Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - Targi ślubne 2008

dominiqsz - Nie Lis 11, 2007 7:14 pm
Temat postu: Targi ślubne 2008
Czy słyszał już któss może czy w 2008 roku będą się odbywały w łodzi Targi ?lubne?
owieczka_foto - Pon Lis 12, 2007 9:43 am
Temat postu: Re: Targi ślubne 2008
dominiqsz napisał/a:
Czy słyszał już któss może czy w 2008 roku będą się odbywały w łodzi Targi ?lubne?


27 stycznia mają być w Hali Sportowej. Ta informacja pojawia się w kilku serwisach ślubnych m.in. w Targi ?lubne.

Wybieram się na najbliższe do W-wy, 1-2 grudnia.

Pozdrawiam

Anuszka - Pon Lis 12, 2007 10:28 am

a co jest na takich targach? Bo nigdy nie bylam i pewnie sie predko nie wybiore:)
Ale jestem ciekawa, czy to tylko pokazy mody slubnej, czy cos jeszcze?

asia84 - Pon Lis 12, 2007 10:31 am

my będziemy na Torwarze w W-wie.
na takich targach wystawiają się różne firmy. garnitury, suknie, biżuteria, restauracje, różne różniste :razz:

owieczka_foto - Pon Lis 12, 2007 12:44 pm

My mamy nadzieję, że jakieś pomysły jeszcze nam do głowy uderzą przy okazji targów:) może coś podpatrzymy.

Pozdrawiam

Gabro - Pon Lis 12, 2007 12:49 pm

My byliśmy na targach w zeszłym roku - wielkie rozczarowanie. Może jednak w Warszawie są wieksze i jest więcej ciekawych rzeczy.
owieczka_foto - Pon Lis 12, 2007 1:02 pm

Gabro napisał/a:
My byliśmy na targach w zeszłym roku - wielkie rozczarowanie.


Hmmm :kwasny: mam nadzieję, że nie rozczarujemy się. Wybieramy się na łódzkie i warszawskie chyba , że w W-wie odnajdziemy brakujące pomysły.

Pozdrawiam

Anuszka - Pon Lis 12, 2007 1:11 pm

Gabro, a czemu rozczarowanie?
Gabro - Pon Lis 12, 2007 1:58 pm

W zasadzie nie było czego oglądać. Były chyba dwa stoiska z garniturami, ze trzy z sukniami. Jedno z księgami podziekowań. Byli też "wystawcy" samochodów - i to było chyba najciekawsze. Reklamowali się też jacyś fotografowie, ale ceny powalały :)
Sam pokaz mody ślubnej był krótki i mało interesujący - prezentowano suknie tylko z jednego salonu, i to jeszcze takie zupełnie nie w moim stylu.
Ogólnie rzecz ujmując nie było w czym wybierać - bo trudno mówić o wyborze, kiedy na targach prezentuje się np. tylko jedno studio kosmetyczne. M. uznał, że szkoda było pieniędzy, które wydaliśmy na bilety.
Trzeba jednak zaznaczyć, że tradycja targów ślubnych w Łodzi jest bardzo krótka i że może w przyszłym roku będzie o niebo lepiej :) Czego życzę przyszłym pannom młodym :)

fastyna - Pon Lis 12, 2007 4:15 pm

asia84 napisał/a:
my będziemy na Torwarze w W-wie.
na takich targach wystawiają się różne firmy. garnitury, suknie, biżuteria, restauracje, różne różniste :razz:

My też sie wybieramy 1 grudnia na Torwar :D

sistermonn - Pon Lis 12, 2007 10:09 pm

Gabro, popieram w 99%. My też byliśmy w zeszłym roku i co tu dużo mówić... rozczarowanie było ogromne. Chyba los mi tu wynagrodził bo w konkursie wygrałam zabiegi kosmetyczne w jednym z salonów. Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie lepiej, bo mimo wszystko się wybieramy.
jpuasz - Wto Lis 13, 2007 12:03 am

dziewczyny ale o których targach mówicie?? O tych w hali sportowej czy w pałacu Poznańskiego? Przypuszczam, że chodzi o halę, bo tam rzeczywiście była "tragedia" ale muszę przyznać, że w Poznańskim było dużo lepije (może poza ceną) i naprawdę tam warto było iść :) I pewnie w 2008 też pójdziemy :P o ile będą ;)
owieczka_foto - Wto Lis 13, 2007 12:15 am

jpuasz napisał/a:
w Poznańskim było dużo lepije (może poza ceną) i naprawdę tam warto było iść :) I pewnie w 2008 też pójdziemy :P o ile będą ;)


czy ktoś coś wie o tych targach w Poznańskim? Przegladając strony weselno-ślubne natknęłam się tylko n te halowe.

Pozdrawiam

jpuasz - Wto Lis 13, 2007 12:20 am

strona targów :)
Gabro - Wto Lis 13, 2007 9:48 am

Ja opisałam targi w hali. Po rozczarowaniu nimi do Pałacu Poznańskiego nie poszliśmy :)
Ślub w Łodzi - Wto Lis 20, 2007 11:24 am
Temat postu: Re: Targi ślubne 2008
dominiqsz napisał/a:
Czy słyszał już któss może czy w 2008 roku będą się odbywały w łodzi Targi ?lubne?

Najbliższe targi ślubne „?lub w Łodzi” odbędą się w dwóch etapach w odstępie 3 tygodni:
    etap I: Hala Expo, 27 stycznia 2008
    (ostatnia niedziela stycznia, ul. B. Stefanowskiego 30, targi halowe)

    etap II: Pałac Poznańskiego, 16-17 lutego 2008
    (weekend walentynkowy, ul. Ogrodowa 15, targi prestiżowe)


Po więcej informacji zapraszam na wątek xxx

edit: wątek usunięty, gdyż reklama na forum jest zakazana
kryszka

kryszka - Wto Lis 20, 2007 11:23 pm

Dla tych, kórzy chcą przeczytać opinie o poprzednich targach zapraszam do skorzystania z wyszukiwarki.
Cathee - Pią Lis 30, 2007 1:23 pm

W dniu 28.01.08 odbędą się też targi w hali sportowej na których prowadzącym jest Krzysztof Ibisz:)
Z ciekawostek mogę zdradzić że będą do wygrania w konkursie aż 4 suknie ślubne różnych firm.

Firma ?lub w Łodzi organizuje w tym roku po raz pierwszy targi w hali expo dublując termin firmy z Katowic. Osobiście nie uważam tego za dobre rozwiązanie gdyż zdezorientuje to pary młode i zaszkodzi firmą które nie mogą wystawić się na dwóch imprezach jednocześnie. Możemy mieć jedynie nadzięję że wszyscy zainteresowani targami odwiedzą oba miejsca:)

[ Dodano: Pią Lis 30, 2007 1:29 pm ]
Przepraszam pomyliłam datę- targi odbywają się 27 stycznia 2008

Amm-k - Nie Gru 09, 2007 7:28 pm

nie wiecie może ile kosztuje wstęp na targi ślubne w Łodzi co będą pod koniec stycznia???
zabeczka - Nie Gru 09, 2007 7:29 pm

targi slubne powiadacie, to calkiem fajna sprawe jak tak nad tym pomysle
siatka - Wto Sty 08, 2008 3:30 pm

my z narzeczoną idziemy na Targi w Łodzi bilet chyba kosztuje 10zł
Amm-k - Wto Sty 08, 2008 10:36 pm

okej dzięki :)
Emi - Pią Sty 18, 2008 9:01 pm

My idziemy na targi :) Już nie mogę się doczekać
panna rozyczka - Pon Sty 21, 2008 11:21 am

mam pytanie - czy targi w hali Expo i w Pałacu Poznańskiego będą wyglądały podobnie? Słyszałam ,ze te w hali będą dla "normalnych ludzi" (czytaj - z normalnym portfelem) a te w Pałacu to będą ekskluzywne, dla ludzi z wypchanym portfelem
kryszka - Wto Mar 25, 2008 2:38 pm

Właśnie reklamują w radio Targi ?lubne w M1 - 29-30 marca.

W sobotę ma być jakiś specjalny pokaz Chippendalsów (czy jak ich tam się pisze), a w niedzielę Grażyna Wolszczak (nie wiem po co :roll: ).

narcyz - Pon Wrz 08, 2008 10:50 pm

Targi… byliśmy dwa razy i najwięcej informacji i tak zdobyłam na forum. Z targów nic nie skorzystałam.
Wg. Mnie szkoda kasy i czasu, lepiej tutaj poczytać

pozdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group