Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

Targi Ślubne, Warsztaty, Konkursy - łódzkie - II Łódzkie Targi Ślubne - Hala Sportowa

Mac-erson - Pon Gru 10, 2007 1:12 pm
Temat postu: II Łódzkie Targi ?lubne - Hala Sportowa
Chiałem zaprosić w imeniu organizatora na II ŁÓDZKIE TARGI ?LUBNE, które odbędą się 27 stycznia 2008r. w Hali Sportowej.

Organizator zapewnia w tym roku wiele atrakcji dla zwiedzających.
Ufundował też 50 bezpłatnych podwójnych zaproszeń dla naszych forumowiczów.
Można też wygrać darmowe zaproszenia wysyłając sms-a (zwykłego za 20gr.) szczegóły na:

oficjalna strona targów

Organizator obiecał nam stoisko na Targach, gdzie będzie można zorganizować w dogodnym dla Was terminie jakieś małe spotkanie forumowe i napić się ciepłej herbatki :)

EwaM - Pon Gru 10, 2007 1:26 pm

Fajnie, a kto dostanie te zaproszenia? Czy targi trwają tylko jeden dzień?
lmyszka - Pon Gru 10, 2007 1:40 pm

super :) może te targi będą ciekawsze niż rok temu, szkoda że dla mnie już nie przydatne :) ale i tak chętnie bym poszła popatrzeć :D
Mac-erson - Pon Gru 10, 2007 3:38 pm

EwaM napisał/a:
Fajnie, a kto dostanie te zaproszenia? Czy targi trwają tylko jeden dzień?

Myslę, że wszyscy chętni, a jak będzie ich więcej to postaram się zwiększyć pulę tych darmowych zaproszeń.
jak to zrobimy technicznie (może jakieś hasło dla forumowiczów) to jeszcze nie wiem, ale ustalę z organizatorem.

EwaM - Pon Gru 10, 2007 4:54 pm

A stoisko forumowe będzie? Kto się wybiera?
Mac-erson - Pon Gru 10, 2007 5:04 pm

EwaM napisał/a:
A stoisko forumowe będzie? Kto się wybiera?


będzie :)

Kryszka obiecała się zorientować i może pomóc w stworzeniu stoiska.

MałaMi1 - Pon Gru 10, 2007 5:50 pm

super !! my sie wybieramy, mamy bliziutko na hale, bo mieszkamy w akadmeiku na przeciwko hali sportowej :-) smska już wysłaliśmy-może uda nam sie wygrać jakąś wejściówke :-)
aka - Pon Gru 10, 2007 8:19 pm

Weszłam na stronę targów i po zobaczeniu głównego zdjęcia (pierwsze na górze) dochodzę do wniosku, że jeżeli tam ma być taki tłok to wolę nie przychodzić :-?
kryszka - Pon Gru 10, 2007 9:27 pm

Aka - z doświadczenia wiem, że takie tłumy w jednym miejscu to tylko wtedy gdy coś się dzieje bardzo ciekawego na estradzie, typu losowanie nagród, słynna osoba, pokaz czegoś.
Normalnie to wszystkie osoby są rozproszone po całej hali przy różnych wystawcach.

gosc - Pon Gru 10, 2007 9:46 pm

zgadzam sięz Kryszką. Zresztą w zeszŁym roku sami z narzeczonym się wybraliśmy na te targi i mimo początkowego przerażenia dŁugością kolejki byliśmy zadowoleni z wyprawy bo zebraliśmy mnóstwo ulotek, informacji i próbek zaproszeń. Myślę, że naprawdę warto się wybrać na te targi
aka - Pon Gru 10, 2007 9:46 pm

Pocieszające :)
Mimo to, mieszczanie takiego zdjęcia na stronie głównej może odstraszyć część osób (głównie panów, którzy nie przepadają za zakupami i tłokiem). Choć samo zdjęcie jest ładne.

kryszka - Pon Gru 10, 2007 10:00 pm

To taki chwyt marketingowy - przyjdźcie do nas - u nas nie jest nudno, u nas coś się dzieje, mamy mnóstwo wystawców. :)

Choć fakt - może i odstraszać. :lol:

rusałeczka:) - Pon Gru 10, 2007 10:53 pm

Ja tez mam zamiar sie wybrac na targii tylko niestety sama :( Moj Misiu wyjezdza pod koniec grudnia :( ale jak dojade do niego to zdam mu relacje jak było :) Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia :)
fotoGrzegorz - Wto Gru 11, 2007 12:37 am

To już tradycja powoli :) trzeba przyjsć bo WARTO :D
Olala - Wto Gru 11, 2007 1:15 am

szkoda ze pod koniec stycznia mnie nie bedzie, chetnie bym poszla!!! ale moja mamusia zaofiarowala sie ze pojdzie za mnie, tylko ze to nie to samo...
mam nadzieje ze ktos zda relacje z Targow na Forum :wink:

EwaM - Wto Gru 11, 2007 8:31 am

Ja będę na pewno więc wyszstko opiszę!
fastyna - Sro Gru 12, 2007 8:41 pm

Na pewno wyciągnę mojego bo ma styczeń wolny to się wybierzemy :D
aka - Sro Gru 12, 2007 9:01 pm

Mnie nie będzie wtedy w Lodzi. Zresztą jak na ślub w maju to trochę późno - liczę że do tego czasu będę mieć większość rzeczy załatwionych
anna - Czw Gru 13, 2007 9:16 pm

Byliśmy na Targach w ubiegłym roku, i w tym tez na pewno pójdziemy.?lub w tym roku więc najwyższa pora szukać zaproszeń, sukni itd. Wcale nie było tak ciasno jak widać na zdjęciu, widocznie był w tym momencie pokaz i zebrał sie tłum pod sceną
jpuasz - Pią Gru 14, 2007 8:15 am

My również bylibyśmy chętni na te bezpłątne zaproszenia :) Zaraz wejdę na stronkę i smsa wyslę - może uda się wygrać ;) ale w razie czego wolę się "dopisac do listy chętnych" ;)
Magdaa - Sob Gru 15, 2007 12:44 am

My nigdy nie byliśmy na takich targach, ale tym razem chętnie byśmy się wybrali.
Jeśli znalazłoby się jakieś wolne zaproszenie dla Nas to byłoby cudnie.

dagmara - Sob Gru 15, 2007 9:26 am

mam pytanie na które targi się wybieracie... hala sportowa...expo... czy poznański????
kryszka - Sob Gru 15, 2007 1:28 pm

Oficjalnie zapraszamy na targi do Hali Sportowej i mam nadzieję, że przy okazji spotkamy się na stoisku forumowym. :)
EwaM - Sob Gru 15, 2007 4:18 pm

No to do zobaczenia
MałaMi1 - Sob Gru 15, 2007 8:35 pm

oczywiście, że do zobaczenia :-) my bedziemy na 100% :D czy uda nam się wygrać zaproszenie czy nie -pojawimy się na pewno :)
owieczka_foto - Sob Gru 15, 2007 9:44 pm

olciap6 napisał/a:
oczywiście, że do zobaczenia :-) my bedziemy na 100% :D czy uda nam się wygrać zaproszenie czy nie -pojawimy się na pewno :)


grono zapowiadających swoją obecność się powiększa:) my też napewno będziemy.

Pozdrawiam

Targi Ślubne - Nie Gru 16, 2007 5:25 pm

Witam Państwa serdecznie
Jako organizator II Łódzkich Targów ?lubnych w Hali Sportowej postaram się odpowiedzieć w tym wątku na wszystkie Wasze pytania.

Sprawa zdjęcia na naszej stronie. Rzeczywiście przedstawia ono moment losowania sukien ślubnych. Między pokazami nie jest aż tak tłoczno. W tej edycji targów zostaną otwarte widownie i stamtąd będzie można wygodnie oglądać cały pokaz. Dodatkowo dla większego komfortu wszystko będzie transmitowane na duży pięciometrowy telebim.

Spotkanie forumowiczów odbędzie się po pokazie głównym, który rozpocznie się o godz. 12.00. Otrzymacie jeszcze specjalne zaproszenie ze sceny od Krzysztofa Ibisza który oczywiście Was odwiedzi. Myśle, że sympatyczną pamiątką będzie wspólna fotografia którą tu później zamieścimy.

Ktoś wcześniej narzekał na słabą ofertę poprzednich targów. To była nasza pierwsza impreza w Łodzi. Targi ślubne organizujemy już od 10 lat w kilkunastu miastach i początki na nowym rynku zawsze są trudne. Wiele firm prztszło zobaczyć nasze targi i chyba się spodobało bo już jest zgłoszonych dwa razy więcej wystawców niż ostatnio i ciągle dochodzą nowe firmy.
W ostatnim tygodniu podamy Państwu listę wystawców więc nie będzie to wyprawa w ciemno.

Sprawę lokalizacji stoiska forumowego ustalimy w najbliższych dniach ponieważ nie znam jeszcze jego koncepcji.
Wiemy już jak rozdać zaproszenia. Dostaną je najbardziej aktywni forumowicze, czyli Ci którzy tu naprawdę zaglądają. Któregoś pięknego dnia pojawi się w tym wątku informacja jak uzyskać bezpłatne zaproszenie :-)

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i całkiem sporo nagród. W końcu Krzysztof Ibisz jest mistrzem w prowadzeniu teleturniejów i konkursów więc troszke poszaleje :-) nagrody wymieniamy na stronie targowej www.lodz.targislubne.pl warto tam częściej zaglądać. Ciągle dopisujemy nowe bo sponsorów przybywa.

I na koniec małe ogłoszonko. Poszukujemy Pana który jeszcze się nie oświadczył swojej wybrance, a ma zamiar to uczynić :-) mamy pomysł jak to zrobić bardzo oryginalnie i na pewno jakiś prezencik od organizatorów też się znajdzie.
Kontakt: info@targislubne.pl

MałaMi1 - Nie Gru 16, 2007 5:36 pm

ja mam pewnego Pana na oku, który sie jeszcze nie oswiadczył, a może zrobi to w najbliższym czasie :-) już podałam mu namiary na Was-może skorzysta z Waszej oferty (ogłoszenia).
Niemniej jednak dziekujemy za udzielenie bardzo szczegółowych informacji o targach :-) zapewne się tam spotkamy :-) do zobaczenia :)

cosola - Pon Gru 17, 2007 2:27 pm

A tak z ciekawości to co będzie na stoisku forumowym :?:
fastyna - Pon Gru 17, 2007 8:41 pm

Ja dzisiaj przejeżdżałam koło hali i widziałam już plakat wiszący na ścianie :) Sms tez wysłany, ale podobnie jak moje poprzedniczki będę nawet jak będę musiała zapłacić za wejściówki :D Tylko muszę mojego nakręcić :D
MałaMi1 - Pon Gru 17, 2007 8:50 pm

hehe, a ja widzę ten wielki napis na hali z okna-co wyjżę na zewnatrz to mam go przed sobą :D a pochwale sie, że oprócz mojego A zabieram an targi również jego brata z dziewczyną ( może niedługo już narzeczoną) :)
anuleczkam - Pon Gru 17, 2007 11:14 pm

Już zapomniałam, że tego sms-a wysłałam. Zrobiłam to 3 grudnia :D Jak tylko na Piotrkowskiej zobaczyłam plakat.
Pamcia - Wto Gru 18, 2007 8:00 pm

dopisuje sie, ja i moj ukochany bedziemy napewno :)
kryszka - Wto Gru 18, 2007 8:33 pm

cosola napisał/a:
A tak z ciekawości to co będzie na stoisku forumowym :?:

Herbatka i my. :lol:

fastyna - Sro Gru 19, 2007 5:23 pm

a ja bym wolała gorącą czekoladę :D
kamilcia_1984 - Czw Gru 20, 2007 7:08 pm

ja tez zapisuję się na herbatkę..... nie wiem tylko czy z moim (ach ta szkoła)
kryszka - Czw Gru 20, 2007 9:08 pm

Może trzeba by ustalić jakiś znak rozpoznawczy? ;) Plakietki z nickami proponuję :lol:
Kati - Pią Gru 21, 2007 9:59 pm

Strasznie bym chciała być Wami :)

tylko czy mi się uda? :roll:

Mac-erson - Pią Gru 21, 2007 11:05 pm

przyjedź, przyjedź :padam: :padam:
fastyna - Sob Gru 22, 2007 9:40 am

Ja jednak będę sama, bo narzeczony pracuje jak w każdą niedzielę...
Sorc - Sob Gru 22, 2007 12:56 pm

Na pewno przybede i to nie sam :)
lmyszka - Pon Gru 24, 2007 11:49 am

mimo że ślub już za mną to nie odmówię sobie przyjemności przybycia i poznania was wszystkich :)
cosola - Wto Gru 25, 2007 1:22 pm

Ja tez jeśli przyjdę to sama :( jedyne pocieszenie, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji :)
EwaM - Wto Gru 25, 2007 5:44 pm

Ja najpewniej pojawię się z siostrą. Już zgłosiła chęć pomocy. Chociaż D też na razie zgłasza chęć. Tylko, że u niego nigdy nie wiadomo jak z pracą.
Amm-k - Sob Gru 29, 2007 10:18 pm

ja bym strasznie chciała przyjechać z narzeczonym, ale nie wiem ile ta przyjemność kosztuje, boję się, żeby nie była ta wejściówka jakoś zaczepiście droga :-/
MałaMi1 - Sob Gru 29, 2007 10:23 pm

nie znam dokładnie cen, ale z tego co kojarze to chyba kilkanascie zł wejsciówka, ale nie wiem na ile prawdziwa ta informacja :] myslę, że to chyba niedrogo :]
EwaM - Sob Gru 29, 2007 11:35 pm

Hm, przyszła teściowa powiedziała, że też się wybiera ze swoją mamą, więc wygląda na to, że ode mnie będzie cała pielgrzymka :)
EwelinaKrzys - Nie Gru 30, 2007 10:58 am

a bileciki do kupienia przed wejsciem, czy mozna wczesniej się zaopatrzyć.?
gosiaczek1 - Pon Gru 31, 2007 7:26 pm

czy ktoś wie po ile będą bileciki ?? :?:
Mac-erson - Wto Sty 01, 2008 4:49 pm

tak jak napisałem, postaram się aby większość chętnych forumowiczów weszła za darmo razem ze swoimi połówkami. :)

Muszę tylko jakoś to rozwiązać organizacyjnie.
Szczegóły podam wkrótce.

A to jeszcze przypomnę o konkursie sms-owym. Wysłać sms-ka nie zaszkodzi :D

Cytat:
Weź udział w naszym konkursie SMSowym. Wyślij już teraz tylko jednego SMSa (podwójne będą odrzucane) na nr 508 602 710 (koszt jak za zwykły SMS). W treści podaj tylko symbol Łodzi LO oraz Wasze imiona i datę ślubu.

Pierwsze TYSI?C osób otrzyma bezpłatne wejściówki na targi (laureatów poinformujemy o tym kilka dni przed imprezą). Wszystkie SMSy biorą udział w losowaniu powyższych nagród. Należy zabrać ze sobą telefon na targi ponieważ Krzysztof IBISZ będzie oddzwaniał do zwycięzców.

SYLWECZKA - Wto Sty 01, 2008 6:47 pm

To czekamy z niecierpliwością na wieści o darmowych wejściówkach :) oczywiście jesteśmy chętni ;)
MałaMi1 - Wto Sty 01, 2008 9:28 pm

czekamy czekamy :) ja już nie moge sie doczekać targów :]
doni_iza - Sro Sty 02, 2008 10:07 am

:) ja też się wybieram i sms-ka też jakiś czas temu wysłałam.
Zamilka - Sro Sty 02, 2008 6:16 pm

Ja też czekam z niecierpliwością....jeśli ktoś jest zorientowany w cenach wejściówek bo proszę o info
EwelinaKrzys - Sro Sty 02, 2008 10:31 pm

wysłąlam sms-ka ale raczej nie byla w gr. pierwszych, ale na wejscióweczki czekam:)
Targi Ślubne - Sro Sty 02, 2008 11:35 pm

Witam
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu) Na tą chwile wysłanie smsa konkursowego daje jeszcze gwarancje darmowej wejściówki, więc zainteresowanych serdecznie zapraszam. Sczegóły konkursu i nagrody na stronie targowej www.lodz.targislubne.pl Zapowiada sie duża impreza. Swój udział zgłosiło już ponad 100 firm i...kilkadziesiąt limuzyn ślubnych!. Mamy do wylosowania nie tylko 7 sukien ślubnych ale i inne nagrody. Łódzkie Targi ?lubne odbywają się TYLKO w niedziele 27 stycznia.

MałaMi1 - Sro Sty 02, 2008 11:38 pm

a kiedy będzie jakas informacja i gdzie o tym które smsy wygrały wejściówki?

no wlasnie widzialam jeden plakat na pisłsudskiego informujący, że targi będą26-27 -trochę mnie to zdziwiło bo na hali sportowej widnieje napis ze tylko 27-ego... :|

owieczka_foto - Sro Sty 02, 2008 11:38 pm

Targi ?lubne napisał/a:
Na tą chwile wysłanie smsa konkursowego daje jeszcze gwarancje darmowej wejściówki, więc zainteresowanych serdecznie zapraszam.


Miła wiadomość.

Pozdrawiam

Cathee - Czw Sty 03, 2008 12:05 pm

Jesli dobrze pamiętam to bilety wstępu do hali sportowej są po 10zł.
fastyna - Czw Sty 03, 2008 2:07 pm

olciap6 napisał/a:
a kiedy będzie jakas informacja i gdzie o tym które smsy wygrały wejściówki?

no wlasnie widzialam jeden plakat na pisłsudskiego informujący, że targi będą26-27 -trochę mnie to zdziwiło bo na hali sportowej widnieje napis ze tylko 27-ego... :|


Olcia jest informacja na stronie o konkurencji która w dniach 26-27 organizuje targi chyba nawet po II stronie ulicy... Jak dla mnie zachowanie troche nie w porządku no ale...

Amm-k - Czw Sty 03, 2008 2:41 pm

mam nadzieję, że się trafi bezpłatna wejściówka :) ten rok mój R. zaczął bardzo źle, bo najpierw mu się komputer spalił, a dzień później zwolnili go z pracy :( więc to byłaby jakaś rekompensata... ;)
Koalinha - Czw Sty 03, 2008 2:44 pm

Będę na pewno, ale nie z narzeczonym, nie będzie go wtedy w Polsce buuu :(
Ale zabierę mamę albo jakąś psiapsiółę :)

fastyna - Czw Sty 03, 2008 2:53 pm

ja tez będę prawdopodobnie z koleżanką w zastępstwie narzeczonego :)
MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 3:01 pm

Fastynko, nie zuważyłam tego że to chodziło o drugie targi... ale może i masz racje... ja i tak wybieram się tylko na te na hali sportowej :] i mam nadzieje, ze mój smsik wskóra cos i że wejściówka sie też znajdzie ;)
Dosia_Zosia - Czw Sty 03, 2008 6:21 pm

Pojawiły się plakaty na mieście o tych Targach. Jest tam napisane,że bilet wstępu kosztuje 10 zł. Trochę drogo... :roll:
fastyna - Czw Sty 03, 2008 8:49 pm

W warszawie na Torwarze było 15
Dosia_Zosia - Czw Sty 03, 2008 9:45 pm

Wiadoma rzecz - stolica... to i ceny wyższe. Według mnie 10 zł to zdecydowanie za dużo, jak na te kilkanaście stoisk do obejrzenia.
SYLWECZKA - Czw Sty 03, 2008 10:39 pm

Bardzo liczymy na te darmowe wejściówki :) sms-ik oczywiście wysłany :)
ale my nie mamy tyle szczęścia w konkursach co Olciap6 - przynajmniej do tej pory nie mieliśmy :( ale mamy nadzieję, że się to zmieni i los się do nas uśmiechnie :)

MałaMi1 - Czw Sty 03, 2008 10:46 pm

Sylweczko-żeby wygrac trzeba grać :) więc graj, wierz mi, że wygrac mozna :) już chyba gdzie o tym pisałam-o moich "wygranych" :) wiec wiesz ze to moze sie ziścić :]
Małgosia - Czw Sty 03, 2008 10:56 pm

dzisiaj widziałam plakat i od razu wysłałam sms-a , mamy nadzieje z moim misiem że się uda zdobyć wejściówki . ;)

co do samej organizacji to super sprawa z taką inicjatywą, nasi znajomi także dopiszą więc szykuje się niezła impreza .


pozdrawiam

do zobaczenia :smile:



Mac-erson - Pią Sty 04, 2008 12:47 pm

Poproszę o wszystkie chętne osoby, które chcą zdobyć darmowe zaproszenia na Targi (razem z połówką) o dopisanie się do tematu poniżej (podać tylko swój email.)


tutaj

fastyna - Pią Sty 04, 2008 2:53 pm

a co jeśli ktoś nie idzie z połówką bo ta nie może tylko z kimś w zastępstwie ?? np koleżanką???
Kamil_umed - Pią Sty 04, 2008 9:05 pm

Będę i ja z moją narzeczoną! specjalnie zostajemy w Łodzi dłużej żeby tylko móc skorzystać z takiej okazji... eSeMeSka wysłałem a jak! Pozdrawiam
kryszka - Sob Sty 05, 2008 11:54 am

fastyna napisał/a:
a co jeśli ktoś nie idzie z połówką bo ta nie może tylko z kimś w zastępstwie ?? np koleżanką???

To nie ma znaczenia, chodzi po prostu o podwójne wejściówki.

fastyna - Sob Sty 05, 2008 3:00 pm

To fajnie:)
panna rozyczka - Sob Sty 05, 2008 4:31 pm

wysłałam esemska, ale raczej nikłe szanse na dostanie darmowej wejściówki. Czytałam ,ze dla forumowiczów będa wejściówki, ale tzn dla tych aktywnych. A czym charakteryzuje się owa aktywnośc. Tym ile razy się przebywa na forum, czyta czy pisze komentarze. Jeśli to pierwsze to spełniam jesli drugie- niesttey...jestem cicha mysz i nie piszę zbyt dużo, a bardzo by mi zależało na tych zaproszeniach. Kto będzie decydował?
owieczka_foto - Sob Sty 05, 2008 4:42 pm

panna rozyczka napisał/a:
Czytałam ,ze dla forumowiczów będa wejściówki, ale tzn dla tych aktywnych. A czym charakteryzuje się owa aktywnośc. Tym ile razy się przebywa na forum, czyta czy pisze komentarze. Jeśli to pierwsze to spełniam jesli drugie- niesttey...


Zobaczymy jak to będzie. Ja do najaktywniejszych pod względem pisania też nie należę, ale wychodzę z założenie, że lepiej mniej a konkretnie. Oprócz tego nie jestem "internetowo towarzyska". Jeśli natomiast bedzie brany pod uwagę czas przebywania to tylko :) pozostaje.

Pozdrawiam

MałaMi1 - Sob Sty 05, 2008 5:19 pm

biorac pod uwage dwa osttanie posty czyli panne rozyczke ktora zalogowala sie w marcu i spedzila na forum 19 godzin, i cocoele ktora zalogowala sie w pazdzierniku i ma 57 godzin na forum to wydaje mi sie ze aktywnosc to raczej w tym drugim przypadku ;) ale to tylko taka moja myśl, nie ja przydzielam te zaproszonka ;) powodzonka dziwczynki w dostawaniu zaproszonek, jak tez licze na taki zaszczyt ;)
dalenka - Sob Sty 05, 2008 6:07 pm

Wow ale wyliczyłaś skrupulatnie :D Też wysłałam sms'a i dopisałam się z prośbą o wejściówkę. Będziemy oboje na 100%
SYLWECZKA - Sob Sty 05, 2008 9:29 pm

Też sie zastanawiałam nad tym jakie będzie kryterium przydzielania zaproszeń na targi ;)
Mam nadzieję, że Mac-erson niebawem nas o tym poinformuje ;)
Póki co czekamy cierpliwie i trzymamy kciuki :)

cosola - Sob Sty 05, 2008 11:07 pm

dalenka napisał/a:
Wow ale wyliczyłaś skrupulatnie :D

Tego nie trzeba "wyliczać" wystarczy kilknąć na nazwę użytkownika i tam są wszystkie informacje :cool: osoby zaznajomione z forum=aktywne to wiedzą :razz:

dalenka - Nie Sty 06, 2008 11:27 am

Wiem gdzie to się sprawdza, nie jestem głuptasem! To było takie ironiczne stwierdzenie osoby, która na forum spędziła zaledwie kilkanaście godzin :D
Amm-k - Nie Sty 06, 2008 6:01 pm

ja też jestem wstydliwa i raczej dużo nie piszę, bo się po prostu wstydzę :P a wstydzę się tego, że jak się gdzieś wypowiem na jakiś temat, to mi ludzie wypomną: 19 lat dziewczyna, a ma akurat najwięcej do powiedzenia :P
MałaMi1 - Nie Sty 06, 2008 6:25 pm

tutaj nikt nikomu niczego nie wypomina :) a każda uwaga dla innej osoby może być bardzo cenna... wiec pisz ile sie da :) i nie zwazaj na to co pomyslą inni ;)
SYLWECZKA - Pon Sty 07, 2008 12:11 pm

zgadzam się z Olcią w 100% :)
Dziewczynki nie ma się czego wstydzic ;)
Poza tym wypowiedzi na takim forum to świetna okazja do przełamywania oporów :)
Więc do dzieła dziewczynki a ja będę trzymac kciuki za Waszą aktywnośc ;)

Amm-k - Pon Sty 07, 2008 2:39 pm

teraz to jestem aktywna z oskrzelami w łóżku ;) więc mało co piszę, bo mam spowolnione myślenie ;) Ale dziękuję bardzo za słowa otuchy :)
mischelle22 - Pon Sty 07, 2008 11:50 pm

Ja sie na Targi nie pcham - choć chętnie bym się spotkała z Wami.
Nie dlatego, że nie chcę - jeszcze sama nie wiem czy dałabym radę.
Mam przewidziany zabieg na 17 stycznia, ale wszyscy wiedzą co dzieje się obecnie w szpitalach i mogę się nie załapać na swój termin :?
Więc narazie nie planuję - chyba, że uda sie wpisać na listę rezerwową oczekujących na zaproszenie na Targi :)

kryszka - Wto Sty 08, 2008 8:46 am

:hahaha: Chcę iść na targi się z wami spotkać i posiedzieć z Adminem :cool: , ale jakoś nie wpadłam na to, że trza by też załatwić sobie wejściówkę najlepiej gratis. :głupek:
wiedzmapat - Wto Sty 08, 2008 11:42 am

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Interesuje mnie obecność na targach poniewaz 12 lipca 2008 bierzemy z moim narzeczonym ślub. Czy ktos jest może poinformowany w jakiej cenie śa wejściówki na targi...Sms juz wysłany ale wątpię ze zdobedę darmowe zaproszenia...Pozdrawiam wszyskich serdecznie.....i z góry dziekuje za odpowiedz.
kryszka - Wto Sty 08, 2008 11:46 am

Ludzie, czytajcie uważnie. :roll: Pare postów wyżej organizator odpowiedział na pytanie o cenę biletów:

Targi ?lubne napisał/a:
Witam
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu)

wiedzmapat - Wto Sty 08, 2008 11:52 am

DZIęKUJę SERDECZNIE ZA ODPOWIEDZ......27 STYCZNIA Są TARGI NA HALI SPORTOWEJ, A 26-27 TARGI W HALI EXPO?
kryszka - Wto Sty 08, 2008 12:56 pm

Tak. :roll:
siatka - Wto Sty 08, 2008 3:16 pm

jestem z Kielc i z Kielc mam narzeczoną. od niedawna zacząłem prace w Łodzi narazie tmczasowo ale zobaczymy :) Jadąc do pracy zobaczyłem bilbord reklamujący targi ślubne w Łodzi. dzisiaj wszedłem na strone i odrazu wysłałem sms. za 1,5 roku mamy ślub i bardzo chetnie wybierzemy sie na targi.
Pozdrawiam

klarysa - Sro Sty 09, 2008 10:22 am

ja na pewno bede. w tamym roku moi rodzice byli sami, wiec teraz juz wszyscy przyjdziemy. wprawdzie wiekszosc spraw mam juz zalatwionych, ale szukam informacji o zaproszeniach i dekoracjach. a i jeszcze mlodego musimy ubrac ;)
panna rozyczka - Sro Sty 09, 2008 11:25 am

Miałabym sugestię dla osób rozdzielających wejściówki dla forumowiczów. owszem , brać pod uwagę aktywność, ale także to czy i jak długo są przed ślubem narzeczeni. Czyli np. żeby pierwszeństwo mieli ludzie, którzy pobierają się właśnie w 2008 r. oraz na początku 2009. Ci, którzy mają ślub później i tak przyjdą na następne Targi, bo pojawią się nowsze modele sukien, nowe promocje.
Dziewczęta, które już są mężatkami, może ustąpiłyby miejsca ;)

Mnóstwo osób wysłało esemeski na darmowe wejściówki, ja także. może te osoby, które otrzymają te wejściówki od organizatorów dzięki esemeskom i jednocześnie dostaną z forum , niech przed imprezą się rozejrzą czy są osoby, które nie dostały nic. To za duzo wysiłku nie kosztuje, a będzie milej. Ja tak zrobię - jeśli dostanę dwa razy.
Bardzo mi zależy na targach ponieważ ślub za pół roku a ja nic nie mam zrobionego. nic zarezerwowanego. Straszne. W zeszłym roku poszlismy z narzeczonym do Pałacu Poznańskich, ale nie byliśmy przygotowani na tyle pieniędzy... Bardzo drogie były. no i wyszliśmy z kwitkiem.

Pozdrawiam i do zobaczenia na Targach

kryszka - Sro Sty 09, 2008 11:36 am

panna rozyczka napisał/a:
Dziewczęta, które już są mężatkami, może ustąpiłyby miejsca ;)

Myślę, że mężatka, ale jednocześnie moderator, powinien być na targach reprezentując forum. W końcu to my wiemy najwięcej o portalu i jego zasobach. A celem targów jest również zareklamowanie forum.

lmyszka - Sro Sty 09, 2008 12:40 pm

jestem już mężatką ale i tak na targi chętnie bym poszła, zwłaszcza że mam koleżanki za granicą które biorą ślub i w sumie chcę im trochę pomóc i zebrać informacje, ale jeśli admin zdecuduje że mężatką wejściówki się nie należa to trudno :)
Karolina B. - Sro Sty 09, 2008 7:53 pm

witam wszystkich forumowiczów! mam nadzieję, że spotkamy się na targach (mam nadzieję, że zostałam zauważona i dostanę bilecik dla mnie i mojego Tomusia). Za rok zamierzamy się pobrać i nie mamy narazie pojęcia o organizacji tego typu imprezy, więc targi byłyby pomocne i to bardzo. Poza tym szansa na suknię ślubną też kusi;-) Buziaczki dla wszystkich i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

Amm-k - Czw Sty 10, 2008 9:03 am

ja również mam nadzieję, że spotkamy się na targach :) może umówimy się w jakimś konkretnym miejscu?? co wy na to forumowicze?? :) bardzo przyjemnie byłoby się poznać :)
kryszka - Czw Sty 10, 2008 9:25 am

Amm-k napisał/a:
może umówimy się w jakimś konkretnym miejscu??

No chyba bardziej konkretnego miejsca niż stoisko forumowe nie da się wymyśleć.

Bo po targach to raczej każdy będzie wolał chodzić sam czy z osobą towarzyszącą. :smile:

Amm-k - Czw Sty 10, 2008 12:09 pm

ooo :) no faktycznie :D ale gafę strzeliłam :D no dobra to chyba bez problemu się znajdziemy wszyscy :D
SYLWECZKA - Czw Sty 10, 2008 4:58 pm

Czy wiadomo w jakich godzinach będą się odbywały targi?? Organizator podał, że o 12 będzie spotkanie forumowe, ale nic więcej o ramach czasowych nie zauważyłam :( chyba że coś przeoczyłam ;) jeśli coś wiadomo to proszę dajcie znać :)
lmyszka - Czw Sty 10, 2008 5:09 pm

bodaj że od 10 -18 na stronie jest informacja
anuleczkam - Sob Sty 12, 2008 2:02 am

A nikt nie pomyślał o tym, że są mężatki tylko po ślubie cywilnym, przed którymi ten najważniejszy ślub czyli Kościelny :?: Ja tak mam. Wystarczy spojrzeć na suwaczki :D
doni_iza - Pią Sty 18, 2008 9:21 am

Hejka :) a wiadomo może już, co z wejściówkami i kto dostanie? Jeśli jest to juz gdzies indziej to przepraszam, ale jakoś nie widziałam ;)
Pozdrawiam cieplutko

kryszka - Pią Sty 18, 2008 9:26 am

O wejściówkach do Hali Sportowej przeczytasz tutaj: http://forum.wesele-lodz....p=192874#192874
doni_iza - Pią Sty 18, 2008 10:47 am

Dziękuję pięknie :) kryszka
anuleczkam - Sob Sty 19, 2008 1:57 pm

HEJ,
mam pytanko:
z tego co pamiętam była mowa o spotkaniu forumowym przy stoisku na targach. Czy już wiadomo, co i jak i o której godzinie :?: Może sobie przygotujemy jakieś naklejki z nickami albo powstawiamy gdzieś zdjęcia, żeby móc się rozpoznać :?:

lmyszka - Sob Sty 19, 2008 3:53 pm

z tego co admin Mac pisał :) to odezwie się po weekendzie bo ma dużo roboty :) czyli w poniedziałek pewnie puści info :)
anuleczkam - Sob Sty 19, 2008 4:17 pm

Imyszka spójrz na moją datę urodzenia :D
lmyszka - Sob Sty 19, 2008 4:19 pm

hehe :) bliziutko mnie :) ale jestem starsza o całe 3 dni :razz: :D
panna rozyczka - Pon Sty 21, 2008 11:50 am

czekam z niecierpliwością na znak od naszego admina:)
wiedzmapat - Pon Sty 21, 2008 11:58 am

Nie tylko Ty Różyczko.......
Exotic - Pon Sty 21, 2008 12:14 pm

Ja wejsciowki chyba ie dostane bo nie lapie sie do kategori osob z pierwsza gwiazdka ; (
ale to glupie bo te w miare nowe osoby juz nie maja szans na nic? a moze pozniej bede uczestniczyc w zyciu forum a z gory juz wiem ze nic nie wygram :)

:oops:

lmyszka - Pon Sty 21, 2008 12:16 pm

Exotic wszystko jest możliwe, reszte wejściówek ma być losowanych wśród tych bez gwiazdek :) teraz tylko liczyć na szczęście :D
MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 2:03 pm

Exotic, po pierwsze zgadzam się z Imyszką, Admin powiedział, że rozlosuje wśród reszty forumek zaproszenia....
a swoją droga zwróć uwagę ile osób zalogowało sie tylko i wyłącznie po to aby prosić o darmowe zaproszenia na targi... nie napisali ani jednego posta, nie spedzili nawet jednej godziny na forum.... ale zaproszenia chca... wiec wcale się nie dziwię , że admin tak zadecydował

(mam nadzieje, że osoby, które sa nowe i pisza na forum nie poczuja się urazone, bo nieo to chodzi...)

Amm-k - Pon Sty 21, 2008 2:32 pm

ja również nie mogę się doczekać wieści od admina :) jestem nowa (w miarę :D ) ale troszkę postów mam na koncie, jak mam problem wchodzę tu i piszę :)
MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 2:39 pm

no własnie-i takim osobom te zaproszenia się należą (według mnie) :) tym, którzy sami chcą pomóc i szukają pomocy na forum... (co widać po napisanych postach , spędzonych godzinach na forum)
wiedzmapat - Pon Sty 21, 2008 2:45 pm

"olciap6" te twoje ponad 160 godzin pobytu na forum i napisane ponad 1600 postów zbudza podziw.
lmyszka - Pon Sty 21, 2008 2:48 pm

czy znów wyczuwam ironie .....
MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 2:54 pm

Imyszko w nosie mam powyzszą ironie :) ale dzieki ;)
ja moge publicznie przyznać, że forum bardzo mi pomgoło i nie siedzę na nim po to aby wygrywać zaproszenia na targi, bo tak czy siak i tak na nie pójdę... :)

poza tym jesli ktoś szuka na forum pomocy to nie widzę powodu, dla którego nie moglibyśmy doradzać, pomóc innym jesli sami mamy w czyms wieksze doświadczenie, w czyms jesteśmy bardziej zorientowani... i nie robię tego żeby nabijac sobie ilość godzin czy ilość postów :)

tak czy inaczej uważam za bezczelne, jesli ktoś zalogował sie tylko po to aby zdobyć zaproszenie a i tacy są :)

no coż to tylko moje skromne zdanie , w końcu ja nie decyduje o tym kto zaproszonka dostanie :]

do zobaczonka wszystkim na targach :) a to już za kilka dni.... :lol:

wiedzmapat - Pon Sty 21, 2008 2:57 pm

"lmyszka" znowu się czepiasz nie wiadomo czego...., czy Ty po prostu uwzięłaś się na moją osobę????
lmyszka - Pon Sty 21, 2008 3:06 pm

daleka jestem od tego aby się na kogoś uwziąć zwłaszcza że was nie znam :) fajnie tylko jest jak jest tu miła atmosfera a ironia nikomu nie jest potrzebna, zgadzam się z Olciąp w 100% , a to że tak dużo pisała to super bo pomogła wielu osobą a na tym polegają fora i tyle :)
MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 3:07 pm

przepraszam-źle się zrozumieliśmy ;) myslę, że nie ma co się kłocić, Imyszka zareagowała w ten sposób, bo niektórzy na forum po prostu nie wiadomo dlaczego pisza takie różne rzeczy z ironią... więc myślę, że możemy spokojnei zakonczyć temacik i czekać na wyniki losowania :)
wiedzmapat - Pon Sty 21, 2008 3:14 pm

Już z Olcią wszystko sobie wyjaśniłyśmy i chciałam powiedzieć że to nie była ironia. Dziewczynki źle zrozumiałyście, mojego posta, albo po prostu ja źle to określiłam.
A co do Olcip6 postów to czytałam niektóre i dzięki nim uzyskałam odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości.

lmyszka - Pon Sty 21, 2008 3:19 pm

no i gra gitara i wszyscy są szczęśliwi :) i czekamy na info od adminka bo coś nam się ociąga a my spragnione tych informacji :)
Mac-erson - Pon Sty 21, 2008 8:52 pm

Dziewczyny przepraszam miałem baaaardzo ciężki weekend i dzisiaj odsypiałem.
jutro obiecuję rozlosować wejściówki i poinformować odpowiednie osoby. :)

pozdrawiam

Amm-k - Pon Sty 21, 2008 9:19 pm

nie warto się kłócić. Jak się nie wygra tych zaproszeń to sądzę, że i tak warto odżałować te 10 zł i iść na targi i się wspaniale bawić, nie tylko w towarzystwie ukochanej osoby, ale cieszyć się z tego, że się spotkamy :) jak ktoś jedzie z Bełchatowa na targi to mogę zabrać na pakę :D
monika_zyga - Pon Sty 21, 2008 9:32 pm

a mam pytanie jak bedzie sie odbierac zaproszenia?
ja mam juz jedna gwiazdke, czyli dostane?
niestety nie bede mogla byc tam od rana, bo mam zajecia ale chcialabym jak najszybciej tam dotrzec.

MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 9:35 pm

spokojnie, na pewno wszystko zostanie pwoiedziane, jak tylko zaproszenia zostaną przyznane :]
Mac-erson - Pon Sty 21, 2008 10:03 pm

ok wydrukowałem losy i zaganiam Adasia do losowania. Zaraz podam wyniki ;)

Z automatu zaproszenia otrzymują:

Kryszka i Imyszka - będą reprezentować Forumki na naszym stoisku targowym (dzięki)

oraz:

olciap6
cosola
fastyna
Amm-k
EwaM
Petitka
lmyszka
dominiqsz
Emi
kamilcia_1984
SYLWECZKA
Koalinha
jpuasz
asia84
panna rozyczka
Pamcia
rusałeczka:)
Aniaa
monika_zyga
KaMi1982
Hatifnatka
klarysa
Gabro
*mischelle22
anuleczkam
Olala
superbuzia
wiedzmapat

owieczka_foto - Pon Sty 21, 2008 10:07 pm

Mac-erson napisał/a:
ok wydrukowałem losy i zaganiam Adasia do losowania. Zaraz podam wyniki ;)


Super :) Bardzo dziekuję i czekamy na info o możliwości odbioru. Czekamy cierpliwie i nienatarczywie ;)

MałaMi1 - Pon Sty 21, 2008 10:08 pm

ja w takim razie dziekuje bardzo :) w takim razie do zobaczenia na targach :) jeszcze tylko porposimy o ifnormacje gdzie należy odberac te zaproszonka i kiedy :)
wiedzmapat - Pon Sty 21, 2008 10:13 pm

Serdecznie dziękuję za zaproszonko. Kiedy i gdzie można je odebrać?
Mac-erson - Pon Sty 21, 2008 10:33 pm

Adaś wylosował - oto szczęśliwi posiadacze wejścióek (w kolejności losowania)

Ramalia
euror
Małgosia
Karolina B.
JustBart
Zamilka
Kahira
Dorszynka
Mariola
gosia83
Exotic
knajman
kamislodz
calipsoo
GosiaM.
dalenka
ewaok
kasiunia_u
doni_iza
Kamil_umed
margolka

Przykro mi, że wszyscy chętni nie mogli dostać wejściówek :(
Mam nadzieję, że spotkamy się o ustalonej porze na wspólnym spotkaniu Forumowym :)

O sposobie odbioru zaproszeń poinformuję jutro na email zainteresowane osoby

pozdrawiam

SYLWECZKA - Pon Sty 21, 2008 10:59 pm

Dziewczynki też uważam, że osoby logujące się na forum tylko po to by zdobyć darmowe zaproszenia postepują nieuczciwie!
Fakt jest jednak taki, że w dzisiejszych czasach większośc ludzi tak właśnie postępuje! Wyścig szczórów, kierowanie sie wyłącznie własną korzyścią, żerowanie na innych itp.
Niestety przyszło nam żyć właśnie w takiej rzeczywistości.
Nie ma sensu się denerwować i psuć atmosfery na forum!
Na szczęście są jeszcze również uczciwi i dobrzy ludzie :)


Dziękujemy za zaproszonko :)
Czekamy na e-mail jutro ;)

Exotic - Wto Sty 22, 2008 2:25 am

Dostałam wjsciooweczk wielkie dzieki ;)

Nie denerwujcie sie słoneczka nie chce mi sie wierzyc ze ktos specjalnie tu bedzie posty nabijal aby nie wydac 10 zl hihi choociaz moze i sa tacy ;) ja ak czy siak bym przyszla bo mi zalezy na pokazach no i na spotkaniu z forumowiczami, fajne dziewczynki z was i potraficie pomoc i doradzic ;)

dzieki za wszystko.

a tak w ogole to jak my sie poznamy na tych targaCH? czy juz jest koncepcja apropo jakis nickow na koszulkach czy tez identyfikatorki ;) ?
a z drugiej strony krepuje sie roszke , jestem z wami od niedawna i nie znamy sie prawie wcale;) przyjmiecie mnie? :oops:

rusałeczka:) - Wto Sty 22, 2008 6:25 am

Z samego rana super wiadomość :D Dziękuje za wejściówki :) Pozdrawiam
JustBart - Wto Sty 22, 2008 8:39 am

Bardzo dziękuję za wejściówkę.
Petitka - Wto Sty 22, 2008 9:17 am

Ja rowniez dziekuje za wejsciowke!!! :) I czekam na e-mail z informacja o odbiorze zaproszonka
asia84 - Wto Sty 22, 2008 9:44 am

dziękujemy bardzo :) do zobaczenia
MałaMi1 - Wto Sty 22, 2008 10:31 am

Exotic, to nie chodzi o nabijanie postów tylko o te osoby, które się tylko zalogowały aby dostać zaproszonko, napisały ten jeden post z prośba o zaproszenie i nic... o tym cały czas mówimy- a było sporo takich ewenementów :]

pewnie, że Cię przyjmiemy :)

wiedzmapat - Wto Sty 22, 2008 11:02 am

Olciap6 nie ma sensu tym zawracać sobie głowę, wiem, że niesprawiedliwe jest to, że są osoby, które przychodzą na forum wysyłają jednego posta z prośbą o wejściówki i je tak sobie dostają. A są osoby, które naprawdę poświęcają wolne chwile na udzielanie swoich spostrzeżeń i dobrych rad. Sama czuje się źle bo dostałam wejściówkę, a mam tak krótko konto.
Mac-erson - Wto Sty 22, 2008 11:32 am

Ok, nie ma co juz roztrząsać. Za rok postaram sie o 100 wejściówek i nie będzie problemu :)
Acha dla przypomnienia wejściówki sa podwójne czyli razem z połówką ewentualnie z koleżanką można przyjść. W ostateczności z teściową. :razz:

Może byśmy puścili jakąś ankietę i ustalili jakąś wspólną godzinkę spotkania, żebyśmy wszyscy mogli się poznać. :)
Wiem, że o 13tej a potem o 15tej będzie jakis duży pokaz mody prowadzony przez ibisza.
Z tego co się orientuję organizator Targów zrobi nam stoisko tuż przy głównej scenie, dlatego w okresie 13-15ta może być w okolicy stoiska duże zamieszanie.

Dlatego są dwa warianty spotkania forumowego. Albo w okolicach 11-12tej albo po pokazach około 16tej.

kryszka - Wto Sty 22, 2008 12:02 pm

Okazuje się, że ja będę mogła być tylko do 14, bo potem jadę na zaległy Dzień Dziadków. Także może któraś jest chętna do reprezentowania forum na stoisku w moim zastępstwie po 14 (może mischelle22 ?)


Co do spotkania to z powodu jw. byłabym za 11-12. :)

JustBart - Wto Sty 22, 2008 12:04 pm

Ja też byłabym za godz.11-12.
wiedzmapat - Wto Sty 22, 2008 12:07 pm

Ja nie mogę powiedzieć o której będę, gdyż nie wiem jak będzie pracować Mój G.
lmyszka - Wto Sty 22, 2008 12:09 pm

ja będę na targach od początku ale nie wiem do której, obawiam się że nie wytrzymam do samego końca :)
Mac-erson - Wto Sty 22, 2008 12:13 pm

W razie czego admin będzie na posterunku aż padnie [smilie=banana.gif] (najgorsze jest to że z soboty na niedzielę będę miał nockę nieprzespaną bo pracuję :kwasny: )
MałaMi1 - Wto Sty 22, 2008 12:55 pm

ja tez jestem za spotkankiem do południa :)
panna rozyczka - Wto Sty 22, 2008 12:58 pm

Dziękuję za zaproszenie:)
Będe na pewno - do zobaczenia

asia84 - Wto Sty 22, 2008 1:55 pm

ja również proponuję godziny około południa :)
Exotic - Wto Sty 22, 2008 2:14 pm

A ja zdecydowanie wolalabym ta godziznke 16sta bo bede w szkolce do tej 11nastej.
Amm-k - Wto Sty 22, 2008 3:50 pm

ojej :D ale niespodzianka :) bardzo dziękuję za wejściówkę :D normalnie super prezencik z rana :) będę z narzeczonym na 100% :D
co do spotkania to byłabym za godziną 11-12 :) pozdrawiam wszystkich :)

rusałeczka:) - Wto Sty 22, 2008 4:45 pm

Ja będę około 14 . Przyjdę ze swoją mamą, może nawet tata sie skusi z nami przyjechac :) bo mój Misio daleko i niestety nie będzie mógł mi towarzyszyć :( Szkoda, bardzo chciał być razem ze mną i poznać Was bo duuuużo mu opowiadam o forum :D Nawet sam czyta to co tu sie dzieje :) Pozdrawiam i do zobaczenia w niedziele. Będę na 100 %
Petitka - Wto Sty 22, 2008 5:56 pm

My tez postaramy sie byc, tylko nie wiem, czy mojemu M bedzie sie chcialo jechac :roll: . takze nie jestem w stanie powiedziec, o ktorej to bedzie :(
Mariola - Wto Sty 22, 2008 6:29 pm

Strasznie się cieszę, że dostałam tą wejściówkę :) Taki miły akcent na koniec dnia. Ja nie wiem o której będę bo muszę się wyspać. To będzie mój wolny weekend od początku stycznia.
Hatifnatka - Wto Sty 22, 2008 6:41 pm

bardzo dziękuję za wejściówkę :) nie umiem powiedzieć o której będę, bo to będzie zależeć od mojego P.
anuleczkam - Wto Sty 22, 2008 6:52 pm

Pięknie dziękuję za wejściówkę :) Będę razem z moim przyszłym, obecnym na 100 % :) Będziemy pewnie od rana więc się dostosujemy. Tosię zostawiamy z babcią więc możemy trochę pobuszować po targach :)
Olala - Wto Sty 22, 2008 10:04 pm

Ale niespodzianka! dziekuje za wejsciowke!
pozdrawiam! :)

doni_iza - Wto Sty 22, 2008 11:11 pm

Jupi [smilie=banana.gif] wielkie dzięki za wejściówke :D super niespodzianka ihihi Będę na 100% Do zobaczonka :mrgreen:
mischelle22 - Wto Sty 22, 2008 11:20 pm

A czy za dziecko trzeba płacić? Mam nadzieję, że nie :roll:


(bo weźmiemy chyba z mężem młodego ze sobą aby się w ogóle pojawić na spotkaniu forumowym.)

kamislodz - Sro Sty 23, 2008 12:00 am

BBBAAARRRDDDZZZOOOO DZI?kuję za wejściówkę :) Mam nadzieję,że się spotkamy:)Pozdrawiam wszystkie forumki ;)
Kahira - Sro Sty 23, 2008 11:28 am

Dziękuję ślicznie za zaproszonka, szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że dostanę. A tu taaaaka miła niespodzianka. Do zobaczenia w niedzielę.
MałaMi1 - Sro Sty 23, 2008 2:29 pm

chciałam powiedzieć , że konkurencja robiąca targi w Pałacu Poznańskiego i w hali Expo robi niezłą reklame-w akademikach poobklejali co sie da plakatami o targach :] ale my i tak idziemy na hale sportową :D
Mac-erson - Sro Sty 23, 2008 3:33 pm

Na temat "uczciwych" działań konkurencji nie będę się wypowiadał.
Michelka na pewno nie będzie problemu z wejściem Krzysia.

Z tego co wiem na Targach w Hali Sportowej będzie bardzo dużo firm (bodaj około 150) dodatkowo 30 samochodów do obejrzenia w specjalnym namiocie obok Hali. Sporo nagród do wylosowania (również na te darmowe wejściówki) i jakieś specjalne atrakcyjne niespodzianki. No i przede wszystkim będzie nasze stoisko Forumowe na które serdecznie zapraszamy. :)

gosiaczek1 - Sro Sty 23, 2008 5:43 pm

nie wszystkim było dane dostać zaproszenia, ale cóż to i tak nie odstraszy przed pójściem :) )
zważywszy że nie są wcale takie drogie :) ))

MałaMi1 - Sro Sty 23, 2008 5:49 pm

@Mac-erson nie musisz nas namawiać-my to wiemy i wszyscy sie wybieramy :) do zobaczenia w niedziele :]
kamislodz - Sro Sty 23, 2008 11:05 pm

Ja będe na targach około 11stej,mam nadzieje,że się rozpoznamy:)
kamilcia_1984 - Czw Sty 24, 2008 8:55 am

Bardzo się cieszymy z bilecików my bedziemy koło 14 bo mój będzie w szkole ale mam nadzieję że i tak się spotkam z wami wszystkimi
KaMi1982 - Czw Sty 24, 2008 10:02 am

Jeszcze raz dzięki za zaproszonka.
My nie wiemy, o której się stawimy, bo śpiochy jesteśmy... Ale postaramy się być przed południem.

Dorszynka - Czw Sty 24, 2008 3:05 pm

Dzięki za wejściówkę :) Na pewno sie stawimy :)
aness - Sob Sty 26, 2008 2:01 pm

juuuuuupiiii :jumpingmrgreen: wysłałam smska.......mam wejsciówke......dostałam wczoraj sms o wygranej......narzeczony też wysłał smska i.... :jumpingmrgreen: tez wygrał...dzięki temu mogę zabrać siostre z jej "facetem"
MałaMi1 - Sob Sty 26, 2008 2:30 pm

ja też wygrałam z smska :D i tym sposobem mam 4 -dwa z forum, dwa z smska ... zabierzemy ze soba rodzinke :)
Zamilka - Sob Sty 26, 2008 3:00 pm

?licznie dziękujemy za wejściówki. Napewno przybędziemy :D
Amm-k - Sob Sty 26, 2008 6:07 pm

olciap ja też tak wygrałam dwie na forum i dwie wejściówki z smsa :D niestety my nie mamy kogo ze sobą zabrać, więc jedna wejściówka pójdzie na darmo, ale ważne, że my będziemy ;) do zobaczenia jutro o 11 przy stoisku forumowym ;) BUZIAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :)
SYLWECZKA - Sob Sty 26, 2008 7:37 pm

ja niestety nie mam szczęścia do wygrywania :( smsa wysłałam ale nie dostałam żadnej odpowiedzi :( więc całe szczęście że dostaliśmy wejściówki z forum :) będziemy na pewno ;)
arek1981 - Sob Sty 26, 2008 10:11 pm

Mam pytanko, jeżeli były rozlosowywane darmowe wejściówki na targi w niedziele w Łodzi, oznacza to ze wstęp na nie jest płatny ?? Jeżeli tak to czy mógłby ktoś mi napisać jaki jest koszt wstępu, bo nie mogę tego nigdzie znaleść.
gosc - Nie Sty 27, 2008 12:17 am

arek1981 oto odpowiedź:

Targi ?lubne napisał/a:
Bilety będą w cenie 10 zł (do nabycia przy wejściu) ... Łódzkie Targi ?lubne odbywają się TYLKO w niedziele 27 stycznia.

iza77 - Nie Sty 27, 2008 3:39 pm

Dziś byliśmy z narzeczonym na Targach ?lubnych w Hali Expo.
Niestety oboje stwierdziliśmy, że te targi to żadna rewelacja :kwasny: Wystawiało się bardzo mało firm z sukniami i garniturami ślubnymi, mało sal i knajpek, które organizują wesela, także ktoś, kto idzie z nadzieją, ze wyniesie z Targów dużo katalogów z wzorami sukien czy garniturów, czy też będzie miał nadzieję na znalezienie wymarzonej sali, to pójdzie i się zawiedzie.
Duzo jest natomiast stoisk z wzorami zaproszeń, z dekoracjami, z ofertami wideo-foto.
A jesli ktoś liczy na to, że zobaczy jakies show, które prowadzi Krzysiu Ibisz, to niech najlepiej uda sie do Hali Sportowej i zaplaci raz za bilet.
My zrobilismy błąd, weszlismy do Hali Expo, do której staliśmy w długaśnej kolejce, po czym dowiedzieliśmy się, ze musielibyśmy jeszcze raz placic za wejscie :kwasny: do Hali Sportowej, gdzie miały być pokazy i konkursy.

gosc - Nie Sty 27, 2008 3:52 pm

iza77 napisał/a:
My zrobilismy błąd, weszlismy do Hali Expo, do której staliśmy w długaśnej kolejce, po czym dowiedzieliśmy się, ze musielibyśmy jeszcze raz placic za wejscie :kwasny: do Hali Sportowej, gdzie miały być pokazy i konkursy.

no niestety, to byŁy dwie zupeŁnie niezależne od siebie imprezy targowe

rusałeczka:) - Nie Sty 27, 2008 4:09 pm

Właśnie wróciłyśmy razem z moja mama z targów :) Odwiedziłam stoisko naszego forum. Poznałam Kryszke,którą pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Jakie wrażenia? Na pewno można było zdobyć sporo namiarów na różne firmy i spotkać dużo znajomych :) Ja spotkałam koleżanki ze studiów które tez planują ślub :) Przede mną jeszcze jedne targi w przyszłym roku :D także do zobaczenia za rok :)
MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 4:26 pm

a my wygralismy obrączki, makijaz, fryzjera, stronę ślubna internetową oraz firma nam się zajmie organizacją wesela :) ale jestesmy szczęśliwi... [smilie=d045.gif] :jumpingmrgreen:

musiałam Wam się pochwalic :)

no i....stałam koło Ibisza na scenie :] hehehe... nie wspomne już o tym, że musiałam się oświadczyć na tej scenie mojemu narzeczonemu-ale było warto :)

Mariola - Nie Sty 27, 2008 4:33 pm

fajnie, że wygrałaś - gratulacje. ja nawet do sceny nie doszłam, nie miałam jak. trochę jestem zawiedziona bo myślałam że "upoluje" kamerzystę i fotografa, ale wszyscy mają pozajmowane terminy :cry:
Małgosia - Nie Sty 27, 2008 4:35 pm

olciap6 napisał/a:
a my wygralismy obrączki, makijaz, fryzjera, stronę ślubna internetową oraz firma nam się zajmie organizacją wesela :) ale jestesmy szczęśliwi... [smilie=d045.gif] :jumpingmrgreen:


Gratulacje

Ja też właśnie wróciłam z Targów i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona organizacją samych Targów, czuję jednak pewien niedosyt - brakowało mi większego wyboru sukien ślubnych, nie mówię już o moim M. który nic sobie nie pooglądał po za kamerkami i aparatami firm od uwieczniania ?lubnych chwil - ale jest zadowolony .

Pozdrawiam

MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 4:37 pm

ja ogólnie uważam, że targi super, nawet nie biorąc pod uwage tego , że powygrywaliśmy :) będę polecać wszystkim :)

P.S.

dziekujemy za gratulacje :)

gosc - Nie Sty 27, 2008 4:37 pm

Olciap6 serdecznie gratuluję wygranej - szczęściarze z Was :D
MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 4:58 pm

oj szczęściarze... :] strasznie się cieszymy... :) dzieki Sajonarka :)
klarysa - Nie Sty 27, 2008 5:28 pm

olcia gratulacje! glosowalismy/krzyczelismy na was i nawet nie wiedzialam, ze to ty. jakos cie nie poznalam, choc pomyslalam przez chwilke, ze moze to ty. super:)

wizyta na targach udana, sporo namiarow mozna bylo zdobyc. choc my tylko pomyslow na kilka rzeczy szukalismy i je znalezlismy ;)

KaMi1982 - Nie Sty 27, 2008 5:35 pm

Ja mam mieszane uczucia.
Najgorszy byłe ten tłok. Nie mogłam znaleźć stoiska forumowego :( , a jak juz tam dotarłam, to było dużo ludzisków i sie nie dopchnęłam... Mam parę namiarów na fotografię i wideofilmowanie, ale po za tym....\

rusałeczka:) - Nie Sty 27, 2008 5:41 pm

Gratulacje Olcia :D Fajnie macie
lmyszka - Nie Sty 27, 2008 5:53 pm

na Trgach było bardzo miło :) szkoda że tak mało was dotarło do naszego stoiska, w sumie to można powiedzieć że garstka :( ale pare forumek poznałam i bardzo się z tego cieszę :D
karola8207 - Nie Sty 27, 2008 6:11 pm

Gratuluje!!!
my odwiedziliśmy obie imprezy i musze przyznać ,że ta w hali była lepsza.
wiecej stoisk z sukniami, foto i wideofilmowaniem, nawet wiecej "samochodów ślubnych" tam było.
dobrze że przy wejściu rozdawali torebki na ulotki :mrgreen:

Petitka - Nie Sty 27, 2008 6:25 pm

olcia, gratuluje

Tak jakos myslalam, ze jesli ktos z forum ma wygrac cokolwiek, to na pewno Wy :) Gratuluje odwagi - ja bym chyba sie nie zdecydowala

Ogolnie z targow wynieslismy tylko mnostwo ulotek i jakos tak raczej rozczarowana jestem - moze dlatego, ze ogolnie nie lubie takich spedow - przytlacza mnie tlum zamieszanie, itp

Amm-k - Nie Sty 27, 2008 6:38 pm

ja właśnie też dotarłam już do domu :) też raczej jestem rozczarowana tymi targami, bo szczerze mówiąc to myślałam, że będzie więcej tych stoisk ze wszystkim. Mój R. był zawiedziony, bo praktycznie były tylko 2 stoiska z garniturami. Ogólnie najbardziej jestem zadowolona z tego, że poznałam niektórych forumowiczów ;) praktycznie najbardziej to mi się podobało :P i oczywiście Krzysiu Ibisz.... ale cicho :D
mamy jeszcze ponad rok do wesela, więc myślę, że może w przyszłym roku załapiemy się jeszcze na targi ;) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru ;)

p.s. Olciap gratulacje za odwagę i wygraną :D niezła jajcara z Ciebie :D

Petitka - Nie Sty 27, 2008 7:02 pm

Olciu, a powiedz, czy to sa jakies kupony na okreslone sumy do wykorzystania, czy tez konkretne modele obraczek jakiejs firmy, itd? Bardzo jestem ciekawa
fastyna - Nie Sty 27, 2008 7:06 pm

Słuchajcie na targach pod sceną zostawiłam parasolkę (ach ta skleroza) zabrał ją może ktoś przypadkiem???
Aha i zdjęcia poproszę do autoryzacji :D :D:D

lmyszka - Nie Sty 27, 2008 7:47 pm

Fastyna jak ja wychodziłam to Maciek jeszcze został, więc pewnie sprzątali później i znaleźli ją, ale nie gwarantuje bo byli BARDZO zmęczeni i nie wiele kojarzyli więc .... ale zobaczymy :)
Małgosia - Nie Sty 27, 2008 7:50 pm

ale ten świat jest mały właśnie oglądałam reklamową płytkę dvd jednej z firm prezentujących się na Targach która zajmuje się filmowanie i zobaczyłam mich znajomych :-)

Jestem jeszcze bardziej pozytywnie zaskoczona Targami.
Oferta filmowania była na poziomie bardzo wysokim i moim zdaniem ludzie prezentowali naprawdę dobre oferty nie tylko jeśli chodzi o filmowanie ale także zdjęcia.


Było jedno stoisko fotograficzne na którym były zdjęcia w studio z lustrem dawało do myślenia i robiło wielkie wrażenie nie tylko na Nas ale na innych.

pozdrawiam

cosola - Nie Sty 27, 2008 7:57 pm

Ja też sie cieszę, że mogłam poznać kilka Forumowiczek i naszych Adminów :)

Olcia - WIELKIE GRATULACJE!!! :D

fastyna - Nie Sty 27, 2008 8:32 pm

jak sie znajdzie to oki ale jak nie to trudno, może się nauczę pilnować swoich rzeczy, po notatki też się musiałam wracać;p
kryszka - Nie Sty 27, 2008 9:39 pm

O, parasolka, o którą ktoś się wiecznie potykał. :lol: Najbardziej zorientowany pewnie będzie Admin ze swoją połówką - więc radziłabym pisać na priv.

Tłumy były faktycznie okropne, dobrze że ja już nie musiałam zbierać namiarów. :lol:


Ja ze swej strony bardzo dziękuję za przybycie tym nielicznym odważnym na stoisko forumowe - miło było Was poznać dziewczyny i chłopaki też. :)

I oczywiście lmyszce i obsłudze portalu ślubnego za doborowe towarzystwo. :)

MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 9:43 pm

dziękuję Wam wszystkim i za kibicowanie i za gratulacje :) nawet nie wiecei jaka jestem szczęśliwa :)

co do obrączek to mamy sobie wybrać jakieś do 2 tys zł. , wszystkie praktycznie są z meteorami-zupełnie inne niż takie tradycyjne. Mozecie spojrzeć na stronke:

http://www.derecki.art.pl...er=pl&nStrona=1

(na razie stronka nie dziala,ale jakis czas temu dziaal, wiec to chyba chwilowe)

Aniaa - Nie Sty 27, 2008 11:30 pm

Olcia bardzo gratuluję wygranej !! !

Jeśli chodzi o obiektywną ocenę targów to jest ona pozytywna.

Niestety wczoraj w nocy jak wstawiałam samochod do garazu silny wiatr tak popchnal drzwi (duze, metalowe), ze nie moge prawie ruszac stopa, bo tak mnie te drzwi uderzyly. z tego wzgledu nie koncentrowalam sie prawie wcale na ofertach, tylko myslalam o bolu.

Przepraszam wiec ze nie odwiedzilam stoiska, ale nie przeszlismy nawet calej hali :(

Mam nadzieje ze dobrze sie bawilyscie :lol:

Petitka - Nie Sty 27, 2008 11:32 pm

Aniu, to fatalnie - wspolczuje bliskiego kontaktu z brama garazowa. Mam nadzieje, ze to tylko stluczenie, a nie cos powazniejszego
Mac-erson - Nie Sty 27, 2008 11:36 pm

parasolka się znalazła. miłej nocki ;)
calipsoo - Nie Sty 27, 2008 11:45 pm

Dzięki wielkie za zaproszenie. Na Targach było super. Chciałam się zapytać gdzie będzie to zdjęcie które zostało Nam zrobione na stoisku forum ?? :)
Olciu moje gratulacje. Ale macie szczęście. Super. Cieszę się Waszym szczęściem.

MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 11:48 pm

dzieki wielkie dla wszystkich :) kochane jestescie, ze cieszycie sie razem z nami...
Petitka - Nie Sty 27, 2008 11:51 pm

No przeciez my forumki jestesmy juz niczym wielka rodzinka i jesli wygrywa jedna, ciesza sie wszystkie. W koncu jestes jedna z nas :)
MałaMi1 - Nie Sty 27, 2008 11:54 pm

dzieki wielkie dziewczyny :oops:

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 12:38 am ]
a moze ktoś z Was orientuje sie czy mozna jeszcze gdzieś zdobyć ten informator ślubny co rozdawali na targach? my z wrażenia o nim zapomnięliśmy, a chięlibyśmy go miec... może ktoś z Was ma dwa i mógłby się podzielić ewentualnie może wiecie, czy mozna go gdzieś jeszcze dostać?

margolka - Pon Sty 28, 2008 12:51 am

olciap6 napisał/a:
dzieki wielkie dziewczyny :oops:

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 12:38 am ]
a moze ktoś z Was orientuje sie czy mozna jeszcze gdzieś zdobyć ten informator ślubny co rozdawali na targach? my z wrażenia o nim zapomnięliśmy, a chięlibyśmy go miec... może ktoś z Was ma dwa i mógłby się podzielić ewentualnie może wiecie, czy mozna go gdzieś jeszcze dostać?


Jeśli dobrze myślę, że to o ten chodzi to ja mam dwa, nie ma problemu mogę Ci go wysłać np. pocztą.

MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 12:54 am

ojej, byłabym baaaardzo wdzięczna... to ja wysle Ci na priv mój adres-czy nie będzie to problem jesli poproszę ładnie o wysłanie ?? :roll: będę baaardzo wdzięczna...
margolka - Pon Sty 28, 2008 1:03 am

Jeśli tak ładnie prosisz, to oczywiście, że nie będzie żadnego problemu. Postaram się jutro wysłać.
MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 1:06 am

dziekuję Ci baaardzo [smilie=g035.gif]
margolka - Pon Sty 28, 2008 1:08 am

:) Bardzo proszę.
lmyszka - Pon Sty 28, 2008 9:34 am

jestem trochę zła bo zdjęć mój mąż zarobił 500 ale wszystkie z pokazu, a nas forumek jest chyba z 10 zdjęć i to nie za ciekawie wyszły :( widać mnie, Kryszke admina ale Brazyla bo Mac jakoś się schował, wieczorem może coś wrzuce
marysia - Pon Sty 28, 2008 11:16 am

jak dla mnie targi były udane no może i spodziewałam sie że będzie jeszcze kilka firm z branży np cukierniczej z tortami oraz z alkoholami ale było tylko jedno stoisko :( Ale na pewno znalazłam tam samochód i firmę dekoracyjną która ubierze mi salę bo mam pełno namirów i teraz trzeba tylko podzwonić i popytać o szczegóły bo w tym tłumie ciężko było cokolwiek zapisywać i pamiętać wszystkie pytania.

olciu gratulacje to wymagało odwagi. A mam pytanko co do tej firmy co będzie wam organizować ślub to wygraliście ich tylko usługi a za wszystko wy płacicie co oni wymyślą czy może wszystko będzie sponsorowane przez nich??

Mac-erson - Pon Sty 28, 2008 12:44 pm

Targi targi i po targach....

W pierwszej kolejności chciałem bardzo podziękować. Kryszka, Imyszka i Fastyna wielkie dzięki za pomoc w obsłudze naszego stoiska. [smilie=e082.gif]
Bardzo się cieszę, że niektóry Forumowiczki (niektóre razem ze swoimi połówkami) odwiedziły nasze skromne stoisko. Miło było Was poznać. Szkoda, że nie wszystkie dziewczyny dotarły ale w pewnym momencie był taki tłok na Targach, że sie wcale nie dziwię :)
Ze swojej strony dodam, że nie wszystko udało się tak jak było w planie. Koszulki nie dotarły na czas i były niedopracowane. :(
Muszę pójść na kurs parzenia kawy z expresu - (udało się zrobić jedną kawę dla Kryszki i w dodatku zimną) :razz:
Nie do końca też wiedzieliśmy gdzie będzie nasze stoisko i jak można było lepiej wykorzystać promocję naszego Forum na targach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku po wczorajszych doświadczeniach będzie dużo lepiej.
Dodatkowo troszeczkę się niefortunnie ułożyło z naszą pracą i na targach część ekipy była po nieprzespanej nocy co pewnie było widać. No cóż siła wyższa, o targach dowiedzieliśmy sie dosyć późno i nie można było lepiej rozwiązać tej kwestii.

Co do zdjęć to mam trochę na swoim aparacie (ale pewnie wątpliwej jakości.)
Dzięki dla Forumowego Filmowca. Coś tam pstrykał i kręcił - mam nadzieję, że podrzuci efekty swojej pracy.
I Imyszka ma też kilka fotek z tego co pamiętam. :)

Gratulacje dla olci - Forumowej Farciary. :)
Fastyna - pakowaliśmy stoisko i na całe szczęście wziąłem tą samotną bezpańską parasolkę - tak więc napisz na PW to się umówimy po odbiór.
Kryszka szybkiego powrotu do zdrowia.

mischelle22 - Pon Sty 28, 2008 12:57 pm

A mnie jest przykro, ale niestety nie daliśmy rady dotrzeć na targi :(

W przyszłym roku obiecuję poprawę :oops:

kryszka - Pon Sty 28, 2008 1:00 pm

Dzięki :) dzisiaj wszystkich w pracy straszę swoim głosem :lol:

Cała przyjemność po mojej stronie. Na przyszły raz też się piszę. :mrgreen: I czekam na te nieudane zdjęcia. :lol:

MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 1:53 pm

a może orientujecie się czy będą gdzieś w necie umieszczone te fotki które robili na scenie fotografowie :) nie ukrywam ze fajnie by było siebie zobaczyć na nich, dlatego może ktoś coś wie :] ??
kryszka - Pon Sty 28, 2008 1:55 pm

olciap6 - pytaj się lmyszki czy jej mąż was uchwycił, bo jak pisze wyżej ma 500 zdjęć.
Mac-erson - Pon Sty 28, 2008 2:08 pm

Cześć dziewczyny
Tym razem to nie Macerson tylko ja Justyna, jego połówka. ;)
Pozwoliłam sobie skorzystać z nicku mojego Maćka Waszego admina.Mimo że nigdy nie pisałam tutaj na forum to znam Was z Waszych postów, zdjęć i dyskusji.Cieszę sie że niektóre z Was poznałam wczoraj na targach, było mi bardzo miło, szczególnie wielkie buziaki dla Kryszki, Imyszki, Fastynki i Cosoli. Moje zmęczenie było pewno wielką przeszkodą abyśmy mogły dłużej porozmawiać i pożartować.Byłyście ozdobą stoiska i baaardzo nam pomogłyście.
Nie pożegnałam się z Wami i dlatego teraz baardzo Wam dziekuję za pomoc , za bardzo miłe towarzystwo, i akceptację.

pozdrawiam serdecznie Justyna

p.s czy mogę się wprosić na jakieś spotkanie? :)


;)

Petitka - Pon Sty 28, 2008 2:20 pm

Witaj!
alez oczywiscie! musimy zorganizowac jakies forumowe spotkanko na neutralnym gruncie, zeby spokojnie moc poplotkowac :)

fastyna - Pon Sty 28, 2008 2:23 pm

Ta moja parasolka jakaś pechowa jest. Wzięłam miesiąc temu nową do Łodzi i zostawiłam u koleżanki, dopiero wczoraj odebrałam no i oczywiście od razu zostawiłam na targach. To się nią nacieszyłam, ja będę teraz dopiero 17 lutego w Łodzi to jakoś się odezwę i odbiorę, chyba, że wcześniej mi wypadnie jakiś wyjazd to będę sie odzywała :)

A targi na prawdę super, chociaż nie było mojej upatrzonej kiecki to i tak złapałam kilka namiarów na kamerzystę (dzisiaj z narzeczonym oglądamy demówki) bo tylko praktycznie to nam zostało. Fajny był nawet ten kwartet smyczkowy no i stoisko z alkoholami, nawet mają swojego barmana :)
Pogadałam sobie ze swoim fotografem, dostałam stertę wizytówek dla znajomych, żeby polecać :D Tylko potem miałam 10 minut na powrót na uczelnie bo babka dawała nam wpisy i tylko na mnie czekała, ale zdążyłam :D :D

jak będą targi za rok to też wezmę aparat, żeby cykać fotki :) I możecie mnie brać do ulotek :D trochę mnie nogi potem bolały wieczorem ale warto było :)

kryszka - Pon Sty 28, 2008 2:29 pm

O, cześć Justyna. :) Mam nadzieję, że już doszliście do siebie. Pozdrowionka. :)
cosola - Pon Sty 28, 2008 4:15 pm

Dziękuję Justynko za ciepłe słowa i do zobaczenia wkrótce :)
Hatifnatka - Pon Sty 28, 2008 5:50 pm

jestem bardzo zadowolona z targów, mimo że nie udało mi się dopchać do stoiska forumowego :( ale za to zobaczyłam suknie, które mnie zachwyciły (firma Michalak) i dostałam na ich stoisku ulotkę, którą bardzo miła pani mi podpisała i powiedziała, że z tym podpisem w ciągu dwóch tygodni dostanę 20% rabatu na dowolną suknię... z czego skwapliwie skorzystałam. byłam dzisiaj w tym salonie (na Zachodniej 91) - znalazłam i zamówiłam wymarzoną suknię :!: [smilie=4.gif]
tak więc targi okazały się baaardzo pomocne - poszukiwania sukni trwały w moim przypadku od września. :)

MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 6:05 pm

no to musisz nam pokazać tę która wybrałas :) tak czy inaczej-gratuluje !!
Petitka - Pon Sty 28, 2008 6:13 pm

Gratuluje udanych łowów sukienkowych :)
Mac-erson - Pon Sty 28, 2008 7:24 pm

Nie nie tak byc nie może, założę mojej kobitce jej własne konto na Forum jak się chce uzewnętrzniać, a nie mi będzie nabijać posty.

Acha nie dodałem, że miałem okazję poznać osobiście Kati. Dotarła aż z W-wy :)
Szkoda że michelce się nie udało dotrzeć :(

lmyszka - Pon Sty 28, 2008 7:32 pm

Justynko mnie również było bardzo miło cię poznać :) jesteś bardzo sympatyczną osóbką i jak na twoje zmęczenie bardzo dobrze się z tobą gadało :D no i Kryszka ze swoim brakiem głosu też była świetnym kompanem i te godziny mineły momentalnie :) koniecznie trzeba zmajstrować to spotkanko forumowe :)

[ Dodano: Pon Sty 28, 2008 7:37 pm ]
wrzuciłą bym pare zdjęć ale nie wiem czy Kryszka wyraża na to zgodę ?? no i Brazyl i Mac :(

Mac-erson - Pon Sty 28, 2008 9:27 pm

To ja wrzucam moje fotki :) O zgodę się nie pytam, jeśli mam usunąc któąś fotkę to piszcie to pomyślę :)



cosola, kryszka i lmyszka



filmowiec i fastyna



kryszka i ulotka



zgadnij kto to - Imy....



brazyl i córeczka



miss polonia i mac-erson :)





nasze kochane Forumki (i połówki)

tyle znalazłem :)

brazyl - Pon Sty 28, 2008 9:28 pm

Ponieważ pojawiam się tu 2 razy w roku, a i tak przesympatyczne Forumowiczki wiedziały, że brazyl to ja - brzydal :) chciałem podziękować Wam wszystkim za przybycie na nasze stoisko i wielką pomoc, jak również obiecać, że zacznę się udzielać " forumowo " :) choć Portal zajmuje mi większość czasu.
Co do zdjęć , na których się znalazłem - proszę zniszczyć, spalić, zakopać i zalać betonem.
Pozdrawiam !

MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 9:30 pm

nie wiem jak inni ale ja tych fotek wklejonych przez admina nie widze :(
Petitka - Pon Sty 28, 2008 9:35 pm

Ja widze - baaaaardzo fajne foteczki :) szkoda, ze tak malo :(
MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 9:40 pm

ja juz tez je widze :]
lmyszka - Pon Sty 28, 2008 9:57 pm

skoro admin wstawił to ja też to zrobie :) ale u mnie większość zdjęć to ja i Kryszka :)




















Kati ale tyłem :(


Olciap ?? :)


Olcia klęczy :razz:


MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 10:03 pm

tak to my !! czy ja mogłabym prosić o trzy ostatnie zdjęcia na maila? bardzo prosze...... bedę bardzo wdzięczna, bo nie mam fotek ze sceny-nie miał nam kto zrobić :( wiec to jedyna okazja żebyśmy mogli je mieć....

a moze ktoś jeszcze jakieś ma ?? :]

FOTOJACEK - Pon Sty 28, 2008 10:33 pm

Olciap6 - nawet Ty nie odwiedziłaś mojego stoiska? :zalamany:
Czy w ogóle ktokolwiek był u mnie? Po prostu nie kojarzę żadnej z tych twarzy. :cry:
A może po prostu byłem w transie. Cała moja rodzina się skutecznie rozchorowała.
Kiedy ja się produkowałem na targach moja żona miała 39 temperatury a córki tylko troszkę mniej. Szpital w domu.

MałaMi1 - Pon Sty 28, 2008 10:38 pm

hehe-owsze byłam :) obejrzałam fotki i zachwalałam sesję nocną plenerową :) nie chciałam zawracać głowy na targach, bo w końcu jest szansa zyskania kleintów, wiec bez sesnu było mi zawracać Pana głowę moja osobą :] ale zamierzam wkrótce odezwać się i o parę rzeczy zapytac :) swoją drogą -zdjątka w albumach były śliczne i znacznie ich więcej niz na stronce :)
fastyna - Pon Sty 28, 2008 10:48 pm

Wiedziałam, że wyjdę paskudnie na tym zdjęciu ale, że aż tak!!! usuńcie to spalcie podrzyjcie i co się jeszcze da :D :D

A zdjęcie kryszki jest przekręcone lustrzanym odbiciem bo ulotka jest odwrotnie :D :D

FOTOJACEK - Pon Sty 28, 2008 10:53 pm

No tak. Jak ja nawet Ibisza nie widziałem, to co tu się dziwić. Ale chwilami go słyszałem.
Dopiero pod koniec targów poszedłem na spacer. Byłem nawet na stoisku forumowym ale trafiłem ledwo przytomnego Mac-ersona i ogólne sprzątanie.

lmyszka - Wto Sty 29, 2008 5:32 am

Olcia nie ma problemu wyślę ci ale podaj adres :)
Kati - Wto Sty 29, 2008 7:17 am

O ja :) wpadłam jak po ogień ale byłam!! hihi

No i nawet się na fotkę załapałam :) Z przodu widać mnie na wielu zdjęciach, ale tył to jest coś!!! :mrgreen:

Asiek - Wto Sty 29, 2008 7:54 am

Fajne zdjęcia. :) Poproszę jeszcze więcej jak macie.
Amm-k - Wto Sty 29, 2008 8:03 am

o ja też jestem na zdjęciu tyłem :D nawet mnie kadr objął no no :D hehehe :D
fotojacek ja z narzeczonym byłam przy Twoim stoisku i nawet dosyć długo byliśmy u Ciebie :P
pozdrawiam ;)

kryszka - Wto Sty 29, 2008 9:57 am

Mac-erson napisał/a:
miss polonia i mac-erson :)

Dowcipniś się znalazł. :lol:

Mac-erson - ja cię bardzo proszę - wywal i zakop to moje zdjęcie z ulotką - wyszłam jak stara baba. :?

Mac i lmyszka - poproszę zdjęcia w normalnej wielkości na e-maila. :)


---------------------------

Czy ktoś dojrzał, że fastyna ma koszulkę forumową? :cool:

Asiek - Wto Sty 29, 2008 10:06 am

kryszka napisał/a:


Czy ktoś dojrzał, że fastyna ma koszulkę forumową? :cool:

Ja. :cool:
I nawet pomyślałam, dlaczego tylko ona. Ale reszta też elegancko ubrana. :spoko:

kryszka - Wto Sty 29, 2008 10:15 am

A bo koszulki były wielkie. A jak już przyjechały S to nikt nie zrobił mi w niej zdjęcia. :roll: Ale koszulkę mam w domu, także nic straconego. :lol:
MałaMi1 - Wto Sty 29, 2008 11:03 am

koszulek-pozazrościc :]

co do mojego maila to olciap6@wp.pl

(Imyszko mam go podanego w moich danych na forum, dlatego nie podawalam od razu, myślałam, że może weźmiesz go stamtąd :] )

z góry baaaardzo dziękuję :)

lmyszka - Wto Sty 29, 2008 11:09 am

no nie pomyślałam :)

Kryszka co do zdjęć w normalnej jakości to jak bym ci chciała je wysłać na maila to zajęło by to wieki bo fotki mają około 4 mb wielkości a jest ich parę, może kiedyś się zmówimy i nagram ci je na płytę??

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 11:11 am ]
olcia wysłane :)

MałaMi1 - Wto Sty 29, 2008 11:17 am

Imyszko -dziekuję :) jesli bys miała jeszcze jakieś , na których się zaplątaliśmy to porposzę :)

nawetw małym rozmiarze,ale fajnie mieć taką pamiatke-kto wie czy jeszcze kiedys w życiu cos wygram i czy kiedys w zyciu bedę miała okazje stanąć obok Ibisza ;)

Hatifnatka - Wto Sty 29, 2008 1:55 pm

Olciap6 - bardzo bardzo gratuluję wygranej :!:
widziałam Cię na scenie i oczywiście krzyczałam ile sił w płucach no i jest efekt :lol:

MałaMi1 - Wto Sty 29, 2008 1:59 pm

dzieki dzieki !! wierze, że to m.in. zasługa forumek-bedąc na scenie to czułam :]

a swoją drogą, jakby któraś z Was miała jakieś fotki z tego konkursu to byłabym bardzo wdzięczna za udostepnienie... gdyż nie mamy żadnych fotek z tego konkursu. tzn teraz juz mamy te od Imyszki, za które pieknie jeszcze raz dziękuję.... [smilie=g035.gif]

anuleczkam - Wto Sty 29, 2008 2:17 pm

Ja też się chyba powinnam pochwalić w tym miejscu :D
Wygrałam bon na zakup sukni ślubnej o wartości 1000 zł, sesję plenerową i wiązankę z przypinką :)
Olciap gratulejszyn jeszcze tu :D Darłam się najgłośniej, jak się dało, żebyście wygrali :D
Miło mi było Was wszystkich poznać :D Jeżeli nie kojarzycie, Who I am, to ja jestem ta wariatka :D Już wiecie ;) :?:

Pamcia - Wto Sty 29, 2008 2:27 pm

nie wiem czy jest jakas szansa zeby ktos przypadkiem mial moje zdjecia, ale jesli tak to bede bardzo wdzieczna ... konkurs w pytania i zgodne odpowiedzi... :)
MałaMi1 - Wto Sty 29, 2008 2:32 pm

widze, ze kazda z nas prosi o to samo :D ja tez jeszcze raz Wam dziewczynki gratuluje !!

P.S>

pisalam do organizatorów targów, na dniach ma na stronie targów pojawic sie galeria więc nadzieja jest ze sie pojawia tam jakieś fotki, na ktorych bedziemy my :D

fastyna - Wto Sty 29, 2008 4:26 pm

Pamcia napisał/a:
nie wiem czy jest jakas szansa zeby ktos przypadkiem mial moje zdjecia, ale jesli tak to bede bardzo wdzieczna ... konkurs w pytania i zgodne odpowiedzi... :)


Numer buta narzeczonej
-42
-Prawidłowa odpowiedz 39 (hahaha)
-A to ja jej miałem podać????


Ja koszulkę miałam bo złapałam i poleciałam w trasę z ulotkami, ale oddałam na koniec, żeby nie było, że sobie przywłaszczyłam :razz:

cosola - Wto Sty 29, 2008 4:38 pm

A na 7 zdjęciu wklejonym przez Mac-ersona jest Koalinha z koleżanką a na 9 calipsoo z narzeczonym :) (przynajmniej tak mi się wydaje...)
EwaM - Wto Sty 29, 2008 9:24 pm

Ja wpadłam tylko na chwilkę, byłam z siostrą i nie chciałam jej przetrzymywać, a poza tym miałam chyba gorączkę. Spotkałam Imyszkę i Fastynę. I chyba jeszcze kogoś, ale zabijcie mnie, a nie pamiętam :oops:
MałaMi1 - Czw Sty 31, 2008 12:22 am

na stronie targów pojawiła się juz galeria ze zdjęciami z targów-ja juz siebie na kilku znalazłam ;) wiec teraz Wasza kolej ;)

http://www.lodz.targislub...8/skorowidz.htm

Targi Ślubne - Czw Sty 31, 2008 12:28 am

Witam
Na stronie targowej (baner u góry) jest już galeria zdjęć. Zapraszam do jej odwiedzenia.
Korzystając z okazji chciałbym Wam wszystkim gorąco podziękować za liczne przybycie, wspaniałą atmosfere a portalowi za pomoc w rozpropagowaniu imprezy.

Krzysztof Ibisz powiedział mi, że ze wszystkich targów ślubnych które dla nas prowadzi w ŁODZI jest najlepsza publika. Najbardziej żywiołowo uczestniczy w jego występach reaguje no i śmieje się z jego dowcipów :-) ))

Do zobaczenia za rok...chociaż może lepiej żeby żadna z Was nie musiała już nas więcej odwiedzać z konieczności a jedynie dla przyjemności :-)

pozdrawiam

Andrzej Gontarz - organizator

MałaMi1 - Czw Sty 31, 2008 12:37 am

dziekujemy za miłe słowa, dla mnie udział w targach był bardzo przyjmenym doświadczeniem (zwłaszcza, ze udało nam się wygrac obraczki i inne pierdolki)...mimo to w przyszłym roku pójdziemy z ciekawości aby zobaczyc co się zmieniło :) i żeby doświadczyc tej przyjmenej atmosferki ;) pozdrawiam serdecznie i wielkie dzieki za organizowanie takiej "imprezki" ;)
lmyszka - Czw Sty 31, 2008 9:04 am

o kurde i ja się załapałam z Maćkiem :) hihihi
Amm-k - Pią Lut 01, 2008 11:03 am

hehe ja też się załapałam z moim narzeczonym na zdjęciu :D
ptysiek1984 - Wto Lut 05, 2008 11:08 am

Ja tylko żałuję, że nie mogłam byc na tych targach osobiście :?
Maja_Kris - Wto Lut 05, 2008 11:14 am

gratuluje wam wszystkim! ja sie wybieram do poznanskiego moze tez bede miala takie szczescie jak wy?!
:)

MałaMi1 - Wto Lut 05, 2008 1:24 pm

a w Poznańskim bedą jakies nagrody wogóle do wygrania?

mnie jakos ten Poznanski nie przekonuje :|

ptysiek1984 - Wto Lut 05, 2008 1:53 pm

A kiedy są w Poznaniu??
MałaMi1 - Wto Lut 05, 2008 1:59 pm

nie w Poznaniu, tylko w Pałacu Poznańskiego :]
ptysiek1984 - Wto Lut 05, 2008 2:26 pm

O kurcze ale gafa... tak to jest jak się czyta w biegu. :razz:
Mam takie pytanie jak dodać suwaczek do moich wypowiedzi?

MałaMi1 - Wto Lut 05, 2008 2:29 pm

http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=2213

moze ten watek Ci pomoze...

[ Dodano: Wto Lut 05, 2008 2:30 pm ]
a na tej stronie są suwaczki:

http://www.suwaczek.pl/

ptysiek1984 - Wto Lut 05, 2008 2:44 pm

Dziękuję Ci bardzo za pomoc...
Jestem Ci bardzo wdzięczna. [smilie=g035.gif]

marysia - Wto Lut 05, 2008 4:37 pm

ja przy okazji jak była targi w hali sportowej to poszliśmy i do tych w hali expo i szczerze powiem że żałuje tych pieniedzy wydanych na bilet czyli 8zł/os. a w poznańskim mają kosztować 15zł za osobę to już tym bardziej nie chciał bym na nich być.
karupka - Czw Lut 07, 2008 10:07 am

Ja dostałam w Manufakturze kupon zniżkowy do hali Expo i weszłam za 4 zł. Do Poznańskiego też mam zniżkę - bilet za 7,50
Może jeszcze będą rozdawać kupony w Manu - w walentynki powinni!

555 - Czw Lut 07, 2008 10:12 am

dla mnie ceny wejsciowek na targi sa horrendalne i dlatego na nie w ogole nie chodze.. w zeszlym roku sie wybieralam, ale ceny mnie skutecznie odstraszyly.. to szalenstwo, szczegolnie jak sie wezmie pod uwage, ze zazwyczaj ida dwie osoby..
Dorotka847 - Pon Lut 11, 2008 11:14 am

Dokładnie! Ja byłam ale wygrałam wejsciówki czy wybiore sie na te targi do poznanskiego nie wiem nawet dokładnie kiedy sa? Na targach w hali sportowej tez sie bardzo zawiodłąm mało wystawców i zdecydowanie za mało miejsca ścisk i tłok i nic wiecej:( i wystwaiałay sie tylko 2 firmy z obrączkami:D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group