Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Fryzjer i makijaż - dekolaryzacja włosów

mila1982 - Czw Wrz 20, 2007 10:51 am
Temat postu: dekolaryzacja włosów
Witam:)
Chciałabym zmienić kolor włosów,aktualnie mam ciemny brąz prawie czarny,marzy mi się troche jaśniejszy kolor
Potrzebuje fachowca ,ktory podejmie sie dekolaryzacji..macie moze kogos wartego polecenia???
Dzieki

[ Dodano: Czw Wrz 27, 2007 9:33 am ]
I udało sie mam swoje wymarzone włoski,jestem bardzo zadowolona:) :jupi:

Gabro - Pią Paź 26, 2007 1:51 pm

I gdzie dekoloryzowałaś włosy? Jak efekty po dłuższym czasie? Pochwal się, może ktoś jeszcze skorzysta :)
Sycylijka - Czw Kwi 23, 2015 6:42 pm

Ponawiam temat.
Możecie polecić dobry salon, w którym robiłyście dekoloryzację włosów ? :)

Dorotka_ - Pią Kwi 24, 2015 9:04 am

Mi dekoloryzację włosów robi Grzegorz z salonu Apropos - Sienkiewicza 7/9 .

Miałam dawno temu fazę na ognistą czerwień (fascynacja Rihanną). Potem jak kolor się spłukał to zrobiłam sobie krzywdę farbą Pallette - to był jakiś ciemny brąz, bo chciałam przykryć tą marchewo-kupę co miałam na głowie. Wyszło prawie czarno. Zapragnęłam powrotu do blondu po kilku miesiącach. Grzegorz mi włosy uratował, to były 2 wizyty.

Sycylijka - Pią Kwi 24, 2015 10:54 am

Dorotka_, a jaki koszt za obie wizyty ?
Dorotka_ - Pią Kwi 24, 2015 5:25 pm

Sycylijka, to było 3 lata temu - ale coś łącznie 300 zł chyba. Tylko ja mam długie włosy za łopatki.
Sycylijka - Sob Kwi 25, 2015 12:33 pm

Dorotka_, dzięki za odpowiedź. Postaram się podjechać tam w tygodniu i zapytać o dekoloryzację w takim razie :)
pucek - Czw Maj 04, 2017 8:05 pm

Ja farbowałam włosy tylko farbami Loreala (Majirel), dekoloryzację robiłam tez preparatem Loreala, a potem dopóki nie odrosły walczyłam z rudościami, które mi się przebijały przez każdą farbę. Pomijam, że włosy były przesuszone i każda farba mega szybko sie zmywała. Tydzień po farbowaniu zaczynały wyłazić rude. Mam chłodny odcień skory, ciemną oprawę oczu i jasne oczy, ten rudy pasował mi jak kwiatek do kozucha.
Dekoloryzacji mowię stanowcze nie!

karolcia94 - Nie Maj 28, 2017 2:50 pm

Kiedys zrobiłam sobie dekoloryzację, rozjaśniaczem Joanny, ponieważ chciałam zmienić kolor włośów z rudego na platynę I skończyło się to kruszeniem włosów na wysokosci centymetra od skóry, musiałąm obiąć całe włosy na jeża. Więc lekpei iść do fryzjera na taki zabieg, szkoda włosów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group