowoczesne filmy 😊

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:13 pm ]
Robimyfilm to też mega fotografia 👍🏻🔥❤

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:14 pm ]
Robimyfilm łączy film i fotografię w świetne pakiety, dzięki czemu oszczędzacie! 🤗

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:15 pm ]
Filmy robimyfilm nie są długie i nudne

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:17 pm ]
Komentarze osób, które skorzystały z usług robimyfilm są tak pozytywne, że już bardziej być nie mogą😁

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:18 pm ]
Ekipa robimyfilm to team pozytywnych ludzi z którymi poczujesz się komfortowo inwyjątkowo😎🤗

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:21 pm ]
Robimyfilm to nie tylko umiejętności, doświadczenie i wiedza. To też bardzo dobry sprzęt ze zgraną ekipą, która go obsługuje.

[ Dodano: Nie Paź 28, 2018 6:22 pm ]
Robimyfilm działa legalnie, co oznacza, że otrzymasz paragon, fakturę i oczywiście szczegółową umowę.

Romcio - Wto Maj 28, 2019 12:06 pm

Ooo polecam siebie :D Jeśli szukacie czegoś emocjonalnego, to zapraszam na nasza stronę, gdzie zobaczycie o co kaman :) https://wemakestory.com

usunięto podpis z linkiem - proszę o zapoznanie się z Regulaminem Forum. Dorota


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group