Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - PROFESJONALNY MAKIJAŻ W PABIANICACH

Migotk@ - Sro Kwi 04, 2007 7:42 pm
Temat postu: PROFESJONALNY MAKIJA? W PABIANICACH
DZIEWCZYNY RATUNKU, ZOSTAŁY MI 4 MIESI?CE DO ?LUBU I NIE MAM NAMIARU NA DOBR? WIZA?YSTK? W PABIANICACH. nIE BYŁOBY PROBLEMY GDYBY NIE FAKT I? MAM SKÓR? BARDZO WRA?LW? I PROBLEMOW?. POMOCY !! !!!
kryszka - Sro Kwi 04, 2007 9:45 pm

Nie pisz proszę dużymi lilterami, bo to złamanie Netykiety i Regulaminu Forum.
renacia86 - Nie Mar 07, 2010 6:56 pm

dziewczyny jakie polecacie makijażystki w Pabianicach, która robi bardzo ładny i trwały makijaż, szukam takiej sprawdzonej :) osoby do wykonania makijażu ślubnego :)
Wife-to-be - Nie Cze 06, 2010 11:34 am

Dziewczyny,
Możecie polecić jakąś kosmetyczkę, ktora robi ładny makijaż ślubny w Pabianicach?
Słuszałam o Metamorfozach. Czy któraś z Was ma jakies doświadczenia?

Na jak długo przed ślubem trzeba umawiac się na makijaż?

gosiaczek - Nie Cze 06, 2010 2:35 pm

Ładny to rzecz gustu, ale na pewno trwały zrobisz w Carmen na 20-stycznia (na tyłach pawilonu). Zawszę się tam maluję na wielkie wyjścia - do ślubu też - i zawsze jestem baaaaardzo zadowolona.

W Metamorfozach spróbowałam raz, ale to było pięć lat temu, więc nie podzielę się wrażeniami :]

martitka - Pon Cze 07, 2010 5:27 pm

Mój makijaż (w Pabianicach) robiła dziewczyna, która przyjechała do mnie do domu. Trzymał się całą noc, a ja byłam bardzo zadowolona. Jeśli któraś z was chce namiary, proszę o kontakt przez PW. Postaram się znaleźć/załatwić do niej numer :)
zae - Sro Cze 30, 2010 9:42 pm

martitka napisał/a:
Mój makijaż (w Pabianicach) robiła dziewczyna, która przyjechała do mnie do domu. Trzymał się całą noc, a ja byłam bardzo zadowolona. Jeśli któraś z was chce namiary, proszę o kontakt przez PW. Postaram się znaleźć/załatwić do niej numer :)


Najlepszy makijaż w Pabianicach robi Pani Ola z Metamorfoz, teraz już ma swój zakład podobno ale maluje bosko. polecam

gosiaczek - Sro Cze 30, 2010 11:04 pm

Bo Metamorfozy się zwinęły
Wife-to-be - Pon Lip 05, 2010 9:23 pm

gosiaczek napisał/a:
Bo Metamorfozy się zwinęły


Nie ma juz Metamorfoz?? Od kiedy?

gosiaczek - Nie Lip 11, 2010 7:59 pm

Miesiąc? Info, że do wynajęcia wisiało już dużo wcześniej.
Wife-to-be - Czw Lut 03, 2011 12:47 pm

dziewczyny, słyszałam , że Pani z Metamorfoz ma teraz inny salon o innej nazwie, Wiecie może gdzie to jest i macie jakieś namiary?

[ Dodano: Pon Mar 21, 2011 12:25 pm ]
Dziewczyny, podbijam temat makijażu w Pabianicach bo czas mnie nagli:)
prosze o propozycje makijażystek

[ Dodano: Pon Cze 27, 2011 6:36 pm ]
Mam nowe wiadomosci- podobno jedna z Pań z Metamorfoz ma swój salon, który nazywa się Aleksandra na rogu JPII i ul.Kamiennej.
Ktoś ma jakies wieści o Pani Oli, która tam maluje?

[ Dodano: Pon Sie 01, 2011 3:15 pm ]
Dziewczyny,
Byłam na próbnym. Bardzo mi się podobało. Pani nie powiedziałam w zasadzie nic- tylko ze ślubny, ze sukienka ecru. i efekt był super. Umalowała mnie inaczej niż poprzednie 3 panie u których byłam:)
Co wazne- przynajmniej dla mnie- pracuje na profesjonalnych kosmetykach (m.in. Bikor, YSL), a nie na Eveline (jedna kosmetyczka takimi cieniami mnie umalowała).
Pani Aleksandra robi od razu kępki, wiec oko autoamtycznie się otwiera. Jest otwarta na propozycje, jeśli coś się nie podoba proponuje inaczej. Ogólnie super. Za próbny zapłaciłam 50zł, slubny ma kosztować 70zł.
Nr.tel dla zainteresowanych 509 367 799

Ewelina caterin - Czw Sie 11, 2011 9:47 pm

A nie wiesz czy dojeżdża do domu??
Wife-to-be - Pią Sie 12, 2011 9:24 pm

Ewelina caterin napisał/a:
A nie wiesz czy dojeżdża do domu??


Niestety nie wiem, trzeba pytac. ja nie potrzebuję, aby przyjechała wiec nie pytałam.

jolajasmin - Sob Lut 11, 2012 7:47 pm

Witam,
Dziś byłam na próbnym makijażu u makijażystki mojej koleżanki w Pabianicach właśnie.. Jestem zadowolona w 100%, a mnie nie jest łatwo zadowolić do takiego stopnia, żebym jeszcze na głos o tym mówiła;P Emilia wcześniej pracowała w douglasie w galerii w łodzi (nie wiem czy pracuje tam nadal), i z czystym sumieniem mogę polecić jej usługi. Mam cerę naczynkową, z trądzikiem i nie jest łatwo doprowadzić ją do ładnego wyglądu. Pani przede wszystkim SŁUCHA co się do niej mówi czego by się chciało i jak zasugeruje się, że nie do końca wszystko jest ok, to bez zbędnego gadania poprawia, ewentualnie sama coś sugerując.
Ja chciałam wyrazisty makijaż i taki też dostałam (jak się zobaczyłam w lustrze to stwierdziłam od razu, że jak z jakiejś okładki super czasopisma). :smile:
W razie potrzeby namiary mogę podać na priv 8)

Gahanova - Sro Lut 15, 2012 11:13 pm

jolajasmin, a czy ta pani dojezdza do domu ewentualnie?
I ma przystepne ceny?
Jesli tak to ja poprosze namiary na priva. :-)

ewulka1984 - Pią Sie 23, 2013 8:37 pm

jolajasmin, Witaj,

jeśli to jeszcze aktualne to poprosiłabym o namiary najlepiej maila do makijażystki z Pabianic, o której wspomniałaś na forum i mniej więcej koszty makijażu ślubnego i próbnego. Będę wdzięczna:) Dziękuję i pozdrawiam

Terry - Nie Sie 25, 2013 1:36 pm

Powielam prośbę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group