Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Zaproszenia - Ile płacicie za zaproszenia?

SYLWECZKA - Pią Paź 05, 2007 10:04 pm
Temat postu: Ile płacicie za zaproszenia?
Nie mam pojęcia jak kształtują sie ceny zaproszeń. Napiszcie ile Wy płaciliście za swoje zaproszenia, jakie firmy polecacie. Czekam na Wasze wypowiedziI
Pozdrowionka

SYLWECZKA :)

Gabro - Wto Paź 09, 2007 11:52 am

http://www.zaproszenia-itd.pl
http://www.slubne-zaproszenia.com

My mieliśmy zaproszenia z firmy ITD - numer 1407. Mają stałą promocję - dają dodatkowy rabat za konkretną ilość zaproszeń. Można zamówić sobie próbkę zaproszenia - 2 sztuki.

SYLWECZKA - Wto Paź 09, 2007 4:02 pm

Gabro bardzo dziękuje Ci za odpowiedź!Na pewno sprawdzę oferty firm, których linki mi podałaś!
Pozdrawiam :)

kobietka - Sro Paź 17, 2007 4:07 pm

witam, ja kupiłąm zaproszenia na allegro- bardzo nam sie sposobałyi suuup- decyzja zostaął podjęta a transakcja sfinalizowana :D
zaproszenie było z cenie 1 zł- do tego biała, wymiarowa koperta i wkładka informująca o miejscu imprezki.

SYLWECZKA - Czw Paź 18, 2007 12:17 pm

My też przeglądaliśmy zaproszenia na allegro!:)
Ich cena jest niewątpliwie zachęcająca!
Jeszcze nad tym myślimy!
Dzięki za opdowiedź!
Pozdrowionka:)

magda26 - Czw Paź 18, 2007 2:06 pm

My płaciliśmy 3,95 za jedno z nadrukiem,
wklejam link to naszego sklepu:
www.zaproszenia-lodz.com
dostaliśmy jeszcze do każdego zaproszenia takie naklejane na kopertę obrączki.

555 - Czw Paź 18, 2007 11:44 pm

my robilismy sami i wyszlo nam ok. 1,50 PLN /szt. z kopertami..
zastanawiam sie, co mozna zrobic za zlotowke.. pokazesz nam..?

lmyszka - Pią Paź 19, 2007 10:52 am

555 pewnie że można za złotówkę :)
my za papier płaciliśmy około 60 gr, do tego trochę wstążki, niech będzie ze 10 gr, nie miałam koperty bo były one zwijane :)
czyli koszt nie cała złotóweczka :) jedyne czego to tuszu nie przeliczę :razz:

SYLWECZKA - Pią Paź 19, 2007 7:42 pm

Bardzo się cieszę, że coraz więcej osób porusza ten wątek:)
Za wszystkie wypowiedzi dziękuje, zawsze mogą się komuś jeszcze przydać!
Podoba mi się też propozycja pokazania swoich zaproszeń, więc jeśli tylko macie ochotę pochwalcie się swoimi, może kogoś zainspirują...
Pozdrawiam;)

aka - Pon Paź 22, 2007 10:47 pm

My kupowalismy zaproszeniaw tym samym miejscu co Magda26. Wybralismy takie wycinane laserowo. A tresc wydrukujemy sami. Juz sprawdzilismy, ze nie z tym zadnego problemu nawet przy atramentowej drukarce tusz sie nie rozmazuje :)
EwaM - Pią Paź 26, 2007 2:43 pm

Mnie ostatnio przeraził koszt zaproszeń. Wiem, że wesele to generalnie duży wydatek itd, i liczyłam się ze wszystkimi kosztami typu sukienka, dekoracje, sala, orkiestra itd. Natomiast przez myśl mi nie przeszło, że na zaproszenia wydam około 1000 zł ! :o
Jestem w szoku. Nawet trochę rozważamy zrobienie zaproszeń własnoręcznie ale nie do końca wiem czy to dobry pomysł. :(

aka - Pią Paź 26, 2007 2:48 pm

A mozna wiedziec czemu tak duzo Ci wyszlo?
W ramach obnizania kosztow proponuje drukowanie tresci we wlasnym zakresie (odchodza koszty druku i personalizacji).

EwaM - Pią Paź 26, 2007 8:05 pm

Planujemy wesele na 150 osób. Nie wszyscy będą zapraszani w parach, a na miejsce osób, które z góry podziękują, że nie mogą przyjść, będą zaproszone następne z tzw listy rezerwowej. Potrzebujemy więc prawdopodobnie około 90 zaproszeń na wesele, jeśli nie więcej. Do tego co najmniej drugie tyle na ślub. Tak naprawdę liczymy, że będziemy musieli miec jakieś 250 zaproszeń. W grę wchodzą tylko i wyłącznie zaproszenia drukowane z imieniem i nazwiskiem (oczywiście na wesele). Do tego dojdą wizytówki na stół. Biorąc pod uwagę, że ceny takich zaproszeń zaczynają się od 3,60 zł, a tak naprawdę są w granicach 4 zł + koszt wizytówek. To nawet jeśli trochę przesadziłam z ilością zaproszeń 800 zł się na pewno uzbiera. :kwasny:
aka - Sob Paź 27, 2007 2:20 pm

Widze ze bardzo duze wesele organizujecie i sporo tych zaproszen wam wyszlo
Jezeli chcesz jakos ograniczyc koszta to proponuje:
- wybranie innych (tanszych zaproszen na slub)
- wydruk samodzielny (w zaleznosci od drukarni mozna zaoszczedzic prawie 2 zl na zaproszeniu: ok 80gr za wydruk i 90gr za personalizacje)
- samodzielny wydruk winietek - tu chyba najlatwiej zaoszczedzic, bo wizytowki sa stosunkowo latwe do zrobienia w domu: wystarczy papier ozdobny (koszt ok.6-7zl za 25 arkuszy A4) + drukarka.
No i troche czasu trzeba poswiecic :)

margarita - Pon Paź 29, 2007 5:26 pm

EwaM napisał/a:
Planujemy wesele na 150 osób. Nie wszyscy będą zapraszani w parach, a na miejsce osób, które z góry podziękują, że nie mogą przyjść, będą zaproszone następne z tzw listy rezerwowej. Potrzebujemy więc prawdopodobnie około 90 zaproszeń na wesele, jeśli nie więcej. Do tego co najmniej drugie tyle na ślub. Tak naprawdę liczymy, że będziemy musieli miec jakieś 250 zaproszeń. W grę wchodzą tylko i wyłącznie zaproszenia drukowane z imieniem i nazwiskiem (oczywiście na wesele). Do tego dojdą wizytówki na stół. Biorąc pod uwagę, że ceny takich zaproszeń zaczynają się od 3,60 zł, a tak naprawdę są w granicach 4 zł + koszt wizytówek. To nawet jeśli trochę przesadziłam z ilością zaproszeń 800 zł się na pewno uzbiera. :kwasny:


o kurcze to faktycznie spora ilość, my mamy wesele w grudniu (tuż tuż :) )) i zamawialiśmy zaproszenia na Piotrkowskiej 24. Myslę że mogę polecić tą firmę, mają spory wybór i cenowo wychodzi się dobrze gdyż płaci się tylko za zaproszenie.Nie biorą dodatkowej kasy za nadruk itp.
Pozdrawiam ciepło :)

Koalinha - Sro Gru 05, 2007 8:34 pm

EwoM, zgadzam się z Aką, jej pomysły na obniżenie kosztów są bardzo dobre. Pomyśl przede wszystkim o własnym wydruku. Niby trzeba doliczyć koszt tuszu i bawić się z drukowaniem, ale to chyba warte zaoszczędzonych pieniędzy. Mieliśmy dwa typy zaproszeń, inne na wesele (3,84) i inne na sam ślub (2,95 dziwnie tanio, ale są śliczne :) ). Bez personalizacji. Wyszło nam całość 453 złote.
owieczka_foto - Sro Gru 05, 2007 9:24 pm

Koalinha napisał/a:
EwoM, zgadzam się z Aką, jej pomysły na obniżenie kosztów są bardzo dobre. Pomyśl przede wszystkim o własnym wydruku.


My rozważamy własną produkcję, ale zupełnie z innego powodu - ani jedna sztuka mi się nie spodobała na tyle, że chciałabym je kupić. Nie myślałam, że jestem taka wybredna;)

Pozdrawiam

SYLWECZKA - Sro Gru 05, 2007 10:47 pm

my też coraz poważniej rozważamy własną produkcje zaproszeń :) koszty są ważne, ale przede wszystkim nie mogę powiedzieć żeby któreś z tych oglądanych do tej pory mnie zachwyciły nadzwyczajnie ;)
gosc - Czw Gru 06, 2007 10:27 pm

My pŁaciliśmy zazaproszenia 4,50 za sztukę, do tego winietki - 0,50 zŁ za szt. - razem zapŁaciliśmy ok. 300 zeta (ale to byŁy niewielkie ilości - ok. 70 zaproszeń, do tego ok. 40 wkŁadek z zaproszeniem na wesele, oraz 30 winietek)
anna - Sob Gru 08, 2007 12:31 pm
Temat postu: ile płacicie za zaproszenia
Popieram Margaritę. na Piotrkowskiej 24 Avanti mają napradę fajne i bez ukrytch kosztów zaproszenia i szybka realizacja. Ich strona to www.slubne-zaproszenia.com

gosiaczek1 - Pon Gru 31, 2007 7:46 pm

ceny podajecie kosmiczne i według mnie przepłacacie, wystarczy poszukać na allegro i za takie same można zapłacić o połowe taniej!! My znaleźliśmy rewelacyjne za 1,70 zł. oczywi ście z drukiem!!! :) )
owieczka_foto - Pon Gru 31, 2007 7:49 pm

gosiaczek1 napisał/a:
ceny podajecie kosmiczne i według mnie przepłacacie, wystarczy poszukać na allegro i za takie same można zapłacić o połowe taniej!! My znaleźliśmy rewelacyjne za 1,70 zł. oczywi ście z drukiem!!! :) )


Może podasz link do sprzedającego?

Pozdrawiam

cosola - Wto Sty 01, 2008 3:00 pm

3,95zł za zaproszenie na ślub i wesele, z nadrukiem i laserowym wycięciem naszych imion na okładce :)
Martysia - Pią Sty 04, 2008 3:17 pm

cosola a gdzie?
cosola - Pią Sty 04, 2008 6:03 pm

Pomorska 8, http://www.zaproszenia-lodz.com
pauluska - Pią Sty 04, 2008 10:07 pm

ja wybralam zaproszenia z allegro..
nie chcialo mi sie nigdzie chodzic i szukac..
spory wybor jest ale i tak sie zdecydowac nie moglam..
az tu ktoregos dnia pojawily sie wreszcie te jedyne:)
za ktore zalacilam 2zl za sztuke.w tym personalizacja i kopertka..wiec cena nie za duza..
a wygladaja tak:

aka - Pią Sty 04, 2008 10:09 pm

cosola - ta cena jest za zaproszenia z wydrukiem, ale bez personalizacji?
cosola - Pią Sty 04, 2008 11:17 pm

aka - dokładnie tak jak piszesz :)
owieczka_foto - Sob Sty 05, 2008 4:48 pm

Przeszukalismy internet, bylismy w jednej agencji która zajmuje sie produkcją zaproszeń i decyzja zapadła - robimy sami.

Powody bardzo prozaiczne.

Przede wszystkim będa całkowicie nasze... tylko nasze :) a nie znalazłam ani jednego, które by nas powaliło na kolana.

Po drugie cena: to co nam się mniej więcej podoba kształtuje się na poziomie ok. 15 PLN za sztukę. Pomnożenie tego przez ok. 80 szt. przyprawiło mnie o zawrót głowy.

Pozdrawiam

Martysia - Pon Sty 07, 2008 11:05 am

Owieczka masz w pewnym sensie rację:-) my niestety nie mamy uzdolnień plastycznych i nie dalibyśmy rady sami nic zrobić niestety:-) :cry: też wiele widziałam już zaproszeń i uważam jednak, że naprawdę można wybrać ładne i dość gustowne. my przeznaczymy ok. 5/6 zł za sztukę.
owieczka_foto - Pon Sty 07, 2008 9:37 pm

Martysia napisał/a:
my niestety nie mamy uzdolnień plastycznych i nie dalibyśmy rady sami nic zrobić niestety:-)


Martysiu... ja podejrzewam siebie o dwie lewe łapki. Razem z M i Corelem będziemy działać jako trio, a reszta to już tylko papier czerpany, lak i pieczęć.

IMO nie są tu potrzebne umiejętności plastyczne.

Najważniejsze jest jednak, że każdy robił tak żeby było dobrze.

Pozdrawiam

rusałeczka:) - Pon Sty 07, 2008 9:55 pm

My tez robimy sami własne zaproszenia :) A szczerze to ja je robie a moj miś tylko ocenia. Ale projekt juz jest gotowy :) Moj mis powiedzial ze sa piekne i nawet spytał mi sie czy naprawde robiłam je sama? :) Jeśli chcecie je obejrzec to zapraszam do mojego dziennika - Rusałeczka:) i Miś 22.08.2009 r.
Jak policzyłam to jedno zaproszenie wyniesie nas około 2 zł. Takze warto samemu robic bo po pierwsze duzo mozna zaoszczedzic a po drugie jaka satysfakcja :)
Pozdrawiam

owieczka_foto - Pon Sty 07, 2008 10:30 pm

rusałeczka:) napisał/a:
My tez robimy sami własne zaproszenia :) ... Jeśli chcecie je obejrzec to zapraszam do mojego dziennika - Rusałeczka:) i Miś 22.08.2009 r.


No i super. Ja popieram takie działanie.

Pozdrawiam

KaMi1982 - Wto Sty 08, 2008 2:43 pm

Dziewczyny, trochę przesadzacie z tymi zaproszeniami za 5 zł. Zobaczcie tu: http://www.allegro.pl/ite..._21_wzorow.html . 0,95 zł. I na prawdę coś by się ładnego wybrało. Ja chyba będę kupowac na allegro. Wolę trochę zaoszczędzić i dołożyć do czegoś innego. Poza tym Mój M. ma znajomości w jakiejś hurtowni i pewnie też tam pojedziemy zobaczyć, ale podejżewam, że ceny będą podobne do tych z allegro.
gosiaczek1 - Wto Sty 08, 2008 8:13 pm

My też mamy zamiar kupować zaproszenia na allegro i mamy już nawet upatrzone :) no i za przystępną cenę
owieczka_foto - Wto Sty 08, 2008 8:16 pm

KaMi1982 napisał/a:
Dziewczyny, trochę przesadzacie z tymi zaproszeniami za 5 zł. Zobaczcie tu: http://www.allegro.pl/ite..._21_wzorow.html . 0,95 zł.


Te mi się zupełnie nie podobają, ale uparłam się na papier czerpany.

Pozdrawiam

rusałeczka:) - Wto Sty 08, 2008 8:38 pm

Dla mnie płacic za zaproszenie 6-6 zł. to lekka przesada. KaMi ma racje na alegro jest pełno ogłoszen gdzie mozna cos ciekawego wybrac :) Pozdrawiam
KaMi1982 - Sro Sty 09, 2008 9:41 am

Ja uważam, że zaproszenie nie jest naważniejsze w tym Dniu. Mnie też się podobają z czerpanego papieru, ale szkoda mi kast. Znajdę sobie ładnego za 1zł. Jest na prawdę duży ybór i kilka mi wpadło w oko. Wolę dołożyć tą kasę do makijażu lub fryzury.
Ale to tylko moje zdanie.

owieczka_foto - Sro Sty 09, 2008 4:24 pm

KaMi1982 napisał/a:
Ja uważam, że zaproszenie nie jest naważniejsze w tym Dniu. Mnie też się podobają z czerpanego papieru, ale szkoda mi kast. Znajdę sobie ładnego za 1zł.


My będziemy robić sami zaproszenia z papieru czerpanego i myslę, że koszt łączny to ok. 1,50 PLN za szt. Mogę Ci podać namiary na tani papier czerpany. Jeśli będziesz zainteresowana odezwij się na PW.

Pozdrawiam

Dosia_Zosia - Czw Sty 10, 2008 12:32 am

1,89 za sztukę, zakupione na Allegro.
Ja planowałam przeznaczyć na zaproszenia do 2zł za sztukę i do takiej kwoty szukałam zaproszeń.

Kamil_umed - Sob Sty 19, 2008 12:48 pm

My zastanawiamy się jeszcze jakie zaproszenia i ile na nie przeznaczyć. Myślę, że najbardziej zachwycać będą te zrobione samodzielnie, jednak ze względu na ciągły barak czasu i talentu plastycznego :( będzimy musieli jakieś zamówić. ?yczymy oryginalnych pomysłów dla par, które podjęły się samodzielnej "produkcji" zaproszeń ;)
Petitka - Sob Sty 19, 2008 9:43 pm

My za weselne zaplacimy prawie 4 zl :( , a za takie tylko na slub - 2 zl
żabeczka - Nie Sty 20, 2008 10:02 pm

My zdecydowalismy się na zakup zaproszeń wczoraj. Pojechalismy do hurtowni na Brukowej (jeśli ktoś będzie zainteresowany dokładny adres i nazwę podam na priw) i byłam oszołomiona widokiem tylu zaproszeń. W dodatku są tanie bo od 1zl do 3zl ręcznie robionych ze wszystkimi możliwymi bajerami. Mówiąc szczerze to sama nie wiedziałam na co się zdecydować. Ale wybór padł na coś oryginalnego- naszym zdaniem. W zaproszeniu jest to co chcieliśmy czyli zaproszenie na ślub i dodatkowa wkładka, która jest naprawdę śliczna dla gości weselnych, a koszt jednego zaproszenia to 1,20zl. Zdjęcia zaproszenia umieściłam poniżej
margolka - Pon Sty 21, 2008 12:31 am

Ja bardzo poproszę o namiary, bo ceny są rzeczywiście konkurencyjne. Ostatnio ciągle się zastanawiam gdzie tu znaleźć tanie zaproszenia, bo powyżej 4 zł to jednak trochę drogo.
Martysia - Pon Sty 21, 2008 12:56 am

my już odebraliśmy wreszcie część naszych zaproszeń z cartalii! (na razie tylko 40, po włosku) Zrobili je błyskawicznie, w 4 dni od zamówienia! wyszło 5.70 zł za zaproszenie, w sumie nie najtaniej ale co tam, od razu nam się spodobały. Dla Polaków będę drukować za miesiąc, dwa, więc mogłabym wybrać zupełnie inne ale raczej też zdecyduję się na te...
tofee - Czw Mar 20, 2008 12:36 am

My zapłaciliśmy 4,20 za sztukę z wydrukiem i kopertą. Myślę, że to bardzo przeciętna cena.
fewka - Czw Mar 20, 2008 11:35 am

My zapłacilismy 3.40 albo 3.60 (nie pamietam) za sztukę. Ale niezle trafilismy bo ten sam wzor w innych punktach kosztowal 4.50 o ile dobrze pamiętam..

Tyle ze musialam sama je skladac, co mnie troche wkurzylo. Ponieważ jeżeli zamawiam typ zaproszenia z katalogu to przy odbiorze ma wygladac jak z katalogu a nie w czesciach...!!!!

Wy tez musialyscie skladac swoje zaproszenia??? Bo może to normalne?

sistermonn - Czw Mar 20, 2008 1:59 pm

My na szczęście nie musieliśmy niczego składać. Dostaliśmy gotowe, zapakowane.
Płaciliśmy za ślubne 2,95 a za zaproszenia na ślub i wesele -3,80

ales - Pią Mar 21, 2008 9:34 am

tylko 2,40 za sztukę, znaleźliśmy je na allegro. Poniżej zdjęcie
justinaa - Pią Kwi 25, 2008 8:13 pm

ja na razie przeglądałam w sumie tylko jedną stronkę z zaproszeniami, ale te, które mi się bardzo spodobały, kosztowały ok 4-5 zł za sztukę i to jest taka cena, jaką jestem jak najbardziej w stanie przeznaczyć
martynahehe - Sob Kwi 26, 2008 9:55 am

hej! Ja zapłapłaciłam 3 zł za zaproszenie i 3,30 za zaproszenie z personalizacją ( oczywiście w cene wlicza się koperta)- bardzo ładne przede wszystkim super papier ( dość gruby i błyszczący) ;)
Jestem bardzo zadowolona
w załaczniku co prawda nie moje ale mamy bardzo podobne

izunia_82 - Sro Maj 07, 2008 6:01 pm

My za swoje zaproszenia płaciliśmy 0,90gr od sztuki. Zaproszenia są z wkładką i kopertą. Moim zdaniem są super.
Pamcia - Czw Maj 08, 2008 10:47 am

ja zaplacilam 2.50 juz z koperta i personalizacja :)


przykladowe zaproszenie:


lmyszka - Pią Maj 09, 2008 10:21 am

po raz kolejny proszę aby prośbe o wszelkiego rodzaju namiary wysłać na Priv do osób, bo takie posty nie wnoszą nic do tematu a po za tym osoba która mogła by wam takie informacji udzielić może już nie zajrzeć do danego tematu

Post dotyczy usuniętych postów z prośbą o namiary.
Proszę go traktować jako przypomnienie.
Każdy post z prośbą o namiary będzie usuwany jako sprzeczny z regulaminem
Sajonara6

pauluska - Sob Maj 10, 2008 10:42 pm

Jak za 2,50 to nie dużo..
mi się podobają.. bardzo eleganckie

ja właśnie dokupiłam zaproszeń za 3,50 a wyglądają tak... skromnie i z cytatami


aczkolwiek nasze lekko się róznią..

anuleczkam - Czw Maj 15, 2008 12:37 pm

My płacimy 3,60 z personalizacją, ze zdjęciem, robione według projektu koleżanki.
izunia81 - Pon Cze 30, 2008 4:45 pm

Ja także kupiłam na allegro (wzór 2) http://www.allegro.pl/ite...nia_slubne.html
Jak ja kupowałam to z personalizacją zapłaciłam 2.49 od sztuki. Widze, że teraz są droższe.
Zapraszani goście byli oczarowani.

evelinka - Pon Cze 30, 2008 8:03 pm

Właśnie dotarłam do tego tematu i jak zobaczyłam zaproszenia pauluski to mnie zachwyciły. Dodatkowo cena jest jak dla mnie przystępna. Mogę się dowiedzieć gdzie zamawiałaś?
doni_iza - Wto Lip 01, 2008 8:44 am

Pauluska to ja tez poproszę o namiary, Twoje zaproszenia są bardzo ładne, eleganckie i oryginalne zarazem :) .
anielka79 - Wto Lip 01, 2008 1:56 pm

ja robiłam sama, i koszt jednego zaproszenia wyniósł mnie 46 groszy. a na dodatek wszyscy sie nimi zachwycaja (do tego, ze sama je robiłam przyznaje sie dopiero jak ktos wyrazi pierwszą opinię :) )
Yoanna - Wto Lip 08, 2008 3:28 pm

anielka79 a może pochwalisz się swoimi zaproszeniami :-) Chętnie na nie zerknę
justinaa - Sro Lip 09, 2008 10:37 am

46 groszy o naprawdę dobra cena :) i też jestem ciekawa efektu
my za zaproszenie daliśmy prawie 6 zł :/ byłoby mniej, ale dosłownie dzień przed planowanym odbiorem okazało się, że jednak będzie inna godzina slubu i trzeba było robić dodruk, ale w każdym razie zaproszenia są bardzo ładne :)

anielka79 - Pon Lip 14, 2008 7:03 pm

hmmm..chetnie bym sie pochwalila bo i jestem ciekawa Waszych opinii, ale niestety probowalam robic zdjęcia (telefonem niestety tylko) i starsznie nieciekawie to wyszlo. Jeszcze sprobuje i jakby co to jej pokaze tutaj:)
edys_lu - Wto Lip 15, 2008 3:15 am

My placilismy 3,95 zł. za zaproszenia na wesele (bylo ich 45 szt), do tego zamowilismy 40 szt zaproszen na slub po 2,95 zł. Okazalo sie ze 40 szt na slub to malo i domowilismy kolejne 40 ale tym razem juz bez nadruku i kosztowaly 2,36 zł.
Do wszystkich zaproszen dostalismy koperty, a na te z nadrukiem mielismy 5% znizki. W sumie za wszystko dalismy kolo 400 zł. Do tego sama wykonalam wkladki do zaproszen z informacja o kuponie totolotka i sama wykonalam przywieszki na alkohol.

Dorotka847 - Wto Lip 15, 2008 8:56 pm

my za nasze z personalizacją zapłacicliśmy ok 5 złotych wiec cena wg nas do zaakceptowania :D
agunia84 - Sro Lip 16, 2008 1:05 pm

Nasze będą kosztować 1,45 zł z personalizacją :) Będę je robić sama i po obliczeniu kosztów tyle nam wyszło, najdroższy w tych zaproszeniach jest papier. Projekt naszych zaproszeń można obejrzeć w moim dzienniczku. ;)
caixa - Sob Lut 28, 2009 1:13 pm

A my zapłaciliśmy 2,50 za drukowane zaproszenia z kopertą. Są bardzo ładnie wykonane. Zamawialiśmy na Piotrkowskiej 111 :)
szaraczarownica - Sob Lut 28, 2009 3:42 pm

My zapłaciliśmy 2 zł.
Na chwilę obecną całość zaproszeń (122 sztuki) kosztowała 244zł.

Ambrozja - Sob Lut 28, 2009 6:30 pm

My zapłaciliśmy 2,95 z nadrukiem i do każdego dostaliśmy kopertę.
bester - Nie Mar 01, 2009 10:30 am

my za swoje zaplacilismy 2 zł (takie same w nnych miejscach kosztowaly 4 zł)
Yoanna - Nie Mar 01, 2009 7:25 pm

Ambrozja napisał/a:
My zapłaciliśmy 2,95 z nadrukiem i do każdego dostaliśmy kopertę.


My tak samo :D

szaraczarownica - Nie Mar 01, 2009 7:41 pm

Ambrozja napisał/a:
i do każdego dostaliśmy kopertę.


Zadam może głupie pytanie: czy to nie jest oczywiste? To znaczy, czy zdarzają się miejsca, gdzie kopert się nie dostaje lub trzeba za nie zapłacić? :?

marysia - Nie Mar 01, 2009 10:39 pm

Oczywiście ze tak. Właśnie nie wszedzie dają a poza tym spotkałam sie też z czymś takim że jak chcesz z personalizacja to trzeba dodatkowo 0,50-0,70gr a tak dają wydrukowane ale z miejscem żeby sobie samemu wpisac dla kogo zaproszenie :-?
szaraczarownica - Pon Mar 02, 2009 7:30 pm

marysia napisał/a:
Oczywiście ze tak. Właśnie nie wszedzie dają a poza tym spotkałam sie też z czymś takim że jak chcesz z personalizacja to trzeba dodatkowo 0,50-0,70gr a tak dają wydrukowane ale z miejscem żeby sobie samemu wpisac dla kogo zaproszenie :-?

Ja za personalizację musiałabym zapłacić 1zł, ale ponieważ uważam ją za niepotrzebną w moim przypadku, więc wolałam nie wydawać tej kwoty. Jeszcze nie mam zamknietej listy gości, a niespersonalizowane zaproszenia dają mi wolną rękę w modyfikowaniu listy.
Natomiast nie wiem czy zdecydowałabym się zamówić zaproszenia w firmie, która nie daje kopert. Wolałabym chyba odrobinę droższe, ale z kopertami. Niby wychodzi na to samo, ale liczy się gest - nie muszę się upominać o taką oczywistą dla mnie rzecz jak koperty. Coś w formie: klient nasz pan.

Malwina_łódź - Pon Mar 02, 2009 7:40 pm

My za zaproszenie zapłaciliśmy 0,80 gr i jesteśmy zadowoleni. W weekend wypisałam. Mam czytelne i ładne pismo (zawsze skromna ;) ) więc wyszło to nieźle. :lol:
szaraczarownica - Pon Mar 02, 2009 8:23 pm

Malwina_łódź napisał/a:
Mam czytelne i ładne pismo

Ile byś wzięła za wypisanie moich? :razz:
bazgrząca_jak_kura_pazurem

Malwina_łódź - Pon Mar 02, 2009 9:21 pm

Mnie już moje męczyły ;D
Mało przyjemna kwestia. Już lepsze było szukanie sukni ;P

skalimonka - Nie Mar 08, 2009 8:05 pm

Ja tez napalilam sie, ze bede sama robic zaproszenia, ale przegladajac allegro w celu znalezienia inspiracji, natrafilam na bardzo podobne do tych, co bym sama zrobila i po 1,17zl za sztuje juz z nadrukiem i koperta. Szybko policzylam wiec ze szkoda mojego czasu, taniej nie zrobie, a nie wiadomo jak wyjdzie. Z przemila Pania omowilam pewne zmiany i juz byly idealnie takie jak chcialam. Moge ta pania polecic, jest bardzo slowna, wszystkie uwagi notuje, daje propozycje, bardzo dobry kontakt mialam z nia mailowy - super slowna kobitka :) Zaproszenia sliczne i dopracowane.
gklm - Sob Mar 21, 2009 4:00 pm

płacimy 2zł od sztuki...jesteśmy bardzo zadowoleni...wcześniej wypatrzyliśmy inne po 4zł, ale jednak warto pojechać czasem do salonu i na miejscu okazuje się, że np. jest jakaś ciekawa promocja :)
Tissaia - Nie Mar 22, 2009 9:25 pm

Daliśmy 3.80 zł za sztukę z kopertą, zdjęcia z wydrukowanym zdjęciem w sepii, kolor ecru, satynowy papier, koperta błyszcząca + wstążeczka. Wydaje mi się, że to taka średnia cena. Piotrkowska 109.
ppola - Nie Mar 22, 2009 11:42 pm

edit: usunęłam część wypowiedzi mówiącą o podejrzeniu reklamy u forumowicza Błędny_Rycerz (jego posty zostały usunięte)
kryszka




[ Dodano: Nie Mar 22, 2009 11:48 pm ]
Tissaia, a wy nie mieliscie sami drukowac, bo tak mi sie cos wydawalo ;)

Tissaia - Pon Mar 23, 2009 12:42 am

A mieliśmy. Problem w tym, że żadne z nas nie umiało zrobić profesjonalnego projektu, żeby go zanieść do drukarni, a kolejne proszone o to osoby się wykruszały (koleżanka-artystka dłubała się z tym 2 tygodnie, żeby potem stwierdzić, że... nie ma czasu :/), więc zgarnęłam to, co udało mi się wymyślić i poszłam z tym do firmy. Ostatecznie zaproszenie jest według mojego projektu (tzn. wszystko, łącznie z kolorem, formatem, zdjęciem, rozmieszczeniem, czcionką i ułożeniem tekstu), ale wykonała go profesjonalnie pani z Karoline, podobnie jak druk i wykończenie (wstążki).

Po prostu nie miałam czasu czekać, aż ktoś łaskawie zrobi mi plik z zaproszeniem :)

madzialenka - Wto Mar 24, 2009 12:25 pm

płaciliśmy 1, 75 za sztukę bardzo ładne i skromne ruloniki z nietypowymi ozdobnikami :) kwiat róży ze wstążką
pszczoła - Wto Mar 24, 2009 12:46 pm

a my 2 zł za sztukę, tradycyjne, czyli rozkładane, koperta gratis, bardzo eleganckie, sztywna okładka. polecam. Gościom bardzo się podobają.
ppola - Sro Mar 25, 2009 8:57 am

ślubne 1zł, weselne zaszalelismy - 4,30
Belluszi - Sro Kwi 01, 2009 2:51 pm

W Większości postów piszecie o cenie z 1 szt zaproszenia z drukiem. A to nie wszystko.
Jest jeszcze opłata jednorazowa za skład i jak się dowiadywałam bardzo różni się w poszczególnych salonach. Np. na Wieckowskiego 9 podano mi cenę 49 zł, a w ITD i
w DiD studio tylko 10 zł i w tych dwóch ostatnich jest tańszy nadruk i personalizacja. :roll:

ppola - Sro Kwi 01, 2009 4:00 pm

Belluszi, za pewne masz racje, ale w moim wypadku, zaproszenia za 1 zl to gotowce do wypisywania. Wiec jesli mialabym cos dodawac to koszty przesylki, ktore po podzieleniu na sztuki wyszły by mi niecale 2 grosze i koszt kupna pisaków po podzieleniu nastepny grosz czyli faktycznie moje zaproszenia byly drozsze kosztowały 1,03zł
ava - Pią Kwi 03, 2009 7:26 pm

My za zaproszenia ślubno-weselne płaciliśmy 1,60 zł za sztukę bez koperty (z pełną personalizacją), doliczając koszty przesyłki i ładniejszych kopert w kolorze ecru, cena za jedną sztukę wyszła nam niecałe 2 zł :)
Zaproszeń na sam ślub jeszcze nie mamy.

Dzesia - Wto Kwi 07, 2009 10:39 am

Zapłaciliśmy wczoraj 1,20 zł za sztukę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupowaliśmy na Brukowej 8 w hurtowni, ogromny wybór i bardzo miła pani.
martitka - Sro Maj 27, 2009 5:38 pm

My za swoje daliśmy 1,80zł za sztukę z kopertą. Personalizacja w cenie, ale my zamawialiśmy bez :) (Allegro rządzi :D )
spray - Czw Maj 28, 2009 2:23 pm

Nasze były z allegro. 1,50 za sztukę, pełna personalizacja w cenie, ale bez kopert. Odbiór w Łodzi, więc wyszło bardzo tanio, a zaproszenia były śliczne i oryginalne. Z tym, że ostatnio sprzedający wywindował cenę do 1,80, widocznie poczuł nosem jaki to interes :) Wszystko sprzedał na pniu.
Sylwiam - Pią Maj 29, 2009 10:55 am

Zaproszenia na ślub i wesele - 4,20zł (bez personalizacji, z kopertą, 70sztuk). Zaproszenia na ślub - 2,99zł (bez personalizacji, z kopertą, 100szt.). W sumie nie całe 600zł.
Karolka_23 - Pią Maj 29, 2009 6:38 pm

My za zaproszenia na ślub i wesele płaciliśmy 5,10 za sztukę z personalizacją gości oraz kopertą. Na sam ślub zdecydowaliśmy się na zaproszenia dużo tańsze bo 1,70 za sztukę
Kamelija - Pią Maj 29, 2009 10:19 pm

My też zamówiliśmy z Allegro :D za 1,85/sztuka, z personalizacją, zdjęciem i nawet własnym wierszykiem, bez kopert ( bo są w formie rulonu) i z kokardkami (kolor do wyboru) http://images41.fotosik.pl/91/3416257d351674a4.jpg
kasia_m85 - Sro Wrz 02, 2009 9:01 pm

My zaplacilismy za sztuke bez personalizacji 5,74 a dla rodziców 5,91.Dzisiaj odebraliśmy i jestesmy bardzo zadowoleni.
Pecetka - Wto Gru 15, 2009 11:48 am

Ja też zamawiałam zaproszenia na allegro, proste, eleganckie na prążkowanym papierze ze wstążeczką. Koszt całkowity to 1,29zł za sztukę + 13zł transport. W tym pełna personalizacja i koperta. Jesteśmy zachwyceni wykonaniem i solidnością a także stosunkowo niską ceną. POLECAM!!!
agulka1989 - Pią Gru 18, 2009 11:05 pm

My planujemy wydać do 5-5,50 zł za sztukę. Choć ostatnio coraz częściej udaje mi się trafić na naprawdę ładne zaproszenia w granicach 2-2,50 zł :)
Misiak87 - Sob Gru 19, 2009 3:05 pm

My daliśmy 2 zł/ szt + przesyłka. Zamawialiśmy na allegro.


ewex - Sro Lip 28, 2010 12:01 am

My płaciliśmy cały 1 zł za zaproszenie. Zamawialiśmy na allegro.
3 warianty

kamilla1984 - Pon Sie 02, 2010 12:30 pm

cudne te zaproszenia
CoctailZone - Sob Sie 14, 2010 11:42 am

My za zaproszenie płacimy 3,50zl.
haohao - Pon Sie 16, 2010 11:46 am

2zł od szt plus 10 za przesyłkę..
zaproszeń jeszcze nie mam :/ i chyba uszkodzę gościa za moje popsute nerwy

sloneczkoo - Pią Paź 01, 2010 12:06 am

Jak dobrze pójdzie 2zł/sztuka ;)
martus - Sob Paź 02, 2010 8:25 pm

2zł, na ulicy morgowej w łodzi (super hurtowania)
SilverLady - Pon Paź 25, 2010 10:43 pm

My kupiliśmy zaproszenia na Allegro za 2,1zł za sztukę. Trochę droższe niż niektóre dostępne na Allegro, ale były bardzo ładne i eleganckie, bez kiczowatych elementów. Proste, kremowe z wytłaczanymi złotymi elementami i małą kokardką. Gościom się podobały.
tulipan87 - Wto Paź 26, 2010 10:43 am

U nas wyszło 2,6 zł za sztukę + przesyłka. Byliśmy bardzo zadowoleni, a i na gościach nasze zaproszenia robiły wrażenie :)
kariczeq - Sro Lis 03, 2010 5:58 pm

my płaciliśmy 1,05 zł za zaproszenie, po doliczeniu przesyłki wyszło 1,25 zł za jedno zaproszenie, zamawiane na Allegro, proste bez kokardek, 2 wzory (przy tej ilości można było wybrać do 6 wzorów)
M_and_M - Pią Lis 05, 2010 6:35 pm

martus napisał/a:
2zł, na ulicy morgowej w łodzi (super hurtowania)


dokladnie tak samo

Suelen - Pią Lis 05, 2010 7:22 pm

My płaciliśmy za zaproszenie 2,45zł z drukiem i kopertą. Oczywiście zamówiłam na allegro :smile:
beatusia - Sro Lis 10, 2010 11:40 pm

my płaciliśmy 1,99zł ze zdjęciem i personalizacją :) a gdzie...?! na allegro... :P troszkę się obawiałam, ale okazały się super i byliśmy bardzo zadowoleni.... :)
niootka - Pią Gru 17, 2010 12:56 pm

a my 1,00 zł =] chyba najtaniej jak narazie.. ale ładne za to ;)
martula_87 - Czw Sty 20, 2011 7:56 pm

Nasze motylki kosztowały 2.95 z nadrukiem :smile:
Marcka - Sob Sty 22, 2011 3:48 pm

My zaproszenie ze zdjęciem 2,90 przez allegro :razz:
Wife-to-be - Pon Lut 07, 2011 9:17 pm

Dziewczyny, podajcie linka do tych zaproszeń za 2zł. Niestety to co ja oglądam to jest powyżej 3zł/szt, a to troche dużo. Szukam czegoś ładnego ale taniego... da się?
Frezja1980 - Pon Lut 07, 2011 9:49 pm

Wife-to-be,
a mogą być za 2,30 zł :razz: ?? ? plus przesyłka :lol:
http://allegro.pl/zaprosz...1445759136.html

anuszkaa - Wto Lut 08, 2011 8:16 am

ja płacę 1,71 plus przesyłka (allegro:) )
Wife-to-be - Wto Lut 08, 2011 1:47 pm

Frezja1980 napisał/a:
Wife-to-be,
a mogą być za 2,30 zł :razz: ?? ? plus przesyłka :lol:
http://allegro.pl/zaprosz...1445759136.html


mogą byc! ładne:) dzięki! prosze o więcej...

[ Dodano: Wto Lut 08, 2011 1:48 pm ]
anuszkaa napisał/a:
ja płacę 1,71 plus przesyłka (allegro:) )


podasz linka?:)

Malena - Czw Lut 24, 2011 9:03 pm

Nasze jak widzę wyszły bardzo drogo, bo 9 zł/szt :oops: (ze srebrną kopertą każde). Ale mamy mix zdjęć na okładce i muszą być świetnej jakości, ale i tak są mega drogie..kupiliśmy takie tylko ze względu na małą ilość 40 sztuk.
pszczolka125 - Pią Mar 18, 2011 9:30 am

my płaciliśmy za zaproszenia 2,95 razem z kopertą. skromne ale efektowne.
Fijołkowa - Pią Mar 18, 2011 10:09 am

beatusia napisał/a:
a gdzie...?! na allegro...


My również zamówiliśmy na allegro. Za zaproszenia na ślub i wesele płaciliśmy po 2,14, natomiast zaproszenia ślubne kosztowały 1,35. Oczywiście zaproszenia z pełną personalizacją. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo zaproszenia są subtelne, starannie wykonane, piękne... :smile:

wiolancia - Czw Kwi 07, 2011 11:16 am

My za takie zaproszenia +personalizację płacimy 2,90zł za sztukę
asiaj2001 - Czw Kwi 07, 2011 7:26 pm

My też zamawialiśmy na allegro i jesteśmy zadowoleni, są delikatne i takie jakie chcieliśmy. Wszelkie nasze uwagi i akceptacja zaproszeń była udogadniana profesjonalnie za sztukę zaproszenia z personalizacją to cena 1,49 zł
e_linka2 - Nie Kwi 17, 2011 9:19 am

Nasze zaproszenia (z personalizacją) kosztują 1,7zł za sztukę + koszty przesyłki, bo zamawialiśmy na allegro. Niestety są bez kopert, tak więc dojdzie jeszcze cena koperty. Zaproszenia dopiero co zamówione, jeszcze nie odebrane, ale póki co jestem zadowolona ze współpracy ze sprzedawcą. Wcześniej zamawialiśmy próbki i byliśmy zadowoleni.
aguuuunia44 - Sro Cze 22, 2011 11:40 am

Nasze zaproszenia na wesele z personalizacją kosztowały 3,40zł +koszt przesyłki+ oraz osobno koperty (12szt- 5zł). Wyszło dość drogo, ale tyle już przeglądaliśmy tych zaproszeń z których żadne Nam się nie podobało,że jak w końcu coś wpadło w oko to już cena się nie liczyła :) Za to zaproszenia na sam ślub wybierzemy już trochę tańsze :)
Magdzik - Sro Lip 27, 2011 10:38 am

1,50zł za sztukę ;)
monic_pawlak - Sob Paź 08, 2011 5:46 pm

my zapłaciliśmy 4,20 zł za szt., laserowo wycinane , na Piotrkowskiej 109
martyna piotr. - Nie Paź 09, 2011 9:31 pm

my robiliśmy samodzielnie , nic nas nie kosztowało ale zmian i poprawek nie było konca
cammillka - Sro Paź 12, 2011 1:38 am

my zamówiliśmy na allegro, cena 2,50zł za sztukę
dżoana - Sro Paź 12, 2011 7:33 pm

My pewnie będziemy zamawiać jakieś maksymalnie do 3,00zł za sztukę, bo potrzebujemy ok 130. Bardzo nam się podobały takie wytłaczane, ale jak policzyłam ile by nas one kosztowały (ok1100zł) zrezygnowaliśmy.
motylek666 - Czw Paź 13, 2011 9:12 pm

sama robiłam zaproszenia jak cała galanterię papierniczą - wyszło ok 5 zł za szt
atomooffka - Czw Paź 20, 2011 10:17 pm

aż się wybiorę na Morgową - zobaczę co tam teraz mają:) na stronce ładnie się prezentują ;)
Karciaa1 - Pon Lis 07, 2011 6:17 pm

my wybralusmy zaproszenia na allegro za 1zl/szt
Lepiej zaoszczedzic troszke na zaproszeniach i wybrac lepszego fotografa badz kamerzyste:) Zaproszenie i tak pojdzie do kosza a pamiatka pozostanie

Pit_20 - Czw Gru 01, 2011 10:39 pm

Piękne zaproszenia nigdy nie będą kosztować poniżej 3zł/szt

[ Dodano: Pią Gru 02, 2011 5:09 pm ]
piękne zaproszenia nigdy nie będą tanie

cammillka - Sob Gru 03, 2011 11:13 pm

Pit_20 napisał/a:
Piękne zaproszenia nigdy nie będą kosztować poniżej 3zł/szt

[ Dodano: Pią Gru 02, 2011 5:09 pm ]
piękne zaproszenia nigdy nie będą tanie


Tu się akurat nie zgodzę.

oreska - Nie Gru 04, 2011 1:26 am

Karciaa1 napisał/a:
my wybralusmy zaproszenia na allegro za 1zl/szt


my swoje też kupujemy na allegro i tez za 1 zł, gramatura papieru dobra - nie jakaś kartka papieru z ksero ;)

Morfii - Sro Mar 14, 2012 11:17 am

cammillka napisał/a:
Pit_20 napisał/a:
Piękne zaproszenia nigdy nie będą kosztować poniżej 3zł/szt

[ Dodano: Pią Gru 02, 2011 5:09 pm ]
piękne zaproszenia nigdy nie będą tanie


Tu się akurat nie zgodzę.


Racja... cena to raczej wymysł człowieka ;)

Ja płaciłem 1,89,- z wysyłką i kopertą czystą. Mogę dodać tylko to, że robiąc zaproszenia przez internet jest dużo taniej niż zamawiając je w sklepie. Różnica w cenie na zaproszeniu to jakieś 1-2 zł. Więc dość sporo. Jako że brałem 95 zaproszeń to wysyłka była tańsza. No i przez neta można się targować - bynajmniej zawsze to robię i zawsze coś się utarguje :)

Karolina1984 - Sro Mar 14, 2012 11:34 am

ja płaciłam 1,9 plus koszty przesyłki, niestety bez koperty.
Ale sama kupiłam satynową tasiemkę czerwoną i robię takie przewiązanie, ładnie to wychodzi
Poniżej oczywiście wzór

Morfii - Sro Mar 14, 2012 1:21 pm

Tu jeszcze fotka poglądowa:





Wydaje mi się, że jak za tą cenę to są całkiem niezłe ;)
Zaproszenia na sam ślub są takie same tylko tekst mają inny...

M4rcysi4 - Sro Mar 14, 2012 1:51 pm

Nasze zaproszenia są w cenie 3,20zł z białą lub kremową kopertą do wyboru. Kolorystyka też wedle życzenia.

Oczywiście ze zmianą na "września".
Oraz przykładowe wnętrze:


asia7 - Czw Mar 15, 2012 12:32 pm

my mamy takie:
http://decorisus.pl/templ...weetheart17.jpg

za 1.80 zł (promocja na allegro) z kopertami :)
(ja osobiście nie chciałam żadnych kokardek na zaproszeniach, generalnie na allegro znalazłam jeszcze tylko jedne, które naprawdę mi się podobały ale za ok. 5 zł/ sztukę co jak dla mnie jest sporym i zbędnym wydatkiem przy ilości 100 sztuk)

Gahanova - Czw Mar 15, 2012 4:26 pm

My zamowilismy w cenie 2,39 za sztuke plus 40 gr za koperte w kolorze ecru.
PaulinaS - Czw Kwi 19, 2012 5:14 pm

Nasze ślubne kosztowały 1,50 zł, natomiast ślubno-weselne 2 zł.
anna_re - Pon Kwi 23, 2012 1:43 pm

4 zł z personalizacją


cena jest stała, niezależna od ilości zamawianych zaproszeń

a zaproszenia zamawiane na Piotrkowskiej 109

AgaNika - Pon Kwi 23, 2012 3:47 pm

Karciaa1 napisał/a:
my wybraliśmy zaproszenia na allegro za 1zl/szt.(...) Zaproszenie i tak pójdzie do kosza...

My zrobiliśmy dokładnie tak samo - 1 zł (gruby papier) z personalizacją i kopertą...

Olenia - Czw Maj 31, 2012 12:38 pm

Ceny zaproszeń są różne, jednak jeżeli ktoś chce mieć dobrej jakości produkt i nie wstydzić się za niego musi zapłacić kilka złotych. Widziałam już nie jedne zaproszenia i takie za 1,50zł i takie za 4zł.
Jakość nie do porównania...

Wybór to każdego indywidualna sprawa.
Niektórzy oszczędzają na wszystkim sokach, wódce, zespole itd.
Takich rzeczy nie wypada robić wiedząc zwłaszcza, że od każdego gościa otrzyma się kilkaset złotych w prezencie.

Karolina1984 - Czw Maj 31, 2012 2:25 pm

No nie wiem, czy się od każdeog otrzyma kilkaset zł w prezencie.

Od znajomych studentów otrzymam prędzej filiżankę.

Nie widzę niczego złego w nie-świrowaniu i oszczędzaniu na zaproszeniach.

ewa.krzys - Czw Maj 31, 2012 2:58 pm

Zgadzam się z Karoliną, nie trzeba wydać na zaproszenia fortuny, żeby zdobyć fajne. A to czy ktoś nam da 10 zł czy 1000 zł w prezencie to akurat nie ma żadnego odniesienia do kosztów zaproszeń :roll:
kariczeq - Czw Maj 31, 2012 3:12 pm

ewa.krzys, zgadzam się z Tobą, a poza tym kto później zwraca uwagę na zaproszenia? tylko w chwili zapraszania i może później, żeby mieć adres do kościoła/sali
nie wierzę, że goście są maniakalnymi zbieraczami zaproszeń na śluby/wesela ;P

Wiol25 - Czw Maj 31, 2012 3:26 pm

kariczeq, ja może nie maniakalnie ale zachowuje zaproszenia na pamiątkę :oops:
kariczeq - Czw Maj 31, 2012 3:33 pm

Wiol25, ok spoko, ale czy robi Ci różnicę czy zaproszenie było za 1 zł czy za 10 zł jako gościowi? chyba nie ;D
Olenia - Czw Maj 31, 2012 7:43 pm

Macie racje po co kupować w ogóle zaproszenia można wysłać smsa, a taniej jeszcze będzie maila :lol:

Miłego dnia dziewczyny :wink:

Karolina1984 - Czw Maj 31, 2012 7:45 pm

za 2 zł na allegro są zachwycające wręcz zaproszenia. Nie każdy ma ambicję,żeby była kokarda, czerpany papier i inne cuda.
kariczeq - Czw Maj 31, 2012 8:05 pm

Olenia, już nie przesadzaj, jeśli masz potrzebę zaproszenia za 10 zł to Twoja sprawa i nie osądzaj, że jak ktoś oszczędza na zaproszeniach to na innych rzeczach też, zaproszenie akurat w tej całej organizacji nie są najważniejsze, trzeba to potraktować tylko symbolicznie, a nie jako gwóźdź programu, mnie nie zależało na tym, żeby zaproszenie było jakieś super ekstra wypasione i swoje kupiłam za 1,25 zł i jakoś nie narzekałam na jakość zaproszenia

Karolina1984, i tu się zgodzę :D

PaulinaS - Czw Maj 31, 2012 8:15 pm

Olenia, zgadzam się z kariczeq, chyba trochę przesadzasz. Ja swoje zaproszenia kupiłam na Allegro jak już pisałam jedne za 1,50zł, a drugie za 2zł, są z ładnego papieru, mają kokardkę, są z personalizacją i jakoś nie musiałam za nie wydać 10zł. Za to gdy w swoim mieście usiłowałam kupić zaproszenie to wołano ode mnie za zaproszenie iście komunijne (tudzież bardziej przypominające takie do chrztu) wyglądające jak złożona na 3 kartka z bloku technicznego 7zł. Nie zawsze droższe znaczy lepsze. Ceny zaproszeń mają się nijak do ich jakości, bo dziewczyny tutaj na forum robiły własnoręcznie przepiękne zaproszenia, które wychodziły o kilka złotych taniej niż podobne w sklepie. Tutaj głównie chodzi o to jaką marżę narzuca sobie sprzedawca. Ja akurat trafiłam na osobę, która dopiero zaczyna i ma naprawdę piękne zaproszenia, które nie muszą kosztować 10zł/szt...
justine81 - Czw Maj 31, 2012 8:33 pm

Olenia napisał/a:
jeżeli ktoś chce mieć dobrej jakości produkt i nie wstydzić się za niego musi zapłacić kilka złotych

Zupełnie się nie zgadzam, ja swoje zaproszenia wybrałam ze względu na to, że mi się podobały a to, że były w niskiej cenie (coś ok. 2zł) to był dodatkowy plus. Wcale się ich nie wstydziłam, gdybym miała się wstydzić to raczej bym ich nie kupiła.
Ps. nie oszczędzałam na sokach, wódce ani zespole (wiadomo wszystko w granicach rozsądku)
Moi goście z wesela zapamiętali raczej to, że świetnie się ubawili, bo zespół rewelacyjnie grał, jedzonko było pyszne a sala wyjątkowa - raczej nikt nie wspomina tego jakie było zaproszenie... także nie przesadzajmy

Karolina1984 - Czw Maj 31, 2012 8:50 pm

nawet wybierając na allegro, z ciekawości wpisałam przedział cenowy 8-15 zł za sztukę

Szału nie było. Nawet, jak dobre materiały- to od razu było widać- to pomysł wcale nie powalający.
Znalazłam jedne naprawdę super- ekstra.
No ale tu sie włacza rozsądek- 10zł za SZTUKĘ zaproszenia, podwyższa koszt z prawie nieodczuwalnego w mieszięcznym budżecie- do horrendalnego.

asia7 - Pią Cze 01, 2012 9:30 am


Olenia - Pią Cze 01, 2012 9:52 am

Może i macie racje, ale jak szukałam z siostrą zaproszeń na allegro to wystarczy poczytać te negatywne opinie na temat tych zaproszeń, że krzywe, że brudne, że poplamione, że postrzępione, że trudny kontakt, że nie odpisują itd. ...

Nie czarujmy się za 1,20zł czego Ci ludzie oczekują ;) .

Ja też pracuje w firmie produkcyjnej i wiem, że jak ma coś być wykonane dokładnie to wymaga czasu, a czas to pieniądz. Masówka zawsze jest tania - jakość niestety kosztuje.

szaraczarownica - Pią Cze 01, 2012 4:48 pm

A ja kupowałam za 2 zł za sztukę, w ITD osobiście, nie przez net, a tym bardziej nie przez Allegro. Mogłam dotknąć, obejrzeć z każdej strony, nawet dostałam próbkę. Były bardzo dobrze wykonane, bardzo szybko zrealizowano zamówienie. Od tej pory jak ktoś mnie pyta o zaproszenia, to zawsze polecam tę firmę.
Także wcale nie trzeba kupować zaproszeń za bóg wie ile, żeby otrzymać zadowalającą jakość. No a poza tym może mam spaczony gust, ale te moje bardziej mi się podobały niż zaproszenia za 7-10 zł - oglądaliśmy takie na targach i nie wybraliśmy ani jednego wzoru, a w ITD nie mogliśmy się zdecydować, bo 3 nam się podobały.

Olenia napisał/a:
Masówka zawsze jest tania - jakość niestety kosztuje.

Czy coś wykonywane masowo musi być złej jakości? Szczególnie jeżeli nie mówimy na przykład o samochodach, tylko o takiej, powiedzmy sobie szczerze, głupocie, jaką są zaproszenia?

Shy - Pią Cze 01, 2012 6:17 pm

Ja swoje kupiłam na allegro za 1.80 i uważam, że powiedzenie, że produkt w takiej cenie musi być złej jakości jest bardzo przesadzone. Zaproszenia, które kupiłam nie są ani odbarwione, poplamione czy krzywe.. są z srebrnego, fakturowanego papieru, z wstążeczką.
Uważam, że ślub i wesele są już na tyle kosztowne, że dokładanie sobie jeszcze przy takich pierdołach to bzdura..

AgaNika - Sro Cze 06, 2012 7:55 pm

Shy napisał/a:
ślub i wesele są już na tyle kosztowne, że dokładanie sobie jeszcze przy takich pierdołach to bzdura..
Podpisuję się pod tym co napisała Shy. Aczkolwiek wszystko oczywiście zależy od tego, jakie kto ma priorytety...
nalinn - Sro Cze 06, 2012 10:52 pm

Nasz zaproszenia wyszły około 2,80. Nie były kupowane z allegro, ale firma na tym portalu też sprzedaje. Byłam bardzo zawiedziona, bo musiałam reklamować, firma niesłowna, niekontaktowa. Ogólnie miałam ochotę wszystko rzucić i sama robić, ale wywalczyłam swoje.

Teraz bym wszystko od początku robiła sama i tyle. Wydałabym pewnie 20% mniej zaledwie, ale byłabym zadowolona.

cotumka - Czw Cze 07, 2012 1:47 pm

Zaproszenia to w ogóle bardzo indywidualna kwestia. I wcale nie znaczy, że te za 5zł są ładniejsze od tych za złotówkę...
Przecież zaproszenia (ich wygląd) nie mają wpływu na to, jak będę się bawić na weselu.
Te ładniejsze nie sprawią, że będę bardziej przeżywała ślub, nie sprawią, że włożę więcej do koperty, więc nie przywiązuję do nich aż tak wielkiej wagi. Amen.

[ Dodano: Czw Cze 07, 2012 1:53 pm ]
szaraczarownica napisał/a:
Olenia napisał/a:
Masówka zawsze jest tania - jakość niestety kosztuje.

Czy coś wykonywane masowo musi być złej jakości?


Dokładnie takie samo pytanie mi się nasunęło :) Prawa ekonomii - im więcej czegoś produkujesz, tym koszt wykonania każdej sztuki jest mniejszy, i dlatego masówka jest tania, ale wcale nie znaczy, że jest złej jakości ;)

Chrupka - Pon Gru 03, 2012 1:55 pm

Przydadzą mi sie wyniki tej dyskusji... musze zamówić zaproszenia...
malpawzoo - Pon Gru 03, 2012 3:31 pm

A my pojechalismy przy okazji do siedziby firmy, zobaczyc jaka jest jakosc zaproszen. Byly ok, wiec z czystym sumieniem zamowimy juz przez internet. Moim zdaniem bardzo duzo zalezy od tego, jaki to model zaproszen - im wiecej elementow, wstazeczek, wklejek, ozdob, etc tym wieksza szansa, ze cos bedzie krzywo i nieladnie.
tygrysek7773 - Wto Gru 04, 2012 9:18 pm

A ja zastanawiam się nad tymi. Są tanie, delikatne i ze zdjęciem. Trochę się boję przez neta, ale ryzyk fizyk. Cena 1,95
AgaNika - Wto Gru 04, 2012 11:50 pm

tygrysek7773 napisał/a:
Trochę się boję przez neta

Sprawdź dokładnie jaka jest gramatura papieru - wszystko powyżej 240g będzie ok. Poza tym, jeśli sprzedawca nie ma nic do ukrycia, czyli zaproszenia są dobrej jakości, powinien bez problemu wysłać Ci próbki (czasem nawet za free) :-)

tygrysek7773 - Sro Gru 05, 2012 2:25 pm

Jest 246 :) o próbkę na pewno poproszę, wole być pewniejsza.
Waldi87 - Sro Gru 05, 2012 7:53 pm

My również szukamy jakiejś drukarni w Łodzi lub zastanawiamy się nad zamówieniem z neta. Polecacie jakieś firmy na którym warto się bardziej przyjrzeć?
M4rcysi4 - Sro Gru 05, 2012 10:59 pm

Coraz bardziej oddalacie się tu od głównego tematu. Waldi zapytaj w odpowiednim wątku lub poszukaj odpowiedzi, bo na pewno znajdziesz taką informację :wink:
Partyshow_pl - Czw Gru 06, 2012 9:49 pm

Proponuję poszukać w sklepach internetowych. maja tam naprawdę ogromny wybór zaproszeń, a ceny są komicznie małe. Kupowanie zaproszeń w zwykłych sklepach się nie opłaca.
kaczuszkaniunia - Pią Lut 08, 2013 11:10 pm

mozna kupic w hurtowni gustpol na teresy. duzy wybor i tanie. ja za swoje zaplacilam 90 gr za te na wesele i 60 gr za zaproszenia na sam slub
kaledonia - Pon Lut 11, 2013 8:48 am

Kupne mieliśmy na cywilny i były nawet ładne (z Tesco :lol: ).
Na kościelny jednak zdecydowaliśmy się na zamawiane i z personalizacją (na ślub i wesele) i bez personalizacji (sam ślub). A to wszystko za 1 zł sztuka :)

Cytat:
Piękne zaproszenia nigdy nie będą kosztować poniżej 3zł/szt

[ Dodano: Pią Gru 02, 2011 5:09 pm ]
piękne zaproszenia nigdy nie będą tanie


Wszystko kwestia gustu...nie powiedziałabym ,że nasze tańsze są brzydkie.

Karolain - Wto Lut 12, 2013 10:01 am

My płaciliśmy 3,50 za zaproszenie z kopertą bez personalizacji, chcieliśmy tańsze max do 2 zł ale jak zobaczyli to nasze to już żadne inne nam się nie podobało.
Iris - Czw Lut 21, 2013 5:00 pm

My płaciliśmy 3,20 zł za zaproszenia z personalizacją na kopercie
ZoltyTulipan - Czw Lut 21, 2013 6:36 pm

A my za weselno- ślubne 5 zł, a za same ślubne 3,50 :)
Paolina - Pon Mar 04, 2013 2:46 pm

Za weselno-ślubne zaproszenia płacimy 1,99 (plus koszty wysyłki). Kupujemy przez internet. Wcześniej poprosiliśmy o przesłanie próbek:)
selene999 - Wto Mar 26, 2013 11:12 pm

Nasze zaproszenia weselne zostały wybrane poprzez stronę amelia-wedding :) 2,40 zł razem z kopertą - zaproszenia są naprawdę prześliczne i warte swojej ceny :)

Zaproszenia ślubne zaprojektowałam sama, z własnoręcznym rysunkiem - koszt w drukarni wychodził jakieś 60gr za sztukę ;) ale są przynajmniej oryginalne :)

surowa:) - Wto Kwi 09, 2013 3:24 pm

My mamy górną granicę 2 zł ale jak widzę po waszych wiadomościach to trochę mało...
Żuczek007 - Czw Kwi 11, 2013 12:48 pm

Nasze zaproszenia kosztowały 2,09 zł. W tej cenie była personalizacja a samo zaproszenie jest włożone w etui.
orbitka_ - Nie Kwi 14, 2013 1:08 pm

My płaciliśmy za zaproszenia 1,95 z personalizacją + koperta + wizytówki na stół (wszystko w cenie). Nawet wprowadzaliśmy własne pomysły do zaproszenia.
lwiątko - Sro Maj 01, 2013 2:22 pm

my płaciliśmy 1,99 za zaproszenie, a w tym mieliśmy personalizację i kopertę
_karolka_ - Sro Maj 01, 2013 3:25 pm

My za swoje płaciliśmy 2,09 z kopertą i personalizacją.
Paolina - Czw Maj 23, 2013 7:57 pm

Za weselno-ślubne zaproszenia zapłaciliśmy 1,99, za ślubne 1,60 plus 40 gr za koperty. Kupiliśmy przez internet.
Felenopsis - Nie Wrz 15, 2013 4:17 pm

Ja znalazłam zaproszenia za 1,99 zł z personalizacją i kopertą. Do zamówienia przez Internet, z możliwością zamówienia próbek - 10 zł za komplet 5 różnych zaproszeń.
Gilgamesz - Nie Wrz 15, 2013 10:07 pm

Gdzie wy znajdujecie tak tanie zaproszenia ? To co my znaleźliśmy to najtaniej 3zł, a to co nam się spodobało to 4,9zł ...
Sisska - Nie Wrz 15, 2013 10:20 pm

Felenopsis, w swoim dzienniczki pisala, ze swoje wybrala z www.amelia-wedding.pl ;)
najtansze sa na allegro

Ifigenia - Pon Paź 21, 2013 9:04 pm

My za swoje płacimy 1,40 za sztukę z personalizacją. Bez koperty. I projekt jest według naszego wzoru od początku do końca. Sprawdzona firma nam robi, więc mamy zaufanie.
Catylyn89 - Sro Lut 26, 2014 10:42 am

1,60 za sztukę z personalizacją i z kopertą :)
lovinlizard - Pon Mar 24, 2014 5:01 pm

6,4 z personalizacja
Selene - Pon Mar 24, 2014 5:04 pm

1,00 zł (słownie jeden złoty polski) za zaproszenie z pełną personalizacją i kopertą. Zadowolona jestem jak najbardziej :)
Dorotka_ - Pon Mar 24, 2014 5:10 pm

5,7 zł z personalizacją
Terry - Pon Mar 24, 2014 5:16 pm

4,65 zł z personalizacją i kopertą.
kapatka - Sob Sty 03, 2015 5:37 pm

my płaciliśmy 1,69zł - z personalizacją i kopertą :)
emiiskaa - Sob Sty 03, 2015 9:22 pm

niecałe 2 zł - za oba projekty :)
Martiusz - Pon Lut 23, 2015 2:29 pm

Z tego co widzę to najtaniej będzie chyba zamówić zaproszenia przez internet...
guziczek - Wto Lut 24, 2015 9:53 am

1 zł z personalizacją i kopertą, do niektórych mamy wstążeczki za 20 gr szt :)
urug - Czw Lip 30, 2015 10:20 pm

Płaciłem 1zł za sztukę wszystko przez największy polski portal aukcyjny.
lipka89 - Pią Paź 30, 2015 9:00 pm

My płaciliśmy 1,99 zł za sztukę już z kopertą.
Aphotography - Pią Paź 30, 2015 11:30 pm

3,50. Kupowaliśmy na Wschodniej przy Pomorskiej.
shynka - Nie Lis 01, 2015 4:08 pm

2,50 zł z ozdobną kopertą.
kajab - Pon Gru 21, 2015 1:45 pm

Koszt naszego zaproszenia z koperta to było ok 3zł.
Zaproszenia zaprojektowalismy sami, w Corelu, mialy forme magnesow na lodowke, rozmiar pocztowki.

usunięta reklama z podpisu. Dorotka_

yeahman - Sro Lut 03, 2016 7:59 pm

Zaporszenia ważna sprawa bo każdy zostawia na pamiątke.
Ja miałem coś z allegro w granicy 1,5 z kopertą.
Ale trzeba uważać bo są kruczki w stylu - cienki papier



usunięty podpis z reklamą własnej działalności. Dorotka_

slodkalatte - Czw Lip 07, 2016 3:55 pm

ja polecam Weseliane - maja sklep on line ale sa z Lodzi wiec mozna odebrqac u nich na Polnocnej, ceny rozne, ja zamawialam swoje za 2,90 zl za sztuke :-)
Pippi - Pią Lip 15, 2016 2:31 pm

A nie lepiej po prostu poszukać w jakichkolwiek porównywarkach cen lub na Allegro? Można wtedy taniej złowić... Poza tym i tak zawsze najlepsza pozostanie niezastąpiona poczta pantoflowa ;) :D
trotelka - Pon Sty 16, 2017 10:10 am

My szukamy jakiś zaproszeń w niezbyt wysokiej cenie, niestety nie stac nas na jakieś wyrafinowane za 4zł sztuka...
lukash - Czw Sty 19, 2017 3:51 pm

9,5 zł za buteleczki na allegro super zaproszenia goscie byli zachwyceni
Be_Mine - Czw Sty 19, 2017 8:17 pm

3 zł sztuka. Trochę mi żal wydawać więcej choć niektóre są naprawdę śliczne. Jednak myśle że udało nam się pogodzić cenę z wyglądem. :)
paulapat - Sob Sty 21, 2017 12:02 am

ja miałam z naszymi zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, fajnie zaprojektowane, spersonalizowane i nie kosztowały dużo więcej od standardowych zaproszeń z allegro
kfr89 - Pon Lut 06, 2017 12:14 pm

2,10 zł na allegro :-)
Aphotography - Wto Lut 21, 2017 9:16 pm

My płaciliśmy 2,50szt w 2014 roku.
Vanilde - Sob Wrz 22, 2018 11:29 pm

Płacimy 6,00 + 0,35 personalizacja + koszt koperty. I wydawało mi się, że to niezła cena, ale widzę po lekturze wątku, że wybraliśmy stosunkowo drogą papeterię.

Nie znaleźliśmy tańszych, które by nam się podobały - szukaliśmy czegoś, co pasuje do ślubu industrialnego, w dodatku zimą. Ważnym kryterium było też, żeby poza samym zaproszeniem można było zamówić do kompletu winietki, menu i plan stołów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group