Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Menu weselne - Stół Wiejski

Roberts - Wto Lis 20, 2007 2:32 pm
Temat postu: Stół Wiejski
Witam czy ktoś z was sie orientuje gdzie zamówić komu zlecić organizacje takiego stołu my niestety nie mamy czasu żeby to wszystko kupić przybrać ustroić mamy wesele w Ambasadorze i tam nie oferują czegoś takiego a chcielibyśmy mieć
A może jakieś inne propozycje takiego stołu ....
Podpowiedzcie coś

słonko - Wto Lis 20, 2007 5:15 pm

Gdzie można wypożyczyć to nie wiem, mnie zapewnia dekoratorka. Myślę, że właśnie od firmy zajmującej się dekoracją imprez okolicznościowych albo od firmy wypożyczającej meble na takie imprezy. Od biedy można zawsze postawić zwykły stół, nakryć lnianym obrusem, przystroić słonecznikami, jakimiś zbożami, pętlami czosnku i gotowe.
Roberts - Wto Lis 20, 2007 10:45 pm

Tak wiem że od takich firm można wypożyczać ale mnie chodzi o zrobienie całego gotowego stołu razem z zawartością na nim ponieważ my nie bedziemy mieli czasu aby sami zakupic potrzebne produkty na ten stół więc chciałbym mieć gotowy
Ale dzięki za podpowiedz

kryszka - Sro Lis 21, 2007 11:13 am

Firma cateringowa.

Np. Art Deco - sami robią wesela (nie jestem czy mają w ofercie stół wiejski - zadzwoń i się zapytaj), a poza tym świadczą właśnie usługi cateringowe.

IGRASZKA - Sro Kwi 30, 2008 2:20 pm

podzwon po firmach cateringowych...
a i zrobienie takiego stołu samemu to żadna filozofia...
naprawde nie idzie się dogadac z obsługą w AMBASADORZE że dostarczycie wiejskie przysmaki a ktoś za dodatkową opłatą sie tym zajmie?

pixie77 - Czw Sie 04, 2016 2:23 am

Czasami sam lokal ma w ofercie takie rzeczy jak np. fontanna z czekolady czy stół wiejski.

usunięto fragment z reklamą sali. Dorotka_

Aga5 - Sro Lis 23, 2016 12:30 pm

U mnie wiejski stół będzie załatwiać firma cateringowa, to chyba juz taki standard
nietylko - Wto Lip 26, 2022 2:19 pm

Szczerze mówiąc to sąsiad zrobił wesele w remizie i nie żałował nic!


_________________
https://zdrowypakiet.pl/blog/pakiety-medyczne-dla-firm-korzysci


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group